De leukste workshops in Noordwijk aan Zee

Filteren

Filters

Unieke Eindejaarsuitjes 2025
Activiteiten: Spel & Ontspanning
Citygames & Beachgames
Topkeuze: Sportief & Actief
Kookworkshop & meer
Inspirerende Creatieve uitjes
Verbindende Teambuilding activiteiten
Eten, Drinken, & Feesten
Onvergetelijke Incentives/ buitenlandse reizen
Online
Zoekwoord
Zoekwoord
Gebied
Personen 0+
0
0
500
0500+
107 uitjes gevonden gevonden gebaseerd op de volgende filters
  • Heerlijke Kookworkshops
  • Uitjes met Theater
  • Creatieve workshops
  • Muziek en dans
  • Body en spirit
  • Plaats, regio of provincie: Noordwijk aan Zee
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    "Klei je collega!" 

    De workshop “klei je collega” is een creatief teambuilding-feest op uw eigen locatie in Noord-Brabant of Limburg (overige provincies in overleg)! 

    Door middel van lootjes trekken krijg je een collega, teamgenoot, vriend of vriendin toegewezen. Vervolgens ga je deze persoon onder begeleiding van een kunstenaar stap voor stap boetseren. Je hoeft dus geen ervaring te hebben. Onopvallend bestudeer je die persoon en verwerk je persoonlijke kenmerken in je creatie. 

    Op deze manier blijft het tot op het eind een verrassing wie nou wie heeft gemaakt en krijgt iedereen een persoonlijk kunstwerk.

    De kosten per deelnemer zijn €34,95- *

    Dit is exclusief reiskostenvergoeding (€0,50* per km) en instructie op locatie (€70,-* voor 90 minuten).

    Deze activiteit is ook online te doen omdat we verzendklare pakketten maken met alle benodigdheden (klei, een sokkel, boetseergereedschap en eventueel een handleiding die stap voor stap uitlegt hoe je een portret boetseert.) 

    Een kant-en-klaar boetseerpakket kost slechts €35,-*

    De pakketten worden aangetekend verzonden. Er passen 6 pakketten in een zending voor €15,-*. Daarna kun je zelf de pakketten uitdelen of per stuk verzenden. De pakketten kunnen ook per stuk naar het woonadres van de deelnemers gestuurd worden als de klant de verzendlabels aanmaakt en naar ons doormailt. 

    Zo kun je via een online meeting toch dit hilarische "uitje" thuis doen! :)

    Eventueel met live instructie van +/- 90 minuten via een online platform (€65,-* ).

    Vul voor meer informatie over dit leuke teamuitje of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    *Prijzen zijn exclusief 21% BTW

    4 - 100 personen

    We leven in een tijd waar ontzettend veel mogelijk is. Veel meer dan dat wij voor mogelijk houden. In deze tijd kan een organisatie (van 100 tot 1500 mensen) in één dag een onvoorstelbare impactvolle onomkeerbare quantumsprong maken op het gebied van samenwerken, communicatie, realistische kracht en cultuur.

    InspirationCompany heeft een training ontwikkeld die laat zien dat er veel en veel meer mogelijk is dan wij denken. De training is vooral bestemd voor organisaties die alle krachten willen bundelen en in één inspirerende dag een enorme sprong voorwaarts willen maken.

    Er wordt gewerkt met kleurprofilering, insight theater, teambuilding, Patroon doorbrekend denken en handelen.

    Vul voor meer informatie het aanvraagformulier in!

    100 - 1500 personen

    Let's Make Art Together!

    Breng jullie kernwaarden tot leven

    De Art of Values workshop transformeert de kernwaarden van jullie organisatie in een tastbaar, gezamenlijk kunstwerk. Teams geven visueel vorm aan, verkennen en stemmen af op jullie kernwaarden en gedeelde doel, waarbij essentiële gesprekken ontstaan door kunstgebaseerde samenwerking en creativiteit.

    Doelen & Voordelen:

    • Betekenisvolle dialoog - Creëer een veilige ruimte voor oprechte gesprekken over bedrijfswaarden
    • Team afstemming - Kunstmaken bevordert wederzijds begrip en gedeelde interpretaties
    • Visuele helderheid - Transformeer abstracte concepten in begrijpelijke visuele kunst
    • Tastbare herinnering - Produceer kunstwerken als voortdurende visuele herinneringen aan teamcommitments

    Workshop details:

    • Groepsgrootte: Voor groepen van 4 tot 800 deelnemers
    • Inbegrepen: Op maat gemaakte workshop, materialen, begeleiding, en afgewerkt kunstwerk klaar om op te hangen in jullie kantoor
    • Investering: Vanaf €65 pp (min. €750) | 3-5 uur
    • Prijs afhankelijk van: Omvang, materialen en complexiteit van jullie project

    Ideaal voor:

    • Lanceren of vernieuwen van kernwaarden
    • Navigeren door organisatieverandering of groei
    • Afstemmen van leiderschap op waardengedreven gedrag
    • Definiëren van gedeelde waarden voor nieuwe of cross-functionele teams
    • Versterken van waarden tijdens rebranding of strategische verschuivingen
    • Waarschijnlijk jullie team!

    Geen artistieke ervaring vereist

    Over About Collab
    Wij zijn een creatief ontwikkelingsatelier dat teams en organisaties verbindt door de kracht van kunst en creativiteit. Onze betekenisvolle, speelse interventies combineren creativiteit met bedrijfsdoelstellingen en leveren blijvende impact voor jullie team.

     

    4 - 800 personen

    Heb je altijd al eens in een echte spel show willen zitten? Samen met je vrienden of familie maken jullie je eigen versie van het grandioos populaire 30 SECONDS!
    Het spel is over de hele wereld bekend. Van jong tot oud, iedereen kan het en doet het.

    Onze ervaren regisseurs komen naar jullie toe en bouwen een volledige studio compleet met camera’s, licht en decor!
    Wij zorgen voor een onvergetelijke beleving. Zelfs de meest doorgewinterde spelers kunnen hun hart ophalen met de nieuwe kaartjes. En mocht je liever jurylid willen zijn om te zien of alles eerlijk verloopt, dan mag jij natuurlijk de host zijn, inclusief glitterjasje!

    Denk jij dat jij dit makkelijk kan winnen? Think again! Elke 20 minuten komen wij met een unieke uitdaging die het spel volledig op zijn kop zet: wissel van team, scoor dubbele punten, bedenk zelf kaarten en nog veel meer. Deze activiteit staat garant voor plezier, strijdlust en een gezonde dosis humor!

    Alle mooie momenten worden gefilmd en samengevoegd tot jullie eigen compilatiefilm. Zo kun je jullie activiteit eindeloos blijven beleven.

    10 - 9999 personen

    De BBQ workshop bestaat uit drie onderdelen. Allereerst beginnen we met een stukje theorie: hoe werk het nou allemaal? Je krijgt hierbij een aantal kleine gerechtjes om te proeven. Wanneer jullie voorzien zijn van een goede lading kennis is het tijd om het zelf te gaan proberen. Jullie gaan namelijk zelf een driegangendiner bereiden!

    Jullie gaan in tweetallen aan de slag en worden ondersteunt door onze mensen met het bereiden van de gerechten. Tijdens dit onderdeel leren jullie verschillende kooktechnieken zoals diverse snijwijzen en barbecue technieken. 

    Wanneer de gerechten klaar zijn is het tijd om aan tafel te gaan en samen te genieten van jullie zelf bereide gerechten. 

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    15 - 250 personen

    De "Foutste 2 uren" beleven jullie bij deze Knotsgekke Quiz.
    We vertellen nog niet alles natuurlijk over deze foute quiz  maar willen een klein tipje van de sluier oplichten.

    Alles aan deze Quiz is Fout, heel Fout, gewoon Fout, erg Fout en heel erg Fout. Natuurlijk heel veel Foute Muziek die jullie als vaste luisteraars van Het Foute uur allemaal kunnen meezingen natuurlijk.
    Veel Foute uur vragen, en vragen die echt op het randje zitten.

    Nog Fouter dan Fout zijn de opdrachten voor de teams, durven jullie de strijd aan te gaan?

    We beginnen met het aankleden van de teams.
    Wij nemen gekke brillen, hesjes, hoeden en slingers mee.
    Na de indeling van de teams stellen de teamcaptains de Foute teamleden voor en kan de Quiz beginnen.

    Onze Quizmasters zorgen dat het een gezellige boel wordt onder het genot van lekker snoep voor alle teams.

    Boek nu gelijk deze Foute Quiz of bel met Simona voor meer informatie.

    Al onze quizzen zijn inclusief:

    • Quizmaster
    • Medailles voor het winnende team
    • Alle benodigdheden
    • Aankleding van de deelnemers
    • Lekker snoep voor iedereen
    • Reis en parkeerkosten

    Vul voor meer informatie over dit uitje of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

     

    25 - 150 personen

    De Graffiti workshop begint met wat uitleg over graffiti als kunstvorm, de technieken en materialen. Na de uitleg is het tijd om jezelf in een overall te hijsen en aan de slag te gaan met je eigen kunstwerk. Deze creatieve workshop is erg geschikt voor teambuilding. De informele sfeer en creativiteit zorgen ervoor dat je je collega’s beter leert kennen. We kunnen hierbij ook inspelen op bepaalde thema’s die aansluiten bij de groep of organisatie. Je kan er ook voor kiezen om hierbij dan te werken in tweetallen of teams.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in! 

    15 - 250 personen
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Workshop ijssculpturen maken
    Zin in het perfecte teambuilding uitje in de winter? Een workshop ijssculpturen maken is de workshop die u niet mag missen! Het is een heerlijk ijskoud winter uitje. Iedereen kan zijn of haar creativiteit de vrije loop laten en zo ontstaan de mooiste creaties. U kunt zelf een thema kiezen voor deze workshop. Alles talenten op het gebied van planning, creativiteit en communicatie zullen gedurende de workshop ijssculpturen maken naar voren komen. Maar wie gaat er winnen? Samenwerking speelt hierin een grote rol!

    Teambuilding ijssculpturen maken
    In de winter is het fijn om samen met uw collega’s wat leuks te ondernemen. Een mooie workshop ijssculpturen is dan ook zeker de moeite waard! Het is altijd leuk om te ontdekken hoe creatief uw collega’s zijn en zo kunt u elkaar op een andere manier leren kennen.

    Iedereen heeft nog veel meer talenten dan die tijdens het werk zichtbaar zijn, maar welke zijn dat? Ontdek het zelf. Maar ook met familie en vrienden is dit een erg leuke workshop om te volgen in de winter. Plan daarom een datum wanneer dat u ijssculpturen gaat maken en dat gaat een indrukwekkende dag worden, vol blijvende herinneringen.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    Prijs ijssculpturen maken:

    3 personen per blok
    Vanaf 10 personen €35,- p.p.
    Vanaf 25 personen €32,50 p.p.
    Vanaf 50 personen €30,- p.p.
    Vanaf 100 personen €27,50 p.p.
    2 personen per blok
    Vanaf 10 personen €40,- p.p.
    Vanaf 25 personen €37,50 p.p.
    Vanaf 50 personen €35,- p.p.
    Vanaf 100 personen €32,50 p.p.
     
    *Al onze prijzen zijn incl. BTW!

    Tijdsduur ijssculpturen maken:

    • 2 uur

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    10 - 800 personen

    Thriller van Michael Jackson, I Want to Break Free van Queen of Grease, wie kent deze videoclips niet ? Tijdens de workshop videoclip maken kunnen jullie nu zelf je eigen onvergetelijke muziekvideo maken!

    De workshop videoclip maken begint met het verdelen van de deelnemers over de songtekst. Daarna gaan jullie, met hulp van ervaren regisseurs, verschillende shots bedenken. Tijdens de workshop videoclip maken kan de camera ieder moment worden gestopt. Het is dus mogelijk om kleding te wisselen of om een close up te maken van dat perfecte shot. Ook zijn er mogelijkheden om te veranderen van locatie of decor. Alle creativiteit en unieke ideeën kunnen ingebracht worden. Iedereen doet en denkt mee met deze workshop; niemand zal zich vervelen.

    De perfecte filmworkshop voor alle gelegenheden, inclusief blijvend eindresultaat: jullie eigen videoclip!

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    10 - 9999 personen

    Wil je eens echt wat anders doen met de organisatie? Kies dan voor ons Clipgame en laat de deelnemers schitteren in door hun zelf bedachte en opgenomen clips! 

    In een dynamische strijd voor de beste korte clip worden jullie onder tijdsdruk uitgedaagd om zo goed mogelijk samen te werken. De bedoeling is dat jullie in teams aan de slag gaan met het maken van een korte clip. Deze clip nemen jullie op met jullie eigen smartphone. Hierbij mogen jullie gebruik maken van de omgeving, van de locatie en van ons mobiel atelier vol met leuke en gekke kostuums, pruiken en props. Het team moet zo goed mogelijk samenwerken om de meest inspirerende clip te maken, waarbij iedereen zijn eigen talent kan inzetten en zijn eigen rol kan kiezen.

    We bepalen samen van te voren het thema voor de clips. Dit kan een actueel thema in het bedrijf zijn bijvoorbeeld. We denken graag met jullie mee over de mogelijkheden. 

    Aan het eind van de dag worden de clips plenair vertoond en kiezen de deelnemers zelf de beste clip. De winnaars gaan naar huis met een Oscar!

    De Clipgame is een ludiek, verrassend en flitsend event met de clips als blijvend aandenken aan deze dag. De Clipgame is op elke gewenste locatie te organiseren.

    30 - 200 personen

    Op zoek naar een origineel idee voor een bedrijfsuitje of teambuilding? Maak je eigen Reclamespot!

    De Reclamespot mag je helemaal zelf bedenken en uiteraard krijg je van ons professionele ondersteuning om tot een mooi eindresultaat te komen.
    Deze workshop wordt meestal in groepen uitgevoerd (Uiteraard kan, Indien gewenst, de groep ook in zijn geheel één reclamespot maken. Bij verdeling in groepjes ontstaat een "wedstrijd-sfeer" en dat maakt het vaak leuker. Bij het maken van één reclamespot is het makkelijker om te focussen op een eindresultaat dat ook daadwerkelijk ingezet kan worden als PR-materiaal.
    Achteraf krijg je de gemonteerde versie van alle gemaakte reclamespots, inclusief titel en aftiteling naar keuze.

    In overleg is het mogelijk om de “Professional”-versie van deze workshop te doen met meerdere begeleiders en een PR-filmpje als eindresultaat.

    Voor meer informatie over dit uitje of een vrijblijvende offerte kunt u onderstaand formulier invullen. 

    Kijk voor voorbeelden op onze website: www.filmmetwillem.nl

    8 - 100 personen

    Stap muzikaal de feestdagen in met het Muzikale Kerstuitje – een sfeervol kerstuitje vol muziek, energie en gezelligheid. Zangeres Fanny Bod en haar pianist brengen de stemming erin, waarna bekende kerstliedjes al snel de ruimte vullen.

    Na een korte warming-up voor lichaam én stem, zingen jullie samen vol enthousiasme de grootste kersthits mee. Of je nu luidkeels meezingt of liever zachtjes meeneuriet, iedereen draagt op zijn eigen manier bij aan de feestelijke sfeer.

    Tijdens deze workshop ontmoeten jullie elkaar opnieuw, daagt Fanny jullie uit om een klein stapje uit je comfortzone te komen en versterken jullie je teamspirit.  Want net als in een band draait het om samenspel, ritme en plezier. Muzikanten in goede bands, zijn op elkaar 'ingespeeld'. Dit werkt precies zo bij teams: Als je samen muziek maakt en zingt, dan begrijp je elkaar beter en heb je aan een half woord genoeg. Teambuilding bij uitstek! 

    Het Muzikale Kerstuitje vindt plaats op locatie, overal in Nederland en is de ideale invulling voor een kerstborrel of eindejaarsviering. Een ontspannen afsluiting van het jaar, waarbij muziek, humor en samenzang zorgen voor een warme en feestelijke kerstsfeer.

    6 - 40 personen

    Pasta workshop op locatie - Hét perfecte teamuitje!

    Op zoek naar een unieke en smaakvolle manier om teambuilding te bevorderen? Onze pasta workshop op locatie is dé activiteit om samen creatief aan de slag te gaan! Deze workshop is zowel binnen als buiten te volgen.

    Leer de ambacht van verse pasta maken, van het kneden van het perfecte deeg tot het vormen van authentieke Italiaanse pasta zoals ravioli, tagliatelle en gnocchi. Deze pasta workshop is niet alleen leerzaam, maar ook ontzettend leuk en versterkt de teamgeest. Laat je team de passie voor de Italiaanse keuken delen en geniet samen van een smakelijke ervaring!

    Met onze uitgebreide workshop boek je een complete teamdag: eten, drinken en activiteiten, allemaal op jouw locatie!

    WORD ITALIAANSE PASTA CHEF VOOR EEN DAG
    We bieden diverse opties waarbij je samen met je collega’s aan de slag kunt. De workshop is altijd bedoeld voor teambuilding, plezier, en het delen van onze passie voor de Italiaanse keuken.

    Daarnaast kunnen we de workshop uitbreiden met drank, antipasti en een heerlijk dessert. Zo maak je er een volledige teamdag met een feestelijk tintje van!

    Diverse mogelijkheden:

    PRE-WORKSHOP AUTHENTIEKE PASTA WORKSHOP
    Tijdens deze pasta workshop zijn het deeg en de ingrediënten al voorbereid, zodat jouw team meteen aan de slag kan.

    • Plezier, teambuilding en heerlijke resultaten staan centraal.
    • Word een Italiaanse pasta chef voor een middag.
    • Leer perfect pastadeeg maken zonder keukenmachine.
    • Maak gevulde pasta zoals ravioli en lange pasta zoals tagliatelle.
    • Geniet van je zelfgemaakte creaties.
    • Duur workshop: +- 2 uur

    WORKSHOP AUTHENTIEKE PASTA WORKSHOP
    Deze uitgebreide workshop laat je team nog meer ontdekken over de Italiaanse pasta. Van het kneden van het deeg tot het vormen van gnocchi di patata!

    • Verken de Italiaanse pasta tradities en geschiedenis.
    • Maak verschillende soorten pasta, zoals ravioli en tagliatelle.
    • Leer de technieken voor korte pasta en gnocchi di patata.
    • Plezier en teambuilding staan centraal.
    • Vertrek met een voldaan gevoel, een gevulde maag en inspiratie om thuis verder te experimenteren.
    • Duur workshop: +- 3,5 uur

    UITBREIDINGSMOGELIJKHEDEN
    Maak je pasta workshop nog specialer met onze uitbreidingsopties voor een complete teamdag op locatie. Denk aan een borrel met Italiaanse drankjes, antipasti en een heerlijk dessert, zodat jouw workshop een onvergetelijke ervaring wordt!

    PASTA WORKSHOP VOLGEN IN ONZE PIZZA/PASTASCHOOL?
    Ook is het mogelijk om met je personeel, vrienden of familie een pizza workshop te volgen in onze pizza/pastaschool gevestigd in Erp. In onze pizza/pastaschool kunnen wij pasta workshops geven voor groepen vanaf minimaal 10 personen.

    Voor meer informatie of een vrijblijvende offerte kun je het aanvraagformulier invullen.
    Of op onze website kijken: lazzarella.nl/pasta-workshop-op-locatie of bel naar 0413 - 288 647.

    10 - 1000 personen

    Een Ervaring Die Je Niet Vergeet
    Met Fire and Food gaan we verder dan de standaard borrel of quiz. Dit is een uniek outdoor avontuur waarin jullie team samenwerkt, ontdekt en proeft van de oerkracht van vuur. Dit is geen gewoon personeelsuitje. Dit is back to basics: vuur maken zonder aansteker, koken zonder keuken en samenwerken zoals jullie nog nooit eerder deden.

    Wat staat jullie te wachten?
    Vanaf het moment dat jullie het terrein betreden, laten we de moderne wereld even achter ons. Onder begeleiding van ervaren instructeurs leren jullie vuur maken zoals de oermensen dat deden – met een firesteel, vonken en natuurlijke materialen. Maar alleen vuur maken is niet genoeg… Het echte werk begint daarna: samen bereiden jullie een maaltijd op open vuur, met verse ingrediënten en verrassende smaken.

    Waarom kiezen voor dit uitje?

    • Avontuur & samenwerking, Samen een vuur ontsteken en daarop koken vraagt om teamwork, creativiteit en doorzettingsvermogen.
    • Een complete beleving, Niet alleen een activiteit, maar een ervaring die jullie samen delen en niet snel vergeten.
    • Laagdrempelig en voor iedereen toegankelijk, Geen survivalervaring nodig, alleen een gezonde dosis nieuwsgierigheid.
    • Perfect voor teambuilding, Collega’s leren elkaar op een nieuwe manier kennen, buiten de werkomgeving en zonder afleiding.

    Een uitje waar nog lang over wordt nagepraat
    Vergeet paintball, escape rooms en standaard diners. Dit is een uitje dat energie geeft, verbinding creëert en gegarandeerd stof tot napraten oplevert. Samen de warmte van het vuur voelen, samen de maaltijd bereiden, samen proeven en genieten. Een teamervaring zoals je die nergens anders vindt.

    Kosten: €85,00 per persoon
    Duur: ongeveer 5 uur / anderhalf dagdeel

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    15 - 250 personen

    Ontdek de oude meester in uzelf. Met de technieken van Bob Ross schildert iedereen een topstuk.

    Ontvangst
    Begin uw dag met een welkomstdrankje om daarna als een echte schilder aan de slag te gaan. 

    Waarom Bob Ross?
    Bob Ross was eigenlijk een Youtuber voordat Youtube bestond. Hij vond dat iedereen kon schilderen en gaf tutorials op tv: het populaire 'The joy of painting'. In dit programma van een half uur maakte hij realtime samen met de kijker een schilderij. Met zijn warme stem en optimistische inslag trok hij een miljoenenpubliek, het was dan ook heerlijke slow-tv. De Bob Ross Foundation ziet toe op het bewaken van zijn lesmethode en certificeert gekwalificeerde Bob Ross schilderdocenten. Natuurlijk krijgt u tijdens deze schilderworkshop dan ook les van een officieel gecertificeerde docent.

    Maak uw eigen schilderij! Happy painting!
    De schildersezel staat voor u klaar, tijd om aan de slag te gaan. U zult u zien dat inderdaad iedereen kan schilderen. De nat-in-nat techniek van Bob Ross heeft u zó onder de knie! Nog nooit geschilderd? Geen probleem! Al snel gebruikt u de kenmerkende schildersmessen en kwasten of u nooit anders gedaan heeft. Onvermoede talenten komen naar boven! Als u uw eigen schilderij gesigneerd heeft krijgt u het in een beschermende verpakking mee naar huis.

    Diner
    Ter afsluiting geniet u samen van een heerlijk driegangen diner in het centrum van de stad. Hierbij heeft u per gang de keuze uit meerdere gerechten.

    Groepsgrootte
    15 - 60 personen (meer personen in overleg mogelijk)

    Prijsindicatie: vanaf € 87 excl. btw

    Inclusief
    - Ontvangst: welkomstdrankje
    - Workshop "Schilderen als Bob Ross" door gecertificeerde docent
    - Gebruik van materialen en beschermend schort
    - Zelfgemaakt schilderij in beschermende doos
    - Driegangen keuzemenu 

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in! Graag aangeven in het aanvraagformulier om welke stad het gaat, zodat wij direct de juiste informatie kunnen sturen.

    15 - 60 personen

    Over deze pagina

    Op zoek naar een leuke workshop in Noordwijk aan Zee  voor het team of om samen te doen met collega's? Deze vinden jullie eenvoudig en snel op WegmetdeBaas. Of jullie nu op zoek zijn naar lekkere kookworkshop in Noordwijk aan Zee of dat jullie een dansworkshop in Noordwijk aan Zee willen gaan doen. Op WegmetdeBaas vinden jullie een mooi overzicht van de leukste workshops in Noordwijk aan Zee.  Gaan jullie lekker bonbons maken tijdens een workshop in Noordwijk aan Zee of lekker met verfsmijten tijdens een workshop in Noordwijk aan Zee . Of wat dachten jullie van een percussieworkshop of samen een commercial opnemen tijdens een workshop in Noordwijk aan Zee. Kijk voor alle workshops in Noordwijk aan Zee en kies wat bij jullie team past! Workshops zijn goed voor het groepsgevoel en je leert weer eens wat anders!  

    WegmetdeBaas is ook de leukste site voor het zoeken en vinden van allerlei andere bedrijfsuitjes en teamuitjes!

    Kookworkshops Amsterdam
    Kookworkshops Utrecht
    Kookworkshops Zuid-Holland
    Workshops Muziek en Dans
    Creatieve uitjes Limburg
    Creatieve uitjes Noord-Holland