Teambuilden in Bergen op Zoom

Filteren

Filters

Activiteiten: Spel & Ontspanning
Citygames & Beachgames
Topkeuze: Sportief & Actief
Kookworkshop & meer
Inspirerende Creatieve uitjes
Verbindende Teambuilding activiteiten
Eten, Drinken, & Feesten
Onvergetelijke Incentives/ buitenlandse reizen
Online
Zoekwoord
Zoekwoord
Gebied
Personen 0+
0
0
500
0500+
266 uitjes gevonden gevonden gebaseerd op de volgende filters
  • Teambuilding
  • Teamtraining
  • Uit vergaderen & Vergaderbreaks
  • Online
  • Plaats, regio of provincie: Bergen op Zoom
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Het leukste teamuitje, bedrijfsuitje of groepsuitje, uiteraard bekent van Tv maar nog veel feestelijker, De Ik Hou van Holland Spelshow van Huisbrand Events. In bijna alle grote steden in Nederland en België te organiseren en altijd supergezellig. Beantwoord de leukste vragen van onze quizmaster en zet even allemaal de polonaise in! 

    Uw gezelschap wordt verdeeld in een aantal teams en het winnende team neemt de unieke hoofdprijs mee naar huis. Meneer de Quizmaster laat tevens een aantal geluidsfragmenten horen waar u de uitvoerende artiest bij mag zoeken. Concentratie en een paar flinke flaporen zijn altijd meegenomen! Met ons eigen jurylid wordt niet gedelibereerd op straffe van diskwalificatie! Natuurlijk kunt u onderling even overleggen over het goede antwoord. Deze unieke quiz wordt gespeeld op een gezellige locatie in het centrum van uw stad. Na afloop kunt u dan ook gerust even met uw eigen winnende team de bloemetjes buiten zetten!

    Inclusief:
    - Acteur: quizmaster
    - Decor
    - Rad
    - Kostuums en oranje attributen
    - Leuke prijs voor het winnende team
    - Locatie

    Bezorgkosten:
    De bezorgkosten naar uw locatie zijn op aanvraag verkrijgbaar.

    Voor minder deelnemers reserveren?
    Bij Huisbrand Events kunt u elk arrangement in de door u gekozen stad op maat reserveren, ook als u met minder personen wilt deelnemen. Als u het standaard minimale boekingsbedrag betaalt, is elk uitje dat u selecteert zo door ons te organiseren.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in en zet de juiste stad er ook even bij, zodat wij u direct de juiste informatie kunnen sturen!

    Prijs:
    10 - 19 personen: € 34,50 p.p. excl. BTW
    20 - 29 personen: € 31,50 p.p. excl. BTW
    30 - 39 personen: € 27,50 p.p. excl. BTW
    vanaf 40 personen: € 24,50 p.p. excl. BTW

    10 - 2000 personen

    Combineer MVO en teambuilding met Bouw een fiets voor Afrika! Een absoluut TOP-uitje in samenwerking met stichting Tools To Work. 

    Bouw samen met uw collega’s, een fiets voor Afrika! Van kaal frame tot een complete, kwalitatief uitstekende fiets. Uitgerust met de mooiste accessoires. Dat is de uitdaging die u met uw team aangaat!

    De teams beginnen met enkel een frame en gereedschap. Wat volgt is een dynamisch programma waarbij alle deelnemers tot het einde betrokken blijven bij het streven naar een zo goed mogelijk eindresultaat. De fietsonderdelen worden verworven door strategisch in te kopen en te onderhandelen. Daarna gaat een deel van het team aan slag met de onderdelen, de boutjes en de moertjes, terwijl anderen zich buigen over onze breinbrekers om accessoires te verdienen. Aan het einde van dit evenement worden de fietsen door de deelnemers getest. Onder toeziend oog van alle deelnemers volgt de ereronde en ontvangt het winnende team een originele prijs.

    Met Bouw een fiets voor Afrika, bouwt u aan een goed doel: wij hebben een samenwerking met de stichting Tools to Work (AMBI erkend) uit Teteringen. Dankzij jullie donatie worden er door de stichting fietsen en andere goederen opgestuurd naar projecten in Afrika. Uiteraard geven wij u hier graag meer informatie over.

    Bij Bouw een fiets voor Afrika zijn er alleen maar winnaars. Terecht een TOP-uitje met een goed gevoel en uitermate geschikt als teambuilding activiteit!

    Programma voorstel

    14:45 - 15:00       Ontvangst en uitleg
    15:00 - 15:30       Veiling van de fietsonderdelen
    15:30 - 16:00       Onderhandelingen en start bouwen
    16:00 - 17:00       Verder bouwen en inkopen accessoires
    17:00 - 17:15       Testronde op het parcours
    17:15 - 17:30       Prijsuitreiking en afsluiting

    Inbegrepen

    • Op iedere gewenste locatie mogelijk
    • Alle benodigde gereedschappen, beschermende kleding en fietsen
    • Originele prijs voor het winnende team
    • Donatie voor de fiets, dit deel is aftrekbaar voor belastingen
    • Verscheping van de fietsen en goederen naar Afrika

    Optioneel

    • Lunch, borrel en/of diner
    • Extra accessoires
    • Ook op eigen locatie mogelijk
    • Combineren met andere activiteiten
    • Engelstalige opdrachten/spelleiding
    • Speciale wensen? Laat het ons weten!
    15 - 500 personen

    Kies je voor dit buiten programma met deze vier thema’s dan ben je verzekerd voor een uniek en verrassende teamdag.

    Elke deelnemer schrijft zich van te voren bij ons in voor een bepaald 'thema', het thema waar je je voor opgeeft bestaat uit  een diversiteit aan workshops die onder jouw favoriete thema vallen.

    Ben je een avontuurlijk type, dan kies je uiteraard voor Adventure, ben je competitief ingesteld, dan kies je voor de Battle workshops.
    Waar zou jij voor kiezen?

    Er zitten veel voordelen aan dit programma.
    Hier zijn een paar voorbeelden:

    • Het is een leuke en ontspannende manier om met je collega’s te ontspannen en bij te praten.
    • Het is een geweldige manier om in een korte tijd van  verschillende workshops te proeven en nieuwe vaardigheden te leren.
    • Het is een goede manier om je team uit te dagen en te motiveren.
    • Met dit programma verbeter je het teamgevoel!

    Als je op zoek bent naar een manier om je teamdag een succes te maken, dan is een teamdag met buiten workshops  een geweldige optie.
    Je team zal het zeker waarderen!

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    30 - 1000 personen

    Give Backpack is een geweldige MVO activiteit, waarbij plezier en teambuilding wordt gecombineerd met iets terugdoen aan de maatschappij.

    Dit tabletspel heeft niet alleen een impact op de groep waarmee je de activiteit doet, maar ook op mensen in de maatschappij die het een stuk minder goed hebben.

    Ieder team van 6 personen krijgt een tablet vol opdrachten, een zogenaamde ‘propbox’ en een lege rugzak om te vullen met specifieke items. 

    Door het doen van allerlei inspirerende, creatieve en leuke opdrachten via de tablet verdient elk team punten en bereikt daarmee verschillende levels. Bij elk level kunnen er items worden gewonnen die in de rugzak worden gestopt.

    Lachen, gieren, brullen, en ondertussen maak je het verschil in het leven van een minderbedeelde aan wie de rugzak wordt gedoneerd.

    Het doel wordt in overleg bepaald. Het kan zijn voor daklozen met belangrijke items voor deze doelgroep, maar het kan ook om schoolspullen voor kinderen in een asielzoekerscentrum zijn. In ieder geval iets dat past bij de wensen van jouw organisatie.

    Tijdens de activiteit worden er foto's en filmpjes gemaakt bij de verschillende opdrachten. Alle gemaakte foto’s en filmpjes worden naderhand toegestuurd om nog eens flink na te genieten.

    40 - 1000 personen

    Een interactieve theatershow over de dagelijkse communicatie-frustraties.

    De CommunicatieFrustratieShow is een interactieve theatershow waarin 2 acteurs u meenemen in verschillende stijlen van communiceren. Op humoristische wijze laten zij zien hoe we met elkaar communiceren en wel of niet naar elkaar luisteren, elkaar aanvallen of aanvullen, elkaar inspireren of frustreren. In de 40 minuten durende show passeren allerlei stijlen van communicatie de revue. 

    In de daarop volgende workshop (die 2 uur duurt), gaan de deelnemers op zoek naar hun eigen stijl van communiceren en wordt er onderzocht voor welke communicatiestijl zij allergisch zijn. We lachen om elkaars allergieën maar communiceren ook over communicatie en contact. Wat is goede communicatie en hoe zou deze binnen ons bedrijf optimaal kunnen worden?

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    10 - 1000 personen

    De Da Vinci Code! De zoektocht naar de Heilige Graal.

    Onthullen jullie het grootste geheim uit de geschiedenis? Ga op een queeste en ontdek dat er achter het symbool een groot geheim schuil gaat. Speel de Da Vinci Code als spannende citygame, ideaal voor groepsuitjes of bedrijfsuitjes. Doorkruis de stad, kraak de code en vind de Heilige Graal!
     
    Wat staat je te wachten tijdens De Da Vinci Code?
    In groepen kom je op verschillende historische plekken in de stad. Daar vind je aanwijzingen die je team steeds een stap dichterbij dat ene ‘hogere doel’ brengen: de Heilige Graal! Voor je op pad gaat volgt er eerst een uitgebreide briefing en een drankje, zodat iedereen goed voorbereid aan de tocht begint.
    Dan gaat je team de stad in, op weg naar de eerste historische beproeving. Al puzzelend en door het goed uitvoeren van opdrachten probeer je de raadselachtige boodschappen te vinden. Ontdek de codes en ontrafel het mysterie die de wereld op haar grondvesten zou doen schudden! Aan de hand van locatiespellen kan je team bonusaanwijzingen verdienen. Ook kunnen jullie in bezit komen van een cryptex en deze inzetten voor een vrijstelling of een extra aanwijzing. Zo wordt je team steeds handiger en speuren jullie jezelf zo richting de locatie van Heilige Graal. Moge het scherpste team winnen!
    Aan het einde van het spel keer je terug naar het ontvangstpunt. Onder genot van een laatste drankje volgt de prijsuitreiking.
     
    Honger naar meer?
    Een hightea, lunch of diner als afsluiter is een kroon op je speurwerk. Dit zit niet bij de prijs inbegrepen, maar er zijn diverse mogelijkheden. Neem contact op voor onze opties. De Da Vinci Code is in diverse steden in Nederland, Duitsland en België te spelen (ook in het Engels). Het spel kan naar wens op iedere locatie uitgezet worden.
    Kleinere groepen of groepen groter dan 30 personen, ontvangen een aangepaste offerte.
    6 - 5000 personen

    Plezier Teambuilding Creatief Samenwerken Verbinding Entertainment & Hilariteit!
    Speel samen met jouw collega’s de hoofdrol in een spetterende videoclip waarin je op een ludieke wijze een bekend liedje playbackt. Een lipdub bestaat uit één shot waarin de steadicam operator (camera)een vooraf bedachte route aflegt.
     
    Tijdens de presentatie van jullie lipdub zie je jouw collega’s van het scherm knallen:) Aansluitend is er een spetterende Lipdub Music Award Show. Wie valt er in de prijzen!
     
    Geef jouw afdeling en/of uw totale organisatie een boost!..
    LIPDUB TEAMBUILDING gaat verder dan zo maar een Lipdub produceren. Samen veel plezier beleven is het startsein van teambuilding, vanuit deze basis ontwikkelen wij jouw Lipdub op maat.

    Echt maatwerk:
    LIPDUB TEAMBUILDING wordt altijd op maat gemaakt. Hierin is een goede voorbereiding van belang. In een persoonlijk gesprek brengen we alle speerpunten in kaart en verwerken dit in het Lipdub script. Tijdens dit gesprek wordt tevens het totale evenement tot in de puntjes voorbereid.
     
    Persoonlijke Service:
    Persoonlijke service staat bij LIPDUB TEAMBUILDING hoog in het vaandel! Het doel dat jij en jouw organisatie wilt bereiken staat voorop. Samen zorgen wij ervoor dat deze meer dan behaald worden.

    Vakmensen:
    Van origine komen wij vanuit de televisie, film en evenementen industrie. Wij hebben tientalen jaren ervaring in de organisatie van Filmevenementen. De eerste lipdubs die hier in Nederland werden geproduceerd daar waren wij bij betrokken.

    Specialisatie:
    Wij zijn specifiek in teambuilding gerichte lipdubs gespecialiseerd.
    Veel Plezier, Hilariteit, Samen, Gezelligheid & Entertainment zijn hier uiteraard onderdeel van!

    Ervaring:
    LIPDUB TEAMBUILDING en zijn crew hebben honderden lipdubs geproduceerd. Voor bijna alle organisaties was teambuilding zeer belangrijk. Hierdoor hebben wij de ultieme formule ontwikkeld waarin Plezier, Teambuilding, Hilariteit, Saamhorigheid en Amusement samensmelten.

    Veel plezier, verbinding, samen communiceren, resultaat, creatieve & hilarische momenten zijn bij LIPDUB TEAMBUILDING altijd inbegrepen.

    20 - 1000 personen
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Een avond vol luxe, champagne en teambuilding – dat is het Luxe Limousine Event.
    Stap samen met je collega’s in de wereld van glamour en exclusiviteit en beleef een bedrijfsuitje dat net even anders is.

    De avond begint op een sfeervolle locatie in de stad, waar indrukwekkende limousines voorrijden. Zodra jullie instappen en de eerste glazen champagne worden ingeschonken, start de beleving. Geniet onderweg van het luxe interieur en de aandacht die jullie trekken terwijl jullie door de stad rijden.

    Na deze stijlvolle rit begint het interactieve gedeelte. In teams gaan jullie op pad met een WhatsApp-routespel door het centrum. Met vragen, opdrachten en slimme keuzes bepalen jullie zelf de route naar de eindlocatie. Samenwerking en een gezonde dosis competitie staan hierbij centraal.

    De avond eindigt bij een gezellige dinerlocatie, waar jullie onder het genot van een diner en drankjes napraten over de belevenissen.

    Waarom kiezen voor het Luxe Limousine Event?

    • Unieke limousine-ervaring met champagne
    • Interactief en competitief teamspel
    • Perfecte combinatie van luxe en teambuilding
    • Afsluiting met diner en drankjes

    Dit bedrijfsuitje is ideaal voor teams die op zoek zijn naar een bijzondere en complete avond uit.

    Interesse? Vraag direct een offerte aan en beleef samen een onvergetelijke avond.

    16 - 500 personen

    Speel met Holland Tour Guides het beroemde tv-spel 'ik hou van holland'. Speel dit avondarrangement met aansluitend een heerlijk 3-gangen diner. 

    Helaas kunnen wij niet de bekende namen als Linda de Mol, Jeroen van Koningsbrugge of Guus Meeuwis als presentatrice of team captain laten opdraven, maar wij bieden u wel minstens zoveel lol met onze profesionele quizmasters!

    Test uw algemene kennis op het gebied van alles wat met Nederland te maken heeft: herken de grootste hits van Nederland als Huilen Is Voor Jou Te Laat, Una Paloma Blanca of Hier Aan De Kust en natuurlijk Ik Hou Van Holland!

    Kunt u BN-ers uitbeelden zonder hun namen te noemen? En hoeveel Nederlanders genieten eigenlijk het liefst ochtendsex dan vrijen in de avond?

    En weet u wat het allemaal extra leuk maakt? Naast het feit dat u de felbegeerde Hou Van Holland Hoofdprijs kunt winnen, schuift u na het spel aan aan tafel voor een overheerlijk driegangen diner!  Hollandse Pot? Wie zal het zeggen...? 

    Inclusief: 
    - Quizmaster
    - Uitgebreid 3 gangen diner
    - Decor
    - Rad
    - Kostuums en attributen
    - Leuke prijs voor het winnende team
    - Locatie


    Prijs:
    10 - 19 personen € 69,50 p.p. excl. BTW
    20 - 29 personen € 64,50 p.p. excl. BTW
    30 - 39 personen € 62,50 p.p. excl. BTW
    Vanaf 40 personen: €59,50 p.p. excl. BTW

    Bezorgkosten:
    Indien u het programma wenst op een locatie buiten de Randstad, Noord Brabant of Limburg werken wij met een bezorgkosten afhankelijk van de voorkeurslocatie. Deze kosten vermelden wij in het vrijblijvende voorstel en zijn vanaf € 100,00 excl. BTW. Daarnaast hanteren wij een minimum van 15 deelnemers.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    10 - 500 personen

    Laat de routine los en omarm vernieuwing met onze jongleerworkshop! Hier staat loslaten centraal, omdat we geloven dat ware groei begint wanneer je bereid bent alles uit handen te laten vallen.

    In deze ervaring moedigen we je aan om vaste patronen los te laten en je creativiteit te stimuleren. Ballen loslaten is niet alleen toegestaan, maar het is zelfs een essentieel onderdeel van het proces. 

    Deze uitdagende activiteit brengt je brein in opperste staat van paraatheid. Je zult merken dat je hand-oog-coördinatie wordt getest en vaste denkpatronen plaatsmaken voor frisse inzichten. Het stapsgewijs leren, van het kortstondig laten vallen tot het gecontroleerd in de lucht houden van de ballen, is een reis van volharding waarbij elke seconde telt.

    Durf jezelf uit te dagen, ontdek het plezier van loslaten en zie hoe volharding leidt tot succes. Schrijf je nu in voor onze jongleerworkshop en laat de magie van het loslaten jouw team vormgeven!

    10 - 500 personen

    Al 15 jaar Creativiteit zonder grenzen! Voor elke groep van bedrijfsteam tot vrijgezellenfeest of familiedag! Workshops waar het plezier van afspat.

    Op zoek naar een workshop waar het plezier vanaf spat? Met meer dan 15 jaar ervaring is Schilder-cursus.nl hét adres voor alles wat met creativiteit te maken heeft. Of je nu wilt ontladen tijdens een sessie verfsmijten, je innerlijke kunstenaar loslaat bij beestachtig schilderen, of samen een indrukwekkende muurschildering maakt: wij maken het mogelijk.

    Wij verzorgen alles tot in de puntjes, bij ons of bij u op locatie. Zelfs een programma volledig op maat — zoals het maken van gipsen beelden — is mogelijk.

    Snel, creatief en flexibel. Geef uw uitje of feest de boost die het verdient. Neem contact op voor de mogelijkheden!

    5 - 200 personen

    Wil je net als koningin Maxima en prinses Beatrix ook eens met onze Koninklijke Roofvogels vliegen boek dan onze 1 uur durende workshop Koninklijk Vliegen. Het programma tijdens Koninginnedag in Thorn op 30 april 2011 was samengesteld rond de thema’s cultuur, historie en traditie. Aan ons van de eer om samen met de Koningin en leden van de Koninklijke familie te valkenieren. 

    Wil je dit zelf ook ervaren dan kan dat nu. Op een passende locatie, zelf gekozen, presenteren wij in geuren en kleuren deze fascinerende beleving.

    De deelnemers gaan tijdens deze workshop zelf verschillende roofvogels en uilen naar de hand laten vliegen. En natuurlijk maakt iedereen er heel veel foto`s en filmpjes van.

    • Actief bedrijfsuitje op het gebied van Europese tradities
    • Beleef het goede leven en de oud-adellijke buitensportkunsten

    Waar:
    Datum, tijd, locatie en programma zijn maatwerk. Onze teams komen graag naar elke gewenste locatie maar het kan natuurlijk ook op een van onze locaties.

    Vul voor meer informatie of vrijblijvende offerte onderstaand aanvraagformulier in!

    10 - 120 personen

    Een spannend uitje met online support!
    HELP, de Directeur is ontvoerd! Kunnen jullie de ontvoerders te slim af zijn en de directeur terugvinden voordat het te laat is? Beleef dit zenuwslopende reddingsavontuur met je vrienden, collega's of familie en ontdek of jullie de missie succesvol kunnen volbrengen

    Wat heb je nodig?

    Om deel te nemen heb je het volgende nodig:

    • Een opgeladen smartphone
    • De app, gratis te downloaden
    • Teamspirit en alertheid
    • Optioneel: Een powerbank of oplader voor na het spel

    Toch liever een begeleider op locatie? vraag ons naar de mogelijkheden. Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    2 - 500 personen

    Robinson aan Tafel – De Indoor Robinson Experience
    De Robinson Experience is al jaren één van de populairste strandactiviteiten van Nederland. De spannende proeven, het teamwork en de gezonde dosis competitie zorgen voor een onvergetelijke ervaring vol actie en plezier. Maar wat als het weer tegenzit? Regen, kou of wind hoeven geen spelbreker te zijn!

    Maak kennis met Robinson aan Tafel – de gezellige, indoor variant van de Robinson Experience. Deze originele binnenactiviteit biedt dezelfde spanning en samenwerking, maar dan in een warme en sfeervolle omgeving. Geen zand of wind, maar wél de echte Robinson-beleving!

    Teambuilding Spellen aan Tafel – Wie wordt de ultieme Robinson?
    Robinson aan Tafel is de ideale teambuildingactiviteit binnen, perfect voor de koudere maanden of als origineel bedrijfsuitje. Tijdens dit spel nemen teams het tegen elkaar op in een reeks van vijf uitdagende proeven. Verwacht creatieve opdrachten, breinbrekers en samenwerkingsspellen die jullie teamgeest tot het uiterste testen.

    Elk team heeft een eigen tafel met een kist vol edelstenen – het symbool van jullie voortgang. Het doel is duidelijk: win zoveel mogelijk edelstenen door de proeven succesvol te voltooien. Het team dat aan het einde van het spel de meeste edelstenen bezit, kroont zich tot de ultieme Robinson aan Tafel!

    Waarom kiezen voor Robinson aan Tafel?

    ✅ Perfect als indoor teambuildingactiviteit of bedrijfsuitje in de winter
    ✅ Geschikt voor kleine én grote groepen
    ✅ Origineel, actief en competitief
    ✅ Vol humor, samenwerking en uitdaging
    ✅ Combineerbaar met diner of borrel

    Laat het weer geen roet in het eten gooien en ontdek wie zich binnen jullie team de ware Robinson aan Tafel mag noemen!

    6 - 500 personen

    Swingt uw team al? Of kan de samenwerking nog verbeteren? 
    Een drummend lichaam is misschien wel het beste voorbeeld van een goedlopende organisatie.

    De ledematen van de drummer zijn de verschillende afdelingen die goed aangestuurd en gecoördineerd moeten worden. Hoe beter de afdelingen in staat zijn op het juiste moment hun taak uit te voeren des te swingender het ritme klinkt.

    Ook in een organisatie moeten de diverse disciplines in balans zijn om een werkend geheel te krijgen. Samenwerken en als team opereren bepalen in belangrijke mate het succes.

    In deze workshop staat het swingende ritme symbool voor een goed lopende efficiënte organisatie.
    Drumwerk komt op locatie (desgewenst) in uw eigen (bedrijfs)pand of op de door u gekozen evenementlocatie. Indien nodig helpen we graag bij het zoeken naar de juiste plek in een door u aangegeven dorp of stad.  

    De workshop; wat kunt u verwachten? 
    Uw teamleden staan in een kring, ieder met één los onderdeel van een drumstel voor zich. In groepen hebben de deelnemers eenzelfde taak; de groepen/afdelingen voeren uit wat de handen en voeten van een drummer doen als deze een ritme speelt. De instructeur maakt, zittend achter een compleet drumstel, deel uit van de kring om alle uit te voeren taken goed te kunnen begeleiden en te coördineren.

    Er wordt begonnen met een eenvoudig popritme en gaandeweg worden moeilijkere Zuid-Amerikaanse ritmes gespeeld. De workshop duurt anderhalf uur. Muzikale kennis vooraf is niet nodig!

    Teamwork is het sleutelwoord!
    De volgende aspecten komen naar voren:
    · luisteren naar elkaar
    · focussen; geconcentreerd je eigen taak uitvoeren, daar niet te snel van afwijken en tegelijkertijd rekening houden met je omgeving
    · samenspelen en tegenspelen
    · leiden en volgen
    · coördineren
    · benutten van ieders persoonlijke kwaliteiten
    · ervaren dat als een motor eenmaal loopt, het werk minder energie kost

    Het wordt de deelnemers snel duidelijk dat het geheel meer is dan de som der delen. Er klinkt pas een swingend ritme als iedere(!) deelnemer meedoet en rekening houdt met de bovengenoemde aspecten.

    De vernieuwende meerwaarde van DRUMWERK!
    Doordat de deelnemers niet allemaal hetzelfde ritmische patroon spelen, zoals dat vaak wel het geval is bij andere slagwerkworkshops, ervaren ze veel duidelijker dat ze een schakel in de ketting vormen; ze zijn een radertje in een groter geheel.

    Even vormen de mensen van uw organisatie samen de stuwende, hardwerkende drummer. Onze overtuiging is dat een klant swing ervaart in uw organisatie zoals een publiek in deze zaal ook voelt of het goed loopt in de band. Drumwerk is dus veel meer dan een beetje samen trommelen. 

    Natuurlijk is het mogelijk, om op eigen gelegenheid, deze leuke workshop af te sluiten met een diner!

    Drumwerk werkt erg goed voor teams van 8 tot max. 48 personen. Groepen groter dan 48 personen adviseren we op te splitsen in 2 of meerdere groepen die aparte sessies doen. Bel gerust wanneer uw plan afwijkt. We leveren indien mogelijk graag maatwerk!

    Welke klanten gingen u voor: 

    Acaleph BV / AEGON / Albeda College/ Ambiq /ANNA Agency BV/APM Terminals /Artistic Hair/ Astellas/ Atradius/ Brandweer Lisse/ Capgemini/ CBS / Centocor BV/ Centrum voor Tandheelkunde/ Cintea/ COA/ CONO Kaasmakers/ Ctgb/ Deco Home van Rossum/ Deerns Nederland B.V./ Dienst SoZaWe NW Friesland/ Digilock Europe B.V./ Drukkerij Cabri/ DSM/ D-fitcompany/ Elckerlyc Montessori Basisschool/ Electrolux/ Endemol/ Erasmus MC/ Eurocross Assistance/ Flevoziekenhuis/ Flora Holland/ Gemeente Noordwijk/ GGZ Drenthe/ IKEA International/ ING/ Koninklijke Marechaussee/ Latexfalt BV/Leiden City Events en vele anderen

     

    8 - 48 personen

    Over deze pagina

    Het is weer tijd voor een uitje in Bergen op Zoom! Maar wat gaan we dan doen? De een wil iets sportiefs terwijl de ander het liever rustig aan doet. Het is altijd lastig om weer iets te bedenken wat iedereen leuk vindt. WegmetdeBaas kan u hierbij helpen! Wij hebben heel veel diverse uitjes verzameld op onze site. Voor iedereen is er wel een bedrijfsuitje in Bergen op Zoom te vinden. Veel aanbieders kunnen ook een mix aanbieden van rustige en actieve bedrijfsuitjes. Zo kunt u iedereen een plezier doen met het geplande bedrijfsuitje. Tevens zijn bedrijfsuitjes in Bergen op Zoom ook een uitstekende gelegenheid om het team nog hechter te maken. Bij vele bedrijfsuitjes draait het om samenwerking en een goede communicatie. Dat alles uiteraard in een informelere setting dan normaal. Een bedrijfsuitje in Bergen op Zoom is goed om te doen, ook ten tijde van een crisis. Bedrijfsuitjes bevorderen de sfeer en motiveren het personeel. Doe daarom uw voordeel met onze site en ga snel op zoek naar leuke bedrijfsuitjes in Bergen op Zoom. U kunt direct contact opnemen met de aanbieder van een bedrijfsuitje. Zij zullen dan zo snel mogelijk contact met u opnemen om uw vragen te beantwoorden. En of u nu in Amsterdam een bedrijfsuitje wil plannen, in Maastricht, Nijmegen, Groningen, Rotterdam.. Of juist in een kleinere gemeente, u vindt het allemaal op WegmetdeBaas!