Teamactiviteiten voor uw bedrijf in Egmond aan zee? | WegmetdeBaas

Filteren

Filters

Activiteiten: Spel & Ontspanning
Citygames & Beachgames
Topkeuze: Sportief & Actief
Kookworkshop & meer
Inspirerende Creatieve uitjes
Verbindende Teambuilding activiteiten
Eten, Drinken, & Feesten
Onvergetelijke Incentives/ buitenlandse reizen
Online
Zoekwoord
Zoekwoord
Gebied
Personen 0+
0
0
500
0500+
412 uitjes gevonden gevonden gebaseerd op de volgende filters
  • Plaats, regio of provincie: Egmond aan Zee
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Live Muziek Quiz - Vergeet Spotify, hier rockt de band! 
    Iedereen kent wel een pubquiz met muziekfragmentjes via de speakers. Leuk, maar voorspelbaar.

    Wij draaien het om: bij De Notenkrakers speelt een vierkoppige liveband élke muziekvraag live. Gitaar, drums, bas, zang – alles live. Een live gespeelde opening van "Sweet Child O' Mine" klinkt compleet anders dan een Spotify-fragment. De band begint misschien met alleen de drums, of versnelt het tempo. Je moet écht luisteren – niet alleen herkennen. En dat maakt het spannender en veel leuker.

    Hoe verloopt de Live Muziek Quiz

    • Jullie verzamelen op locatie (of bij ons in Katwijk)
    • De liveband warmt op en jullie maken teams van 3-6 personen
    • We spelen verschillende muziekrondes, bijvoorbeeld:
      • Film & Series Themesongs: Van James Bond tot Friends
      • Maak de zin af: De zanger stopt halverwege - weet jij hoe het verder gaat?
      • Herken de intro: Alleen de iconische opening - welk nummer is het?
      • Bekende hooks: Herken je het nummer aan alleen de drums? Of de baslijn?
      • Rock & Pop Classics: Van The Beatles tot Foo Fighters
      • Nederlandse Hits: Van Doe Maar tot DI-RECT

    Elke vraag wordt live gespeeld door de band - geen opnames!

    Optioneel: 1 ronde op maat over jullie bedrijf (foto's collega's, inside jokes, bedrijfsgeschiedenis).
    Ook mogelijk: mix met reguliere quizrondes (algemene kennis, sport, actualiteiten).
    Inclusief antwoordformulieren, pennen en prijzen voor winnaars én verliezers (poedelprijs!)
    Afsluiting: de band speelt nog een set zodat je meezingt met de nummers uit de quiz

    Wat maakt deze quiz anders? 
    Het is het moment waarop je collega absoluut zeker weet dat het Nirvana is, terwijl het Pearl Jam blijkt. Of wanneer jullie team bij de eerste drum beat al roept: "Dit is Bohemian Rhapsody!" Die liveband maakt het onvoorspelbaar. En na de quiz? Dan rocken jullie samen mee.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in! 

    10 - 500 personen

    Stap terug in de tijd en dompel jezelf onder in de gouden jaren van de 80's, 90's en 00's met onze sensationele 80's, 90's en 00's Quiz! Verzamel je vrienden, collega's of familie en bereid je voor op een onvergetelijke reis door de tijd vol nostalgie, plezier en competitie!

    Bij onze interactieve quiz draait alles om teamwork en spanning. We verdelen de groep in teams van ongeveer 5 personen, zodat je samen met je vrienden de kans krijgt om je kennis te testen en herinneringen op te halen aan de meest iconische momenten uit deze decennia.

    Dankzij onze moderne quizknoppen en software bieden we een breed scala aan spelvormen aan, zodat geen enkel moment saai zal zijn. Van snelle vragenrondes tot uitdagende puzzels, onze quiz heeft voor elk wat wils!

    Herinner je je het razend populaire programma "5 tegen 5" nog? Nu is het jouw kans om zelf deel te nemen aan dit programma en te laten zien wat je in huis hebt! En wie kent het legendarische "Rad van Fortuin" nog? Stap op het podium en draai aan het rad voor geweldige prijzen!

    Maar dat is nog niet alles! Onze quiz zit boordevol verrassende onderdelen die je terugbrengen naar de hoogtijdagen van de 80's, 90's en 00's. Wat dacht je van ‘Can you feel it?’ Durf jij het aan om je handen in de voeldoos te steken en te raden welke gadget uit de jaren 90 je voelt? Bereid je voor op een stortvloed van 'ohja'-momenten en deel mooie herinneringen met je team!

    En als klap op de vuurpijl sluiten we af met een knotsgekke muziekbingo! Pak je kaart erbij en luister goed naar de muziek. Wie als eerste een horizontale rij op zijn bingokaart vol heeft, wint punten voor zijn team en gaat naar huis met de legendarische oud Hollandsche snoepzak of zelfs de champagne!

    Mis deze kans niet om terug te gaan in de tijd en herinneringen op te halen aan de geweldige 80's, 90's en 00's! Onze enthousiaste quizmaster zorgt voor een avond vol plezier, lachen en herinneringen die je nooit zult vergeten!

    10 - 800 personen

    Expeditie Columbus – De Ultieme Teambuilding Ervaring
    Zet je schrap voor het meest avontuurlijke en enerverende teambuilding uitje van het jaar! Expeditie Columbus is een unieke ervaring waarin teamwork, communicatie en strategie centraal staan. Tijdens deze activiteit nemen jullie het in teams tegen elkaar op in een reeks uitdagende spellen waarin samenwerken, slim nadenken en elkaar vertrouwen de sleutel tot succes zijn.

    Los creatieve puzzels op, ga fysieke uitdagingen aan en test jullie strategisch inzicht. Expeditie Columbus staat garant voor spanning, plezier en onvergetelijke momenten waarin ieder teamlid een belangrijke rol speelt.

    Waarom Kiezen voor Expeditie Columbus?
    Expeditie Columbus onderscheidt zich van andere teambuildingactiviteiten door de perfecte combinatie van mentale, fysieke en strategische uitdagingen. In elk spel moeten deelnemers hun eigen kwaliteiten benutten en samenwerken om het beste resultaat te behalen.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    10 - 1500 personen

    Bent u op zoek naar een escape room ervaring op een zelf gekozen locatie? Dan is De Kluis op uw Bedrijf een perfecte keuze! Elk team krijgt een eigen koffer vol met raadsels en aanwijzingen. Ze gaan de strijd met elkaar aan. Welk team weet alle raadsels als eerste op te lossen en kraakt de Kluis?

    Spannende escape room met collega’s
    Voor jullie staat de Kluis met een timer en per team een mysterieuze zwarte koffer vol met breinbrekers en puzzels. Zodra de rode startbutton ingedrukt wordt, loopt de timer onverbiddelijk minuut na minuut richting de gevreesde nul. Raadsel na raadsel wordt opgelost, maar de tijd blijft maar doorlopen. Welk team weet binnen de tijd de code te kraken en voor de ogen van de andere teams met trots de kluis te openen?

    De Kluis in Huis is te boeken voor groepen van 4 tot 120 personen. Elk team bestaat uit 4 tot 6 personen. Bij voorkeur spelen de teams tegen elkaar in dezelfde ruimte, zodat niet alleen de spanning van het spel, maar ook de druk van de andere teams voelbaar is.

    Zelfstandig
    Wanneer jullie het spel zelfstandig willen spelen, zorgen wij dat de materialen ruim vooraf bij jullie worden bezorgd. Naast de koffers en Kluis wordt ook een kaart meegeleverd met de instructies voor het instellen van de Kluis. Ook ontvangen jullie een map waar uitgebreid alle opdrachten en antwoorden in beschreven staan.

    Begeleid
    Vanaf 25 deelnemers is het ook mogelijk om De Kluis in Huis inclusief onze begeleiding te reserveren. Wij komen met alle spelmaterialen naar jullie locatie en zorgen dat alles voor aanvang van het spel klaar staat. Na het ontvangst en de speluitleg zal er met de juiste begeleiding voor gezorgd worden dat alle teams op scherp blijven. Mochten de teams te lang vastlopen op een onderdeel, zal de spelleider ze ook van tips voorzien, zodat de strijd tot het einde voelbaar is.

    Programma voorstel

    14:45 - 15:00       Ontvangst, speluitleg en verdeling van de teams
    15:00 - 16:50       Het spel: De Kluis in Huis
    16:50 - 17:00       Prijsuitreiking en afsluiting


    Inbegrepen

    • Zeker 1,5 tot 2 uur speel en puzzel plezier
    • Een bomvolle koffer vol mysterieuze raadsels
    • Een Kluis met een ingebouwde timer
    • Handleiding met alle raadsels antwoorden
    15 - 150 personen

    Een superspannende dinergame.
    Wat staat je te wachten tijdens La Casa de Dinero?

    Ook zo de behoefte om eens te ontsnappen uit de dagelijkse sleur? Bij ontvangst krijg je eerst een welkomstdrankje. Er volgt een uitgebreide uitleg over het spel . Vervolgens beginnen jullie met La Casa de Dinero en waan je je in een wereld die jouw denkwijze tot het uiterste zal drijven. Wie weet als eerste miljoenen euro's te bemachtigen?!

    Jullie gaan tegen elkaar strijden in teams van 6 personen per team. Het spel spelen jullie allemaal tegelijk en daarbij is het belangrijk om goed op je medespelers te letten. Door het oplossen van allerlei raadsels, puzzels waaronder puzzels in Virtual Reality en Real life puzzels bereik je steeds meer je doel.

    Wie beroofd als eerste het Spaanse Muntgebouw en blijft uit handen van de politie?!?! Gebaseerd op de populaire Netflix serie.


    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    6 - 500 personen

    Beleef de leukste quiz van Nederland en België en schrijf u in voor het Pubquiz Dinerspel van Holland Tour Guides. Wij organiseren voor uw groepsuitje of bedrijfsuitje een wervelende quizshow vol met verrassende, muzikale maar vooral grappige vragen! De quiz wordt gecomplementeerd met een voortreffelijk 3-gangen diner. 

    Een quiz? Hoe dan? Nou, denk maar aan een kruisbestuiving tussen Ik Hou van Holland en Dit was het Nieuws, een potpourri van uitdagende en interactieve opdrachten afgewisseld met heerlijke muziekfragmenten. Jullie gezelschap wordt verdeeld in verschillende teams die het tegen elkaar gaan opnemen. Meisjes tegen de jongens of de ene bedrijfsafdeling tegen de andere? Natuurlijk is deze Pubquiz geheel op maat te organiseren in de stad naar uw keuze, de gehele avond wordt onweerstaanbaar aan elkaar gepraat door onze enthousiaste quizmaster!

    Er wordt gebruikt gemaakt van verschillende muziekfragmenten en met het spelonderdeel ‘Hints’ waarin u alleen uw antwoorden aan elkaar in lichaamstaal mag uitbeelden, is de lach tijdens deze quiz verzekerd! Dit wilt u beslist niet missen.

    Onze quizmaster staat al te trappelen om dit gezellige, interactieve spelprogramma voor u in goede banen te leiden. Deze Pubquiz is niet alleen de leukste manier om de door u gekozen stad te herontdekken, maar ook de lekkerste!

    Inclusief:
    - Een enthousiaste Quizmaster
    - Geluidsfragmenten en interactieve opdrachten
    - Een mooie prijs voor het winnende team
    - 3-gangen diner in een privéruimte van een restaurant
    - Te boeken op de door u gewenste dag of tijdstip

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    10 - 500 personen

    Samen met vrienden, familie of collega’s ga je op pad om jezelf tot winnaar van de dag te bekronen. Pak punten met behendigheidsopdrachten en maak jezelf onsterfelijk in 60 seconden!

    60 Seconden City Game; hierbij gaan jullie na het spelen van een battle met de hele groep het stadscentrum in om uitdagende opdrachten te doen. Voor deze opdrachten staat telkens een minuut op de klok. Een actief en razend spannend bedrijfsuitje dat erg geschikt is voor teambuilding. Samen met vrienden, familie of collega’s ga je strijden om de felbegeerde hoofdprijs. Pak punten met behendigheidsopdrachten en maak jezelf onsterfelijk in 60 seconden!

    Wat staat jullie te wachten?
    Bij aankomst wordt de groep onderverdeeld in verschillende teams. Het spel wordt via een app gespeeld in het centrum van de stad. Na een welkomstdrankje barst de strijd los en beginnen jullie met een spannende battle. Wie blijkt er verborgen talenten te hebben voor de meest uiteenlopende opdrachten? Beschik je over lef, tactisch inzicht en doorzettingsvermogen? Dan is 60 Seconden iets voor jou! Vooraf worden de teams geïnformeerd over welke spellen er uitgevoerd dienen te worden. Aan de hand van deze gegevens kunnen de teams tactisch bepalen wie er sterk is in bepaalde onderdelen. In een hilarische competitieve strijd wordt uiteindelijk bepaald welk team de hoofdprijs mag opeisen.

    60 Seconden is te spelen in heel Nederland, België en Duitsland (ook in het Engels , Duits en Frans).

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    6 - 5000 personen
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Welk team weet in één minuut de meeste punten te behalen? Je kunt het zo gek niet bedenken of het komt voorbij. Het ziet er hilarisch uit, maar laat je niet afleiden door de tegenstander want één misser en je begint weer opnieuw. De opdrachten volgen elkaar in no time op, dus jullie vervelen je geen minuut!

    Wat is Minute to Win it?
    - Hilarische opdrachten waarbij lachen gegarandeerd staat
    - Alles wordt in goede banen geleid door de enthousiaste spelleider van Uitjes en Eten
    - Battle om de felbegeerde Minute to Win it trofee

    Omschrijving programma
    Nadat de teams zijn ingedeeld kan het spektakel beginnen! Voor iedereen is er wel een onderdeel op het lijf geschreven dus kies tactisch welke speler je naar voren schuift. Je hebt één minuut om te laten zien wat je kunt en zo veel mogelijk punten te pakken. Wie weet de meeste punten te verzamelen en neemt de Minute to Win it trofee mee naar huis?
    Het is ook mogelijk om deze activiteit te combineren met een lunch of diner. 

    Waarom kiezen voor Uitjes en Eten?
    Wij organiseren al 20 jaar lang bedrijfsuitjes en teamuitjes door heel Nederland en België. Zoals wijzelf altijd graag zeggen: Wij maken blij! Benieuwd naar de ervaringen van groepen die jullie voor zijn gegaan?

    15 - 1500 personen

    Wil je optimaal genieten, lachen om de beste grappen en meest komische verhalen? Humor zorgt voor nog meer impact en verbinding. 

    Met veel energie, interactie, improvisatievermogen, maatwerk en erg veel humor is Comedy Events de juiste partner voor ieder type event.

    Comedy Events heeft een schat aan ervaring en met veel organisaties mogen samenwerken. Zoals Lowlands, Johan Cruijff ArenA, Ahoy Rotterdam, ProRail, Rijksoverheid, Ministerie van Defensie, Politie Nederland en vele andere enthousiaste partners.

    Wil je je event echt next level maken? Met veel humor als absolute meerwaarde?

    Wij maken alles bespreekbaar.
    Even kennismaken?  We kijken naar je enthousiasme!

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    1 - 2500 personen

    Een dynamische dag midden in de natuur. Robinson Uitje, overleef jij de eilandraad?

    Ons Robinson Uitje is afgeleid van het bekende televisie programma waarin 20 - 26 kandidaten proberen te overleven op een onbewoond eiland. Dit doen ze door het zoeken naar eten en organiseren van onderdak. Daarnaast strijden ze tegen elkaar door verschillende proeven.

    Tijdens ons Robinson Uitje worden de deelnemers in groepen ingedeeld en moeten ze tegen elkaar strijden om de meeste proeven te winnen. Het team dat de meeste punten heeft behaald wint te strijd!

    Samenwerking, rivaliteit, tactisch spel en inventiviteit komen terug in het unieke Robinson uitje. Een uitdaging voor iedereen!

    Hoe verloopt een Robinson Uitje?

    We verzamelen op een locatie in de natuur, op het strand of op jullie eigen locatie. Na een korte uitleg door de instructeurs worden de teams ingedeeld en wacht jullie een aantal uitdagende proeven die jullie in teams tegen elkaar zullen uitvoeren.

    • Iedere proef is anders, maar al onze Robinson uitjes bevatten een aantal vaste proeven: de vuurproef, brancard race & het katapult spel.
    • Afhankelijk van jullie wensen en de samenstelling van de groep vullen we deze aan. Je kunt denken aan hindernis proeven, balproeven, fysieke proeven, kennisproeven en natuurlijk kan ook de gevreesde eetproef worden opgenomen in het spel.
    • Kortom het Expeditie Robinson uitje staat garant voor een flinke dosis teambuilding, dynamiek en een heleboel lol!

    Robinson Uitje programma

    Om een beetje een idee te krijgen van hoe de dag eruit gaat zien, hebben wij een voorbeeld programma gemaakt.
    Uiteraard kunnen de tijden nog wisselen.

    13:00 Aanvang
    13:15 Uitleg, introductie en team indeling
    13:30 Proef 1 - 3
    14:15 Drink pauze
    14:30 Proef 4 - 6
    15:15 Prijsuitreiking en afsluiting

    Wat is een Robinson Uitje?
    Het Robinson Uitje is een gevarieerd uitje op basis van het bekende televisieprogramma. Door de variatie in het uitje is het zowel geschikt voor minder fitte als sportieve personen. De verschillende onderdelen hebben allemaal hetzelfde doel: winnen. Hierdoor zullen de deelnemers extra gebrand zijn om van de andere teams te winnen! Het kan een leuke en uitdagende manier zijn om samenwerking en teambuilding te bevorderen, en om deelnemers uit hun comfortzone te halen.

    Onderdelen van het Robinson Uitje
    Tijdens het Robinson Uitje gaan jullie met de andere teams de strijd om de overwinning aan! Jullie gaan een aantal verschillende onderdelen uitvoeren. Onderstaand een overzicht van de onderdelen.

    • Vuurproef
    • Evenwichtsproef
    • Eetproef
    • Waterproef
    • Katapultproef
    • Brancardproef

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in

    20 - 500 personen

    Wil je dit jaar echt wat leuks doen met het bedrijfsuitje? Een dagje TV en Film maken! Bij TVworkshop ben je aan het juiste adres. Je mag alles zelf doen zoals camera, licht, geluid en natuurlijk acteren. 

    Soap maken
    Nu is het dan eindelijk tijd om al die sappige roddels van de werkvloer vast te leggen in een echte soap. Gemaakt en gespeeld door jou en je collega’s!

    Speelfilm maken
    Kruip in de karakters van een bekende film en speel die scènes op je eigen manier. Wij monteren de film in een spannend resultaat!

    Commercial maken
    Waarom onthoud je dat ene spotje wel en dat andere niet? We gaan het je vertellen. En beter nog, we gaan er zelf een maken!

    Lipdub maken
    Met het hele bedrijf in 1 take een videoclip opnemen. Iedereen is een aantal uren met elkaar in touw om de clip zo leuk mogelijk te maken. 

    Videoclip maken
    Kanye West, Anouk, of een gouwe ouwe uit de 80′s. Samen maken we er iets moois van waar nog lang over nagepraat zal worden.

     Onze workshops staan garant voor een middag gezelligheid, lol en zeker ook een mooi creatief resultaat, je eigen soap, lipdub of spannende serie. 

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte onderstaand aanvraagformulier in! 

    10 - 500 personen

    Dropping! Vinden jullie de weg terug?

    Geblinddoekt worden jullie naar een onbekende plek gebracht, vanwaar de weg zelfstandig terug moet worden gevonden. Natuurlijk laten we jouw team niet helemaal aan het lot over. Om te helpen krijgen jullie een gps-apparaat, een oude telefoon en een aantal dossiers mee. Door opdrachten te voltooien is er steeds meer kennis over de juiste route te verkrijgen. Zo komen jullie steeds dichter bij het uiteindelijke doel... Bereik zo snel mogelijk samen met jouw team de eindlocatie!

    Helaas is het niet zo makkelijk als dat het klinkt. Twee teamgenoten zijn aan elkaar vastgebonden en het is alleen mogelijk om vrijuit te bewegen door deze touwpuzzel op te lossen. Vervolgens wordt door het voltooien van de startopdracht de eerste gps-locatie onthuld. Voer de letter in en volg de satellieten. Zoek een eigen weg om zo snel mogelijk aan te komen bij het eerste checkpoint. Hier wacht een lastige uitdaging. Los alle puzzels op en kraak de codes om de laatste bestemming te bereiken.
    Als de eindlocatie is ontcijferd beginnen jullie aan het spannendste deel. Pas op! Er is zojuist een telefoontje binnengekomen, de boswachter is naar jullie op zoek! Als hij jouw team te pakken krijgt, is de missie niet behaald. Kijk goed om je heen en blijf op jullie hoede.


    Let op! Voor een spectaculaire dropping raden we aan om dit in het donker te doen. Wij horen graag van u welke startlocatie uw voorkeur heeft. Als u een dropping wenst in the middle of nowhere, zal de ontmoetingsplek ook dicht bij dit natuurgebied moeten liggen.

    6 - 5000 personen

    Wie heeft bij jullie het hoogste IQ? Deze test zal het voor eens en altijd bepalen...

    Voor je verder leest: weet je het zeker? De Company IQ Test kan verstrekkende gevolgen hebben voor de verhoudingen binnen de groep collega’s, vrienden of teamleden waarmee jij deze battle aangaat. Waar zitten de Einsteins en welke groep kan het niet zo best bijbenen? Voor je het weet blijkt bijvoorbeeld die niet al te montere blonde baliedame beter uit de quiz te komen dan jij en wie serveert er dan voortaan de koffie? De Company IQ Test is de leukste manier om voor eens en altijd het verschil tussen brein en branie te bepalen.

     

    Wat staat je te wachten tijdens de Company IQ Test?
    Jouw gezelschap wordt ontvangen door een heuse quizmaster. Hij of zij geeft jullie een uitgebreide speluitleg en dan worden er teams gemaakt van 6 tot 8 personen. Aan de hand van 10 vragenrondes gaan we de absolute meesterbreinen bepalen. Ja/nee-rondes, multiple choice, schattingsrondes en natuurlijk buzzrondes: wie het snelst op de rode knop drukt en juist antwoordt pakt de punten. Uiteraard steken we de quiz zo breed mogelijk in, met algemene kennis alleen ga je het zeker niet redden. Muziekfragmenten herkennen, geschiedenis- en aardrijkskundevragen, tv- en mediavragen, anagrammen oplossen en hoeveel weet je eigenlijk van literatuur?

    De beste masterminds komen elkaar tegen in de grand finale. De pittigste vragen gaan nu over tafel en de quizmaster geeft geen millimeter toe. Hier win je alleen op inzicht, maar een sprankje geluk is zeker welkom!

    De Company IQ Test kan op iedere willekeurige locatie in Nederland, België en Duitsland gespeeld worden. Dit spel kan ook in het Engels gespeeld worden.

    Voor meer informatie of een vrijblijvende offerte kunt u onderstaand formulier invullen.

    6 - 5000 personen

    Ook een chocolade-liefhebber? 

    Ontvangst
    Begin uw dag met een welkomstdrankje om daarna als een echte patissier aan de slag te gaan. 

    Workshop bonbons maken
    Onze deskundige patisser leert u de lekkerste bonbons of pralines te maken. De twee basistechnieken van het bonbons maken zijn het vullen en het ‘doorhalen’. In een handomdraai maakt u uw eigen goed gevulde bonbon doosje. Als vulling kunt u o.a. ganache, noten en zuidvruchten gebruiken. Na afloop van de workshop is het resultaat een doosje (circa 350 gram) vol heerlijke zelfgemaakte bonbons waarmee u goed thuis kunt komen.

    Diner
    Ter afsluiting geniet u samen van een heerlijk driegangen diner in het centrum van de stad. Hierbij heeft u per gang de keuze uit meerdere gerechten.

    Groepsgrootte
    10 - 60 personen (meer personen in overleg mogelijk)

    Prijsindicatie: vanaf € 81,-  excl btw.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in! Graag aangeven in het aanvraagformulier om welke stad het gaat, zodat wij direct de juiste informatie kunnen sturen.

    10 - 60 personen
    Laat de Schot in je los tijdens dit oergezellige sportieve bedrijfsuitje

    De Highland games is een wereldwijd begrip. Ooit, 4000 jaar geleden begonnen deze spelen steevast na de najaarsjacht. Schotse Clans gingen dan de strijd aan om te laten zien wie de sterkste was. Vandaag de dag is de belangstelling enorm. Alleen Schotland kent al meer dan 200(!) Highland games. Logisch ook, want de spelen verenigen alle disciplines waar een goed teamspel aan moet voldoen: kracht, samenspel, communicatieve vaardigheden, teamgeest en een hele hoop plezier! De Highland games zijn niet voor niets een van onze echte teambuildings groeps- en bedrijfsuitjes! Een heerlijk sportief dagje uit en uiterst geschikt voor teambuilding.

    Wat staat je te wachten tijdens de Highland games?
    Voor we de oermens in je loslaten, krijgen jij en je team een uitgebreide speluitleg en weet je wat jullie te wachten staat. Dan vormen we teams en barst de strijd los!

    Het toernooi bestaat uit verschillende krachtmetingen: jutezak werpen, voorhamerslingeren, touwtrekken, boomstam werpen, kogelstoten, zagen, een bielzenrace en kopspijkersspel. Onder luid gejuich (en heel veel gelach) van je medestrijders leggen jullie de beproevingen af. Aan het eind van het toernooi verzamelen jullie je bij het beginpunt en krijg je te horen welk team de onbetwiste winnaar is.

    Voor meer informatie of een vrijblijvende offerte kunt u onderstaand formulier invullen.
    12 - 5000 personen

    Over deze pagina

    Het is weer tijd voor een uitje in Egmond aan Zee! Maar wat gaan we dan doen? De een wil iets sportiefs terwijl de ander het liever rustig aan doet. Het is altijd lastig om weer iets te bedenken wat iedereen leuk vindt. WegmetdeBaas kan u hierbij helpen! Wij hebben heel veel diverse uitjes verzameld op onze site. Voor iedereen is er wel een bedrijfsuitje in Egmond aan Zee te vinden. Veel aanbieders kunnen ook een mix aanbieden van rustige en actieve bedrijfsuitjes. Zo kunt u iedereen een plezier doen met het geplande bedrijfsuitje. Tevens zijn bedrijfsuitjes in Egmond aan Zee ook een uitstekende gelegenheid om het team nog hechter te maken. Bij vele bedrijfsuitjes draait het om samenwerking en een goede communicatie. Dat alles uiteraard in een informelere setting dan normaal. Een bedrijfsuitje in Egmond aan Zee is goed om te doen, ook ten tijde van een crisis. Bedrijfsuitjes bevorderen de sfeer en motiveren het personeel. Doe daarom uw voordeel met onze site en ga snel op zoek naar leuke bedrijfsuitjes in Egmond aan Zee. U kunt direct contact opnemen met de aanbieder van een bedrijfsuitje. Zij zullen dan zo snel mogelijk contact met u opnemen om uw vragen te beantwoorden. En of u nu in Amsterdam een bedrijfsuitje wil plannen, in Maastricht, Nijmegen, Groningen, Rotterdam.. Of juist in een kleinere gemeente, u vindt het allemaal op WegmetdeBaas!