Spel & Ontspanning in Noordwijk aan zee

Filteren

Filters

LenteUitjes 2025
Spel & Ontspanning
City & Beachgames
Sportief & Actief
Workshops
Creatieve uitjes
Teambuilden
Eten, Drinken, & Feesten
Incentives/ buitenlandse reizen
Online
Zoekwoord
Zoekwoord
Gebied
Personen 0+
0
0
500
0500+
300 uitjes gevonden gevonden gebaseerd op de volgende filters
  • Outdoor spel en ontspanning
  • Indoor spel en ontspanning
  • Citygames
  • Beachgames
  • Plaats, regio of provincie: Noordwijk aan Zee
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    "Word een Mopperexpert met onze Workshop!"

    Ja, Nederlanders staan erom bekend – we houden van een goed potje mopperen! Maar is dat echt zo erg? Vaak wordt er zelfs geklaagd óver al dat geklaag. Mopperen zit dus diep verankerd in ons dagelijks leven. En wist je dat mopperen ook een positieve kant heeft? Het kan namelijk zorgen voor alertheid en nieuwe inzichten binnen een team. Maar hoe je klaagt, maakt het verschil in hoe het wordt ontvangen! We gaan kijken naar ons moppergedrag met een vette knipoog.

    In onze interactieve Mopperworkshop gaan we alle remmen losgooien en samen mopperen over van alles en nog wat. Het woord 'mopperen' komt van 'moppen' (grimassen trekken), dus er zit een speels randje aan. Samen gaan we ontdekken hoe je mopperen kunt ombuigen naar een krachtig middel voor verandering en teampositiviteit!

    Na afloop van de workshop:
    - Het team herkent elkaars mopperkwaliteiten
    - Iedereen gaat naar huis met een persoonlijke ‘Top 5 of 3 Moppers’
    - Er is meer inzicht in de effecten van moppergedrag
    - Mopperen wordt ingezet als effectief middel voor verandering en teamwerk

    Meer weten of een offerte aanvragen? Vul hieronder het formulier in!

    Ook online beschikbaar!

    6 - 50 personen

    Party hardy! De kater komt later. 

    Bij een goed vrijgezellenfeest of bedrijfsuitje maak je de volgende dag pas de schade op. Met een flinke kater in je kop: verloren spullen, lippenstift op vreemde plaatsen, blauwe plekken... Net als de vier hoofdrolspelers in de briljante speelfilm ‘The Hangover’. TB Events biedt je de mogelijkheid om The Hangover nu zelf real time te beleven tijdens je party!
     
    De setting:
    Hoofdpijn! Langzaamaan wakker worden is er helaas niet bij vandaag. Jullie herinneren je namelijk niets meer van de afgelopen avond en de bruidegom is spoorloos! Het huwelijk vindt morgen plaats, tijd om in een noodtempo te reconstrueren wat er in hemelsnaam gisteravond allemaal gebeurd is en vooral.. waar is Doug gebleven!
     
    Wat staat jullie te wachten tijdens The Hangover?
     
    Je kunt niet droog de strijd in en dus word je ontvangen met een biertje. Na een korte speluitleg vormen we teams van vier tot zes man en gaan jullie met de TB Events app op jullie smartphone en het handboek op pad. The city is your playground! In de tas zitten attributen die jullie nodig hebben om de verschillende - laten we zeggen - ‘vreemde‘ opdrachten uit te voeren. Wat er niet in zit moeten jullie zelf zien te regelen. Aan jullie de taak om de opdrachten zo snel en zo goed mogelijk uit te voeren, zonder al teveel kleerscheuren.
     
    Helemaal in je rol? Da’s maar goed ook, want jullie leggen alles vast die dag, op foto en film. Handig voor de dag erna.
    Aan het einde van het spel keer je terug naar het ontvangstpunt. Onder genot van een laatste drankje wordt de winnaar bekend gemaakt.

    6 - 500 personen

    Hoe staat je team ervoor? Functioneert het als geheel? Zit iedereen op de juiste plek? Welke talenten zijn er aan boord en welke tekortkomingen zijn er? Voelt iedereen verantwoordelijkheid? Is er sprake van ownership? En mag dit allemaal open besproken worden? Mag je complimenten en feedback geven? Kortom, is het team in contact met elkaar? Of kunnen we elkaar nog ergens helpen?

    Het is in deze tijd belangrijk om te weten hoe jullie team in elkaar zit. Wat is jullie kracht en talent en wat is er niet aanwezig in dit team? We zorgen dat jullie na deze training weten wat jullie teamprofiel is en waar jullie samen voor gaan staan richting de toekomst. We gebruiken verschillende inzichtelijke, creatieve, visuele en praktische werkvormen om jullie te inspireren.

    Neem snel contact op voor een Team APK! Er zijn verschillende vormen mogelijk, inzetbaar bij de startup van (zelfsturende) teams, maar ook in teams die al langer samenwerken en het gevoel hebben er meer uit te kunnen halen of gewoon als gezonde teambuilding. 

    8 - 20 personen
    Wake me up before you BinGoGo
    Dit is een avond pure gezelligheid. De Muziekbingo met de lekkerste hits aller tijden.  Herken jij het nummer van de Backstreet Boys, Madonna, Guus Meeuwis of Wham als je hem 30 Seconden hoort en ziet? Kruis hem aan op je speciale BinGoGokaart! Heb jij 1 rijtje vol? dan win je een te gekke 80s 90s of 00s prijs! 2 Rijtjes vol? Nog grotere prijs! en bij een volle kaart pak je de hoofdprijs! Veel belangrijker dan de prijzen is natuurlijk de gezelligheid en het lekker meezingen met de grootste hits uit de jaren 80, 90 en 00. Onze BinGoGo-presentator maakt er met jullie team een gezellige middag of avond van!

    Praktische informatie
    Wij zorgen uiteraard voor alle materialen (beeldscherm / geluidsinstallatie / BinGoGokaarten en BinGoGostiften en de prijzen voor de winnaars uiteraard. De BinGoGo duurt in zijn geheel ongeveer 2 uur (Daarin spelen we 2 verschillende rondes, waar per ronde 3 verschillende prijzen te winnen zijn) We hebben verschillende thema's waar jullie uit kunnen kiezen: "80s 90s 00s Cocktailmix-ronde" "80s 90s 00s Viva-Hollandia-ronde" en de "80s 90s 00s Goud en Fout-ronde" We doen er dus 2 van de 3 en jullie mogen zelf kiezen. Eventueel is het ook mogelijk om maar 1 ronde te spelen (dit duurt dan maar 1 uur, de prijs verandert hierdoor niet)

    Wake me up before you BinGoGo op Locatie: Unieke intense, gezellige en vooral waanzinnige Muziekbingo waarin we jullie mee terugnemen naar de jaren 80, 90 & 00. Wij komen naar jullie locatie en hebben alles bij ons. Of jullie het nu op kantoor, op een school, sportkantine of in een afgehuurde kroeg organiseren, wij kunnen dit overal doen!

    Duur
    • Ongeveer 2 uur (ook korter mogelijk)

    Starttijden:
    • Alles is mogelijk!

    Details:
    • Minimaal 20 personen
    • Prijs is inclusief BTW
    • Prijs is inclusief reiskosten
    • Prijs is inclusief benodigdheden
    • Prijs is inclusief materialen (beeld & Geluid)
    • Prijs in inclusief Presentator
    • Prijs is inclusief prijzen voor de winaars

    Prijs:

    De Prijzen: (incl. btw en alle kosten!)

    • 30-40 personen --> € 24,95 p.p.
    • 40-50 personen --> €21,95 p.p.
    • 50-75 personen --> €18,95 p.p.
    • 75-100 personen --.> €16,95 p.p.
    • 100-125 personen --> €14,95 p.p.
    • 125-150 personen --> €11,95 p.p.
    • 150-200 personen --> €9,95 p.p.

      *Bij minder dan 30 personen, factureren wij 30 personen.

    Vul voor meer informatie of vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    20 - 250 personen

    Combineer MVO en teambuilding met Bouw een fiets voor Afrika! Een absoluut TOP-uitje in samenwerking met stichting Tools To Work. 

    Bouw samen met uw collega’s, een fiets voor Afrika! Van kaal frame tot een complete, kwalitatief uitstekende fiets. Uitgerust met de mooiste accessoires. Dat is de uitdaging die u met uw team aangaat!

    De teams beginnen met enkel een frame en gereedschap. Wat volgt is een dynamisch programma waarbij alle deelnemers tot het einde betrokken blijven bij het streven naar een zo goed mogelijk eindresultaat. De fietsonderdelen worden verworven door strategisch in te kopen en te onderhandelen. Daarna gaat een deel van het team aan slag met de onderdelen, de boutjes en de moertjes, terwijl anderen zich buigen over onze breinbrekers om accessoires te verdienen. Aan het einde van dit evenement worden de fietsen door de deelnemers getest. Onder toeziend oog van alle deelnemers volgt de ereronde en ontvangt het winnende team een originele prijs.

    Met Bouw een fiets voor Afrika, bouwt u aan een goed doel: wij hebben een samenwerking met de stichting Tools to Work (AMBI erkend) uit Teteringen. Dankzij jullie donatie worden er door de stichting fietsen en andere goederen opgestuurd naar projecten in Afrika. Uiteraard geven wij u hier graag meer informatie over.

    Bij Bouw een fiets voor Afrika zijn er alleen maar winnaars. Terecht een TOP-uitje met een goed gevoel en uitermate geschikt als teambuilding activiteit!

    Programma voorstel

    14:45 - 15:00       Ontvangst en uitleg
    15:00 - 15:30       Veiling van de fietsonderdelen
    15:30 - 16:00       Onderhandelingen en start bouwen
    16:00 - 17:00       Verder bouwen en inkopen accessoires
    17:00 - 17:15       Testronde op het parcours
    17:15 - 17:30       Prijsuitreiking en afsluiting

    Inbegrepen

    • Op iedere gewenste locatie mogelijk
    • Alle benodigde gereedschappen, beschermende kleding en fietsen
    • Originele prijs voor het winnende team
    • Donatie voor de fiets, dit deel is aftrekbaar voor belastingen
    • Verscheping van de fietsen en goederen naar Afrika

    Optioneel

    • Lunch, borrel en/of diner
    • Extra accessoires
    • Ook op eigen locatie mogelijk
    • Combineren met andere activiteiten
    • Engelstalige opdrachten/spelleiding
    • Speciale wensen? Laat het ons weten!
    15 - 500 personen

    Een uitdagende tocht dwars door de stad op zoek naar aanwijzingen. Kunnen jullie voldoende informatie verzamelen, of zijn de andere teams jullie te slim af? Ga de strijd aan en benut elkaars sterke kanten. Welk team weet als eerste de kluis te openen en de buit te bemachtigen? Dit is een spel vol met raadsels, achtervolgingen, behendigheid en team challenges. Benut elkaars sterke kanten!

    De teams strijden tegen elkaar in de selectieprocedure om toegelaten te worden tot de geheime dienst. Er is slechts plaats voor één team, maar jullie hebben elkaar nodig om alle informatie te bemachtigen die nodig is om de geheime code te kraken. Houd uw tegenstanders in de gaten, maar vergeet niet ondertussen de puzzels op te lossen, de subtiele aanwijzingen te ontdekken en te genieten van de stad waar jullie de spionnenstrijd met elkaar aan gaan.

    In de door jullie gekozen stad worden de teams gevormd en krijgen jullie een uitgebreide speluitleg. Samen met uw teamgenoten en een koffer vol gadgets gaan jullie op pad om de missie te voltooien. Ieder een eigen route door het centrum van de stad. Ieder team heeft precies evenveel tijd om het spel te spelen. Probeer alle raadsels op te lossen en kom stap voor stap achter de identiteit van de eigenaar van jullie koffer. Kunnen jullie genoeg informatie verzamelen of zijn de andere teams jullie te slim af… Op de afgesproken tijd verzamelen we weer op de startlocatie voor de zenuwslopende prijsuitreiking… OF zit er toch nog een onverwachte twist in het spel?

    Neem gerust contact met ons op, wij vertellen u er graag meer over!  Leuk als personeelsuitje, bedrijfsuitje, teamuitje enz.

    Programma voorstel

    14:30 - 14:45 Ontvangst in de stad naar keuze
    14:45 - 15:00 Speluitleg en verdeling van de teams
    15:00 - 16:45 Het spel: Spy City Game
    16:45 - 17:15 Gezamenlijke laatste opdracht
    17:15 - 17:30 Kraak de code! en afsluiting

    Inbegrepen binnen dit uitje:

    • In elke stad mogelijk
    • Enthousiaste spelbegeleiding
    • Uitdagende opdrachten
    • Gebruik van alle materialen
    • Originele prijs voor het winnende team

    Optioneel binnen dit uitje

    • Opdrachten op maat gemaakt
    • Lunch, borrel en/of diner
    • Combineren met andere activiteiten
    • Engelstalige opdrachten/spelleiding
    • Speciale wensen? Laat het ons weten
    15 - 500 personen

    1 team. 1 box. 1 taak. Out of the Box is de ultieme teambuilding activiteit voor ieder gezelschap. Boek nu Out of the Box en daag andere teams uit in deze unieke escape room!

    Denk Out of the Box
    Ieder team heeft dezelfde box, dezelfde taken en start op hetzelfde moment. Maar… Ieder team is uniek met eigen specialiteiten. Jullie gaan in teamverband op zoek naar de laatste code om Out of the Box te raken. Dit uitje combineert de leukste escape games in één unieke box. 

    Gezonde spanning en humor
    - Strijd tegen andere teams en raak als eerste Out of the Box.
    - Spanning, sensatie, teambuilding en vermaak.
    - Verschillende niveaus van opdrachten en geschikt voor ieder gezelschap.
    - Ontwikkeld door de makers van het NK-Escape Rooms.

    Kraak de code als eerste
    Jullie nemen plaats rondom de box. Deze zit bomvol ingenieuze games: van ingewikkelde codes tot wiskundige spellen en van toffe puzzels tot geluidsfragmenten. Tijd om taken te verdelen. Elke oplossing leidt weer tot een andere puzzel. Stilzitten is geen optie. Werk samen en denk eens echt Out of the Box. Welke groep vindt als eerste de code die leidt naar de overwinning? 

    5 - 2500 personen
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Wij organiseren bedrijfsuitjes op vele locaties maar onze specialiteit is 4x4 off rijden met Landrovers.

    Door heel Nederland en Belgie hebben we mogelijkheden, maar ook op uw eigen locatie.

    We hebben meer dan 30 Land Rovers en rijden onder meer in de buurt van Amsterdam, Tilburg, Eindhoven, Tiel,  Zwolle, Bergen Op Zoom, Maastricht enzovoort.

    Wilt u het utieme avontuur? Dan nodigen we u uit op onze locatie in de Belgische Ardennen, net voorbij Maastricht, 43 hectare uitdaging, hoogteverschil, ruig terrein , honderden paden en zeer lastige stukken om te rijden. Uiteraard bieden we ook Horeca daar en op de andere locaties. 

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in
    of bel direct 0487 562008   

    1 - 1000 personen

    Nadat de teams zijn gemaakt en duidelijk is wie vanuit welk kamp het event start, wordt er begonnen met het maken van een team / kamp vlag.

    Een bijpassende yell kan uiteindelijk bepalen wie bij een gelijke stand het Robinson team van het jaar is. Laat van je horen en wees creatief, wellicht verdienen jullie hiermee jullie eerste amulet! 

    Met doe opdrachten, denk opdrachten en een taak voor het media team is deze activiteit voor iedereen toegankelijk.  Met je kamp ga je zoveel mogelijk amuletten verzamelen maar ...

    Juich niet te vroeg. Tijdens de eiland raad kan er nog van alles veranderen...

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

     

    30 - 3000 personen

    Maken jullie aanspraak op De Erfenis van 2 Miljoen?!

    Jullie suikeroom “Bill Metgeld” is heen gegaan en laat zijn erfenis na. Helaas niet aan jullie allemaal maar aan slechts één van jullie! Hij wil dat slechts de beste beschikking krijgt over zijn geld. Aan jullie dus de taak om te bewijzen dat jullie de beste zijn!

    Dit is jullie kans om een grote som geld te verdienen. De taak is simpel: Bill wil dat jullie bewijzen dat jullie een echte “Metgeld” zijn. Daarom krijg je de beschikking over een som geld die zo snel mogelijk goed besteed moet worden en die jullie naar de Erfenis zal leiden. Race tegen elkaar door een stad naar keuze en voer zo snel en origineel mogelijk de ludieke opdrachten uit die jullie doorkrijgen via jullie telefoon!

    Wat staat jullie te wachten tijdens City Game De Erfenis?
    City Game De Erfenis begint rustig. Onder het genot van een kop koffie, thee of glaasje fris, krijgen jij en je groep een uitgebreide speluitleg. Daarna vormen we teams en na een laatste strategische briefing gaat het hele gezelschap de stad in.

    Via je mobiel krijg je diverse opdrachten en vragen door. Deze voer je uit of beantwoord je. Ook kun je fotopunten scoren voor extra aanwijzingen door bepaalde objecten in de stad te lokaliseren en op foto vast te leggen. Des te meer aanwijzingen, des te groter de kans dat je als eerste de erfenis vindt.

    Na afloop van het spel verzamelen jullie je bij het startpunt. Onder genot van een drankje (koffie, thee of fris) wordt de uitslag berekend en het winnende team bepaald.

    Vul voor meer informatie onderstaand aanvraagformulier in! 

    6 - 5000 personen

    De perfecte moordzaak voor een bloedstollend bedrijfsuitje!
    Cluedo, het beroemde, bloedstollende bordspel heeft er een dimensie bij gekregen. Bij TB Events maak je het moordspel levensecht mee en kruip je zelf in de huid van een detective! Een ideaal groepsuitje, gezelschapsuitje of bedrijfsuitje voor mensen die van zinderende ontknopingen houden. En we zullen jouw hulp hard nodig hebben, want er is een kopstuk gesneuveld...

    De weledelgeboren heer Von Blaue is gisteravond door zijn vrienden dood aangetroffen in de hal van zijn landhuis. Het heerschap zou een feest geven diezelfde avond. Von Blaue is niet in zijn huis vermoord en het moordwapen is ook nog niet terecht. Wel zijn er voorwerpen vermist uit het huis en de 6 genodigden voor het feest verblijven op dit moment in zijn mansion buiten de stad. Wie heeft de moord gepleegd, waar vond het delict plaats en welk wapen werd gebruikt? Kortom: lossen jullie de zaak op?

    Wat staat je te wachten tijdens Cluedo?
    Je gaat niet zomaar het veld in. Jullie beginnen met een uitgebreide briefing. We hebben namelijk een belangrijk aanknopingspunt: de agenda van Von Blaue. Dan delen we de groep op in teams en gaan we de stad in. Jullie worden op pad gestuurd met informatie, een telefoon om contact te onderhouden met het hoofdbureau en een kaart met zoekfoto’s van de 9 locaties waar heer Von Blaue de afgelopen tijd is geweest, volgens zijn agenda. Op elke locatie die je vindt, beantwoordt jouw team een vraag. Dit levert je een aanwijzing op. Zo komt je team steeds een stap dichterbij de oplossing.

    Zodra jullie alle feiten op tafel hebben liggen, moeten jullie naar de plaats delict. Hier wordt jullie scherpzinnigheid, inlevingsvermogen en creativiteit op de proef gesteld: hoe kwam Von Blaue aan zijn einde? Jullie maken een foto waarop de dood van de heer von Blaue in scene is gezet door jullie team. Brrr...

    Aan het einde van het spel keer je terug naar het ontvangstpunt. Onder genot van een laatste drankje wordt de zaak opgehelderd en de winnaar bekend gemaakt.

    Voor meer informatie of een vrijblijvende offerte kunt u het aanvraagformulier invullen.

    6 - 5000 personen

    Stap in de wereld van onze Alleskunner Game, die speciaal is ontworpen voor jullie bedrijfsuitje of teambuildingactiviteit. Net zoals op televisie staat deze game garant voor een unieke ervaring die jullie nog lang zullen bijblijven. De vraag die centraal staat: welk team is het allerbeste in het overwinnen van gekke, (bijna) onmogelijke en verrassende spellen?

    Tijdens deze intensieve strijd van twee uur worden jullie teams uitgedaagd met een reeks uitdagende opdrachten en activiteiten.
    Elk spel vereist verschillende vaardigheden en samenwerking, waardoor iedereen volledig betrokken blijft. Het draait niet alleen om fysieke kracht, maar ook om creativiteit, behendigheid en strategisch denken. Onze Alleskunner Game is dynamisch, energiek en bovenal ontzettend leuk voor iedereen die deelneemt.

    Tijdens de games verzamelen de winnende teams winnaarsmunten als beloning voor hun prestaties. Aan het einde van de strijd worden deze munten geteld en het team met de meeste munten wordt gekroond tot kampioen. Als ultiem eerbetoon aan hun prestaties ontvangen de teamleden echte medailles.

    Onder het genot van heerlijke snoep en met een feestelijke aankleding creëren we een onvergetelijke zetting. Onze Alleskunner Game is niet zomaar een activiteit; het is een avontuur dat jullie team dichter bij elkaar zal brengen, jullie sterke punten zal benadrukken en nieuwe herinneringen zal creëren die een leven lang meegaan.

    Al onze quizzen zijn inclusief:

    • Quizmaster
    • Medailles voor het winnende team
    • Alle benodigdheden
    • Aankleding van de deelnemers
    • Lekker snoep voor iedereen

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in! 

    20 - 150 personen

    Beschikken jullie over stalen zenuwen en een flinke dosis lef? Sla op de vlucht en probeer als Voortvluchtige uit de handen te blijven van de Hunters. De Hunters openen de jacht op de Voortvluchtigen en proberen hen op te sporen. Welk team weet er met de winst vandoor te gaan?

    Wat is The Hunt?
    - Een spannende en actieve activiteit gecombineerd met een speciaal ontwikkelde app
    - De begeleider van Uitjes en Eten geeft jullie op afstand aanwijzingen en aanmoedigingen  
    - Strijd met jouw team voor de winst en de bijbehorende prijs

    Omschrijving programma
    Download de Uitjes en Eten app en kies je rol, daarna wordt de jacht geopend. Als Hunters beschikken jullie over speciale opsporingsmiddelen, kom er hiermee achter wat de exacte locatie is van de voortvluchtigen. Wanneer je deze gevonden hebt kan het jagen beginnen. Scoor zo veel mogelijk punten en fa er met de winst vandoor. Na 60 minuten draaien de rollen om. Als Voortvluchtige proberen jullie zo veel mogelijk onder de radar te blijven, ga opzoek naar zo veel mogelijk aanwijzingen om het extractiepunt te achterhalen. Maar pas op! Dit kan sporen achterlaten. Lukt het om uit handen te blijven van de Hunters en het extractiepunt te vinden? Dan gaan jullie er met de winst vandoor.
    Het is ook mogelijk om deze activiteit te combineren met een lunch of diner.  

    Waarom kiezen voor Uitjes en Eten?
    Wij organiseren al 20 jaar lang bedrijfsuitjes en teamuitjes door heel Nederland en België. Zoals wijzelf altijd graag zeggen: Wij maken blij! Benieuwd naar de ervaringen van groepen die jullie voor zijn gegaan? Bekijk hier onze 300+ reviews op Google!

    8 - 1500 personen

    Ben jij klaar voor een onvergetelijk avontuur vol spanning, strategie en hilariteit? Stap in je auto en ervaar de unieke mix van een roadtrip en teambuilding met Capture The Flag XL – The Roadtrip Edition! Dit is niet zomaar een spel, dit is een avontuur dat je samen met je team beleeft, vol uitdagingen en verrassingen.

    Waarom kiezen voor Capture The Flag XL – The Roadtrip Edition?

    Unieke, Persoonlijke Ervaring: Vooraf vullen alle spelers een vragenlijst in. De antwoorden hiervan worden verwerkt in de challenges, waardoor elke uitdaging uniek is en je je teamgenoten op een geheel nieuwe manier leert kennen.

    Spanning en Strategie: Race tegen de klok en andere teams terwijl jullie rondrijden om zoveel mogelijk challenges te voltooien. Verzamel op die manier hints over welke vlag je wel en niet moet pakken. Het team dat de meeste goede vlaggen pakt, wint het spel!

    Herinneringen voor het Leven: Of je nu als eerste de vlag verovert of onderweg verdwaalt, je gaat gegarandeerd naar huis met een berg aan hilarische fotos. Na afloop heb je talloze nieuwe verhalen om te delen.

    Hoe werkt het?

    • De startlocatie is flexibel, bijvoorbeeld vanaf jullie kantoor. Jullie bepalen zelf jullie ideale route om zoveel mogelijk challenges te kunnen voltooien.
    • Door een challenge te voltooien ontvang je hints over welke vlag je wel en niet moet pakken in de finale. Challenges worden op maat gemaakt op basis van een vragenlijst die spelers vooraf moeten invullen. Zo is elk spel een unieke ervaring voor elk team!
    • Het team dat de meeste goede vlaggen in de finale pakt heeft gewonnen. De game kan afgesloten worden met een borrel of diner op de locatie van de finale. De perfecte plek om alle verhalen van deze roadtrip met elkaar te delen!

    Veiligheid voorop
    Bij Capture The Flag XL draait alles om plezier en avontuur, maar veiligheid staat voorop. Let goed op het verkeer, het is een roadtrip, geen road race! De finale speelt zich af te voet om gevaarlijke situaties met auto’s te voorkomen.

    Over Breakout Bandits: sociale impact maken
    We zijn een sociale onderneming die als primaire doel heeft om een sociale impact te maken. Winst maken is een secundair doel. Bij Breakout Bandits maken we teambuildingsgames met vastgelopen jongeren. Ze leren nieuwe skills, krijgen meer zelfvertrouwen en krijgen weer perspectief! Jouw teamuitje zorgt er voor dat we nieuwe jongeren verder kunnen helpen. Zo hebben onze games niet alleen impact op jouw team, maar ook op het leven van onze jongeren! 

    Waarom nog wachten?
    Start de motor, zet je navigatie aan en maak je klaar voor het meest opwindende teambuildingavontuur ooit. Reserveer nu je plek voor Capture The Flag XL – The Roadtrip Edition en ontdek wie van jullie het beste team is!

    6 - 500 personen

    De Team-escape is een fantastische Game waarbij teams zich een weg banen langs verschillende uitdagende opdrachten. Hierbij is teamwork belangrijk en worden alle zintuigen en capaciteiten van de teamleden tot het maximale getest. Op elke locatie lossen de teams een klein stukje van de puzzel op. Een afwisseling van activiteiten zorgt ervoor dat iedereen tot het eind toe betrokken blijft. Onderweg merken de teams dat ze andere teams nodig hebben om sommige opdrachten te vervullen. 

    Je zal je kennis moeten delen. In je eentje lukt het niet, hoe combineer je jullie kwaliteiten? Maak gebruik van de attributen, zoek naar aanwijzingen en voer opdrachten uit om de code te kraken en de kist te openen.  Niets is wat het lijkt, neem alles wat in het gebouw aanwezig is goed in je op,… is die fotolijst een hint? Of juist een ‘rookgordijn’. En wat betekenen die cijfers er achterop?

    De Team-escape is kortom een leuke uitdaging om met een groep aan te gaan. Kunnen jullie het aan tijdens jullie teamuitje/ personeelsuitje?

    Voor meer informatie of een vrijblijvende offerte voor dit bedrijfsuitje  kunt u onderstaand formulier invullen.

    10 - 500 personen

    Over deze pagina

    Het is weer tijd voor een uitje in Noordwijk aan Zee! Maar wat gaan we dan doen? De een wil iets sportiefs terwijl de ander het liever rustig aan doet. Het is altijd lastig om weer iets te bedenken wat iedereen leuk vindt. WegmetdeBaas kan u hierbij helpen! Wij hebben heel veel diverse uitjes verzameld op onze site. Voor iedereen is er wel een bedrijfsuitje in Noordwijk aan Zee te vinden. Veel aanbieders kunnen ook een mix aanbieden van rustige en actieve bedrijfsuitjes. Zo kunt u iedereen een plezier doen met het geplande bedrijfsuitje. Tevens zijn bedrijfsuitjes in Noordwijk aan Zee ook een uitstekende gelegenheid om het team nog hechter te maken. Bij vele bedrijfsuitjes draait het om samenwerking en een goede communicatie. Dat alles uiteraard in een informelere setting dan normaal. Een bedrijfsuitje in Noordwijk aan Zee is goed om te doen, ook ten tijde van een crisis. Bedrijfsuitjes bevorderen de sfeer en motiveren het personeel. Doe daarom uw voordeel met onze site en ga snel op zoek naar leuke bedrijfsuitjes in Noordwijk aan Zee. U kunt direct contact opnemen met de aanbieder van een bedrijfsuitje. Zij zullen dan zo snel mogelijk contact met u opnemen om uw vragen te beantwoorden. En of u nu in Amsterdam een bedrijfsuitje wil plannen, in Maastricht, Nijmegen, Groningen, Rotterdam.. Of juist in een kleinere gemeente, u vindt het allemaal op WegmetdeBaas!