Personeelsuitje in Noordwijk aan zee | WegmetdeBaas.nl

Filteren

Filters

Kerst- en Eindejaarsuitjes 2026
Activiteiten: Spel & Ontspanning
Citygames & Beachgames
Topkeuze: Sportief & Actief
Kookworkshop & meer
Inspirerende Creatieve uitjes
Verbindende Teambuilding activiteiten
Eten, Drinken, & Feesten
Onvergetelijke Incentives/ buitenlandse reizen
Online
Zoekwoord
Zoekwoord
Gebied
Personen 0+
0
0
500
0500+
447 uitjes gevonden gevonden gebaseerd op de volgende filters
  • Plaats, regio of provincie: Noordwijk aan Zee
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Penoze
    De stad wordt geteisterd door een brutale bende. Kleine kruimeldieven zijn uitgegroeid tot goed georganiseerde criminelen. Drugsdeals en liquidaties zijn schering en inslag. Terwijl de criminelen steeds machtiger worden, heeft de politie het nakijken. Aan jullie de taak deze macht te breken en de machtigste familie van de stad te worden.

     
    Jullie infiltreren in criminele netwerken om belangrijke informatie te verkrijgen. Bovendien krijgen jullie hulp van bovenaf. Via handige real-time navigatie krijgen jullie de posities van jullie tegenstanders ‘live’ door. Om de scepter over te nemen gaan jullie het veld in. Penoze is een razend spannende, interactieve game waarbij samenwerking, inzicht en moderne technologie zorgen voor een spannende cliffhanger.
     
    Wat staat jullie te wachten tijdens City Game Penoze?
    Niemand gaat de deur uit zonder een gedegen briefing. Onder het genot van een kop koffie, thee of glaasje fris, krijg je een uitgebreide speluitleg. Vervolgens delen we de groepen in. Niets is leuker dan tegen elkaar te strijden natuurlijk!
     
    Na een laatste strategische briefing ga je de straat op. Via een mobiele telefoon blijf je in contact. Door aanwijzingen naast elkaar te leggen, vorm je met je team een logisch beeld van de strategie Welke volgende stap zal de familie zetten, waar kun je deze pakken?
     
    Na afloop van het spel verzamelen jullie je bij het startpunt. Onder genot van een drankje (koffie, thee of fris) wordt de uitslag berekend en het winnende team bepaald.

    6 - 5000 personen

    Met onze hilarische bedrijfsbingo ben je verzekerd van een sprankelend, interactief spel vol humor, muziek en competitie. Onder leiding van een ervaren Bingomaster – ook beschikbaar in het Engels – beleef je een unieke teambuildingactiviteit die ver uitstijgt boven de traditionele bingo.

    Geen saaie nummers, maar levendige kaarten met meezingers, teksten en foto’s. Via onze website verandert je smartphone in een persoonlijke BINGO-kaart met 25 unieke vakjes. In teams strijd je in drie rondes: één rij, twee rijen en de volle kaart.

    Tijdens het spel verschijnen vragen, geluidsfragmenten en videoclips op het grote scherm. Herken je ze? Vink ze direct af op je telefoon. Denk je BINGO te hebben, dan controleert onze software dit meteen. Maar let op: er zitten strikvragen tussen… Een valse BINGO? Dan volgt een hilarische opdracht.

    Onze Bingomaster is de energieke motor van het spektakel en weet iedereen mee te slepen. Eén kaart duurt circa 45 minuten; meestal spelen we er twee, met gelegenheid voor een pauze. Zelfs in de pauze blijft de sfeer erin met onze muzikale bingo-klok.

    Geschikt voor groepen tot 2000 personen, op locaties in heel Nederland en België. We zorgen voor een opvallende welkomstsheet, kraakhelder geluid (tot 150 deelnemers) met topklasse apparatuur en natuurlijk een professionele quizmaster – geen stagiaires.

    Met 17 jaar ervaring, 3.000 quizzen en bingo’s per jaar en meer dan 1.000 recensies met een 9+, maken wij van elk bedrijfsfeest een onvergetelijke ervaring vol energie, humor en verbondenheid.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    30 - 1500 personen

    Back to the 90s!
    In dit opzwepende spel vol herkenning en herinneringen nemen wij je mee terug naar de tijd waarin internet en mobiele telefoons nog maar net aan hun opmars begonnen. Flippo’s en Furbies veroverden de wereld. Half Nederland stond massaal te hakken in aussie en alle tienermeisjes waren verliefd op Nick van de Backstreet Boys.

    Inhoud
    In teams ga je onderling de strijd aan in een Nineties Nieuwsquiz, Het Rad van Fortuin, een spetterende 90s Karaoke Battle en nog veel meer! Naast het spannende spelelement staat deze heerlijke ‘trip down memory lane’ ook garant voor een avond (of middag) vol plezier, positiviteit en saamhorigheid. We komen allemaal ergens anders vandaan maar de 90s verbinden ons.

    Voor wie
    Uitermate geschikt voor grote groepen, personeelsuitjes, bedrijfsfeesten en incentives. Voor de Belgen is er een Vlaamse versie beschikbaar.
     
    Arrangementen
    U kunt kiezen uit de volgende arrangementen:

    -Het 90s Nostalgia Quiz Arrangement (3 uur)
    -Het 90s Nostalgia Dinerspel (Quiz+3 gangendiner)
    -Een complete 90s Nostalgia Feestavond (vanaf 4 uur)

    NIEUW! - SUMMER EDITION
    Vamos a la playa en Samba de janeiro!  Nu ook te boeken een 90s Quiz Summer editie. Ideaal in combinatie met een BBQ
    -90s Quiz - Summer Edition

    CHRISTMAS EDITION
    Santa Clause is Coming to Town! Nu ook te boeken een 90s Quiz Kersteditie. Ideaal in combinatie met een Diner,
    -90s Quiz - Kersteditie

    Voor meer informatie over dit uitje of een vrijblijvende offerte kunt u het aanvraagformulier invullen.

    20 - 500 personen

    Reis om de Wereld
    Een wereldreis maken zonder Nederland te verlaten? Tijdens de teambuildingsactiviteit Reis om de Wereld nemen teams het tegen elkaar op in verschillende spellen en opdrachten geïnspireerd op landen van over de hele wereld. Samenwerking, strategie en een gezonde dosis competitie zorgen voor een actief en verrassend bedrijfsuitje waarbij plezier en teamspirit centraal staan.

    Zo verloopt de activiteit
    Na de ontvangst en korte uitleg worden de deelnemers verdeeld in teams en start de reis rond de wereld. Elke opdracht staat voor een ander land en vraagt om andere vaardigheden, zoals communicatie, inzicht, behendigheid en samenwerking. Denk aan typische spellen en creatieve uitdagingen uit verschillende landen. Teams verzamelen punten tijdens de opdrachten en strijden om de winst. Het team dat het beste samenwerkt en de meeste punten behaalt, wordt uiteindelijk uitgeroepen tot winnaar.

    Een actief en veelzijdig bedrijfsuitje
    Reis om de Wereld is een speels en laagdrempelig teambuildingprogramma waarbij iedereen kan meedoen. Door de variatie in spellen blijft het programma dynamisch en uitdagend voor elke deelnemer. De activiteit wordt afgesloten met een gezellige prijsuitreiking.

    Mogelijkheden & locaties
    De activiteit duurt gemiddeld 1,5 tot 3 uur en is geschikt voor groepen vanaf circa 20 personen. Zowel binnen als buiten op verschillende locaties in Nederland te organiseren. Het programma kan in overleg volledig worden aangepast op basis van de gewenste duur, invulling en het beschikbare budget.

    Vraag vrijblijvend een offerte aan en ontdek de mogelijkheden voor uw team.

    20 - 1000 personen

    Swing, zing & verbind met het HitSter Teambuilding Spel! Bekend van radio 538 en Qmusic.
    Op zoek naar een energiek en muzikaal teambuilding uitje waarbij iedereen kan schitteren? Het HITSTER Teambuilding Spel brengt muziek, teamwork en een flinke dosis humor samen in een onvergetelijke ervaring. Perfect voor bedrijven die op zoek zijn naar verbinding, plezier en teamwork!

    Muzikale en interactieve opdrachten
    Het HITSTER Spel zit vol muzikale én praktische uitdagingen. Geen zorgen: je hoeft geen muzikale expert te zijn om te winnen! Hier zijn een paar van de highlights:

    • Muziekbingo: Klassieke bingo, maar dan met swingende deuntjes.
    • Het tijdlijnen spel: Welke volgorde kiezen jullie?
    • Introspel: Wie herkent de meeste muziekintro’s
    • Artiesten gezichtsherkenning: Spot de artiest aan zijn of haar gezicht.
    • Jarenplanner: Zet muzikale gebeurtenissen in de juiste volgorde.
    • Zoekkaartspel: Raad welke artiest of popsongs verstopt zitten op de kaarten.

    Elke opdracht is ontworpen om samenwerking, communicatie en vooral plezier te bevorderen!

    Samenwerking & competitie
    In dit spel draait alles om teamwork én een gezonde dosis competitie. Samenwerken, slim nadenken en vooral veel lachen vormen de sleutel tot succes. Het winnende team gaat naar huis met glimmende medailles, maar ook de verliezers worden niet vergeten – zij verdienen hun moment in de spotlight met een ludieke prijs.

    De magie van de muzikale zoekkaarten
    Een van de hoogtepunten van het spel zijn de unieke muzikale zoekkaarten. Hierop zijn artiesten en popsongs verborgen die alleen de echte speurneuzen kunnen ontdekken. Het team dat deze uitdaging het beste aangaat, wint een set van 100 unieke zoekkaarten om thuis nog eens na te spelen.

    Werkgeluk & verbinding
    Werkgeluk en teambuilding gaan hand in hand bij het HITSTER Spel. Dit spel biedt een perfecte balans tussen ontspanning, competitie en pure gezelligheid. Of je nu op kantoor, in een eventruimte of ergens anders speelt – met professionele begeleiding wordt elk detail geregeld.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    20 - 250 personen

    Verras uw team met een nieuwe spectaculaire teambuilding n.a.v. de bestseller “Omringd door Idioten”. Een training, die inzicht geeft in de 4 gedragstypes (hoe hen begrijpen die niet begrepen kunnen worden). Van het boek zijn wereldwijd al meer dan anderhalf miljoen exemplaren verkocht. Het is een simpele, maar ook fantastische handleiding om elkaar beter te leren begrijpen.

    In deze unieke training leer je op een leuke en interactieve manier elkaar aan te vullen i.p.v. aan te vallen en krijg je zicht op het motief dat achter het gedrag ligt van je collega’s, medewerkers en klanten en/of cliënten. De training heeft een enorm constructief effect op ieder team en brengt verfrissing, vernieuwing en verdieping. Dus is deze training ook zeer geschikt als teambuilding, als kick-off voor een nieuw team of nieuw project of als verdiepende professionaliserende training.

    Vraag gerust een vrijblijvende adviesgesprek en een offerte aan voor deze teambuilding!

    8 - 500 personen

    Wandel, klik en ontdek, laat je verassen tijdens deze interactieve ontdekkingstocht! Ontdek op een originele manier de mooie binnenstad terwijl jullie worden uitgedaagd via leuke teamopdrachten.

    Wat is Bikken en Klikken?

    - Ontdek de stad aan de hand van verschillende opdrachten
    - De begeleider van Uitjes en Eten lijdt alles in goede banen
    - Strijd met jouw team voor de Bikken en Klikken trofee

    Omschrijving programma
    Onze begeleider overhandigt jullie een routebeschrijving, opdrachten en de altijd leuke tussendoorklikjes. Jullie gaan met de Uitjes en Eten app op pad door de stad aan de hand van de routebeschrijving. Zoek, vindt, doe en klik de opdrachten. Tussentijds verrast de Uitjes en Eten begeleider jullie met enkele verassende teamopdrachten. Welk team maakt de juiste én meest originele foto’s?
    Het is ook mogelijk om deze activiteit te combineren met een lunch of diner.  

    Waarom kiezen voor Uitjes en Eten?
    Wij organiseren al 20 jaar lang bedrijfsuitjes en teamuitjes door heel Nederland en België. Zoals wijzelf altijd graag zeggen: Wij maken blij! Benieuwd naar de ervaringen van groepen die jullie voor zijn gegaan?

    15 - 1500 personen
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Wij verzorgen Electric tours op maat door alle steden van Nederland en België. Voor een selectie van steden hebben wij diverse vaste routes uitgestippeld voor een aantrekkelijke prijs.

    Het voordeel van een Electric tour is dat wij de grootste verhuurder van electrische voertuigen zijn die op iedere gewenste locatie kan komen in heel Nederland en België.

    Wat houd een Electric tour in?
    Een Electric tour begint met het vooraf uitkiezen van het voertuig waarmee u deze tour mee wilt maken, bij aanvang van de opdracht doen wij de ontvangst en een uitleg van de voertuigen.

    Vervolgens krijgt elke deelnemer individueel uitleg over het voertuig en kan er gereden worden. Zodra de instructeurs zien dat de deelnemers goed genoeg zijn om zelfstandig te kunnen rijden gaan we op pad en wordt er een leuke tour gemaakt vanaf de desbetreffende locatie.

    Segway tour                              (2 uur - van 24 tot 100 personen)
    E-Scooter / E-Chopper tour  (2 uur - van 24 tot 200 personen)

    Er kan ook een combinatie gemaakt worden van de aangeboden voertuigen.

    Voor meer informatie of een vrijblijvende offerte kunt u onderstaand formulier invullen.

    1 voertuig prijs vanaf € 74,50 p.p excl. btw
    Wisselprogramma met Segway én E-Chopper vanaf € 84,50 p.p excl. btw

    Prijzen zijn inclusief gebruik helmen, verzekering, transport en begeleiding van instructeurs.

    Bent u met minder personen en lijkt het leuk om segway te rijden? Kom dan naar onze locatie op de Veluwe!  Segway Tour al vanaf 8 personen op onze locatie!

    24 - 200 personen

    Welk team weet als eerste de code te kraken?

    Ontvangst
    Uw ontsnapping begint met een u gastvrij welkom in een restaurant in het cetrum met een welkomstdrankje.

    Kraak de code - binnenspel
    Meestercrimineel Klaas D. is gearresteerd, maar niet voordat hij zijn buit op een geheime locatie heeft verstopt. Als rechercheurs zijn jullie belast met de taak om de geheime code te kraken die hij naar zijn handlanger vanuit de gevangenis doorseint. Gedurende het spel ontvangt elk team verschillende opdrachten die leiden tot een deel van de geheime code. Jullie moeten samenwerken, slim denken en de codes ontcijferen om de vindplaats van de buit te achterhalen. Onze instructeur begeleidt u op afstand en zorgt voor de nodige spanning. 

    Driegangen keuzediner
    Ter afsluiting wordt u in een gezellig restaurant een heerlijk driegangen keuzediner aangeboden. Uiteraard houden we rekening met eventuele dieetwensen.

    Groepsgrootte
    6 - 100 personen (meer personen in overleg mogelijk)

    Inclusief
    - Welkomstdrankje
    - Kraak de code met begeleiding op afstand
    - Driegangen keuzediner

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in! Graag aangeven in het aanvraagformulier om welke stad het gaat, zodat wij direct de juiste informatie kunnen sturen.

    6 - 100 personen

    Kruip in de huid van een crimineel en beroof de buit! Jullie staan aan het begin van een criminele operatie, en niet zomaar één. Jullie gaan een voortvluchtig crimineel beroven. Het doel van deze operatie? Erachter komen waar hij zijn buit verscholen heeft. Ga in de stad op zoek naar de aanwijzingen en kluizen. Welk team kraakt het snelst de codes van de kluizen en haalt de meeste buit binnen?

    Wat is de Kluis?
    - Ga opzoek naar de verborgen aanwijzingen aan de hand van puzzels en raadsels en kraak de kluizen
    - Gebruik van de speciaal ontwikkelde app
    - De begeleider van Uitjes en Eten stuurt jullie aan op afstand

    Omschrijving programma
    Nadat alle teams zijn ingelogd in de Uitjes en Eten app kan de criminele operatie beginnen! Op een aantal locaties in de stad is de voortvluchtige gesignaleerd. Jullie gaan langs op deze locaties om zo veel mogelijk aanwijzingen te verzamelen. Weten jullie de juiste informatie met elkaar te verbinden? Ga opzoek naar de kluizen en probeer de codes te kraken!
    Het is ook mogelijk om deze activiteit te combineren met een lunch of diner. 

    Waarom kiezen voor Uitjes en Eten?
    Wij organiseren al 20 jaar lang bedrijfsuitjes en teamuitjes door heel Nederland en België. Zoals wijzelf altijd graag zeggen: Wij maken blij! Benieuwd naar de ervaringen van groepen die jullie voor zijn gegaan?

    8 - 2500 personen

    De perfecte moordzaak voor een bloedstollend bedrijfsuitje!
    Cluedo, het beroemde, bloedstollende bordspel heeft er een dimensie bij gekregen. Bij TB Events maak je het moordspel levensecht mee en kruip je zelf in de huid van een detective! Een ideaal groepsuitje, gezelschapsuitje of bedrijfsuitje voor mensen die van zinderende ontknopingen houden. En we zullen jouw hulp hard nodig hebben, want er is een kopstuk gesneuveld...

    De weledelgeboren heer Von Blaue is gisteravond door zijn vrienden dood aangetroffen in de hal van zijn landhuis. Het heerschap zou een feest geven diezelfde avond. Von Blaue is niet in zijn huis vermoord en het moordwapen is ook nog niet terecht. Wel zijn er voorwerpen vermist uit het huis en de 6 genodigden voor het feest verblijven op dit moment in zijn mansion buiten de stad. Wie heeft de moord gepleegd, waar vond het delict plaats en welk wapen werd gebruikt? Kortom: lossen jullie de zaak op?

    Wat staat je te wachten tijdens Cluedo?
    Je gaat niet zomaar het veld in. Jullie beginnen met een uitgebreide briefing. We hebben namelijk een belangrijk aanknopingspunt: de agenda van Von Blaue. Dan delen we de groep op in teams en gaan we de stad in. Jullie worden op pad gestuurd met informatie, een telefoon om contact te onderhouden met het hoofdbureau en een kaart met zoekfoto’s van de 9 locaties waar heer Von Blaue de afgelopen tijd is geweest, volgens zijn agenda. Op elke locatie die je vindt, beantwoordt jouw team een vraag. Dit levert je een aanwijzing op. Zo komt je team steeds een stap dichterbij de oplossing.

    Zodra jullie alle feiten op tafel hebben liggen, moeten jullie naar de plaats delict. Hier wordt jullie scherpzinnigheid, inlevingsvermogen en creativiteit op de proef gesteld: hoe kwam Von Blaue aan zijn einde? Jullie maken een foto waarop de dood van de heer von Blaue in scene is gezet door jullie team. Brrr...

    Aan het einde van het spel keer je terug naar het ontvangstpunt. Onder genot van een laatste drankje wordt de zaak opgehelderd en de winnaar bekend gemaakt.

    Voor meer informatie of een vrijblijvende offerte kunt u het aanvraagformulier invullen.

    6 - 5000 personen

    De CityGame is het leukste bedrijfsuitje in de stad!
    De interactieve Game zorgt voor spanning tussen de verschillende teams. Tijdens deze game worden alle teams op verschillende onderdelen uitgedaagd. Punten worden gescoord door vragen goed te beantwoorden en opdrachten goed te vervullen. De CityGame is een spannend en afwisselend programma in de stad.

    De voortgang van de Game is te volgen op de iPad.
    Sta je nog steeds eerste? Wat is ons volgende waypoint?
    Zijn er nog bonusvragen beschikbaar en hebben we nog berichten gekregen van andere teams?

    Kortom, een geweldige manier om de stad en je collega’s beter te leren kennen. We kunnen jullie tijdens de CityGame voorzien van allerlei originele hapjes en drankjes.

    De vragen en opdrachten zijn volledig bedrijfsgerelateerd te maken, waardoor dit uitje veel persoonlijker wordt. Zo is het zeer geschikt te maken voor bedrijfsuitjes, teamuitjes, productintroducties, relatie-evenementen of als afsluiting van vergaderdagen.

    Kortom: Een dag, of halve dag, de mooiste plekken van de mooiste steden van Nederland of België (her)ontdekken, terwijl je een hightech competitie speelt tegen je collega’s!?

    Speel de CityGame! Leuk als variant op escaperooms en leuk om te spelen als teamuitje/ personeelsuitje/ bedrijfsuitje.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    20 - 600 personen
    Oesters Decoreren: Creatief & Culinaire Sensatie
    Wil je iets bijzonders maken én een gezellige tijd beleven? Tijdens deze 2 uur durende workshop oesters decoreren leer je hoe je oesters omtovert tot echte kunstwerkjes. Je kiest uit verschillende designs zoals vogels, bloemen, vissen en andere vormen. Met een ruime keuze aan kleuren en materialen maak je een creatie die helemaal bij jou past.

    In het kort

    • Creatieve workshop oesters decoreren
    • Keuze uit diverse designs en stijlen
    • Veel kleuren en materialen beschikbaar
    • Inclusief onbeperkt koffie & thee en een zoet hapje
    • Geschikt voor iedereen

    Tijdens de workshop decoreer je echte oesters tot unieke kunstobjecten. De oesters zijn na afloop op verschillende manieren te gebruiken:

    • Als kunstwerkje liggend of staand (standaardjes aanwezig)
    • Ingelijst in speciaal op maat gemaakte lijsten (groot of klein)
    • Als decoratief sieraden- of opbergbakje

    Zo krijgt jouw creatie een mooie plek in huis of wordt het een persoonlijk cadeau. 

    Goed om te weten

    • Tijdens het decoreren geniet je van onbeperkt koffie en thee, inclusief een zoet hapje.
    • Workshops vinden plaats bij Mijn Pronkstuk in Den Bosch of op locatie 

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    4 - 500 personen

    Dropping! Vinden jullie de weg terug?

    Geblinddoekt worden jullie naar een onbekende plek gebracht, vanwaar de weg zelfstandig terug moet worden gevonden. Natuurlijk laten we jouw team niet helemaal aan het lot over. Om te helpen krijgen jullie een gps-apparaat, een oude telefoon en een aantal dossiers mee. Door opdrachten te voltooien is er steeds meer kennis over de juiste route te verkrijgen. Zo komen jullie steeds dichter bij het uiteindelijke doel... Bereik zo snel mogelijk samen met jouw team de eindlocatie!

    Helaas is het niet zo makkelijk als dat het klinkt. Twee teamgenoten zijn aan elkaar vastgebonden en het is alleen mogelijk om vrijuit te bewegen door deze touwpuzzel op te lossen. Vervolgens wordt door het voltooien van de startopdracht de eerste gps-locatie onthuld. Voer de letter in en volg de satellieten. Zoek een eigen weg om zo snel mogelijk aan te komen bij het eerste checkpoint. Hier wacht een lastige uitdaging. Los alle puzzels op en kraak de codes om de laatste bestemming te bereiken.
    Als de eindlocatie is ontcijferd beginnen jullie aan het spannendste deel. Pas op! Er is zojuist een telefoontje binnengekomen, de boswachter is naar jullie op zoek! Als hij jouw team te pakken krijgt, is de missie niet behaald. Kijk goed om je heen en blijf op jullie hoede.


    Let op! Voor een spectaculaire dropping raden we aan om dit in het donker te doen. Wij horen graag van u welke startlocatie uw voorkeur heeft. Als u een dropping wenst in the middle of nowhere, zal de ontmoetingsplek ook dicht bij dit natuurgebied moeten liggen.

    6 - 5000 personen

    Duplo Building Game is een spannend teambuildings spel dat helemaal gebaseerd is op efficiënt samenwerken. De deelnemers gaan in teams met elkaar de competitie aan om op een zo snel en effectief mogelijke manier torens te bouwen van Duplo stenen. 

    Iedere deelnemer heeft zijn eigen functie en bijbehorende taken en verantwoordelijkheden. In verschillende rondes worden de teams uitgedaagd om steeds hun processen te optimaliseren en een zo hoog en zo mooi mogelijke toren te bouwen en hierbij zoveel mogelijk kosten te besparen.

    Deze game is uitermate geschikt om teams op een ludieke manier in korte tijd kennis te laten maken met de principes van efficiënt samenwerken. De deelnemers ervaren hoe ze onderdeel zijn van het gehele proces en hoe hun eigen functie en rol daarin het resultaat kan vergroten en verkleinen.  

    De Duplo Building Game kan ook geboekt worden samen met de Tante LEAN Show en heet dan de Duplo LEAN Game. De Game wordt dan voorafgegaan door een interactieve theatershow waarin de principes van LEAN op een humoristische manier worden gepresenteerd.

    Voor meer informatie of een vrijblijvende offerte kunt u onderstaand formulier invullen.

    20 - 200 personen

    Over deze pagina

    Het is weer tijd voor een uitje in Noordwijk aan Zee! Maar wat gaan we dan doen? De een wil iets sportiefs terwijl de ander het liever rustig aan doet. Het is altijd lastig om weer iets te bedenken wat iedereen leuk vindt. WegmetdeBaas kan u hierbij helpen! Wij hebben heel veel diverse uitjes verzameld op onze site. Voor iedereen is er wel een bedrijfsuitje in Noordwijk aan Zee te vinden. Veel aanbieders kunnen ook een mix aanbieden van rustige en actieve bedrijfsuitjes. Zo kunt u iedereen een plezier doen met het geplande bedrijfsuitje. Tevens zijn bedrijfsuitjes in Noordwijk aan Zee ook een uitstekende gelegenheid om het team nog hechter te maken. Bij vele bedrijfsuitjes draait het om samenwerking en een goede communicatie. Dat alles uiteraard in een informelere setting dan normaal. Een bedrijfsuitje in Noordwijk aan Zee is goed om te doen, ook ten tijde van een crisis. Bedrijfsuitjes bevorderen de sfeer en motiveren het personeel. Doe daarom uw voordeel met onze site en ga snel op zoek naar leuke bedrijfsuitjes in Noordwijk aan Zee. U kunt direct contact opnemen met de aanbieder van een bedrijfsuitje. Zij zullen dan zo snel mogelijk contact met u opnemen om uw vragen te beantwoorden. En of u nu in Amsterdam een bedrijfsuitje wil plannen, in Maastricht, Nijmegen, Groningen, Rotterdam.. Of juist in een kleinere gemeente, u vindt het allemaal op WegmetdeBaas!