Teamtraining in Berkel en Rodenrijs | WegmetdeBaas

Filteren

Filters

Activiteiten: Spel & Ontspanning
Citygames & Beachgames
Topkeuze: Sportief & Actief
Kookworkshop & meer
Inspirerende Creatieve uitjes
Verbindende Teambuilding activiteiten
Eten, Drinken, & Feesten
Onvergetelijke Incentives/ buitenlandse reizen
Online
Zoekwoord
Zoekwoord
Gebied
Personen 0+
0
0
500
0500+
84 uitjes gevonden gevonden gebaseerd op de volgende filters
  • Teamtraining
  • Plaats, regio of provincie: Berkel en Rodenrijs
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Verras uw collega’s met iets compleet nieuws! 
    Ervaar de ultieme sportieve bedrijfsactiviteit met onze American Football workshop!

    Ben je op zoek naar een sportief bedrijfsuitje dat echt uniek is? Onze American Football workshop biedt de perfecte sportieve uitdaging voor bedrijven die hun team willen versterken door actie, teambuilding en plezier. Deze workshop is een geweldige manier om de onderlinge samenwerking binnen je team te verbeteren en tegelijkertijd te genieten van een onvergetelijke ervaring.

    Tijdens onze unieke workshop duik je volledig in de wereld van American Football. Leer de basistechnieken zoals gooien, vangen en het tackelen, allemaal op een veilige en gecontroleerde manier. De workshop is geschikt voor teams van verschillende niveaus, van beginners tot ervaren sporters, zodat iedereen op zijn eigen tempo kan meedoen en zich uitgedaagd voelt.

    De American Football Clinic biedt bedrijven een geweldige kans om de teamgeest te versterken. Door samen te werken, elkaar te ondersteunen en gezamenlijke doelen te behalen, creëren de deelnemers niet alleen onvergetelijke herinneringen, maar ontwikkelen ze ook waardevolle samenwerkings- en communicatieve vaardigheden. We gebruiken stootkussens en blockmachines, zodat iedereen zich comfortabel kan uitleven.

    Waarom kiezen voor onze American Football workshop voor jouw bedrijfsactiviteit?

    • Sportief bedrijfsuitje: Deze Unieke activiteit is de ideale manier voor bedrijven om teambuilding op een leuke en actieve manier te bevorderen. Het versterkt de samenwerking, vergroot de onderlinge verbondenheid en zorgt voor veel plezier.

    • Geschikt voor alle niveaus: Of je team nu uit ervaren sporters bestaat of juist uit beginners, de workshop is op maat aan te passen en biedt voor iedereen een uitdaging. Iedereen kan op zijn eigen niveau meedoen en zich ontwikkelen.

    • Veilig en verantwoord: De veiligheid van de deelnemers staat voorop. Dankzij het gebruik van stootkussens en blockmachines kunnen deelnemers hun vaardigheden testen en ontwikkelen op een veilige manier.

    • Onvergetelijke ervaring: Na een dag vol actie, samenwerking en plezier heeft jouw team niet alleen nieuwe vaardigheden geleerd, maar ook gezamenlijke herinneringen gecreëerd die de onderlinge band versterken. 

    Beleef een sportief bedrijfsuitje dat jouw team niet snel zal vergeten!

    Na deze American Football ervaring zal je team niet alleen nieuwe vaardigheden en inzichten hebben opgedaan, maar ook het belang van echt samenwerken herkennen. Dit is een van de grote raakvlakken tussen de "ruige" sport en samenwerking in teams in bedrijfsvoering. Dit is het ideale unieke bedrijfsuitje voor bedrijven die samen willen werken, uitdagingen willen aangaan en een activiteit willen die voor iedereen geschikt is. Één ding is gegarandeerd: iedereen stapt met een glimlach het veld af!

    Nog niet overtuigd? Deze groepen gingen jullie voor. Lees hier meer over hun ervaringen of check de reviews op google.  Wij zijn erg trots dat wij in al 11 jaren alleen maar 5 ster reviews hebben ontvangen. 

    Hopelijk tot snel op het veld! 

    Team Pro Football Clinics 

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    12 - 100 personen

    Word een echte Mopperexpert tijdens deze hilarische workshop!
    Mopperen… we zijn er in Nederland stiekem best goed in. Over het weer, files, vergaderingen die een mailtje hadden kunnen zijn, noem het maar op.

    Maar mopperen hoeft helemaal niet negatief te zijn. Sterker nog: het kan juist zorgen voor nieuwe inzichten, herkenning en meer verbinding binnen een team. Wat is de zin en onzin van ons moppergedrag, wanneer is het negatief, wanneer lucht het op. We staan er bij stil in deze workshop. 

    Tijdens deze interactieve Mopperworkshop gooien we alle remmen los en gaan we samen op een speelse manier aan de slag met ons eigen moppergedrag. Met humor, herkenbare situaties en een flinke knipoog ontdekken jullie hoe klagen zelfs kan bijdragen aan positiviteit, verandering en beter teamwork.

    Na afloop:

    1. Herkent het team elkaars mopperkwaliteiten
    2. Gaat iedereen naar huis met een persoonlijke ‘Top 5 of 3 Moppers’
    3. Is er meer inzicht in het effect van moppergedrag
    4. Wordt mopperen ingezet als krachtig middel binnen samenwerking en communicatie

    Deze workshop is ook perfect te combineren met een Lachworkshop, bijvoorbeeld vooraf als energieke opener of juist achteraf als vrolijke afsluiter van de dag.

    Daarnaast wordt er graag meegedacht catering voor of na de workshop, zodat het complete uitje helemaal aansluit bij jullie team.

    Meer weten of vrijblijvend een offerte aanvragen? Vul hieronder het formulier in!

    6 - 50 personen

    Maak een keuze uit 3 leuke filmactiviteiten:

    1. Maak je eigen speelfilm
    Kies uit hilarische en actuele storylines in een spannende Whodunit-stijl. Iedereen krijgt een rol, voor óf achter de camera. Van acteur tot regisseur: samenwerken staat centraal!

    2. Maak je eigen bedrijfs- of promotiefilm
    Werk samen aan een professionele en creatieve film over jullie bedrijf, product of team. Een origineel teamuitje met blijvend resultaat.

    3. Maak je eigen recruitmentfilm
    Laat zien wie jullie zijn, wat jullie doen en waarom het zo leuk is om bij jullie te werken. Perfect voor teambuilding én employer branding.

    Wat kun je verwachten?
    Jullie verdelen zelf de rollen binnen het team: camera, geluid, regie, productie, script, acteren en meer. Iedereen kan meedoen!

    Met professionele apparatuur, leuke attributen en verschillende binnen- en buitenlocaties maken jullie samen een unieke filmervaring. Daardoor is dit uitje het hele jaar door mogelijk.

    Tijdens de borrel of het diner worden de films gemonteerd. Daarna volgt natuurlijk de grote première op het grote scherm, inclusief hilarische momenten en optionele Oscaruitreiking over de rode loper.

    Na afloop ontvangen jullie alle beelden en films digitaal toegestuurd. Een blijvende herinnering waar nog lang om gelachen wordt!

    Optioneel: laat een extra compilatiefilm maken van alle teamfilms samen. Ideaal voor de website, intranet of social media.

    Voorbeeldprogramma

    • 14.00 uur – Ontvangst
    • 14.15 uur – Instructie & rolverdeling
    • 15.00 uur – Start filmen
    • 17.00 uur – Borrel
    • 18.30 uur – Première & Oscaruitreiking
    • 19.00 uur – Einde

    Vul vrijblijvend het aanvraagformulier in voor meer informatie of een offerte!

    12 - 600 personen

    Op zoek naar een origineel bedrijfsuitje of een indrukwekkende teambuilding-activiteit waarbij samenwerking, communicatie en creativiteit centraal staan? Ontdek de magie van de Rube Goldberg machine en bouw samen met je collega's een spectaculaire kettingreactie!

    Hoe werkt dit teamuitje?
    De groep wordt verdeeld in kleinere teams van circa 10 personen. Elk team krijgt een basispakket om een eigen unieke kettingreactie te ontwerpen en te bouwen. Willen jullie de constructie nog spectaculairder maken? Dan kunnen jullie extra bouwmaterialen kopen in onze speciale 'shop'.

    Geld voor deze shop verdienen jullie door als team strategisch samen te werken bij diverse hilarische en uitdagende opdrachten. Ons ruime arsenaal aan activiteiten biedt voor ieder wat wils:

    • Teambuilding & Actie: Plankenkoorts en de Wereldbal

    • Creativiteit: Schilderen of een eigen Krant maken

    • Kennis & Puzzels: De Kennis Arena en Challenge Three

    • Spel & Fun: Pannenkoeken bakken, blikgooien en sjoelen

    De Grote Finale: De Ultieme Samenwerking
    In de eerste fase focust elk team zich op hun eigen Rube Goldberg machine. Maar dan komt de echte uitdaging: lukt het de teams om over hun eigen eilandjes heen te kijken en alle individuele bouwwerken aan elkaar te koppelen tot één GIGANTISCHE kettingreactie? De ontlading als dit lukt is onvergetelijk!

    Praktische Informatie:

    • Tijdsduur: 90 – 180 minuten (inclusief energieke introductie, aftrap en zinderende finale).

    • Aanbieders: Ontwikkeld en professioneel begeleid door de experts van Tragaluz en Breakout Verwondering.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!​

    20 - 200 personen

    Bamboestieken ook wel Bamboe Bouwen genoemd is een zeer goede teambuilding activiteit waarbij creativiteit, communicatie en samenwerken voorop staan. Bamboestieken kunnen we op 2 manieren aanbieden: 

    Challenge Bamboestieken een competitie waarbij er in 2, 3 of 4 teams tegen elkaar gestreden gaat worden. Het doel is een zo hoog mogelijk bouwwerk te maken dat zelfstandig blijft staan met als hoogte (meet)punt een bal. Het tema dat het hoogte bouwwerk bouwd heeft gewonnen. 

    Teambuilding Bamboestieken er word gestart met bouwen in verschillende teams en elk team heeft 2 bouwhoofden. De bouwhoofen zullen onderling met elkaar overleg hebben over de voortgang van de bouw. Halverwege de bouw krijgen ze de opdracht om de bouwwerken met elkaar te verenigen tot één groot bouwerk en hierin een vlag of banner van jullie bedrijf of organisatie te plaatsen zodat we aan het einde een leuke groeps foto kunnen maken. 

    Een workshop bamboestieken kan ook erg goed gecombineerd worden met één van onze andere teambuilding activiteiten op locatie zoals bijvoorbeeld de Wighlans Games of het Laser Kleiduifschieten. 

    U kunt voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het formulier invullen.

    10 - 300 personen

    Reality Film Experience –  Fun Teambuilding & Avontuur.

    Jouw bedrijf als  filmset - Beleef een absolute hilarische dag op je werk!

    Met Reality Film Experience krijg je de kans om herkenbare (werk)situaties op een komische manier vast te leggen – en natuurlijk mag je alles nét iets groter, gekker en gênanter maken dan het in werkelijkheid is. Verzin gerust wat extra ‘waargebeurde’ situaties – hoe gekker, hoe beter!

    Van kantoorhumor zoals in The Office, absurde situaties die rechtstreeks uit Jiskefet lijken te komen tot momenten van de Augurkenkoning, Undercover Boss en hilarische karakters uit Brooklyn Nine-Nine. 

    Iedere branche barst van verhalen die het verdienen om verfilmd te worden.

    Wij dagen elke sector uit om hun leukste en gekste verhalen vast te leggen in hun eigen Reality Film Experience!

    10 - 450 personen

    Welkom bij The HandProject 
    Bij The Hand Project geloven we dat teambuilding méér kan zijn dan een middagje samen buiten. In onze workshop bouwen jullie echte, functionele prothesehanden voor mensen die ze hard nodig hebben. Je werkt samen, je leert van elkaar, en je verandert iemands leven.

    Bij The Hand Project draait teambuilding om meer dan een leuke dag. Jullie bouwen samen een echte prothesehand voor iemand die er geen toegang toe heeft. Zo werk je aan teamgevoel én maak je direct impact.

    Hoe het werkt

    • Duur: ongeveer 2,5 uur

    • Locatie: overal in Nederland, wij komen naar jullie toe

    • Zelf doen of begeleid: kies voor een self-facilitated event of laat je begeleiden door ons team

    • Kleine of grote groep: geschikt vanaf 4 deelnemers tot wel 500 mensen

    Iedere deelnemer ervaart de workshop intensief en persoonlijk. Je werkt met één hand gebonden, leert creatief oplossen en merkt hoe belangrijk samenwerking is. Aan het eind versieren jullie samen een tas met persoonlijke boodschap en foto. Die gaat naar de ontvanger.

    Na een paar maanden volgt het mooiste moment: een foto van iemand die dankzij jullie hand zijn dagelijkse leven kan hervatten. Dat maakt de ervaring compleet.

    Waarom kiezen voor dit event?

    • Ideaal voor kleine teams: onze self-facilitated events zijn eenvoudig op te zetten en al een mega succes gebleken.

    • Grootschalig of internationaal: wij begeleiden ook evenementen met honderden deelnemers.

    • Blijvende herinnering: je team maakt niet alleen een mooi moment mee, maar ook tastbare verandering voor iemand anders.

    Waar kan dit?
    Amsterdam, Rotterdam, Utrecht, Den Haag, Haarlem… én bij jullie op kantoor. Wij regelen alles.

    Boek dit unieke uitje
    Wil je meer weten of direct boeken? Neem vrijblijvend contact op. Samen zorgen we voor een onvergetelijk teamuitje met echte impact.

    4 - 500 personen
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Wil je geluk of wil je gelijk? Ben je een ja-mens of ben je een nee-mens? Of kun je geen nee zeggen? Zie je wat er wel is of zie je wat er niet is? Zie je wat er mogelijk is of zie je wat er onmogelijk is? Hoe kijk je naar het leven? 

    De WellesNietesShow is misschien wel de allerleukste en leerzaamste theatershow van Nederland! In deze show krijgen we te zien dat we allemaal verschillend zijn en niet altijd weten hoe we met elkaar om moeten gaan.

    Deze leerzame en humoristische show is voor iedereen een feest van herkenning. Op ludieke wijze maken tweelingbroers Ted en Fred ons duidelijk dat we allemaal anders zijn, dat we anders communiceren en ook echt anders naar de wereld kijken! Want wat voor de één Welles is, kan voor de ander Nietes zijn!

    De WellesNietesShow een bewezen en hooggewaardeerd concept dat garant staat voor een vermakelijk kijkje op misverstanden in de communicatie die ontstaan doordat we elkaars gebruiksaanwijzing niet kennen.

    Bij management- en communicatietrainingen, kick-offs, als break tijdens congressen en als losse workshop zorgde de WellesNietesShow op een ontwapenende manier voor meer bewustzijn en begrip voor diversiteit. Met als gevolg: minder aanvallen en meer aanvullen!

    In de show kan input vanuit de organisatie worden opgenomen, zodat deze aansluit bij de thema’s die op dat moment binnen uw bedrijf spelen. 

    De WellesNietesShow kan eventueel naadloos overgaan in de workshop Persoonlijke Gebruiksaanwijzing of onze workshop Levende Hersentest. Wij denken graag met u mee om een ervaring op maat te maken. Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.  Vraag ons vooral naar de mogelijkheden! 

    10 - 1000 personen

    DISC-Special Forces is geen standaard teamtraining waarbij iedereen braaf in een kringetje vertelt wat zijn “kwaliteit” is. Dit is een intensieve en praktijkgerichte training waarin inzicht, samenwerking en actie samenkomen.

    Tijdens deze unieke training ontdekken deelnemers eerst hun eigen DISC-profiel én dat van hun collega’s. Hoe communiceer je? Hoe reageer je onder druk? Waar liggen de sterke punten en valkuilen binnen het team? Deze inzichten worden direct vertaald naar concrete afspraken en een praktisch actieplan.

    Daarna gaat het team de uitdaging écht aan tijdens een loodzware Special Forces training onder begeleiding van ervaren instructeurs. In een realistische setting worden communicatie, leiderschap en samenwerking direct getest. Geen theorie meer, maar doen. Juist onder druk wordt zichtbaar hoe een team écht functioneert.

    De training wordt afgesloten met een gezamenlijke reflectie waarin ervaringen worden gekoppeld aan de DISC-profielen. Zo ontstaan direct toepasbare inzichten waarmee teams sterker, effectiever en hechter samenwerken op de werkvloer.

    Wat gaan jullie doen?
    • Kennismaken DISC-model en inzicht krijgen in eigen gedrag en communicatiestijl
    • Ontdekken hoe collega’s reageren en samenwerken, vooral onder druk
    • Interactieve teamopdrachten en werken aan samenwerking en vertrouwen
    • Een persoonlijk en gezamenlijk actieplan opstellen
    • Uitdagende Special Forces teammissies onder begeleiding van instructeurs
    • Communicatie, leiderschap en samenwerking direct testen in de praktijk
    • Reflecteren op gedrag, teamdynamiek en prestaties tijdens de opdrachten
    • Concrete leerpunten vertalen naar de dagelijkse praktijk op de werkvloer

    Wat levert het op?
    • Meer inzicht in eigen gedrag en dat van collega’s
    • Effectievere communicatie en samenwerking in uitdagende situaties
    • Meer begrip voor rolverdeling en teamdynamiek
    • Sterker vertrouwen en meer verbinding binnen het team
    • Concrete afspraken die direct in de praktijk worden getest

    Volledig maatwerk
    Elke DISC-Special Forces training wordt volledig afgestemd op jullie team en doelstellingen. Of het nu gaat om een managementteam, salesafdeling of operationeel team: de training sluit aan op de uitdagingen, het niveau en de gewenste leerdoelen van jullie organisatie.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    5 - 500 personen

    Ontdek de Kleuren van Samenwerking met de DISC Kwiz!

    Benieuwd naar de dynamiek binnen jouw team? De DISC Kwiz biedt een speelse en interactieve ervaring die inzicht geeft in de gedragsstijlen van jouw teamleden, van de energieke gele kanarie tot de gedetailleerde blauwe dakduif.

    Deze training combineert het DISC-model met boeiende Kwiz-onderdelen en uitdagende opdrachten, waardoor je niet alleen over jezelf leert, maar ook over de verborgen eigenschappen van je collega’s. Het resultaat is beter begrip, communicatie en samenwerking binnen je team.

    De DISC Kwiz is op maat gemaakt voor jouw team en kan worden aangepast aan specifieke behoeften. Wil je het nog persoonlijker maken? Laat je team dan eerst het DISC-model ervaren, zodat we de Kwiz daarop kunnen afstemmen.

    Of het nu binnen of buiten is, de DISC Kwiz past zich aan het weer aan, zodat het plezier en leren altijd doorgaan.

    Klaar om de DISC Kwiz te ervaren? Neem contact met ons op en creëer een onvergetelijke, leerzame ervaring voor jouw team. 

    Vul het aanvraagformulier in voor meer informatie of een vrijblijvende offerte!

    5 - 250 personen

    MIJ NIET BELLEN
    (“Dat zag ik al aankomen…”)

    Een humoristische workshop over contraproductief gedrag, communicatie, en verantwoordelijkheid. In ieder bedrijf of organisatie hebben we vaste uitdrukkingen waarmee we onze verantwoordelijkheden kunnen ontlopen of weg parkeren. We hebben allemaal een andere contraproductieve manier gevonden waarmee wij de dans kunnen ontspringen.

    Vaak zijn we ons zelf niet eens bewust van onze contraproductiviteit.

    Na de theatershow “Mij Niet Bellen!” Is er een korte Levende Hersentest waarin de deelnemers zicht krijgen op welk manier zij omgaan met lastige situaties. Ondanks dat het onderwerp soms zwaar lijkt, wordt het op een lichte manier, vol humor, gebracht. De deelnemers komen op een impact-volle manier met elkaar in contact, waardoor zij op een andere manier naar productief- en contra-productief gedrag kunnen kijken.

    12 - 200 personen

    Verwonderd raken met knikkers?

    Ja, en hoe... Diverse teams bouwen een kettingreactie met geavanceerde magneet aangedreven knikkerbanen. Het is een spannende competitie waarin elk team een fantastische knikkerbaan bouw met verrassende effecten. Een onmisbaar onderdeel moet worden verdiend met de Fun Facts Quiz. Vind je antwoorden op fraai handbeschilderde knikkers die je vindt in de ruimte! Tegelijkertijd zijn ook teamgenoten strategische en behendigheidsspellen aan het spelen. In elk spel speelt de knikker uiteraard een belangrijke rol.

    Met alle activiteiten worden knikker gewonnen voor de eigen knikkerpot, want alles draait uiteindelijk om de knikkers!

    Vul voor meer informatie over dit unieke teamuitje/ bedrijfsuitje het aanvraagformulier in!

    25 - 75 personen

    Onze Treasure Hunt is een dynamische treasure hunt of citygame vol interactie en avontuur. Alle teams krijgen een tablet waar checkpoints op te vinden zijn, en een rugzak met benodigde attributen voor de opdrachten.

    Via de unieke Go Team app worden de teams langs de verschillende checkpoints geloodst. Bij elk checkpoint opent zich een opdracht die met het team moet worden uitgevoerd. De opdrachten zijn verdeeld over 3 categorieën: mentaal, actief en creatief. Voor ieder teamlid zit er wat bij waardoor iedereen actief betrokken wordt bij de activiteit.

    Deze activiteit is uitermate geschikt om maatwerk van te maken. Er kan een categorie worden toegevoegd die met de organisatie te maken heeft. Dit kan bijvoorbeeld helpen bij het beleven van kernwaarden, het ophalen van informatie over bepaalde thema's in de organisatie... en allemaal op een laagdrempelige en speelse manier!

    Alle ingeleverde antwoorden worden door de spelleiding met punten gewaardeerd. Ook worden alle ingediende foto's en video's verzameld, wat een mooie fotogalerij oplevert die wordt nagestuurd.

    Teambuilding effecten van Go Team:
    Een teambuildingprogramma moet vooral leuk en inspirerend zijn. Daarnaast oefenen we vaardigheden in het programma die je ook in je werk nodig hebt. De belangrijkste op een rij:

    √ Samenwerken
    √ Ondernemerschap
    √ Omgaan met veranderingen
    √ Gebruik maken van de kwaliteiten in het team
    √ Projectplanning

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    20 - 1000 personen

    Op zoek naar een leuke teambuilding, kennismaking of bedrijfsuitje? Inspiration Game is een inspirerende en energieke happening vol creativiteit! 

    Aan de hand van een actueel thema in het bedrijf maken jullie in verschillende teams het allerleukste creatieve product. Dat kan bijvoorbeeld een show of theaterstuk, een film, een soap, cabaret, een kunstwerk of een lied zijn. Onder tijdsdruk worden de teams uitgedaagd om alle aanwezige talenten zo goed mogelijk in te zetten en zo goed mogelijk samen te werken. De Game eindigt met een spectaculaire finale waarin alle producten worden gepresenteerd en op een ludieke manier worden gewaardeerd. Wie wordt de winnaar van de Inspiration Game? 

    De Inspiration Game kan op elke locatie gespeeld worden. Wij verzorgen een mobiel atelier met daarin alle spelbenodigdheden: theaterkostuums, schmink, video, licht, geluid, muziek, kunstmaterialen etc.

    Het spel is uitermate geschikt als teambuilding, als bedrijfsuitje of als fusie/reorganisatie-game. De Inspiration Game is een fantastisch evenement om elkaar eens op een andere manier te leren kennen en samen te werken. Een evenement waar nog lang over zal worden nagepraat!

    Wij denken graag samen met u mee over de thema’s en invulling van dit evenement. Vraag ons vooral naar de mogelijkheden!

    25 - 500 personen

    Wil je je team wakker maken? De organisatie transformeren naar een levende organisatie, dan is de SPOT ON training heel geschikt. Het is een leuke lichte energieke dag, die begint met een theatershow. Daarna gaan mensen bezig met hun eigen unieke rol in het team of binnen de organisatie. Er wordt onderzocht hoe er weer nieuwe spirit en nieuwe energie kunnen inzetten om met volle kracht vooruit te gaan.

    SPOT ON is typisch een dag waarop nieuwe doelen geformuleerd kunnen worden, nieuwe mensen elkaar kunnen leren kennen, teams opnieuw hun vorm en doel kunnen bepalen. We werken oa met persoonlijke gebruiksaanwijzing, teamspirit, creatie-regie, kortom allerlei werkvormen om een energieke lichte dag te maken waarin medewerkers weer de zin van hun werk gaan inzien en er weer zin in krijgen.

    Doel is nieuwe inspiratie ontvangen, elkaar beter leren kennen, doelstellingen van de organisatie helder te krijgen, SPOT ON kick-off.

    8 - 200 personen

    Over deze pagina

    Teamtrainingen in Berkel en Rodenrijs helpen u bij het verbeteren van uw team bij diverse trajecten. U kunt bij een teamtraining in Berkel en Rodenrijs bijvoorbeeld denken aan diverse spellen waarbij samenwerken en oplossingsgericht denken centraal staan. Ga weer voor 1 dag het leger in of ga in teams de strijd aan bij een zeepkisten race. Tijdens een teamtraining in Berkel en Rodenrijs kunt u gericht iets leren door een praktische toepassing in de vorm van een bedrijfsuitje.

    WegmetdeBaas heeft voor u de leukste en beste teamtrainingen in Berkel en Rodenrijs gevonden. Bij ons vindt u alles overzichtelijk op 1 plek. Van teamtrainingen in Berkel en Rodenrijs tot unieke workshops of citygames.