
Ontdek de sensatie van Zeepkisten F1, een teambuildingactiviteit die snelheid, strategie en teamwork samenbrengt voor een bedrijfsuitje vol plezier en uitdaging.
Bij deze unieke variant van de Formule 1 draait het niet alleen om wie het snelst is, maar ook om slimme tactieken, soepele communicatie, goed getimede checks en een doordachte taakverdeling. De teams strijden niet alleen om de finishlijn, maar ook om de waardering van hun collega's.
Welk team gaat er met de meeste punten naar huis en mag genieten van de welbekende champagne-douche? Dat bepalen jullie terwijl jullie samenwerken om de zeepkistenrace tot een succes te maken.
Dus, zet je schrap voor een dag vol lachende gezichten, teamwork en misschien zelfs wat competitieve spirit. Trek je helm aan, geef je zeepkist een laatste check en laat de race om de beste zeepkistenkampioenen beginnen!
Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!
Deelnemers waardeerden deze activiteit met een 9 gemiddeld! (bron: klantenvertellen.nl)Ook zo'n fan van de Formule 1? Dan is dit een geweldige activiteit voor jou en je collega's!
De Flat Out: Formula 1 is een interactieve en dynamische activiteit waarbij je met je team een levensgrote Formule 1 wagen gaat maken van karton.
Elk team krijgt een pakket aan bouwmaterialen om een Formule 1 auto te bouwen. Dit bestaat uit een onderstel, wielen, een stapel karton, een bouwplan en gereedschap.
De teams worden tijdens de activiteit getest op hun communicatieve vaardigheden, samenwerking en vindingrijkheid om deze geweldige uitdaging succesvol af te ronden. Een goede verdeling van de taken maakt dat de wagen binnen de gestelde tijd gebouwd kan worden. Ieders talenten en inzet zijn nodig om tot het beste eindresultaat te komen.
Beperkte middelen, beperkte tijd en een helder doel: ingrediënten die in de meeste projecten ook aan de orde zijn!
De wagens mogen ook worden gepimpt met verf en bijvoorbeeld stickers. Elk team creëert zo een hele eigen en unieke Formule 1 wagen.
Uiteraard vindt er ook een daadwerkelijke zeepkistenrace plaats!
Teambuilding effecten van Formula 1:
Een teambuilding programma moet vooral leuk en inspirerend zijn. Daarnaast zijn oefenen we vaardigheden in het programma die je ook in je werk nodig hebt. De belangrijkste op een rij:
√ Projectplanning
√ Praktisch leiderschap
√ Taken verdelen al naar gelang talenten
√ Communicatiestrategie
Samen werken aan de grootste Chainreaction ooit!
Ken je een chainreaction? Het lijkt op Domino D-Day, maar met meer dan alleen dominostenen. Wij werken met een diversiteit aan verschillende materialen, om tot een origineel bouwwerk te komen. In teams zijn jullie verantwoordelijk om een segment van de chainreaction te bouwen.
Laat hierbij je eigen creativiteit en bouwinzicht de vrije loop. Blijf wel communiceren, want alle segmenten moeten naadloos op elkaar aansluiten, zodat je uiteindelijk eindigt met één grote chainreaction-finale!
De Chainreaction XXL combineren met een lunch of diner? Ook dit regelen we!
Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.
Wighland Games zijn echte teambuilding activiteiten waarbij kracht, tactiek en vooral samenwerken erg belangrijk zijn! We kunnen de Wighland Games op 4 verschillende manieren aanbieden:
Wighland Games MINI, tijdsduur 1 uur en geschikt voor groepen tot 32 personen. Erg goed in te zetten als bijvoorbeeld een leuke vergaderbreak. Er zal gestreden worden in groepjes van 4 tot 8 personen, door het sluiten van weddenschappen kunnen er ducten verdient en verloren worden. Het team met de meest ducaten wint! De spellen die aanbod zullen komen zijn:
Wighland Games COMPLEET, tijdsduur 2 uur en geschikt voor groepen tot 64 personen. Hierbij zullen niet alleen de eerder genoemde team spellen aanbod komen, maar zal ook het Bamboestieken worden toegevoegd om het samenwerken en de teambuilding naar een hoger niveau te tillen.
Wighland Games SUPER, tijdsduur 3 uur en schikt voor groepen tot 200 personen. Dit is de Wighland Games compleet + Laser Kleiduifschieten, schiet met echte jachtgeweren omgebrouwd tot lasergun op plastic discs met een revlector dit met 180 km per uur door de lucht geschoten wordt.
Wighland Games MEGA, tijdsduur 4-5 uur en geschikt voor groepen tot 300 personen. Dit is onze meest uitgebreide variant en zeer geschikt voor groete groepen teambuilding op locatie. Behalve de teamspellen, bamboestieken en laser kleiduifschieten komt en ook nog het handboogschieten bij! Een schot in de roos! Een prachtige ochtend of middag geheel in het teken van teambuidling!
U kunt voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het formulier invullen.
Hakaworkshops is Haka Workshop specialist van Nederland. De leukste workshops op de mooiste plekken, bij u op de zaak, in de tuin achter het bedrijf, horecalocaties, bos, duin, strand, park. Afhankelijk van het weer kan de workshop binnen of buiten
Keuze uit drie verschillende haka workshops:
Haka Creative Workshop
Teams maken zelf een haka en presenteren die aan elkaar. 60 tot 120 minuten - 10 tot 100 personen (per tijdslot) (meest gekozen door klanten)
Haka Authentic
Ka Mate Haka de haka die die het herenrugby-team sinds 1905 doet vóór aanvang van hun rugby wedstrijden). 15 tot 45 minuten - 10 tot 1000 personen (per tijdslot)
Haka Maatwerk
(Haka tekst, moves en mimiek speciaal gemaakt voor u) - 10 tot 40 minuten - 50 tot 1000 personen
De Haka staat garant voor plezier, kracht en verbinding, het is energiek, creatief, uitdagend, 'inclusief' en uniek. Het versterkt de team spirit en zet de toon van de dag. Het geeft elke deelnemer en de groep als geheel een onuitwisbare herinnering aan de dag. Het is een kleurrijke en informele setting.
Tijdens de workshop maken we foto's en korte filmpjes en maken we één Haka groepsfoto.
Aanbieding inclusief:
LinkedIn-aanbeveling van iemand van Rijksgebouwendienst:
"Ik heb zelden een evenement meegemaakt waarbij niet alleen ik, maar alle circa 100 deelnemers een workshop zo leuk vonden. Er klonk een hard instemmend gejuich toen onze dagspreker zei dat hij genoten had van de Hakaworkshop.
Williams' vermogen om met de 1 uur durende workshop iedereen betrokken, enthousiast en geïnspireerd te houden is bijzonder. En naar het einde toe waren de Haka-presentaties van alle teams 'slagroom op de taart'. William zorgde ervoor dat iedereen met een glimlach de rest van het programma deed. Als Haka-master en evenementenorganisator verdient William mijn hoogste aanbeveling."
Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!
Creëer een speciale ervaring voor jouw werknemers.
In onze iPad-rally nemen ze het in kleine teams tegen elkaar op en moeten ze leuke opdrachten en lastige puzzels oplossen. Op de tablet zien ze in realtime wat de andere teams doen. En de speciale functie: Met behulp van jokers kunnen ze punten stelen van de andere teams, mijnen leggen en virussen spelen op de tegengestelde teams.
De rally zorgt voor plezier en communicatie onder het personeel, tot ver na het evenement.
Dat is wat we beloven:
Laat ons samen jouw volgende evenement plannen en de teamgeest van je medewerkers naar een hoger niveau tillen.
Neem vandaag nog contact met ons op via het aanvraagformulier voor een vrijblijvende offerte. We horen graag van je.
Op zoek naar teambuilding met een flinke dosis humor?
Ja, verandering is soms nodig, maar het hoeft niet saai of serieus te zijn! Herken je dit? Je team zegt vaak: “Zo doen we het hier altijd” of “Zo ben ik nu eenmaal”? We zijn gewoontedieren en kuddedieren, maar we willen ook vooruit, samenwerken en resultaten behalen. Toch stuiten we steeds weer tegen die onzichtbare muur van ‘vastgeroeste’ gewoontes.
Tijd voor verandering, maar wel met een beetje humor.
Met de ‘Zo ben ik nu eenmaal’ show brengen we een verfrissende en humoristische blik op veranderprocessen. Door samen te lachen om de typische archetypes in je team, zoals Touwtjes in handen Tilly, Regelrechte Rick, Open deur directeur Dries en Kantelkoning Jack, ontdek je hoe veranderen makkelijker én leuker kan zijn. Ja, je kunt zelfs lachen om je eigen gedrag – en dat maakt alles net een stukje eenvoudiger!
Waarom? Omdat humor de perfecte manier is om de vicieuze cirkel van “Zo doen we het hier” te doorbreken en je team uit de comfortzone te krijgen. Je zult merken dat irritaties ineens omgezet kunnen worden in inspiratie. Zoals Jung al zei: Wat je irriteert aan andere, vertelt je wat jezelf te ontwikkelen hebt. En die inzichten zorgen voor misschien wel de echte verandering.
Honderden teams gingen je voor.
Met de ‘Zo ben ik nu eenmaal’ show maakten we inmiddels honderden teams lachend bewust van wat er nodig is om soepel samen te werken en ontspannen te veranderen. Praten mét elkaar in plaats van over elkaar. Kijken naar jezélf in plaats van wijzen naar een ander en je irritaties gebruiken als inspiratie en groei.
“Indringend, confronterend, humoristisch! Ik kan de show van harte aanbevelen als je op zoek bent naar iets waarbij je de groep (inclusief jezelf) een spiegel wilt voorhouden.’
"Het was een voltreffer. Precies wat je in zo’n organisatie nodig hebt. Je gaat met een glimlach weg en toch heb je ook een boodschap meegekregen."
"De types in deze show zijn zo geweldig neergezet, die vergeet je nooit meer. Mensen gebruiken het nog veel om elkaar aan te spreken op gedrag. Ik merk dat mensen zichzelf nu vaker corrigeren, veel bewuster zijn geworden van hun eigen valkuilen"
Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.
Kijk voor een visuele impressie in de bioscoop van Studio Spaak op studiospaak.nl
Vind samen de dader van de moord op Roberto Gonzalez!
Roberto Gonzalez is dood gevonden op zijn landgoed in Mexico. De politie heeft alles zorgvuldig afgesloten, maar ze hebben geen concrete aanwijzingen wie het gedaan heeft. Jullie missie: ontrafel het mysterie rondom zijn dood.
CSI La Hacienda is een spannende zoektocht naar de dader.
Gewapend met een detectivekoffer vol bewijsmateriaal en een tablet met een complete virtuele 3D plattegrond van het landgoed duiken de teams diep in de wereld van de Gonzalez-familie. Terwijl de teams zich een weg banen door de verschillende kamers van de La Hacienda, stuiten ze op diverse raadsels en uitdagingen. Elk correct antwoord ontsluit een nieuwe aanwijzing die essentieel kan zijn voor het oplossen van het mysterie.
Teamleden zullen moeten samenwerken, voorwerpen verzamelen en bewijs analyseren om verdachten uit te sluiten en de ware toedracht te achterhalen. Het team dat deze puzzels het snelst en nauwkeurigst oplost, ontrafelt de waarheid en claimt de overwinning.
Leuk en leerzaam:
- Scherp observeren en analyseren
- Effectieve communicatie
- Informatie delen en conclusies trekken
CSI La Hacienda biedt een unieke kans om teamverband te versterken en communicatievaardigheden te ontwikkelen, terwijl deelnemers samenwerken om het mysterie te ontrafelen.
Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!
Haka Teambuilding
Iedereen kent wel de ‘krijgsdans’ van de haka, die door de All blacks of (iets minder bekend) de Silver Ferns wordt gedaan voor hun rugbymatch. Wist je dat dit soort krijgsdansen op alle eilanden in de South Pacific worden gedaan? Klaas Faka’hafua kent er alles van, omdat hij geboren is op het eiland Tonga. Samen met zijn partner, Hilde Goris, brengt hij in een teambuilding de kracht van de èchte haka tot op de werkvloer. Ze doen dit al jaren samen in retreats, ook internationaal.
Ingepast in een groter geheel, zorgen wij voor stoom aflaten tijdens pauzes en een opbouw naar de apotheose van een mannelijke en de vrouwelijke haka samen te doen. Maar de haka workshop is een teambuilding op zich. Prachtig en heel bijzonder om de kracht van de eenheid in je team letterlijk te ervaren! Een onvergetelijke ervaring om dit met een native te doen, ook al kan de tekst in het Nederlands/Engels worden gegoten!
We kiezen een haka uit die passend is, en passen die zo aan dat ook het aanleren haalbaar is :
Duur workshop : 3 a 4 uren (kan mits kleine aanpassing in prijs ook in verschillende delen doorheen de dag gebracht worden)
Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.
Een goede commercial laat een onuitwisbare indruk achter. Wat dacht je van het succesvolle 'Even Apeldoorn bellen? ' of de commercials van Calvé pindakaas? Maak nu jullie eigen reclame tijdens onze razend populaire workshop commercial maken!
Tijdens deze workshop maken jullie een eigen commercial, op basis van een door jullie zelf bepaald thema. Wie of wat zetten we in de spotlight? Prijzen we de vrijgezel aan of misschien verkopen we wel het favoriete voorwerp van de jarige?
Iedere groep wordt begeleid door een regisseur. Naast acteurs en actrices zoeken we ook deelnemers die taken achter de camera willen vervullen, zoals de regie, het camerawerk en het geluid. Zo verzekeren we iedereen van een actieve rol tijdens deze gave filmworkshop, met blijvend eindresultaat: jullie eigen commercial!
Het Nieuwe Denken is in deze tijd ontzettend belangrijk. In de wereld met steeds meer belangen, veranderingen en dynamiek is het nodig om op een snelle manier met ideeën, oplossingen en verbeteringen te komen. Stil staan is geen optie. Met Creatief Denken en Out of the Box Denken zet je mensen aan om uit hun vaste patronen te stappen.
Wij begeleiden al meer dan 15 jaar veel bedrijven met Creatieve Denksessies. Hierin helpen we jullie op een andere manier naar zaken te kijken. Hierdoor ontstaat er een ander inzicht, een nieuw licht waardoor de ideeën weer gaan stromen.
Het Nieuwe Denken wordt onder ander ingezet om bijvoorbeeld iets geheel nieuws te bedenken, een slimme innovatieve oplossing te vinden, iets bestaands te verbeteren of om een manier te vinden om een doel te realiseren. De oplossingen ontstaan door op een nieuwe manier naar (oude) vraagstukken te kijken.
Out of the Box Denken staat garant voor veel ideeën en inspiratie. En omdat er ook eens op een leuke manier naar serieuze zaken mag worden gekeken wordt er ook altijd veel gelachen! Het samen bedenken van nieuwe ideeën zorgt ook voor veel verbinding en draagvlak onder de werknemers.
Voor meer informatie of een vrijblijvende offerte kunt u onderstaand formulier invullen.
Beat the Box is een enververende en dynamische activiteit, die veel weg heeft van een Escape Room.
Het heeft een paar grote voordelen: je kunt het met grote groepen spelen en het kan overal! Beat the Box kan bij jullie op kantoor, op een vergaderlocatie, binnen of buiten... we nemen de boxen overal mee naartoe.
Het spel begint met een mysterieuze videoboodschap. Alle teams wordt gevraagd om binnen 90 minuten een geheime code te ontrafelen. De eerste stap is om de grote zilveren box te openen. Het is een daarna een opeenvolging van interessante breinbrekers waarbij iedereen in het team wordt uitgedaagd om out-of-the box te denken en de raadsels op te lossen.
Het spel start als competitie tussen de teams. Gaandeweg kom je er alleen achter dat je niet kunt winnen zonder hulp van de anderen. Deze unieke twist laat de waarde zien van samenwerking en het behalen van een gezamenlijk succes.
Teambuildingeffecten van Beat the Box
Een teambuildingprogramma moet vooral leuk en inspirerend zijn. Daarnaast oefenen we vaardigheden in het programma die je ook in je werk nodig hebt. De belangrijkste op een rij:
√ Teamoverschrijdend samenwerken
√ Probleemoplossend vermogen
√ Netwerken
√ Strategisch communiceren
√ Project planning
Swingt uw team al? Of kan de samenwerking nog verbeteren?
Een drummend lichaam is misschien wel het beste voorbeeld van een goedlopende organisatie.
De ledematen van de drummer zijn de verschillende afdelingen die goed aangestuurd en gecoördineerd moeten worden. Hoe beter de afdelingen in staat zijn op het juiste moment hun taak uit te voeren des te swingender het ritme klinkt.
Ook in een organisatie moeten de diverse disciplines in balans zijn om een werkend geheel te krijgen. Samenwerken en als team opereren bepalen in belangrijke mate het succes.
In deze workshop staat het swingende ritme symbool voor een goed lopende efficiënte organisatie.
Drumwerk komt op locatie (desgewenst) in uw eigen (bedrijfs)pand of op de door u gekozen evenementlocatie. Indien nodig helpen we graag bij het zoeken naar de juiste plek in een door u aangegeven dorp of stad.
De workshop; wat kunt u verwachten?
Uw teamleden staan in een kring, ieder met één los onderdeel van een drumstel voor zich. In groepen hebben de deelnemers eenzelfde taak; de groepen/afdelingen voeren uit wat de handen en voeten van een drummer doen als deze een ritme speelt. De instructeur maakt, zittend achter een compleet drumstel, deel uit van de kring om alle uit te voeren taken goed te kunnen begeleiden en te coördineren.
Er wordt begonnen met een eenvoudig popritme en gaandeweg worden moeilijkere Zuid-Amerikaanse ritmes gespeeld. De workshop duurt anderhalf uur. Muzikale kennis vooraf is niet nodig!
Teamwork is het sleutelwoord!
De volgende aspecten komen naar voren:
· luisteren naar elkaar
· focussen; geconcentreerd je eigen taak uitvoeren, daar niet te snel van afwijken en tegelijkertijd rekening houden met je omgeving
· samenspelen en tegenspelen
· leiden en volgen
· coördineren
· benutten van ieders persoonlijke kwaliteiten
· ervaren dat als een motor eenmaal loopt, het werk minder energie kost
Het wordt de deelnemers snel duidelijk dat het geheel meer is dan de som der delen. Er klinkt pas een swingend ritme als iedere(!) deelnemer meedoet en rekening houdt met de bovengenoemde aspecten.
De vernieuwende meerwaarde van DRUMWERK!
Doordat de deelnemers niet allemaal hetzelfde ritmische patroon spelen, zoals dat vaak wel het geval is bij andere slagwerkworkshops, ervaren ze veel duidelijker dat ze een schakel in de ketting vormen; ze zijn een radertje in een groter geheel.
Even vormen de mensen van uw organisatie samen de stuwende, hardwerkende drummer. Onze overtuiging is dat een klant swing ervaart in uw organisatie zoals een publiek in deze zaal ook voelt of het goed loopt in de band. Drumwerk is dus veel meer dan een beetje samen trommelen.
Natuurlijk is het mogelijk, om op eigen gelegenheid, deze leuke workshop af te sluiten met een diner!
Drumwerk werkt erg goed voor teams van 8 tot max. 48 personen. Groepen groter dan 48 personen adviseren we op te splitsen in 2 of meerdere groepen die aparte sessies doen. Bel gerust wanneer uw plan afwijkt. We leveren indien mogelijk graag maatwerk!
Welke klanten gingen u voor:
Acaleph BV / AEGON / Albeda College/ Ambiq /ANNA Agency BV/APM Terminals /Artistic Hair/ Astellas/ Atradius/ Brandweer Lisse/ Capgemini/ CBS / Centocor BV/ Centrum voor Tandheelkunde/ Cintea/ COA/ CONO Kaasmakers/ Ctgb/ Deco Home van Rossum/ Deerns Nederland B.V./ Dienst SoZaWe NW Friesland/ Digilock Europe B.V./ Drukkerij Cabri/ DSM/ D-fitcompany/ Elckerlyc Montessori Basisschool/ Electrolux/ Endemol/ Erasmus MC/ Eurocross Assistance/ Flevoziekenhuis/ Flora Holland/ Gemeente Noordwijk/ GGZ Drenthe/ IKEA International/ ING/ Koninklijke Marechaussee/ Latexfalt BV/Leiden City Events en vele anderen
In deze tijd van diversiteit weten we vaak nauwelijks nog iets van onze collega’s. Toch komen we juist in deze tijd veelal uit verschillende landen, verschillende plekken, en hebben we ook verschillende verhalen.
Deze workshop laat het licht weer even schijnen op waar jij vandaan komt, waar je geboren bent. Met elkaar in contact komen over de hele simpele dingen van het leven brengt veel meer verbinding dan dat we ons kunnen voorstellen.
Vertellen over ons geboorteland, plaats, het gezin waarin je geboren bent, de cultuur, en je afkomst, is voor mensen de ideale ingang om echt contact te maken.
Deze workshop begint met een stukje theater over diversiteit, inclusiviteit. Daarna raken de mensen in gesprek en krijgen ze de kans om op een unieke manier kennis met elkaar te maken. De workshop wordt heel veel gebruikt als kennismakingsworkshop na reorganisaties, fusies, teamwisselingen enz.
Tot op de dag van vandaag is de wetenschap gefascineerd door onze hersenen. Hersenen zijn het complexe orgaan wat ons tot unieke individuen maakt. De Kleurprofilering helpt ons begrijpen welk deel van de hersenen bij ons dominant is. Dit zegt namelijk ontzettend veel over je persoonlijkheid. Ben je snel ongeduldig, neem je makkelijk beslissingen of zie je altijd wat er niet klopt? Zit je vol met dromen en nieuwe ideeën? Heb je veel oog voor de ander of ben je analytisch en precies? Je dominante kleur zegt meer dan je denkt!
In de Levende Hersentest onderzoeken we op een dynamische en speelse manier welk deel van de hersenen bij jou dominant is. Er worden verschillende vragen gesteld waar de deelnemers direct op moeten reageren. De deelnemers krijgen zo inzicht welk deel van de hersenen dominant is, en welke talenten en tekortkomingen daarbij horen. Met deze inzichten wordt snel duidelijk hoe we beter kunnen omgaan met elkaar en met creatieve- en veranderings-processen. De Levende Hersentest geeft inzicht in hoe we elkaar nodig hebben en waar we elkaar aan kunnen vullen. Teams worden hierdoor sterker, krijgen meer begrip voor elkaar en leren op deze manier samenwerken op een hoog niveau.
Durf jij kleur te bekennen? Vul dan voor meer informatie het aanvraagformulier in.