Goede teamactiviteit in Wijk aan Zee

Filteren

Filters

Activiteiten: Spel & Ontspanning
Citygames & Beachgames
Topkeuze: Sportief & Actief
Kookworkshop & meer
Inspirerende Creatieve uitjes
Verbindende Teambuilding activiteiten
Eten, Drinken, & Feesten
Onvergetelijke Incentives/ buitenlandse reizen
Online
Zoekwoord
Zoekwoord
Gebied
Personen 0+
0
0
500
0500+
421 uitjes gevonden gevonden gebaseerd op de volgende filters
  • Plaats, regio of provincie: Wijk aan Zee
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Het Moorddiner van Huisbrand Events in Nederland en België is speciaal gemaakt voor groepen die wel eens een moord willen oplossen. Beetje rare ambitie eigenlijk maar u zult ontdekken dat het razend spannend is.  Silent Witness meets Baantjer of CSI New York, een vorm van toneelspel van de bovenste plank dus. Er is een moord gepleegd, de bloedspetters zijn nog zichtbaar. Aan uw gezelschap de taak om deze "Case" samen met  onze slimme rechercheur (een talentvol acteur), op te lossen.

    Huisbrand Events neemt u mee naar uw eigen detectiveroman, maar dan ook rechtstreeks naar de ontknoping, het laatste deel van een duister acteerspel. Voorzien van een goed script en gepaste kostuums speelt u allemaal een eigen rol. U bent een slimme toiletjuffrouw of de heilige non, de maffiabaas of de arrogante pooier. Samen met de rechercheur moet u de moordenaar zien op te sporen, ja, hij of zij bevindt zich echt onder jullie!

    Geniet ondertussen van een overheerlijk diner in een uitstekend restaurant en hou de rechercheur in de gaten. Nog eventjes en dan slaat hij dat sujet in de boeien. De beste speurneus krijgt de moorddiner hoofdprijs! Veel plezier!

    Inclusief:
    - Uitgebreid 3-gangen diner
    - Begeleiding door professionele acteur(s)
    - Toepasselijke kledij
    - Spannend script
    - Prijs voor de beste speurneus
    - Te boeken op ieder gewenst tijdstip en dag!

    Prijs:
    10 - 19 personen: €69,50 p.p. excl. BTW
    20 - 29 personen: €64,50 p.p. excl. BTW
    30 - 39 personen: €62,50 p.p. excl. BTW
    vanaf 40 personen: € 59,50 p.p. excl. BTW

    Bezorgkosten:
    op aanvraag

    Voor de grote steden Amsterdam, Utrecht, Den Bosch, Maastricht worden geen bezorgkosten gerekend.

    Optioneel:
    Niet telkens uw knip hoeven trekken om uw drankje af te rekenen? Voor € 12,50 per persoon per uur dat u in het restaurant doorbrengt (excl. BTW) kunt u gebruikmaken van het drankarrangement, waarbij u onbeperkt kunt genieten van bier, fris, huiswijn, koffie en thee. En…zo komt u ook achteraf niet voor verrassingen te staan!

    Voor minder deelnemers reserveren?
    Bij Huisbrand Events kunt u elk arrangement in de door u gekozen stad op maat reserveren, ook als u met minder personen wilt deelnemen. Als u het standaard minimale boekingsbedrag betaalt, is elk uitje dat u selecteert zo door ons te organiseren.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in en zet de juiste stad er ook even bij, zodat wij u direct de juiste informatie kunnen sturen!

    10 - 400 personen

    Stap terug in de tijd en dompel jezelf onder in de gouden jaren van de 80's, 90's en 00's met onze sensationele 80's, 90's en 00's Quiz! Verzamel je vrienden, collega's of familie en bereid je voor op een onvergetelijke reis door de tijd vol nostalgie, plezier en competitie!

    Bij onze interactieve quiz draait alles om teamwork en spanning. We verdelen de groep in teams van ongeveer 5 personen, zodat je samen met je vrienden de kans krijgt om je kennis te testen en herinneringen op te halen aan de meest iconische momenten uit deze decennia.

    Dankzij onze moderne quizknoppen en software bieden we een breed scala aan spelvormen aan, zodat geen enkel moment saai zal zijn. Van snelle vragenrondes tot uitdagende puzzels, onze quiz heeft voor elk wat wils!

    Herinner je je het razend populaire programma "5 tegen 5" nog? Nu is het jouw kans om zelf deel te nemen aan dit programma en te laten zien wat je in huis hebt! En wie kent het legendarische "Rad van Fortuin" nog? Stap op het podium en draai aan het rad voor geweldige prijzen!

    Maar dat is nog niet alles! Onze quiz zit boordevol verrassende onderdelen die je terugbrengen naar de hoogtijdagen van de 80's, 90's en 00's. Wat dacht je van ‘Can you feel it?’ Durf jij het aan om je handen in de voeldoos te steken en te raden welke gadget uit de jaren 90 je voelt? Bereid je voor op een stortvloed van 'ohja'-momenten en deel mooie herinneringen met je team!

    En als klap op de vuurpijl sluiten we af met een knotsgekke muziekbingo! Pak je kaart erbij en luister goed naar de muziek. Wie als eerste een horizontale rij op zijn bingokaart vol heeft, wint punten voor zijn team en gaat naar huis met de legendarische oud Hollandsche snoepzak of zelfs de champagne!

    Mis deze kans niet om terug te gaan in de tijd en herinneringen op te halen aan de geweldige 80's, 90's en 00's! Onze enthousiaste quizmaster zorgt voor een avond vol plezier, lachen en herinneringen die je nooit zult vergeten!

    10 - 800 personen

    Ter Land, ter Zee en in de Lucht. In dit programma ga je letterlijk ter land, ter zee en in de lucht. Op het land zijn er verschillende mogelijkheden zoals sportwagen rijden, solex rijden, teambuildingsactiviteiten en segway rijden. Op het water gaan wij een mooie boottocht maken of een spectaculaire tocht op de RIB-boot. Daarnaast maken wij een mooie helikoptervlucht.

    Voorbeeldprogramma (tijden kunnen worden besproken)

    13:30 uur     Ontvangst met koffie/thee, uitleg en teamindeling
    14:00 uur     Start programma: helikoptervlucht en Segway rijden
    15:30 uur     Pauze met een drankje
    16:00 uur     Vervolg van het programma: RIB- en sloepvaren
    17:30 uur      Einde van het activiteitenprogramma

    17:45 uur      Een leuke groepsfoto met de helikopter
    18:00 uur     Afsluitend drankje

    Wij bieden dit programma al aan vanaf slechts € 129,- per persoon. Prijzen afhankelijk van datum, locatie, groepsgrootte, eventuele horeca en andere toevoegingen.

    Dit voorbeeldprogramma bestaat uit:

    • 6 minuten Helikopter vliegen
    • 30 minuten Segway rijden op basis van roulatie
    • 1 uur varen met de sloep, waarvan 20 minuten op de RIB-boot
    • Koffie/thee bij ontvangt
    • 2 consumpties per persoon

    Buiten dit voorbeeldprogramma zijn er ook extra opties mogelijk:

    • Verlengen vliegtijd
    • Lunch
    • BBQ of diner
    • Vergaderen

    Wij kijken graag samen met jou naar de mogelijkheden om het perfecte uitje samen te stellen. 
    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    20 - 500 personen

    Kom erachter wie er echt te vertrouwen is en wie een sluwe verrader is. Durven jullie het sluwste dinerspel van Nederland aan? Boek nu De Verraders als uitje op locatie naar keuze! 

    Wie verraadt vertrouwelingen?
    Een verraderlijk, uitdagend en bloedstollend avontuur. Weten jullie de verraders te ontmantelen? Of worden stuk voor stuk de vertrouwelingen geëlimineerd? Het is slechts een kwestie van vertrouwen. Alleen de verraders weten iedereens rol. Dus blijf scherp voordat je wordt bedrogen. 

    Een uitje vol verraad
    - Verraderlijke doe- en denkopdrachten en missies.
    - Inclusief verraderlijke begeleiding, toffe spelmaterialen en bedrieglijke attributen.
    - Ideaal om te combineren met een lunch, diner of borrel.

    Niemand is veilig…
    Eén ding is zeker: jullie willen zoveel mogelijk munten verdienen. Dit kan tijdens de verraderlijke missies, geïnspireerd op het populaire tv-programma. Je moet goed samenwerken met je tafelgenoten. Maar pas op: ze kunnen je ook buitenspel zetten. Overleef jij de nacht of wordt je verbannen…?

    15 - 2500 personen

    Get out, and escape! Lukt het jou om te ontsnappen uit je cel?
    City Game Prison Escape, een superspannend ontsnappingsuitje! Jullie worden gevangen gehouden en de tijd tikt! In het geheim bereiden jullie een uitbraak voor…. Lukt het jullie om alle codes te kraken en uit het vizier van de bewakers te blijven?  

    De City Game Prison Escape is een thrill seeking City Game waarbij je als team moet proberen te ontsnappen aan je bewakers. Om te ontsnappen heb je codes, sleutels en materialen zoals hamers en touw nodig. Om dit te verkrijgen bezoek je verschillende locaties in de stad. Door het oplossen van spannende puzzels en het vinden van geheime aanwijzingen kom je er langzaam achter hoe je kunt ontsnappen! Denk jij dat het je lukt binnen de tijd? Een spannend en actieve teambuildingactiviteit in de stad!  

    Wat staat je te wachten tijdens de City Game Prison Escape: Bij ontvangst krijg je een uitgebreide uitleg over het spel. Vervolgens worden de teams samengesteld, zodat je weet met wie je de strijd aangaat. Dan ga je de stad in met je team om meerdere locaties te bezoeken. Lukt het jullie om als eerste alle codes te kraken en aanwijzingen te vinden om te ontsnappen?   Aan het einde van het spel keer je terug naar het ontvangstpunt en volgt de prijsuitreiking.

    6 - 5000 personen

    Bedrijfsuitje Expeditie Robinson op het strand? Wie kent het niet? De tv-hit van afgelopen seizoenen. Tijdens het  teambuilding programma "Expeditie Robinson Beach" draait het om snelheid, creativiteit, intelligentie en goede samenwerking. Beleef dit superleuke, spannende en spectaculaire teambuildings programma nu zelf bij Evenementenbureau SPEV / Noordwijk-Events.

    Durft u met uw team de uitdaging aan? In 6 spelronden van 15-20 minuten nemen de teams het tijdens het uitje Robinson Beach het op het strand tegen elkaar op tijdens diverse proeven, zoals bijvoorbeeld:

    • Vuur maken & skilattenrace & tangram puzzel
    • Regengoot bouwen
    • Katapult bouwen en -schieten (kokosnoot schieten)
    • Fruitrace & moeras (geheugenspel)
    • Bamboe bouwen
    • Mega jenga
    • Liaan trekken (touw trekken)

    Eilandraad
    Na het programma volgt de eilandraad. Tijdens de eilandraad vullen de deelnemende teams een eilandraad formulier in waarop ze elkaar bonus- en eliminatiepunten mogen toekennen. Deze punten bepalen, samen met de totaalscore op de Expeditie Robinson onderdelen, welk team de ultieme Robinson is en dus als winnaar naar huis gaat! Alles kan dus nog veranderen tijdens de eilandraad!

    Teambuilding en fun staan centraal tijdens het bedrijfsuitje Expeditie Robinson Beach.

    Uiteraard kunnen wij voor u ook de catering verzorgen.

    Locaties
    Het activiteitenprogramma Expeditie Robinson Beach is o.a. te boeken op het strand van Noordwijk, Katwijk, Wassenaar, Zandvoort, Bloemendaal, IJmuiden.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    30 - 400 personen

    Duik in een unieke teamuitdaging waarbij teamwork, creativiteit en een vleugje inventiviteit samenkomen. Geen techneuten vereist, want deze activiteit is ontworpen voor iedereen die zin heeft in een leuke en gezamenlijke ervaring!

    Beeld je in: jouw team werkt samen aan het bouwen van een soepel verlopende kettingreactie. Of het nu gaat om een slimme knikkerbaan, een eenvoudige Rube Goldberg-setup of iets geheel origineels – de keuze is aan jullie.

    Deze workshop draait om het bouwen aan succes als team. We voorzien een assortiment aan huis-, tuin- en kantoorartikelen waaruit je kunt kiezen om je creativiteit de vrije loop te laten. Het doel? Een vlekkeloze kettingreactie waarbij elk teamlid een essentiële schakel vormt. Het gaat hier om het delen van ideeën en het gezamenlijk ontwikkelen van een creatief project. Werk samen, geniet van het proces en ontdek jezelf als team.

    Het draait niet alleen om het eindresultaat, maar vooral om het plezier van het gezamenlijk bouwen. Dus, klaar voor een gezellige en boeiende activiteit waarbij jouw team niet alleen een kettingreactie op gang brengt, maar ook de onderlinge band versterkt? Pak deze kans, laat je creativiteit stromen en beleef samen een avontuur.

    • Geschikt voor iedereen.
    • Duur: 90 minuten of 120 minuten (met extra module)
    • Locatie: overal mogelijk, ook buiten!
    • Benodigheden: vlakke ondergrond en veel ruimte (3 tot 4 m2 p.p.) 

    Deelnemers waardeerden deze activiteit met een 9,2 gemiddeld.
    (bron: klantenvertellen.nl)

    REACTIES DEELNEMERS:

    "Heel gaaf hoe ieder stukje samenkomt tot een spetterend eindresultaat" 
    Charlotte Hendriks, Unilever,  (bron:klantenvertellen.nl) 

    "Uiterst knap hoe je in een korte tijd van complete chaos kunt komen tot een groot samenhangend / samenwerkend system. Er wordt op een leuke manier aanspraak gedaan op ieders creativiteit en samenwerking. En als het dan werkt, heerst er euforie. Aanjagers, dank voor deze leuke energizer!"
    Mari van der Burgt, Weir Minerals,  (bron:klantenvertellen.nl)

    20 - 250 personen
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    In het bruisende centrum van de stad razen continu politieauto’s met loeiende sirenes voorbij. Er is een seriemoordenaar actief. Boek nu Escape the City in een stad naar keuze en los het mysterie op!

    Een bloedstollende moordzaak
    Jullie horen van de recherche dat er 10 moorden gepleegd zijn door een seriemoordenaar. De stad wordt voorlopig afgesloten. Jullie worden opgeroepen door de recherche om te helpen. Er zijn 10 verdachten aangehouden. Deze mogen slechts 2 uur vastgehouden worden. De klok tikt af… Los het mysterie op voordat de seriemoordenaar ontsnapt uit de stad. 

    Jullie speurzin wordt op de proef gesteld
    - Unieke combinatie van een escape room en city tour.
    - Teambuilding, samenwerking en (ont)spanning.
    - Inclusief escape koffer vol cryptische aanwijzingen, getuigenverklaringen en alibi’s.
    - Ontwikkeld door de makers van het NK-Escape Rooms.

    Tijd om op onderzoek uit te gaan
    In teams gaan jullie op onderzoek uit. Ieder team neemt een eigen escape koffer vol bewijsmateriaal mee op pad. In de app-game vind je alle foto’s met een cryptische omschrijving. Weten jullie de juiste checkpoints te vinden? Dan ontvangen jullie een code voor het oplossen van uitdagende escape games. Stap voor stap komen jullie steeds dichter in de buurt van de dader, het motief en het wapen!

    5 - 2499 personen

    Wil je eens echt wat anders doen met de organisatie? Kies dan voor ons Clipgame en laat de deelnemers schitteren in door hun zelf bedachte en opgenomen clips! 

    In een dynamische strijd voor de beste korte clip worden jullie onder tijdsdruk uitgedaagd om zo goed mogelijk samen te werken. De bedoeling is dat jullie in teams aan de slag gaan met het maken van een korte clip. Deze clip nemen jullie op met jullie eigen smartphone. Hierbij mogen jullie gebruik maken van de omgeving, van de locatie en van ons mobiel atelier vol met leuke en gekke kostuums, pruiken en props. Het team moet zo goed mogelijk samenwerken om de meest inspirerende clip te maken, waarbij iedereen zijn eigen talent kan inzetten en zijn eigen rol kan kiezen.

    We bepalen samen van te voren het thema voor de clips. Dit kan een actueel thema in het bedrijf zijn bijvoorbeeld. We denken graag met jullie mee over de mogelijkheden. 

    Aan het eind van de dag worden de clips plenair vertoond en kiezen de deelnemers zelf de beste clip. De winnaars gaan naar huis met een Oscar!

    De Clipgame is een ludiek, verrassend en flitsend event met de clips als blijvend aandenken aan deze dag. De Clipgame is op elke gewenste locatie te organiseren.

    30 - 200 personen
    De Wanted Citygame is begonnen!
    Zijn jullie slim en snel genoeg om twee uur lang uit handen te blijven van het achtervolgende team? Of lukt het de Hunters om de voortvluchtigen op tijd in de kraag te vatten? Dit zenuwslopende achtervolgingsspel staat garant voor spanning, actie en teamwork!

    Ga met collega’s, vrienden of familie de uitdaging aan in dit meeslepende kat-en-muisspel. De teams worden ter plaatse ingedeeld. Het voortvluchtige team krijgt een paar minuten voorsprong en mag zich daarna alleen lopend of beperkt met vervoer verplaatsen. Ondertussen ontvangen de achtervolgers live GPS-updates om de jacht te openen.

    Maar let op: je mag niet twee keer dezelfde route nemen, niet langer dan 10 minuten hetzelfde vervoermiddel gebruiken, je mag geen gebouwen in én je moet binnen het stadscentrum blijven. Strategie, snelheid en samenwerking zijn cruciaal. Wie weet zijn jullie de ongrijpbare winnaars!

    Hoe verloopt een potje Wanted?
    Jullie worden ontvangen met een welkomstdrankje, waarna de spelregels duidelijk worden uitgelegd. Zodra de teams zijn samengesteld, is het tijd om te verdwijnen — letterlijk.

    De achtervolgers krijgen live toegang tot de locatie van het andere team en zetten de achtervolging in. Door slimme hints, scherpe analyse en samenwerking kun je de anderen te slim af zijn… of juist vangen!

    Na een enerverende jacht verzamelen alle teams zich weer op de startlocatie. Onder het genot van een drankje volgt de bekendmaking van het winnende team. Bereid je voor op adrenaline, lol en onvergetelijke momenten in deze unieke citygame!
    6 - 5000 personen

    Stap in de wereld van Cluedo en beleef een bloedstollend avontuur als detective! Onderzoek de perfecte moordzaak tijdens dit spannende bedrijfsuitje of groepsuitje, waarbij jij en je team de sleutel tot de oplossing vormen. Ontdek wie het slachtoffer heeft omgebracht, waar de moord plaatsvond en met welk wapen. 

    Hoe het werkt
    Na een uitgebreide speluitleg via de mail en van onze begeleider telefonisch, download je de speciale Cluedo app. Bij de start krijg je een briefing en word je in teams verdeeld. Ga de stad in met informatie, de app en een kaart van locaties. Bezoek deze plekken, beantwoord vragen en verzamel aanwijzingen om de zaak op te lossen. Maak ten slotte een foto waarop jullie de scène van de misdaad naspelen.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    2 - 500 personen

    Moordspel (eigen locatie)

    Je kwam voor een gezellig avondje? Een avondje ongecompliceerd genieten? Heerlijk. Totdat… Er is een moord gepleegd en die ga jij  oplossen. Plaats delict is plaats diner: bloedstollend en ijskoud aan tafel geserveerd.
     
    Een moordspel is de perfecte combinatie van een gezellig avondje uit en een live ‘detective’. Samen met je collega’s of vrienden ga je in teams proberen de zaak te kraken. Overleggen kan, scenario-denken moet, maar houd je oplossingen voor jezelf en jouw team. Er is een meesterbrein nodig. Dat van jou. No shit, Sherlock!
     
    Wat staat je te wachten tijdens het Moordspel?
    Jouw gezelschap wordt gastvrij ontvangen en welkom geheten en we maken teams. Jullie zitten amper aan tafel als er plotseling blijkt dat er een misdrijf heeft plaatsgevonden, bijna onder jullie ogen. Dit maakt jullie eerstegraads getuigen en we doen direct een beroep op ieders analytisch vermogen. Zo’n voetafdruk blijkt al snel een hele puzzel.
     
    Terwijl de groep geniet ontrafelt de zaak langzaam. Subtiele details, ontluikende getuigenissen en (on)echte motieven: Jullie komen steeds dichter bij de oplossing. Kruip in de huid van de verdachten, ontcijfer de ware toedracht door middel van een fictieve reconstructie. Wie is de moordenaar, wat was het motief en hoe is het slachtoffer om het leven gekomen? Verzamel zoveel mogelijk bewijs en kom aan het einde met het vonnis!
    Aan het einde komt de waarheid naar boven. Wie, hoe en waarom werd het slachtoffer omgebracht? Jullie antwoorden worden tegen het licht gehouden en de winnende teams ontvangen een toepasselijk cadeau. Dankzij jullie is de wereld weer een stukje veiliger geworden.
     
    Het moordspel is een moorddiner op uw eigen locatie!
    Het Moordspel is mogelijk op elke besloten locatie door het land, bijvoorbeeld restaurants of zalencentra. Deze kun je zelf regelen, maar wij helpen je graag bij het vinden van een geschikte locatie.
    8 - 500 personen

    De leukste missie die je ooit vrijwillig aangaat! Tijdens de Vrijwillige Missie worden collega’s ingedeeld in eenheden en krijgen ze verschillende hilarische opdrachten. Dus strijden en vooral: keihard lachen. 

    Dit programma draait om teamspirit, vertrouwen en onderlinge steun. Teams moeten elkaar helpen, motiveren en soms “door de missie heen trekken”. Het is voor teams die willen samenwerken, beter communiceren en plezier maken. Iedereen kan op zijn eigen manier meedoen. Een teambuilding ervaring die collega’s nog lang zal bijblijven.

    Wildcard toevoeging!
    Tijdens het spel kun je speciale opdrachten uitvoeren om Wildcards te verdienen. Met deze Wildcards kun je het spel ineens omgooien, bijvoorbeeld door punten af te pakken van een ander team of jezelf een slim voordeel te geven.

    Hoe werkt het in de praktijk:
    -Jullie worden verdeeld in teams en vormen verschillende eenheden.
    -Elke eenheid ontvangt een iPad die fungeert als commandocentrum.
    -Via de iPad verschijnen opdrachten, missies en uitdagingen.
    -Teams voeren fysieke, creatieve en denkopdrachten uit op verschillende locaties.
    -Met elke succesvolle missie verdienen jullie punten voor de eenheid.
    -Op een live scorebord zien jullie welk team het beste presteert.
    -Aan het einde komt iedereen weer samen voor de ontknoping en prijsuitreiking.
    -Achteraf ontvangen jullie het beeldmateriaal zodat jullie een leuke herinnering aan het spel overhouden.

    Maatwerk en personalisatie
    Dit spel kan volledig worden aangepast aan jullie organisatie en wensen. Ook kunnen wij opdrachten, vragen en onderdelen personaliseren met jullie bedrijf, collega’s of thema’s.

    Mogelijk ook te combineren met borrel of diner, wij hebben geschikte horeca partners in ons netwerk.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    24 - 2000 personen

    Duplo Building Game is een spannend teambuildings spel dat helemaal gebaseerd is op efficiënt samenwerken. De deelnemers gaan in teams met elkaar de competitie aan om op een zo snel en effectief mogelijke manier torens te bouwen van Duplo stenen. 

    Iedere deelnemer heeft zijn eigen functie en bijbehorende taken en verantwoordelijkheden. In verschillende rondes worden de teams uitgedaagd om steeds hun processen te optimaliseren en een zo hoog en zo mooi mogelijke toren te bouwen en hierbij zoveel mogelijk kosten te besparen.

    Deze game is uitermate geschikt om teams op een ludieke manier in korte tijd kennis te laten maken met de principes van efficiënt samenwerken. De deelnemers ervaren hoe ze onderdeel zijn van het gehele proces en hoe hun eigen functie en rol daarin het resultaat kan vergroten en verkleinen.  

    De Duplo Building Game kan ook geboekt worden samen met de Tante LEAN Show en heet dan de Duplo LEAN Game. De Game wordt dan voorafgegaan door een interactieve theatershow waarin de principes van LEAN op een humoristische manier worden gepresenteerd.

    Voor meer informatie of een vrijblijvende offerte kunt u onderstaand formulier invullen.

    20 - 200 personen

    Zijn jullie klaar voor een origineel bedrijfsuitje of een intensieve teambuilding activiteit? De Team-Escape is een fantastische, zenuwslopende game waarbij teams zich een weg banen langs verschillende uitdagende opdrachten en hersenkrakers. Tijdens dit unieke teamuitje is ijzersterk teamwork cruciaal en worden alle zintuigen en capaciteiten van de deelnemers tot het maximale getest.

    Hoe werkt de Team-Escape?
    Op elke locatie lossen de teams een klein stukje van een grote, mysterieuze puzzel op. Een dynamische afwisseling van activiteiten zorgt ervoor dat iedereen van begin tot eind scherp en betrokken blijft. Maar let op: al snel merken de teams dat ze het niet alleen redden. Om verder te komen, hebben jullie de andere teams en collega's nodig!

    • Samenwerken & Communicatie: Je zult kennis moeten delen. In je eentje lukt het niet; hoe combineren jullie de unieke kwaliteiten binnen de groep?

    • Codes Kraken: Maak slim gebruik van de attributen, zoek naar verborgen aanwijzingen en voer complexe opdrachten uit om de definitieve code te kraken en de kist te openen.

    • Niets is wat het lijkt: Neem alles wat in de ruimte aanwezig is goed in je op. Is die opvallende fotolijst een cruciale hint, of juist een slim rookgordijn? En wat betekenen die vreemde cijfers op de achterkant?

    Praktische Informatie & Locaties
    De Team-Escape is dé ultieme uitdaging voor elk personeelsuitje. Dit aanbod wordt professioneel begeleid door de experts van Tragaluz en Breakout Verwondering.

    Durven jullie deze uitdaging aan te gaan? Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte direct het onderstaande aanvraagformulier in!

    10 - 500 personen

    Over deze pagina

    Het is weer tijd voor een uitje in Wijk aan Zee! Maar wat gaan we dan doen? De een wil iets sportiefs terwijl de ander het liever rustig aan doet. Het is altijd lastig om weer iets te bedenken wat iedereen leuk vindt. WegmetdeBaas kan u hierbij helpen! Wij hebben heel veel diverse uitjes verzameld op onze site. Voor iedereen is er wel een bedrijfsuitje in Wijk aan Zee te vinden. Veel aanbieders kunnen ook een mix aanbieden van rustige en actieve bedrijfsuitjes. Zo kunt u iedereen een plezier doen met het geplande bedrijfsuitje. Tevens zijn bedrijfsuitjes in Wijk aan Zee ook een uitstekende gelegenheid om het team nog hechter te maken. Bij vele bedrijfsuitjes draait het om samenwerking en een goede communicatie. Dat alles uiteraard in een informelere setting dan normaal. Een bedrijfsuitje in Wijk aan Zee is goed om te doen, ook ten tijde van een crisis. Bedrijfsuitjes bevorderen de sfeer en motiveren het personeel. Doe daarom uw voordeel met onze site en ga snel op zoek naar leuke bedrijfsuitjes in Wijk aan Zee. U kunt direct contact opnemen met de aanbieder van een bedrijfsuitje. Zij zullen dan zo snel mogelijk contact met u opnemen om uw vragen te beantwoorden. En of u nu in Amsterdam een bedrijfsuitje wil plannen, in Maastricht, Nijmegen, Groningen, Rotterdam.. Of juist in een kleinere gemeente, u vindt het allemaal op WegmetdeBaas!