Bedrijfsuitje Outdoor Sport en Actie in Berkel en Rodenrijs

Filteren

Filters

De Leukste Lenteuitjes
Activiteiten: Spel & Ontspanning
Citygames & Beachgames
Topkeuze: Sportief & Actief
Kookworkshop & meer
Inspirerende Creatieve uitjes
Verbindende Teambuilding activiteiten
Eten, Drinken, & Feesten
Onvergetelijke Incentives/ buitenlandse reizen
Online
Zoekwoord
Zoekwoord
Gebied
Personen 0+
0
0
500
0500+
41 uitjes gevonden gevonden gebaseerd op de volgende filters
  • Outdoor sport en actie
  • Plaats, regio of provincie: Berkel en Rodenrijs
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    The Chase is een zeer actief spel. Het is ontwikkelt met het populaire programma 'Hunted' van de NPO en de YouTube-hit 'Jachtseizoen' in ons achterhoofd. Bam! De celdeur vliegt open en je zet het op een lopen. Met kunst- en vliegwerk weet je te ontsnappen uit de gevangenis.

    Je rent zo ver mogelijk weg van de gevangenis en kijkt niet meer achterom… Terwijl de premiejagers jullie op de hielen zitten, proberen jij en je team nog een grote slag te slaan, om daarna voor eeuwig te kunnen verdwijnen. Schuilt in jou een crimineel meesterbrein? Tijdens The Chase kruip je in de huid van zowel een crimineel als een jager. De rollen worden halverwege namelijk omgedraaid. Alleen met een flinke dosis lef kun je dit spel winnen.

    Het spel
    Zelfs als je je hebt voorgenomen hebt om rustig aan te doen, dan betrap je je er halverwege op dat je toch rennend door de straatjes van je favoriete stad probeert de criminelen in de kraag te vatten. Je hoeft niet op een game master te wachten die jullie spel start. Jullie bepalen zelf wanneer het spel begint. Door het ontbreken van een begeleider op locatie zijn onze spellen ook de helft goedkoper dan spellen mét een begeleider. Onze heldere spelregels en telefonische support zijn een perfecte basis gebleken om het spel zelfstandig te spelen. En het is nog goed voor de portemonnee ook…

    Jullie downloaden de app en voeren de teamcode in die we jullie per mail hebben verstuurd. Alle andere teams doen hetzelfde. De teams worden verdeeld in criminelen en premiejagers en vervolgens wordt het spel gestart. Halverwege worden de rollen omgedraaid. Jullie bepalen als criminelen een strategische route om zoveel mogelijk geld uit de kluizen te roven die in de omgeving zijn verstopt. De locatie van de criminelen worden elke 10 minuten doorgegeven aan de premiejagers. Ook als er een kluis wordt leeggeroofd, krijgen ze een seintje. Wegwezen dus!

    Spelen in teams
    The Chase wordt gespeeld op je eigen mobiele telefoon of tablet. Nadat je onze app hebt gedownload, creëert deze een dynamisch speelveld rondom, zodat je op elke gewenste locatie het spel kunt spelen. Voor de optimale ervaring zoek je een locatie met veel straatjes en steegjes. Een stadscentrum is perfect om de omgeving te verkennen op een unieke manier. 
     
    Ondersteunde apparaten
    Iedereen met een Apple of Android toestel kan het spel spelen. Zowel mobiele telefoons als tablets worden ondersteund. Deze toestellen dienen minimaal een databundel van minimaal 500MB te hebben. 

    Prijzen
    The Chase is te spelen vanaf 8 personen De basisprijs van het spel ligt op 14,95 euro per speler. Teams bestaan uit ongeveer 2 of 3 personen. We hanteren staffelkortingen bij grote groepen. Neem contact met ons op voor een heldere prijsopgave.

    Aantal teams
    Het spel is te spelen door enorm grote groepen die verdeeld in kleine teams tegen elkaar kunnen spelen.
     
    Locatie
    Deze spannende outdoor game wordt gespeeld in de buitenlucht. Het spel is op elke locatie ter wereld te spelen op elk moment dat het jullie uitkomt.

    Vul voor een vrijblijvende offerte of meer informatie het aanvraagformulier in.

    8 - 1000 personen

    Met z’n alle een brandweerpak aan, helm op, instappen, sirenes aan en dan gaan als de brandweer!!! Water en vuur zijn de elementen waarmee en waartegen gestreden wordt. Zo gebruiken we water voor blussen maar ook voor spuitvoetbal. En dat is gegarandeerd pret! Samen bezig zijn, nuttige zaken leren over brand en natuurlijk veel lachen dat zijn de unieke ingredienten van BrandweerSurvival.

    Oefenen in het echt....Door te oefenen in een realistische praktijk situatie ontstaat teamgeest! Een teambuilding event waar verborgen talenten boven komen drijven, waar je mag testen en uit proberen. Fouten maken mag, het kost je een nat pak!

    BrandweerSurvival heeft een eigen oefenterrein, een veilige plaats waar we samen kunnen zijn en kunnen leren. Het komt aan op samenwerking en snelheid. Iedereen voelt zich snel thuis, we kennen de brandweer immers. De teambuilding ontstaat meteen bij binnenkomst in de kazerne.

    Enthousiasme is belangrijk omdat dit gepaard gaat met het natuurlijk gedrag van de mens: ‘hij laat zijn ware ik zien’. Als dit gebeurt kunnen de beste leermomenten worden gecreëerd. En de trainer kan zien hoe zij met een paniek situatie omgaan, flexibiliteit en inlevingsvermogen komen eveneens boven drijven.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    14 - 450 personen

    Laser Kleiduifschieten is in principe het zelfde als het echte kleiduifschieten. Er wordt geschoten met echte jachtgeweren die omgebouwd zijn tot lasergun op plastic kleiduiven die met 180 km per uur door de lucht geschoten worden. Deze discs schieten we niet kapot en kunnen hergebruikt worden. Hierdoor is deze activiteit erg milieuvriendelijk en op bijna elke wenste locatie in Nederland uit te voeren.

    Helemaal uniek is het laser kleiduifschieten by night! De kleiduiven vliegen als kleine lichtgevende ufootjes voor de lucht!

    Laser Kleiduifschieten kan ook erg goed gecombineerd worden met één van onze andere teambuilding activiteiten op locatie zoals bijvoorbeeld onze Wighland Games of het Handboogschieten. 

    U kunt voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het formulier invullen.

    10 - 300 personen

    Het leukste uitje van Schotland. Maar dan in Nederland. Een spannende en sportieve strijd in teams. Boek nu de Highland Games en ga de strijd met elkaar aan! 

    Tijd voor de Schotse kleding
    Ja, je leest het goed. Schotse kilt aan, muts op en gaan. Zijn jullie klaar om de strijd aan te gaan? Dit wordt een actief uitje waar teamspirit voorop staat. Weten jullie balans te houden tijdens het gevecht op de balk? Rollen jullie als eerste de vrachtwagenband over de finishlijn? Het is tijd om de strijd los te laten barsten! 

    Sportieve strijd met een knipoog
    - Energievolle Schotse spellen, inclusief Schotse kleding.
    - Inclusief professionele begeleiding. 
    - Mogelijk op locatie naar keuze. 

    Klaar voor de strijd om de Scottish Wiskey?
    Samenwerking. Communicatie. En niet te vergeten een goede strategie. Belangrijke onderdelen om de typische Schotse spellen te winnen. Ga voor een goede teamspirit om de winst binnen te halen. Zijn jullie sterk en strategisch genoeg om de finale met touwtrekken te winnen? Dan gaat jouw team naar huis met een trofee en een echte fles Scottish Wiskey! 

    15 - 2500 personen

    Wij brengen golf naar een heel ander level!
    Wij noemen het streetgolf of straatgolf. Het vindt plaats in de stad, dus geen perfect gemaaide greens, maar slingerende straatjes, smalle trappen en glooiende grasveldjes.

    Urban Streetgolf neemt je mee dwars door de stad of rondom je eigen bedrijf. We leren je eerst de basistechnieken van het straatgolf, waarna je met je team een uitdagende tocht in zo min mogelijk slagen probeert af te leggen.

    De Urban Streetgolf combineren met een lunch of diner? Ook dit regelen we!

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    20 - 2000 personen

    Handboogschieten is een eeuwenoude manier van jagen maar ook een olympische sport! Het is vooral bekend geworden door de verhalen van “Robin Hood”. Richtingsgevoel, focus en een vaste hand kunnen hier het verschil maken. We kunnen het handboogschieten aanbieden op 2 verschillende manieren: 

    Teambuilding Clinic Handboogschieten met 2 of 4 banen, tijdsduur 1 tot 1,5 uur en geschikt voor groepen tot 24 personen per clinic. Na uitleg over schiethouding, ademhaling en uiteraard veiligheid kan er eerst geoefend worden. Daarna is er in teamverband een webstrijd waarbij samenwerken en elkaar coachen jullie naar de overwinning kan helpen met als ultiem einddoel "Geblinddoekt Handboogschieten"!

    Evenementen opstelling Handboogschieten met 4 of 8 banen, in overleg kunnen we gedurende een afgesproken tijd korte workshops aanbieden van 30, 45 of 60 minuten. Ook is het mogelijk om met vrije inloop te werken waarbij bezoekers op een leuke manier kennis kunnen maken met het handboogschieten. 

    Handboogschieten is erg goed te combineren met één van onze andere teambuilding activiteiten op locatie zoals bijvoorbeeld Bamboestieken of de Wighland Games. 

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    10 - 300 personen

    Een dynamische dag midden in de natuur. Robinson Uitje, overleef jij de eilandraad?

    Ons Robinson Uitje is afgeleid van het bekende televisie programma waarin 20 - 26 kandidaten proberen te overleven op een onbewoond eiland. Dit doen ze door het zoeken naar eten en organiseren van onderdak. Daarnaast strijden ze tegen elkaar door verschillende proeven.

    Tijdens ons Robinson Uitje worden de deelnemers in groepen ingedeeld en moeten ze tegen elkaar strijden om de meeste proeven te winnen. Het team dat de meeste punten heeft behaald wint te strijd!

    Samenwerking, rivaliteit, tactisch spel en inventiviteit komen terug in het unieke Robinson uitje. Een uitdaging voor iedereen!

    Hoe verloopt een Robinson Uitje?

    We verzamelen op een locatie in de natuur, op het strand of op jullie eigen locatie. Na een korte uitleg door de instructeurs worden de teams ingedeeld en wacht jullie een aantal uitdagende proeven die jullie in teams tegen elkaar zullen uitvoeren.

    • Iedere proef is anders, maar al onze Robinson uitjes bevatten een aantal vaste proeven: de vuurproef, brancard race & het katapult spel.
    • Afhankelijk van jullie wensen en de samenstelling van de groep vullen we deze aan. Je kunt denken aan hindernis proeven, balproeven, fysieke proeven, kennisproeven en natuurlijk kan ook de gevreesde eetproef worden opgenomen in het spel.
    • Kortom het Expeditie Robinson uitje staat garant voor een flinke dosis teambuilding, dynamiek en een heleboel lol!

    Robinson Uitje programma

    Om een beetje een idee te krijgen van hoe de dag eruit gaat zien, hebben wij een voorbeeld programma gemaakt.
    Uiteraard kunnen de tijden nog wisselen.

    13:00 Aanvang
    13:15 Uitleg, introductie en team indeling
    13:30 Proef 1 - 3
    14:15 Drink pauze
    14:30 Proef 4 - 6
    15:15 Prijsuitreiking en afsluiting

    Wat is een Robinson Uitje?
    Het Robinson Uitje is een gevarieerd uitje op basis van het bekende televisieprogramma. Door de variatie in het uitje is het zowel geschikt voor minder fitte als sportieve personen. De verschillende onderdelen hebben allemaal hetzelfde doel: winnen. Hierdoor zullen de deelnemers extra gebrand zijn om van de andere teams te winnen! Het kan een leuke en uitdagende manier zijn om samenwerking en teambuilding te bevorderen, en om deelnemers uit hun comfortzone te halen.

    Onderdelen van het Robinson Uitje
    Tijdens het Robinson Uitje gaan jullie met de andere teams de strijd om de overwinning aan! Jullie gaan een aantal verschillende onderdelen uitvoeren. Onderstaand een overzicht van de onderdelen.

    • Vuurproef
    • Evenwichtsproef
    • Eetproef
    • Waterproef
    • Katapultproef
    • Brancardproef

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in

    20 - 500 personen
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Bijlwerpen (Axe Throwing) op locatie, een uitdagende en stoere clinic waarbij het niet gaat om brute kracht, maar om de juiste techniek. Tijdens de workshop Bijlwerpen zal er gegooid worden met verschillde type bijlen. We kunnen het Bijlwerpen op 2 verschillden manieren aanbieden. 

    Teambuilding Clinic Bijlwerpen met 2 of 4 banen, tijdsduur 1 tot 1,5 uur en geschikt voor groepen tot 24 personen per clinic. Samen met de instructeur gaan jullie stap voor stap leren om op een veilige manier te bijlwerpen met uiteindelijk een leuke competitie in teamverband. 

    Evenementen Opstelling Bijlwerpen met 4 banen, in overleg kunnen we korte clinic's verzorgen van 30, 45 of 60 minuten. Ook is het mogelijk om te werken met een vrije inloop zodat bezoekers op een leuke (veilige) manier kunnen kennismaken met het bijlwerpen. 

    Bijlwerpen bieden wij aan op locatie door heel Nederland en kan ook prima gecombineert worden met één van onze andere teambuilding activiteiten op locatie zoals bijvoorbeeld Handboogschieten of onze Wighland Games. 

    Je kunt vrijblijvend contact met ons opnemen voor meer informatie. 

    10 - 300 personen
    Kartbanen, bij u op locatie. Hoe gaaf is dat?!
    Sinds 2012 verzorgden wij al meer dan 300 evenementen op locatie.  Wij staan bekend om de fijne sfeer, beleving en veiligheid, dit staat bij ons altijd op pole position. Daar zijn wij natuurlijk erg trots op! 
     
    Veiligheid, altijd centraal
    Onze karts zijn uitgerust met een veiligheidssysteem waarmee de karts op afstand kunnen worden uitgeschakeld. Streetkarting.nl heeft jarenlange ervaring met kartevenementen op locatie. Heel klein, maar ook heel groot, iedere locatie is anders.
     
     U kunt ook bij ons terecht voor F1 Simracen. Onze Simrace trailers worden vaak gecombineerd met het karten op locatie. In die combinatie is er voor iedere leeftijd en de mensen die niet mee kunnen of willen karten ook een uitdagende activiteit, want; Wie is de snelste in de Race simulator?
     
    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in! U kunt ook direct een kijkje nemen op onze site voor meer informatie:  Website Streetkarting
    24 - 250 personen

    Spot de Eekhoorn is gebaseerd op het bekende tv-programma Wie is de Mol? Wij bieden programma's aan vanaf 3 uur, maar ook weekenden of weekreizen.

    Het programma van 3 uur:

    • Wij komen bij jullie op locatie
    • We spelen 3 gevarieerde spellen (jullie kunnen voorkeuren voor type opdrachten doorgeven)
    • We sluiten af met een test en executie/finale
    • Voor de winnaar(s) hebben wij een klein prijsje

    Inclusief:

    • Presentator
    • Jokers
    • Pot
    • Molgeld
    • Testprogramma

    Wij maken alle programma's op maat. Geef vooral aan waar jullie naar op zoek zijn, dan gaan wij het regelen!

    7 - 50 personen

    Unlock the Streets 
    De lente hangt in de lucht. De zon schijnt, de stad komt tot leven… en tussen de straten, pleinen en steegjes liggen geheimen verborgen die wachten om ontdekt te worden.

    Tijdens Unlock the Streets verandert de stad in één groot speelveld vol codes, raadsels en verborgen aanwijzingen. Kijk goed om je heen, denk logisch en leg slimme verbanden, want alleen wie echt oplet, kan de geheimen van de stad ontrafelen.

    Samen met je team trek je eropuit. Onderweg verzamel je aanwijzingen, kraak je puzzels en ontdek je patronen die de meeste mensen zomaar voorbijlopen. Sommige opdrachten zijn snel opgelost, andere vragen om creatief denken, scherp observeren en samenwerken. Elke nieuwe plek kan een hint bevatten – of een verrassende wending die jullie op scherp zet.

    Met de frisse lentezon op je gezicht en de stad als decor wordt elke stap een nieuw avontuur. Unlock the Streets is niet zomaar een spel, maar een ontdekkingstocht waarbij je de stad op een compleet nieuwe manier beleeft.

    Hoe werkt het spel?
    Bij het startpunt krijgen jullie telefonisch een duidelijke uitleg over het spel. Daarna worden de teams gevormd en begint de uitdaging.

    Met je team ga je de stad in om verschillende puzzels en opdrachten op te lossen. Terwijl je door de straten trekt, verzamel je aanwijzingen en probeer je de verborgen codes van de stad te kraken.

    Aan het einde van het spel keren alle teams terug naar het ontvangstpunt. Daar volgt de telefonische bekendmaking van het winnende team.

    Dus trek eropuit, geniet van de lente en ontdek wat er allemaal verborgen ligt in de stad.

    Durven jullie de straten te ontgrendelen?
    Liever een ander spel spelen? Vraag naar de mogelijkheden!

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    4 - 500 personen

    Sla jij een hole-in-one met een frisbee?

    Disc golf combineert het beste van twee werelden: frisbee en golf. Het doel is simpel – leg een parcours af in zo min mogelijk worpen. Je speelt dit leuke spel solo of samen met een team.

    In plaats van een gat in de grond mik je op een speciale “basket”: een mand met kettingen die je frisbee opvangt. Deze baskets zijn verplaatsbaar, waardoor er steeds weer verrassende en creatieve routes kunnen worden uitgezet.

    Een mix van precisie, strategie en een beetje durf: speel slim en laat zien hoe behendig jij bent!

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in. 

    15 - 250 personen

    Het doel van de Teambuilding met Roofvogels is om de samenwerking te verbeteren, een goede groepsdynamiek te creëren sociale contacten en meer vertrouwen in elkaar te krijgen. 

    Tijdens de Teambuilding met Roofvogels komen aan bod; leidinggeven, communicatie, samenwerken, creativiteit en vertrouwen.

    Er zijn diverse onderdelen maar we verklappen nog niet alles.

    We splitsen de groep en afzonderlijk van elkaar krijgt elke deelgroep een valkerij techniek geleerd. Dan komt men weer bij elkaar en moeten ze eerst elkaars informatie aanvullen voordat de techniek kan worden uitgevoerd.

    De deelnemers kiezen telkens een andere leider. Die heeft de taak de groep met armen en benen zo op te stellen dat ze een moeilijke vliegroute voor een van de roofvogels nabootsen. Heeft de roofvogel een geslaagde vlucht gemaakt tussen de armen en benen door dan neemt een ander de leiding over en ok die creëert dan weer een andere opstelling.

    Hoe is het vertrouwen in je collega’s? Durf je een roofvogel tussen je benen door laten vliegen terwijl je door een collega wordt aangestuurd.

    Naast deze voorbeelden zijn er natuurlijk nog meer onderdelen waarbij de groep zelf actief aan de gang gaat. Een volkomen veilige Teambuilding want de valkeniers weten uit ervaring wanneer ze een onderdeel anders moeten doen of misschien beter helemaal niet. Dat hangt dan af van de groepsdynamiek.

    Prijs:
    Vanaf € 1200,00 ongeacht de locatie in België of Nederland.
    100% aftrekbaar WKR-regeling in Nederland

    Doelgroep:
    Iedereen die op spannende wijze zijn communicatieve en leiderschap vaardigheden wil verbeteren.

    Waar?
    Datum, tijd, locatie en programma zijn maatwerk. Onze teams komen graag naar elke gewenste locatie.

    Vul voor meer informatie of vrijblijvende offerte onderstaand aanvraagformulier in!

    10 - 60 personen

    Een citygame vol echte verhalen. Wie verzamelt als Paparazzi de beste scoops en wint het spel? Start de achtervolging en leer elkaar écht kennen!

    Ontdek alle verhalen uit jouw team

    Paparazzi On The Run is een citygame helemaal gebouwd rond jullie team. Vooraf vult iedereen een korte vragenlijst in. Wij verwerken de antwoorden tot een unieke citygame vol echte verhalen. Wie verzamelt als Paparazzi de beste scoops en wint daarmee het spel? Pak je camera en start de achtervolging!

    Waarom kiezen voor deze activiteit?

    • Jullie verhalen. Jullie game: Jullie bepalen zelf welke verhalen boven tafel komen. Jullie stellen de vragenlijst zelf samen, die spelers vooraf invullen, zodat de game draait om jullie team, inside jokes en verborgen talenten.

    • De jacht stopt, de verhalen niet:  Winnen is mooi, maar de echte winst zit in de momenten die je vastlegt. Foto’s, video’s en verhalen waar nog lang om gelachen wordt. De achtervolging stopt misschien, de verhalen niet.

    Hoe het werkt

    • Op jacht naar headlines: Als paparazzi gaan jullie, gewapend met een smartphone, op jacht naar alle verhalen uit jullie team. Grappige anekdotes. Verrassende feiten. Inspirerende onthullingen. Alles wat jullie ontdekken kan geld waard zijn. Hoe beter jullie scoop, hoe hoger de beloning van de redactie.

    • Elke stap een nieuwe scoop: In de app duiken overal kansen op. Sommige verhalen liggen voor het oprapen. Andere moeten jullie verdienen, kopen of slim vrijspelen. Hoe meer je loopt, hoe groter jullie speelgebied wordt. Hoe slimmer je zoekt, hoe waardevoller jullie informatie. Maar vergeet niet: andere teams jagen op precies dezelfde primeurs.

    • Alles voor de primeur: Jullie starten met een redactiebudget. Genoeg om te beginnen, niet genoeg om alles te ontdekken. Koop je die ene tip die misschien goud waard is? Of kies je ervoor om geld bij te verdienen… Hoe verder het spel vordert, hoe duurder sommige informatie wordt. Slim plannen is net zo belangrijk als goed speuren.

    • De race naar de redactie: Na 2 uur moet alles worden ingeleverd. Te laat komen is geen optie. Het team dat de meeste informatie ontdekt en die informatie bij de redactie inlevert verdient het meeste geld en wint het spel.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    6 - 500 personen
    De Wanted Citygame is begonnen!
    Zijn jullie slim en snel genoeg om twee uur lang uit handen te blijven van het achtervolgende team? Of lukt het de Hunters om de voortvluchtigen op tijd in de kraag te vatten? Dit zenuwslopende achtervolgingsspel staat garant voor spanning, actie en teamwork!

    Ga met collega’s, vrienden of familie de uitdaging aan in dit meeslepende kat-en-muisspel. De teams worden ter plaatse ingedeeld. Het voortvluchtige team krijgt een paar minuten voorsprong en mag zich daarna alleen lopend of beperkt met vervoer verplaatsen. Ondertussen ontvangen de achtervolgers live GPS-updates om de jacht te openen.

    Maar let op: je mag niet twee keer dezelfde route nemen, niet langer dan 10 minuten hetzelfde vervoermiddel gebruiken, je mag geen gebouwen in én je moet binnen het stadscentrum blijven. Strategie, snelheid en samenwerking zijn cruciaal. Wie weet zijn jullie de ongrijpbare winnaars!

    Hoe verloopt een potje Wanted?
    Jullie worden ontvangen met een welkomstdrankje, waarna de spelregels duidelijk worden uitgelegd. Zodra de teams zijn samengesteld, is het tijd om te verdwijnen — letterlijk.

    De achtervolgers krijgen live toegang tot de locatie van het andere team en zetten de achtervolging in. Door slimme hints, scherpe analyse en samenwerking kun je de anderen te slim af zijn… of juist vangen!

    Na een enerverende jacht verzamelen alle teams zich weer op de startlocatie. Onder het genot van een drankje volgt de bekendmaking van het winnende team. Bereid je voor op adrenaline, lol en onvergetelijke momenten in deze unieke citygame!
    6 - 5000 personen

    Over deze pagina

    Het is weer tijd voor een uitje in Berkel en Rodenrijs! Maar wat gaan we dan doen? De een wil iets sportiefs terwijl de ander het liever rustig aan doet. Het is altijd lastig om weer iets te bedenken wat iedereen leuk vindt. WegmetdeBaas kan u hierbij helpen! Wij hebben heel veel diverse uitjes verzameld op onze site. Voor iedereen is er wel een bedrijfsuitje in Berkel en Rodenrijs te vinden. Veel aanbieders kunnen ook een mix aanbieden van rustige en actieve bedrijfsuitjes. Zo kunt u iedereen een plezier doen met het geplande bedrijfsuitje. Tevens zijn bedrijfsuitjes in Berkel en Rodenrijs ook een uitstekende gelegenheid om het team nog hechter te maken. Bij vele bedrijfsuitjes draait het om samenwerking en een goede communicatie. Dat alles uiteraard in een informelere setting dan normaal. Een bedrijfsuitje in Berkel en Rodenrijs is goed om te doen, ook ten tijde van een crisis. Bedrijfsuitjes bevorderen de sfeer en motiveren het personeel. Doe daarom uw voordeel met onze site en ga snel op zoek naar leuke bedrijfsuitjes in Berkel en Rodenrijs. U kunt direct contact opnemen met de aanbieder van een bedrijfsuitje. Zij zullen dan zo snel mogelijk contact met u opnemen om uw vragen te beantwoorden. En of u nu in Amsterdam een bedrijfsuitje wil plannen, in Maastricht, Nijmegen, Groningen, Rotterdam.. Of juist in een kleinere gemeente, u vindt het allemaal op WegmetdeBaas!