Bedrijfsuitje Outdoor Sport en Actie in Berkel en Rodenrijs

Filteren

Filters

Unieke Eindejaarsuitjes 2025
Activiteiten: Spel & Ontspanning
Citygames & Beachgames
Topkeuze: Sportief & Actief
Kookworkshop & meer
Inspirerende Creatieve uitjes
Verbindende Teambuilding activiteiten
Eten, Drinken, & Feesten
Onvergetelijke Incentives/ buitenlandse reizen
Online
Zoekwoord
Zoekwoord
Gebied
Personen 0+
0
0
500
0500+
35 uitjes gevonden gevonden gebaseerd op de volgende filters
  • Outdoor sport en actie
  • Plaats, regio of provincie: Berkel en Rodenrijs
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Bamboestieken ook wel Bamboe Bouwen genoemd is een zeer goede teambuilding activiteit waarbij creativiteit, communicatie en samenwerken voorop staan. Bamboestieken kunnen we op 2 manieren aanbieden: 

    Challenge Bamboestieken een competitie waarbij er in 2, 3 of 4 teams tegen elkaar gestreden gaat worden. Het doel is een zo hoog mogelijk bouwwerk te maken dat zelfstandig blijft staan met als hoogte (meet)punt een bal. Het tema dat het hoogte bouwwerk bouwd heeft gewonnen. 

    Teambuilding Bamboestieken er word gestart met bouwen in verschillende teams en elk team heeft 2 bouwhoofden. De bouwhoofen zullen onderling met elkaar overleg hebben over de voortgang van de bouw. Halverwege de bouw krijgen ze de opdracht om de bouwwerken met elkaar te verenigen tot één groot bouwerk en hierin een vlag of banner van jullie bedrijf of organisatie te plaatsen zodat we aan het einde een leuke groeps foto kunnen maken. 

    Een workshop bamboestieken kan ook erg goed gecombineerd worden met één van onze andere teambuilding activiteiten op locatie zoals bijvoorbeeld de Wighlans Games of het Laser Kleiduifschieten. 

    U kunt voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het formulier invullen.

    10 - 300 personen

    Bubble voetbal of Bubbelbal! Het sensationele teamuitje voor wie van voetbal houdt!Ga de strijd aan met je vrienden, teamgenoten of collega’s! Ideaal als bedrijfsuitje, teamuitje voor voetbalteams of vrijgezellenfeest!   Bubble voetbal is het maffe spel waarbij je tegenstander de andere kant van het veld op beukt! Het leuke hieraan is dat je er niets van voelt en dat het ongevaarlijk is. Je kunt dus elkaar ongecontroleerd te lijf gaan. Een hilarisch uitje!  

    Wat staat je te wachten tijdens Bubble Voetbal?
    Uiteraard gooien we je niet zomaar in het diepe. Na een relaxte ontvangst krijg je een uitgebreide speluitleg. Zodat je alle ins en outs kent. Vervolgens maken we teams en deze krijgen een laatste briefing over de te volgen strategie om elkaar omver te kegelen. Na het eerste fluitsignaal begint de strijd. Wie wordt ondanks de vele “overtredingen “de winnaar van dit hilarische spel? 

    Neem contact op voor de mogelijkheden. Bubbelbal is in diverse steden in Nederland, België en Duitsland te doen (ook in het Engels, Duits en het Frans).

    Het spel kan naar wens op bijna iedere locatie. Wij hebben reeds meerdere locatie die wij hiervoor kunnen benaderen. Op een eigen locatie, lokaal voetbalveld, bos of park is ook mogelijk.

    Vul voor meer info of een vrijblijvende offerte onderstaand aanvraagformulier in!

    12 - 5000 personen

    Expeditie Columbus – De Ultieme Teambuilding Ervaring
    Zet je schrap voor het meest avontuurlijke en enerverende teambuilding uitje van het jaar! Expeditie Columbus is een unieke ervaring waarin teamwork, communicatie en strategie centraal staan. Tijdens deze activiteit nemen jullie het in teams tegen elkaar op in een reeks uitdagende spellen waarin samenwerken, slim nadenken en elkaar vertrouwen de sleutel tot succes zijn.

    Los creatieve puzzels op, ga fysieke uitdagingen aan en test jullie strategisch inzicht. Expeditie Columbus staat garant voor spanning, plezier en onvergetelijke momenten waarin ieder teamlid een belangrijke rol speelt.

    Waarom Kiezen voor Expeditie Columbus?
    Expeditie Columbus onderscheidt zich van andere teambuildingactiviteiten door de perfecte combinatie van mentale, fysieke en strategische uitdagingen. In elk spel moeten deelnemers hun eigen kwaliteiten benutten en samenwerken om het beste resultaat te behalen.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    10 - 1500 personen
    Kartbanen, bij u op locatie. Hoe gaaf is dat?!
    Sinds 2012 verzorgden wij al meer dan 300 evenementen op locatie.  Wij staan bekend om de fijne sfeer, beleving en veiligheid, dit staat bij ons altijd op pole position. Daar zijn wij natuurlijk erg trots op! 
     
    Veiligheid, altijd centraal
    Onze karts zijn uitgerust met een veiligheidssysteem waarmee de karts op afstand kunnen worden uitgeschakeld. Streetkarting.nl heeft jarenlange ervaring met kartevenementen op locatie. Heel klein, maar ook heel groot, iedere locatie is anders.
     
     U kunt ook bij ons terecht voor F1 Simracen. Onze Simrace trailers worden vaak gecombineerd met het karten op locatie. In die combinatie is er voor iedere leeftijd en de mensen die niet mee kunnen of willen karten ook een uitdagende activiteit, want; Wie is de snelste in de Race simulator?
     
    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in! U kunt ook direct een kijkje nemen op onze site voor meer informatie:  Website Streetkarting
    24 - 250 personen

    Wighland Games zijn echte teambuilding activiteiten waarbij kracht, tactiek en vooral samenwerken erg belangrijk zijn! We kunnen de Wighland Games op 4 verschillende manieren aanbieden: 

    Wighland Games MINI, tijdsduur 1 uur en geschikt voor groepen tot 32 personen. Erg goed in te zetten als bijvoorbeeld een leuke vergaderbreak. Er zal gestreden worden in groepjes van 4 tot 8 personen, door het sluiten van weddenschappen kunnen er ducten verdient en verloren worden. Het team met de meest ducaten wint! De spellen die aanbod zullen komen zijn:

    • Torenspin
    • Touwtrekken
    • Balpoint Parours 
    • De platte knoop 
    • Groepspenalty
    • Het dakgootspel 

    Wighland Games COMPLEET,  tijdsduur 2 uur en geschikt voor groepen tot 64 personen. Hierbij zullen niet alleen de eerder genoemde team spellen aanbod komen, maar zal ook het Bamboestieken worden toegevoegd om het samenwerken en de teambuilding naar een hoger niveau te tillen. 

    Wighland Games SUPER,  tijdsduur 3 uur en schikt voor groepen tot 200 personen. Dit is de Wighland Games compleet + Laser Kleiduifschieten, schiet met echte jachtgeweren omgebrouwd tot lasergun op plastic discs met een revlector dit met 180 km per uur door de lucht geschoten wordt. 

    Wighland Games MEGA, tijdsduur 4-5 uur en geschikt voor groepen tot 300 personen. Dit is onze meest uitgebreide variant en zeer geschikt voor groete groepen teambuilding op locatie. Behalve de teamspellen, bamboestieken en laser kleiduifschieten komt en ook nog het handboogschieten bij! Een schot in de roos! Een prachtige ochtend of middag geheel in het teken van teambuidling! 

    U kunt voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het formulier invullen.

    10 - 300 personen

    Beleef een spannend avontuur op een zelf gekozen locatie als paparazzi en ontdek alles over je team. Op basis van een door de spelers vooraf ingevulde vragenlijst maken wij een unieke game, waardoor dit de perfecte manier om je collega's beter te leren kennen.

    In deze spannende citygame ga je de uitdaging aan om de meest sappige en fascinerende verhalen over je team te vinden en deze vervolgens bij de redactie in te dienen. Het team dat de meeste informatie verzamelt, gaat er met de winst vandoor! Met persoonlijke vragen en een meeslepend verhaal is deze op maat gemaakte teambuilding-game een leuke manier om de banden binnen je team te versterken en een geweldige tijd te hebben. En het beste is: je kunt het spelen waar en wanneer je maar wilt!

    Gewapend met niets anders dan je smartphone en je verstand, navigeer je door een zelf gekozen stad (of dorp, bos, strand, o.i.d.) op zoek naar informatie die veel geld kan opleveren bij de hoofdredacteur van het Breakout News Network. Met elke stap die je zet met je telefoon, wordt een deel van de kaart in de app onthuld, zodat je alle benodigde informatie kan vinden. De klok tikt door! Je hebt slechts twee uur om zoveel mogelijk informatie te verzamelen en op tijd bij het hoofdkwartier te zijn om je bevindingen in te dienen.

    Je moet scherp blijven en al je vaardigheden gebruiken om als winnaar uit de bus te komen. En let op! Andere paparazzi zijn op jacht, en ze zullen niet aarzelen om vuile tactieken te gebruiken om je van je stuk te brengen.

    Aan het einde van het spel gaat het erom wie het meeste geld op zijn rekening heeft staan. Maar of je nu wint of verliest, je gaat weg met een schat aan leuke en onvergetelijke verhalen over jezelf en je team.

    Alle teamleden vullen vooraf een vragenlijst in. Op basis van de antwoorden maken we op maat gemaakte citygame over en voor het team. Je kan het op elke gewenste locatie spelen. Je hoeft dus niet te reizen, speel het gewoon in de buurt van je kantoor of elke andere gewenste locatie.

    Over Breakout Bandits: sociale impact maken
    We zijn een sociale onderneming die als primaire doel heeft om een sociale impact te maken. Winst maken is een secundair doel. Bij Breakout Bandits maken we teambuildingsgames met vastgelopen jongeren. Ze leren nieuwe skills, krijgen meer zelfvertrouwen en krijgen weer perspectief! Jouw teamuitje zorgt er voor dat we nieuwe jongeren verder kunnen helpen. Zo hebben onze games niet alleen impact op jouw team, maar ook op het leven van onze jongeren! 

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    8 - 500 personen

    Het jachtseizoen is geopend!
    Lukt het jullie om 2 uur lang uit de handen te blijven van jullie achtervolgers? Speel dit supergave achtervolgingsuitje met collega’s, vrienden of familie en ontdek wie het voortvluchtige team of het Hunters team zal zijn! 

    Na een uitgebreide speluitleg via de mail of van onze begeleider ga je op pad. Stel Teams samen en ga de strijd aan om de sleutel van de stad. Los raadsels, puzzels, codes en cryptogrammen op om aanwijzingen te verkrijgen. Verdien bonusaanwijzingen met locatiespellen en cruciale hulpmiddelen om te ontsnappen.

    Wat heb je nodig?
    Om deel te nemen heb je het volgende nodig:

    • Een opgeladen smartphone
    • De app, gratis te downloaden
    • Teamspirit en alertheid
    • Optioneel: Een powerbank of oplader voor na het spel

    Zijn jullie er klaar voor?
    Bereid je voor op het oplossen van raadsels, het uitvoeren van foto-opdrachten en het vinden van aanwijzingen en zorg dat je de voortvluchtigen vindt óf uit handen blijft van de achtervolgers. Ga met vastberadenheid naar de strijd en maak er een spannend uitje van!
    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    2 - 500 personen
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Workshopschermen
    'Altijd al willen doen',  'verrassend',  'spannend',  'ik had niet gedacht dat ik het al zo snel al onder de knie zou hebben.  Dat zijn de reacties die wij vaak horen. 

    • Iedereen kan mee doen 
    • Overal mogelijk 
    • Geen locatie dan doen wij een geschikte suggestie 
    • Vanaf 8 personen  tot 125 personen tegelijk 
    • Stijlvol 
    • Interactief 
    • Laat u verassen en vraag gelijk een voorstel aan

    Teambuilding /  Vergaderbreak!
    Een goed moment om uw vergadering of presentatie af te wisselen met een energieke workshop schermen. Terwijl u met uw team nog aan het vergaderen bent, zorgen wij dat alle materialen in de aangelegen ruimte of buiten klaar staan. Na een korte break heten wij u welkom en kan u met uw collega's direct aan de slag. Op bijna op iedere locatie is dit mogelijk! Desgewenst bespreken wij met u de mogelijkheden voor een metafoor.

    Vrijgezellen 
    Een stijlvol dagdeel (elk moment van de dag mogelijk) met de vrienden of vriendinnen van de bruid of de bruidegom.  Na afloop sluiten we af met het sabreren van de champagne 

    Voor meer informatie of een vrijblijvende offerte kunt u het aanvraagformulier invullen.

    8 - 200 personen

    De workshop begint bij het maken van jullie eigen zeepkist. Elk team krijgt een bestaand onderstel en een bedrag aan speelgeld. Met het speelgeld kunnen jullie wielen, een stuur en alle andere onderdelen kopen in de speciale store. Jullie krijgen maar een bepaald bedrag aan speelgeld dus probeer een goede deal te sluiten! 

    Als alle onderdelen binnen zijn gaan jullie aan de slag met de zeepkist. Tijd om jullie technische inzicht en creativiteit aan het werk te zetten. Wie bouwt de snelste zeepkist en wint tot slot de zeepkisten race? 

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    14 - 250 personen

    Een Ervaring Die Je Niet Vergeet
    Met Fire and Food gaan we verder dan de standaard borrel of quiz. Dit is een uniek outdoor avontuur waarin jullie team samenwerkt, ontdekt en proeft van de oerkracht van vuur. Dit is geen gewoon personeelsuitje. Dit is back to basics: vuur maken zonder aansteker, koken zonder keuken en samenwerken zoals jullie nog nooit eerder deden.

    Wat staat jullie te wachten?
    Vanaf het moment dat jullie het terrein betreden, laten we de moderne wereld even achter ons. Onder begeleiding van ervaren instructeurs leren jullie vuur maken zoals de oermensen dat deden – met een firesteel, vonken en natuurlijke materialen. Maar alleen vuur maken is niet genoeg… Het echte werk begint daarna: samen bereiden jullie een maaltijd op open vuur, met verse ingrediënten en verrassende smaken.

    Waarom kiezen voor dit uitje?

    • Avontuur & samenwerking, Samen een vuur ontsteken en daarop koken vraagt om teamwork, creativiteit en doorzettingsvermogen.
    • Een complete beleving, Niet alleen een activiteit, maar een ervaring die jullie samen delen en niet snel vergeten.
    • Laagdrempelig en voor iedereen toegankelijk, Geen survivalervaring nodig, alleen een gezonde dosis nieuwsgierigheid.
    • Perfect voor teambuilding, Collega’s leren elkaar op een nieuwe manier kennen, buiten de werkomgeving en zonder afleiding.

    Een uitje waar nog lang over wordt nagepraat
    Vergeet paintball, escape rooms en standaard diners. Dit is een uitje dat energie geeft, verbinding creëert en gegarandeerd stof tot napraten oplevert. Samen de warmte van het vuur voelen, samen de maaltijd bereiden, samen proeven en genieten. Een teamervaring zoals je die nergens anders vindt.

    Kosten: €85,00 per persoon
    Duur: ongeveer 5 uur / anderhalf dagdeel

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    15 - 250 personen

    Een roofvogel workshop als actief bedrijfsuitje. Wij leren u op ambachtelijke wijze de verschillende valkerijtechnieken en het zelf vliegen met roofvogels, zoals deze traditionele kunst al eeuwen van meester op gezel wordt overgedragen.
     
    Hoe beleeft u de Valkerij Proeverij?
    U komt oog in oog met de roofvogels, gaat er zelf mee vliegen en ervaart tijdens deze roofvogel workshop de intense emotie van het valkenier zijn.

    Duur:
    Het programma duurt ongeveer 2 uur maar kan naar wens ook wat korter of iets langer. We vinden het van belang dat de deelnemers in alle rust met de roofvogels en uilen kunnen werken.

    Waar:
    Datum, tijd, locatie en programma zijn maatwerk. Onze teams komen graag naar elke gewenste locatie maar het kan natuurlijk ook op een van onze locaties.

    Prijs:
    Vanaf € 1200,00 ongeacht de locatie in België of Nederland.

    Vul voor meer informatie of vrijblijvende offerte onderstaand aanvraagformulier in!

    10 - 60 personen

    Heb je altijd al een keer het ultieme bedrijfsuitje willen boeken? Maak dan een keer een vlucht in een helikopter!  Samen kijken wij waar we het beste in de buurt kunnen landen en maken er één groot spektakel van. 

    Helikopter vliegen is iets om van je bucketlist af te strepen. 
    Als de helikopter loskomt van de grond en de neus naar beneden duwt en je in één keer naar voren wordt gelanceerd zit je meteen in de beleving. Onderweg zie je mooie stukjes Nederland en kun je bij een beetje helder zicht ontzettend ver kijken! 

    Een helikopter evenement is het ultieme bedrijfsuitje. Geen bedrijfsuitje is hetzelfde dus wij maken alles op maat. Een voorbeeld van hoe zo'n programma eruit kan zien:
    10:00 uur Ontvangst groep op locatie
    10:30 uur Start met de helikoptervluchten, segway rijden en teambuildingsactiviteiten
    11:30 uur Klaar met alle rondvluchten: we maken een groepsfoto bij de helikopter
    12:00 uur Start van de solex tour
    13:00 uur Start van de roofvogelworkshop
    14:00 uur Programma voorbij.

    Wij kennen de mogelijkheden, jij kent de groep. Wat past er bij de groep? Wat is het budget en naar welke locatie gaat de voorkeur uit? Om bezig te blijven kunnen we het evenement combineren met andere activiteiten. Afhankelijk van de groepsgrootte, zullen wij hierbij een passend voorstel maken om iedereen actief bezig te houden! 

    Het is ook mogelijk om het event aan te vullen met andere leuke activiteiten, denk bijvoorbeeld aan:
    * Segway rijden
    * Quad rijden
    * Off-road rijden
    * Solex of E-chopper tour
    * Roofvogelworkshop
    * Shooting games
    * Onze sportieve sportwagens (Audi R8, Lamborghini, Ferrari, Mercedes of Maserati)


    Wij kunnen dit programma al aanbieden vanaf slechts €69,- p.p.
    Vraag snel je offerte aan via het formulier en wij kijken samen wat een goed programma is voor jouw gezelschap! Mooi voor jullie teamuitje/ bedrijfsuitje!

    20 - 500 personen

    Welk team is Geschikt of Ongeschikt voor het leger? Dat wordt bepaald tijdens deze teambuildingsdag. De verschillende teams zullen getest worden op hun vaardigheden door middel van spannende en ludieke opdrachten. Tijdens de briefing gegeven door onze Korporaal wordt het duidelijk dat er een strijd geleverd moet worden. 

    Iedere deelnemer ontvangt  een eigen overall om dit evenement in uit te voeren. Bij Jan Soldaat draait het om de teamprestatie, u hoeft dus niet over een uitmuntende conditie te beschikken om aan dit evenement mee te kunnen doen. Activiteiten die tijdens de dag voorbij kunnen komen zijn een communicatiechallenge, katapult bouwen, luchtbuks schieten of een IQ-test.

    Dit evenement kan uitgevoerd worden op een locatie naar keuze of start op ons Hoofdkwartier in de buurt van Haarlem/Amsterdam. De locatie vormt het ideale decor voor de missie “Geschikt of Ongeschikt?”. 

    Deze unieke missie kan naar wens uitgebreid worden, met een lunch, borrel, diner, geheel verzorgde overnachting met ontbijt en nog heel veel meer.

    Wilt u meer weten over de mogelijkheden van dit evenement en de activiteiten? Vul het aanvraagformulier in!

    30 - 1001 personen

    Het doel van de Teambuilding met Roofvogels is om de samenwerking te verbeteren, een goede groepsdynamiek te creëren sociale contacten en meer vertrouwen in elkaar te krijgen. 

    Tijdens de Teambuilding met Roofvogels komen aan bod; leidinggeven, communicatie, samenwerken, creativiteit en vertrouwen.

    Er zijn diverse onderdelen maar we verklappen nog niet alles.

    We splitsen de groep en afzonderlijk van elkaar krijgt elke deelgroep een valkerij techniek geleerd. Dan komt men weer bij elkaar en moeten ze eerst elkaars informatie aanvullen voordat de techniek kan worden uitgevoerd.

    De deelnemers kiezen telkens een andere leider. Die heeft de taak de groep met armen en benen zo op te stellen dat ze een moeilijke vliegroute voor een van de roofvogels nabootsen. Heeft de roofvogel een geslaagde vlucht gemaakt tussen de armen en benen door dan neemt een ander de leiding over en ok die creëert dan weer een andere opstelling.

    Hoe is het vertrouwen in je collega’s? Durf je een roofvogel tussen je benen door laten vliegen terwijl je door een collega wordt aangestuurd.

    Naast deze voorbeelden zijn er natuurlijk nog meer onderdelen waarbij de groep zelf actief aan de gang gaat. Een volkomen veilige Teambuilding want de valkeniers weten uit ervaring wanneer ze een onderdeel anders moeten doen of misschien beter helemaal niet. Dat hangt dan af van de groepsdynamiek.

    Prijs:
    Vanaf € 1200,00 ongeacht de locatie in België of Nederland.
    100% aftrekbaar WKR-regeling in Nederland

    Doelgroep:
    Iedereen die op spannende wijze zijn communicatieve en leiderschap vaardigheden wil verbeteren.

    Waar?
    Datum, tijd, locatie en programma zijn maatwerk. Onze teams komen graag naar elke gewenste locatie.

    Vul voor meer informatie of vrijblijvende offerte onderstaand aanvraagformulier in!

    10 - 60 personen

    De Alleskunner – Dé Activiteit van 2026!

    Ben jij een echte allrounder? Ontdek het tijdens De Alleskunner – de ultieme strijd waarin deelnemers hun veelzijdigheid, snelheid en creativiteit moeten bewijzen. Deze activiteit is een combinatie van hilarische spellen, uitdagende opdrachten en verrassende tests waarin alleen de echte alleskunner overeind blijft.

    Wie houdt het hoofd koel, scoort het best en blijft tot het einde in de race? Die mag zichzelf met trots de enige echte Alleskunner noemen, een titel waar je nog lang over zult napraten bij het koffiezetapparaat!

    Waarom Kiezen voor De Alleskunner?

    De Alleskunner is een spannende en dynamische activiteit, ideaal voor elk soort gezelschap. Of het nu gaat om een bedrijfsuitje, vrijgezellenfeest of schooluitje, deze activiteit zorgt gegarandeerd voor actie, plezier en competitie.

    ✅ Geschikt voor teambuildingactiviteiten
    ✅ Zowel indoor als outdoor te spelen
    ✅ Op locatie door heel Nederland mogelijk
    ✅ Perfect voor grote én kleine groepen
    ✅ Vol humor, uitdaging en energie

    Hoe Werkt De Alleskunner?
    Tijdens De Alleskunner strijden deelnemers individueel tegen elkaar in een reeks korte, grappige en uitdagende opdrachten. Denk aan precisiespellen, snelheidsproeven en creatieve uitdagingen die steeds moeilijker worden.

    Wie kan er het beste bowlen, blikschieten of de snelste puzzel oplossen? Iedere ronde valt iemand af, totdat er één winnaar overblijft. In het bloedstollende finalespel wordt duidelijk wie het meeste talent, inzicht en doorzettingsvermogen heeft – en dus de titel Alleskunner van de dag verdient!

    De Alleskunner – De Perfecte Mix van Competitie en Fun
    Of je nu binnen of buiten speelt, De Alleskunner is altijd een succes. Het is een originele manier om collega’s, vrienden of klasgenoten uit te dagen en samen een dag vol hilariteit, spanning en samenwerking te beleven.

    Ben jij klaar om te bewijzen dat jij écht alles kunt? Schrijf je in voor De Alleskunner en ontdek wie van jullie de ware allround kampioen is!

    10 - 1000 personen

    Over deze pagina

    Het is weer tijd voor een uitje in Berkel en Rodenrijs! Maar wat gaan we dan doen? De een wil iets sportiefs terwijl de ander het liever rustig aan doet. Het is altijd lastig om weer iets te bedenken wat iedereen leuk vindt. WegmetdeBaas kan u hierbij helpen! Wij hebben heel veel diverse uitjes verzameld op onze site. Voor iedereen is er wel een bedrijfsuitje in Berkel en Rodenrijs te vinden. Veel aanbieders kunnen ook een mix aanbieden van rustige en actieve bedrijfsuitjes. Zo kunt u iedereen een plezier doen met het geplande bedrijfsuitje. Tevens zijn bedrijfsuitjes in Berkel en Rodenrijs ook een uitstekende gelegenheid om het team nog hechter te maken. Bij vele bedrijfsuitjes draait het om samenwerking en een goede communicatie. Dat alles uiteraard in een informelere setting dan normaal. Een bedrijfsuitje in Berkel en Rodenrijs is goed om te doen, ook ten tijde van een crisis. Bedrijfsuitjes bevorderen de sfeer en motiveren het personeel. Doe daarom uw voordeel met onze site en ga snel op zoek naar leuke bedrijfsuitjes in Berkel en Rodenrijs. U kunt direct contact opnemen met de aanbieder van een bedrijfsuitje. Zij zullen dan zo snel mogelijk contact met u opnemen om uw vragen te beantwoorden. En of u nu in Amsterdam een bedrijfsuitje wil plannen, in Maastricht, Nijmegen, Groningen, Rotterdam.. Of juist in een kleinere gemeente, u vindt het allemaal op WegmetdeBaas!