Bedrijfsuitje Outdoor Sport en Actie in Berkel en Rodenrijs

Filteren

Filters

Unieke Eindejaarsuitjes 2025
Activiteiten: Spel & Ontspanning
Citygames & Beachgames
Topkeuze: Sportief & Actief
Kookworkshop & meer
Inspirerende Creatieve uitjes
Verbindende Teambuilding activiteiten
Eten, Drinken, & Feesten
Onvergetelijke Incentives/ buitenlandse reizen
Online
Zoekwoord
Zoekwoord
Gebied
Personen 0+
0
0
500
0500+
35 uitjes gevonden gevonden gebaseerd op de volgende filters
  • Outdoor sport en actie
  • Plaats, regio of provincie: Berkel en Rodenrijs
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Een uitdagend en sportief uitje!

    Ben jij van alle markten thuis? Heb je tactisch inzicht en ben je lichamelijk fit? Dan zijn de Fort Boyard opdrachten een uitdaging voor jou. Fort Boyard is uitermate geschikt als groepsuitje, bedrijfsuitje of familiefeest.


    Wat staat je te wachten tijdens het Fort Boyard uitje?

    Slepen jullie de felbegeerde Ford Boyard beker in de wacht? Als team gaan jullie de strijd aan tegen de andere teams. Meeslepende opdrachten moeten goed en binnen de tijd opgelost worden. Wie verzameld tijdens het spel richting de finale de meeste sleutels? Dit zal bepalen welk team een voorsprong krijgt in het spannende eindspel. Zet de sleutels strategisch in, verzamel de meeste gouden munten en win als team de unieke Fort Boyard beker! Een prijs die niet mag ontbreken in een prijzenkast.

    Vul voor meer informatie onderstaand aanvraagformulier in!

    12 - 5000 personen

    Laser Kleiduifschieten is in principe het zelfde als het echte kleiduifschieten. Er wordt geschoten met echte jachtgeweren die omgebouwd zijn tot lasergun op plastic kleiduiven die met 180 km per uur door de lucht geschoten worden. Deze discs schieten we niet kapot en kunnen hergebruikt worden. Hierdoor is deze activiteit erg milieuvriendelijk en op bijna elke wenste locatie in Nederland uit te voeren.

    Helemaal uniek is het laser kleiduifschieten by night! De kleiduiven vliegen als kleine lichtgevende ufootjes voor de lucht!

    Laser Kleiduifschieten kan ook erg goed gecombineerd worden met één van onze andere teambuilding activiteiten op locatie zoals bijvoorbeeld onze Wighland Games of het Handboogschieten. 

    U kunt voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het formulier invullen.

    10 - 300 personen

    Wij zijn de IJsbazen! 
    Wij organiseren Wim Hof workshops met Ademsessies, IJsbaden en Mindset-trainingen. Hierbij zoeken we comfort in het oncomfortabele en resetten we het lichaam,  zodat we veel beter met stress kunnen omgaan.

    Acute stress (Hormesis) is heel goed voor het lichaam en het zorgt ervoor dat het lichaam sterker wordt en beter bestand is tegen stress, ziekte en andere negatieve invloeden. Zo verhoog je, bij een workshop bij ons, je immuunsysteem, verbrand je honderden calorieën en maakt je lichaam veel dopamine en serotonine aan. Naderhand voel je je heel goed.

    Onze workshops is zijn uit te voeren op elke denkbare locatie en kunnen alles op maat maken en aanpassen. Perfect voor bedrijfsuitjes, teamuitjes, vriendenweekenden of een familiereünie! 

    Durf jij het aan? Bekijk ons filmpje

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in! 

    Volg ons op https://www.instagram.com/ijsbazen

    10 - 500 personen

    Heb je altijd al een keer het ultieme bedrijfsuitje willen boeken? Maak dan een keer een vlucht in een helikopter!  Samen kijken wij waar we het beste in de buurt kunnen landen en maken er één groot spektakel van. 

    Helikopter vliegen is iets om van je bucketlist af te strepen. 
    Als de helikopter loskomt van de grond en de neus naar beneden duwt en je in één keer naar voren wordt gelanceerd zit je meteen in de beleving. Onderweg zie je mooie stukjes Nederland en kun je bij een beetje helder zicht ontzettend ver kijken! 

    Een helikopter evenement is het ultieme bedrijfsuitje. Geen bedrijfsuitje is hetzelfde dus wij maken alles op maat. Een voorbeeld van hoe zo'n programma eruit kan zien:
    10:00 uur Ontvangst groep op locatie
    10:30 uur Start met de helikoptervluchten, segway rijden en teambuildingsactiviteiten
    11:30 uur Klaar met alle rondvluchten: we maken een groepsfoto bij de helikopter
    12:00 uur Start van de solex tour
    13:00 uur Start van de roofvogelworkshop
    14:00 uur Programma voorbij.

    Wij kennen de mogelijkheden, jij kent de groep. Wat past er bij de groep? Wat is het budget en naar welke locatie gaat de voorkeur uit? Om bezig te blijven kunnen we het evenement combineren met andere activiteiten. Afhankelijk van de groepsgrootte, zullen wij hierbij een passend voorstel maken om iedereen actief bezig te houden! 

    Het is ook mogelijk om het event aan te vullen met andere leuke activiteiten, denk bijvoorbeeld aan:
    * Segway rijden
    * Quad rijden
    * Off-road rijden
    * Solex of E-chopper tour
    * Roofvogelworkshop
    * Shooting games
    * Onze sportieve sportwagens (Audi R8, Lamborghini, Ferrari, Mercedes of Maserati)


    Wij kunnen dit programma al aanbieden vanaf slechts €69,- p.p.
    Vraag snel je offerte aan via het formulier en wij kijken samen wat een goed programma is voor jouw gezelschap! Mooi voor jullie teamuitje/ bedrijfsuitje!

    20 - 500 personen
    Kartbanen, bij u op locatie. Hoe gaaf is dat?!
    Sinds 2012 verzorgden wij al meer dan 300 evenementen op locatie.  Wij staan bekend om de fijne sfeer, beleving en veiligheid, dit staat bij ons altijd op pole position. Daar zijn wij natuurlijk erg trots op! 
     
    Veiligheid, altijd centraal
    Onze karts zijn uitgerust met een veiligheidssysteem waarmee de karts op afstand kunnen worden uitgeschakeld. Streetkarting.nl heeft jarenlange ervaring met kartevenementen op locatie. Heel klein, maar ook heel groot, iedere locatie is anders.
     
     U kunt ook bij ons terecht voor F1 Simracen. Onze Simrace trailers worden vaak gecombineerd met het karten op locatie. In die combinatie is er voor iedere leeftijd en de mensen die niet mee kunnen of willen karten ook een uitdagende activiteit, want; Wie is de snelste in de Race simulator?
     
    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in! U kunt ook direct een kijkje nemen op onze site voor meer informatie:  Website Streetkarting
    24 - 250 personen

    Na een overval op een waardetransport weten de overvallers met de buit weg te komen. Op verschillende locaties in de binnenstad verstoppen zij de poet. De kust is veilig, althans dat denken zij, maar schijn bedriegt. De politie heeft een spoor en start een klopjacht op de buit en de overvallers.

    De overvallers zien maar één uitweg; zo snel mogelijk de buit veilig stellen en uit de handen van de opsporingsdiensten blijven....

    Tijdens dit bloedstollend teambuilding spel word je als opsporingsdienst of als overvaller in teams verdeeld. Missie voor beide teams: Stel de buit veilig voordat de ander dat doet. Voer geheimzinnige opdrachten uit, achterhaal de locaties van de buit, blijf onder de radar, ontwijk bewakingscamera’s en zorg dat je een breekijzer paraat hebt.

    Het team dat dit uitje wint, is het team dat de meeste waarde (in euro’s) heeft veiliggesteld.
    Realtime is dit te volgen via de speciale game-app die voor dit programma gebruikt wordt.

    Zijn de overvallers de opsporingsdiensten te slim af of lopen zij in de val?

    Het programma ziet er dan als volgt uit (voorbeeld; jullie bepalen zelf de starttijd):
    14.00 uur Ontvangst op locatie
    14.30 uur Instructie en start Hunted
    16.45 uur Laatste team retour; borrelen 
    17.00 uur Prijsuitreiking
    17.15 uur Einde van het programma              
    17.15 uur Optioneel: Aanvang buffetten of BBQ (zie teambuildingspellen.nl website onder dineren bij de locaties)
    18.30 uur Einde (De eindtijd bepaalt u natuurlijk zelf)                           


    Vul voor alle informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    15 - 500 personen

    Verras uw collega’s met iets compleet nieuws! 
    Ervaar de ultieme sportieve bedrijfsactiviteit met onze American Football workshop!

    Ben je op zoek naar een sportief bedrijfsuitje dat echt uniek is? Onze American Football workshop biedt de perfecte sportieve uitdaging voor bedrijven die hun team willen versterken door actie, teambuilding en plezier. Deze workshop is een geweldige manier om de onderlinge samenwerking binnen je team te verbeteren en tegelijkertijd te genieten van een onvergetelijke ervaring.

    Tijdens onze unieke workshop duik je volledig in de wereld van American Football. Leer de basistechnieken zoals gooien, vangen en het tackelen, allemaal op een veilige en gecontroleerde manier. De workshop is geschikt voor teams van verschillende niveaus, van beginners tot ervaren sporters, zodat iedereen op zijn eigen tempo kan meedoen en zich uitgedaagd voelt.

    De American Football Clinic biedt bedrijven een geweldige kans om de teamgeest te versterken. Door samen te werken, elkaar te ondersteunen en gezamenlijke doelen te behalen, creëren de deelnemers niet alleen onvergetelijke herinneringen, maar ontwikkelen ze ook waardevolle samenwerkings- en communicatieve vaardigheden. We gebruiken stootkussens en blockmachines, zodat iedereen zich comfortabel kan uitleven.

    Waarom kiezen voor onze American Football workshop voor jouw bedrijfsactiviteit?

    • Sportief bedrijfsuitje: Deze Unieke activiteit is de ideale manier voor bedrijven om teambuilding op een leuke en actieve manier te bevorderen. Het versterkt de samenwerking, vergroot de onderlinge verbondenheid en zorgt voor veel plezier.

    • Geschikt voor alle niveaus: Of je team nu uit ervaren sporters bestaat of juist uit beginners, de workshop is op maat aan te passen en biedt voor iedereen een uitdaging. Iedereen kan op zijn eigen niveau meedoen en zich ontwikkelen.

    • Veilig en verantwoord: De veiligheid van de deelnemers staat voorop. Dankzij het gebruik van stootkussens en blockmachines kunnen deelnemers hun vaardigheden testen en ontwikkelen op een veilige manier.

    • Onvergetelijke ervaring: Na een dag vol actie, samenwerking en plezier heeft jouw team niet alleen nieuwe vaardigheden geleerd, maar ook gezamenlijke herinneringen gecreëerd die de onderlinge band versterken. 

    Beleef een sportief bedrijfsuitje dat jouw team niet snel zal vergeten!

    Na deze American Football ervaring zal je team niet alleen nieuwe vaardigheden en inzichten hebben opgedaan, maar ook het belang van echt samenwerken herkennen. Dit is een van de grote raakvlakken tussen de "ruige" sport en samenwerking in teams in bedrijfsvoering. Dit is het ideale unieke bedrijfsuitje voor bedrijven die samen willen werken, uitdagingen willen aangaan en een activiteit willen die voor iedereen geschikt is. Één ding is gegarandeerd: iedereen stapt met een glimlach het veld af!

    Nog niet overtuigd? Deze groepen gingen jullie voor. Lees hier meer over hun ervaringen of check de reviews op google.  Wij zijn erg trots dat wij in al 11 jaren alleen maar 5 ster reviews hebben ontvangen. 

    Hopelijk tot snel op het veld! 

    Team Pro Football Clinics 

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    12 - 100 personen
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Expeditie Columbus – De Ultieme Teambuilding Ervaring
    Zet je schrap voor het meest avontuurlijke en enerverende teambuilding uitje van het jaar! Expeditie Columbus is een unieke ervaring waarin teamwork, communicatie en strategie centraal staan. Tijdens deze activiteit nemen jullie het in teams tegen elkaar op in een reeks uitdagende spellen waarin samenwerken, slim nadenken en elkaar vertrouwen de sleutel tot succes zijn.

    Los creatieve puzzels op, ga fysieke uitdagingen aan en test jullie strategisch inzicht. Expeditie Columbus staat garant voor spanning, plezier en onvergetelijke momenten waarin ieder teamlid een belangrijke rol speelt.

    Waarom Kiezen voor Expeditie Columbus?
    Expeditie Columbus onderscheidt zich van andere teambuildingactiviteiten door de perfecte combinatie van mentale, fysieke en strategische uitdagingen. In elk spel moeten deelnemers hun eigen kwaliteiten benutten en samenwerken om het beste resultaat te behalen.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    10 - 1500 personen

    Excel Events is gespecialiseerd in avontuurlijke teambuilding. De deelnemers staan centraal en worden geactiveerd met uitdagende programma's die gebaseerd zijn op de 3 pijlers: inhoud, energie en interactie. Zo wordt de koppeling gelegd met gedrag, leiderschap, teamdynamiek en/of de dagelijkse praktijk van de teams. 

    Bekijk hieronder onze Top7 teambuilding workshops die overal in het land te organiseren zijn:

    1. Boksworkshop Sparren met gedrag (DISC-model)
    2. Bamboe bouwen als visualisatie van jullie kernwaarden
    3. Bruggen bouwen als gezamenlijk project
    4. Teamwork challenges gekoppeld aan jullie proces
    5. Construction game met koppeling aan teamrollen
    6. Handboogschieten met blind coaching
    7. Expeditie Robinson: fun & competitie in jullie teamuitje

    Natuurlijk is het mogelijk om de uitjes te combineren met een lekkere lunch, een diner of gezellige borrel! 

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    5 - 250 personen

    Beleef het ultieme wintergevoel tijdens de Après Ski Winterspelen! Wie zegt dat je naar de Alpen moet voor winterpret? Tijdens de Après Ski Winterspelen beleef je die gezellige wintersportsfeer gewoon hier – zonder sneeuw, maar mét volop actie en hilariteit.

    We starten in stijl: met een warme ontvangst én een ijskoude Schnapps om de stemming erin te brengen. Daarna barst de strijd los! Samen met je team of collega’s ga je de uitdaging aan in een reeks unieke spellen, allemaal geïnspireerd op de wintersportwereld. Verwacht geen standaard potjes – denk aan gekke, creatieve en behendigheidstestende opdrachten waarin samenwerking en fanatisme samenkomen.

    Wat heb je nodig? Een flinke dosis enthousiasme, sportieve inzet, een beetje lef en vooral: teamgeest.

    Wil je de ervaring helemaal afmaken met een sfeervolle winterdecoratie? Laat het ons weten, dan zorgen wij voor een setting die rechtstreeks uit een après-ski dorp lijkt te komen.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    15 - 250 personen

    Een roofvogel workshop als actief bedrijfsuitje. Wij leren u op ambachtelijke wijze de verschillende valkerijtechnieken en het zelf vliegen met roofvogels, zoals deze traditionele kunst al eeuwen van meester op gezel wordt overgedragen.
     
    Hoe beleeft u de Valkerij Proeverij?
    U komt oog in oog met de roofvogels, gaat er zelf mee vliegen en ervaart tijdens deze roofvogel workshop de intense emotie van het valkenier zijn.

    Duur:
    Het programma duurt ongeveer 2 uur maar kan naar wens ook wat korter of iets langer. We vinden het van belang dat de deelnemers in alle rust met de roofvogels en uilen kunnen werken.

    Waar:
    Datum, tijd, locatie en programma zijn maatwerk. Onze teams komen graag naar elke gewenste locatie maar het kan natuurlijk ook op een van onze locaties.

    Vul voor meer informatie of vrijblijvende offerte onderstaand aanvraagformulier in!

    10 - 60 personen

    Vrolijk je winter op met een zelfgekozen combinatie van onze winteractiviteiten. Dé uitkomst voor een winters bedrijfsuitje voor grote groepen. Tijdens een wissel- of een keuze programma kunnen de deelnemers leuke activiteiten doen op en rond diverse ijsbanen door heel Nederland. Bel ons voor advies en we stellen een leuke combinatie op voor jullie winter uitje.

    • IJssculpturen
    • Fun Curling
    • Party on Ice IJsspelen
    • Pub Quiz
    • Après Ski Quiz 

    Uiteraard is dit te combineren met een gezellige kerstborrel en winters diner of een Après Ski Feest op een van de leuke locaties. 

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in en vermeld jullie gewenste locatie! 

    10 - 1000 personen

    Sla jij een hole-in-one met een frisbee?

    Disc golf combineert het beste van twee werelden: frisbee en golf. Het doel is simpel – leg een parcours af in zo min mogelijk worpen. Je speelt dit leuke spel solo of samen met een team.

    In plaats van een gat in de grond mik je op een speciale “basket”: een mand met kettingen die je frisbee opvangt. Deze baskets zijn verplaatsbaar, waardoor er steeds weer verrassende en creatieve routes kunnen worden uitgezet.

    Een mix van precisie, strategie en een beetje durf: speel slim en laat zien hoe behendig jij bent!

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in. 

    15 - 250 personen

    Bijlwerpen (Axe Throwing) op locatie, een uitdagende en stoere clinic waarbij het niet gaat om brute kracht, maar om de juiste techniek. Tijdens de workshop Bijlwerpen zal er gegooid worden met verschillde type bijlen. We kunnen het Bijlwerpen op 2 verschillden manieren aanbieden. 

    Teambuilding Clinic Bijlwerpen met 2 of 4 banen, tijdsduur 1 tot 1,5 uur en geschikt voor groepen tot 24 personen per clinic. Samen met de instructeur gaan jullie stap voor stap leren om op een veilige manier te bijlwerpen met uiteindelijk een leuke competitie in teamverband. 

    Evenementen Opstelling Bijlwerpen met 4 banen, in overleg kunnen we korte clinic's verzorgen van 30, 45 of 60 minuten. Ook is het mogelijk om te werken met een vrije inloop zodat bezoekers op een leuke (veilige) manier kunnen kennismaken met het bijlwerpen. 

    Bijlwerpen bieden wij aan op locatie door heel Nederland en kan ook prima gecombineert worden met één van onze andere teambuilding activiteiten op locatie zoals bijvoorbeeld Handboogschieten of onze Wighland Games. 

    Je kunt vrijblijvend contact met ons opnemen voor meer informatie. 

    10 - 300 personen

    Vuur, brand, sirenes ... rennende mannen, draaiende pompen ... De wereld van de brandweer vindt iedereen interessant! Het was misschien wel je kinderdroom. Maak dit mee, samen met je collega´s vorm je een team: de uitruk-ploeg! Meteen erop af, de vlammenzee bedwingen: geen gepraat maar direct actie! Zelf doen, zelf meemaken en beleven dat zijn de sleutels van dit event!

    Voor elk wat wils
    Onze brandweerinstructeurs staan altijd klaar voor jou, samen met jou overwinnen we de angst voor vuur. Stap in de wereld: je bent voor één dag brandweerman, een gebeurtenis tijdens jullie personeelsuitje die je niet snel vergeet! 

    De top 5:

    • De top 5 ingredienten van een succesvol programma. BrandweerSurvival zit vol:
    • 1. Actie, het alarm gaat, snel instappen voor een heuse uitruk
    • 2. Spel, maakt het kind los in je, twee teams die watervoetbal spelen
    • 3. Sport, actief bezig zijn met een ouderwetse handpomp
    • 4. Fun, ... waarschijnlijk knoei jij per ongeluk met water ...
    • 5. Teambuilding, communicatie en samenwerking zijn noodzakelijk om een brand te blussen

    * Bovendien zijn educatieve elementen toegevoegd, zodat u (ongemerkt) ook nog iets nuttigs leert.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    12 - 500 personen

    Over deze pagina

    Het is weer tijd voor een uitje in Berkel en Rodenrijs! Maar wat gaan we dan doen? De een wil iets sportiefs terwijl de ander het liever rustig aan doet. Het is altijd lastig om weer iets te bedenken wat iedereen leuk vindt. WegmetdeBaas kan u hierbij helpen! Wij hebben heel veel diverse uitjes verzameld op onze site. Voor iedereen is er wel een bedrijfsuitje in Berkel en Rodenrijs te vinden. Veel aanbieders kunnen ook een mix aanbieden van rustige en actieve bedrijfsuitjes. Zo kunt u iedereen een plezier doen met het geplande bedrijfsuitje. Tevens zijn bedrijfsuitjes in Berkel en Rodenrijs ook een uitstekende gelegenheid om het team nog hechter te maken. Bij vele bedrijfsuitjes draait het om samenwerking en een goede communicatie. Dat alles uiteraard in een informelere setting dan normaal. Een bedrijfsuitje in Berkel en Rodenrijs is goed om te doen, ook ten tijde van een crisis. Bedrijfsuitjes bevorderen de sfeer en motiveren het personeel. Doe daarom uw voordeel met onze site en ga snel op zoek naar leuke bedrijfsuitjes in Berkel en Rodenrijs. U kunt direct contact opnemen met de aanbieder van een bedrijfsuitje. Zij zullen dan zo snel mogelijk contact met u opnemen om uw vragen te beantwoorden. En of u nu in Amsterdam een bedrijfsuitje wil plannen, in Maastricht, Nijmegen, Groningen, Rotterdam.. Of juist in een kleinere gemeente, u vindt het allemaal op WegmetdeBaas!