Teambuilding in Hoek van Holland

Filteren

Filters

Unieke Eindejaarsuitjes 2025
Activiteiten: Spel & Ontspanning
Citygames & Beachgames
Topkeuze: Sportief & Actief
Kookworkshop & meer
Inspirerende Creatieve uitjes
Verbindende Teambuilding activiteiten
Eten, Drinken, & Feesten
Onvergetelijke Incentives/ buitenlandse reizen
Online
Zoekwoord
Zoekwoord
Gebied
Personen 0+
0
0
500
0500+
253 uitjes gevonden gevonden gebaseerd op de volgende filters
  • Teambuilding
  • Plaats, regio of provincie: Hoek van Holland
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Plezier Teambuilding Creatief Samenwerken Verbinding Entertainment & Hilariteit!
    Speel samen met jouw collega’s de hoofdrol in een spetterende videoclip waarin je op een ludieke wijze een bekend liedje playbackt. Een lipdub bestaat uit één shot waarin de steadicam operator (camera)een vooraf bedachte route aflegt.
     
    Tijdens de presentatie van jullie lipdub zie je jouw collega’s van het scherm knallen:) Aansluitend is er een spetterende Lipdub Music Award Show. Wie valt er in de prijzen!
     
    Geef jouw afdeling en/of uw totale organisatie een boost!..
    LIPDUB TEAMBUILDING gaat verder dan zo maar een Lipdub produceren. Samen veel plezier beleven is het startsein van teambuilding, vanuit deze basis ontwikkelen wij jouw Lipdub op maat.

    Echt maatwerk:
    LIPDUB TEAMBUILDING wordt altijd op maat gemaakt. Hierin is een goede voorbereiding van belang. In een persoonlijk gesprek brengen we alle speerpunten in kaart en verwerken dit in het Lipdub script. Tijdens dit gesprek wordt tevens het totale evenement tot in de puntjes voorbereid.
     
    Persoonlijke Service:
    Persoonlijke service staat bij LIPDUB TEAMBUILDING hoog in het vaandel! Het doel dat jij en jouw organisatie wilt bereiken staat voorop. Samen zorgen wij ervoor dat deze meer dan behaald worden.

    Vakmensen:
    Van origine komen wij vanuit de televisie, film en evenementen industrie. Wij hebben tientalen jaren ervaring in de organisatie van Filmevenementen. De eerste lipdubs die hier in Nederland werden geproduceerd daar waren wij bij betrokken.

    Specialisatie:
    Wij zijn specifiek in teambuilding gerichte lipdubs gespecialiseerd.
    Veel Plezier, Hilariteit, Samen, Gezelligheid & Entertainment zijn hier uiteraard onderdeel van!

    Ervaring:
    LIPDUB TEAMBUILDING en zijn crew hebben honderden lipdubs geproduceerd. Voor bijna alle organisaties was teambuilding zeer belangrijk. Hierdoor hebben wij de ultieme formule ontwikkeld waarin Plezier, Teambuilding, Hilariteit, Saamhorigheid en Amusement samensmelten.

    Veel plezier, verbinding, samen communiceren, resultaat, creatieve & hilarische momenten zijn bij LIPDUB TEAMBUILDING altijd inbegrepen.

    20 - 1000 personen

    Met onze bedrijfsbingo ben je verzekerd van een bingospel dat sprankelender is dan ooit! Onder leiding van een van onze ervaren Bingomasters, gedreven door passie voor entertainment, beleef je een unieke combinatie van humor, interactie en muziek.

    We brengen een frisse wind in de wereld van bingokaarten. Geen saaie nummers, maar kaarten vol meezingers, intrigerende teksten en foto’s. Je smartphone verandert met één tik in een persoonlijke BINGO-kaart. Teams strijden in drie rondes: eerst één rij, daarna twee en tot slot de volle kaart.

    Tijdens het spel verschijnen vragen, geluidsfragmenten en videoclips op een groot scherm. Herken je ze? Vink ze direct aan op je telefoon. Denk je BINGO te hebben, dan controleert onze software dit razendsnel. Maar pas op: tussen de vakjes zitten strikvragen. Een valse BINGO? Dan wacht er een hilarische opdracht.

    Onze Bingomaster is de energieke motor van de avond, weet iedereen mee te slepen en zorgt voor een onvergetelijke sfeer. Een BINGO-kaart duurt zo’n 45 minuten, meestal spelen we er twee, met de optie voor een pauze.

    Wij zorgen voor een opvallende welkomstsheet, kraakhelder geluid tot 150 deelnemers met topklasse audioapparatuur en een doorgewinterde quizmaster – geen stagiaires. Met 17 jaar ervaring, 3.000 quizzen en bingo’s per jaar en meer dan 1.000 lovende recensies (gemiddeld een 9+), garanderen wij een evenement vol energie, humor en memorabele momenten.

    Bedrijfsbingo: veel meer dan een spel – het is een belevenis die jullie team nog lang zal bijblijven!

     

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in! 

    20 - 2000 personen

    Virtual reality is de toekomst. Dit uitje krijgt letterlijk een nieuwe dimensie. Wij bezorgen jullie een onvergetelijke (VR) ervaring met meerdere VR activiteiten. Boek nu virtual reality op locatie naar keuze!

    Ontdek de wereld van VR
    Altijd al eens willen weten hoe het is om je te bevinden in onmogelijke, maar levensechte situaties? Virtual reality biedt jou deze kans. Ga de uitdaging met je gezelschap aan en laat je verrassen door de talloze VR activiteiten die wij bieden!

    De leukste VR games en ervaringen:
    - Van de Plank Experience tot skiën en van Beat the Saber tot skydiven.
    - Ieder team heeft een eigen VR bril.
    - Teambuilding, gezelligheid en spanning.
    - Professionele begeleiding van een VR expert.

    Dit is de toekomst
    In teams gaan jullie aan de slag met ieder team een eigen VR bril. Op eigen tempo wordt kennisgemaakt met de wereld van virtual reality. Om te zien wat je allemaal met VR kunt, is onze full package pakket uitermate geschikt. Van boogschieten tot sneeuwballen gooien en zwaardvechten. Zo kan jouw droom om te gaan skydiven toch werkelijkheid worden.

    5 - 2500 personen

    Een Ervaring Die Je Niet Vergeet
    Met Fire and Food gaan we verder dan de standaard borrel of quiz. Dit is een uniek outdoor avontuur waarin jullie team samenwerkt, ontdekt en proeft van de oerkracht van vuur. Dit is geen gewoon personeelsuitje. Dit is back to basics: vuur maken zonder aansteker, koken zonder keuken en samenwerken zoals jullie nog nooit eerder deden.

    Wat staat jullie te wachten?
    Vanaf het moment dat jullie het terrein betreden, laten we de moderne wereld even achter ons. Onder begeleiding van ervaren instructeurs leren jullie vuur maken zoals de oermensen dat deden – met een firesteel, vonken en natuurlijke materialen. Maar alleen vuur maken is niet genoeg… Het echte werk begint daarna: samen bereiden jullie een maaltijd op open vuur, met verse ingrediënten en verrassende smaken.

    Waarom kiezen voor dit uitje?

    • Avontuur & samenwerking, Samen een vuur ontsteken en daarop koken vraagt om teamwork, creativiteit en doorzettingsvermogen.
    • Een complete beleving, Niet alleen een activiteit, maar een ervaring die jullie samen delen en niet snel vergeten.
    • Laagdrempelig en voor iedereen toegankelijk, Geen survivalervaring nodig, alleen een gezonde dosis nieuwsgierigheid.
    • Perfect voor teambuilding, Collega’s leren elkaar op een nieuwe manier kennen, buiten de werkomgeving en zonder afleiding.

    Een uitje waar nog lang over wordt nagepraat
    Vergeet paintball, escape rooms en standaard diners. Dit is een uitje dat energie geeft, verbinding creëert en gegarandeerd stof tot napraten oplevert. Samen de warmte van het vuur voelen, samen de maaltijd bereiden, samen proeven en genieten. Een teamervaring zoals je die nergens anders vindt.

    Kosten: €85,00 per persoon
    Duur: ongeveer 5 uur / anderhalf dagdeel

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    15 - 250 personen

    Ontdek de oude meester in uzelf. Met de technieken van Bob Ross schildert iedereen een topstuk.

    Ontvangst
    Begin uw dag met een welkomstdrankje om daarna als een echte schilder aan de slag te gaan. 

    Waarom Bob Ross?
    Bob Ross was eigenlijk een Youtuber voordat Youtube bestond. Hij vond dat iedereen kon schilderen en gaf tutorials op tv: het populaire 'The joy of painting'. In dit programma van een half uur maakte hij realtime samen met de kijker een schilderij. Met zijn warme stem en optimistische inslag trok hij een miljoenenpubliek, het was dan ook heerlijke slow-tv. De Bob Ross Foundation ziet toe op het bewaken van zijn lesmethode en certificeert gekwalificeerde Bob Ross schilderdocenten. Natuurlijk krijgt u tijdens deze schilderworkshop dan ook les van een officieel gecertificeerde docent.

    Maak uw eigen schilderij! Happy painting!
    De schildersezel staat voor u klaar, tijd om aan de slag te gaan. U zult u zien dat inderdaad iedereen kan schilderen. De nat-in-nat techniek van Bob Ross heeft u zó onder de knie! Nog nooit geschilderd? Geen probleem! Al snel gebruikt u de kenmerkende schildersmessen en kwasten of u nooit anders gedaan heeft. Onvermoede talenten komen naar boven! Als u uw eigen schilderij gesigneerd heeft krijgt u het in een beschermende verpakking mee naar huis.

    Diner
    Ter afsluiting geniet u samen van een heerlijk driegangen diner in het centrum van de stad. Hierbij heeft u per gang de keuze uit meerdere gerechten.

    Groepsgrootte
    15 - 60 personen (meer personen in overleg mogelijk)

    Prijsindicatie: vanaf € 87 excl. btw

    Inclusief
    - Ontvangst: welkomstdrankje
    - Workshop "Schilderen als Bob Ross" door gecertificeerde docent
    - Gebruik van materialen en beschermend schort
    - Zelfgemaakt schilderij in beschermende doos
    - Driegangen keuzemenu 

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in! Graag aangeven in het aanvraagformulier om welke stad het gaat, zodat wij direct de juiste informatie kunnen sturen.

    15 - 60 personen

    Faalplezier en FaalplezierXL: Verander je aanloop naar een mogelijk falen

    Falen en fouten maken hoort erbij, we doen het al ons leven lang. Hoe komt het dat we zo bang zijn nog vóór we ze begaan? We raken in de stress van nieuwe uitdagingen of verkrampen van angst. Hoe zit dat met faalangst? Door Faalplezier neemt de kans op fouten af en het risico dat het goed gaat toe.

    Wat ga je doen?

    Faalplezier komt in twee vormen: Groot en klein. Tot 30 personen: Faalplezier
    Vanaf 80 personen: FaalplezierXL

    Doel van Faalplezier
    Na afloop heeft je team:

    • Meer inzicht in elkaars sterke punten
    • Meer vertrouwen en open communicatie
    • Meer plezier en minder angst voor falen!

    Faalplezier (Zowel klein als XL) gaat verder dan ‘leuk’ zijn – het maakt van problemen fijne avonturen.

    Angst zit in je kop, plezier ook! 
    We springen met elkaar uit de comfortzone, naar waar de magie gebeurt. Jullie zullen meemaken dat faalangst letterlijk een verzinsel is en dat Faalplezier juist kansen biedt voor groei.

    Faalplezier voor elk team
    Van ministeries tot modebedrijven – teams uit uiteenlopende sectoren gingen jullie voor. Of jullie team nu alles voorbereidt of juist altijd van de direct responce is, Faalplezier is waardevol voor iedereen die faalangst kent.

    Faalplezier en FaalplezierXL tijdsduur 
    De workshop Faalplezier (max 30 deelnemers per trainer) duurt standaard 2,5 uur met pauze, en kan aangepast worden aan jullie wensen qua tijdsduur. Zowel langer als korter is bespreekbaar.

    FaalplezierXL (de theaterversie) duurt 1,5 uur. Dit programma kent geen pauze.

    Onze Aanpak
    Faalplezier is geen training, wel een ervaring die draait om plezier en persoonlijke groei. Faalplezier en FaalplezierXL kunnen ook in het Engels worden gegeven.

    Neem contact op voor meer info of om je wensen te bespreken!

    Faalplezier – Het kan altijd anders!

    8 - 2000 personen

    Get out, and escape! Lukt het jou om te ontsnappen uit je cel?
    City Game Prison Escape, een superspannend ontsnappingsuitje! Jullie worden gevangen gehouden en de tijd tikt! In het geheim bereiden jullie een uitbraak voor…. Lukt het jullie om alle codes te kraken en uit het vizier van de bewakers te blijven?  

    De City Game Prison Escape is een thrill seeking City Game waarbij je als team moet proberen te ontsnappen aan je bewakers. Om te ontsnappen heb je codes, sleutels en materialen zoals hamers en touw nodig. Om dit te verkrijgen bezoek je verschillende locaties in de stad. Door het oplossen van spannende puzzels en het vinden van geheime aanwijzingen kom je er langzaam achter hoe je kunt ontsnappen! Denk jij dat het je lukt binnen de tijd? Een spannend en actieve teambuildingactiviteit in de stad!  

    Wat staat je te wachten tijdens de City Game Prison Escape: Bij ontvangst krijg je een uitgebreide uitleg over het spel. Vervolgens worden de teams samengesteld, zodat je weet met wie je de strijd aangaat. Dan ga je de stad in met je team om meerdere locaties te bezoeken. Lukt het jullie om als eerste alle codes te kraken en aanwijzingen te vinden om te ontsnappen?   Aan het einde van het spel keer je terug naar het ontvangstpunt en volgt de prijsuitreiking.

    6 - 5000 personen
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Op zoek naar een origineel idee voor een bedrijfsuitje of teambuilding? Maak je eigen Reclamespot!

    De Reclamespot mag je helemaal zelf bedenken en uiteraard krijg je van ons professionele ondersteuning om tot een mooi eindresultaat te komen.
    Deze workshop wordt meestal in groepen uitgevoerd (Uiteraard kan, Indien gewenst, de groep ook in zijn geheel één reclamespot maken. Bij verdeling in groepjes ontstaat een "wedstrijd-sfeer" en dat maakt het vaak leuker. Bij het maken van één reclamespot is het makkelijker om te focussen op een eindresultaat dat ook daadwerkelijk ingezet kan worden als PR-materiaal.
    Achteraf krijg je de gemonteerde versie van alle gemaakte reclamespots, inclusief titel en aftiteling naar keuze.

    In overleg is het mogelijk om de “Professional”-versie van deze workshop te doen met meerdere begeleiders en een PR-filmpje als eindresultaat.

    Voor meer informatie over dit uitje of een vrijblijvende offerte kunt u onderstaand formulier invullen. 

    Kijk voor voorbeelden op onze website: www.filmmetwillem.nl

    8 - 100 personen

    Samenwerking, teambuilding energie genereren en nog superleuk ook! 
    ‘U Deugt Wij Deugen’ is een spelprogramma waarbij groepen tegen elkaar uitkomen in allerlei originele en vermakelijke spelonderdelen. In dit spelprogramma wordt u uitgedaagd om meer uit u zelf en anderen te halen. Competitie én heel veel plezier met elkaar beleven staat centraal. Teambuilding gaat immers om veel meer dan alleen winnen of verliezen. Met een (vette) knipoog wordt daarbij ook gekeken hoe het allemaal tot stand kwam. Deugde het allemaal?

    We nodigen u graag uit om meer uit uzelf en uit anderen te halen!
    Zoals de naam van het spelprogramma al aangeeft, gaat de competitie met elkaars groepen hand in hand met de manier wáárop er wordt gewonnen en verloren. Met een knipoog hebben we het dan ook over de ‘nieuwe deugden’ zoals: doorzettingsvermogen, humor, flexibiliteit, leiderschap, charisma, collegialiteit, sportiviteit, etc. Winnen en verliezen krijgt op die manier een leuke andere mindset erbij.

    Natuurlijk is het de bedoeling dat zoveel mogelijk activiteiten geschikt zijn voor alle deelnemers en dat ze de mogelijkheid hebben om te schitteren, maar ook om iets van anderen op te pikken!

    Dames en heren, wij presenteren de winnaars!
    Aan het einde zal duidelijk worden welk team de spelonderdelen heeft 'gewonnen' en of de manier waarop dat gebeurde ook echt 'deugde'! Uiteraard wordt deze uitslag op vrolijke wijze samengevat in de finale!

    Volstrekt unieke onderdelen!
    Art of Events hecht zeer aan originaliteit! Alle spelonderdelen zijn daarom in eigen beheer ontwikkeld. U hoeft dus niet bang te zijn dat uw deelnemers het al eens ergens hadden meegemaakt! Daarnaast mag u van ons verwachten dat we de onderdelen maximaal op uw mensen, het weer en de plaats waar het gaat plaatsvinden, aan zullen passen. 

    Bij Art of Events bieden we graag op maat gemaakte activiteiten aan. 

    Referenties:

    Novartis
    "Een leuk, interactief programma! Een aanrader als je houdt van competitie op een gezellige manier. We hebben erg gelachen en ondertussen nog veel gedaan. Fijn dat iedereen mee kon doen en het leuk vond want dat lukt niet altijd!"

    Stichting Xmotion
     “Erg gelachen en supertoffe onderdelen! Met name de balkonscène met Romeo en Julia was een succes. Leuke warming- up met ‘elkaar dood schieten’. De begeleiders wisten goed om te gaan met de fanatieke valsspelers onder ons.” 


    Vul voor meer informatie over dit leuke uitje, of een vrijblijvende offerte,  het aanvraagformulier in!

    25 - 500 personen

    Een spannende, leuke en een unieke beleving!
    Communicatie is van levensbelang in een team. Het verbindt collega's waardoor ze elkaar gaan vertrouwen en optimaal gaan samenwerken! Wij hebben hier een leuke en uitdagende teambuildingsactiviteit voor ontwikkeld waarin deelnemers ervaren hoe een ander communiceert en van elkaar leren hoe het beste met elkaar te communiceren. The case: Europol heeft twee geheimzinnige kisten weten te onderschepen. Volgens de inlichtingen kunnen de kisten niet te dicht bij elkaar komen. De specialisten van Europol zijn stuk gelopen met het kraken van codes om de kisten open te krijgen. Alleen jullie als externe communicatie experts kunnen dit mysterie ontrafelen en een ramp voorkomen!

     Wat staat je te wachten bij The Communication Box?
    Je hebt als team 2 boxen die uit elkaar staan. Het team wordt in tweeën gesplitst. Door goed met elkaar te communiceren kun je beide boxen open maken. Laat zien dat jullie onderlinge communicatie van wereldniveau is. Verbaal door een portofoon, non-verbaal zoals liplezen, gebarentaal en tekenen. Voor jullie maakt het niks uit want jullie begrijpen elkaar in iedere vorm! Laat zien wat teamwork is en test het oplossend vermogen in deze razend spannende Case. Puzzel samen in verschillende groepen naar de oplossing van het mysterie en help hierbij Europol. Een supergave teambuildingsactiviteit gericht op goede communicatie binnen een team!

    Vraag vrijblijvend een offerte aan via onderstaand aanvraagformulier!

    Nieuwsgierig naar meer van onze spannende teambuilding activiteiten? Klik op het tabblad andere activiteiten van dit bedrijf voor nog veel meer activiteiten. zoals onder andere; Moorddiner, Help! De directeur is ontvoerd, Escape in the city.

    6 - 5000 personen

    Welk team weet als eerste de code te kraken?

    Ontvangst
    Uw ontsnapping begint met een u gastvrij welkom in een restaurant in het cetrum met een welkomstdrankje.

    Kraak de code - binnenspel
    Meestercrimineel Klaas D. is gearresteerd, maar niet voordat hij zijn buit op een geheime locatie heeft verstopt. Als rechercheurs zijn jullie belast met de taak om de geheime code te kraken die hij naar zijn handlanger vanuit de gevangenis doorseint. Gedurende het spel ontvangt elk team verschillende opdrachten die leiden tot een deel van de geheime code. Jullie moeten samenwerken, slim denken en de codes ontcijferen om de vindplaats van de buit te achterhalen. Onze instructeur begeleidt u op afstand en zorgt voor de nodige spanning. 

    Driegangen keuzediner
    Ter afsluiting wordt u in een gezellig restaurant een heerlijk driegangen keuzediner aangeboden. Uiteraard houden we rekening met eventuele dieetwensen.

    Groepsgrootte
    6 - 100 personen (meer personen in overleg mogelijk)

    Prijsindicatie: vanaf € 59 excl. btw

    Inclusief
    - Welkomstdrankje
    - Kraak de code met begeleiding op afstand
    - Driegangen keuzediner

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in! Graag aangeven in het aanvraagformulier om welke stad het gaat, zodat wij direct de juiste informatie kunnen sturen.

    6 - 100 personen

    Onze Treasure Hunt is een dynamische treasure hunt of citygame vol interactie en avontuur. Alle teams krijgen een tablet waar checkpoints op te vinden zijn, en een rugzak met benodigde attributen voor de opdrachten.

    Via de unieke Go Team app worden de teams langs de verschillende checkpoints geloodst. Bij elk checkpoint opent zich een opdracht die met het team moet worden uitgevoerd. De opdrachten zijn verdeeld over 3 categorieën: mentaal, actief en creatief. Voor ieder teamlid zit er wat bij waardoor iedereen actief betrokken wordt bij de activiteit.

    Deze activiteit is uitermate geschikt om maatwerk van te maken. Er kan een categorie worden toegevoegd die met de organisatie te maken heeft. Dit kan bijvoorbeeld helpen bij het beleven van kernwaarden, het ophalen van informatie over bepaalde thema's in de organisatie... en allemaal op een laagdrempelige en speelse manier!

    Alle ingeleverde antwoorden worden door de spelleiding met punten gewaardeerd. Ook worden alle ingediende foto's en video's verzameld, wat een mooie fotogalerij oplevert die wordt nagestuurd.

    Teambuilding effecten van Go Team:
    Een teambuildingprogramma moet vooral leuk en inspirerend zijn. Daarnaast oefenen we vaardigheden in het programma die je ook in je werk nodig hebt. De belangrijkste op een rij:

    √ Samenwerken
    √ Ondernemerschap
    √ Omgaan met veranderingen
    √ Gebruik maken van de kwaliteiten in het team
    √ Projectplanning

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    20 - 1000 personen

    Een lipdub is een videoclip opgenomen in één lange take. Er wordt een route uitgestippeld, en onderweg van het begin tot het eindpunt komen alle deelnemers in beeld om hun favoriete nummer te playbacken!

    Hebben jullie zin in een feestje?! Maak dan een super gave lipdub! Een lipdub is een videoclip die in slechts één take wordt opgenomen. Er gebeuren de gekste dingen op de route; dat wordt één groot feest!

    Anders dan een standaard videoclip, wordt een lipdub dus in één take opgenomen. Dat betekent dat de camera blijft draaien en geen moment uitgezet wordt. Hierin zit hem dan ook de grootste uitdaging; de camera moet een bepaalde route afleggen (die net zo lang duurt als het gekozen liedje) waarop iedereen in elk geval één keer in beeld komt. Het liefst nog vaker natuurlijk! Wanneer iedereen zijn of haar rol goed kent gaat de camera aan, de muziek wordt gestart en daar gaan we! Dat wordt buikpijn van het lachen!

    Dé perfecte filmworkshop voor iedere gelegenheid, inclusief blijvend eindresultaat: jullie eigen lipdub!

    10 - 9999 personen

    Duik in de ultieme stadservaring met "Escape the City - Onthul het Internationale Complot"!

    Bereid je voor op een meeslepend avontuur waarin spanning, mysterie en een race tegen de klok samenkomen. Samen met je team sta je voor de uitdagende taak om niet alleen de stad te ontvluchten, maar ook een wereldwijd complot te ontrafelen.

    Wat staat je te wachten:

    1. Stadsbrede missie:
      De stad is jullie speelveld! Volg de sporen naar exotische locaties en geheime ontmoetingsplekken, waar raadsels en puzzels op jullie wachten.
    2. Uitdagende puzzels:
      Los uitdagende puzzels op die strategisch zijn verspreid door de stad. Elke aanwijzing brengt je dichter bij de onthulling van het complot.
    3. Slim onderhandelen:
      Geld speelt een cruciale rol. Onderhandel slim om de benodigde middelen te vergaren voor een succesvolle ontsnapping.
    4. Race tegen de klok:
      De tijd tikt genadeloos. Werk samen, denk snel en handel doelgericht om binnen de gestelde tijd te ontsnappen.

    Voor wie is het geschikt?

    • Vriendengroepen
    • Familie-uitjes
    • Bedrijven
    • Avonturiers die van stadsontdekkingen houden

    Durf jij de uitdaging aan te gaan?
    Ontsnap uit de dagelijkse sleur en duik in dit unieke, interactieve avontuur. Durf jij het complot te ontrafelen en als overwinnaar uit de stad te stappen? De klok tikt...

    5 - 400 personen

    Robinson aan Tafel – De Indoor Robinson Experience
    De Robinson Experience is al jaren één van de populairste strandactiviteiten van Nederland. De spannende proeven, het teamwork en de gezonde dosis competitie zorgen voor een onvergetelijke ervaring vol actie en plezier. Maar wat als het weer tegenzit? Regen, kou of wind hoeven geen spelbreker te zijn!

    Maak kennis met Robinson aan Tafel – de gezellige, indoor variant van de Robinson Experience. Deze originele binnenactiviteit biedt dezelfde spanning en samenwerking, maar dan in een warme en sfeervolle omgeving. Geen zand of wind, maar wél de echte Robinson-beleving!

    Teambuilding Spellen aan Tafel – Wie wordt de ultieme Robinson?
    Robinson aan Tafel is de ideale teambuildingactiviteit binnen, perfect voor de koudere maanden of als origineel bedrijfsuitje. Tijdens dit spel nemen teams het tegen elkaar op in een reeks van vijf uitdagende proeven. Verwacht creatieve opdrachten, breinbrekers en samenwerkingsspellen die jullie teamgeest tot het uiterste testen.

    Elk team heeft een eigen tafel met een kist vol edelstenen – het symbool van jullie voortgang. Het doel is duidelijk: win zoveel mogelijk edelstenen door de proeven succesvol te voltooien. Het team dat aan het einde van het spel de meeste edelstenen bezit, kroont zich tot de ultieme Robinson aan Tafel!

    Waarom kiezen voor Robinson aan Tafel?

    ✅ Perfect als indoor teambuildingactiviteit of bedrijfsuitje in de winter
    ✅ Geschikt voor kleine én grote groepen
    ✅ Origineel, actief en competitief
    ✅ Vol humor, samenwerking en uitdaging
    ✅ Combineerbaar met diner of borrel

    Laat het weer geen roet in het eten gooien en ontdek wie zich binnen jullie team de ware Robinson aan Tafel mag noemen!

    6 - 500 personen

    Over deze pagina

    Een teambuilding is niet alleen leuk, het is ook samenwerken met collega's. Samen ervaringen op doen, samen lachen of angsten overwinnen. Samen met je team iets meemaken buiten het werk om. Goed voor het groepsgevoel.


    Check de website www.wegmetdebaas.nl/teambuilding/nederland en vindt een teambuilding naar wens.