Teambuilding in Hoek van Holland

Filteren

Filters

Activiteiten: Spel & Ontspanning
Citygames & Beachgames
Topkeuze: Sportief & Actief
Kookworkshop & meer
Inspirerende Creatieve uitjes
Verbindende Teambuilding activiteiten
Eten, Drinken, & Feesten
Onvergetelijke Incentives/ buitenlandse reizen
Online
Zoekwoord
Zoekwoord
Gebied
Personen 0+
0
0
500
0500+
250 uitjes gevonden gevonden gebaseerd op de volgende filters
  • Teambuilding
  • Plaats, regio of provincie: Hoek van Holland
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Bij dit Big Beach Event ben je aboluut zeker van een originele beachdag. We hebben 3 unieke thema beachprogramma's gemaakt!!

    1-Movies at the Beach:
    Het strandpaviljoen, aangekleed met een rode loper, Take Action borden sfeervolle festival vlaggen, Hollywood filmsterren bilboards .Ga op de foto met  Pirates of the Caribean en of Titanic. Natuurlijk maken we het een beetje competitief, omdat je met je team wel met de film Oscars als prijsje naar huis wil!!!!!

    We starten met een Movie warming up net als op de Set van bijvoorbeeld Grease Lightning
    De Movie acts/games:

    • Cast Away Beachvolley
    • Dirty Dancing Limbo and Silent disco
    • Jaws beach Tennis en Point Break beach Memory
    • Forrest Gump Run en Game

    2- Camping on the Beach Games:
    Het strand aangekleed als campsite compleet met receptie , tentjes en een echte vouwwagen. Ijsborden, sfeervolle festival vlaggen en zelf een Muziekcaravan (optioneel) 

    We starten met een Camping Mascotte  warming up 

    De Campsite games:

    • Campsite 1: Boules & Baguettes
    • Campsite 2: Big Beach Hitster & CornHole Beach game
    • Campsite 3: Tents, Campfire & Water Tennis Challenge
    • Campsite 4: Jam in de Caravan: Guitar, Drinks & Good Vibes
    • Campsite 5: Campball en Spikeball
    • Campsite 6:  Volleybaltoernooi!

    3- The Ocean Games: ( Nieuw en vanaf 1 september beschikbaar)
    Het strand verdeeld in 4 oceanen  compleet met sfeervolle festival vlaggen en authentieke spelelementen uit diverse culturen van de wereld. We starten met een Maori warming up 

    De Ocean games: zijn vanaf 1 september 2026 beschikbaar
    Bij al deze programma's ontbreken natuurlijk de beachBBQ, tropische muziek, en de beachparty niet.

    Voor meer informatie of een vrijblijvende offerte kunt u het formulier invullen voor de gedetailleerde beschrijving van de activiteiten en het verdere verloop van deze dag.

    80 - 500 personen

    Thriller van Michael Jackson, I Want to Break Free van Queen of Grease, wie kent deze videoclips niet ? Tijdens de workshop videoclip maken kunnen jullie nu zelf je eigen onvergetelijke muziekvideo maken!

    De workshop videoclip maken begint met het verdelen van de deelnemers over de songtekst. Daarna gaan jullie, met hulp van ervaren regisseurs, verschillende shots bedenken. Tijdens de workshop videoclip maken kan de camera ieder moment worden gestopt. Het is dus mogelijk om kleding te wisselen of om een close up te maken van dat perfecte shot. Ook zijn er mogelijkheden om te veranderen van locatie of decor. Alle creativiteit en unieke ideeën kunnen ingebracht worden. Iedereen doet en denkt mee met deze workshop; niemand zal zich vervelen.

    De perfecte filmworkshop voor alle gelegenheden, inclusief blijvend eindresultaat: jullie eigen videoclip!

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    10 - 9999 personen

    Stap terug in de tijd en herbeleef de iconische hits van de jaren 80, 90 en 00's met onze spannende en meeslepende Muziekbingo! In slechts één uur brengen we de nostalgie tot leven terwijl je jouw favoriete nummers herkent en meezingt.

    Bij aankomst ontvangt iedere deelnemer een kleurrijke bingokaart met titels van nummers, artiesten of bandnamen, en zelfs foto's van legendarische artiesten en bands. En dan begint het avontuur! Onze enthousiaste begeleider draait de plaatjes één voor één terwijl jij je best doet om ze te herkennen. Voel je de opwinding als je de artiest of de titel van het nummer raadt? Of herinner je je nog hoe die iconische artiest eruitzag?

    Maar dat is nog niet alles! Wanneer je een horizontale lijn afkruist op je bingokaart, win je een fantastische prijs, speciaal verzorgd door ons team bij DoeNederland. En we gaan door voor meer spanning en sensatie! Kruis twee lijnen af en win een nog grotere prijs. En natuurlijk, de kers op de taart: een volle kaart voor de grandioze hoofdprijs! Maar……heb je een valse bingo? Liedje zingen!!

    Deze unieke activiteit is perfect voor elk moment van samenzijn. Of je nu een informele borrel plant of een diner wilt afsluiten met een knal, onze Muziekbingo voegt gegarandeerd een dosis plezier en opwinding toe aan je avond. En het beste van alles? Dansen is gratis! Dus laat jezelf gaan op de onweerstaanbare hits terwijl onze begeleider de sfeer verhoogt met zijn aanstekelijke dansmoves.

    12 - 500 personen

    Eten uit de streek is duurzaam. En in deze tijd wil iedereen graag duurzaam bezig zijn. Bij het workshop thema Streekbeleving bieden wij diverse buitenkook workshops aan waarbij wij werken met streekproducten uit die streek.

    En er zijn héél veel streken in Nederland. Gelukkig maar, want daardoor heb je in iedere streek weer een unieke kookworkshop.

    We starten met het hele team op een mooie locatie in een streek in Nederland.
    Na de koffie en thee volgt de uitleg van de dag. Het gezelschap wordt verdeeld in teams en ieder team heeft een smartphone en krijgt een unieke codenaam. Nadat je die hebt ingevoerd gaat de tocht beginnen.
    Op tandems, steps, of scooters gaan jullie op weg van locatie naar locatie. Bij elke lokale tuinderij of boer liggen heerlijke producten voor jullie klaar. En natuurlijk zal de ondernemer vertellen waarom hij/zij gekozen heeft voor biologische teelt en hoe hij of zij dat doet.
    Leuk, leerzaam en lekker!

    Wil je wildplukken onderweg? Ook dat is mogelijk. Onze wildplukster vertelt graag over haar passie van eten uit de natuur. En ook hier zal  het hele team oogsten uit de natuur. En daar maken wij weer een heerlijk gerecht van later op de dag.

    Elke Streekbeleving kunnen wij aanpassen aan jullie wensen. Veel is afhankelijk van de tijd en het budget uiteraard. Heb je de hele middag dan kunnen er gemiddeld twee of drie lokale boeren bezocht worden.

    Vraag gerust naar de mogelijkheden, wij denken graag met je mee voor een unieke kookworkshop.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in! 

    30 - 200 personen

    Ontdek het Unieke Jeukwoordenspel ! 
    Ben je klaar voor een uniek avontuur dat je nergens anders zult vinden? GO-Teambuilding heeft het perfecte recept voor een bruisend teamuitje dat bol staat van actie, uitdagingen én een flinke dosis kantoorhumor! Het is tijd om jezelf los te laten, de zorgen van dat hoofdpijndossier van je af te schudden en die eeuwige kritiek gewoon overboord te gooien. Klaar om het langste Jeukwoord neer te leggen?

    Wat staat je te wachten?
    Het Jeukwoordenspel is een rollercoaster van hilariteit, gevuld met spellen zoals het "Mikpunt van Kritiek", "Jeukwoorden Scrabble", geheugentests én natuurlijk de beruchte "Jeukwoorden Kwiz"! En weet je wat het beste is? Wij maken dit spel helemaal op maat voor jou en je collega's. We graven in jullie bedrijfsjargon en creëren uitdagingen die perfect bij jullie passen. Geen zorgen over materialen of begeleiding, wij regelen dat allemaal voor jullie. De duur en inhoud van het spel? Volledig aanpasbaar aan jullie groep! En geloof ons, na dit spel is een hechter teamgevoel gegarandeerd. Het Jeukeffect blijft minstens zes weken in jullie collectieve bedrijfsgeheugen hangen!

    Wat zijn Jeukwoorden?
    Jeukwoorden zijn die woorden die je keer op keer hoort, tot ze hun betekenis verliezen. Je kent ze wel: scrummen, agile, teambuilding, zelfsturende teams, en natuurlijk de beruchte heidag. Ze zorgen niet alleen voor irritatie, maar kunnen ook de communicatie flink in de war sturen. Ons Jeukwoordenspel is als een lachspiegel voor jullie organisatie - een kans om samen te lachen én te leren!

    Dus waar wacht je nog op? Neem geheel vrijblijvend contact met ons op voor meer informatie. Het wordt een avontuur om nooit te vergeten!

    Laat het Jeukwoordenspel beginnen! 

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in. 

    15 - 150 personen

    Geschikt of Ongeschikt
    Ben jij geschikt voor een echte armytraining? Tijdens het teambuildingprogramma Geschikt of Ongeschikt worden teams op een speelse manier getest op samenwerking, communicatie en doorzettingsvermogen. Een actief en toegankelijk bedrijfsuitje waarbij teamwork centraal staat.

    Zo verloopt de missie
    De activiteit start op een locatie naar keuze met een ontvangst en briefing door Korporaal Jan. Daarna worden de teams ingedeeld en begint de training. Tijdens verschillende opdrachten worden teams getest op samenwerking, strategie en communicatie. Denk aan uitdagende teambuildingopdrachten waarbij samenwerken essentieel is om te scoren. Het draait niet om individuele kracht, maar om de teamprestatie. Het team dat het beste samenwerkt, wint de missie.

    Voor iedere doelgroep geschikt
    De opdrachten kunnen worden aangepast in intensiteit, waardoor dit programma geschikt is voor vrijwel iedere groep. Of het nu gaat om een actieve uitdaging of een laagdrempelig teamuitje, iedereen kan meedoen en bijdragen aan het resultaat.

    Mogelijkheden & locaties

    De armytraining duurt gemiddeld 2 tot 3 uur en kan op verschillende locaties in Nederland worden georganiseerd. Het programma kan in overleg volledig worden aangepast op basis van de gewenste duur, invulling en het beschikbare budget.

    Vraag vrijblijvend een offerte aan en ontdek de mogelijkheden voor uw team.

    30 - 1001 personen

    De leukste missie die je ooit vrijwillig aangaat! Tijdens de Vrijwillige Missie worden collega’s ingedeeld in eenheden en krijgen ze verschillende hilarische opdrachten. Dus strijden en vooral: keihard lachen. 

    Dit programma draait om teamspirit, vertrouwen en onderlinge steun. Teams moeten elkaar helpen, motiveren en soms “door de missie heen trekken”. Het is voor teams die willen samenwerken, beter communiceren en plezier maken. Iedereen kan op zijn eigen manier meedoen. Een teambuilding ervaring die collega’s nog lang zal bijblijven.

    Wildcard toevoeging!
    Tijdens het spel kun je speciale opdrachten uitvoeren om Wildcards te verdienen. Met deze Wildcards kun je het spel ineens omgooien, bijvoorbeeld door punten af te pakken van een ander team of jezelf een slim voordeel te geven.

    Hoe werkt het in de praktijk:
    -Jullie worden verdeeld in teams en vormen verschillende eenheden.
    -Elke eenheid ontvangt een iPad die fungeert als commandocentrum.
    -Via de iPad verschijnen opdrachten, missies en uitdagingen.
    -Teams voeren fysieke, creatieve en denkopdrachten uit op verschillende locaties.
    -Met elke succesvolle missie verdienen jullie punten voor de eenheid.
    -Op een live scorebord zien jullie welk team het beste presteert.
    -Aan het einde komt iedereen weer samen voor de ontknoping en prijsuitreiking.
    -Achteraf ontvangen jullie het beeldmateriaal zodat jullie een leuke herinnering aan het spel overhouden.

    Maatwerk en personalisatie
    Dit spel kan volledig worden aangepast aan jullie organisatie en wensen. Ook kunnen wij opdrachten, vragen en onderdelen personaliseren met jullie bedrijf, collega’s of thema’s.

    Mogelijk ook te combineren met borrel of diner, wij hebben geschikte horeca partners in ons netwerk.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    24 - 2000 personen
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Escape City is een spel waarin jullie in teams anderhalf uur de tijd hebben om te ontsnappen uit de stad. Dit doe je door raadsels en puzzels op te lossen. Voor je aan het spel begint krijgt elk team een tablet en een escape bag. Tijdens het spel zijn jullie voortdurend in contact met de game master. Hij houdt jullie goed in de gaten en stelt je gedurende het spel vragen om je sneller te helpen ontsnappen. Daarnaast geeft hij je ook tips en let op: deze kunnen onverwachts en uit alle hoeken komen.

    Het spel is in grote en kleine groepen te spelen en is voor jong en oud. Of je het nu als teamuitje, familiedag of met vrienden speelt. Het uitje is zeer geschikt voor allerlei gelegenheden.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    11 - 250 personen

    Het is al helemaal hip en happening, flexwerken en flexplekken. We werken vanuit huis of vanuit de lunchroom, zelfs vanaf onze vakantiebestemming gaat het werk gewoon door. Is er dan nog wel behoefte aan een vaste plek op het werk? 

    De Mag ik een vaste flexplek-show is een  komische theatershow over de voor en nadelen van het nieuwe werken. Een show waarin alle voorkomende vragen over het nieuwe werken op een ludieke manier aan de orde komen. De show is licht, informatief en humoristisch en uitermate geschikt voor meetingen en trainingen waarin dit onderwerp centraal staat.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte onderstaand aanvraagformulier in!

    10 - 200 personen

    Give Backpack is een geweldige MVO activiteit, waarbij plezier en teambuilding wordt gecombineerd met iets terugdoen aan de maatschappij.

    Dit tabletspel heeft niet alleen een impact op de groep waarmee je de activiteit doet, maar ook op mensen in de maatschappij die het een stuk minder goed hebben.

    Ieder team van 6 personen krijgt een tablet vol opdrachten, een zogenaamde ‘propbox’ en een lege rugzak om te vullen met specifieke items. 

    Door het doen van allerlei inspirerende, creatieve en leuke opdrachten via de tablet verdient elk team punten en bereikt daarmee verschillende levels. Bij elk level kunnen er items worden gewonnen die in de rugzak worden gestopt.

    Lachen, gieren, brullen, en ondertussen maak je het verschil in het leven van een minderbedeelde aan wie de rugzak wordt gedoneerd.

    Het doel wordt in overleg bepaald. Het kan zijn voor daklozen met belangrijke items voor deze doelgroep, maar het kan ook om schoolspullen voor kinderen in een asielzoekerscentrum zijn. In ieder geval iets dat past bij de wensen van jouw organisatie.

    Tijdens de activiteit worden er foto's en filmpjes gemaakt bij de verschillende opdrachten. Alle gemaakte foto’s en filmpjes worden naderhand toegestuurd om nog eens flink na te genieten.

    40 - 1000 personen

    Altijd al willen weten of jij het in je hebt om de nieuwe Robinson te worden? Je hoeft hiervoor helemaal niet naar een onbewoond eiland, dit kan gewoon in jouw stad! Ga nu de strijd aan met je vrienden, collega’s of familie tijdens Expeditie Robinson!

    Wat is Expeditie Robinson Strand?
    - Strategische en afwisselende proeven
    - Professionele begeleiding van de Uitjes en Eten spelleider
    - Strijd om de felbegeerde Expeditie Robinson Trofee

    Omschrijving programma
    Nadat de kampen verdeeld zijn kunnen jullie van start! Ieder kamp ontvangt zjin eigen kleur bandage en vlag. Tijdens de proven gaan jullie de strijd met elkaar aan! De proeven zijn afwisselend en vereisen verschillende vaardigheden. Nadat alle proeven gedaan zijn is het tijd voor de alles beslissende finale. Welk kamp weet zich het snelst te bevrijden van de kettingproef, kraakt diverse codes om als eerst de kluis te openen? Wie wordt de echte Robinson?
    Het is ook mogelijk om deze activiteit te combineren met een lunch of diner. 

    Waarom kiezen voor Uitjes en Eten?
    Wij organiseren al 20 jaar lang bedrijfsuitjes en teamuitjes door heel Nederland en België. Zoals wijzelf altijd graag zeggen: Wij maken blij! Benieuwd naar de ervaringen van groepen die jullie voor zijn gegaan?

    15 - 2500 personen

    DISC-Special Forces is geen standaard teamtraining waarbij iedereen braaf in een kringetje vertelt wat zijn “kwaliteit” is. Dit is een intensieve en praktijkgerichte training waarin inzicht, samenwerking en actie samenkomen.

    Tijdens deze unieke training ontdekken deelnemers eerst hun eigen DISC-profiel én dat van hun collega’s. Hoe communiceer je? Hoe reageer je onder druk? Waar liggen de sterke punten en valkuilen binnen het team? Deze inzichten worden direct vertaald naar concrete afspraken en een praktisch actieplan.

    Daarna gaat het team de uitdaging écht aan tijdens een loodzware Special Forces training onder begeleiding van ervaren instructeurs. In een realistische setting worden communicatie, leiderschap en samenwerking direct getest. Geen theorie meer, maar doen. Juist onder druk wordt zichtbaar hoe een team écht functioneert.

    De training wordt afgesloten met een gezamenlijke reflectie waarin ervaringen worden gekoppeld aan de DISC-profielen. Zo ontstaan direct toepasbare inzichten waarmee teams sterker, effectiever en hechter samenwerken op de werkvloer.

    Wat gaan jullie doen?
    • Kennismaken DISC-model en inzicht krijgen in eigen gedrag en communicatiestijl
    • Ontdekken hoe collega’s reageren en samenwerken, vooral onder druk
    • Interactieve teamopdrachten en werken aan samenwerking en vertrouwen
    • Een persoonlijk en gezamenlijk actieplan opstellen
    • Uitdagende Special Forces teammissies onder begeleiding van instructeurs
    • Communicatie, leiderschap en samenwerking direct testen in de praktijk
    • Reflecteren op gedrag, teamdynamiek en prestaties tijdens de opdrachten
    • Concrete leerpunten vertalen naar de dagelijkse praktijk op de werkvloer

    Wat levert het op?
    • Meer inzicht in eigen gedrag en dat van collega’s
    • Effectievere communicatie en samenwerking in uitdagende situaties
    • Meer begrip voor rolverdeling en teamdynamiek
    • Sterker vertrouwen en meer verbinding binnen het team
    • Concrete afspraken die direct in de praktijk worden getest

    Volledig maatwerk
    Elke DISC-Special Forces training wordt volledig afgestemd op jullie team en doelstellingen. Of het nu gaat om een managementteam, salesafdeling of operationeel team: de training sluit aan op de uitdagingen, het niveau en de gewenste leerdoelen van jullie organisatie.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    5 - 500 personen

    Wie heeft bij jullie het hoogste IQ? Deze test zal het voor eens en altijd bepalen...

    Voor je verder leest: weet je het zeker? De Company IQ Test kan verstrekkende gevolgen hebben voor de verhoudingen binnen de groep collega’s, vrienden of teamleden waarmee jij deze battle aangaat. Waar zitten de Einsteins en welke groep kan het niet zo best bijbenen? Voor je het weet blijkt bijvoorbeeld die niet al te montere blonde baliedame beter uit de quiz te komen dan jij en wie serveert er dan voortaan de koffie? De Company IQ Test is de leukste manier om voor eens en altijd het verschil tussen brein en branie te bepalen.

     

    Wat staat je te wachten tijdens de Company IQ Test?
    Jouw gezelschap wordt ontvangen door een heuse quizmaster. Hij of zij geeft jullie een uitgebreide speluitleg en dan worden er teams gemaakt van 6 tot 8 personen. Aan de hand van 10 vragenrondes gaan we de absolute meesterbreinen bepalen. Ja/nee-rondes, multiple choice, schattingsrondes en natuurlijk buzzrondes: wie het snelst op de rode knop drukt en juist antwoordt pakt de punten. Uiteraard steken we de quiz zo breed mogelijk in, met algemene kennis alleen ga je het zeker niet redden. Muziekfragmenten herkennen, geschiedenis- en aardrijkskundevragen, tv- en mediavragen, anagrammen oplossen en hoeveel weet je eigenlijk van literatuur?

    De beste masterminds komen elkaar tegen in de grand finale. De pittigste vragen gaan nu over tafel en de quizmaster geeft geen millimeter toe. Hier win je alleen op inzicht, maar een sprankje geluk is zeker welkom!

    De Company IQ Test kan op iedere willekeurige locatie in Nederland, België en Duitsland gespeeld worden. Dit spel kan ook in het Engels gespeeld worden.

    Voor meer informatie of een vrijblijvende offerte kunt u onderstaand formulier invullen.

    6 - 5000 personen

    Jullie team speelt en creëert samen. Het kunstwerk blijft hangen op jullie kantoorwand, en 20% van het bedrag gaat naar Right to Play.

    Art of Play is een speelse, op maat gemaakte teamervaring waarin plezier, lachen en betekenisvolle gesprekken samenkomen via verrassende en creatieve oefeningen. Jullie team speelt, creëert en reflecteert samen, met als resultaat één gezamenlijk kunstwerk dat een gedeeld moment vastlegt.

    Wat is Art of Play?
    Deze workshop combineert speelse interactie, onverwachte creatieve oefeningen en gezamenlijke kunstcreatie. Het is een energieke en ontspannen manier om als team te verbinden rond een onderwerp dat echt voor jullie relevant is.

    Altijd afgestemd op jullie team
    Elke Art of Play workshop wordt speciaal voor jullie ontworpen. Samen bepalen we vooraf het centrale thema. Dit kan gaan over samenwerking, communicatie, teamdynamiek, cultuur, het vieren van een mijlpaal of een ander onderwerp dat op dat moment speelt binnen jullie team. Dit thema vormt de basis voor de activiteiten én voor het uiteindelijke kunstwerk.

    Wat gaan jullie doen?
    Jullie nemen deel aan speelse en verrassende creatieve oefeningen die vaste patronen doorbreken en drempels verlagen. Verwacht beweging, veel gelach, nieuwsgierigheid en onverwachte manieren van samenwerken. Er is geen artistieke ervaring nodig. Het draait om meedoen, spelen en samen plezier maken.

    Een gezamenlijk kunstwerk als blijvende herinnering
    Alle activiteiten komen samen in één eindresultaat: een prachtig gezamenlijk kunstwerk, gemaakt door het hele team. Dit unieke werk weerspiegelt de gedeelde ervaring, energie en inzichten van de groep en is direct klaar om op te hangen in jullie kantoor als blijvende herinnering aan dit moment samen.

    Spelen met impact
    Art of Play is ontwikkeld in samenwerking met Right to Play en is geïnspireerd op hun Reflect, Connect, Apply-methode.

    Twintig procent van het workshopbedrag wordt, in naam van jullie team, gedoneerd aan Right to Play. Hiermee ondersteunen jullie kinderen wereldwijd via de kracht van spelen.

    Resultaat: Een op maat gemaakt gezamenlijk kunstwerk, klaar om op te hangen op jullie kantoorwand. 

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    4 - 40 personen

    Workshopschermen
    'Altijd al willen doen',  'verrassend',  'spannend',  'ik had niet gedacht dat ik het al zo snel al onder de knie zou hebben.  Dat zijn de reacties die wij vaak horen. 

    • Iedereen kan mee doen 
    • Overal mogelijk 
    • Geen locatie dan doen wij een geschikte suggestie 
    • Vanaf 8 personen  tot 125 personen tegelijk 
    • Stijlvol 
    • Interactief 
    • Laat u verassen en vraag gelijk een voorstel aan

    Teambuilding /  Vergaderbreak!
    Een goed moment om uw vergadering of presentatie af te wisselen met een energieke workshop schermen. Terwijl u met uw team nog aan het vergaderen bent, zorgen wij dat alle materialen in de aangelegen ruimte of buiten klaar staan. Na een korte break heten wij u welkom en kan u met uw collega's direct aan de slag. Op bijna op iedere locatie is dit mogelijk! Desgewenst bespreken wij met u de mogelijkheden voor een metafoor.

    Vrijgezellen 
    Een stijlvol dagdeel (elk moment van de dag mogelijk) met de vrienden of vriendinnen van de bruid of de bruidegom.  Na afloop sluiten we af met het sabreren van de champagne 

    Voor meer informatie of een vrijblijvende offerte kunt u het aanvraagformulier invullen.

    8 - 200 personen

    Over deze pagina

    Een teambuilding is niet alleen leuk, het is ook samenwerken met collega's. Samen ervaringen op doen, samen lachen of angsten overwinnen. Samen met je team iets meemaken buiten het werk om. Goed voor het groepsgevoel.


    Check de website www.wegmetdebaas.nl/teambuilding/nederland en vindt een teambuilding naar wens.