Goede teamactiviteit in Wijk aan Zee

Filteren

Filters

Activiteiten: Spel & Ontspanning
Citygames & Beachgames
Topkeuze: Sportief & Actief
Kookworkshop & meer
Inspirerende Creatieve uitjes
Verbindende Teambuilding activiteiten
Eten, Drinken, & Feesten
Onvergetelijke Incentives/ buitenlandse reizen
Online
Zoekwoord
Zoekwoord
Gebied
Personen 0+
0
0
500
0500+
421 uitjes gevonden gevonden gebaseerd op de volgende filters
  • Plaats, regio of provincie: Wijk aan Zee
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Met onze hilarische bedrijfsbingo ben je verzekerd van een sprankelend, interactief spel vol humor, muziek en competitie. Onder leiding van een ervaren Bingomaster – ook beschikbaar in het Engels – beleef je een unieke teambuildingactiviteit die ver uitstijgt boven de traditionele bingo.

    Geen saaie nummers, maar levendige kaarten met meezingers, teksten en foto’s. Via onze website verandert je smartphone in een persoonlijke BINGO-kaart met 25 unieke vakjes. In teams strijd je in drie rondes: één rij, twee rijen en de volle kaart.

    Tijdens het spel verschijnen vragen, geluidsfragmenten en videoclips op het grote scherm. Herken je ze? Vink ze direct af op je telefoon. Denk je BINGO te hebben, dan controleert onze software dit meteen. Maar let op: er zitten strikvragen tussen… Een valse BINGO? Dan volgt een hilarische opdracht.

    Onze Bingomaster is de energieke motor van het spektakel en weet iedereen mee te slepen. Eén kaart duurt circa 45 minuten; meestal spelen we er twee, met gelegenheid voor een pauze. Zelfs in de pauze blijft de sfeer erin met onze muzikale bingo-klok.

    Geschikt voor groepen tot 2000 personen, op locaties in heel Nederland en België. We zorgen voor een opvallende welkomstsheet, kraakhelder geluid (tot 150 deelnemers) met topklasse apparatuur en natuurlijk een professionele quizmaster – geen stagiaires.

    Met 17 jaar ervaring, 3.000 quizzen en bingo’s per jaar en meer dan 1.000 recensies met een 9+, maken wij van elk bedrijfsfeest een onvergetelijke ervaring vol energie, humor en verbondenheid.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    30 - 1500 personen

    Pub Quizzen zijn razend populair en bieden een gezellige avond vol plezier en uitdaging voor iedereen!

    Zin in een activiteit waar iedereen in opgaat? Dan is deze Pub Quiz dé activiteit voor jou!
    De Most Event Pubquiz draait om samen lachen, fanatiek meedoen en nét genoeg competitie om het spannend te houden. Teams strijden om de winst, terwijl de sfeer ontspannen en gezellig blijft. Perfect voor collega’s, vrienden of familie. Of je nu alles weet of vooral voor de sfeer komt: iedereen doet mee.

    Onze Pubquiz zit vol herkenning en afwisseling. Denk aan vragen over series en tv, sport en actualiteit, een verrassende Wie ben ik?-ronde en natuurlijk muziek. De vragen zijn toegankelijk, de sfeer ontspannen en de competitie precies scherp genoeg om het spannend te houden.

    Wat het extra leuk maakt? Jullie spelen met professionele buzzers. Dat zorgt voor snelle reacties, fanatieke momenten en nét die extra adrenaline-shot bij elke vraag. Je voelt de spanning oplopen terwijl teams elkaar proberen voor te zijn.

    De avond begint met een korte uitleg, daarna volgen meerdere quizrondes, een pauze om bij te praten en een spannende finale. Het winnende team gaat naar huis met een leuke prijs, maar eigenlijk wint iedereen een avond waar nog lang over wordt nagepraat.

    Jullie hoeven alleen maar te spelen, lachen en genieten. De Pubquiz is perfect te combineren met een borrel of diner.

    Klaar voor een pubquiz die meteen voor voorpret zorgt?

    Wij komen naar jullie locatie en nemen alles mee: 

    • Professionele Quizmaster
    • Gebruik buzzers
    • Leuke prijs voor het winnende team
    • De Pubquiz kan op iedere willekeurige locatie in Nederland & België gespeeld worden

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

     

    15 - 400 personen

    Lasergamen op Locatie – Actie, Spanning en Teamplezier
    Ben je op zoek naar een unieke activiteit vol actie, spanning en plezier? Kies dan voor lasergamen op locatie met Flitz-Events! Wij toveren elke gewenste plek om tot een professionele lasergame-arena – of het nu op de parkeerplaats, de loods of op kantoor of sporthal is.

    Met onze mobiele lasergame set nemen jullie het in teams tegen elkaar op met professionele lasergamewapens. Perfect voor bedrijfsuitjes, teamuitjes, vrijgezellenfeesten of familie-evenementen.

    Waarom kiezen voor lasergamen op locatie met Flitz-Events? 
    Veiligheid, professionaliteit en plezier staan voorop. Onze ervaren instructeurs begeleiden jullie tijdens het hele lasergame-evenement en zorgen ervoor dat alles soepel verloopt.

    Iedere deelnemer krijgt een speciale hoofdband met sensoren die reageren op de laserstralen. Het doel is simpel: scoor zoveel mogelijk punten door je tegenstanders te raken. Er zijn verschillende spelvormen mogelijk – van teamgevechten tot individuele challenges – waardoor ieder spel uniek en spannend blijft.

    Lasergamen bij jouw op locatie
    Of je nu wilt lasergamen op de parkeerplaats, de loods, in de hal of op het kantoor wij maken het mogelijk. Dankzij onze mobiele lasergame-uitrusting creëren we binnen no-time een echte lasergame experience op elke locatie in Nederland.

    Ervaar de ultieme spanning van lasergamen op locatie waar actie, strategie en teamwork samenkomen!

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in! 

    20 - 1000 personen

    Het huwelijk staat op het spel! Jullie hebben nog maar een paar uur om alles te regelen voor de bruiloft van vanavond. Ga met je collega's, vriendinnen of vrienden op pad en race door het centrum van een stad naar keuze.

    Een uitdagend uitje met online support.

    Wat heb je nodig?

    Om deel te nemen heb je het volgende nodig;

    • Een opgeladen smartphone
    • De app, gratis te downloaden
    • Teamspirit en alertheid
    • Optioneel: Een powerbank of oplader voor na het spel

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

     

    2 - 500 personen

    Al 15 jaar Creativiteit zonder grenzen! Voor elke groep van bedrijfsteam tot vrijgezellenfeest of familiedag! Workshops waar het plezier van afspat.

    Op zoek naar een workshop waar het plezier vanaf spat? Met meer dan 15 jaar ervaring is Schilder-cursus.nl hét adres voor alles wat met creativiteit te maken heeft. Of je nu wilt ontladen tijdens een sessie verfsmijten, je innerlijke kunstenaar loslaat bij beestachtig schilderen, of samen een indrukwekkende muurschildering maakt: wij maken het mogelijk.

    Wij verzorgen alles tot in de puntjes, bij ons of bij u op locatie. Zelfs een programma volledig op maat — zoals het maken van gipsen beelden — is mogelijk.

    Snel, creatief en flexibel. Geef uw uitje of feest de boost die het verdient. Neem contact op voor de mogelijkheden!

    5 - 200 personen

    Stap samen met je team in een onvergetelijke ervaring en bekijk Nederland vanuit de lucht tijdens dit exclusieve bedrijfsuitje. Een unieke combinatie van spanning, beleving en samenwerking.

    Tijdens dit uitje worden jullie ontvangen op een locatie naar keuze, waar het programma start met een korte introductie en safety briefing. Vervolgens worden jullie op een ludieke manier – vaak met stoere legervoertuigen – naar het helipoint gebracht. Daar staat de helikopter al klaar en begint het echte avontuur.

    In kleine groepen van drie tot maximaal zes personen maken jullie een indrukwekkende vlucht boven de omgeving. Het uitzicht, het opstijgen en het gevoel van vrijheid zorgen voor een ervaring die deelnemers niet snel vergeten. Na afloop keert iedereen terug naar de locatie, waar het programma optioneel wordt uitgebreid met een borrel, diner of barbecue.

    Highlights

    • Spectaculaire helikoptervlucht boven Nederland
    • Uniek transport naar het helipoint (o.a. legervoertuigen)
    • Geschikt voor groepen vanaf ±16 personen
    • Mogelijk op diverse locaties in Nederland
    • Uit te breiden met catering of dagprogramma

    Interesse? Neem contact met ons op – wij denken graag met je mee en stellen een uitje samen dat volledig aansluit op jullie wensen.

    30 - 298 personen

    Voor-Hete-Vuren-Staan:
    Brand, vuur, sirenes ... rondrennende mannen, draaiende pompen ... De wereld van de brandweer intrigeert iedereen! Maak het mee, samen met je collega´s vorm je een team: de uitrukploeg! Meteen erop af, een vlammenzee bedwingen: geen gepraat maar actie! Doen, meemaken en beleven dat zijn de sleutelwoorden van dit bedrijfsuitje!

    Voor elk wat wils
    Onze brandweermannen staan klaar, samen met jouw overwinnen we de angst voor vuur en maken we pret met water. Je bent voor één dag brandweerman, een belevenis die je niet snel vergeet! Iedereen - van jong tot oud - vindt leuke en leerzame elementen in dit personeelsuitje terug.

    De top 5:
    De top 5 ingredienten van een succesvol programma. BrandweerSurvival zit vol:
    1. Actie, het alarm gaat, snel instappen voor een heuse uitruk
    2. Spel, maakt het kind los in je, twee teams die watervoetbal spelen
    3. Sport, actief bezig zijn met een ouderwetse handpomp
    4. Fun, ... waarschijnlijk knoei jij per ongeluk met water ...
    5. Teambuilding, communicatie en samenwerking zijn noodzakelijk om een brand te blussen

    * Bovendien zijn educatieve elementen toegevoegd, zodat u (ongemerkt) ook nog iets nuttigs leert. 

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte voor dit leuke teamuitje het aanvraagformulier in!

    14 - 450 personen
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes
    De Wanted Citygame is begonnen!
    Zijn jullie slim en snel genoeg om twee uur lang uit handen te blijven van het achtervolgende team? Of lukt het de Hunters om de voortvluchtigen op tijd in de kraag te vatten? Dit zenuwslopende achtervolgingsspel staat garant voor spanning, actie en teamwork!

    Ga met collega’s, vrienden of familie de uitdaging aan in dit meeslepende kat-en-muisspel. De teams worden ter plaatse ingedeeld. Het voortvluchtige team krijgt een paar minuten voorsprong en mag zich daarna alleen lopend of beperkt met vervoer verplaatsen. Ondertussen ontvangen de achtervolgers live GPS-updates om de jacht te openen.

    Maar let op: je mag niet twee keer dezelfde route nemen, niet langer dan 10 minuten hetzelfde vervoermiddel gebruiken, je mag geen gebouwen in én je moet binnen het stadscentrum blijven. Strategie, snelheid en samenwerking zijn cruciaal. Wie weet zijn jullie de ongrijpbare winnaars!

    Hoe verloopt een potje Wanted?
    Jullie worden ontvangen met een welkomstdrankje, waarna de spelregels duidelijk worden uitgelegd. Zodra de teams zijn samengesteld, is het tijd om te verdwijnen — letterlijk.

    De achtervolgers krijgen live toegang tot de locatie van het andere team en zetten de achtervolging in. Door slimme hints, scherpe analyse en samenwerking kun je de anderen te slim af zijn… of juist vangen!

    Na een enerverende jacht verzamelen alle teams zich weer op de startlocatie. Onder het genot van een drankje volgt de bekendmaking van het winnende team. Bereid je voor op adrenaline, lol en onvergetelijke momenten in deze unieke citygame!
    6 - 5000 personen

    Uniek in Nederland en België; de Double Rally Arrangement met de Segway, E-Scooters en/of E-Choppers. 

    Wat houd het in?
    Tijdens dit 2 uur durende arrangement maak je per uur een leuke tour met elke keer een ander voertuig. Een prachtige Segway tour onder begeleiding van ervaren instructeurs, een leuke E-scooter tour en/of tourtocht met de E-Chopper.

    Ervaar een practige veelzijdige manier om een stad/dorp of omgeving te verkennen op 2 of 3 verschillende electrische voertuigen! Deelnemers worden verdeeld in groepen. Elke groep start op èèn van de voertuigenen en wisselen elkaar na 1 uur af. Op elk voertuig maken de deelnemers een mooie tour.

    Double Green Rally   (totale tijdsduur event, 2.5 uur inclusief pauze onderweg)
    Een uniek arrangement dat je nergens anders vindt!!!

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    Prijs vanaf €74,50 p.p excl. btw, inclusief verzekering, gebruik helmen, transport en begeleiding van van instructeurs.

    Bent u met minder personen en lijkt het leuk jullie om segway te rijden? Kom dan naar onze locatie op de Veluwe! Segway tour Veluwe vanaf 8 personen

    24 - 200 personen

    Bij Chain Reaction Table Top maak je een lange 'kettingreactie' op tafels waarbij ieder team verantwoordelijk is voor een deel ervan. Je werkt niet alleen samen met de mensen in je team, maar ook met de aangrenzende teams om de ketting tot een succes te maken!

    Alle teams ontvangen een spelbord en een set spelkaarten die de basis vormen van het ontwerp. Ieder team kiest 4 of 5 losse 'machines' uit die gemaakt worden van allerlei bijgeleverde materialen. 

    Creativiteit wordt beloond zolang het ontwerp goed genoeg in elkaar zit en de testfase doorstaat. Projectmanagement en resource management komen ruim aan bod. 

    Alle losse machines worden eerst per team elkaar gelinkt. Vervolgens worden de ontwerpen van aangrenzende teams aan elkaar verbonden. Zo ontstaat er één grote kettingreactie die door de hele zaal loopt. Als iedereen er klaar voor is volgt de grote finale waarin de ketting in beweging wordt gezet. De energie wordt van tafel naar tafel doorgegeven en iedereen is trots op het eindresultaat. 

    Teambuildingeffecten van Chain Reaction Table Top
    Een teambuildingprogramma moet vooral leuk en inspirerend zijn. Daarnaast oefenen we vaardigheden in het programma die je ook in je werk nodig hebt. De belangrijkste op een rij:

    • Teams aansturen
    • Probleemoplossend vermogen
    • Netwerken
    • Project planning
    • Innovatie stimuleren

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    20 - 1000 personen

    Het meest spannende bedrijfsuitje, Escape in the City! De stad verandert in jullie escape room. Weten jullie de codes te kraken aan de hand van de verschillende opdrachten? Open als eerste de kluis en ga er met de winst vandoor!

    Wat is Escape in the City?
    -
    Spannend ontsnappingsspel onder begeleiding van de spelleider van Uitjes en Eten
    - Werk samen om de codes te vinden en te kraken
    - Battle om de felbegeerde Escape in the City trofee

    Omschrijving programa
    Elk team krijgt een koffer overhandigd welke vast zit met handboeien. Aan jullie de taak om zo snel mogelijk los te komen en de koffer te openen. In de koffer vinden jullie verschillende gekleurde cijfersloten om een mystery ring. Los de uitdagende puzzels, raadsels, doe-, denk- en foto-opdrachten op en vindt de juiste codes! Welk team breekt het eerste los en pakt een voorsprong in de finale? Het team dat het finalespe als eerst oplost gaat er vandoor met de enige echte Escape in the City trofee!
    Het is ook mogelijk om deze activiteit te combineren met een lunch of diner. 

    Waarom kiezen voor Uitjes en Eten?
    Wij organiseren al 20 jaar lang bedrijfsuitjes en teamuitjes door heel Nederland en België. Zoals wijzelf altijd graag zeggen: Wij maken blij! Benieuwd naar de ervaringen van groepen die jullie voor zijn gegaan?

    15 - 1500 personen

    Bubble voetbal of Bubbelbal! Het sensationele teamuitje voor wie van voetbal houdt!Ga de strijd aan met je vrienden, teamgenoten of collega’s! Ideaal als bedrijfsuitje, teamuitje voor voetbalteams of vrijgezellenfeest!   Bubble voetbal is het maffe spel waarbij je tegenstander de andere kant van het veld op beukt! Het leuke hieraan is dat je er niets van voelt en dat het ongevaarlijk is. Je kunt dus elkaar ongecontroleerd te lijf gaan. Een hilarisch uitje!  

    Wat staat je te wachten tijdens Bubble Voetbal?
    Uiteraard gooien we je niet zomaar in het diepe. Na een relaxte ontvangst krijg je een uitgebreide speluitleg. Zodat je alle ins en outs kent. Vervolgens maken we teams en deze krijgen een laatste briefing over de te volgen strategie om elkaar omver te kegelen. Na het eerste fluitsignaal begint de strijd. Wie wordt ondanks de vele “overtredingen “de winnaar van dit hilarische spel? 

    Neem contact op voor de mogelijkheden. Bubbelbal is in diverse steden in Nederland, België en Duitsland te doen (ook in het Engels, Duits en het Frans).

    Het spel kan naar wens op bijna iedere locatie. Wij hebben reeds meerdere locatie die wij hiervoor kunnen benaderen. Op een eigen locatie, lokaal voetbalveld, bos of park is ook mogelijk.

    Vul voor meer info of een vrijblijvende offerte onderstaand aanvraagformulier in!

    12 - 5000 personen

    Wij zijn verheugd om jou te kunnen helpen bij het organiseren van een spannende en interactieve quizavond vol met oer-Hollandse gezelligheid.

    Onze Gek op Holland Quiz zal jullie uitdagen met vragen over de Nederlandse cultuur, tradities, muziekfragmenten raden en meer... Maar dat is niet alles!

    Om het spel nog dynamischer te maken, werken we met een geavanceerd buzzer systeem. Elk team krijgt zijn eigen buzzer, waarmee de teamleden kunnen buzzen om als eerste te reageren op de open vragen, of op het juiste antwoord te drukken bij de meerkeuze vragen. Dit zorgt voor een competitieve sfeer en voegt een extra dimensie toe aan de quizervaring.  Met één druk op de knop kunnen de teams hun kennis en snelheid bewijzen terwijl ze strijden om de titel van "Ultieme Holland Kenners".

    Onze professionele quizmaster zal de avond in goede banen leiden en de teams begeleiden tijdens de quiz. Hij zal de vragen stellen en zorgen voor een vlotte en vermakelijke spelervaring voor alle deelnemers. Naast het buzzer systeem en de quizmaster, zorgen wij ook voor alle benodigde audiovisuele apparatuur, inclusief geluidssysteem enprojectiescherm om ervoor te zorgen dat jullie quizavond een groot succes wordt.

    Aan het einde van de quiz wordt het winnende team bekend gemaakt en wordt de Most Event Hoofdprijs uitgereikt aan de Ultieme Holland Kenners!  Neem jij de prijs mee naar huis? 

    14 - 400 personen

    Het populaire bordspel Catan kun je nu ook live spelen in de stad. Gewapend met een speciale app van het spel op je eigen telefoon, wordt je losgelaten in het centrum van de stad. Verzamel grondstoffen, bouw straten, dorpen en steden en overmeester de concurrentie. Ben jij een ware tacticus, ontdek het in de Kolonisten City Game?

    Net zoals bij het bordspel kun je bij dit gps spel ontwikkelingskaarten en ridderkaarten kopen en steden en dorpen plunderen. Verder zijn er nog veel meer spelelementen. Werk samen met andere teams, handel met fictieve handelaars of voer een van de extra foto-opdrachten uit, zoals: ‘Maak een foto van hoe jullie de stad plunderen’ of ‘Laat op de foto zien dat jullie echte kolonisten zijn.’ Creativiteit wordt beloond. Hoe creatiever jullie zijn, hoe meer punten jullie verzamelen en hoe groter de kans is dat jullie team wint.

    Als je door de stad loopt dan krijg je een steeds duidelijker beeld van jullie speelveld. Je ontdekt steeds meer van de spelkaart en komt grondstoffen tegen die je team nodig heeft. Jullie gaan samen op zoek naar de juiste grondstoffen en proberen straten, dorpen en steden van het andere team te veroveren. Het is de bedoeling dat je als team een goede nederzetting maakt, zodat jullie het andere team verslaan en het spel winnen.

    Handel met handelaren, plunder andermans steden, bouw stadsmuren en doe nog veel meer in Kolonisten.

    Voorbeeld Dagindeling. We kunnen de tijden geheel naar wens aanpassen. 
    14.30 – 15.00 Aankomst met een drankje, uitleg programma
    15.00 – 16.30 Spel Kolonisten City Game
    16.30 – 17.00 Einde spel, napraten onder het genot van een drankje

    Inclusief

    • Professionele Begeleiding
    • Gebruik materialen
    • Foto's
    • Prijs winnende team
    • Eventuele catering 

    NIEUW!! Doe het zelf arrangement
    Uitje organiseren maar te maken met een beperkt budget? Dan biedt een doe-het-zelf spel de uitkomst. Doe-het-zelf spellen zijn uitjes die je speelt met je eigen smartphone en zonder spelleider. Op deze manier kan je al een uitje organiseren voor 17,50 per persoon.

    6 - 400 personen

    De Talent Rooms is de nieuwste methode om de samenwerking binnen een team zichtbaar te maken en te verbeteren. Niet door erover te praten, maar door te doen en ervaren! De kamers bevatten ieder een spectaculaire uitdaging waarbij het team onder tijdsdruk moet samenwerken. 

    Een van de Talent Rooms is een 'escape-room' waarbij het team terecht komt in een crime scene en de uitdaging krijgt om zo snel mogelijk een aantal aanwijzingen uit te rechercheren. Bij een andere Talent Room wordt juist een beroep gedaan op de communicatieve vaardigheden van de teamleden: zal het hen lukken om twee ruimtes identiek in te richten zonder dat zij elkaar kunnen zien? In weer een andere Talent Room wordt juist een beroep gedaan op de kennis van de teamleden. 

    Teams worden op een creatieve manier uitgenodigd om samen te werken. Ook worden ze op een ludieke manier getest op flexibiliteit, innovatiekracht, pro-activiteit en inlevingsvermogen. Door het interactieve karakter van de kamers worden de deelnemers verrast met onverwachte situaties en gestimuleerd om na elke kamer hun team samenwerking te verbeteren

    We eindigen met een spectaculaire finaleronde. Een echte knaller waarna het winnende team bekend wordt gemaakt!

    Voor meer informatie of een vrijblijvende offerte kunt u onderstaand formulier invullen.

    15 - 150 personen

    Over deze pagina

    Het is weer tijd voor een uitje in Wijk aan Zee! Maar wat gaan we dan doen? De een wil iets sportiefs terwijl de ander het liever rustig aan doet. Het is altijd lastig om weer iets te bedenken wat iedereen leuk vindt. WegmetdeBaas kan u hierbij helpen! Wij hebben heel veel diverse uitjes verzameld op onze site. Voor iedereen is er wel een bedrijfsuitje in Wijk aan Zee te vinden. Veel aanbieders kunnen ook een mix aanbieden van rustige en actieve bedrijfsuitjes. Zo kunt u iedereen een plezier doen met het geplande bedrijfsuitje. Tevens zijn bedrijfsuitjes in Wijk aan Zee ook een uitstekende gelegenheid om het team nog hechter te maken. Bij vele bedrijfsuitjes draait het om samenwerking en een goede communicatie. Dat alles uiteraard in een informelere setting dan normaal. Een bedrijfsuitje in Wijk aan Zee is goed om te doen, ook ten tijde van een crisis. Bedrijfsuitjes bevorderen de sfeer en motiveren het personeel. Doe daarom uw voordeel met onze site en ga snel op zoek naar leuke bedrijfsuitjes in Wijk aan Zee. U kunt direct contact opnemen met de aanbieder van een bedrijfsuitje. Zij zullen dan zo snel mogelijk contact met u opnemen om uw vragen te beantwoorden. En of u nu in Amsterdam een bedrijfsuitje wil plannen, in Maastricht, Nijmegen, Groningen, Rotterdam.. Of juist in een kleinere gemeente, u vindt het allemaal op WegmetdeBaas!