Bedrijfsuitje Outdoor Sport en Actie in Egmond aan zee

Filteren

Filters

Unieke Eindejaarsuitjes 2025
Activiteiten: Spel & Ontspanning
Citygames & Beachgames
Topkeuze: Sportief & Actief
Kookworkshop & meer
Inspirerende Creatieve uitjes
Verbindende Teambuilding activiteiten
Eten, Drinken, & Feesten
Onvergetelijke Incentives/ buitenlandse reizen
Online
Zoekwoord
Zoekwoord
Gebied
Personen 0+
0
0
500
0500+
39 uitjes gevonden gevonden gebaseerd op de volgende filters
  • Outdoor sport en actie
  • Plaats, regio of provincie: Egmond aan Zee
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Beleef het ultieme wintergevoel tijdens de Après Ski Winterspelen! Wie zegt dat je naar de Alpen moet voor winterpret? Tijdens de Après Ski Winterspelen beleef je die gezellige wintersportsfeer gewoon hier – zonder sneeuw, maar mét volop actie en hilariteit.

    We starten in stijl: met een warme ontvangst én een ijskoude Schnapps om de stemming erin te brengen. Daarna barst de strijd los! Samen met je team of collega’s ga je de uitdaging aan in een reeks unieke spellen, allemaal geïnspireerd op de wintersportwereld. Verwacht geen standaard potjes – denk aan gekke, creatieve en behendigheidstestende opdrachten waarin samenwerking en fanatisme samenkomen.

    Wat heb je nodig? Een flinke dosis enthousiasme, sportieve inzet, een beetje lef en vooral: teamgeest.

    Wil je de ervaring helemaal afmaken met een sfeervolle winterdecoratie? Laat het ons weten, dan zorgen wij voor een setting die rechtstreeks uit een après-ski dorp lijkt te komen.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    15 - 250 personen

    Handboogschieten is een eeuwenoude manier van jagen maar ook een olympische sport! Het is vooral bekend geworden door de verhalen van “Robin Hood”. Richtingsgevoel, focus en een vaste hand kunnen hier het verschil maken. We kunnen het handboogschieten aanbieden op 2 verschillende manieren: 

    Teambuilding Clinic Handboogschieten met 2 of 4 banen, tijdsduur 1 tot 1,5 uur en geschikt voor groepen tot 24 personen per clinic. Na uitleg over schiethouding, ademhaling en uiteraard veiligheid kan er eerst geoefend worden. Daarna is er in teamverband een webstrijd waarbij samenwerken en elkaar coachen jullie naar de overwinning kan helpen met als ultiem einddoel "Geblinddoekt Handboogschieten"!

    Evenementen opstelling Handboogschieten met 4 of 8 banen, in overleg kunnen we gedurende een afgesproken tijd korte workshops aanbieden van 30, 45 of 60 minuten. Ook is het mogelijk om met vrije inloop te werken waarbij bezoekers op een leuke manier kennis kunnen maken met het handboogschieten. 

    Handboogschieten is erg goed te combineren met één van onze andere teambuilding activiteiten op locatie zoals bijvoorbeeld Bamboestieken of de Wighland Games. 

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    10 - 300 personen

    Welk team is Geschikt of Ongeschikt voor het leger? Dat wordt bepaald tijdens deze teambuildingsdag. De verschillende teams zullen getest worden op hun vaardigheden door middel van spannende en ludieke opdrachten. Tijdens de briefing gegeven door onze Korporaal wordt het duidelijk dat er een strijd geleverd moet worden. 

    Iedere deelnemer ontvangt  een eigen overall om dit evenement in uit te voeren. Bij Jan Soldaat draait het om de teamprestatie, u hoeft dus niet over een uitmuntende conditie te beschikken om aan dit evenement mee te kunnen doen. Activiteiten die tijdens de dag voorbij kunnen komen zijn een communicatiechallenge, katapult bouwen, luchtbuks schieten of een IQ-test.

    Dit evenement kan uitgevoerd worden op een locatie naar keuze of start op ons Hoofdkwartier in de buurt van Haarlem/Amsterdam. De locatie vormt het ideale decor voor de missie “Geschikt of Ongeschikt?”. 

    Deze unieke missie kan naar wens uitgebreid worden, met een lunch, borrel, diner, geheel verzorgde overnachting met ontbijt en nog heel veel meer.

    Wilt u meer weten over de mogelijkheden van dit evenement en de activiteiten? Vul het aanvraagformulier in!

    30 - 1001 personen

    Het spannendste avontuur van tv. Maar dan in het echt. Ga de ultieme strijd aan in teams. Boek nu The Robinson Game en beleef het avontuur van Expeditie Robinson, gewoon in Nederland en België!

    Tijd om je innerlijke Robinson wakker te schudden
    Je hebt geen onbewoond eiland nodig om je innerlijke Robinson te ontdekken. Met The Robinson Game brengen wij het échte survivalgevoel naar jou toe! Sta jij stevig genoeg in je schoenen tijdens de vuurproef? Of weet jouw team het hoofd koel te houden bij de puzzelproef? Eén ding is zeker: dit wordt een actief en meeslepend uitje waar samenwerking en strategie het verschil maken.

    Survival met een knipoog
    - Spannende Robinson-proeven zoals vuur maken, puzzelopdrachten en de eilandraad
    - Inclusief vlaggen, bandana’s en alle benodigde spelmaterialen
    - Inclusief professionele begeleiding. 
    - Mogelijk op locatie naar keuze. 

    Klaar voor de strijd om de Robinson-trofee?
    Vertrouwen. Doorzettingsvermogen. En vooral: teamwork. Alleen het team wie deze eigenschappen combineert, kan zich kronen tot de ware Robinson. Versla de andere teams tijdens de zenuwslopende finaleproef en neem niet alleen de winst, maar ook de felbegeerde Robinson-trofee mee naar huis. Durven jullie het aan?

    20 - 2500 personen

    Met z’n alle een brandweerpak aan, helm op, instappen, sirenes aan en dan gaan als de brandweer!!! Water en vuur zijn de elementen waarmee en waartegen gestreden wordt. Zo gebruiken we water voor blussen maar ook voor spuitvoetbal. En dat is gegarandeerd pret! Samen bezig zijn, nuttige zaken leren over brand en natuurlijk veel lachen dat zijn de unieke ingredienten van BrandweerSurvival.

    Oefenen in het echt....Door te oefenen in een realistische praktijk situatie ontstaat teamgeest! Een teambuilding event waar verborgen talenten boven komen drijven, waar je mag testen en uit proberen. Fouten maken mag, het kost je een nat pak!

    BrandweerSurvival heeft een eigen oefenterrein, een veilige plaats waar we samen kunnen zijn en kunnen leren. Het komt aan op samenwerking en snelheid. Iedereen voelt zich snel thuis, we kennen de brandweer immers. De teambuilding ontstaat meteen bij binnenkomst in de kazerne.

    Enthousiasme is belangrijk omdat dit gepaard gaat met het natuurlijk gedrag van de mens: ‘hij laat zijn ware ik zien’. Als dit gebeurt kunnen de beste leermomenten worden gecreëerd. En de trainer kan zien hoe zij met een paniek situatie omgaan, flexibiliteit en inlevingsvermogen komen eveneens boven drijven.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    14 - 450 personen

    Lekker met je voeten in het zand! Trek die schoenen maar vast uit, want met jullie voeten in het zand beleven jullie de grootste lol. Tijdens de ongedwongen teamactiviteiten gaan inspanning en ontspanning moeiteloos en perfect samen! Welk team werkt comfortabel samen, is slim of heeft simpelweg gewoon het geluk aan zijn zijde?

    Wat is Strand, Sport en Spel
    - Plezier en teambuilding samen in een activiteit
    - De spelleider van Uitjes en Eten leidt alles in goede banen
    - Strijd met jouw team voor de Strand, Sport en Spel trofee

    Omschrijving programma
    Op het strand staan vele sport- en spelactiviteiten jullie op te wachten. Dit zijn uitdagende opdrachten en hilarische estafettes. Jullie gaan aan de slag met houten palen en touwen om katapulten en wandelende A-frames te maken. We sluiten af met een spannende finale namelijk het Kampioenschap badmutsen vullen. Welk team wint een gaat naar huis met de Strand, Sport en Spel trofee?
    Het is ook mogelijk om deze activiteit te combineren met een lunch of diner. 

    Waarom kiezen voor Uitjes en Eten?
    Wij organiseren al 20 jaar lang bedrijfsuitjes en teamuitjes door heel Nederland en België. Zoals wijzelf altijd graag zeggen: Wij maken blij! Benieuwd naar de ervaringen van groepen die jullie voor zijn gegaan?

    15 - 1500 personen

    Bijlwerpen (Axe Throwing) op locatie, een uitdagende en stoere clinic waarbij het niet gaat om brute kracht, maar om de juiste techniek. Tijdens de workshop Bijlwerpen zal er gegooid worden met verschillde type bijlen. We kunnen het Bijlwerpen op 2 verschillden manieren aanbieden. 

    Teambuilding Clinic Bijlwerpen met 2 of 4 banen, tijdsduur 1 tot 1,5 uur en geschikt voor groepen tot 24 personen per clinic. Samen met de instructeur gaan jullie stap voor stap leren om op een veilige manier te bijlwerpen met uiteindelijk een leuke competitie in teamverband. 

    Evenementen Opstelling Bijlwerpen met 4 banen, in overleg kunnen we korte clinic's verzorgen van 30, 45 of 60 minuten. Ook is het mogelijk om te werken met een vrije inloop zodat bezoekers op een leuke (veilige) manier kunnen kennismaken met het bijlwerpen. 

    Bijlwerpen bieden wij aan op locatie door heel Nederland en kan ook prima gecombineert worden met één van onze andere teambuilding activiteiten op locatie zoals bijvoorbeeld Handboogschieten of onze Wighland Games. 

    Je kunt vrijblijvend contact met ons opnemen voor meer informatie. 

    10 - 300 personen
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Laser Kleiduifschieten is in principe het zelfde als het echte kleiduifschieten. Er wordt geschoten met echte jachtgeweren die omgebouwd zijn tot lasergun op plastic kleiduiven die met 180 km per uur door de lucht geschoten worden. Deze discs schieten we niet kapot en kunnen hergebruikt worden. Hierdoor is deze activiteit erg milieuvriendelijk en op bijna elke wenste locatie in Nederland uit te voeren.

    Helemaal uniek is het laser kleiduifschieten by night! De kleiduiven vliegen als kleine lichtgevende ufootjes voor de lucht!

    Laser Kleiduifschieten kan ook erg goed gecombineerd worden met één van onze andere teambuilding activiteiten op locatie zoals bijvoorbeeld onze Wighland Games of het Handboogschieten. 

    U kunt voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het formulier invullen.

    10 - 300 personen

    Het jachtseizoen is geopend!
    Lukt het jullie om 2 uur lang uit de handen te blijven van jullie achtervolgers? Speel dit supergave achtervolgingsuitje met collega’s, vrienden of familie en ontdek wie het voortvluchtige team of het Hunters team zal zijn! 

    Na een uitgebreide speluitleg via de mail of van onze begeleider ga je op pad. Stel Teams samen en ga de strijd aan om de sleutel van de stad. Los raadsels, puzzels, codes en cryptogrammen op om aanwijzingen te verkrijgen. Verdien bonusaanwijzingen met locatiespellen en cruciale hulpmiddelen om te ontsnappen.

    Wat heb je nodig?
    Om deel te nemen heb je het volgende nodig:

    • Een opgeladen smartphone
    • De app, gratis te downloaden
    • Teamspirit en alertheid
    • Optioneel: Een powerbank of oplader voor na het spel

    Zijn jullie er klaar voor?
    Bereid je voor op het oplossen van raadsels, het uitvoeren van foto-opdrachten en het vinden van aanwijzingen en zorg dat je de voortvluchtigen vindt óf uit handen blijft van de achtervolgers. Ga met vastberadenheid naar de strijd en maak er een spannend uitje van!
    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    2 - 500 personen

    Verras uw collega’s met iets compleet nieuws! 
    Ervaar de ultieme sportieve bedrijfsactiviteit met onze American Football workshop!

    Ben je op zoek naar een sportief bedrijfsuitje dat echt uniek is? Onze American Football workshop biedt de perfecte sportieve uitdaging voor bedrijven die hun team willen versterken door actie, teambuilding en plezier. Deze workshop is een geweldige manier om de onderlinge samenwerking binnen je team te verbeteren en tegelijkertijd te genieten van een onvergetelijke ervaring.

    Tijdens onze unieke workshop duik je volledig in de wereld van American Football. Leer de basistechnieken zoals gooien, vangen en het tackelen, allemaal op een veilige en gecontroleerde manier. De workshop is geschikt voor teams van verschillende niveaus, van beginners tot ervaren sporters, zodat iedereen op zijn eigen tempo kan meedoen en zich uitgedaagd voelt.

    De American Football Clinic biedt bedrijven een geweldige kans om de teamgeest te versterken. Door samen te werken, elkaar te ondersteunen en gezamenlijke doelen te behalen, creëren de deelnemers niet alleen onvergetelijke herinneringen, maar ontwikkelen ze ook waardevolle samenwerkings- en communicatieve vaardigheden. We gebruiken stootkussens en blockmachines, zodat iedereen zich comfortabel kan uitleven.

    Waarom kiezen voor onze American Football workshop voor jouw bedrijfsactiviteit?

    • Sportief bedrijfsuitje: Deze Unieke activiteit is de ideale manier voor bedrijven om teambuilding op een leuke en actieve manier te bevorderen. Het versterkt de samenwerking, vergroot de onderlinge verbondenheid en zorgt voor veel plezier.

    • Geschikt voor alle niveaus: Of je team nu uit ervaren sporters bestaat of juist uit beginners, de workshop is op maat aan te passen en biedt voor iedereen een uitdaging. Iedereen kan op zijn eigen niveau meedoen en zich ontwikkelen.

    • Veilig en verantwoord: De veiligheid van de deelnemers staat voorop. Dankzij het gebruik van stootkussens en blockmachines kunnen deelnemers hun vaardigheden testen en ontwikkelen op een veilige manier.

    • Onvergetelijke ervaring: Na een dag vol actie, samenwerking en plezier heeft jouw team niet alleen nieuwe vaardigheden geleerd, maar ook gezamenlijke herinneringen gecreëerd die de onderlinge band versterken. 

    Beleef een sportief bedrijfsuitje dat jouw team niet snel zal vergeten!

    Na deze American Football ervaring zal je team niet alleen nieuwe vaardigheden en inzichten hebben opgedaan, maar ook het belang van echt samenwerken herkennen. Dit is een van de grote raakvlakken tussen de "ruige" sport en samenwerking in teams in bedrijfsvoering. Dit is het ideale unieke bedrijfsuitje voor bedrijven die samen willen werken, uitdagingen willen aangaan en een activiteit willen die voor iedereen geschikt is. Één ding is gegarandeerd: iedereen stapt met een glimlach het veld af!

    Nog niet overtuigd? Deze groepen gingen jullie voor. Lees hier meer over hun ervaringen of check de reviews op google.  Wij zijn erg trots dat wij in al 11 jaren alleen maar 5 ster reviews hebben ontvangen. 

    Hopelijk tot snel op het veld! 

    Team Pro Football Clinics 

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    12 - 100 personen

    Na een overval op een waardetransport weten de overvallers met de buit weg te komen. Op verschillende locaties in de binnenstad verstoppen zij de poet. De kust is veilig, althans dat denken zij, maar schijn bedriegt. De politie heeft een spoor en start een klopjacht op de buit en de overvallers.

    De overvallers zien maar één uitweg; zo snel mogelijk de buit veilig stellen en uit de handen van de opsporingsdiensten blijven....

    Tijdens dit bloedstollend teambuilding spel word je als opsporingsdienst of als overvaller in teams verdeeld. Missie voor beide teams: Stel de buit veilig voordat de ander dat doet. Voer geheimzinnige opdrachten uit, achterhaal de locaties van de buit, blijf onder de radar, ontwijk bewakingscamera’s en zorg dat je een breekijzer paraat hebt.

    Het team dat dit uitje wint, is het team dat de meeste waarde (in euro’s) heeft veiliggesteld.
    Realtime is dit te volgen via de speciale game-app die voor dit programma gebruikt wordt.

    Zijn de overvallers de opsporingsdiensten te slim af of lopen zij in de val?

    Het programma ziet er dan als volgt uit (voorbeeld; jullie bepalen zelf de starttijd):
    14.00 uur Ontvangst op locatie
    14.30 uur Instructie en start Hunted
    16.45 uur Laatste team retour; borrelen 
    17.00 uur Prijsuitreiking
    17.15 uur Einde van het programma              
    17.15 uur Optioneel: Aanvang buffetten of BBQ (zie teambuildingspellen.nl website onder dineren bij de locaties)
    18.30 uur Einde (De eindtijd bepaalt u natuurlijk zelf)                           


    Vul voor alle informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    15 - 500 personen

    Bamboestieken ook wel Bamboe Bouwen genoemd is een zeer goede teambuilding activiteit waarbij creativiteit, communicatie en samenwerken voorop staan. Bamboestieken kunnen we op 2 manieren aanbieden: 

    Challenge Bamboestieken een competitie waarbij er in 2, 3 of 4 teams tegen elkaar gestreden gaat worden. Het doel is een zo hoog mogelijk bouwwerk te maken dat zelfstandig blijft staan met als hoogte (meet)punt een bal. Het tema dat het hoogte bouwwerk bouwd heeft gewonnen. 

    Teambuilding Bamboestieken er word gestart met bouwen in verschillende teams en elk team heeft 2 bouwhoofden. De bouwhoofen zullen onderling met elkaar overleg hebben over de voortgang van de bouw. Halverwege de bouw krijgen ze de opdracht om de bouwwerken met elkaar te verenigen tot één groot bouwerk en hierin een vlag of banner van jullie bedrijf of organisatie te plaatsen zodat we aan het einde een leuke groeps foto kunnen maken. 

    Een workshop bamboestieken kan ook erg goed gecombineerd worden met één van onze andere teambuilding activiteiten op locatie zoals bijvoorbeeld de Wighlans Games of het Laser Kleiduifschieten. 

    U kunt voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het formulier invullen.

    10 - 300 personen

    Ter Land, ter Zee en in de Lucht. In dit programma ga je letterlijk ter land, ter zee en in de lucht. Op het land zijn er verschillende mogelijkheden zoals sportwagen rijden, solex rijden, teambuildingsactiviteiten en segway rijden. Op het water gaan wij een mooie boottocht maken of een spectaculaire tocht op de RIB-boot. Daarnaast maken wij een mooie helikoptervlucht.

    Voorbeeldprogramma (tijden kunnen worden besproken)

    13:30 uur     Ontvangst met koffie/thee, uitleg en teamindeling
    14:00 uur     Start programma: helikoptervlucht en Segway rijden
    15:30 uur     Pauze met een drankje
    16:00 uur     Vervolg van het programma: RIB- en sloepvaren
    17:30 uur      Einde van het activiteitenprogramma

    17:45 uur      Een leuke groepsfoto met de helikopter
    18:00 uur     Afsluitend drankje

    Wij bieden dit programma al aan vanaf slechts € 129,- per persoon. Prijzen afhankelijk van datum, locatie, groepsgrootte, eventuele horeca en andere toevoegingen.

    Dit voorbeeldprogramma bestaat uit:

    • 6 minuten Helikopter vliegen
    • 30 minuten Segway rijden op basis van roulatie
    • 1 uur varen met de sloep, waarvan 20 minuten op de RIB-boot
    • Koffie/thee bij ontvangt
    • 2 consumpties per persoon

    Buiten dit voorbeeldprogramma zijn er ook extra opties mogelijk:

    • Verlengen vliegtijd
    • Lunch
    • BBQ of diner
    • Vergaderen

    Wij kijken graag samen met jou naar de mogelijkheden om het perfecte uitje samen te stellen. 
    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    20 - 500 personen

    Wij brengen golf naar een heel ander level!
    Wij noemen het streetgolf of straatgolf. Het vindt plaats in de stad, dus geen perfect gemaaide greens, maar slingerende straatjes, smalle trappen en glooiende grasveldjes.

    Urban Streetgolf neemt je mee dwars door de stad of rondom je eigen bedrijf. We leren je eerst de basistechnieken van het straatgolf, waarna je met je team een uitdagende tocht in zo min mogelijk slagen probeert af te leggen.

    De Urban Streetgolf combineren met een lunch of diner? Ook dit regelen we!

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    20 - 2000 personen

    Een roofvogel workshop als actief bedrijfsuitje. Wij leren u op ambachtelijke wijze de verschillende valkerijtechnieken en het zelf vliegen met roofvogels, zoals deze traditionele kunst al eeuwen van meester op gezel wordt overgedragen.
     
    Hoe beleeft u de Valkerij Proeverij?
    U komt oog in oog met de roofvogels, gaat er zelf mee vliegen en ervaart tijdens deze roofvogel workshop de intense emotie van het valkenier zijn.

    Duur:
    Het programma duurt ongeveer 2 uur maar kan naar wens ook wat korter of iets langer. We vinden het van belang dat de deelnemers in alle rust met de roofvogels en uilen kunnen werken.

    Waar:
    Datum, tijd, locatie en programma zijn maatwerk. Onze teams komen graag naar elke gewenste locatie maar het kan natuurlijk ook op een van onze locaties.

    Prijs:
    Vanaf € 1200,00 ongeacht de locatie in België of Nederland.

    Vul voor meer informatie of vrijblijvende offerte onderstaand aanvraagformulier in!

    10 - 60 personen

    Over deze pagina

    Het is weer tijd voor een uitje in Egmond aan Zee! Maar wat gaan we dan doen? De een wil iets sportiefs terwijl de ander het liever rustig aan doet. Het is altijd lastig om weer iets te bedenken wat iedereen leuk vindt. WegmetdeBaas kan u hierbij helpen! Wij hebben heel veel diverse uitjes verzameld op onze site. Voor iedereen is er wel een bedrijfsuitje in Egmond aan Zee te vinden. Veel aanbieders kunnen ook een mix aanbieden van rustige en actieve bedrijfsuitjes. Zo kunt u iedereen een plezier doen met het geplande bedrijfsuitje. Tevens zijn bedrijfsuitjes in Egmond aan Zee ook een uitstekende gelegenheid om het team nog hechter te maken. Bij vele bedrijfsuitjes draait het om samenwerking en een goede communicatie. Dat alles uiteraard in een informelere setting dan normaal. Een bedrijfsuitje in Egmond aan Zee is goed om te doen, ook ten tijde van een crisis. Bedrijfsuitjes bevorderen de sfeer en motiveren het personeel. Doe daarom uw voordeel met onze site en ga snel op zoek naar leuke bedrijfsuitjes in Egmond aan Zee. U kunt direct contact opnemen met de aanbieder van een bedrijfsuitje. Zij zullen dan zo snel mogelijk contact met u opnemen om uw vragen te beantwoorden. En of u nu in Amsterdam een bedrijfsuitje wil plannen, in Maastricht, Nijmegen, Groningen, Rotterdam.. Of juist in een kleinere gemeente, u vindt het allemaal op WegmetdeBaas!