Bedrijfsuitjes Spel en Ontspanning in Noordwijk aan zee

Filteren

Filters

Kerst- en Eindejaarsuitjes 2026
Activiteiten: Spel & Ontspanning
Citygames & Beachgames
Topkeuze: Sportief & Actief
Kookworkshop & meer
Inspirerende Creatieve uitjes
Verbindende Teambuilding activiteiten
Eten, Drinken, & Feesten
Onvergetelijke Incentives/ buitenlandse reizen
Online
Zoekwoord
Zoekwoord
Gebied
Personen 0+
0
0
500
0500+
152 uitjes gevonden gevonden gebaseerd op de volgende filters
  • Outdoor spel en ontspanning
  • Plaats, regio of provincie: Noordwijk aan Zee
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Unieke Bedrijfsuitje Ervaring: Workshop Graffiti Spuiten!

    Ben je op zoek naar een creatief en onvergetelijk bedrijfsuitje? Ontdek dan de kunst van graffiti spuiten met onze dynamische workshop! Deze workshop is niet alleen een geweldige manier om de creativiteit binnen je team te stimuleren, maar het is ook een uitstekende teambuilding activiteit.

    Wat Kun Je Verwachten?

    • Leer de Basis: Onder leiding van professionele graffiti artiesten leer je de basis van het graffiti spuiten. Van schets tot spuitwerk, elke stap wordt gedekt.
    • Teambuilding en Creativiteit: Werk samen aan een groot kunstwerk of daag elkaar uit in kleine teams om indrukwekkende kunststukken te creëren.
    • Een blijvende herinnering: Aan het einde van de workshop heb je niet alleen een geweldige ervaring rijker, maar ook een tastbaar kunstwerk om mee naar kantoor te nemen.
    • Geschikt voor iedereen: Of je nu artistiek aangelegd bent of nog nooit een spuitbus hebt vastgehouden, deze workshop is geschikt voor alle vaardigheidsniveaus.

    Waarom Kiezen Voor Onze Workshop?

    • Professionele Begeleiding: Onze ervaren artiesten zorgen voor een veilige en inspirerende omgeving.
    • Alle Materialen Inbegrepen: Van verf tot beschermende kleding, alles wordt verzorgd.
    • Flexibele Locaties: Of het nu in de open lucht of op een indoor locatie is, wij passen ons aan aan jouw wensen.
    • Maatwerk Mogelijk: Hebben jullie specifieke wensen of ideeën? Wij denken graag met je mee om de workshop perfect op jullie bedrijf af te stemmen.

    Beleef een dag vol kleur, creativiteit en teamwork met onze graffiti workshop. Perfect voor het stimuleren van samenwerking, het ontdekken van verborgen talenten en het versterken van de teamgeest. Boek nu en maak je klaar voor een onvergetelijk bedrijfsuitje!

    10 - 3000 personen

    Zijn jullie op zoek naar een origineel bedrijfsuitje waarbij de nadruk ligt op échte verbinding binnen het team, open communicatie en inzicht in elkaars sterke punten? Bij de Tuin der Paradoxen wordt uw groep voor een fascinerende 'totaaluitdaging' geplaatst: het openen van een tiental mysterieuze, Indonesische hardhouten kisten. De combinatie van veelzijdige activiteiten en één gezamenlijk doel maakt dit misschien wel de krachtigste teambuilding game die wij aanbieden!

    Hoe werkt dit personeelsuitje?
    Om de kisten te openen, gaan de teams proactief op zoek naar uiteenlopende opdrachten. Omdat elke organisatie – en elk teamlid – unieke talenten bezit, maken deze opdrachten aanspraak op verschillende disciplines binnen de groep:

    • Cognitief & Creatief: Out-of-the-box denken, puzzels kraken en strategisch samenwerken.

    • Sportief & Actief: Fysieke uitdagingen die blind vertrouwen en teamwork vereisen.

    • Culinair & Spiritueel: Verrassende elementen die de zintuigen prikkelen en zorgen voor ontspanning.

    Verdiepende Teambuilding voor uw Team
    Tijdens deze game wordt de groepsdynamiek direct zichtbaar. Hoe gebruikt men de verschillende kwaliteiten en de rolverdeling die in de groep aanwezig is? Een planmatige aanpak leidt vaak tot een snel resultaat... maar ook de weg ernaartoe is het doel!

    Het biedt teams de kans om op een informele manier samen te werken en is daarmee de perfecte beloning na een intensief project of als aftrap van een nieuw kwartaal. Ter afsluiting kun je denken aan een lunch op diner.

    Wilt u investeren in de teamspirit en uw collega's een onvergetelijke dag bezorgen?

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte direct het onderstaande aanvraagformulier in!

    20 - 500 personen

    Het jachtseizoen is geopend!
    Lukt het jullie om 2 uur lang uit de handen te blijven van jullie achtervolgers? Speel dit supergave achtervolgingsuitje met collega’s, vrienden of familie en ontdek wie het voortvluchtige team of het Hunters team zal zijn! 

    Na een uitgebreide speluitleg via de mail of van onze begeleider ga je op pad. Stel Teams samen en ga de strijd aan om de sleutel van de stad. Los raadsels, puzzels, codes en cryptogrammen op om aanwijzingen te verkrijgen. Verdien bonusaanwijzingen met locatiespellen en cruciale hulpmiddelen om te ontsnappen.

    Wat heb je nodig?
    Om deel te nemen heb je het volgende nodig:

    • Een opgeladen smartphone
    • De app, gratis te downloaden
    • Teamspirit en alertheid
    • Optioneel: Een powerbank of oplader voor na het spel

    Zijn jullie er klaar voor?
    Bereid je voor op het oplossen van raadsels, het uitvoeren van foto-opdrachten en het vinden van aanwijzingen en zorg dat je de voortvluchtigen vindt óf uit handen blijft van de achtervolgers. Ga met vastberadenheid naar de strijd en maak er een spannend uitje van!
    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    2 - 500 personen

    Ga de strijd aan met je collega's tijdens deze superleuke strandzeskamp op het strand van Noordwijk, Katwijk of Wassenaar (andere locaties op aanvraag). In teams van 6-8 personen strijd je op diverse onderdelen om de hoogste eer. Voorafgaand aan de strandzeskamp zal een mini beachvolleybal worden georganiseerd. Fun verzekerd!

    Na ontvangst bij een strandpaviljoen en het indelen van de teams, beginnen we met een mini beachvolleybal toernooi als warming up voor de strandzeskamp. Na een korte pauze voor een verfrissend drankje starten we met de strandzeskamp, bestaande uit de volgende zeskamp onderdelen:

    • Beachvolleybal
    • Wereldballenrace
    • 6 persoons loopski’s & Skippytrain 
    • Disc Golf estafette
    • Bounceball / knotshockey
    • Touwtrekken


    Voorbeeldprogramma (tijden zijn indicatief)
    13.30 uur     ontvangst met koffie,thee, fris bij een van onze partnerpaviljoens (optioneel)
    13.45 uur     welkomstwoord door onze coördinator
    14.00 uur     mini beachvolleybal toernooi
    15.00 uur     pauzedrankje (non alcohol) bij het paviljoen (optioneel)
    15.30 uur     strandzeskamp “Teambuilding aan de Vloedlijn”
    17.00 uur     aanvang borrel en aansluitende BBQ (optioneel)

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    30 - 200 personen

    Bamboestieken ook wel Bamboe Bouwen genoemd is een zeer goede teambuilding activiteit waarbij creativiteit, communicatie en samenwerken voorop staan. Bamboestieken kunnen we op 2 manieren aanbieden: 

    Challenge Bamboestieken een competitie waarbij er in 2, 3 of 4 teams tegen elkaar gestreden gaat worden. Het doel is een zo hoog mogelijk bouwwerk te maken dat zelfstandig blijft staan met als hoogte (meet)punt een bal. Het tema dat het hoogte bouwwerk bouwd heeft gewonnen. 

    Teambuilding Bamboestieken er word gestart met bouwen in verschillende teams en elk team heeft 2 bouwhoofden. De bouwhoofen zullen onderling met elkaar overleg hebben over de voortgang van de bouw. Halverwege de bouw krijgen ze de opdracht om de bouwwerken met elkaar te verenigen tot één groot bouwerk en hierin een vlag of banner van jullie bedrijf of organisatie te plaatsen zodat we aan het einde een leuke groeps foto kunnen maken. 

    Een workshop bamboestieken kan ook erg goed gecombineerd worden met één van onze andere teambuilding activiteiten op locatie zoals bijvoorbeeld de Wighlans Games of het Laser Kleiduifschieten. 

    U kunt voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het formulier invullen.

    10 - 300 personen

    Zin in een uniek bedrijfsuitje?   Met behulp van onze 20 fraaie Volkswagen Kevers (ook Cabrio's) verzorgen wij leuke programma's voor een te gek bedrijfsuitje! 

    Centraal staan onze vele mooie Volkswagen Kevers, echte authentieke auto's uit de 60's & 70's. Voor de één een prachtige herinnering, maar voor iedereen (jong of oud, man of vrouw) een leuke dag. Jullie worden in het Brabantse Waalwijk of Utrechtse Woerden ontvangen met koffie en thee, waarna jullie zelf plaats mogen nemen achter het stuur van échte Volkswagen Kever.

    Een unieke ervaring. Rijden in een Kever is namelijk een beleving op zich... Natuurlijk rijden jullie niet zomaar rond, en moeten diverse opdrachten, puzzeltochten en activiteiten worden volbracht. Wie gaat er met de bokaal aan de haal? 

    Natuurlijk is een etentje (zoals BBQ) na afloop mogelijk

    Het weer:
    Je zit altijd droog in onze kevers; het gaat dus altijd door!

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    12 - 200 personen

    Kraak de Kist – De Escape Game op locatie
    Samenwerken, snelheid en logisch nadenken centraal staan? Met Kraak de Kist haal je een complete escape game ervaring naar jullie eigen locatie. Ideaal voor bedrijfsuitjes, teamdagen, personeelsfeesten of groepsactiviteiten.

    Elke robuuste escape kist zit vol verborgen compartimenten, slimme puzzels, mysterieuze aanwijzingen en uitdagende raadsels. Aan jullie de taak om binnen 60 minuten de geheimen van de kist te ontrafelen. Alleen door goed samen te werken en scherp te blijven, lukt het om de kist op tijd te kraken.

    De activiteit wordt begeleid door een ervaren spelleider die zorgt voor een duidelijke uitleg, het spelverloop bewaakt en de tijd strak in de gaten houdt. Hierdoor blijft de spanning hoog en ontstaat er een fanatieke strijd tussen de teams.

    Er wordt gespeeld in teams van 4 tot 6 personen. Zijn er meerdere kisten aanwezig? Dan ontstaat er direct een competitief element: welk team kraakt als eerste de kist? En wie heeft de minste hints nodig?

    Waarom kiezen voor Kraak de Kist?

    • Escape game op jullie eigen locatie
    • Vol spanning, teamwork en competitie
    • Geschikt voor kleine én grote groepen
    • Meerdere speelrondes mogelijk
    • Professionele begeleiding inbegrepen
    • Binnen en buiten te spelen (bij droog weer)

    Inclusief

    • Professionele begeleiding
    • 1 escape kist per team
    • Prijs voor het winnende team

    Extra informatie

    • Speelbaar met meerdere teams tegelijk
    • Tot 120 personen per speelronde mogelijk
    • Nieuwe speelronde mogelijk per 2 uur
    • Beschikbaar in verschillende thema’s:
      • Kunstroof
      • Black Beards Treasure
    • Geschikt voor binnenlocaties en buiten bij goed weer

    Kraak de Kist is dé activiteit voor groepen die houden van uitdaging, samenwerking en een flinke dosis spanning. Durven jullie de strijd aan?

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    2 - 240 personen
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Wij zijn de IJsbazen! 
    Wij organiseren Wim Hof workshops met Ademsessies, IJsbaden en Mindset-trainingen. Hierbij zoeken we comfort in het oncomfortabele en resetten we het lichaam,  zodat we veel beter met stress kunnen omgaan.

    Acute stress (Hormesis) is heel goed voor het lichaam en het zorgt ervoor dat het lichaam sterker wordt en beter bestand is tegen stress, ziekte en andere negatieve invloeden. Zo verhoog je, bij een workshop bij ons, je immuunsysteem, verbrand je honderden calorieën en maakt je lichaam veel dopamine en serotonine aan. Naderhand voel je je heel goed.

    Onze workshops is zijn uit te voeren op elke denkbare locatie en kunnen alles op maat maken en aanpassen. Perfect voor bedrijfsuitjes, teamuitjes, vriendenweekenden of een familiereünie! 

    Durf jij het aan? Bekijk ons filmpje

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in! 

    Volg ons op https://www.instagram.com/ijsbazen

    10 - 500 personen

    Wie is de Verrader – Vertrouw jij je collega’s nog? 
    Intriges, list en bedrog: tijdens Wie is de Verrader draait alles om samenwerking én achterdocht. In je team bevindt zich een saboteur die er alles aan zal doen om de opdrachten te laten mislukken. Aan jullie de taak om samen zoveel mogelijk punten of geld te verdienen, maar tegelijkertijd de verrader te ontmaskeren. Een spannende strijd waarbij je nooit zeker weet wie je écht kunt vertrouwen…

    Het spel begint met een luchtige kennismakingsopdracht, waarna jullie in teams aan de slag gaan. Van creatieve raadsels tot uitdagende groepsopdrachten: alleen door slim samen te werken maak je kans. Ondertussen probeert de verrader met slimme leugens en subtiele sabotage de boel te verstoren – zonder zelf betrapt te worden. Wie houdt zijn pokerface het langst vol, en wie ziet door de leugens heen?

    Buitenvariant
    Tijdens de buitenvariant ga je samen met je team de omgeving in. Terwijl je opdrachten uitvoert, weet je nooit wie er écht aan dezelfde kant staat. Perfect voor een actieve middag vol spanning, teambuilding en verrassende twists.

    Binnenvariant – tijdens lunch, diner of borrel
    Wil je spanning en gezelligheid combineren? Dan is de binnenvariant ideaal. Terwijl jullie genieten van een lunch, diner of borrel spelen jullie dit intrigerende spel. Tussen de gangen door volgen de opdrachten elkaar op en blijft de vraag centraal: wie saboteert stiekem de boel?

    Wintervariant
    Speciaal voor de koude maanden is er de wintervariant, waarin de opdrachten een winters tintje krijgen. Denk aan sfeervolle winterse spellen en opdrachten met een feestelijk karakter. Ideaal als teambuilding tijdens de kerstborrel of eindejaarsbijeenkomst.

    Waarom kiezen voor Wie is de Verrader?

    • Spannend en hilarisch bedrijfsuitje met gegarandeerde verrassingen
    • Ideale teambuildingsactiviteit: samenwerking én tactisch denken zijn onmisbaar
    • Geschikt voor binnen, buiten én in winterse sferen
    • Altijd en overal in Nederland te spelen
    • Onthul wie de echte saboteur in jullie team is!

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in. 

    20 - 500 personen

    De CityGame is het leukste bedrijfsuitje in de stad!
    De interactieve Game zorgt voor spanning tussen de verschillende teams. Tijdens deze game worden alle teams op verschillende onderdelen uitgedaagd. Punten worden gescoord door vragen goed te beantwoorden en opdrachten goed te vervullen. De CityGame is een spannend en afwisselend programma in de stad.

    De voortgang van de Game is te volgen op de iPad.
    Sta je nog steeds eerste? Wat is ons volgende waypoint?
    Zijn er nog bonusvragen beschikbaar en hebben we nog berichten gekregen van andere teams?

    Kortom, een geweldige manier om de stad en je collega’s beter te leren kennen. We kunnen jullie tijdens de CityGame voorzien van allerlei originele hapjes en drankjes.

    De vragen en opdrachten zijn volledig bedrijfsgerelateerd te maken, waardoor dit uitje veel persoonlijker wordt. Zo is het zeer geschikt te maken voor bedrijfsuitjes, teamuitjes, productintroducties, relatie-evenementen of als afsluiting van vergaderdagen.

    Kortom: Een dag, of halve dag, de mooiste plekken van de mooiste steden van Nederland of België (her)ontdekken, terwijl je een hightech competitie speelt tegen je collega’s!?

    Speel de CityGame! Leuk als variant op escaperooms en leuk om te spelen als teamuitje/ personeelsuitje/ bedrijfsuitje.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    20 - 600 personen

    Ontdek de sensatie van Zeepkisten F1, een teambuildingactiviteit die snelheid, strategie en teamwork samenbrengt voor een bedrijfsuitje vol plezier en uitdaging.

    Bij deze unieke variant van de Formule 1 draait het niet alleen om wie het snelst is, maar ook om slimme tactieken, soepele communicatie, goed getimede checks en een doordachte taakverdeling. De teams strijden niet alleen om de finishlijn, maar ook om de waardering van hun collega's.

    Welk team gaat er met de meeste punten naar huis en mag genieten van de welbekende champagne-douche? Dat bepalen jullie terwijl jullie samenwerken om de zeepkistenrace tot een succes te maken.

    Dus, zet je schrap voor een dag vol lachende gezichten, teamwork en misschien zelfs wat competitieve spirit. Trek je helm aan, geef je zeepkist een laatste check en laat de race om de beste zeepkistenkampioenen beginnen!

    • Geschikt voor iedereen
    • Duur: 80-180 minuten, in overleg. 
    • Locatie: overal mogelijk, ook buiten!
    • Benodigheden: vlakke ondergrond en voldoende ruimte (3 tot 4 m2 p.p.)

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    Deelnemers waardeerden deze activiteit met een 9 gemiddeld!  (bron: klantenvertellen.nl)
    Reactie deelnemers:
    Activiteit oogstte bruisende energie en samenwerking. Alles goed geregeld en de groep mooi meegenomen gedurende de hele activiteit. Er kwam veel positieve energie in de groep vrij. Veel gelachen en gejuicht. Mooie werkvorm voor versterken teambuilding. Levent Aykul, UWV, Amsterdam (bron:klantenvertellen.nl)

    Geweldige beleving! Leuk om te doen, leerzaam en veel gelachen! Bart Vogels, Eindhoven (bron:klantenvertellen.nl)
    20 - 100 personen

    Escape the City: weten jullie op tijd te ontsnappen?

    Escape the City is een uitdagende outdoor escape game waarin je samen met je team zo veel mogelijk puzzels oplost om virtuele kamers te openen.

    De stad staat op scherp. Dr. Crypto houdt negen mensen gevangen op geheime locaties en aan jullie de taak om ze te bevrijden. Trek in teams door de stad, verzamel aanwijzingen, kraak codes en los puzzels op om zoveel mogelijk kamers te openen.

    Maar de klok tikt door. Hoe sneller jullie een gijzelaar bevrijden, hoe meer punten jullie verdienen. Welk team werkt het beste samen en zet uiteindelijk de hoogste score neer? 

    Waarom Escape the City?

    • Outdoor escape game vol puzzels en codes
    • Zelf te organiseren, geen spelleider op locatie nodig
    • Teams van 2 tot 6 personen
    • Geschikt voor kleine én grote groepen
    • Te spelen met je eigen smartphone
    • Circa 90 minuten speeltijd
    • Vanaf 9,83 per persoon

    Hoe werkt het?

    Via de mobiele spel-app trekken jullie door het gekozen spelgebied. Op verschillende locaties vinden jullie aanwijzingen, informatie en virtuele kamers met puzzels en codes. 

    Los de opdrachten op, bevrijd zoveel mogelijk gijzelaars en scoor bonuspunten door snel te zijn. Een fout antwoord of een hint nodig? Dat kost punten. Het team dat binnen de speeltijd de hoogste score haalt, wint Escape the City!

    Inclusief

    • Begeleiding op afstand
    • Spelgebied op maat
    • Gebruik van de mobiele spel-app
    • Uitleg en spelinstructies
    • Direct na afloop de uitslag
    • Gratis digitaal fotoalbum

    Zelf organiseren, direct voordeliger

    Voor Escape the City is geen begeleiding op locatie nodig. Wij zetten het spel vooraf uit in het gebied waar jullie willen spelen. Jullie verdelen zelf de teams, downloaden de app en kunnen starten.

    Zo organiseer je eenvoudig een teamuitje, bedrijfsuitje of groepsuitje waarbij puzzelen, samenwerken en competitie centraal staan.

    6 - 700 personen

    Een citygame vol vragen over jullie team. Beantwoordt de vragen en win info om de vlag te veroveren! Start nu de zoektocht naar de vlag én elkaar!

    Zoek de vlag, ontdek elkaar
    Capture The Flag is een citygame helemaal gebouwd rond jullie team. Vooraf vult iedereen een korte vragenlijst in. Wij verwerken de antwoorden tot een unieke citygame vol vragen over jouw team. Beantwoordt de vragen en win info om de vlag te veroveren! Start nu de zoektocht naar de vlag én elkaar!

    Waarom kiezen voor deze activiteit?

    • Jullie vragen. Jullie game: Jullie bepalen zelf de inhoud van de vragenlijst, zodat die past bij jullie team, doelen en dynamiek. De antwoorden verwerken we in de game, zodat jullie een unieke game spelen.

    • Nog lang nagenieten van de teamverhalen: Of je nu de vlag verovert of niet: dit teamuitje levert altijd een dag vol hilarische momenten op. Na aflopen genieten jullie nog lang na met de grappige foto’s, video’s en anekdotes.

    Hoe het werkt

    • Unlock levels: Elke stap telt. Terwijl je loopt, speel je nieuwe levels vrij. Soms moet je eerst een foto- of videochallenge tackelen voordat je door mag.

    • Verzamel informatie: Alles wat je doet, werkt toe naar de finale. Daar wachten meerdere vlaggen… maar slechts één is de juiste. In de levels daarvoor verzamel je informatie die spelers vooraf hebben ingevuld in de vragenlijst. Je hebt die aan het begin van de finale hard nodig tijdens een quiz over de spelers. Wie de quiz het beste invult, krijgt de meeste hints over welke vlag je moet pakken.

    • Wees slimmer dan de rest: Let ondertussen goed op! Gooi bommetjes om andere teams af te remmen en verzamel extra informatie voor de finale. Communiceer real time met andere teams om je strategieën te plannen en je tegenstanders te slim af te zijn.

    • Finale - Capture The Flag: In de finale komt alles samen tijdens de quiz.  Elk goed antwoord levert een hint op over de juiste vlag. Na de quiz verschijnen er, elke paar meter die jullie lopen of rennen, nieuwe vlaggen in het speelgebied. Welk team lukt het om als eerste de juiste vlag te pakken? Het team dat als eerste de juiste vlag pakt, wint het spel!

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    6 - 500 personen

    Voor-Hete-Vuren-Staan:
    Brand, vuur, sirenes ... rondrennende mannen, draaiende pompen ... De wereld van de brandweer intrigeert iedereen! Maak het mee, samen met je collega´s vorm je een team: de uitrukploeg! Meteen erop af, een vlammenzee bedwingen: geen gepraat maar actie! Doen, meemaken en beleven dat zijn de sleutelwoorden van dit bedrijfsuitje!

    Voor elk wat wils
    Onze brandweermannen staan klaar, samen met jouw overwinnen we de angst voor vuur en maken we pret met water. Je bent voor één dag brandweerman, een belevenis die je niet snel vergeet! Iedereen - van jong tot oud - vindt leuke en leerzame elementen in dit personeelsuitje terug.

    De top 5:
    De top 5 ingredienten van een succesvol programma. BrandweerSurvival zit vol:
    1. Actie, het alarm gaat, snel instappen voor een heuse uitruk
    2. Spel, maakt het kind los in je, twee teams die watervoetbal spelen
    3. Sport, actief bezig zijn met een ouderwetse handpomp
    4. Fun, ... waarschijnlijk knoei jij per ongeluk met water ...
    5. Teambuilding, communicatie en samenwerking zijn noodzakelijk om een brand te blussen

    * Bovendien zijn educatieve elementen toegevoegd, zodat u (ongemerkt) ook nog iets nuttigs leert. 

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte voor dit leuke teamuitje het aanvraagformulier in!

    14 - 450 personen

    Expeditie Columbus – De Ultieme Teambuilding Ervaring
    Zet je schrap voor het meest avontuurlijke en enerverende teambuilding uitje van het jaar! Expeditie Columbus is een unieke ervaring waarin teamwork, communicatie en strategie centraal staan. Tijdens deze activiteit nemen jullie het in teams tegen elkaar op in een reeks uitdagende spellen waarin samenwerken, slim nadenken en elkaar vertrouwen de sleutel tot succes zijn.

    Los creatieve puzzels op, ga fysieke uitdagingen aan en test jullie strategisch inzicht. Expeditie Columbus staat garant voor spanning, plezier en onvergetelijke momenten waarin ieder teamlid een belangrijke rol speelt.

    Waarom Kiezen voor Expeditie Columbus?
    Expeditie Columbus onderscheidt zich van andere teambuildingactiviteiten door de perfecte combinatie van mentale, fysieke en strategische uitdagingen. In elk spel moeten deelnemers hun eigen kwaliteiten benutten en samenwerken om het beste resultaat te behalen.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    10 - 1500 personen

    Over deze pagina

    Op zoek naar een Bedrijfsuitje Outdoor Spel en Ontspanning in Noordwijk aan zee?
    Op WegmetdeBaas vindt u vele bijzondere en gezellige bedrijfsuitjes die buiten plaatsvinden.
     
    Van zeskampen tot hele unieke teambuildings. Een bedrijfsuitje Outdoor Spel en Ontspanning in Noordwijk aan zee is niet alleen gewoon maar leuk, maar werkt zeker ook positief om de relaties in uw bedrijf te verbeteren. U maakt tenslotte bijzonders mee!
    U kunt tijdens een bedrijfsuitje Outdoor Spel en Ontspanning in Noordwijk aan zee kiezen voor een leuk en relaxed samenzijn tijdens een citygame of kiezen om gezamelijk iets te gaan ondernemen.

    Geniet samen met uw team van een overgetelijke dag, middag of ochtend. Tijdens een bedrijfsuitje Outdoor Spel en Ontspanning in Noordwijk aan zee kunt u kiezen om gericht samen in een team te strijden tegen het andere team tijdens een spel zoals tijdens een Highlandgame of een puzzeltocht, maar u kunt ook kiezen om samen de stad in te gaan en problemen op te lossen, of een stad te gaan ontdekken. Of wat dacht u van een Crazy 88, Wie is de Mol  of op een scooter rijden?! WegmetdeBaas heeft voor u de leukste en spannendste bedrijfsuitjes in de rubriek outdoor spel en ontspanning in Noordwijk aan zee gevonden. Bij ons vindt u alles compleet op 1 site, in de door u gekozen regio.