
Sla jij een hole-in-one met een frisbee?
Disc golf combineert het beste van twee werelden: frisbee en golf. Het doel is simpel – leg een parcours af in zo min mogelijk worpen. Je speelt dit leuke spel solo of samen met een team.
In plaats van een gat in de grond mik je op een speciale “basket”: een mand met kettingen die je frisbee opvangt. Deze baskets zijn verplaatsbaar, waardoor er steeds weer verrassende en creatieve routes kunnen worden uitgezet.
Een mix van precisie, strategie en een beetje durf: speel slim en laat zien hoe behendig jij bent!
Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.
Onze Treasure Hunt is een dynamische treasure hunt of citygame vol interactie en avontuur. Alle teams krijgen een tablet waar checkpoints op te vinden zijn, en een rugzak met benodigde attributen voor de opdrachten.
Via de unieke Go Team app worden de teams langs de verschillende checkpoints geloodst. Bij elk checkpoint opent zich een opdracht die met het team moet worden uitgevoerd. De opdrachten zijn verdeeld over 3 categorieën: mentaal, actief en creatief. Voor ieder teamlid zit er wat bij waardoor iedereen actief betrokken wordt bij de activiteit.
Deze activiteit is uitermate geschikt om maatwerk van te maken. Er kan een categorie worden toegevoegd die met de organisatie te maken heeft. Dit kan bijvoorbeeld helpen bij het beleven van kernwaarden, het ophalen van informatie over bepaalde thema's in de organisatie... en allemaal op een laagdrempelige en speelse manier!
Alle ingeleverde antwoorden worden door de spelleiding met punten gewaardeerd. Ook worden alle ingediende foto's en video's verzameld, wat een mooie fotogalerij oplevert die wordt nagestuurd.
Teambuilding effecten van Go Team:
Een teambuildingprogramma moet vooral leuk en inspirerend zijn. Daarnaast oefenen we vaardigheden in het programma die je ook in je werk nodig hebt. De belangrijkste op een rij:
√ Samenwerken
√ Ondernemerschap
√ Omgaan met veranderingen
√ Gebruik maken van de kwaliteiten in het team
√ Projectplanning
Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.
Samenwerking, teambuilding energie genereren en nog superleuk ook!
‘U Deugt Wij Deugen’ is een spelprogramma waarbij groepen tegen elkaar uitkomen in allerlei originele en vermakelijke spelonderdelen. In dit spelprogramma wordt u uitgedaagd om meer uit u zelf en anderen te halen. Competitie én heel veel plezier met elkaar beleven staat centraal. Teambuilding gaat immers om veel meer dan alleen winnen of verliezen. Met een (vette) knipoog wordt daarbij ook gekeken hoe het allemaal tot stand kwam. Deugde het allemaal?
We nodigen u graag uit om meer uit uzelf en uit anderen te halen!
Zoals de naam van het spelprogramma al aangeeft, gaat de competitie met elkaars groepen hand in hand met de manier wáárop er wordt gewonnen en verloren. Met een knipoog hebben we het dan ook over de ‘nieuwe deugden’ zoals: doorzettingsvermogen, humor, flexibiliteit, leiderschap, charisma, collegialiteit, sportiviteit, etc. Winnen en verliezen krijgt op die manier een leuke andere mindset erbij.
Natuurlijk is het de bedoeling dat zoveel mogelijk activiteiten geschikt zijn voor alle deelnemers en dat ze de mogelijkheid hebben om te schitteren, maar ook om iets van anderen op te pikken!
Dames en heren, wij presenteren de winnaars!
Aan het einde zal duidelijk worden welk team de spelonderdelen heeft 'gewonnen' en of de manier waarop dat gebeurde ook echt 'deugde'! Uiteraard wordt deze uitslag op vrolijke wijze samengevat in de finale!
Volstrekt unieke onderdelen!
Art of Events hecht zeer aan originaliteit! Alle spelonderdelen zijn daarom in eigen beheer ontwikkeld. U hoeft dus niet bang te zijn dat uw deelnemers het al eens ergens hadden meegemaakt! Daarnaast mag u van ons verwachten dat we de onderdelen maximaal op uw mensen, het weer en de plaats waar het gaat plaatsvinden, aan zullen passen.
Bij Art of Events bieden we graag op maat gemaakte activiteiten aan.
Referenties:
Novartis
"Een leuk, interactief programma! Een aanrader als je houdt van competitie op een gezellige manier. We hebben erg gelachen en ondertussen nog veel gedaan. Fijn dat iedereen mee kon doen en het leuk vond want dat lukt niet altijd!"
Stichting Xmotion
“Erg gelachen en supertoffe onderdelen! Met name de balkonscène met Romeo en Julia was een succes. Leuke warming- up met ‘elkaar dood schieten’. De begeleiders wisten goed om te gaan met de fanatieke valsspelers onder ons.”
Vul voor meer informatie over dit leuke uitje, of een vrijblijvende offerte, het aanvraagformulier in!
Haka Teambuilding
Iedereen kent wel de ‘krijgsdans’ van de haka, die door de All blacks of (iets minder bekend) de Silver Ferns wordt gedaan voor hun rugbymatch. Wist je dat dit soort krijgsdansen op alle eilanden in de South Pacific worden gedaan? Klaas Faka’hafua kent er alles van, omdat hij geboren is op het eiland Tonga. Samen met zijn partner, Hilde Goris, brengt hij in een teambuilding de kracht van de èchte haka tot op de werkvloer. Ze doen dit al jaren samen in retreats, ook internationaal.
Ingepast in een groter geheel, zorgen wij voor stoom aflaten tijdens pauzes en een opbouw naar de apotheose van een mannelijke en de vrouwelijke haka samen te doen. Maar de haka workshop is een teambuilding op zich. Prachtig en heel bijzonder om de kracht van de eenheid in je team letterlijk te ervaren! Een onvergetelijke ervaring om dit met een native te doen, ook al kan de tekst in het Nederlands/Engels worden gegoten!
We kiezen een haka uit die passend is, en passen die zo aan dat ook het aanleren haalbaar is :
Duur workshop : 3 a 4 uren (kan mits kleine aanpassing in prijs ook in verschillende delen doorheen de dag gebracht worden)
Kostprijs : vanaf 35 personen 35 EUR per persoon
- vanaf 100 personen 25 EUR per persoon
Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.
Ervaar een waanzinnige Wie is de Mol - ervaring met Wie is de Rat. Wie kun je vertrouwen? En wie niet? Speel nu zelf hét listigste stadsspel van Nederland!
Speel uitdagende opdrachten en ontmasker de rat
Geïnspireerd op het tv-programma Wie is de Mol speel je dit teamuitje met uitdagende en breinbrekende opdrachten. Lukt het de mol om de boel te saboteren? Of zijn jullie de mol te slim af en scoren jullie de meeste punten? Kom erachter tijdens dit meeslepende avontuur.
De ultieme Mol activiteit
- Een teamuitje vol spanning, sabotage en samenwerking om een stad naar keuze te ontdekken.
- Creatieve en listige opdrachten, attributen en stemmingsrondes.
- Een unieke combinatie van een city tour en stadsspel met De Mol elementen.
- Inclusief begeleiding en prijsuitreiking.
Wie is er nog te vertrouwen?
Pas op voor de mol, want hij of zij probeert de boel te saboteren met mollenstreken. Deze onheilspellende city game is te spelen op elke gewenste locatie in Nederland. Speel als teams tegen elkaar, scoor de meeste punten en win de trofee. Uiteraard krijgt de beste mol ook een leuke prijs voor het uitvoeren van mollenstreken.
Handboogschieten is een eeuwenoude manier van jagen maar ook een olympische sport! Het is vooral bekend geworden door de verhalen van “Robin Hood”. Richtingsgevoel, focus en een vaste hand kunnen hier het verschil maken. We kunnen het handboogschieten aanbieden op 2 verschillende manieren:
Teambuilding Clinic Handboogschieten met 2 of 4 banen, tijdsduur 1 tot 1,5 uur en geschikt voor groepen tot 24 personen per clinic. Na uitleg over schiethouding, ademhaling en uiteraard veiligheid kan er eerst geoefend worden. Daarna is er in teamverband een webstrijd waarbij samenwerken en elkaar coachen jullie naar de overwinning kan helpen met als ultiem einddoel "Geblinddoekt Handboogschieten"!
Evenementen opstelling Handboogschieten met 4 of 8 banen, in overleg kunnen we gedurende een afgesproken tijd korte workshops aanbieden van 30, 45 of 60 minuten. Ook is het mogelijk om met vrije inloop te werken waarbij bezoekers op een leuke manier kennis kunnen maken met het handboogschieten.
Handboogschieten is erg goed te combineren met één van onze andere teambuilding activiteiten op locatie zoals bijvoorbeeld Bamboestieken of de Wighland Games.
Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!
E-chopper uitje in Noordwijk? De hit van dit moment. En 100% duurzaam! Maak een E-chopper tour door de Duin- en Bollenstreek op een gave stoere E-chopper en speel met de elementen tijdens het altijd leuke powerkiten (vliegeren). Uiteraard mag een afsluitende borrel en BBQ bij ondergaande zon niet ontbreken.
E-Chopper tour Noordwijk en Duin- en Bollenstreek
Tijdens dit CO2 vrije uitje ontvangen we uw gezelschap bij een van onze partner strandpaviljoens. Na de ontvangst splitsen we de groep in tweeën. De ene helft van de groep maakt onder leiding van een instructeur een mooie E-chopper tour door de Duin- en Bollenstreek, de andere helft van de groep start met vliegeren (powerkiten) op het strand.
Tijdens dit bedrijfsuitje gaat u samen cruisen door de Duin- en Bollenstreek en tussen de bloembollenvelden, genieten van het zonnetje, de mooie omgeving, en natuurlijk van elkaar. Op de claxon na heeft een E-chopper (e-scooter) geen ronkende motoren en kunt u tijdens dit uitje dus optimaal genieten van de mooie rustige omgeving en kunt u elkaar ook nog verstaan tijdens de tour.
Eén ding is zeker! Als jullie tijdens een personeelsuitje met een groep op kleurrijke E-choppers (e-scooters) over de boulevard touren, heeft u de aandacht van iedereen!
Na afloop van de E-chopper (e-scooter) tour kunt u onder genot van een drankje op het terras van het strandpaviljoen nog even nagenieten, voordat u zich opmaakt voor een kennismaking met het altijd leuke vliegeren / powerkiten.
E-chopper tour & Powerkiten Noordwijk
Tijdens dit bedrijfsuitje combineren we de E-chopper (e-scooter) tour met het superleuke powerkiten (2 lijns vliegeren) op het strand van Noordwijk (andere locaties ook mogelijk).
Lekker uitwaaien aan zee met vliegers van diverse formaten. Om deze reden is ook deze activiteit laagdrempelig. Iedereen kan het! Wil je tijdens het stranduitje alleen maar vliegeren met kleine vliegers en lekker babbelen met je collega’s? Dan blijf je lekker vliegeren met de kleinere vliegers. Zoek je meer uitdaging, dan schakel je na de kleine vliegers gewoon over naar de grotere formaten.
We vliegeren, afhankelijk van de windkracht tijdens jullie personeelsuitje met vliegers van 80 cm tot 4 1/2 meter breed. Bij voldoende wind kun je je tijdens het powerkiten (2 lijns vliegeren) zelfs laten voortslepen door het zand en als je durft zelfs een sprongetje maken. Uiteraard is dit afhankelijk van de weersomstandigheden.
Voordat je lekker zelf kan spelen met de elementen, zorgen onze enthousiaste instructeurs er tijdens deze strandactiviteit voor, dat je een korte maar goede instructie krijgt.
De E-chopper (e-scooter) tocht is naast het vliegeren (powerkiten) te combineren of aan te vullen met vrijwel alle activiteiten op en om het strand.
Voor meer informatie of een vrijblijvende offerte kunt u onderstaand formulier invullen.
Een spannend, interactief stadsspel als groepsuitje
De mooiste manier om een stad te ervaren is door haar zelf te ontdekken. Zonder navigatie en gewoon op je richtingsgevoel. Onze City Experience biedt je de mogelijkheid om op een cryptische wijze zelf een stad uit te kammen. Een spannend en interactief stadsspel, zeer geschikt als groepsuitje of bedrijfsuitje.
Wat staat je te wachten tijdens de City Experience?
De City Experience begint lekker relaxed. Na ontvangst met een drankje volgt een uitgebreide speluitleg. Dan vormen we teams en elk team ontvangt een laatste strategische briefing, en een ‘escape enveloppe’, met een stadskaart . Vervolgens gaan jullie de stad in. Door middel van cryptische aanwijzingen bepaal je de route door een stad, op zoek naar de mooiste locaties. Probeer binnen de tijdslimiet te blijven!
Aangekomen op deze locaties krijgen teams lucratieve opdrachten die zij moeten volbrengen. Deze opdrachten leveren punten op. Aan het eind van de experience keren de teams terug naar het beginpunt, waar jullie ontvangen worden met een drankje. Terwijl jullie de ervaringen delen worden de winnaars van de dag bekendgemaakt en een prijs uitgereikt.
Honger naar meer?
Zo’n stadstocht maakt je hongerig. Een lunch of een diner is een perfecte afsluiter. Dit zit niet bij de prijs inbegrepen, maar er zijn diverse mogelijkheden. Neem hiervoor contact op. De City Experience is in verschillende steden in Nederland te spelen.
Ben jij klaar voor een onvergetelijk avontuur vol spanning, strategie en hilariteit? Stap in je auto en ervaar de unieke mix van een roadtrip en teambuilding met Capture The Flag XL – The Roadtrip Edition! Dit is niet zomaar een spel, dit is een avontuur dat je samen met je team beleeft, vol uitdagingen en verrassingen.
Waarom kiezen voor Capture The Flag XL – The Roadtrip Edition?
Unieke, Persoonlijke Ervaring: Vooraf vullen alle spelers een vragenlijst in. De antwoorden hiervan worden verwerkt in de challenges, waardoor elke uitdaging uniek is en je je teamgenoten op een geheel nieuwe manier leert kennen.
Spanning en Strategie: Race tegen de klok en andere teams terwijl jullie rondrijden om zoveel mogelijk challenges te voltooien. Verzamel op die manier hints over welke vlag je wel en niet moet pakken. Het team dat de meeste goede vlaggen pakt, wint het spel!
Herinneringen voor het Leven: Of je nu als eerste de vlag verovert of onderweg verdwaalt, je gaat gegarandeerd naar huis met een berg aan hilarische fotos. Na afloop heb je talloze nieuwe verhalen om te delen.
Hoe werkt het?
Veiligheid voorop
Bij Capture The Flag XL draait alles om plezier en avontuur, maar veiligheid staat voorop. Let goed op het verkeer, het is een roadtrip, geen road race! De finale speelt zich af te voet om gevaarlijke situaties met auto’s te voorkomen.
Over Breakout Bandits: sociale impact maken
We zijn een sociale onderneming die als primaire doel heeft om een sociale impact te maken. Winst maken is een secundair doel. Bij Breakout Bandits maken we teambuildingsgames met vastgelopen jongeren. Ze leren nieuwe skills, krijgen meer zelfvertrouwen en krijgen weer perspectief! Jouw teamuitje zorgt er voor dat we nieuwe jongeren verder kunnen helpen. Zo hebben onze games niet alleen impact op jouw team, maar ook op het leven van onze jongeren!
Waarom nog wachten?
Start de motor, zet je navigatie aan en maak je klaar voor het meest opwindende teambuildingavontuur ooit. Reserveer nu je plek voor Capture The Flag XL – The Roadtrip Edition en ontdek wie van jullie het beste team is!
WIE ZIJN DE MOLLEN- Je lijkt wel blind als je het niet ziet!
Vindt u het televisieprogramma “Wie is de Mol” ook zo leuk? Dan is het voor u genieten bij ‘Wie zijn de Mollen’ dat hierop gebaseerd is! Tijdens het spelprogramma is er namelijk niet één, maar zijn er meerdere mollen en u wordt uitgedaagd om de mol in uw groep te ontdekken!
Ben jij de Mol in jouw groep?
Uw groep wordt bij aanvang in kleinere groepen van circa 8 personen ingedeeld. De individuele groepsleden kunnen in een kort één-op-één onderonsje met de organisatie zelf aangeven of zij de Mol zouden willen zijn. Uit die personen wordt één Mol voor die ene groep gekozen. Zijn of haar missie is de uitvoering van de spelonderdelen zoveel mogelijk te saboteren, zonder ontmaskerd te worden!
Boordevol vragen, opdrachten en challenges tegen elkaar!
Uw team wordt uitgedaagd met een keuze uit toffe activiteiten zoals bijvoorbeeld een muzikaal optreden met locals, foto-opdrachten met je team op bijzondere plekjes in de stad, het bouwen van een metershoog bastion, een schietspel, een blind vertrouwen game, het oplossen van breinbrekers, winnen met een theater-game en het vinden van lokaal lekkers! Alles om een super middag met elkaar te hebben vol actie, verrassing en avontuur gericht op samenwerking, teambuilding en het genereren van zoveel mogelijk energie. En het is nog leuk ook!
(Tromgeroffel) and the winner is…!
De groepen zullen tegen elkaar strijden en natuurlijk worden de behaalde resultaten bij elkaar opgeteld. Welke groep haalt de meeste punten? Aan het einde moet de groep ook een gezamenlijke keuze maken wie volgens hen de Mol in de groep is want zonder het ontmaskeren van de Mol kan je natuurlijk niet winnen! Niet alleen de winnende groep, maar ook de persoon die het beste heeft ‘lopen mollen’ krijgt natuurlijk een welverdiende prijs!
Unieke uitdagingen voor iedereen
Alle spelonderdelen en activiteiten zijn zelf bedacht en vormgegeven. De spelonderdelen zijn volgens het principe ‘voor elk wat wils’ en op een recreatieve manier actief van aard. Het spel kan gespeeld worden in historische binnensteden en/of sfeervolle plaatsen en is in aangepaste vorm ook geschikt als groepsactiviteit op grotere buitenlocaties zoals bossen etc. Tijdens het spel wordt er van zowel steden als parken gebruik gemaakt, dat geld ook voor binnen- en buitenlocaties. Uiteraard kan het spel, indien gewenst, worden afgesloten met een heerlijk hapje en drankje!
Weer of geen weer, maar wel altijd weerbestendig!
Door de ruime keuze in vragen, opdrachten en uitdagingen is de activiteit is hierdoor in hoge mate weerbestendig. Er zitten namelijk ook veel dingen tussen die zowel binnen als buiten kunnen en dat maakt het voor iedereen wel zo prettig. De kwaliteit en intensiteit van het spel blijft dus altijd in orde ongeacht het weer! Wel net zo’n prettig idee toch?
Wie zijn de Mollen is een leuk en zeer vermakelijk spel vol competitie, interactie en hilarische momenten. Het is een spel waar vaak nog lang over na wordt gesproken!
Op maat gemaakt
Spreekt deze activiteit u aan? Dan maken we hem graag voor u (verder) op maat en dat doen we in elke iets grotere plaats of stad in de omgeving die u wenst! Waar mogelijk verwerken we specifieke vragen en/of opdrachten van uw organisatie in ‘Wie zijn de Mollen’ om hem nog leuker en specialer te maken en dat uiteraard zonder extra kosten.
Bij Art of Events bieden we graag op maat gemaakte activiteiten aan. Eventueel nodige gezondheidsmaatregelen worden natuurlijk steeds weer op de nieuwe situatie en jullie wensen aangepast.
Referenties Wie Zijn De Mollen:
Bedrijfsnaam: GGD Den Haag, Regionaal SOA- centrum
“Zeer leuk en origineel event, Super gezellig, veel gelachen gecombineerd met de spanning om iets te winnen. Gelukkig ook iets van de omgeving en de stad gezien. Plekken waar je nooit komt, helemaal prima!”
Bedrijfsnaam: Chevron
Collega's waren zeer tevreden over de locatie voor het eten in combinatie met de mooie stad! Leuke, orginele spelonderdelen en gelukkig prachtig weer! Dank voor het enthousiasme van alle begeleiders. Het is wel jullie werk, maar je zou dat bijna vergeten!
Bedrijfsnaam: Menzis
We zijn heel tevreden over de activiteit! Goede, vriendelijke belgeleiding en erg leuke activiteiten die zo verschillend waren dat er ook voor iedereen wat wils bij was. Enthousiasme van de begeleiding bij de activiteiten was erg aanstekelijk! Ga zo door!
Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte onderstaand aanvraagformulier in!
Bedrijven en organisaties spelen een grote rol in het verduurzamen van de wereld. Duurzaamheid begint met bewustwording, dat is voor veel organisaties een struikelblok. Niet iedereen heeft zin in lange meetings, verandertrajecten en brainstormen over verduurzaming. Uitjesbureau organiseert naast vele fun-activiteiten ook zinvolle teamuitjes, die jou en je collega’s kennis laten maken met verduurzaming en op een laagdrempelige manier aan het denken zetten.
Teamuitje Plastic Soep!
Onder bezielende leiding van Karl, werkzaam bij milieuorganisatie Fair Resource Foundation
Gaan jullie aan de slag. Hij neemt de teams mee op reis door de plastic soep (die ‘begint op de stoep’), de weg richting een circulaire economie en de invloed van de directe leefomgeving. Het programma beslaat zo’n 2-2,5 uur en bestaat in ieder geval uit:
Wij zorgen voor handschoenen, grijpers en speciale juttassen.
Je wilt niet alleen een leerzaam en zinvol uitje voor jouw collega’s organiseren, het moet ook luchtig, gezellig en verbindend zijn.
Karl heeft vele ‘Plastic Soep’ bedrijfsuitjes georganiseerd en begeleid, voor allerlei bedrijven en instellingen, van startups tot multinationals, en van NGO’s tot overheden. Bij grotere groepen organiseert hij dit samen met collega en vriend Jeroen.
De meest gehoorde reactie gaat ongeveer zo: ‘wat lag er stiekem veel afval, wat hebben we veel geleerd, wat was het gezellig en wat vond iedereen het leuk’.
Wat betekent duurzaamheid, circulaire economie en/of plastic soep voor uw organisatie en uw collega’s, en ook voor onze verhoudingen onderling? Daar gaan we het over hebben. We leren over de grootste uitdagingen en brengen die terug naar de dagelijkse realiteit. Dat doen we met een glimlach, een gezonde dosis relativering en een optimistische insteek.
Dus resumé..
Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!
"“Capture the Flag” is een op maat gemaakte GPS-game, waarin we op basis van een door de spelers vooraf ingevulde vragenlijst speciaal voor jullie een uniek teambuilding spel maken. Het is daarom ook een geweldige manier om je collega’s of teamgenoten beter te leren kennen.
Het doel is om zoveel mogelijk informatie te verzamelen over de locatie van de vlag door vragen over de spelers te beantwoorden. Gooi bommetjes om andere teams af te remmen en verzamel superkrachten voor de finale. Communiceer real time met andere teams om je strategieën te plannen en je tegenstanders te slim af te zijn. Elke seconde telt bij Capture The Flag. Wees het eerste team dat de vlag vind en win het spel! Maar of je nu wint of verliest, jullie gaan sowieso weg met een schat aan leuke en onvergetelijke verhalen over je team. Dus pak je telefoon en maak je klaar voor Capture The Flag!
Een unieke game voor jullie
Om de GPS-game écht persoonlijk te maken moet elke deelnemer ter voorbereiding een lijst met persoonlijke vragen invullen. Het zijn zeer uiteenlopende vragen. Denk aan vragen als “wie inspireerde jou het meest in het leven?”, maar we vragen je ook naar de manier hoe je je WC-papier opvouwt of wat je zou doen bij een zombie-aanval. Wij gaan daar mee aan de slag en maken een persoonlijke game voor jullie.
Hoe werkt het?
1 of 2 uur spelplezier
Er zijn 2 versies van Capture The Flag. Tijdens het reserveren kan je de gewenste versie kiezen. De versie van 1 uur wordt vaak gebruikt als onderdeel van een groter programma. Denk aan een teamdag waarbij 1 uur vrij is om te ontspannen en elkaar te leren kennen. Het is het perfecte spel om elkaar beter te leren kennen. De versie van 2 uur kan gebruikt worden als onderdeel van een groter programma, maar heeft ook voldoende body als op zichzelf staande activiteit. De extra foto- en video-opdrachten zorgen gegarandeerd voor veel hilariteit! De samenwerking tussen teams geeft het spel een geheel nieuwe strategische dimensie. Tegen wie moet je samenwerken en met wie moet je samenwerken?
Slecht weer? Speel het spel binnen!
Normaliter speel je Capture The Flag buiten op elke willekeurige locatie. Bij slecht weer heb je de optie om de indoor-versie van Capture The Flag te spelen. Jullie spelen Capture The Flag dan in een, door jullie zelf geregelde, binnenlocatie. De indoor-versie werkt hetzelfde als de outdoor-versie. Het enige verschil is dat bij de indoor-versie de teams niet naar buiten hoeven en moeten lopen om naar een nieuw level te gaan. In indoor-versie kunnen ze binnen blijven en moeten ze een QR-code scannen om naar een nieuw level te komen. Je kan last-minute beslissen om de indoor-versie van het spel te spelen. Let wel op dat de indoor-versie extra voorbereiding vereist van de spelleider. (Ongeveer 5 á 10 minuten) De QR-codes moeten namelijk uitgeprint en verstopt worden. Na reserveren krijg je verdere instructies hoe je de indoor-versie kan voorbereiden.
Over Breakout Bandits: sociale impact maken
We zijn een sociale onderneming die als primaire doel heeft om een sociale impact te maken. Winst maken is een secundair doel. Bij Breakout Bandits maken we teambuildingsgames met vastgelopen jongeren. Ze leren nieuwe skills, krijgen meer zelfvertrouwen en krijgen weer perspectief! Jouw teamuitje zorgt er voor dat we nieuwe jongeren verder kunnen helpen. Zo hebben onze games niet alleen impact op jouw team, maar ook op het leven van onze jongeren!
Ervaar de sensatie van "Capture the Flag"
Dus waar wacht je nog op? Roep je collega's bij elkaar en ervaar de sensatie van "Capture the Flag". Het is een geweldige manier om elkaar beter te leren kennen, teambuilding te stimuleren en vooral om plezier te hebben!
Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!
Bij een tuin der paradoxen wordt uw groep voor een ’totaaluitdaging’ geplaatst, het openen van een tiental Indonesische hardhouten kisten. Het halen van deze uitdaging is het doel! De combinatie van verschillende activiteiten en één gezamenlijk doel maakt deze game mischien wel de krachtigste teambuilding game die we hebben.
Om de kisten te kunnen openen moet men op zoek naar allerlei verschillende opdrachten. De opdrachten maken aanspraak op verschillende disciplines. Creatief, sportief, cognitief, zelfs culinair of spiritueel. Hoe gebruikt men de verschillende kwaliteiten die in de groep aanwezig zijn? Een planmatige aanpak kan leiden tot een snel resultaat…..maar ook de weg is het doel!
Dit bedrijfsuitje/ teamuitje kan zowel indoor als outdoor plaatsvinden.
Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte onderstaand aanvraagformulier in!
Beleef het ultieme wintergevoel tijdens de Après Ski Winterspelen! Wie zegt dat je naar de Alpen moet voor winterpret? Tijdens de Après Ski Winterspelen beleef je die gezellige wintersportsfeer gewoon hier – zonder sneeuw, maar mét volop actie en hilariteit.
We starten in stijl: met een warme ontvangst én een ijskoude Schnapps om de stemming erin te brengen. Daarna barst de strijd los! Samen met je team of collega’s ga je de uitdaging aan in een reeks unieke spellen, allemaal geïnspireerd op de wintersportwereld. Verwacht geen standaard potjes – denk aan gekke, creatieve en behendigheidstestende opdrachten waarin samenwerking en fanatisme samenkomen.
Wat heb je nodig? Een flinke dosis enthousiasme, sportieve inzet, een beetje lef en vooral: teamgeest.
Wil je de ervaring helemaal afmaken met een sfeervolle winterdecoratie? Laat het ons weten, dan zorgen wij voor een setting die rechtstreeks uit een après-ski dorp lijkt te komen.
Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.