
Op zoek naar een origineel teamuitje waarbij collega’s samen een spannend verhaal beleven?
Moordspel & Vossenjacht: De Laatste Lach van Victor Vermogen is een actieve en verrassende belevenis midden in de stad, vol samenwerking, plezier en een vleugje competitie.
Tijdens het ontvangst verandert de stemming al snel in een intrigerende moordzaak. Vastgoedmagnaat Victor Vermogen is dood aangetroffen in het park, kort na de opening van zijn nieuwste prestigeproject. Hij had geld, macht en aanzien… maar ook genoeg mensen die hem liever niet meer zagen. Alleen samen kom je erachter wat er écht is gebeurd.
Op jacht in de stad:
Teams trekken door de stad in een moderne vossenjacht. Met een moorddossier, plattegrond en scherpe observatie bezoek je verschillende locaties en verdachten. Onderweg voer je opdrachten uit: van observatie- en kennisvragen tot creatieve foto- en video-uitdagingen. Iedere opdracht levert nieuwe aanwijzingen en hints op om de zaak op te lossen.
De teams bepalen zelf hun route, wat zorgt voor vrijheid, strategie en gezonde competitie.
Een belangrijk onderdeel van het spel zijn de verdachten. Deze worden deels gespeeld door onze spelleiders en deels begeleidt door 2 tot 4 collega’s van jullie team of organisatie. Geen acteerervaring nodig — iedereen kan meedoen. Zij krijgen vooraf een korte briefing, duidelijke instructies en een paar extra hints om het spel uitdagend en leuk te maken. Zo ontstaan verrassende ontmoetingen en veel humor onderweg.
Samenwerken, speuren en ontmaskeren
Teams verzamelen aanwijzingen, vergelijken informatie en bouwen hun eigen theorie op. Aan het einde presenteert ieder team wie volgens hen de dader is, wat het motief was en hoe de moord is gepleegd. Vaak levert dit de meest creatieve, originele en hilarische verhalen op.
Het team dat het dichtst bij de waarheid zit, wint het spel. Daarnaast is er een prijs voor het meest originele team in de foto- en video-opdrachten.
Tijdschema Moordspel Vossenjacht in de stad: (voorbeeld) starttijd bepalen jullie zelf:
14.00 uur Aankomst in de horeca met een drankje
14.30 uur Uitleg, teamindeling en introductie Inspecteur
14.45 uur Start en vertrek teams
16.45 uur Terugkomst Teams op de locatie (borrelen)
16.55 uur Tijdens de borrel onthulling en prijsuitreiking
17.00 uur Einde
Waarom dit uitje werkt:
✔ Leuk, toegankelijk en actief voor iedereen
✔ Stimuleert samenwerken, observeren en creatief denken
✔ Humor, spanning en competitie in balans
✔ Een ervaring waar nog lang over wordt nagepraat
Zin in een uniek uitje waar jullie samen lachen, speuren en ontdekken?
Boek Moordspel & Vossenjacht: De Laatste Lach van Victor Vermogen en we maken er een onvergetelijke ervaring van.
Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!
Workshopschermen
'Altijd al willen doen', 'verrassend', 'spannend', 'ik had niet gedacht dat ik het al zo snel al onder de knie zou hebben. Dat zijn de reacties die wij vaak horen.
Teambuilding / Vergaderbreak!
Een goed moment om uw vergadering of presentatie af te wisselen met een energieke workshop schermen. Terwijl u met uw team nog aan het vergaderen bent, zorgen wij dat alle materialen in de aangelegen ruimte of buiten klaar staan. Na een korte break heten wij u welkom en kan u met uw collega's direct aan de slag. Op bijna op iedere locatie is dit mogelijk! Desgewenst bespreken wij met u de mogelijkheden voor een metafoor.
Vrijgezellen
Een stijlvol dagdeel (elk moment van de dag mogelijk) met de vrienden of vriendinnen van de bruid of de bruidegom. Na afloop sluiten we af met het sabreren van de champagne
Voor meer informatie of een vrijblijvende offerte kunt u het aanvraagformulier invullen.
Uniek in Nederland en België; de Double Rally Arrangement met de Segway, E-Scooters en/of E-Choppers.
Wat houd het in?
Tijdens dit 2 uur durende arrangement maak je per uur een leuke tour met elke keer een ander voertuig. Een prachtige Segway tour onder begeleiding van ervaren instructeurs, een leuke E-scooter tour en/of tourtocht met de E-Chopper.
Ervaar een practige veelzijdige manier om een stad/dorp of omgeving te verkennen op 2 of 3 verschillende electrische voertuigen! Deelnemers worden verdeeld in groepen. Elke groep start op èèn van de voertuigenen en wisselen elkaar na 1 uur af. Op elk voertuig maken de deelnemers een mooie tour.
Double Green Rally (totale tijdsduur event, 2.5 uur inclusief pauze onderweg)
Een uniek arrangement dat je nergens anders vindt!!!
Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!
Prijs vanaf €74,50 p.p excl. btw, inclusief verzekering, gebruik helmen, transport en begeleiding van van instructeurs.
Bent u met minder personen en lijkt het leuk jullie om segway te rijden? Kom dan naar onze locatie op de Veluwe! Segway tour Veluwe vanaf 8 personen
De CityGame is het leukste bedrijfsuitje in de stad!
De interactieve Game zorgt voor spanning tussen de verschillende teams. Tijdens deze game worden alle teams op verschillende onderdelen uitgedaagd. Punten worden gescoord door vragen goed te beantwoorden en opdrachten goed te vervullen. De CityGame is een spannend en afwisselend programma in de stad.
De voortgang van de Game is te volgen op de iPad.
Sta je nog steeds eerste? Wat is ons volgende waypoint?
Zijn er nog bonusvragen beschikbaar en hebben we nog berichten gekregen van andere teams?
Kortom, een geweldige manier om de stad en je collega’s beter te leren kennen. We kunnen jullie tijdens de CityGame voorzien van allerlei originele hapjes en drankjes.
De vragen en opdrachten zijn volledig bedrijfsgerelateerd te maken, waardoor dit uitje veel persoonlijker wordt. Zo is het zeer geschikt te maken voor bedrijfsuitjes, teamuitjes, productintroducties, relatie-evenementen of als afsluiting van vergaderdagen.
Kortom: Een dag, of halve dag, de mooiste plekken van de mooiste steden van Nederland of België (her)ontdekken, terwijl je een hightech competitie speelt tegen je collega’s!?
Speel de CityGame! Leuk als variant op escaperooms en leuk om te spelen als teamuitje/ personeelsuitje/ bedrijfsuitje.
Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!
Start met heerlijke Veldlunch:
Een heerlijke (walking) frisgroene veldlunch met broodjes waar je de vingers bij aflikt (ook vegetarisch), Groninger koek, thee en vlierbloesemsap.
Activiteiten: Elke deelnemer doet twee activiteiten een klus in de natuur en een eyeopener safari.
Handen-uit-de-mouwen activiteit in de natuur. De duinen groeien dicht met zgn. invasieve exoten (struiken en bomen) die hier ooit zijn aangeplant maar het natuurgebied nu overwoekeren. De enige manier om de inheemse planten weer de kans geven te groeien, is deze exoten handmatig met wortel en tak te verwijderen. We gebruiken hiervoor handgereedschappen als Hollandse spades, Japanse kromzaagjes en/of Zweedse takkenscharen. Natuurlijk zorgen wij voor werkhandschoenen en een veilige werkomgeving.
+
Eyeopener safari: naast de klus doen we, afhankelijk van het weer en het getij, een altijd weer verrassende Big Bird Walk of een avontuurlijke Strandsafari met een sleepnet op zoek naar het zeeleven direct langs de kust. Met deze activiteiten ervaren deelnemers voor welke natuur (dieren/planten en landschap) zij zich vandaag zo hebben ingezet.
Big Bird Walk. Met een uitstekende verrekijker om de nek en een vogelgidsje in de hand het veld in, om een aantal kenmerkende vogels van dit natuurgebied te zien (vogelsoorten die je waarschijnlijk nooit eerder hebt bekeken door een verrekijker). De wandeling wordt met leuke weetjes en humor begeleid.
of een ...
Strandsafari. Met een ouderwets (zelf voortgetrokken) sleepnet gaan we vanaf het strand op een avontuurlijke manier vissen op allerlei (kleine en soms ook grotere) visjes, kreeftachtigen enz. die leven in het zeewater direct naast het strand. Een aantal deelnemers trekt hiervoor een waadpak aan. Zo weet je gelijk wat er zich onder je bevindt wanneer je gaat zwemmen in de Noordzee.
Goede redenen voor een frisgroen teamuitje bij natureXP: informeel, actief en nuttig (MVO=Maatschappelijk Verantwoord en Betrokken) teamuitje voor iedereen (je hoeft voor onze activiteiten niet heel sportief of handig te zijn).
Tijden:
12.45-16.00 (in overleg kunnen tijden worden aangepast). Ná afloop kunt u optioneel nog een hapje of diner organiseren in één van de (strand)restaurants in Noordwijk.
* Onze activiteiten kunnen tevens in het Engels worden begeleid.
Vul voor meer informatie over dit uitje of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!
Reality Film Experience – Fun Teambuilding & Avontuur.
Jouw bedrijf als filmset - Beleef een absolute hilarische dag op je werk!
Met Reality Film Experience krijg je de kans om herkenbare (werk)situaties op een komische manier vast te leggen – en natuurlijk mag je alles nét iets groter, gekker en gênanter maken dan het in werkelijkheid is. Verzin gerust wat extra ‘waargebeurde’ situaties – hoe gekker, hoe beter!
Van kantoorhumor zoals in The Office, absurde situaties die rechtstreeks uit Jiskefet lijken te komen tot momenten van de Augurkenkoning, Undercover Boss en hilarische karakters uit Brooklyn Nine-Nine.
Iedere branche barst van verhalen die het verdienen om verfilmd te worden.
Wij dagen elke sector uit om hun leukste en gekste verhalen vast te leggen in hun eigen Reality Film Experience!
Jullie worden gevangen gehouden en de tijd tikt! In het geheim bereiden jullie een uitbraak voor…. Lukt het jullie om alle codes te kraken en uit het vizier van de bewakers te blijven? Een superspannend ontsnappingsuitje!
De Secret Escape Game is een thrill seeking City Game waarbij je als team moet proberen te ontsnappen aan je bewakers. Om te ontsnappen heb je codes, sleutels en materialen zoals hamers en touw nodig. Om dit te verkrijgen bezoek je verschillende locaties in de stad. Door het oplossen van spannende puzzels en het vinden van geheime aanwijzingen kom je er langzaam achter hoe je kunt ontsnappen! Denk jij dat het je lukt binnen de tijd? Een spannend en actieve teambuildingactiviteit in de stad!
Wat staat je te wachten tijdens de Secret Escape Game:
Bij ontvangst krijg je eerst een welkomstdrankje. Er volgt een uitgebreide uitleg over het spel. Vervolgens worden de teams samengesteld, zodat je weet met wie je de strijd aangaat. Dan ga je de stad in met je team om meerdere locaties te bezoeken. Lukt het jullie om als eerste alle codes te kraken en aanwijzingen te vinden om te ontsnappen?
Voor meer informatie of een vrijblijvende offerte kunt u onderstaand formulier invullen.
Veel plezier, verbinding, samen communiceren, resultaat, creatieve & hilarische momenten zijn bij Filmteambuilding altijd inbegrepen.
Het Jachtseizoen is geopend! Lukt het jullie om 2 uur lang uit de handen te blijven van jullie achtervolgers? Een supergaaf achtervolgingsuitje!
Speel met collega’s, vrienden of familie dit uitdagende kat- en muisspel: hoe blijf je uit de handen van jullie achtervolgers? Jullie krijgen een voorsprong van 10 minuten. Om de 10 minuten krijgen je achtervolgers de live positie door waar jullie zijn. Jullie mogen je niet verstoppen in gebouwen, niet 2 keer dezelfde route lopen, maximaal 10 minuten hetzelfde vervoersmiddel gebruiken en het stadscentrum niet uit! Alles wordt gps getrackt! Moge de beste winnen….. Let the games begin!
Wat staat je te wachten tijdens het Jachtseizoen?
Bij ontvangst krijg je eerst een welkomstdrankje. Er volgt een uitgebreide uitleg over het spel. Vervolgens worden de teams samengesteld, zodat je weet met wie je de strijd aangaat. Dan verdwijnen de teams. Door middel van de eerste live positie gaan de achtervolgers achter de teams aan. Door logisch nadenken, informatie in te winnen en slimmer te zijn dan je tegenstander kun je de teams te pakken krijgen! Maar er zijn meerdere manieren om de teams op te sporen! Lukt het de teams om uit de handen van de achtervolgers te blijven? Een super gave interactieve city game…
Aan het einde van het spel keer je terug naar het ontvangstpunt. Onder genot van een laatste drankje volgt de prijsuitreiking van het winnende team!
Voor meer informatie of een vrijblijvende offerte kunt u het aanvraagformulier invullen.
Teambuilding in een echte praktijk situatie, bij BrandweerSurvival
Je leert het snelst in de praktijk. In welke omgeving kun je dan het beste teambuilden? Inderdaad: door het nabootsen van een echte praktijksituatie!
BrandweerSurvival creëert een oefenkeuken, een veilige plaats waar we fouten mogen maken. Waar het aan komt op samenwerking en teambuilding. Omdat iedereen de brandweer kent, maar niet precies weet hoe het er aan toegaat, voelen de mensen zich snel thuis en gaan ze enthousiast aan de slag.
Enthousiasme is belangrijk omdat dit gepaard gaat met het natuurlijk gedrag van de mens: ‘hij laat zijn ware ik zien’. Als dit gebeurt kunnen de beste leermomenten worden gecreëerd.
En de trainer kan zien hoe zij met een paniek situatie omgaan, flexibiliteit en improvisatie talent komt eveneens boven drijven tijdens dit teamuitje.
Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!
Het meest spannende bedrijfsuitje, Escape in the City! De stad verandert in jullie escape room. Weten jullie de codes te kraken aan de hand van de verschillende opdrachten? Open als eerste de kluis en ga er met de winst vandoor!
Wat is Escape in the City?
- Spannend ontsnappingsspel onder begeleiding van de spelleider van Uitjes en Eten
- Werk samen om de codes te vinden en te kraken
- Battle om de felbegeerde Escape in the City trofee
Omschrijving programa
Elk team krijgt een koffer overhandigd welke vast zit met handboeien. Aan jullie de taak om zo snel mogelijk los te komen en de koffer te openen. In de koffer vinden jullie verschillende gekleurde cijfersloten om een mystery ring. Los de uitdagende puzzels, raadsels, doe-, denk- en foto-opdrachten op en vindt de juiste codes! Welk team breekt het eerste los en pakt een voorsprong in de finale? Het team dat het finalespe als eerst oplost gaat er vandoor met de enige echte Escape in the City trofee!
Het is ook mogelijk om deze activiteit te combineren met een lunch of diner.
Waarom kiezen voor Uitjes en Eten?
Wij organiseren al 20 jaar lang bedrijfsuitjes en teamuitjes door heel Nederland en België. Zoals wijzelf altijd graag zeggen: Wij maken blij! Benieuwd naar de ervaringen van groepen die jullie voor zijn gegaan?
Dropping! Vinden jullie de weg terug?
Geblinddoekt worden jullie naar een onbekende plek gebracht, vanwaar de weg zelfstandig terug moet worden gevonden. Natuurlijk laten we jouw team niet helemaal aan het lot over. Om te helpen krijgen jullie een gps-apparaat, een oude telefoon en een aantal dossiers mee. Door opdrachten te voltooien is er steeds meer kennis over de juiste route te verkrijgen. Zo komen jullie steeds dichter bij het uiteindelijke doel... Bereik zo snel mogelijk samen met jouw team de eindlocatie!
Helaas is het niet zo makkelijk als dat het klinkt. Twee teamgenoten zijn aan elkaar vastgebonden en het is alleen mogelijk om vrijuit te bewegen door deze touwpuzzel op te lossen. Vervolgens wordt door het voltooien van de startopdracht de eerste gps-locatie onthuld. Voer de letter in en volg de satellieten. Zoek een eigen weg om zo snel mogelijk aan te komen bij het eerste checkpoint. Hier wacht een lastige uitdaging. Los alle puzzels op en kraak de codes om de laatste bestemming te bereiken.
Als de eindlocatie is ontcijferd beginnen jullie aan het spannendste deel. Pas op! Er is zojuist een telefoontje binnengekomen, de boswachter is naar jullie op zoek! Als hij jouw team te pakken krijgt, is de missie niet behaald. Kijk goed om je heen en blijf op jullie hoede.
Let op! Voor een spectaculaire dropping raden we aan om dit in het donker te doen. Wij horen graag van u welke startlocatie uw voorkeur heeft. Als u een dropping wenst in the middle of nowhere, zal de ontmoetingsplek ook dicht bij dit natuurgebied moeten liggen.
Welk team weet in één minuut de meeste punten te behalen? Je kunt het zo gek niet bedenken of het komt voorbij. Het ziet er hilarisch uit, maar laat je niet afleiden door de tegenstander want één misser en je begint weer opnieuw. De opdrachten volgen elkaar in no time op, dus jullie vervelen je geen minuut!
Wat is Minute to Win it?
- Hilarische opdrachten waarbij lachen gegarandeerd staat
- Alles wordt in goede banen geleid door de enthousiaste spelleider van Uitjes en Eten
- Battle om de felbegeerde Minute to Win it trofee
Omschrijving programma
Nadat de teams zijn ingedeeld kan het spektakel beginnen! Voor iedereen is er wel een onderdeel op het lijf geschreven dus kies tactisch welke speler je naar voren schuift. Je hebt één minuut om te laten zien wat je kunt en zo veel mogelijk punten te pakken. Wie weet de meeste punten te verzamelen en neemt de Minute to Win it trofee mee naar huis?
Het is ook mogelijk om deze activiteit te combineren met een lunch of diner.
Waarom kiezen voor Uitjes en Eten?
Wij organiseren al 20 jaar lang bedrijfsuitjes en teamuitjes door heel Nederland en België. Zoals wijzelf altijd graag zeggen: Wij maken blij! Benieuwd naar de ervaringen van groepen die jullie voor zijn gegaan?
Duik in de ultieme stadservaring met "Escape the City - Onthul het Internationale Complot"!
Bereid je voor op een meeslepend avontuur waarin spanning, mysterie en een race tegen de klok samenkomen. Samen met je team sta je voor de uitdagende taak om niet alleen de stad te ontvluchten, maar ook een wereldwijd complot te ontrafelen.
Wat staat je te wachten:
Voor wie is het geschikt?
Durf jij de uitdaging aan te gaan?
Ontsnap uit de dagelijkse sleur en duik in dit unieke, interactieve avontuur. Durf jij het complot te ontrafelen en als overwinnaar uit de stad te stappen? De klok tikt...
Handboogschieten is een eeuwenoude manier van jagen maar ook een olympische sport! Het is vooral bekend geworden door de verhalen van “Robin Hood”. Richtingsgevoel, focus en een vaste hand kunnen hier het verschil maken. We kunnen het handboogschieten aanbieden op 2 verschillende manieren:
Teambuilding Clinic Handboogschieten met 2 of 4 banen, tijdsduur 1 tot 1,5 uur en geschikt voor groepen tot 24 personen per clinic. Na uitleg over schiethouding, ademhaling en uiteraard veiligheid kan er eerst geoefend worden. Daarna is er in teamverband een webstrijd waarbij samenwerken en elkaar coachen jullie naar de overwinning kan helpen met als ultiem einddoel "Geblinddoekt Handboogschieten"!
Evenementen opstelling Handboogschieten met 4 of 8 banen, in overleg kunnen we gedurende een afgesproken tijd korte workshops aanbieden van 30, 45 of 60 minuten. Ook is het mogelijk om met vrije inloop te werken waarbij bezoekers op een leuke manier kennis kunnen maken met het handboogschieten.
Handboogschieten is erg goed te combineren met één van onze andere teambuilding activiteiten op locatie zoals bijvoorbeeld Bamboestieken of de Wighland Games.
Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!