Bedrijfsuitjes Spel en Ontspanning in Noordwijk aan zee

Filteren

Filters

Activiteiten: Spel & Ontspanning
Citygames & Beachgames
Topkeuze: Sportief & Actief
Kookworkshop & meer
Inspirerende Creatieve uitjes
Verbindende Teambuilding activiteiten
Eten, Drinken, & Feesten
Onvergetelijke Incentives/ buitenlandse reizen
Online
Zoekwoord
Zoekwoord
Gebied
Personen 0+
0
0
500
0500+
130 uitjes gevonden gevonden gebaseerd op de volgende filters
  • Outdoor spel en ontspanning
  • Plaats, regio of provincie: Noordwijk aan Zee
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Ook zo'n fan van de Formule 1? Dan is dit een geweldige activiteit voor jou en je collega's!

    De Flat Out: Formula 1 is een interactieve en dynamische activiteit waarbij je met je team een levensgrote Formule 1 wagen gaat maken van karton.

    Elk team krijgt een pakket aan bouwmaterialen om een Formule 1 auto te bouwen. Dit bestaat uit een onderstel, wielen, een stapel karton, een bouwplan en gereedschap.

    De teams worden tijdens de activiteit getest op hun communicatieve vaardigheden, samenwerking en vindingrijkheid om deze geweldige uitdaging succesvol af te ronden. Een goede verdeling van de taken maakt dat de wagen binnen de gestelde tijd gebouwd kan worden. Ieders talenten en inzet zijn nodig om tot het beste eindresultaat te komen.

    Beperkte middelen, beperkte tijd en een helder doel: ingrediënten die in de meeste projecten ook aan de orde zijn!

    De wagens mogen ook worden gepimpt met verf en bijvoorbeeld stickers. Elk team creëert zo een hele eigen en unieke Formule 1 wagen.

    Uiteraard vindt er ook een daadwerkelijke zeepkistenrace plaats!


    Teambuilding effecten van Formula 1:
    Een teambuilding programma moet vooral leuk en inspirerend zijn. Daarnaast zijn oefenen we vaardigheden in het programma die je ook in je werk nodig hebt. De belangrijkste op een rij:

    Projectplanning
    √ Praktisch leiderschap
    √ Taken verdelen al naar gelang talenten
    √ Communicatiestrategie

    20 - 1000 personen

    Unieke Bedrijfsuitje Ervaring: Workshop Graffiti Spuiten!

    Ben je op zoek naar een creatief en onvergetelijk bedrijfsuitje? Ontdek dan de kunst van graffiti spuiten met onze dynamische workshop! Deze workshop is niet alleen een geweldige manier om de creativiteit binnen je team te stimuleren, maar het is ook een uitstekende teambuilding activiteit.

    Wat Kun Je Verwachten?

    • Leer de Basis: Onder leiding van professionele graffiti artiesten leer je de basis van het graffiti spuiten. Van schets tot spuitwerk, elke stap wordt gedekt.
    • Teambuilding en Creativiteit: Werk samen aan een groot kunstwerk of daag elkaar uit in kleine teams om indrukwekkende kunststukken te creëren.
    • Een blijvende herinnering: Aan het einde van de workshop heb je niet alleen een geweldige ervaring rijker, maar ook een tastbaar kunstwerk om mee naar kantoor te nemen.
    • Geschikt voor iedereen: Of je nu artistiek aangelegd bent of nog nooit een spuitbus hebt vastgehouden, deze workshop is geschikt voor alle vaardigheidsniveaus.

    Waarom Kiezen Voor Onze Workshop?

    • Professionele Begeleiding: Onze ervaren artiesten zorgen voor een veilige en inspirerende omgeving.
    • Alle Materialen Inbegrepen: Van verf tot beschermende kleding, alles wordt verzorgd.
    • Flexibele Locaties: Of het nu in de open lucht of op een indoor locatie is, wij passen ons aan aan jouw wensen.
    • Maatwerk Mogelijk: Hebben jullie specifieke wensen of ideeën? Wij denken graag met je mee om de workshop perfect op jullie bedrijf af te stemmen.

    Beleef een dag vol kleur, creativiteit en teamwork met onze graffiti workshop. Perfect voor het stimuleren van samenwerking, het ontdekken van verborgen talenten en het versterken van de teamgeest. Boek nu en maak je klaar voor een onvergetelijk bedrijfsuitje!

    10 - 3000 personen

    Ben jij klaar voor een onvergetelijk avontuur vol spanning, strategie en hilariteit? Stap in je auto en ervaar de unieke mix van een roadtrip en teambuilding met Capture The Flag XL – The Roadtrip Edition! Dit is niet zomaar een spel, dit is een avontuur dat je samen met je team beleeft, vol uitdagingen en verrassingen.

    Waarom kiezen voor Capture The Flag XL – The Roadtrip Edition?
    Unieke, Persoonlijke Ervaring: Vooraf vullen alle spelers een vragenlijst in. De antwoorden hiervan worden verwerkt in de challenges, waardoor elke uitdaging uniek is en je je teamgenoten op een geheel nieuwe manier leert kennen.

    Spanning en Strategie: Race tegen de klok en andere teams terwijl jullie rondrijden om zoveel mogelijk challenges te voltooien. Verzamel op die manier hints over welke vlag je wel en niet moet pakken. Het team dat de meeste goede vlaggen pakt, wint het spel!

    Herinneringen voor het Leven: Of je nu als eerste de vlag verovert of onderweg verdwaalt, je gaat gegarandeerd naar huis met een berg aan hilarische fotos. Na afloop heb je talloze nieuwe verhalen om te delen.

    Hoe werkt het?

    • De startlocatie is flexibel, bijvoorbeeld vanaf jullie kantoor. Jullie bepalen zelf jullie ideale route om zoveel mogelijk challenges te kunnen voltooien.
    • Door een challenge te voltooien ontvang je hints over welke vlag je wel en niet moet pakken in de finale. Challenges worden op maat gemaakt op basis van een vragenlijst die spelers vooraf moeten invullen. Zo is elk spel een unieke ervaring voor elk team!
    • Het team dat de meeste goede vlaggen in de finale pakt heeft gewonnen. De game kan afgesloten worden met een borrel of diner op de locatie van de finale. De perfecte plek om alle verhalen van deze roadtrip met elkaar te delen!

    Veiligheid voorop
    Bij Capture The Flag XL draait alles om plezier en avontuur, maar veiligheid staat voorop. Let goed op het verkeer, het is een roadtrip, geen road race! De finale speelt zich af te voet om gevaarlijke situaties met auto’s te voorkomen.

    Over Breakout Bandits: sociale impact maken
    We zijn een sociale onderneming die als primaire doel heeft om een sociale impact te maken. Winst maken is een secundair doel. Bij Breakout Bandits maken we teambuildingsgames met vastgelopen jongeren. Ze leren nieuwe skills, krijgen meer zelfvertrouwen en krijgen weer perspectief! Jouw teamuitje zorgt er voor dat we nieuwe jongeren verder kunnen helpen. Zo hebben onze games niet alleen impact op jouw team, maar ook op het leven van onze jongeren! 

    Waarom nog wachten?
    Start de motor, zet je navigatie aan en maak je klaar voor het meest opwindende teambuildingavontuur ooit. Reserveer nu je plek voor Capture The Flag XL – The Roadtrip Edition en ontdek wie van jullie het beste team is!

    6 - 500 personen
    Kartbanen, bij u op locatie. Hoe gaaf is dat?!
    Sinds 2012 verzorgden wij al meer dan 300 evenementen op locatie.  Wij staan bekend om de fijne sfeer, beleving en veiligheid, dit staat bij ons altijd op pole position. Daar zijn wij natuurlijk erg trots op! 
     
    Veiligheid, altijd centraal
    Onze karts zijn uitgerust met een veiligheidssysteem waarmee de karts op afstand kunnen worden uitgeschakeld. Streetkarting.nl heeft jarenlange ervaring met kartevenementen op locatie. Heel klein, maar ook heel groot, iedere locatie is anders.
     
     U kunt ook bij ons terecht voor F1 Simracen. Onze Simrace trailers worden vaak gecombineerd met het karten op locatie. In die combinatie is er voor iedere leeftijd en de mensen die niet mee kunnen of willen karten ook een uitdagende activiteit, want; Wie is de snelste in de Race simulator?
     
    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in! U kunt ook direct een kijkje nemen op onze site voor meer informatie:  Website Streetkarting
    24 - 250 personen

    Wighland Games zijn echte teambuilding activiteiten waarbij kracht, tactiek en vooral samenwerken erg belangrijk zijn! We kunnen de Wighland Games op 4 verschillende manieren aanbieden: 

    Wighland Games MINI, tijdsduur 1 uur en geschikt voor groepen tot 32 personen. Erg goed in te zetten als bijvoorbeeld een leuke vergaderbreak. Er zal gestreden worden in groepjes van 4 tot 8 personen, door het sluiten van weddenschappen kunnen er ducten verdient en verloren worden. Het team met de meest ducaten wint! De spellen die aanbod zullen komen zijn:

    • Torenspin
    • Touwtrekken
    • Balpoint Parours 
    • De platte knoop 
    • Groepspenalty
    • Het dakgootspel 

    Wighland Games COMPLEET,  tijdsduur 2 uur en geschikt voor groepen tot 64 personen. Hierbij zullen niet alleen de eerder genoemde team spellen aanbod komen, maar zal ook het Bamboestieken worden toegevoegd om het samenwerken en de teambuilding naar een hoger niveau te tillen. 

    Wighland Games SUPER,  tijdsduur 3 uur en schikt voor groepen tot 200 personen. Dit is de Wighland Games compleet + Laser Kleiduifschieten, schiet met echte jachtgeweren omgebrouwd tot lasergun op plastic discs met een revlector dit met 180 km per uur door de lucht geschoten wordt. 

    Wighland Games MEGA, tijdsduur 4-5 uur en geschikt voor groepen tot 300 personen. Dit is onze meest uitgebreide variant en zeer geschikt voor groete groepen teambuilding op locatie. Behalve de teamspellen, bamboestieken en laser kleiduifschieten komt en ook nog het handboogschieten bij! Een schot in de roos! Een prachtige ochtend of middag geheel in het teken van teambuidling! 

    U kunt voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het formulier invullen.

    10 - 300 personen

    Samenwerking, teambuilding energie genereren en nog superleuk ook! 
    ‘U Deugt Wij Deugen’ is een spelprogramma waarbij groepen tegen elkaar uitkomen in allerlei originele en vermakelijke spelonderdelen. In dit spelprogramma wordt u uitgedaagd om meer uit u zelf en anderen te halen. Competitie én heel veel plezier met elkaar beleven staat centraal. Teambuilding gaat immers om veel meer dan alleen winnen of verliezen. Met een (vette) knipoog wordt daarbij ook gekeken hoe het allemaal tot stand kwam. Deugde het allemaal?

    We nodigen u graag uit om meer uit uzelf en uit anderen te halen!
    Zoals de naam van het spelprogramma al aangeeft, gaat de competitie met elkaars groepen hand in hand met de manier wáárop er wordt gewonnen en verloren. Met een knipoog hebben we het dan ook over de ‘nieuwe deugden’ zoals: doorzettingsvermogen, humor, flexibiliteit, leiderschap, charisma, collegialiteit, sportiviteit, etc. Winnen en verliezen krijgt op die manier een leuke andere mindset erbij.

    Natuurlijk is het de bedoeling dat zoveel mogelijk activiteiten geschikt zijn voor alle deelnemers en dat ze de mogelijkheid hebben om te schitteren, maar ook om iets van anderen op te pikken!

    Dames en heren, wij presenteren de winnaars!
    Aan het einde zal duidelijk worden welk team de spelonderdelen heeft 'gewonnen' en of de manier waarop dat gebeurde ook echt 'deugde'! Uiteraard wordt deze uitslag op vrolijke wijze samengevat in de finale!

    Volstrekt unieke onderdelen!
    Art of Events hecht zeer aan originaliteit! Alle spelonderdelen zijn daarom in eigen beheer ontwikkeld. U hoeft dus niet bang te zijn dat uw deelnemers het al eens ergens hadden meegemaakt! Daarnaast mag u van ons verwachten dat we de onderdelen maximaal op uw mensen, het weer en de plaats waar het gaat plaatsvinden, aan zullen passen. 

    Bij Art of Events bieden we graag op maat gemaakte activiteiten aan. 

    Referenties:

    Novartis
    "Een leuk, interactief programma! Een aanrader als je houdt van competitie op een gezellige manier. We hebben erg gelachen en ondertussen nog veel gedaan. Fijn dat iedereen mee kon doen en het leuk vond want dat lukt niet altijd!"

    Stichting Xmotion
     “Erg gelachen en supertoffe onderdelen! Met name de balkonscène met Romeo en Julia was een succes. Leuke warming- up met ‘elkaar dood schieten’. De begeleiders wisten goed om te gaan met de fanatieke valsspelers onder ons.” 


    Vul voor meer informatie over dit leuke uitje, of een vrijblijvende offerte,  het aanvraagformulier in!

    25 - 500 personen

    Crazy Trail is een spel met gekke en uitdagende opdrachten. Durven jullie de uitdaging aan? 
    De deelnemers worden verdeeld in teams en krijgen opdrachten als: ‘Geef 10 vreemden op straat een compliment’. 
    Deze activiteit is geïnspireerd op Crazy 88, maar heeft een eigen twist en nieuwe spelelementen!

    Stel je voor... jij en je collega's staan op het punt om mee te doen aan een gek en hilarisch stadsspel, Crazy Trail. Het is geen standaard spelletje. Vanuit de game-app krijg je totaal willekeurige opdrachten die je onmiddellijk moet uitvoeren. Denk aan een dansje midden op straat, het vinden van een vreemde voorwerp in een winkel of het maken van een foto of video waar je amper durft naar terug te kijken.

    Alles leg je vast op beeld en stuur je door naar de jury (optioneel). De jury bepaalt of je punten scoort... of niet. Wie speelt het beste spel? Aan het eind is er één winnend team. Bereid je voor op chaos, keihard lachen en een flinke dosis adrenaline.

    Deze activiteit vindt plaats met of zonder begeleiding, aan u de keuze.

    • Duur: die bepaal je zelf, er is geen tijdsdruk
    • Vanaf €14,50 per persoon (grote groepen krijgen korting)
    • Deze activiteit kan zowel met begeleiding ter plekken als met online begeleiding worden geboekt.
    • Liever een arrangement? Informeer naar de mogelijkheden
    4 - 500 personen
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Kan jij verdwijnen van de radar? Verdwijn met je team van de radar en zorg dat je uit handen blijft van de hunters, tijdens de super spannende citygame The Hunt.

    Een groep bankovervallers is net ontsnapt uit de gevangenis en probeert nu alle kluizen in de stad te kraken. De hunters proberen hen te stoppen! Wie zal deze strijd winnen?

    Met deze citygame kruip je in de huid van zowel een crimineel als een jager. De rollen worden halverwege namelijk omgedraaid. Welk team heeft de beste tactiek en wie toont het meeste lef?

    Hoe werkt het?
    De groep wordt opgedeeld in teams van 5 tot 6 personen. Elk team heeft één hoofdtelefoon nodig met de gratis spel-app waarop het speelveld (de stad) is te zien. Hierop zie je een plattegrond van de stad met daarop de kluizen en personages.

    Als criminelen moet je zoveel mogelijk kluizen zien te kraken en daarmee zoveel mogelijk geld te verdienen. Maar tegelijkertijd wel uit handen zien te blijven van de hunters. Ben je een hunter dan is jouw taak om zo snel mogelijk de criminelen op te sporen en ze in de kraag te vatten.

    Verzamel met jouw team zoveel mogelijk geld en kroon je tot de beste hunters of tot de grootste criminele meesterbreinen van de dag. Onder het genot van een welverdiend drankje worden de winnaars bekendgemaakt.

    Voorbeeld Dagindeling. We kunnen de tijden geheel naar wens aanpassen.
    14.30 – 15.00 Aankomst met een drankje, uitleg programma
    15.00 – 16.30 Spel The Hunt
    16.30 – 17.00 Einde spel, napraten onder het genot van een drankje

    Inclusief

    • Professionele Begeleiding
    • Gebruik materialen
    • Foto's
    • Prijs winnende team
    • Eventuele catering

    NIEUW!! Doe het zelf versie van The Hunt
    Uitje organiseren maar te maken met een beperkt budget? Dan biedt een doe-het-zelf spel de uitkomst. Doe-het-zelf spellen zijn uitjes die je speelt met je eigen smartphone en zonder spelleider. Op deze manier kan je al een uitje organiseren voor slechts 15 euro per persoon. 

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    6 - 250 personen

    Kom erachter wie er echt te vertrouwen is en wie een sluwe verrader is. Durven jullie het sluwste dinerspel van Nederland aan? Boek nu De Verraders als uitje op locatie naar keuze! 

    Wie verraadt vertrouwelingen?
    Een verraderlijk, uitdagend en bloedstollend avontuur. Weten jullie de verraders te ontmantelen? Of worden stuk voor stuk de vertrouwelingen geëlimineerd? Het is slechts een kwestie van vertrouwen. Alleen de verraders weten iedereens rol. Dus blijf scherp voordat je wordt bedrogen. 

    Een uitje vol verraad
    - Verraderlijke doe- en denkopdrachten en missies.
    - Inclusief verraderlijke begeleiding, toffe spelmaterialen en bedrieglijke attributen.
    - Ideaal om te combineren met een lunch, diner of borrel.

    Niemand is veilig…
    Eén ding is zeker: jullie willen zoveel mogelijk munten verdienen. Dit kan tijdens de verraderlijke missies, geïnspireerd op het populaire tv-programma. Je moet goed samenwerken met je tafelgenoten. Maar pas op: ze kunnen je ook buitenspel zetten. Overleef jij de nacht of wordt je verbannen…?

    15 - 2500 personen

    'Flikken'   De politiemensen Floris en Eva onderzoeken de één na de andere bloedstollende zaak. TB Events geeft jullie nu de kans om in hun schoenen te staan. Stap uit de dagelijkse sleur en speel dit bloedstollende spel. Een meeslepende moordzaak, ideaal als bedrijfsuitje of groepsuitje met collega's of vrienden.  

    Hoe ga je te werk bij Flikken?
    Begin aan de basis: plaats delict. Je volgt de aanwijzingen en leert steeds meer over de achtergronden van het slachtoffer. Ieder spoor kan je dichter bij je dader brengen. Of is het een dwaalspoor? Met jouw team zet je alle informatie op een rijtje en bepaal je de volgende plaats om uit te kammen. Door langs de juiste plaatsen te gaan, kun je de vitale informatie vergaren om de zaak te kraken. 

    Wat staat je te wachten tijdens Flikken? Detective word je niet zomaar. Daarom beginnen we met een stevige bak koffie om je op scherp te zetten. Dan volgt de briefing en krijg je een uitgebreide uitleg over het spel. Na het vormen van de teams bezoek je de plek van de moord, voor een eerste onderzoek.   Nu komt het er op aan: welke moordverdachten ga je als eerste aan de tand voelen, welke getuigenissen zijn
    doorslaggevend? Samen met jouw team stel je een lijst op met hoofdverdachten en hun motieven.

    Eenmaal terug op het rendez-vous-punt overhandig je deze lijst aan de commissaris. Onder het genot van een kop koffie, thee of glaasje fris worden de rapportages nauwkeurig beoordeeld. Dan wordt het winnende team bekend gemaakt en het plot uitgelegd. Case closed.
    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    6 - 5000 personen

    Wil je op een originele manier klimaatbewustwording onder de aandacht brengen bij collega’s of medewerkers? De ClimateGame is dé perfecte activiteit om duurzaamheid, teamwork en plezier te combineren.

    Waarom kiezen voor de ClimateGame?
    Ten eerste: de klimaatverandering raakt ons allemaal. Begrippen zoals opwarming van de aarde, klimaatdoelstellingen en klimaatmarsen zijn niet meer weg te denken uit ons dagelijks leven. Daarom is het belangrijk om bewustwording te creëren binnen jouw organisatie.
    Ten tweede: de ClimateGame biedt een unieke en interactieve ervaring waarmee teams niet alleen leren, maar ook bijdragen aan een duurzamere wereld.

    Wat maakt de ClimateGame uniek?

    Tijdens de ClimateGame draait alles om samenwerking, beleving en actie. Concreet houdt dit in dat:

    • Teams worden uitgerust met een iPad met mobiel internet, vuilniszakken en prikstokken.
    • De deelnemers zonder voorafgaand te weten welke uitdagingen hen te wachten staan, hun creativiteit en samenwerking moeten inzetten.
    • Alle opdrachten gericht zijn op het vergroten van bewustzijn en het stimuleren van duurzaam gedrag.

    Met andere woorden: de ClimateGame is niet alleen leerzaam, maar ook een spannende en impactvolle ervaring!

    Hoe werkt het precies?
    Om te beginnen start elk team met een iPad en een missie: samenwerken aan een schonere wereld. Vervolgens krijgen ze allerlei verrassende uitdagingen die bijdragen aan bewustwording over klimaatverandering. Denk aan het opruimen van afval, het beantwoorden van klimaatvragen en het bedenken van duurzame oplossingen. Daarbij zorgt de interactieve app ervoor dat de voortgang live te volgen is.

    Wat levert het op?

    Samenvattend: de ClimateGame biedt een unieke combinatie van:

    • Bewustwording: inzicht in de klimaatproblematiek.
    • Teambuilding: versterk de samenwerking binnen je team.
    • Actie: draag bij aan een duurzame wereld.

    Plan jouw ClimateGame nu! 
    Twijfel niet langer! Of het nu gaat om een bedrijfsuitje, teambuilding of evenement, de ClimateGame is dé manier om klimaatbewustwording op een leuke en betekenisvolle manier te bevorderen. Neem contact met ons op en maak samen het verschil!

    20 - 200 personen

    Beleef het ultieme wintergevoel tijdens de Après Ski Winterspelen! Wie zegt dat je naar de Alpen moet voor winterpret? Tijdens de Après Ski Winterspelen beleef je die gezellige wintersportsfeer gewoon hier – zonder sneeuw, maar mét volop actie en hilariteit.

    We starten in stijl: met een warme ontvangst én een ijskoude Schnapps om de stemming erin te brengen. Daarna barst de strijd los! Samen met je team of collega’s ga je de uitdaging aan in een reeks unieke spellen, allemaal geïnspireerd op de wintersportwereld. Verwacht geen standaard potjes – denk aan gekke, creatieve en behendigheidstestende opdrachten waarin samenwerking en fanatisme samenkomen.

    Wat heb je nodig? Een flinke dosis enthousiasme, sportieve inzet, een beetje lef en vooral: teamgeest.

    Wil je de ervaring helemaal afmaken met een sfeervolle winterdecoratie? Laat het ons weten, dan zorgen wij voor een setting die rechtstreeks uit een après-ski dorp lijkt te komen.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    15 - 250 personen

    Wie is de Verrader – Vertrouw jij je collega’s nog? 
    Intriges, list en bedrog: tijdens Wie is de Verrader draait alles om samenwerking én achterdocht. In je team bevindt zich een saboteur die er alles aan zal doen om de opdrachten te laten mislukken. Aan jullie de taak om samen zoveel mogelijk punten of geld te verdienen, maar tegelijkertijd de verrader te ontmaskeren. Een spannende strijd waarbij je nooit zeker weet wie je écht kunt vertrouwen…

    Het spel begint met een luchtige kennismakingsopdracht, waarna jullie in teams aan de slag gaan. Van creatieve raadsels tot uitdagende groepsopdrachten: alleen door slim samen te werken maak je kans. Ondertussen probeert de verrader met slimme leugens en subtiele sabotage de boel te verstoren – zonder zelf betrapt te worden. Wie houdt zijn pokerface het langst vol, en wie ziet door de leugens heen?

    Buitenvariant
    Tijdens de buitenvariant ga je samen met je team de omgeving in. Terwijl je opdrachten uitvoert, weet je nooit wie er écht aan dezelfde kant staat. Perfect voor een actieve middag vol spanning, teambuilding en verrassende twists.

    Binnenvariant – tijdens lunch, diner of borrel
    Wil je spanning en gezelligheid combineren? Dan is de binnenvariant ideaal. Terwijl jullie genieten van een lunch, diner of borrel spelen jullie dit intrigerende spel. Tussen de gangen door volgen de opdrachten elkaar op en blijft de vraag centraal: wie saboteert stiekem de boel?

    Wintervariant
    Speciaal voor de koude maanden is er de wintervariant, waarin de opdrachten een winters tintje krijgen. Denk aan sfeervolle winterse spellen en opdrachten met een feestelijk karakter. Ideaal als teambuilding tijdens de kerstborrel of eindejaarsbijeenkomst.

    Waarom kiezen voor Wie is de Verrader?

    • Spannend en hilarisch bedrijfsuitje met gegarandeerde verrassingen
    • Ideale teambuildingsactiviteit: samenwerking én tactisch denken zijn onmisbaar
    • Geschikt voor binnen, buiten én in winterse sferen
    • Altijd en overal in Nederland te spelen
    • Onthul wie de echte saboteur in jullie team is!

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in. 

    20 - 500 personen

    Wij houden van Holland – Landje aan de Zuiderzee! Tijdens dit doldwaze Hollandse teamspel gaan jullie in verschillende spelrondes de strijd met elkaar aan. Welk team weet de felbegeerde Wij Houden van Holland trofee mee naar huis te nemen?

    Wat is Wij Houden van Holland?
    - Compleet versierde ruimte volledig in Ik Hou van Holland style
    - Gepresenteerd door de “Linda de Mol” of “Rob Kemps” van Uitjes en Eten
    - Strijd met jouw team voor de Wij houden van Holland trofee

    Omschrijving programma
    De zaal is volledig omgetoverd in Hollandse sferen! In der verschillende spelrondes komt van alles voorbij. Hollandse hits, filmpjes en hilarische opdrachten en spellen. Herkennen jullie de bekendste Nederlandse topmuziek en kunnen jullie de hits nog meezingen? Hoeveel BN’ers weten jullie te raden? Het winnende team gaat uiteindelijk naar huis met de Wij houden van Holland trofee!
    Het is ook mogelijk om deze activiteit te combineren met een lunch of diner. 

    Waarom kiezen voor Uitjes en Eten?
    Wij organiseren al 20 jaar lang bedrijfsuitjes en teamuitjes door heel Nederland en België. Zoals wijzelf altijd graag zeggen: Wij maken blij! Benieuwd naar de ervaringen van groepen die jullie voor zijn gegaan?

    15 - 2500 personen

    Het is menens: de stad wordt opgeschrikt door een gruwelijke moord en jullie moeten ’m oplossen. Een levensechte Cluedo-puzzel die feestgangers scherp houdt. Sherlock Holmes is het perfecte uitje voor doordenkers, speurneuzen en nieuwsgierige aagjes!

    De stad is in rep en roer als de politie het verminkte, levenloze lichaam van een jonge vrouw uit het water takelt. Wie heeft deze brute moord op zijn geweten? De omwonenden verkeren in shock, de dader is spoorloos verdwenen en het rechercheteam tast in het duister. Hoog tijd om een detective met een onberispelijke reputatie in de arm te nemen… Jou dus!

    Als een ware Sherlock Holmes combineren jullie logica en inlevingsvermogen met veldwerk om de voorafgaande gebeurtenissen te reconstrueren en zo het moordmysterie op te lossen. Speur met je team door de stad naar aanwijzingen over het moordwapen. Win het vertrouwen van getuigen, want die hebben vaak waardevolle informatie over het uiterlijk van de dader. En, last but not least, leg je al je ingevingen direct vast op de gevoelige plaat – of je loopt het risico dat een andere detective met de eer gaat strijken. Ben je erachter waar de moord is gepleegd? Even een fotootje! Weet je ook hoe? Foto!

    Vergeet misdaadromans, CSI en Cluedo. In deze meeslepende Sherlock Holmes-citygame steek je de handen uit de mouwen. Een eersteklas breinbreker die van elk bedrijfsuitje, jubileum en vrijgezellenfeest een avontuur maakt!

    Sherlock kun je heel goed in verschillende teams tegelijk tegen elkaar spelen! Welk team lost de moord op?

    Voorbeeld Dagindeling. We kunnen de tijden geheel naar wens aanpassen.
    14.30 – 15.00 Aankomst met een drankje, uitleg programma
    15.00 – 16.30 Spel Sherlock Holmes
    16.30 – 17.00 Einde spel, napraten onder het genot van een drankje

    Inclusief

    • Professionele Begeleiding
    • Gebruik materialen
    • Foto's
    • Prijs winnende team
    • Eventuele catering


    NIEUW!! Doe Het zelf Arrangement | 15,- p.p.
    Uitje organiseren maar te maken met een beperkt budget? Dan biedt een doe-het-zelf spel de uitkomst. Doe-het-zelf spellen zijn uitjes die je speelt met je eigen smartphone en zonder spelleider. Op deze manier kan je al een uitje organiseren voor slechts 15 euro per persoon.

    6 - 400 personen

    Over deze pagina

    Op zoek naar een Bedrijfsuitje Outdoor Spel en Ontspanning in Noordwijk aan zee?
    Op WegmetdeBaas vindt u vele bijzondere en gezellige bedrijfsuitjes die buiten plaatsvinden.
     
    Van zeskampen tot hele unieke teambuildings. Een bedrijfsuitje Outdoor Spel en Ontspanning in Noordwijk aan zee is niet alleen gewoon maar leuk, maar werkt zeker ook positief om de relaties in uw bedrijf te verbeteren. U maakt tenslotte bijzonders mee!
    U kunt tijdens een bedrijfsuitje Outdoor Spel en Ontspanning in Noordwijk aan zee kiezen voor een leuk en relaxed samenzijn tijdens een citygame of kiezen om gezamelijk iets te gaan ondernemen.

    Geniet samen met uw team van een overgetelijke dag, middag of ochtend. Tijdens een bedrijfsuitje Outdoor Spel en Ontspanning in Noordwijk aan zee kunt u kiezen om gericht samen in een team te strijden tegen het andere team tijdens een spel zoals tijdens een Highlandgame of een puzzeltocht, maar u kunt ook kiezen om samen de stad in te gaan en problemen op te lossen, of een stad te gaan ontdekken. Of wat dacht u van een Crazy 88, Wie is de Mol  of op een scooter rijden?! WegmetdeBaas heeft voor u de leukste en spannendste bedrijfsuitjes in de rubriek outdoor spel en ontspanning in Noordwijk aan zee gevonden. Bij ons vindt u alles compleet op 1 site, in de door u gekozen regio.