Bedrijfsuitjes Spel en Ontspanning in Noordwijk aan zee

Filteren

Filters

Activiteiten: Spel & Ontspanning
Citygames & Beachgames
Topkeuze: Sportief & Actief
Kookworkshop & meer
Inspirerende Creatieve uitjes
Verbindende Teambuilding activiteiten
Eten, Drinken, & Feesten
Onvergetelijke Incentives/ buitenlandse reizen
Online
Zoekwoord
Zoekwoord
Gebied
Personen 0+
0
0
500
0500+
146 uitjes gevonden gevonden gebaseerd op de volgende filters
  • Outdoor spel en ontspanning
  • Plaats, regio of provincie: Noordwijk aan Zee
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Op een energieke en ontspannende manier uit je hoofd komen door de unieke combinatie van Kickboksen en Yin Yoga.

    We starten met een warming up en techniekuitleg om vervolgens aan de slag te gaan met diverse trap- en stoottechnieken.  In de workshop worden diverse vormen van spel ingezet, plezier is belangrijk!

    Om de verbinding en het teamgevoel te bevorderen word er regelmatig van partners gewisseld. Binnen de sportieve activiteit zijn er geen verschillen in rangen binnen het team. Zenboksen is voor alle leeftijden, niveaus en functies binnen de organisatie.

    Na het kickboksen is het tijd voor de ontspanning met de Yin Yoga.  Door langere tijd in dezelfde houding te liggen beïnvloedt je het bindweefsel, chakra’s en de meridianen. Je laat de energie letterlijk extra stromen. 

    Door de houdingen, focus op ademhaling en midfulness bevorder je niet alleen het lichamelijk maar juist ook het mentale herstel. Zo komt iedereen weer zen uit de workshop.

    Iedereen kan deelnemen op eigen niveau onder de deskundige leiding van Marloes Floor. Zij is al jaren actief met Zenboksen en begeleid wekelijks een groep deelnemers. Ben je met meer dan 16 personen? Dan komt er een ervaren instructeur bij.

    Waarom zenboksen?

    • Het geeft een diepe ontspanning
    • Leer op een veilige manier grenzen voelen en aangeven
    • Versterkt onderlinge vertrouwen en verbinding
    • Verlaagt stress en geeft mentale rust
    • Het is ontzettend leuk en leerzaam!

    Het sociale aspect, de ontlading, verbinding en de veiligheid maken het Zenboksen tot de perfecte sportieve activiteit voor jouw team.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte een aanvraagformulier in!

    4 - 60 personen

    Expeditie Robinson is een uniek en super leuk actief programma.  De grote groep wordt verdeeld in teams. Elk team strijd om de titel: Team Expeditie Robinson van het jaar, bezegeld met champagne / bubbels. 

    Ons programma is geschikt voor zowel de 'doeners’ en ‘actieve'-personen, de 'denkers', als voor de (op dit moment) 'niet-zo-pro-actieve' personen. Elk team heeft daar een mooie mix van. Een goede mix is fijn want in een tijdsbestek passeren een aantal unieke en stuk voor stuk leuke survival opdrachten (met een knipoog natuurlijk).

    • creatieve challenges
    • behendigheid challenges
    • kennis en inzicht challenges 

    Het evenement is inclusief een super leuk, uitgebreid video- en foto logboek van de expeditie en de grote groepsfoto.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    10 - 100 personen

    Kraak de Kist – De Escape Game op locatie
    Samenwerken, snelheid en logisch nadenken centraal staan? Met Kraak de Kist haal je een complete escape game ervaring naar jullie eigen locatie. Ideaal voor bedrijfsuitjes, teamdagen, personeelsfeesten of groepsactiviteiten.

    Elke robuuste escape kist zit vol verborgen compartimenten, slimme puzzels, mysterieuze aanwijzingen en uitdagende raadsels. Aan jullie de taak om binnen 60 minuten de geheimen van de kist te ontrafelen. Alleen door goed samen te werken en scherp te blijven, lukt het om de kist op tijd te kraken.

    De activiteit wordt begeleid door een ervaren spelleider die zorgt voor een duidelijke uitleg, het spelverloop bewaakt en de tijd strak in de gaten houdt. Hierdoor blijft de spanning hoog en ontstaat er een fanatieke strijd tussen de teams.

    Er wordt gespeeld in teams van 4 tot 6 personen. Zijn er meerdere kisten aanwezig? Dan ontstaat er direct een competitief element: welk team kraakt als eerste de kist? En wie heeft de minste hints nodig?

    Waarom kiezen voor Kraak de Kist?

    • Escape game op jullie eigen locatie
    • Vol spanning, teamwork en competitie
    • Geschikt voor kleine én grote groepen
    • Meerdere speelrondes mogelijk
    • Professionele begeleiding inbegrepen
    • Binnen en buiten te spelen (bij droog weer)

    Inclusief

    • Professionele begeleiding
    • 1 escape kist per team
    • Prijs voor het winnende team

    Extra informatie

    • Speelbaar met meerdere teams tegelijk
    • Tot 120 personen per speelronde mogelijk
    • Nieuwe speelronde mogelijk per 2 uur
    • Beschikbaar in verschillende thema’s:
      • Kunstroof
      • Black Beards Treasure
    • Geschikt voor binnenlocaties en buiten bij goed weer

    Kraak de Kist is dé activiteit voor groepen die houden van uitdaging, samenwerking en een flinke dosis spanning. Durven jullie de strijd aan?

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    2 - 240 personen

    Ervaar een bijzonder bedrijfsuitje waarin originele opdrachten en plezier samengaan met zinvolle maatschappelijke inzet. Bereid je voor op actie, uitdagingen en teamwork terwijl jullie als team een positieve bijdrage leveren aan de stad waar jullie spelen.

    Ontdek de kracht van goeddoen: Een MVO uitje met impact
    Vanaf de eerste glimlach weten jullie het al: vandaag gaan jullie mensen gelukkig maken! Gewapend met een boekwerk vol inspiratie trekken jullie eropuit met als doel zoveel mogelijk goede daden te verrichten. Lever een positieve bijdrage aan de stad en verdien samen zoveel mogelijk karmapunten!

    Vandaag maken jullie het verschil!
    Tijdens Alleen maar Goede Daden duiken jullie de stad in met een lijst vol gevarieerde en creatieve opdrachten, waarbij goede daden centraal staan. Van functionele taken zoals fietsen rechtzetten of zwerfvuil opruimen tot hartverwarmende acties zoals complimenten geven, een bestuurder helpen inparkeren, bloemzaadjes planten en gesprekken aanknopen. Kies de opdrachten die jullie het leukst vinden en ga aan de slag. Hoe meer goede daden jullie uitvoeren, hoe meer karmapunten jullie verdienen.

    Ontdek met je team hoeveel plezier je kunt hebben door iets goeds te doen voor de medemens en jouw stad. Na dit MVO-uitje gaat iedereen gegarandeerd met een glimlach naar huis!

    Maak de dag compleet
    Combineer dit duurzame uitje met een diner na afloop, zodat jullie de leuke verhalen en foto’s onder het genot van een hapje en drankje kunnen delen. Beleef een dag vol betekenis en plezier met Alleen maar Goede Daden!

    Inbegrepen

    • Enthousiaste spelbegeleiding
    • Per team een tas met materialen voor de opdrachten
    • Uitdagende en hilarische opdrachten
    • Originele prijs voor het winnende team
    • Reis- en reserveringskosten

    Extra opties

    • Welkomstdrankje bij aankomst
    • Toevoeging van eigen opdrachten
    • Lunch, borrel en/of diner
    • Speciale wensen? Laat het ons weten!

    Programma voorstel

    14:00 - 14:15 uur        Verzamelen op een locatie in het centrum van de stad
    14:15 - 14:30 uur        Speluitleg en verdeling van de teams
    14:30 - 16:00 uur        Het spel: Alleen maar goede daden!
    16:00 - 16:15 uur        Verzamelen, prijsuitreiking en afsluiting

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    10 - 200 personen
    Kartbanen, bij u op locatie. Hoe gaaf is dat?!
    Sinds 2012 verzorgden wij al meer dan 300 evenementen op locatie.  Wij staan bekend om de fijne sfeer, beleving en veiligheid, dit staat bij ons altijd op pole position. Daar zijn wij natuurlijk erg trots op! 
     
    Veiligheid, altijd centraal
    Onze karts zijn uitgerust met een veiligheidssysteem waarmee de karts op afstand kunnen worden uitgeschakeld. Streetkarting.nl heeft jarenlange ervaring met kartevenementen op locatie. Heel klein, maar ook heel groot, iedere locatie is anders.
     
     U kunt ook bij ons terecht voor F1 Simracen. Onze Simrace trailers worden vaak gecombineerd met het karten op locatie. In die combinatie is er voor iedere leeftijd en de mensen die niet mee kunnen of willen karten ook een uitdagende activiteit, want; Wie is de snelste in de Race simulator?
     
    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in! U kunt ook direct een kijkje nemen op onze site voor meer informatie:  Website Streetkarting
    24 - 250 personen

    Durf jij het aan om deel te nemen aan een spannend en intrigerend bedrijfsuitje? Welkom bij De Verraders, een meeslepende spelervaring waarin vertrouwen, strategie en verraad centraal staan.

    Ontmasker de verraders of misleid de groep!
    Samen met je collega’s strijd je voor één doel: zoveel mogelijk zilver verzamelen. Maar pas op… er zijn verraders in jullie midden die niets liever willen dan jullie saboteren en zelf de winst binnenhalen. Hoe goed is jouw mensenkennis?

    Dit spel is speciaal ontwikkeld voor bedrijven en teams die op zoek zijn naar unieke, interactieve teambuilding. In drie bloedstollende spelrondes gaan jullie de strijd aan in een mix van fysieke en persoonlijke uitdagingen. Tussendoor krijgen de spelers de kans om te overleggen, bondjes te sluiten, verdenkingen uit te spreken en in stemrondes collega’s / verraders uit het spel te werken.

    Althans; de verbannen spelers doen nog wel mee met de komende spellen, maar zij maken geen kans meer op het spelen van de finale..

    Bereid je voor op een dag vol verrassende spellen: van snelle mini-games binnen in duo’s of trio’s tot een spannende mini-escape tocht buiten met slimme spelsoftware. 

    Geen vaste teams vandaag – juist de afwisseling maakt het leuk én effectief. Bij elk spel werk je in een andere samenstelling en soms zelfs als één grote groep. Zo leer je elkaar écht op een andere manier kennen.

    Teamwork en verraad gaan hand in hand:
    Vorm sterke bondjes, overtuig je collega’s van je onschuld en speel een slim strategisch spel. In dit teamuitje draait het niet alleen om samenwerken, maar ook om manipulatie, intuïtie en psychologisch inzicht. De teams wisselen per ronde, waardoor je telkens opnieuw je positie moet bepalen en beslissingen moet maken. Je zult vandaag ook veel andere collega’s spreken.

    Wie wint De Verraders?
    Na elke ronde volgt een stemronde waarin de groep een verdacht persoon wegstemt. Maar de verraders zijn ook niet stil… zij kunnen in het geheim een speler ‘verbannen’. Hoe langer je in het spel blijft, hoe groter je kans op de finale.

    Begeleiding door professionals:
    Onze ervaren gamemasters begeleiden het spel, houden de spanning hoog en zorgen ervoor dat alles soepel verloopt. De perfecte balans tussen spelplezier en competitie zorgt ervoor dat iedereen – van fanatieke strategen tot speelse teamspelers – een onvergetelijke ervaring beleeft.

    Zij zullen tijdens de beraadrondes ook zorgen dat iedereen aan het woord komt.

    Neem contact met ons op en boek vandaag nog jouw ultieme bedrijfsuitje! Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    Combinatie van binnen en buitenprogramma mogelijk!

    15 - 100 personen

    Expeditie Columbus – De Ultieme Teambuilding Ervaring
    Zet je schrap voor het meest avontuurlijke en enerverende teambuilding uitje van het jaar! Expeditie Columbus is een unieke ervaring waarin teamwork, communicatie en strategie centraal staan. Tijdens deze activiteit nemen jullie het in teams tegen elkaar op in een reeks uitdagende spellen waarin samenwerken, slim nadenken en elkaar vertrouwen de sleutel tot succes zijn.

    Los creatieve puzzels op, ga fysieke uitdagingen aan en test jullie strategisch inzicht. Expeditie Columbus staat garant voor spanning, plezier en onvergetelijke momenten waarin ieder teamlid een belangrijke rol speelt.

    Waarom Kiezen voor Expeditie Columbus?
    Expeditie Columbus onderscheidt zich van andere teambuildingactiviteiten door de perfecte combinatie van mentale, fysieke en strategische uitdagingen. In elk spel moeten deelnemers hun eigen kwaliteiten benutten en samenwerken om het beste resultaat te behalen.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    10 - 1500 personen
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Ben je opzoek naar een uniek event met je collega`s of relaties? Dan is het sportwagen event iets voor jou! Rij met de Audi R8, Ferrari, Lamborghini, Mercedes, Maserati of een Tesla S/X weg vanaf je eigen bedrijf.

    Uiteraard zit er naast je onze instructeur, die je precies verteld hoe je het beste kunt rijden in deze sportwagens.

    Dit bedrijfsuitje/personeelsdag is er één om nooit meer te vergeten. Alles wordt op maat gemaakt, wij kennen alle mogelijkheden en jij kent je collega’s. Wat past er bij jullie? Wat is jullie budget? Welke locatie komt het beste uit? Samen maken we er een onvergetelijke dag van.

    Je kunt deze activiteit ook leuk combineren met bijvoorbeeld:

    • * Blokarten
    • * Slipcursus
    • * Helikopter vliegen
    • * RIB boot varen
    • * Quad rijden
    • * Off-road rijden
    • * Segway rijden

    Vraag vrijblijvend je offerte aan via onderstaand formulier en we bekijken samen de mogelijkheden!

    10 - 100 personen

    De leukste afsluiting van een jaar of periode.

    Stap samen met collega's in een spel vol herkenning, humor en strijd. Reis samen met je teamgenoten virtueel langs de verschillende jaren en beleef alle hoogtepunten opnieuw. Van muziek en tv tot opvallende gebeurtenissen en trends: Elke ronde van 15 minuten staat in het teken van een ander jaar.

    Maar dit teambuildingsuitje is meer dan alleen kennis van jaren. Tijdens ‘Wat een Jaar! worden de teams continu door elkaar gehusseld. Je speelt nooit lang met dezelfde mensen, waardoor iedereen elkaar op een laagdrempelige manier leert kennen. Samenwerken, verhalen delen en plezier maken staan centraal.

    Elke ronde is een nieuw jaartal incl. quiz en muziekronde, escape game, breinkraker, sportjaar incl. een actieve ronde en nemen alle teams het tegen elkaar op.
    Een optie om een quizronde gedeeltelijk te personaliseren zorgt voor een unieke en grappige sfeer.

    De spelers uit het beste team worden iedere ronde opnieuw beloond met een medaille, die ze zichtbaar bij zich dragen gedurende het hele spel. Naarmate de rondes vorderen, groeit de spanning en het aantal spelers met medailles. Wie weten zich telkens opnieuw aan te passen? Wie bouwt het meeste momentum op? Alle spelers met de meeste medailles om zijn of haar nek worden na 8 rondes/jaren tot winnaar gekroond.

    ‘Wat een Jaar! ‘duurt ongeveer 2 tot 2,5 uur en is perfect voor groepen die op zoek zijn naar een verbindende activiteit. Ideaal als bedrijfsuitje, teamdag of een gezellige avond met vrienden. Het spel is volledig te spelen in een zaal of horecalocatie en kan worden aangepast aan de groep en gelegenheid. We beginnen dit spel namelijk met het afgelopen jaar. Deze ronde kan geheel op maat worden aangepast met vragen over jullie afgelopen jaar / periode. Dit kan perfect aansluiten op een woordje van het management of de start van een nieuw project.

    Eén ding is zeker: na afloop kijk je niet alleen anders naar de jaren die voorbij zijn, maar ook naar de mensen met wie je ze hebt gespeeld.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in. 

    15 - 499 personen

    Bamboestieken ook wel Bamboe Bouwen genoemd is een zeer goede teambuilding activiteit waarbij creativiteit, communicatie en samenwerken voorop staan. Bamboestieken kunnen we op 2 manieren aanbieden: 

    Challenge Bamboestieken een competitie waarbij er in 2, 3 of 4 teams tegen elkaar gestreden gaat worden. Het doel is een zo hoog mogelijk bouwwerk te maken dat zelfstandig blijft staan met als hoogte (meet)punt een bal. Het tema dat het hoogte bouwwerk bouwd heeft gewonnen. 

    Teambuilding Bamboestieken er word gestart met bouwen in verschillende teams en elk team heeft 2 bouwhoofden. De bouwhoofen zullen onderling met elkaar overleg hebben over de voortgang van de bouw. Halverwege de bouw krijgen ze de opdracht om de bouwwerken met elkaar te verenigen tot één groot bouwerk en hierin een vlag of banner van jullie bedrijf of organisatie te plaatsen zodat we aan het einde een leuke groeps foto kunnen maken. 

    Een workshop bamboestieken kan ook erg goed gecombineerd worden met één van onze andere teambuilding activiteiten op locatie zoals bijvoorbeeld de Wighlans Games of het Laser Kleiduifschieten. 

    U kunt voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het formulier invullen.

    10 - 300 personen

    Net als vroeger, maar nu all-in!

    Ganzenborden, wie is er niet mee opgegroeid? Dit oergezellige bordspel wordt al bijna 400 jaar gespeeld in Nederland. Iets om te koesteren, daarom hebben wij een speciale ‘real time’ versie bedacht voor groepsfeesten en bedrijfsuitjes. Levend Ganzenbord, met jezelf als inzet!

    De ‘levende’ variant heeft dezelfde valkuilen als het origineel. De gevangenis bijvoorbeeld: een verkeerde stap en je gaat de bak in! Voor je overige geluk ben je overgeleverd aan de dobbelsteen.

    Wat staat je te wachten tijdens Levend Ganzenbord.
    Ganzenbord is een eenvoudig spel. Wie het eerst over de finish komt, wint! Tijdens het spel moet jouw groep opdrachten vervullen en vragen beantwoorden. Komen jullie op een opdracht met je pion? Dan gaan jullie de strijd aan met het dichtstbijzijnde team. Spelletjes als wie ben ik, geen ja/geen nee, geen uuuuuuuh en beschuitfluiten om er een paar te noemen. Bij winst mag je team drie plekken vooruit, bij verlies drie achteruit. Elke goed beantwoorde vraag levert je team twee plaatsen op, een fout antwoord twee terug.

    Aan het eind van het spel volgt er een huldiging van de winnaar. Dit team gaat met een leuk aandenken naar huis!

    6 - 5000 personen

    Kan jij verdwijnen van de radar? Verdwijn met je team van de radar en zorg dat je uit handen blijft van de hunters, tijdens de super spannende citygame The Hunt.

    Een groep bankovervallers is net ontsnapt uit de gevangenis en probeert nu alle kluizen in de stad te kraken. De hunters proberen hen te stoppen! Wie zal deze strijd winnen?

    Met deze citygame kruip je in de huid van zowel een crimineel als een jager. De rollen worden halverwege namelijk omgedraaid. Welk team heeft de beste tactiek en wie toont het meeste lef?

    Hoe werkt het?
    De groep wordt opgedeeld in teams van 5 tot 6 personen. Elk team heeft één hoofdtelefoon nodig met de gratis spel-app waarop het speelveld (de stad) is te zien. Hierop zie je een plattegrond van de stad met daarop de kluizen en personages.

    Als criminelen moet je zoveel mogelijk kluizen zien te kraken en daarmee zoveel mogelijk geld te verdienen. Maar tegelijkertijd wel uit handen zien te blijven van de hunters. Ben je een hunter dan is jouw taak om zo snel mogelijk de criminelen op te sporen en ze in de kraag te vatten.

    Verzamel met jouw team zoveel mogelijk geld en kroon je tot de beste hunters of tot de grootste criminele meesterbreinen van de dag. Onder het genot van een welverdiend drankje worden de winnaars bekendgemaakt.

    Voorbeeld Dagindeling. We kunnen de tijden geheel naar wens aanpassen.
    14.30 – 15.00 Aankomst met een drankje, uitleg programma
    15.00 – 16.30 Spel The Hunt
    16.30 – 17.00 Einde spel, napraten onder het genot van een drankje

    Inclusief

    • Professionele Begeleiding
    • Gebruik materialen
    • Foto's
    • Prijs winnende team
    • Eventuele catering

    NIEUW!! Doe het zelf versie van The Hunt
    Uitje organiseren maar te maken met een beperkt budget? Dan biedt een doe-het-zelf spel de uitkomst. Doe-het-zelf spellen zijn uitjes die je speelt met je eigen smartphone en zonder spelleider. Op deze manier kan je al een uitje organiseren voor slechts 17,50 euro per persoon. 

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    6 - 250 personen

    Een leuk, origineel en flexibel middagje weg met de auto (of fiets). Jullie kunnen zelf aangeven:

    • Waar je wilt starten
    • Waar je wilt eindigen
    • Hoe lang je onderweg wilt zijn
    • Met hoeveel auto’s je op pad gaat (wij raden zo’n 4 personen per team aan)

    Op basis daarvan stippelen wij een mooie route uit, die jullie via puzzels kunnen achterhalen. Elke puzzel leidt naar een volgende bestemming. Hoe minder hint- en/of antwoordenveloppen je daarbij nodig hebt, hoe meer punten je scoort.

    Daarnaast voegen wij graag een opdrachtenspel voor onderweg toe. Dit maakt de activiteit wat veelzijdiger en grappiger. Ook daar zijn punten mee te verdienen. Het team dat uiteindelijk in totaal de meeste punten heeft, wint!

    Bijzondere verzoeken? Bijvoorbeeld een gezamenlijke pauzeplek, een reservering bij een restaurant, of juist liever geen competitie-element? Geef het vooral aan, wij denken graag mee!

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    10 - 1000 personen

    Ontdek de sensatie van Zeepkisten F1, een teambuildingactiviteit die snelheid, strategie en teamwork samenbrengt voor een bedrijfsuitje vol plezier en uitdaging.

    Bij deze unieke variant van de Formule 1 draait het niet alleen om wie het snelst is, maar ook om slimme tactieken, soepele communicatie, goed getimede checks en een doordachte taakverdeling. De teams strijden niet alleen om de finishlijn, maar ook om de waardering van hun collega's.

    Welk team gaat er met de meeste punten naar huis en mag genieten van de welbekende champagne-douche? Dat bepalen jullie terwijl jullie samenwerken om de zeepkistenrace tot een succes te maken.

    Dus, zet je schrap voor een dag vol lachende gezichten, teamwork en misschien zelfs wat competitieve spirit. Trek je helm aan, geef je zeepkist een laatste check en laat de race om de beste zeepkistenkampioenen beginnen!

    • Geschikt voor iedereen
    • Duur: 80-180 minuten, in overleg. 
    • Locatie: overal mogelijk, ook buiten!
    • Benodigheden: vlakke ondergrond en voldoende ruimte (3 tot 4 m2 p.p.)

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    Deelnemers waardeerden deze activiteit met een 9 gemiddeld!  (bron: klantenvertellen.nl)
    Reactie deelnemers:
    Activiteit oogstte bruisende energie en samenwerking. Alles goed geregeld en de groep mooi meegenomen gedurende de hele activiteit. Er kwam veel positieve energie in de groep vrij. Veel gelachen en gejuicht. Mooie werkvorm voor versterken teambuilding. Levent Aykul, UWV, Amsterdam (bron:klantenvertellen.nl)

    Geweldige beleving! Leuk om te doen, leerzaam en veel gelachen! Bart Vogels, Eindhoven (bron:klantenvertellen.nl)
    20 - 100 personen

    Onze Treasure Hunt is een dynamische treasure hunt of citygame vol interactie en avontuur. Alle teams krijgen een tablet waar checkpoints op te vinden zijn, en een rugzak met benodigde attributen voor de opdrachten.

    Via de unieke Go Team app worden de teams langs de verschillende checkpoints geloodst. Bij elk checkpoint opent zich een opdracht die met het team moet worden uitgevoerd. De opdrachten zijn verdeeld over 3 categorieën: mentaal, actief en creatief. Voor ieder teamlid zit er wat bij waardoor iedereen actief betrokken wordt bij de activiteit.

    Deze activiteit is uitermate geschikt om maatwerk van te maken. Er kan een categorie worden toegevoegd die met de organisatie te maken heeft. Dit kan bijvoorbeeld helpen bij het beleven van kernwaarden, het ophalen van informatie over bepaalde thema's in de organisatie... en allemaal op een laagdrempelige en speelse manier!

    Alle ingeleverde antwoorden worden door de spelleiding met punten gewaardeerd. Ook worden alle ingediende foto's en video's verzameld, wat een mooie fotogalerij oplevert die wordt nagestuurd.

    Teambuilding effecten van Go Team:
    Een teambuildingprogramma moet vooral leuk en inspirerend zijn. Daarnaast oefenen we vaardigheden in het programma die je ook in je werk nodig hebt. De belangrijkste op een rij:

    √ Samenwerken
    √ Ondernemerschap
    √ Omgaan met veranderingen
    √ Gebruik maken van de kwaliteiten in het team
    √ Projectplanning

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    20 - 1000 personen

    Over deze pagina

    Op zoek naar een Bedrijfsuitje Outdoor Spel en Ontspanning in Noordwijk aan zee?
    Op WegmetdeBaas vindt u vele bijzondere en gezellige bedrijfsuitjes die buiten plaatsvinden.
     
    Van zeskampen tot hele unieke teambuildings. Een bedrijfsuitje Outdoor Spel en Ontspanning in Noordwijk aan zee is niet alleen gewoon maar leuk, maar werkt zeker ook positief om de relaties in uw bedrijf te verbeteren. U maakt tenslotte bijzonders mee!
    U kunt tijdens een bedrijfsuitje Outdoor Spel en Ontspanning in Noordwijk aan zee kiezen voor een leuk en relaxed samenzijn tijdens een citygame of kiezen om gezamelijk iets te gaan ondernemen.

    Geniet samen met uw team van een overgetelijke dag, middag of ochtend. Tijdens een bedrijfsuitje Outdoor Spel en Ontspanning in Noordwijk aan zee kunt u kiezen om gericht samen in een team te strijden tegen het andere team tijdens een spel zoals tijdens een Highlandgame of een puzzeltocht, maar u kunt ook kiezen om samen de stad in te gaan en problemen op te lossen, of een stad te gaan ontdekken. Of wat dacht u van een Crazy 88, Wie is de Mol  of op een scooter rijden?! WegmetdeBaas heeft voor u de leukste en spannendste bedrijfsuitjes in de rubriek outdoor spel en ontspanning in Noordwijk aan zee gevonden. Bij ons vindt u alles compleet op 1 site, in de door u gekozen regio.