Bedrijfsuitjes Spel en Ontspanning in Noordwijk aan zee

Filteren

Filters

Spel & Ontspanning
City & Beachgames
Sportief & Actief
Workshops
Creatieve uitjes
Teambuilden
Eten, Drinken, & Feesten
Incentives/ buitenlandse reizen
Online
Zoekwoord
Zoekwoord
Gebied
Personen 0+
0
0
500
0500+
138 uitjes gevonden gevonden gebaseerd op de volgende filters
  • Outdoor spel en ontspanning
  • Plaats, regio of provincie: Noordwijk aan Zee
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Alleen maar goede daden is een unieke teambuilding activiteit waarbij gekke opdrachten en goede daden samen komen. Beleef een dag vol plezier, uitdagingen en samenwerking, terwijl je als team een positieve impact maakt in de stad waar je speelt.

    Een maatschappelijke activiteit vol plezier  
    Jullie gaan op pad met een lijst vol gekke en creatieve opdrachten, waarbij goede daden centraal staan. Jullie ontvangen een hele lijst met challenges. Zo gaan jullie bijvoorbeeld spontaan een bloemetje uitdelen, een gezellig gesprek aanknopen met een wildvreemde, een bestuurder helpen inparkeren of een voorbijganger een gemeend compliment geven. 

    Door als team deze opdrachten uit te voeren verdien je karma punten en leer je in korte tijd hoe leuk het is om iets voor anderen te doen en dat je met kleine acties al een groot verschil kunt maken. 

    Een citygame met impact
    Je bent onderweg en ziet altijd wel iets. Een blikje op straat; een omgevallen fiets; iemand die de weg niet kan vinden of een fietslampje dat nog brandt. Ook al zouden we willen, we hebben niet altijd tijd om hier iets mee te doen. Vandaag is echter anders. Ga onderweg met je team en ontdek hoeveel plezier je samen kunt hebben door iets goeds te doen voor de medemens en jouw stad!

    Alleen maar goede daden is niet alleen een onvergetelijk teamuitje vol plezier en gekkigheid, maar ook een maatschappelijke activiteit waarbij jullie als team een verschil kunnen maken. Dus laat jullie creativiteit de vrije loop en ga als team de uitdaging aan.

    Combineer deze activiteit met een diner na afloop zodat jullie de leuke verhalen en foto’s onder het genot van een hapje en drankje met elkaar kunnen delen!

    Inbegrepen

    • Enthousiaste spelbegeleiding
    • Per team een tas met materialen voor de opdrachten
    • Uitdagende en hilarische opdrachten
    • Originele prijs voor het winnende team
    • Reis- en reserveringskosten

    Extra opties

    • Welkomstdrankje bij aankomst
    • Toevoeging van eigen opdrachten
    • Lunch, borrel en/of diner
    • Speciale wensen? Laat het ons weten!

    Programma voorstel

    14:00 - 14:15 uur        Verzamelen op een locatie in het centrum van de stad
    14:15 - 14:30 uur        Speluitleg en verdeling van de teams
    14:30 - 16:00 uur        Het spel: Alleen maar goede daden!
    16:00 - 16:15 uur        Verzamelen, prijsuitreiking en afsluiting

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    10 - 200 personen
    Oh boy do we love the 90s! So much dat we er ook een Citygame over hebben gemaakt.  Terug naar de tijd van Friends, Flippo's Furbies, Jurassic Park, Gabbertje, Barbie Girl en nog veel meer en dat terwijl je ook nog eens lekker buiten bent :)

    Het doel van de 90s  Citygame is om zoveel mogelijk virtuele flippo’s te verdienen in een stad of plaats van jullie keuze. Bij dit hilarische groepsuitje gaan jullie in teams op pad met een tablet of smartphone en wordt je kriskras door het spelgebied gestuurd om GPS locaties te bezoeken. Op deze locaties aangekomen verschijnen er vragen of opdrachten op jullie scherm waarbij het aankomt op kennis over de jaren 90, creativiteit en hier en daar ook een portie lef. Heeft jouw team deze elementen allemaal aan boord? Grote kans dat jullie dan als winnaars uit de bus komen en ervandoor gaan met de hoofdprijs!
     
    Allereerst worden jullie door een professionele entertainer ontvangen op een gezellige (horeca)locatie in de buurt van het speelgebied. Hier wordt de speluitleg gegeven, het benodigde spelmateriaal uitgedeeld en de teamindeling bekend gemaakt. Vervolgens worden jullie terug in de tijd geslingerd en begint jullie jacht naar de flippo’s. 90s Quizvragen, foto- en video-opdrachten, creatieve uitdagingen en een
    breinbrekende zoektocht naar de Gouden Flippo staan jullie te wachten op weg naar de top. Eenmaal terug op locatie worden de winnaars bekend gemaakt. 
     
    Voor wie
    Uitermate geschikt voor grote en diverse groepen, personeelsuitjes, eindejaarsuitjes, bedrijfsuitjes, teamuitjes als opwarmertje van uw personeelsfeest.
    20 - 500 personen

    Klaar om de stad te ontdekken? Tijdens City Discovery Game ontdekken jullie de geheimen van de stad terwijl jullie kennis getest wordt. Weten jullie de verborgen plekjes in de stad te vinden en de bijbehorende opdrachten uit te voeren?

    Wat is City Discovery Game?
    - Interactieve manier om de stad op een andere manier te leren kennen in combinatie met de Uitjes en Eten app
    - Aanwijzingen en aanmoediging op afstand van de Uitjes en Eten begeleider
    - Prijs voor het winnende team

    Omschrijving programma
    Bij aankomst belt de begeleider jullie voor een korte introductie en het opstarten van het spel. Zodra jullie zijn ingelogd en de teams zijn ingedeeld kunnen jullie van start! Aan de hand van verschillende opdrachten ontdekken jullie de stad terwijl jullie kennis op de proef wordt gesteld, ondertussen worden jullie aangemoedigd om leuke foto’s te maken. Welk team weet de meeste geheime plekjes in de stad te vinden?
    Het is ook mogelijk om deze activiteit te combineren met een lunch of diner. 

    Waarom kiezen voor Uitjes en Eten?
    Wij organiseren al 20 jaar lang bedrijfsuitjes en teamuitjes door heel Nederland en België. Zoals wijzelf altijd graag zeggen: Wij maken blij! Benieuwd naar de ervaringen van groepen die jullie voor zijn gegaan?

    8 - 2500 personen

    Het Jachtseizoen is geopend! Lukt het jullie om 2 uur lang uit de handen te blijven van jullie achtervolgers? Een supergaaf achtervolgingsuitje!

    Speel met collega’s, vrienden of familie dit uitdagende kat- en muisspel: hoe blijf je uit de handen van jullie achtervolgers? Jullie krijgen een voorsprong van 10 minuten. Om de 10 minuten krijgen je achtervolgers de live positie door waar jullie zijn. Jullie mogen je niet verstoppen in gebouwen, niet 2 keer dezelfde route lopen, maximaal 10 minuten hetzelfde vervoersmiddel gebruiken en het stadscentrum niet uit! Alles wordt gps getrackt! Moge de beste winnen….. Let the games begin!


    Wat staat je te wachten tijdens het Jachtseizoen?

    Bij ontvangst krijg je eerst een welkomstdrankje. Er volgt een uitgebreide uitleg over het spel. Vervolgens worden de teams samengesteld, zodat je weet met wie je de strijd aangaat. Dan verdwijnen de teams. Door middel van de eerste live positie gaan de achtervolgers achter de teams aan. Door logisch nadenken, informatie in te winnen en slimmer te zijn dan je tegenstander kun je de teams te pakken krijgen! Maar er zijn meerdere manieren om de teams op te sporen! Lukt het de teams om uit de handen van de achtervolgers te blijven? Een super gave interactieve city game…

    Aan het einde van het spel keer je terug naar het ontvangstpunt. Onder genot van een laatste drankje volgt de prijsuitreiking van het winnende team!

    Voor meer informatie of een vrijblijvende offerte kunt u het aanvraagformulier invullen.

    8 - 5000 personen

    Bamboestieken ook wel Bamboe Bouwen genoemd is een zeer goede teambuilding activiteit waarbij creativiteit, communicatie en samenwerken voorop staan. Bamboestieken kunnen we op 2 manieren aanbieden: 

    Challenge Bamboestieken een competitie waarbij er in 2, 3 of 4 teams tegen elkaar gestreden gaat worden. Het doel is een zo hoog mogelijk bouwwerk te maken dat zelfstandig blijft staan met als hoogte (meet)punt een bal. Het tema dat het hoogte bouwwerk bouwd heeft gewonnen. 

    Teambuilding Bamboestieken er word gestart met bouwen in verschillende teams en elk team heeft 2 bouwhoofden. De bouwhoofen zullen onderling met elkaar overleg hebben over de voortgang van de bouw. Halverwege de bouw krijgen ze de opdracht om de bouwwerken met elkaar te verenigen tot één groot bouwerk en hierin een vlag of banner van jullie bedrijf of organisatie te plaatsen zodat we aan het einde een leuke groeps foto kunnen maken. 

    Een workshop bamboestieken kan ook erg goed gecombineerd worden met één van onze andere teambuilding activiteiten op locatie zoals bijvoorbeeld de Wighlans Games of het Laser Kleiduifschieten. 

    U kunt voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het formulier invullen.

    10 - 300 personen

    Zoveel Citygames, Waarom wij?

    Een ervaring die vele jaren bijblijft! Een persoonlijke, intensieve prikkeling vol verbazing & paranoia. Onze activiteiten voldoen aan de hoogste kwaliteitseisen. Een doordachte terugkoppeling met vermakelijke anecdotes. Ons maatwerkspel is ontworpen voor zowel hoogopgeleide als praktisch ingestelde deelnemers.

    Bij ons geen saaie uitleg door studenten. Geen onlogische opdrachten. Geen teams die halverwege stoppen.

    Neverrest staat garant voor een geweldig teamevent. Met een groot team gaan we ,elke dag weer, voor niets minder dan een buitengewone SUPER-GAME! 

    6 - 400 personen

    Bamboe Toren Bouwen - Het Ultieme Teambuilding Uitje!

    Bent u op zoek naar een unieke en uitdagende teambuilding activiteit voor uw volgende bedrijfsuitje? Zoek dan niet verder! Onze workshop "Bamboe Toren Bouwen" biedt u de perfecte mix van plezier, uitdaging en samenwerking.

    Wat is de Bamboe Toren Bouwen Workshop? In deze interactieve workshop gaan teams de strijd met elkaar aan om de hoogste bamboe toren te bouwen. Gewapend met bamboestokken en elastieken, moet elk team hun technische vaardigheden, creativiteit en samenwerkingsvermogen aanspreken om een indrukwekkende structuur van wel meer dan 15 meter hoog te bouwen!

    Waarom kiezen voor deze workshop?

    • Teambuilding: Samenwerken is essentieel in deze workshop. Het bevordert communicatie, tactiek en technisch inzicht binnen uw team.
    • Creativiteit: Naast torens kunt u ook bruggen, poorten en andere constructies creëren.
    • Plezier: Het is een plezierige en spannende activiteit die iedereen zal bijblijven.
    • Flexibiliteit: De workshop kan als een losse activiteit of als onderdeel van een groter bedrijfsuitje worden geboekt.

    Materialen en Veiligheid Alles wat u nodig heeft, wordt door ons verzorgd: van bamboestokken en elastieken tot deskundige begeleiding. Veiligheid en plezier staan bij ons voorop.

    Boek Nu! Neem een kijkje bij onze arrangementen en prijzen en lees de enthousiaste reviews van eerdere deelnemers. Kies voor een unieke ervaring met onze "Bamboe Toren Bouwen" workshop en til uw volgende bedrijfsuitje naar een hoger niveau!

    10 - 3000 personen
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Ontdek de Segway en test je behendigheid !!!

    Maak kennis met de Segway! Na de Segway clinic ben je een ervaren Segway rijder. de instructeurs leren je de fijne kneepjes van het Segway rijden, en wanneer iedereen het een beetje onder de knie heeft ga je de strijd aan met collega's vrienden, kennissen of familie over het spannende Segway parcours dat is uitgezet voor jullie.

    Het parcours wordt niet op snelheid gereden, het gaat om de behendigheid! Leg je het parcours af zonder ook maar een enkele pion te raken, dan kom je in aanmerking voor de eerste prijs, en win je de beker.

    Tussendoor wordt er elke keer een groep meegenomen om een korte Segway tour te maken onder begeleiding van instructeurs.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    Vanaf 48 personen op locatie! Prijs vanaf € 34,50 p.p excl. btw, inclusief verzekering, gebruik helmen, transport en begeleiding van instructeurs.

    Bent u met minder personen en lijkt het leuk om segway te rijden? Kom dan naar onze locatie op de Veluwe!  Bos & Heide Tour vanaf 8 personen

    36 - 200 personen

    Handboogschieten is een eeuwenoude manier van jagen maar ook een olympische sport! Het is vooral bekend geworden door de verhalen van “Robin Hood”. Richtingsgevoel, focus en een vaste hand kunnen hier het verschil maken. We kunnen het handboogschieten aanbieden op 2 verschillende manieren: 

    Teambuilding Clinic Handboogschieten met 2 of 4 banen, tijdsduur 1 tot 1,5 uur en geschikt voor groepen tot 24 personen per clinic. Na uitleg over schiethouding, ademhaling en uiteraard veiligheid kan er eerst geoefend worden. Daarna is er in teamverband een webstrijd waarbij samenwerken en elkaar coachen jullie naar de overwinning kan helpen met als ultiem einddoel "Geblinddoekt Handboogschieten"!

    Evenementen opstelling Handboogschieten met 4 of 8 banen, in overleg kunnen we gedurende een afgesproken tijd korte workshops aanbieden van 30, 45 of 60 minuten. Ook is het mogelijk om met vrije inloop te werken waarbij bezoekers op een leuke manier kennis kunnen maken met het handboogschieten. 

    Handboogschieten is erg goed te combineren met één van onze andere teambuilding activiteiten op locatie zoals bijvoorbeeld Bamboestieken of de Wighland Games. 

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    10 - 300 personen

    Bij TB Events maak je het moordspel levensecht mee en kruip je zelf in de huid van een detective! Een ideaal groepsuitje, gezelschapsuitje of bedrijfsuitje voor mensen die van zinderende ontknopingen houden. Cluedo De perfecte moordzaak voor een bloedstollend bedrijfsuitje   Cluedo, het beroemde, bloedstollende bordspel heeft er een dimensie bij gekregen. Bij TB Events maak je het moordspel levensecht mee en kruip je zelf in de huid van een detective! Een ideaal groepsuitje, gezelschapsuitje of bedrijfsuitje voor mensen die van zinderende ontknopingen houden. En we zullen jouw hulp hard nodig hebben, want er is een kopstuk gesneuveld...  

    De weledelgeboren heer Von Blaue is gisteravond door zijn vrienden dood aangetroffen in de hal van zijn landhuis. Het heerschap zou een feest geven diezelfde avond. Von Blaue is niet in zijn huis vermoord en het moordwapen is ook nog niet terecht. Wel zijn er voorwerpen vermist uit het huis en de 6 genodigden voor het feest verblijven op dit moment in zijn mansion buiten de stad. Wie heeft de moord gepleegd, waar vond het delict plaats en welk wapen werd gebruikt? Kortom: lossen jullie de zaak op?

     Wat staat je te wachten tijdens Cluedo? Je gaat niet zomaar het veld in. Via telefonisch contact krijgen jullie een uitgebreide briefing. We hebben namelijk een belangrijk aanknopingspunt: de agenda van Von Blaue. Dan delen we de groep op in teams en gaan we de stad in. Jullie worden op pad gestuurd met informatie, je telefoon met de speciale TB Cluedo app om contact te onderhouden met het hoofdbureau en een kaart met zoekfoto’s van de 9 locaties waar heer Von Blaue de afgelopen tijd is geweest, volgens zijn agenda. Op elke locatie die je vindt, beantwoordt jouw team een vraag. Dit levert je een aanwijzing op. Zo komt je team steeds een stap dichterbij de oplossing.

     Zodra jullie alle feiten op tafel hebben liggen, moeten jullie naar de plaats delict. Hier wordt jullie scherpzinnigheid, inlevingsvermogen en creativiteit op de proef gesteld: hoe kwam Von Blaue aan zijn einde? Jullie maken een foto waarop de dood van de heer von Blaue in scene is gezet door jullie team. Brrr.... Aan het einde van het spel keer je terug naar het ontvangstpunt. Daar wordt de zaak opgehelderd en de winnaar bekend gemaakt.

    4 - 500 personen

    Samen werken aan de grootste Chainreaction ooit!
    Ken je een chainreaction? Het lijkt op Domino D-Day, maar met meer dan alleen dominostenen. Wij werken met een diversiteit aan verschillende materialen, om tot een origineel bouwwerk te komen. In teams zijn jullie  verantwoordelijk om een segment van de chainreaction te bouwen.

    Laat hierbij je eigen creativiteit en bouwinzicht de vrije loop. Blijf wel communiceren, want alle segmenten moeten naadloos op elkaar aansluiten,  zodat je uiteindelijk eindigt met één grote chainreaction-finale!

    De Chainreaction XXL combineren met een lunch of diner? Ook dit regelen we!

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    20 - 2000 personen

    Teambuilding in een echte praktijk situatie, bij BrandweerSurvival
    Je leert het snelst in de praktijk. In welke omgeving kun je dan het beste teambuilden? Inderdaad: door het nabootsen van een echte praktijksituatie!

    BrandweerSurvival creëert een oefenkeuken, een veilige plaats waar we fouten mogen maken. Waar het aan komt op samenwerking en teambuilding. Omdat iedereen de brandweer kent, maar niet precies weet hoe het er aan toegaat, voelen de mensen zich snel thuis en gaan ze enthousiast aan de slag.

    Enthousiasme is belangrijk omdat dit gepaard gaat met het natuurlijk gedrag van de mens: ‘hij laat zijn ware ik zien’. Als dit gebeurt kunnen de beste leermomenten worden gecreëerd.
    En de trainer kan zien hoe zij met een paniek situatie omgaan, flexibiliteit en improvisatie talent komt eveneens boven drijven tijdens dit teamuitje.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    14 - 450 personen

    Compleet vernieuwd als city game. Origineler en creatiever dan ooit. Durven jullie uit de comfortzone te stappen? Daag nu je collega’s, vrienden of familie uit en boek Crazy 88 Deluxe als stadsspel in een stad naar keuze.

    Ervaar de leukste city game nu zelf
    In Crazy 88 Deluxe gaan jullie een stad naar keuze op stelten zetten. Jouw team wordt uitgedaagd met 88 hilarische en (te) gekke opdrachten. Denk jij je gezelschap écht goed te kennen?

    Waarom Crazy 88 Deluxe?
    - Het leukste spel om een stad naar keuze (en jouw gezelschap) te leren kennen.
    - 88 (te) gekke en hilarische opdrachten om uit je comfortzone te treden.
    - Verschillende niveaus van opdrachten, waardoor iedereen kan meedoen; ben jij The Rookie, The Troublemaker, The Daredevil of Insane?
    - Inclusief (te gekke) begeleiding, creatieve spelmaterialen en toffe attributen.

    Gegarandeerd een leuke dag
    In teams gaan jullie de stad verkennen op een lachwekkende manier. Jullie proberen zoveel mogelijk punten te scoren door foto’s en video’s in te sturen. Onze jury kijkt jullie opdrachten na. Maar let op: niks is ze te gek. Ben daarom zo creatief mogelijk en wie weet verdien jij wel extra punten. Weet jouw team er vandoor te gaan met de enige echte trofee? Go Crazy, Go Crazy 88 Deluxe. We dare you!

    5 - 2500 personen

    Wij houden van Holland – Landje aan de Zuiderzee! Tijdens dit doldwaze Hollandse teamspel gaan jullie in verschillende spelrondes de strijd met elkaar aan. Welk team weet de felbegeerde Wij Houden van Holland trofee mee naar huis te nemen?

    Wat is Wij Houden van Holland?
    - Compleet versierde ruimte volledig in Ik Hou van Holland style
    - Gepresenteerd door de “Linda de Mol” of “Rob Kemps” van Uitjes en Eten
    - Strijd met jouw team voor de Wij houden van Holland trofee

    Omschrijving programma
    De zaal is volledig omgetoverd in Hollandse sferen! In der verschillende spelrondes komt van alles voorbij. Hollandse hits, filmpjes en hilarische opdrachten en spellen. Herkennen jullie de bekendste Nederlandse topmuziek en kunnen jullie de hits nog meezingen? Hoeveel BN’ers weten jullie te raden? Het winnende team gaat uiteindelijk naar huis met de Wij houden van Holland trofee!
    Het is ook mogelijk om deze activiteit te combineren met een lunch of diner. 

    Waarom kiezen voor Uitjes en Eten?
    Wij organiseren al 20 jaar lang bedrijfsuitjes en teamuitjes door heel Nederland en België. Zoals wijzelf altijd graag zeggen: Wij maken blij! Benieuwd naar de ervaringen van groepen die jullie voor zijn gegaan?

    15 - 2500 personen

    Heb jij het in je om uit handen te blijven van Giel de Winter tijdens een bloedstollende jacht? Boek nu Het Jachtseizoen als enerverend stadsspel in een stad naar keuze.

    Laat je niet pakken
    Giel de Winter, Thomas van de Vlugt en Stefan Jurriens hebben het in zich om bekende Nederlanders op te pakken. Echter slaan niet bekende Nederlanders op de vlucht, maar jullie. Weten jullie als team uit onze handen te blijven, terwijl de opsporingsdienst jullie op de hielen zit?

    Een zenuwslopend teamuitje
    - Combinatie van city game en city tour.
    - Inclusief te gekke begeleiding, interactieve app, toffe spelmaterialen en attributen.
    - Te spelen in een stad naar keuze.
    - Ontwikkeld door de makers van het NK-Escape Rooms.

    Zijn wij jullie te slim af?
    Of weten jullie uit onze handen te blijven? Spanning, sensatie en samenwerking staan centraal in dit stadsspel. Los verschillende raadsels en puzzels op. Stap voor stap komen jullie dichterbij. Maar schiet op… er blijft steeds minder tijd over. Gaan jullie het redden?

    15 - 2500 personen

    Over deze pagina

    Op zoek naar een Bedrijfsuitje Outdoor Spel en Ontspanning in Noordwijk aan zee?
    Op WegmetdeBaas vindt u vele bijzondere en gezellige bedrijfsuitjes die buiten plaatsvinden.
     
    Van zeskampen tot hele unieke teambuildings. Een bedrijfsuitje Outdoor Spel en Ontspanning in Noordwijk aan zee is niet alleen gewoon maar leuk, maar werkt zeker ook positief om de relaties in uw bedrijf te verbeteren. U maakt tenslotte bijzonders mee!
    U kunt tijdens een bedrijfsuitje Outdoor Spel en Ontspanning in Noordwijk aan zee kiezen voor een leuk en relaxed samenzijn tijdens een citygame of kiezen om gezamelijk iets te gaan ondernemen.

    Geniet samen met uw team van een overgetelijke dag, middag of ochtend. Tijdens een bedrijfsuitje Outdoor Spel en Ontspanning in Noordwijk aan zee kunt u kiezen om gericht samen in een team te strijden tegen het andere team tijdens een spel zoals tijdens een Highlandgame of een puzzeltocht, maar u kunt ook kiezen om samen de stad in te gaan en problemen op te lossen, of een stad te gaan ontdekken. Of wat dacht u van een Crazy 88, Wie is de Mol  of op een scooter rijden?! WegmetdeBaas heeft voor u de leukste en spannendste bedrijfsuitjes in de rubriek outdoor spel en ontspanning in Noordwijk aan zee gevonden. Bij ons vindt u alles compleet op 1 site, in de door u gekozen regio.