Goed overzicht van Bedrijfsuitjes in Katwijk aan Zee - WegmetdeBaas.nl

Filteren

Filters

Activiteiten: Spel & Ontspanning
Citygames & Beachgames
Topkeuze: Sportief & Actief
Kookworkshop & meer
Inspirerende Creatieve uitjes
Verbindende Teambuilding activiteiten
Eten, Drinken, & Feesten
Onvergetelijke Incentives/ buitenlandse reizen
Online
Zoekwoord
Zoekwoord
Gebied
Personen 0+
0
0
500
0500+
434 uitjes gevonden gevonden gebaseerd op de volgende filters
  • Plaats, regio of provincie: Katwijk aan Zee
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Live Muziek Quiz - Vergeet Spotify, hier rockt de band! 
    Iedereen kent wel een pubquiz met muziekfragmentjes via de speakers. Leuk, maar voorspelbaar.

    Wij draaien het om: bij De Notenkrakers speelt een vierkoppige liveband élke muziekvraag live. Gitaar, drums, bas, zang – alles live. Een live gespeelde opening van "Sweet Child O' Mine" klinkt compleet anders dan een Spotify-fragment. De band begint misschien met alleen de drums, of versnelt het tempo. Je moet écht luisteren – niet alleen herkennen. En dat maakt het spannender en veel leuker.

    Hoe verloopt de Live Muziek Quiz

    • Jullie verzamelen op locatie (of bij ons in Katwijk)
    • De liveband warmt op en jullie maken teams van 3-6 personen
    • We spelen verschillende muziekrondes, bijvoorbeeld:
      • Film & Series Themesongs: Van James Bond tot Friends
      • Maak de zin af: De zanger stopt halverwege - weet jij hoe het verder gaat?
      • Herken de intro: Alleen de iconische opening - welk nummer is het?
      • Bekende hooks: Herken je het nummer aan alleen de drums? Of de baslijn?
      • Rock & Pop Classics: Van The Beatles tot Foo Fighters
      • Nederlandse Hits: Van Doe Maar tot DI-RECT

    Elke vraag wordt live gespeeld door de band - geen opnames!

    Optioneel: 1 ronde op maat over jullie bedrijf (foto's collega's, inside jokes, bedrijfsgeschiedenis).
    Ook mogelijk: mix met reguliere quizrondes (algemene kennis, sport, actualiteiten).
    Inclusief antwoordformulieren, pennen en prijzen voor winnaars én verliezers (poedelprijs!)
    Afsluiting: de band speelt nog een set zodat je meezingt met de nummers uit de quiz

    Wat maakt deze quiz anders? 
    Het is het moment waarop je collega absoluut zeker weet dat het Nirvana is, terwijl het Pearl Jam blijkt. Of wanneer jullie team bij de eerste drum beat al roept: "Dit is Bohemian Rhapsody!" Die liveband maakt het onvoorspelbaar. En na de quiz? Dan rocken jullie samen mee.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in! 

    10 - 500 personen

    Het huwelijk staat op het spel! Jullie hebben nog maar een paar uur om alles te regelen voor de bruiloft van vanavond. Ga met je collega's, vriendinnen of vrienden op pad en race door het centrum van een stad naar keuze.

    Een uitdagend uitje met online support.

    Wat heb je nodig?

    Om deel te nemen heb je het volgende nodig;

    • Een opgeladen smartphone
    • De app, gratis te downloaden
    • Teamspirit en alertheid
    • Optioneel: Een powerbank of oplader voor na het spel

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

     

    2 - 500 personen

    Djembe workshops op lokatie. Een groot muzikaal evenement.
    De Hiparikaan komt met heel veel djembe's op lokatie en verzorgd een leuke leerzame djembe workshop van 30 tot 90 minuten.

    Na een korte uitleg over de instrumenten gaan we aan de slag met de Afrikaanse ritmes. Deze worden verdeeld over 3 partijen die later samengevoegd worden. Altijd succes verzekerd.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    5 - 150 personen

    Kom erachter wie er echt te vertrouwen is en wie een sluwe verrader is. Durven jullie het sluwste dinerspel van Nederland aan? Boek nu De Verraders als uitje op locatie naar keuze! 

    Wie verraadt vertrouwelingen?
    Een verraderlijk, uitdagend en bloedstollend avontuur. Weten jullie de verraders te ontmantelen? Of worden stuk voor stuk de vertrouwelingen geëlimineerd? Het is slechts een kwestie van vertrouwen. Alleen de verraders weten iedereens rol. Dus blijf scherp voordat je wordt bedrogen. 

    Een uitje vol verraad
    - Verraderlijke doe- en denkopdrachten en missies.
    - Inclusief verraderlijke begeleiding, toffe spelmaterialen en bedrieglijke attributen.
    - Ideaal om te combineren met een lunch, diner of borrel.

    Niemand is veilig…
    Eén ding is zeker: jullie willen zoveel mogelijk munten verdienen. Dit kan tijdens de verraderlijke missies, geïnspireerd op het populaire tv-programma. Je moet goed samenwerken met je tafelgenoten. Maar pas op: ze kunnen je ook buitenspel zetten. Overleef jij de nacht of wordt je verbannen…?

    15 - 2500 personen

    Improviseren kun je leren! 
    Improviseren doen we dagelijks, telkens wanneer je iets op een andere manier moet doen dan je 'gewend bent'/ 'altijd doet', dan improviseer je. Maar soms roept je brein; "Hier is geen oplossing voor!". Is die betreffende situatie dan echt niet op te lossen? Nee, voor vrijwel alles is een oplossing, maar je brein blokkeert..

    Omdat improvisatie op impulsen werkt, wordt er in deze workshop ook veel gelachen. Maar jullie leren vooral de praktische vaardigheden van improvisatie aan.

    In een razendsnelle mix van mindblowing individuele oefeningen en hilarische groepsoefeningen leren jullie hoe je brein improvisatie probeert te blokkeren, en hoe je snel schakelt en “outside the box komt”. Snel, inhoudelijk, hilarisch, en een must-have experience voor tenminste elk managementteam!

    In deze training leer je:
    - denken in mogelijkheden (in tegenstelling tot onmogelijkheden)
    - out-of-the-box redeneren
    - accepteren wat er is, en daarop verder redeneren ("ja, en", in plaats van "ja, maar")
    - samenwerken en ideeen van elkaar te implementeren

    Zet deze training in als; teamtraining, kickof van een (meerdaags) veranderingsproces, teambuildinssessie, of (in aangepaste vorm) een seminar inhoudelijk of als energieke boost tijdens een congres.

    De voertaal kan Nederlands of Engels zijn. 
    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    Wie gingen jullie voor?
    Reeds ruim 400 kleine en grote (nationale en internationale) bedrijven en instellingen hebben samen al ruim 500 keer de workshop afgenomen met groot enthousiasme. 

    Ronald Plantinga (Philips lighting) 
    Dutch Entertrainment has proven to provide high-energy improvisation workshop to our global marketing team event. All loved it. Would definitely recommend as an option to team dinner or other social event as a ''break'' to the hard work on business challenges. 

    Janine de Regt (projectmanager, Center for Medical Imaging)
     Veelal met behulp van hele duidelijke opdrachten bereikt Freek dat alle deelnemers zich comfortabel voelen. Dit is van grote waarde indien het team bestaat uit zowel introverte als extraverte personen. De laagdrempelige benadering draagt bij aan een leuk teamuitje!

    Danielle van Pelt (directeur New Business, Beter/ ABN-AMRO)
     Freek Verdult en collega’s hebben er door hun gedreven inzet en de prettige opbouw van het programma gezorgd dat iedereen fanatiek en vooral enthousiast heeft meegedaan. Er is ontzettend veel gelachen. Een absolute aanrader dus.

    6 - 200 personen

    Het Nieuwe Denken is in deze tijd ontzettend belangrijk. In de wereld met steeds meer belangen, veranderingen en dynamiek is het nodig om op een snelle manier met ideeën, oplossingen en verbeteringen te komen. Stil staan is geen optie. Met Creatief Denken en Out of the Box Denken zet je mensen aan om uit hun vaste patronen te stappen.

    Wij begeleiden al meer dan 15 jaar veel bedrijven met Creatieve Denksessies. Hierin helpen we jullie op een andere manier naar zaken te kijken. Hierdoor ontstaat er een ander inzicht, een nieuw licht waardoor de ideeën weer gaan stromen.

    Het Nieuwe Denken wordt onder ander ingezet om bijvoorbeeld iets geheel nieuws te bedenken, een slimme innovatieve oplossing te vinden, iets bestaands te verbeteren of om een manier te vinden om een doel te realiseren. De oplossingen ontstaan door op een nieuwe manier naar (oude) vraagstukken te kijken.

    Out of the Box Denken staat garant voor veel ideeën en inspiratie. En omdat er ook eens op een leuke manier naar serieuze zaken mag worden gekeken wordt er ook altijd veel gelachen! Het samen bedenken van nieuwe ideeën zorgt ook voor veel verbinding en draagvlak onder de werknemers.

    Voor meer informatie of een vrijblijvende offerte kunt u onderstaand formulier invullen.

    5 - 1000 personen

    City Game ontstress de kip!

    City Game ontstress de kip, een spel met ontzettend veel lol en plezier! Ken jij ook een collega, vriend of familielid die een èchte stresskip is? Tijd voor ontspanning en leer hem of haar de fijne kneepjes van het relaxen.

    City Game ontstress de kip, een spel met ontzettend veel lol en plezier! Ken jij ook een collega, vriend of familielid die een stresskip is? Tijd voor ontspanning en leer hem of haar de fijne kneepjes van het relaxen.

    Spelenderwijs voer je leuke en spannende opdrachten uit, die je laten merken hoe je minder gestresst wordt. Op deze manier kun je zelfs voorkomen dat iemand overspannen wordt! Het doel van dit spel is om de deelnemers te leren op een goede manier met gestreste situaties om te gaan.

    Wat staat je te wachten tijdens City Game ontstress de kip?

    Uiteraard gooien we je niet zomaar in het diepe. Nadat jullie relaxed zijn ontvangen wordt alles tot in detail aan jullie uitgelegd door onze enthousiaste begeleiders. Zodat je alles van binnen en buiten kent. Hierna worden jullie verdeeld in teams en krijg je een laatste uitleg zodat alles duidelijk is.

    Het doel van deze super spannende city-game is om zoveel mogelijk punten te verzamelen en daarmee de kip te ontstressen.

    Dit gaan jullie doen door verschillende punten af te gaan, opdrachten en superopdrachten uit te voeren en voor de andere teams een boobytrap te plaatsen. 

    Je gaat als team op pad met een mobiele telefoon met de TB Events app. Op deze app log je in en dan zie je verschillende punten op een plattegrond. Ga deze punten langs, beantwoord de vragen en verdien zoveel mogelijk punten met je team om de kip te ontstressen! Laat zien dat jullie stress bestendig zijn en win van de andere teams!

    Honger naar meer?

    Een lunch, diner of barbecue als afsluiter is een kroon op je speurwerk. Dit zit niet bij de prijs inbegrepen, maar er zijn diverse mogelijkheden. Neem gerust contact met ons op voor de mogelijkheden. Deze tocht is in diverse steden in Nederland, België en Duitsland te doen (ook in het Engels, Duits en het Frans). Het spel kan naar wens op bijna iedere locatie uitgezet worden.

    6 - 5000 personen
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    30 Seconds Indoor Challenge

    De klok start. Jullie hebben 30 seconden. Om te overleggen, te raden, te improviseren en te presteren. Tijdens de 30 Seconds Indoor Challenge nemen teams het tegen elkaar op in een razendsnel spelprogramma vol afwisseling, humor en gezonde competitie.

    De deelnemers worden verdeeld in teams en spelen vanuit hun eigen plek in de zaal verschillende korte spelrondes. Iedere opdracht draait om dezelfde uitdaging: binnen 30 seconden zoveel mogelijk punten verdienen of opdrachten voltooien. Lang nadenken is er dus niet bij. Snel schakelen en goed samenwerken maken het verschil.

    De opdrachten zijn geïnspireerd op het bekende 30 Seconds-principe en worden afgewisseld met verrassende teamchallenges. Denk aan woorden omschrijven, raden, uitbeelden, tekenen, associëren en korte creatieve of actieve opdrachten. Soms speelt het hele team tegelijk, terwijl bij andere rondes één collega namens het team onder druk moet presteren.

    Onder leiding van een enthousiaste presentator volgen de rondes elkaar in hoog tempo op. Tussenstanden, bonusrondes en onverwachte wendingen zorgen ervoor dat ieder team tot het einde kans blijft maken op de overwinning.

    De 30 Seconds Indoor Challenge is laagdrempelig, energiek en geschikt voor vrijwel ieder team. Een ideaal bedrijfsuitje voor collega’s die samen willen lachen, fanatiek willen strijden en elkaar op een andere manier willen leren kennen.

    Klaar om te ontdekken wat jullie team in 30 seconden kan?

    24 - 300 personen

    Wighland Games zijn echte teambuilding activiteiten waarbij kracht, tactiek en vooral samenwerken erg belangrijk zijn! We kunnen de Wighland Games op 4 verschillende manieren aanbieden: 

    Wighland Games MINI, tijdsduur 1 uur en geschikt voor groepen tot 32 personen. Erg goed in te zetten als bijvoorbeeld een leuke vergaderbreak. Er zal gestreden worden in groepjes van 4 tot 8 personen, door het sluiten van weddenschappen kunnen er ducten verdient en verloren worden. Het team met de meest ducaten wint! De spellen die aanbod zullen komen zijn:

    • Torenspin
    • Touwtrekken
    • Balpoint Parours 
    • De platte knoop 
    • Groepspenalty
    • Het dakgootspel 

    Wighland Games COMPLEET,  tijdsduur 2 uur en geschikt voor groepen tot 64 personen. Hierbij zullen niet alleen de eerder genoemde team spellen aanbod komen, maar zal ook het Bamboestieken worden toegevoegd om het samenwerken en de teambuilding naar een hoger niveau te tillen. 

    Wighland Games SUPER,  tijdsduur 3 uur en schikt voor groepen tot 200 personen. Dit is de Wighland Games compleet + Laser Kleiduifschieten, schiet met echte jachtgeweren omgebrouwd tot lasergun op plastic discs met een revlector dit met 180 km per uur door de lucht geschoten wordt. 

    Wighland Games MEGA, tijdsduur 4-5 uur en geschikt voor groepen tot 300 personen. Dit is onze meest uitgebreide variant en zeer geschikt voor groete groepen teambuilding op locatie. Behalve de teamspellen, bamboestieken en laser kleiduifschieten komt en ook nog het handboogschieten bij! Een schot in de roos! Een prachtige ochtend of middag geheel in het teken van teambuidling! 

    U kunt voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het formulier invullen.

    10 - 300 personen

    Terug naar het Nederland van toen!
    Het Hollands Glorie Dinerspel is een oergezellige groepsactiviteit voor (grote) groepen. Een verbroederende avond vol gezelligheid, lekker eten en nostalgie. Compleet in oud-Hollandse sferen! Naast de onmisbare quizvragen telt dit spel ook oud-Hollandse doe opdrachten. Dit uitje wordt alom geprezen om de grote afwisseling! En dit alles op een mooie locatie in uw favoriete plaats.

    Inhoud
    In teams gaat u de strijd met elkaar aan om zoveel mogelijk punten te verdienen door quizvragen en doe-opdrachten zo goed mogelijk uit te voeren. In deze activiteit draait alles om gezelligheid, hilarische momenten en het samen beleven van heel veel Hollandse Herinneringen. Denk hierbij aan: Jos Brink, Sugar Lee Hooper, , Rons Honeymoon Quiz, Heintje Davids, De Tandenborstel Show, Wordt Vervolgd, Telekids, Flodder, Mama is Boos! De Film van Ome Willem, Hazes, het Ek van ’88 en nog veel meer, Alles van onze rijke (recente) geschiedenis komt aan bod!De spelrondes wisselen we af met de verschillende gangen van het diner of buffet zodat niemand met een knorrende maag aan tafel zit.

    Voor wie
    Uitermate geschikt voor grote groepen, personeelsfeesten, teamuitjes, bedrijfsuitjes, personeelsfeestjes of als gezellige eindejaarsactiviteit.
     
    Arrangementen
    U kunt op aanvraag ook alleen de Hollands Glorie Spelshow boeken zonder diner. Fijn bijvoorbeeld, wanneer u zelf al een locatie heeft geregeld. 

    Voor meer informatie over dit uitje of een vrijblijvende offerte kunt u het aanvraagformulier invullen.

    Bekijk het programma op onze website voor meer info. Hollands Glorie Dinerspel

    20 - 500 personen

    Jachtseizoen

    Het Jachtseizoen is geopend! Lukt het jullie om 2 uur lang uit de handen te blijven van jullie achtervolgers? Een supergaaf achtervolgingsuitje!

    Speel met collega’s, vrienden of familie dit uitdagende kat- en muisspel: hoe blijf je uit de handen van jullie achtervolgers? Jullie krijgen een voorsprong om weg te komen. De achtervolgers kunnen momenten kiezen om de voortvluchtigen zichtbaar te maken, maar gebruik dit strategisch! Jullie mogen je niet verstoppen in gebouwen, niet 2 keer dezelfde route lopen, maximaal 10 minuten hetzelfde vervoersmiddel gebruiken en het stadscentrum niet uit! Alles wordt gps getrackt! Moge de beste winnen….. Let the games begin!

    Wat staat je te wachten tijdens het Jachtseizoen?
    Bij aanvang van het spel lees je de toegestuurde materialen goed door. Volg het stappenplan en lees in het handboek de uitgebreide uitleg over het spel. Als er vragen zijn kunnen deze gesteld worden aan de begeleider die klaar staat om het spel te begeleiden. Vervolgens worden de teams samengesteld door jullie zelf, zodat je weet met wie je de strijd aangaat.

    Dan starten de teams... Door middel van een puzzel beginnen de achtervolgers om jacht te maken op de voortvluchtigen. Door logisch nadenken, informatie in te winnen en slimmer te zijn dan je tegenstander kun je de voortvluchtigen te pakken krijgen! Maar er zijn meerdere manieren om het team op te sporen! Lukt het de voortvluchtigen om uit de handen van de achtervolgers te blijven? Een super gave interactieve City game…..

    Aan het einde van het spel kom je weer bij elkaar en daar zal voor jullie bekend worden gemaakt wie de winnaar is van het spel.

     

    Dit spel start en eindigt in het centrum van de stad of op een eigen locatie. Er is GEEN begeleiding aanwezig op de locatie zelf. Dit spel begeleiden wij op afstand. Hiervoor betaalt u dan ook Heeft u liever wel een begeleider op locatie? Dan is dit uiteraard ook mogelijk.

     

    6 - 500 personen

    Het spannendste avontuur van tv. Maar dan in het echt. Ga de ultieme strijd aan in teams. Boek nu The Robinson Game en beleef het avontuur van Expeditie Robinson, gewoon in Nederland en België!

    Tijd om je innerlijke Robinson wakker te schudden
    Je hebt geen onbewoond eiland nodig om je innerlijke Robinson te ontdekken. Met The Robinson Game brengen wij het échte survivalgevoel naar jou toe! Sta jij stevig genoeg in je schoenen tijdens de vuurproef? Of weet jouw team het hoofd koel te houden bij de puzzelproef? Eén ding is zeker: dit wordt een actief en meeslepend uitje waar samenwerking en strategie het verschil maken.

    Survival met een knipoog
    - Spannende Robinson-proeven zoals vuur maken, puzzelopdrachten en de eilandraad
    - Inclusief vlaggen, bandana’s en alle benodigde spelmaterialen
    - Inclusief professionele begeleiding. 
    - Mogelijk op locatie naar keuze. 

    Klaar voor de strijd om de Robinson-trofee?
    Vertrouwen. Doorzettingsvermogen. En vooral: teamwork. Alleen het team wie deze eigenschappen combineert, kan zich kronen tot de ware Robinson. Versla de andere teams tijdens de zenuwslopende finaleproef en neem niet alleen de winst, maar ook de felbegeerde Robinson-trofee mee naar huis. Durven jullie het aan?

    20 - 2500 personen

    Heb je altijd al eens in de schoenen van James Bond willen staan of wil je je vrienden of familie wel eens als Harry Potter zien acteren? Kies dan voor de verrassende workshop speelfilm maken en produceer jullie eigen speelfilm!

    Een komedie, een thriller of een spannende actiefilm… Alles is mogelijk tijdens de workshop speelfilm maken. Samen een film maken, zorgt gegarandeerd voor plezier. Jullie zullen niet alleen acteren, maar jullie vormen ook de crew achter de schermen. Tijdens deze workshop schrijven jullie als groep een eigen script. Vervolgens worden de taken verdeeld onder de deelnemende personen. Dit kunnen taken voor of achter de camera zijn. Dit is dan ook de kracht van deze workshop: iedereen kan actief meedoen in een functie die bij hem of haar past! Camera aan? Action!

    10 - 9999 personen

    Een superspannende dinergame.
    Wat staat je te wachten tijdens La Casa de Dinero?

    Ook zo de behoefte om eens te ontsnappen uit de dagelijkse sleur? Bij ontvangst krijg je eerst een welkomstdrankje. Er volgt een uitgebreide uitleg over het spel . Vervolgens beginnen jullie met La Casa de Dinero en waan je je in een wereld die jouw denkwijze tot het uiterste zal drijven. Wie weet als eerste miljoenen euro's te bemachtigen?!

    Jullie gaan tegen elkaar strijden in teams van 6 personen per team. Het spel spelen jullie allemaal tegelijk en daarbij is het belangrijk om goed op je medespelers te letten. Door het oplossen van allerlei raadsels, puzzels waaronder puzzels in Virtual Reality en Real life puzzels bereik je steeds meer je doel.

    Wie beroofd als eerste het Spaanse Muntgebouw en blijft uit handen van de politie?!?! Gebaseerd op de populaire Netflix serie.


    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    6 - 500 personen

    Altijd al een beschilderde koe op uw schoorsteen of kast willen hebben? Of een levensgroot exemplaar in uw tuin?

    Bij ons kan dat tegen een betaalbare prijs. U kunt elk dier beschilderen wat u wilt; dus niet alleen een koe of paard. Eigenlijk is elk dier mogelijk. De indeling van de workshop staat garant voor tevreden gezichten bij iedereen.

    Ook wanneer u geen ervaring met schilderen hebt levert het samen met de professionele begeleider prachtige resultaten op. De beschilderde dieren worden uw eigendom. Wij zorgen dat de objecten netjes afgelakt bij u bezorgd worden. Zo houdt u een tastbare herinnering over aan een leuke maar bovenal creatieve dag. Dit zit allemaal bij de prijs inbegrepen. Heeft u het al bepaald? Waar uw kunstwerk een plekje krijgt?

    Wij bieden deze workshops aan sinds 2010. Wij hebben een reputatie opgebouwd als flexibele en betrouwbare partner. 

    Bent u niet in de gelegenheid om naar ons toe te komen? Geen probleem. Wij komen gewoon naar u toe en geven de workshop op iedere gewenste locatie.

    Vul het het aanvraag formulier in voor meer informatie of een vrijblijvende offerte. Zodra uw aanvraag verzonden is ontvangt u direct onze contactgegevens. Uw aanvraag wordt zo spoedig mogelijk beantwoord.

    1 - 750 personen

    Over deze pagina

    Wanneer u op zoek bent naar bedrijfsuitjes in Katwijk aan Zee dan zit u goed bij WegmetdeBaas. Wij hebben voor u de leukste bedrijfsuitjes in Katwijk aan Zee gevonden. Van sportieve bedrijfsuitjes in de buitenlucht tot passieve uitjes gezellig binnen. WegmetdeBaas heeft de bedrijfsuitjes in Katwijk aan Zee zorgvuldig geselecteerd zodat u zeker weet dat de bedrijven echt de moeite waard zijn. De bedrijfsuitjes in Katwijk aan Zee kunnen zowel de hele dag duren als slechts een paar uurtjes. Een incentive naar het buitenland voor 1 of meerdere dagen behoort ook tot de mogelijkheden. WegmetdeBaas biedt bedrijfsuitjes in Katwijk aan Zee van teamtrainingen tot kookworkshops. Zo is er dus altijd wel een bedrijfsuitje te vinden dat bij uw wensen past. Heeft u moeite met het vinden van bedrijfsuitjes in Katwijk aan Zee neem dan contact met ons op. Wij helpen u dan om met onze ervaring een geschikt uitje te vinden. Heeft u één of meerdere bedrijfsuitjes in Katwijk aan Zee gevonden vraag dan direct meer informatie bij de aanbieders aan. U kunt dit doen door het aanvraagformulier in te vullen. De aanvraag komt dan direct bij het bedrijf terecht en zij zullen dan spoedig contact met u opnemen.