Teambuilding in Noordwijk aan zee

Filteren

Filters

Activiteiten: Spel & Ontspanning
Citygames & Beachgames
Topkeuze: Sportief & Actief
Kookworkshop & meer
Inspirerende Creatieve uitjes
Verbindende Teambuilding activiteiten
Eten, Drinken, & Feesten
Onvergetelijke Incentives/ buitenlandse reizen
Online
Zoekwoord
Zoekwoord
Gebied
Personen 0+
0
0
500
0500+
254 uitjes gevonden gevonden gebaseerd op de volgende filters
  • Teambuilding
  • Plaats, regio of provincie: Noordwijk aan Zee
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Vind samen de dader van de moord op Roberto Gonzalez!

    Roberto Gonzalez is dood gevonden op zijn landgoed in Mexico. De politie heeft alles zorgvuldig afgesloten, maar ze hebben geen concrete aanwijzingen wie het gedaan heeft. Jullie missie: ontrafel het mysterie rondom zijn dood​.

    CSI La Hacienda is een spannende zoektocht naar de dader.

    Gewapend met een detectivekoffer vol bewijsmateriaal en een tablet met een complete virtuele 3D plattegrond van het landgoed duiken de teams diep in de wereld van de Gonzalez-familie. Terwijl de teams zich een weg banen door de verschillende kamers van de La Hacienda, stuiten ze op diverse raadsels en uitdagingen. Elk correct antwoord ontsluit een nieuwe aanwijzing die essentieel kan zijn voor het oplossen van het mysterie.

    Teamleden zullen moeten samenwerken, voorwerpen verzamelen en bewijs analyseren om verdachten uit te sluiten en de ware toedracht te achterhalen. Het team dat deze puzzels het snelst en nauwkeurigst oplost, ontrafelt de waarheid en claimt de overwinning.

    Leuk en leerzaam:

    - Scherp observeren en analyseren
    - Effectieve communicatie
    - Informatie delen en conclusies trekken

    CSI La Hacienda biedt een unieke kans om teamverband te versterken en communicatievaardigheden te ontwikkelen, terwijl deelnemers samenwerken om het mysterie te ontrafelen.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    20 - 80 personen

    Net als vroeger, maar nu all-in!

    Ganzenborden, wie is er niet mee opgegroeid? Dit oergezellige bordspel wordt al bijna 400 jaar gespeeld in Nederland. Iets om te koesteren, daarom hebben wij een speciale ‘real time’ versie bedacht voor groepsfeesten en bedrijfsuitjes. Levend Ganzenbord, met jezelf als inzet!

    De ‘levende’ variant heeft dezelfde valkuilen als het origineel. De gevangenis bijvoorbeeld: een verkeerde stap en je gaat de bak in! Voor je overige geluk ben je overgeleverd aan de dobbelsteen.

    Wat staat je te wachten tijdens Levend Ganzenbord.
    Ganzenbord is een eenvoudig spel. Wie het eerst over de finish komt, wint! Tijdens het spel moet jouw groep opdrachten vervullen en vragen beantwoorden. Komen jullie op een opdracht met je pion? Dan gaan jullie de strijd aan met het dichtstbijzijnde team. Spelletjes als wie ben ik, geen ja/geen nee, geen uuuuuuuh en beschuitfluiten om er een paar te noemen. Bij winst mag je team drie plekken vooruit, bij verlies drie achteruit. Elke goed beantwoorde vraag levert je team twee plaatsen op, een fout antwoord twee terug.

    Aan het eind van het spel volgt er een huldiging van de winnaar. Dit team gaat met een leuk aandenken naar huis!

    6 - 5000 personen

    Wie is de Verrader – Vertrouw jij je collega’s nog? 
    Intriges, list en bedrog: tijdens Wie is de Verrader draait alles om samenwerking én achterdocht. In je team bevindt zich een saboteur die er alles aan zal doen om de opdrachten te laten mislukken. Aan jullie de taak om samen zoveel mogelijk punten of geld te verdienen, maar tegelijkertijd de verrader te ontmaskeren. Een spannende strijd waarbij je nooit zeker weet wie je écht kunt vertrouwen…

    Het spel begint met een luchtige kennismakingsopdracht, waarna jullie in teams aan de slag gaan. Van creatieve raadsels tot uitdagende groepsopdrachten: alleen door slim samen te werken maak je kans. Ondertussen probeert de verrader met slimme leugens en subtiele sabotage de boel te verstoren – zonder zelf betrapt te worden. Wie houdt zijn pokerface het langst vol, en wie ziet door de leugens heen?

    Buitenvariant
    Tijdens de buitenvariant ga je samen met je team de omgeving in. Terwijl je opdrachten uitvoert, weet je nooit wie er écht aan dezelfde kant staat. Perfect voor een actieve middag vol spanning, teambuilding en verrassende twists.

    Binnenvariant – tijdens lunch, diner of borrel
    Wil je spanning en gezelligheid combineren? Dan is de binnenvariant ideaal. Terwijl jullie genieten van een lunch, diner of borrel spelen jullie dit intrigerende spel. Tussen de gangen door volgen de opdrachten elkaar op en blijft de vraag centraal: wie saboteert stiekem de boel?

    Wintervariant
    Speciaal voor de koude maanden is er de wintervariant, waarin de opdrachten een winters tintje krijgen. Denk aan sfeervolle winterse spellen en opdrachten met een feestelijk karakter. Ideaal als teambuilding tijdens de kerstborrel of eindejaarsbijeenkomst.

    Waarom kiezen voor Wie is de Verrader?

    • Spannend en hilarisch bedrijfsuitje met gegarandeerde verrassingen
    • Ideale teambuildingsactiviteit: samenwerking én tactisch denken zijn onmisbaar
    • Geschikt voor binnen, buiten én in winterse sferen
    • Altijd en overal in Nederland te spelen
    • Onthul wie de echte saboteur in jullie team is!

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in. 

    20 - 500 personen

    Van Irritatie naar Inspiratie.
    Meestal gaat communiceren prima, maar soms loopt het spaak.

    Dat is logisch, Je kunt tenslotte niet met iedereen een klik hebben. Maar aan bepaald gedrag ergeren we ons elke keer weer.  Wat we ook proberen: het lijkt maar niet te veranderen. Wat moeten we ermee? We kunnen denken:
    “Ach, Zo zijn ze nu eenmaal” 

    Of kunnen we ze ook als spiegel gebruiken?
    Via een van onze acteurs maak je als team kennis met de 5 archetypes, (bekend uit De 'Zo ben ik nu eenmaal' show) waar we ons in werkend Nederland het meest aan ergeren:

    “Regelrechte” Rick
    “Touwtjes in handen” Tilly
    “Mijn deur staat altijd open“ Dries
    “Kantel Koning” Jack
     en “Altijd Aardige” Ellen

    Teambuidling maar dan met een flinke dosis humor!

    In een interactieve lezing tussen de komische scenes door, ontdek je waarom het zo moeilijk is om gedragspatronen te veranderen, wat er in je brein gebeurt als je te maken hebt met ergerlijk gedrag van anderen en hoe je voorkomt dat je zelf een “Zo ben ik nu eenmaal” type wordt.

    De ‘Zo ben ik nu eenmaal’ Masterclass is een prikkelende en luchtige kennismaking met de “Ontspannen Veranderen” aanpak van Studio Spaak.

    Een theatrale lezing met spel en interactie over onze neiging om in een ‘Zo ben ik nu eenmaal’ reflex te schieten in tijden van verandering.

    Met De ‘Zo ben ik nu eenmaal’ Masterclass bieden we vanuit een humorvolle sfeer de confrontatie die nodig is op weg naar inzicht, motivatie en concrete gedragsverandering. Want een veranderproces is pas een succes wanneer je dat terugziet in het gedrag van alle medewerkers.

    “Een waardevolle masterclass "Zo ben ik nu eenmaal", bij de start van het schooljaar voor het team van Daltonschool De Leeuwerik in Leiderdorp. Goede nabespreking, veel herkenning op de werkvloer van de diverse typetjes. Kiezen voor Studio Spaak is kiezen voor humor en resultaat!”

    Directeur De Leeuwerik R. van den Berg

    “De voorstelling en workshop zijn inspirerend en motiverend voor ieder team dat met veranderingen te maken krijgt. Nog maanden na de voorstelling blijven de typetjes een onderwerp van gesprek! Een effectieve en vooral heel leuke manier om samenwerking in teams en organisaties bespreekbaar te maken.”

    Teamleider Gemeente Amsterdam L. Rigter

    "Na de masterclass op ons teamuitje was iedereen enthousiast. Het was leuk, laagdrempelig en zette aan het denken. Door het in groepsverband over karaktereigenschappen te hebben, op een niet zware manier, voelde niemand zich aangevallen en werd toch heel duidelijk waar iedereen staat. "

    Manager Elkerliek Ziekenhuis L.J.M van der Vegte

     

    5 - 40 personen

    Zijn jullie op zoek naar een krachtig bedrijfsuitje of een inhoudelijke teamtraining waarbij succesvol samenwerken centraal staat? Ontdek het Samenwerkings Bordspel, een uniek en interactief spel waarbij je leert over samenwerken vóór en dóór het samen te doen!

    Hoe werkt deze teambuilding activiteit?
    Het spel wordt gespeeld in subgroepen van 4 tot 5 personen en wordt begeleid door een professionele facilitator. Deze begeleider stemt de inhoud direct af op de groep en de actuele situatie binnen jullie organisatie. Tijdens de game worden jullie uitgedaagd op vier essentiële pijlers van samenwerking:

    • Ideeën: Hoe bedenk je ze, en nog belangrijker: hoe realiseer je ze samen?

    • Ondernemen: Experimenteren, proactieve energie tonen en daadkracht inzetten.

    • Samen doen: Elkaar écht leren kennen, kennis delen en elkaar durven aanspreken.

    • Verbinden: De perfecte balans vinden tussen ijzersterke prestaties en oprecht plezier.

    Tijdens de opdrachten staan onderzoeken, afstemmen, luisteren, communicatie en het delen van inspiratie centraal.

    Maatwerk: Jouw DNA in het spel
    In de afgelopen jaren hebben wij talloze varianten van dit samenwerkingsbordspel ontwikkeld, gericht op actuele thema's zoals Communicatie, Innovatie en Veiligheid. We maken graag een aantal opdrachten op maat, zodat ze perfect aansluiten bij de actualiteit binnen uw organisatie.

    Het is mogelijk om een custom made bordspel te krijgen dat naadloos aansluit op de kernwaarden, missie en visie van jullie bedrijf. Wij zetten dit spel in als losse teambuilding activiteit, maar ook als teamtraining binnen complete programma's. Dat kan jullie eigen programma zijn of wij kunnen een geheel trainingsprogramma voor jouw bedrijf verzorgen.

    Het resultaat op de werkvloer
    Deze teamgame levert veel meer op dan alleen een gezellige dag. Het resultaat is merkbare verdieping en hernieuwde energie. 

    Klaar voor een personeelsuitje met échte impact? Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in. Wij vertellen u graag meer over de mogelijkheden!

    4 - 100 personen

    Spot de Eekhoorn is gebaseerd op het bekende tv-programma Wie is de Mol? Wij bieden programma's aan vanaf 3 uur, maar ook weekenden of weekreizen.

    Het programma van 3 uur:

    • Wij komen bij jullie op locatie
    • We spelen 3 gevarieerde spellen (jullie kunnen voorkeuren voor type opdrachten doorgeven)
    • We sluiten af met een test en executie/finale
    • Voor de winnaar(s) hebben wij een klein prijsje

    Inclusief:

    • Presentator
    • Jokers
    • Pot
    • Molgeld
    • Testprogramma

    Wij maken alle programma's op maat. Geef vooral aan waar jullie naar op zoek zijn, dan gaan wij het regelen!

    7 - 50 personen

    Wil je een teamuitje dat niet alleen leuk is, maar ook direct impact heeft op de samenwerking en communicatie binnen je team? Tijdens deze Zakelijk Tekenen Workshop combineren we plezier met praktische vaardigheden die je meteen kunt toepassen in het dagelijks werk.

    Geen tekentalent nodig! In een ontspannen en energieke setting leert je team hoe je ideeën, processen en strategieën visueel kunt maken met simpele tekeningen. Dit zorgt voor meer duidelijkheid, betere samenwerking én vaak verrassend veel gelach.

    Wat kun je verwachten?

    • Een interactieve en laagdrempelige workshop vol humor en creativiteit
    • Praktische tools om complexe ideeën simpel en visueel te maken
    • Oefeningen die samenwerking en teamgevoel versterken
    • Direct toepasbare skills voor meetings, presentaties en brainstorms

    Waarom kiezen voor deze workshop?
    ✔ Perfect als origineel en zinvol teamuitje
    ✔ Combineert fun met concrete zakelijke vaardigheden
    ✔ Versterkt communicatie en betrokkenheid binnen teams
    ✔ Geschikt voor alle niveaus – echt iedereen kan meedoen

    Wil je meer weten over de aanpak en mogelijkheden? Bekijk dan ook onze website:

    10 - 150 personen
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Goochelen is een bijzondere vorm van vermaak met verschillende disciplines.Metalisme is hier een van. Mentalisme is het beïnvloeden van mensen, zodanig dat het lijkt dat een mentalist beschikt over buitengewone mentale krachten. De illusie opwekken van een zesde zintuig. Gedachten lezen,voorspellen maar vooral sturen behoren tot het arsenaal van echte mindf*cker.


    Nu is er de mogelijkheid om je deze unieke discipline eigen te maken in de mindfuck workshop.


    Laat vrienden en familie versteld staan van jouw uitzonderlijke vaardigheden.


    Een workshop Mindfuck /mentalisme is een unieke manier om de fijne kneepjes van het vak te leren kennen.


    De workshop duurt 2 uur. In vogelvlucht worden de verschillende disciplines uitgelegd, zoals close up, Stand Up en Stage mentalisme.


    Tijdens de workshop Mindfuck zullen creativiteit, presentatie en teambuilding de rode draad vormen in een korte reis door de wereld van magie en illusie. Je transformeert tot een ware mentalist, waarbij ‘de manier waarop’ veel belangrijker blijkt dan de truc zelf. Aan het eind van de workshop worden de experimenten onderling gepresenteerd en wordt alles uit de kast gehaald. Dat is best pittig en dat is maar goed ook: oefening maakt de meester.
     
    Aansluitend kunnen jullie genieten van een heerlijk diner.

    Voor meer informatie of een vrijblijvende offerte kun je onderstaand formulier invullen.

    20 - 5000 personen

    'de Jacht’  is een populair bedrijfsuitje. Het is een spel voor mensen die van strategie en een beetje actie houden.

    Bij ons spel ‘de Jacht’ worden de deelnemers ingedeeld in groepjes. Eén groepje zijn criminelen die ontsnapt zijn uit de gevangenis. De andere deelnemers (premiejagers) moeten de criminelen zo snel mogelijk proberen te vangen én proberen te voorkomen dat ze misdaden plegen.

    De ontsnapte criminelen krijgen een voorsprong, waarna de achtervolging door de premiejagers wordt ingezet. De criminelen dragen een zender die een gps-signaal verstuurt naar de premiejagers.

    De criminelen moeten uit handen van de premiejagers blijven, maar moeten ook misdaden plegen. Als ze een misdaad plegen, gaat er een alarm af op de telefoons van de premiejagers met de locatie van criminelen. Het enerverende kat-en-muisspel ‘de Jacht’ begint!

    • Duur: ongeveer 2 uur
    • Bij deze activiteit is begeleiding (online)
    • €12,50 per persoon (grote groepen krijgen korting)
    • U mag deze activiteit gratis eerst proberen
    • Liever een arrangement? Informeer naar de mogelijkheden

    Vul voor meer info óf een offerte aub het aanvraagformulier in

    8 - 750 personen

    Een lipdub maken is dé perfecte activiteit voor ieder feest! Met Lipdubworld maken jullie samen een unieke videoclip, opgenomen in één vloeiende take. Super leuk om te doen én een blijvende herinnering voor later!

    Hoe werkt het?

    Kies jullie favoriete liedje en een locatie: een park, strand, stad of binnenruimte.
    Onze professionele filmmaker begeleidt de 2-uur durende lipdub workshop.
    Samen zingen en bewegen op de muziek, verkleed of in thema.
    Ontvang jullie eigen videoclip achteraf als blijvende herinnering!
    Groepsgroottes van 5 tot 300 personen.

    Als jullie enthousiast zijn en willen boeken, plannen we samen een datum en tijdstip in. Je mag zelf een locatie kiezen (binnen of buiten) én een liedje waar jullie op willen performen. Samen bepalen we ook een ontmoetingsplek waar onze Lipdubworld filmmaker jullie zal opwachten.

    Na een korte introductie en uitleg over het verloop van de lipdub workshop, delen we de groep op in kleinere teams. Elk groepje krijgt een stuk van de songtekst toegewezen. We bedenken samen een leuke route voor de lipdub op de gekozen locatie. Ieder groepje oefent zijn deel, en natuurlijk doen we ook stukjes met de hele groep. Zo ontstaat er een creatief en vloeiend geheel. Zodra iedereen er klaar voor is, starten we de opname. Gaat er iets écht mis? Dan doen we het gewoon opnieuw, geen probleem!

    Na de opnames maken we nog een leuke groepsfoto als extra herinnering aan deze unieke ervaring. Binnen 5 werkdagen ontvangen jullie de gemonteerde lipdub video per mail.

    Een lipdub opnemen is een super leuke activiteit tijdens jullie bedrijfsuitje, teamuitje, personeelsdag  en kan ook voor vrijgezellenfeestjes geboekt worden.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    5 - 500 personen

    Maak je eigen meesterwerk tijdens een Workshop Schilderen van ArtPub.

    Onder begeleiding van een professionele kunstenaar maak je stap voor stap je eigen kunstwerk. Geschikt als origineel bedrijfsuitje, avondje uit met vriendinnen, een vrijgezellenfeest of teambuilding. Mogelijk door heel Nederland bij één van onze Horeca partners of op je eigen locatieKies zelf het thema van je workshop. Met meer dan 100 locaties door heel Nederland is er altijd wel een workshop van ArtPub bij jou in de buurt.

    Hoe verloopt een Workshop Schilderen

    • We ontmoeten elkaar op locatie.
    • Je wordt begeleid door een lokale professionele kunstenaar, ervaring met schilderen is niet nodig.
    • Alle facetten van schilderen komen voorbij: van verschillende schilderstechnieken tot verf mengen en maken van de compositie.
    • Je werkt op op een canvas van 40x50 centimeter.
    • Na 1,5 tot 2 uur staat je eigen meesterwerk op het doek. Laat je verrassen door je eigen resultaat.

    Meer dan 100+ Schilderijen in verschillende thema's

    We werken in verschillende thema's, allemaal schilderijen die door onze kunstenaars zijn ontworpen en geschikt zijn voor mensen zonder ervaring:

    • Van Happy Painting - de bekende landschapschilderijen - tot van Gogh of Picasso
    • Dikke Dames schilderen
    • Dieren Schilderen
    • Monumenten Schilderen

    Of leer een specifieke schildertechniek:

    • Mixed Media
    • Aquarel
    • Action Painting

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    10 - 900 personen

    De Alleskunner Winter: hét winterse bedrijfsuitje door heel Nederland

    Ben je op zoek naar een origineel winter bedrijfsuitje of een gezellig kerstuitje voor je collega's? Met De Alleskunner Winter beleef je een winterse editie van het populaire spelprogramma, vol humor, verrassende opdrachten en gezellige competitie. Deze sfeervolle activiteit is door heel Nederland te organiseren en is perfect voor een personeelsuitje, teamdag of eindejaarsbijeenkomst.

    Tijdens De Alleskunner Winter nemen teams het tegen elkaar op in een reeks afwisselende winterse opdrachten. Behendigheid, creativiteit, snelheid, samenwerking en een beetje geluk bepalen wie uiteindelijk de felbegeerde titel De Winter Alleskunner verdient. Alle opdrachten staan in het teken van sneeuw, kerst en winterse gezelligheid, waardoor iedereen volop in de feeststemming komt.

    Onze enthousiaste begeleiders zorgen voor een energieke en ontspannen sfeer waarin iedereen actief meedoet. Bij De Alleskunner Winter valt niemand af, waardoor alle deelnemers tot het einde betrokken blijven. Dat maakt deze activiteit geschikt voor zowel kleine als grote groepen en voor teams met uiteenlopende leeftijden en achtergronden.

    Maak het winteruitje compleet met een gezellige borrel, lunch, diner of warme chocolademelk en glühwein. Wij denken graag mee over een volledig verzorgd programma. Of het nu binnen of buiten plaatsvindt, De Alleskunner Winter staat garant voor een sfeervol winteruitje vol plezier, teambuilding en onvergetelijke momenten.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    20 - 249 personen

    De perfecte moordzaak voor een bloedstollend bedrijfsuitje!
    Cluedo, het beroemde, bloedstollende bordspel heeft er een dimensie bij gekregen. Bij TB Events maak je het moordspel levensecht mee en kruip je zelf in de huid van een detective! Een ideaal groepsuitje, gezelschapsuitje of bedrijfsuitje voor mensen die van zinderende ontknopingen houden. En we zullen jouw hulp hard nodig hebben, want er is een kopstuk gesneuveld...

    De weledelgeboren heer Von Blaue is gisteravond door zijn vrienden dood aangetroffen in de hal van zijn landhuis. Het heerschap zou een feest geven diezelfde avond. Von Blaue is niet in zijn huis vermoord en het moordwapen is ook nog niet terecht. Wel zijn er voorwerpen vermist uit het huis en de 6 genodigden voor het feest verblijven op dit moment in zijn mansion buiten de stad. Wie heeft de moord gepleegd, waar vond het delict plaats en welk wapen werd gebruikt? Kortom: lossen jullie de zaak op?

    Wat staat je te wachten tijdens Cluedo?
    Je gaat niet zomaar het veld in. Jullie beginnen met een uitgebreide briefing. We hebben namelijk een belangrijk aanknopingspunt: de agenda van Von Blaue. Dan delen we de groep op in teams en gaan we de stad in. Jullie worden op pad gestuurd met informatie, een telefoon om contact te onderhouden met het hoofdbureau en een kaart met zoekfoto’s van de 9 locaties waar heer Von Blaue de afgelopen tijd is geweest, volgens zijn agenda. Op elke locatie die je vindt, beantwoordt jouw team een vraag. Dit levert je een aanwijzing op. Zo komt je team steeds een stap dichterbij de oplossing.

    Zodra jullie alle feiten op tafel hebben liggen, moeten jullie naar de plaats delict. Hier wordt jullie scherpzinnigheid, inlevingsvermogen en creativiteit op de proef gesteld: hoe kwam Von Blaue aan zijn einde? Jullie maken een foto waarop de dood van de heer von Blaue in scene is gezet door jullie team. Brrr...

    Aan het einde van het spel keer je terug naar het ontvangstpunt. Onder genot van een laatste drankje wordt de zaak opgehelderd en de winnaar bekend gemaakt.

    Voor meer informatie of een vrijblijvende offerte kunt u het aanvraagformulier invullen.

    6 - 5000 personen

    Zijn jullie klaar voor een origineel bedrijfsuitje of een intensieve teambuilding activiteit? De Team Escape is een fantastische, zenuwslopende game waarbij teams zich een weg banen langs verschillende uitdagende indoor opdrachten en hersenkrakers. Tijdens dit unieke teamuitje is ijzersterk teamwork cruciaal en worden alle zintuigen en capaciteiten van de deelnemers tot het maximale getest. Het is mogelijk dit personeelsuitje bij ons te doen of we komen langs op jouw locatie of kantoor.

    Hoe werkt de Team Escape?
    Op elke locatie lossen de teams een klein stukje van een grote, mysterieuze puzzel op. Een dynamische afwisseling van activiteiten zorgt ervoor dat iedereen van begin tot eind scherp en betrokken blijft. Maar let op: al snel merken de teams dat ze het niet alleen redden. Om verder te komen, hebben jullie de andere teams nodig!

    • Samenwerken & Communiceren: Je zult kennis moeten delen. In je eentje lukt het niet; hoe combineren jullie de unieke kwaliteiten binnen de groep?

    • Codes Kraken: Maak slim gebruik van de attributen, zoek naar verborgen aanwijzingen en voer complexe opdrachten uit om de code te kraken en de kist te openen.

    • Niets is wat het lijkt: Neem alles wat in de ruimte aanwezig is goed in je op. Is die opvallende fotolijst een cruciale hint, of juist een slim rookgordijn? En wat betekenen die vreemde cijfers op de achterkant?

    Praktische Informatie & Locaties
    De Team Escape is kortom de ultieme uitdaging om met een groep aan te gaan. Kunnen jullie het aan?

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het onderstaande formulier in. Wij vertellen u graag meer over dit leuke personeelsuitje!

    PS. Een Team Escape op maat?
    Voor grote groepen of teams is dit mogelijk en denken we graag mee over een custom-made escaperoom. Wij hebben ervaring om team escapes te organiseren tot groepen van 5 tot 400 personen.

    7 - 250 personen

    Beat the Box is een enververende en dynamische activiteit, die veel weg heeft van een Escape Room.

    Het heeft een paar grote voordelen: je kunt het met grote groepen spelen en het kan overal! Beat the Box kan bij jullie op kantoor, op een vergaderlocatie, binnen of buiten... we nemen de boxen overal mee naartoe. 

    Het spel begint met een mysterieuze videoboodschap. Alle teams wordt gevraagd om binnen 90 minuten een geheime code te ontrafelen. De eerste stap is om de grote zilveren box te openen. Het is een daarna een opeenvolging van interessante breinbrekers waarbij iedereen in het team wordt uitgedaagd om out-of-the box te denken en de raadsels op te lossen.

    Het spel start als competitie tussen de teams. Gaandeweg kom je er alleen achter dat je niet kunt winnen zonder hulp van de anderen. Deze unieke twist laat de waarde zien van samenwerking en het behalen van een gezamenlijk succes. 

    Teambuildingeffecten van Beat the Box
    Een teambuildingprogramma moet vooral leuk en inspirerend zijn. Daarnaast oefenen we vaardigheden in het programma die je ook in je werk nodig hebt. De belangrijkste op een rij:

    √ Teamoverschrijdend samenwerken
    √ Probleemoplossend vermogen
    √ Netwerken
    √ Strategisch communiceren
    √ Project planning

    20 - 1000 personen

    Over deze pagina

    Een teambuilding is niet alleen leuk, het is ook samenwerken met collega's. Samen ervaringen op doen, samen lachen of angsten overwinnen. Samen met je team iets meemaken buiten het werk om. Goed voor het groepsgevoel.


    Check de website www.wegmetdebaas.nl/teambuilding/nederland en vindt een teambuilding naar wens.