Sportieve bedrijfsuitjes - WegmetdeBaas weet raad!

Filteren

Filters

Activiteiten: Spel & Ontspanning
Citygames & Beachgames
Topkeuze: Sportief & Actief
Kookworkshop & meer
Inspirerende Creatieve uitjes
Verbindende Teambuilding activiteiten
Eten, Drinken, & Feesten
Onvergetelijke Incentives/ buitenlandse reizen
Online
Zoekwoord
Zoekwoord
Gebied
Personen 0+
0
0
500
0500+
271 uitjes gevonden gevonden gebaseerd op de volgende filters
  • Outdoor water
  • Outdoor sport en actie
  • Fun op wielen
  • Energieke Beachgames
  • Outdoor lucht
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Een mooie landelijke rally waarin samenwerking en plezier worden bij elkaar gebracht in één programma ideaal voor Teambuilding.

    Een puzzeltocht (bolletje pijltje) met oldtimer Dafjes wordt verdeeld over vier trajecten en gecombineerd met een ludieke competitie. Onderweg dient elk team quizvragen op te lossen en ook ludieke samenwerkingsopdrachten uit te voeren.

    Normaal is de ontvangst om 13.00 (in overleg aan te passen) met onbeperkt koffie/thee. Deze Rally id alleen mogelijk vanuit Maarheeze en dus helaas niet vanaf andere locaties i.v.m. de extreem hoge transport kosten. Wij zijn wel goed bereikbaar, direct aan de A2, 10 minuten onder Eindhoven en ook 10 minuten boven Weert. Wij beschikken over een eigen parkeergelegenheid, buitenterras, ontvangstruimte en garage-café. Parkeerruimte genoeg voor groepen die met een touringcar willen komen. 

    Aansluitend volgt de veiligheidsbriefing/instructie en starten we met de mooie puzzeltocht met gebruik maken van een professioneel routeboek. Een tocht, door tal van typisch Kempische dorpjes met hun marktpleintjes, terrasjes, restaurantjes, eetcafés en bezienswaardigheden.

    Natuurlijk ontmoeten de teams elkaar bij de verschillende stops waar de chauffeurs ook de gelegenheid krijgen om te wisselen zodat iedereen plaats kan nemen achter het stuur van een oldtimer Dafje. Tijdens twee van deze stops worden teamopdrachten georganiseerd. De resultaten van deze teamopdrachten samen met de uitslagen van de Quiz bepalen de einduitslag van de ludieke competitie. Bij de derde stop wordt een borrelstop (op eigenkosten) georganiseerd. 

    Na afloop van de Rally sluiten we de dag af met het gezamelijk doornemen van de antwoorden en applaus voor de winnende teamleden. Op deze manier heeft het uitje een 'kop en staart'. Na-borrelen en/of afsluiten met  een BBQ is ook mogelijk.

    Vul voor meer informtie of een vrijblijvende offerte voor dit leuke teamuitje het aanvraagformulier in.

    12 - 100 personen

    Welkom aan boord van de Borrelboot, de gezelligste sloep van Midden Nederland. De Borrelboot is een grote luxe sloep geschikt voor maximaal 60 personen.

    We hebben diverse leuke vaartochten in de mooie omgeving van Harderwijk en Zeewolde. Wat dacht u van 3 uur lekker borrelen met uw familie, vrienden of collega's terwijl u geniet van een prachtige zonsondergang? Of heeft u liever een uitgebreide BBQ aan boord of een sushi arrangement?

    We hebben vele mogelijkheden om uw bedrijfsuitje in te vullen. Ook kunnen we leuke combi's maken met een sportieve activiteit in de haven voordat u met uw gezelschap het water op gaat. We komen langs diverse eilandjes en gezellige jachthaventjes en terwijl uw gasten ontspannen genieten van het lekkere eten en de borrel valt er genoeg te zien op het water.

    Gaat het regenen dan gaat het dak er op en feest u gewoon door! Ook dat is gewoon goed geregeld bij de Borrelboot! De sloep is voorzien van een grote koelkast en diverse koelboxen, een ruim en fatsoenlijk toilet (!), en uiteraard een prima muziek installatie. Ideaal voor bedrijfsuitje of familiedag. 

    Voor meer informatie of een vrijblijvende offerte kunt u het aanvraagformulier invullen. Tot snel!

    15 - 61 personen

    Na een overval op een waardetransport weten de overvallers met de buit weg te komen. Op verschillende locaties in de binnenstad verstoppen zij de poet. De kust is veilig, althans dat denken zij, maar schijn bedriegt. De politie heeft een spoor en start een klopjacht op de buit en de overvallers.

    De overvallers zien maar één uitweg; zo snel mogelijk de buit veilig stellen en uit de handen van de opsporingsdiensten blijven....

    Tijdens dit bloedstollend teambuilding spel word je als opsporingsdienst of als overvaller in teams verdeeld. Missie voor beide teams: Stel de buit veilig voordat de ander dat doet. Voer geheimzinnige opdrachten uit, achterhaal de locaties van de buit, blijf onder de radar, ontwijk bewakingscamera’s en zorg dat je een breekijzer paraat hebt.

    Het team dat dit uitje wint, is het team dat de meeste waarde (in euro’s) heeft veiliggesteld.
    Realtime is dit te volgen via de speciale game-app die voor dit programma gebruikt wordt.

    Zijn de overvallers de opsporingsdiensten te slim af of lopen zij in de val?

    Het programma ziet er dan als volgt uit (voorbeeld; jullie bepalen zelf de starttijd):
    14.00 uur Ontvangst op locatie
    14.30 uur Instructie en start Hunted
    16.45 uur Laatste team retour; borrelen 
    17.00 uur Prijsuitreiking
    17.15 uur Einde van het programma              
    17.15 uur Optioneel: Aanvang buffetten of BBQ (zie teambuildingspellen.nl website onder dineren bij de locaties)
    18.30 uur Einde (De eindtijd bepaalt u natuurlijk zelf)                           


    Vul voor alle informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    15 - 500 personen

    Ervaar een spetterende Sailing & Dancing cruise vanuit Lelystad! Even lekker je zinnen verzetten met muziek, dans en het ultieme gevoel van vrijheid? Vaar gezellig mee en beleef een onvergetelijke middag & avond op het mooiste zeilschip van Nederland, Bounty! Met een hapje en een drankje onder muzikale begeleiding van een professionele DJ varen we richting de horizon of waar de wind ons brengt!

    “Vaar op unieke wijze mee en geniet van deze muzikale zeilbelevenis en laad met nieuwe energie je accu op.”

    Zeilen en ondertussen genieten van de heerlijke livesets. Met de voetjes van het dek of even ontspannen op het loungedek en genieten van het uitzicht, voor ieder wat wils!

    30 - 45 personen

    Als teambuilding het uitgangspunt is van uw bedrijfsuitje dan is Out-Doorn de juiste keuze. Out-Doorn biedt maar liefst 4 verschillende teambuilding programma’s met een grote variëteit aan activiteiten waaraan iedereen, ongeacht fysieke gesteldheid of conditie, gelijkwaardig en met veel plezier kan deelnemen.

    Activiteiten 
    Elk programma van Out-Doorn is opgebouwd uit meerdere uitgekiende teambuildingactiviteiten die elk 45 minuten duren. Bij elke activiteit komt de groep voor een collectieve uitdaging te staan waarbij samenwerking, overleg, doelgericht en oplossend denken, inventiviteit, improvisatie, leiderschap en daadkracht essentieel zijn. Er zijn bouwopdrachten, communicatieopdrachten, puzzelopdrachten, etc. Variatie is gegarandeerd!

    Programma’s
    Middagprogramma ‘Explorer’ duurt 3¼ uur en kost € 49,50. Middagprogramma ‘Discover’ duurt 4 uur en kost € 54,50. Middagprogramma Joint Effort duurt 5 uur en kost € 59,50. Het avondprogramma ‘Nightshift’ kost € 67,50 inclusief een warme maaltijd. Uiteraard kunnen we ook een programma naar wens voor u samenstellen. Van ’s ochtends vroeg tot ’s avonds laat!

    Catering & Vergaderen
    Out-Doorn beschikt over een eigen locatie en eigen catering. Combineer uw teambuildingprogramma met een lunch vooraf of een barbecue of buffet na afloop. Vraag naar onze menukaart voor de mogelijkheden. Out-Doorn heeft ook prima vergaderfaciliteiten. Veel bedrijven combineren het teambuildingprogramma met een vergadering, training of presentatie op het bivak van Out-Doorn. 

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    10 - 200 personen

    Laser Kleiduifschieten is in principe het zelfde als het echte kleiduifschieten. Er wordt geschoten met echte jachtgeweren die omgebouwd zijn tot lasergun op plastic kleiduiven die met 180 km per uur door de lucht geschoten worden. Deze discs schieten we niet kapot en kunnen hergebruikt worden. Hierdoor is deze activiteit erg milieuvriendelijk en op bijna elke wenste locatie in Nederland uit te voeren.

    Helemaal uniek is het laser kleiduifschieten by night! De kleiduiven vliegen als kleine lichtgevende ufootjes voor de lucht!

    Laser Kleiduifschieten kan ook erg goed gecombineerd worden met één van onze andere teambuilding activiteiten op locatie zoals bijvoorbeeld onze Wighland Games of het Handboogschieten. 

    U kunt voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het formulier invullen.

    10 - 300 personen

    Zin in een uniek bedrijfsuitje?   Met behulp van onze 20 fraaie Volkswagen Kevers (ook Cabrio's) verzorgen wij leuke programma's voor een te gek bedrijfsuitje! 

    Centraal staan onze vele mooie Volkswagen Kevers, echte authentieke auto's uit de 60's & 70's. Voor de één een prachtige herinnering, maar voor iedereen (jong of oud, man of vrouw) een leuke dag. Jullie worden in het Brabantse Waalwijk of Utrechtse Woerden ontvangen met koffie en thee, waarna jullie zelf plaats mogen nemen achter het stuur van échte Volkswagen Kever.

    Een unieke ervaring. Rijden in een Kever is namelijk een beleving op zich... Natuurlijk rijden jullie niet zomaar rond, en moeten diverse opdrachten, puzzeltochten en activiteiten worden volbracht. Wie gaat er met de bokaal aan de haal? 

    Natuurlijk is een etentje (zoals BBQ) na afloop mogelijk

    Het weer:
    Je zit altijd droog in onze kevers; het gaat dus altijd door!

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    12 - 200 personen
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Helikopter Verkenningsmissie
    Sommige missies beginnen niet op de grond, maar in de lucht. Tijdens de Helikopter Verkenningsmissie starten jullie met een spectaculaire helikoptervlucht en beleven jullie een uniek bedrijfsuitje vol actie, samenwerking en spanning. Een exclusieve teambuildingervaring die deelnemers niet snel zullen vergeten.

    Zo verloopt de missie
    Het programma start met een ontvangst en briefing door de korporaal. Hier krijgen de teams uitleg over de missie en de strategie. Daarna volgt het hoogtepunt: een helikoptervlucht waarbij jullie het gebied van bovenaf verkennen. Na deze verkenning start het grondgedeelte van de missie. Teams kiezen voor een dropping in vijandelijk gebied of een rally met authentieke legervoertuigen. In beide gevallen draait het om navigatie, samenwerking en het uitvoeren van opdrachten.

    Een unieke combinatie van lucht en grond
    Tijdens de missie werken teams met GPS, kaarten en communicatiemiddelen om doelen te bereiken, vragen te beantwoorden en opdrachten uit te voeren. De combinatie van een helikoptervlucht en een tactische grondmissie maakt dit bedrijfsuitje bijzonder en onderscheidend.

    Mogelijkheden & locaties
    De Helikopter Verkenningsmissie duurt gemiddeld een middag en is geschikt voor groepen vanaf circa 32 personen. Het programma kan worden uitgebreid met bijvoorbeeld een diner, barbecue, feestavond of overnachting. Daarnaast kan het programma in overleg volledig worden aangepast op basis van de gewenste duur, invulling en het beschikbare budget.

    Vraag vrijblijvend een offerte aan en ontdek de mogelijkheden voor uw team.

    32 - 500 personen

    Een heerlijk middagje genieten!
    Als de magen gevuld zijn neemt u plaats op onze meermansfietsen. Elk team ontvangt een route met puzzelopdrachten voor onderweg. Een tocht die u voert door het groene Woud. Het populierenlandschap kunt u met eigen ogen aanschouwen, en onderweg bent u desgewenst bezig met de opdrachten. Halverwege de tocht krijgt u de gelegenheid om met zijn allen even bij te kletsen en eventueel wat te nuttigen. 

    Als iedereen weer terug is op de plaats van bestemming volgt er een pauze. Hier passeren veel verschillende antwoorden onder de deelnemers die de tocht hebben gereden.

    Nu het eerste onderdeel van de dag erop zit is het voor iedereen een gezellige uitdaging om het spel Mega bowl te ontdekken. Diverse uitdagende hindernissen op 11 verschillende banen. Aan u de opdracht om de bal op, in of door de hindernis te rollen. Een ongedwongen bezigheid waar elk gezelschap veel plezier aan beleeft. Voor jong en oud een plezierige bezigheid om in 6 worpen zoveel mogelijk punten te behalen. 

    Na het ongedwongen spel komen we even bij op het terras waar tevens een korte instructie gegeven zal worden over het laatste onderdeel van deze dag de “tuk tuk tour”.

    Nieuw in Nederland en helemaal "hot" is de tuk tuk uit India. Een beleving die u altijd zal bijblijven. U zit met 4 personen in de Tuk Tuk en rijdt langs alle bezienswaardigheden in de omgeving. Een tocht door natuurlijke landschappen met karakteristieke boerderijen. Deze tour is een belevenis op zich die u meegemaakt moet hebben.

    Aan het eind van deze veelbelovende middag wordt het winnende team gefeliciteerd met een fles originele Toon Vertier wijn en een daverend applaus van de andere deelnemers.

    Einde programma. Aansluitend eventueel: Buffet – Barbeque – Diner – Mega Wok.

    Vul voor meer informatie over dit bedrijfsuitje/ personeelsuitje/ teamuitje het aanvraagformulier in!

    4 - 80 personen

    The Chase is een zeer actief spel. Het is ontwikkelt met het populaire programma 'Hunted' van de NPO en de YouTube-hit 'Jachtseizoen' in ons achterhoofd. Bam! De celdeur vliegt open en je zet het op een lopen. Met kunst- en vliegwerk weet je te ontsnappen uit de gevangenis.

    Je rent zo ver mogelijk weg van de gevangenis en kijkt niet meer achterom… Terwijl de premiejagers jullie op de hielen zitten, proberen jij en je team nog een grote slag te slaan, om daarna voor eeuwig te kunnen verdwijnen. Schuilt in jou een crimineel meesterbrein? Tijdens The Chase kruip je in de huid van zowel een crimineel als een jager. De rollen worden halverwege namelijk omgedraaid. Alleen met een flinke dosis lef kun je dit spel winnen.

    Het spel
    Zelfs als je je hebt voorgenomen hebt om rustig aan te doen, dan betrap je je er halverwege op dat je toch rennend door de straatjes van je favoriete stad probeert de criminelen in de kraag te vatten. Je hoeft niet op een game master te wachten die jullie spel start. Jullie bepalen zelf wanneer het spel begint. Door het ontbreken van een begeleider op locatie zijn onze spellen ook de helft goedkoper dan spellen mét een begeleider. Onze heldere spelregels en telefonische support zijn een perfecte basis gebleken om het spel zelfstandig te spelen. En het is nog goed voor de portemonnee ook…

    Jullie downloaden de app en voeren de teamcode in die we jullie per mail hebben verstuurd. Alle andere teams doen hetzelfde. De teams worden verdeeld in criminelen en premiejagers en vervolgens wordt het spel gestart. Halverwege worden de rollen omgedraaid. Jullie bepalen als criminelen een strategische route om zoveel mogelijk geld uit de kluizen te roven die in de omgeving zijn verstopt. De locatie van de criminelen worden elke 10 minuten doorgegeven aan de premiejagers. Ook als er een kluis wordt leeggeroofd, krijgen ze een seintje. Wegwezen dus!

    Spelen in teams
    The Chase wordt gespeeld op je eigen mobiele telefoon of tablet. Nadat je onze app hebt gedownload, creëert deze een dynamisch speelveld rondom, zodat je op elke gewenste locatie het spel kunt spelen. Voor de optimale ervaring zoek je een locatie met veel straatjes en steegjes. Een stadscentrum is perfect om de omgeving te verkennen op een unieke manier. 
     
    Ondersteunde apparaten
    Iedereen met een Apple of Android toestel kan het spel spelen. Zowel mobiele telefoons als tablets worden ondersteund. Deze toestellen dienen minimaal een databundel van minimaal 500MB te hebben. 

    Prijzen
    The Chase is te spelen vanaf 8 personen De basisprijs van het spel ligt op 14,95 euro per speler. Teams bestaan uit ongeveer 2 of 3 personen. We hanteren staffelkortingen bij grote groepen. Neem contact met ons op voor een heldere prijsopgave.

    Aantal teams
    Het spel is te spelen door enorm grote groepen die verdeeld in kleine teams tegen elkaar kunnen spelen.
     
    Locatie
    Deze spannende outdoor game wordt gespeeld in de buitenlucht. Het spel is op elke locatie ter wereld te spelen op elk moment dat het jullie uitkomt.

    Vul voor een vrijblijvende offerte of meer informatie het aanvraagformulier in.

    8 - 1000 personen

    Treinrally – Samen op avontuur op het spoor
    Wie van jullie houdt het hoofd koel terwijl de trein rustig voort dendert? Tijdens de Treinrally stappen jullie aan boord van een nostalgische trein en beleven jullie een ontspannen, maar verrassend uitdagend programma. Terwijl het landschap aan jullie voorbijglijdt, werken jullie in teams aan leuke, creatieve en prikkelende opdrachten.

    De combinatie van spel, historie en samenwerking zorgt voor een unieke sfeer. Geen haast, geen drukte, maar juist een relaxte setting waarin iedereen mee kan doen. Toch vergis je niet: de strijd om de winst is zeker aanwezig!

    Treinrally op vaste locatie in Zuid-Holland
    De Treinrally vindt plaats op één karakteristieke locatie in Zuid-Holland, in de omgeving van Leiden. Hier rijden jullie met een historische trein door het typisch Hollandse landschap, wat direct zorgt voor een bijzondere beleving.

    Deze vaste locatie is zorgvuldig gekozen en perfect ingericht voor dit uitje. De combinatie van authentieke treinen, sfeervolle stations en een rustige omgeving maakt dit een toegankelijke en complete ervaring voor iedere groep.

    Programma: ontspannen, maar vol uitdaging
    Na ontvangst stappen jullie aan boord, waar onze begeleiders jullie welkom heten en het spel uitleggen. Zodra de trein vertrekt, begint het avontuur. In teams gaan jullie direct aan de slag met verschillende opdrachten en vragen.

    Tijdens de rit wisselen denkvragen, creatieve opdrachten en samenwerkingsspellen elkaar af. Ondertussen genieten jullie van het uitzicht en de bijzondere setting.

    Halverwege stopt de trein bij een historisch station, waar jullie even uitstappen voor extra opdrachten. Hier komt wat meer actie en interactie kijken, voordat jullie weer instappen voor het laatste deel van de rally.

    Aan het einde volgt de ontknoping: welk team heeft het beste samengewerkt en de meeste punten verzameld?

    Waarom kiezen voor de Treinrally?

    • Uniek bedrijfsuitje in een rijdende, nostalgische trein
    • Ontspannen en toegankelijke activiteit voor iedereen
    • Perfecte combinatie van spel, samenwerking en beleving
    • Geschikt voor elk seizoen: altijd comfortabel binnen
    • Origineel alternatief voor standaard teamuitjes
    • Professionele begeleiding en complete organisatie
    • Uit te breiden met lunch, borrel of gezellige afsluiting

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.
    Stap aan boord en ontdek wie binnen jullie team de beste samenwerking op de rails weet te houden! 

    20 - 200 personen

    Het leukste uitje van Schotland. Maar dan in Nederland. Een spannende en sportieve strijd in teams. Boek nu de Highland Games en ga de strijd met elkaar aan! 

    Tijd voor de Schotse kleding
    Ja, je leest het goed. Schotse kilt aan, muts op en gaan. Zijn jullie klaar om de strijd aan te gaan? Dit wordt een actief uitje waar teamspirit voorop staat. Weten jullie balans te houden tijdens het gevecht op de balk? Rollen jullie als eerste de vrachtwagenband over de finishlijn? Het is tijd om de strijd los te laten barsten! 

    Sportieve strijd met een knipoog
    - Energievolle Schotse spellen, inclusief Schotse kleding.
    - Inclusief professionele begeleiding. 
    - Mogelijk op locatie naar keuze. 

    Klaar voor de strijd om de Scottish Wiskey?
    Samenwerking. Communicatie. En niet te vergeten een goede strategie. Belangrijke onderdelen om de typische Schotse spellen te winnen. Ga voor een goede teamspirit om de winst binnen te halen. Zijn jullie sterk en strategisch genoeg om de finale met touwtrekken te winnen? Dan gaat jouw team naar huis met een trofee en een echte fles Scottish Wiskey! 

    15 - 2500 personen

    Ben je op zoek naar een uniek bedrijfsuitje dat teambuilding en plezier samenbrengt? Bij Natural High bieden we een onvergetelijke combinatie: Beach Shoot Out en de Expeditie Natural High, geïnspireerd door de spannende elementen van Expeditie Robinson!

    Beach Shoot Out: Stap in de arena voor een adrenalinekick! Test je schietvaardigheden met boogschieten in een spannende strijd tegen je collega’s. Werk samen, ontwikkel strategieën en ervaar de opwinding van dit unieke teamspel!

    Expeditie Natural High: Dompel je onder in avontuur met uitdagende Expeditie Robinson-onderdelen. Trotseer hindernissen en voer samenwerkingsopdrachten uit die niet alleen je team versterken, maar ook zorgen voor veel plezier en actie in de natuur.

    Beachclub Natural High: Na de inspanningen is het tijd om te ontspannen. Geniet van een smakelijke lunch, borrel of diner in onze eigen beachclub op de Brouwersdam. Perfect om de teamgeest verder te versterken en de dag in stijl af te sluiten!

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte onderstaand aanvraagformulier in! 

    10 - 500 personen

    Excel Events is gespecialiseerd in avontuurlijke teambuilding. De deelnemers staan centraal en worden geactiveerd met uitdagende programma's die gebaseerd zijn op de 3 pijlers: inhoud, energie en interactie. Zo wordt de koppeling gelegd met gedrag, leiderschap, teamdynamiek en/of de dagelijkse praktijk van de teams. 

    Bekijk hieronder onze Top7 teambuilding workshops die overal in het land te organiseren zijn:

    1. Boksworkshop Sparren met gedrag (DISC-model)
    2. Bamboe bouwen als visualisatie van jullie kernwaarden
    3. Bruggen bouwen als gezamenlijk project
    4. Teamwork challenges gekoppeld aan jullie proces
    5. Construction game met koppeling aan teamrollen
    6. Handboogschieten met blind coaching
    7. Expeditie Robinson: fun & competitie in jullie teamuitje

    Natuurlijk is het mogelijk om de uitjes te combineren met een lekkere lunch, een diner of gezellige borrel! 

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    5 - 250 personen

    We starten in het museum, dat beschikt over de oudste privécollectie automobielen ter wereld. Hier krijgt de groep een rondleiding. Het Louwman Museum is een prachtige collectie van klassieke en moderne auto's en is een must-see voor autoliefhebbers. De tocht voert onder andere langs de Aston Martin waarin James Bond reed in de film Goldfinger en een Cadillac van Elvis Presley.

    Het museum beschikt ook over een aantal andere producten die met automobielen te maken hebben.

    Na de lunch staat een bezoek aan Futureland op het programma. Futureland is een educatief en interactief informatiecentrum gelegen op de Tweede Maasvlakte in Rotterdam. Het centrum geeft informatie over de aanleg en ontwikkeling van deze nieuwe haven en toont de nieuwste technologieën en innovaties in de transport- en logistieke sector.

    Daarna is het mogelijk om de dag af te sluiten met een heerlijk en gezellig diner. U kunt bijvoorbeeld terecht bij het restaurant Loetje aan de Maas, dat gelegen is aan de oevers van de Nieuwe Maas in Rotterdam. Hier kunt u genieten van heerlijke gerechten en een prachtig uitzicht over de skyline van Rotterdam.

    Dit is slechts een voorbeeldprogramma en u kunt het uiteraard naar eigen wens aanpassen. Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    8 - 50 personen

    Over deze pagina

    Op zoek naar een uniek, sportief of actief bedrijfsuitje  voor het hele team of om samen te doen met collega's? Sportieve bedrijfsuitjes vinden jullie eenvoudig en snel op WegmetdeBaas. Heerlijk samen een dag of een halve dag een spotief uitje buiten organiseren. Of jullie nu op zoek zijn naar een sportief bedrijfsuitje op het water met teambuilding of dat jullie een actief bedrijfsuitje met ontspanning willen gaan doen. Op WegmetdeBaas vinden jullie een mooi overzicht van de leukste actieve en sportieve bedrijfsuitjes .  Kijk voor alle sportieve en actieve bedrijfsuitjes en kies wat bij jullie team past! Sportieve en actieve uitjes zijn goed als teambuilding.   

    WegmetdeBaas is ook de leukste site voor het zoeken en vinden van allerlei andere bedrijfsuitjes en teamuitjes! Toch liever de stad in? Kijk dan voor de leukste citygames op https://www.wegmetdebaas.nl/citygames