Bedrijfsuitje Outdoor Sport en Actie in Noordwijk aan zee

Filteren

Filters

Activiteiten: Spel & Ontspanning
Citygames & Beachgames
Topkeuze: Sportief & Actief
Kookworkshop & meer
Inspirerende Creatieve uitjes
Verbindende Teambuilding activiteiten
Eten, Drinken, & Feesten
Onvergetelijke Incentives/ buitenlandse reizen
Online
Zoekwoord
Zoekwoord
Gebied
Personen 0+
0
0
500
0500+
45 uitjes gevonden gevonden gebaseerd op de volgende filters
  • Outdoor sport en actie
  • Plaats, regio of provincie: Noordwijk aan Zee
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Het spannendste avontuur van tv. Maar dan in het echt. Ga de ultieme strijd aan in teams. Boek nu The Robinson Game en beleef het avontuur van Expeditie Robinson, gewoon in Nederland en België!

    Tijd om je innerlijke Robinson wakker te schudden
    Je hebt geen onbewoond eiland nodig om je innerlijke Robinson te ontdekken. Met The Robinson Game brengen wij het échte survivalgevoel naar jou toe! Sta jij stevig genoeg in je schoenen tijdens de vuurproef? Of weet jouw team het hoofd koel te houden bij de puzzelproef? Eén ding is zeker: dit wordt een actief en meeslepend uitje waar samenwerking en strategie het verschil maken.

    Survival met een knipoog
    - Spannende Robinson-proeven zoals vuur maken, puzzelopdrachten en de eilandraad
    - Inclusief vlaggen, bandana’s en alle benodigde spelmaterialen
    - Inclusief professionele begeleiding. 
    - Mogelijk op locatie naar keuze. 

    Klaar voor de strijd om de Robinson-trofee?
    Vertrouwen. Doorzettingsvermogen. En vooral: teamwork. Alleen het team wie deze eigenschappen combineert, kan zich kronen tot de ware Robinson. Versla de andere teams tijdens de zenuwslopende finaleproef en neem niet alleen de winst, maar ook de felbegeerde Robinson-trofee mee naar huis. Durven jullie het aan?

    20 - 2500 personen

    DISC-Special Forces is geen standaard teamtraining waarbij iedereen braaf in een kringetje vertelt wat zijn “kwaliteit” is. Dit is een intensieve en praktijkgerichte training waarin inzicht, samenwerking en actie samenkomen.

    Tijdens deze unieke training ontdekken deelnemers eerst hun eigen DISC-profiel én dat van hun collega’s. Hoe communiceer je? Hoe reageer je onder druk? Waar liggen de sterke punten en valkuilen binnen het team? Deze inzichten worden direct vertaald naar concrete afspraken en een praktisch actieplan.

    Daarna gaat het team de uitdaging écht aan tijdens een loodzware Special Forces training onder begeleiding van ervaren instructeurs. In een realistische setting worden communicatie, leiderschap en samenwerking direct getest. Geen theorie meer, maar doen. Juist onder druk wordt zichtbaar hoe een team écht functioneert.

    De training wordt afgesloten met een gezamenlijke reflectie waarin ervaringen worden gekoppeld aan de DISC-profielen. Zo ontstaan direct toepasbare inzichten waarmee teams sterker, effectiever en hechter samenwerken op de werkvloer.

    Wat gaan jullie doen?
    • Kennismaken DISC-model en inzicht krijgen in eigen gedrag en communicatiestijl
    • Ontdekken hoe collega’s reageren en samenwerken, vooral onder druk
    • Interactieve teamopdrachten en werken aan samenwerking en vertrouwen
    • Een persoonlijk en gezamenlijk actieplan opstellen
    • Uitdagende Special Forces teammissies onder begeleiding van instructeurs
    • Communicatie, leiderschap en samenwerking direct testen in de praktijk
    • Reflecteren op gedrag, teamdynamiek en prestaties tijdens de opdrachten
    • Concrete leerpunten vertalen naar de dagelijkse praktijk op de werkvloer

    Wat levert het op?
    • Meer inzicht in eigen gedrag en dat van collega’s
    • Effectievere communicatie en samenwerking in uitdagende situaties
    • Meer begrip voor rolverdeling en teamdynamiek
    • Sterker vertrouwen en meer verbinding binnen het team
    • Concrete afspraken die direct in de praktijk worden getest

    Volledig maatwerk
    Elke DISC-Special Forces training wordt volledig afgestemd op jullie team en doelstellingen. Of het nu gaat om een managementteam, salesafdeling of operationeel team: de training sluit aan op de uitdagingen, het niveau en de gewenste leerdoelen van jullie organisatie.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    5 - 500 personen

    Rally door de Bossen
    Stap in een authentiek legervoertuig en ga met je team op avontuur tijdens de Rally door de Bossen. Dit actieve bedrijfsuitje combineert navigeren, samenwerken en een flinke dosis avontuur in een prachtige bosrijke omgeving. Rijd over kronkelende boswegen en ontdek samen de natuur tijdens deze unieke rally.

    Zo verloopt de missie
    Het programma start met een ontvangst en briefing door Korporaal Jan. Teams ontvangen hun missie en materialen zoals kaarten, luchtfoto’s, een roadbook of GPS. Daarna stappen jullie zelf achter het stuur van authentieke legervoertuigen en navigeren jullie door bossen, landwegen en kleine dorpen. Onderweg voeren teams opdrachten uit, beantwoorden vragen en zoeken zij de juiste route. Het draait niet om snelheid, maar om samenwerking en nauwkeurigheid. Het team dat het beste samenwerkt, wint de missie.

    Avontuur in de natuur
    De combinatie van rijden in historische legervoertuigen en een bosrijke omgeving zorgt voor een bijzondere beleving. Dit bedrijfsuitje voelt als een echt avontuur en is totaal anders dan standaard teamactiviteiten. De rally wordt afgesloten met een gezellige prijsuitreiking.

    Mogelijkheden & locaties
    De Rally door de Bossen duurt gemiddeld circa 4 uur en is mogelijk op verschillende locaties in Nederland. Het programma kan eenvoudig worden uitgebreid met bijvoorbeeld een borrel, barbecue of diner. Daarnaast kan het programma in overleg volledig worden aangepast op basis van de gewenste duur, invulling en het beschikbare budget.

    Vraag vrijblijvend een offerte aan en ontdek de mogelijkheden voor uw team.

    16 - 500 personen

    The Chase is een zeer actief spel. Het is ontwikkelt met het populaire programma 'Hunted' van de NPO en de YouTube-hit 'Jachtseizoen' in ons achterhoofd. Bam! De celdeur vliegt open en je zet het op een lopen. Met kunst- en vliegwerk weet je te ontsnappen uit de gevangenis.

    Je rent zo ver mogelijk weg van de gevangenis en kijkt niet meer achterom… Terwijl de premiejagers jullie op de hielen zitten, proberen jij en je team nog een grote slag te slaan, om daarna voor eeuwig te kunnen verdwijnen. Schuilt in jou een crimineel meesterbrein? Tijdens The Chase kruip je in de huid van zowel een crimineel als een jager. De rollen worden halverwege namelijk omgedraaid. Alleen met een flinke dosis lef kun je dit spel winnen.

    Het spel
    Zelfs als je je hebt voorgenomen hebt om rustig aan te doen, dan betrap je je er halverwege op dat je toch rennend door de straatjes van je favoriete stad probeert de criminelen in de kraag te vatten. Je hoeft niet op een game master te wachten die jullie spel start. Jullie bepalen zelf wanneer het spel begint. Door het ontbreken van een begeleider op locatie zijn onze spellen ook de helft goedkoper dan spellen mét een begeleider. Onze heldere spelregels en telefonische support zijn een perfecte basis gebleken om het spel zelfstandig te spelen. En het is nog goed voor de portemonnee ook…

    Jullie downloaden de app en voeren de teamcode in die we jullie per mail hebben verstuurd. Alle andere teams doen hetzelfde. De teams worden verdeeld in criminelen en premiejagers en vervolgens wordt het spel gestart. Halverwege worden de rollen omgedraaid. Jullie bepalen als criminelen een strategische route om zoveel mogelijk geld uit de kluizen te roven die in de omgeving zijn verstopt. De locatie van de criminelen worden elke 10 minuten doorgegeven aan de premiejagers. Ook als er een kluis wordt leeggeroofd, krijgen ze een seintje. Wegwezen dus!

    Spelen in teams
    The Chase wordt gespeeld op je eigen mobiele telefoon of tablet. Nadat je onze app hebt gedownload, creëert deze een dynamisch speelveld rondom, zodat je op elke gewenste locatie het spel kunt spelen. Voor de optimale ervaring zoek je een locatie met veel straatjes en steegjes. Een stadscentrum is perfect om de omgeving te verkennen op een unieke manier. 
     
    Ondersteunde apparaten
    Iedereen met een Apple of Android toestel kan het spel spelen. Zowel mobiele telefoons als tablets worden ondersteund. Deze toestellen dienen minimaal een databundel van minimaal 500MB te hebben. 

    Prijzen
    The Chase is te spelen vanaf 8 personen De basisprijs van het spel ligt op 14,95 euro per speler. Teams bestaan uit ongeveer 2 of 3 personen. We hanteren staffelkortingen bij grote groepen. Neem contact met ons op voor een heldere prijsopgave.

    Aantal teams
    Het spel is te spelen door enorm grote groepen die verdeeld in kleine teams tegen elkaar kunnen spelen.
     
    Locatie
    Deze spannende outdoor game wordt gespeeld in de buitenlucht. Het spel is op elke locatie ter wereld te spelen op elk moment dat het jullie uitkomt.

    Vul voor een vrijblijvende offerte of meer informatie het aanvraagformulier in.

    8 - 1000 personen

    De Alleskunner – Dé Activiteit van 2026!

    Ben jij een echte allrounder? Ontdek het tijdens De Alleskunner – de ultieme strijd waarin deelnemers hun veelzijdigheid, snelheid en creativiteit moeten bewijzen. Deze activiteit is een combinatie van hilarische spellen, uitdagende opdrachten en verrassende tests waarin alleen de echte alleskunner overeind blijft.

    Wie houdt het hoofd koel, scoort het best en blijft tot het einde in de race? Die mag zichzelf met trots de enige echte Alleskunner noemen, een titel waar je nog lang over zult napraten bij het koffiezetapparaat!

    Waarom Kiezen voor De Alleskunner?

    De Alleskunner is een spannende en dynamische activiteit, ideaal voor elk soort gezelschap. Of het nu gaat om een bedrijfsuitje, vrijgezellenfeest of schooluitje, deze activiteit zorgt gegarandeerd voor actie, plezier en competitie.

    ✅ Geschikt voor teambuildingactiviteiten
    ✅ Zowel indoor als outdoor te spelen
    ✅ Op locatie door heel Nederland mogelijk
    ✅ Perfect voor grote én kleine groepen
    ✅ Vol humor, uitdaging en energie

    Hoe Werkt De Alleskunner?
    Tijdens De Alleskunner strijden deelnemers individueel tegen elkaar in een reeks korte, grappige en uitdagende opdrachten. Denk aan precisiespellen, snelheidsproeven en creatieve uitdagingen die steeds moeilijker worden.

    Wie kan er het beste bowlen, blikschieten of de snelste puzzel oplossen? Iedere ronde valt iemand af, totdat er één winnaar overblijft. In het bloedstollende finalespel wordt duidelijk wie het meeste talent, inzicht en doorzettingsvermogen heeft – en dus de titel Alleskunner van de dag verdient!

    De Alleskunner – De Perfecte Mix van Competitie en Fun
    Of je nu binnen of buiten speelt, De Alleskunner is altijd een succes. Het is een originele manier om collega’s, vrienden of klasgenoten uit te dagen en samen een dag vol hilariteit, spanning en samenwerking te beleven.

    Ben jij klaar om te bewijzen dat jij écht alles kunt? Schrijf je in voor De Alleskunner en ontdek wie van jullie de ware allround kampioen is!

    10 - 1000 personen

    Ter Land, ter Zee en in de Lucht. In dit programma ga je letterlijk ter land, ter zee en in de lucht. Op het land zijn er verschillende mogelijkheden zoals sportwagen rijden, solex rijden, teambuildingsactiviteiten en segway rijden. Op het water gaan wij een mooie boottocht maken of een spectaculaire tocht op de RIB-boot. Daarnaast maken wij een mooie helikoptervlucht.

    Voorbeeldprogramma (tijden kunnen worden besproken)

    13:30 uur     Ontvangst met koffie/thee, uitleg en teamindeling
    14:00 uur     Start programma: helikoptervlucht en Segway rijden
    15:30 uur     Pauze met een drankje
    16:00 uur     Vervolg van het programma: RIB- en sloepvaren
    17:30 uur      Einde van het activiteitenprogramma

    17:45 uur      Een leuke groepsfoto met de helikopter
    18:00 uur     Afsluitend drankje

    Wij bieden dit programma al aan vanaf slechts € 129,- per persoon. Prijzen afhankelijk van datum, locatie, groepsgrootte, eventuele horeca en andere toevoegingen.

    Dit voorbeeldprogramma bestaat uit:

    • 6 minuten Helikopter vliegen
    • 30 minuten Segway rijden op basis van roulatie
    • 1 uur varen met de sloep, waarvan 20 minuten op de RIB-boot
    • Koffie/thee bij ontvangt
    • 2 consumpties per persoon

    Buiten dit voorbeeldprogramma zijn er ook extra opties mogelijk:

    • Verlengen vliegtijd
    • Lunch
    • BBQ of diner
    • Vergaderen

    Wij kijken graag samen met jou naar de mogelijkheden om het perfecte uitje samen te stellen. 
    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    20 - 500 personen

    Heb je altijd al een keer het ultieme bedrijfsuitje willen boeken? Maak dan een keer een vlucht in een helikopter!  Samen kijken wij waar we het beste in de buurt kunnen landen en maken er één groot spektakel van. 

    Helikopter vliegen is iets om van je bucketlist af te strepen. 
    Als de helikopter loskomt van de grond en de neus naar beneden duwt en je in één keer naar voren wordt gelanceerd zit je meteen in de beleving. Onderweg zie je mooie stukjes Nederland en kun je bij een beetje helder zicht ontzettend ver kijken! 

    Een helikopter evenement is het ultieme bedrijfsuitje. Geen bedrijfsuitje is hetzelfde dus wij maken alles op maat. Een voorbeeld van hoe zo'n programma eruit kan zien:
    10:00 uur Ontvangst groep op locatie
    10:30 uur Start met de helikoptervluchten, segway rijden en teambuildingsactiviteiten
    11:30 uur Klaar met alle rondvluchten: we maken een groepsfoto bij de helikopter
    12:00 uur Start van de solex tour
    13:00 uur Start van de roofvogelworkshop
    14:00 uur Programma voorbij.

    Wij kennen de mogelijkheden, jij kent de groep. Wat past er bij de groep? Wat is het budget en naar welke locatie gaat de voorkeur uit? Om bezig te blijven kunnen we het evenement combineren met andere activiteiten. Afhankelijk van de groepsgrootte, zullen wij hierbij een passend voorstel maken om iedereen actief bezig te houden! 

    Het is ook mogelijk om het event aan te vullen met andere leuke activiteiten, denk bijvoorbeeld aan:
    * Segway rijden
    * Quad rijden
    * Off-road rijden
    * Solex of E-chopper tour
    * Roofvogelworkshop
    * Shooting games
    * Onze sportieve sportwagens (Audi R8, Lamborghini, Ferrari, Mercedes of Maserati)


    Wij kunnen dit programma al aanbieden vanaf slechts €79,- p.p.
    Vraag snel je offerte aan via het formulier en wij kijken samen wat een goed programma is voor jouw gezelschap! Mooi voor jullie teamuitje/ bedrijfsuitje!

    20 - 500 personen
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Het doel van de Teambuilding met Roofvogels is om de samenwerking te verbeteren, een goede groepsdynamiek te creëren sociale contacten en meer vertrouwen in elkaar te krijgen. 

    Tijdens de Teambuilding met Roofvogels komen aan bod; leidinggeven, communicatie, samenwerken, creativiteit en vertrouwen.

    Er zijn diverse onderdelen maar we verklappen nog niet alles.

    We splitsen de groep en afzonderlijk van elkaar krijgt elke deelgroep een valkerij techniek geleerd. Dan komt men weer bij elkaar en moeten ze eerst elkaars informatie aanvullen voordat de techniek kan worden uitgevoerd.

    De deelnemers kiezen telkens een andere leider. Die heeft de taak de groep met armen en benen zo op te stellen dat ze een moeilijke vliegroute voor een van de roofvogels nabootsen. Heeft de roofvogel een geslaagde vlucht gemaakt tussen de armen en benen door dan neemt een ander de leiding over en ok die creëert dan weer een andere opstelling.

    Hoe is het vertrouwen in je collega’s? Durf je een roofvogel tussen je benen door laten vliegen terwijl je door een collega wordt aangestuurd.

    Naast deze voorbeelden zijn er natuurlijk nog meer onderdelen waarbij de groep zelf actief aan de gang gaat. Een volkomen veilige Teambuilding want de valkeniers weten uit ervaring wanneer ze een onderdeel anders moeten doen of misschien beter helemaal niet. Dat hangt dan af van de groepsdynamiek.

    Prijs:
    Vanaf € 1200,00 ongeacht de locatie in België of Nederland.
    100% aftrekbaar WKR-regeling in Nederland

    Doelgroep:
    Iedereen die op spannende wijze zijn communicatieve en leiderschap vaardigheden wil verbeteren.

    Waar?
    Datum, tijd, locatie en programma zijn maatwerk. Onze teams komen graag naar elke gewenste locatie.

    Vul voor meer informatie of vrijblijvende offerte onderstaand aanvraagformulier in!

    10 - 60 personen

    Geschikt of Ongeschikt
    Ben jij geschikt voor een echte armytraining? Tijdens het teambuildingprogramma Geschikt of Ongeschikt worden teams op een speelse manier getest op samenwerking, communicatie en doorzettingsvermogen. Een actief en toegankelijk bedrijfsuitje waarbij teamwork centraal staat.

    Zo verloopt de missie
    De activiteit start op een locatie naar keuze met een ontvangst en briefing door Korporaal Jan. Daarna worden de teams ingedeeld en begint de training. Tijdens verschillende opdrachten worden teams getest op samenwerking, strategie en communicatie. Denk aan uitdagende teambuildingopdrachten waarbij samenwerken essentieel is om te scoren. Het draait niet om individuele kracht, maar om de teamprestatie. Het team dat het beste samenwerkt, wint de missie.

    Voor iedere doelgroep geschikt
    De opdrachten kunnen worden aangepast in intensiteit, waardoor dit programma geschikt is voor vrijwel iedere groep. Of het nu gaat om een actieve uitdaging of een laagdrempelig teamuitje, iedereen kan meedoen en bijdragen aan het resultaat.

    Mogelijkheden & locaties

    De armytraining duurt gemiddeld 2 tot 3 uur en kan op verschillende locaties in Nederland worden georganiseerd. Het programma kan in overleg volledig worden aangepast op basis van de gewenste duur, invulling en het beschikbare budget.

    Vraag vrijblijvend een offerte aan en ontdek de mogelijkheden voor uw team.

    30 - 1001 personen

    Stap samen met je team in een onvergetelijke ervaring en bekijk Nederland vanuit de lucht tijdens dit exclusieve bedrijfsuitje. Een unieke combinatie van spanning, beleving en samenwerking.

    Tijdens dit uitje worden jullie ontvangen op een locatie naar keuze, waar het programma start met een korte introductie en safety briefing. Vervolgens worden jullie op een ludieke manier – vaak met stoere legervoertuigen – naar het helipoint gebracht. Daar staat de helikopter al klaar en begint het echte avontuur.

    In kleine groepen van drie tot maximaal zes personen maken jullie een indrukwekkende vlucht boven de omgeving. Het uitzicht, het opstijgen en het gevoel van vrijheid zorgen voor een ervaring die deelnemers niet snel vergeten. Na afloop keert iedereen terug naar de locatie, waar het programma optioneel wordt uitgebreid met een borrel, diner of barbecue.

    Highlights

    • Spectaculaire helikoptervlucht boven Nederland
    • Uniek transport naar het helipoint (o.a. legervoertuigen)
    • Geschikt voor groepen vanaf ±16 personen
    • Mogelijk op diverse locaties in Nederland
    • Uit te breiden met catering of dagprogramma

    Interesse? Neem contact met ons op – wij denken graag met je mee en stellen een uitje samen dat volledig aansluit op jullie wensen.

    30 - 298 personen

    Sla jij een hole-in-one met een frisbee?

    Disc golf combineert het beste van twee werelden: frisbee en golf. Het doel is simpel – leg een parcours af in zo min mogelijk worpen. Je speelt dit leuke spel solo of samen met een team.

    In plaats van een gat in de grond mik je op een speciale “basket”: een mand met kettingen die je frisbee opvangt. Deze baskets zijn verplaatsbaar, waardoor er steeds weer verrassende en creatieve routes kunnen worden uitgezet.

    Een mix van precisie, strategie en een beetje durf: speel slim en laat zien hoe behendig jij bent!

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in. 

    15 - 250 personen

    Workshopschermen
    'Altijd al willen doen',  'verrassend',  'spannend',  'ik had niet gedacht dat ik het al zo snel al onder de knie zou hebben.  Dat zijn de reacties die wij vaak horen. 

    • Iedereen kan mee doen 
    • Overal mogelijk 
    • Geen locatie dan doen wij een geschikte suggestie 
    • Vanaf 8 personen  tot 125 personen tegelijk 
    • Stijlvol 
    • Interactief 
    • Laat u verassen en vraag gelijk een voorstel aan

    Teambuilding /  Vergaderbreak!
    Een goed moment om uw vergadering of presentatie af te wisselen met een energieke workshop schermen. Terwijl u met uw team nog aan het vergaderen bent, zorgen wij dat alle materialen in de aangelegen ruimte of buiten klaar staan. Na een korte break heten wij u welkom en kan u met uw collega's direct aan de slag. Op bijna op iedere locatie is dit mogelijk! Desgewenst bespreken wij met u de mogelijkheden voor een metafoor.

    Vrijgezellen 
    Een stijlvol dagdeel (elk moment van de dag mogelijk) met de vrienden of vriendinnen van de bruid of de bruidegom.  Na afloop sluiten we af met het sabreren van de champagne 

    Voor meer informatie of een vrijblijvende offerte kunt u het aanvraagformulier invullen.

    8 - 200 personen

    Een roofvogel workshop als actief bedrijfsuitje. Wij leren u op ambachtelijke wijze de verschillende valkerijtechnieken en het zelf vliegen met roofvogels, zoals deze traditionele kunst al eeuwen van meester op gezel wordt overgedragen.
     
    Hoe beleeft u de Valkerij Proeverij?
    U komt oog in oog met de roofvogels, gaat er zelf mee vliegen en ervaart tijdens deze roofvogel workshop de intense emotie van het valkenier zijn.

    Duur:
    Het programma duurt ongeveer 2 uur maar kan naar wens ook wat korter of iets langer. We vinden het van belang dat de deelnemers in alle rust met de roofvogels en uilen kunnen werken.

    Waar:
    Datum, tijd, locatie en programma zijn maatwerk. Onze teams komen graag naar elke gewenste locatie maar het kan natuurlijk ook op een van onze locaties.

    Vul voor meer informatie of vrijblijvende offerte onderstaand aanvraagformulier in!

    10 - 60 personen
    De Wanted Citygame is begonnen!
    Zijn jullie slim en snel genoeg om twee uur lang uit handen te blijven van het achtervolgende team? Of lukt het de Hunters om de voortvluchtigen op tijd in de kraag te vatten? Dit zenuwslopende achtervolgingsspel staat garant voor spanning, actie en teamwork!

    Ga met collega’s, vrienden of familie de uitdaging aan in dit meeslepende kat-en-muisspel. De teams worden ter plaatse ingedeeld. Het voortvluchtige team krijgt een paar minuten voorsprong en mag zich daarna alleen lopend of beperkt met vervoer verplaatsen. Ondertussen ontvangen de achtervolgers live GPS-updates om de jacht te openen.

    Maar let op: je mag niet twee keer dezelfde route nemen, niet langer dan 10 minuten hetzelfde vervoermiddel gebruiken, je mag geen gebouwen in én je moet binnen het stadscentrum blijven. Strategie, snelheid en samenwerking zijn cruciaal. Wie weet zijn jullie de ongrijpbare winnaars!

    Hoe verloopt een potje Wanted?
    Jullie worden ontvangen met een welkomstdrankje, waarna de spelregels duidelijk worden uitgelegd. Zodra de teams zijn samengesteld, is het tijd om te verdwijnen — letterlijk.

    De achtervolgers krijgen live toegang tot de locatie van het andere team en zetten de achtervolging in. Door slimme hints, scherpe analyse en samenwerking kun je de anderen te slim af zijn… of juist vangen!

    Na een enerverende jacht verzamelen alle teams zich weer op de startlocatie. Onder het genot van een drankje volgt de bekendmaking van het winnende team. Bereid je voor op adrenaline, lol en onvergetelijke momenten in deze unieke citygame!
    6 - 5000 personen

    Vuur, brand, sirenes ... rennende mannen, draaiende pompen ... De wereld van de brandweer vindt iedereen interessant! Het was misschien wel je kinderdroom. Maak dit mee, samen met je collega´s vorm je een team: de uitruk-ploeg! Meteen erop af, de vlammenzee bedwingen: geen gepraat maar direct actie! Zelf doen, zelf meemaken en beleven dat zijn de sleutels van dit event!

    Voor elk wat wils
    Onze brandweerinstructeurs staan altijd klaar voor jou, samen met jou overwinnen we de angst voor vuur. Stap in de wereld: je bent voor één dag brandweerman, een gebeurtenis tijdens jullie personeelsuitje die je niet snel vergeet! 

    De top 5:

    • De top 5 ingredienten van een succesvol programma. BrandweerSurvival zit vol:
    • 1. Actie, het alarm gaat, snel instappen voor een heuse uitruk
    • 2. Spel, maakt het kind los in je, twee teams die watervoetbal spelen
    • 3. Sport, actief bezig zijn met een ouderwetse handpomp
    • 4. Fun, ... waarschijnlijk knoei jij per ongeluk met water ...
    • 5. Teambuilding, communicatie en samenwerking zijn noodzakelijk om een brand te blussen

    * Bovendien zijn educatieve elementen toegevoegd, zodat u (ongemerkt) ook nog iets nuttigs leert.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    12 - 500 personen

    Over deze pagina

    Het is weer tijd voor een uitje in Noordwijk aan Zee! Maar wat gaan we dan doen? De een wil iets sportiefs terwijl de ander het liever rustig aan doet. Het is altijd lastig om weer iets te bedenken wat iedereen leuk vindt. WegmetdeBaas kan u hierbij helpen! Wij hebben heel veel diverse uitjes verzameld op onze site. Voor iedereen is er wel een bedrijfsuitje in Noordwijk aan Zee te vinden. Veel aanbieders kunnen ook een mix aanbieden van rustige en actieve bedrijfsuitjes. Zo kunt u iedereen een plezier doen met het geplande bedrijfsuitje. Tevens zijn bedrijfsuitjes in Noordwijk aan Zee ook een uitstekende gelegenheid om het team nog hechter te maken. Bij vele bedrijfsuitjes draait het om samenwerking en een goede communicatie. Dat alles uiteraard in een informelere setting dan normaal. Een bedrijfsuitje in Noordwijk aan Zee is goed om te doen, ook ten tijde van een crisis. Bedrijfsuitjes bevorderen de sfeer en motiveren het personeel. Doe daarom uw voordeel met onze site en ga snel op zoek naar leuke bedrijfsuitjes in Noordwijk aan Zee. U kunt direct contact opnemen met de aanbieder van een bedrijfsuitje. Zij zullen dan zo snel mogelijk contact met u opnemen om uw vragen te beantwoorden. En of u nu in Amsterdam een bedrijfsuitje wil plannen, in Maastricht, Nijmegen, Groningen, Rotterdam.. Of juist in een kleinere gemeente, u vindt het allemaal op WegmetdeBaas!