Bedrijfsuitjes Spel en Ontspanning in Hoek van Holland

Filteren

Filters

Activiteiten: Spel & Ontspanning
Citygames & Beachgames
Topkeuze: Sportief & Actief
Kookworkshop & meer
Inspirerende Creatieve uitjes
Verbindende Teambuilding activiteiten
Eten, Drinken, & Feesten
Onvergetelijke Incentives/ buitenlandse reizen
Online
Zoekwoord
Zoekwoord
Gebied
Personen 0+
0
0
500
0500+
142 uitjes gevonden gevonden gebaseerd op de volgende filters
  • Outdoor spel en ontspanning
  • Plaats, regio of provincie: Hoek van Holland
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Ontdek de Segway en test je behendigheid !!!

    Maak kennis met de Segway! Na de Segway clinic ben je een ervaren Segway rijder. de instructeurs leren je de fijne kneepjes van het Segway rijden, en wanneer iedereen het een beetje onder de knie heeft ga je de strijd aan met collega's vrienden, kennissen of familie over het spannende Segway parcours dat is uitgezet voor jullie.

    Het parcours wordt niet op snelheid gereden, het gaat om de behendigheid! Leg je het parcours af zonder ook maar een enkele pion te raken, dan kom je in aanmerking voor de eerste prijs, en win je de beker.

    Tussendoor wordt er elke keer een groep meegenomen om een korte Segway tour te maken onder begeleiding van instructeurs.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    Vanaf 48 personen op locatie! Prijs vanaf € 34,50 p.p excl. btw, inclusief verzekering, gebruik helmen, transport en begeleiding van instructeurs.

    Bent u met minder personen en lijkt het leuk om segway te rijden? Kom dan naar onze locatie op de Veluwe!  Bos & Heide Tour vanaf 8 personen

    36 - 200 personen

    Excel Events is gespecialiseerd in avontuurlijke teambuilding. De deelnemers staan centraal en worden geactiveerd met uitdagende programma's die gebaseerd zijn op de 3 pijlers: inhoud, energie en interactie. Zo wordt de koppeling gelegd met gedrag, leiderschap, teamdynamiek en/of de dagelijkse praktijk van de teams. 

    Bekijk hieronder onze Top7 teambuilding workshops die overal in het land te organiseren zijn:

    1. Boksworkshop Sparren met gedrag (DISC-model)
    2. Bamboe bouwen als visualisatie van jullie kernwaarden
    3. Bruggen bouwen als gezamenlijk project
    4. Teamwork challenges gekoppeld aan jullie proces
    5. Construction game met koppeling aan teamrollen
    6. Handboogschieten met blind coaching
    7. Expeditie Robinson: fun & competitie in jullie teamuitje

    Natuurlijk is het mogelijk om de uitjes te combineren met een lekkere lunch, een diner of gezellige borrel! 

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    5 - 250 personen

    Net als vroeger, maar nu all-in!

    Ganzenborden, wie is er niet mee opgegroeid? Dit oergezellige bordspel wordt al bijna 400 jaar gespeeld in Nederland. Iets om te koesteren, daarom hebben wij een speciale ‘real time’ versie bedacht voor groepsfeesten en bedrijfsuitjes. Levend Ganzenbord, met jezelf als inzet!

    De ‘levende’ variant heeft dezelfde valkuilen als het origineel. De gevangenis bijvoorbeeld: een verkeerde stap en je gaat de bak in! Voor je overige geluk ben je overgeleverd aan de dobbelsteen.

    Wat staat je te wachten tijdens Levend Ganzenbord.
    Ganzenbord is een eenvoudig spel. Wie het eerst over de finish komt, wint! Tijdens het spel moet jouw groep opdrachten vervullen en vragen beantwoorden. Komen jullie op een opdracht met je pion? Dan gaan jullie de strijd aan met het dichtstbijzijnde team. Spelletjes als wie ben ik, geen ja/geen nee, geen uuuuuuuh en beschuitfluiten om er een paar te noemen. Bij winst mag je team drie plekken vooruit, bij verlies drie achteruit. Elke goed beantwoorde vraag levert je team twee plaatsen op, een fout antwoord twee terug.

    Aan het eind van het spel volgt er een huldiging van de winnaar. Dit team gaat met een leuk aandenken naar huis!

    6 - 5000 personen

    Ontdek de sensatie van Zeepkisten F1, een teambuildingactiviteit die snelheid, strategie en teamwork samenbrengt voor een bedrijfsuitje vol plezier en uitdaging.

    Bij deze unieke variant van de Formule 1 draait het niet alleen om wie het snelst is, maar ook om slimme tactieken, soepele communicatie, goed getimede checks en een doordachte taakverdeling. De teams strijden niet alleen om de finishlijn, maar ook om de waardering van hun collega's.

    Welk team gaat er met de meeste punten naar huis en mag genieten van de welbekende champagne-douche? Dat bepalen jullie terwijl jullie samenwerken om de zeepkistenrace tot een succes te maken.

    Dus, zet je schrap voor een dag vol lachende gezichten, teamwork en misschien zelfs wat competitieve spirit. Trek je helm aan, geef je zeepkist een laatste check en laat de race om de beste zeepkistenkampioenen beginnen!

    • Geschikt voor iedereen
    • Duur: 80-180 minuten, in overleg. 
    • Locatie: overal mogelijk, ook buiten!
    • Benodigheden: vlakke ondergrond en voldoende ruimte (3 tot 4 m2 p.p.)

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    Deelnemers waardeerden deze activiteit met een 9 gemiddeld!  (bron: klantenvertellen.nl)
    Reactie deelnemers:
    Activiteit oogstte bruisende energie en samenwerking. Alles goed geregeld en de groep mooi meegenomen gedurende de hele activiteit. Er kwam veel positieve energie in de groep vrij. Veel gelachen en gejuicht. Mooie werkvorm voor versterken teambuilding. Levent Aykul, UWV, Amsterdam (bron:klantenvertellen.nl)

    Geweldige beleving! Leuk om te doen, leerzaam en veel gelachen! Bart Vogels, Eindhoven (bron:klantenvertellen.nl)
    20 - 100 personen

    Geschikt of Ongeschikt
    Ben jij geschikt voor een echte armytraining? Tijdens het teambuildingprogramma Geschikt of Ongeschikt worden teams op een speelse manier getest op samenwerking, communicatie en doorzettingsvermogen. Een actief en toegankelijk bedrijfsuitje waarbij teamwork centraal staat.

    Zo verloopt de missie
    De activiteit start op een locatie naar keuze met een ontvangst en briefing door Korporaal Jan. Daarna worden de teams ingedeeld en begint de training. Tijdens verschillende opdrachten worden teams getest op samenwerking, strategie en communicatie. Denk aan uitdagende teambuildingopdrachten waarbij samenwerken essentieel is om te scoren. Het draait niet om individuele kracht, maar om de teamprestatie. Het team dat het beste samenwerkt, wint de missie.

    Voor iedere doelgroep geschikt
    De opdrachten kunnen worden aangepast in intensiteit, waardoor dit programma geschikt is voor vrijwel iedere groep. Of het nu gaat om een actieve uitdaging of een laagdrempelig teamuitje, iedereen kan meedoen en bijdragen aan het resultaat.

    Mogelijkheden & locaties

    De armytraining duurt gemiddeld 2 tot 3 uur en kan op verschillende locaties in Nederland worden georganiseerd. Het programma kan in overleg volledig worden aangepast op basis van de gewenste duur, invulling en het beschikbare budget.

    Vraag vrijblijvend een offerte aan en ontdek de mogelijkheden voor uw team.

    30 - 1001 personen

    Op zoek naar een origineel teamuitje waarbij collega’s samen een spannend verhaal beleven?

    Moordspel & Vossenjacht: De Laatste Lach van Victor Vermogen is een actieve en verrassende belevenis midden in de stad, vol samenwerking, plezier en een vleugje competitie.

    Tijdens het ontvangst verandert de stemming al snel in een intrigerende moordzaak. Vastgoedmagnaat Victor Vermogen is dood aangetroffen in het park, kort na de opening van zijn nieuwste prestigeproject. Hij had geld, macht en aanzien… maar ook genoeg mensen die hem liever niet meer zagen. Alleen samen kom je erachter wat er écht is gebeurd.

    Op jacht in de stad:
    Teams trekken door de stad in een moderne vossenjacht. Met een moorddossier, plattegrond en scherpe observatie bezoek je verschillende locaties en verdachten. Onderweg voer je opdrachten uit: van observatie- en kennisvragen tot creatieve foto- en video-uitdagingen. Iedere opdracht levert nieuwe aanwijzingen en hints op om de zaak op te lossen.

    De teams bepalen zelf hun route, wat zorgt voor vrijheid, strategie en gezonde competitie.

    Een belangrijk onderdeel van het spel zijn de verdachten. Deze worden deels gespeeld door onze spelleiders en deels begeleidt door 2 tot 4 collega’s van jullie team of organisatie. Geen acteerervaring nodig — iedereen kan meedoen. Zij krijgen vooraf een korte briefing, duidelijke instructies en een paar extra hints om het spel uitdagend en leuk te maken. Zo ontstaan verrassende ontmoetingen en veel humor onderweg.

    Samenwerken, speuren en ontmaskeren
    Teams verzamelen aanwijzingen, vergelijken informatie en bouwen hun eigen theorie op. Aan het einde presenteert ieder team wie volgens hen de dader is, wat het motief was en hoe de moord is gepleegd. Vaak levert dit de meest creatieve, originele en hilarische verhalen op.

    Het team dat het dichtst bij de waarheid zit, wint het spel. Daarnaast is er een prijs voor het meest originele team in de foto- en video-opdrachten.

    Tijdschema Moordspel Vossenjacht in de stad: (voorbeeld) starttijd bepalen jullie zelf:
    14.00 uur    Aankomst in de horeca met een drankje
    14.30 uur    Uitleg, teamindeling en introductie Inspecteur
    14.45 uur    Start en vertrek teams
    16.45 uur    Terugkomst Teams op de locatie (borrelen)
    16.55 uur    Tijdens de borrel onthulling en prijsuitreiking
    17.00 uur    Einde

    Waarom dit uitje werkt:

    ✔ Leuk, toegankelijk en actief voor iedereen
    ✔ Stimuleert samenwerken, observeren en creatief denken
    ✔ Humor, spanning en competitie in balans
    ✔ Een ervaring waar nog lang over wordt nagepraat

    Zin in een uniek uitje waar jullie samen lachen, speuren en ontdekken?
    Boek Moordspel & Vossenjacht: De Laatste Lach van Victor Vermogen en we maken er een onvergetelijke ervaring van.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    15 - 100 personen

    Wighland Games zijn echte teambuilding activiteiten waarbij kracht, tactiek en vooral samenwerken erg belangrijk zijn! We kunnen de Wighland Games op 4 verschillende manieren aanbieden: 

    Wighland Games MINI, tijdsduur 1 uur en geschikt voor groepen tot 32 personen. Erg goed in te zetten als bijvoorbeeld een leuke vergaderbreak. Er zal gestreden worden in groepjes van 4 tot 8 personen, door het sluiten van weddenschappen kunnen er ducten verdient en verloren worden. Het team met de meest ducaten wint! De spellen die aanbod zullen komen zijn:

    • Torenspin
    • Touwtrekken
    • Balpoint Parours 
    • De platte knoop 
    • Groepspenalty
    • Het dakgootspel 

    Wighland Games COMPLEET,  tijdsduur 2 uur en geschikt voor groepen tot 64 personen. Hierbij zullen niet alleen de eerder genoemde team spellen aanbod komen, maar zal ook het Bamboestieken worden toegevoegd om het samenwerken en de teambuilding naar een hoger niveau te tillen. 

    Wighland Games SUPER,  tijdsduur 3 uur en schikt voor groepen tot 200 personen. Dit is de Wighland Games compleet + Laser Kleiduifschieten, schiet met echte jachtgeweren omgebrouwd tot lasergun op plastic discs met een revlector dit met 180 km per uur door de lucht geschoten wordt. 

    Wighland Games MEGA, tijdsduur 4-5 uur en geschikt voor groepen tot 300 personen. Dit is onze meest uitgebreide variant en zeer geschikt voor groete groepen teambuilding op locatie. Behalve de teamspellen, bamboestieken en laser kleiduifschieten komt en ook nog het handboogschieten bij! Een schot in de roos! Een prachtige ochtend of middag geheel in het teken van teambuidling! 

    U kunt voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het formulier invullen.

    10 - 300 personen
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Blijven jullie uit de handen van de Politie? Een superspannend teambuildingspel!

    Speel met collega’s, vrienden of familie dit uitdagende kat- en muisspel: hoe blijf je uit de handen van de Politie? Is het mogelijk is om van de ene op de andere minuut te verdwijnen en onder de radar te blijven? Tijdens dit spel moeten de voortvluchtigen alles op alles zetten om uit de handen van de opsporingsteams te blijven terwijl het opsporingsteam er juist alles aan doet om deze mensen zo snel mogelijk te vinden…
     
    Wat staat je te wachten tijdens The Hunt?
    Bij ontvangst krijg je eerst een welkomstdrankje. Er volgt een uitgebreide uitleg over het spel. Vervolgens worden de teams samengesteld, zodat je weet met wie je de strijd aangaat.
     
    Dan verdwijnen de teams. Door middel van onze speciaal ontwikkelde app moeten de teams (geheimzinnige) opdrachten uitvoeren. Door deze goed uit te voeren krijg je steeds weer een nieuwe code of aanwijzing. Hiermee kunnen voortvluchtigen informatie verzamelen over de Politie en hun einddoel en kunnen de opsporingsteams de live of laatstbekende positie krijgen van de voortvluchtigen. Maar er zijn meerdere manieren om de teams op te sporen! Lukt het de teams om uit de handen van de Politie te blijven? Een super gave interactieve game….
     
    Aan het einde van het spel keer je terug naar het ontvangstpunt. Onder genot van een laatste drankje volgt de prijsuitreiking van het winnende team!
    6 - 5000 personen

    Wij organiseren bedrijfsuitjes op vele locaties maar onze specialiteit is 4x4 off rijden met Landrovers.

    Door heel Nederland en Belgie hebben we mogelijkheden, maar ook op uw eigen locatie.

    We hebben meer dan 30 Land Rovers en rijden onder meer in de buurt van Amsterdam, Tilburg, Eindhoven, Tiel,  Zwolle, Bergen Op Zoom, Maastricht enzovoort.

    Wilt u het utieme avontuur? Dan nodigen we u uit op onze locatie in de Belgische Ardennen, net voorbij Maastricht, 43 hectare uitdaging, hoogteverschil, ruig terrein , honderden paden en zeer lastige stukken om te rijden. Uiteraard bieden we ook Horeca daar en op de andere locaties. 

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in
    of bel direct 0487 562008   

    1 - 1000 personen

    Wandel, klik en ontdek, laat je verassen tijdens deze interactieve ontdekkingstocht! Ontdek op een originele manier de mooie binnenstad terwijl jullie worden uitgedaagd via leuke teamopdrachten.

    Wat is Bikken en Klikken?

    - Ontdek de stad aan de hand van verschillende opdrachten
    - De begeleider van Uitjes en Eten lijdt alles in goede banen
    - Strijd met jouw team voor de Bikken en Klikken trofee

    Omschrijving programma
    Onze begeleider overhandigt jullie een routebeschrijving, opdrachten en de altijd leuke tussendoorklikjes. Jullie gaan met de Uitjes en Eten app op pad door de stad aan de hand van de routebeschrijving. Zoek, vindt, doe en klik de opdrachten. Tussentijds verrast de Uitjes en Eten begeleider jullie met enkele verassende teamopdrachten. Welk team maakt de juiste én meest originele foto’s?
    Het is ook mogelijk om deze activiteit te combineren met een lunch of diner.  

    Waarom kiezen voor Uitjes en Eten?
    Wij organiseren al 20 jaar lang bedrijfsuitjes en teamuitjes door heel Nederland en België. Zoals wijzelf altijd graag zeggen: Wij maken blij! Benieuwd naar de ervaringen van groepen die jullie voor zijn gegaan?

    15 - 1500 personen

    Kies 1 van onze teambuilding activiteiten met spellen in het thema van een bekend bordspel:

    • Kolonisten - gezellig en actief
    • Token to Travel - sportief en tactisch
    • Herres op de Hei - lachwekkend en laagdrempelig

    Een van onze instructeurs komt jullie kant op om de activiteit te begeleiden. Elke activiteit bestaat uit meerdere originele spellen die in teams worden gespeeld. Bij alle spellen kunnen punten verdiend worden. Het team dat uiteindelijk de meeste punten heeft, wint een klein prijsje!

    Locatie:

    • We spelen op een locatie van jullie keuze
    • Wat we nodig hebben is een groot grasveld
    • Het grasveld moet per auto makkelijk bereikbaar zijn

    Slecht weer? Daarvoor hebben wij een leuk alternatief, de Pubgames, die binnen gespeeld kunnen worden. Ook deze activiteit is in teams en bestaat uit diverse spelletjes.

    De activiteiten kunnen met 10 tot 30 personen worden gespeeld.
    Als er meer dan 30 personen zijn, splitsen we de groep in tweeën.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!


    Prijsindicatie:De kosten bedragen €22,50- per persoon + een reiskostenvergoeding van €0,25 per km (gerekend vanaf Buren, Gelderland).

    10 - 90 personen

    Met de Keverrally van Keveruitje beleef je gegarandeerd iets bijzonders met je collega’s, klanten of vrienden. Wie kent de Volkswagen Kever niet? Gegarandeerd dat mensen je na zullen kijken wanneer je langs toert in onze Kevers! En weer of geen weer: je zit altijd droog…

    Het Keveruitje is een compleet programma voor een hele middag (of hele dag) fun. Na de uitgebreide koffie ontvangst mogen jullie zelf gaan toeren in Herbie, een Kever Cabrio of een Kever Coupé. Het kenmerkende kever geluid, een puzzelroute op schoot en samen toeren door het prachtige Hollandse landschap. Onderweg een uitdagende puzzelroute, diverse navigatie technieken, teambuilding tijdens de groepsopdrachten, bezoek aan een terrasje (met drankje) en héél véél fun. Niet voor niets werd onze Keverrally meerdere jaren gewaardeerd als leukste van Nederland.

    Catering:
    Ontvangst en drankje op het terras inbegrepen; etentje (zoals BBQ) na afloop mogelijk

    Het weer:
    Je zit altijd droog in onze kevers; het gaat dus altijd door

    Uw wens:
    Uw specifieke wens voor een bedrijfsuitje of jubileumprogramma werken we graag op maat uit.

    Vul voor meer informatie over dit uitje of een vrijblijvende offerte onderstaand aanvraagformulier in!

    12 - 200 personen

    Red Light Green Light, hét survival groepsuitje van dit moment!
    Van de film de Hungergames tot nu de spraakmakende Netflix serie de Squid Game! Iedereen heeft het er over en wordt nu al als het meest populaire groepsuitje voor het komende jaar genoemd. Het Red Light Green Light is op deze spellen gebaseerd.

    Wat is Red Light Green Light voor activiteit?
    Het actieve spel is gebaseerd op de populaire Netflix serie the Squid Game. Alle deelnemers van dit teambuildingsuitje zijn je concurrenten. Tegelijk moet je wel op het goede moment met elkaar samenwerken. Ideaal voor bijvoorbeeld een bedrijfsuitje, vrijgezellenfeest of een uitje met vrienden. Het minimum aantal deelnemers is 30.

    Hoe werkt het spel?
    Het spel start als de Frontman de groep toespreekt. Vervolgens splitsen we de groep op in teams van 6 personen. Iedere deelnemer krijgt een T-shirt met een persoonsnummer (heb jij 456?).

    De teams spelen 6 verschillende games, waarin je als team én individueel werkt. Tijdens de rondes komen de uit de serie bekende Games aan bod, zoals Red Light Green Light (Annemaria Koekkoek), Cut a shape (vormpjes prikken) of Tug of War (touwtrekken). Net zoals in de serie kun je er voor kiezen om zelfstandig te werken, of om elkaar te helpen de prestatie van het team te verbeteren. Door de tijdslimiet die aan de games zit, neemt de spanning toe. Een ware race tegen de klok!

    Na deze 6 verschillende rondes, eindigt één team als het beste team. Nu begint de afvalrace, want er is op het einde maar één winnaar van de game. Wie eindigt er na deze spannende finale als de Inktvis koning of koningin?  

    Voor wie is het spel bedoeld?
    Dit groepsuitje is te spelen voor groepen vanaf 30 personen. Door de verschillende onderdelen is het ook geschikt voor grotere groepen tot wel 200 personen. Hoe meer deelnemers, hoe meer onderdelen het spel heeft. Alle deelnemers kunnen het spel tegelijk spelen.

    Hoe lang duurt het?
    De duur van het spel is 2 tot 2,5 uur. Dit is inclusief een korte pauze, waarin de deelnemers even kunnen uitrusten, wat drinken en eventueel tactiek kunnen bespreken.

    Wat is inclusief?

    • · Professionele spelbegeleiders in de bijbehorende kostuums
    • · Een T-shirt met persoonsnummer tijdens de game (daarna weer inleveren)
    • · Minstens zes rondes met welbekende games
    • · Attributen om de games te kunnen spelen
    • · Finalespel voor de zes beste deelnemers
    • · Een prijs voor de gedoodverfde winnaar van het spel


    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in. 

    30 - 250 personen

    Bij deze formule kunt u verschillende gerechten bij verschillende restaurants proeven! En tussendoor leert u veel over de leukste stad van jullie keuze! Zo maakt u na elke gang een wandeling waarbij u verschillende bezienswaardigheden tegenkomt en uiteraard weet de gids ook allerlei leuke anekdotes te vertellen. 

    Een perfecte combinatie van wandelen en eten. Wat wilt u nog meer?!

    Programma-indicatie:
     *
    18.00 - 19.00 Voorgerecht
    19.00 - 20.00 Rondleiding
    20.00 - 21.00 Hoofdgerecht
    21.00 - 22.00 Rondleiding
    22.00 - 23.00 Nagerecht

    * in kleinere steden worden beide rondleidingen met 15 minuten ingekort.

    Prijs:
    10 - 15 personen € 68,50 p.p. excl. BTW
    16 - 29 personen € 65,50 p.p. excl. BTW
    Vanaf 30 personen € 62,50 p.p. excl. BTW

    Wilt u een Walking Dinner boeken in een andere Nederlandse of Vlaamse stad? Dit arrangement is te boeken in maarliefst 46 steden! Neem gerust contact met ons op.

    Optioneel:
    Niet telkens uw knip hoeven trekken om uw drankje af te rekenen? Voor € 12,50 per persoon per uur (excl. BTW) kunt u gebruikmaken van het drankarrangement, waarbij u onbeperkt kunt genieten van bier, fris, huiswijn, koffie en thee. En…zo komt u ook achteraf niet voor verrassingen te staan!

    Komt u niet aan het minimale aantal deelnemers? Als u bereid bent voor het minimale aantal te betalen, kunt u ook gewoon voor minder personen boeken!

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    10 - 500 personen

    Zijn jullie op zoek naar een origineel bedrijfsuitje waarbij de nadruk ligt op échte verbinding binnen het team, open communicatie en inzicht in elkaars sterke punten? Bij de Tuin der Paradoxen wordt uw groep voor een fascinerende 'totaaluitdaging' geplaatst: het openen van een tiental mysterieuze, Indonesische hardhouten kisten. De combinatie van veelzijdige activiteiten en één gezamenlijk doel maakt dit misschien wel de krachtigste teambuilding game die wij aanbieden!

    Hoe werkt dit personeelsuitje?
    Om de kisten te openen, gaan de teams proactief op zoek naar uiteenlopende opdrachten. Omdat elke organisatie – en elk teamlid – unieke talenten bezit, maken deze opdrachten aanspraak op verschillende disciplines binnen de groep:

    • Cognitief & Creatief: Out-of-the-box denken, puzzels kraken en strategisch samenwerken.

    • Sportief & Actief: Fysieke uitdagingen die blind vertrouwen en teamwork vereisen.

    • Culinair & Spiritueel: Verrassende elementen die de zintuigen prikkelen en zorgen voor ontspanning.

    Verdiepende Teambuilding voor uw Team
    Tijdens deze game wordt de groepsdynamiek direct zichtbaar. Hoe gebruikt men de verschillende kwaliteiten en de rolverdeling die in de groep aanwezig is? Een planmatige aanpak leidt vaak tot een snel resultaat... maar ook de weg ernaartoe is het doel! Het biedt teams de kans om op een informele manier samen te werken en is daarmee de perfecte beloning na een intensief project of als aftrap van een nieuw kwartaal.

    Wilt u investeren in de teamspirit en uw collega's een onvergetelijke dag bezorgen? Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte direct het onderstaande aanvraagformulier in!

    20 - 500 personen

    Over deze pagina

    Op zoek naar een Bedrijfsuitje Outdoor Spel en Ontspanning in Hoek van Holland?
    Op WegmetdeBaas vindt u vele bijzondere en gezellige bedrijfsuitjes die buiten plaatsvinden.
     
    Van zeskampen tot hele unieke teambuildings. Een bedrijfsuitje Outdoor Spel en Ontspanning in Hoek van Holland is niet alleen gewoon maar leuk, maar werkt zeker ook positief om de relaties in uw bedrijf te verbeteren. U maakt tenslotte bijzonders mee!
    U kunt tijdens een bedrijfsuitje Outdoor Spel en Ontspanning in Hoek van Holland kiezen voor een leuk en relaxed samenzijn tijdens een citygame of kiezen om gezamelijk iets te gaan ondernemen.

    Geniet samen met uw team van een overgetelijke dag, middag of ochtend. Tijdens een bedrijfsuitje Outdoor Spel en Ontspanning in Hoek van Holland kunt u kiezen om gericht samen in een team te strijden tegen het andere team tijdens een spel zoals tijdens een Highlandgame of een puzzeltocht, maar u kunt ook kiezen om samen de stad in te gaan en problemen op te lossen, of een stad te gaan ontdekken. Of wat dacht u van een Crazy 88, Wie is de Mol  of op een scooter rijden?! WegmetdeBaas heeft voor u de leukste en spannendste bedrijfsuitjes in de rubriek outdoor spel en ontspanning in Hoek van Holland gevonden. Bij ons vindt u alles compleet op 1 site, in de door u gekozen regio.