10 - 14 personen € 57,50 p.p. excl. BTW
15 - 29 personen € 53,50 p.p. excl. BTW
30 - > personen € 49,50 p.p. excl. BTW
Coronaproof competitieve iPad games
Stronger Together is een door Summit Events ontwikkelde iPad game. Een game die het hele jaar door en op vrijwel iedere locatie georganiseerd kan worden.
Checkpoints
Bij Stronger Together worden uw gasten verdeeld over verschillende teams. Iedere team krijgt bij de start een iPad tot zijn beschikking. Op de iPad zien de teams een kaart van de omgeving met een checkpoint. Waar dit checkpoint zich precies bevindt, moeten de teams zelf zien te achterhalen. En ook de route naar het checkpoint moeten de teams zelf bepalen!
Opdrachten
Als een team een checkpoint heeft bereikt, dan opent zich op de iPad een opdracht. Dit kan een (kennis)vraag zijn, een raadsel, maar ook doe opdracht variërend van het maken van een teamselfie voor een locatie tot een opdracht waar de deelnemers worden getest op hun meer sportieve vaardigheden.
Verken de omgeving
Zodra een opdracht goed is uitgevoerd, wordt een nieuw checkpoint zichtbaar. Gedurende de hunt lopen de teams zo van checkpoint naar checkpoint en leren de omgeving op originele wijze beter kennen. De checkpoints bevinden zich op allerlei locaties.
Welk team wint?
Het team dat als eerste alle checkpoints heeft bezocht, krijgt informatie waar het finale checkpoint met een bijbehorende ‘schatkist’ zich ongeveer bevindt. Het team dat als eerste de code van de ‘schatkist’ weet te kraken, mag zich tot winnaar van de hunt uitroepen. Alleen gaat het niet lukken, welk team is het beste op elkaar ingespeeld en laat zien dat ze ‘stronger together’ zijn.
Stronger Together is zowel in het Nederlands als Engels beschikbaar.
Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!
EscapeGame is een interactief stadsspel wat je met maar ook tegen elkaar speelt. Ga op zoek naar de virtuele kluizen, los de puzzels op een kraak de codes. Het team dat het meeste geld buit maakt wint het spel!
Speel dit spannend ontsnappingsspel op locatie naar keuze. Deze EscapeGame is een ware uitdaging. Deze versie van de escaperooms gaat buiten de grenzen van de kamer waaruit ontsnapt moet worden. Als alle deelnemers verdeeld zijn in teams van 6-8 personen begint het spel. Op de zelf gekozen locatie gaan de teams kluizen uitkiezen die geopend moeten worden, maar dat zal niet zomaar gaan!
Iedereen zal zich maximaal moeten inzetten om alle puzzels, foto- en bouwopdrachten, proeverijen en doordenkers op te lossen. Samen met je eigen team ga je een onderlinge strijd aan tegen de andere teams, waarbij ieder team zoveel mogelijk buit zal proberen te bemachtigen. Samenwerking binnen de teams is dus erg belangrijk om de andere teams te kunnen verslaan.
Het spel wordt gespeeld met een speciale app op een ipad die ieder team meekrijgt. De escapegame kan gespeeld worden op een door je zelf gekozen locatie, met groepen tot 1.500 mensen groot. Graag denken we ook mee op het gebied van catering en opdrachten op maat, om deze ervaring tot in de puntjes te verzorgen.
Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!
Op zoek naar een uitje waarbij je de stad ontdekt met teamspelen (in teams van 2 of 3 personen) en met Geocoaching?
Dan is City Discovery Game jullie uitje.
City Discovery Game is dé nieuwe citygame van 2020. Geocaching 2.0. Navigeer met App naar de rijkdommen van de stad. Doe opdrachten, maak foto's en filmpjes met je mobiel op de Uitjes en Eten App en scoor zoveel mogelijk munten en punten. Zijn jullie de andere teams te snel af of scoren zij de punten? Ga de uitdaging aan met nieuwste en uitdagende uitje.
Recensies
Klanten die een uitje hebben gehad bij Uitjes en Eten geven hun uitje gemiddeld een 9,2!
Omschrijving programma
City Discovery Game is dé nieuwe city game van 2020. Jullie gaan bij de City Discovery Game op zoek naar de rijkdommen van de stad. Navigeer met de Uitjes en Eten App en scoor zoveel mogelijk punten. Zijn jullie de andere teams te snel af of scoren zij de punten? Durf de uitdaging aan met dit nieuwe spannende teamspel. Iedere stad waarborgt vele mooie schatten, maar waar ze te vinden zijn is niet altijd bekend. Lukt het jullie om de opdrachten te vinden? Ieder team ontvangt een eigen inlogcode en ziet op de mobiel diverse highlights op de plattegrond.
Als jullie bij een highlight arriveren verschijnen er opdrachten, vragen, linkjes én geheime hotspots. De munten liggen hier voor het oprapen - GO and GET them! Of is een ander team jullie te snel af geweest..? Laat je verrassen op deze interactieve ontdekkingstocht! Welk team wint de uiteindelijk de City Discovery Trofee?
Het spel kan afgesloten worden met een heerlijk 3 gangen diner. De leukte foto’s worden vertoond gedurende het diner.
Voorbeeld programma indeling
Alle tijden zijn flexibel en passen wij waar mogelijk naar uw wensen aan.
15.00 - 15.15 Welkom en uitleg programma
15.15 - 17.45 City Discovery Game
17.45 - 18.00 Afsluiting en prijsuitreiking
Inclusief
Prijs vanaf € 20,00 tot € 25,00 p.p. incl. BTW (voor alleen het spel, exclusief catering)
Vraag nu je vrijblijvende offerte aan en vertel ons jullie wensen zodat jullie bedrijfsuitje/ teamuitje een geslaagde dag wordt!
Spelen in teams
Narcos wordt gespeeld op je eigen mobiele telefoon of tablet. Nadat je onze app hebt gedownload, creëert deze een dynamisch speelveld rondom, zodat je op elke gewenste locatie het spel kunt spelen. Voor de optimale ervaring zoek je een locatie met veel straatjes en steegjes. Een stadscentrum is perfect om de omgeving te verkennen op een unieke manier.
Ondersteunde apparaten
Iedereen met een Apple of Android toestel kan het spel spelen. Zowel mobiele telefoons als tablets worden ondersteund. Deze toestellen dienen minimaal een databundel van minimaal 500MB te hebben.
Prijzen
Narcos is te spelen vanaf 4 personen De basisprijs van het spel ligt op 14,95 euro per speler. Teams bestaan uit ongeveer 3 of 4 personen, maar meer is natuurlijk ook mogelijk. We hanteren staffelkortingen bij grote groepen. Neem contact met ons op voor een heldere prijsopgave.
Aantal teams
Het spel is te spelen door enorm grote groepen die verdeeld in kleine teams corona-proof tegen elkaar kunnen spelen.
Locatie
Deze spannende outdoor game wordt gespeeld in de buitenlucht. Het spel is op elke locatie ter wereld te spelen op elk moment dat het jullie uitkomt.
Een stad ontdekken is nog nooit zo leuk geweest! Strijd in teams tegen elkaar in een Nederlandse stad naar keuze. Ontdek, werk samen en ontsnap voordat het te laat is!
In de stad zijn een twaalftal bommen verstopt. Aan jullie de taak om deze te ontmantelen. Ga met je team in de stad op pad, en red het leven van julliezelf en vele anderen!
Ieder opgeloste puzzel leidt tot een locatie waar jullie een bom vinden. Eenmaal gevonden, is het aan jullie om deze bom te ontmantelen. De puzzels zijn zeer divers. Van geluidsfragmenten tot cryptogrammen, alles komt aan bod!
Teamwork
Samenwerken is essentieel. Ben jij de ultieme padvinder om de locaties te achterhalen, of het geniale meesterbrein die alle puzzels weet te kraken? Verdeel de taken in je team goed en de overwinning komt steeds dichterbij! Leer de kwaliteiten van je collega's op een manier kennen als nooit tevoren.
Hints
Op verschillende manieren kunnen er hints verkregen worden, zodat alles uiteindelijk op te lossen is. De een gaat lekker wandelend op zoek naar een monument, terwijl de ander zich op een terrasje ontfermt over een cijferslot. Welk team is inventief, kan goed samenwerken en vindt als eerste de code van de uiteindelijke kist?
Het is aan jullie om alle bommen te ontmantelen binnen de tijd. Lukt dit en zijn jullie sneller dan de andere teams? Dan winnen jullie de felbegeerde trofee!
Hongerig geworden?
Wij kunnen tijdens, vooraf en/of achteraf een lunch of diner regelen. Laat het ons gerust weten. Voor bedrijfsuitjes hebben wij verschillende leuke restaurants en lunchrooms ter beschikking.
Hopelijk tot snel! Wij organiseren het graag voor jullie!
Voor meer informatie of een vrijblijvende offerte kunt u het aanvraagformulier invullen. Wij vertellen u graag meer over dit leuke teamuitje/ personeelsuitje.
Nieuwsgierig naar meer van onze te gekke teambuilding activiteiten? Klik op het tabblad 'andere activiteiten van dit bedrijf' voor Crazy 88, Wie is de Rat, Foute Bingoshow, Bedrijven quiz, Virtual reality en nog veel meer….
Het uitje dat volledig Coronaproof kan worden georganiseerd!
De stad is jullie speelveld. Bereid je voor op tikkertje zoals jullie het nog nooit hebben gespeeld. Ieder team heeft een eigen honk en probeert het Thuishonk van de tegenstanders te ontdekken door middel van raadsels en cryptische aanwijzingen. Speur de straten en pleinen af, op zoek naar mogelijkheden om de tegenstanders te foto-tikken. Maar juich niet te vroeg, want de andere teams zijn op jacht naar… jullie!
Alle teams strijden tegen elkaar. Om de meeste honken te veroveren en om zoveel mogelijk andere teams te foto-tikken. Jullie spelen het spel volledig op afstand, maar houden voortdurend contact met elkaar via de chat. Voor je het weet, verschijnt er een foto van jezelf op de groepsapp en weet je dat je weer getikt bent…
X-treme Foto Tikkertje is het ultieme uitje wat binnen de huidige Corona regels gespeeld kan worden. Jullie krijgen vooraf een box opgestuurd met gekleurde tasjes waaraan ieder team duidelijk te herkennen is. In de tasjes zit een kaart van de stad, een speluitleg en diverse attributen die jullie gaan helpen om alle raadsels op te lossen.
Spanning, achtervolgingen en uitdagende opdrachten. Dit is X-treme Foto Tikkertje en niemand gaat vrijuit!
Jullie zorgen zelf voor de verspreiding van de tasjes en een groepsapp. Het is ook mogelijk de tasjes op te halen bij een horecagelegenheid met een coffee to go. Voordat het spel begint, geeft de spelleider een uitleg via zoom en kan het spel starten. De spelleider is er gedurende het hele spel bij via de chat en zal ervoor zorgen dat de terechte winnaar met een leuke prijs naar huis gaat!
Neem gerust contact met ons op, wij vertellen u er graag meer over!
Programma voorstel
14:30 - 14:45 Ophalen van de spelmaterialen
14:45 - 15:00 Speluitleg via Zoom
15:00 - 17:15 Het spel: Extreme Foto Tikkertje!
17:15 - 17:30 Prijsuitreiking en inleveren van de materialen
Inbegrepen
Optioneel
Een knotsgek spel waarbij snelheid, samenwerking én plezier voorop staan!
Iedereen wordt van harte welkom geheten waar ter plekke de teams worden samengesteld.
Hierna zal ieder team vertrekken gewapend met smartphone én een flinke dosis lef en durf! Welkom bij deze spannende race tegen de klok én tegen elkaar.
Er kunnen 66 opdrachten voltooid worden. Dit zal zware spanningen opleveren binnen én tussen de teams. Wie voert de meeste opdrachten uit in een tijdsbestek van drie uur?
Gaat jouw team direct voor de hoogste punten, en tevens de meest gedurfde opdrachten of gaat jouw team op ‘safe‘ en gaat voor de meer makkelijke en snelle opdrachten?
• De uitvoering van de opdrachten moet worden vastgelegd op foto of video
• Zes opdrachten goedgekeurd? Bel dan snel met het basiskamp die je de volgende opdracht doorgeeft op een locatie in de stad.
• Wij kunnen in deze citygame opdrachten verwerken die werk gerelateerd zijn of met het bedrijf te maken hebben. Dat geeft een extra persoonlijk tintje aan de dag!
Wie is er het meest creatief? Wie zorgt voor lachende gezichten? Wie gaat er met de prijs naar huis?
Go Crazy is een hilarisch, interactieve citygame waarbij iedereen een hoop plezier zal beleven. Wij verzorgen deze citygame in iedere stad in Nederland.
Prijzen vanaf € 25,00 p.p. excl. BTW vanaf 20 personen.
Voor een meerprijs van € 12,00 p.p. kunnen wij dit programma uitbreiden met fietsen/tandems.
Vraag naar de vele mogelijkheden via onderstaand aanvraagformulier.
Met de Keverrally van Keveruitje beleef je gegarandeerd iets bijzonders met je collega’s, klanten of vrienden. Wie kent de Volkswagen Kever niet? Gegarandeerd dat mensen je na zullen kijken wanneer je langs toert in onze Kevers! En weer of geen weer: je zit altijd droog…
Het Keveruitje is een compleet programma voor een hele middag (of hele dag) fun. Na de uitgebreide koffie ontvangst mogen jullie zelf gaan toeren in Herbie, een Kever Cabrio of een Kever Coupé. Het kenmerkende kever geluid, een puzzelroute op schoot en samen toeren door het prachtige Hollandse landschap. Onderweg een uitdagende puzzelroute, diverse navigatie technieken, teambuilding tijdens de groepsopdrachten, bezoek aan een terrasje (met drankje) en héél véél fun. Niet voor niets werd onze Keverrally meerdere jaren gewaardeerd als leukste van Nederland.
Catering:
Ontvangst en drankje op het terras inbegrepen; etentje (zoals BBQ) na afloop mogelijk
Het weer:
Je zit altijd droog in onze kevers; het gaat dus altijd door
Uw wens:
Uw specifieke wens voor een bedrijfsuitje of jubileumprogramma werken we graag op maat uit.
Vul voor meer informatie over dit uitje of een vrijblijvende offerte onderstaand aanvraagformulier in!
Maak de koffer los vanaf de beginlocatie en probeer zoveel mogelijk handboeien van de Mystery Ring los te krijgen!
Elke handboei is voorzien van gekleurd cijferslot.
Weten jullie de codes van de cijfersloten te vinden en als 1e de kluis te openen?
Het meest hilarische spel van Nederland. Elk team probeert vanaf de beginlocatie hun koffer, welke vastgeketend zit, los te krijgen. Daarna kunnen zij de handboeien, welke vastgeketend zitten aan de Mystery Ring, proberen te kraken. Ga op zoek naar de codes van de cijfersloten van de boeien en los de diverse opdrachten en puzzels uit de Escape koffer op. Inventief zijn, samenwerken en plezier maken. Kiezen jullie voor het Gekste uitje van Nederland: Escape in the City?
Recensies
Benieuwd naar de recensies van Uitjes en Eten? Bekijk gerust de ervaringen van jullie voorgangers. Zij geven hun uitje gemiddeld een 9,2! uit ruim 400 recensies! Nieuwsgierig geworden? Klik dan hier.
Wat is Escape in the City ?
Omschrijving programma
Escape in the City is een hilarisch, spannend, boeiend en onvoorspelbaar teamspel. Het biedt veel meer mogelijkheden dan een room… De teams proberen de koffer vanaf hun startlocatie los te krijgen en kunnen daarna op pad om de handboeien, welke aan een Mystery Ring vastgeketend zitten, los te krijgen. Elke handboei is voorzien van een cijferslot. Los de puzzels, raadsels en onverwachte opdrachten op en vindt de codes in de stad.
Wees creatief en denk out of the box. In de Escape koffer vinden jullie de materialen die tot clues kunnen leiden. Hilarische foto-opdrachten van jullie verlossingspogingen vormen het perfecte bewijs. Samenwerken, inventiviteit, slim zijn en plezier maken dat is waar het om draait.
Wie neemt de leiding in het team? Wie vervult een sleutelrol? En welk team is als eerste los?
Voorbeeld programma indeling
Alle tijden zijn flexibel en passen wij waar mogelijk naar uw wensen aan.
14.00 – 14.15 Ontvangst met indeling teams en uitleg programma
14.15 – 16.45 Escape in the City met diverse codekrakers
16.45 – 17.00 Afsluiting en prijsuitreiking
Inclusief
Aantal personen Prijs per persoon
15 tot 20 € 35,70
21 tot 35 € 33,30
36 tot 50 € 29,65
50 of meer? Op maat
Optioneel bij te boeken:
Leuke tip voor jullie teamuitje/ personeelsuitje of bedrijfsuitje!
Is iedereen wel te vertrouwen? Dit vraag je je snel af in de spannende citygame “ontmasker de mol”. Er is namelijk één saboteur in jouw team aanwezig. Weet jij de Mol te ontmaskeren?
Kijk je ook elk jaar weer naar “Wie is de Mol?” en misschien naar De Mol België? En denk je elke keer weer, daar zou ik ook wel eens aan mee willen doen? Wij hebben hier wat op bedacht, onze citygame “Ontmasker de mol”.
Jullie worden opgedeeld in teams en met jou team probeer je zoveel mogelijk opdrachten goed te voltooien en geld te verdienen voor jouw teampot. Maarr… is iedereen wel te vertrouwen? In elk team zit namelijk een saboteur, de Mol, die probeert om de opdrachten te saboteren.
Hoe werkt het?
De groep wordt opgedeeld in teams. Elk team krijgt een tablet mee waarop het speelveld en locaties van de opdrachten zijn te zien. Alle teams hebben 120 minuten de tijd om zoveel mogelijk (teambuildings)opdrachten, puzzels en vragen te voltooien en hiermee geld te winnen voor de pot.
De Mol wil natuurlijk niet dat er geld wordt verdient voor de pot en zal proberen te opdrachten te saboteren. Expres foute antwoorden geven, verkeerde foto’s maken en tijd rekken zijn zo wat acties die De Mol kan uitvoeren. Echter zal hij/zij dit proberen zo onopvallend mogelijk te doen om niet door de mand te vallen.
De opdrachten zijn verdeeld in rondes en na iedere ronde geeft elk teamlid door wie hij/zij verdenkt de Mol te zijn.
Welk team heeft aan het eind van het spel de hoogste groepspot en welke Mol wordt het minst verdacht?
Voorbeeld Dagindeling
14.30 – 15.00 Aankomst met een drankje, uitleg programma
15.00 – 17.00 Spel Ontmasker de Mol
17.00 – 17.30 Einde spel, napraten onder het genot van een drankje
We kunnen de tijden geheel naar wens aanpassen.
Inclusief
Je kwam voor een ontspannen uitje met collega’s of een vrienden? Een dag ongecompliceerd genieten? Heerlijk. Totdat… Ga er even bij zitten en geef je oren en ogen de kost. Jullie krijgen een geheime missie!
Samen met je collega’s of vrienden ga je in teams proberen de missie te laten slagen. Overleggen kan, maar houd je oplossingen voor jezelf en jouw team. Er is een meesterbrein nodig. Dat van jou!
Wat staat je te wachten tijdens de Spy Game?
Jouw gezelschap wordt gastvrij ontvangen, welkom geheten met een drankje en we maken teams. Jullie zitten amper als plotseling blijkt dat er een ramp dreigt! Jullie worden gebombardeerd tot spionnen van de geheime dienst en moeten door goed samenspel deze ramp zien te voorkomen!
Terwijl de groep gewapend met aanwijzingen op pad gaat ontrafelt de missie zich langzaam. Door subtiele details en nieuwe informatie komen jullie steeds dichter bij de oplossing van deze missie. Kruip in de huid van James Bond, ontcijfer de exacte locatie en voorkom de grootste ramp van de geschiedenis!
Aan het einde van het spel komt de waarheid naar boven. Wie, hoe en waarom? Jullie antwoorden worden tegen het licht gehouden en de winnende teams ontvangen een toepasselijk cadeau. Dankzij jullie is de wereld weer een stukje veiliger geworden.
Wat zijn de kosten voor de Spy Game?
De Spy Game duurt ongeveer 3 uur.
De Spy Game speel je al voor € 28.21 p.p. exclusief 6% en 21% btw (€ 33,00 incl.*)
* vanaf 12 personen.
Inclusief twee drankjes (koffie, thee of fris) per persoon en iets lekkers bij ontvangst.
Kleinere gezelschappen en groepen groter dan 30 personen ontvangen een aangepaste offerte.
Voor meer informatie of een vrijblijvende offerte kunt u onderstaand formulier invullen.
BOSGOLF. De leukste variant op het echte golf en geschikt voor iedereen! (Corona proof)
Even er tussenuit
We nodigen u graag uit om te komen ‘Bosgolfen,’ een leuke en verassende variant op gewoon golf, waarbij gezelligheid, team-work en competitie hand in hand gaan. U kunt daarbij op een aangename manier en spelenderwijs even lekker genieten van de gezonde buitenlucht en het bos zelf!
Hoe gaat het in zijn werk?
Bosgolf wordt gespeeld met unieke, special hiervoor gemaakte clubs en bouncing balls. Het kan worden gespeeld in allerlei daarvoor geschikte bossen in heel Nederland, maar het kan ook in grote parken en andere opengestelde natuurgebieden of in aangepaste vorm op het strand, in de duinen, op de heide en zelfs in weilanden!
In het speelgebied wordt een parcours uitgezet met een diverse holes. Het doel van ‘Bosgolf’ is om met een team in zo min mogelijk slagen de baan langs te gaan en de bal in de holes te krijgen. Het team met de minste slagen per hole is uiteraard de winnaar! Simpel, maar o zo leuk! Op verzoek kan het spel verder veraangenaamd worden met een hapje en (een) drankje onderweg.
Een leuk spel voor iedereen
‘Bosgolf’ is geschikt voor alle leeftijden en je hoeft hier geen specifieke vaardigheden voor te hebben, al is enige kunde natuurlijk mooi meegenomen! Met wat geluk kan iedereen het en anders ligt het natuurlijk aan het bos, de tegenstanders, de zon dan wel de wind etc.!
Mooie afsluiting
Aan het einde van het spel worden de winnaars en zij die iedereen voor hebben laten voorgaan op gepaste wijze gehuldigd!
Bij Art of Events bieden we graag op maat gemaakte activiteiten aan. Deze zijn uiteraard corona-proof, maar daarom zeker niet minder leuk! Deze extra voorzorgsmaatregelen worden natuurlijk steeds weer op de nieuwe situatie en jullie wensen aangepast.
Referenties:
Humana
“Art of Events heeft de collega’s van Humana een erg leuke dag bezorgd. Het enthousiasme van het team straalde er van af. De onderdelen van bosgolf waren origineel en op een zeer aangename manier competitief. Je kon zelf kijken hoe fanatiek
je het wilde spelen met je clubje! Een echte aanrader!"
Vul voor meer informatie over dit uitje of een vrijblijvende offerte onderstaand aanvraagformulier in!
Klaar voor een sportief, maar toch oergezellig bedrijfsuitje? Dan kies je met de Highland voor het perfecte bedrijfsuitje. Dit is namelijk het vetste uitje van heel Nederla... euh Schotland! Boek snel bij Uitjesbazen, dé nummer 1 in bedrijfsuitjes en teambuilding activiteiten!
Maak kennis met Mr. John
Onder leiding van Mr. John gaan jullie de strijd met elkaar aan. Gekleed in Schotse kilt en muts gaan jullie beginnen aan de Highland Games. Het gaat hierbij niet om pure kracht, maar om teamspirit. Samenwerking, communicatie en strategie zorgen naast kracht en finesse voor een strijd als nooit tevoren. Dit alles maakt het een perfecte teambuilding activiteit.
Speel dé leukste Schotse spellen
Op de dag zelf
Jullie worden ontvangen op een door jullie gekozen locatie. Bij ontvangst wordt iedereen direct in Schotse kledij gehesen om in de stemming te komen. De teams worden gevormd en op ludieke wijze aan elkaar voorgesteld. De doedelzakmuziek kan hier uiteraard niet uitblijven... Nu kan de strijd echt losbarsten! De leukste Highland Games zullen voorbij komen. Denk aan bijlwerpen, jutezakwerpen, touwtrekken, whisheyvat rollen en nog veel meer...
Aan het einde van deze ludieke dag wordt het winnende team bekend gemaakt. De winnaars gaan er vandoor met de felbegeerde trofee en als extraatje een fles Scottish whiskey!
Hongerig geworden?
Wij kunnen vooraf, tijdens en/of achteraf een lunch, diner en/of borrel regelen. Laat het ons gerust weten en wij denken met jullie mee.
Prijs
Vanaf €29,50 per persoon
Duur
2,5 uur