Creatief Bedrijfsuitje in Bergen op Zoom

Filteren

Filters

De Leukste Lenteuitjes
Activiteiten: Spel & Ontspanning
Citygames & Beachgames
Topkeuze: Sportief & Actief
Kookworkshop & meer
Inspirerende Creatieve uitjes
Verbindende Teambuilding activiteiten
Eten, Drinken, & Feesten
Onvergetelijke Incentives/ buitenlandse reizen
Online
Zoekwoord
Zoekwoord
Gebied
Personen 0+
0
0
500
0500+
58 uitjes gevonden gevonden gebaseerd op de volgende filters
  • Creatieve workshops
  • Plaats, regio of provincie: Bergen op Zoom
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes
    Oesters Decoreren: Creatief & Culinaire Sensatie
    Wil je iets bijzonders maken én een gezellige tijd beleven? Tijdens deze 2 uur durende workshop oesters decoreren leer je hoe je oesters omtovert tot echte kunstwerkjes. Je kiest uit verschillende designs zoals vogels, bloemen, vissen en andere vormen. Met een ruime keuze aan kleuren en materialen maak je een creatie die helemaal bij jou past.

    In het kort

    • Creatieve workshop oesters decoreren
    • Keuze uit diverse designs en stijlen
    • Veel kleuren en materialen beschikbaar
    • Inclusief onbeperkt koffie & thee en een zoet hapje
    • Geschikt voor iedereen

    Tijdens de workshop decoreer je echte oesters tot unieke kunstobjecten. De oesters zijn na afloop op verschillende manieren te gebruiken:

    • Als kunstwerkje liggend of staand (standaardjes aanwezig)
    • Ingelijst in speciaal op maat gemaakte lijsten (groot of klein)
    • Als decoratief sieraden- of opbergbakje

    Zo krijgt jouw creatie een mooie plek in huis of wordt het een persoonlijk cadeau. 

    Goed om te weten

    • Tijdens het decoreren geniet je van onbeperkt koffie en thee, inclusief een zoet hapje.
    • Workshops vinden plaats bij Mijn Pronkstuk in Den Bosch of op locatie 

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    4 - 500 personen

    Race of the Robots daagt u op spectaculaire wijze uit.  Elk team bouwt een robot van aluminium en verzinkt metaal. Een vleugje 'hoogstaand techniek gevoel', een flinke dosis creativiteit en een partij strijdbaarheid bij het 'gamen' (om onderdelen te verdienen) maken van Race of the Robots een unieke teambeleving! In een zinderende finale strijden de teams, met de zelfgebouwde en op afstand bestuurbare robots, om de winst in de bloedstollende behendigheidsrace 'Race of the Robots'!

    Team Challenge met verrassende games
    Een deel van elk team gaat creatief aan de slag. De overige teamleden verdienen munten met het spelen van games. Met het gewonnen geld kunnen onderdelen worden gekocht in de 'Robot Store'.

    Race of the Robots
    In een echte arena gaan de verschillende robots strijden in een spannend toernooi. Er moeten diverse opdrachten worden uitgevoerd die de wendbaarheid, stevigheid en precisie van de gebouwde robot op de proef zullen stellen. Na het volbrengen van deze missie moet de robot zelf de eigen tijd stilzetten!

    Teamwork
    De controller van de robot moet - als in een estafette - worden overgenomen door elk teamlid. Dus elke behendigheidsronde is ook wérkelijk een teamaangelegenheid!

    Hoe onverschrokken, hoe handig, hoe bestuurbaar, hoe slim is de robot én het team dat daarachter schuilt? Welk team wint Race of the Robots?

    Programmaduur: 2,5 uur.
    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte over deze teambuilding het aanvraagformulier in!

    25 - 120 personen

    Wil je dit jaar echt wat leuks doen met het bedrijfsuitje? Een dagje TV en Film maken! Bij TVworkshop ben je aan het juiste adres. Je mag alles zelf doen zoals camera, licht, geluid en natuurlijk acteren. 

    Soap maken
    Nu is het dan eindelijk tijd om al die sappige roddels van de werkvloer vast te leggen in een echte soap. Gemaakt en gespeeld door jou en je collega’s!

    Speelfilm maken
    Kruip in de karakters van een bekende film en speel die scènes op je eigen manier. Wij monteren de film in een spannend resultaat!

    Commercial maken
    Waarom onthoud je dat ene spotje wel en dat andere niet? We gaan het je vertellen. En beter nog, we gaan er zelf een maken!

    Lipdub maken
    Met het hele bedrijf in 1 take een videoclip opnemen. Iedereen is een aantal uren met elkaar in touw om de clip zo leuk mogelijk te maken. 

    Videoclip maken
    Kanye West, Anouk, of een gouwe ouwe uit de 80′s. Samen maken we er iets moois van waar nog lang over nagepraat zal worden.

     Onze workshops staan garant voor een middag gezelligheid, lol en zeker ook een mooi creatief resultaat, je eigen soap, lipdub of spannende serie. 

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte onderstaand aanvraagformulier in! 

    10 - 500 personen
    Laat je creativiteit de vrije loop tijdens deze inspirerende workshop tassen schilderen. Onder deskundige begeleiding leer je verschillende schildertechnieken en maak je jouw eigen unieke katoenen tas. Of je nu beginner bent of al ervaring hebt met schilderen — deze workshop is creatief, ontspannen en vooral gezellig.
     
    In het kort
    •Workshop katoenen tas schilderen (2 uur)
    •Professionele materialen & begeleiding
    •Inclusief hapjes en onbeperkte koffie & thee
     
    Bij aankomst word je warm ontvangen en krijg je een korte introductie over de technieken en materialen die je gaat gebruiken. Daarna ga je zelf aan de slag met verf, penselen en jouw katoenen tas. Je ontwerpt een print die helemaal bij jou past — van abstract tot persoonlijk of grafisch.
     
    Tijdens de workshop is er volop ruimte voor persoonlijke begeleiding, tips en creatieve inspiratie.
     
    Na afloop ga je naar huis met jouw zelfgeschilderde tas: een uniek item voor jezelf of een origineel cadeau.
     
    Goed om te weten
    •Alle materialen zijn inbegrepen
    •Je neemt na afloop je eigen geschilderde tas mee naar huis
    •Onbeperkt koffie en thee inbegrepen, met iets lekkers erbij
    •Wijn en frisdrank zijn mogelijk tegen betaling (graag vooraf aangeven)
    •De workshop gaat door bij minimaal 4 personen
    •Workshops vinden plaats bij Mijn Pronkstuk in Den Bosch of op locatie 
    4 - 500 personen

    Hoe leuk is het om tijdens deze masterclass/workshop te ontdekken wat de kracht is van echte humor? Superspannend!! Maar ook enorm leuk en leerzaam om te doen.  Je leert alle basisregels van een professionele stand-up comedian.

    WAT MAG JE VERWACHTEN TIJDENS DEZE MASTERCLASS/WORKSHOP? 
    Als deelnemer mag je diverse keren een opdracht uitvoeren voor de groep. Alle situaties zorgen voor enorme lachsalvo’s. Wat zijn de valkuilen van het vak en hoe ga je hiermee om? Hoe ontwikkel jij jouw improvisatievermogen? En hoe creëer jij jouw geheel eigen stijl? Want dat maakt jou nog meer authentiek.

    Het einddoel van deze masterclass/workshop is dat je enorm hebt genoten en gelachen om alle verhalen en meest bizarre situaties. En daarnaast creëer je ook zelfvertrouwen, je leert de deelnemers op een andere manier beter kennen en je krijgt erg veel positieve energie. Out of the Box gaan op een zeer leuke manier.

    Zelfs voor professionele sprekers, dagvoorzitters, storytellers en/of presentatoren is onze masterclass/workshop een echte meerwaarde. We gaan intensief met elkaar aan het werk. En we geven elkaar nog meer positieve energie. 
    Informeer graag naar alle mogelijkheden en kies voor Comedy Events!

    10 - 200 personen

    Word de Rockstar van de afdeling: Muzikale Teambuilding die raakt

    Schuilt er in jouw teammanager een Freddie Mercury, is de HR-adviseur stiekem een ras-bassiste of pak jij zelf de hoofdrol in de spotlights? Ontdek tijdens het meest energieke teamuitje van Nederland wie de echte rockstars van de organisatie zijn en beleef een dag waarover nog maandenlang wordt nagepraat bij de koffieautomaat.

    Samenwerken als een band Bij Teambanding stappen jullie uit de dagelijkse routine en direct het podium op. Onder leiding van professionele muzikanten vorm je met je collega’s een volwaardige rockband. Of je nu kiest voor de drums, gitaar, bas, toetsen of zang: wij zorgen dat iedereen binnen recordtempo meespeelt op zijn of haar eigen niveau. Nog nooit een instrument aangeraakt? Geen probleem. De juiste begeleiding maakt muziek maken toegankelijker dan ooit.

    Kies voor Fun of Verdiepende Teambuilding Omdat elke organisatie een ander doel heeft, bieden wij twee duidelijke programma’s aan:

    • De Fun-beleving: De focus ligt volledig op ontspanning, humor en samen een te gekke show neerzetten. De perfecte beloning voor een succesvol project of een gezellige afdelingsdag.

    • Muzikale Teambuilding (Training): Voor teams die echt willen groeien. Muziek is de ultieme metafoor voor samenwerken. In dit programma gebruiken we de instrumenten om dieper in te gaan op de groepsdynamiek, communicatie en rolverdeling binnen het team. We maken patronen zichtbaar die ook op de werkvloer spelen, maar dan in een inspirerende, muzikale setting.

    Flexibiliteit op locatie Wij ontzorgen jullie volledig. Wij komen met de complete backline, alle instrumenten en onze coaches naar jullie eigen kantoor of een externe locatie in heel Nederland. Zoeken jullie juist een inspirerende plek buiten de stad? Dan verwelkomen wij jullie graag in ons grote muziekcentrum in Katwijk aan Zee.

    Het moment suprême De dag eindigt altijd met een knaller: een echt optreden in stijl (inclusief rockstar-outfits) waarbij de bands voor elkaar optreden. De adrenaline, het plezier en de nieuwe inzichten zorgen voor een onvergetelijke boost voor het groepsgevoel.

    10 - 150 personen

    Wilt u voor uw organisatie een groots evenement organiseren? Of zijn jullie nog zoek naar inspiratie om een onvergetelijke ervaring neer te zetten? Wij zijn gespecialiseerd in het organiseren van evenementen voor een groot aantal deelnemers maar ook een met een grootse beleving! 

    De Workshop Carrousel is een dag vol met inspirerende, creatieve en enerverende workshops. De deelnemers mogen zelf een keuze maken aan welke workshops ze deel willen nemen. Dit kunnen inhoudelijke workshops zijn, creatieve of fysieke workshops, enerverende of rustgevende alles is mogelijk! De dag wordt verdeeld in verschillende workshoprondes, waarin jullie steeds weer met iets anders aan de slag kunnen. Hieronder een greep uit de workshops die georganiseerd kunnen worden:

    • Theatersport
    • Improviseren
    • Cartoon tekenen
    • Visueel communiceren
    • Logo schilderen
    • Mindfulness
    • Meditatie
    • Tai chi
    • Creatief schrijven
    • Massage workshop
    • Authentiek spreken
    • Systemisch werken
    • Zingen
    • Stijldansen
    • Stembevrijding
    • Lachworkshop
    • Samenwerken
    • Percussieworkshop

    En er zijn nog veel meer varianten workshops mogelijk. Wij denken graag met u mee over de gehele organisatie van het evenement, of de invulling van een gedeelte. Maatwerk dat echt past! We zorgen altijd voor een onvergetelijke en inspirerende dag waar nog lang over nagepraat wordt.

    Voor meer informatie of een vrijblijvende offerte kunt u het aanvraagformulier invullen.

    100 - 2000 personen
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Op zoek naar een origineel idee voor een bedrijfsuitje of teambuilding? Maak je eigen Reclamespot!

    De Reclamespot mag je helemaal zelf bedenken en uiteraard krijg je van ons professionele ondersteuning om tot een mooi eindresultaat te komen.
    Deze workshop wordt meestal in groepen uitgevoerd (Uiteraard kan, Indien gewenst, de groep ook in zijn geheel één reclamespot maken. Bij verdeling in groepjes ontstaat een "wedstrijd-sfeer" en dat maakt het vaak leuker. Bij het maken van één reclamespot is het makkelijker om te focussen op een eindresultaat dat ook daadwerkelijk ingezet kan worden als PR-materiaal.
    Achteraf krijg je de gemonteerde versie van alle gemaakte reclamespots, inclusief titel en aftiteling naar keuze.

    In overleg is het mogelijk om de “Professional”-versie van deze workshop te doen met meerdere begeleiders en een PR-filmpje als eindresultaat.

    Voor meer informatie over dit uitje of een vrijblijvende offerte kunt u onderstaand formulier invullen. 

    Kijk voor voorbeelden op onze website: www.filmmetwillem.nl

    8 - 100 personen

    Beestachtig Schilderen

    Altijd al een beschilderde koe op uw schoorsteen of kast willen hebben? Of een levensgroot exemplaar in uw tuin? Bij ons kan dat tegen een betaalbare prijs. U kunt elk dier beschilderen wat u wilt; dus niet alleen een koe of paard. Eigenlijk is elk dier mogelijk. De indeling van de workshop staat garant voor tevreden gezichten bij iedereen. Ook wanneer u geen ervaring met schilderen hebt levert het samen met de professionele begeleider prachtige resultaten op. De beschilderde dieren worden uw eigendom. Wij zorgen dat de objecten netjes afgelakt bij u bezorgd worden. Zo houdt u een tastbare herinnering over aan een leuke maar bovenal creatieve dag. Dit zit allemaal bij de prijs inbegrepen. Heeft u het al bepaald? Waar uw kunstwerk een plekje krijgt?

    Wij bieden deze workshops aan sinds 2010. Wij hebben een reputatie opgebouwd als flexibele en betrouwbare partner. 

    Bent u niet in de gelegenheid om naar ons toe te komen? Geen probleem. Wij komen gewoon naar u toe en geven de workshop op iedere gewenste locatie.

    Vul het het aanvraag formulier in voor meer informatie of een vrijblijvende offerte. Zodra uw aanvraag verzonden is ontvangt u direct onze contactgegevens. Uw aanvraag wordt zo spoedig mogelijk beantwoord.

    1 - 750 personen

    Duik in een unieke teamuitdaging waarbij teamwork, creativiteit en een vleugje inventiviteit samenkomen. Geen techneuten vereist, want deze activiteit is ontworpen voor iedereen die zin heeft in een leuke en gezamenlijke ervaring!

    Beeld je in: jouw team werkt samen aan het bouwen van een soepel verlopende kettingreactie. Of het nu gaat om een slimme knikkerbaan, een eenvoudige Rube Goldberg-setup of iets geheel origineels – de keuze is aan jullie.

    Deze workshop draait om het bouwen aan succes als team. We voorzien een assortiment aan huis-, tuin- en kantoorartikelen waaruit je kunt kiezen om je creativiteit de vrije loop te laten. Het doel? Een vlekkeloze kettingreactie waarbij elk teamlid een essentiële schakel vormt. Het gaat hier om het delen van ideeën en het gezamenlijk ontwikkelen van een creatief project. Werk samen, geniet van het proces en ontdek jezelf als team.

    Het draait niet alleen om het eindresultaat, maar vooral om het plezier van het gezamenlijk bouwen. Dus, klaar voor een gezellige en boeiende activiteit waarbij jouw team niet alleen een kettingreactie op gang brengt, maar ook de onderlinge band versterkt? Pak deze kans, laat je creativiteit stromen en beleef samen een avontuur.

    • Geschikt voor iedereen.
    • Duur: 90 minuten of 120 minuten (met extra module)
    • Locatie: overal mogelijk, ook buiten!
    • Benodigheden: vlakke ondergrond en veel ruimte (3 tot 4 m2 p.p.) 

    Deelnemers waardeerden deze activiteit met een 9,2 gemiddeld.
    (bron: klantenvertellen.nl)

    REACTIES DEELNEMERS:

    "Heel gaaf hoe ieder stukje samenkomt tot een spetterend eindresultaat" 
    Charlotte Hendriks, Unilever,  (bron:klantenvertellen.nl) 

    "Uiterst knap hoe je in een korte tijd van complete chaos kunt komen tot een groot samenhangend / samenwerkend system. Er wordt op een leuke manier aanspraak gedaan op ieders creativiteit en samenwerking. En als het dan werkt, heerst er euforie. Aanjagers, dank voor deze leuke energizer!"
    Mari van der Burgt, Weir Minerals,  (bron:klantenvertellen.nl)

    20 - 250 personen

    De Kluis in Huis is een zelfstandige escapegame welke op afstand of in verschillende ruimtes tegen elkaar gespeeld kan worden. Speel het als battle tegen je collega’s en laat ze zien dat jullie het slimste team zijn! Jullie krijgen een Kluis en per team van 2-5 personen een koffer opgestuurd. Welk team weet als eerste alle raadsels te ontcijferen en de Kluis te openen?

    Op het oog is het een rommeltje op tafel, maar jullie weten beter. Hier wordt nagedacht, worden aantekeningen gemaakt en worden oplossingen gevonden. De tijd vliegt. Normaal een goed teken, maar nu even niet! Jullie zitten midden in De Kluis in Huis. Binnen 2 uur moet de Kluis open!

    Zodra een team de koffer open heeft, zien zij vijf kistjes, afgesloten met hangslotjes en allerlei losse materialen. Stap voor stap worden raadsels ontcijferd en codes gevonden. Elk kistje dat opengaat, brengt het team dichter bij de cijfercode van de Kluis. Maar de timer tikt door en de andere teams zijn ook al ver op weg…

    Bij grotere groepen kan De Kluis in Huis begeleid door één van onze enthousiaste spelleiders. Na de ontvangst en speluitleg zal er met de juiste begeleiding voor gezorgd worden dat alle teams op scherp blijven. Mochten de teams te lang vastlopen op een onderdeel, zal de spelleider ze ook van tips voorzien, zodat de strijd tot het einde voelbaar is.

    Prijs kleine groepen (exclusief verzending)
    1 team: € 59,50
    2 teams: € 111,50
    3 teams: € 163,50
    4 teams: € 215,50

    Bent u met een grotere groep of wilt u meer informatie? Neem gerust contact met ons op, wij vertellen u er graag meer over!

    Programma voorstel

    14:00 - 14:15 Ontvangst en speluitleg
    14:15 - 16:15 De escape game: De Kluis in Huis
    16:15 - 16:30 Afsluiting en nabespreking

    Inbegrepen binnen dit uitje

    • Per team een bomvolle koffer met opdrachten en raadsels
    • Een kluis met aftellende klok
    • Per team een kraskaart met tips

    Optioneel binnen dit uitje

    • Begeleiding ter plaatse
    • Lunch, borrel en/of diner
    • Combineren met andere activiteiten
    • Speciale wensen? Laat het ons weten!
    2 - 100 personen

    Altijd al willen winnen van je collega's en werkgever? Beleef topentertainment met comedians en quizmasters bekend van radio en televisie.

    Wij zorgen voor het totaalplaatje. Perfect voor o.a. een bedrijfsfestival, besloten event, themadag of teamweekend.

    Onze shows zorgen voor tranen van het lachen, originele vragen en de meest komische grappen. 

    Trakteer je gasten en medewerkers op een flinke dosis humor en entertainers van topniveau!

    Zullen we even kennis maken? We maken alles bespreekbaar en kijken uit naar je enthousiasme. 
    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

     

    1 - 1000 personen
    Film Teambuilding is de unieke creatieve motivatiebeleving dat plezier, entertainment, humor & het bouwen aan een perfect op elkaar afgestemd team combineert!
     
    Jullie bedrijfsuitje vol Plezier, Verbinding, Hilariteit & Teambuilding
     Samen met jouw collega's transformeer je tot hechte filmcrews en maak je onder begeleiding van televisie- en filmprofessionals ludieke bedrijfscommercials, spannende films, hilarische sketches, meeslepende documentaires, spetterende videoclips waarin jij, jouw organisatie en jouw collega's de hoofdrol spelen!
     
    Je leert elkaar tijdens dit personeelsuitje eens op een andere manier kennen
    Binnen de filmcrew(s) vervullen jullie amuserende ‘filmtaken’ zoals bijvoorbeeld : passievolle regisseur, voorbeeldige cameraman/vrouw, komische/avontuurlijke acteurs en vrolijke figuranten. Op deze wijze is iedereen actief bezig en is er voor ieder wat wils. Iedere groep krijgt een enthousiaste begeleider/regisseur die helpt om samen tot een filmisch kunstwerk te komen.
     
    Tijdens de opnames en de presentatie van jullie eigen film(s) zullen er vele collega's gieren van het lachen:)!

    Persoonlijk & Maatwerk
    Film teambuilding wordt exact naar wens gemaakt. Zo is het bijvoorbeeld mogelijk om op een ludieke wijze eigen (organisatie)boodschappen te verwerken in jullie avontuurlijke/hilarische film, spetterende videoclip of pakkende commercial vol humor:)
     
    Samenwerken
    Met Filmteambuilding beleef je de creatieve wereld van film maken optimaal en ervaar je samen plezierige momenten. Ook is de teamspirit beleving groot omdat een film alleen gemaakt kan worden door samenwerking binnen de filmcrew(s).

    Veel plezier, verbinding, samen communiceren, resultaat, creatieve & hilarische momenten zijn bij Filmteambuilding altijd inbegrepen.

    10 - 600 personen

    Wilt u een creatieve workshop (op maat) om het teamgevoel op het werk te versterken? Bij schilder-cursus.nl kunt u terecht voor bijzondere, creatieve, workshops. Bent u niet in de gelegenheid om naar ons toe te komen? Dan komen wij toch gewoon naar u toe. Wij garanderen dat wij de boel altijd netjes achter te laten. Heeft u geen eigen locatie of bent u toch bang dat het niet goed zal gaan bij u op locatie? Geen enkel probleem. Wij hebben in de afgelopen 15 jaar een groot netwerk opgebouwd van locaties waar we terecht kunnen. 

    Dus wat let u om de frustratie van u af te gooien tijdens een workshop verfsmijten? Of om Beestachtig te schilderen? Neem contact met ons op voor een vrijblijvende prijsopgave.

    15 jaar geleden begonnen we voorzichtig met de workshop Beestachtig schilderen. En onze eerste advertentie was bij wegmetdebaas.nl. Toen hadden we niet kunnen bedenken dat onze concepten zo’n succes zouden worden. De workshop Beestachtig schilderen (beschilder je eigen dier naar keuze) was de eerste, daarna volgden Verfsmijten, Tuinbanken schilderen, het tijdens corona ontwikkelde Puzzle-painting en zo kunnen we wel doorgaan. Het heeft ons in die 15 jaar veel gebracht. Duizenden mensen hebben bijgedragen aan het succes van onze workshops.

    En onze workshops zijn ideaal gebleken voor:

    - Teamuitjes, teambuilding
    - Vrijgezellenfeesten
    - Familiefeesten
    - Bedrijfsfeesten van relatief klein tot heel groot etc.

    Wilt u meer informatie over onze workshops neem dan contact met ons op. Onder al de mensen die dit jaar een workshop boeken verloten we een workshop (eventueel op locatie) voor 10 personen. Om te vieren dat we al 15 jaar dit geweldige werk mogen doen.

    5 - 200 personen

    Wil je je team wakker maken? De organisatie transformeren naar een levende organisatie, dan is de SPOT ON training heel geschikt. Het is een leuke lichte energieke dag, die begint met een theatershow. Daarna gaan mensen bezig met hun eigen unieke rol in het team of binnen de organisatie. Er wordt onderzocht hoe er weer nieuwe spirit en nieuwe energie kunnen inzetten om met volle kracht vooruit te gaan.

    SPOT ON is typisch een dag waarop nieuwe doelen geformuleerd kunnen worden, nieuwe mensen elkaar kunnen leren kennen, teams opnieuw hun vorm en doel kunnen bepalen. We werken oa met persoonlijke gebruiksaanwijzing, teamspirit, creatie-regie, kortom allerlei werkvormen om een energieke lichte dag te maken waarin medewerkers weer de zin van hun werk gaan inzien en er weer zin in krijgen.

    Doel is nieuwe inspiratie ontvangen, elkaar beter leren kennen, doelstellingen van de organisatie helder te krijgen, SPOT ON kick-off.

    8 - 200 personen

    Over deze pagina

    Een creatief bedrijfsuitje is niet alleen leuk...Een creatieve bedrijfsuitje in Bergen op Zoom helpt u ook bij het verbeteren van de verhoudingen in uw team. U kunt bij een creatief bedrijfsuitje in Bergen op Zoom bijvoorbeeld denken aan samen schilderen of een kunstwerk maken waarbij samenwerken en oplossingsgericht denken centraal staan. Maak samen in 1 dag een kunstwerk voor op kantoor, of een leuke bedrijfsfilm. Tijdens een creatief bedrijfsuitje in Bergen op Zoom kunt u gericht iets leren over uw collega's en over het maken van kunstwerken.

    WegmetdeBaas heeft voor u de leukste en beste creatieve beddrijfsuitjes in Bergen op Zoom gevonden. Bij ons vindt u alles overzichtelijk op 1 plek. Van creatief bedrijfsuitje schilderen van klompen in Bergen op Zoom tot het maken van sieraden of films.