Citygames in Bergen op Zoom - WegmetdeBaas.nl

Filteren

Filters

Activiteiten: Spel & Ontspanning
Citygames & Beachgames
Topkeuze: Sportief & Actief
Kookworkshop & meer
Inspirerende Creatieve uitjes
Verbindende Teambuilding activiteiten
Eten, Drinken, & Feesten
Onvergetelijke Incentives/ buitenlandse reizen
Online
Zoekwoord
Zoekwoord
Gebied
Personen 0+
0
0
500
0500+
101 uitjes gevonden gevonden gebaseerd op de volgende filters
  • Spannende Citygames
  • Plaats, regio of provincie: Bergen op Zoom
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Een citygame vol echte verhalen. Wie verzamelt als Paparazzi de beste scoops en wint het spel? Start de achtervolging en leer elkaar écht kennen!

    Ontdek alle verhalen uit jouw team

    Paparazzi On The Run is een citygame helemaal gebouwd rond jullie team. Vooraf vult iedereen een korte vragenlijst in. Wij verwerken de antwoorden tot een unieke citygame vol echte verhalen. Wie verzamelt als Paparazzi de beste scoops en wint daarmee het spel? Pak je camera en start de achtervolging!

    Waarom kiezen voor deze activiteit?

    • Jullie verhalen. Jullie game: Jullie bepalen zelf welke verhalen boven tafel komen. Jullie stellen de vragenlijst zelf samen, die spelers vooraf invullen, zodat de game draait om jullie team, inside jokes en verborgen talenten.

    • De jacht stopt, de verhalen niet:  Winnen is mooi, maar de echte winst zit in de momenten die je vastlegt. Foto’s, video’s en verhalen waar nog lang om gelachen wordt. De achtervolging stopt misschien, de verhalen niet.

    Hoe het werkt

    • Op jacht naar headlines: Als paparazzi gaan jullie, gewapend met een smartphone, op jacht naar alle verhalen uit jullie team. Grappige anekdotes. Verrassende feiten. Inspirerende onthullingen. Alles wat jullie ontdekken kan geld waard zijn. Hoe beter jullie scoop, hoe hoger de beloning van de redactie.

    • Elke stap een nieuwe scoop: In de app duiken overal kansen op. Sommige verhalen liggen voor het oprapen. Andere moeten jullie verdienen, kopen of slim vrijspelen. Hoe meer je loopt, hoe groter jullie speelgebied wordt. Hoe slimmer je zoekt, hoe waardevoller jullie informatie. Maar vergeet niet: andere teams jagen op precies dezelfde primeurs.

    • Alles voor de primeur: Jullie starten met een redactiebudget. Genoeg om te beginnen, niet genoeg om alles te ontdekken. Koop je die ene tip die misschien goud waard is? Of kies je ervoor om geld bij te verdienen… Hoe verder het spel vordert, hoe duurder sommige informatie wordt. Slim plannen is net zo belangrijk als goed speuren.

    • De race naar de redactie: Na 2 uur moet alles worden ingeleverd. Te laat komen is geen optie. Het team dat de meeste informatie ontdekt en die informatie bij de redactie inlevert verdient het meeste geld en wint het spel.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    6 - 500 personen

    Beleef een wel heel speciale kroegentocht. Met onze speciale app ziet u een interactieve plattegrond van de stad, met daarop de gezelligste kroegen en de mooiste highlights. Op elk punt wacht u een leuke raadselvraag of een interessante vraag over de stad. Ontdek de gezelligste kroegen en cafés waar u een drankje kunt drinken en bepaal zelf het tempo van deze kroegentocht!

    Tijdens het spelen kan je ook de app pauzeren om bijvoorbeeld ergens een terrasje te pakken. 

    Het Kroegentocht 2.0 spel is mogelijk in Nederland, Engeland en België.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    1 - 5 personen

    De CityGame is het leukste bedrijfsuitje in de stad! De interactieve Game zorgt voor spanning tussen de verschillende teams. Tijdens de CityGame worden alle teams op verschillende onderdelen uitgedaagd. Punten worden gescoord door vragen goed te beantwoorden en opdrachten goed te vervullen.

    De CityGame is een spannend en afwisselend programma in de stad. De voortgang van de Game is te volgen op de iPad. Sta je nog steeds eerste? Wat is ons volgende waypoint? Zijn er nog bonusvragen beschikbaar en hebben we nog berichten gekregen van andere teams? Kortom, een geweldige manier om de stad en je collega’s beter te leren kennen. We kunnen jullie tijdens de CityGame voorzien van allerlei originele hapjes en drankjes.

    De vragen en opdrachten zijn volledig bedrijfsgerelateerd te maken, waardoor de CityGame veel persoonlijker wordt. Zo is het zeer geschikt te maken voor bedrijfsuitjes, teamuitjes, productintroducties, relatie-evenementen of als afsluiting van vergaderdagen.
    Kortom: Een dag, of halve dag, de mooiste plekken van de mooiste steden van Nederland of België (her)ontdekken, terwijl je een hightech competitie speelt tegen je collega’s!? Speel de CityGame! Leuk als variant op escaperooms en leuk om te spelen als teamuitje/ personeelsuitje/ bedrijfsuitje.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    20 - 600 personen

    Tijdens dit teambuildingspel volgen de teams een route die via de ipad wordt aangegeven en komen jullie uitdagende vragen en challenges tegen met de meest gevarieerde foto/video opdrachten en minigames. Deze worden gelijk door ons als jury beoordeeld en gelijk teruggekoppeld!

    De teams starten vanuit jullie eigen locatie of gekozen horeca gelegenheid.

    De vragen en foto/video opdrachten komen in beeld, als je op het juiste plekje in de stad staat. Zoek tevens de locatiepunten die aangegeven zijn en verzamel zo veel mogelijk antwoorden en foto's.
    De Challenge is een echte team wedstrijd! U kunt realtime de score van uw team en de andere teams volgen en ze dwarsbomen met verschillende gadgets.

    Samenwerken, humor en een beetje lef is hard nodig tijdens deze City Challenge, want vaak is het hele team nodig om aan de voorwaarden van de opdrachten te voldoen.

    Bij terugkomst en de borrel ziet iedereen op het scherm alle resultaten van de foto-opdrachten die gemaakt zijn. Een kwartiertje later volgt de prijsuitreiking met de daarbij de leukste video's van ieder team.

    We sturen jullie al het beeldmateriaal wat gemaakt is. Een blijvende herinnering om nooit te vergeten!

    20 - 600 personen

    Maffia Stadsspel

    Blijken jullie Maffia DNA te hebben?

    Lukt het jullie om de macht over te nemen van deze familie en het complete kapitaal? Speel Maffia Stadsspel en wordt de nieuwe Don!

    Wat staat je te wachten tijdens Maffia Stadsspel!
    We beginnen rustig en onder het genot van een welkomstdrankje volgt er een uitgebreide briefing over het Maffia Stadsspel. Tijdens dit super spannende stadsspel moet je als team de machtigste familie van de stad worden. Je komt op afpers- en omkooplocaties in het stadscentrum en door het afpersen en omkopen van de juiste personen bouw je gedurende het spel een steeds groter wordende kapitaal op. Daarnaast ontvang je steeds meer informatie over hoe de Maffiabaas eruit ziet en waar hij zich verscholen houdt.

    Je gaat als team op pad gewapend met een mobiel en een stadsplattegrond. Hierop staan meerdere afpers- en omkooplocaties. Wanneer je op een locatie aankomt krijg je direct een opdracht of vraag door. Voer dit goed uit, bouw je kapitaal langzaam op en ontcijfer het uiterlijk en de locatie van de Don. Welk team zal als eerste de Don ontmaskeren en zijn scepter overnemen? Snelheid en tactisch inzicht zijn bij het Maffia Stadsspel van levensbelang.

    Aan het einde keert iedereen terug en wordt onder het genot van een drankje het winnende team bekend gemaakt!

    Honger naar meer?
    Een lunch of diner als afsluiter is een kroon op je speurwerk. Dit zit niet bij de prijs inbegrepen, maar er zijn diverse mogelijkheden. Neem contact op voor onze opties. Maffia Stadsspel! is in diverse steden in Nederland te spelen (ook in het Engels en het Frans). Het spel kan naar wens op iedere locatie uitgezet worden.

    4 - 5000 personen

    Wat begon zoals een dag als alle anderen... Wordt een dag om nooit meer te vergeten! Het verhaal gaat, dat een collega/vriend(in) is ontvoerd…

    Tijdens dit interactieve teambuilding programma moeten jullie je collega/vriend(in) vrijkopen door zoveel mogelijk losgeld bij elkaar te verdienen. Hierbij wordt de goede samenwerking, de commitment, de creativiteit en destressbestendigheid van jullie op de proef gesteld. Het geëiste losgeld verdien je door de route te volgen die de app aangeeft. Onderweg verschijnen verschillende opdrachten op het scherm. Door de opdrachten zo goed mogelijk uit te voeren ontvang je losgeld.

    Je kunt chatten met de ontvoerders en het spel wordt duidelijk uitgelegd en begeleid door onze beste begeleiders! In je eentje zijn de opdrachten niet te doen… en daarom hebben jullie iedereen in het team hard nodig om zoveel mogelijk losgeld te verdienen!

    Onderweg moeten ook foto's en filmpjes gemaakt worden, deze worden na afloop van het evenement naar jullie verstuurd. Het team dat gedurende de tocht het meeste losgeld bij elkaar heeft verdiend, is in staat om de ontvoerders te kunnen betalen en zo jullie collega/vriend(in) vrij te kopen en wint de Most Event hoofdprijs!

    5 - 400 personen

    Stap terug in de tijd en dompel jezelf onder in de gouden jaren van de 80's, 90's en 00's met onze sensationele 80's, 90's en 00's Quiz! Verzamel je vrienden, collega's of familie en bereid je voor op een onvergetelijke reis door de tijd vol nostalgie, plezier en competitie!

    Bij onze interactieve quiz draait alles om teamwork en spanning. We verdelen de groep in teams van ongeveer 5 personen, zodat je samen met je vrienden de kans krijgt om je kennis te testen en herinneringen op te halen aan de meest iconische momenten uit deze decennia.

    Dankzij onze moderne quizknoppen en software bieden we een breed scala aan spelvormen aan, zodat geen enkel moment saai zal zijn. Van snelle vragenrondes tot uitdagende puzzels, onze quiz heeft voor elk wat wils!

    Herinner je je het razend populaire programma "5 tegen 5" nog? Nu is het jouw kans om zelf deel te nemen aan dit programma en te laten zien wat je in huis hebt! En wie kent het legendarische "Rad van Fortuin" nog? Stap op het podium en draai aan het rad voor geweldige prijzen!

    Maar dat is nog niet alles! Onze quiz zit boordevol verrassende onderdelen die je terugbrengen naar de hoogtijdagen van de 80's, 90's en 00's. Wat dacht je van ‘Can you feel it?’ Durf jij het aan om je handen in de voeldoos te steken en te raden welke gadget uit de jaren 90 je voelt? Bereid je voor op een stortvloed van 'ohja'-momenten en deel mooie herinneringen met je team!

    En als klap op de vuurpijl sluiten we af met een knotsgekke muziekbingo! Pak je kaart erbij en luister goed naar de muziek. Wie als eerste een horizontale rij op zijn bingokaart vol heeft, wint punten voor zijn team en gaat naar huis met de legendarische oud Hollandsche snoepzak of zelfs de champagne!

    Mis deze kans niet om terug te gaan in de tijd en herinneringen op te halen aan de geweldige 80's, 90's en 00's! Onze enthousiaste quizmaster zorgt voor een avond vol plezier, lachen en herinneringen die je nooit zult vergeten!

    10 - 800 personen
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    De E-Battle
    Met prachtige E-Scooters de strijd aangaan met je collega's, team of familie!. Wie wil dat nou niet? Op een leuke, educatieve en moderne manier wordt deze citygame gespeeld.

    Hoe wordt de citygame gespeeld?
    In teams ga je met het Gamebook de stad in en voer je de opdrachten uit. Alle antwoorden worden via Whatsapp gestuurd naar de spelleider in de vooraf aangemaakte groepsappen. de opdrachten kunnen bestaan uit dingen opzoeken op internet, maar ook zijn er verschillende foto-opdrachten en doe opdrachten. De opdrachten zijn in verschillende catogorieën verdeelt.

    Kortom een hilarisch spel waar je ook nog eens wat van leert.

    De E-Battle Special in inclusief flesje water en en snack voor onderweg, en tijdens de pauze kunt u kiezen uit koffie/thee met iets lekkers of een drankje en een hapje !!! 
    E-Battle Special met E-Scooters en E-Choppers vanaf 24 personen.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    Bent u met minder personen en lijkt het leuk om segway te rijden? Kom dan naar onze locatie op de Veluwe!   Bos en Heide Segway tour vanaf 8 personen


    Prijs vanaf €74,50 p.p excl. btw, inclusief verzekering, gebruik helmen, transport en begeleiding van van instructeurs.

     

    24 - 200 personen

    Klaar om de stad te ontdekken? Tijdens City Discovery Game ontdekken jullie de geheimen van de stad terwijl jullie kennis getest wordt. Weten jullie de verborgen plekjes in de stad te vinden en de bijbehorende opdrachten uit te voeren?

    Wat is City Discovery Game?
    - Interactieve manier om de stad op een andere manier te leren kennen in combinatie met de Uitjes en Eten app
    - Aanwijzingen en aanmoediging op afstand van de Uitjes en Eten begeleider
    - Prijs voor het winnende team

    Omschrijving programma
    Bij aankomst belt de begeleider jullie voor een korte introductie en het opstarten van het spel. Zodra jullie zijn ingelogd en de teams zijn ingedeeld kunnen jullie van start! Aan de hand van verschillende opdrachten ontdekken jullie de stad terwijl jullie kennis op de proef wordt gesteld, ondertussen worden jullie aangemoedigd om leuke foto’s te maken. Welk team weet de meeste geheime plekjes in de stad te vinden?
    Het is ook mogelijk om deze activiteit te combineren met een lunch of diner. 

    Waarom kiezen voor Uitjes en Eten?
    Wij organiseren al 20 jaar lang bedrijfsuitjes en teamuitjes door heel Nederland en België. Zoals wijzelf altijd graag zeggen: Wij maken blij! Benieuwd naar de ervaringen van groepen die jullie voor zijn gegaan?

    8 - 2500 personen

    Kan jij verdwijnen van de radar? Verdwijn met je team van de radar en zorg dat je uit handen blijft van de hunters, tijdens de super spannende citygame The Hunt.

    Een groep bankovervallers is net ontsnapt uit de gevangenis en probeert nu alle kluizen in de stad te kraken. De hunters proberen hen te stoppen! Wie zal deze strijd winnen?

    Met deze citygame kruip je in de huid van zowel een crimineel als een jager. De rollen worden halverwege namelijk omgedraaid. Welk team heeft de beste tactiek en wie toont het meeste lef?

    Hoe werkt het?
    De groep wordt opgedeeld in teams van 5 tot 6 personen. Elk team heeft één hoofdtelefoon nodig met de gratis spel-app waarop het speelveld (de stad) is te zien. Hierop zie je een plattegrond van de stad met daarop de kluizen en personages.

    Als criminelen moet je zoveel mogelijk kluizen zien te kraken en daarmee zoveel mogelijk geld te verdienen. Maar tegelijkertijd wel uit handen zien te blijven van de hunters. Ben je een hunter dan is jouw taak om zo snel mogelijk de criminelen op te sporen en ze in de kraag te vatten.

    Verzamel met jouw team zoveel mogelijk geld en kroon je tot de beste hunters of tot de grootste criminele meesterbreinen van de dag. Onder het genot van een welverdiend drankje worden de winnaars bekendgemaakt.

    Voorbeeld Dagindeling. We kunnen de tijden geheel naar wens aanpassen.
    14.30 – 15.00 Aankomst met een drankje, uitleg programma
    15.00 – 16.30 Spel The Hunt
    16.30 – 17.00 Einde spel, napraten onder het genot van een drankje

    Inclusief

    • Professionele Begeleiding
    • Gebruik materialen
    • Foto's
    • Prijs winnende team
    • Eventuele catering

    NIEUW!! Doe het zelf versie van The Hunt
    Uitje organiseren maar te maken met een beperkt budget? Dan biedt een doe-het-zelf spel de uitkomst. Doe-het-zelf spellen zijn uitjes die je speelt met je eigen smartphone en zonder spelleider. Op deze manier kan je al een uitje organiseren voor slechts 17,50 euro per persoon. 

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    6 - 250 personen

    Het meest spannende bedrijfsuitje, Escape in the City! De stad verandert in jullie escape room. Weten jullie de codes te kraken aan de hand van de verschillende opdrachten? Open als eerste de kluis en ga er met de winst vandoor!

    Wat is Escape in the City?
    -
    Spannend ontsnappingsspel onder begeleiding van de spelleider van Uitjes en Eten
    - Werk samen om de codes te vinden en te kraken
    - Battle om de felbegeerde Escape in the City trofee

    Omschrijving programa
    Elk team krijgt een koffer overhandigd welke vast zit met handboeien. Aan jullie de taak om zo snel mogelijk los te komen en de koffer te openen. In de koffer vinden jullie verschillende gekleurde cijfersloten om een mystery ring. Los de uitdagende puzzels, raadsels, doe-, denk- en foto-opdrachten op en vindt de juiste codes! Welk team breekt het eerste los en pakt een voorsprong in de finale? Het team dat het finalespe als eerst oplost gaat er vandoor met de enige echte Escape in the City trofee!
    Het is ook mogelijk om deze activiteit te combineren met een lunch of diner. 

    Waarom kiezen voor Uitjes en Eten?
    Wij organiseren al 20 jaar lang bedrijfsuitjes en teamuitjes door heel Nederland en België. Zoals wijzelf altijd graag zeggen: Wij maken blij! Benieuwd naar de ervaringen van groepen die jullie voor zijn gegaan?

    15 - 1500 personen

    Crazy 88 van Huisbrand Events in Nederland en België brengt het beste (en het slechtste) bij jullie naar boven tijdens dit bedrijfsuitje, groepsuitje of vrijgezellenfeest in de dor jullie gekozen stad. Jazeker, bekent van Tv en altijd grappig, spannend en gezellig tegelijk! Gekke en ludieke opdrachten uitvoeren in hoog tempo, in verschillend teams, dat is waar het in feite om draait. Een verrassende competitie met een climax van jewelste! In bijna elke stad in Nederland of België door Huisbrand Events te organiseren! 


    Jullie worden in het centrum van de door jullie gekozen stad opgesplitst in Teams van 5 - 8 personen en op pad gestuurd met belachelijke, hilarische en uitzinnige opdrachten. De uitvoering van de opdrachten moet als bewijs worden vastgelegd met de filmcamera en dit alles ook nog eens binnen de aangegeven tijd!


    Zijn jullie in het gezelschap van 'daredevils' en doorzetters? Dan is deze Crazy 88 de kans om de boel op stelten te zetten! Eens kijken wie van jullie de opdrachten allemaal tot in detail het best uitvoert.


    Natuurlijk doen jullie het uiteindelijk voor de eer en de hoofdprijs die na afloop door ons wordt overhandigd! Onze jury houdt uiteraard rekening met de presentatie en de accurate uitvoering! Veel plezier!


    Inclusief:

    - Professionele begeleiding
    - Versnapering voor onderweg
    - 1 consumptie (bier, fris, huiswijn, koffie en thee)
    - Filmcamera's tijdens het spel
    - Leuke prijs voor het winnende team
    - Alle filmpjes digitaal na afloop
    - Te boeken op uw gewenste dag en tijdstip!

    Prijs: 
    10 - 19 personen: € 27,50 p.p. excl. BTW
    20 - 29 personen: € 24,50 p.p. excl. BTW
    vanaf 30 personen: € 21,50 p.p. excl. BTW


    Voor minder deelnemers reserveren?

    Bij Huisbrand Events kunt u elk arrangement in de door u gekozen stad op maat reserveren, ook als u met minder personen wilt deelnemen. Als u het standaard minimale boekingsbedrag betaalt, is elk uitje dat u selecteert zo door ons te organiseren.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in en zet de gewenste stad er graag ook even bij, zodat wij u direct de juiste informatie kunnen sturen!

    10 - 2000 personen

    Een opwindend en interactief straatspel voor teams! Word de ultieme vastgoedmagnaat in het levensechte Monopoly-spel, waar je strategieën bedenkt, deals sluit en de stad verkent op jacht naar eigendom. 

    Na een uitgebreide speluitleg via de mail en van onze begeleider telefonisch , download je de app en ga je op pad. Vorm teams en begin met het spel! Het doel? Verzamel zoveel mogelijk straten en huizen door slim te onderhandelen en tactisch te manoeuvreren door de stad. Wat als een team failliet gaat? Teams kunnen eenmalig bij de bank een lening afsluiten als laatste redmiddel. Salaris- en premieopdrachten bieden kansen om extra geld te verdienen en financiële problemen te vermijden. 

    Toch liever een begeleider op locatie en/of een lunch of diner erbij.  Alles is mogelijk! Vraag naar de mogelijkheden. Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    2 - 500 personen

    De Pelgrimscode; doorkruis de stad, kraak de code en vind de pelgrimsschat!
    Het tv-programma De Pelgrimscode was een groot succes op de buis. En nu ook bij TB Events, want bij ons speel je De Pelgrimscode als spannende citygame, ideaal voor groepsuitjes of bedrijfsuitjes. In groepen doorkruis je een stad op zoek naar verschillende historische plekken. Daar vind je aanwijzingen die je team steeds een stap dichterbij het einddoel brengt: de locatie van de pelgrimsschat!

    Wat staat je te wachten tijdens De Pelgrimscode?
    Zoals de naam al doet vermoeden, transformeren alle deelnemers tijdens dit spel tot pelgrims, op weg naar dat ene ‘hogere doel’: de pelgrimsschat. Voor je op pad gaat volgt er eerst een uitgebreide briefing en een drankje met iets lekkers, zodat iedereen goed voorbereid aan de tocht begint.

    Dan gaat je team de stad in, op weg naar de eerste historische beproeving. Al puzzelend en door het goed uitvoeren van opdrachten probeer je de eerste code te vinden. Heb je ‘m gevonden? Dan weet je de volgende uitdaging te vinden! Aan de hand van eliminatiespellen kan je team bonusaanwijzingen verdienen. Ook kunnen jullie in bezit komen van een speciale sleutel en deze inzetten voor een vrijstelling of een extra aanwijzing. Maar pas op, want op dat moment komt een ander team naar keuze in het bezit van deze belangrijke sleutel. Bedenk dus goed wanneer je ‘m inzet. Zo wordt je team steeds handiger en speuren jullie jezelf zo richting de pelgrimsschat. Moge het scherpste team winnen!

    Aan het einde van het spel keer je terug naar het ontvangstpunt. Onder genot van een laatste drankje volgt de prijsuitreiking.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte onderstaand aanvraagformulier in!

    6 - 500 personen
    De Wanted Citygame is begonnen!
    Zijn jullie slim en snel genoeg om twee uur lang uit handen te blijven van het achtervolgende team? Of lukt het de Hunters om de voortvluchtigen op tijd in de kraag te vatten? Dit zenuwslopende achtervolgingsspel staat garant voor spanning, actie en teamwork!

    Ga met collega’s, vrienden of familie de uitdaging aan in dit meeslepende kat-en-muisspel. De teams worden ter plaatse ingedeeld. Het voortvluchtige team krijgt een paar minuten voorsprong en mag zich daarna alleen lopend of beperkt met vervoer verplaatsen. Ondertussen ontvangen de achtervolgers live GPS-updates om de jacht te openen.

    Maar let op: je mag niet twee keer dezelfde route nemen, niet langer dan 10 minuten hetzelfde vervoermiddel gebruiken, je mag geen gebouwen in én je moet binnen het stadscentrum blijven. Strategie, snelheid en samenwerking zijn cruciaal. Wie weet zijn jullie de ongrijpbare winnaars!

    Hoe verloopt een potje Wanted?
    Jullie worden ontvangen met een welkomstdrankje, waarna de spelregels duidelijk worden uitgelegd. Zodra de teams zijn samengesteld, is het tijd om te verdwijnen — letterlijk.

    De achtervolgers krijgen live toegang tot de locatie van het andere team en zetten de achtervolging in. Door slimme hints, scherpe analyse en samenwerking kun je de anderen te slim af zijn… of juist vangen!

    Na een enerverende jacht verzamelen alle teams zich weer op de startlocatie. Onder het genot van een drankje volgt de bekendmaking van het winnende team. Bereid je voor op adrenaline, lol en onvergetelijke momenten in deze unieke citygame!
    6 - 5000 personen

    Over deze pagina

    De leukste Citygames in Bergen op Zoom  hebben wij voor u verzameld op WegmetdeBaas! 
    Citygames in Bergen op Zoom vindt u eenvoudig en overzichtelijk bij elkaar! Een citygame in Bergen op Zoom is niet zomaar een gewoon spel in de stad spelen, want u kunt kiezen voor Citygames in Bergen op Zoom met gps zodat de stad doorkruisd en beter leert kennen aan de hand van allerlei opdrachten, of u kunt kiezen om in de stad bijvoorbeeld een moord op te gaan lossen, of  het knotsgekke crazy 88 te gaan spelen! Bizar, hilarisch en leerzaam! Citygames in Bergen op Zoom  met opdrachten werkt zeker positief om de relaties in uw bedrijf te verbeteren. U maakt tenslotte bijzonders mee! U kunt een citygames in Bergen op Zoom kiezen om meer van de stad te leren kennen, maar ook om gewoon heel veel lol te maken in een stad met uw team.

    Geniet samen met uw collega's van een bijzondere dag, middag of ochtend in uw stad naar keuze. Tijdens citygames in Bergen op Zoom kunt u bijvoorbeeld kiezen voor een rondleiding om de stad eens te ontdekken! Van spannende tot actieve Citygames in Bergen op Zoom. Het is niet alleen leuk, grappig of spannend, maar ook zeker positief om even uit de dagelijkse werksleur te komen.