Goed overzicht van Bedrijfsuitjes in Egmond aan zee - WegmetdeBaas.nl

Filteren

Filters

Spel & Ontspanning
City & Beachgames
Sportief & Actief
Workshops
Creatieve uitjes
Teambuilden
Eten, Drinken, & Feesten
Incentives/ buitenlandse reizen
Online
Zoekwoord
Zoekwoord
Gebied
Personen 0+
0
0
500
0500+
402 uitjes gevonden gevonden gebaseerd op de volgende filters
  • Plaats, regio of provincie: Egmond aan Zee
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Beleef een onvergetelijke helikoptervlucht met legervoertuigen en optionele teambuilding!

    Op zoek naar een spectaculair bedrijfsuitje? Stap in voor een unieke ervaring vol avontuur, adrenaline én gezelligheid! Naast onze populaire Helikopter Verkenningsmissie, bieden we nu ook de helikoptervlucht los aan – met alles erop en eraan.

    Na een warm ontvangst met koffie en thee worden jullie in authentieke legervoertuigen over een prachtige route naar het helikopterplatform gebracht. Hier begint het hoogtepunt van de dag: een adembenemende helikoptervlucht over de Veluwe of een andere locatie naar keuze. Geniet van het uitzicht en laat je verrassen door het landschap vanuit vogelperspectief.

    Na de landing brengen de legervoertuigen jullie weer terug naar de startlocatie, maar... daar hoeft het niet op te houden!

    Maak het uitje compleet met extra opties:

    Voor een meerprijs breiden wij dit programma graag uit, helemaal op maat. Wat dacht je van:
    Teambuilding Activiteiten zoals:
    Geschikt of Ongeschikt
    Reis om de Wereld
    Elfspellentocht
    Dropzone
    Rally met legervoertuigen, kever cabrio’s of DAF 33’s

    Culinaire verwennerij:
    Heerlijke luncharrangementen
    Uitgebreide buffetten
    Sfeervolle BBQ's

    Avondprogramma’s:
    TV-studio quiz met jouw collega’s in de hoofdrol
    Spetterende karaoke-avond

    Interesse? Neem contact met ons op – wij denken graag met je mee en stellen een uitje samen dat volledig aansluit op jullie wensen.

    30 - 298 personen

    Ben je opzoek naar een uniek event met je collega`s of relaties? Dan is het sportwagen event iets voor jou! Rij met de Audi R8, Ferrari, Lamborghini, Mercedes, Maserati of een Tesla S weg vanaf je eigen bedrijf.

    Uiteraard zit er naast je onze instructeur, die je precies verteld hoe je het beste kunt rijden in deze sportwagens.

    Dit bedrijfsuitje/personeelsdag is er één om nooit meer te vergeten. Alles wordt op maat gemaakt, wij kennen alle mogelijkheden en jij kent je collega’s. Wat past er bij jullie? Wat is jullie budget? Welke locatie komt het beste uit? Samen maken we er een onvergetelijke dag van.

    Je kunt deze activiteit ook leuk combineren met bijvoorbeeld:

    • * Blokarten
    • * Slipcursus
    • * Helikopter vliegen
    • * RIB boot varen
    • * Quad rijden
    • * Off-road rijden
    • * Segway rijden

    Vraag vrijblijvend je offerte aan via onderstaand formulier en we bekijken samen de mogelijkheden!

    10 - 100 personen

    Zin in een uniek bedrijfsuitje?   Met behulp van onze 20 fraaie Volkswagen Kevers (ook Cabrio's) verzorgen wij leuke programma's voor een te gek bedrijfsuitje! 

    Centraal staan onze vele mooie Volkswagen Kevers, echte authentieke auto's uit de 60's & 70's. Voor de één een prachtige herinnering, maar voor iedereen (jong of oud, man of vrouw) een leuke dag. Jullie worden in het Brabantse Waalwijk of Utrechtse Woerden ontvangen met koffie en thee, waarna jullie zelf plaats mogen nemen achter het stuur van échte Volkswagen Kever.

    Een unieke ervaring. Rijden in een Kever is namelijk een beleving op zich... Natuurlijk rijden jullie niet zomaar rond, en moeten diverse opdrachten, puzzeltochten en activiteiten worden volbracht. Wie gaat er met de bokaal aan de haal? 

    Natuurlijk is een etentje (zoals BBQ) na afloop mogelijk

    Het weer:
    Je zit altijd droog in onze kevers; het gaat dus altijd door!

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    12 - 200 personen

    Ontdek de stad eens op een andere manier! Klaar om te gaan? Steppen maar! Een sportieve, maar toch ontspannen manier om de stad te verkennen! Step door de stad en ontdek de stad aan de hand van verschillende opdrachten en wie weet gaan jullie wel naar huis met de Steps in the City trofee!

    Wat is Steps in the City?
    - Steproute langs historisch moois, gecombineerd met klikopdrachten via de Uitjes en Eten app
    - De begeleider van Uitjes en Eten leidt alles in goede banen
    - Prijs voor het winnende team

    Omschrijving programma
    Nadat jullie hebben ingelogd in de app zijn jullie klaar om van start te gaan! Met een stadsplattegrond, routebeschrijving, cryptische en grappige klikopdrachten gaan jullie op pad! Julie ontvangen alvast een tip, originaliteit wordt beloond! Klik de juiste opdrachten en ga naar huis met de Steps in the City Trofee! 
    Het is ook mogelijk om deze activiteit te combineren met een lunch of diner. 

    Waarom kiezen voor Uitjes en Eten?
    Wij organiseren al 20 jaar lang bedrijfsuitjes en teamuitjes door heel Nederland en België. Zoals wijzelf altijd graag zeggen: Wij maken blij! Benieuwd naar de ervaringen van groepen die jullie voor zijn gegaan?

    15 - 500 personen

    Wij organiseren bedrijfsuitjes op vele locaties maar onze specialiteit is 4x4 off rijden met Landrovers.

    Door heel Nederland en Belgie hebben we mogelijkheden, maar ook op uw eigen locatie.

    We hebben meer dan 30 Land Rovers en rijden onder meer in de buurt van Amsterdam, Tilburg, Eindhoven, Tiel,  Zwolle, Bergen Op Zoom, Maastricht enzovoort.

    Wilt u het utieme avontuur? Dan nodigen we u uit op onze locatie in de Belgische Ardennen, net voorbij Maastricht, 43 hectare uitdaging, hoogteverschil, ruig terrein , honderden paden en zeer lastige stukken om te rijden. Uiteraard bieden we ook Horeca daar en op de andere locaties. 

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in
    of bel direct 0487 562008   

    1 - 1000 personen

    Virtual reality is de toekomst. Dit uitje krijgt letterlijk een nieuwe dimensie. Wij bezorgen jullie een onvergetelijke (VR) ervaring met meerdere VR activiteiten. Boek nu virtual reality op locatie naar keuze!

    Ontdek de wereld van VR
    Altijd al eens willen weten hoe het is om je te bevinden in onmogelijke, maar levensechte situaties? Virtual reality biedt jou deze kans. Ga de uitdaging met je gezelschap aan en laat je verrassen door de talloze VR activiteiten die wij bieden!

    De leukste VR games en ervaringen:
    - Van de Plank Experience tot skiën en van Beat the Saber tot skydiven.
    - Ieder team heeft een eigen VR bril.
    - Teambuilding, gezelligheid en spanning.
    - Professionele begeleiding van een VR expert.

    Dit is de toekomst
    In teams gaan jullie aan de slag met ieder team een eigen VR bril. Op eigen tempo wordt kennisgemaakt met de wereld van virtual reality. Om te zien wat je allemaal met VR kunt, is onze full package pakket uitermate geschikt. Van boogschieten tot sneeuwballen gooien en zwaardvechten. Zo kan jouw droom om te gaan skydiven toch werkelijkheid worden.

    5 - 2500 personen

    Na een overval op een waardetransport weten de overvallers met de buit weg te komen. Op verschillende locaties in de binnenstad verstoppen zij de poet. De kust is veilig, althans dat denken zij, maar schijn bedriegt. De politie heeft een spoor en start een klopjacht op de buit en de overvallers.

    De overvallers zien maar één uitweg; zo snel mogelijk de buit veilig stellen en uit de handen van de opsporingsdiensten blijven....

    Tijdens dit bloedstollend teambuilding spel word je als opsporingsdienst of als overvaller in teams verdeeld. Missie voor beide teams: Stel de buit veilig voordat de ander dat doet. Voer geheimzinnige opdrachten uit, achterhaal de locaties van de buit, blijf onder de radar, ontwijk bewakingscamera’s en zorg dat je een breekijzer paraat hebt.

    Het team dat dit uitje wint, is het team dat de meeste waarde (in euro’s) heeft veiliggesteld.
    Realtime is dit te volgen via de speciale game-app die voor dit programma gebruikt wordt.

    Zijn de overvallers de opsporingsdiensten te slim af of lopen zij in de val?

    Het programma ziet er dan als volgt uit (voorbeeld; jullie bepalen zelf de starttijd):
    14.00 uur Ontvangst op locatie
    14.30 uur Instructie en start Hunted
    16.45 uur Laatste team retour; borrelen 
    17.00 uur Prijsuitreiking
    17.15 uur Einde van het programma              
    17.15 uur Optioneel: Aanvang buffetten of BBQ (zie teambuildingspellen.nl website onder dineren bij de locaties)
    18.30 uur Einde (De eindtijd bepaalt u natuurlijk zelf)                           


    Vul voor alle informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    15 - 500 personen
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Holland Tour Guides  bouwt tijdens het Wie is de Rat spel van uw groep een hecht team en laat u, net als in Wie is de Mol, allerlei uitdagende opdrachten doen. 

    Maar kijk uit voor de loslopende ratten! Eén persoon per team loopt de boel te saboteren. Wie gedraagt zich anders dan normaal of probeert andere teamleden zwart te maken?

    In het centrum van de stad volgen de opdrachten zich in een rap tempo op. Jullie zullen geconfronteerd worden met diverse breinbrekers, foto- en tijdsopdrachten. Uiteraard is het de bedoeling om deze opdrachten zo snel en zo bekwaam mogelijk te volbrengen. De aanwezigheid van de rat zal het spelprogramma een extra dimensie geven!

    Na afloop wordt het beste team in het zonnetje gezet en reiken wij de enige echte 'Wie is de Rat' hoofdprijs uit. Vervolgens geven we het woord aan de beste rat, die zijn streken mag onthullen. Hilariteit gegarandeerd!

    Inclusief:
    - 1 consumptie (bier, fris, huiswijn, koffie of thee)
    - Versnapering voor onderweg
    - Professionele begeleiding
    - Teambuilding
    - Prijs voor het beste team en rat

    Prijs:
    10 - 19 personen € 35,00 p.p. excl. BTW
    20 - 29 personen € 32,00 p.p. excl. BTW
    Vanaf 30 personen € 29,00 p.p. excl. BTW

    10 - 500 personen

    Jules Verne schreef er al over in 1873: een reis om de wereld. In dit book gaat de hoofdpersoon een weddenschap aan, waarbij hij zegt dat hij in 80 dagen de wereld rond zal gaan. Zoals de hoofdpersoon in verschillende landen steeds weer voor uitdagingen komt te staan, zullen de verschillende teams het tegen elkaar opnemen in diverse spellen die binnen de traditionele cultuur vallen van een bepaald land.

    Het evenement kan op één van onze standaard locaties of een locatie naar keuze worden uitgevoerd. Dit kan zowel binnen als buiten. 

    Reis 
    De gasten worden ontvangen door onze “reisleiders”. Ze krijgen bij ontvangst een heerlijk kopje koffie/thee en iets lekkers. Vervolgens zullen de reisleiders de gasten meenemen op een virtuele reis om de wereld waarbij ze kunnen genieten van verschillende nationale  spellen. 

    Diverse ruimtes zullen omgetoverd worden tot een bepaald land, voorzien van de vlag van het land en leuke eyecatchers. In elke ruimte is er een reisleider aanwezig die de nationale activiteit zal uitleggen, denk hierbij aan bijvoorbeeld; Mexicaans golven, oud-Hollands koekhappen, Amerikaans ultimate frisbee, Engels mega darts, Venezolaans blaaspijpschieten en meer.

    Al deze sport en spel activiteiten zijn omgebouwd tot ware teambuildingactiviteiten waarbij samenwerking en tactisch inzicht een grote rol spelen. Het gezelschap wordt in diverse teams verdeeld waarbij er in elk “land” twee teams tegen elkaar strijden om zo het competitie-element te vergroten. Uiteindelijk zal er een team als winnaar met ware wereldkenners uit de bus komen en dit team wordt uiteraard beloond!

    Deze unieke missie kan naar wens uitgebreid worden, met een lunch, borrel, diner, geheel verzorgde overnachting met ontbijt en nog heel veel meer.

    Heeft u nog vragen? Of wilt u meedoen vul dan het aanvraagformulier in, en wij nemen zo snel mogelijk contact met u op.

    20 - 1000 personen

    Je kwam voor een lekker diner? Een avondje ongecompliceerd genieten? Heerlijk. Totdat… Ga lekker zitten en geef je oren en ogen (en mond!) de kost. Er is een moord gepleegd en die ga jij tussen de gangen door oplossen. Plaats delict is plaats diner: bloedstollend en ijskoud aan tafel geserveerd.

    Een moorddiner is de perfecte combinatie van een heerlijk menu en een live ‘detective’. Samen met je collega’s of vrienden ga je in teams proberen de zaak te kraken. Overleggen kan, scenario-denken moet, maar houd je oplossingen voor jezelf en jouw team. Er is een meesterbrein nodig.

    Dat van jou. No shit, Sherlock!

    Wat staat je te wachten tijdens het Moorddiner ?

    Jouw gezelschap wordt gastvrij ontvangen en welkom geheten. Jullie zitten amper aan tafel als er plotseling blijkt dat er een misdrijf heeft plaatsgevonden in het etablissement, bijna onder jullie ogen. Dit maakt jullie eerstegraads getuigen en we doen direct een beroep op ieders analytisch inzicht bij de identificatie van het slachtoffer. Zo’n vingerafdruk blijkt al snel een hele puzzel.

    Terwijl de groep geniet van het diner ontrafelt de zaak langzaam. Subtiele details, ontluikende getuigenissen en (on)echte motieven: tussen de gangen door komen jullie steeds dichter bij de ware toedracht. Kruip in de huid van de verdachten tijdens een buurtonderzoek, ontcijfer de exacte moordlocatie door middel van een fictieve reconstructie. Wie is de moordenaar, wat was het motief en hoe is het slachtoffer om het leven gekomen? Verzamel zoveel mogelijk bewijs en kom aan het einde van het diner met het vonnis!

    Aan het einde van het diner komt de waarheid naar boven. Wie, hoe en waarom werd het slachtoffer omgebracht? Jullie antwoorden worden tegen het licht gehouden en de winnende teams ontvangen een toepasselijk cadeau. Dankzij jullie is de wereld weer een stukje veiliger geworden.
    Het Moorddiner is mogelijk op elke besloten locatie door het land, bijvoorbeeld restaurants of zalencentra.

    Deze kun je zelf regelen, maar wij helpen je graag bij het vinden van een geschikte locatie.

    Spel kan ook in het Engels, Duits  of Frans worden gespeeld.

    8 - 500 personen

    Holland Tour Guides nodigt u uit om uw favoriete stad eens op een andere manier te bekijken. Dit arrangement zit vol met fotografische opdrachten. Daarnaast geniet u van een heerlijk drie gangen diner in drie verschillende restaurants. 

    Heerlijk dineren en ondertussen leuke foto´s nemen van de stad. Uw gezelschap wordt opgedeeld in verschillende teams of koppels en elk team krijgt zijn eigen fotocamera en opdrachtboekje mee en niet te vergeten een overzichtelijke routekaart. U loopt de route en staat af en toe even stil bij een mooi monument voor een kiekje. Tussen de bedrijven door eet u heerlijke gerechten bij steeds een nieuw restaurant.

    In het laatste restaurant bepaalt onze jury welk team de foto-opdrachten het beste heeft uitgevoerd. Na afloop sturen wij u een CD op met alle foto´s die u deze avond heeft geproduceerd. Een leuke herinnering aan een heerlijke avond. Proost!

    Programma-indicatie:
    18.00 - 19.00 Voorgerecht
    19.00 - 20.00 Get the Picture deel 1
    20.00 - 21.00 Hoofdgerecht
    21.00 - 22.00 Get the Picture deel 2
    22.00 - 23.00 Nagerecht

    Prijs:
    10 - 19 personen € 69,50 p.p. excl. BTW
    20 - 29 personen € 64,50 p.p. excl. BTW
    30 - 39 personen € 62,50 p.p. excl. BTW
    Vanaf 40 personen: € 59,50 p.p. excl. BTW

    Optioneel:
    Niet telkens uw knip hoeven trekken om uw drankje af te rekenen? Voor € 12,50 per persoon per uur dat u in het restaurant doorbrengt (excl. BTW) kunt u gebruikmaken van het drankarrangement, waarbij u onbeperkt kunt genieten van bier, fris, huiswijn, koffie en thee. En…zo komt u ook achteraf niet voor verrassingen te staan!

    Afhankelijk van het minimaal aantal deelnemers berekenen wij de minimale prijs voor dit evenement. U kunt altijd voor minder personen boeken als u bereid bent om de minimale prijs te betalen.

    10 - 500 personen

    Zin in een onvergetelijke ervaring?  Dan is het hoog tijd voor onze DRONEFUN CHALLENGE.

    Leer vliegen met drones
    Na een korte uitleg hoe een drone te bedienen nemen gaan we dadelijk van start met een oefenspel.  Met de hulp van je teamgenoten breng je al snel deze eerste missie succesvol ten einde.

    Challenges met drones
    Vervolgens nemen jullie het in team tegen mekaar op in een carroussel van leuke challenges. Bijvoorbeeld een race doorheen een hindernissenparcours en een wedstrijdje om ter meeste pizza’s vervoeren met je drone.

    Focus op fun en team
    Onze dronefun challenge is een ludieke competitie, die toegankelijk is voor een breed publiek.  De nadruk ligt op het plezier en op de samenwerking in de teams, niet op de techniek.

    Praktisch
    Een dronefun challenge duurt ongeveer 2u.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    Voorbeeldprijzen (excl BTW en verplaatsing)
    Vanaf 30 personen: €40 p.p

    10 - 120 personen

    Kruip in de huid van een crimineel en beroof de buit! Jullie staan aan het begin van een criminele operatie, en niet zomaar één. Jullie gaan een voortvluchtig crimineel beroven. Het doel van deze operatie? Erachter komen waar hij zijn buit verscholen heeft. Ga in de stad op zoek naar de aanwijzingen en kluizen. Welk team kraakt het snelst de codes van de kluizen en haalt de meeste buit binnen?

    Wat is de Kluis?
    - Ga opzoek naar de verborgen aanwijzingen aan de hand van puzzels en raadsels en kraak de kluizen
    - Gebruik van de speciaal ontwikkelde app
    - De begeleider van Uitjes en Eten stuurt jullie aan op afstand

    Omschrijving programma
    Nadat alle teams zijn ingelogd in de Uitjes en Eten app kan de criminele operatie beginnen! Op een aantal locaties in de stad is de voortvluchtige gesignaleerd. Jullie gaan langs op deze locaties om zo veel mogelijk aanwijzingen te verzamelen. Weten jullie de juiste informatie met elkaar te verbinden? Ga opzoek naar de kluizen en probeer de codes te kraken!
    Het is ook mogelijk om deze activiteit te combineren met een lunch of diner. 

    Waarom kiezen voor Uitjes en Eten?
    Wij organiseren al 20 jaar lang bedrijfsuitjes en teamuitjes door heel Nederland en België. Zoals wijzelf altijd graag zeggen: Wij maken blij! Benieuwd naar de ervaringen van groepen die jullie voor zijn gegaan?

    8 - 2500 personen

    De Team-escape is een fantastische Game waarbij teams zich een weg banen langs verschillende uitdagende opdrachten. Hierbij is teamwork belangrijk en worden alle zintuigen en capaciteiten van de teamleden tot het maximale getest. Op elke locatie lossen de teams een klein stukje van de puzzel op. Een afwisseling van activiteiten zorgt ervoor dat iedereen tot het eind toe betrokken blijft. Onderweg merken de teams dat ze andere teams nodig hebben om sommige opdrachten te vervullen. 

    Je zal je kennis moeten delen. In je eentje lukt het niet, hoe combineer je jullie kwaliteiten? Maak gebruik van de attributen, zoek naar aanwijzingen en voer opdrachten uit om de code te kraken en de kist te openen.  Niets is wat het lijkt, neem alles wat in het gebouw aanwezig is goed in je op,… is die fotolijst een hint? Of juist een ‘rookgordijn’. En wat betekenen die cijfers er achterop?

    De Team-escape is kortom een leuke uitdaging om met een groep aan te gaan. Kunnen jullie het aan tijdens jullie teamuitje/ personeelsuitje?

    Voor meer informatie of een vrijblijvende offerte voor dit bedrijfsuitje  kunt u onderstaand formulier invullen.

    10 - 500 personen

    Dé Indoor Escape Quiz! Welk team weet als eerste te ontsnappen? Los uitdagende puzzels en cryptische aanwijzingen op om te ontsnappen. Samenwerken, inventiviteit en slim zijn, dat is waar het allemaal om draait tijdens dit spannende uitje. Lukt het jullie om het snelste te ontsnappen?

    Wat is de Escape Quiz?
    - Uniek Escape programma gepresenteerd door de Quizmaster van Uitjes en Eten
    - Battle om de felbegeerde Escape Quiz Trofee
    - Spanning, samenwerken, behendigheid en strijd gegarandeerd

    Omschrijving programma
    In de 1e ronde worden twee teamgenoten met handboeien vastgeketend. Welk team kraakt als eerste de codes van de cijfersloten en heeft alle handboeien weer vrij? Herken de hints die volgen in de diverse quizvragen, lukt het om met de puzzels de cryptex te openen? Verzamel zoveel mogelijk sleutels voor een voorsprong in de spannende finale! Het team dat als eerste de kluis gekraakt heeft gaat er met de winst vandoor.
    Het is ook mogelijk om deze activiteit te combineren met een lunch of diner. 

     Waarom kiezen voor Uitjes en Eten?
    Wij organiseren al 20 jaar lang bedrijfsuitjes en teamuitjes door heel Nederland en België. Zoals wijzelf altijd graag zeggen: Wij maken blij! Benieuwd naar de ervaringen van groepen die jullie voor zijn gegaan?

    15 - 1500 personen

    Over deze pagina

    Wanneer u op zoek bent naar bedrijfsuitjes in Egmond aan zee dan zit u goed bij WegmetdeBaas. Wij hebben voor u de leukste bedrijfsuitjes in Egmond aan zee gevonden. Van sportieve bedrijfsuitjes in de buitenlucht tot passieve uitjes gezellig binnen. WegmetdeBaas heeft de bedrijfsuitjes in Egmond aan zee zorgvuldig geselecteerd zodat u zeker weet dat de bedrijven echt de moeite waard zijn. De bedrijfsuitjes in Egmond aan zee kunnen zowel de hele dag duren als slechts een paar uurtjes. Een incentive naar het buitenland voor 1 of meerdere dagen behoort ook tot de mogelijkheden. WegmetdeBaas biedt bedrijfsuitjes in Egmond aan zee van teamtrainingen tot kookworkshops. Zo is er dus altijd wel een bedrijfsuitje te vinden dat bij uw wensen past. Heeft u moeite met het vinden van bedrijfsuitjes in Egmond aan zee neem dan contact met ons op. Wij helpen u dan om met onze ervaring een geschikt uitje te vinden. Heeft u één of meerdere bedrijfsuitjes in Egmond aan zee gevonden vraag dan direct meer informatie bij de aanbieders aan. U kunt dit doen door het aanvraagformulier in te vullen. De aanvraag komt dan direct bij het bedrijf terecht en zij zullen dan spoedig contact met u opnemen.