De leukste workshops in Bergen op Zoom

Filteren

Filters

Kerst- en Eindejaarsuitjes 2026
Activiteiten: Spel & Ontspanning
Citygames & Beachgames
Topkeuze: Sportief & Actief
Kookworkshop & meer
Inspirerende Creatieve uitjes
Verbindende Teambuilding activiteiten
Eten, Drinken, & Feesten
Onvergetelijke Incentives/ buitenlandse reizen
Online
Zoekwoord
Zoekwoord
Gebied
Personen 0+
0
0
500
0500+
110 uitjes gevonden gevonden gebaseerd op de volgende filters
  • Body en spirit
  • Creatieve workshops
  • Heerlijke Kookworkshops
  • Muziek en dans
  • Uitjes met Theater
  • Plaats, regio of provincie: Bergen op Zoom
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Jullie teamverhaal zichtbaar gemaakt door kunst, voor altijd aanwezig op jullie kantoorwand.

    De Art of Personalities maakt jullie teamdynamiek zichtbaar. Niet in een rapport dat na twee weken in een la verdwijnt, maar in een collectief kunstwerk dat op jullie kantoorwand blijft hangen.

    Samen onderzoeken teamleden hun persoonlijkheden, werkstijlen en onderlinge verbindingen via creatieve samenwerking. Het eindresultaat is tastbaar en blijvend: een uniek artwork dat laat zien wie jullie zijn als team.

    Doelen & Voordelen:

    • Zichtbare teamdynamiek - Persoonlijkheden en werkstijlen worden tastbaar gemaakt door kunst.
    • Betekenisvol inzicht - Open gesprekken over sterke punten en hoe jullie samenwerken.
    • Blijvend resultaat - Een collectief kunstwerk dat op jullie kantoorwand hangt, jaar na jaar.
    • Geen rapport dat verdwijnt - Jullie teamverhaal blijft zichtbaar op de plek waar jullie elke dag werken.

    Workshop details:

    • Groepsgrootte: Voor groepen van 4 tot 2000 deelnemers
    • Inbegrepen: Een volledig afgestemde workshop, alle materialen, professionele begeleiding en het afgewerkte kunstwerk, klaar om direct op te hangen in jullie kantoor
    • Investering: Vanaf €60 pp (min. €1000) | 2-5 uur
    • Prijs afhankelijk van: Omvang, materialen en complexiteit van jullie project

    Ideaal voor:

    • Teams met communicatie-uitdagingen of persoonlijkheidsconflicten
    • Nieuw samengestelde of herstructurerende teams die elkaar beter willen begrijpen
    • Cross-functionele teams die hun samenwerking willen versterken
    • Leiderschapsteams die inzicht zoeken in management- en communicatiestijlen
    • Projectteams bij de start van nieuwe initiatieven
    • Waarschijnlijk jullie team!

    Geen artistieke ervaring vereist

    Over About Collab
    Wij zijn een creatief ontwikkelingsatelier dat teams en organisaties verbindt door de kracht van kunst en creativiteit. Onze betekenisvolle, speelse interventies combineren creativiteit met bedrijfsdoelstellingen en leveren blijvende impact voor jullie team.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    4 - 2000 personen

    Swing, zing & verbind met het HitSter Teambuilding Spel! Bekend van radio 538 en Qmusic.
    Op zoek naar een energiek en muzikaal teambuilding uitje waarbij iedereen kan schitteren? Het HITSTER Teambuilding Spel brengt muziek, teamwork en een flinke dosis humor samen in een onvergetelijke ervaring. Perfect voor bedrijven die op zoek zijn naar verbinding, plezier en teamwork!

    Muzikale en interactieve opdrachten
    Het HITSTER Spel zit vol muzikale én praktische uitdagingen. Geen zorgen: je hoeft geen muzikale expert te zijn om te winnen! Hier zijn een paar van de highlights:

    • Muziekbingo: Klassieke bingo, maar dan met swingende deuntjes.
    • Het tijdlijnen spel: Welke volgorde kiezen jullie?
    • Introspel: Wie herkent de meeste muziekintro’s
    • Artiesten gezichtsherkenning: Spot de artiest aan zijn of haar gezicht.
    • Jarenplanner: Zet muzikale gebeurtenissen in de juiste volgorde.
    • Zoekkaartspel: Raad welke artiest of popsongs verstopt zitten op de kaarten.

    Elke opdracht is ontworpen om samenwerking, communicatie en vooral plezier te bevorderen!

    Samenwerking & competitie
    In dit spel draait alles om teamwork én een gezonde dosis competitie. Samenwerken, slim nadenken en vooral veel lachen vormen de sleutel tot succes. Het winnende team gaat naar huis met glimmende medailles, maar ook de verliezers worden niet vergeten – zij verdienen hun moment in de spotlight met een ludieke prijs.

    De magie van de muzikale zoekkaarten
    Een van de hoogtepunten van het spel zijn de unieke muzikale zoekkaarten. Hierop zijn artiesten en popsongs verborgen die alleen de echte speurneuzen kunnen ontdekken. Het team dat deze uitdaging het beste aangaat, wint een set van 100 unieke zoekkaarten om thuis nog eens na te spelen.

    Werkgeluk & verbinding
    Werkgeluk en teambuilding gaan hand in hand bij het HITSTER Spel. Dit spel biedt een perfecte balans tussen ontspanning, competitie en pure gezelligheid. Of je nu op kantoor, in een eventruimte of ergens anders speelt – met professionele begeleiding wordt elk detail geregeld.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    20 - 250 personen

    Verveel jezelf geen moment met onze 80`s 90`s en 00`s Quiz met Swingende QuizMasters.

    Vragen, muziek, tv series raden en actie wisselen elkaar af.
    Na de indeling van de teams kiezen jullie een teamcaptain en wij zorgen dat de teamcaptain duidelijk herkenbaar is haha.

    Dan begint de 2 uur durende Quiz die bol staat van gezelligheid, met een heel hoog Oooh Jaaaa gehalte en gepresenteerd wordt door oergezellige en meeswingende QuizMaster.

    Welk team gaat winnen? Welk team mag aan het einde meezingen met “We are the champions” en de felbegeerde medailles in ontvangst nemen?

    Wij zorgen altijd voor een leuke aankleding en lekker snoep op de team tafels.

    Al onze Quizzen zijn inclusief:

    • Altijd Vrolijke Quizmaster
    • Aankleding van de Locatie en Deelnemers
    • Oud-Hollands Snoep voor Iedereen
    • Spetterende Prijs voor de Winnaars
    • Officiële Prijsuitreiking
    • Plezier en Entertainment
    • Veel Verschillende Onderdelen
    • Eigen Inbreng Mogelijk

    Onze andere Quizzen zijn:

    • Ik hou van Holland Quiz
    • CarnavalQuiz
    • MuziekQuiz
    • Boer zoekt…….Gezellig bedrijf Quiz
    • 80`s 90`s en 00`s Quiz
    • Jongens tegen de Meisjes Quiz
    • Quiz op maat gemaakt


    Wacht niet meer langer en boek deze gezellige quiz op jullie gewenste datum en tijd. Vul voor meer informatie over dit uitje het aanvraagformulier in!  

    Wij verzorgen ook de medailles voor het winnende team.

    Wij zorgen voor de gezelligheid en entertainen helemaal digitaalloos.

     

    25 - 150 personen

    De worksop begint met een korte uitleg over wat Action painting inhoudt en de geschiedenis ervan. Je leert verschillende technieken en gaat deze ook uitproberen.

    Na de uitleg ga jezelf aan de slag, hiervoor kan je gebruik maken van verschillende materialen waarmee je jouw creatie op het doek kan zetten. Denk hierbij aan verschillende soorten kwasten, rietjes, tape en touw. Je kan je eigen creativiteit helemaal de vrije loop laten gaan. Na afloop gaan jullie vol trots met jullie eigen gemaakte kunstwerk als blijvende herinnering naar huis. 

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

     

    15 - 250 personen

    Wil je geluk of wil je gelijk? Ben je een ja-mens of ben je een nee-mens? Of kun je geen nee zeggen? Zie je wat er wel is of zie je wat er niet is? Zie je wat er mogelijk is of zie je wat er onmogelijk is? Hoe kijk je naar het leven? 

    De WellesNietesShow is misschien wel de allerleukste en leerzaamste theatershow van Nederland! In deze show krijgen we te zien dat we allemaal verschillend zijn en niet altijd weten hoe we met elkaar om moeten gaan.

    Deze leerzame en humoristische show is voor iedereen een feest van herkenning. Op ludieke wijze maken tweelingbroers Ted en Fred ons duidelijk dat we allemaal anders zijn, dat we anders communiceren en ook echt anders naar de wereld kijken! Want wat voor de één Welles is, kan voor de ander Nietes zijn!

    De WellesNietesShow een bewezen en hooggewaardeerd concept dat garant staat voor een vermakelijk kijkje op misverstanden in de communicatie die ontstaan doordat we elkaars gebruiksaanwijzing niet kennen.

    Bij management- en communicatietrainingen, kick-offs, als break tijdens congressen en als losse workshop zorgde de WellesNietesShow op een ontwapenende manier voor meer bewustzijn en begrip voor diversiteit. Met als gevolg: minder aanvallen en meer aanvullen!

    In de show kan input vanuit de organisatie worden opgenomen, zodat deze aansluit bij de thema’s die op dat moment binnen uw bedrijf spelen. 

    De WellesNietesShow kan eventueel naadloos overgaan in de workshop Persoonlijke Gebruiksaanwijzing of onze workshop Levende Hersentest. Wij denken graag met u mee om een ervaring op maat te maken. Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.  Vraag ons vooral naar de mogelijkheden! 

    10 - 1000 personen

    Race of the Robots daagt u op spectaculaire wijze uit.  Elk team bouwt een robot van aluminium en verzinkt metaal. Een vleugje 'hoogstaand techniek gevoel', een flinke dosis creativiteit en een partij strijdbaarheid bij het 'gamen' (om onderdelen te verdienen) maken van Race of the Robots een unieke teambeleving! In een zinderende finale strijden de teams, met de zelfgebouwde en op afstand bestuurbare robots, om de winst in de bloedstollende behendigheidsrace 'Race of the Robots'!

    Team Challenge met verrassende games
    Een deel van elk team gaat creatief aan de slag. De overige teamleden verdienen munten met het spelen van games. Met het gewonnen geld kunnen onderdelen worden gekocht in de 'Robot Store'.

    Race of the Robots
    In een echte arena gaan de verschillende robots strijden in een spannend toernooi. Er moeten diverse opdrachten worden uitgevoerd die de wendbaarheid, stevigheid en precisie van de gebouwde robot op de proef zullen stellen. Na het volbrengen van deze missie moet de robot zelf de eigen tijd stilzetten!

    Teamwork
    De controller van de robot moet - als in een estafette - worden overgenomen door elk teamlid. Dus elke behendigheidsronde is ook wérkelijk een teamaangelegenheid!

    Hoe onverschrokken, hoe handig, hoe bestuurbaar, hoe slim is de robot én het team dat daarachter schuilt? Welk team wint Race of the Robots?

    Programmaduur: 2,5 uur.
    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte over deze teambuilding het aanvraagformulier in!

    25 - 120 personen

    Hakaworkshops is Haka Workshop specialist van Nederland. De leukste workshops op de mooiste plekken, bij u op de zaak, in de tuin achter het bedrijf, horecalocaties, bos, duin, strand, park. Afhankelijk van het weer kan de workshop binnen of buiten

    Keuze uit drie verschillende haka workshops:

    Haka Creative Workshop
    Teams maken zelf een haka en presenteren die aan elkaar. 60 tot 120 minuten - 10 tot 100 personen (per tijdslot) (meest gekozen door klanten) 

    Haka Authentic
    Ka Mate Haka de haka die die het herenrugby-team sinds 1905 doet vóór aanvang van hun rugby wedstrijden). 15 tot 45 minuten - 10 tot 1000 personen (per tijdslot)

    Haka Maatwerk
    (Haka tekst, moves en mimiek speciaal gemaakt voor u) - 10 tot 40 minuten - 50 tot 1000 personen

    De Haka staat garant voor plezier, kracht en verbinding, het is energiek, creatief, uitdagend, 'inclusief' en uniek. Het versterkt de team spirit en zet de toon van de dag. Het geeft elke deelnemer en de groep als geheel een onuitwisbare herinnering aan de dag. Het is een kleurrijke en informele setting.

    Tijdens de workshop maken we foto's en korte filmpjes en maken we één Haka groepsfoto.

    Aanbieding inclusief:

    1. Haka Workshop bandana voor elke deelnemer,
    2. Foto & Video impressie (waaronder groepsfoto). Alles beschikbaar voor de klant een paar uur na de workshop, zodat u die bij bijvoorbeeld borrel of afsluiting zou kunnen laten zien.
    3. Geluid
    4. Gebruik van beamer in overleg

    Review van iemand van Rijksgebouwendienst:

    "Ik heb zelden een evenement meegemaakt waarbij niet alleen ik, maar alle circa 100 deelnemers een workshop zo leuk vonden. Er klonk een hard instemmend gejuich toen onze dagspreker zei dat hij genoten had van de Hakaworkshop.

    Williams' vermogen om met de 1 uur durende workshop iedereen betrokken, enthousiast en geïnspireerd te houden is bijzonder. En naar het einde toe waren de Haka-presentaties van alle teams 'slagroom op de taart'. William zorgde ervoor dat iedereen met een glimlach de rest van het programma deed. Als Haka-master en evenementenorganisator verdient William mijn hoogste aanbeveling."

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    3 - 1000 personen
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Wil je eens echt wat anders doen met de organisatie? Kies dan voor ons Movie Event en laat de deelnemers schitteren in door hun zelf bedachte speelfilms! 

    De groep wordt opgesplitst in teams, die aan de slag gaan met het maken van een korte film. Het script, het draaiboek, wordt door de groep zelf bedacht. De deelnemers spelen in hun eigen film en worden hierbij ondersteund door onze regisseurs en een cameramensen. Het team moet zo goed mogelijk samenwerken om de winnende film te maken, waarbij iedereen zijn eigen talent kan inzetten en zijn eigen rol kan kiezen.

    In overleg kan er gekozen worden voor verschillende filmgenres (bijvoorbeeld science fiction, thriller, horror, comedy, romantische speelfilm of videoclip), Ook denken we graag mee hoe actuele thema’s binnen de organisatie verwerkt kunnen worden in de films. 

    Aan het eind van de dag worden de films plenair vertoond en kiezen de deelnemers zelf de beste acteur, actrice en beste film. De winnaars gaan naar huis met een Oscar!

    Het Movie Event is een ludiek en verrassend event met de films als blijvend aandenken aan deze dag.
    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in! 

    20 - 250 personen
    Laat je creativiteit sprankelen tijdens deze Sip & Paint wijnglazen workshop
     
    Maak je eigen wijnkunstwerk tijdens deze gezellige workshop wijnglazen schilderen bij Mijn Pronkstuk. Onder begeleiding beschilder je twee wijnglazen helemaal in jouw stijl.
    Met een wijntje in de hand en een ontspannen sfeer is deze workshop een heerlijke creatieve ervaring.
     
    In het kort
    •Workshop wijnglazen schilderen (Sip & Paint)
    •Alle materialen inbegrepen
    •Je beschildert 2 wijnglazen
    •Inclusief een wijntje, koffie & thee met een hapje
    •Duur: ± 2 uur
     
    Beschrijving
    Bij aankomst word je welkom geheten bij Mijn Pronkstuk met een drankje. We starten met een korte introductie van de schildertechnieken en laten inspirerende voorbeelden zien. Daarna ga je zelf aan de slag met speciale glasverf en penselen om jouw ontwerp te creëren.
     
    Tijdens de workshop is er ruimte voor persoonlijke begeleiding, tips en creatieve input. Ondertussen geniet je van een ontspannen setting met een hapje en een drankje.
    Na afloop ga je naar huis met twee unieke, handgeschilderde wijnglazen én een mooie herinnering.
     
    Goed om te weten
    •Alle materialen zijn inbegrepen
    •Je neemt na afloop 2 beschilderde wijnglazen mee naar huis
    •Inclusief één wijntje
    •Onbeperkt koffie en thee met een hapje
    •Workshops vinden plaats bij Mijn Pronkstuk in Den Bosch of op locatie 
     
    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!
    2 - 500 personen

    Heb je altijd al eens in de schoenen van James Bond willen staan of wil je je vrienden of familie wel eens als Harry Potter zien acteren? Kies dan voor de verrassende workshop speelfilm maken en produceer jullie eigen speelfilm!

    Een komedie, een thriller of een spannende actiefilm… Alles is mogelijk tijdens de workshop speelfilm maken. Samen een film maken, zorgt gegarandeerd voor plezier. Jullie zullen niet alleen acteren, maar jullie vormen ook de crew achter de schermen. Tijdens deze workshop schrijven jullie als groep een eigen script. Vervolgens worden de taken verdeeld onder de deelnemende personen. Dit kunnen taken voor of achter de camera zijn. Dit is dan ook de kracht van deze workshop: iedereen kan actief meedoen in een functie die bij hem of haar past! Camera aan? Action!

    10 - 9999 personen

    Jullie genieten. Wij regelen de rest.
    Een teamuitje organiseren kost al snel meer tijd dan je denkt. Een geschikte locatie zoeken, een programma bedenken, eten en drinken regelen, zorgen dat alles op elkaar aansluit en ondertussen ook nog proberen zelf van de dag te genieten.

    Bij Inspiration Company doen we dat anders. Wij hebben onze eigen toplocatie in Arnhem!

    Met ons All-in Teamuitje is alles geregeld. Van ontvangst tot programma en van catering tot borrel. Jullie hoeven alleen maar te komen. Eén locatie. Eén programma. Alles inclusief. Volledig verzorgd. En degene die normaal gesproken alles moet organiseren? Die kan deze keer gewoon lekker meedoen en genieten van de dag.

    Kies jullie programma:

    OMRINGD DOOR IDIOTEN
    Een hilarisch en verrassend programma over de verschillen tussen mensen. Ontdek waarom de één direct in actie komt, de ander eerst honderd vragen stelt en weer een ander vooral de sfeer goed wil houden. Leuk, herkenbaar én waardevol voor de samenwerking.

    INSPIRATIONGAME
    Een energieke teamgame vol verrassende opdrachten, creativiteit, competitie en samenwerking. Teams worden uitgedaagd om anders te denken, samen oplossingen te vinden en vooral heel veel plezier te maken.

    KOOKWORKSHOP
    Samen de keuken in! Onder begeleiding van de chef maken jullie een heerlijk diner dat jullie daarna natuurlijk samen opeten. Gezellig, ontspannen en perfect om elkaar eens op een heel andere manier te ontmoeten.

    Echt all-in betekent bij ons ook écht all-in

    Wij verzorgen de locatie, het programma, de begeleiding én de complete catering. Koffie, thee, drankjes, lunch, borrel en/of diner: afhankelijk van het gekozen arrangement zorgen wij dat alles klaarstaat en perfect op elkaar aansluit.

    Geen gedoe met verschillende leveranciers.
    Geen draaiboek dat jullie zelf in elkaar moeten zetten.
    Geen collega die de hele dag loopt te regelen.

    Wij regelen,  jullie beleven. Jullie teamuitje. Jullie keuze. Onze zorg.

    Kies Omringd door Idioten, de InspirationGame of een Kookworkshop en wij maken er een compleet verzorgde dag van waar iedereen aan mee kan doen. Ook voor degene die normaal alles moet regelen.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in. 

    8 - 25 personen

    We beginnen de Master Chef Experience met een food quiz om het geheugen even op te frissen. Tijdens deze quiz wordt jullie kennis getest en gaan jullie blind proeven. Na deze quiz is het tijd voor de teamopdracht. Vanaf hier is het tijd om te koken en gaan jullie de strijd tegen elkaar aan om in één uur (per gerecht) het beste gerecht te bereiden. Jullie kunnen gebruik maken van verschillende ingrediënten en professioneel keukenapparatuur. De jury is aanwezig om jullie tips te geven en kijkt streng toe op jullie kookkunsten.

    Na het koken volgt dan ook de jurering. Jullie worden beoordeeld op hygiëne, samenwerken, presentatie en smaak. Als de jury er over uit is en haar oordeel heeft geveld is het tijd om ook zelf te proeven van jullie creaties. Alle gerechten worden geëtaleerd op tafel en nu is het tijd om ook elkaars gerechten te gaan proeven. De dag wordt afgesloten met een gezellige borrel en de bekendmaking van het team dat zich Master Chef mag noemen.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in! 

    15 - 250 personen

    We leven in een tijd waar ontzettend veel mogelijk is. Veel meer dan dat wij voor mogelijk houden. In deze tijd kan een organisatie (van 100 tot 1500 mensen) in één dag een onvoorstelbare impactvolle onomkeerbare quantumsprong maken op het gebied van samenwerken, communicatie, realistische kracht en cultuur.

    InspirationCompany heeft een training ontwikkeld die laat zien dat er veel en veel meer mogelijk is dan wij denken. De training is vooral bestemd voor organisaties die alle krachten willen bundelen en in één inspirerende dag een enorme sprong voorwaarts willen maken.

    Er wordt gewerkt met kleurprofilering, insight theater, teambuilding, Patroon doorbrekend denken en handelen.

    Vul voor meer informatie het aanvraagformulier in!

    100 - 1500 personen

    Een interactieve theatershow over de dagelijkse communicatie-frustraties.

    De CommunicatieFrustratieShow is een interactieve theatershow waarin 2 acteurs u meenemen in verschillende stijlen van communiceren. Op humoristische wijze laten zij zien hoe we met elkaar communiceren en wel of niet naar elkaar luisteren, elkaar aanvallen of aanvullen, elkaar inspireren of frustreren. In de 40 minuten durende show passeren allerlei stijlen van communicatie de revue. 

    In de daarop volgende workshop (die 2 uur duurt), gaan de deelnemers op zoek naar hun eigen stijl van communiceren en wordt er onderzocht voor welke communicatiestijl zij allergisch zijn. We lachen om elkaars allergieën maar communiceren ook over communicatie en contact. Wat is goede communicatie en hoe zou deze binnen ons bedrijf optimaal kunnen worden?

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    10 - 1000 personen

    Een lipdub is een videoclip opgenomen in één lange take. Er wordt een route uitgestippeld, en onderweg van het begin tot het eindpunt komen alle deelnemers in beeld om hun favoriete nummer te playbacken!

    Hebben jullie zin in een feestje?! Maak dan een super gave lipdub! Een lipdub is een videoclip die in slechts één take wordt opgenomen. Er gebeuren de gekste dingen op de route; dat wordt één groot feest!

    Anders dan een standaard videoclip, wordt een lipdub dus in één take opgenomen. Dat betekent dat de camera blijft draaien en geen moment uitgezet wordt. Hierin zit hem dan ook de grootste uitdaging; de camera moet een bepaalde route afleggen (die net zo lang duurt als het gekozen liedje) waarop iedereen in elk geval één keer in beeld komt. Het liefst nog vaker natuurlijk! Wanneer iedereen zijn of haar rol goed kent gaat de camera aan, de muziek wordt gestart en daar gaan we! Dat wordt buikpijn van het lachen!

    Dé perfecte filmworkshop voor iedere gelegenheid, inclusief blijvend eindresultaat: jullie eigen lipdub!

    10 - 9999 personen

    Over deze pagina

    Op zoek naar een leuke workshop in Bergen op Zoom  voor het team of om samen te doen met collega's? Deze vinden jullie eenvoudig en snel op WegmetdeBaas. Of jullie nu op zoek zijn naar lekkere kookworkshop in Bergen op Zoom of dat jullie een dansworkshop in Bergen op Zoom willen gaan doen. Op WegmetdeBaas vinden jullie een mooi overzicht van de leukste workshops in Bergen op Zoom.  Gaan jullie lekker bonbons maken tijdens een workshop in Bergen op Zoom of lekker met verfsmijten tijdens een workshop in Bergen op Zoom . Of wat dachten jullie van een percussieworkshop of samen een commercial opnemen tijdens een workshop in Bergen op Zoom. Kijk voor alle workshops in Bergen op Zoom en kies wat bij jullie team past! Workshops zijn goed voor het groepsgevoel en je leert weer eens wat anders!  

    WegmetdeBaas is ook de leukste site voor het zoeken en vinden van allerlei andere bedrijfsuitjes en teamuitjes!

    Kookworkshops Amsterdam
    Kookworkshops Utrecht
    Kookworkshops Zuid-Holland
    Workshops Muziek en Dans
    Creatieve uitjes Limburg
    Creatieve uitjes Noord-Holland