De leukste workshops in Berg en Dal

Filteren

Filters

Unieke Eindejaarsuitjes 2025
Activiteiten: Spel & Ontspanning
Citygames & Beachgames
Topkeuze: Sportief & Actief
Kookworkshop & meer
Inspirerende Creatieve uitjes
Verbindende Teambuilding activiteiten
Eten, Drinken, & Feesten
Onvergetelijke Incentives/ buitenlandse reizen
Online
Zoekwoord
Zoekwoord
Gebied
Personen 0+
0
0
500
0500+
103 uitjes gevonden gevonden gebaseerd op de volgende filters
  • Heerlijke Kookworkshops
  • Uitjes met Theater
  • Creatieve workshops
  • Muziek en dans
  • Body en spirit
  • Plaats, regio of provincie: Berg en Dal
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Pizza workshop op locatie - Hét ultieme teamuitje!

    Op zoek naar een originele manier om teambuilding te bevorderen? Onze pizza workshop op locatie is dé oplossing! De workshop pizza bakken is zowel binnen als buiten te volgen.

    Je leert de kunst van het deeg kneden, pizza’s openen zonder deegrollers, creatief beleggen en samen pizza’s afbakken en opeten. Deze pizza workshop is niet alleen leuk, maar ook uiterst effectief in het versterken van de teamgeest. Laat je team de passie voor Napolitaanse pizza delen en geniet van een onvergetelijke dag!

    Met onze uitgebreide workshop boek je een complete teamdag: eten, drinken en activiteiten, allemaal op jouw locatie!

    WORD NAPOLITAANS PIZZABAKKER VOOR EEN DAG
    We bieden diverse opties waarbij je samen met je collega’s aan de slag kunt. De workshop is altijd bedoeld voor teambuilding, lol, en het overbrengen van onze passie van de Napolitaanse pizza.

    Tevens kunnen we de workshop uitbreiden met drank, anti pasti en een heerlijk dessert. Zo maak je er een echte teamdag met feestje van!

    Diverse mogelijkheden:

    PRE-MASTERCLASS NAPOLITAANSE PIZZA WORKSHOP
    Tijdens deze pizza workshop hebben wij het deeg en ingrediënten al voorbereid, de rest gaat je team mee aan de slag.

    1. Plezier, teambuilding en heerlijke resultaten staan centraal.
    2. Word je een Napolitaanse pizzabakker.
    3. Leer je de perfecte pizzabodem maken zonder deegroller.
    4. Ontdek je hoe je een echte Napolitaanse pizza belegt met de beste ingrediënten.
    5. Krijg je handige tips voor het afbakken in een loeihete steenoven.
    6. Sluiten we af met pizza eten

    Duur workshop: +- 2 uur

    MASTERCLASS NAPOLITAANSE PIZZA WORKSHOP
    Deze uitgebreide workshop gaat nog wat dieper in op Napolitaanse pizza. Je team ontdekt het geheime recept voor Napolitaans deeg en gaat gezamenlijk aan de slag met kneden van het deeg en het opbollen ervan!

    1. Verkenning van de Napolitaanse pizza. 
    2. Geheim recept voor Napolitaans deeg.
    3. Gezamenlijk kneden en opbollen van het deeg.
    4. Deeg openen zonder deegroller.
    5. Beleggen en afbakken van pizza’s.
    6. Plezier en teambuilding.
    7. Vertrek met vers Napolitaans deeg. een gevulde buik en voldaan gevoel

    Duur workshop: +- 3,5 uur.

    UITBREIDINGS MOGELIJKHEDEN
    Verrijk je pizza workshop met onze uitbreidingsopties voor een volledige teamdag op locatie. Van een borrel met Italiaanse drankjes, anti pasti en heerlijk dessert, maak van je workshop een complete belevenis!

    Eventueel bouwen we zelfs een stretchtent en toebehoren op locatie voor extra sfeer.

    Voor meer informatie kun je het aanvraagformulier invullen of op onze website kijken: lazzarella.nl/pizza-workshop-op-locatie of bel naar 0413 - 288 647.

    15 - 1000 personen

    Let's Make Art Together!

    Maak de cultuur van je organisatie zichtbaar
    Tijdens de Art of Culture workshop brengen jullie samen de unieke cultuur van jullie organisatie tot leven in tastbare kunstwerken. Teams verbeelden op creatieve wijze jullie kernwaarden, identiteit en gemeenschappelijke doelen. Dit zorgt voor inspirerende gesprekken, meer verbinding en een versterkte samenwerking. Het resultaat is een blijvende visuele representatie van wat jullie als organisatie onderscheidt.

    Doelen & Voordelen:

    • Visuele helderheid - Maak abstracte cultuurconcepten zichtbaar en tastbaar
    • Culturele verbinding - Versterk de band tussen teamleden en organisatie-identiteit
    • Betekenisvolle gesprekken - Faciliteer diepgaande dialogen over jullie organisatiecultuur
    • Blijvende impact - Creëer kunstwerken als permanente herinnering aan jullie cultuur

    Workshop details:

    • Groepsgrootte: Voor groepen van 4 tot 1000 deelnemers
    • Inbegrepen: Een volledig afgestemde workshop, alle materialen, professionele begeleiding en het afgewerkte kunstwerk, klaar om direct op te hangen in jullie kantoor
    • Investering: Vanaf €65 pp (min. €750) | 2-5 uur
    • Prijs afhankelijk van: Omvang, materialen en complexiteit van jullie project

    Ideaal voor:

    • Teams die te maken hebben met fusies, overnames of organisatieveranderingen
    • Leiderschapsteams die hun culturele richting willen verhelderen en versterken
    • Groeiende bedrijven die hun cultuur bewust willen versterken en opschalen
    • Hybride of remote teams tijdens fysieke team-building events
    • Bedrijven die een rebranding of identiteitsverandering doormaken
    • Waarschijnlijk jullie team!

    Geen artistieke ervaring vereist

    Over About Collab: Wij zijn een creatief ontwikkelingsatelier dat teams en organisaties verbindt door de kracht van kunst en creativiteit. Onze betekenisvolle, speelse interventies combineren creativiteit met bedrijfsdoelstellingen en leveren blijvende impact voor jullie team.

     Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

     

    4 - 800 personen

    Samen werken aan de grootste Chainreaction ooit!
    Ken je een chainreaction? Het lijkt op Domino D-Day, maar met meer dan alleen dominostenen. Wij werken met een diversiteit aan verschillende materialen, om tot een origineel bouwwerk te komen. In teams zijn jullie  verantwoordelijk om een segment van de chainreaction te bouwen.

    Laat hierbij je eigen creativiteit en bouwinzicht de vrije loop. Blijf wel communiceren, want alle segmenten moeten naadloos op elkaar aansluiten,  zodat je uiteindelijk eindigt met één grote chainreaction-finale!

    De Chainreaction XXL combineren met een lunch of diner? Ook dit regelen we!

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    20 - 2000 personen

    Hoe goed ken jij je collega?
    Samenwerken hoeft niet saai te zijn—maak er iets leuks van! Met uitdagende, creatieve activiteiten leert jouw team elkaar écht kennen. Versterk de onderlinge communicatie, los dagelijkse uitdagingen samen op en ontdek verborgen talenten die je nooit had verwacht.

    Meer dan een gezellig uitje
    Bij Brilliant Work organiseren we teamuitjes en teambuildingdagen met een originele, waardevolle twist. Zo leren jullie niet alleen beter samenwerken, maar zetten jullie ook elkaar sterke punten optimaal in. Of het nu gaat om het vergroten van de betrokkenheid, het verbeteren van communicatie of het opbouwen van onderling vertrouwen—onze aanpak maakt elk team sterker.

    Voorbeelden van trainingsthema’s

    • Communicatie
    • Grenzen verleggen en vertrouwen
    • Doelen stellen en beslissen
    • Ondernemen en risico nemen
    • Samenwerken
    • Leiderschapsstijlen
    • Teamrollen
    • Competentiemanagement
    • Organisatiecultuur
    • Leren en veranderen

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    10 - 150 personen

    De Eindejaarsperiode is de tijd om samen stil te staan en te vieren. Met onze Eindejaars Special Workshop beleef je met je team iets écht bijzonders. Jullie bouwen samen een functionele prothesehand. Vol creativiteit, gezelligheid, en samenhang.

    En terwijl jullie samen werken en plezier maken, geven jullie ook een cadeau dat verder reikt dan jullie team. De hand gaat naar iemand die hem hard nodig heeft. In het voorjaar ontvangen jullie een foto van de ontvanger met jullie hand. Dat moment maakt het verhaal compleet en geeft jullie team iets om trots op te zijn.

    Waarom kiezen voor deze special?

    • Goed passend bij de kerstperiode en sfeer

    • Perfect voor kleine én grote teams

    • Extra: jullie maken samen ook een verschil voor iemand anders

    Of je nu kiest voor een self-facilitated event (handig voor kleine groepen, en al een mega succes!) of voor een begeleide workshop, je team gaat naar huis met een ervaring die verder gaat dan een standaard kerstborrel.

    4 - 1000 personen

    Wil je geluk of wil je gelijk? Ben je een ja-mens of ben je een nee-mens? Of kun je geen nee zeggen? Zie je wat er wel is of zie je wat er niet is? Zie je wat er mogelijk is of zie je wat er onmogelijk is? Hoe kijk je naar het leven? 

    De WellesNietesShow is misschien wel de allerleukste en leerzaamste theatershow van Nederland! In deze show krijgen we te zien dat we allemaal verschillend zijn en niet altijd weten hoe we met elkaar om moeten gaan.

    Deze leerzame en humoristische show is voor iedereen een feest van herkenning. Op ludieke wijze maken tweelingbroers Ted en Fred ons duidelijk dat we allemaal anders zijn, dat we anders communiceren en ook echt anders naar de wereld kijken! Want wat voor de één Welles is, kan voor de ander Nietes zijn!

    De WellesNietesShow een bewezen en hooggewaardeerd concept dat garant staat voor een vermakelijk kijkje op misverstanden in de communicatie die ontstaan doordat we elkaars gebruiksaanwijzing niet kennen.

    Bij management- en communicatietrainingen, kick-offs, als break tijdens congressen en als losse workshop zorgde de WellesNietesShow op een ontwapenende manier voor meer bewustzijn en begrip voor diversiteit. Met als gevolg: minder aanvallen en meer aanvullen!

    In de show kan input vanuit de organisatie worden opgenomen, zodat deze aansluit bij de thema’s die op dat moment binnen uw bedrijf spelen. 

    De WellesNietesShow kan eventueel naadloos overgaan in de workshop Persoonlijke Gebruiksaanwijzing of onze workshop Levende Hersentest. Wij denken graag met u mee om een ervaring op maat te maken. Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.  Vraag ons vooral naar de mogelijkheden! 

    10 - 1000 personen

    Niemand zit erop te wachten om een totale black-out te krijgen tijdens een presentatie ofperformance. Maar hoe ga je dat met een goede voorbereiding dan aanpakken? Precies!! Door je te laten trainen door de beste professionals.

    Hoe leuk is het om tijdens deze masterclass/workshop te ontdekken wat de kracht is van echte humor? Superspannend!! Maar ook enorm leuk en leerzaam om te doen.  Je leert alle basisregels van een professionele stand-up comedian.

    Deze masterclass/workshop is geschikt voor iedereen. Wij verzorgen deze masterclass/workshop voor ieder eindresultaat.

    WAT MAG JE VERWACHTEN TIJDENS DEZE MASTERCLASS/WORKSHOP? 
    Als deelnemer mag je diverse keren een opdracht uitvoeren voor de groep. Alle situaties zorgen voor enorme lachsalvo’s.

    Wat zijn de valkuilen van het vak en hoe ga je hiermee om? Hoe ontwikkel jij jouw improvisatievermogen?

    En hoe creëer jij jouw geheel eigen stijl? Want dat maakt jou nog meer authentiek.

    Het einddoel van deze masterclass/workshop is dat je enorm hebt genoten en gelachen om alle verhalen en meest bizarre situaties. En daarnaast creëer je ook zelfvertrouwen, je leert de deelnemers op een andere manier beter kennen en je krijgt erg veel positieve energie. Out of the Box gaan op een zeer leuke manier.

    Zelfs voor professionele sprekers, dagvoorzitters, storytellers en/of presentatoren is onze masterclass/workshop een echte meerwaarde.

    We gaan intensief met elkaar aan het werk. En we geven elkaar nog meer positieve energie.

    Informeer graag naar alle mogelijkheden en kies voor Comedy Events!

    10 - 200 personen
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Wil je je team wakker maken? De organisatie transformeren naar een levende organisatie, dan is de SPOT ON training heel geschikt. Het is een leuke lichte energieke dag, die begint met een theatershow. Daarna gaan mensen bezig met hun eigen unieke rol in het team of binnen de organisatie. Er wordt onderzocht hoe er weer nieuwe spirit en nieuwe energie kunnen inzetten om met volle kracht vooruit te gaan.

    SPOT ON is typisch een dag waarop nieuwe doelen geformuleerd kunnen worden, nieuwe mensen elkaar kunnen leren kennen, teams opnieuw hun vorm en doel kunnen bepalen. We werken oa met persoonlijke gebruiksaanwijzing, teamspirit, creatie-regie, kortom allerlei werkvormen om een energieke lichte dag te maken waarin medewerkers weer de zin van hun werk gaan inzien en er weer zin in krijgen.

    Doel is nieuwe inspiratie ontvangen, elkaar beter leren kennen, doelstellingen van de organisatie helder te krijgen, SPOT ON kick-off.

    8 - 200 personen

    De BBQ workshop bestaat uit drie onderdelen. Allereerst beginnen we met een stukje theorie: hoe werk het nou allemaal? Je krijgt hierbij een aantal kleine gerechtjes om te proeven. Wanneer jullie voorzien zijn van een goede lading kennis is het tijd om het zelf te gaan proberen. Jullie gaan namelijk zelf een driegangendiner bereiden!

    Jullie gaan in tweetallen aan de slag en worden ondersteunt door onze mensen met het bereiden van de gerechten. Tijdens dit onderdeel leren jullie verschillende kooktechnieken zoals diverse snijwijzen en barbecue technieken. 

    Wanneer de gerechten klaar zijn is het tijd om aan tafel te gaan en samen te genieten van jullie zelf bereide gerechten. 

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    15 - 250 personen

    Een compleet verzorgde drive in karaokeshow inclusief presentator, dj, uitgebreid aanbod aan karaoketitels en -lijsten. ABC Events verzorgt al jaren oergezellige karaokeshows in cafés en andere gelegenheden. Wilt u een karaokeavond organiseren? Wij verzorgen een feestelijk programma waarbij de Karaokekandidaten de ster zijn! 

    Evenement 
    We kijken altijd goed naar de locatie en groepsgrootte zodat het een passend geheel wordt. Met onze showmasters komen we naar een gewenste locatie, compleet met geluidsstudio, microfoons en een pakket aan karaokenummers. We kunnen een heuse wedstrijd neerzetten, of als extraatje dienen tijdens een gezellige feestavond. Desgewenst kunnen we de artiesten ook verkleden zoals vroeger bij de soundmixshow. Een gek hoedje, brilletje of plaksnor kan zorgen voor hilarische momenten.

    Hits
    Wij hebben voor onze gasten meerdere draadloze microfoons zodat de artiest vrij is in zijn bewegen. Daarnaast kunnen er meerdere personen tegelijkertijd zingen zodat er een “zwoel” duet of een enthousiaste band geïmiteerd kan worden. Lekker uit je dak met zowel Nederlands als Engelstalige muziek, stuk voor stuk hits, zodat de gasten uit hun dak gaan op de lekkere feestnummers. 

    Show 
    Wij gaan standaard uit van een twee uur durende show, maar deze kan natuurlijk verlengd worden. Wij hebben een beamer met groot professioneel scherm, zodat ook het publiek mee kan zingen, swingen en kijken. Eventueel kunnen we de show ook nog voor u uitbreiden met een complete lichtset, variërend van spots tot aan lasereffecten. Worden er geen nummers aangevraagd? Dan vullen wij de tijd zelf in, en proberen wij uw gasten tot een optreden te verleiden!

    Heeft u nog vragen? Of wilt u meedoen? Vul dan het aanvraagformulier in, en wij nemen zo snel mogelijk contact met u op.

    20 - 1000 personen

    Pasta workshop op locatie - Hét perfecte teamuitje!

    Op zoek naar een unieke en smaakvolle manier om teambuilding te bevorderen? Onze pasta workshop op locatie is dé activiteit om samen creatief aan de slag te gaan! Deze workshop is zowel binnen als buiten te volgen.

    Leer de ambacht van verse pasta maken, van het kneden van het perfecte deeg tot het vormen van authentieke Italiaanse pasta zoals ravioli, tagliatelle en gnocchi. Deze pasta workshop is niet alleen leerzaam, maar ook ontzettend leuk en versterkt de teamgeest. Laat je team de passie voor de Italiaanse keuken delen en geniet samen van een smakelijke ervaring!

    Met onze uitgebreide workshop boek je een complete teamdag: eten, drinken en activiteiten, allemaal op jouw locatie!

    WORD ITALIAANSE PASTA CHEF VOOR EEN DAG
    We bieden diverse opties waarbij je samen met je collega’s aan de slag kunt. De workshop is altijd bedoeld voor teambuilding, plezier, en het delen van onze passie voor de Italiaanse keuken.

    Daarnaast kunnen we de workshop uitbreiden met drank, antipasti en een heerlijk dessert. Zo maak je er een volledige teamdag met een feestelijk tintje van!

    Diverse mogelijkheden:

    PRE-WORKSHOP AUTHENTIEKE PASTA WORKSHOP
    Tijdens deze pasta workshop zijn het deeg en de ingrediënten al voorbereid, zodat jouw team meteen aan de slag kan.

    • Plezier, teambuilding en heerlijke resultaten staan centraal.
    • Word een Italiaanse pasta chef voor een middag.
    • Leer perfect pastadeeg maken zonder keukenmachine.
    • Maak gevulde pasta zoals ravioli en lange pasta zoals tagliatelle.
    • Geniet van je zelfgemaakte creaties.
    • Duur workshop: +- 2 uur

    WORKSHOP AUTHENTIEKE PASTA WORKSHOP
    Deze uitgebreide workshop laat je team nog meer ontdekken over de Italiaanse pasta. Van het kneden van het deeg tot het vormen van gnocchi di patata!

    • Verken de Italiaanse pasta tradities en geschiedenis.
    • Maak verschillende soorten pasta, zoals ravioli en tagliatelle.
    • Leer de technieken voor korte pasta en gnocchi di patata.
    • Plezier en teambuilding staan centraal.
    • Vertrek met een voldaan gevoel, een gevulde maag en inspiratie om thuis verder te experimenteren.
    • Duur workshop: +- 3,5 uur

    UITBREIDINGSMOGELIJKHEDEN
    Maak je pasta workshop nog specialer met onze uitbreidingsopties voor een complete teamdag op locatie. Denk aan een borrel met Italiaanse drankjes, antipasti en een heerlijk dessert, zodat jouw workshop een onvergetelijke ervaring wordt!

    PASTA WORKSHOP VOLGEN IN ONZE PIZZA/PASTASCHOOL?
    Ook is het mogelijk om met je personeel, vrienden of familie een pizza workshop te volgen in onze pizza/pastaschool gevestigd in Erp. In onze pizza/pastaschool kunnen wij pasta workshops geven voor groepen vanaf minimaal 10 personen.

    Voor meer informatie of een vrijblijvende offerte kun je het aanvraagformulier invullen.
    Of op onze website kijken: lazzarella.nl/pasta-workshop-op-locatie of bel naar 0413 - 288 647.

    10 - 1000 personen

    Hoe leuk is het als je samen met je collega’s, werkgever en zakelijke relaties mag lachen om de allerbeste grappen en meest komische verhalen? De leukste en beste comedians kunnen niet wachten om iedereen te laten stralen van het lachen. 

    Daarom maken wij met Comedy Events alles bespreekbaar. Aantoonbaar de juiste organisatie op het gebied van comedy en cabaret in Nederland. Zelfs combineren met andere activiteiten en een Engelstalige show behoort tot de mogelijkheden.

    Met maatwerk garanderen we je dat het alleen maar een succes kan worden.
    Kies voor Comedy Events en maak je event nog completer met echte humor!

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    1 - 10000 personen

    Heb je altijd al eens in een echte spel show willen zitten? Samen met je vrienden of familie maken jullie je eigen versie van het grandioos populaire 30 SECONDS!
    Het spel is over de hele wereld bekend. Van jong tot oud, iedereen kan het en doet het.

    Onze ervaren regisseurs komen naar jullie toe en bouwen een volledige studio compleet met camera’s, licht en decor!
    Wij zorgen voor een onvergetelijke beleving. Zelfs de meest doorgewinterde spelers kunnen hun hart ophalen met de nieuwe kaartjes. En mocht je liever jurylid willen zijn om te zien of alles eerlijk verloopt, dan mag jij natuurlijk de host zijn, inclusief glitterjasje!

    Denk jij dat jij dit makkelijk kan winnen? Think again! Elke 20 minuten komen wij met een unieke uitdaging die het spel volledig op zijn kop zet: wissel van team, scoor dubbele punten, bedenk zelf kaarten en nog veel meer. Deze activiteit staat garant voor plezier, strijdlust en een gezonde dosis humor!

    Alle mooie momenten worden gefilmd en samengevoegd tot jullie eigen compilatiefilm. Zo kun je jullie activiteit eindeloos blijven beleven.

    10 - 9999 personen

    Improviseren kun je leren! 
    Improviseren doen we dagelijks, telkens wanneer je iets op een andere manier moet doen dan je 'gewend bent'/ 'altijd doet', dan improviseer je. Maar soms roept je brein; "Hier is geen oplossing voor!". Is die betreffende situatie dan echt niet op te lossen? Nee, voor vrijwel alles is een oplossing, maar je brein blokkeert..

    Omdat improvisatie op impulsen werkt, wordt er in deze workshop ook veel gelachen. Maar jullie leren vooral de praktische vaardigheden van improvisatie aan.

    In een razendsnelle mix van mindblowing individuele oefeningen en hilarische groepsoefeningen leren jullie hoe je brein improvisatie probeert te blokkeren, en hoe je snel schakelt en “outside the box komt”. Snel, inhoudelijk, hilarisch, en een must-have experience voor tenminste elk managementteam!

    In deze training leer je:
    - denken in mogelijkheden (in tegenstelling tot onmogelijkheden)
    - out-of-the-box redeneren
    - accepteren wat er is, en daarop verder redeneren ("ja, en", in plaats van "ja, maar")
    - samenwerken en ideeen van elkaar te implementeren

    Zet deze training in als; teamtraining, kickof van een (meerdaags) veranderingsproces, teambuildinssessie, of (in aangepaste vorm) een seminar inhoudelijk of als energieke boost tijdens een congres.

    De voertaal kan Nederlands of Engels zijn. 
    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    Wie gingen jullie voor?
    Reeds ruim 400 kleine en grote (nationale en internationale) bedrijven en instellingen hebben samen al ruim 500 keer de workshop afgenomen met groot enthousiasme. 

    Ronald Plantinga (Philips lighting) 
    Dutch Entertrainment has proven to provide high-energy improvisation workshop to our global marketing team event. All loved it. Would definitely recommend as an option to team dinner or other social event as a ''break'' to the hard work on business challenges. 

    Janine de Regt (projectmanager, Center for Medical Imaging)
     Veelal met behulp van hele duidelijke opdrachten bereikt Freek dat alle deelnemers zich comfortabel voelen. Dit is van grote waarde indien het team bestaat uit zowel introverte als extraverte personen. De laagdrempelige benadering draagt bij aan een leuk teamuitje!

    Danielle van Pelt (directeur New Business, Beter/ ABN-AMRO)
     Freek Verdult en collega’s hebben er door hun gedreven inzet en de prettige opbouw van het programma gezorgd dat iedereen fanatiek en vooral enthousiast heeft meegedaan. Er is ontzettend veel gelachen. Een absolute aanrader dus.

    6 - 200 personen

    Een bijzonder teamuitje waar je nou eens op een heel andere manier dichter tot elkaar komt.

    Leer op een verrassende manier de creatieve kant van je  je collega's kennen. Of maak iets heel bijzonders van het afscheid van die ene collega die jullie gaat verlaten.
    In deze workshop neemt een heuse dichter je mee in een verrassend creatief proces. Op laagdrempelige en vooral inspirerende wijze wordt het hele team aangezet tot het schrijven van gedichten. 

    "Wat ontzettend leuk dit!"
    "Nooit gedacht dat ik een gedicht zou schrijven!"
    "Grappige opzet!"

    Tijdens deze workshop rekenenen we af het eeuwige 'moeten presteren' en leer je vanalles over creatief denken. (Voor velen een mooie brug naar de dagdakelijkse werkpraktijk.)

    Het resultaat:

    • iedereen is verwonderd over het eigen creatief (schrijf-)vermogen en dat van hun collega's
    • iedereen heeft een gedicht geschreven
    • iedereen draagt dat gedicht voor
      (Oók met meer dan twintig deelnemers? Ja! Zelfs met meer dan honderd deelnemers!
      Hoe dan?!
      Je zult verrast zijn.)
    • Je kent de drie wetten van Vos (Over het creatieve proces)

    "Ik heb weinig met taal, maar dit was heel bijzonder!"
    "Ik ga dit gedicht zeer zeker persoonlijk voordragen aan mijn collega."
    "Heel leuk en zelfs heel zinvol"

    Sfeer van de workshop: Laagdrempelig, speels, bezinnend, met humor, verrassend.
    Duur: plm. 30 - 120 minuten. (Al naar gelang de wens en de groepsgrootte.)
    Minimaal 4 maximaal 100+ deelenemers
    De thematiek van de workshop wordt natuurlijk vooraf met je afgestemd.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvend voorstel het aanvraagformulier in!

    2 - 200 personen

    Over deze pagina

    Op zoek naar een leuke workshop in Berg en Dal  voor het team of om samen te doen met collega's? Deze vinden jullie eenvoudig en snel op WegmetdeBaas. Of jullie nu op zoek zijn naar lekkere kookworkshop in Berg en Dal of dat jullie een dansworkshop in Berg en Dal willen gaan doen. Op WegmetdeBaas vinden jullie een mooi overzicht van de leukste workshops in Berg en Dal.  Gaan jullie lekker bonbons maken tijdens een workshop in Berg en Dal of lekker met verfsmijten tijdens een workshop in Berg en Dal . Of wat dachten jullie van een percussieworkshop of samen een commercial opnemen tijdens een workshop in Berg en Dal. Kijk voor alle workshops in Berg en Dal en kies wat bij jullie team past! Workshops zijn goed voor het groepsgevoel en je leert weer eens wat anders!  

    WegmetdeBaas is ook de leukste site voor het zoeken en vinden van allerlei andere bedrijfsuitjes en teamuitjes!

    Kookworkshops Amsterdam
    Kookworkshops Utrecht
    Kookworkshops Zuid-Holland
    Workshops Muziek en Dans
    Creatieve uitjes Limburg
    Creatieve uitjes Noord-Holland