Teambuilden in Noordwijk aan zee

Filteren

Filters

Activiteiten: Spel & Ontspanning
Citygames & Beachgames
Topkeuze: Sportief & Actief
Kookworkshop & meer
Inspirerende Creatieve uitjes
Verbindende Teambuilding activiteiten
Eten, Drinken, & Feesten
Onvergetelijke Incentives/ buitenlandse reizen
Online
Zoekwoord
Zoekwoord
Gebied
Personen 0+
0
0
500
0500+
266 uitjes gevonden gevonden gebaseerd op de volgende filters
  • Teambuilding
  • Teamtraining
  • Uit vergaderen & Vergaderbreaks
  • Online
  • Plaats, regio of provincie: Noordwijk aan Zee
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Hackathon ONLINE

    • Remote teambuilding (teambuilding op afstand)
    • Uitermate geschikte voor bedrijven met thuiswerkers
    • geschikt voor groepen van 15 – 1000 personen (teams van ca. 4-5 personen)
    • Georganiseerd en volledig begeleidt vanuit MS Teams, Zoom, etc.
    • Zowel in het NL / EN te boeken
    • Duur: ca. 1,5 uur
    • Fun verzekerd!


    Hackathon ONLINE teambuilding

    Los zoveel mogelijk raadsels op en kraak de code

    Ga online de strijd aan met je collega's tijdens onze zinderende en unieke 1,5 uur durende teambuilding game Hackathon Online. Los in teamverband zoveel mogelijk raadsels op en hack het gecodeerde bericht om de hoogste score te behalen. Wordt jouw team bekroond met de badge “Beste hackers ooit!”? De game wordt volledig begeleid en is af te sluiten met een virtuele borrel.

    Na het welkomstwoord van onze enthousiaste begeleider volgt een korte uitleg over deze superleuke game. Vervolgens gaan de deelnemers in teams van 5 naar hun eigen breakout room en kan de game beginnen. Onze begeleider blijft gedurende de game aanwezig in de mainroom voor eventuele vragen.

    Ieder team krijgt 1,5 uur de tijd om zoveel mogelijk raadsels op te lossen en het gecodeerde bericht te kraken. Lukt het jouw team de code te kraken binnen de speeltijd, dan verdien je 80 extra bonuspunten bovenop het aantal punten wat je met de overige opdrachten al hebt verdiend.

    De puzzels hebben 3 verschillende moeilijkheidsgradaties:

    1) fast & fun
    2) for experienced puzzlers
    3) impossible to hack

    Hierdoor is de game laagdrempelig, en dus voor iedereen geschikt om aan deel te nemen.

    Als de gametijd voorbij is, komen alle teams weer terug in de mainroom en maken we het winnende team bekend. Vervolgens is er voldoende tijd voor een afsluitende virtuele borrel. Hiervoor kan je bij ons natuurlijk kiezen uit een zeer breed assortiment borrelboxen.

    Deze superleuke online game is zowel in het Nederlands als Engels te boeken voor groepen van 15 – 1000 personen.

    Online teambuilding.

    Hackathon Online Teambuilding staat voor:

    • Spannende competitie in teams van 5 personen (online)
    • Samenwerken
    • Fun
    • Motivatie
    • Gezamenlijke start en finale
    • Duur circa 90 minuten – met opstart en afsluiting max. 2 uur
    • Volledig begeleid
    • Geschikt voor iedereen!

    Welk team werkt het beste samem en mag zich bekronen als "Beste hackers ooit!"?
    15 - 1000 personen

    Tijdens dit teambuildingspel volgen de teams een route die via de ipad wordt aangegeven en komen jullie uitdagende vragen en challenges tegen met de meest gevarieerde foto/video opdrachten en minigames. Deze worden gelijk door ons als jury beoordeeld en gelijk teruggekoppeld!

    De teams starten vanuit jullie eigen locatie of gekozen horeca gelegenheid.

    De vragen en foto/video opdrachten komen in beeld, als je op het juiste plekje in de stad staat. Zoek tevens de locatiepunten die aangegeven zijn en verzamel zo veel mogelijk antwoorden en foto's.
    De Challenge is een echte team wedstrijd! U kunt realtime de score van uw team en de andere teams volgen en ze dwarsbomen met verschillende gadgets.

    Samenwerken, humor en een beetje lef is hard nodig tijdens deze City Challenge, want vaak is het hele team nodig om aan de voorwaarden van de opdrachten te voldoen.

    Bij terugkomst en de borrel ziet iedereen op het scherm alle resultaten van de foto-opdrachten die gemaakt zijn. Een kwartiertje later volgt de prijsuitreiking met de daarbij de leukste video's van ieder team.

    We sturen jullie al het beeldmateriaal wat gemaakt is. Een blijvende herinnering om nooit te vergeten!

    20 - 600 personen

    Wil je samen met je team, je collega's iets bijzonders doen? Wil je samen terugblikken op een periode of jaar of wil je echt eens tijd maken voor elkaar zonder haast? De Club Groeneveld Teambox versterkt het gevoel van onderlinge verbinding en zorgt voor een ervaring om nooit te vergeten.

    Herken je dat het steeds belangrijker wordt om elkaar niet uit het oog te verliezen en met elkaar vaker stil te staan bij de vraag: ‘Hoe gaat het eigenlijk echt met iedereen?’. Herken je ook dat het steeds moeilijker is om daar tijd voor te maken? Het einde van het jaar is het ideale moment om de verbinding te zoeken. Het belangrijkste dat we met elkaar te doen hebben, is zorgen dat we aandacht blijven houden voor elkaar. Versterk de verbinding in het team door middel van oefeningen, vragen en verhalen. Lees snel verder over de Teambox.

    Met aandacht voor elkaar
    De Club Groeneveld Teambox is een uniek en bijzonder inspiratiepakket voor teams die het belangrijk vinden om echt aandacht te hebben voor elkaar. Door middel van oefeningen, vragen en verhalen kijk je met elkaar naar de belangrijke dingen van het leven. De Teambox staat garant voor een middag- of avondvullend programma. De perfecte aanvulling op een vergadering, teamuitje, heisessie, diner of -borrel met het team!

    Echt contact hebben
    We leven in een tijd die veel van ons vraagt. Alles gaat sneller, er is minder houvast en het nieuws in de wereld maakt vaak allesbehalve vrolijk. Iedereen weet dat het daarom belangrijk is om tijd en ruimte te maken om met elkaar ook de dingen te bespreken die niet direct invloed hebben op het dagelijkse werk. Waar geniet je eigenlijk van? Waar heb je zorgen over? En wat zijn de dromen die je hebt? Dat zijn basisvragen die je helpen om samen heel en geïnspireerd te blijven. Nu het einde van het jaar in zicht is en de feestdagen komen, is het het ideale moment om met elkaar even stil te staan. De oefeningen, vragen en verhalen uit de Teambox helpen je daarbij.

    Heisessie, vergadering of teamuitje
    De Club Groeneveld Teambox is de ideale aanvulling op jullie vergadering, uitje, heisessie, diner of -borrel met het team! Daarvoor hoef je niet per se naar een luxe restaurant. Ook hoef je niet elke keer een nieuwe dure activiteit te verzinnen. Zorg dat het gezellig en fijn is bij jullie op kantoor of bij iemand thuis. Zorg voor lekkere hapjes of laat iedereen iets meenemen; kaarsjes aan. Gewoon als mens aan tafel. De oefeningen, vragen en verhalen uit de Teambox maken je heisessie of teamuitje compleet en tot een onvergetelijke ervaring.

    Praktische informatie


    Een unieke teambox voor jouw team
    Ben je geïnteresseerd in de Club Groeneveld Teambox? Het werkt als volgt. Als team ontvang je op een door jou gekozen tijdstip een grote doos. In deze doos zit een aantal kleinere dozen. Deze kleinere dozen bevatten verhalen, vragen en opdrachten die tijdloos zijn. Het doel van alle verhalen, vragen en opdrachten is om echt tijd voor elkaar te maken als mens en een unieke verbinding te ervaren. Het is vaak geen onwil, maar zeker in deze tijd verlies je elkaar makkelijk uit het oog. De Club Groeneveld Teambox helpt je om weer even stil te staan.

    Wat mag je verwachten?
    Je krijgt een aantal dozen, maar meestal raden we teams aan om er maximaal twee of drie te openen met elkaar. De rest van de dozen laat je dicht. Echt dicht. Als er dan aan het einde van de middag of avond nog tijd over is, dan kun je uiteraard naar de andere dozen kijken. Je moet weten dat de dozen geduldig zijn. Na een half jaar zijn de verhalen, vragen en opdrachten nog even bruikbaar. Dus als je aan de slag gaat: neem de tijd voor verdieping. Elke doos heeft genoeg inhoud voor een paar goede en zinvolle uren. En verdieping vraagt tenslotte tijd en ruimte.

    Mogelijke inspiratie voor jullie programma:

    16.00u Bereid samen een heerlijke maaltijd
    17.00u Proost! Tijd om de teambox uit te pakken …
    17.15u Start met een leuke opdracht om elkaar op een andere manier te leren kennen
    18.00u Open – onder het genot van het voorgerecht – het eerste doosje en laat je verrassen!
    19.00u Nog zoveel met elkaar te delen? Neem je tijd, maar vergeet jullie hoofdgerecht niet.
    20.00u Nieuwsgierig naar meer? Zoek een volgend doosje uit!
    ...u Geniet van jullie dessert en ga met een vervuld en hartverwarmend gevoel weer naar huis


    Waar heb je het dan over?

    De verhalen, vragen en opdrachten laten je stilstaan bij belangrijke onderwerpen in deze tijd, waar we vaak te weinig aandacht voor hebben. Het gaat over leven en werk! Hoe gaat het werkelijk met iedereen? Wat weet je nog niet van elkaar? Wat zeggen leeftijd en leeftijdsfase eigenlijk? Waar haal je als mens, als professional en als team inspiratie vandaan? Hoe zorg je met elkaar voor een gezond ritme in je leven en werk? En welke momenten in jouw leven hebben je eigenlijk gevormd? Dat is onder meer waar je over in gesprek gaat. Maar laat je vooral verrassen. Soms zit er in een van de dozen iets dat je totaal niet verwacht had.

    Een heerlijke maaltijd
    We raden je aan om de Club Groeneveld Teambox te bestellen als aanvulling op een teamdag. En wat nog veel leuker is... De teambox is ideaal als aanvulling op een heerlijk diner of borrel met het team. Natuurlijk kunnen wij ook meedenken met het diner. Als je dat wilt, dan zorgen wij voor een heerlijke maaltijd die je samen bij iemand thuis of op kantoor kunt voorbereiden.

    Groepsgrootte
    De Club Groeneveld Teambox is voor alle teams; klein en groot. Meestal doe je de opdrachten met een groep van 4 - 8 personen. Is het team groter? Geen probleem. De opdrachten zijn zo ingedeeld, dat je kleinere groepen kunt maken. Alles in de Teambox is daar op afgestemd.

    Prijzen
    De Teambox is er in verschillende varianten, afhankelijk van jouw wensen.

    • Een maaltijdpakket bestellen? Of heb je andere wensen? Neem contact met ons op.

    Vul voor meer informatie of eem vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in! 

    Benieuwd? Vraag snel een vrijblijvende offerte aan en ontdek wat de Teambox voor jullie team kan betekenen.

    2 - 100 personen

    Unieke Bedrijfsuitje Ervaring: Workshop Graffiti Spuiten!

    Ben je op zoek naar een creatief en onvergetelijk bedrijfsuitje? Ontdek dan de kunst van graffiti spuiten met onze dynamische workshop! Deze workshop is niet alleen een geweldige manier om de creativiteit binnen je team te stimuleren, maar het is ook een uitstekende teambuilding activiteit.

    Wat Kun Je Verwachten?

    • Leer de Basis: Onder leiding van professionele graffiti artiesten leer je de basis van het graffiti spuiten. Van schets tot spuitwerk, elke stap wordt gedekt.
    • Teambuilding en Creativiteit: Werk samen aan een groot kunstwerk of daag elkaar uit in kleine teams om indrukwekkende kunststukken te creëren.
    • Een blijvende herinnering: Aan het einde van de workshop heb je niet alleen een geweldige ervaring rijker, maar ook een tastbaar kunstwerk om mee naar kantoor te nemen.
    • Geschikt voor iedereen: Of je nu artistiek aangelegd bent of nog nooit een spuitbus hebt vastgehouden, deze workshop is geschikt voor alle vaardigheidsniveaus.

    Waarom Kiezen Voor Onze Workshop?

    • Professionele Begeleiding: Onze ervaren artiesten zorgen voor een veilige en inspirerende omgeving.
    • Alle Materialen Inbegrepen: Van verf tot beschermende kleding, alles wordt verzorgd.
    • Flexibele Locaties: Of het nu in de open lucht of op een indoor locatie is, wij passen ons aan aan jouw wensen.
    • Maatwerk Mogelijk: Hebben jullie specifieke wensen of ideeën? Wij denken graag met je mee om de workshop perfect op jullie bedrijf af te stemmen.

    Beleef een dag vol kleur, creativiteit en teamwork met onze graffiti workshop. Perfect voor het stimuleren van samenwerking, het ontdekken van verborgen talenten en het versterken van de teamgeest. Boek nu en maak je klaar voor een onvergetelijk bedrijfsuitje!

    10 - 3000 personen

    "Klei je collega!" 

    De workshop “klei je collega” is een HILARISCH creatief teambuilding-feest op uw eigen locatie.

    Door middel van lootjes trekken krijg je een collega, teamgenoot, vriend of vriendin toegewezen. Vervolgens ga je deze persoon onder begeleiding van een kunstenaar stap voor stap boetseren. Je hoeft dus geen ervaring te hebben. Onopvallend bestudeer je die persoon en verwerk je persoonlijke kenmerken in je creatie. 

    Op deze manier blijft het tot op het eind een verrassing wie nou wie heeft gemaakt en krijgt iedereen een persoonlijk kunstwerk.

    Wij verzorgen al het (verbruiks-) materiaal : een luxe geprepareerde sokkel , klei, boetseergereedschap en bescherming voor de tafels. 

    Deze kosten zijn per deelnemer €39,95- *

    Dit is exclusief reiskostenvergoeding (€0,50* per km) en instructie op locatie (€90,-* voor 90 minuten).


    Deze activiteit is ook online te doen omdat we verzendklare pakketten maken met alle benodigdheden (klei, een sokkel, boetseergereedschap en eventueel een handleiding die stap voor stap uitlegt hoe je een portret boetseert.) 

    Een kant-en-klaar boetseerpakket kost slechts €44,95*

    De pakketten worden aangetekend verzonden. Er passen 6 pakketten in een zending voor €18,-*. Daarna kun je zelf de pakketten uitdelen of per stuk verzenden. De pakketten kunnen ook per stuk naar het woonadres van de deelnemers gestuurd worden als de klant de verzendlabels aanmaakt en naar ons doormailt. 

    Zo kun je via een online meeting toch dit hilarische "uitje" thuis doen! :)

    Eventueel met live instructie van +/- 90 minuten via een online platform (€90,-* ).

    Vul voor meer informatie over dit leuke teamuitje of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    *Prijzen zijn exclusief 21% BTW

    4 - 100 personen

    Wie heeft bij jullie het hoogste IQ? Deze test zal het voor eens en altijd bepalen...

    Voor je verder leest: weet je het zeker? De Company IQ Test kan verstrekkende gevolgen hebben voor de verhoudingen binnen de groep collega’s, vrienden of teamleden waarmee jij deze battle aangaat. Waar zitten de Einsteins en welke groep kan het niet zo best bijbenen? Voor je het weet blijkt bijvoorbeeld die niet al te montere blonde baliedame beter uit de quiz te komen dan jij en wie serveert er dan voortaan de koffie? De Company IQ Test is de leukste manier om voor eens en altijd het verschil tussen brein en branie te bepalen.

     

    Wat staat je te wachten tijdens de Company IQ Test?
    Jouw gezelschap wordt ontvangen door een heuse quizmaster. Hij of zij geeft jullie een uitgebreide speluitleg en dan worden er teams gemaakt van 6 tot 8 personen. Aan de hand van 10 vragenrondes gaan we de absolute meesterbreinen bepalen. Ja/nee-rondes, multiple choice, schattingsrondes en natuurlijk buzzrondes: wie het snelst op de rode knop drukt en juist antwoordt pakt de punten. Uiteraard steken we de quiz zo breed mogelijk in, met algemene kennis alleen ga je het zeker niet redden. Muziekfragmenten herkennen, geschiedenis- en aardrijkskundevragen, tv- en mediavragen, anagrammen oplossen en hoeveel weet je eigenlijk van literatuur?

    De beste masterminds komen elkaar tegen in de grand finale. De pittigste vragen gaan nu over tafel en de quizmaster geeft geen millimeter toe. Hier win je alleen op inzicht, maar een sprankje geluk is zeker welkom!

    De Company IQ Test kan op iedere willekeurige locatie in Nederland, België en Duitsland gespeeld worden. Dit spel kan ook in het Engels gespeeld worden.

    Voor meer informatie of een vrijblijvende offerte kunt u onderstaand formulier invullen.

    6 - 5000 personen

    Handboogschieten is een eeuwenoude manier van jagen maar ook een olympische sport! Het is vooral bekend geworden door de verhalen van “Robin Hood”. Richtingsgevoel, focus en een vaste hand kunnen hier het verschil maken. We kunnen het handboogschieten aanbieden op 2 verschillende manieren: 

    Teambuilding Clinic Handboogschieten met 2 of 4 banen, tijdsduur 1 tot 1,5 uur en geschikt voor groepen tot 24 personen per clinic. Na uitleg over schiethouding, ademhaling en uiteraard veiligheid kan er eerst geoefend worden. Daarna is er in teamverband een webstrijd waarbij samenwerken en elkaar coachen jullie naar de overwinning kan helpen met als ultiem einddoel "Geblinddoekt Handboogschieten"!

    Evenementen opstelling Handboogschieten met 4 of 8 banen, in overleg kunnen we gedurende een afgesproken tijd korte workshops aanbieden van 30, 45 of 60 minuten. Ook is het mogelijk om met vrije inloop te werken waarbij bezoekers op een leuke manier kennis kunnen maken met het handboogschieten. 

    Handboogschieten is erg goed te combineren met één van onze andere teambuilding activiteiten op locatie zoals bijvoorbeeld Bamboestieken of de Wighland Games. 

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    10 - 300 personen
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Ben je op zoek naar een leuke groepsactiviteit die zorgt voor een onvergetelijke ervaring?

    Wij leveren spectaculaire VR-ervaringen en enthousiaste VR legends op elke gewenste locatie! Onze VR legends komen langs bij jullie op kantoor en zorgen voor een spannende, veilige en leuke VR experience voor jullie team!

    We bieden 3 verschillende opstellingen aan:

    1. VR Samenwerken: Versterk teamwerk en samenwerking met onze meeslepende VR games. Bereik doelen en overwin obstakels samen!

    2. VR Minigames: Tijdens de VR Minigames stellen we een verscheidenheid aan VR-ervaringen beschikbaar, variërend van het balanceren op de rand van een wolkenkrabber tot het spelen van sport- en schietspellen.

    3. VR Arena: In onze free roam arena's kun je de grenzeloze ervaring van VR-realiteit beleven, waarbij je dynamische teamspellen speelt in competitie met elkaar.

    Er is heel veel mogelijk, dus als er nog andere wensen zijn neem contact met ons op!

    2 - 120 personen

    De meest onvergetelijke teambuilding is Ontvoer je Baas! Een zinderend, sensationeel event waarin het hele bedrijf alle talenten in moet zetten om de baas te bevrijden uit een benarde situatie.

    Nadat iedereen in een spannend filmpje heeft gezien dat de baas ontvoerd is, wordt duidelijk dat de ontvoerders een groot bedrag aan losgeld eisen voor de vrijlating. Gelukkig valt er geld te verdienen door in teams verschillende uitdagingen aan te gaan, waarbij de teams getest worden op vindingrijkheid, samenwerking, communicatie, creativiteit, flexibiliteit en inlevingsvermogen. In steeds weer onverwachte situaties worden de teams gestimuleerd hun samenwerking te verbeteren. Hopelijk doet iedereen zijn best om de geliefde baas weer vrij te krijgen!

    Het programma wordt afgesloten met een spannende finale verpakt in een speciale DWDD-uitzending waarin de beste teams tegen elkaar opnemen om te bepalen welk team het meeste losgeld heeft verzameld. Als alles goed gaat wordt de baas daarna hopelijk weer vrijgelaten...

    Krijgen jullie de baas weer veilig terug? De dag is spannend, energiek en onvergetelijk! Een ontzettend leuke manier om aan teambuilding te doen, of als kennismaking. Hier wordt zeker nog lang over nagepraat!
    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    25 - 213 personen

    Plezier Teambuilding Creatief Samenwerken Verbinding Entertainment & Hilariteit!
    Speel samen met jouw collega’s de hoofdrol in een spetterende videoclip waarin je op een ludieke wijze een bekend liedje playbackt. Een lipdub bestaat uit één shot waarin de steadicam operator (camera)een vooraf bedachte route aflegt.
     
    Tijdens de presentatie van jullie lipdub zie je jouw collega’s van het scherm knallen:) Aansluitend is er een spetterende Lipdub Music Award Show. Wie valt er in de prijzen!
     
    Geef jouw afdeling en/of uw totale organisatie een boost!..
    LIPDUB TEAMBUILDING gaat verder dan zo maar een Lipdub produceren. Samen veel plezier beleven is het startsein van teambuilding, vanuit deze basis ontwikkelen wij jouw Lipdub op maat.

    Echt maatwerk:
    LIPDUB TEAMBUILDING wordt altijd op maat gemaakt. Hierin is een goede voorbereiding van belang. In een persoonlijk gesprek brengen we alle speerpunten in kaart en verwerken dit in het Lipdub script. Tijdens dit gesprek wordt tevens het totale evenement tot in de puntjes voorbereid.
     
    Persoonlijke Service:
    Persoonlijke service staat bij LIPDUB TEAMBUILDING hoog in het vaandel! Het doel dat jij en jouw organisatie wilt bereiken staat voorop. Samen zorgen wij ervoor dat deze meer dan behaald worden.

    Vakmensen:
    Van origine komen wij vanuit de televisie, film en evenementen industrie. Wij hebben tientalen jaren ervaring in de organisatie van Filmevenementen. De eerste lipdubs die hier in Nederland werden geproduceerd daar waren wij bij betrokken.

    Specialisatie:
    Wij zijn specifiek in teambuilding gerichte lipdubs gespecialiseerd.
    Veel Plezier, Hilariteit, Samen, Gezelligheid & Entertainment zijn hier uiteraard onderdeel van!

    Ervaring:
    LIPDUB TEAMBUILDING en zijn crew hebben honderden lipdubs geproduceerd. Voor bijna alle organisaties was teambuilding zeer belangrijk. Hierdoor hebben wij de ultieme formule ontwikkeld waarin Plezier, Teambuilding, Hilariteit, Saamhorigheid en Amusement samensmelten.

    Veel plezier, verbinding, samen communiceren, resultaat, creatieve & hilarische momenten zijn bij LIPDUB TEAMBUILDING altijd inbegrepen.

    20 - 1000 personen

    Stap op een 100% elektrische E-chopper en probeer in teamverband zoveel mogelijk punten te scoren op de opdrachten die je onderweg tegenkomt. Middels een speciaal hiervoor ontworpen GameApp ga je tijdens dit superleuke bedrijfsuitje op zoek naar GPS hotspots in de omgeving. Algemene kennisvragen, rekenopdrachten, logica en natuurlijk ook uw eigen (bedrijfs)vragen maken deel uit van deze leuke competitie.

    E-chopper Game...het leukste bedrijfsuitje op de E-chopper
    Na een duidelijke instructie over de E-choppers op onze vaste startlocatie NH Conference Centre Leeuwenhorst in Noordwijkerhout, kan het bedrijfsuitje E-chopper Game beginnen.

    De teamcaptain van ieder team download onze speciale GameApp op zijn / haar smartphone en logt via een QR-code in om de game te starten. Na het invoeren van een unieke teamnaam, gaat de timer lopen.

    Teams navigeren naar diverse GPS hotspots in de regio, waardoor je tijdens dit leuke programma ook nog eens de omgeving ontdekt. Noordwijk, de duinen en de Bollenstreek…het zit er allemaal in! Aangekomen op een hotspot, verschijnt er een vraag, teamopdracht of foto-opdracht op de telefoon van de teamcaptain. Samenwerking, communicatie en creativiteit bepalen tijdens dit bedrijfsuitje uiteindelijk welk team de meeste punten scoort en er met de medailles vandoor gaan.

    Tailormade met eigen logo en bedrijfsvragen
    Het is zelfs mogelijk een aantal bedrijf- of collega gerelateerde vragen in het programma op te nemen, waardoor uw E-chopper Game een eigen karakter krijgt. Ook uw bedrijfslogo verwerken wij in de game.ekker cruisen door het Hollands Duin en tussen de bloembollenvelden, genieten van het zonnetje, de mooie omgeving en natuurlijk van elkaar.

    Online ranking tijdens het bedrijfsuitje E-chopper Game
    Tijdens dit superleuke teamuitje kunt u op ieder moment online op uw smartphone zien hoe uw team ervoor staat qua punten, wat leidt tot een spannende competitie.

    Handsfree navigeren tijdens de E-chopper Game
    Veiligheid staat uiteraard voorop. De E-Choppers zijn voorzien van een smartphone houder voor elk type smartphone, zodat je veilig en eenvoudig handsfree kunt navigeren naar de GPS hotspots.

    Tijdsduur bedrijfsuitje E-chopper Game
    De duur van deze superleuke E-Chopper Game is 2 uur. Als de timer op 00:00 staat, moeten alle teams weer terug zijn op de startlocatie.

    E-chopper Game op locatie?
    De E-chopper Game start normaliter vanaf onze vaste verhuur locatie NH Conference Centre Leeuwenhorst, gelegen op de grens van Noordwijk en Noordwijkerhout. Optioneel tegen meerprijs kunnen wij ook E-choppers naar Noordwijk aan Zee brengen. Houdt u dan wel rekening met een andere arrangementsprijs dan vermeld vanaf onze vaste verhuurlocatie .

    20 - 100 personen

    Het Hollywood Event is een spectaculair event waarin de deelnemers hun eigen film maken om hiermee eeuwige roem te vergaren! Wie gaat er naar huis met de felbegeerde Oscar voor de beste film, de beste mannelijke hoofdrol en de beste vrouwelijke hoofdrol?

    De groep wordt opgesplitst in teams die aan de slag gaan met het maken van een korte film. Het script, het draaiboek, wordt door de groep zelf bedacht. De deelnemers spelen in hun eigen film en worden hierbij ondersteund door onze regisseurs en cameramensen. Het team moet zo goed mogelijk samenwerken om de winnende film te maken waarbij iedereen zijn eigen talent kan inzetten en zijn eigen rol kan kiezen.

    In overleg kan er gekozen worden voor verschillende filmgenres (bijvoorbeeld science fiction, thriller, horror, comedy, romantische speelfilm of videoclip). Ook denken we graag mee hoe actuele thema’s binnen de organisatie verwerkt kunnen worden in de films. 

    Als alle films zijn opgenomen gaan onze editors aan het werk om de beelden te bewerken tot een spectaculair eindresultaat. Intussen heeft de groep de gelegenheid om even bij te komen en kan er bijvoorbeeld een borrel en diner georganiseerd worden. 

    Na het diner begint het Hollywood Gala. Een feestelijke afsluiting van de dag waarin alle films vertoond worden. Twee acteurs presenteren deze avond en reiken de Oscars uit voor de beste mannelijke hoofdrol, de beste vrouwelijke hoofdrol en de beste film. Deze winnaars worden in een spannend waarderingsspel door het publiek zelf gekozen.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    30 - 250 personen

    Workshopschermen
    'Altijd al willen doen',  'verrassend',  'spannend',  'ik had niet gedacht dat ik het al zo snel al onder de knie zou hebben.  Dat zijn de reacties die wij vaak horen. 

    • Iedereen kan mee doen 
    • Overal mogelijk 
    • Geen locatie dan doen wij een geschikte suggestie 
    • Vanaf 8 personen  tot 125 personen tegelijk 
    • Stijlvol 
    • Interactief 
    • Laat u verassen en vraag gelijk een voorstel aan

    Teambuilding /  Vergaderbreak!
    Een goed moment om uw vergadering of presentatie af te wisselen met een energieke workshop schermen. Terwijl u met uw team nog aan het vergaderen bent, zorgen wij dat alle materialen in de aangelegen ruimte of buiten klaar staan. Na een korte break heten wij u welkom en kan u met uw collega's direct aan de slag. Op bijna op iedere locatie is dit mogelijk! Desgewenst bespreken wij met u de mogelijkheden voor een metafoor.

    Vrijgezellen 
    Een stijlvol dagdeel (elk moment van de dag mogelijk) met de vrienden of vriendinnen van de bruid of de bruidegom.  Na afloop sluiten we af met het sabreren van de champagne 

    Voor meer informatie of een vrijblijvende offerte kunt u het aanvraagformulier invullen.

    8 - 200 personen

    Stap binnen in de wereld van de traditionele Italiaanse keuken met onze interactieve pizza maken workshop! Onder begeleiding van ervaren pizzabakkers leren deelnemers de kunst van het bereiden van authentieke houtovenpizza’s. Deze workshop biedt niet alleen een culinaire ervaring, maar ook veel gezelligheid en teamwork, perfect voor bedrijfsuitjes, feestjes of speciale evenementen.

    De workshop begint met een korte introductie over de basisprincipes van pizza maken, van het kiezen van ingrediënten tot het beheersen van de houtgestookte oven. Daarna gaan deelnemers zelf aan de slag: ze leren hoe ze de pizzabodem voorbereiden en beleggen met verse ingrediënten, zoals geraspte kaas, peperoni, oregano en basilicum.

    Het hoogtepunt? Het bakken van de pizza’s in onze mobiele houtoven. Deelnemers ervaren hoe belangrijk temperatuurbeheersing is en leren de kneepjes van het draaien en perfect afbakken. Na ongeveer 90 seconden komt hun eigen creatie er knapperig en goudbruin uit!

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    15 - 250 personen

    Buitenkoken is teambuilding én lekker!
    Door bewust je producten te kiezen en deze goed te leren bereiden zul je merken dat alles beter smaakt. Het liefst halen wij onze biologische producten direct, samen met jou, van het land. Want dat is het mooiste wat er is; vers halen zodat je weet waar het vandaan komt.

    Je gaat dan zelf naar de plaatselijke boer, tuinderij, kaasmakerij of molen om de producten te scoren. En natuurlijk vertelt de boer graag over zijn bedrijf. Ook wildplukken uit de natuur is één van de mogelijkheden.

    Daarna gezellig aan de slag op één van onze prachtige locaties, om na het buitenkoken gezamenlijk na afloop te genieten van deze zeer bijzondere gerechten. 

    Er moet van alles gebeuren tijdens het buitenkoken, zoals vuur maken (en aan houden!), groenten snijden, kruiden zoeken en fijnstampen, vlees marineren, deeg maken, en nog veel meer. Dus ook buitenkoken is perfect in te zetten als teambuildingsdag.

    Ook combineren wij vaak het buitenkoken op houtvuur met een andere activiteit. Denk aan een GPS Experience, wandeling met de boswachter, een vergadering vooraf, training of een workshop.

    Wij hebben diverse buitenkook workshops, van stoer met veel vlees, tot vegetarisch of een Back to Basic kookworkshop. 

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    20 - 500 personen

    Over deze pagina

    Het is weer tijd voor een uitje in Noordwijk aan Zee! Maar wat gaan we dan doen? De een wil iets sportiefs terwijl de ander het liever rustig aan doet. Het is altijd lastig om weer iets te bedenken wat iedereen leuk vindt. WegmetdeBaas kan u hierbij helpen! Wij hebben heel veel diverse uitjes verzameld op onze site. Voor iedereen is er wel een bedrijfsuitje in Noordwijk aan Zee te vinden. Veel aanbieders kunnen ook een mix aanbieden van rustige en actieve bedrijfsuitjes. Zo kunt u iedereen een plezier doen met het geplande bedrijfsuitje. Tevens zijn bedrijfsuitjes in Noordwijk aan Zee ook een uitstekende gelegenheid om het team nog hechter te maken. Bij vele bedrijfsuitjes draait het om samenwerking en een goede communicatie. Dat alles uiteraard in een informelere setting dan normaal. Een bedrijfsuitje in Noordwijk aan Zee is goed om te doen, ook ten tijde van een crisis. Bedrijfsuitjes bevorderen de sfeer en motiveren het personeel. Doe daarom uw voordeel met onze site en ga snel op zoek naar leuke bedrijfsuitjes in Noordwijk aan Zee. U kunt direct contact opnemen met de aanbieder van een bedrijfsuitje. Zij zullen dan zo snel mogelijk contact met u opnemen om uw vragen te beantwoorden. En of u nu in Amsterdam een bedrijfsuitje wil plannen, in Maastricht, Nijmegen, Groningen, Rotterdam.. Of juist in een kleinere gemeente, u vindt het allemaal op WegmetdeBaas!