Sportieve bedrijfsuitjes in Ouderkerk aan de Amstel - WegmetdeBaas weet raad!

Filteren

Filters

Activiteiten: Spel & Ontspanning
Citygames & Beachgames
Topkeuze: Sportief & Actief
Kookworkshop & meer
Inspirerende Creatieve uitjes
Verbindende Teambuilding activiteiten
Eten, Drinken, & Feesten
Onvergetelijke Incentives/ buitenlandse reizen
Online
Zoekwoord
Zoekwoord
Gebied
Personen 0+
0
0
500
0500+
68 uitjes gevonden gevonden gebaseerd op de volgende filters
  • Outdoor water
  • Outdoor sport en actie
  • Fun op wielen
  • Energieke Beachgames
  • Outdoor lucht
  • Plaats, regio of provincie: Ouderkerk aan de Amstel
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Uniek én mogelijk op iedere locatie! 

    Op een ontspannen, laagdrempelige en unieke manier maak je kennis met de mogelijkheden van dronevliegen. Met Drone Boxx brengen we een complete drone experience naar jouw locatie. Leer zelf vliegen met drones, ga uitdagende challenges aan en ontdek hoe leuk én toegankelijk dronevliegen is. 

    Samen met vrienden, familie of collega's beleef je een unieke ervaring die nog lang zal bijblijven. Maak jouw uitje, teamdag, personeelsfeest, kerstborrel of familiedag compleet met een competitieve, leuke en onvergetelijke activiteit. Ervaar de kick wanneer je voor het eerst zelf een drone laat opstijgen en voel de trots wanneer je de drone steeds beter onder controle krijgt. Onderweg motiveer en ondersteun je elkaar, waardoor samenwerking en plezier vanzelf ontstaan. 

    Zoek je een originele activiteit voor dit najaar? Na de zomervakantie is het hét moment om collega's te motiveren en te belonen met een unieke Drone Boxx Experience. Ook voor vriendengroepen, families en andere gezelschappen is dit een verrassend uitje waarbij plezier en uitdaging centraal staan. 

    Iedere Drone Boxx Experience stemmen we af op jouw locatie, de beschikbare ruimte, het aantal deelnemers en jullie wensen. Zo creëren we een activiteit die perfect aansluit bij iedere groep. 

    Wij ontzorgen het volledige evenement. Dat betekent dat wij alles opbouwen, iedereen professioneel begeleiden en na afloop alles netjes achterlaten. 

    Waarom kiezen voor Drone Boxx? 

    • Op iedere gewenste locatie, zowel binnen als buiten. 
    • Ook mogelijk in de avond of tijdens het weekend. 
    • Geschikt voor bedrijfsuitjes, teambuilding, familiedagen en vriendengroepen. 
    • Voor iedere doelgroep, groepsgrootte en tijdsduur een passende experience. 
    • Volledig verzorgd van opbouw tot begeleiding. 
    • Zelf écht FPV-dronevliegen – je kijkt niet alleen toe, je vliegt zelf! 

    Benieuwd naar de mogelijkheden? Vraag vrijblijvend meer informatie of een offerte aan via het aanvraagformulier. 

    10 - 300 personen

    Vuur, brand, sirenes ... rennende mannen, draaiende pompen ... De wereld van de brandweer vindt iedereen interessant! Het was misschien wel je kinderdroom. Maak dit mee, samen met je collega´s vorm je een team: de uitruk-ploeg! Meteen erop af, de vlammenzee bedwingen: geen gepraat maar direct actie! Zelf doen, zelf meemaken en beleven dat zijn de sleutels van dit event!

    Voor elk wat wils
    Onze brandweerinstructeurs staan altijd klaar voor jou, samen met jou overwinnen we de angst voor vuur. Stap in de wereld: je bent voor één dag brandweerman, een gebeurtenis tijdens jullie personeelsuitje die je niet snel vergeet! 

    De top 5:

    • De top 5 ingredienten van een succesvol programma. BrandweerSurvival zit vol:
    • 1. Actie, het alarm gaat, snel instappen voor een heuse uitruk
    • 2. Spel, maakt het kind los in je, twee teams die watervoetbal spelen
    • 3. Sport, actief bezig zijn met een ouderwetse handpomp
    • 4. Fun, ... waarschijnlijk knoei jij per ongeluk met water ...
    • 5. Teambuilding, communicatie en samenwerking zijn noodzakelijk om een brand te blussen

    * Bovendien zijn educatieve elementen toegevoegd, zodat u (ongemerkt) ook nog iets nuttigs leert.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    12 - 500 personen

    Kies 1 van onze teambuilding activiteiten met spellen in het thema van een bekend bordspel:

    • Kolonisten - gezellig en actief
    • Token to Travel - sportief en tactisch
    • Herres op de Hei - lachwekkend en laagdrempelig

    Een van onze instructeurs komt jullie kant op om de activiteit te begeleiden. Elke activiteit bestaat uit meerdere originele spellen die in teams worden gespeeld. Bij alle spellen kunnen punten verdiend worden. Het team dat uiteindelijk de meeste punten heeft, wint een klein prijsje!

    Locatie:

    • We spelen op een locatie van jullie keuze
    • Wat we nodig hebben is een groot grasveld
    • Het grasveld moet per auto makkelijk bereikbaar zijn

    Slecht weer? Daarvoor hebben wij een leuk alternatief, de Pubgames, die binnen gespeeld kunnen worden. Ook deze activiteit is in teams en bestaat uit diverse spelletjes.

    De activiteiten kunnen met 10 tot 30 personen worden gespeeld.
    Als er meer dan 30 personen zijn, splitsen we de groep in tweeën.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!


    Prijsindicatie:De kosten bedragen €22,50- per persoon + een reiskostenvergoeding van €0,25 per km (gerekend vanaf Buren, Gelderland).

    10 - 90 personen

    Heb je altijd al een keer het ultieme bedrijfsuitje willen boeken? Maak dan een keer een vlucht in een helikopter!  Samen kijken wij waar we het beste in de buurt kunnen landen en maken er één groot spektakel van. 

    Helikopter vliegen is iets om van je bucketlist af te strepen. 
    Als de helikopter loskomt van de grond en de neus naar beneden duwt en je in één keer naar voren wordt gelanceerd zit je meteen in de beleving. Onderweg zie je mooie stukjes Nederland en kun je bij een beetje helder zicht ontzettend ver kijken! 

    Een helikopter evenement is het ultieme bedrijfsuitje. Geen bedrijfsuitje is hetzelfde dus wij maken alles op maat. Een voorbeeld van hoe zo'n programma eruit kan zien:
    10:00 uur Ontvangst groep op locatie
    10:30 uur Start met de helikoptervluchten, segway rijden en teambuildingsactiviteiten
    11:30 uur Klaar met alle rondvluchten: we maken een groepsfoto bij de helikopter
    12:00 uur Start van de solex tour
    13:00 uur Start van de roofvogelworkshop
    14:00 uur Programma voorbij.

    Wij kennen de mogelijkheden, jij kent de groep. Wat past er bij de groep? Wat is het budget en naar welke locatie gaat de voorkeur uit? Om bezig te blijven kunnen we het evenement combineren met andere activiteiten. Afhankelijk van de groepsgrootte, zullen wij hierbij een passend voorstel maken om iedereen actief bezig te houden! 

    Het is ook mogelijk om het event aan te vullen met andere leuke activiteiten, denk bijvoorbeeld aan:
    * Segway rijden
    * Quad rijden
    * Off-road rijden
    * Solex of E-chopper tour
    * Roofvogelworkshop
    * Shooting games
    * Onze sportieve sportwagens (Audi R8, Lamborghini, Ferrari, Mercedes of Maserati)


    Wij kunnen dit programma al aanbieden vanaf slechts €79,- p.p.
    Vraag snel je offerte aan via het formulier en wij kijken samen wat een goed programma is voor jouw gezelschap! Mooi voor jullie teamuitje/ bedrijfsuitje!

    20 - 500 personen

    Wij zijn de IJsbazen! 
    Wij organiseren Wim Hof workshops met Ademsessies, IJsbaden en Mindset-trainingen. Hierbij zoeken we comfort in het oncomfortabele en resetten we het lichaam,  zodat we veel beter met stress kunnen omgaan.

    Acute stress (Hormesis) is heel goed voor het lichaam en het zorgt ervoor dat het lichaam sterker wordt en beter bestand is tegen stress, ziekte en andere negatieve invloeden. Zo verhoog je, bij een workshop bij ons, je immuunsysteem, verbrand je honderden calorieën en maakt je lichaam veel dopamine en serotonine aan. Naderhand voel je je heel goed.

    Onze workshops is zijn uit te voeren op elke denkbare locatie en kunnen alles op maat maken en aanpassen. Perfect voor bedrijfsuitjes, teamuitjes, vriendenweekenden of een familiereünie! 

    Durf jij het aan? Bekijk ons filmpje

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in! 

    Volg ons op https://www.instagram.com/ijsbazen

    10 - 500 personen

    Be Robinson Crusoe events de unieke uitdaging. U waant zich op een plek waar overleven en competitie centraal staan. In navolging van het zeer populaire en spectaculaire Boek Robinson Crusoe heeft flitz-events een programma ontwikkeld specifiek gericht op teambuilding, overlevingsdrang en creativiteit tijdens de Be Robinson Crusoe survival. Het is de ultieme overlevingsspel aan de Noordzee kust, waarin de Teambuilding spirit hoog staat!

    Na een kick-off waarbij ieder team haar eigen teamvlag maakt, barst de strijd los. De teams worden verdeeld over verschillende teams waar ze het tegen elkaar op zullen nemen tijdens diverse opdrachten. Tijdens deze proeven is het niet alleen van belang dat je goed presteert, want ook je teamgenoten kun je beter te vriend houden.

    Spanning, sensatie, teambuilding en plezier staan garant voor een onvergetelijk evenement.

    Durft u met uw team de uitdaging aan? Dan zult u een brede basis nodig hebben. De combinatie tussen behendigheid, durf, lerend vermogen,  kracht en geluk zijn essentieel om de verschillende survival proeven te winnen.

    Na een dag waar u vol op de proef bent gesteld, waarin de teamgeest voortdurend wordt getest, bepaalt de jury door welk team de Be robinson Crusoe Challenge het best heeft doorstaan. Scoort uw team hoog op de uitdagingen?

    7 spannende proeven:

    • Teamvlag maken (standaard bij groepen onder de 50 personen, daarboven kan dit optioneel)
    • Liaantrekken (touwtrekken)
    • XL Jenga
    • Katapult bouwen
    • Bamboetoren bouwen (of Waterrace optioneel)
    • Breinbrekers en mindgames
    • Hindernisbaan in combinatie met primitief vuur maken
    • Eetproef (optioneel)

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    8 - 1500 personen

    Op zoek naar een uitje dat écht anders is dan de standaard activiteiten?
    Bij Lol met je Hobbyhorse Knol stap je samen in een complete hobbyhorse experience vol gezelligheid, competitie en vooral heel veel lol. Misschien voelt het in het begin een beetje gek… maar dat maakt het juist zo leuk. Voor je het weet rent iedereen fanatiek door de baan, wordt er bloedserieus geoefend voor de dressuurproef en moedigt iedereen elkaar aan bij het springen.

    Programma
    Jullie starten met een gezellige clinic en uitleg, zodat iedereen snel mee kan doen. Daarna barst de strijd los tijdens de hobbyhorse wedstrijden. Denk aan een dressuurwedstrijd, springparcours en andere leuke onderdelen vol spanning en hilarische momenten. En natuurlijk hoort daar ook een prijsuitreiking bij — want echte winnaars verdienen echte prijzen!

    Onze gezellige locatie aan de Koggerpolder 24 in Starnmeer zorgt direct voor de juiste sfeer. Hier kunnen jullie ongestoord genieten van een compleet verzorgd uitje, zowel indoor als outdoor mogelijk. Liever op jullie eigen locatie? Ook dat kan — wij komen met plezier naar jullie toe.

    Het programma kan volledig naar wens worden ingericht. Van een korte clinic tot een uitgebreid programma met hapjes, drankjes en meerdere wedstrijdrondes: wij denken graag mee om er een onvergetelijke dag van te maken.

    Waarom kiezen voor Lol met je Hobbyhorse Knol?

    • Een unieke en hilarische hobbyhorse experience
    • Gezellige locatie in Starnmeer
    • Indoor én outdoor mogelijk
    • Echte wedstrijden met echte prijzen
    • Geschikt voor iedereen, sportief of niet
    • Perfect voor bedrijfsuitjes, teamuitjes en andere groepen.
    • Volledig aanpasbaar naar jullie wensen

    Na jullie aanvraag nemen wij snel contact op om samen een superleuk programma samen te stellen.

    10 - 150 personen
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Beleef het ultieme wintergevoel tijdens de Après Ski Winterspelen! Wie zegt dat je naar de Alpen moet voor winterpret? Tijdens de Après Ski Winterspelen beleef je die gezellige wintersportsfeer gewoon hier – zonder sneeuw, maar mét volop actie en hilariteit.

    We starten in stijl: met een warme ontvangst én een ijskoude Schnapps om de stemming erin te brengen. Daarna barst de strijd los! Samen met je team of collega’s ga je de uitdaging aan in een reeks unieke spellen, allemaal geïnspireerd op de wintersportwereld. Verwacht geen standaard potjes – denk aan gekke, creatieve en behendigheidstestende opdrachten waarin samenwerking en fanatisme samenkomen.

    Wat heb je nodig? Een flinke dosis enthousiasme, sportieve inzet, een beetje lef en vooral: teamgeest.

    Wil je de ervaring helemaal afmaken met een sfeervolle winterdecoratie? Laat het ons weten, dan zorgen wij voor een setting die rechtstreeks uit een après-ski dorp lijkt te komen.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    15 - 250 personen

    Hakaworkshops is Haka Workshop specialist van Nederland. De leukste workshops op de mooiste plekken, bij u op de zaak, in de tuin achter het bedrijf, horecalocaties, bos, duin, strand, park. Afhankelijk van het weer kan de workshop binnen of buiten

    Keuze uit drie verschillende haka workshops:

    Haka Creative Workshop
    Teams maken zelf een haka en presenteren die aan elkaar. 60 tot 120 minuten - 10 tot 100 personen (per tijdslot) (meest gekozen door klanten) 

    Haka Authentic
    Ka Mate Haka de haka die die het herenrugby-team sinds 1905 doet vóór aanvang van hun rugby wedstrijden). 15 tot 45 minuten - 10 tot 1000 personen (per tijdslot)

    Haka Maatwerk
    (Haka tekst, moves en mimiek speciaal gemaakt voor u) - 10 tot 40 minuten - 50 tot 1000 personen

    De Haka staat garant voor plezier, kracht en verbinding, het is energiek, creatief, uitdagend, 'inclusief' en uniek. Het versterkt de team spirit en zet de toon van de dag. Het geeft elke deelnemer en de groep als geheel een onuitwisbare herinnering aan de dag. Het is een kleurrijke en informele setting.

    Tijdens de workshop maken we foto's en korte filmpjes en maken we één Haka groepsfoto.

    Aanbieding inclusief:

    1. Haka Workshop bandana voor elke deelnemer,
    2. Foto & Video impressie (waaronder groepsfoto). Alles beschikbaar voor de klant een paar uur na de workshop, zodat u die bij bijvoorbeeld borrel of afsluiting zou kunnen laten zien.
    3. Geluid
    4. Gebruik van beamer in overleg

    LinkedIn-aanbeveling van iemand van Rijksgebouwendienst:

    "Ik heb zelden een evenement meegemaakt waarbij niet alleen ik, maar alle circa 100 deelnemers een workshop zo leuk vonden. Er klonk een hard instemmend gejuich toen onze dagspreker zei dat hij genoten had van de Hakaworkshop.

    Williams' vermogen om met de 1 uur durende workshop iedereen betrokken, enthousiast en geïnspireerd te houden is bijzonder. En naar het einde toe waren de Haka-presentaties van alle teams 'slagroom op de taart'. William zorgde ervoor dat iedereen met een glimlach de rest van het programma deed. Als Haka-master en evenementenorganisator verdient William mijn hoogste aanbeveling."

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

     

    3 - 1000 personen

    Wij brengen golf naar een heel ander level!
    Wij noemen het streetgolf of straatgolf. Het vindt plaats in de stad, dus geen perfect gemaaide greens, maar slingerende straatjes, smalle trappen en glooiende grasveldjes.

    Urban Streetgolf neemt je mee dwars door de stad of rondom je eigen bedrijf. We leren je eerst de basistechnieken van het straatgolf, waarna je met je team een uitdagende tocht in zo min mogelijk slagen probeert af te leggen.

    De Urban Streetgolf combineren met een lunch of diner? Ook dit regelen we!

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    20 - 2000 personen
    Narcos is een Outdoor Escape Game.  Wij hebben een perfecte balans gevonden tussen augmented reality, geo-caching en escape rooms in de buitenlucht. Samen met je collega's, team of vrienden in kleine teams spannende outdoor escape room games spelen. Waar en wanner je maar wilt. Allemaal terwijl je een frisse neus haalt.
     
    Doordat dit spel zonder begeleiding kan worden gespeeld, bespaar je enorm op de kosten en ben je flexibel wat betreft locatie en tijdstip van het spel.

    Het verhaal
    Tijdens Narcos infiltreer je in een criminale drugsbende om deze van binnenuit op te rollen. In deze outdoor escape game duik je in een spannend avontuur. Samen met je team ga je undercover in een wereld vol criminelen. Door puzzels op te lossen kom je steeds dichter bij de leiders van het kartel. Werk samen en zorg dat je voor de laatste seconden wegtikken de bende hebt opgerold.

     Spelen in teams
    Narcos wordt gespeeld op je eigen mobiele telefoon of tablet. Nadat je onze app hebt gedownload, creëert deze een dynamisch speelveld rondom, zodat je op elke gewenste locatie het spel kunt spelen. Voor de optimale ervaring zoek je een locatie met veel straatjes en steegjes. Een stadscentrum is perfect om de omgeving te verkennen op een unieke manier. 

    Ondersteunde apparaten
    Iedereen met een Apple of Android toestel kan het spel spelen. Zowel mobiele telefoons als tablets worden ondersteund. Deze toestellen dienen minimaal een databundel van minimaal 500MB te hebben. 
     
    Prijzen
    Narcos is te spelen vanaf 4 personen De basisprijs van het spel ligt op 14,95 euro per speler. Teams bestaan uit ongeveer 3 of 4 personen, maar meer is natuurlijk ook mogelijk. We hanteren staffelkortingen bij grote groepen. Neem contact met ons op voor een heldere prijsopgave.
     
    Aantal teams
    Het spel is te spelen door enorm grote groepen die verdeeld in kleine teams tegen elkaar kunnen spelen.
     
    Locatie
    Deze spannende outdoor game wordt gespeeld in de buitenlucht. Het spel is op elke locatie ter wereld te spelen op elk moment dat het jullie uitkomt.

    4 - 1000 personen

    Uniek in Nederland en België; de Double Rally Arrangement met de Segway, E-Scooters en/of E-Choppers. 

    Wat houd het in?
    Tijdens dit 2 uur durende arrangement maak je per uur een leuke tour met elke keer een ander voertuig. Een prachtige Segway tour onder begeleiding van ervaren instructeurs, een leuke E-scooter tour en/of tourtocht met de E-Chopper.

    Ervaar een practige veelzijdige manier om een stad/dorp of omgeving te verkennen op 2 of 3 verschillende electrische voertuigen! Deelnemers worden verdeeld in groepen. Elke groep start op èèn van de voertuigenen en wisselen elkaar na 1 uur af. Op elk voertuig maken de deelnemers een mooie tour.

    Double Green Rally   (totale tijdsduur event, 2.5 uur inclusief pauze onderweg)
    Een uniek arrangement dat je nergens anders vindt!!!

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    Prijs vanaf €74,50 p.p excl. btw, inclusief verzekering, gebruik helmen, transport en begeleiding van van instructeurs.

    Bent u met minder personen en lijkt het leuk jullie om segway te rijden? Kom dan naar onze locatie op de Veluwe! Segway tour Veluwe vanaf 8 personen

    24 - 200 personen

    Expeditie Columbus – De Ultieme Teambuilding Ervaring
    Zet je schrap voor het meest avontuurlijke en enerverende teambuilding uitje van het jaar! Expeditie Columbus is een unieke ervaring waarin teamwork, communicatie en strategie centraal staan. Tijdens deze activiteit nemen jullie het in teams tegen elkaar op in een reeks uitdagende spellen waarin samenwerken, slim nadenken en elkaar vertrouwen de sleutel tot succes zijn.

    Los creatieve puzzels op, ga fysieke uitdagingen aan en test jullie strategisch inzicht. Expeditie Columbus staat garant voor spanning, plezier en onvergetelijke momenten waarin ieder teamlid een belangrijke rol speelt.

    Waarom Kiezen voor Expeditie Columbus?
    Expeditie Columbus onderscheidt zich van andere teambuildingactiviteiten door de perfecte combinatie van mentale, fysieke en strategische uitdagingen. In elk spel moeten deelnemers hun eigen kwaliteiten benutten en samenwerken om het beste resultaat te behalen.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    10 - 1500 personen

    Spot de Eekhoorn is gebaseerd op het bekende tv-programma Wie is de Mol? Wij bieden programma's aan vanaf 3 uur, maar ook weekenden of weekreizen.

    Het programma van 3 uur:

    • Wij komen bij jullie op locatie
    • We spelen 3 gevarieerde spellen (jullie kunnen voorkeuren voor type opdrachten doorgeven)
    • We sluiten af met een test en executie/finale
    • Voor de winnaar(s) hebben wij een klein prijsje

    Inclusief:

    • Presentator
    • Jokers
    • Pot
    • Molgeld
    • Testprogramma

    Wij maken alle programma's op maat. Geef vooral aan waar jullie naar op zoek zijn, dan gaan wij het regelen!

    7 - 50 personen

    Wij verzorgen Electric tours op maat door alle steden van Nederland en België. Voor een selectie van steden hebben wij diverse vaste routes uitgestippeld voor een aantrekkelijke prijs.

    Het voordeel van een Electric tour is dat wij de grootste verhuurder van electrische voertuigen zijn die op iedere gewenste locatie kan komen in heel Nederland en België.

    Wat houd een Electric tour in?
    Een Electric tour begint met het vooraf uitkiezen van het voertuig waarmee u deze tour mee wilt maken, bij aanvang van de opdracht doen wij de ontvangst en een uitleg van de voertuigen.

    Vervolgens krijgt elke deelnemer individueel uitleg over het voertuig en kan er gereden worden. Zodra de instructeurs zien dat de deelnemers goed genoeg zijn om zelfstandig te kunnen rijden gaan we op pad en wordt er een leuke tour gemaakt vanaf de desbetreffende locatie.

    Segway tour                              (2 uur - van 24 tot 100 personen)
    E-Scooter / E-Chopper tour  (2 uur - van 24 tot 200 personen)

    Er kan ook een combinatie gemaakt worden van de aangeboden voertuigen.

    Voor meer informatie of een vrijblijvende offerte kunt u onderstaand formulier invullen.

    1 voertuig prijs vanaf € 74,50 p.p excl. btw
    Wisselprogramma met Segway én E-Chopper vanaf € 84,50 p.p excl. btw

    Prijzen zijn inclusief gebruik helmen, verzekering, transport en begeleiding van instructeurs.

    Bent u met minder personen en lijkt het leuk om segway te rijden? Kom dan naar onze locatie op de Veluwe!  Segway Tour al vanaf 8 personen op onze locatie!

    24 - 200 personen

    Over deze pagina

    Op zoek naar een uniek, sportief of actief bedrijfsuitje in Ouderkerk aan de Amstel  voor het hele team of om samen te doen met collega's? Sportieve bedrijfsuitjes vinden jullie eenvoudig en snel op WegmetdeBaas. Heerlijk samen een dag of een halve dag een spotief uitje buiten organiseren. Of jullie nu op zoek zijn naar een sportief bedrijfsuitje op het water met teambuilding in Ouderkerk aan de Amstel of dat jullie een actief bedrijfsuitje met ontspanning in Ouderkerk aan de Amstel willen gaan doen. Op WegmetdeBaas vinden jullie een mooi overzicht van de leukste actieve en sportieve bedrijfsuitjes in Ouderkerk aan de Amstel.  Kijk voor alle sportieve en actieve bedrijfsuitjes in Ouderkerk aan de Amstel en kies wat bij jullie team past! Sportieve en actieve uitjes zijn goed als teambuilding.   

    WegmetdeBaas is ook de leukste site voor het zoeken en vinden van allerlei andere bedrijfsuitjes en teamuitjes! Toch liever de stad in? Kijk dan voor de leukste citygames op https://www.wegmetdebaas.nl/citygames