Eten, Drinken & Feesten in Egmond aan zee

Filteren

Filters

Kerst- en Eindejaarsuitjes 2026
Activiteiten: Spel & Ontspanning
Citygames & Beachgames
Topkeuze: Sportief & Actief
Kookworkshop & meer
Inspirerende Creatieve uitjes
Verbindende Teambuilding activiteiten
Eten, Drinken, & Feesten
Onvergetelijke Incentives/ buitenlandse reizen
Online
Zoekwoord
Zoekwoord
Gebied
Personen 0+
0
0
500
0500+
93 uitjes gevonden gevonden gebaseerd op de volgende filters
  • Attracties en Entertainment
  • Eten en Drinken
  • Thema feesten
  • Totaalprogramma
  • Plaats, regio of provincie: Egmond aan Zee
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Gaat Kerst dit jaar wel door? Los het mysterie op en red Kerstmis! 
    Een gezellig kerstdiner met collega’s, vrienden of familie. Lekker eten, een drankje erbij en vooral genieten. Klinkt ontspannen… totdat blijkt dat Kerstmis in groot gevaar is!

    Tijdens Het Kerst Mysterie worden jullie onderdeel van een spannend én hilarisch kerstverhaal. Verschillende gasten krijgen een eigen rol, geheimen komen boven tafel en niets is wat het lijkt. Wie spreekt de waarheid? Wie probeert jullie op het verkeerde spoor te zetten? En lukt het jullie om Kerstmis op tijd te redden?

    Ondertussen genieten jullie gewoon van een heerlijk diner. Tussen de gangen door barst het mysterie los met quizvragen, puzzels, verrassende opdrachten en de nodige dosis acteerwerk. Iedere aanwijzing brengt jullie dichter bij de grote ontknoping.

    Wat kun je verwachten?
    Onze enthousiaste quizmaster neemt jullie vanaf het eerste moment mee in het verhaal. Na een korte introductiefilm worden de teams gevormd en kan de strijd beginnen.

    Goed kijken, slim samenwerken en vooral niemand zomaar vertrouwen! Verzamel aanwijzingen, ontrafel geheimen en ontdek:

    Wat is er gebeurd? Wie zit erachter? En kunnen jullie Kerstmis nog redden?
    Aan het einde van het diner volgt de grote ontknoping. Het team dat het mysterie het beste heeft opgelost, gaat er natuurlijk met de winst vandoor.

    Spanning, humor, lekker eten én volop kerstgezelligheid. Alles voor een onvergetelijk kerstfeest!

    Durven jullie het Kerst Mysterie aan? Verzamel je team, schuif aan en red Kerstmis voordat het te laat is!

    8 - 500 personen

    Met onze hilarische bedrijfsbingo ben je verzekerd van een sprankelend, interactief spel vol humor, muziek en competitie. Onder leiding van een ervaren Bingomaster – ook beschikbaar in het Engels – beleef je een unieke teambuildingactiviteit die ver uitstijgt boven de traditionele bingo.

    Geen saaie nummers, maar levendige kaarten met meezingers, teksten en foto’s. Via onze website verandert je smartphone in een persoonlijke BINGO-kaart met 25 unieke vakjes. In teams strijd je in drie rondes: één rij, twee rijen en de volle kaart.

    Tijdens het spel verschijnen vragen, geluidsfragmenten en videoclips op het grote scherm. Herken je ze? Vink ze direct af op je telefoon. Denk je BINGO te hebben, dan controleert onze software dit meteen. Maar let op: er zitten strikvragen tussen… Een valse BINGO? Dan volgt een hilarische opdracht.

    Onze Bingomaster is de energieke motor van het spektakel en weet iedereen mee te slepen. Eén kaart duurt circa 45 minuten; meestal spelen we er twee, met gelegenheid voor een pauze. Zelfs in de pauze blijft de sfeer erin met onze muzikale bingo-klok.

    Geschikt voor groepen tot 2000 personen, op locaties in heel Nederland en België. We zorgen voor een opvallende welkomstsheet, kraakhelder geluid (tot 150 deelnemers) met topklasse apparatuur en natuurlijk een professionele quizmaster – geen stagiaires.

    Met 17 jaar ervaring, 3.000 quizzen en bingo’s per jaar en meer dan 1.000 recensies met een 9+, maken wij van elk bedrijfsfeest een onvergetelijke ervaring vol energie, humor en verbondenheid.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    30 - 1500 personen

    Terug naar het Nederland van toen!
    Het Hollands Glorie Dinerspel is een oergezellige groepsactiviteit voor (grote) groepen. Een verbroederende avond vol gezelligheid, lekker eten en nostalgie. Compleet in oud-Hollandse sferen!

    Naast de onmisbare quizvragen telt dit spel ook oud-Hollandse doe opdrachten. Dit uitje wordt alom geprezen om de grote afwisseling! En dit alles op een mooie locatie in uw favoriete plaats.

    In teams gaat u de strijd met elkaar aan om zoveel mogelijk punten te verdienen door quizvragen en doe-opdrachten zo goed mogelijk uit te voeren.

    In deze activiteit draait alles om gezelligheid, hilarische momenten en het samen beleven van heel veel Hollandse Herinneringen. Denk hierbij aan: Jos Brink, Sugar Lee Hooper, , Rons Honeymoon Quiz, Heintje Davids, De Tandenborstel Show, Wordt Vervolgd, Telekids, Flodder, Mama is Boos! De Film van Ome Willem, Hazes, het Ek van ’88 en nog veel meer, Alles van onze rijke (recente) geschiedenis komt aan bod!

    De spelrondes wisselen we af met de verschillende gangen van het diner of buffet zodat niemand met een knorrende maag aan tafel zit.

    U kunt op aanvraag ook alleen de Hollands Glorie Spelshow boeken zonder diner. Fijn bijvoorbeeld, wanneer u zelf al een locatie heeft geregeld. 

    Voor meer informatie over dit uitje of een vrijblijvende offerte kunt u het aanvraagformulier invullen.

    20 - 500 personen

    Geschikt of Ongeschikt
    Ben jij geschikt voor een echte armytraining? Tijdens het teambuildingprogramma Geschikt of Ongeschikt worden teams op een speelse manier getest op samenwerking, communicatie en doorzettingsvermogen. Een actief en toegankelijk bedrijfsuitje waarbij teamwork centraal staat.

    Zo verloopt de missie
    De activiteit start op een locatie naar keuze met een ontvangst en briefing door Korporaal Jan. Daarna worden de teams ingedeeld en begint de training. Tijdens verschillende opdrachten worden teams getest op samenwerking, strategie en communicatie. Denk aan uitdagende teambuildingopdrachten waarbij samenwerken essentieel is om te scoren. Het draait niet om individuele kracht, maar om de teamprestatie. Het team dat het beste samenwerkt, wint de missie.

    Voor iedere doelgroep geschikt
    De opdrachten kunnen worden aangepast in intensiteit, waardoor dit programma geschikt is voor vrijwel iedere groep. Of het nu gaat om een actieve uitdaging of een laagdrempelig teamuitje, iedereen kan meedoen en bijdragen aan het resultaat.

    Mogelijkheden & locaties

    De armytraining duurt gemiddeld 2 tot 3 uur en kan op verschillende locaties in Nederland worden georganiseerd. Het programma kan in overleg volledig worden aangepast op basis van de gewenste duur, invulling en het beschikbare budget.

    Vraag vrijblijvend een offerte aan en ontdek de mogelijkheden voor uw team.

    30 - 1001 personen

    Djembe workshops op lokatie. Een groot muzikaal evenement.
    De Hiparikaan komt met heel veel djembe's op lokatie en verzorgd een leuke leerzame djembe workshop van 30 tot 90 minuten.

    Na een korte uitleg over de instrumenten gaan we aan de slag met de Afrikaanse ritmes. Deze worden verdeeld over 3 partijen die later samengevoegd worden. Altijd succes verzekerd.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    5 - 150 personen

    Elke gang bij een andere restaurant in combinatie met een stadswandeling.

    Voorgerecht inclusief 1 drankje

    In een restaurant in de binnenstad schuift u samen aan voor het voorgerecht. Dit is een proeverij van voorgerechten of een voorgerecht naar keuze. In beide gevallen weet u zeker dat iedereen tevreden zal zijn. Bij het voorgerecht is een drankje inclusief.

    Stadswandeling
    U heeft vanavond een eigen stadsgids, die u ophaalt bij het restaurant. U zult merken dat hij leuk weet in te spelen op de sfeer in uw groep. Naast bekende highlights is er ook aandacht voor leuke steegjes en onontdekte stukjes stad. Onderweg hoort u de sappigste anekdotes. Natuurlijk kunt u niet alle hoogtepunten van de stad belopen in een uur. U krijgt een leuke selectie te zien op deze mooie route. Aan het eind van de wandeling brengt de gids u naar het tweede restaurant. Hier neemt u afscheid van de gids.

    Hoofdgerecht inclusief 1 drankje
    In één van onze andere partnerrestaurants in hartje stad gaat u verder met het diner. U kiest een hoofdgerecht uit de gevarieerde kaart. Dit is een vis-, vlees-, of vegetarisch gerecht. De chefkok zorgt voor toegankelijke keuzes en gerechten van goede kwaliteit. U kunt in een ongedwongen sfeer gezellig bijpraten. Bij het hoofdgerecht is een drankje inclusief. U wandelt hierna samen een klein stukje naar het derde restaurant.

    Afsluiting met een dessert inclusief 1 koffie/thee
    In het laatste restaurant rondt u het uitje op een leuke manier af met een lekker dessert. U bent nog steeds in het hart van de stad. Het nagerecht is een dessert naar keuze of een Grand Dessert. Wederom is er voor ieder wat wils. Ten slotte krijgt u een kopje koffie (of thee) aangeboden.

    Inclusief bij dit uitje

    • Voorgerecht (keuze of proeverij) incl. 1 drankje
    • Stadswandeling met eigen lokale stadsgids (per 20 personen 1 stadgids)
    • Hoofdgerecht naar keuze incl. 1 drankje
    • Korte wandeling (zonder gids) naar derde restaurant
    • Nagerecht (keuze of grand dessert) incl. 1 koffie/thee

     Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in. 

    10 - 100 personen

    De leukste en meest afwisselende PubQuiz! Zin in een gezellige avond vol quizvragen en humor? Daag je familie, vrienden of collega’s uit en jullie vervelen je geen moment! Van luister- en kijk vragen tot hilarische spellen alles komt aan bod! Welk team mag zich na vanavond de ultieme PubQuiz winnaar noemen?

    Wat is de PubQuiz?
    - Kennis, muziek, doe- denkspellen afgewisseld met teamspellen
    - Alles wordt in goede banen geleid door de enthousiaste quizmaster van Uitjes en Eten
    - PubQuiz trofee voor het winnende team

    Omschrijving programma
    Jullie worden ontvangen door de quizmaster van Uitjes en Eten. In teams gaan jullie de strijd met elkaar, dit gebeurt aan de hand van muziek, film, reclame, luister en kijkvragen met daarnaast uitdagende en hilarische spellen. Door de afwisseling zullen jullie niet de hele avond aan tafel zitten met jullie team. Tijdens de quiz wordt het geheugen getest en staat voornamelijk samenwerking en plezier voorop. Wel team kan goed samenwerken en weet de meeste antwoorden? Het winnende team neemt de PubQuiz trofee mee naar huis!
    Het is ook mogelijk om deze activiteit te combineren met een lunch of diner. 

    Waarom kiezen voor Uitjes en Eten?
    Wij organiseren al 20 jaar lang bedrijfsuitjes en teamuitjes door heel Nederland en België. Zoals wijzelf altijd graag zeggen: Wij maken blij! Benieuwd naar de ervaringen van groepen die jullie voor zijn gegaan?

    15 - 2500 personen
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    60 Seconden, de naam spreekt eigenlijk al voor zich! Hierbij dienen de deelnemers allemaal verschillende behendigheidsspelletjes binnen 60 seconden uit te voeren. Een actief en razend spannend uitje dat erg geschikt is voor teambuilding. Samen met vrienden, familie of collega’s ga je strijden om de felbegeerde hoofdprijs. Pak punten met behendigheidsopdrachten en maak jezelf onsterfelijk in 60 seconden!


    Wat staat je te wachten?

    Bij aankomst wordt de groep onderverdeeld in verschillende teams. Na een welkomstdrankje barst de strijd los! Welk team blijkt er verrassende individuele kwaliteiten te hebben en voert het snelst de behendigheidsspellen uit? Beschikken jullie over lef, tactisch inzicht en doorzettingsvermogen? Dan is 60 Seconden het perfecte spel! Vooraf worden de teams geïnformeerd over welke spellen er uitgevoerd dienen te worden. De teams kunnen zich hier op voorbereiden en bepalen wie welke kwaliteiten bezit. In een hilarische competitieve strijd wordt uiteindelijk bepaald welk team de hoofdprijs mag opeisen. Succes! 

    Aansluitend kunt u genieten van een heerlijk diner!

    8 - 5000 personen

    Tijdens het ranking the stars diner van Holland Tour Guides gaat u in teamverband uw vriendenkring of collega's eens goed onderzoeken op de meest ludieke geheimen en smikkelt u van een fantastisch 3-gangen diner. 

    Een paar dagen voordat u bij elkaar komt, sturen we u een vragenlijst op, met een paar grappige vragen in de hoop op een paar onthullende antwoorden. Zo komen we iets meer over iedereen te weten en kunnen we dit spelprogramma's in volle vaart beginnen.

    Uw gezelschap wordt verdeeld in kleine teams en vervolgens gaat elk team proberen een zo goed mogelijke inschatting of ranking te maken. Wie begaat de meeste flaters? Wie is de grootste praatjesmaker? En wie is de meest ideale schoonzoon/dochter? Ongetwijfeld gaat dit een aantal verrassingen opleveren, maar uiteraard krijgt u van ons de gelegenheid om uzelf te verdedigen!

    Het team dat de beste inschattingen over de andere deelnemers heeft gemaakt, ontvangt van onze spelleider de enige echte Ranking The Stars hoofdprijs. Mocht uw team niet erg op dreef zijn dan beleeft u alsnog een uitstekende avond, want de culinaire hoogstandjes van de chef zullen u zeker niet teleurstellen!

    Inclusief: 

    - Een enthousiaste quizmaster
    - Een uitgebreid 3 gangen diner
    - Toplocatie in centrum van de stad
    - Een Ranking The Stars hoofdprijs voor de winnaars
    - Te boeken op uw gewenste dag en tijdstip!

    Prijs:
    10 - 19 personen € 69,50 p.p. excl. BTW
    20 - 29 personen € 64,50 p.p. excl. BTW
    30 - 39 personen € 62,50 p.p. excl. BTW
    Vanaf 40 personen: € 59,50 p.p. excl. BTW

    Komt u niet aan het minimale aantal deelnemers? Als u bereid bent voor het minimale aantal te betalen, kunt u ook gewoon voor minder personen boeken!

    10 - 500 personen

    Het lekkerste Escape Dinner Room Spel met mes en vork!

    Het populaire concept Escape Room is voortaan ook als gezellige, smakelijke tafelvariant te spelen: een hersen krakend dinerspel! In teamvorm ga je aan tafel de strijd aan en los je raadsels, codes en puzzels op om samen punten te scoren. Ondertussen geniet je van een heerlijk diner. Maar blijf scherp: teamwork en teamgeest stellen je in staat om alle clues en aanwijzingen aan elkaar te koppelen tijdens dit dinerspel.

    Wat staat je te wachten tijdens Escape Dinner Room Spel?
    Het dinerspel begint met een gedetailleerde briefing, zodat iedereen weet waar hij of zij aan toe is. Vervolgens verdelen we de deelnemers in teams en worden de eerste aanwijzingen, codes en clues benoemd.

    Dan gaan jullie aan tafel. Onder het genot van een heerlijk diner speel je het spel. Goede tactiek, de juiste links leggen en het kraken van codes zorgen voor een stijgende tafelscore en nieuwe aanwijzingen. Let tijdens het spel dus goed op!

    Aan het einde van het diner wordt het winnende team bekend gemaakt. Ontsnappen jullie uit dit spannende speldiner?! Aansluitend is er een mogelijkheid om gezellig na te praten onder het genot van een drankje in het restaurant.

    Het Escape Dinner Room Spel is te boeken in elke stad in Nederland, België en Duitsland (ook in het Engels & Frans ).

    8 - 5000 personen

    De Alleskunner: Het Teamuitje Waar Skills, Fun en Competitie Samenkomen!

    Ben jij de ultieme Alleskunner? Dit is jouw kans om het te bewijzen! Bekend van TV, nu live met je eigen team. Een teambuildingervaring die barst van de actie, lachwekkende uitdagingen en spannende eliminaties. Hier draait het om snelheid, creativiteit en een flinke dosis doorzettingsvermogen.

    Wat kun je verwachten?

    Snelheid en spanning: Elke ronde wint er 1 team. Niet getreurd, deze mag na elke ronde weer meedoen!

    Lachen gegarandeerd: Van een pipe run, tot een ballonbang en funslagrun – elke challenge is nog leuker dan de vorige.

    Op maat voor jouw team: Ook zijn de spellen zo gemaakt dat iedereen kan meedoen! Zelfs als je wat minder ter been bent.

    Bij jou in de buurt: Wij komen bij jou op locatie of bieden deze aan i.s.m. onze partners door heel Nederland. 

    Outdoor & indoor: Wij denken mee over zowel een goed als slecht weer scenario. Het teamuitje kan altijd doorgaan!

    Voorbeeldprogramma:

    13:00-13:30 Inloop& ontvangst
    13:30-14:00 Start de Alleskunner: teamyell en openingsspel
    14:00-14:45 Eerste spelrondes
    14:45-15:00 Korte pauze
    15:00-15:45 Tweede spelrondes
    15:45-16:00 Finalespel+Prijsuitreiking
    16:00-17:00 (Alcoholvrije) Borrel+napraten

    Boek nu jouw Alleskunner Experience! Vraag een vrijblijvende offerte aan en ontdek hoe jij en je team de ultieme Alleskunner worden! 

    10 - 500 personen

    Op zoek naar een uitje dat écht anders is dan de standaard activiteiten?
    Bij Lol met je Hobbyhorse Knol stap je samen in een complete hobbyhorse experience vol gezelligheid, competitie en vooral heel veel lol. Misschien voelt het in het begin een beetje gek… maar dat maakt het juist zo leuk. Voor je het weet rent iedereen fanatiek door de baan, wordt er bloedserieus geoefend voor de dressuurproef en moedigt iedereen elkaar aan bij het springen.

    Programma
    Jullie starten met een gezellige clinic en uitleg, zodat iedereen snel mee kan doen. Daarna barst de strijd los tijdens de hobbyhorse wedstrijden. Denk aan een dressuurwedstrijd, springparcours en andere leuke onderdelen vol spanning en hilarische momenten. En natuurlijk hoort daar ook een prijsuitreiking bij — want echte winnaars verdienen echte prijzen!

    Onze gezellige locatie aan de Koggerpolder 24 in Starnmeer zorgt direct voor de juiste sfeer. Hier kunnen jullie ongestoord genieten van een compleet verzorgd uitje, zowel indoor als outdoor mogelijk. Liever op jullie eigen locatie? Ook dat kan — wij komen met plezier naar jullie toe.

    Het programma kan volledig naar wens worden ingericht. Van een korte clinic tot een uitgebreid programma met hapjes, drankjes en meerdere wedstrijdrondes: wij denken graag mee om er een onvergetelijke dag van te maken.

    Waarom kiezen voor Lol met je Hobbyhorse Knol?

    • Een unieke en hilarische hobbyhorse experience
    • Gezellige locatie in Starnmeer
    • Indoor én outdoor mogelijk
    • Echte wedstrijden met echte prijzen
    • Geschikt voor iedereen, sportief of niet
    • Perfect voor bedrijfsuitjes, teamuitjes en andere groepen.
    • Volledig aanpasbaar naar jullie wensen

    Na jullie aanvraag nemen wij snel contact op om samen een superleuk programma samen te stellen.

    10 - 150 personen

    Ik Hou van Holland Spelshow
    De Ik Hou van Holland Spelshow is een interactieve en hilarische quiz waarbij maar liefst 8 teams het tegelijk tegen elkaar kunnen opnemen in een gezellige en typisch Hollandse sfeer. Tijdens dit bedrijfsuitje wordt de locatie omgetoverd tot een spelshowstudio vol muziek, humor, kennisvragen en teamwork.

    Zo verloopt de spelshow
    Na de ontvangst nemen alle teams plaats achter één van de acht quizdesk en start de show met een enthousiaste spelshow-host. Tijdens verschillende rondes beantwoorden teams vragen over Nederlandse muziek, bekende Nederlanders en typisch Hollandse onderwerpen. Met drukknoppen, geluidsfragmenten en interactieve opdrachten ontstaat een energieke sfeer waarin snelheid, samenwerking en plezier centraal staan.

    Een gezellig en actief teamuitje
    De combinatie van quiz, muziek en humor zorgt ervoor dat iedereen betrokken blijft. Het draait niet alleen om kennis, maar vooral om samenwerken en plezier maken. De spelshow wordt afgesloten met een feestelijke prijsuitreiking waarbij het winnende team wordt bekendgemaakt.

    Mogelijkheden & locaties

    De Ik Hou van Holland Spelshow duurt gemiddeld 1,5 tot 2,5 uur en is geschikt voor zowel kleine als grote groepen. Het programma kan op vrijwel iedere locatie in Nederland worden georganiseerd en volledig worden aangepast op basis van de wensen, groepsgrootte en het beschikbare budget.

    Vraag vrijblijvend een offerte aan en ontdek de mogelijkheden voor uw team.

    20 - 1000 personen

    Indoor bedrijfsuitje vol samenwerking, tactiek en competitie

    Stap samen met je collega’s in een spel waar iedere keuze telt!

    Wie vertrouw je? Met wie vorm je een bondje? En wanneer werk je samen of speel je juist voor je eigen winst?

    Tijdens Bondgenoten Beleving nemen collega’s het in teams tegen elkaar op in een interactief indoor spelprogramma vol samenwerking, strategie, humor en onverwachte wendingen. De deelnemers vormen bondjes, verdienen punten, sluiten tijdelijke samenwerkingen en proberen elkaar slim af te zijn.

    Onder leiding van een enthousiaste spelleider spelen de teams verschillende rondes met quizvragen, fysieke challenges, behendigheidsopdrachten, denkopdrachten, onderhandelings momenten en tactische keuzes. Iedere ronde kan punten, voordelen of belangrijke informatie opleveren voor de finale.

    De sfeer is luchtig, de strijd fanatiek en iedereen kan meedoen. Je hoeft niet extreem sportief te zijn, maar je moet wel durven meedenken, bewegen, overleggen en keuzes maken onder druk.

    Uiteindelijk draait alles om één vraag: welk bondje speelt het slimst en weet als eerste de kluis te kraken?

    Hoe werkt het?
    Het spel begint direct bij binnenkomst. De deelnemers worden niet zomaar in teams verdeeld. Tijdens de eerste opdracht verdienen zij hun plek binnen een bondje. Vanaf dat moment begint de strijd.

    Ieder bondje krijgt een eigen team plek en speelt meerdere interactieve rondes. Soms strijdt ieder bondje voor zichzelf. Soms moeten bondjes juist samenwerken om extra punten of voordelen te verdienen. Daardoor ontstaat een leuke mix van overleg, tactiek, competitie en humor.

    Tijdens het programma draait alles om:

    • samenwerken
      ● communiceren
      ● slim onderhandelen
      ● strategie bepalen
      ● creatief denken
      ● logisch redeneren
      ● behendigheid
      ● keuzes maken onder tijdsdruk

    Niet iedere ronde draait om snelheid of kennis. Sommige opdrachten vragen om goede samenwerking. Andere opdrachten zorgen juist voor rivaliteit tussen de bondjes. Daardoor blijft het spel afwisselend, spannend en verrassend tot het einde.

    Het spelprogramma duurt circa 2 uur.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in. 

    24 - 1000 personen

    We beginnen de Master Chef Experience met een food quiz om het geheugen even op te frissen. Tijdens deze quiz wordt jullie kennis getest en gaan jullie blind proeven. Na deze quiz is het tijd voor de teamopdracht. Vanaf hier is het tijd om te koken en gaan jullie de strijd tegen elkaar aan om in één uur (per gerecht) het beste gerecht te bereiden. Jullie kunnen gebruik maken van verschillende ingrediënten en professioneel keukenapparatuur. De jury is aanwezig om jullie tips te geven en kijkt streng toe op jullie kookkunsten.

    Na het koken volgt dan ook de jurering. Jullie worden beoordeeld op hygiëne, samenwerken, presentatie en smaak. Als de jury er over uit is en haar oordeel heeft geveld is het tijd om ook zelf te proeven van jullie creaties. Alle gerechten worden geëtaleerd op tafel en nu is het tijd om ook elkaars gerechten te gaan proeven. De dag wordt afgesloten met een gezellige borrel en de bekendmaking van het team dat zich Master Chef mag noemen.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in! 

    15 - 250 personen

    Over deze pagina

    Het is weer tijd voor een uitje in Egmond aan Zee! Maar wat gaan we dan doen? De een wil iets sportiefs terwijl de ander het liever rustig aan doet. Het is altijd lastig om weer iets te bedenken wat iedereen leuk vindt. WegmetdeBaas kan u hierbij helpen! Wij hebben heel veel diverse uitjes verzameld op onze site. Voor iedereen is er wel een bedrijfsuitje in Egmond aan Zee te vinden. Veel aanbieders kunnen ook een mix aanbieden van rustige en actieve bedrijfsuitjes. Zo kunt u iedereen een plezier doen met het geplande bedrijfsuitje. Tevens zijn bedrijfsuitjes in Egmond aan Zee ook een uitstekende gelegenheid om het team nog hechter te maken. Bij vele bedrijfsuitjes draait het om samenwerking en een goede communicatie. Dat alles uiteraard in een informelere setting dan normaal. Een bedrijfsuitje in Egmond aan Zee is goed om te doen, ook ten tijde van een crisis. Bedrijfsuitjes bevorderen de sfeer en motiveren het personeel. Doe daarom uw voordeel met onze site en ga snel op zoek naar leuke bedrijfsuitjes in Egmond aan Zee. U kunt direct contact opnemen met de aanbieder van een bedrijfsuitje. Zij zullen dan zo snel mogelijk contact met u opnemen om uw vragen te beantwoorden. En of u nu in Amsterdam een bedrijfsuitje wil plannen, in Maastricht, Nijmegen, Groningen, Rotterdam.. Of juist in een kleinere gemeente, u vindt het allemaal op WegmetdeBaas!