
Een spannend uitje met online support!
HELP, de Directeur is ontvoerd! Kunnen jullie de ontvoerders te slim af zijn en de directeur terugvinden voordat het te laat is? Beleef dit zenuwslopende reddingsavontuur met je vrienden, collega's of familie en ontdek of jullie de missie succesvol kunnen volbrengen
Wat heb je nodig?
Om deel te nemen heb je het volgende nodig:
Toch liever een begeleider op locatie? vraag ons naar de mogelijkheden. Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!
Maffia Citygame
Werkt jouw team zich naar de top van de onderwereld?! Sluit je aan bij de alom gevreesde maffia, pers de juiste personen af, handel in drugs, elimineer de concurrentie en bouw een steeds groter wordende machtspositie op. En jullie weten het hè.. lullen met een smeris is einde verhaal!
Wat staat jullie te wachten tijdens de Maffia Citygame?
We beginnen rustig en onder het genot van een welkomstdrankje volgt er een uitgebreide briefing. Tijdens deze super spannende citygame moet je als team de machtigste familie van de stad worden. Je komt op chantage- en overvallocaties in het stadscentrum en door het afpersen en omkopen van de juiste personen bouw je gedurende het spel een steeds groter wordende kapitaal op. Daarnaast ontstaat de mogelijkheid om jullie handel in drugs steeds verder uit te bereiden.
Je gaat als team op pad gewapend met je mobiel met daarop de TB Events app. Op de stadsplattegrond in de app staan verschillende icons. Verzamel gereedschap en een wapen om te beginnen met jullie criminele activiteiten. Met het juiste gereedschap op zak kunnen jullie overvallen plegen, en met een wapen is niemand meer veilig voor chantage. Wanneer je op een locatie aankomt verschijnt de bijbehorende opdracht of kennisvraag automatisch op het scherm van jouw mobiele telefoon. Voer dit goed uit, bouw je kapitaal langzaam op en stap in de voetsporen van een echte Don. Welk team zal als eerste de stad overnemen en zijn scepter overnemen? Snelheid en tactisch inzicht zijn van levensbelang.
Aan het einde keert iedereen terug en wordt onder het genot van een drankje het winnende team bekend gemaakt!
Honger naar meer?
Een lunch of diner als afsluiter is een kroon op je speurwerk. Dit zit niet bij de prijs inbegrepen, maar er zijn diverse mogelijkheden. Neem contact op voor onze opties. Maffia Citygame is in diverse steden in Nederland te spelen (ook in het Duits, Engels en het Frans). Het spel kan naar wens in elk stadscentrum worden uitgezet.
Kom erachter wie er echt te vertrouwen is en wie een sluwe verrader is. Durven jullie het sluwste dinerspel van Nederland aan? Boek nu De Verraders als uitje op locatie naar keuze!
Wie verraadt vertrouwelingen?
Een verraderlijk, uitdagend en bloedstollend avontuur. Weten jullie de verraders te ontmantelen? Of worden stuk voor stuk de vertrouwelingen geëlimineerd? Het is slechts een kwestie van vertrouwen. Alleen de verraders weten iedereens rol. Dus blijf scherp voordat je wordt bedrogen.
Een uitje vol verraad
- Verraderlijke doe- en denkopdrachten en missies.
- Inclusief verraderlijke begeleiding, toffe spelmaterialen en bedrieglijke attributen.
- Ideaal om te combineren met een lunch, diner of borrel.
Niemand is veilig…
Eén ding is zeker: jullie willen zoveel mogelijk munten verdienen. Dit kan tijdens de verraderlijke missies, geïnspireerd op het populaire tv-programma. Je moet goed samenwerken met je tafelgenoten. Maar pas op: ze kunnen je ook buitenspel zetten. Overleef jij de nacht of wordt je verbannen…?
Crazy 88 van Huisbrand Events in Nederland en België brengt het beste (en het slechtste) bij jullie naar boven tijdens dit bedrijfsuitje, groepsuitje of vrijgezellenfeest in de dor jullie gekozen stad. Jazeker, bekent van Tv en altijd grappig, spannend en gezellig tegelijk! Gekke en ludieke opdrachten uitvoeren in hoog tempo, in verschillend teams, dat is waar het in feite om draait. Een verrassende competitie met een climax van jewelste! In bijna elke stad in Nederland of België door Huisbrand Events te organiseren!
Jullie worden in het centrum van de door jullie gekozen stad opgesplitst in Teams van 5 - 8 personen en op pad gestuurd met belachelijke, hilarische en uitzinnige opdrachten. De uitvoering van de opdrachten moet als bewijs worden vastgelegd met de filmcamera en dit alles ook nog eens binnen de aangegeven tijd!
Zijn jullie in het gezelschap van 'daredevils' en doorzetters? Dan is deze Crazy 88 de kans om de boel op stelten te zetten! Eens kijken wie van jullie de opdrachten allemaal tot in detail het best uitvoert.
Natuurlijk doen jullie het uiteindelijk voor de eer en de hoofdprijs die na afloop door ons wordt overhandigd! Onze jury houdt uiteraard rekening met de presentatie en de accurate uitvoering! Veel plezier!
Inclusief:
- Professionele begeleiding
- Versnapering voor onderweg
- 1 consumptie (bier, fris, huiswijn, koffie en thee)
- Filmcamera's tijdens het spel
- Leuke prijs voor het winnende team
- Alle filmpjes digitaal na afloop
- Te boeken op uw gewenste dag en tijdstip!
Prijs:
10 - 19 personen: € 27,50 p.p. excl. BTW
20 - 29 personen: € 24,50 p.p. excl. BTW
vanaf 30 personen: € 21,50 p.p. excl. BTW
Voor minder deelnemers reserveren?
Bij Huisbrand Events kunt u elk arrangement in de door u gekozen stad op maat reserveren, ook als u met minder personen wilt deelnemen. Als u het standaard minimale boekingsbedrag betaalt, is elk uitje dat u selecteert zo door ons te organiseren.
Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in en zet de gewenste stad er graag ook even bij, zodat wij u direct de juiste informatie kunnen sturen!
De E-Battle
Met prachtige E-Scooters de strijd aangaan met je collega's, team of familie!. Wie wil dat nou niet? Op een leuke, educatieve en moderne manier wordt deze citygame gespeeld.
Hoe wordt de citygame gespeeld?
In teams ga je met het Gamebook de stad in en voer je de opdrachten uit. Alle antwoorden worden via Whatsapp gestuurd naar de spelleider in de vooraf aangemaakte groepsappen. de opdrachten kunnen bestaan uit dingen opzoeken op internet, maar ook zijn er verschillende foto-opdrachten en doe opdrachten. De opdrachten zijn in verschillende catogorieën verdeelt.
Kortom een hilarisch spel waar je ook nog eens wat van leert.
De E-Battle Special in inclusief flesje water en en snack voor onderweg, en tijdens de pauze kunt u kiezen uit koffie/thee met iets lekkers of een drankje en een hapje !!!
E-Battle Special met E-Scooters en E-Choppers vanaf 24 personen.
Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!
Bent u met minder personen en lijkt het leuk om segway te rijden? Kom dan naar onze locatie op de Veluwe! Bos en Heide Segway tour vanaf 8 personen
Prijs vanaf €74,50 p.p excl. btw, inclusief verzekering, gebruik helmen, transport en begeleiding van van instructeurs.
De stad is jullie speelveld. Bereid je voor op tikkertje zoals jullie het nog nooit hebben gespeeld. Ieder team heeft een eigen honk en probeert het Thuishonk van de tegenstanders te ontdekken door middel van raadsels en cryptische aanwijzingen. Speur de straten en pleinen af, op zoek naar mogelijkheden om de tegenstanders te foto-tikken. Maar juich niet te vroeg, want de andere teams zijn op jacht naar… jullie!
Alle teams strijden tegen elkaar. Om de meeste honken te veroveren en om zoveel mogelijk andere teams te foto-tikken. Jullie spelen het spel in teams, maar houden voortdurend contact met elkaar via de chat. Voor je het weet, verschijnt er een foto van jezelf op de groepsapp en weet je dat je weer getikt bent…
Op een locatie naar keuze worden de teams gevormd en krijgen jullie een uitgebreide speluitleg. Per team krijgen jullie gekleurde tasjes waaraan ieder team duidelijk te herkennen. In de tasjes zit een kaart van de stad, een speluitleg en diverse attributen die jullie gaan helpen om alle raadsels op te lossen.
Spanning, achtervolgingen en uitdagende opdrachten. Dit is X-treme Foto Tikkertje en niemand gaat vrijuit!
Aan het eind van de dag kijken we welk team de meeste opdrachten heeft voltooid en wie zich het winnende team mag noemen.
Neem gerust contact met ons op, wij vertellen u er graag meer over!
Programma voorstel
14:00 - 14:15 Verzamelen op een locatie in het centrum van de stad
14:15 - 15:30 Speluitleg en verdeling van de teams
14:30 - 16:45 Het spel: Extreme Foto Tikkertje!
16:45 - 17:00 Verzamelen, prijsuitreiking en afsluiting
Inbegrepen
Optioneel
Ervaar een waanzinnige Wie is de Mol - ervaring met Wie is de Rat. Wie kun je vertrouwen? En wie niet? Speel nu zelf hét listigste stadsspel van Nederland!
Speel uitdagende opdrachten en ontmasker de rat
Geïnspireerd op het tv-programma Wie is de Mol speel je dit teamuitje met uitdagende en breinbrekende opdrachten. Lukt het de mol om de boel te saboteren? Of zijn jullie de mol te slim af en scoren jullie de meeste punten? Kom erachter tijdens dit meeslepende avontuur.
De ultieme Mol activiteit
- Een teamuitje vol spanning, sabotage en samenwerking om een stad naar keuze te ontdekken.
- Creatieve en listige opdrachten, attributen en stemmingsrondes.
- Een unieke combinatie van een city tour en stadsspel met De Mol elementen.
- Inclusief begeleiding en prijsuitreiking.
Wie is er nog te vertrouwen?
Pas op voor de mol, want hij of zij probeert de boel te saboteren met mollenstreken. Deze onheilspellende city game is te spelen op elke gewenste locatie in Nederland. Speel als teams tegen elkaar, scoor de meeste punten en win de trofee. Uiteraard krijgt de beste mol ook een leuke prijs voor het uitvoeren van mollenstreken.
Weet jij de meeste kamers te kraken in Escape the City?
Escape the City is een uitdagende outdoor escape game waarin je samen met je team zo veel mogelijk puzzels oplost om virtuele kamers te openen. Dr. Crypto heeft op verschillende plekken in de stad mensen vastgezet die jullie moeten zien te bevrijden. De klok tikt genadeloos door! Kunnen jullie de raadsels kraken voordat de tijd om is?
Verzamel aanwijzingen, los cryptische raadsels en uitdagende puzzels op, werk samen of daag elkaar uit in een spannende race tegen de klok. Ideaal voor vriendengroepen, bedrijfsuitjes, families of als teambuildingactiviteit.
Zo werkt het:
Het bevrijden van de gijzelaars gaat natuurlijk niet zonder slag of stoot. Ga samen met je team (of in meerdere teams tegen elkaar) op pad met je eigen telefoon en de speciale spel-app. Je bezoekt virtuele locaties in jouw gekozen stad en ontdekt waar Dr. Crypto de mensen vasthoudt. Elke kamer vraagt om slimme oplossingen en het juiste teamwork om deze te kunnen kraken. Los de raadsels binnen anderhalf uur op om zo veel mogelijk mensen te bevrijden. Welk team bevrijdt de meeste mensen en scoort het hoogste bedrag?
Extra uitdaging:
Voorbeeld Dagindeling. We kunnen de tijden geheel naar wens aanpassen.
14.30 – 15.00 Aankomst met een drankje, uitleg programma
15.00 – 16.30 Spel Escape the City
16.30 – 17.00 Einde spel, napraten onder het genot van een drankje
Inclusief
NIEUW!! Doe het zelf arrangement
Uitje organiseren maar te maken met een beperkt budget? Dan biedt een doe-het-zelf spel de uitkomst. Doe-het-zelf spellen zijn uitjes die je speelt met je eigen smartphone en zonder spelleider. Op deze manier kan je al een uitje organiseren voor 17,50 per persoon.
Na een overval op een waardetransport weten de overvallers met de buit weg te komen. Op verschillende locaties in de binnenstad verstoppen zij de poet. De kust is veilig, althans dat denken zij, maar schijn bedriegt. De politie heeft een spoor en start een klopjacht op de buit en de overvallers.
De overvallers zien maar één uitweg; zo snel mogelijk de buit veilig stellen en uit de handen van de opsporingsdiensten blijven....
Tijdens dit bloedstollend teambuilding spel word je als opsporingsdienst of als overvaller in teams verdeeld. Missie voor beide teams: Stel de buit veilig voordat de ander dat doet. Voer geheimzinnige opdrachten uit, achterhaal de locaties van de buit, blijf onder de radar, ontwijk bewakingscamera’s en zorg dat je een breekijzer paraat hebt.
Het team dat dit uitje wint, is het team dat de meeste waarde (in euro’s) heeft veiliggesteld.
Realtime is dit te volgen via de speciale game-app die voor dit programma gebruikt wordt.
Zijn de overvallers de opsporingsdiensten te slim af of lopen zij in de val?
Het programma ziet er dan als volgt uit (voorbeeld; jullie bepalen zelf de starttijd):
14.00 uur Ontvangst op locatie
14.30 uur Instructie en start Hunted
16.45 uur Laatste team retour; borrelen
17.00 uur Prijsuitreiking
17.15 uur Einde van het programma
17.15 uur Optioneel: Aanvang buffetten of BBQ (zie teambuildingspellen.nl website onder dineren bij de locaties)
18.30 uur Einde (De eindtijd bepaalt u natuurlijk zelf)
Vul voor alle informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!
Het Jachtseizoen is geopend! Lukt het jullie om 2 uur lang uit de handen te blijven van jullie achtervolgers? Een supergaaf achtervolgingsuitje!
Speel met collega’s, vrienden of familie dit uitdagende kat- en muisspel: hoe blijf je uit de handen van jullie achtervolgers? Jullie krijgen een voorsprong van 10 minuten. Om de 10 minuten krijgen je achtervolgers de live positie door waar jullie zijn. Jullie mogen je niet verstoppen in gebouwen, niet 2 keer dezelfde route lopen, maximaal 10 minuten hetzelfde vervoersmiddel gebruiken en het stadscentrum niet uit! Alles wordt gps getrackt! Moge de beste winnen….. Let the games begin!
Wat staat je te wachten tijdens het Jachtseizoen?
Bij ontvangst krijg je eerst een welkomstdrankje. Er volgt een uitgebreide uitleg over het spel. Vervolgens worden de teams samengesteld, zodat je weet met wie je de strijd aangaat. Dan verdwijnen de teams. Door middel van de eerste live positie gaan de achtervolgers achter de teams aan. Door logisch nadenken, informatie in te winnen en slimmer te zijn dan je tegenstander kun je de teams te pakken krijgen! Maar er zijn meerdere manieren om de teams op te sporen! Lukt het de teams om uit de handen van de achtervolgers te blijven? Een super gave interactieve city game…
Aan het einde van het spel keer je terug naar het ontvangstpunt. Onder genot van een laatste drankje volgt de prijsuitreiking van het winnende team!
Voor meer informatie of een vrijblijvende offerte kunt u het aanvraagformulier invullen.
Je kent ze wel, de cruciale gebeurtenissen die je doen rillen van de zenuwen. HELP, de Directeur is ontvoerd draait hierom! Gaan jullie hem of haar überhaupt wel terugvinden of falen jullie en zal hij/zij voorgoed verdwijnen? HELP, de Directeur is ontvoerd draait om deze spanning en de telefoon speelt een hoofdrol. Samen met je team ga je de stad in om opdrachten uit te voeren die je via de mobiele telefoon doorkrijgt. Bij ieder goed volbrachte opdracht ontvangen jullie een aanwijzing. Hoe beter het samenspel, hoe meer aanwijzingen jullie ontvangen. Met deze aanwijzingen kunnen jullie de geheime schuilplaats vinden waar de Directeur vast wordt gehouden. Tenzij een ander team er eerder bij is…
Party hardy! De kater komt later.
Bij een goed vrijgezellenfeest of bedrijfsuitje maak je de volgende dag pas de schade op. Met een flinke kater in je kop: verloren spullen, lippenstift op vreemde plaatsen, blauwe plekken... Net als de vier hoofdrolspelers in de briljante speelfilm ‘The Hangover’. TB Events biedt je de mogelijkheid om The Hangover nu zelf real time te beleven tijdens je party!
De setting:
Hoofdpijn! Langzaamaan wakker worden is er helaas niet bij vandaag. Jullie herinneren je namelijk niets meer van de afgelopen avond en de bruidegom is spoorloos! Het huwelijk vindt morgen plaats, tijd om in een noodtempo te reconstrueren wat er in hemelsnaam gisteravond allemaal gebeurd is en vooral.. waar is Doug gebleven!
Wat staat jullie te wachten tijdens The Hangover?
Je kunt niet droog de strijd in en dus word je ontvangen met een biertje. Na een korte speluitleg vormen we teams van vier tot zes man en gaan jullie met de TB Events app op jullie smartphone en het handboek op pad. The city is your playground! In de tas zitten attributen die jullie nodig hebben om de verschillende - laten we zeggen - ‘vreemde‘ opdrachten uit te voeren. Wat er niet in zit moeten jullie zelf zien te regelen. Aan jullie de taak om de opdrachten zo snel en zo goed mogelijk uit te voeren, zonder al teveel kleerscheuren.
Helemaal in je rol? Da’s maar goed ook, want jullie leggen alles vast die dag, op foto en film. Handig voor de dag erna.
Aan het einde van het spel keer je terug naar het ontvangstpunt. Onder genot van een laatste drankje wordt de winnaar bekend gemaakt.
Jachtseizoen
Het Jachtseizoen is geopend! Lukt het jullie om 2 uur lang uit de handen te blijven van jullie achtervolgers? Een supergaaf achtervolgingsuitje!
Speel met collega’s, vrienden of familie dit uitdagende kat- en muisspel: hoe blijf je uit de handen van jullie achtervolgers? Jullie krijgen een voorsprong om weg te komen. De achtervolgers kunnen momenten kiezen om de voortvluchtigen zichtbaar te maken, maar gebruik dit strategisch! Jullie mogen je niet verstoppen in gebouwen, niet 2 keer dezelfde route lopen, maximaal 10 minuten hetzelfde vervoersmiddel gebruiken en het stadscentrum niet uit! Alles wordt gps getrackt! Moge de beste winnen….. Let the games begin!
Wat staat je te wachten tijdens het Jachtseizoen?
Bij aanvang van het spel lees je de toegestuurde materialen goed door. Volg het stappenplan en lees in het handboek de uitgebreide uitleg over het spel. Als er vragen zijn kunnen deze gesteld worden aan de begeleider die klaar staat om het spel te begeleiden. Vervolgens worden de teams samengesteld door jullie zelf, zodat je weet met wie je de strijd aangaat.
Dan starten de teams... Door middel van een puzzel beginnen de achtervolgers om jacht te maken op de voortvluchtigen. Door logisch nadenken, informatie in te winnen en slimmer te zijn dan je tegenstander kun je de voortvluchtigen te pakken krijgen! Maar er zijn meerdere manieren om het team op te sporen! Lukt het de voortvluchtigen om uit de handen van de achtervolgers te blijven? Een super gave interactieve City game…..
Aan het einde van het spel kom je weer bij elkaar en daar zal voor jullie bekend worden gemaakt wie de winnaar is van het spel.
Dit spel start en eindigt in het centrum van de stad of op een eigen locatie. Er is GEEN begeleiding aanwezig op de locatie zelf. Dit spel begeleiden wij op afstand. Hiervoor betaalt u dan ook Heeft u liever wel een begeleider op locatie? Dan is dit uiteraard ook mogelijk.
Op zoek naar een origineel teamuitje waarbij collega’s samen een spannend verhaal beleven?
Moordspel & Vossenjacht: De Laatste Lach van Victor Vermogen is een actieve en verrassende belevenis midden in de stad, vol samenwerking, plezier en een vleugje competitie.
Tijdens het ontvangst verandert de stemming al snel in een intrigerende moordzaak. Vastgoedmagnaat Victor Vermogen is dood aangetroffen in het park, kort na de opening van zijn nieuwste prestigeproject. Hij had geld, macht en aanzien… maar ook genoeg mensen die hem liever niet meer zagen. Alleen samen kom je erachter wat er écht is gebeurd.
Op jacht in de stad:
Teams trekken door de stad in een moderne vossenjacht. Met een moorddossier, plattegrond en scherpe observatie bezoek je verschillende locaties en verdachten. Onderweg voer je opdrachten uit: van observatie- en kennisvragen tot creatieve foto- en video-uitdagingen. Iedere opdracht levert nieuwe aanwijzingen en hints op om de zaak op te lossen.
De teams bepalen zelf hun route, wat zorgt voor vrijheid, strategie en gezonde competitie.
Een belangrijk onderdeel van het spel zijn de verdachten. Deze worden deels gespeeld door onze spelleiders en deels begeleidt door 2 tot 4 collega’s van jullie team of organisatie. Geen acteerervaring nodig — iedereen kan meedoen. Zij krijgen vooraf een korte briefing, duidelijke instructies en een paar extra hints om het spel uitdagend en leuk te maken. Zo ontstaan verrassende ontmoetingen en veel humor onderweg.
Samenwerken, speuren en ontmaskeren
Teams verzamelen aanwijzingen, vergelijken informatie en bouwen hun eigen theorie op. Aan het einde presenteert ieder team wie volgens hen de dader is, wat het motief was en hoe de moord is gepleegd. Vaak levert dit de meest creatieve, originele en hilarische verhalen op.
Het team dat het dichtst bij de waarheid zit, wint het spel. Daarnaast is er een prijs voor het meest originele team in de foto- en video-opdrachten.
Tijdschema Moordspel Vossenjacht in de stad: (voorbeeld) starttijd bepalen jullie zelf:
14.00 uur Aankomst in de horeca met een drankje
14.30 uur Uitleg, teamindeling en introductie Inspecteur
14.45 uur Start en vertrek teams
16.45 uur Terugkomst Teams op de locatie (borrelen)
16.55 uur Tijdens de borrel onthulling en prijsuitreiking
17.00 uur Einde
Waarom dit uitje werkt:
✔ Leuk, toegankelijk en actief voor iedereen
✔ Stimuleert samenwerken, observeren en creatief denken
✔ Humor, spanning en competitie in balans
✔ Een ervaring waar nog lang over wordt nagepraat
Zin in een uniek uitje waar jullie samen lachen, speuren en ontdekken?
Boek Moordspel & Vossenjacht: De Laatste Lach van Victor Vermogen en we maken er een onvergetelijke ervaring van.
Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!
Stap terug in de tijd en dompel jezelf onder in de gouden jaren van de 80's, 90's en 00's met onze sensationele 80's, 90's en 00's Quiz! Verzamel je vrienden, collega's of familie en bereid je voor op een onvergetelijke reis door de tijd vol nostalgie, plezier en competitie!
Bij onze interactieve quiz draait alles om teamwork en spanning. We verdelen de groep in teams van ongeveer 5 personen, zodat je samen met je vrienden de kans krijgt om je kennis te testen en herinneringen op te halen aan de meest iconische momenten uit deze decennia.
Dankzij onze moderne quizknoppen en software bieden we een breed scala aan spelvormen aan, zodat geen enkel moment saai zal zijn. Van snelle vragenrondes tot uitdagende puzzels, onze quiz heeft voor elk wat wils!
Herinner je je het razend populaire programma "5 tegen 5" nog? Nu is het jouw kans om zelf deel te nemen aan dit programma en te laten zien wat je in huis hebt! En wie kent het legendarische "Rad van Fortuin" nog? Stap op het podium en draai aan het rad voor geweldige prijzen!
Maar dat is nog niet alles! Onze quiz zit boordevol verrassende onderdelen die je terugbrengen naar de hoogtijdagen van de 80's, 90's en 00's. Wat dacht je van ‘Can you feel it?’ Durf jij het aan om je handen in de voeldoos te steken en te raden welke gadget uit de jaren 90 je voelt? Bereid je voor op een stortvloed van 'ohja'-momenten en deel mooie herinneringen met je team!
En als klap op de vuurpijl sluiten we af met een knotsgekke muziekbingo! Pak je kaart erbij en luister goed naar de muziek. Wie als eerste een horizontale rij op zijn bingokaart vol heeft, wint punten voor zijn team en gaat naar huis met de legendarische oud Hollandsche snoepzak of zelfs de champagne!
Mis deze kans niet om terug te gaan in de tijd en herinneringen op te halen aan de geweldige 80's, 90's en 00's! Onze enthousiaste quizmaster zorgt voor een avond vol plezier, lachen en herinneringen die je nooit zult vergeten!