
Beleef een wel heel speciale kroegentocht. Met onze speciale app ziet u een interactieve plattegrond van de stad, met daarop de gezelligste kroegen en de mooiste highlights. Op elk punt wacht u een leuke raadselvraag of een interessante vraag over de stad. Ontdek de gezelligste kroegen en cafés waar u een drankje kunt drinken en bepaal zelf het tempo van deze kroegentocht!
Tijdens het spelen kan je ook de app pauzeren om bijvoorbeeld ergens een terrasje te pakken.
Het Kroegentocht 2.0 spel is mogelijk in Nederland, Engeland en België.
Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.
Duik in de ultieme stadservaring met "Escape the City - Onthul het Internationale Complot"!
Bereid je voor op een meeslepend avontuur waarin spanning, mysterie en een race tegen de klok samenkomen. Samen met je team sta je voor de uitdagende taak om niet alleen de stad te ontvluchten, maar ook een wereldwijd complot te ontrafelen.
Wat staat je te wachten:
Voor wie is het geschikt?
Durf jij de uitdaging aan te gaan?
Ontsnap uit de dagelijkse sleur en duik in dit unieke, interactieve avontuur. Durf jij het complot te ontrafelen en als overwinnaar uit de stad te stappen? De klok tikt...
Het jachtseizoen is geopend!
Lukt het jullie om 2 uur lang uit de handen te blijven van jullie achtervolgers? Speel dit supergave achtervolgingsuitje met collega’s, vrienden of familie en ontdek wie het voortvluchtige team of het Hunters team zal zijn!
Na een uitgebreide speluitleg via de mail of van onze begeleider ga je op pad. Stel Teams samen en ga de strijd aan om de sleutel van de stad. Los raadsels, puzzels, codes en cryptogrammen op om aanwijzingen te verkrijgen. Verdien bonusaanwijzingen met locatiespellen en cruciale hulpmiddelen om te ontsnappen.
Wat heb je nodig?
Om deel te nemen heb je het volgende nodig:
Zijn jullie er klaar voor?
Bereid je voor op het oplossen van raadsels, het uitvoeren van foto-opdrachten en het vinden van aanwijzingen en zorg dat je de voortvluchtigen vindt óf uit handen blijft van de achtervolgers. Ga met vastberadenheid naar de strijd en maak er een spannend uitje van!
Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!
Klaar om de stad te ontdekken? Tijdens City Discovery Game ontdekken jullie de geheimen van de stad terwijl jullie kennis getest wordt. Weten jullie de verborgen plekjes in de stad te vinden en de bijbehorende opdrachten uit te voeren?
Wat is City Discovery Game?
- Interactieve manier om de stad op een andere manier te leren kennen in combinatie met de Uitjes en Eten app
- Aanwijzingen en aanmoediging op afstand van de Uitjes en Eten begeleider
- Prijs voor het winnende team
Omschrijving programma
Bij aankomst belt de begeleider jullie voor een korte introductie en het opstarten van het spel. Zodra jullie zijn ingelogd en de teams zijn ingedeeld kunnen jullie van start! Aan de hand van verschillende opdrachten ontdekken jullie de stad terwijl jullie kennis op de proef wordt gesteld, ondertussen worden jullie aangemoedigd om leuke foto’s te maken. Welk team weet de meeste geheime plekjes in de stad te vinden?
Het is ook mogelijk om deze activiteit te combineren met een lunch of diner.
Waarom kiezen voor Uitjes en Eten?
Wij organiseren al 20 jaar lang bedrijfsuitjes en teamuitjes door heel Nederland en België. Zoals wijzelf altijd graag zeggen: Wij maken blij! Benieuwd naar de ervaringen van groepen die jullie voor zijn gegaan?
Hitster – Teambuilding Edition
Het muzikale teamuitje vol energie, samenwerking en hilariteit!
Ben je op zoek naar een origineel en dynamisch bedrijfsuitje waarin muziek, plezier én teambuilding centraal staan? Met de Hitster – Teambuilding Edition beleef je samen met collega’s een onvergetelijke middag of avond vol hits, verrassende uitdagingen en heel veel gezelligheid.
Hitster is een volledig verzorgd teamspel, geïnspireerd op het populaire gezelschapsspel. In teams van maximaal vijf personen gaan collega’s de muzikale strijd met elkaar aan. Geen zorgen als je geen muziekkenner bent – meezingen helpt ook!
Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.
Gewapend met de speciale Citygamesapp op uw smartphone speelt u het Supermind spel. Op de plattegrond in de app, die uw bewegingen volgt, vindt u rode pointers met vragen. Deze vragen bestaan uit raadsel, kennisvragen en vragen over de stad, Allemaal vragen die uw supermind tot het uiterste zal testen. Hoewel elke deelnemer het spel individueel kan spelen, is het meestal het leukst om samen te werken in teams. Wie is de ware Supermind?
Tijdens het spelen kan je ook de app pauzeren om bijvoorbeeld ergens een terrasje te pakken. Het Supermind spel is mogelijk in 141 steden verspreid over Nederland, Engeland, België en Duitsland.
Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.
Crazy Dinner, dat is Crazy 88 spelen én lekker eten, met Holland Tour Guides. Doorgedraaid, spannend, lekker en komisch! Holland Tour Guides komt nu met het meest hilarische diner! Gebaseerd op het spraakmakende BNN televisieprogramma Crazy 88. Een avontuurlijke Game in het hart van de stad, afgewisseld met drie overheerlijke dinergangen in diverse restaurants? Dit uitje heeft zijn plaats verdiend binnen de top-tien van onze arrangementen.
Want wat gaat u eigenlijk doen?
U wordt ontvangen door onze professionele begeleiding die uw gezelschap opsplitst in verschillende teams. Wat voor opdrachten kunt u verwachten? Wat dacht u van: bel bij iemand aan en vraag of je een kopje koffie mag drinken of knuffel een politieagent. Dit is uiteraard pas een voorproefje, dus maak uw borst maar vast nat. U zult alle opdrachten registeren op een videocamera zodat de jury uiteindelijk kan zien of ze daadwerkelijk zijn uitgevoerd. Ondertussen komen alle teams weer bij elkaar en gaat u tijdens deze tocht heerlijk eten in de diverse restaurants.
De Crazy Dinner hoofdprijs wordt in de wacht gesleept door het best presterende en het best gedocumenteerde team. Een avontuurlijk dag en heerlijk genieten van de horeca. Geniet van het dessert!
Programma-indicatie:
18.00 - 19.00 Voorgerecht
19.00 - 20.00 Crazy game deel 1
20.00 - 21.00 Hoofdgerecht
21.00 - 22.00 Crazy game deel 2
22.00 - 23.00 Nagerecht
Inclusief:
- Professionele begeleiding
- Filmcamera tijdens het spel
- Achteraf alle video's digitaal toegestuurd
- Uitgebreid 3-gangen diner in 3 restaurants naar keuze
- Prijsuitreiking
- Te boeken op uw gewenste dag en tijdstip!
Prijs:
10 - 19 personen: €66,50 p.p. excl. BTW
20 - 29 personen: €64,50 p.p. excl. BTW
30 - 39 personen: €62,50 p.p. excl. BTW
Vanaf 40 personen: €59,50 p.p. excl. BTW
Wilt u een Crazy Dinner boeken in een andere Nederlandse of Vlaamse stad? Dit arrangement is te boeken in maarliefst 46 steden! Neem gerust contact met ons op.
Optioneel:
Niet telkens uw knip hoeven trekken om uw drankje af te rekenen? Voor € 12,50 per persoon per uur dat u in het restaurant doorbrengt (excl. BTW) kunt u gebruikmaken van het drankarrangement, waarbij u onbeperkt kunt genieten van bier, fris, huiswijn, koffie en thee. En…zo komt u ook achteraf niet voor verrassingen te staan!
Komt u niet aan het minimale aantal deelnemers? Als u bereid bent voor het minimale aantal te betalen, kunt u ook gewoon voor minder personen boeken!
Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte onderstaand aanvraagformulier in!
Holland Tour Guides nodigt u uit om uw favoriete stad eens op een andere manier te bekijken. Dit arrangement zit vol met fotografische opdrachten. Daarnaast geniet u van een heerlijk drie gangen diner in drie verschillende restaurants.
Heerlijk dineren en ondertussen leuke foto´s nemen van de stad. Uw gezelschap wordt opgedeeld in verschillende teams of koppels en elk team krijgt zijn eigen fotocamera en opdrachtboekje mee en niet te vergeten een overzichtelijke routekaart. U loopt de route en staat af en toe even stil bij een mooi monument voor een kiekje. Tussen de bedrijven door eet u heerlijke gerechten bij steeds een nieuw restaurant.
In het laatste restaurant bepaalt onze jury welk team de foto-opdrachten het beste heeft uitgevoerd. Na afloop sturen wij u een CD op met alle foto´s die u deze avond heeft geproduceerd. Een leuke herinnering aan een heerlijke avond. Proost!
Programma-indicatie:
18.00 - 19.00 Voorgerecht
19.00 - 20.00 Get the Picture deel 1
20.00 - 21.00 Hoofdgerecht
21.00 - 22.00 Get the Picture deel 2
22.00 - 23.00 Nagerecht
Prijs:
10 - 19 personen € 69,50 p.p. excl. BTW
20 - 29 personen € 64,50 p.p. excl. BTW
30 - 39 personen € 62,50 p.p. excl. BTW
Vanaf 40 personen: € 59,50 p.p. excl. BTW
Optioneel:
Niet telkens uw knip hoeven trekken om uw drankje af te rekenen? Voor € 12,50 per persoon per uur dat u in het restaurant doorbrengt (excl. BTW) kunt u gebruikmaken van het drankarrangement, waarbij u onbeperkt kunt genieten van bier, fris, huiswijn, koffie en thee. En…zo komt u ook achteraf niet voor verrassingen te staan!
Afhankelijk van het minimaal aantal deelnemers berekenen wij de minimale prijs voor dit evenement. U kunt altijd voor minder personen boeken als u bereid bent om de minimale prijs te betalen.
Het verrassend onverwachte uitje
Een City GPS tocht geeft je een originele, nieuwe kijk op een stad. Dus geen standaard bedrijfsuitje of stadstocht. In plaats van simpelweg een route te volgen, ga je nu juist zelf de route ontdekken met je team. Gelukkig krijg je hulp van bovenaf: een GPS-navigatiesysteem leidt jouw team langs allerlei leuke bezienswaardigheden. En die zijn weer gekoppeld aan een serie foto’s en verschillende opdrachten en puzzels. Aan jou en je team om de route tot een goed einde te brengen.
Wat heb je nodig voor de City GPS tocht?
De satellieten zijn je gunstig gestemd tijdens de City GPS tocht. Gewapend met een GPS en jouw richtingsgevoel ontpop je jezelf tot een geduchte ‘city-explorer’.
Elk team krijgt de volgende speluitrusting mee:
Wat staat je te wachten tijdens de City GPS-tocht?
Uiteraard ga je niet zomaar op pad. Na een relaxt ontvangst met koffie, thee of een glaasje fris, krijg je een uitgebreide speluitleg zodat je alle ins en outs kent.
Vervolgens maken we teams en deze krijgen een laatste briefing over de te volgen strategie. Dan begint het echte werk en ga je met je team de route samenstellen om de stad te verkennen met de GPS. Gedurende de route krijg je vragen op je afgevuurd en al speurend verzamel je punten. De locaties liggen door het hele stadscentrum verspreid. Hoe meer locaties je spot, hoe meer punten je verdient met jouw team.
Aan het eind van het spel keer je terug naar het ontvangstpunt. Onder genot van een kop koffie, thee of glaasje fris wordt de uitslag berekend en de winnaars bepaald.
Honger naar meer?
Een lunch of diner als afsluiter is een kroon op je speurwerk. Dit zit niet bij de prijs inbegrepen, maar er zijn diverse mogelijkheden. Neem contact op voor de mogelijkheden. Deze City GPS-tocht is in diverse steden in Nederland, België en Duitsland te doen (ook in het Engels). Het spel kan naar wens op iedere locatie uitgezet worden.
Het Jachtseizoen is geopend! Lukt het jullie om 2 uur lang uit de handen te blijven van jullie achtervolgers? Een supergaaf achtervolgingsuitje!
Speel met collega’s, vrienden of familie dit uitdagende kat- en muisspel: hoe blijf je uit de handen van jullie achtervolgers? Jullie krijgen een voorsprong van 10 minuten. Om de 10 minuten krijgen je achtervolgers de live positie door waar jullie zijn. Jullie mogen je niet verstoppen in gebouwen, niet 2 keer dezelfde route lopen, maximaal 10 minuten hetzelfde vervoersmiddel gebruiken en het stadscentrum niet uit! Alles wordt gps getrackt! Moge de beste winnen….. Let the games begin!
Wat staat je te wachten tijdens het Jachtseizoen?
Bij ontvangst krijg je eerst een welkomstdrankje. Er volgt een uitgebreide uitleg over het spel. Vervolgens worden de teams samengesteld, zodat je weet met wie je de strijd aangaat. Dan verdwijnen de teams. Door middel van de eerste live positie gaan de achtervolgers achter de teams aan. Door logisch nadenken, informatie in te winnen en slimmer te zijn dan je tegenstander kun je de teams te pakken krijgen! Maar er zijn meerdere manieren om de teams op te sporen! Lukt het de teams om uit de handen van de achtervolgers te blijven? Een super gave interactieve city game…
Aan het einde van het spel keer je terug naar het ontvangstpunt. Onder genot van een laatste drankje volgt de prijsuitreiking van het winnende team!
Voor meer informatie of een vrijblijvende offerte kunt u het aanvraagformulier invullen.
Holland Tour Guides bouwt tijdens het Wie is de Rat spel van uw groep een hecht team en laat u, net als in Wie is de Mol, allerlei uitdagende opdrachten doen.
Maar kijk uit voor de loslopende ratten! Eén persoon per team loopt de boel te saboteren. Wie gedraagt zich anders dan normaal of probeert andere teamleden zwart te maken?
In het centrum van de stad volgen de opdrachten zich in een rap tempo op. Jullie zullen geconfronteerd worden met diverse breinbrekers, foto- en tijdsopdrachten. Uiteraard is het de bedoeling om deze opdrachten zo snel en zo bekwaam mogelijk te volbrengen. De aanwezigheid van de rat zal het spelprogramma een extra dimensie geven!
Na afloop wordt het beste team in het zonnetje gezet en reiken wij de enige echte 'Wie is de Rat' hoofdprijs uit. Vervolgens geven we het woord aan de beste rat, die zijn streken mag onthullen. Hilariteit gegarandeerd!
Inclusief:
- 1 consumptie (bier, fris, huiswijn, koffie of thee)
- Versnapering voor onderweg
- Professionele begeleiding
- Teambuilding
- Prijs voor het beste team en rat
Prijs:
10 - 19 personen € 35,00 p.p. excl. BTW
20 - 29 personen € 32,00 p.p. excl. BTW
Vanaf 30 personen € 29,00 p.p. excl. BTW
De stad is jullie speelveld. Bereid je voor op tikkertje zoals jullie het nog nooit hebben gespeeld. Ieder team heeft een eigen honk en probeert het Thuishonk van de tegenstanders te ontdekken door middel van raadsels en cryptische aanwijzingen. Speur de straten en pleinen af, op zoek naar mogelijkheden om de tegenstanders te foto-tikken. Maar juich niet te vroeg, want de andere teams zijn op jacht naar… jullie!
Alle teams strijden tegen elkaar. Om de meeste honken te veroveren en om zoveel mogelijk andere teams te foto-tikken. Jullie spelen het spel in teams, maar houden voortdurend contact met elkaar via de chat. Voor je het weet, verschijnt er een foto van jezelf op de groepsapp en weet je dat je weer getikt bent…
Op een locatie naar keuze worden de teams gevormd en krijgen jullie een uitgebreide speluitleg. Per team krijgen jullie gekleurde tasjes waaraan ieder team duidelijk te herkennen. In de tasjes zit een kaart van de stad, een speluitleg en diverse attributen die jullie gaan helpen om alle raadsels op te lossen.
Spanning, achtervolgingen en uitdagende opdrachten. Dit is X-treme Foto Tikkertje en niemand gaat vrijuit!
Aan het eind van de dag kijken we welk team de meeste opdrachten heeft voltooid en wie zich het winnende team mag noemen.
Neem gerust contact met ons op, wij vertellen u er graag meer over!
Programma voorstel
14:00 - 14:15 Verzamelen op een locatie in het centrum van de stad
14:15 - 15:30 Speluitleg en verdeling van de teams
14:30 - 16:45 Het spel: Extreme Foto Tikkertje!
16:45 - 17:00 Verzamelen, prijsuitreiking en afsluiting
Inbegrepen
Optioneel
Wat begon zoals een dag als alle anderen... Wordt een dag om nooit meer te vergeten! Het verhaal gaat, dat een collega/vriend(in) is ontvoerd…
Tijdens dit interactieve teambuilding programma moeten jullie je collega/vriend(in) vrijkopen door zoveel mogelijk losgeld bij elkaar te verdienen. Hierbij wordt de goede samenwerking, de commitment, de creativiteit en destressbestendigheid van jullie op de proef gesteld. Het geëiste losgeld verdien je door de route te volgen die de app aangeeft. Onderweg verschijnen verschillende opdrachten op het scherm. Door de opdrachten zo goed mogelijk uit te voeren ontvang je losgeld.
Je kunt chatten met de ontvoerders en het spel wordt duidelijk uitgelegd en begeleid door onze beste begeleiders! In je eentje zijn de opdrachten niet te doen… en daarom hebben jullie iedereen in het team hard nodig om zoveel mogelijk losgeld te verdienen!
Onderweg moeten ook foto's en filmpjes gemaakt worden, deze worden na afloop van het evenement naar jullie verstuurd. Het team dat gedurende de tocht het meeste losgeld bij elkaar heeft verdiend, is in staat om de ontvoerders te kunnen betalen en zo jullie collega/vriend(in) vrij te kopen en wint de Most Event hoofdprijs!
Maken jullie aanspraak op De Erfenis van 2 Miljoen?!
Jullie suikeroom “Bill Metgeld” is heen gegaan en laat zijn erfenis na. Helaas niet aan jullie allemaal maar aan slechts één van jullie! Hij wil dat slechts de beste beschikking krijgt over zijn geld. Aan jullie dus de taak om te bewijzen dat jullie de beste zijn!
Dit is jullie kans om een grote som geld te verdienen. De taak is simpel: Bill wil dat jullie bewijzen dat jullie een echte “Metgeld” zijn. Daarom krijg je de beschikking over een som geld die zo snel mogelijk goed besteed moet worden en die jullie naar de Erfenis zal leiden. Race tegen elkaar door een stad naar keuze en voer zo snel en origineel mogelijk de ludieke opdrachten uit die jullie doorkrijgen via jullie telefoon!
Wat staat jullie te wachten tijdens City Game De Erfenis?
City Game De Erfenis begint rustig. Onder het genot van een kop koffie, thee of glaasje fris, krijgen jij en je groep een uitgebreide speluitleg. Daarna vormen we teams en na een laatste strategische briefing gaat het hele gezelschap de stad in.
Via je mobiel krijg je diverse opdrachten en vragen door. Deze voer je uit of beantwoord je. Ook kun je fotopunten scoren voor extra aanwijzingen door bepaalde objecten in de stad te lokaliseren en op foto vast te leggen. Des te meer aanwijzingen, des te groter de kans dat je als eerste de erfenis vindt.
Na afloop van het spel verzamelen jullie je bij het startpunt. Onder genot van een drankje (koffie, thee of fris) wordt de uitslag berekend en het winnende team bepaald.
Vul voor meer informatie onderstaand aanvraagformulier in!