Goed overzicht van Bedrijfsuitjes in Wijk aan Zee - WegmetdeBaas.nl

Filteren

Filters

Activiteiten: Spel & Ontspanning
Citygames & Beachgames
Topkeuze: Sportief & Actief
Kookworkshop & meer
Inspirerende Creatieve uitjes
Verbindende Teambuilding activiteiten
Eten, Drinken, & Feesten
Onvergetelijke Incentives/ buitenlandse reizen
Online
Zoekwoord
Zoekwoord
Gebied
Personen 0+
0
0
500
0500+
433 uitjes gevonden gevonden gebaseerd op de volgende filters
  • Plaats, regio of provincie: Wijk aan Zee
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Met onze hilarische bedrijfsbingo ben je verzekerd van een sprankelend, interactief spel vol humor, muziek en competitie. Onder leiding van een ervaren Bingomaster – ook beschikbaar in het Engels – beleef je een unieke teambuildingactiviteit die ver uitstijgt boven de traditionele bingo.

    Geen saaie nummers, maar levendige kaarten met meezingers, teksten en foto’s. Via onze website verandert je smartphone in een persoonlijke BINGO-kaart met 25 unieke vakjes. In teams strijd je in drie rondes: één rij, twee rijen en de volle kaart.

    Tijdens het spel verschijnen vragen, geluidsfragmenten en videoclips op het grote scherm. Herken je ze? Vink ze direct af op je telefoon. Denk je BINGO te hebben, dan controleert onze software dit meteen. Maar let op: er zitten strikvragen tussen… Een valse BINGO? Dan volgt een hilarische opdracht.

    Onze Bingomaster is de energieke motor van het spektakel en weet iedereen mee te slepen. Eén kaart duurt circa 45 minuten; meestal spelen we er twee, met gelegenheid voor een pauze. Zelfs in de pauze blijft de sfeer erin met onze muzikale bingo-klok.

    Geschikt voor groepen tot 2000 personen, op locaties in heel Nederland en België. We zorgen voor een opvallende welkomstsheet, kraakhelder geluid (tot 150 deelnemers) met topklasse apparatuur en natuurlijk een professionele quizmaster – geen stagiaires.

    Met 17 jaar ervaring, 3.000 quizzen en bingo’s per jaar en meer dan 1.000 recensies met een 9+, maken wij van elk bedrijfsfeest een onvergetelijke ervaring vol energie, humor en verbondenheid.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    30 - 1500 personen

    Een spannend, interactief stadsspel als groepsuitje

    De mooiste manier om een stad te ervaren is door haar zelf te ontdekken. Zonder navigatie en gewoon op je richtingsgevoel. Onze City Experience biedt je de mogelijkheid om op een cryptische wijze zelf een stad uit te kammen. Een spannend en interactief stadsspel, zeer geschikt als groepsuitje of bedrijfsuitje.

    Wat staat je te wachten tijdens de City Experience?
    De City Experience begint lekker relaxed. Na ontvangst met een drankje volgt een uitgebreide speluitleg. Dan vormen we teams en elk team ontvangt een laatste strategische briefing, en een ‘escape enveloppe’, met een stadskaart . Vervolgens gaan jullie de stad in. Door middel van cryptische aanwijzingen bepaal je de route door een stad, op zoek naar de mooiste locaties. Probeer binnen de tijdslimiet te blijven!

    Aangekomen op deze locaties krijgen teams lucratieve opdrachten die zij moeten volbrengen. Deze opdrachten leveren punten op. Aan het eind van de experience keren de teams terug naar het beginpunt, waar jullie ontvangen worden met een drankje. Terwijl jullie de ervaringen delen worden de winnaars van de dag bekendgemaakt en een prijs uitgereikt.

    Honger naar meer?
    Zo’n stadstocht maakt je hongerig. Een lunch of een diner is een perfecte afsluiter. Dit zit niet bij de prijs inbegrepen, maar er zijn diverse mogelijkheden. Neem hiervoor contact op. De City Experience is in verschillende steden in Nederland te spelen.

    6 - 5000 personen

    Boost het welzijn van je team met Bedrijfsyoga!
    Wil je het welzijn en de productiviteit van jouw team vergroten? Ontdek de kracht van bedrijfsyoga met GetTheLaughFlow! Onze ontspannende en energiegevende bedrijfsyoga-workshops kun je inzetten om werkstress te verlichten, focus te verbeteren en het groepsgevoel te versterken.

    Wat kun je verwachten?

    - Stressreductie: Ontspan lichaam en geest met ademhalingsoefeningen en lichte stretches, perfect voor tijdens de werkdag.
    - Meer Energie en Focus: Met eenvoudige bewegingen breng je het energieniveau en de concentratie omhoog.
    - Toegankelijk voor Iedereen: Geen ervaring of speciale kleding nodig (broek is wel handig :)) – we passen de oefeningen aan op ieder niveau.

    4 - 40 personen

    Duik in een unieke teamuitdaging waarbij teamwork, creativiteit en een vleugje inventiviteit samenkomen. Geen techneuten vereist, want deze activiteit is ontworpen voor iedereen die zin heeft in een leuke en gezamenlijke ervaring!

    Beeld je in: jouw team werkt samen aan het bouwen van een soepel verlopende kettingreactie. Of het nu gaat om een slimme knikkerbaan, een eenvoudige Rube Goldberg-setup of iets geheel origineels – de keuze is aan jullie.

    Deze workshop draait om het bouwen aan succes als team. We voorzien een assortiment aan huis-, tuin- en kantoorartikelen waaruit je kunt kiezen om je creativiteit de vrije loop te laten. Het doel? Een vlekkeloze kettingreactie waarbij elk teamlid een essentiële schakel vormt. Het gaat hier om het delen van ideeën en het gezamenlijk ontwikkelen van een creatief project. Werk samen, geniet van het proces en ontdek jezelf als team.

    Het draait niet alleen om het eindresultaat, maar vooral om het plezier van het gezamenlijk bouwen. Dus, klaar voor een gezellige en boeiende activiteit waarbij jouw team niet alleen een kettingreactie op gang brengt, maar ook de onderlinge band versterkt? Pak deze kans, laat je creativiteit stromen en beleef samen een avontuur.

    • Geschikt voor iedereen.
    • Duur: 90 minuten of 120 minuten (met extra module)
    • Locatie: overal mogelijk, ook buiten!
    • Benodigheden: vlakke ondergrond en veel ruimte (3 tot 4 m2 p.p.) 

    Deelnemers waardeerden deze activiteit met een 9,2 gemiddeld.
    (bron: klantenvertellen.nl)

    REACTIES DEELNEMERS:

    "Heel gaaf hoe ieder stukje samenkomt tot een spetterend eindresultaat" 
    Charlotte Hendriks, Unilever,  (bron:klantenvertellen.nl) 

    "Uiterst knap hoe je in een korte tijd van complete chaos kunt komen tot een groot samenhangend / samenwerkend system. Er wordt op een leuke manier aanspraak gedaan op ieders creativiteit en samenwerking. En als het dan werkt, heerst er euforie. Aanjagers, dank voor deze leuke energizer!"
    Mari van der Burgt, Weir Minerals,  (bron:klantenvertellen.nl)

    20 - 250 personen

    Maak een keuze uit 3 leuke filmactiviteiten:

    1. Maak je eigen speelfilm
    Kies uit hilarische en actuele storylines in een spannende Whodunit-stijl. Iedereen krijgt een rol, voor óf achter de camera. Van acteur tot regisseur: samenwerken staat centraal!

    2. Maak je eigen bedrijfs- of promotiefilm
    Werk samen aan een professionele en creatieve film over jullie bedrijf, product of team. Een origineel teamuitje met blijvend resultaat.

    3. Maak je eigen recruitmentfilm
    Laat zien wie jullie zijn, wat jullie doen en waarom het zo leuk is om bij jullie te werken. Perfect voor teambuilding én employer branding.

    Wat kun je verwachten?
    Jullie verdelen zelf de rollen binnen het team: camera, geluid, regie, productie, script, acteren en meer. Iedereen kan meedoen!

    Met professionele apparatuur, leuke attributen en verschillende binnen- en buitenlocaties maken jullie samen een unieke filmervaring. Daardoor is dit uitje het hele jaar door mogelijk.

    Tijdens de borrel of het diner worden de films gemonteerd. Daarna volgt natuurlijk de grote première op het grote scherm, inclusief hilarische momenten en optionele Oscaruitreiking over de rode loper.

    Na afloop ontvangen jullie alle beelden en films digitaal toegestuurd. Een blijvende herinnering waar nog lang om gelachen wordt!

    Optioneel: laat een extra compilatiefilm maken van alle teamfilms samen. Ideaal voor de website, intranet of social media.

    Voorbeeldprogramma

    • 14.00 uur – Ontvangst
    • 14.15 uur – Instructie & rolverdeling
    • 15.00 uur – Start filmen
    • 17.00 uur – Borrel
    • 18.30 uur – Première & Oscaruitreiking
    • 19.00 uur – Einde

    Vul vrijblijvend het aanvraagformulier in voor meer informatie of een offerte!

    12 - 600 personen

    Spot de Eekhoorn is gebaseerd op het bekende tv-programma Wie is de Mol? Wij bieden programma's aan vanaf 3 uur, maar ook weekenden of weekreizen.

    Het programma van 3 uur:

    • Wij komen bij jullie op locatie
    • We spelen 3 gevarieerde spellen (jullie kunnen voorkeuren voor type opdrachten doorgeven)
    • We sluiten af met een test en executie/finale
    • Voor de winnaar(s) hebben wij een klein prijsje

    Inclusief:

    • Presentator
    • Jokers
    • Pot
    • Molgeld
    • Testprogramma

    Wij maken alle programma's op maat. Geef vooral aan waar jullie naar op zoek zijn, dan gaan wij het regelen!

    7 - 50 personen

    Ben je opzoek naar een uniek event met je collega`s of relaties? Dan is het sportwagen event iets voor jou! Rij met de Audi R8, Ferrari, Lamborghini, Mercedes, Maserati of een Tesla S/X weg vanaf je eigen bedrijf.

    Uiteraard zit er naast je onze instructeur, die je precies verteld hoe je het beste kunt rijden in deze sportwagens.

    Dit bedrijfsuitje/personeelsdag is er één om nooit meer te vergeten. Alles wordt op maat gemaakt, wij kennen alle mogelijkheden en jij kent je collega’s. Wat past er bij jullie? Wat is jullie budget? Welke locatie komt het beste uit? Samen maken we er een onvergetelijke dag van.

    Je kunt deze activiteit ook leuk combineren met bijvoorbeeld:

    • * Blokarten
    • * Slipcursus
    • * Helikopter vliegen
    • * RIB boot varen
    • * Quad rijden
    • * Off-road rijden
    • * Segway rijden

    Vraag vrijblijvend je offerte aan via onderstaand formulier en we bekijken samen de mogelijkheden!

    10 - 100 personen
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Holland Tour Guides  bouwt tijdens het Wie is de Rat spel van uw groep een hecht team en laat u, net als in Wie is de Mol, allerlei uitdagende opdrachten doen. 

    Maar kijk uit voor de loslopende ratten! Eén persoon per team loopt de boel te saboteren. Wie gedraagt zich anders dan normaal of probeert andere teamleden zwart te maken?

    In het centrum van de stad volgen de opdrachten zich in een rap tempo op. Jullie zullen geconfronteerd worden met diverse breinbrekers, foto- en tijdsopdrachten. Uiteraard is het de bedoeling om deze opdrachten zo snel en zo bekwaam mogelijk te volbrengen. De aanwezigheid van de rat zal het spelprogramma een extra dimensie geven!

    Na afloop wordt het beste team in het zonnetje gezet en reiken wij de enige echte 'Wie is de Rat' hoofdprijs uit. Vervolgens geven we het woord aan de beste rat, die zijn streken mag onthullen. Hilariteit gegarandeerd!

    Inclusief:
    - 1 consumptie (bier, fris, huiswijn, koffie of thee)
    - Versnapering voor onderweg
    - Professionele begeleiding
    - Teambuilding
    - Prijs voor het beste team en rat

    Prijs:
    10 - 19 personen € 35,00 p.p. excl. BTW
    20 - 29 personen € 32,00 p.p. excl. BTW
    Vanaf 30 personen € 29,00 p.p. excl. BTW

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    10 - 500 personen

    Beat the Box is een enververende en dynamische activiteit, die veel weg heeft van een Escape Room.

    Het heeft een paar grote voordelen: je kunt het met grote groepen spelen en het kan overal! Beat the Box kan bij jullie op kantoor, op een vergaderlocatie, binnen of buiten... we nemen de boxen overal mee naartoe. 

    Het spel begint met een mysterieuze videoboodschap. Alle teams wordt gevraagd om binnen 90 minuten een geheime code te ontrafelen. De eerste stap is om de grote zilveren box te openen. Het is een daarna een opeenvolging van interessante breinbrekers waarbij iedereen in het team wordt uitgedaagd om out-of-the box te denken en de raadsels op te lossen.

    Het spel start als competitie tussen de teams. Gaandeweg kom je er alleen achter dat je niet kunt winnen zonder hulp van de anderen. Deze unieke twist laat de waarde zien van samenwerking en het behalen van een gezamenlijk succes. 

    Teambuildingeffecten van Beat the Box
    Een teambuildingprogramma moet vooral leuk en inspirerend zijn. Daarnaast oefenen we vaardigheden in het programma die je ook in je werk nodig hebt. De belangrijkste op een rij:

    √ Teamoverschrijdend samenwerken
    √ Probleemoplossend vermogen
    √ Netwerken
    √ Strategisch communiceren
    √ Project planning

    20 - 1000 personen

    Kom erachter wie er echt te vertrouwen is en wie een sluwe verrader is. Durven jullie het sluwste dinerspel van Nederland aan? Boek nu De Verraders als uitje op locatie naar keuze! 

    Wie verraadt vertrouwelingen?
    Een verraderlijk, uitdagend en bloedstollend avontuur. Weten jullie de verraders te ontmantelen? Of worden stuk voor stuk de vertrouwelingen geëlimineerd? Het is slechts een kwestie van vertrouwen. Alleen de verraders weten iedereens rol. Dus blijf scherp voordat je wordt bedrogen. 

    Een uitje vol verraad
    - Verraderlijke doe- en denkopdrachten en missies.
    - Inclusief verraderlijke begeleiding, toffe spelmaterialen en bedrieglijke attributen.
    - Ideaal om te combineren met een lunch, diner of borrel.

    Niemand is veilig…
    Eén ding is zeker: jullie willen zoveel mogelijk munten verdienen. Dit kan tijdens de verraderlijke missies, geïnspireerd op het populaire tv-programma. Je moet goed samenwerken met je tafelgenoten. Maar pas op: ze kunnen je ook buitenspel zetten. Overleef jij de nacht of wordt je verbannen…?

    15 - 2500 personen

    Teambuilding in een echte praktijk situatie, bij BrandweerSurvival
    Je leert het snelst in de praktijk. In welke omgeving kun je dan het beste teambuilden? Inderdaad: door het nabootsen van een echte praktijksituatie!

    BrandweerSurvival creëert een oefenkeuken, een veilige plaats waar we fouten mogen maken. Waar het aan komt op samenwerking en teambuilding. Omdat iedereen de brandweer kent, maar niet precies weet hoe het er aan toegaat, voelen de mensen zich snel thuis en gaan ze enthousiast aan de slag.

    Enthousiasme is belangrijk omdat dit gepaard gaat met het natuurlijk gedrag van de mens: ‘hij laat zijn ware ik zien’. Als dit gebeurt kunnen de beste leermomenten worden gecreëerd.
    En de trainer kan zien hoe zij met een paniek situatie omgaan, flexibiliteit en improvisatie talent komt eveneens boven drijven tijdens dit teamuitje.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    14 - 450 personen

    Wil je eens echt wat anders doen met de organisatie? Kies dan voor ons Movie Event en laat de deelnemers schitteren in door hun zelf bedachte speelfilms! 

    De groep wordt opgesplitst in teams, die aan de slag gaan met het maken van een korte film. Het script, het draaiboek, wordt door de groep zelf bedacht. De deelnemers spelen in hun eigen film en worden hierbij ondersteund door onze regisseurs en een cameramensen. Het team moet zo goed mogelijk samenwerken om de winnende film te maken, waarbij iedereen zijn eigen talent kan inzetten en zijn eigen rol kan kiezen.

    In overleg kan er gekozen worden voor verschillende filmgenres (bijvoorbeeld science fiction, thriller, horror, comedy, romantische speelfilm of videoclip), Ook denken we graag mee hoe actuele thema’s binnen de organisatie verwerkt kunnen worden in de films. 

    Aan het eind van de dag worden de films plenair vertoond en kiezen de deelnemers zelf de beste acteur, actrice en beste film. De winnaars gaan naar huis met een Oscar!

    Het Movie Event is een ludiek en verrassend event met de films als blijvend aandenken aan deze dag.
    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in! 

    20 - 250 personen

    In deze lachworkshop gaan we zonder reden lachen, gewoon heel veel lachen!

    Waarom? Omdat lachen verbindt, energie geeft, ontspant en stress vermindert. Zelfs een neplach zorgt ervoor dat je hersenen endorfine aanmaken, waardoor je je blijer en positiever voelt. 

    De workshop is flexibel in te vullen en kan afgestemd worden op jullie programma. Daarnaast is het een origineel en energiek teamuitje of bedrijfsuitje.

    Ook perfect inzetbaar als korte energizer voor (grote) groepen tijdens congressen, bedrijfsfeesten, vergaderdagen of andere evenementen waarbij extra energie, verbinding en vooral veel plezier centraal staan.

    De workshop is perfect als:

    • ijsbreker voor teams die elkaar beter willen leren kennen
    • energieke onderbreking van een vergaderdag
    • teambuildingsactiviteit voor teams die een boost kunnen gebruiken
    • vrolijke start van een bedrijfsuitje


    Met verschillende oefeningen onder begeleiding van een lachcoach leer je weer ongedwongen lachen. Misschien eerst een beetje ongemakkelijk, maar vooral hilarisch, verfrissend en bevrijdend. Een unieke ervaring met elkaar waar je nog wel over na praat.

    Deze workshop kan ook perfect voorafgaand aan of aansluitend op de Mopperworkshop geboekt worden. Eerst even alles eruit mopperen of juist afsluiten met een flinke dosis lachen – allebei een gegarandeerde sfeermaker.

    Resultaten van de workshop

    1. Betere teamcommunicatie
    2. Meer samenwerking en creativiteit
    3. Positievere sfeer binnen het team
    4. Meer ontspanning en relativeringsvermogen

    Daarnaast wordt er graag meegedacht catering voor of na de workshop, zodat het complete uitje helemaal aansluit bij jullie team. Ook mogelijk in het Engels. 

    Meer weten of vrijblijvend een offerte aanvragen? Vul hieronder het formulier in!

    6 - 450 personen

    Over deze pagina

    Wanneer u op zoek bent naar bedrijfsuitjes in Wijk aan Zee dan zit u goed bij WegmetdeBaas. Wij hebben voor u de leukste bedrijfsuitjes in Wijk aan Zee gevonden. Van sportieve bedrijfsuitjes in de buitenlucht tot passieve uitjes gezellig binnen. WegmetdeBaas heeft de bedrijfsuitjes in Wijk aan Zee zorgvuldig geselecteerd zodat u zeker weet dat de bedrijven echt de moeite waard zijn. De bedrijfsuitjes in Wijk aan Zee kunnen zowel de hele dag duren als slechts een paar uurtjes. Een incentive naar het buitenland voor 1 of meerdere dagen behoort ook tot de mogelijkheden. WegmetdeBaas biedt bedrijfsuitjes in Wijk aan Zee van teamtrainingen tot kookworkshops. Zo is er dus altijd wel een bedrijfsuitje te vinden dat bij uw wensen past. Heeft u moeite met het vinden van bedrijfsuitjes in Wijk aan Zee neem dan contact met ons op. Wij helpen u dan om met onze ervaring een geschikt uitje te vinden. Heeft u één of meerdere bedrijfsuitjes in Wijk aan Zee gevonden vraag dan direct meer informatie bij de aanbieders aan. U kunt dit doen door het aanvraagformulier in te vullen. De aanvraag komt dan direct bij het bedrijf terecht en zij zullen dan spoedig contact met u opnemen.