Goed overzicht van Bedrijfsuitjes in Wijk aan Zee - WegmetdeBaas.nl

Filteren

Filters

Activiteiten: Spel & Ontspanning
Citygames & Beachgames
Topkeuze: Sportief & Actief
Kookworkshop & meer
Inspirerende Creatieve uitjes
Verbindende Teambuilding activiteiten
Eten, Drinken, & Feesten
Onvergetelijke Incentives/ buitenlandse reizen
Online
Zoekwoord
Zoekwoord
Gebied
Personen 0+
0
0
500
0500+
423 uitjes gevonden gevonden gebaseerd op de volgende filters
  • Plaats, regio of provincie: Wijk aan Zee
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Een spannend, interactief stadsspel als groepsuitje

    De mooiste manier om een stad te ervaren is door haar zelf te ontdekken. Zonder navigatie en gewoon op je richtingsgevoel. Onze City Experience biedt je de mogelijkheid om op een cryptische wijze zelf een stad uit te kammen. Een spannend en interactief stadsspel, zeer geschikt als groepsuitje of bedrijfsuitje.

    Wat staat je te wachten tijdens de City Experience?
    De City Experience begint lekker relaxed. Na ontvangst met een drankje volgt een uitgebreide speluitleg. Dan vormen we teams en elk team ontvangt een laatste strategische briefing, en een ‘escape enveloppe’, met een stadskaart . Vervolgens gaan jullie de stad in. Door middel van cryptische aanwijzingen bepaal je de route door een stad, op zoek naar de mooiste locaties. Probeer binnen de tijdslimiet te blijven!

    Aangekomen op deze locaties krijgen teams lucratieve opdrachten die zij moeten volbrengen. Deze opdrachten leveren punten op. Aan het eind van de experience keren de teams terug naar het beginpunt, waar jullie ontvangen worden met een drankje. Terwijl jullie de ervaringen delen worden de winnaars van de dag bekendgemaakt en een prijs uitgereikt.

    Honger naar meer?
    Zo’n stadstocht maakt je hongerig. Een lunch of een diner is een perfecte afsluiter. Dit zit niet bij de prijs inbegrepen, maar er zijn diverse mogelijkheden. Neem hiervoor contact op. De City Experience is in verschillende steden in Nederland te spelen.

    6 - 5000 personen

    Voor-Hete-Vuren-Staan:
    Brand, vuur, sirenes ... rondrennende mannen, draaiende pompen ... De wereld van de brandweer intrigeert iedereen! Maak het mee, samen met je collega´s vorm je een team: de uitrukploeg! Meteen erop af, een vlammenzee bedwingen: geen gepraat maar actie! Doen, meemaken en beleven dat zijn de sleutelwoorden van dit bedrijfsuitje!

    Voor elk wat wils
    Onze brandweermannen staan klaar, samen met jouw overwinnen we de angst voor vuur en maken we pret met water. Je bent voor één dag brandweerman, een belevenis die je niet snel vergeet! Iedereen - van jong tot oud - vindt leuke en leerzame elementen in dit personeelsuitje terug.

    De top 5:
    De top 5 ingredienten van een succesvol programma. BrandweerSurvival zit vol:
    1. Actie, het alarm gaat, snel instappen voor een heuse uitruk
    2. Spel, maakt het kind los in je, twee teams die watervoetbal spelen
    3. Sport, actief bezig zijn met een ouderwetse handpomp
    4. Fun, ... waarschijnlijk knoei jij per ongeluk met water ...
    5. Teambuilding, communicatie en samenwerking zijn noodzakelijk om een brand te blussen

    * Bovendien zijn educatieve elementen toegevoegd, zodat u (ongemerkt) ook nog iets nuttigs leert. 

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte voor dit leuke teamuitje het aanvraagformulier in!

    14 - 450 personen

    Durf jij het aan om deel te nemen aan een spannend en intrigerend bedrijfsuitje? Welkom bij De Verraders, een meeslepende spelervaring waarin vertrouwen, strategie en verraad centraal staan.

    Ontmasker de verraders of misleid de groep!
    Ben jij een meester in manipulatie en misleiding? Ontmasker de Verraders tijdens dit ultieme teamuitje!

    Samen met je collega’s strijd je voor één doel: zoveel mogelijk zilver verzamelen. Maar pas op… er zijn verraders in jullie midden die niets liever willen dan jullie saboteren en zelf de winst binnenhalen. Hoe goed is jouw mensenkennis?

    Strategie en spanning tot de laatste seconde

    Dit spel is speciaal ontwikkeld voor bedrijven en teams die op zoek zijn naar unieke, interactieve teambuilding. In drie bloedstollende spelrondes gaan jullie de strijd aan in een mix van fysieke en persoonlijke uitdagingen. Tussendoor krijgen de spelers de kans om te overleggen, bondjes te sluiten, verdenkingen uit te spreken en in stemrondes collega’s / verraders uit het spel te werken.

    Althans; de verbannen spelers doen nog wel mee met de komende spellen, maar zij maken geen kans meer op het spelen van de finale..

    Bereid je voor op een dag vol verrassende spellen: van snelle mini-games binnen in duo’s of trio’s tot een spannende mini-escape tocht buiten met slimme spelsoftware. 

    Geen vaste teams vandaag – juist de afwisseling maakt het leuk én effectief. Bij elk spel werk je in een andere samenstelling en soms zelfs als één grote groep. Zo leer je elkaar écht op een andere manier kennen.

    En dan het mooiste: jullie gezamenlijke doel is het verzamelen van zoveel mogelijk zilver (chocoladerepen)
    Hoe beter jullie presteren, hoe groter de zilverschat.
    En ja – die is aan het eind van de dag ook echt voor de winnaar(s).

    Teamwork en verraad gaan hand in hand:
    Vorm sterke bondjes, overtuig je collega’s van je onschuld en speel een slim strategisch spel. In dit teamuitje draait het niet alleen om samenwerken, maar ook om manipulatie, intuïtie en psychologisch inzicht. De teams wisselen per ronde, waardoor je telkens opnieuw je positie moet bepalen en beslissingen moet maken. Je zult vandaag ook veel andere collega’s spreken.

    Wie wint De Verraders?
    Na elke ronde volgt een stemronde waarin de groep een verdacht persoon wegstemt. Maar de verraders zijn ook niet stil… zij kunnen in het geheim een speler ‘verbannen’. Hoe langer je in het spel blijft, hoe groter je kans op de finale.

    De drie spelers die het meeste vertrouwd worden nemen het tegen elkaar op in de finale en moeten beslissen: verdelen we het zilver of kiest iemand voor verraad? Eén verkeerde keuze kan alles veranderen, want als er een verrader in de finale staat, gaat al het zilver naar de verraders.

    Begeleiding door professionals:
    Onze ervaren gamemasters begeleiden het spel, houden de spanning hoog en zorgen ervoor dat alles soepel verloopt. De perfecte balans tussen spelplezier en competitie zorgt ervoor dat iedereen – van fanatieke strategen tot speelse teamspelers – een onvergetelijke ervaring beleeft.

    Zij zullen tijdens de beraadrondes ook zorgen dat iedereen aan het woord komt.

    Klaar voor de ultieme uitdaging? Samenwerken, lachen, uitgedaagd worden én winnen – dat wil je niet missen!

    Neem contact met ons op en boek vandaag nog jouw ultieme bedrijfsuitje! 
    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    Combinatie van binnen en buitenprogramma mogelijk!

    15 - 100 personen

    Speel met Holland Tour Guides het beroemde tv-spel 'ik hou van holland'. Speel dit avondarrangement met aansluitend een heerlijk 3-gangen diner. 

    Helaas kunnen wij niet de bekende namen als Linda de Mol, Jeroen van Koningsbrugge of Guus Meeuwis als presentatrice of team captain laten opdraven, maar wij bieden u wel minstens zoveel lol met onze profesionele quizmasters!

    Test uw algemene kennis op het gebied van alles wat met Nederland te maken heeft: herken de grootste hits van Nederland als Huilen Is Voor Jou Te Laat, Una Paloma Blanca of Hier Aan De Kust en natuurlijk Ik Hou Van Holland!

    Kunt u BN-ers uitbeelden zonder hun namen te noemen? En hoeveel Nederlanders genieten eigenlijk het liefst ochtendsex dan vrijen in de avond?

    En weet u wat het allemaal extra leuk maakt? Naast het feit dat u de felbegeerde Hou Van Holland Hoofdprijs kunt winnen, schuift u na het spel aan aan tafel voor een overheerlijk driegangen diner!  Hollandse Pot? Wie zal het zeggen...? 

    Inclusief: 
    - Quizmaster
    - Uitgebreid 3 gangen diner
    - Decor
    - Rad
    - Kostuums en attributen
    - Leuke prijs voor het winnende team
    - Locatie


    Prijs:
    10 - 19 personen € 69,50 p.p. excl. BTW
    20 - 29 personen € 64,50 p.p. excl. BTW
    30 - 39 personen € 62,50 p.p. excl. BTW
    Vanaf 40 personen: €59,50 p.p. excl. BTW

    Bezorgkosten:
    Indien u het programma wenst op een locatie buiten de Randstad, Noord Brabant of Limburg werken wij met een bezorgkosten afhankelijk van de voorkeurslocatie. Deze kosten vermelden wij in het vrijblijvende voorstel en zijn vanaf € 100,00 excl. BTW. Daarnaast hanteren wij een minimum van 15 deelnemers.

    Optioneel:
    Niet telkens uw knip hoeven trekken om uw drankje af te rekenen? Voor € 12,50 per persoon per uur (excl. BTW) kunt u gebruikmaken van het drankarrangement, waarbij u onbeperkt kunt genieten van bier, fris, huiswijn, koffie en thee. En…zo komt u ook achteraf niet voor verrassingen te staan!

    10 - 500 personen

    Geen zin in een ouderwets avondje bingo? Met de Foute Bingoshow beleven jullie de meest humoristische show van Nederland. Roep jij als eerste bingo en ga je naar huis met te gekke prijzen? Boek nu de Foute Bingoshow als uitje op locatie naar keuze.

    Niet zomaar een bingo
    Spotlights aan, muziekboxen op volume gezellig en microfoon in de hand. Wij maken bingo weer helemaal hip. Ready? Tijd om de ballen te laten rollen. Met onze speciale rondes is hilariteit gegarandeerd. Blijf koel tijdens de turboronde en swing lekker mee in de dansronde. Dit is het ideale uitje voor bedrijven, vrienden en familie!

    Ga jij naar huis met de leukste bingoprijzen?
    - Een gezellige, muzikale avond met leuke attributen en aankleding.
    - Bingomasters in (te) gekke outfits.
    - Unieke bingorondes met aparte kaarten.
    - Knotsgekke foute prijzen, van prul tot spul.

    De grappenmaker van de bingoclub
    Unieke, hilarische rondes komen voorbij. De bingowinnaar van de ronde mag een prijs uit de stapel kiezen. Maar pas op: een Foute Bingo wordt natuurlijk afgestraft. Maak kans op de grootste prijzen en ga ervandoor met de bingoplayer of the year award. Wie heeft de leukste bingokreet in huis en scoort hiermee de hoofdprijs? 

    20 - 2500 personen

    De Alleskunner:
    Het bekende tv-programma omgezet in een dagdeel teambuildingprogramma. Perfect voor de onderlinge spirit en om te ontdekken hoe competitief jouw collega’s nu echt zijn! Anders dan op TV valt er vandaag niemand af en is er geen individuele winnaar, maar een winnend team!

    Hoe ziet het programma eruit:

    We schuiven alle tafels naar de zijkant en creëren een ware Battle arena in het midden van de ruimte. Ieder team van 5-6 personen heeft een tafel aan de rand van de ‘arena’. Het team met een ideale mix tussen slimheid, creativiteit, behendigheid, accuraatheid, handelings- en reactievermogen maakt de meeste kans om er met de overwinning vandoor te gaan!

    De spellen in dit programma bieden een leuke afwisseling van actie, een race tegen de klok en breinkrakers. Tussen de spellen door is er genoeg tijd om samen te borrelen of wat hapjes rond te laten gaan. Dit zal zorgen voor een gezellige, relaxte sfeer.

    De Alleskunner spellen:
    Er zijn een aantal individuele uitdagingen, die door ieder teamlid voltooid moeten worden binnen zo snel mogelijke tijd, bijvoorbeeld het bouwen van een toren. Hebben jullie een vaste hand? Ook zijn er battles die je met jouw team tegen een ander team speelt, zoals tic tac too met beerpong cups. Tot slot zijn er nog een aantal spellen die met alle teams tegelijk worden gespeeld en waarbij het draait om een zo goed mogelijk resultaat binnen een bepaalde tijd.. Hier wordt bijvoorbeeld jullie kennis getest tijdens het quizonderdeel of jullie richtingsgevoel bij de geblindeerde bouw-challenge.

    Alle onderdelen zijn tafelvarianten en zijn goed speelbaar voor alle doelgroepen en in alle ruimtes.

    Kortom de alleskunner is ook een mix van capaciteiten als: handelingssnelheid, accuraatheid en reactievermogen

    Tussen de drie ronden door is er een korte pauze. Drankjes worden bijgevuld en is er tijd voor gezelligheid. Het is ook mogelijk om te combineren met een 3-gangen diner. Het programma wordt afgesloten met een hilarische prijsuitreiking. 


    Planning teambuildingprogramma:
    (Starttijd bepalen jullie zelf) Voorbeeld:

    15.00 uur Ontvangst gasten op locatie
    15.15 uur Teamindeling en Instructie Alleskunner
    15.30 uur Start spelonderdelen
    17.15 uur Einde onderdelen en borrel 
    17.30 uur Hilarische prijsuitreiking en evaluatie
    17.45 uur Einde


    De teambuilding spellen en bedrijfsuitjes kunnen bijna overal georganiseerd worden.
    Wij controleren voor de zekerheid (in de offertefase) altijd de omgeving voor de activiteiten. De gewenste ruimte voor de binnen teamuitjes nemen we met jullie door zodat we zeker weten dat deze geschikt is om de activiteit te kunnen uitvoeren.


    Voor meer informatie over dit uitje, of een vrijblijvende offerte kunt u het formulier invullen.

    15 - 180 personen

    Met z’n alle een brandweerpak aan, helm op, instappen, sirenes aan en dan gaan als de brandweer!!! Water en vuur zijn de elementen waarmee en waartegen gestreden wordt. Zo gebruiken we water voor blussen maar ook voor spuitvoetbal. En dat is gegarandeerd pret! Samen bezig zijn, nuttige zaken leren over brand en natuurlijk veel lachen dat zijn de unieke ingredienten van BrandweerSurvival.

    Oefenen in het echt....Door te oefenen in een realistische praktijk situatie ontstaat teamgeest! Een teambuilding event waar verborgen talenten boven komen drijven, waar je mag testen en uit proberen. Fouten maken mag, het kost je een nat pak!

    BrandweerSurvival heeft een eigen oefenterrein, een veilige plaats waar we samen kunnen zijn en kunnen leren. Het komt aan op samenwerking en snelheid. Iedereen voelt zich snel thuis, we kennen de brandweer immers. De teambuilding ontstaat meteen bij binnenkomst in de kazerne.

    Enthousiasme is belangrijk omdat dit gepaard gaat met het natuurlijk gedrag van de mens: ‘hij laat zijn ware ik zien’. Als dit gebeurt kunnen de beste leermomenten worden gecreëerd. En de trainer kan zien hoe zij met een paniek situatie omgaan, flexibiliteit en inlevingsvermogen komen eveneens boven drijven.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    14 - 450 personen
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Stap terug in de tijd en herbeleef de iconische hits van de jaren 80, 90 en 00's met onze spannende en meeslepende Muziekbingo! In slechts één uur brengen we de nostalgie tot leven terwijl je jouw favoriete nummers herkent en meezingt.

    Bij aankomst ontvangt iedere deelnemer een kleurrijke bingokaart met titels van nummers, artiesten of bandnamen, en zelfs foto's van legendarische artiesten en bands. En dan begint het avontuur! Onze enthousiaste begeleider draait de plaatjes één voor één terwijl jij je best doet om ze te herkennen. Voel je de opwinding als je de artiest of de titel van het nummer raadt? Of herinner je je nog hoe die iconische artiest eruitzag?

    Maar dat is nog niet alles! Wanneer je een horizontale lijn afkruist op je bingokaart, win je een fantastische prijs, speciaal verzorgd door ons team bij DoeNederland. En we gaan door voor meer spanning en sensatie! Kruis twee lijnen af en win een nog grotere prijs. En natuurlijk, de kers op de taart: een volle kaart voor de grandioze hoofdprijs! Maar……heb je een valse bingo? Liedje zingen!!

    Deze unieke activiteit is perfect voor elk moment van samenzijn. Of je nu een informele borrel plant of een diner wilt afsluiten met een knal, onze Muziekbingo voegt gegarandeerd een dosis plezier en opwinding toe aan je avond. En het beste van alles? Dansen is gratis! Dus laat jezelf gaan op de onweerstaanbare hits terwijl onze begeleider de sfeer verhoogt met zijn aanstekelijke dansmoves.

    12 - 500 personen

    Wie heeft bij jullie het hoogste IQ? Deze test zal het voor eens en altijd bepalen...

    Voor je verder leest: weet je het zeker? De Company IQ Test kan verstrekkende gevolgen hebben voor de verhoudingen binnen de groep collega’s, vrienden of teamleden waarmee jij deze battle aangaat. Waar zitten de Einsteins en welke groep kan het niet zo best bijbenen? Voor je het weet blijkt bijvoorbeeld die niet al te montere blonde baliedame beter uit de quiz te komen dan jij en wie serveert er dan voortaan de koffie? De Company IQ Test is de leukste manier om voor eens en altijd het verschil tussen brein en branie te bepalen.

     

    Wat staat je te wachten tijdens de Company IQ Test?
    Jouw gezelschap wordt ontvangen door een heuse quizmaster. Hij of zij geeft jullie een uitgebreide speluitleg en dan worden er teams gemaakt van 6 tot 8 personen. Aan de hand van 10 vragenrondes gaan we de absolute meesterbreinen bepalen. Ja/nee-rondes, multiple choice, schattingsrondes en natuurlijk buzzrondes: wie het snelst op de rode knop drukt en juist antwoordt pakt de punten. Uiteraard steken we de quiz zo breed mogelijk in, met algemene kennis alleen ga je het zeker niet redden. Muziekfragmenten herkennen, geschiedenis- en aardrijkskundevragen, tv- en mediavragen, anagrammen oplossen en hoeveel weet je eigenlijk van literatuur?

    De beste masterminds komen elkaar tegen in de grand finale. De pittigste vragen gaan nu over tafel en de quizmaster geeft geen millimeter toe. Hier win je alleen op inzicht, maar een sprankje geluk is zeker welkom!

    De Company IQ Test kan op iedere willekeurige locatie in Nederland, België en Duitsland gespeeld worden. Dit spel kan ook in het Engels gespeeld worden.

    Voor meer informatie of een vrijblijvende offerte kunt u onderstaand formulier invullen.

    6 - 5000 personen

    Niemand zit erop te wachten om een totale black-out te krijgen tijdens een presentatie ofperformance. Maar hoe ga je dat met een goede voorbereiding dan aanpakken? Precies!! Door je te laten trainen door de beste professionals.

    Hoe leuk is het om tijdens deze masterclass/workshop te ontdekken wat de kracht is van echte humor? Superspannend!! Maar ook enorm leuk en leerzaam om te doen.  Je leert alle basisregels van een professionele stand-up comedian.

    Deze masterclass/workshop is geschikt voor iedereen. Wij verzorgen deze masterclass/workshop voor ieder eindresultaat.

    WAT MAG JE VERWACHTEN TIJDENS DEZE MASTERCLASS/WORKSHOP? 
    Als deelnemer mag je diverse keren een opdracht uitvoeren voor de groep. Alle situaties zorgen voor enorme lachsalvo’s.

    Wat zijn de valkuilen van het vak en hoe ga je hiermee om? Hoe ontwikkel jij jouw improvisatievermogen?

    En hoe creëer jij jouw geheel eigen stijl? Want dat maakt jou nog meer authentiek.

    Het einddoel van deze masterclass/workshop is dat je enorm hebt genoten en gelachen om alle verhalen en meest bizarre situaties. En daarnaast creëer je ook zelfvertrouwen, je leert de deelnemers op een andere manier beter kennen en je krijgt erg veel positieve energie. Out of the Box gaan op een zeer leuke manier.

    Zelfs voor professionele sprekers, dagvoorzitters, storytellers en/of presentatoren is onze masterclass/workshop een echte meerwaarde.

    We gaan intensief met elkaar aan het werk. En we geven elkaar nog meer positieve energie.

    Informeer graag naar alle mogelijkheden en kies voor Comedy Events!

    10 - 200 personen

    Op zoek naar teambuilding met een flinke dosis humor?
    Ja, verandering is soms nodig, maar het hoeft niet saai of serieus te zijn! Herken je dit? Je team zegt vaak: “Zo doen we het hier altijd” of “Zo ben ik nu eenmaal”? We zijn gewoontedieren en kuddedieren, maar we willen ook vooruit, samenwerken en resultaten behalen. Toch stuiten we steeds weer tegen die onzichtbare muur van ‘vastgeroeste’ gewoontes.

    Tijd voor verandering, maar wel met een beetje humor.
    Met de ‘Zo ben ik nu eenmaal’ show brengen we een verfrissende en humoristische blik op veranderprocessen. Door samen te lachen om de typische archetypes in je team, zoals Touwtjes in handen Tilly, Regelrechte Rick, Open deur directeur Dries en Kantelkoning Jack, ontdek je hoe veranderen makkelijker én leuker kan zijn. Ja, je kunt zelfs lachen om je eigen gedrag – en dat maakt alles net een stukje eenvoudiger!

    Waarom? Omdat humor de perfecte manier is om de vicieuze cirkel van “Zo doen we het hier” te doorbreken en je team uit de comfortzone te krijgen. Je zult merken dat irritaties ineens omgezet kunnen worden in inspiratie. Zoals Jung al zei: Wat je irriteert aan andere, vertelt je wat jezelf te ontwikkelen hebt. En die inzichten zorgen voor misschien wel de echte verandering.

    Honderden teams gingen je voor.
    Met de ‘Zo ben ik nu eenmaal’ show maakten we inmiddels honderden teams lachend bewust van wat er nodig is om soepel samen te werken en ontspannen te veranderen. Praten mét elkaar in plaats van over elkaar. Kijken naar jezélf in plaats van wijzen naar een ander en je irritaties gebruiken als inspiratie en groei.

    “Indringend, confronterend, humoristisch! Ik kan de show van harte aanbevelen als je op zoek bent naar iets waarbij je de groep (inclusief jezelf) een spiegel wilt voorhouden.’

    "Het was een voltreffer. Precies wat je in zo’n organisatie nodig hebt. Je gaat met een glimlach weg en toch heb je ook een boodschap meegekregen."

    "De types in deze show zijn zo geweldig neergezet, die vergeet je nooit meer. Mensen gebruiken het nog veel om elkaar aan te spreken op gedrag. Ik merk dat mensen zichzelf nu vaker corrigeren, veel bewuster zijn geworden van hun eigen valkuilen" 

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in. 

    Kijk voor een visuele impressie in de bioscoop van Studio Spaak op studiospaak.nl

    25 - 500 personen

    Beestachtig Schilderen

    Altijd al een beschilderde koe op uw schoorsteen of kast willen hebben? Of een levensgroot exemplaar in uw tuin? Bij ons kan dat tegen een betaalbare prijs. U kunt elk dier beschilderen wat u wilt; dus niet alleen een koe of paard. Eigenlijk is elk dier mogelijk. De indeling van de workshop staat garant voor tevreden gezichten bij iedereen. Ook wanneer u geen ervaring met schilderen hebt levert het samen met de professionele begeleider prachtige resultaten op. De beschilderde dieren worden uw eigendom. Wij zorgen dat de objecten netjes afgelakt bij u bezorgd worden. Zo houdt u een tastbare herinnering over aan een leuke maar bovenal creatieve dag. Dit zit allemaal bij de prijs inbegrepen. Heeft u het al bepaald? Waar uw kunstwerk een plekje krijgt?

    Wij bieden deze workshops aan sinds 2010. Wij hebben een reputatie opgebouwd als flexibele en betrouwbare partner. 

    Bent u niet in de gelegenheid om naar ons toe te komen? Geen probleem. Wij komen gewoon naar u toe en geven de workshop op iedere gewenste locatie.

    Vul het het aanvraag formulier in voor meer informatie of een vrijblijvende offerte. Zodra uw aanvraag verzonden is ontvangt u direct onze contactgegevens. Uw aanvraag wordt zo spoedig mogelijk beantwoord.

    1 - 750 personen

    Een onschuldig etentje met je collega’s eindigt in een gruweldaad. Er is een moord gepleegd. Aan jullie de taak om de moordzaak op te lossen onder het genot van een hapje en een drankje. Hebben jullie het in je om een echte detective te zijn? Boek nu Case Blüdhaven als moorddiner op locatie naar keuze!  

    Kruip in de huid van echte detectives
    Jullie zijn heerlijk aan het dineren. Totdat de assistenten van de recherche ineens binnenvallen met een wel heel vreemd verzoek… Er blijkt een moord gepleegd te zijn en ze hebben jullie hulp nodig om het op te lossen. In de koffer vinden jullie bewijsmateriaal en puzzels om alles te weten te komen over het slachtoffer en de dader. Achterhalen jullie de moordenaar, het moordwapen en het motief? 

    Een spannend diner
    - De ultieme strijd tussen teams tijdens het diner.
    - Per team een escape koffer met levensecht bewijsmateriaal.
    - Inclusief enthousiaste begeleiding, professionele spelattributen en overheerlijke games.
    - Ontwikkeld door de makers van het NK-Escape Rooms.

    Wie zijn de beste detectives?
    Jullie spelen in teams. Lost jouw team de moordzaak het snelste op? Dan wint jullie team de trofee (en zijn alle inwoners van Blüdhaven natuurlijk weer veilig)! Maar ben niet te haastig. Als je één van de drie antwoorden fout hebt, kun je namelijk al niet meer winnen…

    5 - 2500 personen

    Wij houden van Holland – Landje aan de Zuiderzee! Tijdens dit doldwaze Hollandse teamspel gaan jullie in verschillende spelrondes de strijd met elkaar aan. Welk team weet de felbegeerde Wij Houden van Holland trofee mee naar huis te nemen?

    Wat is Wij Houden van Holland?
    - Compleet versierde ruimte volledig in Ik Hou van Holland style
    - Gepresenteerd door de “Linda de Mol” of “Rob Kemps” van Uitjes en Eten
    - Strijd met jouw team voor de Wij houden van Holland trofee

    Omschrijving programma
    De zaal is volledig omgetoverd in Hollandse sferen! In der verschillende spelrondes komt van alles voorbij. Hollandse hits, filmpjes en hilarische opdrachten en spellen. Herkennen jullie de bekendste Nederlandse topmuziek en kunnen jullie de hits nog meezingen? Hoeveel BN’ers weten jullie te raden? Het winnende team gaat uiteindelijk naar huis met de Wij houden van Holland trofee!
    Het is ook mogelijk om deze activiteit te combineren met een lunch of diner. 

    Waarom kiezen voor Uitjes en Eten?
    Wij organiseren al 20 jaar lang bedrijfsuitjes en teamuitjes door heel Nederland en België. Zoals wijzelf altijd graag zeggen: Wij maken blij! Benieuwd naar de ervaringen van groepen die jullie voor zijn gegaan?

    15 - 2500 personen

    Beleef het ultieme wintergevoel tijdens de Après Ski Winterspelen! Wie zegt dat je naar de Alpen moet voor winterpret? Tijdens de Après Ski Winterspelen beleef je die gezellige wintersportsfeer gewoon hier – zonder sneeuw, maar mét volop actie en hilariteit.

    We starten in stijl: met een warme ontvangst én een ijskoude Schnapps om de stemming erin te brengen. Daarna barst de strijd los! Samen met je team of collega’s ga je de uitdaging aan in een reeks unieke spellen, allemaal geïnspireerd op de wintersportwereld. Verwacht geen standaard potjes – denk aan gekke, creatieve en behendigheidstestende opdrachten waarin samenwerking en fanatisme samenkomen.

    Wat heb je nodig? Een flinke dosis enthousiasme, sportieve inzet, een beetje lef en vooral: teamgeest.

    Wil je de ervaring helemaal afmaken met een sfeervolle winterdecoratie? Laat het ons weten, dan zorgen wij voor een setting die rechtstreeks uit een après-ski dorp lijkt te komen.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    15 - 250 personen

    Over deze pagina

    Wanneer u op zoek bent naar bedrijfsuitjes in Wijk aan Zee dan zit u goed bij WegmetdeBaas. Wij hebben voor u de leukste bedrijfsuitjes in Wijk aan Zee gevonden. Van sportieve bedrijfsuitjes in de buitenlucht tot passieve uitjes gezellig binnen. WegmetdeBaas heeft de bedrijfsuitjes in Wijk aan Zee zorgvuldig geselecteerd zodat u zeker weet dat de bedrijven echt de moeite waard zijn. De bedrijfsuitjes in Wijk aan Zee kunnen zowel de hele dag duren als slechts een paar uurtjes. Een incentive naar het buitenland voor 1 of meerdere dagen behoort ook tot de mogelijkheden. WegmetdeBaas biedt bedrijfsuitjes in Wijk aan Zee van teamtrainingen tot kookworkshops. Zo is er dus altijd wel een bedrijfsuitje te vinden dat bij uw wensen past. Heeft u moeite met het vinden van bedrijfsuitjes in Wijk aan Zee neem dan contact met ons op. Wij helpen u dan om met onze ervaring een geschikt uitje te vinden. Heeft u één of meerdere bedrijfsuitjes in Wijk aan Zee gevonden vraag dan direct meer informatie bij de aanbieders aan. U kunt dit doen door het aanvraagformulier in te vullen. De aanvraag komt dan direct bij het bedrijf terecht en zij zullen dan spoedig contact met u opnemen.