Beleef de Kudde - Expeditie Schaap

  • Beleef de Kudde
  • 5 - 75 personen
  • 28853
  • Beschrijving

Beleef de Kudde – teambuilding met impact
Op zoek naar een bedrijfsuitje dat verder gaat dan alleen plezier? Bij Beleef de Kudde ervaart je team op een unieke manier hoe samenwerking, communicatie en leiderschap écht werken.

Tijdens het werken met schapen worden groepsdynamieken op een natuurlijke en ontspannen manier zichtbaar. Zonder druk, maar met verrassend veel inzicht en verbinding.

Geschikt voor teams die:

  • beter willen samenwerken
  • elkaar beter willen begrijpen
  • ontspanning willen combineren met inhoud
  • op zoek zijn naar een originele, blijvende ervaring

Flexibel en op maat
Van een korte sessie tot een compleet dagprogramma met lunch, diner of borrel — alles wordt afgestemd op jullie wensen en doelen.

Extra optie: Expeditie Schaap
Voor teams die ook van actie houden: een speelse en actieve aanvulling met teamopdrachten, energie en plezier.

Samen creëren we een betekenisvolle ervaring waar nog lang over wordt nagepraat.

Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

Ligging uitje

Spanbroekerweg 211b te Spanbroek.
Wij komen ook op locatie.
Straal van een uur rond Hoorn. Van Den Helder tot Amsterdam. 

 

Contact

Ook al zijn wij vaak op pad met een groep, wij doen altijd ons best u te woord te staan. Wij zouden het op prijs stellen dat wanneer u via ons contact zoekt of belt, u WegmetdeBaas vermeldt!

Ontvang informatie / offerte

Aanhef
Naam
Bedrijfsnaam
E-mailadres
Telefoonnummer
Aantal personen
Straat en huisnummer
Postcode
Plaats

Bekijk ook onze andere activiteiten!

Contact

Ook al zijn wij vaak op pad met een groep, wij doen altijd ons best u te woord te staan. Wij zouden het op prijs stellen dat wanneer u via ons contact zoekt of belt, u WegmetdeBaas vermeldt!