Goed overzicht van Bedrijfsuitjes in Wijk aan Zee - WegmetdeBaas.nl

Filteren

Filters

Kerst- en Eindejaarsuitjes 2026
Activiteiten: Spel & Ontspanning
Citygames & Beachgames
Topkeuze: Sportief & Actief
Kookworkshop & meer
Inspirerende Creatieve uitjes
Verbindende Teambuilding activiteiten
Eten, Drinken, & Feesten
Onvergetelijke Incentives/ buitenlandse reizen
Online
Zoekwoord
Zoekwoord
Gebied
Personen 0+
0
0
500
0500+
446 uitjes gevonden gevonden gebaseerd op de volgende filters
  • Plaats, regio of provincie: Wijk aan Zee
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes
    Laat je creativiteit sprankelen tijdens deze Sip & Paint wijnglazen workshop
     
    Maak je eigen wijnkunstwerk tijdens deze gezellige workshop wijnglazen schilderen bij Mijn Pronkstuk. Onder begeleiding beschilder je twee wijnglazen helemaal in jouw stijl.
    Met een wijntje in de hand en een ontspannen sfeer is deze workshop een heerlijke creatieve ervaring.
     
    In het kort
    •Workshop wijnglazen schilderen (Sip & Paint)
    •Alle materialen inbegrepen
    •Je beschildert 2 wijnglazen
    •Inclusief een wijntje, koffie & thee met een hapje
    •Duur: ± 2 uur
     
    Beschrijving
    Bij aankomst word je welkom geheten bij Mijn Pronkstuk met een drankje. We starten met een korte introductie van de schildertechnieken en laten inspirerende voorbeelden zien. Daarna ga je zelf aan de slag met speciale glasverf en penselen om jouw ontwerp te creëren.
     
    Tijdens de workshop is er ruimte voor persoonlijke begeleiding, tips en creatieve input. Ondertussen geniet je van een ontspannen setting met een hapje en een drankje.
    Na afloop ga je naar huis met twee unieke, handgeschilderde wijnglazen én een mooie herinnering.
     
    Goed om te weten
    •Alle materialen zijn inbegrepen
    •Je neemt na afloop 2 beschilderde wijnglazen mee naar huis
    •Inclusief één wijntje
    •Onbeperkt koffie en thee met een hapje
    •Workshops vinden plaats bij Mijn Pronkstuk in Den Bosch of op locatie 
     
    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!
    2 - 500 personen

    Wat begon zoals een dag als alle anderen... Wordt een dag om nooit meer te vergeten! Het verhaal gaat, dat een collega/vriend(in) is ontvoerd…

    Tijdens dit interactieve teambuilding programma moeten jullie je collega/vriend(in) vrijkopen door zoveel mogelijk losgeld bij elkaar te verdienen. Hierbij wordt de goede samenwerking, de commitment, de creativiteit en destressbestendigheid van jullie op de proef gesteld. Het geëiste losgeld verdien je door de route te volgen die de app aangeeft. Onderweg verschijnen verschillende opdrachten op het scherm. Door de opdrachten zo goed mogelijk uit te voeren ontvang je losgeld.

    Je kunt chatten met de ontvoerders en het spel wordt duidelijk uitgelegd en begeleid door onze beste begeleiders! In je eentje zijn de opdrachten niet te doen… en daarom hebben jullie iedereen in het team hard nodig om zoveel mogelijk losgeld te verdienen!

    Onderweg moeten ook foto's en filmpjes gemaakt worden, deze worden na afloop van het evenement naar jullie verstuurd. Het team dat gedurende de tocht het meeste losgeld bij elkaar heeft verdiend, is in staat om de ontvoerders te kunnen betalen en zo jullie collega/vriend(in) vrij te kopen en wint de Most Event hoofdprijs!

    14 - 400 personen

    Zijn jullie op zoek naar een origineel bedrijfsuitje waarbij de nadruk ligt op échte verbinding binnen het team, open communicatie en inzicht in elkaars sterke punten? Bij de Tuin der Paradoxen wordt uw groep voor een fascinerende 'totaaluitdaging' geplaatst: het openen van een tiental mysterieuze, Indonesische hardhouten kisten. De combinatie van veelzijdige activiteiten en één gezamenlijk doel maakt dit misschien wel de krachtigste teambuilding game die wij aanbieden!

    Hoe werkt dit personeelsuitje?
    Om de kisten te openen, gaan de teams proactief op zoek naar uiteenlopende opdrachten. Omdat elke organisatie – en elk teamlid – unieke talenten bezit, maken deze opdrachten aanspraak op verschillende disciplines binnen de groep:

    • Cognitief & Creatief: Out-of-the-box denken, puzzels kraken en strategisch samenwerken.

    • Sportief & Actief: Fysieke uitdagingen die blind vertrouwen en teamwork vereisen.

    • Culinair & Spiritueel: Verrassende elementen die de zintuigen prikkelen en zorgen voor ontspanning.

    Verdiepende Teambuilding voor uw Team
    Tijdens deze game wordt de groepsdynamiek direct zichtbaar. Hoe gebruikt men de verschillende kwaliteiten en de rolverdeling die in de groep aanwezig is? Een planmatige aanpak leidt vaak tot een snel resultaat... maar ook de weg ernaartoe is het doel!

    Het biedt teams de kans om op een informele manier samen te werken en is daarmee de perfecte beloning na een intensief project of als aftrap van een nieuw kwartaal. Ter afsluiting kun je denken aan een lunch op diner.

    Wilt u investeren in de teamspirit en uw collega's een onvergetelijke dag bezorgen?

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte direct het onderstaande aanvraagformulier in!

    20 - 500 personen

    Van Irritatie naar Inspiratie.
    Meestal gaat communiceren prima, maar soms loopt het spaak.

    Dat is logisch, Je kunt tenslotte niet met iedereen een klik hebben. Maar aan bepaald gedrag ergeren we ons elke keer weer.  Wat we ook proberen: het lijkt maar niet te veranderen. Wat moeten we ermee? We kunnen denken:
    “Ach, Zo zijn ze nu eenmaal” 

    Of kunnen we ze ook als spiegel gebruiken?
    Via een van onze acteurs maak je als team kennis met de 5 archetypes, (bekend uit De 'Zo ben ik nu eenmaal' show) waar we ons in werkend Nederland het meest aan ergeren:

    “Regelrechte” Rick
    “Touwtjes in handen” Tilly
    “Mijn deur staat altijd open“ Dries
    “Kantel Koning” Jack
     en “Altijd Aardige” Ellen

    Teambuidling maar dan met een flinke dosis humor!

    In een interactieve lezing tussen de komische scenes door, ontdek je waarom het zo moeilijk is om gedragspatronen te veranderen, wat er in je brein gebeurt als je te maken hebt met ergerlijk gedrag van anderen en hoe je voorkomt dat je zelf een “Zo ben ik nu eenmaal” type wordt.

    De ‘Zo ben ik nu eenmaal’ Masterclass is een prikkelende en luchtige kennismaking met de “Ontspannen Veranderen” aanpak van Studio Spaak.

    Een theatrale lezing met spel en interactie over onze neiging om in een ‘Zo ben ik nu eenmaal’ reflex te schieten in tijden van verandering.

    Met De ‘Zo ben ik nu eenmaal’ Masterclass bieden we vanuit een humorvolle sfeer de confrontatie die nodig is op weg naar inzicht, motivatie en concrete gedragsverandering. Want een veranderproces is pas een succes wanneer je dat terugziet in het gedrag van alle medewerkers.

    “Een waardevolle masterclass "Zo ben ik nu eenmaal", bij de start van het schooljaar voor het team van Daltonschool De Leeuwerik in Leiderdorp. Goede nabespreking, veel herkenning op de werkvloer van de diverse typetjes. Kiezen voor Studio Spaak is kiezen voor humor en resultaat!”

    Directeur De Leeuwerik R. van den Berg

    “De voorstelling en workshop zijn inspirerend en motiverend voor ieder team dat met veranderingen te maken krijgt. Nog maanden na de voorstelling blijven de typetjes een onderwerp van gesprek! Een effectieve en vooral heel leuke manier om samenwerking in teams en organisaties bespreekbaar te maken.”

    Teamleider Gemeente Amsterdam L. Rigter

    "Na de masterclass op ons teamuitje was iedereen enthousiast. Het was leuk, laagdrempelig en zette aan het denken. Door het in groepsverband over karaktereigenschappen te hebben, op een niet zware manier, voelde niemand zich aangevallen en werd toch heel duidelijk waar iedereen staat. "

    Manager Elkerliek Ziekenhuis L.J.M van der Vegte

     

    5 - 40 personen

    Op zoek naar teambuilding met een flinke dosis humor?
    Ja, verandering is soms nodig, maar het hoeft niet saai of serieus te zijn! Herken je dit? Je team zegt vaak: “Zo doen we het hier altijd” of “Zo ben ik nu eenmaal”? We zijn gewoontedieren en kuddedieren, maar we willen ook vooruit, samenwerken en resultaten behalen. Toch stuiten we steeds weer tegen die onzichtbare muur van ‘vastgeroeste’ gewoontes.

    Tijd voor verandering, maar wel met een beetje humor.
    Met de ‘Zo ben ik nu eenmaal’ show brengen we een verfrissende en humoristische blik op veranderprocessen. Door samen te lachen om de typische archetypes in je team, zoals Touwtjes in handen Tilly, Regelrechte Rick, Open deur directeur Dries en Kantelkoning Jack, ontdek je hoe veranderen makkelijker én leuker kan zijn. Ja, je kunt zelfs lachen om je eigen gedrag – en dat maakt alles net een stukje eenvoudiger!

    Waarom? Omdat humor de perfecte manier is om de vicieuze cirkel van “Zo doen we het hier” te doorbreken en je team uit de comfortzone te krijgen. Je zult merken dat irritaties ineens omgezet kunnen worden in inspiratie. Zoals Jung al zei: Wat je irriteert aan andere, vertelt je wat jezelf te ontwikkelen hebt. En die inzichten zorgen voor misschien wel de echte verandering.

    Honderden teams gingen je voor.
    Met de ‘Zo ben ik nu eenmaal’ show maakten we inmiddels honderden teams lachend bewust van wat er nodig is om soepel samen te werken en ontspannen te veranderen. Praten mét elkaar in plaats van over elkaar. Kijken naar jezélf in plaats van wijzen naar een ander en je irritaties gebruiken als inspiratie en groei.

    “Indringend, confronterend, humoristisch! Ik kan de show van harte aanbevelen als je op zoek bent naar iets waarbij je de groep (inclusief jezelf) een spiegel wilt voorhouden.’

    "Het was een voltreffer. Precies wat je in zo’n organisatie nodig hebt. Je gaat met een glimlach weg en toch heb je ook een boodschap meegekregen."

    "De types in deze show zijn zo geweldig neergezet, die vergeet je nooit meer. Mensen gebruiken het nog veel om elkaar aan te spreken op gedrag. Ik merk dat mensen zichzelf nu vaker corrigeren, veel bewuster zijn geworden van hun eigen valkuilen" 

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in. 

    Kijk voor een visuele impressie in de bioscoop van Studio Spaak op studiospaak.nl

    25 - 500 personen

    Staan jullie te trappelen voor een middag in de frisse buitenlucht vol met hilarische en uiteenlopende opdrachten? Tijdens De Alleskunner Outdoor nemen jullie het in teams tegen elkaar op in een reeks van korte spellen, probeer zo veel mogelijk punten te verzamelen en wie weet gaan jullie er met de winst vandoor!

    Wat is De Alleskunner Outdoor?
    - Uiteenlopende activiteiten waarin iedereen kan uitblinken
    -
    Alles wordt in goede banen geleid door de enthousiaste begeleider van Uitjes en Eten
    - Strijd met jouw team voor de felbegeerde Alleskunner Outdoor trofee

    Omschrijving programma
    Bij aankomst in een park of een plein worden jullie hartelijk ontvangen door de begeleider van Uitjes en Eten. Nadat de teams zijn ingedeeld starten jullie aan de reeks met korte, puntrijke spellen. Probeer voor jouw team zo veel mogelijk punten te behalen door bij elk spel de beste speler naar voren te schuiven. Welk team slaagt er in de scoremeter het hoogst op te laten lopen en mag zich de ware Alleskunner noemen?
    Het is ook mogelijk om deze activiteit te combineren met een lunch of diner. 

    Waarom kiezen voor Uitjes en Eten?
    Wij organiseren al 20 jaar lang bedrijfsuitjes en teamuitjes door heel Nederland en België. Zoals wijzelf altijd graag zeggen: Wij maken blij! Benieuwd naar de ervaringen van groepen die jullie voor zijn gegaan?

     

    15 - 2500 personen

    Vrolijk Groepsuitje voor Bedrijven en Particulieren: 'Afleren wat je van je moeder hebt geleerd'

    Ben je klaar voor een energieke ervaring? In deze workshop leer je elkaar op een verrassende manier kennen en ontdek je de kracht van improvisatie.

    Wat ga je doen?
    Ontdek hoe jij en je team omgaan met onverwachte situaties: kies je voor controle of durf je te vertrouwen op je eerste impuls? Leer loslaten en ontdek nieuwe kanten van jezelf en je collega’s. Afleren kan de beste stap vooruit zijn!

    Meer vertrouwen, betere samenwerking en veel plezier!
    Deze workshop bevat energieke oefeningen waarin je spontane ideeën leert omarmen. Samen ontdek je hoe creativiteit de samenwerking versterkt en voor veel plezier zorgt. Na twee uur ben je klaar voor elke uitdaging!

    Kortom: Leuk, Leerzaam en Verbonden
    Of je nu met vrienden, collega’s of wie-dan-ook meedoet, deze workshop is een geweldige manier om nieuwe kanten van jezelf en je groepsgenoten te ontdekken. Een waardevolle ervaring die iedereen dichter bij elkaar brengt.

    Voor Wie?

    • Particuliere groepen
    • Bedrijfsgroepen
    • Vanaf 8 personen

     

    Duur en Locatie
    De workshop duurt 2,5 uur en is beschikbaar overal in Nederland en Vlaanderen. Als er maar een ruime zaal is met voldoende stoelen.

    Plezier en Vaardigheden
    Wat heeft je moeder er nu mee te maken? Dát leer je tijdens de workshop waarin het draait om plezier én het ontwikkelen van belangrijke vaardigheden. Ook beschikbaar in het Engels.

    Meer informatie of een vrijblijvende offerte?
    Neem contact op via het formulier voor meer details!

    8 - 2000 personen
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Jullie team speelt en creëert samen. Het kunstwerk blijft hangen op jullie kantoorwand, en 20% van het bedrag gaat naar Right to Play.

    Art of Play is een speelse, op maat gemaakte teamervaring waarin plezier, lachen en betekenisvolle gesprekken samenkomen via verrassende en creatieve oefeningen. Jullie team speelt, creëert en reflecteert samen, met als resultaat één gezamenlijk kunstwerk dat een gedeeld moment vastlegt.

    Wat is Art of Play?
    Deze workshop combineert speelse interactie, onverwachte creatieve oefeningen en gezamenlijke kunstcreatie. Het is een energieke en ontspannen manier om als team te verbinden rond een onderwerp dat echt voor jullie relevant is.

    Altijd afgestemd op jullie team
    Elke Art of Play workshop wordt speciaal voor jullie ontworpen. Samen bepalen we vooraf het centrale thema. Dit kan gaan over samenwerking, communicatie, teamdynamiek, cultuur, het vieren van een mijlpaal of een ander onderwerp dat op dat moment speelt binnen jullie team. Dit thema vormt de basis voor de activiteiten én voor het uiteindelijke kunstwerk.

    Wat gaan jullie doen?
    Jullie nemen deel aan speelse en verrassende creatieve oefeningen die vaste patronen doorbreken en drempels verlagen. Verwacht beweging, veel gelach, nieuwsgierigheid en onverwachte manieren van samenwerken. Er is geen artistieke ervaring nodig. Het draait om meedoen, spelen en samen plezier maken.

    Een gezamenlijk kunstwerk als blijvende herinnering
    Alle activiteiten komen samen in één eindresultaat: een prachtig gezamenlijk kunstwerk, gemaakt door het hele team. Dit unieke werk weerspiegelt de gedeelde ervaring, energie en inzichten van de groep en is direct klaar om op te hangen in jullie kantoor als blijvende herinnering aan dit moment samen.

    Spelen met impact
    Art of Play is ontwikkeld in samenwerking met Right to Play en is geïnspireerd op hun Reflect, Connect, Apply-methode.

    Twintig procent van het workshopbedrag wordt, in naam van jullie team, gedoneerd aan Right to Play. Hiermee ondersteunen jullie kinderen wereldwijd via de kracht van spelen.

    Resultaat: Een op maat gemaakt gezamenlijk kunstwerk, klaar om op te hangen op jullie kantoorwand. 

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    4 - 40 personen

    Stranddag met overnachting. Actie, fun & feest!

    Waarom zou je na één dag naar huis gaan als je er ook een compleet weekendgevoel van kunt maken? Met onze Stranddag met overnachting combineer je alles wat een geslaagd bedrijfsuitje nodig heeft: actie, teambuilding, lekker eten, een goed feest én gezellig overnachten aan zee.

    Overdag gaan jullie samen de uitdaging aan op het strand. Daarna is het tijd voor een gezellige borrel en uitgebreide BBQ, gevolgd door een knallende beachparty met DJ. En het mooiste? Na afloop hoef je niet meer naar huis. Jullie blijven lekker slapen in een comfortabel hotel aan zee.

    Een dag vol actie, een avond vol feest en een ochtend zonder haast.

    Overdag: actie & teambuilding aan zee

    Na ontvangst bij het strandpaviljoen is het tijd om de handen uit de mouwen te steken. Kies uit verschillende activiteiten en maak er samen een sportieve en hilarische middag van.

    Powerkiten – Werk samen met de wind en ontdek wie de kite het beste onder controle krijgt.

    Beachvolleybal – Fanatiek strijden op het zand, maar vooral veel plezier maken.

    Archery Tag – Een spannende combinatie van trefbal en boogschieten.

    Powerboat – Stap aan boord voor een spectaculaire tocht over het water.

    Blokarten – Voel de snelheid en race over het strand van IJmuiden.

    Jullie kiezen de activiteiten, wij zorgen voor de organisatie, materialen en begeleiding.

    Van strand naar BBQ

    Na een actieve middag is het tijd om te ontspannen. Met een drankje en lekkere hapjes in de hand genieten jullie van de sfeer bij het strandpaviljoen.

    Daarna staat een uitgebreide BBQ klaar met voor ieder wat wils: vlees, vis én vegetarische gerechten. Met de zee op de achtergrond is dit dé perfecte start van de avond.

    Beachparty: tijd om te feesten!

    Na het eten gaat de muziek omhoog. DJ aan, drankjes erbij en voetjes van de vloer! In het strandpaviljoen bouwen jullie samen een eigen beachparty en wordt de dag afgesloten zoals het hoort: met muziek, gezelligheid en heel veel plezier.

    En omdat jullie blijven overnachten, kan iedereen lekker ontspannen en zorgeloos genieten van de avond.

    Dag 2: rustig wakker worden aan zee

    Na een gezellige avond staat er de volgende ochtend een uitgebreid ontbijt klaar. Geen vroege bus of lange terugreis, maar rustig wakker worden, ontbijten en nog even nagenieten.

    Daarna checken jullie uit en zit het bedrijfsuitje erop.

    Voorbeeldprogramma

    Dag 1
    13.00 uur – Ontvangst bij het strandpaviljoen
    13.30 uur – Start strandactiviteiten
    17.00 uur – Borrel met hapjes
    18.00 uur – Inchecken in het hotel
    19.30 uur – Uitgebreide BBQ
    21.00 uur – Beachparty met DJ

    Dag 2
    08.00 – 10.30 uur – Ontbijt
    10.30 uur – Uitchecken & vertrek

    Waarom kiezen voor een stranddag met overnachting?

    • Een compleet bedrijfsuitje aan zee
    •  Actieve strandactiviteiten en teambuilding
    •  Uitgebreide BBQ met vlees, vis & vegetarische opties
    •  Beachparty met DJ
    •  Comfortabele hotelovernachting
    •  Geen haast om na het feest naar huis te gaan
    •  Volledig te organiseren van A tot Z
    •  Perfect voor een personeelsuitje, teamuitje of bedrijfsfeest

    Inclusief

    ✔ Strandactiviteiten
    ✔ Professionele begeleiding & instructie
    ✔ Uitgebreide BBQ
    ✔ Hotelovernachting
    ✔ Ontbijt

    Optioneel

    ➕ DJ & beachparty
    ➕ Lunch
    ➕ Busvervoer
    ➕ Afkoop drankjes

    Van strand naar BBQ, van BBQ naar feest en van feest naar hotelbed. Dit is geen gewoon bedrijfsuitje, maar een compleet verzorgde mini-vakantie met je collega’s.

    Zin in zon, zee, actie én feest?

    Vraag vrijblijvend een offerte aan en wij maken er samen een onvergetelijke stranddag met overnachting van!

    20 - 200 personen

    Je kwam voor een hilarische avond? Een avondje ongecompliceerd genieten? Alles mag op Zaterdag! Tijdens deze hilarische quiz draait alles om de pret!

    Wat staat je te wachten tijdens de Alles mag op Zaterdag Quiz?
    Jouw gezelschap wordt gastvrij ontvangen en welkom geheten en we maken teams. Zij gaan de lachwekkende strijd aan met elkaar. Deelnemers moeten improviseren, uitbeelden en er wordt gedanst! Ingrediënten zijn: opperste focus en wie is er het snelst van allemaal?

    Met hilariteit worden de volgende onderdelen doorlopen: “fotomime” waarbij een speler tegenover zijn teamgenoten een foto moet uitbeelden, “uit de hoogte” waar hints gespeeld wordt en het team 3 spreekwoorden moet raden, “lichaamstaal” waarin de spelers een woord spellen en de letters proberen te vormen met hun lichaam, “de dirigent” waarin de team captain zo probeert te digereren dat zijn team genoten het bekende nummer raden en nog veel meer hilarische onderdelen! Kortom: een avond vol vertier!

    Voor meer informatie over dit uitje of een vrijblijvende offerte kunt u onderstaand formulier invullen.

     

    8 - 5000 personen

    De Verraders – Wie kunt u nog vertrouwen?
    Durft u uw collega's volledig te vertrouwen? Tijdens De Verraders draait alles om samenwerking, strategie en verborgen rollen. Terwijl de meeste deelnemers proberen gezamenlijk zoveel mogelijk zilver te verdienen, doen enkele verraders er in het geheim alles aan om de opdrachten te saboteren. Niemand weet wie te vertrouwen is. Dat zorgt voor spanning, verrassende wendingen en een bedrijfsuitje waar nog lang over wordt nagepraat.

    Zo verloopt het programma
    Na een sfeervolle introductie krijgt iedere deelnemer in het geheim een rol toegewezen. Bent u een getrouwe of behoort u tot de verraders? Tijdens verschillende spelrondes voert u samen opdrachten uit om zilver te verdienen. Na iedere ronde volgt een beraad waarin de groep probeert te achterhalen wie de verraders zijn. Er wordt gestemd, deelnemers worden verdacht en in de Wapenkamer kunnen speciale voordelen of onverwachte spelwendingen worden verdiend. In de finale wordt duidelijk of de getrouwen erin zijn geslaagd de verraders te ontmaskeren, of dat de verraders er met het zilver vandoor gaan.

    Waarom De Verraders zo bijzonder is
    Dit bedrijfsuitje draait niet alleen om opdrachten uitvoeren, maar vooral om mensen lezen, strategisch denken en slim samenwerken. Vertrouwen speelt een grote rol, terwijl niets is wat het lijkt. Door de combinatie van teambuilding, psychologie en spanning ontstaat een unieke spelbeleving waarbij iedereen voortdurend betrokken blijft.

    Mogelijkheden & locaties
    Het programma wordt begeleid door professionele spelbegeleiders en kan op vrijwel iedere geschikte binnenlocatie worden georganiseerd. Afhankelijk van de locatie kan het spel worden uitgebreid met een buitenronde of volledig op maat worden gemaakt. Het programma kan volledig worden aangepast op basis van de gewenste duur, groepsgrootte en het beschikbare budget. Het programma is tevens uitstekend te combineren met een lunch, borrel of diner. 

    Vraag vrijblijvend een offerte aan en ontdek wie binnen uw team de verraders weet te ontmaskeren.

    24 - 72 personen

    Op zoek naar een origineel idee voor een bedrijfsuitje of teambuilding? Maak je eigen Reclamespot!

    De Reclamespot mag je helemaal zelf bedenken en uiteraard krijg je van ons professionele ondersteuning om tot een mooi eindresultaat te komen.
    Deze workshop wordt meestal in groepen uitgevoerd (Uiteraard kan, Indien gewenst, de groep ook in zijn geheel één reclamespot maken. Bij verdeling in groepjes ontstaat een "wedstrijd-sfeer" en dat maakt het vaak leuker. Bij het maken van één reclamespot is het makkelijker om te focussen op een eindresultaat dat ook daadwerkelijk ingezet kan worden als PR-materiaal.
    Achteraf krijg je de gemonteerde versie van alle gemaakte reclamespots, inclusief titel en aftiteling naar keuze.

    In overleg is het mogelijk om de “Professional”-versie van deze workshop te doen met meerdere begeleiders en een PR-filmpje als eindresultaat.

    Voor meer informatie over dit uitje of een vrijblijvende offerte kunt u onderstaand formulier invullen. 

    Kijk voor voorbeelden op onze website: www.filmmetwillem.nl

    8 - 100 personen

    Crazy Trail is een spel met gekke en uitdagende opdrachten. Durven jullie de uitdaging aan? 
    De deelnemers worden verdeeld in teams en krijgen opdrachten als: ‘Geef 10 vreemden op straat een compliment’. 
    Deze activiteit is geïnspireerd op Crazy 88, maar heeft een eigen twist en nieuwe spelelementen!

    Stel je voor... jij en je collega's staan op het punt om mee te doen aan een gek en hilarisch stadsspel, Crazy Trail. Het is geen standaard spelletje. Vanuit de game-app krijg je totaal willekeurige opdrachten die je onmiddellijk moet uitvoeren. Dat kan van alles zijn: een dansje midden op straat, het vinden van een vreemd voorwerp in een winkel onder tijdsdruk, of een hilarische foto of video die je waarschijnlijk hardop laat lachen.

    Alles leg je vast op beeld en stuur je door naar de jury (optioneel). De jury bepaalt of je punten scoort... of niet. Wie speelt het beste spel? Aan het eind is er één winnend team. Bereid je voor op chaos, keihard lachen en een flinke dosis adrenaline.

    Deze activiteit vindt plaats met of zonder begeleiding, aan u de keuze.

    • Duur: die bepaal je zelf, er is geen tijdsdruk
    • Vanaf €14,50 per persoon (grote groepen krijgen korting)
    • Deze activiteit kan zowel met begeleiding ter plekke als met online begeleiding worden geboekt
    • Liever een arrangement? Informeer naar de mogelijkheden

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    4 - 500 personen

    Wij zijn de IJsbazen! 
    Wij organiseren Wim Hof workshops met Ademsessies, IJsbaden en Mindset-trainingen. Hierbij zoeken we comfort in het oncomfortabele en resetten we het lichaam,  zodat we veel beter met stress kunnen omgaan.

    Acute stress (Hormesis) is heel goed voor het lichaam en het zorgt ervoor dat het lichaam sterker wordt en beter bestand is tegen stress, ziekte en andere negatieve invloeden. Zo verhoog je, bij een workshop bij ons, je immuunsysteem, verbrand je honderden calorieën en maakt je lichaam veel dopamine en serotonine aan. Naderhand voel je je heel goed.

    Onze workshops is zijn uit te voeren op elke denkbare locatie en kunnen alles op maat maken en aanpassen. Perfect voor bedrijfsuitjes, teamuitjes, vriendenweekenden of een familiereünie! 

    Durf jij het aan? Bekijk ons filmpje

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in! 

    Volg ons op https://www.instagram.com/ijsbazen

    10 - 500 personen

    Een lipdub maken is dé perfecte activiteit voor ieder feest! Met Lipdubworld maken jullie samen een unieke videoclip, opgenomen in één vloeiende take. Super leuk om te doen én een blijvende herinnering voor later!

    Hoe werkt het?

    Kies jullie favoriete liedje en een locatie: een park, strand, stad of binnenruimte.
    Onze professionele filmmaker begeleidt de 2-uur durende lipdub workshop.
    Samen zingen en bewegen op de muziek, verkleed of in thema.
    Ontvang jullie eigen videoclip achteraf als blijvende herinnering!
    Groepsgroottes van 5 tot 300 personen.

    Als jullie enthousiast zijn en willen boeken, plannen we samen een datum en tijdstip in. Je mag zelf een locatie kiezen (binnen of buiten) én een liedje waar jullie op willen performen. Samen bepalen we ook een ontmoetingsplek waar onze Lipdubworld filmmaker jullie zal opwachten.

    Na een korte introductie en uitleg over het verloop van de lipdub workshop, delen we de groep op in kleinere teams. Elk groepje krijgt een stuk van de songtekst toegewezen. We bedenken samen een leuke route voor de lipdub op de gekozen locatie. Ieder groepje oefent zijn deel, en natuurlijk doen we ook stukjes met de hele groep. Zo ontstaat er een creatief en vloeiend geheel. Zodra iedereen er klaar voor is, starten we de opname. Gaat er iets écht mis? Dan doen we het gewoon opnieuw, geen probleem!

    Na de opnames maken we nog een leuke groepsfoto als extra herinnering aan deze unieke ervaring. Binnen 5 werkdagen ontvangen jullie de gemonteerde lipdub video per mail.

    Een lipdub opnemen is een super leuke activiteit tijdens jullie bedrijfsuitje, teamuitje, personeelsdag  en kan ook voor vrijgezellenfeestjes geboekt worden.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    5 - 500 personen

    Over deze pagina

    Wanneer u op zoek bent naar bedrijfsuitjes in Wijk aan Zee dan zit u goed bij WegmetdeBaas. Wij hebben voor u de leukste bedrijfsuitjes in Wijk aan Zee gevonden. Van sportieve bedrijfsuitjes in de buitenlucht tot passieve uitjes gezellig binnen. WegmetdeBaas heeft de bedrijfsuitjes in Wijk aan Zee zorgvuldig geselecteerd zodat u zeker weet dat de bedrijven echt de moeite waard zijn. De bedrijfsuitjes in Wijk aan Zee kunnen zowel de hele dag duren als slechts een paar uurtjes. Een incentive naar het buitenland voor 1 of meerdere dagen behoort ook tot de mogelijkheden. WegmetdeBaas biedt bedrijfsuitjes in Wijk aan Zee van teamtrainingen tot kookworkshops. Zo is er dus altijd wel een bedrijfsuitje te vinden dat bij uw wensen past. Heeft u moeite met het vinden van bedrijfsuitjes in Wijk aan Zee neem dan contact met ons op. Wij helpen u dan om met onze ervaring een geschikt uitje te vinden. Heeft u één of meerdere bedrijfsuitjes in Wijk aan Zee gevonden vraag dan direct meer informatie bij de aanbieders aan. U kunt dit doen door het aanvraagformulier in te vullen. De aanvraag komt dan direct bij het bedrijf terecht en zij zullen dan spoedig contact met u opnemen.