Bijzonder afdelingsuitje in Katwijk aan Zee

Filteren

Filters

Activiteiten: Spel & Ontspanning
Citygames & Beachgames
Topkeuze: Sportief & Actief
Kookworkshop & meer
Inspirerende Creatieve uitjes
Verbindende Teambuilding activiteiten
Eten, Drinken, & Feesten
Onvergetelijke Incentives/ buitenlandse reizen
Online
Zoekwoord
Zoekwoord
Gebied
Personen 0+
0
0
500
0500+
434 uitjes gevonden gevonden gebaseerd op de volgende filters
  • Plaats, regio of provincie: Katwijk aan Zee
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Voor deze Bingo heb je geen nummers nodig maar je collega's!
    Gepresenteerd door de meest enthousiaste teamverbinder van Nederland: Marloes Floor!

    Je speelt niet alleen maar vormt een team met je collega, een stuk gezelliger. Naast dat je bepaalde collega’s moet zoeken kan je ook dingen doen en dat bewijzen met een foto. Maak een foto van vijf personen met de voeten van de vloer, film een goocheltruc of zoek een bepaalde plek in het gebouw. Er is van alles mogelijk!

    Ieder team heeft een andere kaart met andere vragen en opdrachten. Ik stel je vooraf vragen en verdiep me in het bedrijf zodat de Bingo helemaal passend gemaakt kan worden, zowel qua vormgeving als qua inhoud. Voor ieder event ziet de Bingo er dus weer anders uit.

    Waarom een Verbindende Team Bingo?

    • Het geeft een gevoel van verbinding
    • Het geeft energie
    • Het is laagdrempelig
    • Je leert je collega's nog beter kennen
    • Je hebt veel gespreksonderwerpen om over na te praten
    • Het is ontzettend leuk om te doen!

    Nog een paar feitjes:

    • Speelduur: 25 tot 45minuten
    • Elke Bingo word op maat gemaakt voor het team en het event
    • Al mogelijk vanaf 22 personen
    • Iedereen kan meedoen ongeacht leeftijd
    • Wij komen door heel Nederland bij jouw op locatie


    Vraag vrijblijvend een offerte aan.

    “De Bingo zat heel goed in elkaar. Iedereen deed enthousiast mee en we hebben ontzettend gelachen.”
    Marléne Goedhart

    "We hebben de Bingo nu twee keer ingezet en het was beide keren heel geslaagd. Vol energie en lol"
    Jorien Visser

    22 - 5000 personen

    Het Hollywood Event is een spectaculair event waarin de deelnemers hun eigen film maken om hiermee eeuwige roem te vergaren! Wie gaat er naar huis met de felbegeerde Oscar voor de beste film, de beste mannelijke hoofdrol en de beste vrouwelijke hoofdrol?

    De groep wordt opgesplitst in teams die aan de slag gaan met het maken van een korte film. Het script, het draaiboek, wordt door de groep zelf bedacht. De deelnemers spelen in hun eigen film en worden hierbij ondersteund door onze regisseurs en cameramensen. Het team moet zo goed mogelijk samenwerken om de winnende film te maken waarbij iedereen zijn eigen talent kan inzetten en zijn eigen rol kan kiezen.

    In overleg kan er gekozen worden voor verschillende filmgenres (bijvoorbeeld science fiction, thriller, horror, comedy, romantische speelfilm of videoclip). Ook denken we graag mee hoe actuele thema’s binnen de organisatie verwerkt kunnen worden in de films. 

    Als alle films zijn opgenomen gaan onze editors aan het werk om de beelden te bewerken tot een spectaculair eindresultaat. Intussen heeft de groep de gelegenheid om even bij te komen en kan er bijvoorbeeld een borrel en diner georganiseerd worden. 

    Na het diner begint het Hollywood Gala. Een feestelijke afsluiting van de dag waarin alle films vertoond worden. Twee acteurs presenteren deze avond en reiken de Oscars uit voor de beste mannelijke hoofdrol, de beste vrouwelijke hoofdrol en de beste film. Deze winnaars worden in een spannend waarderingsspel door het publiek zelf gekozen.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    30 - 250 personen

    Wil je dit jaar echt wat leuks doen met het bedrijfsuitje? Een dagje TV en Film maken! Bij TVworkshop ben je aan het juiste adres. Je mag alles zelf doen zoals camera, licht, geluid en natuurlijk acteren. 

    Soap maken
    Nu is het dan eindelijk tijd om al die sappige roddels van de werkvloer vast te leggen in een echte soap. Gemaakt en gespeeld door jou en je collega’s!

    Speelfilm maken
    Kruip in de karakters van een bekende film en speel die scènes op je eigen manier. Wij monteren de film in een spannend resultaat!

    Commercial maken
    Waarom onthoud je dat ene spotje wel en dat andere niet? We gaan het je vertellen. En beter nog, we gaan er zelf een maken!

    Lipdub maken
    Met het hele bedrijf in 1 take een videoclip opnemen. Iedereen is een aantal uren met elkaar in touw om de clip zo leuk mogelijk te maken. 

    Videoclip maken
    Kanye West, Anouk, of een gouwe ouwe uit de 80′s. Samen maken we er iets moois van waar nog lang over nagepraat zal worden.

     Onze workshops staan garant voor een middag gezelligheid, lol en zeker ook een mooi creatief resultaat, je eigen soap, lipdub of spannende serie. 

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte onderstaand aanvraagformulier in! 

    10 - 500 personen

    Help, de directeur is ontvoerd! – Kersteditie

    Een origineel kerstuitje met een onverwachte inval, een persoonlijke ontvoeringsvideo en veel humor

    Jullie denken aan een normale kerstborrel of teamdag te beginnen. Maar dan slaan de deuren open en stormen één of meerdere ontvoerders naar binnen. Geen standaard criminelen, maar een verdachte kerstman, een duistere elf of allebei.

    De groep krijgt direct een videoboodschap te zien. Daarin zit jullie directeur of een collega vastgebonden in een feloranje overall. De boodschap is duidelijk: alleen wanneer jullie genoeg losgeld verzamelen, komt hij of zij weer vrij.

    Deze video wordt vooraf speciaal met jullie directeur of collega opgenomen. Daardoor begint het spel direct persoonlijk en voelt de ontvoering alsof die echt voor jullie organisatie is bedacht.

    Een kerstuitje dat direct losbarst
    Na de inval worden de deelnemers verdeeld in teams. Ieder team krijgt een iPad en gaat op pad om zo veel mogelijk geld te verdienen.

    Via de iPad ontvangen de teams verschillende locaties, opdrachten, raadsels en minigames. Denk aan creatieve foto-opdrachten, korte videochallenges, quizvragen en tactische keuzes. Ondertussen blijft op het live scorebord zichtbaar welk team het meeste losgeld heeft verzameld.

    Aan het einde komt de groep samen voor de ontknoping en bevrijding. Het gemaakte foto- en videomateriaal kan na afloop worden toegestuurd als herinnering aan het uitje.

    Maatwerk voor jullie organisatie
    Het spel kan volledig worden gepersonaliseerd. We kunnen onder meer bedrijfsinformatie, collega’s, logo’s, interne grappen en kerstthema’s verwerken in de opdrachten.

    Van de videoboodschap met de directeur tot de inval van de kerstman en elf: het programma wordt afgestemd op jullie gezelschap.

    24 - 500 personen

    De Alleskunner: Het Teamuitje Waar Skills, Fun en Competitie Samenkomen!

    Ben jij de ultieme Alleskunner? Dit is jouw kans om het te bewijzen! Bekend van TV, nu live met je eigen team. Een teambuildingervaring die barst van de actie, lachwekkende uitdagingen en spannende eliminaties. Hier draait het om snelheid, creativiteit en een flinke dosis doorzettingsvermogen.

    Wat kun je verwachten?

    Snelheid en spanning: Elke ronde wint er 1 team. Niet getreurd, deze mag na elke ronde weer meedoen!

    Lachen gegarandeerd: Van een pipe run, tot een ballonbang en funslagrun – elke challenge is nog leuker dan de vorige.

    Op maat voor jouw team: Ook zijn de spellen zo gemaakt dat iedereen kan meedoen! Zelfs als je wat minder ter been bent.

    Bij jou in de buurt: Wij komen bij jou op locatie of bieden deze aan i.s.m. onze partners door heel Nederland. 

    Outdoor & indoor: Wij denken mee over zowel een goed als slecht weer scenario. Het teamuitje kan altijd doorgaan!

    Voorbeeldprogramma:

    13:00-13:30 Inloop& ontvangst
    13:30-14:00 Start de Alleskunner: teamyell en openingsspel
    14:00-14:45 Eerste spelrondes
    14:45-15:00 Korte pauze
    15:00-15:45 Tweede spelrondes
    15:45-16:00 Finalespel+Prijsuitreiking
    16:00-17:00 (Alcoholvrije) Borrel+napraten

    Boek nu jouw Alleskunner Experience! Vraag een vrijblijvende offerte aan en ontdek hoe jij en je team de ultieme Alleskunner worden! 

    10 - 500 personen

    Wij verzorgen Electric tours op maat door alle steden van Nederland en België. Voor een selectie van steden hebben wij diverse vaste routes uitgestippeld voor een aantrekkelijke prijs.

    Het voordeel van een Electric tour is dat wij de grootste verhuurder van electrische voertuigen zijn die op iedere gewenste locatie kan komen in heel Nederland en België.

    Wat houd een Electric tour in?
    Een Electric tour begint met het vooraf uitkiezen van het voertuig waarmee u deze tour mee wilt maken, bij aanvang van de opdracht doen wij de ontvangst en een uitleg van de voertuigen.

    Vervolgens krijgt elke deelnemer individueel uitleg over het voertuig en kan er gereden worden. Zodra de instructeurs zien dat de deelnemers goed genoeg zijn om zelfstandig te kunnen rijden gaan we op pad en wordt er een leuke tour gemaakt vanaf de desbetreffende locatie.

    Segway tour                              (2 uur - van 24 tot 100 personen)
    E-Scooter / E-Chopper tour  (2 uur - van 24 tot 200 personen)

    Er kan ook een combinatie gemaakt worden van de aangeboden voertuigen.

    Voor meer informatie of een vrijblijvende offerte kunt u onderstaand formulier invullen.

    1 voertuig prijs vanaf € 74,50 p.p excl. btw
    Wisselprogramma met Segway én E-Chopper vanaf € 84,50 p.p excl. btw

    Prijzen zijn inclusief gebruik helmen, verzekering, transport en begeleiding van instructeurs.

    Bent u met minder personen en lijkt het leuk om segway te rijden? Kom dan naar onze locatie op de Veluwe!  Segway Tour al vanaf 8 personen op onze locatie!

    24 - 200 personen


    Het You2 virus breekt uit!  Ga de DNA Challenge aan: 
    Daag uw personeel uit door te kiezen voor een event waar elke deelnemer wordt geprikkeld zijn grenzen te verleggen en dat alles met een flinke dosis humor, spanning en zelfreflectie.

    Ontdek nieuw talent in Uzelf!

    De DNA Challenge!
    De teams worden gevormd en uitgerust met een Ipad waarna ze zich begeven in een andere dimensie waar fysieke en creatieve uitdagingen hand in hand gaan met duistere praktijken als spionage, sabotage, infiltratie en alerts.

    Welk team is stressbestendig genoeg om het verspreiden van het You2 VIRUS te voorkomen teneinde de mensheid te redden van een gruwelijke ondergang? Wie durft zich bloot te geven aan de gevaren en weet het juiste DNA profiel te ontmaskeren dat resistent is tegen het steeds sneller om zich heen grijpende You2 VIRUS? Zal er iemand onverhoopt besmet raken door onnadenkendheid, concentratieverlies of slim spel van de tegenstander?

    De winnaar redt de wereld en schrijft wellicht geschiedenis als de volgende superhero in een nieuwe marvelmovie!!

    The Challenge:
    Na een korte introductie gaan de teams aan de hand van de uitdagingen (alerts, foto en filmopdrachten) locatiepunten opsporen. Hiermee kunnen ze een deel van een DNA-streng bemachtigen hetgeen uiteindelijk beslissend zal zijn voor het behalen van de resistentie tegen het You2 virus. ‘ Alerts’ waarbij het team zo snel mogelijk extra opdrachten moet uitvoeren, geven deze quest een extra stressimpuls mee om de koelbloedigsten onder de teams een voorsprong te geven op de voorzichtige spelers in het spel. De strijd tegen het virus wordt extra spannend  als teams met gadgets hun tegenstanders tijdelijk kunnen uitschakelen.  

    De locaties en real-time-scores van alle teams zijn voor iedereen zichtbaar op de ipad, hetgeen tot een bloedstollende race tegen de klok zal leiden. 

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    Het programma ziet er als volgt uit (tijden zijn variabel):
    14.00 uur Instructie, en start videoboodschap
    14.15 uur Aanvang spel
    16.30 uur Einde spel (borrel)
    16.45 uur Onderhandeling en prijsuitreiking (presentatie van de leukste foto's en video's
    17.00 uur Einde van het programma. (Na het event worden alle foro's en video's naar u opgestuurd)
    17.00 uur Borrel en evt. diner

    20 - 500 personen
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

     Creëer een speciale ervaring voor jouw werknemers.
    In onze iPad-rally nemen ze het in kleine teams tegen elkaar op en moeten ze leuke opdrachten en lastige puzzels oplossen. Op de tablet zien ze in realtime wat de andere teams doen. En de speciale functie: Met behulp van jokers kunnen ze punten stelen van de andere teams, mijnen leggen en virussen spelen op de tegengestelde teams.

    De rally zorgt voor plezier en communicatie onder het personeel, tot ver na het evenement.

    Dat is wat we beloven:

    • Overal haalbaar
    • We organiseren de rally op een locatie naar keuze
    • Persoonlijk advies
    • We adviseren je in een persoonlijk gesprek en passen de rally aan jouw behoeften aan
    • Professionele uitvoering
    • STADTHELDEN is dé specialist voor teamevents met meer dan 300.000 tevreden deelnemers in de afgelopen 12 jaar.

    Laat ons samen jouw volgende evenement plannen en de teamgeest van je medewerkers naar een hoger niveau tillen.

    Neem vandaag nog contact met ons op via het aanvraagformulier voor een vrijblijvende offerte. We horen graag van je. 

    10 - 500 personen

    Een citygame vol echte verhalen. Wie verzamelt als Paparazzi de beste scoops en wint het spel? Start de achtervolging en leer elkaar écht kennen!

    Ontdek alle verhalen uit jouw team

    Paparazzi On The Run is een citygame helemaal gebouwd rond jullie team. Vooraf vult iedereen een korte vragenlijst in. Wij verwerken de antwoorden tot een unieke citygame vol echte verhalen. Wie verzamelt als Paparazzi de beste scoops en wint daarmee het spel? Pak je camera en start de achtervolging!

    Waarom kiezen voor deze activiteit?

    • Jullie verhalen. Jullie game: Jullie bepalen zelf welke verhalen boven tafel komen. Jullie stellen de vragenlijst zelf samen, die spelers vooraf invullen, zodat de game draait om jullie team, inside jokes en verborgen talenten.

    • De jacht stopt, de verhalen niet:  Winnen is mooi, maar de echte winst zit in de momenten die je vastlegt. Foto’s, video’s en verhalen waar nog lang om gelachen wordt. De achtervolging stopt misschien, de verhalen niet.

    Hoe het werkt

    • Op jacht naar headlines: Als paparazzi gaan jullie, gewapend met een smartphone, op jacht naar alle verhalen uit jullie team. Grappige anekdotes. Verrassende feiten. Inspirerende onthullingen. Alles wat jullie ontdekken kan geld waard zijn. Hoe beter jullie scoop, hoe hoger de beloning van de redactie.

    • Elke stap een nieuwe scoop: In de app duiken overal kansen op. Sommige verhalen liggen voor het oprapen. Andere moeten jullie verdienen, kopen of slim vrijspelen. Hoe meer je loopt, hoe groter jullie speelgebied wordt. Hoe slimmer je zoekt, hoe waardevoller jullie informatie. Maar vergeet niet: andere teams jagen op precies dezelfde primeurs.

    • Alles voor de primeur: Jullie starten met een redactiebudget. Genoeg om te beginnen, niet genoeg om alles te ontdekken. Koop je die ene tip die misschien goud waard is? Of kies je ervoor om geld bij te verdienen… Hoe verder het spel vordert, hoe duurder sommige informatie wordt. Slim plannen is net zo belangrijk als goed speuren.

    • De race naar de redactie: Na 2 uur moet alles worden ingeleverd. Te laat komen is geen optie. Het team dat de meeste informatie ontdekt en die informatie bij de redactie inlevert verdient het meeste geld en wint het spel.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    6 - 500 personen

    Jullie teamverhaal zichtbaar gemaakt door kunst, voor altijd aanwezig op jullie kantoorwand.

    De Art of Personalities maakt jullie teamdynamiek zichtbaar. Niet in een rapport dat na twee weken in een la verdwijnt, maar in een collectief kunstwerk dat op jullie kantoorwand blijft hangen.

    Samen onderzoeken teamleden hun persoonlijkheden, werkstijlen en onderlinge verbindingen via creatieve samenwerking. Het eindresultaat is tastbaar en blijvend: een uniek artwork dat laat zien wie jullie zijn als team.

    Doelen & Voordelen:

    • Zichtbare teamdynamiek - Persoonlijkheden en werkstijlen worden tastbaar gemaakt door kunst.
    • Betekenisvol inzicht - Open gesprekken over sterke punten en hoe jullie samenwerken.
    • Blijvend resultaat - Een collectief kunstwerk dat op jullie kantoorwand hangt, jaar na jaar.
    • Geen rapport dat verdwijnt - Jullie teamverhaal blijft zichtbaar op de plek waar jullie elke dag werken.

    Workshop details:

    • Groepsgrootte: Voor groepen van 4 tot 2000 deelnemers
    • Inbegrepen: Een volledig afgestemde workshop, alle materialen, professionele begeleiding en het afgewerkte kunstwerk, klaar om direct op te hangen in jullie kantoor
    • Investering: Vanaf €60 pp (min. €1000) | 2-5 uur
    • Prijs afhankelijk van: Omvang, materialen en complexiteit van jullie project

    Ideaal voor:

    • Teams met communicatie-uitdagingen of persoonlijkheidsconflicten
    • Nieuw samengestelde of herstructurerende teams die elkaar beter willen begrijpen
    • Cross-functionele teams die hun samenwerking willen versterken
    • Leiderschapsteams die inzicht zoeken in management- en communicatiestijlen
    • Projectteams bij de start van nieuwe initiatieven
    • Waarschijnlijk jullie team!

    Geen artistieke ervaring vereist

    Over About Collab
    Wij zijn een creatief ontwikkelingsatelier dat teams en organisaties verbindt door de kracht van kunst en creativiteit. Onze betekenisvolle, speelse interventies combineren creativiteit met bedrijfsdoelstellingen en leveren blijvende impact voor jullie team.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    4 - 2000 personen

    Een bloedstollend cyberavontuur: Gehackt!
    Een hackers collectief heeft de volledige macht over uw systemen en zit vanaf nu letterlijk aan de knoppen binnen uw bedrijf. De cybercriminelen willen geld zien (in bitcoins). Anders zullen de represailles bijzonder onplezierig zijn: alle betalingsverkeer zal worden platgelegd en niemand binnen uw team krijgt deze maand zijn of haar salaris. Gelukkig komt er hulp. Maar wel uit een heel onverwachte hoek... een veroordeelde meesterhacker!

    Een bijna levensechte situatie, die vraagt om onmiddellijke actie vraagt. Aan uw team de taak om in recordtempo voldoende geld (bitcoins) te verzamelen om aan de keiharde eisen van de hackers te kunnen voldoen. Allemaal door middel van foto, video, minigames, vraag en denk opdrachten. Gewapend met een ipad gaat u met uw team op pad om er voor te zorgen dat de controle over uw onderneming aan het einde van de dag weer in vertrouwde handen is. Inderdaad: Een dag vol actie, uitdaging met uw team als middelpunt van een cyberavontuur.

    Meer info
    Het geëiste geld (bitcoins) verdient u door een route te volgen die de ipad aangeeft. Onderweg jaagt u op verschillende challenges die in uw scherm verschijnen. Door deze challenges te voltooien ontvangt u bitcoins. Maar let op! Op sommige plaatsen in de stad ligt een booby trap. U kunt realtime de score van uw team en de andere teams volgen. U kunt chatten met de andere teams, communiceren met de meesterhacker en uw collega's dwarsbomen door ze te trakteren op ludieke gadgets, zoals een gebroken scherm.

    Snel want de tijd tikt weg.

    Niet alleen FUN, ook bewustwording:
    U hoeft geen computer of internetaansluiting te hebben om slachtoffer te worden van cybercrime. Zo bevatten de meeste telefoons en bankpassen computerchips, die kunnen worden gemanipuleerd door cybercriminelen. Maar ook bedrijfssystemen, moderne auto's en chipkaarten zijn vatbaar voor cybercrime. Voor het plegen van cybercrime gebruiken criminelen speciale apparatuur en software. Digitale veiligheid is niet te garanderen, maar u kunt zich er wel tegen wapenen. Tijdens de game proberen wij de deelnemers hier op ludieke wijze bewust van te maken.
                           
    Voor meer informatie of een vrijblijvende offerte kunt u het aanvraagformulier invullen.

    Leuk als teamuitje, personeelsuitje of bedrijfsuitje!

    25 - 900 personen

    Zin in een uniek bedrijfsuitje?   Met behulp van onze 20 fraaie Volkswagen Kevers (ook Cabrio's) verzorgen wij leuke programma's voor een te gek bedrijfsuitje! 

    Centraal staan onze vele mooie Volkswagen Kevers, echte authentieke auto's uit de 60's & 70's. Voor de één een prachtige herinnering, maar voor iedereen (jong of oud, man of vrouw) een leuke dag. Jullie worden in het Brabantse Waalwijk of Utrechtse Woerden ontvangen met koffie en thee, waarna jullie zelf plaats mogen nemen achter het stuur van échte Volkswagen Kever.

    Een unieke ervaring. Rijden in een Kever is namelijk een beleving op zich... Natuurlijk rijden jullie niet zomaar rond, en moeten diverse opdrachten, puzzeltochten en activiteiten worden volbracht. Wie gaat er met de bokaal aan de haal? 

    Natuurlijk is een etentje (zoals BBQ) na afloop mogelijk

    Het weer:
    Je zit altijd droog in onze kevers; het gaat dus altijd door!

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    12 - 200 personen
    Voor je verder leest: weet je het zeker?
    Citygame de Slimste Mens kan namelijk verstrekkende gevolgen hebben voor de verhoudingen binnen de groep collega’s, vrienden of teamleden waarmee jij deze battle aangaat. Voor je het weet blijkt bijvoorbeeld die niet al te montere blonde baliedame beter uit de strijd te komen dan jij en wie serveert er dan voortaan de koffie? Citygame de Slimste Mens is de leukste manier om voor eens en altijd het verschil tussen brein en branie te bepalen.
     
    Wat staat je te wachten tijdens Citygame De Slimste Mens?
    Jouw gezelschap wordt gebeld door onze begeleiding. Hij of zij geeft jullie een uitgebreide speluitleg en dan worden er teams gemaakt. Let the games begin…
    Aan de hand van een plattegrond en gewapend met je mobiele telefoon gaan de teams de stad in. Vooraf wordt de strategie bepaald, want wie als eerste elke categorie binnen heeft is het Slimste team. Door middel van vragenrondes gaan we de absolute meesterbreinen bepalen. Ja/nee-vragen, multiple choice, schattingsvragen en natuurlijk rondes waarbij het snelste team de slimste is: wie geeft als eerste het juiste antwoord pakt de punten?
     
    Uiteraard steken we het stadsspel zo breed mogelijk in, met algemene kennis over de desbetreffende stad alleen ga je het zeker niet redden. Geschiedenis- en aardrijkskundevragen, tv- en mediavragen, sport- en ontspanningsvragen en hoeveel weet je eigenlijk van kunst en literatuur. Het Slimste Team zal zegevieren!
    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!
     
    2 - 500 personen

    Met de Keverrally van Keveruitje beleef je gegarandeerd iets bijzonders met je collega’s, klanten of vrienden. Wie kent de Volkswagen Kever niet? Gegarandeerd dat mensen je na zullen kijken wanneer je langs toert in onze Kevers! En weer of geen weer: je zit altijd droog…

    Het Keveruitje is een compleet programma voor een hele middag (of hele dag) fun. Na de uitgebreide koffie ontvangst mogen jullie zelf gaan toeren in Herbie, een Kever Cabrio of een Kever Coupé. Het kenmerkende kever geluid, een puzzelroute op schoot en samen toeren door het prachtige Hollandse landschap. Onderweg een uitdagende puzzelroute, diverse navigatie technieken, teambuilding tijdens de groepsopdrachten, bezoek aan een terrasje (met drankje) en héél véél fun. Niet voor niets werd onze Keverrally meerdere jaren gewaardeerd als leukste van Nederland.

    Catering:
    Ontvangst en drankje op het terras inbegrepen; etentje (zoals BBQ) na afloop mogelijk

    Het weer:
    Je zit altijd droog in onze kevers; het gaat dus altijd door

    Uw wens:
    Uw specifieke wens voor een bedrijfsuitje of jubileumprogramma werken we graag op maat uit.

    Vul voor meer informatie over dit uitje of een vrijblijvende offerte onderstaand aanvraagformulier in!

    12 - 200 personen

    Over deze pagina

    Je werkt samen met mensen van jouw afdeling. Maar wat weet je nu eigenlijk precies van elkaar?  Het is belangrijk en goed voor de teamgeest om minimaal één keer per jaar kennis te maken op een andere manier met elkaar, dan alleen op de afdeling. Even met elkaar weg, en elkaar op een andere manier leren kennen! En wanneer kan dat beter dan tijdens een afdelingsuitje? Van dinnergames tot citygames en van actieve groepsuitjes tot relaxte teamuitjes in Katwijk aan Zee. Leer elkaar en de afdeling echt kennen! Op WegmetdeBaas vindt u vele bijzondere afdelinguitjes!