Teambuilding in Noordwijk aan zee

Filteren

Filters

Activiteiten: Spel & Ontspanning
Citygames & Beachgames
Topkeuze: Sportief & Actief
Kookworkshop & meer
Inspirerende Creatieve uitjes
Verbindende Teambuilding activiteiten
Eten, Drinken, & Feesten
Onvergetelijke Incentives/ buitenlandse reizen
Online
Zoekwoord
Zoekwoord
Gebied
Personen 0+
0
0
500
0500+
247 uitjes gevonden gevonden gebaseerd op de volgende filters
  • Teambuilding
  • Plaats, regio of provincie: Noordwijk aan Zee
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    We lopen in deze tijd nog wel eens vast in onze denkpatronen. Dan zien we alleen nog maar beren op de weg en allerlei redenen waarom iets niet kan of waarom iets een slecht idee is. Creatief Denken is uitermate geschikt om mensen los te maken en met nieuwe ideeën te komen!

    De Battle of the Brains is een unieke trainingsgame waarin teams met elkaar de strijd aangaan om het beste idee voor het bedrijf te bedenken. Onder begeleiding van een trainer maken zij een uur lang kennis met de basisvaardigheden van Creatief Denken. Ze krijgen allerlei verschillende tools aanreikt om zo in korte tijd nieuwe ideeën te bedenken voor een centrale vraagstelling vanuit het bedrijf. Vervolgens gaan de teams hier zelf mee aan de slag. Het beste idee van elke groep wordt uitgewerkt tot een aansprekende en creatieve presentatie.

    Tijdens de finale van de battle worden de beste ideeën van alle groepen aan elkaar gepresenteerd. In een energiek waarderingsspel bepalen de deelnemers vervolgens zelf wie het gouden idee heeft bedacht. Eventueel kan er ook gewerkt worden met een vakjury vanuit het bedrijf. We eindigen met een prijsuitreiking voor het beste idee!

    Battle of the Brains is een unieke kans voor de organisatie om te leren Creatief Denken. Het samen bedenken van nieuwe ideeën zorgt ook voor veel verbinding en draagvlak onder de werknemers. 

    Voor meer informatie of een vrijblijvende offerte kunt u onderstaand formulier invullen.

    15 - 250 personen

    Wij organiseren bedrijfsuitjes op vele locaties maar onze specialiteit is 4x4 off rijden met Landrovers.

    Door heel Nederland en Belgie hebben we mogelijkheden, maar ook op uw eigen locatie.

    We hebben meer dan 30 Land Rovers en rijden onder meer in de buurt van Amsterdam, Tilburg, Eindhoven, Tiel,  Zwolle, Bergen Op Zoom, Maastricht enzovoort.

    Wilt u het utieme avontuur? Dan nodigen we u uit op onze locatie in de Belgische Ardennen, net voorbij Maastricht, 43 hectare uitdaging, hoogteverschil, ruig terrein , honderden paden en zeer lastige stukken om te rijden. Uiteraard bieden we ook Horeca daar en op de andere locaties. 

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in
    of bel direct 0487 562008   

    1 - 1000 personen

    Het leukste uitje van Schotland. Maar dan in Nederland. Een spannende en sportieve strijd in teams. Boek nu de Highland Games en ga de strijd met elkaar aan! 

    Tijd voor de Schotse kleding
    Ja, je leest het goed. Schotse kilt aan, muts op en gaan. Zijn jullie klaar om de strijd aan te gaan? Dit wordt een actief uitje waar teamspirit voorop staat. Weten jullie balans te houden tijdens het gevecht op de balk? Rollen jullie als eerste de vrachtwagenband over de finishlijn? Het is tijd om de strijd los te laten barsten! 

    Sportieve strijd met een knipoog
    - Energievolle Schotse spellen, inclusief Schotse kleding.
    - Inclusief professionele begeleiding. 
    - Mogelijk op locatie naar keuze. 

    Klaar voor de strijd om de Scottish Wiskey?
    Samenwerking. Communicatie. En niet te vergeten een goede strategie. Belangrijke onderdelen om de typische Schotse spellen te winnen. Ga voor een goede teamspirit om de winst binnen te halen. Zijn jullie sterk en strategisch genoeg om de finale met touwtrekken te winnen? Dan gaat jouw team naar huis met een trofee en een echte fles Scottish Wiskey! 

    15 - 2500 personen

    Wighland Games zijn echte teambuilding activiteiten waarbij kracht, tactiek en vooral samenwerken erg belangrijk zijn! We kunnen de Wighland Games op 4 verschillende manieren aanbieden: 

    Wighland Games MINI, tijdsduur 1 uur en geschikt voor groepen tot 32 personen. Erg goed in te zetten als bijvoorbeeld een leuke vergaderbreak. Er zal gestreden worden in groepjes van 4 tot 8 personen, door het sluiten van weddenschappen kunnen er ducten verdient en verloren worden. Het team met de meest ducaten wint! De spellen die aanbod zullen komen zijn:

    • Torenspin
    • Touwtrekken
    • Balpoint Parours 
    • De platte knoop 
    • Groepspenalty
    • Het dakgootspel 

    Wighland Games COMPLEET,  tijdsduur 2 uur en geschikt voor groepen tot 64 personen. Hierbij zullen niet alleen de eerder genoemde team spellen aanbod komen, maar zal ook het Bamboestieken worden toegevoegd om het samenwerken en de teambuilding naar een hoger niveau te tillen. 

    Wighland Games SUPER,  tijdsduur 3 uur en schikt voor groepen tot 200 personen. Dit is de Wighland Games compleet + Laser Kleiduifschieten, schiet met echte jachtgeweren omgebrouwd tot lasergun op plastic discs met een revlector dit met 180 km per uur door de lucht geschoten wordt. 

    Wighland Games MEGA, tijdsduur 4-5 uur en geschikt voor groepen tot 300 personen. Dit is onze meest uitgebreide variant en zeer geschikt voor groete groepen teambuilding op locatie. Behalve de teamspellen, bamboestieken en laser kleiduifschieten komt en ook nog het handboogschieten bij! Een schot in de roos! Een prachtige ochtend of middag geheel in het teken van teambuidling! 

    U kunt voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het formulier invullen.

    10 - 300 personen

    Maak kennis met de Empire City Dinner Game van Holland Tour Guides. Een hypermodern, virtueel GPS spel, in combinatie met een overheerlijk 3-gangen diner, waarbij u drie verschillende restaurants aandoet. U kunt kiezen voor het Empire City straten spel of het misdaadspel, genaamd crime city dinner game. Bent u er klaar voor? 

    Hoe werkt het Empire City spel?
    U bent de manager van een vastgoedkantoor met één duidelijke opdracht: zoveel mogelijk panden in uw portefeuille krijgen. Is uw team slimmer en sneller dan de concurrentie dan zal uw bankrekening het snelste groeien. Bent u de Donald Trump van de Lage Landen?

    U en uw teamleden krijgen meerdere GPS tablets en portofoons mee. Op uw tablets ziet u een plattegrond van de stad, waarop u uzelf, uw teamgenoten, de concurrentie, de gebouwen en nog vele extra’s ziet verschijnen. Door gebouwen in te sluiten komen deze in uw portefeuille, maar let op! Als de tegenstander u insluit stelen ze geld van uw rekening. Wie het laatst lacht, lacht het best!

    Deze variant is de ideale combinatie van spel en ontspanning, want wij zorgen ervoor dat u niet met een lege maag naar huis gaat. Ondertussen kunt u al uw energie kwijt tijdens dit spannende spel, dat wij halverwege zullen onderbreken om te genieten van een voortreffelijk hoofdgerecht. We sluiten de avond af met een feestelijke prijsuitreiking en een heerlijk nagerecht. Wat wenst u nog meer?

    Programma-indicatie:
    18.00 - 19.00 Voorgerecht
    19.00 - 20.00 Empire City Dinner Game deel 1
    20.00 - 21.00 Hoofdgerecht
    21.00 - 22.00 Empire City Dinner Game deel 2
    22.00 - 23.00 Nagerecht

    Inclusief:
    - Professionele begeleiding
    - Uitgebreid 3-gangen diner in 3 restaurants naar keuze
    - GPS tablets
    - Portofoons
    - Teambuilding, leuk als bedrijfsuitje
    - Leuke prijs voor het beste team
    - Te boeken op uw gewenste avond!

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte onderstaand aanvraagformulier in!

    12 - 500 personen

    Een leuk, origineel en flexibel middagje weg met de auto (of fiets). Jullie kunnen zelf aangeven:

    • Waar je wilt starten
    • Waar je wilt eindigen
    • Hoe lang je onderweg wilt zijn
    • Met hoeveel auto’s je op pad gaat (wij raden zo’n 4 personen per team aan)

    Op basis daarvan stippelen wij een mooie route uit, die jullie via puzzels kunnen achterhalen. Elke puzzel leidt naar een volgende bestemming. Hoe minder hint- en/of antwoordenveloppen je daarbij nodig hebt, hoe meer punten je scoort.

    Daarnaast voegen wij graag een opdrachtenspel voor onderweg toe. Dit maakt de activiteit wat veelzijdiger en grappiger. Ook daar zijn punten mee te verdienen. Het team dat uiteindelijk in totaal de meeste punten heeft, wint!

    Bijzondere verzoeken? Bijvoorbeeld een gezamenlijke pauzeplek, een reservering bij een restaurant, of juist liever geen competitie-element? Geef het vooral aan, wij denken graag mee!

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    10 - 1000 personen

    Duik in een unieke teamuitdaging waarbij teamwork, creativiteit en een vleugje inventiviteit samenkomen. Geen techneuten vereist, want deze activiteit is ontworpen voor iedereen die zin heeft in een leuke en gezamenlijke ervaring!

    Beeld je in: jouw team werkt samen aan het bouwen van een soepel verlopende kettingreactie. Of het nu gaat om een slimme knikkerbaan, een eenvoudige Rube Goldberg-setup of iets geheel origineels – de keuze is aan jullie.

    Deze workshop draait om het bouwen aan succes als team. We voorzien een assortiment aan huis-, tuin- en kantoorartikelen waaruit je kunt kiezen om je creativiteit de vrije loop te laten. Het doel? Een vlekkeloze kettingreactie waarbij elk teamlid een essentiële schakel vormt. Het gaat hier om het delen van ideeën en het gezamenlijk ontwikkelen van een creatief project. Werk samen, geniet van het proces en ontdek jezelf als team.

    Het draait niet alleen om het eindresultaat, maar vooral om het plezier van het gezamenlijk bouwen. Dus, klaar voor een gezellige en boeiende activiteit waarbij jouw team niet alleen een kettingreactie op gang brengt, maar ook de onderlinge band versterkt? Pak deze kans, laat je creativiteit stromen en beleef samen een avontuur.

    • Geschikt voor iedereen.
    • Duur: 90 minuten of 120 minuten (met extra module)
    • Locatie: overal mogelijk, ook buiten!
    • Benodigheden: vlakke ondergrond en veel ruimte (3 tot 4 m2 p.p.) 

    Deelnemers waardeerden deze activiteit met een 9,2 gemiddeld.
    (bron: klantenvertellen.nl)

    REACTIES DEELNEMERS:

    "Heel gaaf hoe ieder stukje samenkomt tot een spetterend eindresultaat" 
    Charlotte Hendriks, Unilever,  (bron:klantenvertellen.nl) 

    "Uiterst knap hoe je in een korte tijd van complete chaos kunt komen tot een groot samenhangend / samenwerkend system. Er wordt op een leuke manier aanspraak gedaan op ieders creativiteit en samenwerking. En als het dan werkt, heerst er euforie. Aanjagers, dank voor deze leuke energizer!"
    Mari van der Burgt, Weir Minerals,  (bron:klantenvertellen.nl)

    20 - 250 personen
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Verfsmijten: De ultieme creatieve ontlading!
    Een workshop verfsmijten: dé gelegenheid om iets positiefs te doen met frustratie en (negatieve) energie. Het enige wat je nodig hebt is een goed humeur en niet al te nette kleren. Wij zorgen voor materialen en een overall. Onder begeleiding van een beeldend kunstenaar gaat de groep van start. Hoe? Dat is een verrassing. Wij garanderen u dat verfsmijten leuk is voor iedereen. Leer collega’s eens heel anders kennen; een groot aantal bedrijven en groepen ging u al voor. 

    Wij bieden onze workshops al aan sinds 2010. Wij hebben een reputatie opgebouwd als flexibele en betrouwbare partner. 

    Bent u niet in de gelegenheid om naar ons toe te komen? Geen probleem. Wij komen gewoon naar u toe en geven de workshop op iedere gewenste locatie.

    Vul het aanvraagformulier in voor meer informatie of een vrijblijvende offerte. Zodra uw aanvraag verzonden is ontvangt u direct onze contactgegevens. Uw aanvraag wordt zo spoedig mogelijk beantwoord.

    2 - 200 personen

    De Grote Verbinding Show is een interactieve show die mensen samenbrengt. Vol herkenbaarheid, bewustwording en uiteraard ook met veel humor.

    Wat maakt deze show uniek?

    • Improvisatie, interactie en entertainment komen samen.
    • Wij verzorgen next level maatwerk. Elke show is uniek.
    • Voor iedereen die echt wil verbinden.
    • Energie, tempo, verrassing en een onverwacht warm gevoel.

    Perfect voor: organisaties, evenementen, festivals of elke plek waar mensen samenkomen en het tijd is voor méér dan alleen een borrel.

    De Grote Verbinding Show. Samen gaan we er een groot succes van maken! Doe gewoon lekker mee. Dat is goed voor de show!

    Onze shows zijn te boeken vanaf 30 minuten.
    Je geniet en luistert vol bewondering naar een entertainer van hoog niveau. Wil je een show boeken van langere duur?
    Neem gerust contact met ons op.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerrte het aanvraagformulier in!

     

    1 - 1000 personen

    Word de Rockstar van de afdeling: Muzikale Teambuilding die raakt

    Schuilt er in jouw teammanager een Freddie Mercury, is de HR-adviseur stiekem een ras-bassiste of pak jij zelf de hoofdrol in de spotlights? Ontdek tijdens het meest energieke teamuitje van Nederland wie de echte rockstars van de organisatie zijn en beleef een dag waarover nog maandenlang wordt nagepraat bij de koffieautomaat.

    Samenwerken als een band Bij Teambanding stappen jullie uit de dagelijkse routine en direct het podium op. Onder leiding van professionele muzikanten vorm je met je collega’s een volwaardige rockband. Of je nu kiest voor de drums, gitaar, bas, toetsen of zang: wij zorgen dat iedereen binnen recordtempo meespeelt op zijn of haar eigen niveau. Nog nooit een instrument aangeraakt? Geen probleem. De juiste begeleiding maakt muziek maken toegankelijker dan ooit.

    Kies voor Fun of Verdiepende Teambuilding Omdat elke organisatie een ander doel heeft, bieden wij twee duidelijke programma’s aan:

    • De Fun-beleving: De focus ligt volledig op ontspanning, humor en samen een te gekke show neerzetten. De perfecte beloning voor een succesvol project of een gezellige afdelingsdag.

    • Muzikale Teambuilding (Training): Voor teams die echt willen groeien. Muziek is de ultieme metafoor voor samenwerken. In dit programma gebruiken we de instrumenten om dieper in te gaan op de groepsdynamiek, communicatie en rolverdeling binnen het team. We maken patronen zichtbaar die ook op de werkvloer spelen, maar dan in een inspirerende, muzikale setting.

    Flexibiliteit op locatie Wij ontzorgen jullie volledig. Wij komen met de complete backline, alle instrumenten en onze coaches naar jullie eigen kantoor of een externe locatie in heel Nederland. Zoeken jullie juist een inspirerende plek buiten de stad? Dan verwelkomen wij jullie graag in ons grote muziekcentrum in Katwijk aan Zee.

    Het moment suprême De dag eindigt altijd met een knaller: een echt optreden in stijl (inclusief rockstar-outfits) waarbij de bands voor elkaar optreden. De adrenaline, het plezier en de nieuwe inzichten zorgen voor een onvergetelijke boost voor het groepsgevoel.

    10 - 150 personen

    De leukste missie die je ooit vrijwillig aangaat! Tijdens de Vrijwillige Missie worden collega’s ingedeeld in eenheden en krijgen ze verschillende hilarische opdrachten. Dus strijden en vooral: keihard lachen. 

    Dit programma draait om teamspirit, vertrouwen en onderlinge steun. Teams moeten elkaar helpen, motiveren en soms “door de missie heen trekken”. Het is voor teams die willen samenwerken, beter communiceren en plezier maken. Iedereen kan op zijn eigen manier meedoen. Een teambuilding ervaring die collega’s nog lang zal bijblijven.

    Wildcard toevoeging!
    Tijdens het spel kun je speciale opdrachten uitvoeren om Wildcards te verdienen. Met deze Wildcards kun je het spel ineens omgooien, bijvoorbeeld door punten af te pakken van een ander team of jezelf een slim voordeel te geven.

    Hoe werkt het in de praktijk:
    -Jullie worden verdeeld in teams en vormen verschillende eenheden.
    -Elke eenheid ontvangt een iPad die fungeert als commandocentrum.
    -Via de iPad verschijnen opdrachten, missies en uitdagingen.
    -Teams voeren fysieke, creatieve en denkopdrachten uit op verschillende locaties.
    -Met elke succesvolle missie verdienen jullie punten voor de eenheid.
    -Op een live scorebord zien jullie welk team het beste presteert.
    -Aan het einde komt iedereen weer samen voor de ontknoping en prijsuitreiking.
    -Achteraf ontvangen jullie het beeldmateriaal zodat jullie een leuke herinnering aan het spel overhouden.

    Maatwerk en personalisatie
    Dit spel kan volledig worden aangepast aan jullie organisatie en wensen. Ook kunnen wij opdrachten, vragen en onderdelen personaliseren met jullie bedrijf, collega’s of thema’s.

    Mogelijk ook te combineren met borrel of diner, wij hebben geschikte horeca partners in ons netwerk.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    24 - 2000 personen

    Bijlwerpen (Axe Throwing) op locatie, een uitdagende en stoere clinic waarbij het niet gaat om brute kracht, maar om de juiste techniek. Tijdens de workshop Bijlwerpen zal er gegooid worden met verschillde type bijlen. We kunnen het Bijlwerpen op 2 verschillden manieren aanbieden. 

    Teambuilding Clinic Bijlwerpen met 2 of 4 banen, tijdsduur 1 tot 1,5 uur en geschikt voor groepen tot 24 personen per clinic. Samen met de instructeur gaan jullie stap voor stap leren om op een veilige manier te bijlwerpen met uiteindelijk een leuke competitie in teamverband. 

    Evenementen Opstelling Bijlwerpen met 4 banen, in overleg kunnen we korte clinic's verzorgen van 30, 45 of 60 minuten. Ook is het mogelijk om te werken met een vrije inloop zodat bezoekers op een leuke (veilige) manier kunnen kennismaken met het bijlwerpen. 

    Bijlwerpen bieden wij aan op locatie door heel Nederland en kan ook prima gecombineert worden met één van onze andere teambuilding activiteiten op locatie zoals bijvoorbeeld Handboogschieten of onze Wighland Games. 

    Je kunt vrijblijvend contact met ons opnemen voor meer informatie. 

    10 - 300 personen

    Dit Moordspel is gebaseerd op het bordspel Cluedo:

    • Wie heeft de moord gepleegd?
    • Waar is de moord gepleegd?
    • Met welk wapen is de moord gepleegd?

    In teams gaan jullie deze vragen beantwoorden. Dat doe je door:

    • De andere teams per portofoon te ondervragen
    • De locaties op de plattegrond te bezoeken
    • De puzzels op te lossen

    Een instructeur komt jullie kant op om het spel uit te leggen. Vervolgens gaan jullie zelfstandig op pad in de wijk. Daarna verzamelen we op een afgesproken plek om het spel af te ronden en na te bespreken. We kijken welk team wint en voor dat team hebben we een klein prijsje! Al met al duurt de activiteit ongeveer 2 uur.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

     

    10 - 50 personen

    Samenwerking, teambuilding energie genereren en nog superleuk ook! 
    ‘U Deugt Wij Deugen’ is een spelprogramma waarbij groepen tegen elkaar uitkomen in allerlei originele en vermakelijke spelonderdelen. In dit spelprogramma wordt u uitgedaagd om meer uit u zelf en anderen te halen. Competitie én heel veel plezier met elkaar beleven staat centraal. Teambuilding gaat immers om veel meer dan alleen winnen of verliezen. Met een (vette) knipoog wordt daarbij ook gekeken hoe het allemaal tot stand kwam. Deugde het allemaal?

    We nodigen u graag uit om meer uit uzelf en uit anderen te halen!
    Zoals de naam van het spelprogramma al aangeeft, gaat de competitie met elkaars groepen hand in hand met de manier wáárop er wordt gewonnen en verloren. Met een knipoog hebben we het dan ook over de ‘nieuwe deugden’ zoals: doorzettingsvermogen, humor, flexibiliteit, leiderschap, charisma, collegialiteit, sportiviteit, etc. Winnen en verliezen krijgt op die manier een leuke andere mindset erbij.

    Natuurlijk is het de bedoeling dat zoveel mogelijk activiteiten geschikt zijn voor alle deelnemers en dat ze de mogelijkheid hebben om te schitteren, maar ook om iets van anderen op te pikken!

    Dames en heren, wij presenteren de winnaars!
    Aan het einde zal duidelijk worden welk team de spelonderdelen heeft 'gewonnen' en of de manier waarop dat gebeurde ook echt 'deugde'! Uiteraard wordt deze uitslag op vrolijke wijze samengevat in de finale!

    Volstrekt unieke onderdelen!
    Art of Events hecht zeer aan originaliteit! Alle spelonderdelen zijn daarom in eigen beheer ontwikkeld. U hoeft dus niet bang te zijn dat uw deelnemers het al eens ergens hadden meegemaakt! Daarnaast mag u van ons verwachten dat we de onderdelen maximaal op uw mensen, het weer en de plaats waar het gaat plaatsvinden, aan zullen passen. 

    Bij Art of Events bieden we graag op maat gemaakte activiteiten aan. 

    Referenties:

    Novartis
    "Een leuk, interactief programma! Een aanrader als je houdt van competitie op een gezellige manier. We hebben erg gelachen en ondertussen nog veel gedaan. Fijn dat iedereen mee kon doen en het leuk vond want dat lukt niet altijd!"

    Stichting Xmotion
     “Erg gelachen en supertoffe onderdelen! Met name de balkonscène met Romeo en Julia was een succes. Leuke warming- up met ‘elkaar dood schieten’. De begeleiders wisten goed om te gaan met de fanatieke valsspelers onder ons.” 


    Vul voor meer informatie over dit leuke uitje, of een vrijblijvende offerte,  het aanvraagformulier in!

    25 - 500 personen

    Samen werken aan de grootste Chainreaction ooit!
    Ken je een chainreaction? Het lijkt op Domino D-Day, maar met meer dan alleen dominostenen. Wij werken met een diversiteit aan verschillende materialen, om tot een origineel bouwwerk te komen. In teams zijn jullie  verantwoordelijk om een segment van de chainreaction te bouwen.

    Laat hierbij je eigen creativiteit en bouwinzicht de vrije loop. Blijf wel communiceren, want alle segmenten moeten naadloos op elkaar aansluiten,  zodat je uiteindelijk eindigt met één grote chainreaction-finale!

    De Chainreaction XXL combineren met een lunch of diner? Ook dit regelen we!

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    20 - 2000 personen

    Over deze pagina

    Een teambuilding is niet alleen leuk, het is ook samenwerken met collega's. Samen ervaringen op doen, samen lachen of angsten overwinnen. Samen met je team iets meemaken buiten het werk om. Goed voor het groepsgevoel.


    Check de website www.wegmetdebaas.nl/teambuilding/nederland en vindt een teambuilding naar wens.