Teambuilding in Bergen op Zoom

Filteren

Filters

Activiteiten: Spel & Ontspanning
Citygames & Beachgames
Topkeuze: Sportief & Actief
Kookworkshop & meer
Inspirerende Creatieve uitjes
Verbindende Teambuilding activiteiten
Eten, Drinken, & Feesten
Onvergetelijke Incentives/ buitenlandse reizen
Online
Zoekwoord
Zoekwoord
Gebied
Personen 0+
0
0
500
0500+
248 uitjes gevonden gevonden gebaseerd op de volgende filters
  • Teambuilding
  • Plaats, regio of provincie: Bergen op Zoom
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Eten uit de streek is duurzaam. En in deze tijd wil iedereen graag duurzaam bezig zijn. Bij het workshop thema Streekbeleving bieden wij diverse buitenkook workshops aan waarbij wij werken met streekproducten uit die streek.

    En er zijn héél veel streken in Nederland. Gelukkig maar, want daardoor heb je in iedere streek weer een unieke kookworkshop.

    We starten met het hele team op een mooie locatie in een streek in Nederland.
    Na de koffie en thee volgt de uitleg van de dag. Het gezelschap wordt verdeeld in teams en ieder team heeft een smartphone en krijgt een unieke codenaam. Nadat je die hebt ingevoerd gaat de tocht beginnen.
    Op tandems, steps, of scooters gaan jullie op weg van locatie naar locatie. Bij elke lokale tuinderij of boer liggen heerlijke producten voor jullie klaar. En natuurlijk zal de ondernemer vertellen waarom hij/zij gekozen heeft voor biologische teelt en hoe hij of zij dat doet.
    Leuk, leerzaam en lekker!

    Wil je wildplukken onderweg? Ook dat is mogelijk. Onze wildplukster vertelt graag over haar passie van eten uit de natuur. En ook hier zal  het hele team oogsten uit de natuur. En daar maken wij weer een heerlijk gerecht van later op de dag.

    Elke Streekbeleving kunnen wij aanpassen aan jullie wensen. Veel is afhankelijk van de tijd en het budget uiteraard. Heb je de hele middag dan kunnen er gemiddeld twee of drie lokale boeren bezocht worden.

    Vraag gerust naar de mogelijkheden, wij denken graag met je mee voor een unieke kookworkshop.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in! 

    30 - 200 personen

    Met z’n alle een brandweerpak aan, helm op, instappen, sirenes aan en dan gaan als de brandweer!!! Water en vuur zijn de elementen waarmee en waartegen gestreden wordt. Zo gebruiken we water voor blussen maar ook voor spuitvoetbal. En dat is gegarandeerd pret! Samen bezig zijn, nuttige zaken leren over brand en natuurlijk veel lachen dat zijn de unieke ingredienten van BrandweerSurvival.

    Oefenen in het echt....Door te oefenen in een realistische praktijk situatie ontstaat teamgeest! Een teambuilding event waar verborgen talenten boven komen drijven, waar je mag testen en uit proberen. Fouten maken mag, het kost je een nat pak!

    BrandweerSurvival heeft een eigen oefenterrein, een veilige plaats waar we samen kunnen zijn en kunnen leren. Het komt aan op samenwerking en snelheid. Iedereen voelt zich snel thuis, we kennen de brandweer immers. De teambuilding ontstaat meteen bij binnenkomst in de kazerne.

    Enthousiasme is belangrijk omdat dit gepaard gaat met het natuurlijk gedrag van de mens: ‘hij laat zijn ware ik zien’. Als dit gebeurt kunnen de beste leermomenten worden gecreëerd. En de trainer kan zien hoe zij met een paniek situatie omgaan, flexibiliteit en inlevingsvermogen komen eveneens boven drijven.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    14 - 450 personen

    Ontdek de Kleuren van Samenwerking met de DISC Kwiz!

    Benieuwd naar de dynamiek binnen jouw team? De DISC Kwiz biedt een speelse en interactieve ervaring die inzicht geeft in de gedragsstijlen van jouw teamleden, van de energieke gele kanarie tot de gedetailleerde blauwe dakduif.

    Deze training combineert het DISC-model met boeiende Kwiz-onderdelen en uitdagende opdrachten, waardoor je niet alleen over jezelf leert, maar ook over de verborgen eigenschappen van je collega’s. Het resultaat is beter begrip, communicatie en samenwerking binnen je team.

    De DISC Kwiz is op maat gemaakt voor jouw team en kan worden aangepast aan specifieke behoeften. Wil je het nog persoonlijker maken? Laat je team dan eerst het DISC-model ervaren, zodat we de Kwiz daarop kunnen afstemmen.

    Of het nu binnen of buiten is, de DISC Kwiz past zich aan het weer aan, zodat het plezier en leren altijd doorgaan.

    Klaar om de DISC Kwiz te ervaren? Neem contact met ons op en creëer een onvergetelijke, leerzame ervaring voor jouw team. 

    Vul het aanvraagformulier in voor meer informatie of een vrijblijvende offerte!

    5 - 250 personen

    Jullie teamverhaal zichtbaar gemaakt door kunst, voor altijd aanwezig op jullie kantoorwand.

    De Art of Personalities maakt jullie teamdynamiek zichtbaar. Niet in een rapport dat na twee weken in een la verdwijnt, maar in een collectief kunstwerk dat op jullie kantoorwand blijft hangen.

    Samen onderzoeken teamleden hun persoonlijkheden, werkstijlen en onderlinge verbindingen via creatieve samenwerking. Het eindresultaat is tastbaar en blijvend: een uniek artwork dat laat zien wie jullie zijn als team.

    Doelen & Voordelen:

    • Zichtbare teamdynamiek - Persoonlijkheden en werkstijlen worden tastbaar gemaakt door kunst.
    • Betekenisvol inzicht - Open gesprekken over sterke punten en hoe jullie samenwerken.
    • Blijvend resultaat - Een collectief kunstwerk dat op jullie kantoorwand hangt, jaar na jaar.
    • Geen rapport dat verdwijnt - Jullie teamverhaal blijft zichtbaar op de plek waar jullie elke dag werken.

    Workshop details:

    • Groepsgrootte: Voor groepen van 4 tot 2000 deelnemers
    • Inbegrepen: Een volledig afgestemde workshop, alle materialen, professionele begeleiding en het afgewerkte kunstwerk, klaar om direct op te hangen in jullie kantoor
    • Investering: Vanaf €60 pp (min. €1000) | 2-5 uur
    • Prijs afhankelijk van: Omvang, materialen en complexiteit van jullie project

    Ideaal voor:

    • Teams met communicatie-uitdagingen of persoonlijkheidsconflicten
    • Nieuw samengestelde of herstructurerende teams die elkaar beter willen begrijpen
    • Cross-functionele teams die hun samenwerking willen versterken
    • Leiderschapsteams die inzicht zoeken in management- en communicatiestijlen
    • Projectteams bij de start van nieuwe initiatieven
    • Waarschijnlijk jullie team!

    Geen artistieke ervaring vereist

    Over About Collab
    Wij zijn een creatief ontwikkelingsatelier dat teams en organisaties verbindt door de kracht van kunst en creativiteit. Onze betekenisvolle, speelse interventies combineren creativiteit met bedrijfsdoelstellingen en leveren blijvende impact voor jullie team.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    4 - 2000 personen

    Bereik de top in het Klimbos en verleg grenzen met collega's.

    Een bedrijfsuitje bij het Klimbos is leuk en verbindend. Ga samen de uitdaging aan en werk aan teambuilding met je collega’s door het parcours tussen de boomtoppen af te leggen. Je bent lekker buiten en het kantoor lijkt even héél ver weg.

    Iedereen kiest zijn eigen route en bepaalt daarmee zelf hoe hoog hij/zij gaat, geschikt voor iedereen dus! 

    Indien gewenst kan het klimuitje ook uitgebreid worden met bijvoorbeeld een bbq. Neem contact met ons op over de mogelijkheden.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    1 - 200 personen

    Kies 1 van onze teambuilding activiteiten met spellen in het thema van een bekend bordspel:

    • Kolonisten - gezellig en actief
    • Token to Travel - sportief en tactisch
    • Herres op de Hei - lachwekkend en laagdrempelig

    Een van onze instructeurs komt jullie kant op om de activiteit te begeleiden. Elke activiteit bestaat uit meerdere originele spellen die in teams worden gespeeld. Bij alle spellen kunnen punten verdiend worden. Het team dat uiteindelijk de meeste punten heeft, wint een klein prijsje!

    Locatie:

    • We spelen op een locatie van jullie keuze
    • Wat we nodig hebben is een groot grasveld
    • Het grasveld moet per auto makkelijk bereikbaar zijn

    Slecht weer? Daarvoor hebben wij een leuk alternatief, de Pubgames, die binnen gespeeld kunnen worden. Ook deze activiteit is in teams en bestaat uit diverse spelletjes.

    De activiteiten kunnen met 10 tot 30 personen worden gespeeld.
    Als er meer dan 30 personen zijn, splitsen we de groep in tweeën.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!


    Prijsindicatie:De kosten bedragen €22,50- per persoon + een reiskostenvergoeding van €0,25 per km (gerekend vanaf Buren, Gelderland).

    10 - 90 personen

    Hakaworkshops is Haka Workshop specialist van Nederland. De leukste workshops op de mooiste plekken, bij u op de zaak, in de tuin achter het bedrijf, horecalocaties, bos, duin, strand, park. Afhankelijk van het weer kan de workshop binnen of buiten

    Keuze uit drie verschillende haka workshops:

    Haka Creative Workshop
    Teams maken zelf een haka en presenteren die aan elkaar. 60 tot 120 minuten - 10 tot 100 personen (per tijdslot) (meest gekozen door klanten) 

    Haka Authentic
    Ka Mate Haka de haka die die het herenrugby-team sinds 1905 doet vóór aanvang van hun rugby wedstrijden). 15 tot 45 minuten - 10 tot 1000 personen (per tijdslot)

    Haka Maatwerk
    (Haka tekst, moves en mimiek speciaal gemaakt voor u) - 10 tot 40 minuten - 50 tot 1000 personen

    De Haka staat garant voor plezier, kracht en verbinding, het is energiek, creatief, uitdagend, 'inclusief' en uniek. Het versterkt de team spirit en zet de toon van de dag. Het geeft elke deelnemer en de groep als geheel een onuitwisbare herinnering aan de dag. Het is een kleurrijke en informele setting.

    Tijdens de workshop maken we foto's en korte filmpjes en maken we één Haka groepsfoto.

    Aanbieding inclusief:

    1. Haka Workshop bandana voor elke deelnemer,
    2. Foto & Video impressie (waaronder groepsfoto). Alles beschikbaar voor de klant een paar uur na de workshop, zodat u die bij bijvoorbeeld borrel of afsluiting zou kunnen laten zien.
    3. Geluid
    4. Gebruik van beamer in overleg

    LinkedIn-aanbeveling van iemand van Rijksgebouwendienst:

    "Ik heb zelden een evenement meegemaakt waarbij niet alleen ik, maar alle circa 100 deelnemers een workshop zo leuk vonden. Er klonk een hard instemmend gejuich toen onze dagspreker zei dat hij genoten had van de Hakaworkshop.

    Williams' vermogen om met de 1 uur durende workshop iedereen betrokken, enthousiast en geïnspireerd te houden is bijzonder. En naar het einde toe waren de Haka-presentaties van alle teams 'slagroom op de taart'. William zorgde ervoor dat iedereen met een glimlach de rest van het programma deed. Als Haka-master en evenementenorganisator verdient William mijn hoogste aanbeveling."

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

     

    3 - 1000 personen
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Tot op de dag van vandaag is de wetenschap gefascineerd door onze hersenen. Hersenen zijn het complexe orgaan wat ons tot unieke individuen maakt. De Kleurprofilering helpt ons begrijpen welk deel van de hersenen bij ons dominant is. Dit zegt namelijk ontzettend veel over je persoonlijkheid. Ben je snel ongeduldig, neem je makkelijk beslissingen of zie je altijd wat er niet klopt? Zit je vol met dromen en nieuwe ideeën? Heb je veel oog voor de ander of ben je analytisch en precies? Je dominante kleur zegt meer dan je denkt!

    In de Levende Hersentest onderzoeken we op een dynamische en speelse manier welk deel van de hersenen bij jou dominant is. Er worden verschillende vragen gesteld waar de deelnemers direct op moeten reageren. De deelnemers krijgen zo inzicht welk deel van de hersenen dominant is, en welke talenten en tekortkomingen daarbij horen. Met deze inzichten wordt snel duidelijk hoe we beter kunnen omgaan met elkaar en met creatieve- en veranderings-processen. De Levende Hersentest geeft inzicht in hoe we elkaar nodig hebben en waar we elkaar aan kunnen vullen. Teams worden hierdoor sterker, krijgen meer begrip voor elkaar en leren op deze manier samenwerken op een hoog niveau.

    Durf jij kleur te bekennen? Vul dan voor meer informatie het aanvraagformulier in.

    12 - 300 personen

    Over deze pagina

    Een teambuilding is niet alleen leuk, het is ook samenwerken met collega's. Samen ervaringen op doen, samen lachen of angsten overwinnen. Samen met je team iets meemaken buiten het werk om. Goed voor het groepsgevoel.


    Check de website www.wegmetdebaas.nl/teambuilding/nederland en vindt een teambuilding naar wens.