Teambuilding in Bergen op Zoom

Filteren

Filters

teamtest
Activiteiten: Spel & Ontspanning
Citygames & Beachgames
Topkeuze: Sportief & Actief
Kookworkshop & meer
Inspirerende Creatieve uitjes
Verbindende Teambuilding activiteiten
Eten, Drinken, & Feesten
Onvergetelijke Incentives/ buitenlandse reizen
Online
Zoekwoord
Zoekwoord
Gebied
Personen 0+
0
0
500
0500+
249 uitjes gevonden gevonden gebaseerd op de volgende filters
  • Teambuilding
  • Plaats, regio of provincie: Bergen op Zoom
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Een koele creatie, met een scherp randje.

    Zin om je creativiteit eens op een heel andere manier te uiten? Pak dan je handschoenen en gereedschap erbij, want tijdens de Workshop IJssculpturen ga je aan de slag met… precies: ijs! Gewapend met zagen, beitels en houwelen werk je samen met een teamgenoot aan een indrukwekkend kunstwerk – direct uit een blok kristalhelder ijs.

    Misschien heb je weleens een ijssculptuur bewonderd op een bruiloft, winterfestival of televisie. Maar zelf zo’n kunstwerk maken? Dat is andere koek. Tijdens deze workshop ontdek je hoe zo’n ijzige creatie tot leven komt – en je maakt er zelf één, onder begeleiding van een ervaren ijskunstenaar.

    Je vormt een duo en deelt samen één ijsblok. Verwacht een actieve, verfrissende ervaring waarbij smeltwater rijkelijk vloeit – letterlijk. Daarom vindt deze workshop buiten plaats. Een hete zomerdag (denk: 30 graden en volle zon) is dus niet ideaal. Hou daar bij het plannen even rekening mee.

    En het mooiste? Je kunstwerk mag mee naar huis. Mits je een koelbox meeneemt, natuurlijk.

    15 - 250 personen

    Verken de kracht van eenheid terwijl de energie pulst en het ritme weerklinkt in jouw team. Tijdens deze dynamische en plezierige workshop ontdek je in enkele doeltreffende stappen de kunst van het spelen van een meeslepend samba-ritme. Een ervaring die niet alleen klinkt als muziek in de oren, maar ook zorgt voor een ongekende verbinding binnen het team.

    Deze activiteit is gewijd aan het gezamenlijk bouwen van ritme: een kunst die draait om samenwerken, luisteren, afstemmen en als team een solide muzikale basis leggen. Het lijkt misschien uitdagend, maar met deskundige begeleiding wordt het een haalbare en onvergetelijke ervaring.

    Voor wie: écht voor iedereen
    Duur: 45-75 minuten, in overleg. 
    Locatie: Overal mogelijk, ook buiten. Benodigheden: Helemaal niets, bij meer dan 70 deelnemers vragen we jullie een draadloze headset ter beschikking te stellen.

    "Een hele leuke workshop, zeer enthousiast begeleidt. Ongelooflijk om te zien hoe we met een grote groep al snel een goed ritme met verschillende variaties konden maken. Wij hadden deze activiteit als teambuilding en dat was zeer geslaagd!" Waarderingscijfer: 10 
    Marieke G. (Catharinaziekenhuis Eindhoven)  (bron: klantenvertellen.nl)
     
    "Super leuke energizer voor op een evenement. Mooi om de dag mee af te sluiten. En Marnix doet het echt fantastisch!”. Waarderingscijfer: 10 Emel T. (ING)  (bron: klantenvertellen.nl)

    Meer informatie over dit uitje? Mail ons via het formulier of bel ons. We praten heel graag even verder! Vervolgens heb je razendsnel een offerte per mail. 

    15 - 750 personen

    Op zoek naar een leuke teambuilding, kennismaking of bedrijfsuitje? Inspiration Game is een inspirerende en energieke happening vol creativiteit! 

    Aan de hand van een actueel thema in het bedrijf maken jullie in verschillende teams het allerleukste creatieve product. Dat kan bijvoorbeeld een show of theaterstuk, een film, een soap, cabaret, een kunstwerk of een lied zijn. Onder tijdsdruk worden de teams uitgedaagd om alle aanwezige talenten zo goed mogelijk in te zetten en zo goed mogelijk samen te werken. De Game eindigt met een spectaculaire finale waarin alle producten worden gepresenteerd en op een ludieke manier worden gewaardeerd. Wie wordt de winnaar van de Inspiration Game? 

    De Inspiration Game kan op elke locatie gespeeld worden. Wij verzorgen een mobiel atelier met daarin alle spelbenodigdheden: theaterkostuums, schmink, video, licht, geluid, muziek, kunstmaterialen etc.

    Het spel is uitermate geschikt als teambuilding, als bedrijfsuitje of als fusie/reorganisatie-game. De Inspiration Game is een fantastisch evenement om elkaar eens op een andere manier te leren kennen en samen te werken. Een evenement waar nog lang over zal worden nagepraat!

    Wij denken graag samen met u mee over de thema’s en invulling van dit evenement. Vraag ons vooral naar de mogelijkheden!

    25 - 500 personen

    Zijn jullie op zoek naar een origineel bedrijfsuitje waarbij de nadruk ligt op échte verbinding binnen het team, open communicatie en inzicht in elkaars sterke punten? Bij de Tuin der Paradoxen wordt uw groep voor een fascinerende 'totaaluitdaging' geplaatst: het openen van een tiental mysterieuze, Indonesische hardhouten kisten. De combinatie van veelzijdige activiteiten en één gezamenlijk doel maakt dit misschien wel de krachtigste teambuilding game die wij aanbieden!

    Hoe werkt dit personeelsuitje?
    Om de kisten te openen, gaan de teams proactief op zoek naar uiteenlopende opdrachten. Omdat elke organisatie – en elk teamlid – unieke talenten bezit, maken deze opdrachten aanspraak op verschillende disciplines binnen de groep:

    • Cognitief & Creatief: Out-of-the-box denken, puzzels kraken en strategisch samenwerken.

    • Sportief & Actief: Fysieke uitdagingen die blind vertrouwen en teamwork vereisen.

    • Culinair & Spiritueel: Verrassende elementen die de zintuigen prikkelen en zorgen voor ontspanning.

    Verdiepende Teambuilding voor uw Team
    Tijdens deze game wordt de groepsdynamiek direct zichtbaar. Hoe gebruikt men de verschillende kwaliteiten en de rolverdeling die in de groep aanwezig is? Een planmatige aanpak leidt vaak tot een snel resultaat... maar ook de weg ernaartoe is het doel! Het biedt teams de kans om op een informele manier samen te werken en is daarmee de perfecte beloning na een intensief project of als aftrap van een nieuw kwartaal.

    Wilt u investeren in de teamspirit en uw collega's een onvergetelijke dag bezorgen? Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte direct het onderstaande aanvraagformulier in!

    20 - 500 personen

    Zoek je naar een vrolijk en actief dagje uit met je collega’s? Dan is het tijd voor de Company Streetband!
    Dit bedrijfsuitje biedt jullie eerst een welkomstdrankje om te ontspannen en los te komen. Daarna gaan jullie op een energieke manier aan de slag. Iedereen krijgt een drum, shaker of bellen en dan is het tijd om samen muziek te maken!

    In dit Samba Bedrijfsuitje spelen jullie zelf de opzwepende drums van het Braziliaanse Carnaval!
     
    Met gebruik van Braziliaanse instrumenten maken jullie onvervalste Braziliaanse carnavalsmuziek. Geniet van veel interactie en plezier en speel aan het eind van de workshop jullie eigen grooves!
    Dus waar wachten jullie nog op? Vorm jullie eigen Company Streetband en breng het teamgevoel naar nieuwe hoogtes. Boek vandaag nog dit onvergetelijke bedrijfsuitje!

    Stroop jullie mouwen maar alvast op want iedereen wordt 'aan het werk' gezet! 
    Niemand zit aan de kant, dit uitje is (inter)actief. Iedereen krijgt een taak en is onderdeel van de streetband.

    Leuk als bedrijfsuitje/ teamuitje! 
    MLPercussion verzorgt inmiddels al meer dan 20 jaar bedrijfsuitjes, bedrijfsfeesten, workshops, lessen, optredens en muzikale reizen op het gebied van Braziliaanse percussie. Check het filmpje. Dat is een Streetband die Samba speelt en dat is wat jullie gaan doen! 

    Bel ons voor meer informatie of  vul het aanvraagformulier in voor een vrijblijvende offerte!

    10 - 50 personen
    Oh boy do we love the 90s! So much dat we er ook een Citygame over hebben gemaakt.  Terug naar de tijd van Friends, Flippo's Furbies, Jurassic Park, Gabbertje, Barbie Girl en nog veel meer en dat terwijl je ook nog eens lekker buiten bent :)

    Het doel van de 90s  Citygame is om zoveel mogelijk virtuele flippo’s te verdienen in een stad of plaats van jullie keuze. Bij dit hilarische groepsuitje gaan jullie in teams op pad met een tablet of smartphone en wordt je kriskras door het spelgebied gestuurd om GPS locaties te bezoeken. Op deze locaties aangekomen verschijnen er vragen of opdrachten op jullie scherm waarbij het aankomt op kennis over de jaren 90, creativiteit en hier en daar ook een portie lef. Heeft jouw team deze elementen allemaal aan boord? Grote kans dat jullie dan als winnaars uit de bus komen en ervandoor gaan met de hoofdprijs!
     
    Allereerst worden jullie door een professionele entertainer ontvangen op een gezellige (horeca)locatie in de buurt van het speelgebied. Hier wordt de speluitleg gegeven, het benodigde spelmateriaal uitgedeeld en de teamindeling bekend gemaakt. Vervolgens worden jullie terug in de tijd geslingerd en begint jullie jacht naar de flippo’s. 90s Quizvragen, foto- en video-opdrachten, creatieve uitdagingen en een
    breinbrekende zoektocht naar de Gouden Flippo staan jullie te wachten op weg naar de top. Eenmaal terug op locatie worden de winnaars bekend gemaakt. 
     
    Voor wie
    Uitermate geschikt voor grote en diverse groepen, personeelsuitjes, eindejaarsuitjes, bedrijfsuitjes, teamuitjes als opwarmertje van uw personeelsfeest.
    20 - 500 personen

    Een dynamische dag midden in de natuur. Robinson Uitje, overleef jij de eilandraad?

    Ons Robinson Uitje is afgeleid van het bekende televisie programma waarin 20 - 26 kandidaten proberen te overleven op een onbewoond eiland. Dit doen ze door het zoeken naar eten en organiseren van onderdak. Daarnaast strijden ze tegen elkaar door verschillende proeven.

    Tijdens ons Robinson Uitje worden de deelnemers in groepen ingedeeld en moeten ze tegen elkaar strijden om de meeste proeven te winnen. Het team dat de meeste punten heeft behaald wint te strijd!

    Samenwerking, rivaliteit, tactisch spel en inventiviteit komen terug in het unieke Robinson uitje. Een uitdaging voor iedereen!

    Hoe verloopt een Robinson Uitje?

    We verzamelen op een locatie in de natuur, op het strand of op jullie eigen locatie. Na een korte uitleg door de instructeurs worden de teams ingedeeld en wacht jullie een aantal uitdagende proeven die jullie in teams tegen elkaar zullen uitvoeren.

    • Iedere proef is anders, maar al onze Robinson uitjes bevatten een aantal vaste proeven: de vuurproef, brancard race & het katapult spel.
    • Afhankelijk van jullie wensen en de samenstelling van de groep vullen we deze aan. Je kunt denken aan hindernis proeven, balproeven, fysieke proeven, kennisproeven en natuurlijk kan ook de gevreesde eetproef worden opgenomen in het spel.
    • Kortom het Expeditie Robinson uitje staat garant voor een flinke dosis teambuilding, dynamiek en een heleboel lol!

    Robinson Uitje programma

    Om een beetje een idee te krijgen van hoe de dag eruit gaat zien, hebben wij een voorbeeld programma gemaakt.
    Uiteraard kunnen de tijden nog wisselen.

    13:00 Aanvang
    13:15 Uitleg, introductie en team indeling
    13:30 Proef 1 - 3
    14:15 Drink pauze
    14:30 Proef 4 - 6
    15:15 Prijsuitreiking en afsluiting

    Wat is een Robinson Uitje?
    Het Robinson Uitje is een gevarieerd uitje op basis van het bekende televisieprogramma. Door de variatie in het uitje is het zowel geschikt voor minder fitte als sportieve personen. De verschillende onderdelen hebben allemaal hetzelfde doel: winnen. Hierdoor zullen de deelnemers extra gebrand zijn om van de andere teams te winnen! Het kan een leuke en uitdagende manier zijn om samenwerking en teambuilding te bevorderen, en om deelnemers uit hun comfortzone te halen.

    Onderdelen van het Robinson Uitje
    Tijdens het Robinson Uitje gaan jullie met de andere teams de strijd om de overwinning aan! Jullie gaan een aantal verschillende onderdelen uitvoeren. Onderstaand een overzicht van de onderdelen.

    • Vuurproef
    • Evenwichtsproef
    • Eetproef
    • Waterproef
    • Katapultproef
    • Brancardproef

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in

    20 - 500 personen
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    De meest onvergetelijke teambuilding is Ontvoer je Baas! Een zinderend, sensationeel event waarin het hele bedrijf alle talenten in moet zetten om de baas te bevrijden uit een benarde situatie.

    Nadat iedereen in een spannend filmpje heeft gezien dat de baas ontvoerd is, wordt duidelijk dat de ontvoerders een groot bedrag aan losgeld eisen voor de vrijlating. Gelukkig valt er geld te verdienen door in teams verschillende uitdagingen aan te gaan, waarbij de teams getest worden op vindingrijkheid, samenwerking, communicatie, creativiteit, flexibiliteit en inlevingsvermogen. In steeds weer onverwachte situaties worden de teams gestimuleerd hun samenwerking te verbeteren. Hopelijk doet iedereen zijn best om de geliefde baas weer vrij te krijgen!

    Het programma wordt afgesloten met een spannende finale verpakt in een speciale DWDD-uitzending waarin de beste teams tegen elkaar opnemen om te bepalen welk team het meeste losgeld heeft verzameld. Als alles goed gaat wordt de baas daarna hopelijk weer vrijgelaten...

    Krijgen jullie de baas weer veilig terug? De dag is spannend, energiek en onvergetelijk! Een ontzettend leuke manier om aan teambuilding te doen, of als kennismaking. Hier wordt zeker nog lang over nagepraat!
    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    25 - 213 personen

    Ontdek de kracht van teamwork met deze unieke activiteit vol arcadestijl mini-games!

    Het doel van Synergyk is om door middel van het benutten van ieders talenten de regels van de verschillende retrostijl minigames te ontdekken. Hoe sneller je als team begrijpt wat de bedoeling is, hoe meer punten je kunt behalen.

    Ieder team (4-6 personen) krijgt een Synergyk console, een manual en een combinationbook. Deze zijn alledrie nodig om de minigames te kunnen spelen.

    Het spel wordt begeleid door een AI robot die vertelt wat de bedoeling is. De minigames volgen elkaar snel op en elke keer ga je opnieuw uitvinden wat de bedoeling is van het spel.

    De verschillende minigames, die een combinatie zijn van puzzels, coördinatie en andere vaardigheden, geven elke speler de kans om zijn of haar talenten te gebruiken. De 8-bits muziek en de stijl van de minigames geven deze activiteit een nostalgische jaren '80 uitstraling.

    Het spel stimuleert samenwerking: deelnemers kunnen de spellen niet in hun eentje spelen en moeten dus op hun teamleden vertrouwen om vooruit te kunnen komen. Het gaat vooral ook om het inzetten van ieders kwaliteiten! Door de kleine groepsgroottes moet iedereen ook wel meedoen. Ieder team speelt bovendien in dezelfde setting en krijgt dus gelijke kansen.

    Resultaten van Synergyk:

    • Het opbouwen van een sterke teamdynamiek
    • Communicatie 
    • Probleemoplossend vermogen
    • Het bij elkaar brengen van verschillende informatie
    • Het inzetten van ieders kwaliteiten
    • Procesverbetering 

     

    20 - 75 personen

    Escape City is een spel waarin jullie in teams anderhalf uur de tijd hebben om te ontsnappen uit de stad. Dit doe je door raadsels en puzzels op te lossen. Voor je aan het spel begint krijgt elk team een tablet en een escape bag. Tijdens het spel zijn jullie voortdurend in contact met de game master. Hij houdt jullie goed in de gaten en stelt je gedurende het spel vragen om je sneller te helpen ontsnappen. Daarnaast geeft hij je ook tips en let op: deze kunnen onverwachts en uit alle hoeken komen.

    Het spel is in grote en kleine groepen te spelen en is voor jong en oud. Of je het nu als teamuitje, familiedag of met vrienden speelt. Het uitje is zeer geschikt voor allerlei gelegenheden.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    11 - 250 personen

    Red Light Green Light, hét survival groepsuitje van dit moment!
    Van de film de Hungergames tot nu de spraakmakende Netflix serie de Squid Game! Iedereen heeft het er over en wordt nu al als het meest populaire groepsuitje voor het komende jaar genoemd. Het Red Light Green Light is op deze spellen gebaseerd.

    Wat is Red Light Green Light voor activiteit?
    Het actieve spel is gebaseerd op de populaire Netflix serie the Squid Game. Alle deelnemers van dit teambuildingsuitje zijn je concurrenten. Tegelijk moet je wel op het goede moment met elkaar samenwerken. Ideaal voor bijvoorbeeld een bedrijfsuitje, vrijgezellenfeest of een uitje met vrienden. Het minimum aantal deelnemers is 30.

    Hoe werkt het spel?
    Het spel start als de Frontman de groep toespreekt. Vervolgens splitsen we de groep op in teams van 6 personen. Iedere deelnemer krijgt een T-shirt met een persoonsnummer (heb jij 456?).

    De teams spelen 6 verschillende games, waarin je als team én individueel werkt. Tijdens de rondes komen de uit de serie bekende Games aan bod, zoals Red Light Green Light (Annemaria Koekkoek), Cut a shape (vormpjes prikken) of Tug of War (touwtrekken). Net zoals in de serie kun je er voor kiezen om zelfstandig te werken, of om elkaar te helpen de prestatie van het team te verbeteren. Door de tijdslimiet die aan de games zit, neemt de spanning toe. Een ware race tegen de klok!

    Na deze 6 verschillende rondes, eindigt één team als het beste team. Nu begint de afvalrace, want er is op het einde maar één winnaar van de game. Wie eindigt er na deze spannende finale als de Inktvis koning of koningin?  

    Voor wie is het spel bedoeld?
    Dit groepsuitje is te spelen voor groepen vanaf 30 personen. Door de verschillende onderdelen is het ook geschikt voor grotere groepen tot wel 200 personen. Hoe meer deelnemers, hoe meer onderdelen het spel heeft. Alle deelnemers kunnen het spel tegelijk spelen.

    Hoe lang duurt het?
    De duur van het spel is 2 tot 2,5 uur. Dit is inclusief een korte pauze, waarin de deelnemers even kunnen uitrusten, wat drinken en eventueel tactiek kunnen bespreken.

    Wat is inclusief?

    • · Professionele spelbegeleiders in de bijbehorende kostuums
    • · Een T-shirt met persoonsnummer tijdens de game (daarna weer inleveren)
    • · Minstens zes rondes met welbekende games
    • · Attributen om de games te kunnen spelen
    • · Finalespel voor de zes beste deelnemers
    • · Een prijs voor de gedoodverfde winnaar van het spel


    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in. 

    30 - 250 personen

    Stap samen met je team in een onvergetelijke ervaring en bekijk Nederland vanuit de lucht tijdens dit exclusieve bedrijfsuitje. Een unieke combinatie van spanning, beleving en samenwerking.

    Tijdens dit uitje worden jullie ontvangen op een locatie naar keuze, waar het programma start met een korte introductie en safety briefing. Vervolgens worden jullie op een ludieke manier – vaak met stoere legervoertuigen – naar het helipoint gebracht. Daar staat de helikopter al klaar en begint het echte avontuur.

    In kleine groepen van drie tot maximaal zes personen maken jullie een indrukwekkende vlucht boven de omgeving. Het uitzicht, het opstijgen en het gevoel van vrijheid zorgen voor een ervaring die deelnemers niet snel vergeten. Na afloop keert iedereen terug naar de locatie, waar het programma optioneel wordt uitgebreid met een borrel, diner of barbecue.

    Highlights

    • Spectaculaire helikoptervlucht boven Nederland
    • Uniek transport naar het helipoint (o.a. legervoertuigen)
    • Geschikt voor groepen vanaf ±16 personen
    • Mogelijk op diverse locaties in Nederland
    • Uit te breiden met catering of dagprogramma

    Interesse? Neem contact met ons op – wij denken graag met je mee en stellen een uitje samen dat volledig aansluit op jullie wensen.

    30 - 298 personen

    Heb je altijd al eens in een echte spel show willen zitten? Samen met je vrienden of familie maken jullie je eigen versie van het grandioos populaire 30 SECONDS!
    Het spel is over de hele wereld bekend. Van jong tot oud, iedereen kan het en doet het.

    Onze ervaren regisseurs komen naar jullie toe en bouwen een volledige studio compleet met camera’s, licht en decor!
    Wij zorgen voor een onvergetelijke beleving. Zelfs de meest doorgewinterde spelers kunnen hun hart ophalen met de nieuwe kaartjes. En mocht je liever jurylid willen zijn om te zien of alles eerlijk verloopt, dan mag jij natuurlijk de host zijn, inclusief glitterjasje!

    Denk jij dat jij dit makkelijk kan winnen? Think again! Elke 20 minuten komen wij met een unieke uitdaging die het spel volledig op zijn kop zet: wissel van team, scoor dubbele punten, bedenk zelf kaarten en nog veel meer. Deze activiteit staat garant voor plezier, strijdlust en een gezonde dosis humor!

    Alle mooie momenten worden gefilmd en samengevoegd tot jullie eigen compilatiefilm. Zo kun je jullie activiteit eindeloos blijven beleven.

    10 - 9999 personen

    Een spannende, leuke en een unieke beleving!
    Communicatie is van levensbelang in een team. Het verbindt collega's waardoor ze elkaar gaan vertrouwen en optimaal gaan samenwerken! Wij hebben hier een leuke en uitdagende teambuildingsactiviteit voor ontwikkeld waarin deelnemers ervaren hoe een ander communiceert en van elkaar leren hoe het beste met elkaar te communiceren. The case: Europol heeft twee geheimzinnige kisten weten te onderschepen. Volgens de inlichtingen kunnen de kisten niet te dicht bij elkaar komen. De specialisten van Europol zijn stuk gelopen met het kraken van codes om de kisten open te krijgen. Alleen jullie als externe communicatie experts kunnen dit mysterie ontrafelen en een ramp voorkomen!

     Wat staat je te wachten bij The Communication Box?
    Je hebt als team 2 boxen die uit elkaar staan. Het team wordt in tweeën gesplitst. Door goed met elkaar te communiceren kun je beide boxen open maken. Laat zien dat jullie onderlinge communicatie van wereldniveau is. Verbaal door een portofoon, non-verbaal zoals liplezen, gebarentaal en tekenen. Voor jullie maakt het niks uit want jullie begrijpen elkaar in iedere vorm! Laat zien wat teamwork is en test het oplossend vermogen in deze razend spannende Case. Puzzel samen in verschillende groepen naar de oplossing van het mysterie en help hierbij Europol. Een supergave teambuildingsactiviteit gericht op goede communicatie binnen een team!

    Vraag vrijblijvend een offerte aan via onderstaand aanvraagformulier!

    Nieuwsgierig naar meer van onze spannende teambuilding activiteiten? Klik op het tabblad andere activiteiten van dit bedrijf voor nog veel meer activiteiten. zoals onder andere; Moorddiner, Help! De directeur is ontvoerd, Escape in the city.

    6 - 5000 personen

    Zijn jullie op zoek naar een krachtig bedrijfsuitje of een inhoudelijke teamtraining waarbij succesvol samenwerken centraal staat? Ontdek het Samenwerkings Bordspel, een uniek en interactief spel waarbij je leert over samenwerken vóór en dóór het samen te doen!

    Hoe werkt deze teambuilding activiteit?
    Het spel wordt gespeeld in subgroepen van 4 tot 5 personen en wordt begeleid door een professionele facilitator. Deze begeleider stemt de inhoud direct af op de groep en de actuele situatie binnen jullie organisatie. Tijdens de game worden jullie uitgedaagd op vier essentiële pijlers van samenwerking:

    • Ideeën: Hoe bedenk je ze, en nog belangrijker: hoe realiseer je ze samen?

    • Ondernemen: Experimenteren, proactieve energie tonen en daadkracht inzetten.

    • Samen doen: Elkaar écht leren kennen, kennis delen en elkaar durven aanspreken.

    • Verbinden: De perfecte balans vinden tussen ijzersterke prestaties en oprecht plezier.

    Tijdens de opdrachten staan onderzoeken, afstemmen, luisteren, communicatie en het delen van inspiratie centraal.

    Maatwerk: Jouw DNA in het spel
    In de afgelopen jaren hebben wij talloze varianten van dit samenwerkingsbordspel ontwikkeld, gericht op actuele thema's zoals Communicatie, Innovatie en Veiligheid. We maken graag een aantal opdrachten op maat, zodat ze perfect aansluiten bij de actualiteit binnen uw organisatie.

    Het is mogelijk om een custom made bordspel te krijgen dat naadloos aansluit op de kernwaarden, missie en visie van jullie bedrijf. Wij zetten dit spel in als losse teambuilding activiteit, maar ook als teamtraining binnen complete programma's. Dat kan jullie eigen programma zijn of wij kunnen een geheel trainingsprogramma voor jouw bedrijf verzorgen.

    Het resultaat op de werkvloer
    Deze teamgame levert veel meer op dan alleen een gezellige dag. Het resultaat is merkbare verdieping en hernieuwde energie. Deelnemers krijgen een vernieuwd beeld bij de vele verschillende aspecten van samenwerken en inzicht in hun eigen persoonlijke 'samenwerkingsvoorkeur'. Iedereen gaat naar huis met praktische tips en persoonlijke actiepunten waar men op de werkvloer direct mee aan de slag kan.

    Klaar voor een personeelsuitje met échte impact? Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in. Wij vertellen u graag meer over de mogelijkheden!

    4 - 100 personen

    Over deze pagina

    Een teambuilding is niet alleen leuk, het is ook samenwerken met collega's. Samen ervaringen op doen, samen lachen of angsten overwinnen. Samen met je team iets meemaken buiten het werk om. Goed voor het groepsgevoel.


    Check de website www.wegmetdebaas.nl/teambuilding/nederland en vindt een teambuilding naar wens.