Teambuilding in Bergen op Zoom

Filteren

Filters

Activiteiten: Spel & Ontspanning
Citygames & Beachgames
Topkeuze: Sportief & Actief
Kookworkshop & meer
Inspirerende Creatieve uitjes
Verbindende Teambuilding activiteiten
Eten, Drinken, & Feesten
Onvergetelijke Incentives/ buitenlandse reizen
Online
Zoekwoord
Zoekwoord
Gebied
Personen 0+
0
0
500
0500+
244 uitjes gevonden gevonden gebaseerd op de volgende filters
  • Teambuilding
  • Plaats, regio of provincie: Bergen op Zoom
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Het belooft een spannende strijd voor het hele gezelschap te worden. Jullie moeten allerlei opdrachten volbrengen en van alle markten thuis zijn om aanspraak te maken op de titel 'Alleskunner'. Afhankelijk van de grootte van uw gezelschap gaat u individueel of in teams aan de slag. Zo zullen jullie bijvoorbeeld (letterlijk) door het oog van de naald gaan en zo snel mogelijk een ballon opblazen totdat hij knapt... En wie kan het beste leeftijden en gewichten inschatten? Als je gedurende alle spellen niet als laatste eindigt en de meeste punten weet te verzamelen dan win je de hoofdprijs en mag je jezelf "De Alleskunner" noemen!

    Uiteraard hoort bij dit event een enthousiaste spelmeester, die de actie van gepast commentaar zal voorzien en alles in goede banen zal leiden.

    Natuurlijk is het niet zo dat wij de verliezende kandidaten met een oneerbiedig “tot nooit meer” naar huis sturen, zoals in het TV programma. Via een puntentelling houden we bij wie de taken het beste weet te volbrengen en komen we er achter wie de echte “Homo Universalis” is.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    Prijs:
    10 - 19 personen: € 37,50 p.p. excl. BTW
    20 - 29 personen: € 34,50 p.p. excl. BTW
    30 - 39 personen: € 31,50 p.p. excl. BTW
    vanaf 40 personen: € 27,50 p.p. excl. BTW

     

    Boekt u dit uitje in december? Dan speelt u dit hilarische spel in gezellige kerstsferen en voegen wij een "kerstachtig-tintje" aan de opdrachten toe. 

    10 - 100 personen

    Team 1... Ready?... GO! Het eerste team gaat de uitdagingen van het circuit te lijf onder het gejuich van het publiek. Maar wordt dit ook de snelste tijd?

    Van Pitstop tot Pimp Shop!
    Van ontwerp naar complete zeepkist, tot wel 20 teams. Wie zijn verantwoordelijk voor het constructieve en creatieve deel? En wie spelen de games om munten te verdienen? Welke deelnemers gaan shoppen in de Pimp-My-Ride Shop voor onmisbare onderdelen?

    Verkrijgbaar zijn de meest waanzinnige accessoires als ’dikke’ uitlaten, ’bling-bling’ zijspiegels, zwaailichten, alarmsystemen, LED verlichting, bull-bar en full size bumper, kentekenplaten met inspirerende teksten, Mario Kart outfit, etc.

    Grand Prix… action!
    In een waanzinnig spannende tijdrit voeren de chauffeurs een aantal zenuwslopende opdrachten uit met de zeepkist. Een combinatie van techniek, vernuftige uitvoering en snelheid maakt een winnend zeepkisten team…

    Een remwegtest wordt gevolgd door een chauffeurswissel, waarna een foutloze slalom leidt naar de whoop-de-doo’s en scherpe bochten in het circuit. Wat is de eindtijd? Hoeveel strafseconden worden erbij opgeteld? Kortom… Wélk team wint de race op tijd?

    Programmaduur: 2½ uur.
    Vul voor meer informatie of vrijblijvende offerte over dit bedrijfsuitje/ teamuitje het aanvraagformulier in!

    20 - 250 personen

    Hoe staat je team ervoor? Functioneert het als geheel? Zit iedereen op de juiste plek? Welke talenten zijn er aan boord en welke tekortkomingen zijn er? Voelt iedereen verantwoordelijkheid? Is er sprake van ownership? En mag dit allemaal open besproken worden? Mag je complimenten en feedback geven? Kortom, is het team in contact met elkaar? Of kunnen we elkaar nog ergens helpen?

    Het is in deze tijd belangrijk om te weten hoe jullie team in elkaar zit. Wat is jullie kracht en talent en wat is er niet aanwezig in dit team? We zorgen dat jullie na deze training weten wat jullie teamprofiel is en waar jullie samen voor gaan staan richting de toekomst. We gebruiken verschillende inzichtelijke, creatieve, visuele en praktische werkvormen om jullie te inspireren.

    Neem snel contact op voor een Team APK! Er zijn verschillende vormen mogelijk, inzetbaar bij de startup van (zelfsturende) teams, maar ook in teams die al langer samenwerken en het gevoel hebben er meer uit te kunnen halen of gewoon als gezonde teambuilding. 

    8 - 20 personen

    Op zoek naar een leuke teambuilding, kennismaking of bedrijfsuitje? Inspiration Game is een inspirerende en energieke happening vol creativiteit! 

    Aan de hand van een actueel thema in het bedrijf maken jullie in verschillende teams het allerleukste creatieve product. Dat kan bijvoorbeeld een show of theaterstuk, een film, een soap, cabaret, een kunstwerk of een lied zijn. Onder tijdsdruk worden de teams uitgedaagd om alle aanwezige talenten zo goed mogelijk in te zetten en zo goed mogelijk samen te werken. De Game eindigt met een spectaculaire finale waarin alle producten worden gepresenteerd en op een ludieke manier worden gewaardeerd. Wie wordt de winnaar van de Inspiration Game? 

    De Inspiration Game kan op elke locatie gespeeld worden. Wij verzorgen een mobiel atelier met daarin alle spelbenodigdheden: theaterkostuums, schmink, video, licht, geluid, muziek, kunstmaterialen etc.

    Het spel is uitermate geschikt als teambuilding, als bedrijfsuitje of als fusie/reorganisatie-game. De Inspiration Game is een fantastisch evenement om elkaar eens op een andere manier te leren kennen en samen te werken. Een evenement waar nog lang over zal worden nagepraat!

    Wij denken graag samen met u mee over de thema’s en invulling van dit evenement. Vraag ons vooral naar de mogelijkheden!

    25 - 500 personen

    Wij zijn verheugd om jou te kunnen helpen bij het organiseren van een spannende en interactieve quizavond vol met oer-Hollandse gezelligheid.

    Onze Gek op Holland Quiz zal jullie uitdagen met vragen over de Nederlandse cultuur, tradities, muziekfragmenten raden en meer... Maar dat is niet alles!

    Om het spel nog dynamischer te maken, werken we met een geavanceerd buzzer systeem. Elk team krijgt zijn eigen buzzer, waarmee de teamleden kunnen buzzen om als eerste te reageren op de open vragen, of op het juiste antwoord te drukken bij de meerkeuze vragen. Dit zorgt voor een competitieve sfeer en voegt een extra dimensie toe aan de quizervaring.  Met één druk op de knop kunnen de teams hun kennis en snelheid bewijzen terwijl ze strijden om de titel van "Ultieme Holland Kenners".

    Onze professionele quizmaster zal de avond in goede banen leiden en de teams begeleiden tijdens de quiz. Hij zal de vragen stellen en zorgen voor een vlotte en vermakelijke spelervaring voor alle deelnemers. Naast het buzzer systeem en de quizmaster, zorgen wij ook voor alle benodigde audiovisuele apparatuur, inclusief geluidssysteem enprojectiescherm om ervoor te zorgen dat jullie quizavond een groot succes wordt.

    Aan het einde van de quiz wordt het winnende team bekend gemaakt en wordt de Most Event Hoofdprijs uitgereikt aan de Ultieme Holland Kenners!  Neem jij de prijs mee naar huis? 

    5 - 400 personen

    Een roofvogel workshop als actief bedrijfsuitje. Wij leren u op ambachtelijke wijze de verschillende valkerijtechnieken en het zelf vliegen met roofvogels, zoals deze traditionele kunst al eeuwen van meester op gezel wordt overgedragen.
     
    Hoe beleeft u de Valkerij Proeverij?
    U komt oog in oog met de roofvogels, gaat er zelf mee vliegen en ervaart tijdens deze roofvogel workshop de intense emotie van het valkenier zijn.

    Duur:
    Het programma duurt ongeveer 2 uur maar kan naar wens ook wat korter of iets langer. We vinden het van belang dat de deelnemers in alle rust met de roofvogels en uilen kunnen werken.

    Waar:
    Datum, tijd, locatie en programma zijn maatwerk. Onze teams komen graag naar elke gewenste locatie maar het kan natuurlijk ook op een van onze locaties.

    Vul voor meer informatie of vrijblijvende offerte onderstaand aanvraagformulier in!

    10 - 60 personen

    Een bloedstollend cyberavontuur: Gehackt!
    Een hackers collectief heeft de volledige macht over uw systemen en zit vanaf nu letterlijk aan de knoppen binnen uw bedrijf. De cybercriminelen willen geld zien (in bitcoins). Anders zullen de represailles bijzonder onplezierig zijn: alle betalingsverkeer zal worden platgelegd en niemand binnen uw team krijgt deze maand zijn of haar salaris. Gelukkig komt er hulp. Maar wel uit een heel onverwachte hoek... een veroordeelde meesterhacker!

    Een bijna levensechte situatie, die vraagt om onmiddellijke actie vraagt. Aan uw team de taak om in recordtempo voldoende geld (bitcoins) te verzamelen om aan de keiharde eisen van de hackers te kunnen voldoen. Allemaal door middel van foto, video, minigames, vraag en denk opdrachten. Gewapend met een ipad gaat u met uw team op pad om er voor te zorgen dat de controle over uw onderneming aan het einde van de dag weer in vertrouwde handen is. Inderdaad: Een dag vol actie, uitdaging met uw team als middelpunt van een cyberavontuur.

    Meer info
    Het geëiste geld (bitcoins) verdient u door een route te volgen die de ipad aangeeft. Onderweg jaagt u op verschillende challenges die in uw scherm verschijnen. Door deze challenges te voltooien ontvangt u bitcoins. Maar let op! Op sommige plaatsen in de stad ligt een booby trap. U kunt realtime de score van uw team en de andere teams volgen. U kunt chatten met de andere teams, communiceren met de meesterhacker en uw collega's dwarsbomen door ze te trakteren op ludieke gadgets, zoals een gebroken scherm.

    Snel want de tijd tikt weg: u heeft maar 2,5 uur.

    Niet alleen FUN, ook bewustwording:
    U hoeft geen computer of internetaansluiting te hebben om slachtoffer te worden van cybercrime. Zo bevatten de meeste telefoons en bankpassen computerchips, die kunnen worden gemanipuleerd door cybercriminelen. Maar ook bedrijfssystemen, moderne auto's en chipkaarten zijn vatbaar voor cybercrime. Voor het plegen van cybercrime gebruiken criminelen speciale apparatuur en software. Digitale veiligheid is niet te garanderen, maar u kunt zich er wel tegen wapenen. Tijdens de game proberen wij de deelnemers hier op ludieke wijze bewust van te maken.

                             
    Voor meer informatie of een vrijblijvende offerte kunt u het aanvraagformulier invullen.

    Leuk als teamuitje, personeelsuitje of bedrijfsuitje!

    25 - 900 personen
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    We lopen in deze tijd nog wel eens vast in onze denkpatronen. Dan zien we alleen nog maar beren op de weg en allerlei redenen waarom iets niet kan of waarom iets een slecht idee is. Creatief Denken is uitermate geschikt om mensen los te maken en met nieuwe ideeën te komen!

    De Battle of the Brains is een unieke trainingsgame waarin teams met elkaar de strijd aangaan om het beste idee voor het bedrijf te bedenken. Onder begeleiding van een trainer maken zij een uur lang kennis met de basisvaardigheden van Creatief Denken. Ze krijgen allerlei verschillende tools aanreikt om zo in korte tijd nieuwe ideeën te bedenken voor een centrale vraagstelling vanuit het bedrijf. Vervolgens gaan de teams hier zelf mee aan de slag. Het beste idee van elke groep wordt uitgewerkt tot een aansprekende en creatieve presentatie.

    Tijdens de finale van de battle worden de beste ideeën van alle groepen aan elkaar gepresenteerd. In een energiek waarderingsspel bepalen de deelnemers vervolgens zelf wie het gouden idee heeft bedacht. Eventueel kan er ook gewerkt worden met een vakjury vanuit het bedrijf. We eindigen met een prijsuitreiking voor het beste idee!

    Battle of the Brains is een unieke kans voor de organisatie om te leren Creatief Denken. Het samen bedenken van nieuwe ideeën zorgt ook voor veel verbinding en draagvlak onder de werknemers. 

    Voor meer informatie of een vrijblijvende offerte kunt u onderstaand formulier invullen.

    15 - 250 personen

    Beestachtig Schilderen

    Altijd al een beschilderde koe op uw schoorsteen of kast willen hebben? Of een levensgroot exemplaar in uw tuin? Bij ons kan dat tegen een betaalbare prijs. U kunt elk dier beschilderen wat u wilt; dus niet alleen een koe of paard. Eigenlijk is elk dier mogelijk. De indeling van de workshop staat garant voor tevreden gezichten bij iedereen. Ook wanneer u geen ervaring met schilderen hebt levert het samen met de professionele begeleider prachtige resultaten op. De beschilderde dieren worden uw eigendom. Wij zorgen dat de objecten netjes afgelakt bij u bezorgd worden. Zo houdt u een tastbare herinnering over aan een leuke maar bovenal creatieve dag. Dit zit allemaal bij de prijs inbegrepen. Heeft u het al bepaald? Waar uw kunstwerk een plekje krijgt?

    Wij bieden deze workshops aan sinds 2010. Wij hebben een reputatie opgebouwd als flexibele en betrouwbare partner. 

    Bent u niet in de gelegenheid om naar ons toe te komen? Geen probleem. Wij komen gewoon naar u toe en geven de workshop op iedere gewenste locatie.

    Vul het het aanvraag formulier in voor meer informatie of een vrijblijvende offerte. Zodra uw aanvraag verzonden is ontvangt u direct onze contactgegevens. Uw aanvraag wordt zo spoedig mogelijk beantwoord.

    1 - 750 personen

    Duurzaam bedrijfsuitje
    Combineer MVO en teambuilding met Bouw een fiets voor Afrika! Een absoluut TOP-uitje in samenwerking met stichting Tools To Work. 

    Bouw samen met uw collega’s, een fiets voor Afrika! Van kaal frame tot een complete, kwalitatief uitstekende fiets. Uitgerust met de mooiste accessoires. Dat is de uitdaging die u met uw team aangaat!

    De teams beginnen met enkel een frame en gereedschap. Wat volgt is een dynamisch programma waarbij alle deelnemers tot het einde betrokken blijven bij het streven naar een zo goed mogelijk eindresultaat. De fietsonderdelen worden verworven door strategisch in te kopen en te onderhandelen. Daarna gaat een deel van het team aan slag met de onderdelen, de boutjes en de moertjes, terwijl anderen zich buigen over onze breinbrekers om accessoires te verdienen. Aan het einde van dit evenement worden de fietsen door de deelnemers getest. Onder toeziend oog van alle deelnemers volgt de ereronde en ontvangt het winnende team een originele prijs.

    Met Bouw een fiets voor Afrika, bouwt u aan een goed doel: wij hebben een samenwerking met de stichting Tools to Work (AMBI erkend) uit Teteringen. Dankzij jullie donatie worden er door de stichting fietsen en andere goederen opgestuurd naar projecten in Afrika. Uiteraard geven wij u hier graag meer informatie over.

    Bij Bouw een fiets voor Afrika zijn er alleen maar winnaars. Terecht een TOP-uitje met een goed gevoel en uitermate geschikt als teambuilding activiteit!

    Programma voorstel

    14:45 - 15:00       Ontvangst en uitleg
    15:00 - 15:30       Veiling van de fietsonderdelen
    15:30 - 16:00       Onderhandelingen en start bouwen
    16:00 - 17:00       Verder bouwen en inkopen accessoires
    17:00 - 17:15       Testronde op het parcours
    17:15 - 17:30       Prijsuitreiking en afsluiting

    Inbegrepen

    • Op iedere gewenste locatie mogelijk
    • Alle benodigde gereedschappen, beschermende kleding en fietsen
    • Originele prijs voor het winnende team
    • Donatie voor de fiets, dit deel is aftrekbaar voor belastingen
    • Verscheping van de fietsen en goederen naar Afrika

    Optioneel

    • Lunch, borrel en/of diner
    • Extra accessoires
    • Ook op eigen locatie mogelijk
    • Combineren met andere activiteiten
    • Engelstalige opdrachten/spelleiding
    • Speciale wensen? Laat het ons weten!

     

    15 - 400 personen

    Wat begon zoals een dag als alle anderen... Wordt een dag om nooit meer te vergeten! Het verhaal gaat, dat een collega/vriend(in) is ontvoerd…

    Tijdens dit interactieve teambuilding programma moeten jullie je collega/vriend(in) vrijkopen door zoveel mogelijk losgeld bij elkaar te verdienen. Hierbij wordt de goede samenwerking, de commitment, de creativiteit en destressbestendigheid van jullie op de proef gesteld. Het geëiste losgeld verdien je door de route te volgen die de app aangeeft. Onderweg verschijnen verschillende opdrachten op het scherm. Door de opdrachten zo goed mogelijk uit te voeren ontvang je losgeld.

    Je kunt chatten met de ontvoerders en het spel wordt duidelijk uitgelegd en begeleid door onze beste begeleiders! In je eentje zijn de opdrachten niet te doen… en daarom hebben jullie iedereen in het team hard nodig om zoveel mogelijk losgeld te verdienen!

    Onderweg moeten ook foto's en filmpjes gemaakt worden, deze worden na afloop van het evenement naar jullie verstuurd. Het team dat gedurende de tocht het meeste losgeld bij elkaar heeft verdiend, is in staat om de ontvoerders te kunnen betalen en zo jullie collega/vriend(in) vrij te kopen en wint de Most Event hoofdprijs!

    5 - 400 personen

    Spannend. Uitdagend. En volledig in het teken van VR. Zijn jullie klaar voor de virtuele wereld? Boek nu onze Full Virtual Reality Experience op locatie naar keuze! 

    Ervaar een compleet andere wereld
    Waan jezelf in een compleet andere wereld met virtual reality. Door meerdere VR activiteiten te combineren, leer je pas echt kennis te maken met virtual reality. Van skydiven tot een virtuele bom. Alles is mogelijk. Ben jij klaar voor een nieuwe virtual reality wereld?

    Maak kennis met de nieuwste VR experiences
    - Combinatie van verschillende VR experiences en de virtuele bom.
    - Professionele begeleiding van VR-expert.
    - Beleef de nieuwste ervaringen en mogelijkheden van virtual reality.
    - Ieder team heeft een eigen VR bril.

    Ga de strijd aan tegen andere teams
    Kun jij goed samenwerken? En ben je stressbestendig? Dan maken jullie zeker kans om als eerste alle VR bommen te ontmantelen. Ieder team heeft een eigen VR bril. De perfecte manier om een echte strijd te creëren. Ook ideaal voor grote groepen en gezelschappen dus! 

    15 - 2500 personen

    De Alleskunner – Dé Activiteit van 2026!

    Ben jij een echte allrounder? Ontdek het tijdens De Alleskunner – de ultieme strijd waarin deelnemers hun veelzijdigheid, snelheid en creativiteit moeten bewijzen. Deze activiteit is een combinatie van hilarische spellen, uitdagende opdrachten en verrassende tests waarin alleen de echte alleskunner overeind blijft.

    Wie houdt het hoofd koel, scoort het best en blijft tot het einde in de race? Die mag zichzelf met trots de enige echte Alleskunner noemen, een titel waar je nog lang over zult napraten bij het koffiezetapparaat!

    Waarom Kiezen voor De Alleskunner?

    De Alleskunner is een spannende en dynamische activiteit, ideaal voor elk soort gezelschap. Of het nu gaat om een bedrijfsuitje, vrijgezellenfeest of schooluitje, deze activiteit zorgt gegarandeerd voor actie, plezier en competitie.

    ✅ Geschikt voor teambuildingactiviteiten
    ✅ Zowel indoor als outdoor te spelen
    ✅ Op locatie door heel Nederland mogelijk
    ✅ Perfect voor grote én kleine groepen
    ✅ Vol humor, uitdaging en energie

    Hoe Werkt De Alleskunner?
    Tijdens De Alleskunner strijden deelnemers individueel tegen elkaar in een reeks korte, grappige en uitdagende opdrachten. Denk aan precisiespellen, snelheidsproeven en creatieve uitdagingen die steeds moeilijker worden.

    Wie kan er het beste bowlen, blikschieten of de snelste puzzel oplossen? Iedere ronde valt iemand af, totdat er één winnaar overblijft. In het bloedstollende finalespel wordt duidelijk wie het meeste talent, inzicht en doorzettingsvermogen heeft – en dus de titel Alleskunner van de dag verdient!

    De Alleskunner – De Perfecte Mix van Competitie en Fun
    Of je nu binnen of buiten speelt, De Alleskunner is altijd een succes. Het is een originele manier om collega’s, vrienden of klasgenoten uit te dagen en samen een dag vol hilariteit, spanning en samenwerking te beleven.

    Ben jij klaar om te bewijzen dat jij écht alles kunt? Schrijf je in voor De Alleskunner en ontdek wie van jullie de ware allround kampioen is!

    10 - 1000 personen

    Een heerlijk dagje hoogpolig gepensioneerd!

    Pantoffels aan? Kaaps viooltjes op tafel? Thermostaat op 21 graden? Jonge jenever in de aanslag? Bingo! Jij bent er helemaal klaar voor.

    Bingo is oergezellig en hangt aan elkaar van hoogpolige clichés. Daarom hebben we het fenomeen op een ‘hoger’ niveau gebracht in onze Goed foute bingo. Het beste van het slechtste dus, heel erg leuk om te doen met een sportvereniging of bijvoorbeeld als personeelsuitje met de zaak.

     

    Wat staat je te wachten tijdens de Goed Foute Bingo

    Jouw gezelschap wordt ontvangen door een enthousiaste quizmaster. Hij of zij geeft jullie een speluitleg. Wellicht overbodig om te melden, maar er zijn drie manieren om te winnen bij bingo. En wie de meeste bingo’s heeft, wint! Elke bingoronde valt er een prijsje te winnen. Da’s wel zo leuk! De quizmaster trekt ‘ouderwetsch’ de ballen uit een bak. Tussen de 75 ballen zitten er 30 opdrachtballen. Foute BN’ers raden, foute hits herkennen, spijkerpoepen en meer. Staat zo’n nummer op jouw kaart? Dan mogen jij en de rest met dat nummer, het afstrepen en daarna proberen de opdracht te vervullen. De winnaar mag een extra nummer naar keuze doorstrepen. Aan het eind van de middag kronen we de bingokoning(in) met de meeste zeges. Hij of zij gaat naar huis met een origineel presentje.

    Voor meer informatie of een vrijblijvende offerte kunt u onderstaand formulier invullen.

    6 - 5000 personen

    Verfsmijten

    Een workshop verfsmijten: dé gelegenheid om iets positiefs te doen met frustratie en (negatieve) energie. Het enige wat je nodig hebt is een goed humeur en niet al te nette kleren. Wij zorgen voor materialen en een overall. Onder begeleiding van een beeldend kunstenaar gaat de groep van start. Hoe? Dat is een verrassing. Wij garanderen u dat verfsmijten leuk is voor iedereen. Leer collega’s eens heel anders kennen; een groot aantal bedrijven en groepen ging u al voor. 

    Wij bieden onze workshops al aan sinds 2010. Wij hebben een reputatie opgebouwd als flexibele en betrouwbare partner. 

    Bent u niet in de gelegenheid om naar ons toe te komen? Geen probleem. Wij komen gewoon naar u toe en geven de workshop op iedere gewenste locatie.

    Vul het aanvraagformulier in voor meer informatie of een vrijblijvende offerte. Zodra uw aanvraag verzonden is ontvangt u direct onze contactgegevens. Uw aanvraag wordt zo spoedig mogelijk beantwoord.

    2 - 200 personen

    Over deze pagina

    Een teambuilding is niet alleen leuk, het is ook samenwerken met collega's. Samen ervaringen op doen, samen lachen of angsten overwinnen. Samen met je team iets meemaken buiten het werk om. Goed voor het groepsgevoel.


    Check de website www.wegmetdebaas.nl/teambuilding/nederland en vindt een teambuilding naar wens.