Teambuilding in Bergen op Zoom

Filteren

Filters

Kerst- en Eindejaarsuitjes 2026
Activiteiten: Spel & Ontspanning
Citygames & Beachgames
Topkeuze: Sportief & Actief
Kookworkshop & meer
Inspirerende Creatieve uitjes
Verbindende Teambuilding activiteiten
Eten, Drinken, & Feesten
Onvergetelijke Incentives/ buitenlandse reizen
Online
Zoekwoord
Zoekwoord
Gebied
Personen 0+
0
0
500
0500+
260 uitjes gevonden gevonden gebaseerd op de volgende filters
  • Teambuilding
  • Plaats, regio of provincie: Bergen op Zoom
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    De Alleskunner. Het bekende tv-programma omgezet in een dagdeel teambuildingprogramma is nu ook buiten mogelijk.
    Perfect voor de onderlinge spirit en om te ontdekken hoe competitief jouw collega’s nu echt zijn! Anders dan op TV valt er vandaag niemand af en is er geen individuele winnaar, maar een winnend team!

    Hoe ziet het programma eruit:
    Het team met een ideale mix tussen slimheid, creativiteit, behendigheid, accuraatheid, handelings- en reactievermogen maakt de meeste kans om er met de overwinning vandoor te gaan!

    De ongeveer 10 spellen in dit programma bieden een leuke afwisseling van actie, een race tegen de klok en breinkrakers.

    De Alleskunner Spellen:
    Er zijn een aantal individuele uitdagingen, die door ieder teamlid voltooid moeten worden binnen zo snel mogelijke tijd, bijvoorbeeld het bouwen van een toren. Hebben jullie een vaste hand? Ook zijn er battles die je met jouw team tegen een ander team speelt zoals een behenigheids-estafette.
    Een sterk punt van deze activiteit is dat iedereen in teams bij elkaar op 1 locatie blijft en dat de meeste onderdelen tegelijk door iedereen worden gespeeld.

    Bij het competitie-element draait het om tijd en de uitvoering. Dit zal door de jury worden beoordeeld :)

    Ook wordt bijvoorbeeld jullie kennis getest tijdens het quizonderdeel of jullie richtingsgevoel bij de geblindeerde estafette.

    Alle onderdelen zijn goed speelbaar voor alle doelgroepen incl. passende muziek via onze geluidsinstallatie vooraf, tijdens bij ieder onderdeel en tot de prijsuitreiking. Het maakt ieder onderdeel extra spannend en sfeervol

    Kortom de alleskunner is ook een mix van capaciteiten als: handelingssnelheid, accuraatheid, plezier en samenwerking.

    Het programma wordt afgesloten met een hilarische prijsuitreiking. 

    15 - 499 personen

    Op een energieke en ontspannende manier uit je hoofd komen door de unieke combinatie van Kickboksen en Yin Yoga.

    We starten met een warming up en techniekuitleg om vervolgens aan de slag te gaan met diverse trap- en stoottechnieken.  In de workshop worden diverse vormen van spel ingezet, plezier is belangrijk!

    Om de verbinding en het teamgevoel te bevorderen word er regelmatig van partners gewisseld. Binnen de sportieve activiteit zijn er geen verschillen in rangen binnen het team. Zenboksen is voor alle leeftijden, niveaus en functies binnen de organisatie.

    Na het kickboksen is het tijd voor de ontspanning met de Yin Yoga.  Door langere tijd in dezelfde houding te liggen beïnvloedt je het bindweefsel, chakra’s en de meridianen. Je laat de energie letterlijk extra stromen. 

    Door de houdingen, focus op ademhaling en midfulness bevorder je niet alleen het lichamelijk maar juist ook het mentale herstel. Zo komt iedereen weer zen uit de workshop.

    Iedereen kan deelnemen op eigen niveau onder de deskundige leiding van Marloes Floor. Zij is al jaren actief met Zenboksen en begeleid wekelijks een groep deelnemers. Ben je met meer dan 16 personen? Dan komt er een ervaren instructeur bij.

    Waarom zenboksen?

    • Het geeft een diepe ontspanning
    • Leer op een veilige manier grenzen voelen en aangeven
    • Versterkt onderlinge vertrouwen en verbinding
    • Verlaagt stress en geeft mentale rust
    • Het is ontzettend leuk en leerzaam!

    Het sociale aspect, de ontlading, verbinding en de veiligheid maken het Zenboksen tot de perfecte sportieve activiteit voor jouw team.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte een aanvraagformulier in!

    4 - 60 personen

    Expeditie Robinson is een uniek en super leuk actief programma.  De grote groep wordt verdeeld in teams. Elk team strijd om de titel: Team Expeditie Robinson van het jaar, bezegeld met champagne / bubbels. 

    Ons programma is geschikt voor zowel de 'doeners’ en ‘actieve'-personen, de 'denkers', als voor de (op dit moment) 'niet-zo-pro-actieve' personen. Elk team heeft daar een mooie mix van. Een goede mix is fijn want in een tijdsbestek passeren een aantal unieke en stuk voor stuk leuke survival opdrachten (met een knipoog natuurlijk).

    • creatieve challenges
    • behendigheid challenges
    • kennis en inzicht challenges 

    Het evenement is inclusief een super leuk, uitgebreid video- en foto logboek van de expeditie en de grote groepsfoto.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    10 - 100 personen

    Faalplezier en FaalplezierXL: Verander je aanloop naar een mogelijk falen

    Falen en fouten maken hoort erbij, we doen het al ons leven lang. Hoe komt het dat we zo bang zijn nog vóór we ze begaan? We raken in de stress van nieuwe uitdagingen of verkrampen van angst. Hoe zit dat met faalangst? Door Faalplezier neemt de kans op fouten af en het risico dat het goed gaat toe.

    Wat ga je doen?

    Faalplezier komt in twee vormen: Groot en klein. Tot 30 personen: Faalplezier
    Vanaf 80 personen: FaalplezierXL

    Doel van Faalplezier
    Na afloop heeft je team:

    • Meer inzicht in elkaars sterke punten
    • Meer vertrouwen en open communicatie
    • Meer plezier en minder angst voor falen!

    Faalplezier (Zowel klein als XL) gaat verder dan ‘leuk’ zijn – het maakt van problemen fijne avonturen.

    Angst zit in je kop, plezier ook! 
    We springen met elkaar uit de comfortzone, naar waar de magie gebeurt. Jullie zullen meemaken dat faalangst letterlijk een verzinsel is en dat Faalplezier juist kansen biedt voor groei.

    Faalplezier voor elk team
    Van ministeries tot modebedrijven – teams uit uiteenlopende sectoren gingen jullie voor. Of jullie team nu alles voorbereidt of juist altijd van de direct responce is, Faalplezier is waardevol voor iedereen die faalangst kent.

    Faalplezier en FaalplezierXL tijdsduur 
    De workshop Faalplezier (max 30 deelnemers per trainer) duurt standaard 2,5 uur met pauze, en kan aangepast worden aan jullie wensen qua tijdsduur. Zowel langer als korter is bespreekbaar.

    FaalplezierXL (de theaterversie) duurt 1,5 uur. Dit programma kent geen pauze.

    Onze Aanpak
    Faalplezier is geen training, wel een ervaring die draait om plezier en persoonlijke groei. Faalplezier en FaalplezierXL kunnen ook in het Engels worden gegeven.

    Neem contact op voor meer info of om je wensen te bespreken!

    Faalplezier – Het kan altijd anders!

    8 - 2000 personen

    Met z’n alle een brandweerpak aan, helm op, instappen, sirenes aan en dan gaan als de brandweer!!! Water en vuur zijn de elementen waarmee en waartegen gestreden wordt. Zo gebruiken we water voor blussen maar ook voor spuitvoetbal. En dat is gegarandeerd pret! Samen bezig zijn, nuttige zaken leren over brand en natuurlijk veel lachen dat zijn de unieke ingredienten van BrandweerSurvival.

    Oefenen in het echt....Door te oefenen in een realistische praktijk situatie ontstaat teamgeest! Een teambuilding event waar verborgen talenten boven komen drijven, waar je mag testen en uit proberen. Fouten maken mag, het kost je een nat pak!

    BrandweerSurvival heeft een eigen oefenterrein, een veilige plaats waar we samen kunnen zijn en kunnen leren. Het komt aan op samenwerking en snelheid. Iedereen voelt zich snel thuis, we kennen de brandweer immers. De teambuilding ontstaat meteen bij binnenkomst in de kazerne.

    Enthousiasme is belangrijk omdat dit gepaard gaat met het natuurlijk gedrag van de mens: ‘hij laat zijn ware ik zien’. Als dit gebeurt kunnen de beste leermomenten worden gecreëerd. En de trainer kan zien hoe zij met een paniek situatie omgaan, flexibiliteit en inlevingsvermogen komen eveneens boven drijven.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    14 - 450 personen

    Wil je samen met je team, je collega's iets bijzonders doen? Wil je samen terugblikken op een periode of jaar of wil je echt eens tijd maken voor elkaar zonder haast? De Club Groeneveld Teambox versterkt het gevoel van onderlinge verbinding en zorgt voor een ervaring om nooit te vergeten.

    Herken je dat het steeds belangrijker wordt om elkaar niet uit het oog te verliezen en met elkaar vaker stil te staan bij de vraag: ‘Hoe gaat het eigenlijk echt met iedereen?’. Herken je ook dat het steeds moeilijker is om daar tijd voor te maken? Het einde van het jaar is het ideale moment om de verbinding te zoeken. Het belangrijkste dat we met elkaar te doen hebben, is zorgen dat we aandacht blijven houden voor elkaar. Versterk de verbinding in het team door middel van oefeningen, vragen en verhalen. Lees snel verder over de Teambox.

    Met aandacht voor elkaar
    De Club Groeneveld Teambox is een uniek en bijzonder inspiratiepakket voor teams die het belangrijk vinden om echt aandacht te hebben voor elkaar. Door middel van oefeningen, vragen en verhalen kijk je met elkaar naar de belangrijke dingen van het leven. De Teambox staat garant voor een middag- of avondvullend programma. De perfecte aanvulling op een vergadering, teamuitje, heisessie, diner of -borrel met het team!

    Echt contact hebben
    We leven in een tijd die veel van ons vraagt. Alles gaat sneller, er is minder houvast en het nieuws in de wereld maakt vaak allesbehalve vrolijk. Iedereen weet dat het daarom belangrijk is om tijd en ruimte te maken om met elkaar ook de dingen te bespreken die niet direct invloed hebben op het dagelijkse werk. Waar geniet je eigenlijk van? Waar heb je zorgen over? En wat zijn de dromen die je hebt? Dat zijn basisvragen die je helpen om samen heel en geïnspireerd te blijven. Nu het einde van het jaar in zicht is en de feestdagen komen, is het het ideale moment om met elkaar even stil te staan. De oefeningen, vragen en verhalen uit de Teambox helpen je daarbij.

    Heisessie, vergadering of teamuitje
    De Club Groeneveld Teambox is de ideale aanvulling op jullie vergadering, uitje, heisessie, diner of -borrel met het team! Daarvoor hoef je niet per se naar een luxe restaurant. Ook hoef je niet elke keer een nieuwe dure activiteit te verzinnen. Zorg dat het gezellig en fijn is bij jullie op kantoor of bij iemand thuis. Zorg voor lekkere hapjes of laat iedereen iets meenemen; kaarsjes aan. Gewoon als mens aan tafel. De oefeningen, vragen en verhalen uit de Teambox maken je heisessie of teamuitje compleet en tot een onvergetelijke ervaring.

    Praktische informatie


    Een unieke teambox voor jouw team
    Ben je geïnteresseerd in de Club Groeneveld Teambox? Het werkt als volgt. Als team ontvang je op een door jou gekozen tijdstip een grote doos. In deze doos zit een aantal kleinere dozen. Deze kleinere dozen bevatten verhalen, vragen en opdrachten die tijdloos zijn. Het doel van alle verhalen, vragen en opdrachten is om echt tijd voor elkaar te maken als mens en een unieke verbinding te ervaren. Het is vaak geen onwil, maar zeker in deze tijd verlies je elkaar makkelijk uit het oog. De Club Groeneveld Teambox helpt je om weer even stil te staan.

    Wat mag je verwachten?
    Je krijgt een aantal dozen, maar meestal raden we teams aan om er maximaal twee of drie te openen met elkaar. De rest van de dozen laat je dicht. Echt dicht. Als er dan aan het einde van de middag of avond nog tijd over is, dan kun je uiteraard naar de andere dozen kijken. Je moet weten dat de dozen geduldig zijn. Na een half jaar zijn de verhalen, vragen en opdrachten nog even bruikbaar. Dus als je aan de slag gaat: neem de tijd voor verdieping. Elke doos heeft genoeg inhoud voor een paar goede en zinvolle uren. En verdieping vraagt tenslotte tijd en ruimte.

    Mogelijke inspiratie voor jullie programma:

    16.00u Bereid samen een heerlijke maaltijd
    17.00u Proost! Tijd om de teambox uit te pakken …
    17.15u Start met een leuke opdracht om elkaar op een andere manier te leren kennen
    18.00u Open – onder het genot van het voorgerecht – het eerste doosje en laat je verrassen!
    19.00u Nog zoveel met elkaar te delen? Neem je tijd, maar vergeet jullie hoofdgerecht niet.
    20.00u Nieuwsgierig naar meer? Zoek een volgend doosje uit!
    ...u Geniet van jullie dessert en ga met een vervuld en hartverwarmend gevoel weer naar huis


    Waar heb je het dan over?

    De verhalen, vragen en opdrachten laten je stilstaan bij belangrijke onderwerpen in deze tijd, waar we vaak te weinig aandacht voor hebben. Het gaat over leven en werk! Hoe gaat het werkelijk met iedereen? Wat weet je nog niet van elkaar? Wat zeggen leeftijd en leeftijdsfase eigenlijk? Waar haal je als mens, als professional en als team inspiratie vandaan? Hoe zorg je met elkaar voor een gezond ritme in je leven en werk? En welke momenten in jouw leven hebben je eigenlijk gevormd? Dat is onder meer waar je over in gesprek gaat. Maar laat je vooral verrassen. Soms zit er in een van de dozen iets dat je totaal niet verwacht had.

    Een heerlijke maaltijd
    We raden je aan om de Club Groeneveld Teambox te bestellen als aanvulling op een teamdag. En wat nog veel leuker is... De teambox is ideaal als aanvulling op een heerlijk diner of borrel met het team. Natuurlijk kunnen wij ook meedenken met het diner. Als je dat wilt, dan zorgen wij voor een heerlijke maaltijd die je samen bij iemand thuis of op kantoor kunt voorbereiden.

    Groepsgrootte
    De Club Groeneveld Teambox is voor alle teams; klein en groot. Meestal doe je de opdrachten met een groep van 4 - 8 personen. Is het team groter? Geen probleem. De opdrachten zijn zo ingedeeld, dat je kleinere groepen kunt maken. Alles in de Teambox is daar op afgestemd.

    Prijzen
    De Teambox is er in verschillende varianten, afhankelijk van jouw wensen.

    • Een maaltijdpakket bestellen? Of heb je andere wensen? Neem contact met ons op.

    Vul voor meer informatie of eem vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in! 

    Benieuwd? Vraag snel een vrijblijvende offerte aan en ontdek wat de Teambox voor jullie team kan betekenen.

    2 - 100 personen

    De workshop begint bij het maken van jullie eigen zeepkist. Elk team krijgt een bestaand onderstel en een bedrag aan speelgeld. Met het speelgeld kunnen jullie wielen, een stuur en alle andere onderdelen kopen in de speciale store. Jullie krijgen maar een bepaald bedrag aan speelgeld dus probeer een goede deal te sluiten! 

    Als alle onderdelen binnen zijn gaan jullie aan de slag met de zeepkist. Tijd om jullie technische inzicht en creativiteit aan het werk te zetten. Wie bouwt de snelste zeepkist en wint tot slot de zeepkisten race? 

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    14 - 250 personen
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    De Verraders – Wie kunt u nog vertrouwen?
    Durft u uw collega's volledig te vertrouwen? Tijdens De Verraders draait alles om samenwerking, strategie en verborgen rollen. Terwijl de meeste deelnemers proberen gezamenlijk zoveel mogelijk zilver te verdienen, doen enkele verraders er in het geheim alles aan om de opdrachten te saboteren. Niemand weet wie te vertrouwen is. Dat zorgt voor spanning, verrassende wendingen en een bedrijfsuitje waar nog lang over wordt nagepraat.

    Zo verloopt het programma
    Na een sfeervolle introductie krijgt iedere deelnemer in het geheim een rol toegewezen. Bent u een getrouwe of behoort u tot de verraders? Tijdens verschillende spelrondes voert u samen opdrachten uit om zilver te verdienen. Na iedere ronde volgt een beraad waarin de groep probeert te achterhalen wie de verraders zijn. Er wordt gestemd, deelnemers worden verdacht en in de Wapenkamer kunnen speciale voordelen of onverwachte spelwendingen worden verdiend. In de finale wordt duidelijk of de getrouwen erin zijn geslaagd de verraders te ontmaskeren, of dat de verraders er met het zilver vandoor gaan.

    Waarom De Verraders zo bijzonder is
    Dit bedrijfsuitje draait niet alleen om opdrachten uitvoeren, maar vooral om mensen lezen, strategisch denken en slim samenwerken. Vertrouwen speelt een grote rol, terwijl niets is wat het lijkt. Door de combinatie van teambuilding, psychologie en spanning ontstaat een unieke spelbeleving waarbij iedereen voortdurend betrokken blijft.

    Mogelijkheden & locaties
    Het programma wordt begeleid door professionele spelbegeleiders en kan op vrijwel iedere geschikte binnenlocatie worden georganiseerd. Afhankelijk van de locatie kan het spel worden uitgebreid met een buitenronde of volledig op maat worden gemaakt. Het programma kan volledig worden aangepast op basis van de gewenste duur, groepsgrootte en het beschikbare budget. Het programma is tevens uitstekend te combineren met een lunch, borrel of diner. 

    Vraag vrijblijvend een offerte aan en ontdek wie binnen uw team de verraders weet te ontmaskeren.

    24 - 72 personen
    Film Teambuilding is de unieke creatieve motivatiebeleving dat plezier, entertainment, humor & het bouwen aan een perfect op elkaar afgestemd team combineert!
     
    Jullie bedrijfsuitje vol Plezier, Verbinding, Hilariteit & Teambuilding
     Samen met jouw collega's transformeer je tot hechte filmcrews en maak je onder begeleiding van televisie- en filmprofessionals ludieke bedrijfscommercials, spannende films, hilarische sketches, meeslepende documentaires, spetterende videoclips waarin jij, jouw organisatie en 80, 160, of 320 collega's de hoofdrol spelen!
     
    Je leert elkaar tijdens dit personeelsuitje eens op een andere manier kennen
    Binnen de filmcrew(s) vervullen jullie amuserende ‘filmtaken’ zoals bijvoorbeeld : passievolle regisseur, voorbeeldige cameraman/vrouw, komische/avontuurlijke acteurs en vrolijke figuranten. Op deze wijze is iedereen actief bezig en is er voor ieder wat wils. Iedere groep krijgt een enthousiaste begeleider/regisseur die helpt om samen tot een filmisch kunstwerk te komen.
     
    Tijdens de opnames en de presentatie van jullie eigen film(s) zullen er vele collega's gieren van het lachen:)!

    Persoonlijk & Maatwerk
    Film teambuilding wordt exact naar wens gemaakt. Zo is het bijvoorbeeld mogelijk om op een ludieke wijze eigen (organisatie)boodschappen te verwerken in jullie avontuurlijke/hilarische film, spetterende videoclip of pakkende commercial vol humor:)
     
    Samenwerken
    Met Filmteambuilding beleef je de creatieve wereld van film maken optimaal en ervaar je samen plezierige momenten. Ook is de teamspirit beleving groot omdat een film alleen gemaakt kan worden door samenwerking binnen de filmcrew(s).

    Veel plezier, verbinding, samen communiceren, resultaat, creatieve & hilarische momenten zijn bij Filmteambuilding altijd inbegrepen.

    40 - 600 personen

    Altijd al een beschilderde koe op uw schoorsteen of kast willen hebben? Of een levensgroot exemplaar in uw tuin?

    Bij ons kan dat tegen een betaalbare prijs. U kunt elk dier beschilderen wat u wilt; dus niet alleen een koe of paard. Eigenlijk is elk dier mogelijk. De indeling van de workshop staat garant voor tevreden gezichten bij iedereen.

    Ook wanneer u geen ervaring met schilderen hebt levert het samen met de professionele begeleider prachtige resultaten op. De beschilderde dieren worden uw eigendom. Wij zorgen dat de objecten netjes afgelakt bij u bezorgd worden. Zo houdt u een tastbare herinnering over aan een leuke maar bovenal creatieve dag. Dit zit allemaal bij de prijs inbegrepen. Heeft u het al bepaald? Waar uw kunstwerk een plekje krijgt?

    Wij bieden deze workshops aan sinds 2010. Wij hebben een reputatie opgebouwd als flexibele en betrouwbare partner. 

    Bent u niet in de gelegenheid om naar ons toe te komen? Geen probleem. Wij komen gewoon naar u toe en geven de workshop op iedere gewenste locatie.

    Vul het het aanvraag formulier in voor meer informatie of een vrijblijvende offerte. Zodra uw aanvraag verzonden is ontvangt u direct onze contactgegevens. Uw aanvraag wordt zo spoedig mogelijk beantwoord.

    1 - 750 personen

    Buitenkoken is teambuilding én lekker!
    Door bewust je producten te kiezen en deze goed te leren bereiden zul je merken dat alles beter smaakt. Het liefst halen wij onze biologische producten direct, samen met jou, van het land. Want dat is het mooiste wat er is; vers halen zodat je weet waar het vandaan komt.

    Je gaat dan zelf naar de plaatselijke boer, tuinderij, kaasmakerij of molen om de producten te scoren. En natuurlijk vertelt de boer graag over zijn bedrijf. Ook wildplukken uit de natuur is één van de mogelijkheden.

    Daarna gezellig aan de slag op één van onze prachtige locaties, om na het buitenkoken gezamenlijk na afloop te genieten van deze zeer bijzondere gerechten. 

    Er moet van alles gebeuren tijdens het buitenkoken, zoals vuur maken (en aan houden!), groenten snijden, kruiden zoeken en fijnstampen, vlees marineren, deeg maken, en nog veel meer. Dus ook buitenkoken is perfect in te zetten als teambuildingsdag.

    Ook combineren wij vaak het buitenkoken op houtvuur met een andere activiteit. Denk aan een GPS Experience, wandeling met de boswachter, een vergadering vooraf, training of een workshop.

    Wij hebben diverse buitenkook workshops, van stoer met veel vlees, tot vegetarisch of een Back to Basic kookworkshop. 

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    20 - 500 personen

    Ontdek de oude meester in uzelf. Met de technieken van Bob Ross schildert iedereen een topstuk.

    Ontvangst
    Begin uw dag met een welkomstdrankje om daarna als een echte schilder aan de slag te gaan. 

    Waarom Bob Ross?
    Bob Ross was eigenlijk een Youtuber voordat Youtube bestond. Hij vond dat iedereen kon schilderen en gaf tutorials op tv: het populaire 'The joy of painting'. In dit programma van een half uur maakte hij realtime samen met de kijker een schilderij. Met zijn warme stem en optimistische inslag trok hij een miljoenenpubliek, het was dan ook heerlijke slow-tv. De Bob Ross Foundation ziet toe op het bewaken van zijn lesmethode en certificeert gekwalificeerde Bob Ross schilderdocenten. Natuurlijk krijgt u tijdens deze schilderworkshop dan ook les van een officieel gecertificeerde docent.

    Maak uw eigen schilderij! Happy painting!
    De schildersezel staat voor u klaar, tijd om aan de slag te gaan. U zult u zien dat inderdaad iedereen kan schilderen. De nat-in-nat techniek van Bob Ross heeft u zó onder de knie! Nog nooit geschilderd? Geen probleem! Al snel gebruikt u de kenmerkende schildersmessen en kwasten of u nooit anders gedaan heeft. Onvermoede talenten komen naar boven! Als u uw eigen schilderij gesigneerd heeft krijgt u het in een beschermende verpakking mee naar huis.

    Diner
    Ter afsluiting geniet u samen van een heerlijk driegangen diner in het centrum van de stad. Hierbij heeft u per gang de keuze uit meerdere gerechten.

    Groepsgrootte
    15 - 60 personen (meer personen in overleg mogelijk)

    Inclusief
    - Ontvangst: welkomstdrankje
    - Workshop "Schilderen als Bob Ross" door gecertificeerde docent
    - Gebruik van materialen en beschermend schort
    - Zelfgemaakt schilderij in beschermende doos
    - Driegangen keuzemenu 

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in! Graag aangeven in het aanvraagformulier om welke stad het gaat, zodat wij direct de juiste informatie kunnen sturen.

    15 - 60 personen

    Red Light Green Light, hét survival groepsuitje van dit moment!
    Van de film de Hungergames tot nu de spraakmakende Netflix serie de Squid Game! Iedereen heeft het er over en wordt nu al als het meest populaire groepsuitje voor het komende jaar genoemd. Het Red Light Green Light is op deze spellen gebaseerd.

    Wat is Red Light Green Light voor activiteit?
    Het actieve spel is gebaseerd op de populaire Netflix serie the Squid Game. Alle deelnemers van dit teambuildingsuitje zijn je concurrenten. Tegelijk moet je wel op het goede moment met elkaar samenwerken. Ideaal voor bijvoorbeeld een bedrijfsuitje, vrijgezellenfeest of een uitje met vrienden. Het minimum aantal deelnemers is 30.

    Hoe werkt het spel?
    Het spel start als de Frontman de groep toespreekt. Vervolgens splitsen we de groep op in teams van 6 personen. Iedere deelnemer krijgt een T-shirt met een persoonsnummer (heb jij 456?).

    De teams spelen 6 verschillende games, waarin je als team én individueel werkt. Tijdens de rondes komen de uit de serie bekende Games aan bod, zoals Red Light Green Light (Annemaria Koekkoek), Cut a shape (vormpjes prikken) of Tug of War (touwtrekken). Net zoals in de serie kun je er voor kiezen om zelfstandig te werken, of om elkaar te helpen de prestatie van het team te verbeteren. Door de tijdslimiet die aan de games zit, neemt de spanning toe. Een ware race tegen de klok!

    Na deze 6 verschillende rondes, eindigt één team als het beste team. Nu begint de afvalrace, want er is op het einde maar één winnaar van de game. Wie eindigt er na deze spannende finale als de Inktvis koning of koningin?  

    Voor wie is het spel bedoeld?
    Dit groepsuitje is te spelen voor groepen vanaf 30 personen. Door de verschillende onderdelen is het ook geschikt voor grotere groepen tot wel 200 personen. Hoe meer deelnemers, hoe meer onderdelen het spel heeft. Alle deelnemers kunnen het spel tegelijk spelen.

    Hoe lang duurt het?
    De duur van het spel is 2 tot 2,5 uur. Dit is inclusief een korte pauze, waarin de deelnemers even kunnen uitrusten, wat drinken en eventueel tactiek kunnen bespreken.

    Wat is inclusief?

    • · Professionele spelbegeleiders in de bijbehorende kostuums
    • · Een T-shirt met persoonsnummer tijdens de game (daarna weer inleveren)
    • · Minstens zes rondes met welbekende games
    • · Attributen om de games te kunnen spelen
    • · Finalespel voor de zes beste deelnemers
    • · Een prijs voor de gedoodverfde winnaar van het spel


    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in. 

    30 - 250 personen

    Speel met Holland Tour Guides het beroemde tv-spel 'ik hou van holland'. Speel dit avondarrangement met aansluitend een heerlijk 3-gangen diner. 

    Helaas kunnen wij niet de bekende namen als Linda de Mol, Jeroen van Koningsbrugge of Guus Meeuwis als presentatrice of team captain laten opdraven, maar wij bieden u wel minstens zoveel lol met onze profesionele quizmasters!

    Test uw algemene kennis op het gebied van alles wat met Nederland te maken heeft: herken de grootste hits van Nederland als Huilen Is Voor Jou Te Laat, Una Paloma Blanca of Hier Aan De Kust en natuurlijk Ik Hou Van Holland!

    Kunt u BN-ers uitbeelden zonder hun namen te noemen? En hoeveel Nederlanders genieten eigenlijk het liefst ochtendsex dan vrijen in de avond?

    En weet u wat het allemaal extra leuk maakt? Naast het feit dat u de felbegeerde Hou Van Holland Hoofdprijs kunt winnen, schuift u na het spel aan aan tafel voor een overheerlijk driegangen diner!  Hollandse Pot? Wie zal het zeggen...? 

    Inclusief: 
    - Quizmaster
    - Uitgebreid 3 gangen diner
    - Decor
    - Rad
    - Kostuums en attributen
    - Leuke prijs voor het winnende team
    - Locatie


    Prijs:
    10 - 19 personen € 69,50 p.p. excl. BTW
    20 - 29 personen € 64,50 p.p. excl. BTW
    30 - 39 personen € 62,50 p.p. excl. BTW
    Vanaf 40 personen: €59,50 p.p. excl. BTW

    Bezorgkosten:
    Indien u het programma wenst op een locatie buiten de Randstad, Noord Brabant of Limburg werken wij met een bezorgkosten afhankelijk van de voorkeurslocatie. Deze kosten vermelden wij in het vrijblijvende voorstel en zijn vanaf € 100,00 excl. BTW. Daarnaast hanteren wij een minimum van 15 deelnemers.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    10 - 500 personen

    Heb je altijd al eens in een echte spel show willen zitten? Samen met je vrienden of familie maken jullie je eigen versie van het grandioos populaire 30 SECONDS!
    Het spel is over de hele wereld bekend. Van jong tot oud, iedereen kan het en doet het.

    Onze ervaren regisseurs komen naar jullie toe en bouwen een volledige studio compleet met camera’s, licht en decor!
    Wij zorgen voor een onvergetelijke beleving. Zelfs de meest doorgewinterde spelers kunnen hun hart ophalen met de nieuwe kaartjes. En mocht je liever jurylid willen zijn om te zien of alles eerlijk verloopt, dan mag jij natuurlijk de host zijn, inclusief glitterjasje!

    Denk jij dat jij dit makkelijk kan winnen? Think again! Elke 20 minuten komen wij met een unieke uitdaging die het spel volledig op zijn kop zet: wissel van team, scoor dubbele punten, bedenk zelf kaarten en nog veel meer. Deze activiteit staat garant voor plezier, strijdlust en een gezonde dosis humor!

    Alle mooie momenten worden gefilmd en samengevoegd tot jullie eigen compilatiefilm. Zo kun je jullie activiteit eindeloos blijven beleven.

    10 - 9999 personen

    Over deze pagina

    Een teambuilding is niet alleen leuk, het is ook samenwerken met collega's. Samen ervaringen op doen, samen lachen of angsten overwinnen. Samen met je team iets meemaken buiten het werk om. Goed voor het groepsgevoel.


    Check de website www.wegmetdebaas.nl/teambuilding/nederland en vindt een teambuilding naar wens.