Teambuilding in Bergen op Zoom

Filteren

Filters

Kerst- en Eindejaarsuitjes 2026
Activiteiten: Spel & Ontspanning
Citygames & Beachgames
Topkeuze: Sportief & Actief
Kookworkshop & meer
Inspirerende Creatieve uitjes
Verbindende Teambuilding activiteiten
Eten, Drinken, & Feesten
Onvergetelijke Incentives/ buitenlandse reizen
Online
Zoekwoord
Zoekwoord
Gebied
Personen 0+
0
0
500
0500+
257 uitjes gevonden gevonden gebaseerd op de volgende filters
  • Teambuilding
  • Plaats, regio of provincie: Bergen op Zoom
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Geschikt of Ongeschikt
    Ben jij geschikt voor een echte armytraining? Tijdens het teambuildingprogramma Geschikt of Ongeschikt worden teams op een speelse manier getest op samenwerking, communicatie en doorzettingsvermogen. Een actief en toegankelijk bedrijfsuitje waarbij teamwork centraal staat.

    Zo verloopt de missie
    De activiteit start op een locatie naar keuze met een ontvangst en briefing door Korporaal Jan. Daarna worden de teams ingedeeld en begint de training. Tijdens verschillende opdrachten worden teams getest op samenwerking, strategie en communicatie. Denk aan uitdagende teambuildingopdrachten waarbij samenwerken essentieel is om te scoren. Het draait niet om individuele kracht, maar om de teamprestatie. Het team dat het beste samenwerkt, wint de missie.

    Voor iedere doelgroep geschikt
    De opdrachten kunnen worden aangepast in intensiteit, waardoor dit programma geschikt is voor vrijwel iedere groep. Of het nu gaat om een actieve uitdaging of een laagdrempelig teamuitje, iedereen kan meedoen en bijdragen aan het resultaat.

    Mogelijkheden & locaties

    De armytraining duurt gemiddeld 2 tot 3 uur en kan op verschillende locaties in Nederland worden georganiseerd. Het programma kan in overleg volledig worden aangepast op basis van de gewenste duur, invulling en het beschikbare budget.

    Vraag vrijblijvend een offerte aan en ontdek de mogelijkheden voor uw team.

    30 - 1001 personen

    Met z’n alle een brandweerpak aan, helm op, instappen, sirenes aan en dan gaan als de brandweer!!! Water en vuur zijn de elementen waarmee en waartegen gestreden wordt. Zo gebruiken we water voor blussen maar ook voor spuitvoetbal. En dat is gegarandeerd pret! Samen bezig zijn, nuttige zaken leren over brand en natuurlijk veel lachen dat zijn de unieke ingredienten van BrandweerSurvival.

    Oefenen in het echt....Door te oefenen in een realistische praktijk situatie ontstaat teamgeest! Een teambuilding event waar verborgen talenten boven komen drijven, waar je mag testen en uit proberen. Fouten maken mag, het kost je een nat pak!

    BrandweerSurvival heeft een eigen oefenterrein, een veilige plaats waar we samen kunnen zijn en kunnen leren. Het komt aan op samenwerking en snelheid. Iedereen voelt zich snel thuis, we kennen de brandweer immers. De teambuilding ontstaat meteen bij binnenkomst in de kazerne.

    Enthousiasme is belangrijk omdat dit gepaard gaat met het natuurlijk gedrag van de mens: ‘hij laat zijn ware ik zien’. Als dit gebeurt kunnen de beste leermomenten worden gecreëerd. En de trainer kan zien hoe zij met een paniek situatie omgaan, flexibiliteit en inlevingsvermogen komen eveneens boven drijven.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    14 - 450 personen

    Dit Moordspel is gebaseerd op het bordspel Cluedo:

    • Wie heeft de moord gepleegd?
    • Waar is de moord gepleegd?
    • Met welk wapen is de moord gepleegd?

    In teams gaan jullie deze vragen beantwoorden. Dat doe je door:

    • De andere teams per portofoon te ondervragen
    • De locaties op de plattegrond te bezoeken
    • De puzzels op te lossen

    Een instructeur komt jullie kant op om het spel uit te leggen. Vervolgens gaan jullie zelfstandig op pad in de wijk. Daarna verzamelen we op een afgesproken plek om het spel af te ronden en na te bespreken. We kijken welk team wint en voor dat team hebben we een klein prijsje! Al met al duurt de activiteit ongeveer 2 uur.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

     

    10 - 50 personen

    Onder gejuich van het publiek beginnen de zelf ontworpen wieken op gang te komen. Maar hoeveel stroom zullen ze gaan opwekken? De Duurzame Energie Challenge is een  ‘groene’ en bijzondere teambeleving waarbij u windmolens gaat bouwen!

    Codes kraken om onderdelen te verdienen...
    Twee tot vijf teams construeren elk een windmolen, opgebouwd uit reuze meccano. Elk bouwwerk is ruim 4 meter hoog!

    Een deel van elk team gaat constructief aan de slag. Anderen beantwoorden vragen over duurzaamheid om te komen tot een cijfercode. Met de juiste cijfercode worden enkele onmisbare onderdelen van de windmolen verdiend.

    Zelf ontwerpen
    De basis volgens 3D bouwtekening maar de cruciale en bewegende onderdelen geheel volgens eigen ontwerp.

    Samenwerking is essentieel
    De teams zullen de taken effectief moeten verdelen om de verschillende onderdelen in elkaar te zetten, maar ook blijven managen om het geheel tijdig samen te voegen voor een strakke bouwtijd. Daarnaast zijn er onderdelen en punten te verdienen met het voltooien van opdrachten over duurzaamheid. 

    Finale op ‘orkaankracht’!
    In de finale moeten de teams zoveel mogelijk energie opwekken met behulp van windkracht uit een enorme ventilator... Welke windmolen draait de meeste RPM (rondes per minuut)? En welk team meet de hoogste piekstroom? 

    Welk team heeft de beste totaalscore en mag zichzelf winnaar van de ‘Duurzame Energie Challenge’ noemen?

    Programmaduur: 2,5 uur.
    Aantal personen: 25 tot 200

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte over dit teamuitje/ bedrijfsuitje het aanvraagformulier in! 

    25 - 200 personen

    Het is al helemaal hip en happening, flexwerken en flexplekken. We werken vanuit huis of vanuit de lunchroom, zelfs vanaf onze vakantiebestemming gaat het werk gewoon door. Is er dan nog wel behoefte aan een vaste plek op het werk? 

    De Mag ik een vaste flexplek-show is een  komische theatershow over de voor en nadelen van het nieuwe werken. Een show waarin alle voorkomende vragen over het nieuwe werken op een ludieke manier aan de orde komen. De show is licht, informatief en humoristisch en uitermate geschikt voor meetingen en trainingen waarin dit onderwerp centraal staat.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte onderstaand aanvraagformulier in!

    10 - 200 personen

    Ontdek de kracht van teamwork met deze unieke activiteit vol arcadestijl mini-games!

    Het doel van Synergyk is om door middel van het benutten van ieders talenten de regels van de verschillende retrostijl minigames te ontdekken. Hoe sneller je als team begrijpt wat de bedoeling is, hoe meer punten je kunt behalen.

    Ieder team (4-6 personen) krijgt een Synergyk console, een manual en een combinationbook. Deze zijn alledrie nodig om de minigames te kunnen spelen.

    Het spel wordt begeleid door een AI robot die vertelt wat de bedoeling is. De minigames volgen elkaar snel op en elke keer ga je opnieuw uitvinden wat de bedoeling is van het spel.

    De verschillende minigames, die een combinatie zijn van puzzels, coördinatie en andere vaardigheden, geven elke speler de kans om zijn of haar talenten te gebruiken. De 8-bits muziek en de stijl van de minigames geven deze activiteit een nostalgische jaren '80 uitstraling.

    Het spel stimuleert samenwerking: deelnemers kunnen de spellen niet in hun eentje spelen en moeten dus op hun teamleden vertrouwen om vooruit te kunnen komen. Het gaat vooral ook om het inzetten van ieders kwaliteiten! Door de kleine groepsgroottes moet iedereen ook wel meedoen. Ieder team speelt bovendien in dezelfde setting en krijgt dus gelijke kansen.

    Resultaten van Synergyk:

    • Het opbouwen van een sterke teamdynamiek
    • Communicatie 
    • Probleemoplossend vermogen
    • Het bij elkaar brengen van verschillende informatie
    • Het inzetten van ieders kwaliteiten
    • Procesverbetering 

     

    20 - 75 personen

    60 Seconden, de naam spreekt eigenlijk al voor zich! Hierbij dienen de deelnemers allemaal verschillende behendigheidsspelletjes binnen 60 seconden uit te voeren. Een actief en razend spannend uitje dat erg geschikt is voor teambuilding. Samen met vrienden, familie of collega’s ga je strijden om de felbegeerde hoofdprijs. Pak punten met behendigheidsopdrachten en maak jezelf onsterfelijk in 60 seconden!


    Wat staat je te wachten?

    Bij aankomst wordt de groep onderverdeeld in verschillende teams. Na een welkomstdrankje barst de strijd los! Welk team blijkt er verrassende individuele kwaliteiten te hebben en voert het snelst de behendigheidsspellen uit? Beschikken jullie over lef, tactisch inzicht en doorzettingsvermogen? Dan is 60 Seconden het perfecte spel! Vooraf worden de teams geïnformeerd over welke spellen er uitgevoerd dienen te worden. De teams kunnen zich hier op voorbereiden en bepalen wie welke kwaliteiten bezit. In een hilarische competitieve strijd wordt uiteindelijk bepaald welk team de hoofdprijs mag opeisen. Succes! 

    Aansluitend kunt u genieten van een heerlijk diner!

    8 - 5000 personen
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Expeditie Robinson is een uniek en super leuk actief programma.  De grote groep wordt verdeeld in teams. Elk team strijd om de titel: Team Expeditie Robinson van het jaar, bezegeld met champagne / bubbels. 

    Ons programma is geschikt voor zowel de 'doeners’ en ‘actieve'-personen, de 'denkers', als voor de (op dit moment) 'niet-zo-pro-actieve' personen. Elk team heeft daar een mooie mix van. Een goede mix is fijn want in een tijdsbestek passeren een aantal unieke en stuk voor stuk leuke survival opdrachten (met een knipoog natuurlijk).

    • creatieve challenges
    • behendigheid challenges
    • kennis en inzicht challenges 

    Het evenement is inclusief een super leuk, uitgebreid video- en foto logboek van de expeditie en de grote groepsfoto.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    10 - 100 personen

    De perfecte moordzaak voor een bloedstollend bedrijfsuitje!
    Cluedo, het beroemde, bloedstollende bordspel heeft er een dimensie bij gekregen. Bij TB Events maak je het moordspel levensecht mee en kruip je zelf in de huid van een detective! Een ideaal groepsuitje, gezelschapsuitje of bedrijfsuitje voor mensen die van zinderende ontknopingen houden. En we zullen jouw hulp hard nodig hebben, want er is een kopstuk gesneuveld...

    De weledelgeboren heer Von Blaue is gisteravond door zijn vrienden dood aangetroffen in de hal van zijn landhuis. Het heerschap zou een feest geven diezelfde avond. Von Blaue is niet in zijn huis vermoord en het moordwapen is ook nog niet terecht. Wel zijn er voorwerpen vermist uit het huis en de 6 genodigden voor het feest verblijven op dit moment in zijn mansion buiten de stad. Wie heeft de moord gepleegd, waar vond het delict plaats en welk wapen werd gebruikt? Kortom: lossen jullie de zaak op?

    Wat staat je te wachten tijdens Cluedo?
    Je gaat niet zomaar het veld in. Jullie beginnen met een uitgebreide briefing. We hebben namelijk een belangrijk aanknopingspunt: de agenda van Von Blaue. Dan delen we de groep op in teams en gaan we de stad in. Jullie worden op pad gestuurd met informatie, een telefoon om contact te onderhouden met het hoofdbureau en een kaart met zoekfoto’s van de 9 locaties waar heer Von Blaue de afgelopen tijd is geweest, volgens zijn agenda. Op elke locatie die je vindt, beantwoordt jouw team een vraag. Dit levert je een aanwijzing op. Zo komt je team steeds een stap dichterbij de oplossing.

    Zodra jullie alle feiten op tafel hebben liggen, moeten jullie naar de plaats delict. Hier wordt jullie scherpzinnigheid, inlevingsvermogen en creativiteit op de proef gesteld: hoe kwam Von Blaue aan zijn einde? Jullie maken een foto waarop de dood van de heer von Blaue in scene is gezet door jullie team. Brrr...

    Aan het einde van het spel keer je terug naar het ontvangstpunt. Onder genot van een laatste drankje wordt de zaak opgehelderd en de winnaar bekend gemaakt.

    Voor meer informatie of een vrijblijvende offerte kunt u het aanvraagformulier invullen.

    6 - 5000 personen

    Het meest spannende bedrijfsuitje, Escape in the City! De stad verandert in jullie escape room. Weten jullie de codes te kraken aan de hand van de verschillende opdrachten? Open als eerste de kluis en ga er met de winst vandoor!

    Wat is Escape in the City?
    -
    Spannend ontsnappingsspel onder begeleiding van de spelleider van Uitjes en Eten
    - Werk samen om de codes te vinden en te kraken
    - Battle om de felbegeerde Escape in the City trofee

    Omschrijving programa
    Elk team krijgt een koffer overhandigd welke vast zit met handboeien. Aan jullie de taak om zo snel mogelijk los te komen en de koffer te openen. In de koffer vinden jullie verschillende gekleurde cijfersloten om een mystery ring. Los de uitdagende puzzels, raadsels, doe-, denk- en foto-opdrachten op en vindt de juiste codes! Welk team breekt het eerste los en pakt een voorsprong in de finale? Het team dat het finalespe als eerst oplost gaat er vandoor met de enige echte Escape in the City trofee!
    Het is ook mogelijk om deze activiteit te combineren met een lunch of diner. 

    Waarom kiezen voor Uitjes en Eten?
    Wij organiseren al 20 jaar lang bedrijfsuitjes en teamuitjes door heel Nederland en België. Zoals wijzelf altijd graag zeggen: Wij maken blij! Benieuwd naar de ervaringen van groepen die jullie voor zijn gegaan?

    15 - 1500 personen

    Zijn jullie klaar voor een origineel bedrijfsuitje of een intensieve teambuilding activiteit? De Team-Escape is een fantastische, zenuwslopende game waarbij teams zich een weg banen langs verschillende uitdagende opdrachten en hersenkrakers. Tijdens dit unieke teamuitje is ijzersterk teamwork cruciaal en worden alle zintuigen en capaciteiten van de deelnemers tot het maximale getest.

    Hoe werkt de Team-Escape?
    Op elke locatie lossen de teams een klein stukje van een grote, mysterieuze puzzel op. Een dynamische afwisseling van activiteiten zorgt ervoor dat iedereen van begin tot eind scherp en betrokken blijft. Maar let op: al snel merken de teams dat ze het niet alleen redden. Om verder te komen, hebben jullie de andere teams en collega's nodig!

    • Samenwerken & Communicatie: Je zult kennis moeten delen. In je eentje lukt het niet; hoe combineren jullie de unieke kwaliteiten binnen de groep?

    • Codes Kraken: Maak slim gebruik van de attributen, zoek naar verborgen aanwijzingen en voer complexe opdrachten uit om de definitieve code te kraken en de kist te openen.

    • Niets is wat het lijkt: Neem alles wat in de ruimte aanwezig is goed in je op. Is die opvallende fotolijst een cruciale hint, of juist een slim rookgordijn? En wat betekenen die vreemde cijfers op de achterkant?

    Praktische Informatie & Locaties
    De Team-Escape is dé ultieme uitdaging voor elk personeelsuitje. Dit aanbod wordt professioneel begeleid door de experts van Tragaluz en Breakout Verwondering.

    Durven jullie deze uitdaging aan te gaan? Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte direct het onderstaande aanvraagformulier in!

    10 - 500 personen

    In deze lachworkshop gaan we zonder reden lachen, gewoon heel veel lachen!

    Waarom? Omdat lachen verbindt, energie geeft, ontspant en stress vermindert. Zelfs een neplach zorgt ervoor dat je hersenen endorfine aanmaken, waardoor je je blijer en positiever voelt. 

    De workshop is flexibel in te vullen en kan afgestemd worden op jullie programma. Daarnaast is het een origineel en energiek teamuitje of bedrijfsuitje.

    Ook perfect inzetbaar als korte energizer voor (grote) groepen tijdens congressen, bedrijfsfeesten, vergaderdagen of andere evenementen waarbij extra energie, verbinding en vooral veel plezier centraal staan.

    De workshop is perfect als:

    • ijsbreker voor teams die elkaar beter willen leren kennen
    • energieke onderbreking van een vergaderdag
    • teambuildingsactiviteit voor teams die een boost kunnen gebruiken
    • vrolijke start van een bedrijfsuitje


    Met verschillende oefeningen onder begeleiding van een lachcoach leer je weer ongedwongen lachen. Misschien eerst een beetje ongemakkelijk, maar vooral hilarisch, verfrissend en bevrijdend. Een unieke ervaring met elkaar waar je nog wel over na praat.

    Deze workshop kan ook perfect voorafgaand aan of aansluitend op de Mopperworkshop geboekt worden. Eerst even alles eruit mopperen of juist afsluiten met een flinke dosis lachen – allebei een gegarandeerde sfeermaker.

    Resultaten van de workshop

    1. Betere teamcommunicatie
    2. Meer samenwerking en creativiteit
    3. Positievere sfeer binnen het team
    4. Meer ontspanning en relativeringsvermogen

    Daarnaast wordt er graag meegedacht catering voor of na de workshop, zodat het complete uitje helemaal aansluit bij jullie team. Ook mogelijk in het Engels. 

    Meer weten of vrijblijvend een offerte aanvragen? Vul hieronder het formulier in!

    6 - 450 personen

    Klaar om de stad te ontdekken? Tijdens City Discovery Game ontdekken jullie de geheimen van de stad terwijl jullie kennis getest wordt. Weten jullie de verborgen plekjes in de stad te vinden en de bijbehorende opdrachten uit te voeren?

    Wat is City Discovery Game?
    - Interactieve manier om de stad op een andere manier te leren kennen in combinatie met de Uitjes en Eten app
    - Aanwijzingen en aanmoediging op afstand van de Uitjes en Eten begeleider
    - Prijs voor het winnende team

    Omschrijving programma
    Bij aankomst belt de begeleider jullie voor een korte introductie en het opstarten van het spel. Zodra jullie zijn ingelogd en de teams zijn ingedeeld kunnen jullie van start! Aan de hand van verschillende opdrachten ontdekken jullie de stad terwijl jullie kennis op de proef wordt gesteld, ondertussen worden jullie aangemoedigd om leuke foto’s te maken. Welk team weet de meeste geheime plekjes in de stad te vinden?
    Het is ook mogelijk om deze activiteit te combineren met een lunch of diner. 

    Waarom kiezen voor Uitjes en Eten?
    Wij organiseren al 20 jaar lang bedrijfsuitjes en teamuitjes door heel Nederland en België. Zoals wijzelf altijd graag zeggen: Wij maken blij! Benieuwd naar de ervaringen van groepen die jullie voor zijn gegaan?

    8 - 2500 personen

    Ben je op zoek naar een krachtig bedrijfsuitje of een inhoudelijke teamtraining waarbij succesvol samenwerken centraal staat? Ontdek dan het Samenwerkings Bordspel, een uniek en interactief spel waarbij je leert over samenwerken dóór het samen te doen!

    Hoe werkt deze teambuilding activiteit?
    Het spel wordt gespeeld in groepen van 4 tot 5 personen en begeleid door een professionele facilitator. Deze begeleider stemt de inhoud direct af op de groep en de actuele situatie binnen jullie organisatie. Tijdens de game wordt je uitgedaagd op vier essentiële pijlers van samenwerking:

    • Ideeën: Hoe bedenk je ze, en nog belangrijker: hoe realiseer je ze samen?

    • Ondernemen: Experimenteren, proactieve energie tonen en daadkracht inzetten.

    • Samen doen: Elkaar écht leren kennen, kennis delen en elkaar durven aanspreken.

    • Plezier & prestatie verbinden: De perfecte balans vinden tussen ijzersterke prestaties en oprecht plezier.

    Tijdens de opdrachten staan onderzoeken, afstemmen, luisteren, communicatie en het delen van inspiratie centraal.

    Maatwerk: Jouw DNA in het spel
    In de afgelopen jaren hebben wij talloze varianten van dit spel ontwikkeld. Gericht op actuele thema's zoals Communicatie, Innovatie en Veiligheid. We maken graag een aantal opdrachten op maat, zodat ze perfect aansluiten bij de actualiteit.

    Heb je een speciaal thema of wil je de  kernwaarden van je bedrijf verankeren? We hebben veel ervaring met maatwerk en worden graag uitgedaagd.  De spelen zijn geschikt als losse teambuilding, en ook goed  te gebruiken als onderdeel van een compleet programma. 

    Het resultaat op de werkvloer
    Deze teamgame levert veel meer op dan alleen een gezellige dag. Het resultaat is merkbare verdieping en hernieuwde energie. 

    Klaar voor een personeelsuitje met échte impact? Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in. Wij vertellen je graag meer over de mogelijkheden!

    4 - 100 personen

    Djembe workshops op lokatie. Een groot muzikaal evenement.
    De Hiparikaan komt met heel veel djembe's op lokatie en verzorgd een leuke leerzame djembe workshop van 30 tot 90 minuten.

    Na een korte uitleg over de instrumenten gaan we aan de slag met de Afrikaanse ritmes. Deze worden verdeeld over 3 partijen die later samengevoegd worden. Altijd succes verzekerd.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    5 - 150 personen

    Over deze pagina

    Een teambuilding is niet alleen leuk, het is ook samenwerken met collega's. Samen ervaringen op doen, samen lachen of angsten overwinnen. Samen met je team iets meemaken buiten het werk om. Goed voor het groepsgevoel.


    Check de website www.wegmetdebaas.nl/teambuilding/nederland en vindt een teambuilding naar wens.