Spel & Ontspanning in Egmond aan zee

Filteren

Filters

Kerst- en Eindejaarsuitjes 2026
Activiteiten: Spel & Ontspanning
Citygames & Beachgames
Topkeuze: Sportief & Actief
Kookworkshop & meer
Inspirerende Creatieve uitjes
Verbindende Teambuilding activiteiten
Eten, Drinken, & Feesten
Onvergetelijke Incentives/ buitenlandse reizen
Online
Zoekwoord
Zoekwoord
Gebied
Personen 0+
0
0
500
0500+
309 uitjes gevonden gevonden gebaseerd op de volgende filters
  • Energieke Beachgames
  • Indoor spel en ontspanning
  • Outdoor spel en ontspanning
  • Spannende Citygames
  • Plaats, regio of provincie: Egmond aan Zee
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Een citygame vol echte verhalen. Wie verzamelt als Paparazzi de beste scoops en wint het spel? Start de achtervolging en leer elkaar écht kennen!

    Ontdek alle verhalen uit jouw team

    Paparazzi On The Run is een citygame helemaal gebouwd rond jullie team. Vooraf vult iedereen een korte vragenlijst in. Wij verwerken de antwoorden tot een unieke citygame vol echte verhalen. Wie verzamelt als Paparazzi de beste scoops en wint daarmee het spel? Pak je camera en start de achtervolging!

    Waarom kiezen voor deze activiteit?

    • Jullie verhalen. Jullie game: Jullie bepalen zelf welke verhalen boven tafel komen. Jullie stellen de vragenlijst zelf samen, die spelers vooraf invullen, zodat de game draait om jullie team, inside jokes en verborgen talenten.

    • De jacht stopt, de verhalen niet:  Winnen is mooi, maar de echte winst zit in de momenten die je vastlegt. Foto’s, video’s en verhalen waar nog lang om gelachen wordt. De achtervolging stopt misschien, de verhalen niet.

    Hoe het werkt

    • Op jacht naar headlines: Als paparazzi gaan jullie, gewapend met een smartphone, op jacht naar alle verhalen uit jullie team. Grappige anekdotes. Verrassende feiten. Inspirerende onthullingen. Alles wat jullie ontdekken kan geld waard zijn. Hoe beter jullie scoop, hoe hoger de beloning van de redactie.

    • Elke stap een nieuwe scoop: In de app duiken overal kansen op. Sommige verhalen liggen voor het oprapen. Andere moeten jullie verdienen, kopen of slim vrijspelen. Hoe meer je loopt, hoe groter jullie speelgebied wordt. Hoe slimmer je zoekt, hoe waardevoller jullie informatie. Maar vergeet niet: andere teams jagen op precies dezelfde primeurs.

    • Alles voor de primeur: Jullie starten met een redactiebudget. Genoeg om te beginnen, niet genoeg om alles te ontdekken. Koop je die ene tip die misschien goud waard is? Of kies je ervoor om geld bij te verdienen… Hoe verder het spel vordert, hoe duurder sommige informatie wordt. Slim plannen is net zo belangrijk als goed speuren.

    • De race naar de redactie: Na 2 uur moet alles worden ingeleverd. Te laat komen is geen optie. Het team dat de meeste informatie ontdekt en die informatie bij de redactie inlevert verdient het meeste geld en wint het spel.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    6 - 500 personen

    Met onze bedrijfsbingo ben je verzekerd van een bingospel dat sprankelender is dan ooit! Onder leiding van een van onze ervaren Bingomasters, gedreven door passie voor entertainment, beleef je een unieke combinatie van humor, interactie en muziek.

    We brengen een frisse wind in de wereld van bingokaarten. Geen saaie nummers, maar kaarten vol meezingers, intrigerende teksten en foto’s. Je smartphone verandert met één tik in een persoonlijke BINGO-kaart. Teams strijden in drie rondes: eerst één rij, daarna twee en tot slot de volle kaart.

    Tijdens het spel verschijnen vragen, geluidsfragmenten en videoclips op een groot scherm. Herken je ze? Vink ze direct aan op je telefoon. Denk je BINGO te hebben, dan controleert onze software dit razendsnel. Maar pas op: tussen de vakjes zitten strikvragen. Een valse BINGO? Dan wacht er een hilarische opdracht.

    Onze Bingomaster is de energieke motor van de avond, weet iedereen mee te slepen en zorgt voor een onvergetelijke sfeer. Een BINGO-kaart duurt zo’n 45 minuten, meestal spelen we er twee, met de optie voor een pauze.

    Wij zorgen voor een opvallende welkomstsheet, kraakhelder geluid tot 150 deelnemers met topklasse audioapparatuur en een doorgewinterde quizmaster – geen stagiaires. Met 17 jaar ervaring, 3.000 quizzen en bingo’s per jaar en meer dan 1.000 lovende recensies (gemiddeld een 9+), garanderen wij een evenement vol energie, humor en memorabele momenten.

    Bedrijfsbingo: veel meer dan een spel – het is een belevenis die jullie team nog lang zal bijblijven!

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in! 

    20 - 2000 personen

    Jachtseizoen

    Het Jachtseizoen is geopend! Lukt het jullie om 2 uur lang uit de handen te blijven van jullie achtervolgers? Een supergaaf achtervolgingsuitje!

    Speel met collega’s, vrienden of familie dit uitdagende kat- en muisspel: hoe blijf je uit de handen van jullie achtervolgers? Jullie krijgen een voorsprong om weg te komen. De achtervolgers kunnen momenten kiezen om de voortvluchtigen zichtbaar te maken, maar gebruik dit strategisch! Jullie mogen je niet verstoppen in gebouwen, niet 2 keer dezelfde route lopen, maximaal 10 minuten hetzelfde vervoersmiddel gebruiken en het stadscentrum niet uit! Alles wordt gps getrackt! Moge de beste winnen….. Let the games begin!

    Wat staat je te wachten tijdens het Jachtseizoen?
    Bij aanvang van het spel lees je de toegestuurde materialen goed door. Volg het stappenplan en lees in het handboek de uitgebreide uitleg over het spel. Als er vragen zijn kunnen deze gesteld worden aan de begeleider die klaar staat om het spel te begeleiden. Vervolgens worden de teams samengesteld door jullie zelf, zodat je weet met wie je de strijd aangaat.

    Dan starten de teams... Door middel van een puzzel beginnen de achtervolgers om jacht te maken op de voortvluchtigen. Door logisch nadenken, informatie in te winnen en slimmer te zijn dan je tegenstander kun je de voortvluchtigen te pakken krijgen! Maar er zijn meerdere manieren om het team op te sporen! Lukt het de voortvluchtigen om uit de handen van de achtervolgers te blijven? Een super gave interactieve City game…..

    Aan het einde van het spel kom je weer bij elkaar en daar zal voor jullie bekend worden gemaakt wie de winnaar is van het spel.

     

    Dit spel start en eindigt in het centrum van de stad of op een eigen locatie. Er is GEEN begeleiding aanwezig op de locatie zelf. Dit spel begeleiden wij op afstand. Hiervoor betaalt u dan ook Heeft u liever wel een begeleider op locatie? Dan is dit uiteraard ook mogelijk.

     

    6 - 500 personen

    Het spannendste avontuur van tv. Maar dan in het echt. Ga de ultieme strijd aan in teams. Boek nu The Robinson Game en beleef het avontuur van Expeditie Robinson, gewoon in Nederland en België!

    Tijd om je innerlijke Robinson wakker te schudden
    Je hebt geen onbewoond eiland nodig om je innerlijke Robinson te ontdekken. Met The Robinson Game brengen wij het échte survivalgevoel naar jou toe! Sta jij stevig genoeg in je schoenen tijdens de vuurproef? Of weet jouw team het hoofd koel te houden bij de puzzelproef? Eén ding is zeker: dit wordt een actief en meeslepend uitje waar samenwerking en strategie het verschil maken.

    Survival met een knipoog
    - Spannende Robinson-proeven zoals vuur maken, puzzelopdrachten en de eilandraad
    - Inclusief vlaggen, bandana’s en alle benodigde spelmaterialen
    - Inclusief professionele begeleiding. 
    - Mogelijk op locatie naar keuze. 

    Klaar voor de strijd om de Robinson-trofee?
    Vertrouwen. Doorzettingsvermogen. En vooral: teamwork. Alleen het team wie deze eigenschappen combineert, kan zich kronen tot de ware Robinson. Versla de andere teams tijdens de zenuwslopende finaleproef en neem niet alleen de winst, maar ook de felbegeerde Robinson-trofee mee naar huis. Durven jullie het aan?

    20 - 2500 personen

    Kies je voor dit buiten programma met deze vier thema’s dan ben je verzekerd voor een uniek en verrassende teamdag.

    Elke deelnemer schrijft zich van te voren bij ons in voor een bepaald 'thema', het thema waar je je voor opgeeft bestaat uit  een diversiteit aan workshops die onder jouw favoriete thema vallen.

    Ben je een avontuurlijk type, dan kies je uiteraard voor Adventure, ben je competitief ingesteld, dan kies je voor de Battle workshops.
    Waar zou jij voor kiezen?

    Er zitten veel voordelen aan dit programma.
    Hier zijn een paar voorbeelden:

    • Het is een leuke en ontspannende manier om met je collega’s te ontspannen en bij te praten.
    • Het is een geweldige manier om in een korte tijd van  verschillende workshops te proeven en nieuwe vaardigheden te leren.
    • Het is een goede manier om je team uit te dagen en te motiveren.
    • Met dit programma verbeter je het teamgevoel!

    Als je op zoek bent naar een manier om je teamdag een succes te maken, dan is een teamdag met buiten workshops  een geweldige optie.
    Je team zal het zeker waarderen!

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    30 - 1000 personen

    30 Seconds Indoor Challenge

    De klok start. Jullie hebben 30 seconden. Om te overleggen, te raden, te improviseren en te presteren. Tijdens de 30 Seconds Indoor Challenge nemen teams het tegen elkaar op in een razendsnel spelprogramma vol afwisseling, humor en gezonde competitie.

    De deelnemers worden verdeeld in teams en spelen vanuit hun eigen plek in de zaal verschillende korte spelrondes. Iedere opdracht draait om dezelfde uitdaging: binnen 30 seconden zoveel mogelijk punten verdienen of opdrachten voltooien. Lang nadenken is er dus niet bij. Snel schakelen en goed samenwerken maken het verschil.

    De opdrachten zijn geïnspireerd op het bekende 30 Seconds-principe en worden afgewisseld met verrassende teamchallenges. Denk aan woorden omschrijven, raden, uitbeelden, tekenen, associëren en korte creatieve of actieve opdrachten. Soms speelt het hele team tegelijk, terwijl bij andere rondes één collega namens het team onder druk moet presteren.

    Onder leiding van een enthousiaste presentator volgen de rondes elkaar in hoog tempo op. Tussenstanden, bonusrondes en onverwachte wendingen zorgen ervoor dat ieder team tot het einde kans blijft maken op de overwinning.

    De 30 Seconds Indoor Challenge is laagdrempelig, energiek en geschikt voor vrijwel ieder team. Een ideaal bedrijfsuitje voor collega’s die samen willen lachen, fanatiek willen strijden en elkaar op een andere manier willen leren kennen.

    Klaar om te ontdekken wat jullie team in 30 seconden kan?

    24 - 300 personen

    Sluit het jaar knallend af… of trap het nieuwe jaar samen af!

    Op zoek naar een kerstfeest, eindejaarsfeest of nieuwjaarskick-off waar nog lang over nagepraat wordt? Dan is het tijd voor onze feestelijke Quiz Special: een hilarische programma vol muziek, competitie, verrassingen en natuurlijk héél veel kerstsfeer!

    Stap samen met collega's in een spel vol herkenning, humor en strijd. Reis samen met je teamgenoten virtueel langs de verschillende jaren en beleef alle hoogtepunten opnieuw.

    Verwacht een heerlijke mix van pubquizvragen, feestelijke anagrammen, speciale kerstrondes, herkenbare muziekfragmenten én meezingers waarbij stil blijven zitten bijna onmogelijk is.

    En natuurlijk pakken we tijdens de feestdagen nét even extra uit. Bij binnenkomst krijgt iedereen een lootje en vallen er fantastische (kerst)prijzen te winnen. Wie weet ga jij wel met een extra cadeautje naar huis!

    Onze quizmaster verschijnt volledig in stijl en neemt jullie mee door een avond vol humor, gezelligheid en gezonde competitie.

    Want ook deze editie draait om de eeuwige roem… Voor alle onderdelen zijn punten te verdienen en uiteindelijk kan er maar één team met de felbegeerde wisselbeker vandoor gaan.

    Samen lachen, zingen, strijden en proosten. De perfecte afsluiting van het jaar óf een onvergetelijke start van het nieuwe!

    Eén ding is zeker: na afloop kijk je niet alleen anders naar de jaren die voorbij zijn, maar ook op een luchtige manier naar de mensen met wie je hebt gespeeld.

     Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in. 

    15 - 499 personen
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Al 15 jaar Creativiteit zonder grenzen! Voor elke groep van bedrijfsteam tot vrijgezellenfeest of familiedag! Workshops waar het plezier van afspat.

    Op zoek naar een workshop waar het plezier vanaf spat? Met meer dan 15 jaar ervaring is Schilder-cursus.nl hét adres voor alles wat met creativiteit te maken heeft. Of je nu wilt ontladen tijdens een sessie verfsmijten, je innerlijke kunstenaar loslaat bij beestachtig schilderen, of samen een indrukwekkende muurschildering maakt: wij maken het mogelijk.

    Wij verzorgen alles tot in de puntjes, bij ons of bij u op locatie. Zelfs een programma volledig op maat — zoals het maken van gipsen beelden — is mogelijk.

    Snel, creatief en flexibel. Geef uw uitje of feest de boost die het verdient. Neem contact op voor de mogelijkheden!

    5 - 200 personen

    Laser Kleiduifschieten is in principe het zelfde als het echte kleiduifschieten. Er wordt geschoten met echte jachtgeweren die omgebouwd zijn tot lasergun op plastic kleiduiven die met 180 km per uur door de lucht geschoten worden. Deze discs schieten we niet kapot en kunnen hergebruikt worden. Hierdoor is deze activiteit erg milieuvriendelijk en op bijna elke wenste locatie in Nederland uit te voeren.

    Helemaal uniek is het laser kleiduifschieten by night! De kleiduiven vliegen als kleine lichtgevende ufootjes voor de lucht!

    Laser Kleiduifschieten kan ook erg goed gecombineerd worden met één van onze andere teambuilding activiteiten op locatie zoals bijvoorbeeld onze Wighland Games of het Handboogschieten. 

    U kunt voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het formulier invullen.

    10 - 300 personen

    'Flikken'   De politiemensen Floris en Eva onderzoeken de één na de andere bloedstollende zaak. TB Events geeft jullie nu de kans om in hun schoenen te staan. Stap uit de dagelijkse sleur en speel dit bloedstollende spel. Een meeslepende moordzaak, ideaal als bedrijfsuitje of groepsuitje met collega's of vrienden.  

    Hoe ga je te werk bij Flikken?
    Begin aan de basis: plaats delict. Je volgt de aanwijzingen en leert steeds meer over de achtergronden van het slachtoffer. Ieder spoor kan je dichter bij je dader brengen. Of is het een dwaalspoor? Met jouw team zet je alle informatie op een rijtje en bepaal je de volgende plaats om uit te kammen. Door langs de juiste plaatsen te gaan, kun je de vitale informatie vergaren om de zaak te kraken. 

    Wat staat je te wachten tijdens Flikken? Detective word je niet zomaar. Daarom beginnen we met een stevige bak koffie om je op scherp te zetten. Dan volgt de briefing en krijg je een uitgebreide uitleg over het spel. Na het vormen van de teams bezoek je de plek van de moord, voor een eerste onderzoek.   Nu komt het er op aan: welke moordverdachten ga je als eerste aan de tand voelen, welke getuigenissen zijn
    doorslaggevend? Samen met jouw team stel je een lijst op met hoofdverdachten en hun motieven.

    Eenmaal terug op het rendez-vous-punt overhandig je deze lijst aan de commissaris. Onder het genot van een kop koffie, thee of glaasje fris worden de rapportages nauwkeurig beoordeeld. Dan wordt het winnende team bekend gemaakt en het plot uitgelegd. Case closed.
    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    6 - 5000 personen

    Ontdek het Unieke Jeukwoordenspel ! 
    Ben je klaar voor een uniek avontuur dat je nergens anders zult vinden? GO-Teambuilding heeft het perfecte recept voor een bruisend teamuitje dat bol staat van actie, uitdagingen én een flinke dosis kantoorhumor! Het is tijd om jezelf los te laten, de zorgen van dat hoofdpijndossier van je af te schudden en die eeuwige kritiek gewoon overboord te gooien. Klaar om het langste Jeukwoord neer te leggen?

    Wat staat je te wachten?
    Het Jeukwoordenspel is een rollercoaster van hilariteit, gevuld met spellen zoals het "Mikpunt van Kritiek", "Jeukwoorden Scrabble", geheugentests én natuurlijk de beruchte "Jeukwoorden Kwiz"! En weet je wat het beste is? Wij maken dit spel helemaal op maat voor jou en je collega's. We graven in jullie bedrijfsjargon en creëren uitdagingen die perfect bij jullie passen. Geen zorgen over materialen of begeleiding, wij regelen dat allemaal voor jullie. De duur en inhoud van het spel? Volledig aanpasbaar aan jullie groep! En geloof ons, na dit spel is een hechter teamgevoel gegarandeerd. Het Jeukeffect blijft minstens zes weken in jullie collectieve bedrijfsgeheugen hangen!

    Wat zijn Jeukwoorden?
    Jeukwoorden zijn die woorden die je keer op keer hoort, tot ze hun betekenis verliezen. Je kent ze wel: scrummen, agile, teambuilding, zelfsturende teams, en natuurlijk de beruchte heidag. Ze zorgen niet alleen voor irritatie, maar kunnen ook de communicatie flink in de war sturen. Ons Jeukwoordenspel is als een lachspiegel voor jullie organisatie - een kans om samen te lachen én te leren!

    Dus waar wacht je nog op? Neem geheel vrijblijvend contact met ons op voor meer informatie. Het wordt een avontuur om nooit te vergeten!

    Laat het Jeukwoordenspel beginnen! 

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in. 

    15 - 150 personen

    Bij deze formule kunt u verschillende gerechten bij verschillende restaurants proeven! En tussendoor leert u veel over de leukste stad van jullie keuze! Zo maakt u na elke gang een wandeling waarbij u verschillende bezienswaardigheden tegenkomt en uiteraard weet de gids ook allerlei leuke anekdotes te vertellen. 

    Een perfecte combinatie van wandelen en eten. Wat wilt u nog meer?!

    Programma-indicatie:
     *
    18.00 - 19.00 Voorgerecht
    19.00 - 20.00 Rondleiding
    20.00 - 21.00 Hoofdgerecht
    21.00 - 22.00 Rondleiding
    22.00 - 23.00 Nagerecht

    * in kleinere steden worden beide rondleidingen met 15 minuten ingekort.

    Prijs:
    10 - 15 personen € 68,50 p.p. excl. BTW
    16 - 29 personen € 65,50 p.p. excl. BTW
    Vanaf 30 personen € 62,50 p.p. excl. BTW

    Wilt u een Walking Dinner boeken in een andere Nederlandse of Vlaamse stad? Dit arrangement is te boeken in maarliefst 46 steden! Neem gerust contact met ons op.

    Optioneel:
    Niet telkens uw knip hoeven trekken om uw drankje af te rekenen? Voor € 12,50 per persoon per uur (excl. BTW) kunt u gebruikmaken van het drankarrangement, waarbij u onbeperkt kunt genieten van bier, fris, huiswijn, koffie en thee. En…zo komt u ook achteraf niet voor verrassingen te staan!

    Komt u niet aan het minimale aantal deelnemers? Als u bereid bent voor het minimale aantal te betalen, kunt u ook gewoon voor minder personen boeken!

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    10 - 500 personen

    Swing, zing & verbind met het HitSter Teambuilding Spel! Bekend van radio 538 en Qmusic.
    Op zoek naar een energiek en muzikaal teambuilding uitje waarbij iedereen kan schitteren? Het HITSTER Teambuilding Spel brengt muziek, teamwork en een flinke dosis humor samen in een onvergetelijke ervaring. Perfect voor bedrijven die op zoek zijn naar verbinding, plezier en teamwork!

    Muzikale en interactieve opdrachten
    Het HITSTER Spel zit vol muzikale én praktische uitdagingen. Geen zorgen: je hoeft geen muzikale expert te zijn om te winnen! Hier zijn een paar van de highlights:

    • Muziekbingo: Klassieke bingo, maar dan met swingende deuntjes.
    • Het tijdlijnen spel: Welke volgorde kiezen jullie?
    • Introspel: Wie herkent de meeste muziekintro’s
    • Artiesten gezichtsherkenning: Spot de artiest aan zijn of haar gezicht.
    • Jarenplanner: Zet muzikale gebeurtenissen in de juiste volgorde.
    • Zoekkaartspel: Raad welke artiest of popsongs verstopt zitten op de kaarten.

    Elke opdracht is ontworpen om samenwerking, communicatie en vooral plezier te bevorderen!

    Samenwerking & competitie
    In dit spel draait alles om teamwork én een gezonde dosis competitie. Samenwerken, slim nadenken en vooral veel lachen vormen de sleutel tot succes. Het winnende team gaat naar huis met glimmende medailles, maar ook de verliezers worden niet vergeten – zij verdienen hun moment in de spotlight met een ludieke prijs.

    De magie van de muzikale zoekkaarten
    Een van de hoogtepunten van het spel zijn de unieke muzikale zoekkaarten. Hierop zijn artiesten en popsongs verborgen die alleen de echte speurneuzen kunnen ontdekken. Het team dat deze uitdaging het beste aangaat, wint een set van 100 unieke zoekkaarten om thuis nog eens na te spelen.

    Werkgeluk & verbinding
    Werkgeluk en teambuilding gaan hand in hand bij het HITSTER Spel. Dit spel biedt een perfecte balans tussen ontspanning, competitie en pure gezelligheid. Of je nu op kantoor, in een eventruimte of ergens anders speelt – met professionele begeleiding wordt elk detail geregeld.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    20 - 250 personen

    Lasergamen op Locatie – Actie, Spanning en Teamplezier
    Ben je op zoek naar een unieke activiteit vol actie, spanning en plezier? Kies dan voor lasergamen op locatie met Flitz-Events! Wij toveren elke gewenste plek om tot een professionele lasergame-arena – of het nu op de parkeerplaats, de loods of op kantoor of sporthal is.

    Met onze mobiele lasergame set nemen jullie het in teams tegen elkaar op met professionele lasergamewapens. Perfect voor bedrijfsuitjes, teamuitjes, vrijgezellenfeesten of familie-evenementen.

    Waarom kiezen voor lasergamen op locatie met Flitz-Events? 
    Veiligheid, professionaliteit en plezier staan voorop. Onze ervaren instructeurs begeleiden jullie tijdens het hele lasergame-evenement en zorgen ervoor dat alles soepel verloopt.

    Iedere deelnemer krijgt een speciale hoofdband met sensoren die reageren op de laserstralen. Het doel is simpel: scoor zoveel mogelijk punten door je tegenstanders te raken. Er zijn verschillende spelvormen mogelijk – van teamgevechten tot individuele challenges – waardoor ieder spel uniek en spannend blijft.

    Lasergamen bij jouw op locatie
    Of je nu wilt lasergamen op de parkeerplaats, de loods, in de hal of op het kantoor wij maken het mogelijk. Dankzij onze mobiele lasergame-uitrusting creëren we binnen no-time een echte lasergame experience op elke locatie in Nederland.

    Ervaar de ultieme spanning van lasergamen op locatie waar actie, strategie en teamwork samenkomen!

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in! 

    20 - 1000 personen

    Ontdek de omgeving op een leuke en milieuvriendelijke manier! Heerlijk in de buitenlucht gaan jullie opzoek naar leukste verborgen plekjes in de omgeving, klik zoveel mogelijk foto opdrachten om uiteindelijk met de trofee naar huis te gaan!

    Wat is E-chopper tour
    - Professionele begeleiding gedurende de gehele dag
    - Gebruik van E-chopper en de speciaal ontwikkelde Uitjes en Eten app
    - Trofee voor het winnende team

    Omschrijving programma
    Vol enthousiasme worden jullie ontvangen door de begeleider worden jullie ontvangen door de begeleider van Uitjes en Eten. Vervolgens worden jullie verdeeld in verschillende teams. Ieder team ontvangt een unieke inlogcode voor de Uitjes en Eten app. Hierin vinden jullie een routebeschrijving, plattegrond, klikopdrachten en de uitdagende ‘tussendoorklikjes’.
    Het is ook mogelijk om deze activiteit te combineren met een lunch of diner. 

    Waarom kiezen voor Uitjes en Eten?
    Wij organiseren al 20 jaar lang bedrijfsuitjes en teamuitjes door heel Nederland en België. Zoals wijzelf altijd graag zeggen: Wij maken blij! Benieuwd naar de ervaringen van groepen die jullie voor zijn gegaan?

    8 - 2500 personen

    Over deze pagina

    Het is weer tijd voor een uitje in Egmond aan Zee! Maar wat gaan we dan doen? De een wil iets sportiefs terwijl de ander het liever rustig aan doet. Het is altijd lastig om weer iets te bedenken wat iedereen leuk vindt. WegmetdeBaas kan u hierbij helpen! Wij hebben heel veel diverse uitjes verzameld op onze site. Voor iedereen is er wel een bedrijfsuitje in Egmond aan Zee te vinden. Veel aanbieders kunnen ook een mix aanbieden van rustige en actieve bedrijfsuitjes. Zo kunt u iedereen een plezier doen met het geplande bedrijfsuitje. Tevens zijn bedrijfsuitjes in Egmond aan Zee ook een uitstekende gelegenheid om het team nog hechter te maken. Bij vele bedrijfsuitjes draait het om samenwerking en een goede communicatie. Dat alles uiteraard in een informelere setting dan normaal. Een bedrijfsuitje in Egmond aan Zee is goed om te doen, ook ten tijde van een crisis. Bedrijfsuitjes bevorderen de sfeer en motiveren het personeel. Doe daarom uw voordeel met onze site en ga snel op zoek naar leuke bedrijfsuitjes in Egmond aan Zee. U kunt direct contact opnemen met de aanbieder van een bedrijfsuitje. Zij zullen dan zo snel mogelijk contact met u opnemen om uw vragen te beantwoorden. En of u nu in Amsterdam een bedrijfsuitje wil plannen, in Maastricht, Nijmegen, Groningen, Rotterdam.. Of juist in een kleinere gemeente, u vindt het allemaal op WegmetdeBaas!