
Highland Events, de grootste in Schotse Highland Games! Welkom op onze eigen toplocatie op Landgoed Beukenrode in Doorn (vlakbij Utrecht)
Waarom Highland Events?
Eigen locatie
Bij aankomst op Landgoed Beukenrode in Doorn kunt u in de verte de Schotse doedelzakmuziek al horen. De muziek komt van het Highland Camp dat midden in het bos ligt, vlak naast het particuliere voetbalveld van het Landgoed. Het Highland Camp is een prachtige locatie met prima faciliteiten zoals 2 grote houten paviljoens met 3 ruime kleedkamers, circa 200 zitplaatsen zowel binnen als buiten, een groot overdekt barbecuepaviljoen, 2 overdekte vuurplaatsen, ruime opslag, een kantine en sanitair. De volmaakte plek voor Schotse Highland Games!
Verschillende programma's (10 - 160 personen)
Highland Events biedt maar liefst 3 verschillende programma's Highland Games. De programma's zijn genoemd naar beroemde speelfilms waarin Schotse helden van weleer een hoofdrol spelen. De programma's zijn volledig verzorgd inclusief drankjes en koek.
Ontvangst
De instructeurs van Highland Events stellen zich aan u voor en heten u van harte welkom. Na uitleg over de Highland Games krijgt elke deelnemer een Schotse kilt uitgereikt. Bij Highland Events is dat een originele Schotse kilt. Er is keuze uit verschillende kleurpatronen waaronder de 'Royal Stewart' of de 'Black Watch'. Voordat het programma aanvangt is er koffie, thee, fruitdrank, cup a soup en koek. Alle drankjes zijn inbegrepen, ook in de pauze.
Activiteiten voor iedereen
Bij de Highland Games gaan de deelnemers in teamverband allerlei competitieve kracht- en behendigheidsproeven met elkaar aan. Er zijn bij Highland Events zo'n 20 verschillende activiteiten mogelijk waaronder klassieke onderdelen als 'tossing the caber', 'throwing the hammer' en 'tug a war'. De activiteiten zijn dusdanig aangepast dat iedereen (m/v), ongeacht leeftijd of fysieke conditie, overal gelijkwaardig aan kan deelnemen. De Schotse Highland Games zijn geschikt als bedrijfsuitje of personeelsuitje, maar voor particulieren ook als vrijgezellenfeest of familiedag.
Catering & Vergaderen
U kunt uw programma Highland Games uitbreiden met een lunch vooraf of een diner of barbecue na afloop. De ambiance op het Highland Camp is geweldig en Highland Events beschikt over uitstekende catering van de Gildeslager. Vraag naar onze menukaart. We attenderen u ook op de mogelijkheid om op het Highland Camp te vergaderen, bijvoorbeeld in de ochtend voorafgaand aan de Highland Games.
Andere uitjes
Highland Events maakt deel uit van de Bedrijfsuitjes Groep, specialist in originele bedrijfsuitjes. Andere bedrijfsuitjes van de Bedrijfsuitjes Groep zijn Mipapo (herbeleef de militaire dienstplicht), Out-Doorn, Bounty Hunt en Alpenfest.
Samenwerking, teambuilding energie genereren en nog superleuk ook!
‘U Deugt Wij Deugen’ is een spelprogramma waarbij groepen tegen elkaar uitkomen in allerlei originele en vermakelijke spelonderdelen. In dit spelprogramma wordt u uitgedaagd om meer uit u zelf en anderen te halen. Competitie én heel veel plezier met elkaar beleven staat centraal. Teambuilding gaat immers om veel meer dan alleen winnen of verliezen. Met een (vette) knipoog wordt daarbij ook gekeken hoe het allemaal tot stand kwam. Deugde het allemaal?
We nodigen u graag uit om meer uit uzelf en uit anderen te halen!
Zoals de naam van het spelprogramma al aangeeft, gaat de competitie met elkaars groepen hand in hand met de manier wáárop er wordt gewonnen en verloren. Met een knipoog hebben we het dan ook over de ‘nieuwe deugden’ zoals: doorzettingsvermogen, humor, flexibiliteit, leiderschap, charisma, collegialiteit, sportiviteit, etc. Winnen en verliezen krijgt op die manier een leuke andere mindset erbij.
Natuurlijk is het de bedoeling dat zoveel mogelijk activiteiten geschikt zijn voor alle deelnemers en dat ze de mogelijkheid hebben om te schitteren, maar ook om iets van anderen op te pikken!
Dames en heren, wij presenteren de winnaars!
Aan het einde zal duidelijk worden welk team de spelonderdelen heeft 'gewonnen' en of de manier waarop dat gebeurde ook echt 'deugde'! Uiteraard wordt deze uitslag op vrolijke wijze samengevat in de finale!
Volstrekt unieke onderdelen!
Art of Events hecht zeer aan originaliteit! Alle spelonderdelen zijn daarom in eigen beheer ontwikkeld. U hoeft dus niet bang te zijn dat uw deelnemers het al eens ergens hadden meegemaakt! Daarnaast mag u van ons verwachten dat we de onderdelen maximaal op uw mensen, het weer en de plaats waar het gaat plaatsvinden, aan zullen passen.
Bij Art of Events bieden we graag op maat gemaakte activiteiten aan.
Referenties:
Novartis
"Een leuk, interactief programma! Een aanrader als je houdt van competitie op een gezellige manier. We hebben erg gelachen en ondertussen nog veel gedaan. Fijn dat iedereen mee kon doen en het leuk vond want dat lukt niet altijd!"
Stichting Xmotion
“Erg gelachen en supertoffe onderdelen! Met name de balkonscène met Romeo en Julia was een succes. Leuke warming- up met ‘elkaar dood schieten’. De begeleiders wisten goed om te gaan met de fanatieke valsspelers onder ons.”
Vul voor meer informatie over dit leuke uitje, of een vrijblijvende offerte, het aanvraagformulier in!
Onze Treasure Hunt is een dynamische treasure hunt of citygame vol interactie en avontuur. Alle teams krijgen een tablet waar checkpoints op te vinden zijn, en een rugzak met benodigde attributen voor de opdrachten.
Via de unieke Go Team app worden de teams langs de verschillende checkpoints geloodst. Bij elk checkpoint opent zich een opdracht die met het team moet worden uitgevoerd. De opdrachten zijn verdeeld over 3 categorieën: mentaal, actief en creatief. Voor ieder teamlid zit er wat bij waardoor iedereen actief betrokken wordt bij de activiteit.
Deze activiteit is uitermate geschikt om maatwerk van te maken. Er kan een categorie worden toegevoegd die met de organisatie te maken heeft. Dit kan bijvoorbeeld helpen bij het beleven van kernwaarden, het ophalen van informatie over bepaalde thema's in de organisatie... en allemaal op een laagdrempelige en speelse manier!
Alle ingeleverde antwoorden worden door de spelleiding met punten gewaardeerd. Ook worden alle ingediende foto's en video's verzameld, wat een mooie fotogalerij oplevert die wordt nagestuurd.
Teambuilding effecten van Go Team:
Een teambuildingprogramma moet vooral leuk en inspirerend zijn. Daarnaast oefenen we vaardigheden in het programma die je ook in je werk nodig hebt. De belangrijkste op een rij:
√ Samenwerken
√ Ondernemerschap
√ Omgaan met veranderingen
√ Gebruik maken van de kwaliteiten in het team
√ Projectplanning
Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.
Een leuk, origineel en flexibel middagje weg met de auto (of fiets). Jullie kunnen zelf aangeven:
Op basis daarvan stippelen wij een mooie route uit, die jullie via puzzels kunnen achterhalen. Elke puzzel leidt naar een volgende bestemming. Hoe minder hint- en/of antwoordenveloppen je daarbij nodig hebt, hoe meer punten je scoort.
Daarnaast voegen wij graag een opdrachtenspel voor onderweg toe. Dit maakt de activiteit wat veelzijdiger en grappiger. Ook daar zijn punten mee te verdienen. Het team dat uiteindelijk in totaal de meeste punten heeft, wint!
Bijzondere verzoeken? Bijvoorbeeld een gezamenlijke pauzeplek, een reservering bij een restaurant, of juist liever geen competitie-element? Geef het vooral aan, wij denken graag mee!
Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.
Staan jullie te trappelen voor een middag in de frisse buitenlucht vol met hilarische en uiteenlopende opdrachten? Tijdens De Alleskunner Outdoor nemen jullie het in teams tegen elkaar op in een reeks van korte spellen, probeer zo veel mogelijk punten te verzamelen en wie weet gaan jullie er met de winst vandoor!
Wat is De Alleskunner Outdoor?
- Uiteenlopende activiteiten waarin iedereen kan uitblinken
- Alles wordt in goede banen geleid door de enthousiaste begeleider van Uitjes en Eten
- Strijd met jouw team voor de felbegeerde Alleskunner Outdoor trofee
Omschrijving programma
Bij aankomst in een park of een plein worden jullie hartelijk ontvangen door de begeleider van Uitjes en Eten. Nadat de teams zijn ingedeeld starten jullie aan de reeks met korte, puntrijke spellen. Probeer voor jouw team zo veel mogelijk punten te behalen door bij elk spel de beste speler naar voren te schuiven. Welk team slaagt er in de scoremeter het hoogst op te laten lopen en mag zich de ware Alleskunner noemen?
Het is ook mogelijk om deze activiteit te combineren met een lunch of diner.
Waarom kiezen voor Uitjes en Eten?
Wij organiseren al 20 jaar lang bedrijfsuitjes en teamuitjes door heel Nederland en België. Zoals wijzelf altijd graag zeggen: Wij maken blij! Benieuwd naar de ervaringen van groepen die jullie voor zijn gegaan?
Bij deze formule kunt u verschillende gerechten bij verschillende restaurants proeven! En tussendoor leert u veel over de leukste stad van jullie keuze! Zo maakt u na elke gang een wandeling waarbij u verschillende bezienswaardigheden tegenkomt en uiteraard weet de gids ook allerlei leuke anekdotes te vertellen.
Een perfecte combinatie van wandelen en eten. Wat wilt u nog meer?!
Programma-indicatie: *
18.00 - 19.00 Voorgerecht
19.00 - 20.00 Rondleiding
20.00 - 21.00 Hoofdgerecht
21.00 - 22.00 Rondleiding
22.00 - 23.00 Nagerecht
* in kleinere steden worden beide rondleidingen met 15 minuten ingekort.
Prijs:
10 - 15 personen € 68,50 p.p. excl. BTW
16 - 29 personen € 65,50 p.p. excl. BTW
Vanaf 30 personen € 62,50 p.p. excl. BTW
Wilt u een Walking Dinner boeken in een andere Nederlandse of Vlaamse stad? Dit arrangement is te boeken in maarliefst 46 steden! Neem gerust contact met ons op.
Optioneel:
Niet telkens uw knip hoeven trekken om uw drankje af te rekenen? Voor € 12,50 per persoon per uur (excl. BTW) kunt u gebruikmaken van het drankarrangement, waarbij u onbeperkt kunt genieten van bier, fris, huiswijn, koffie en thee. En…zo komt u ook achteraf niet voor verrassingen te staan!
Komt u niet aan het minimale aantal deelnemers? Als u bereid bent voor het minimale aantal te betalen, kunt u ook gewoon voor minder personen boeken!
Ben je klaar voor een dag vol knotsgekke avonturen, lachen tot je buikpijn hebt en een competitie waarbij creativiteit de overhand heeft?
Grijp je vrienden bij de arm en dompel jezelf onder in de waanzinnige wereld van Crazy 88!
Wat kun je verwachten?
Waar wacht je nog op?
Trommel je team op, gooi die remmen los en boek deze activiteit voor een dag vol knotsgekke momenten. Crazy 88 - waar de stad jouw speeltuin wordt en het plezier nooit stopt!
Altijd al willen weten of jij het in je hebt om de nieuwe Robinson te worden? Je hoeft hiervoor helemaal niet naar een onbewoond eiland, dit kan gewoon in jouw stad! Ga nu de strijd aan met je vrienden, collega’s of familie tijdens Expeditie Robinson!
Wat is Expeditie Robinson Strand?
- Strategische en afwisselende proeven
- Professionele begeleiding van de Uitjes en Eten spelleider
- Strijd om de felbegeerde Expeditie Robinson Trofee
Omschrijving programma
Nadat de kampen verdeeld zijn kunnen jullie van start! Ieder kamp ontvangt zjin eigen kleur bandage en vlag. Tijdens de proven gaan jullie de strijd met elkaar aan! De proeven zijn afwisselend en vereisen verschillende vaardigheden. Nadat alle proeven gedaan zijn is het tijd voor de alles beslissende finale. Welk kamp weet zich het snelst te bevrijden van de kettingproef, kraakt diverse codes om als eerst de kluis te openen? Wie wordt de echte Robinson?
Het is ook mogelijk om deze activiteit te combineren met een lunch of diner.
Waarom kiezen voor Uitjes en Eten?
Wij organiseren al 20 jaar lang bedrijfsuitjes en teamuitjes door heel Nederland en België. Zoals wijzelf altijd graag zeggen: Wij maken blij! Benieuwd naar de ervaringen van groepen die jullie voor zijn gegaan?
Thriller van Michael Jackson, I Want to Break Free van Queen of Grease, wie kent deze videoclips niet ? Tijdens de workshop videoclip maken kunnen jullie nu zelf je eigen onvergetelijke muziekvideo maken!
De workshop videoclip maken begint met het verdelen van de deelnemers over de songtekst. Daarna gaan jullie, met hulp van ervaren regisseurs, verschillende shots bedenken. Tijdens de workshop videoclip maken kan de camera ieder moment worden gestopt. Het is dus mogelijk om kleding te wisselen of om een close up te maken van dat perfecte shot. Ook zijn er mogelijkheden om te veranderen van locatie of decor. Alle creativiteit en unieke ideeën kunnen ingebracht worden. Iedereen doet en denkt mee met deze workshop; niemand zal zich vervelen.
De perfecte filmworkshop voor alle gelegenheden, inclusief blijvend eindresultaat: jullie eigen videoclip!
Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!
Wij houden van Holland – Landje aan de Zuiderzee! Tijdens dit doldwaze Hollandse teamspel gaan jullie in verschillende spelrondes de strijd met elkaar aan. Welk team weet de felbegeerde Wij Houden van Holland trofee mee naar huis te nemen?
Wat is Wij Houden van Holland?
- Compleet versierde ruimte volledig in Ik Hou van Holland style
- Gepresenteerd door de “Linda de Mol” of “Rob Kemps” van Uitjes en Eten
- Strijd met jouw team voor de Wij houden van Holland trofee
Omschrijving programma
De zaal is volledig omgetoverd in Hollandse sferen! In der verschillende spelrondes komt van alles voorbij. Hollandse hits, filmpjes en hilarische opdrachten en spellen. Herkennen jullie de bekendste Nederlandse topmuziek en kunnen jullie de hits nog meezingen? Hoeveel BN’ers weten jullie te raden? Het winnende team gaat uiteindelijk naar huis met de Wij houden van Holland trofee!
Het is ook mogelijk om deze activiteit te combineren met een lunch of diner.
Waarom kiezen voor Uitjes en Eten?
Wij organiseren al 20 jaar lang bedrijfsuitjes en teamuitjes door heel Nederland en België. Zoals wijzelf altijd graag zeggen: Wij maken blij! Benieuwd naar de ervaringen van groepen die jullie voor zijn gegaan?
De Alleskunner – Wie van jullie kan écht alles?
Wie in jullie groep is van alle markten thuis? Tijdens De Alleskunner komen jullie daar achter! Gebaseerd op het populaire TV-programma hebben wij een reeks verrassende, grappige en uitdagende opdrachten ontwikkeld. Van quizvragen en puzzels tot behendigheidsspellen en gekke doe-opdrachten – alles komt voorbij. Iedere ronde staat er iets totaal nieuws klaar, waardoor je constant op het puntje van je stoel zit.
Het mooie is: bij ons valt niemand af! Iedereen blijft tot de laatste ronde meespelen. Zo blijft het spannend tot het einde en kan werkelijk iedereen de felbegeerde titel van De Alleskunner veroveren.
Buitenvariant
Zin in actie in de frisse lucht? Kies voor de buitenvariant van De Alleskunner! Ga met je team de strijd aan tijdens ludieke en actieve opdrachten in de buitenlucht. Denk aan blokjes omschieten, evenwicht bewaren, razendsnel puzzelen en nog veel meer verrassingen. Perfect voor een sportieve, energieke middag vol hilariteit.
Binnenvariant – tijdens lunch, diner of borrel
Liever gezellig binnen? Ook tijdens een lunch, diner of borrel spelen wij De Alleskunner. Tussen de gangen door of tijdens een gezellige borrel zorgen wij voor korte, afwisselende opdrachten waar iedereen in mee kan doen. Zo wordt jullie bijeenkomst gegarandeerd interactief, luchtig en onvergetelijk.
Wintervariant
Op zoek naar een unieke activiteit in de koude maanden? Dan is onze winterse Alleskunner dé keuze. Hier staan opdrachten in het teken van winter, sneeuw en feestdagen. Denk aan sneeuwballenwerpen (zonder natte voeten), winterse puzzels en creatieve opdrachten die voor een flinke dosis winterpret zorgen. Ideaal voor een kerstborrel of eindejaarsuitje!
Waarom De Alleskunner?
Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.
Bijlwerpen (Axe Throwing) op locatie, een uitdagende en stoere clinic waarbij het niet gaat om brute kracht, maar om de juiste techniek. Tijdens de workshop Bijlwerpen zal er gegooid worden met verschillde type bijlen. We kunnen het Bijlwerpen op 2 verschillden manieren aanbieden.
Teambuilding Clinic Bijlwerpen met 2 of 4 banen, tijdsduur 1 tot 1,5 uur en geschikt voor groepen tot 24 personen per clinic. Samen met de instructeur gaan jullie stap voor stap leren om op een veilige manier te bijlwerpen met uiteindelijk een leuke competitie in teamverband.
Evenementen Opstelling Bijlwerpen met 4 banen, in overleg kunnen we korte clinic's verzorgen van 30, 45 of 60 minuten. Ook is het mogelijk om te werken met een vrije inloop zodat bezoekers op een leuke (veilige) manier kunnen kennismaken met het bijlwerpen.
Bijlwerpen bieden wij aan op locatie door heel Nederland en kan ook prima gecombineert worden met één van onze andere teambuilding activiteiten op locatie zoals bijvoorbeeld Handboogschieten of onze Wighland Games.
Je kunt vrijblijvend contact met ons opnemen voor meer informatie.
Het Jachtseizoen is geopend! Lukt het jullie om 2 uur lang uit de handen te blijven van jullie achtervolgers? Een supergaaf achtervolgingsuitje!
Speel met collega’s, vrienden of familie dit uitdagende kat- en muisspel: hoe blijf je uit de handen van jullie achtervolgers? Jullie krijgen een voorsprong van 10 minuten. Om de 10 minuten krijgen je achtervolgers de live positie door waar jullie zijn. Jullie mogen je niet verstoppen in gebouwen, niet 2 keer dezelfde route lopen, maximaal 10 minuten hetzelfde vervoersmiddel gebruiken en het stadscentrum niet uit! Alles wordt gps getrackt! Moge de beste winnen….. Let the games begin!
Wat staat je te wachten tijdens het Jachtseizoen?
Bij ontvangst krijg je eerst een welkomstdrankje. Er volgt een uitgebreide uitleg over het spel. Vervolgens worden de teams samengesteld, zodat je weet met wie je de strijd aangaat. Dan verdwijnen de teams. Door middel van de eerste live positie gaan de achtervolgers achter de teams aan. Door logisch nadenken, informatie in te winnen en slimmer te zijn dan je tegenstander kun je de teams te pakken krijgen! Maar er zijn meerdere manieren om de teams op te sporen! Lukt het de teams om uit de handen van de achtervolgers te blijven? Een super gave interactieve city game…
Aan het einde van het spel keer je terug naar het ontvangstpunt. Onder genot van een laatste drankje volgt de prijsuitreiking van het winnende team!
Voor meer informatie of een vrijblijvende offerte kunt u het aanvraagformulier invullen.
De workshop begint bij het maken van jullie eigen zeepkist. Elk team krijgt een bestaand onderstel en een bedrag aan speelgeld. Met het speelgeld kunnen jullie wielen, een stuur en alle andere onderdelen kopen in de speciale store. Jullie krijgen maar een bepaald bedrag aan speelgeld dus probeer een goede deal te sluiten!
Als alle onderdelen binnen zijn gaan jullie aan de slag met de zeepkist. Tijd om jullie technische inzicht en creativiteit aan het werk te zetten. Wie bouwt de snelste zeepkist en wint tot slot de zeepkisten race?
Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!