
Een spannend, interactief stadsspel als groepsuitje
De mooiste manier om een stad te ervaren is door haar zelf te ontdekken. Zonder navigatie en gewoon op je richtingsgevoel. Onze City Experience biedt je de mogelijkheid om op een cryptische wijze zelf een stad uit te kammen. Een spannend en interactief stadsspel, zeer geschikt als groepsuitje of bedrijfsuitje.
Wat staat je te wachten tijdens de City Experience?
De City Experience begint lekker relaxed. Na ontvangst met een drankje volgt een uitgebreide speluitleg. Dan vormen we teams en elk team ontvangt een laatste strategische briefing, en een ‘escape enveloppe’, met een stadskaart . Vervolgens gaan jullie de stad in. Door middel van cryptische aanwijzingen bepaal je de route door een stad, op zoek naar de mooiste locaties. Probeer binnen de tijdslimiet te blijven!
Aangekomen op deze locaties krijgen teams lucratieve opdrachten die zij moeten volbrengen. Deze opdrachten leveren punten op. Aan het eind van de experience keren de teams terug naar het beginpunt, waar jullie ontvangen worden met een drankje. Terwijl jullie de ervaringen delen worden de winnaars van de dag bekendgemaakt en een prijs uitgereikt.
Honger naar meer?
Zo’n stadstocht maakt je hongerig. Een lunch of een diner is een perfecte afsluiter. Dit zit niet bij de prijs inbegrepen, maar er zijn diverse mogelijkheden. Neem hiervoor contact op. De City Experience is in verschillende steden in Nederland te spelen.
Haka Teambuilding
Iedereen kent wel de ‘krijgsdans’ van de haka, die door de All blacks of (iets minder bekend) de Silver Ferns wordt gedaan voor hun rugbymatch. Wist je dat dit soort krijgsdansen op alle eilanden in de South Pacific worden gedaan? Klaas Faka’hafua kent er alles van, omdat hij geboren is op het eiland Tonga. Samen met zijn partner, Hilde Goris, brengt hij in een teambuilding de kracht van de èchte haka tot op de werkvloer. Ze doen dit al jaren samen in retreats, ook internationaal.
Ingepast in een groter geheel, zorgen wij voor stoom aflaten tijdens pauzes en een opbouw naar de apotheose van een mannelijke en de vrouwelijke haka samen te doen. Maar de haka workshop is een teambuilding op zich. Prachtig en heel bijzonder om de kracht van de eenheid in je team letterlijk te ervaren! Een onvergetelijke ervaring om dit met een native te doen, ook al kan de tekst in het Nederlands/Engels worden gegoten!
We kiezen een haka uit die passend is, en passen die zo aan dat ook het aanleren haalbaar is :
Duur workshop : 3 a 4 uren (kan mits kleine aanpassing in prijs ook in verschillende delen doorheen de dag gebracht worden)
Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.
Laser Kleiduifschieten is in principe het zelfde als het echte kleiduifschieten. Er wordt geschoten met echte jachtgeweren die omgebouwd zijn tot lasergun op plastic kleiduiven die met 180 km per uur door de lucht geschoten worden. Deze discs schieten we niet kapot en kunnen hergebruikt worden. Hierdoor is deze activiteit erg milieuvriendelijk en op bijna elke wenste locatie in Nederland uit te voeren.
Helemaal uniek is het laser kleiduifschieten by night! De kleiduiven vliegen als kleine lichtgevende ufootjes voor de lucht!
Laser Kleiduifschieten kan ook erg goed gecombineerd worden met één van onze andere teambuilding activiteiten op locatie zoals bijvoorbeeld onze Wighland Games of het Handboogschieten.
U kunt voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het formulier invullen.
De CityGame is het leukste bedrijfsuitje in de stad!
De interactieve Game zorgt voor spanning tussen de verschillende teams. Tijdens deze game worden alle teams op verschillende onderdelen uitgedaagd. Punten worden gescoord door vragen goed te beantwoorden en opdrachten goed te vervullen. De CityGame is een spannend en afwisselend programma in de stad.
De voortgang van de Game is te volgen op de iPad.
Sta je nog steeds eerste? Wat is ons volgende waypoint?
Zijn er nog bonusvragen beschikbaar en hebben we nog berichten gekregen van andere teams?
Kortom, een geweldige manier om de stad en je collega’s beter te leren kennen. We kunnen jullie tijdens de CityGame voorzien van allerlei originele hapjes en drankjes.
De vragen en opdrachten zijn volledig bedrijfsgerelateerd te maken, waardoor dit uitje veel persoonlijker wordt. Zo is het zeer geschikt te maken voor bedrijfsuitjes, teamuitjes, productintroducties, relatie-evenementen of als afsluiting van vergaderdagen.
Kortom: Een dag, of halve dag, de mooiste plekken van de mooiste steden van Nederland of België (her)ontdekken, terwijl je een hightech competitie speelt tegen je collega’s!?
Speel de CityGame! Leuk als variant op escaperooms en leuk om te spelen als teamuitje/ personeelsuitje/ bedrijfsuitje.
Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!
Net als vroeger, maar nu all-in!
Ganzenborden, wie is er niet mee opgegroeid? Dit oergezellige bordspel wordt al bijna 400 jaar gespeeld in Nederland. Iets om te koesteren, daarom hebben wij een speciale ‘real time’ versie bedacht voor groepsfeesten en bedrijfsuitjes. Levend Ganzenbord, met jezelf als inzet!
De ‘levende’ variant heeft dezelfde valkuilen als het origineel. De gevangenis bijvoorbeeld: een verkeerde stap en je gaat de bak in! Voor je overige geluk ben je overgeleverd aan de dobbelsteen.
Wat staat je te wachten tijdens Levend Ganzenbord.
Ganzenbord is een eenvoudig spel. Wie het eerst over de finish komt, wint! Tijdens het spel moet jouw groep opdrachten vervullen en vragen beantwoorden. Komen jullie op een opdracht met je pion? Dan gaan jullie de strijd aan met het dichtstbijzijnde team. Spelletjes als wie ben ik, geen ja/geen nee, geen uuuuuuuh en beschuitfluiten om er een paar te noemen. Bij winst mag je team drie plekken vooruit, bij verlies drie achteruit. Elke goed beantwoorde vraag levert je team twee plaatsen op, een fout antwoord twee terug.
Aan het eind van het spel volgt er een huldiging van de winnaar. Dit team gaat met een leuk aandenken naar huis!
Geschikt of Ongeschikt
Ben jij geschikt voor een echte armytraining? Tijdens het teambuildingprogramma Geschikt of Ongeschikt worden teams op een speelse manier getest op samenwerking, communicatie en doorzettingsvermogen. Een actief en toegankelijk bedrijfsuitje waarbij teamwork centraal staat.
Zo verloopt de missie
De activiteit start op een locatie naar keuze met een ontvangst en briefing door Korporaal Jan. Daarna worden de teams ingedeeld en begint de training. Tijdens verschillende opdrachten worden teams getest op samenwerking, strategie en communicatie. Denk aan uitdagende teambuildingopdrachten waarbij samenwerken essentieel is om te scoren. Het draait niet om individuele kracht, maar om de teamprestatie. Het team dat het beste samenwerkt, wint de missie.
Voor iedere doelgroep geschikt
De opdrachten kunnen worden aangepast in intensiteit, waardoor dit programma geschikt is voor vrijwel iedere groep. Of het nu gaat om een actieve uitdaging of een laagdrempelig teamuitje, iedereen kan meedoen en bijdragen aan het resultaat.
Mogelijkheden & locaties
De armytraining duurt gemiddeld 2 tot 3 uur en kan op verschillende locaties in Nederland worden georganiseerd. Het programma kan in overleg volledig worden aangepast op basis van de gewenste duur, invulling en het beschikbare budget.
Vraag vrijblijvend een offerte aan en ontdek de mogelijkheden voor uw team.
Een bloedstollend cyberavontuur: Gehackt!
Een hackers collectief heeft de volledige macht over uw systemen en zit vanaf nu letterlijk aan de knoppen binnen uw bedrijf. De cybercriminelen willen geld zien (in bitcoins). Anders zullen de represailles bijzonder onplezierig zijn: alle betalingsverkeer zal worden platgelegd en niemand binnen uw team krijgt deze maand zijn of haar salaris. Gelukkig komt er hulp. Maar wel uit een heel onverwachte hoek... een veroordeelde meesterhacker!
Een bijna levensechte situatie, die vraagt om onmiddellijke actie vraagt. Aan uw team de taak om in recordtempo voldoende geld (bitcoins) te verzamelen om aan de keiharde eisen van de hackers te kunnen voldoen. Allemaal door middel van foto, video, minigames, vraag en denk opdrachten. Gewapend met een ipad gaat u met uw team op pad om er voor te zorgen dat de controle over uw onderneming aan het einde van de dag weer in vertrouwde handen is. Inderdaad: Een dag vol actie, uitdaging met uw team als middelpunt van een cyberavontuur.
Meer info
Het geëiste geld (bitcoins) verdient u door een route te volgen die de ipad aangeeft. Onderweg jaagt u op verschillende challenges die in uw scherm verschijnen. Door deze challenges te voltooien ontvangt u bitcoins. Maar let op! Op sommige plaatsen in de stad ligt een booby trap. U kunt realtime de score van uw team en de andere teams volgen. U kunt chatten met de andere teams, communiceren met de meesterhacker en uw collega's dwarsbomen door ze te trakteren op ludieke gadgets, zoals een gebroken scherm.
Snel want de tijd tikt weg.
Niet alleen FUN, ook bewustwording:
U hoeft geen computer of internetaansluiting te hebben om slachtoffer te worden van cybercrime. Zo bevatten de meeste telefoons en bankpassen computerchips, die kunnen worden gemanipuleerd door cybercriminelen. Maar ook bedrijfssystemen, moderne auto's en chipkaarten zijn vatbaar voor cybercrime. Voor het plegen van cybercrime gebruiken criminelen speciale apparatuur en software. Digitale veiligheid is niet te garanderen, maar u kunt zich er wel tegen wapenen. Tijdens de game proberen wij de deelnemers hier op ludieke wijze bewust van te maken.
Voor meer informatie of een vrijblijvende offerte kunt u het aanvraagformulier invullen.
Leuk als teamuitje, personeelsuitje of bedrijfsuitje!
Met de Keverrally van Keveruitje beleef je gegarandeerd iets bijzonders met je collega’s, klanten of vrienden. Wie kent de Volkswagen Kever niet? Gegarandeerd dat mensen je na zullen kijken wanneer je langs toert in onze Kevers! En weer of geen weer: je zit altijd droog…
Het Keveruitje is een compleet programma voor een hele middag (of hele dag) fun. Na de uitgebreide koffie ontvangst mogen jullie zelf gaan toeren in Herbie, een Kever Cabrio of een Kever Coupé. Het kenmerkende kever geluid, een puzzelroute op schoot en samen toeren door het prachtige Hollandse landschap. Onderweg een uitdagende puzzelroute, diverse navigatie technieken, teambuilding tijdens de groepsopdrachten, bezoek aan een terrasje (met drankje) en héél véél fun. Niet voor niets werd onze Keverrally meerdere jaren gewaardeerd als leukste van Nederland.
Catering:
Ontvangst en drankje op het terras inbegrepen; etentje (zoals BBQ) na afloop mogelijk
Het weer:
Je zit altijd droog in onze kevers; het gaat dus altijd door
Uw wens:
Uw specifieke wens voor een bedrijfsuitje of jubileumprogramma werken we graag op maat uit.
Vul voor meer informatie over dit uitje of een vrijblijvende offerte onderstaand aanvraagformulier in!
Staan jullie te trappelen voor een middag in de frisse buitenlucht vol met hilarische en uiteenlopende opdrachten? Tijdens De Alleskunner Outdoor nemen jullie het in teams tegen elkaar op in een reeks van korte spellen, probeer zo veel mogelijk punten te verzamelen en wie weet gaan jullie er met de winst vandoor!
Wat is De Alleskunner Outdoor?
- Uiteenlopende activiteiten waarin iedereen kan uitblinken
- Alles wordt in goede banen geleid door de enthousiaste begeleider van Uitjes en Eten
- Strijd met jouw team voor de felbegeerde Alleskunner Outdoor trofee
Omschrijving programma
Bij aankomst in een park of een plein worden jullie hartelijk ontvangen door de begeleider van Uitjes en Eten. Nadat de teams zijn ingedeeld starten jullie aan de reeks met korte, puntrijke spellen. Probeer voor jouw team zo veel mogelijk punten te behalen door bij elk spel de beste speler naar voren te schuiven. Welk team slaagt er in de scoremeter het hoogst op te laten lopen en mag zich de ware Alleskunner noemen?
Het is ook mogelijk om deze activiteit te combineren met een lunch of diner.
Waarom kiezen voor Uitjes en Eten?
Wij organiseren al 20 jaar lang bedrijfsuitjes en teamuitjes door heel Nederland en België. Zoals wijzelf altijd graag zeggen: Wij maken blij! Benieuwd naar de ervaringen van groepen die jullie voor zijn gegaan?
Een spannend uitje!
Bereid je voor op een meeslepende uitdaging! In de Secret Escape Game ben je gevangen en is de tijd je vijand. Kunnen jullie alle codes kraken en uit handen van de bewakers blijven? Dit spannende ontsnappingsuitje brengt jullie team samen voor een onvergetelijke ervaring vol adrenaline.
Hoe werkt het?
Na een uitgebreide speluitleg via de mail en telefonisch van onze begeleider, download je de app en ga je op pad. Stel teams samen en smeed samen strategiën voordat je aan het avontuur begint. Jullie doel? Ontsnappen! Om dit te bereiken, bezoeken jullie verschillende locaties in de stad, waar jullie puzzels oplossen en geheime aanwijzingen ontdekken. Denk strategisch en werk samen om als eerste alle codes te kraken en te ontsnappen aan de bewakers.
Wat heb je nodig?
Zijn jullie er klaar voor? Bereid je voor op spanning, avontuur en teamwork terwijl je jezelf onderdompelt in deze meeslepende ontsnappingservaring! Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!
WIE ZIJN DE MOLLEN- Je lijkt wel blind als je het niet ziet!
Vindt u het televisieprogramma “Wie is de Mol” ook zo leuk? Dan is het voor u genieten bij ‘Wie zijn de Mollen’ dat hierop gebaseerd is! Tijdens het spelprogramma is er namelijk niet één, maar zijn er meerdere mollen en u wordt uitgedaagd om de mol in uw groep te ontdekken!
Ben jij de Mol in jouw groep?
Uw groep wordt bij aanvang in kleinere groepen van circa 8 personen ingedeeld. De individuele groepsleden kunnen in een kort één-op-één onderonsje met de organisatie zelf aangeven of zij de Mol zouden willen zijn. Uit die personen wordt één Mol voor die ene groep gekozen. Zijn of haar missie is de uitvoering van de spelonderdelen zoveel mogelijk te saboteren, zonder ontmaskerd te worden!
Boordevol vragen, opdrachten en challenges tegen elkaar!
Uw team wordt uitgedaagd met een keuze uit toffe activiteiten zoals bijvoorbeeld een muzikaal optreden met locals, foto-opdrachten met je team op bijzondere plekjes in de stad, het bouwen van een metershoog bastion, een schietspel, een blind vertrouwen game, het oplossen van breinbrekers, winnen met een theater-game en het vinden van lokaal lekkers! Alles om een super middag met elkaar te hebben vol actie, verrassing en avontuur gericht op samenwerking, teambuilding en het genereren van zoveel mogelijk energie. En het is nog leuk ook!
(Tromgeroffel) and the winner is…!
De groepen zullen tegen elkaar strijden en natuurlijk worden de behaalde resultaten bij elkaar opgeteld. Welke groep haalt de meeste punten? Aan het einde moet de groep ook een gezamenlijke keuze maken wie volgens hen de Mol in de groep is want zonder het ontmaskeren van de Mol kan je natuurlijk niet winnen! Niet alleen de winnende groep, maar ook de persoon die het beste heeft ‘lopen mollen’ krijgt natuurlijk een welverdiende prijs!
Unieke uitdagingen voor iedereen
Alle spelonderdelen en activiteiten zijn zelf bedacht en vormgegeven. De spelonderdelen zijn volgens het principe ‘voor elk wat wils’ en op een recreatieve manier actief van aard. Het spel kan gespeeld worden in historische binnensteden en/of sfeervolle plaatsen en is in aangepaste vorm ook geschikt als groepsactiviteit op grotere buitenlocaties zoals bossen etc. Tijdens het spel wordt er van zowel steden als parken gebruik gemaakt, dat geld ook voor binnen- en buitenlocaties. Uiteraard kan het spel, indien gewenst, worden afgesloten met een heerlijk hapje en drankje!
Weer of geen weer, maar wel altijd weerbestendig!
Door de ruime keuze in vragen, opdrachten en uitdagingen is de activiteit is hierdoor in hoge mate weerbestendig. Er zitten namelijk ook veel dingen tussen die zowel binnen als buiten kunnen en dat maakt het voor iedereen wel zo prettig. De kwaliteit en intensiteit van het spel blijft dus altijd in orde ongeacht het weer! Wel net zo’n prettig idee toch?
Wie zijn de Mollen is een leuk en zeer vermakelijk spel vol competitie, interactie en hilarische momenten. Het is een spel waar vaak nog lang over na wordt gesproken!
Op maat gemaakt
Spreekt deze activiteit u aan? Dan maken we hem graag voor u (verder) op maat en dat doen we in elke iets grotere plaats of stad in de omgeving die u wenst! Waar mogelijk verwerken we specifieke vragen en/of opdrachten van uw organisatie in ‘Wie zijn de Mollen’ om hem nog leuker en specialer te maken en dat uiteraard zonder extra kosten.
Bij Art of Events bieden we graag op maat gemaakte activiteiten aan. Eventueel nodige gezondheidsmaatregelen worden natuurlijk steeds weer op de nieuwe situatie en jullie wensen aangepast.
Referenties Wie Zijn De Mollen:
Bedrijfsnaam: GGD Den Haag, Regionaal SOA- centrum
“Zeer leuk en origineel event, Super gezellig, veel gelachen gecombineerd met de spanning om iets te winnen. Gelukkig ook iets van de omgeving en de stad gezien. Plekken waar je nooit komt, helemaal prima!”
Bedrijfsnaam: Chevron
Collega's waren zeer tevreden over de locatie voor het eten in combinatie met de mooie stad! Leuke, orginele spelonderdelen en gelukkig prachtig weer! Dank voor het enthousiasme van alle begeleiders. Het is wel jullie werk, maar je zou dat bijna vergeten!
Bedrijfsnaam: Menzis
We zijn heel tevreden over de activiteit! Goede, vriendelijke belgeleiding en erg leuke activiteiten die zo verschillend waren dat er ook voor iedereen wat wils bij was. Enthousiasme van de begeleiding bij de activiteiten was erg aanstekelijk! Ga zo door!
Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte onderstaand aanvraagformulier in!
De Mega Collega Show: Een Episch Avontuur in Teambuilding
Super hoog beoordeeld in google reviews.
Stel je voor: een evenement dat draait om teamwork, werkgeluk en een diversiteit aan uitdagende spelvormen. Welkom bij de Mega Collega Show, een unieke ervaring die jullie collegiale banden zal versterken en jullie een onvergetelijke tijd zal bezorgen. In teams gaan jullie de strijd aan met andere collega’s, en jullie zullen worden uitgedaagd op het gebied van muziek, cryptische raadsels, entertainment en praktische uitdagingen.
Diverse spelvormen
De Mega Collega Show biedt een breed scala aan spelvormen en uitdagingen die zorgen voor een gevarieerde en boeiende ervaring. Van het herkennen van muzikale tonen tot het oplossen van cryptische raadsels en het uitvoeren van entertainende acts, jullie zullen voortdurend worden uitgedaagd om je vaardigheden en creativiteit aan te spreken.
Doel: De meeste punten scoren
Als team is jullie doel om zoveel mogelijk punten te scoren en andere teams te slim af te zijn. Jullie zullen samenwerken, communiceren en strategisch denken om de concurrentie voor te blijven. Maar uiteindelijk kan er slechts één team als winnaar uit de bus komen.
Het winnende team zal de kans krijgen om hun vaardigheden te bewijzen in de grote Mega Collega Finale. Dit spannende eindspel zal bepalen welk team echt de titel “Mega Collega” verdient.
Sleep jij de trofee in de wacht?
Natuurlijk worden winnaars beloond. Het winnende team ontvangt felbegeerde medailles als erkenning voor hun prestatie, terwijl “DE” Mega Collega een indrukwekkende trofee in ontvangst mag nemen als symbool van hun overwinning en leiderschap.
De Mega Collega Show is meer dan alleen een spel! Bereid je voor op een episch avontuur in teambuilding en schrijf je team in voor de Mega Collega Show.
Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!
De E-Battle
Met prachtige E-Scooters de strijd aangaan met je collega's, team of familie!. Wie wil dat nou niet? Op een leuke, educatieve en moderne manier wordt deze citygame gespeeld.
Hoe wordt de citygame gespeeld?
In teams ga je met het Gamebook de stad in en voer je de opdrachten uit. Alle antwoorden worden via Whatsapp gestuurd naar de spelleider in de vooraf aangemaakte groepsappen. de opdrachten kunnen bestaan uit dingen opzoeken op internet, maar ook zijn er verschillende foto-opdrachten en doe opdrachten. De opdrachten zijn in verschillende catogorieën verdeelt.
Kortom een hilarisch spel waar je ook nog eens wat van leert.
De E-Battle Special in inclusief flesje water en en snack voor onderweg, en tijdens de pauze kunt u kiezen uit koffie/thee met iets lekkers of een drankje en een hapje !!!
E-Battle Special met E-Scooters en E-Choppers vanaf 24 personen.
Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!
Bent u met minder personen en lijkt het leuk om segway te rijden? Kom dan naar onze locatie op de Veluwe! Bos en Heide Segway tour vanaf 8 personen
Prijs vanaf €74,50 p.p excl. btw, inclusief verzekering, gebruik helmen, transport en begeleiding van van instructeurs.
Beleef de Elfstedentocht opnieuw
De Elfstedentocht is één van de bekendste tradities van Nederland. Tijdens Beleef de Elfstedentocht opnieuw ervaren jullie deze iconische tocht op een unieke manier. Niet op het ijs, maar in authentieke legervoertuigen tijdens een uitdagende rally. Een origineel bedrijfsuitje waarbij samenwerking, navigatie en teamspirit centraal staan.
Zo verloopt de missie
Na een ontvangst in echte Elfstedentocht-sfeer volgt een briefing waarin de teams worden voorbereid op de tocht. Voordat de rally begint moeten teams eerst hun startsleutel bemachtigen, waarna de missie van start gaat. Met legervoertuigen rijden jullie langs verschillende controleposten en verzamelen jullie stempels, net als bij de echte Elfstedentocht. Onderweg voeren teams opdrachten uit, beantwoorden vragen en navigeren zij zo nauwkeurig mogelijk de route. Het draait niet om snelheid, maar om samenwerking en precisie.
Een unieke en herkenbare beleving
De combinatie van een bekend Nederlands thema en een actieve rally zorgt voor een verrassend en toegankelijk teamuitje. Iedereen kan meedoen en samenwerken staat centraal. De dag wordt afgesloten met een feestelijke prijsuitreiking waarbij het winnende team wordt gehuldigd.
Mogelijkheden & locaties
De Elfstedentocht Rally duurt gemiddeld een middag en is geschikt voor groepen vanaf circa 16 personen. Het programma kan eenvoudig worden uitgebreid met bijvoorbeeld een borrel, diner of barbecue. Daarnaast kan het programma in overleg volledig worden aangepast op basis van de gewenste duur, invulling en het beschikbare budget.
Vraag vrijblijvend een offerte aan en ontdek de mogelijkheden voor uw team.
Bedrijven en organisaties spelen een grote rol in het verduurzamen van de wereld. Duurzaamheid begint met bewustwording, dat is voor veel organisaties een struikelblok. Niet iedereen heeft zin in lange meetings, verandertrajecten en brainstormen over verduurzaming. Uitjesbureau organiseert naast vele fun-activiteiten ook zinvolle teamuitjes, die jou en je collega’s kennis laten maken met verduurzaming en op een laagdrempelige manier aan het denken zetten.
Teamuitje Plastic Soep!
Onder bezielende leiding van Karl, werkzaam bij milieuorganisatie Fair Resource Foundation
Gaan jullie aan de slag. Hij neemt de teams mee op reis door de plastic soep (die ‘begint op de stoep’), de weg richting een circulaire economie en de invloed van de directe leefomgeving. Het programma beslaat zo’n 2-2,5 uur en bestaat in ieder geval uit:
Wij zorgen voor handschoenen, grijpers en speciale juttassen.
Je wilt niet alleen een leerzaam en zinvol uitje voor jouw collega’s organiseren, het moet ook luchtig, gezellig en verbindend zijn.
Karl heeft vele ‘Plastic Soep’ bedrijfsuitjes georganiseerd en begeleid, voor allerlei bedrijven en instellingen, van startups tot multinationals, en van NGO’s tot overheden. Bij grotere groepen organiseert hij dit samen met collega en vriend Jeroen.
De meest gehoorde reactie gaat ongeveer zo: ‘wat lag er stiekem veel afval, wat hebben we veel geleerd, wat was het gezellig en wat vond iedereen het leuk’.
Wat betekent duurzaamheid, circulaire economie en/of plastic soep voor uw organisatie en uw collega’s, en ook voor onze verhoudingen onderling? Daar gaan we het over hebben. We leren over de grootste uitdagingen en brengen die terug naar de dagelijkse realiteit. Dat doen we met een glimlach, een gezonde dosis relativering en een optimistische insteek.
Dus resumé..
Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!