Bedrijfsuitjes Spel en Ontspanning in Loenen aan de Vecht

Filteren

Filters

Kerst- en Eindejaarsuitjes 2026
Activiteiten: Spel & Ontspanning
Citygames & Beachgames
Topkeuze: Sportief & Actief
Kookworkshop & meer
Inspirerende Creatieve uitjes
Verbindende Teambuilding activiteiten
Eten, Drinken, & Feesten
Onvergetelijke Incentives/ buitenlandse reizen
Online
Zoekwoord
Zoekwoord
Gebied
Personen 0+
0
0
500
0500+
154 uitjes gevonden gevonden gebaseerd op de volgende filters
  • Outdoor spel en ontspanning
  • Plaats, regio of provincie: Loenen aan de Vecht
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Welk team weet in één minuut de meeste punten te behalen? Je kunt het zo gek niet bedenken of het komt voorbij. Het ziet er hilarisch uit, maar laat je niet afleiden door de tegenstander want één misser en je begint weer opnieuw. De opdrachten volgen elkaar in no time op, dus jullie vervelen je geen minuut!

    Wat is Minute to Win it?
    - Hilarische opdrachten waarbij lachen gegarandeerd staat
    - Alles wordt in goede banen geleid door de enthousiaste spelleider van Uitjes en Eten
    - Battle om de felbegeerde Minute to Win it trofee

    Omschrijving programma
    Nadat de teams zijn ingedeeld kan het spektakel beginnen! Voor iedereen is er wel een onderdeel op het lijf geschreven dus kies tactisch welke speler je naar voren schuift. Je hebt één minuut om te laten zien wat je kunt en zo veel mogelijk punten te pakken. Wie weet de meeste punten te verzamelen en neemt de Minute to Win it trofee mee naar huis?
    Het is ook mogelijk om deze activiteit te combineren met een lunch of diner. 

    Waarom kiezen voor Uitjes en Eten?
    Wij organiseren al 20 jaar lang bedrijfsuitjes en teamuitjes door heel Nederland en België. Zoals wijzelf altijd graag zeggen: Wij maken blij! Benieuwd naar de ervaringen van groepen die jullie voor zijn gegaan?

    15 - 1500 personen

    Excel Events is gespecialiseerd in avontuurlijke teambuilding. De deelnemers staan centraal en worden geactiveerd met uitdagende programma's die gebaseerd zijn op de 3 pijlers: inhoud, energie en interactie. Zo wordt de koppeling gelegd met gedrag, leiderschap, teamdynamiek en/of de dagelijkse praktijk van de teams. 

    Bekijk hieronder onze Top7 teambuilding workshops die overal in het land te organiseren zijn:

    1. Boksworkshop Sparren met gedrag (DISC-model)
    2. Bamboe bouwen als visualisatie van jullie kernwaarden
    3. Bruggen bouwen als gezamenlijk project
    4. Teamwork challenges gekoppeld aan jullie proces
    5. Construction game met koppeling aan teamrollen
    6. Handboogschieten met blind coaching
    7. Expeditie Robinson: fun & competitie in jullie teamuitje

    Natuurlijk is het mogelijk om de uitjes te combineren met een lekkere lunch, een diner of gezellige borrel! 

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    5 - 250 personen

    Uniek én mogelijk op iedere locatie!

    Op een ontspannen, laagdrempelige en unieke manier maak je kennis met de mogelijkheden van dronevliegen. Met Drone Boxx brengen we een complete Drone Experience naar jouw locatie. Leer zelf vliegen met drones, ga uitdagende challenges aan en ontdek hoe leuk én toegankelijk dronevliegen is.

    Samen met vrienden, familie of collega's beleef je een unieke ervaring die nog lang zal bijblijven. Maak jouw uitje, teamdag, personeelsfeest, kerstborrel of familiedag compleet met een competitieve, leuke en onvergetelijke activiteit. Ervaar de kick wanneer je voor het eerst zelf een drone laat opstijgen en voel de trots wanneer je de drone steeds beter onder controle krijgt. Onderweg motiveer en ondersteun je elkaar, waardoor samenwerking en plezier vanzelf ontstaan.

    Vlieg samen de kerst tegemoet! 

    Op zoek naar een originele activiteit voor jullie kerstborrel, kerstfeest of eindejaarsbijeenkomst? Met een Drone Boxx Experience geef je collega's zelf de controls in handen en sluiten jullie het jaar samen af met een activiteit vol plezier, uitdaging en competitie.

    Vlieg door het parcours, ga verschillende uitdagingen aan en ontdek wie de drone het beste onder controle heeft. Perfect als complete kerstactiviteit, maar ook als verrassende toevoeging aan een bestaande kerstborrel of personeelsfeest.

    En ook in de winter kunnen we gewoon opstijgen! De Drone Experience kan binnen plaatsvinden in bijvoorbeeld een bedrijfshal, loods of andere geschikte ruimte. Wij stemmen de opstelling af op jullie locatie en zorgen voor de volledige begeleiding.

    Iedere Drone Boxx Experience stemmen we af op jouw locatie, de beschikbare ruimte, het aantal deelnemers en jullie wensen. Zo creëren we een activiteit die perfect aansluit bij iedere groep.

    Wij ontzorgen het volledige evenement. Dat betekent dat wij alles opbouwen, iedereen professioneel begeleiden en na afloop alles netjes achterlaten.

    Zoek je een originele activiteit voor dit najaar?

    Ook dit najaar is een Drone Boxx Experience een verrassende manier om collega's, vrienden of familie samen te brengen. Plezier, uitdaging en samen iets nieuws beleven staan centraal.

    Klaar om samen op te stijgen? Vraag vrijblijvend naar de mogelijkheden voor jullie kerstborrel, eindejaarsfeest of volgende uitje!

    10 - 300 personen

    Een uitdagende tocht dwars door de stad op zoek naar aanwijzingen. Kunnen jullie voldoende informatie verzamelen, of zijn de andere teams jullie te slim af? Ga de strijd aan en benut elkaars sterke kanten. Welk team weet als eerste de kluis te openen en de buit te bemachtigen? Dit is een spel vol met raadsels, achtervolgingen, behendigheid en team challenges. Benut elkaars sterke kanten!

    De teams strijden tegen elkaar in de selectieprocedure om toegelaten te worden tot de geheime dienst. Er is slechts plaats voor één team, maar jullie hebben elkaar nodig om alle informatie te bemachtigen die nodig is om de geheime code te kraken. Houd uw tegenstanders in de gaten, maar vergeet niet ondertussen de puzzels op te lossen, de subtiele aanwijzingen te ontdekken en te genieten van de stad waar jullie de spionnenstrijd met elkaar aan gaan.

    In de door jullie gekozen stad worden de teams gevormd en krijgen jullie een uitgebreide speluitleg. Samen met uw teamgenoten en een koffer vol gadgets gaan jullie op pad om de missie te voltooien. Ieder een eigen route door het centrum van de stad. Ieder team heeft precies evenveel tijd om het spel te spelen. Probeer alle raadsels op te lossen en kom stap voor stap achter de identiteit van de eigenaar van jullie koffer. Kunnen jullie genoeg informatie verzamelen of zijn de andere teams jullie te slim af… Op de afgesproken tijd verzamelen we weer op de startlocatie voor de zenuwslopende prijsuitreiking… OF zit er toch nog een onverwachte twist in het spel?

    Neem gerust contact met ons op, wij vertellen u er graag meer over!  Leuk als personeelsuitje, bedrijfsuitje, teamuitje enz.

    Programma voorstel

    14:30 - 14:45 Ontvangst in de stad naar keuze
    14:45 - 15:00 Speluitleg en verdeling van de teams
    15:00 - 16:45 Het spel: Spy City Game
    16:45 - 17:15 Gezamenlijke laatste opdracht
    17:15 - 17:30 Kraak de code! en afsluiting

    Inbegrepen binnen dit uitje:

    • In elke stad mogelijk
    • Enthousiaste spelbegeleiding
    • Uitdagende opdrachten
    • Gebruik van alle materialen
    • Originele prijs voor het winnende team

    Optioneel binnen dit uitje

    • Opdrachten op maat gemaakt
    • Lunch, borrel en/of diner
    • Combineren met andere activiteiten
    • Engelstalige opdrachten/spelleiding
    • Speciale wensen? Laat het ons weten
    15 - 150 personen

    Hakaworkshops is Haka Workshop specialist van Nederland. De leukste workshops op de mooiste plekken, bij u op de zaak, in de tuin achter het bedrijf, horecalocaties, bos, duin, strand, park. Afhankelijk van het weer kan de workshop binnen of buiten

    Keuze uit drie verschillende haka workshops:

    Haka Creative Workshop
    Teams maken zelf een haka en presenteren die aan elkaar. 60 tot 120 minuten - 10 tot 100 personen (per tijdslot) (meest gekozen door klanten) 

    Haka Authentic
    Ka Mate Haka de haka die die het herenrugby-team sinds 1905 doet vóór aanvang van hun rugby wedstrijden). 15 tot 45 minuten - 10 tot 1000 personen (per tijdslot)

    Haka Maatwerk
    (Haka tekst, moves en mimiek speciaal gemaakt voor u) - 10 tot 40 minuten - 50 tot 1000 personen

    De Haka staat garant voor plezier, kracht en verbinding, het is energiek, creatief, uitdagend, 'inclusief' en uniek. Het versterkt de team spirit en zet de toon van de dag. Het geeft elke deelnemer en de groep als geheel een onuitwisbare herinnering aan de dag. Het is een kleurrijke en informele setting.

    Tijdens de workshop maken we foto's en korte filmpjes en maken we één Haka groepsfoto.

    Aanbieding inclusief:

    1. Haka Workshop bandana voor elke deelnemer,
    2. Foto & Video impressie (waaronder groepsfoto). Alles beschikbaar voor de klant een paar uur na de workshop, zodat u die bij bijvoorbeeld borrel of afsluiting zou kunnen laten zien.
    3. Geluid
    4. Gebruik van beamer in overleg

    Review van iemand van Rijksgebouwendienst:

    "Ik heb zelden een evenement meegemaakt waarbij niet alleen ik, maar alle circa 100 deelnemers een workshop zo leuk vonden. Er klonk een hard instemmend gejuich toen onze dagspreker zei dat hij genoten had van de Hakaworkshop.

    Williams' vermogen om met de 1 uur durende workshop iedereen betrokken, enthousiast en geïnspireerd te houden is bijzonder. En naar het einde toe waren de Haka-presentaties van alle teams 'slagroom op de taart'. William zorgde ervoor dat iedereen met een glimlach de rest van het programma deed. Als Haka-master en evenementenorganisator verdient William mijn hoogste aanbeveling."

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    3 - 1000 personen

    Met zijn allen samenwerken aan één gezamenlijk eindresultaat, een gigantische Megavlieger!

    In kleine groepjes van 4 personen bouwt u met uw team één onderdeel van de Megavlieger. Als dan alle onderdelen klaar zijn voegen we deze allemaal samen zodat er een werkelijk gigantische Megavlieger ontstaat. Uiteraard versiert ieder team zijn of haar onderdeel naar wens. We kunnen de vlieger maken in uw bedrijfskleuren (kleuren bij benadering!) en uiteraard kunnen we ook heel groot het logo van uw organisatie op de vlieger terug laten komen.

    Als u met 200 man aan één vlieger samenwerkt en als die vlieger dan 2,5 uur later op het strand omhoog gaat (vaak tegen de verwachting van de deelnemers in) dan ontploft het strand bijna. Onder luid applaus en gejuich gaan deze kunstwerken de lucht in.

    Wilt u een originele teambuilding workshop waarbij alle neuzen letterlijk dezelfde kant op staan? Kom dan eens een Megavlieger bouwen!

    Neem gerust eens contact met ons op via onderstaand formulier en wij denken graag met u mee!

    40 - 600 personen

    Al sinds 2022 biedt We Love Oldtimers als eerste in Nederland een rijdende Escape Room aan. Ga op pad met (één van) onze prachtige oldtimers en los door middel van opdrachten onderweg het mysterie op. Verwacht een (mid)dag vol spanning, mysterie en natuurlijk hilariteit met vrienden, familie of collega's.

    • Werk samen met je team;
    • Ga op zoek naar bewijsmateriaal;
    • Kraak de codes;
    • Ontrafel het mysterie;
    • Ontdek de prachtige omgeving van Hoogblokland in een oldtimer;
    • Onze Escape Vroom gaat niet op tijd. Houd rekening met een minimale speeltijd van 4 uur.

    Mysterie: Iedere zondag om 12:15 uur stipt worden de kramen op de plaatselijke weekmarkt vertrapt door een kudde op hol geslagen koeien. Hoe komt het toch dat dit iedere week gebeurt, wie zit hier achter en waarom? 
    Tijdens jullie rit langs schilderachtige polderweggetjes en door pittoreske dorpjes lossen jullie verschillende puzzels op. Kraak de codes en verzamel zo het bewijsmateriaal waarmee je de plaatselijke politie kunt helpen om het Lingemysterie op te lossen.

    Vul de gewenste huurdatum, het aantal personen en de adresgegevens in, en ontvang direct een correcte offerte – snel en eenvoudig!

    Vul voor meer informatie het aanvraagformulier in!
    Vul de gewenste huurdatum, het aantal personen en de adresgegevens in, en ontvang direct een correcte offerte – snel en eenvoudig!

    3 - 64 personen
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Wat begon zoals een dag als alle anderen... Wordt een dag om nooit meer te vergeten! Het verhaal gaat, dat een collega/vriend(in) is ontvoerd…

    Tijdens dit interactieve teambuilding programma moeten jullie je collega/vriend(in) vrijkopen door zoveel mogelijk losgeld bij elkaar te verdienen. Hierbij wordt de goede samenwerking, de commitment, de creativiteit en destressbestendigheid van jullie op de proef gesteld. Het geëiste losgeld verdien je door de route te volgen die de app aangeeft. Onderweg verschijnen verschillende opdrachten op het scherm. Door de opdrachten zo goed mogelijk uit te voeren ontvang je losgeld.

    Je kunt chatten met de ontvoerders en het spel wordt duidelijk uitgelegd en begeleid door onze beste begeleiders! In je eentje zijn de opdrachten niet te doen… en daarom hebben jullie iedereen in het team hard nodig om zoveel mogelijk losgeld te verdienen!

    Onderweg moeten ook foto's en filmpjes gemaakt worden, deze worden na afloop van het evenement naar jullie verstuurd. Het team dat gedurende de tocht het meeste losgeld bij elkaar heeft verdiend, is in staat om de ontvoerders te kunnen betalen en zo jullie collega/vriend(in) vrij te kopen en wint de Most Event hoofdprijs!

    14 - 400 personen

    Cowboy Linedance — samen bewegen, creëren en plezier maken!

    Stap samen de dansvloer op en dompel je team onder in een vrolijke countrybeleving!Tijdens de Cowboy Linedance leer je de toegankelijke basispassen en werk je samen aan een eigen stukje cowboy-choreografie.

    Geen danservaring nodig: de bewegingen zijn eenvoudig, energiek en geschikt voor vrijwel iedere groep!

    De activiteit kan worden ingezet als korte energizer of als uitgebreide teambuildingworkshop.
    Ideaal als energieke opening, verbindende onderbreking of feestelijke afsluiting van een evenement!

    Cowboy Linedance Energizer — 15 tot 30 minuten
    Een korte energieboost waarin de groep loskomt, eenvoudige passen leert en samen eindigt met een vrolijke linedance.

    Cowboy Linedance Workshop — 45 tot 90 minuten
    Een actieve teambuildingworkshop waarin deelnemers niet alleen samen dansen, maar in teams ook hun eigen cowboymoves bedenken.

    Effect: energie, plezier, samenwerking en een positieve groepssfeer.

    • De workshop kan worden uitgebreid met cowboyhoeden, gekleurde teamaccessoires en andere extra’s voor nog meer countrybeleving.

    Tijd om de hoeden op te zetten, de vloer op te stappen en samen een onvergetelijke Cowboy Linedance neer te zetten!

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    8 - 120 personen

    Stel je voor: het SABEL in de aanslag, de blik gefocust… klaar voor een sierlijke aanval of een slimme ontwijking. Schermen is méér dan sport – het is een unieke mix van spanning, strategie én plezier.

    Voor wie?
    Iedereen kan meedoen! Of je nu sportief bent of gewoon nieuwsgierig naar iets nieuws.

    Waar?
    Op uw eigen locatie – binnen of buiten, zolang de ondergrond maar vlak is.

    Wat is inbegrepen?
    • Professionele uitrusting (sabel, masker, handschoen en vest)
    • Creatieve spelvormen en verrassende uitdagingen
    • Begeleiding door een gediplomeerde sportdocent en Maître d’Armes / voormalig bondscoach van NL & DE en trainer opleider voor het IOC en het Ministerie van VROM.

    Wat maakt ons bijzonder?
    • Workshops in het Nederlands, Duits en Engels
    • Geschikt voor groepen van 10 tot 60 deelnemers bij 1,5 uur en bij 2,5 uur met elektronische puntenregistratie in teams tot 40 personen.
    • Unieke combinatie van leuk en leerzaam
    • Actief sinds 2000 – met duizenden enthousiaste deelnemers in Nederland, België en Duitsland

    Perfect voor vele gelegenheden
    Of het nu gaat om een conferentiebreak, teamevent, bedrijfsuitje, incentive, kick-off of medewerker-motivatie – een schermsessie is altijd een hoogtepunt.
    De duur bedraagt naar keuze 1,5 of 2,5 uur.

    Transparante prijzen
    Prijs vanaf € 28 p.p. bij 1,5 uur en voor 2,5 uur op aanvraag!
    (op basis van een minimale afname van 15 personen),
    excl. btw en reiskosten vanaf Venlo (€ 0,50 per km).

     Wilt u een gedetailleerde beschrijving van het 1,5- of 2,5-uur durende programma? Stuur ons dan gerust een e-mail!

    Van Philips en Canon tot politie, brandweer, banken, verzekeringen en vrienden- en vriendinnen groepen – talloze teams gingen u al voor. Hun reactie na afloop? "Dit was fantastisch – dit wil ik zeker nog een keer doen !

    Waarom kiezen voor een schermworkshop?

    ✅ Een originele activiteit die energie en adrenaline losmaakt
    ✅ Teambuilding en plezier in één
    ✅ Een belevenis waar nog lang over nagepraat wordt

    Dus … wilt u uw groep verrassen met een activiteit die net zo sierlijk als spannend is?
    Wij brengen de vonk – u hoeft alleen maar het sabel te grijpen!

    Boek vandaag nog uw workshop en maak van uw evenement een onvergetelijke ervaring.
    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

     

    8 - 60 personen

    Niets is wat het lijkt! Ga de strijd aan en probeer zo veel mogelijk geld te verzamelen voor in de pot. Maar let op! Want er bevindt zich in ieder team een Rat die de boel loopt te saboteren. Lukt het jullie de juiste rat aan te wijzen en zo veel mogelijk geld in de pot te houden?

    Wat is Wie is de Rat?
    - Tactisch spel vol opdrachten in combinatie met gebruik van de speciaal ontwikkelde app
    - Alles wordt in goede banen geleid door de enthousiaste spelleider van Uitjes en Eten
    - Strijd om de Team trofee en de Ratten trofee

    Omschrijving programma
    Als teams hebben jullie de taak om bij iedere opdracht zo veel mogelijk geld te verzamelen voor de pot. Tijdens de verschillende opdrachten probeert de Rat jullie te saboteren, het is dus belangrijk om goed op te letten want uiteindelijk is het aan jullie om de juiste Rat aan te wijzen. Het team waarvan de penningmeester aan het einde van het spel het meeste geld op zak heeft én de juiste Rat weet aan te wijzen gaat er vandoor met de Team trofee! Maar ook de ratten strijden tegen elkaar, als Rat zorg je ervoor dat jouw tam zo min mogelijk geld verdient. Daarnaast is het belangrijk dat de verdenkingen niet jouw kant op wijzen. De beste Rat wordt beloond met de Ratten trofee!
    Het is ook mogelijk om deze activiteit te combineren met een lunch of diner. 

    Waarom kiezen voor Uitjes en Eten?
    Wij organiseren al 20 jaar lang bedrijfsuitjes en teamuitjes door heel Nederland en België. Zoals wijzelf altijd graag zeggen: Wij maken blij! Benieuwd naar de ervaringen van groepen die jullie voor zijn gegaan?

    15 - 1500 personen

    Teambuilding & Gedrag
    Krijg op ludieke wijze inzicht in uw eigen gedrag en dat van uw team waarbij de schapen de spiegel zijn. Met mooie metaforen legt u de link naar uw team. De Workshop Schapendrijven brengt u inzicht, inspiratie maar ook energie!

    Afhankelijk van de doelstelling van uw bijeenkomst kunnen thema’s als samenwerking, communicatie, leiderschap, rollen binnen een groep, passie en ambitie centraal staan. Maar uiteraard ook plezier en samen beleven!

    Hoe ziet de Workshop Schapendrijven eruit?
    Door middel van diverse opdrachten brengt u samen de schapen in beweging. We beginnen eenvoudig, maar gedurende de workshop worden de oefeningen steeds uitdagender.

    Ook krijgt u een exclusief kijkje in het bijzondere werk schapendrijven met Border Collies. Daarbij laten we zien hoe we onze honden selecteren en trainen van pup tot volwassen sporthond. Een ware inspiratiebron welke bijzondere inzichten geeft om zeker mee te nemen naar de werkvloer.

    Tot slot eindigt u de workshop met een uniek finalespel. Eén ding staat vast, dit is gegarandeerd de meest bijzondere (en moeilijke!) vorm van schapendrijven ooit!

    De Workshop Schapendrijven duurt circa 1,5 uur en is mogelijk in het Nederlands en Engels. 

    Neem ook een kijkje op onze site www.workshopschapendrijven.nl !

    Welke locatie of groepsgrootte?                                                                             

    Bij ons is veel mogelijk, als het nooit ten koste gaat van het dierenwelzijn! Wij reizen door heel Nederland en delen van België.

    Groepsgroottes van 4 – 200 personen.

    Heeft u inhoudelijke wensen?
    Met plezier vernemen we dit graag van u tijdens een telefonische voorbespreking. Zo sluit de workshop naadloos aan op uw bijeenkomst.

    Waarom u kiest voor schapendrijven met LLanfarian Events? 

    • Dierenwelzijn: Het welzijn van onze dieren staat altijd op nummer 1
    • Topniveau: Vanwege onze passie en kwaliteit behoren we tot de top!
    • Kwaliteit: De focus ligt op het bereiken van uw doelstelling
    • Flexibel: We denken graag met u mee en leveren workshops op maat
    • Gecertificeerd: In bezit van de juiste vergunningen, verzekeringen en vaccinaties zoals Q-koorts en Blauwtong

    LLanfarian Events
    De Workshop Schapendrijven wordt verzorgd door een enthousiast en professioneel team. Op onze boerderij met meer dan 1000 schapen is er dagelijks veel werk voor onze honden. Gepassioneerd laten we u opgaan in dat bijzondere werk én de magische samenwerking tussen baasje en hond.

    4 - 200 personen

    Crazy 88 van Huisbrand Events in Nederland en België brengt het beste (en het slechtste) bij jullie naar boven tijdens dit bedrijfsuitje, groepsuitje of vrijgezellenfeest in de dor jullie gekozen stad. Jazeker, bekent van Tv en altijd grappig, spannend en gezellig tegelijk! Gekke en ludieke opdrachten uitvoeren in hoog tempo, in verschillend teams, dat is waar het in feite om draait. Een verrassende competitie met een climax van jewelste! In bijna elke stad in Nederland of België door Huisbrand Events te organiseren! 


    Jullie worden in het centrum van de door jullie gekozen stad opgesplitst in Teams van 5 - 8 personen en op pad gestuurd met belachelijke, hilarische en uitzinnige opdrachten. De uitvoering van de opdrachten moet als bewijs worden vastgelegd met de filmcamera en dit alles ook nog eens binnen de aangegeven tijd!


    Zijn jullie in het gezelschap van 'daredevils' en doorzetters? Dan is deze Crazy 88 de kans om de boel op stelten te zetten! Eens kijken wie van jullie de opdrachten allemaal tot in detail het best uitvoert.


    Natuurlijk doen jullie het uiteindelijk voor de eer en de hoofdprijs die na afloop door ons wordt overhandigd! Onze jury houdt uiteraard rekening met de presentatie en de accurate uitvoering! Veel plezier!


    Inclusief:

    - Professionele begeleiding
    - Versnapering voor onderweg
    - 1 consumptie (bier, fris, huiswijn, koffie en thee)
    - Filmcamera's tijdens het spel
    - Leuke prijs voor het winnende team
    - Alle filmpjes digitaal na afloop
    - Te boeken op uw gewenste dag en tijdstip!

    Prijs: 
    10 - 19 personen: € 27,50 p.p. excl. BTW
    20 - 29 personen: € 24,50 p.p. excl. BTW
    vanaf 30 personen: € 21,50 p.p. excl. BTW


    Voor minder deelnemers reserveren?

    Bij Huisbrand Events kunt u elk arrangement in de door u gekozen stad op maat reserveren, ook als u met minder personen wilt deelnemen. Als u het standaard minimale boekingsbedrag betaalt, is elk uitje dat u selecteert zo door ons te organiseren.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in en zet de gewenste stad er graag ook even bij, zodat wij u direct de juiste informatie kunnen sturen!

    10 - 2000 personen

    Escape City is een spel waarin jullie in teams anderhalf uur de tijd hebben om te ontsnappen uit de stad. Dit doe je door raadsels en puzzels op te lossen. Voor je aan het spel begint krijgt elk team een tablet en een escape bag. Tijdens het spel zijn jullie voortdurend in contact met de game master. Hij houdt jullie goed in de gaten en stelt je gedurende het spel vragen om je sneller te helpen ontsnappen. Daarnaast geeft hij je ook tips en let op: deze kunnen onverwachts en uit alle hoeken komen.

    Het spel is in grote en kleine groepen te spelen en is voor jong en oud. Of je het nu als teamuitje, familiedag of met vrienden speelt. Het uitje is zeer geschikt voor allerlei gelegenheden.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    11 - 250 personen

    Wandel, klik en ontdek, laat je verassen tijdens deze interactieve ontdekkingstocht! Ontdek op een originele manier de mooie binnenstad terwijl jullie worden uitgedaagd via leuke teamopdrachten.

    Wat is Bikken en Klikken?

    - Ontdek de stad aan de hand van verschillende opdrachten
    - De begeleider van Uitjes en Eten lijdt alles in goede banen
    - Strijd met jouw team voor de Bikken en Klikken trofee

    Omschrijving programma
    Onze begeleider overhandigt jullie een routebeschrijving, opdrachten en de altijd leuke tussendoorklikjes. Jullie gaan met de Uitjes en Eten app op pad door de stad aan de hand van de routebeschrijving. Zoek, vindt, doe en klik de opdrachten. Tussentijds verrast de Uitjes en Eten begeleider jullie met enkele verassende teamopdrachten. Welk team maakt de juiste én meest originele foto’s?
    Het is ook mogelijk om deze activiteit te combineren met een lunch of diner.  

    Waarom kiezen voor Uitjes en Eten?
    Wij organiseren al 20 jaar lang bedrijfsuitjes en teamuitjes door heel Nederland en België. Zoals wijzelf altijd graag zeggen: Wij maken blij! Benieuwd naar de ervaringen van groepen die jullie voor zijn gegaan?

    15 - 1500 personen

    Over deze pagina

    Op zoek naar een Bedrijfsuitje Outdoor Spel en Ontspanning in Loenen aan de Vecht?
    Op WegmetdeBaas vindt u vele bijzondere en gezellige bedrijfsuitjes die buiten plaatsvinden.
     
    Van zeskampen tot hele unieke teambuildings. Een bedrijfsuitje Outdoor Spel en Ontspanning in Loenen aan de Vecht is niet alleen gewoon maar leuk, maar werkt zeker ook positief om de relaties in uw bedrijf te verbeteren. U maakt tenslotte bijzonders mee!
    U kunt tijdens een bedrijfsuitje Outdoor Spel en Ontspanning in Loenen aan de Vecht kiezen voor een leuk en relaxed samenzijn tijdens een citygame of kiezen om gezamelijk iets te gaan ondernemen.

    Geniet samen met uw team van een overgetelijke dag, middag of ochtend. Tijdens een bedrijfsuitje Outdoor Spel en Ontspanning in Loenen aan de Vecht kunt u kiezen om gericht samen in een team te strijden tegen het andere team tijdens een spel zoals tijdens een Highlandgame of een puzzeltocht, maar u kunt ook kiezen om samen de stad in te gaan en problemen op te lossen, of een stad te gaan ontdekken. Of wat dacht u van een Crazy 88, Wie is de Mol  of op een scooter rijden?! WegmetdeBaas heeft voor u de leukste en spannendste bedrijfsuitjes in de rubriek outdoor spel en ontspanning in Loenen aan de Vecht gevonden. Bij ons vindt u alles compleet op 1 site, in de door u gekozen regio.