Bedrijfsuitjes Spel en Ontspanning in Loenen aan de Vecht

Filteren

Filters

De Leukste Zomerse uitjes
Activiteiten: Spel & Ontspanning
Citygames & Beachgames
Topkeuze: Sportief & Actief
Kookworkshop & meer
Inspirerende Creatieve uitjes
Verbindende Teambuilding activiteiten
Eten, Drinken, & Feesten
Onvergetelijke Incentives/ buitenlandse reizen
Online
Zoekwoord
Zoekwoord
Gebied
Personen 0+
0
0
500
0500+
152 uitjes gevonden gevonden gebaseerd op de volgende filters
  • Outdoor spel en ontspanning
  • Plaats, regio of provincie: Loenen aan de Vecht
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Met de Keverrally van Keveruitje beleef je gegarandeerd iets bijzonders met je collega’s, klanten of vrienden. Wie kent de Volkswagen Kever niet? Gegarandeerd dat mensen je na zullen kijken wanneer je langs toert in onze Kevers! En weer of geen weer: je zit altijd droog…

    Het Keveruitje is een compleet programma voor een hele middag (of hele dag) fun. Na de uitgebreide koffie ontvangst mogen jullie zelf gaan toeren in Herbie, een Kever Cabrio of een Kever Coupé. Het kenmerkende kever geluid, een puzzelroute op schoot en samen toeren door het prachtige Hollandse landschap. Onderweg een uitdagende puzzelroute, diverse navigatie technieken, teambuilding tijdens de groepsopdrachten, bezoek aan een terrasje (met drankje) en héél véél fun. Niet voor niets werd onze Keverrally meerdere jaren gewaardeerd als leukste van Nederland.

    Catering:
    Ontvangst en drankje op het terras inbegrepen; etentje (zoals BBQ) na afloop mogelijk

    Het weer:
    Je zit altijd droog in onze kevers; het gaat dus altijd door

    Uw wens:
    Uw specifieke wens voor een bedrijfsuitje of jubileumprogramma werken we graag op maat uit.

    Vul voor meer informatie over dit uitje of een vrijblijvende offerte onderstaand aanvraagformulier in!

    12 - 200 personen

    Op een energieke en ontspannende manier uit je hoofd komen door de unieke combinatie van Kickboksen en Yin Yoga.

    We starten met een warming up en techniekuitleg om vervolgens aan de slag te gaan met diverse trap- en stoottechnieken.  In de workshop worden diverse vormen van spel ingezet, plezier is belangrijk!

    Om de verbinding en het teamgevoel te bevorderen word er regelmatig van partners gewisseld. Binnen de sportieve activiteit zijn er geen verschillen in rangen binnen het team. Zenboksen is voor alle leeftijden, niveaus en functies binnen de organisatie.

    Na het kickboksen is het tijd voor de ontspanning met de Yin Yoga.  Door langere tijd in dezelfde houding te liggen beïnvloedt je het bindweefsel, chakra’s en de meridianen. Je laat de energie letterlijk extra stromen. 

    Door de houdingen, focus op ademhaling en midfulness bevorder je niet alleen het lichamelijk maar juist ook het mentale herstel. Zo komt iedereen weer zen uit de workshop.

    Iedereen kan deelnemen op eigen niveau onder de deskundige leiding van Marloes Floor. Zij is al jaren actief met Zenboksen en begeleid wekelijks een groep deelnemers. Ben je met meer dan 16 personen? Dan komt er een ervaren instructeur bij.

    Waarom zenboksen?

    • Het geeft een diepe ontspanning
    • Leer op een veilige manier grenzen voelen en aangeven
    • Versterkt onderlinge vertrouwen en verbinding
    • Verlaagt stress en geeft mentale rust
    • Het is ontzettend leuk en leerzaam!

    Het sociale aspect, de ontlading, verbinding en de veiligheid maken het Zenboksen tot de perfecte sportieve activiteit voor jouw team.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte een aanvraagformulier in!

    4 - 60 personen

    Beschikken jullie over stalen zenuwen en een flinke dosis lef? Sla op de vlucht en probeer als Voortvluchtige uit de handen te blijven van de Hunters. De Hunters openen de jacht op de Voortvluchtigen en proberen hen op te sporen. Welk team weet er met de winst vandoor te gaan?

    Wat is The Hunt?
    - Een spannende en actieve activiteit gecombineerd met een speciaal ontwikkelde app
    - De begeleider van Uitjes en Eten geeft jullie op afstand aanwijzingen en aanmoedigingen  
    - Strijd met jouw team voor de winst en de bijbehorende prijs

    Omschrijving programma
    Download de Uitjes en Eten app en kies je rol, daarna wordt de jacht geopend. Als Hunters beschikken jullie over speciale opsporingsmiddelen, kom er hiermee achter wat de exacte locatie is van de voortvluchtigen. Wanneer je deze gevonden hebt kan het jagen beginnen. Scoor zo veel mogelijk punten en fa er met de winst vandoor. Na 60 minuten draaien de rollen om. Als Voortvluchtige proberen jullie zo veel mogelijk onder de radar te blijven, ga opzoek naar zo veel mogelijk aanwijzingen om het extractiepunt te achterhalen. Maar pas op! Dit kan sporen achterlaten. Lukt het om uit handen te blijven van de Hunters en het extractiepunt te vinden? Dan gaan jullie er met de winst vandoor.
    Het is ook mogelijk om deze activiteit te combineren met een lunch of diner.  

    Waarom kiezen voor Uitjes en Eten?
    Wij organiseren al 20 jaar lang bedrijfsuitjes en teamuitjes door heel Nederland en België. Zoals wijzelf altijd graag zeggen: Wij maken blij! Benieuwd naar de ervaringen van groepen die jullie voor zijn gegaan?

    8 - 1500 personen

    De CityGame is het leukste bedrijfsuitje in de stad!
    De interactieve Game zorgt voor spanning tussen de verschillende teams. Tijdens deze game worden alle teams op verschillende onderdelen uitgedaagd. Punten worden gescoord door vragen goed te beantwoorden en opdrachten goed te vervullen. De CityGame is een spannend en afwisselend programma in de stad.

    De voortgang van de Game is te volgen op de iPad.
    Sta je nog steeds eerste? Wat is ons volgende waypoint?
    Zijn er nog bonusvragen beschikbaar en hebben we nog berichten gekregen van andere teams?

    Kortom, een geweldige manier om de stad en je collega’s beter te leren kennen. We kunnen jullie tijdens de CityGame voorzien van allerlei originele hapjes en drankjes.

    De vragen en opdrachten zijn volledig bedrijfsgerelateerd te maken, waardoor dit uitje veel persoonlijker wordt. Zo is het zeer geschikt te maken voor bedrijfsuitjes, teamuitjes, productintroducties, relatie-evenementen of als afsluiting van vergaderdagen.

    Kortom: Een dag, of halve dag, de mooiste plekken van de mooiste steden van Nederland of België (her)ontdekken, terwijl je een hightech competitie speelt tegen je collega’s!?

    Speel de CityGame! Leuk als variant op escaperooms en leuk om te spelen als teamuitje/ personeelsuitje/ bedrijfsuitje.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    20 - 600 personen

    Expeditie Columbus – De Ultieme Teambuilding Ervaring
    Zet je schrap voor het meest avontuurlijke en enerverende teambuilding uitje van het jaar! Expeditie Columbus is een unieke ervaring waarin teamwork, communicatie en strategie centraal staan. Tijdens deze activiteit nemen jullie het in teams tegen elkaar op in een reeks uitdagende spellen waarin samenwerken, slim nadenken en elkaar vertrouwen de sleutel tot succes zijn.

    Los creatieve puzzels op, ga fysieke uitdagingen aan en test jullie strategisch inzicht. Expeditie Columbus staat garant voor spanning, plezier en onvergetelijke momenten waarin ieder teamlid een belangrijke rol speelt.

    Waarom Kiezen voor Expeditie Columbus?
    Expeditie Columbus onderscheidt zich van andere teambuildingactiviteiten door de perfecte combinatie van mentale, fysieke en strategische uitdagingen. In elk spel moeten deelnemers hun eigen kwaliteiten benutten en samenwerken om het beste resultaat te behalen.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    10 - 1500 personen

    Holland Tour Guides nodigt u uit om uw favoriete stad eens op een andere manier te bekijken. Dit arrangement zit vol met fotografische opdrachten. Daarnaast geniet u van een heerlijk drie gangen diner in drie verschillende restaurants. 

    Heerlijk dineren en ondertussen leuke foto´s nemen van de stad. Uw gezelschap wordt opgedeeld in verschillende teams of koppels en elk team krijgt zijn eigen fotocamera en opdrachtboekje mee en niet te vergeten een overzichtelijke routekaart. U loopt de route en staat af en toe even stil bij een mooi monument voor een kiekje. Tussen de bedrijven door eet u heerlijke gerechten bij steeds een nieuw restaurant.

    In het laatste restaurant bepaalt onze jury welk team de foto-opdrachten het beste heeft uitgevoerd. Na afloop sturen wij u een CD op met alle foto´s die u deze avond heeft geproduceerd. Een leuke herinnering aan een heerlijke avond. Proost!

    Programma-indicatie:
    18.00 - 19.00 Voorgerecht
    19.00 - 20.00 Get the Picture deel 1
    20.00 - 21.00 Hoofdgerecht
    21.00 - 22.00 Get the Picture deel 2
    22.00 - 23.00 Nagerecht

    Prijs:
    10 - 19 personen € 69,50 p.p. excl. BTW
    20 - 29 personen € 64,50 p.p. excl. BTW
    30 - 39 personen € 62,50 p.p. excl. BTW
    Vanaf 40 personen: € 59,50 p.p. excl. BTW


    Afhankelijk van het minimaal aantal deelnemers berekenen wij de minimale prijs voor dit evenement. U kunt altijd voor minder personen boeken als u bereid bent om de minimale prijs te betalen.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    10 - 500 personen

    Bamboestieken ook wel Bamboe Bouwen genoemd is een zeer goede teambuilding activiteit waarbij creativiteit, communicatie en samenwerken voorop staan. Bamboestieken kunnen we op 2 manieren aanbieden: 

    Challenge Bamboestieken een competitie waarbij er in 2, 3 of 4 teams tegen elkaar gestreden gaat worden. Het doel is een zo hoog mogelijk bouwwerk te maken dat zelfstandig blijft staan met als hoogte (meet)punt een bal. Het tema dat het hoogte bouwwerk bouwd heeft gewonnen. 

    Teambuilding Bamboestieken er word gestart met bouwen in verschillende teams en elk team heeft 2 bouwhoofden. De bouwhoofen zullen onderling met elkaar overleg hebben over de voortgang van de bouw. Halverwege de bouw krijgen ze de opdracht om de bouwwerken met elkaar te verenigen tot één groot bouwerk en hierin een vlag of banner van jullie bedrijf of organisatie te plaatsen zodat we aan het einde een leuke groeps foto kunnen maken. 

    Een workshop bamboestieken kan ook erg goed gecombineerd worden met één van onze andere teambuilding activiteiten op locatie zoals bijvoorbeeld de Wighlans Games of het Laser Kleiduifschieten. 

    U kunt voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het formulier invullen.

    10 - 300 personen
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Narcos is een Outdoor Escape Game.  Wij hebben een perfecte balans gevonden tussen augmented reality, geo-caching en escape rooms in de buitenlucht.

    Samen met je collega's, team of familie in kleine teams  spannende outdoor escape room games spelen. Waar en wanner je maar wilt. Allemaal terwijl je een frisse neus haalt. Doordat dit spel zonder begeleiding kan worden gespeeld, bespaar je enorm op de kosten en ben je flexibel wat betreft locatie en tijdstip van het spel.

    Het verhaal
    Een aartsvijand van Sherlock heeft gijzelaars verspreid over de stad in hermetisch afgesloten kamers. Bewapend met je eigen mobiele telefoon is het aan jou en je team om zoveel mogelijk raadsels en puzzels op te lossen, gijzelaars te bevrijden en hiermee zo veel mogelijk geld te verdienen.

    Spelen in teams
    Sherlock wordt gespeeld op je eigen mobiele telefoon of tablet. Nadat je onze app hebt gedownload, creëert deze een dynamisch speelveld rondom, zodat je op elke gewenste locatie het spel kunt spelen. Voor de optimale ervaring zoek je een locatie met veel straatjes en steegjes. Een stadscentrum is perfect om de omgeving te verkennen op een unieke manier.

    Ondersteunde apparaten
    Iedereen met een Apple of Android toestel kan het spel spelen. Zowel mobiele telefoons als tablets worden ondersteund. Deze toestellen dienen minimaal een databundel van minimaal 500MB te hebben.

    Prijzen
    Sherlock is te spelen vanaf 4 personen De basisprijs van het spel ligt op 14,95 euro per speler. Teams bestaan uit ongeveer 3 of 4 personen, maar meer is natuurlijk ook mogelijk. We hanteren staffelkortingen bij grote groepen. Neem contact met ons op voor een heldere prijsopgave.

    Aantal teams
    Het spel is te spelen door enorm grote groepen die verdeeld in kleine teams tegen elkaar kunnen spelen.

    Locatie
    Deze spannende outdoor game wordt gespeeld in de buitenlucht. Het spel is op elke locatie ter wereld te spelen op elk moment dat het jullie uitkomt.

    4 - 1000 personen
    Film Teambuilding is de unieke creatieve motivatiebeleving dat plezier, entertainment, humor & het bouwen aan een perfect op elkaar afgestemd team combineert!
     
    Jullie bedrijfsuitje vol Plezier, Verbinding, Hilariteit & Teambuilding
     Samen met jouw collega's transformeer je tot hechte filmcrews en maak je onder begeleiding van televisie- en filmprofessionals ludieke bedrijfscommercials, spannende films, hilarische sketches, meeslepende documentaires, spetterende videoclips waarin jij, jouw organisatie en jouw collega's de hoofdrol spelen!
     
    Je leert elkaar tijdens dit personeelsuitje eens op een andere manier kennen
    Binnen de filmcrew(s) vervullen jullie amuserende ‘filmtaken’ zoals bijvoorbeeld : passievolle regisseur, voorbeeldige cameraman/vrouw, komische/avontuurlijke acteurs en vrolijke figuranten. Op deze wijze is iedereen actief bezig en is er voor ieder wat wils. Iedere groep krijgt een enthousiaste begeleider/regisseur die helpt om samen tot een filmisch kunstwerk te komen.
     
    Tijdens de opnames en de presentatie van jullie eigen film(s) zullen er vele collega's gieren van het lachen:)!

    Persoonlijk & Maatwerk
    Film teambuilding wordt exact naar wens gemaakt. Zo is het bijvoorbeeld mogelijk om op een ludieke wijze eigen (organisatie)boodschappen te verwerken in jullie avontuurlijke/hilarische film, spetterende videoclip of pakkende commercial vol humor:)
     
    Samenwerken
    Met Filmteambuilding beleef je de creatieve wereld van film maken optimaal en ervaar je samen plezierige momenten. Ook is de teamspirit beleving groot omdat een film alleen gemaakt kan worden door samenwerking binnen de filmcrew(s).

    Veel plezier, verbinding, samen communiceren, resultaat, creatieve & hilarische momenten zijn bij Filmteambuilding altijd inbegrepen.

    10 - 600 personen

    Bedrijven en organisaties spelen een grote rol in het verduurzamen van de wereld. Duurzaamheid begint met bewustwording, dat is voor veel organisaties een struikelblok. Niet iedereen heeft zin in lange meetings, verandertrajecten en brainstormen over verduurzaming. Uitjesbureau organiseert naast vele fun-activiteiten ook zinvolle teamuitjes, die jou en je collega’s kennis laten maken met verduurzaming en op een laagdrempelige manier aan het denken zetten.

    Teamuitje Plastic Soep! 
    Onder bezielende leiding van Karl, werkzaam bij milieuorganisatie Fair Resource Foundation

    Gaan jullie aan de slag. Hij neemt de teams mee op reis door de plastic soep (die ‘begint op de stoep’), de weg richting een circulaire economie en de invloed van de directe leefomgeving. Het programma beslaat zo’n 2-2,5 uur en bestaat in ieder geval uit:

    • Een quiz en interactieve presentatie over plastic soep (zwerfafval) en circulaire economie
    • Begeleide cleanup
    • Analyse van en reflectie op vondsten
    • Diverse teambuilding elementen
    • Individuele en groepsopdrachten
    • Mogelijkheid om inhoudelijke vragen te stellen

    Wij zorgen voor handschoenen, grijpers en speciale juttassen.

    Je wilt niet alleen een leerzaam en zinvol uitje voor jouw collega’s organiseren, het moet ook luchtig, gezellig en verbindend zijn.

    Karl heeft vele ‘Plastic Soep’ bedrijfsuitjes georganiseerd en begeleid, voor allerlei bedrijven en instellingen, van startups tot multinationals, en van NGO’s tot overheden. Bij grotere groepen organiseert hij dit samen met collega en vriend Jeroen.

    De meest gehoorde reactie gaat ongeveer zo: ‘wat lag er stiekem veel afval, wat hebben we veel geleerd, wat was het gezellig en wat vond iedereen het leuk’.

    Wat betekent duurzaamheid, circulaire economie en/of plastic soep voor uw organisatie en uw collega’s, en ook voor onze verhoudingen onderling? Daar gaan we het over hebben. We leren over de grootste uitdagingen en brengen die terug naar de dagelijkse realiteit. Dat doen we met een glimlach, een gezonde dosis relativering en een optimistische insteek.

    Dus resumé..

    • Teambuilding & gezelligheid
    • Binnen & buiten (strand, bos of stad)
    • Luisteren & discussiëren
    • Gezond & zinvol
    • Leerzaam & luchtig
    • Plastic soep & circulaire economie
    • Onderdeel van MVO & futureproof
    • Ontspanning & inspanning
    • Betaalbaar & kwaliteit
    • Voor iedereen en overal te organiseren!

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    20 - 100 personen

    Wij houden van Holland – Landje aan de Zuiderzee! Tijdens dit doldwaze Hollandse teamspel gaan jullie in verschillende spelrondes de strijd met elkaar aan. Welk team weet de felbegeerde Wij Houden van Holland trofee mee naar huis te nemen?

    Wat is Wij Houden van Holland?
    - Compleet versierde ruimte volledig in Ik Hou van Holland style
    - Gepresenteerd door de “Linda de Mol” of “Rob Kemps” van Uitjes en Eten
    - Strijd met jouw team voor de Wij houden van Holland trofee

    Omschrijving programma
    De zaal is volledig omgetoverd in Hollandse sferen! In der verschillende spelrondes komt van alles voorbij. Hollandse hits, filmpjes en hilarische opdrachten en spellen. Herkennen jullie de bekendste Nederlandse topmuziek en kunnen jullie de hits nog meezingen? Hoeveel BN’ers weten jullie te raden? Het winnende team gaat uiteindelijk naar huis met de Wij houden van Holland trofee!
    Het is ook mogelijk om deze activiteit te combineren met een lunch of diner. 

    Waarom kiezen voor Uitjes en Eten?
    Wij organiseren al 20 jaar lang bedrijfsuitjes en teamuitjes door heel Nederland en België. Zoals wijzelf altijd graag zeggen: Wij maken blij! Benieuwd naar de ervaringen van groepen die jullie voor zijn gegaan?

    15 - 2500 personen

    Hét buiten (of binnen) uitje van de lente 2026!
    Op een ontspannen, laagdrempelige en unieke manier maak je kennis met de mogelijkheden van deze techniek. Met Drone Boxx brengen we drone experiences naar jouw locatie. Leer vliegen met drones, neem deel aan spannende team challenges en ervaar het plezier van dronevliegen. Geniet van de zon en ga letterlijk de lucht in!

    Samen met jouw collega's creer je een uniek herinnering die altijd zal bijblijven. Maak jullie uitje compleet met een competitieve, fun en onvergetelijke experience. Ervaar het WOW gevoel als je voor de eerste keer zélf een drone laat opstijgen en voel de trots wanneer je de drone steeds meer onder controle hebt. Er is een sterke samenwerking met andere collega's, omdat iedereen ondersteunt en motiveert. 

    Wij ontzorgen het volledige evenement. Dat houdt in dat wij alles opbouwen, iedereen begeleiden en alles weer netjes achterlaten. 

    Een aantal belangrijke punten:

    • Op ieder gewenst moment mogelijk (weekenden, avonden e.d.) op locatie
    • Ideaal voor alle bedrijfsuitjes en teambuilding: stijg samen op!
    • Voor iedere doelgroep, tijdspanne en gelegenheid een passende experience
    • Wij komen naar jou toe en verzorgen het volledige evenement!
    • Ideaal om de lente mee te vieren, het kan buiten! (en ook binnen)
    • De goedkoopste in het écht zelf (FPV) vliegen, je bent niet alleen aan het kijken! 

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    10 - 500 personen

    De stad is jullie speelveld. Bereid je voor op tikkertje zoals jullie het nog nooit hebben gespeeld. Ieder team heeft een eigen honk en probeert het Thuishonk van de tegenstanders te ontdekken door middel van raadsels en cryptische aanwijzingen. Speur de straten en pleinen af, op zoek naar mogelijkheden om de tegenstanders te foto-tikken. Maar juich niet te vroeg, want de andere teams zijn op jacht naar… jullie!

    Alle teams strijden tegen elkaar. Om de meeste honken te veroveren en om zoveel mogelijk andere teams te foto-tikken.  Jullie spelen het spel in teams, maar houden voortdurend contact met elkaar via de chat. Voor je het weet, verschijnt er een foto van jezelf op de groepsapp en weet je dat je weer getikt bent…

    Op een locatie naar keuze worden de teams gevormd en krijgen jullie een uitgebreide speluitleg. Per team krijgen jullie gekleurde tasjes waaraan ieder team duidelijk te herkennen. In de tasjes zit een kaart van de stad, een speluitleg en diverse attributen die jullie gaan helpen om alle raadsels op te lossen.

    Spanning, achtervolgingen en uitdagende opdrachten. Dit is X-treme Foto Tikkertje en niemand gaat vrijuit!

    Aan het eind van de dag kijken we welk team de meeste opdrachten heeft voltooid en wie zich het winnende team mag noemen.

    Neem gerust contact met ons op, wij vertellen u er graag meer over!

    Programma voorstel

    14:00 - 14:15       Verzamelen op een locatie in het centrum van de stad
    14:15 - 15:30       Speluitleg en verdeling van de teams
    14:30 - 16:45       Het spel: Extreme Foto Tikkertje!
    16:45 - 17:00       Verzamelen, prijsuitreiking en afsluiting

    Inbegrepen

    • In elke stad mogelijk
    • Enthousiaste spelbegeleiding
    • Uitdagende raadsels en opdrachten
    • Originele prijs voor de winnaars

    Optioneel

    • Opstarten bij een horeca locatie
    • Mogelijkheid zelf iets aan de tasjes toe te voegen
    • Combineren met andere activiteiten
    • Engelstalige raadsels/spelleiding
    • Speciale wensen? Laat het ons weten
    15 - 200 personen

    Teambuilding & Gedrag
    Krijg op ludieke wijze inzicht in uw eigen gedrag en dat van uw team waarbij de schapen de spiegel zijn. Met mooie metaforen legt u de link naar uw team. De Workshop Schapendrijven brengt u inzicht, inspiratie maar ook energie!

    Afhankelijk van de doelstelling van uw bijeenkomst kunnen thema’s als samenwerking, communicatie, leiderschap, rollen binnen een groep, passie en ambitie centraal staan. Maar uiteraard ook plezier en samen beleven!

    Hoe ziet de Workshop Schapendrijven eruit?
    Door middel van diverse opdrachten brengt u samen de schapen in beweging. We beginnen eenvoudig, maar gedurende de workshop worden de oefeningen steeds uitdagender.

    Ook krijgt u een exclusief kijkje in het bijzondere werk schapendrijven met Border Collies. Daarbij laten we zien hoe we onze honden selecteren en trainen van pup tot volwassen sporthond. Een ware inspiratiebron welke bijzondere inzichten geeft om zeker mee te nemen naar de werkvloer.

    Tot slot eindigt u de workshop met een uniek finalespel. Eén ding staat vast, dit is gegarandeerd de meest bijzondere (en moeilijke!) vorm van schapendrijven ooit!

    De Workshop Schapendrijven duurt circa 1,5 uur en is mogelijk in het Nederlands en Engels. 

    Neem ook een kijkje op onze site www.workshopschapendrijven.nl !

    Welke locatie of groepsgrootte?                                                                             

    Bij ons is veel mogelijk, als het nooit ten koste gaat van het dierenwelzijn! Wij reizen door heel Nederland en delen van België.

    Groepsgroottes van 4 – 200 personen.

    Heeft u inhoudelijke wensen?
    Met plezier vernemen we dit graag van u tijdens een telefonische voorbespreking. Zo sluit de workshop naadloos aan op uw bijeenkomst.

    Waarom u kiest voor schapendrijven met LLanfarian Events? 

    • Dierenwelzijn: Het welzijn van onze dieren staat altijd op nummer 1
    • Topniveau: Vanwege onze passie en kwaliteit behoren we tot de top!
    • Kwaliteit: De focus ligt op het bereiken van uw doelstelling
    • Flexibel: We denken graag met u mee en leveren workshops op maat
    • Gecertificeerd: In bezit van de juiste vergunningen, verzekeringen en vaccinaties zoals Q-koorts en Blauwtong

    LLanfarian Events
    De Workshop Schapendrijven wordt verzorgd door een enthousiast en professioneel team. Op onze boerderij met meer dan 1000 schapen is er dagelijks veel werk voor onze honden. Gepassioneerd laten we u opgaan in dat bijzondere werk én de magische samenwerking tussen baasje en hond.

    4 - 200 personen

    Blijven jullie uit de handen van de Politie? Een superspannend teambuildingspel!

    Speel met collega’s, vrienden of familie dit uitdagende kat- en muisspel: hoe blijf je uit de handen van de Politie? Is het mogelijk is om van de ene op de andere minuut te verdwijnen en onder de radar te blijven? Tijdens dit spel moeten de voortvluchtigen alles op alles zetten om uit de handen van de opsporingsteams te blijven terwijl het opsporingsteam er juist alles aan doet om deze mensen zo snel mogelijk te vinden…
     
    Wat staat je te wachten tijdens The Hunt?
    Bij ontvangst krijg je eerst een welkomstdrankje. Er volgt een uitgebreide uitleg over het spel. Vervolgens worden de teams samengesteld, zodat je weet met wie je de strijd aangaat.
     
    Dan verdwijnen de teams. Door middel van onze speciaal ontwikkelde app moeten de teams (geheimzinnige) opdrachten uitvoeren. Door deze goed uit te voeren krijg je steeds weer een nieuwe code of aanwijzing. Hiermee kunnen voortvluchtigen informatie verzamelen over de Politie en hun einddoel en kunnen de opsporingsteams de live of laatstbekende positie krijgen van de voortvluchtigen. Maar er zijn meerdere manieren om de teams op te sporen! Lukt het de teams om uit de handen van de Politie te blijven? Een super gave interactieve game….
     
    Aan het einde van het spel keer je terug naar het ontvangstpunt. Onder genot van een laatste drankje volgt de prijsuitreiking van het winnende team!
    6 - 5000 personen

    Over deze pagina

    Op zoek naar een Bedrijfsuitje Outdoor Spel en Ontspanning in Loenen aan de Vecht?
    Op WegmetdeBaas vindt u vele bijzondere en gezellige bedrijfsuitjes die buiten plaatsvinden.
     
    Van zeskampen tot hele unieke teambuildings. Een bedrijfsuitje Outdoor Spel en Ontspanning in Loenen aan de Vecht is niet alleen gewoon maar leuk, maar werkt zeker ook positief om de relaties in uw bedrijf te verbeteren. U maakt tenslotte bijzonders mee!
    U kunt tijdens een bedrijfsuitje Outdoor Spel en Ontspanning in Loenen aan de Vecht kiezen voor een leuk en relaxed samenzijn tijdens een citygame of kiezen om gezamelijk iets te gaan ondernemen.

    Geniet samen met uw team van een overgetelijke dag, middag of ochtend. Tijdens een bedrijfsuitje Outdoor Spel en Ontspanning in Loenen aan de Vecht kunt u kiezen om gericht samen in een team te strijden tegen het andere team tijdens een spel zoals tijdens een Highlandgame of een puzzeltocht, maar u kunt ook kiezen om samen de stad in te gaan en problemen op te lossen, of een stad te gaan ontdekken. Of wat dacht u van een Crazy 88, Wie is de Mol  of op een scooter rijden?! WegmetdeBaas heeft voor u de leukste en spannendste bedrijfsuitjes in de rubriek outdoor spel en ontspanning in Loenen aan de Vecht gevonden. Bij ons vindt u alles compleet op 1 site, in de door u gekozen regio.