Bedrijfsuitjes Spel en Ontspanning in Loenen aan de Vecht

Filteren

Filters

De Leukste Lenteuitjes
Activiteiten: Spel & Ontspanning
Citygames & Beachgames
Topkeuze: Sportief & Actief
Kookworkshop & meer
Inspirerende Creatieve uitjes
Verbindende Teambuilding activiteiten
Eten, Drinken, & Feesten
Onvergetelijke Incentives/ buitenlandse reizen
Online
Zoekwoord
Zoekwoord
Gebied
Personen 0+
0
0
500
0500+
152 uitjes gevonden gevonden gebaseerd op de volgende filters
  • Outdoor spel en ontspanning
  • Plaats, regio of provincie: Loenen aan de Vecht
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes
    Laat de Schot in je los tijdens dit oergezellige sportieve bedrijfsuitje

    De Highland games is een wereldwijd begrip. Ooit, 4000 jaar geleden begonnen deze spelen steevast na de najaarsjacht. Schotse Clans gingen dan de strijd aan om te laten zien wie de sterkste was. Vandaag de dag is de belangstelling enorm. Alleen Schotland kent al meer dan 200(!) Highland games. Logisch ook, want de spelen verenigen alle disciplines waar een goed teamspel aan moet voldoen: kracht, samenspel, communicatieve vaardigheden, teamgeest en een hele hoop plezier! De Highland games zijn niet voor niets een van onze echte teambuildings groeps- en bedrijfsuitjes! Een heerlijk sportief dagje uit en uiterst geschikt voor teambuilding.

    Wat staat je te wachten tijdens de Highland games?
    Voor we de oermens in je loslaten, krijgen jij en je team een uitgebreide speluitleg en weet je wat jullie te wachten staat. Dan vormen we teams en barst de strijd los!

    Het toernooi bestaat uit verschillende krachtmetingen: jutezak werpen, voorhamerslingeren, touwtrekken, boomstam werpen, kogelstoten, zagen, een bielzenrace en kopspijkersspel. Onder luid gejuich (en heel veel gelach) van je medestrijders leggen jullie de beproevingen af. Aan het eind van het toernooi verzamelen jullie je bij het beginpunt en krijg je te horen welk team de onbetwiste winnaar is.

    Voor meer informatie of een vrijblijvende offerte kunt u onderstaand formulier invullen.
    12 - 5000 personen

    De leukste missie die je ooit vrijwillig aangaat! Tijdens de Vrijwillige Missie worden collega’s ingedeeld in eenheden en krijgen ze verschillende hilarische opdrachten. Dus strijden en vooral: keihard lachen. 

    Dit programma draait om teamspirit, vertrouwen en onderlinge steun. Teams moeten elkaar helpen, motiveren en soms “door de missie heen trekken”. Het is voor teams die willen samenwerken, beter communiceren en plezier maken. Iedereen kan op zijn eigen manier meedoen. Een teambuilding ervaring die collega’s nog lang zal bijblijven.

    Wildcard toevoeging!
    Tijdens het spel kun je speciale opdrachten uitvoeren om Wildcards te verdienen. Met deze Wildcards kun je het spel ineens omgooien, bijvoorbeeld door punten af te pakken van een ander team of jezelf een slim voordeel te geven.

    Hoe werkt het in de praktijk:
    -Jullie worden verdeeld in teams en vormen verschillende eenheden.
    -Elke eenheid ontvangt een iPad die fungeert als commandocentrum.
    -Via de iPad verschijnen opdrachten, missies en uitdagingen.
    -Teams voeren fysieke, creatieve en denkopdrachten uit op verschillende locaties.
    -Met elke succesvolle missie verdienen jullie punten voor de eenheid.
    -Op een live scorebord zien jullie welk team het beste presteert.
    -Aan het einde komt iedereen weer samen voor de ontknoping en prijsuitreiking.
    -Achteraf ontvangen jullie het beeldmateriaal zodat jullie een leuke herinnering aan het spel overhouden.

    Maatwerk en personalisatie
    Dit spel kan volledig worden aangepast aan jullie organisatie en wensen. Ook kunnen wij opdrachten, vragen en onderdelen personaliseren met jullie bedrijf, collega’s of thema’s.

    Mogelijk ook te combineren met borrel of diner, wij hebben geschikte horeca partners in ons netwerk.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    24 - 2000 personen

    Het Jachtseizoen is geopend! Lukt het jullie om 2 uur lang uit de handen te blijven van jullie achtervolgers? Een supergaaf achtervolgingsuitje!

    Speel met collega’s, vrienden of familie dit uitdagende kat- en muisspel: hoe blijf je uit de handen van jullie achtervolgers? Jullie krijgen een voorsprong van 10 minuten. Om de 10 minuten krijgen je achtervolgers de live positie door waar jullie zijn. Jullie mogen je niet verstoppen in gebouwen, niet 2 keer dezelfde route lopen, maximaal 10 minuten hetzelfde vervoersmiddel gebruiken en het stadscentrum niet uit! Alles wordt gps getrackt! Moge de beste winnen….. Let the games begin!


    Wat staat je te wachten tijdens het Jachtseizoen?

    Bij ontvangst krijg je eerst een welkomstdrankje. Er volgt een uitgebreide uitleg over het spel. Vervolgens worden de teams samengesteld, zodat je weet met wie je de strijd aangaat. Dan verdwijnen de teams. Door middel van de eerste live positie gaan de achtervolgers achter de teams aan. Door logisch nadenken, informatie in te winnen en slimmer te zijn dan je tegenstander kun je de teams te pakken krijgen! Maar er zijn meerdere manieren om de teams op te sporen! Lukt het de teams om uit de handen van de achtervolgers te blijven? Een super gave interactieve city game…

    Aan het einde van het spel keer je terug naar het ontvangstpunt. Onder genot van een laatste drankje volgt de prijsuitreiking van het winnende team!

    Voor meer informatie of een vrijblijvende offerte kunt u het aanvraagformulier invullen.

    8 - 5000 personen
    Narcos is een Outdoor Escape Game.  Wij hebben een perfecte balans gevonden tussen augmented reality, geo-caching en escape rooms in de buitenlucht. Samen met je collega's, team of vrienden in kleine teams spannende outdoor escape room games spelen. Waar en wanner je maar wilt. Allemaal terwijl je een frisse neus haalt.
     
    Doordat dit spel zonder begeleiding kan worden gespeeld, bespaar je enorm op de kosten en ben je flexibel wat betreft locatie en tijdstip van het spel.

    Het verhaal
    Tijdens Narcos infiltreer je in een criminale drugsbende om deze van binnenuit op te rollen. In deze outdoor escape game duik je in een spannend avontuur. Samen met je team ga je undercover in een wereld vol criminelen. Door puzzels op te lossen kom je steeds dichter bij de leiders van het kartel. Werk samen en zorg dat je voor de laatste seconden wegtikken de bende hebt opgerold.

     Spelen in teams
    Narcos wordt gespeeld op je eigen mobiele telefoon of tablet. Nadat je onze app hebt gedownload, creëert deze een dynamisch speelveld rondom, zodat je op elke gewenste locatie het spel kunt spelen. Voor de optimale ervaring zoek je een locatie met veel straatjes en steegjes. Een stadscentrum is perfect om de omgeving te verkennen op een unieke manier. 

    Ondersteunde apparaten
    Iedereen met een Apple of Android toestel kan het spel spelen. Zowel mobiele telefoons als tablets worden ondersteund. Deze toestellen dienen minimaal een databundel van minimaal 500MB te hebben. 
     
    Prijzen
    Narcos is te spelen vanaf 4 personen De basisprijs van het spel ligt op 14,95 euro per speler. Teams bestaan uit ongeveer 3 of 4 personen, maar meer is natuurlijk ook mogelijk. We hanteren staffelkortingen bij grote groepen. Neem contact met ons op voor een heldere prijsopgave.
     
    Aantal teams
    Het spel is te spelen door enorm grote groepen die verdeeld in kleine teams tegen elkaar kunnen spelen.
     
    Locatie
    Deze spannende outdoor game wordt gespeeld in de buitenlucht. Het spel is op elke locatie ter wereld te spelen op elk moment dat het jullie uitkomt.

    4 - 1000 personen

    Crazy Trail is een spel met gekke en uitdagende opdrachten. Durven jullie de uitdaging aan? 
    De deelnemers worden verdeeld in teams en krijgen opdrachten als: ‘Geef 10 vreemden op straat een compliment’. 
    Deze activiteit is geïnspireerd op Crazy 88, maar heeft een eigen twist en nieuwe spelelementen!

    Stel je voor... jij en je collega's staan op het punt om mee te doen aan een gek en hilarisch stadsspel, Crazy Trail. Het is geen standaard spelletje. Vanuit de game-app krijg je totaal willekeurige opdrachten die je onmiddellijk moet uitvoeren. Dat kan van alles zijn: een dansje midden op straat, het vinden van een vreemd voorwerp in een winkel onder tijdsdruk, of een hilarische foto of video die je waarschijnlijk hardop laat lachen.

    Alles leg je vast op beeld en stuur je door naar de jury (optioneel). De jury bepaalt of je punten scoort... of niet. Wie speelt het beste spel? Aan het eind is er één winnend team. Bereid je voor op chaos, keihard lachen en een flinke dosis adrenaline.

    Deze activiteit vindt plaats met of zonder begeleiding, aan u de keuze.

    • Duur: die bepaal je zelf, er is geen tijdsdruk
    • Vanaf €14,50 per persoon (grote groepen krijgen korting)
    • Deze activiteit kan zowel met begeleiding ter plekken als met online begeleiding worden geboekt.
    • Liever een arrangement? Informeer naar de mogelijkheden
    4 - 500 personen

    Onze Treasure Hunt is een dynamische treasure hunt of citygame vol interactie en avontuur. Alle teams krijgen een tablet waar checkpoints op te vinden zijn, en een rugzak met benodigde attributen voor de opdrachten.

    Via de unieke Go Team app worden de teams langs de verschillende checkpoints geloodst. Bij elk checkpoint opent zich een opdracht die met het team moet worden uitgevoerd. De opdrachten zijn verdeeld over 3 categorieën: mentaal, actief en creatief. Voor ieder teamlid zit er wat bij waardoor iedereen actief betrokken wordt bij de activiteit.

    Deze activiteit is uitermate geschikt om maatwerk van te maken. Er kan een categorie worden toegevoegd die met de organisatie te maken heeft. Dit kan bijvoorbeeld helpen bij het beleven van kernwaarden, het ophalen van informatie over bepaalde thema's in de organisatie... en allemaal op een laagdrempelige en speelse manier!

    Alle ingeleverde antwoorden worden door de spelleiding met punten gewaardeerd. Ook worden alle ingediende foto's en video's verzameld, wat een mooie fotogalerij oplevert die wordt nagestuurd.

    Teambuilding effecten van Go Team:
    Een teambuildingprogramma moet vooral leuk en inspirerend zijn. Daarnaast oefenen we vaardigheden in het programma die je ook in je werk nodig hebt. De belangrijkste op een rij:

    √ Samenwerken
    √ Ondernemerschap
    √ Omgaan met veranderingen
    √ Gebruik maken van de kwaliteiten in het team
    √ Projectplanning

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    20 - 1000 personen

    'de Jacht’  is een populair bedrijfsuitje. Het is een spel voor mensen die van strategie en een beetje actie houden.

    Bij ons spel ‘de Jacht’ worden de deelnemers ingedeeld in groepjes. Eén groepje zijn criminelen die ontsnapt zijn uit de gevangenis. De andere deelnemers (premiejagers) moeten de criminelen zo snel mogelijk proberen te vangen én proberen te voorkomen dat ze misdaden plegen.

    De ontsnapte criminelen krijgen een voorsprong, waarna de achtervolging door de premiejagers wordt ingezet. De criminelen dragen een zender die een gps-signaal verstuurt naar de premiejagers.

    De criminelen moeten uit handen van de premiejagers blijven, maar moeten ook misdaden plegen. Als ze een misdaad plegen, gaat er een alarm af op de telefoons van de premiejagers met de locatie van criminelen. Het enerverende kat-en-muisspel ‘de Jacht’ begint!

    • Duur: ongeveer 2 uur
    • Bij deze activiteit is begeleiding (online)
    • €12,50 per persoon (grote groepen krijgen korting)
    • U mag deze activiteit gratis eerst proberen
    • Liever een arrangement? Informeer naar de mogelijkheden

    Vul voor meer info óf een offerte aub het aanvraagformulier in

    8 - 750 personen
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Expeditie Columbus – De Ultieme Teambuilding Ervaring
    Zet je schrap voor het meest avontuurlijke en enerverende teambuilding uitje van het jaar! Expeditie Columbus is een unieke ervaring waarin teamwork, communicatie en strategie centraal staan. Tijdens deze activiteit nemen jullie het in teams tegen elkaar op in een reeks uitdagende spellen waarin samenwerken, slim nadenken en elkaar vertrouwen de sleutel tot succes zijn.

    Los creatieve puzzels op, ga fysieke uitdagingen aan en test jullie strategisch inzicht. Expeditie Columbus staat garant voor spanning, plezier en onvergetelijke momenten waarin ieder teamlid een belangrijke rol speelt.

    Waarom Kiezen voor Expeditie Columbus?
    Expeditie Columbus onderscheidt zich van andere teambuildingactiviteiten door de perfecte combinatie van mentale, fysieke en strategische uitdagingen. In elk spel moeten deelnemers hun eigen kwaliteiten benutten en samenwerken om het beste resultaat te behalen.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    10 - 1500 personen

    Een citygame vol echte verhalen. Wie verzamelt als Paparazzi de beste scoops en wint het spel? Start de achtervolging en leer elkaar écht kennen!

    Ontdek alle verhalen uit jouw team

    Paparazzi On The Run is een citygame helemaal gebouwd rond jullie team. Vooraf vult iedereen een korte vragenlijst in. Wij verwerken de antwoorden tot een unieke citygame vol echte verhalen. Wie verzamelt als Paparazzi de beste scoops en wint daarmee het spel? Pak je camera en start de achtervolging!

    Waarom kiezen voor deze activiteit?

    • Jullie verhalen. Jullie game: Jullie bepalen zelf welke verhalen boven tafel komen. Jullie stellen de vragenlijst zelf samen, die spelers vooraf invullen, zodat de game draait om jullie team, inside jokes en verborgen talenten.

    • De jacht stopt, de verhalen niet:  Winnen is mooi, maar de echte winst zit in de momenten die je vastlegt. Foto’s, video’s en verhalen waar nog lang om gelachen wordt. De achtervolging stopt misschien, de verhalen niet.

    Hoe het werkt

    • Op jacht naar headlines: Als paparazzi gaan jullie, gewapend met een smartphone, op jacht naar alle verhalen uit jullie team. Grappige anekdotes. Verrassende feiten. Inspirerende onthullingen. Alles wat jullie ontdekken kan geld waard zijn. Hoe beter jullie scoop, hoe hoger de beloning van de redactie.

    • Elke stap een nieuwe scoop: In de app duiken overal kansen op. Sommige verhalen liggen voor het oprapen. Andere moeten jullie verdienen, kopen of slim vrijspelen. Hoe meer je loopt, hoe groter jullie speelgebied wordt. Hoe slimmer je zoekt, hoe waardevoller jullie informatie. Maar vergeet niet: andere teams jagen op precies dezelfde primeurs.

    • Alles voor de primeur: Jullie starten met een redactiebudget. Genoeg om te beginnen, niet genoeg om alles te ontdekken. Koop je die ene tip die misschien goud waard is? Of kies je ervoor om geld bij te verdienen… Hoe verder het spel vordert, hoe duurder sommige informatie wordt. Slim plannen is net zo belangrijk als goed speuren.

    • De race naar de redactie: Na 2 uur moet alles worden ingeleverd. Te laat komen is geen optie. Het team dat de meeste informatie ontdekt en die informatie bij de redactie inlevert verdient het meeste geld en wint het spel.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    6 - 500 personen

    Welk team weet in één minuut de meeste punten te behalen? Je kunt het zo gek niet bedenken of het komt voorbij. Het ziet er hilarisch uit, maar laat je niet afleiden door de tegenstander want één misser en je begint weer opnieuw. De opdrachten volgen elkaar in no time op, dus jullie vervelen je geen minuut!

    Wat is Minute to Win it?
    - Hilarische opdrachten waarbij lachen gegarandeerd staat
    - Alles wordt in goede banen geleid door de enthousiaste spelleider van Uitjes en Eten
    - Battle om de felbegeerde Minute to Win it trofee

    Omschrijving programma
    Nadat de teams zijn ingedeeld kan het spektakel beginnen! Voor iedereen is er wel een onderdeel op het lijf geschreven dus kies tactisch welke speler je naar voren schuift. Je hebt één minuut om te laten zien wat je kunt en zo veel mogelijk punten te pakken. Wie weet de meeste punten te verzamelen en neemt de Minute to Win it trofee mee naar huis?
    Het is ook mogelijk om deze activiteit te combineren met een lunch of diner. 

    Waarom kiezen voor Uitjes en Eten?
    Wij organiseren al 20 jaar lang bedrijfsuitjes en teamuitjes door heel Nederland en België. Zoals wijzelf altijd graag zeggen: Wij maken blij! Benieuwd naar de ervaringen van groepen die jullie voor zijn gegaan?

    15 - 1500 personen

    Altijd al willen weten of jij het in je hebt om de nieuwe Robinson te worden? Je hoeft hiervoor helemaal niet naar een onbewoond eiland, dit kan gewoon in jouw stad! Ga nu de strijd aan met je vrienden, collega’s of familie tijdens Expeditie Robinson!

    Wat is Expeditie Robinson Strand?
    - Strategische en afwisselende proeven
    - Professionele begeleiding van de Uitjes en Eten spelleider
    - Strijd om de felbegeerde Expeditie Robinson Trofee

    Omschrijving programma
    Nadat de kampen verdeeld zijn kunnen jullie van start! Ieder kamp ontvangt zjin eigen kleur bandage en vlag. Tijdens de proven gaan jullie de strijd met elkaar aan! De proeven zijn afwisselend en vereisen verschillende vaardigheden. Nadat alle proeven gedaan zijn is het tijd voor de alles beslissende finale. Welk kamp weet zich het snelst te bevrijden van de kettingproef, kraakt diverse codes om als eerst de kluis te openen? Wie wordt de echte Robinson?
    Het is ook mogelijk om deze activiteit te combineren met een lunch of diner. 

    Waarom kiezen voor Uitjes en Eten?
    Wij organiseren al 20 jaar lang bedrijfsuitjes en teamuitjes door heel Nederland en België. Zoals wijzelf altijd graag zeggen: Wij maken blij! Benieuwd naar de ervaringen van groepen die jullie voor zijn gegaan?

    15 - 2500 personen

    Een echte beleving op jullie bedrijfsfeest!

    Drakenboot varen betekent Strijd en Spektakel op het water! De stuurman houdt de boot op koers en de trommelaar geeft het ritme aan, terwijl de 16-koppige bemanning peddelt om het hardst. Door goed in teamverband te werken ontstaat kracht en snelheid. Fantastische teambuilding!

    Drakenboot
    Het drakenboot varen komt voort uit een eeuwenoude Chinese traditie. Een drakenboot is een 12 meter lange open kano met op de boeg een prachtige drakenkop. De trommelaar zit op de boeg en zweept de (16) peddelaars op aan de hand van het ritme dat wordt geslagen. De peddelaars zitten links en rechts naast elkaar. De stuurman staat achterop de drakenboot en bepaalt de koers. 

    Drakenboot race Dalfsen
    De Overijsselse Vecht vormt een prachtig  decor voor deze wedstrijd met drakenboten. Tijdens een clinic van onze stuurman leren de bemanning en trommelaar samen het ritme te pakken om hoge snelheid te behalen. Als iedereen er klaar voor is barst het spektakel los. Welk team gaat over een afstand van 200 meter als eerst over de finish?

    Barbecue in de Tipi tent
    De race vindt plaats bij onze prachtige buitenlocatie in Dalfsen aan de Overijsselse Vecht. Sluit het evenement af met een gezellige barbecue in de Tipi tent. 

    Op locatie
    Het is ook mogelijk onze drakenboten te huren voor een race op een andere locatie in Nederland. Inclusief stuurman per boot en zwemvesten.

    TIP: Drakenboten zijn zeer geschikt voor grote groepen, daarnaast kunnen zij worden ingezet als onderdeel van The Battle!

    Een bijzondere activiteit om invulling te geven aan je bedrijfsfeest, personeelsuitje of teambuilding!

    15 - 150 personen

    Kruip in de huid van een crimineel en beroof de buit! Jullie staan aan het begin van een criminele operatie, en niet zomaar één. Jullie gaan een voortvluchtig crimineel beroven. Het doel van deze operatie? Erachter komen waar hij zijn buit verscholen heeft. Ga in de stad op zoek naar de aanwijzingen en kluizen. Welk team kraakt het snelst de codes van de kluizen en haalt de meeste buit binnen?

    Wat is de Kluis?
    - Ga opzoek naar de verborgen aanwijzingen aan de hand van puzzels en raadsels en kraak de kluizen
    - Gebruik van de speciaal ontwikkelde app
    - De begeleider van Uitjes en Eten stuurt jullie aan op afstand

    Omschrijving programma
    Nadat alle teams zijn ingelogd in de Uitjes en Eten app kan de criminele operatie beginnen! Op een aantal locaties in de stad is de voortvluchtige gesignaleerd. Jullie gaan langs op deze locaties om zo veel mogelijk aanwijzingen te verzamelen. Weten jullie de juiste informatie met elkaar te verbinden? Ga opzoek naar de kluizen en probeer de codes te kraken!
    Het is ook mogelijk om deze activiteit te combineren met een lunch of diner. 

    Waarom kiezen voor Uitjes en Eten?
    Wij organiseren al 20 jaar lang bedrijfsuitjes en teamuitjes door heel Nederland en België. Zoals wijzelf altijd graag zeggen: Wij maken blij! Benieuwd naar de ervaringen van groepen die jullie voor zijn gegaan?

    8 - 2500 personen

    Blijven jullie uit de handen van de Politie? Een superspannend teambuildingspel!

    Speel met collega’s, vrienden of familie dit uitdagende kat- en muisspel: hoe blijf je uit de handen van de Politie? Is het mogelijk is om van de ene op de andere minuut te verdwijnen en onder de radar te blijven? Tijdens dit spel moeten de voortvluchtigen alles op alles zetten om uit de handen van de opsporingsteams te blijven terwijl het opsporingsteam er juist alles aan doet om deze mensen zo snel mogelijk te vinden…
     
    Wat staat je te wachten tijdens The Hunt?
    Bij ontvangst krijg je eerst een welkomstdrankje. Er volgt een uitgebreide uitleg over het spel. Vervolgens worden de teams samengesteld, zodat je weet met wie je de strijd aangaat.
     
    Dan verdwijnen de teams. Door middel van onze speciaal ontwikkelde app moeten de teams (geheimzinnige) opdrachten uitvoeren. Door deze goed uit te voeren krijg je steeds weer een nieuwe code of aanwijzing. Hiermee kunnen voortvluchtigen informatie verzamelen over de Politie en hun einddoel en kunnen de opsporingsteams de live of laatstbekende positie krijgen van de voortvluchtigen. Maar er zijn meerdere manieren om de teams op te sporen! Lukt het de teams om uit de handen van de Politie te blijven? Een super gave interactieve game….
     
    Aan het einde van het spel keer je terug naar het ontvangstpunt. Onder genot van een laatste drankje volgt de prijsuitreiking van het winnende team!
    6 - 5000 personen

    Kan jij verdwijnen van de radar? Verdwijn met je team van de radar en zorg dat je uit handen blijft van de hunters, tijdens de super spannende citygame The Hunt.

    Een groep bankovervallers is net ontsnapt uit de gevangenis en probeert nu alle kluizen in de stad te kraken. De hunters proberen hen te stoppen! Wie zal deze strijd winnen?

    Met deze citygame kruip je in de huid van zowel een crimineel als een jager. De rollen worden halverwege namelijk omgedraaid. Welk team heeft de beste tactiek en wie toont het meeste lef?

    Hoe werkt het?
    De groep wordt opgedeeld in teams van 5 tot 6 personen. Elk team heeft één hoofdtelefoon nodig met de gratis spel-app waarop het speelveld (de stad) is te zien. Hierop zie je een plattegrond van de stad met daarop de kluizen en personages.

    Als criminelen moet je zoveel mogelijk kluizen zien te kraken en daarmee zoveel mogelijk geld te verdienen. Maar tegelijkertijd wel uit handen zien te blijven van de hunters. Ben je een hunter dan is jouw taak om zo snel mogelijk de criminelen op te sporen en ze in de kraag te vatten.

    Verzamel met jouw team zoveel mogelijk geld en kroon je tot de beste hunters of tot de grootste criminele meesterbreinen van de dag. Onder het genot van een welverdiend drankje worden de winnaars bekendgemaakt.

    Voorbeeld Dagindeling. We kunnen de tijden geheel naar wens aanpassen.
    14.30 – 15.00 Aankomst met een drankje, uitleg programma
    15.00 – 16.30 Spel The Hunt
    16.30 – 17.00 Einde spel, napraten onder het genot van een drankje

    Inclusief

    • Professionele Begeleiding
    • Gebruik materialen
    • Foto's
    • Prijs winnende team
    • Eventuele catering

    NIEUW!! Doe het zelf versie van The Hunt
    Uitje organiseren maar te maken met een beperkt budget? Dan biedt een doe-het-zelf spel de uitkomst. Doe-het-zelf spellen zijn uitjes die je speelt met je eigen smartphone en zonder spelleider. Op deze manier kan je al een uitje organiseren voor slechts 17,50 euro per persoon. 

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    6 - 250 personen

    Over deze pagina

    Op zoek naar een Bedrijfsuitje Outdoor Spel en Ontspanning in Loenen aan de Vecht?
    Op WegmetdeBaas vindt u vele bijzondere en gezellige bedrijfsuitjes die buiten plaatsvinden.
     
    Van zeskampen tot hele unieke teambuildings. Een bedrijfsuitje Outdoor Spel en Ontspanning in Loenen aan de Vecht is niet alleen gewoon maar leuk, maar werkt zeker ook positief om de relaties in uw bedrijf te verbeteren. U maakt tenslotte bijzonders mee!
    U kunt tijdens een bedrijfsuitje Outdoor Spel en Ontspanning in Loenen aan de Vecht kiezen voor een leuk en relaxed samenzijn tijdens een citygame of kiezen om gezamelijk iets te gaan ondernemen.

    Geniet samen met uw team van een overgetelijke dag, middag of ochtend. Tijdens een bedrijfsuitje Outdoor Spel en Ontspanning in Loenen aan de Vecht kunt u kiezen om gericht samen in een team te strijden tegen het andere team tijdens een spel zoals tijdens een Highlandgame of een puzzeltocht, maar u kunt ook kiezen om samen de stad in te gaan en problemen op te lossen, of een stad te gaan ontdekken. Of wat dacht u van een Crazy 88, Wie is de Mol  of op een scooter rijden?! WegmetdeBaas heeft voor u de leukste en spannendste bedrijfsuitjes in de rubriek outdoor spel en ontspanning in Loenen aan de Vecht gevonden. Bij ons vindt u alles compleet op 1 site, in de door u gekozen regio.