
Haka Teambuilding
Iedereen kent wel de ‘krijgsdans’ van de haka, die door de All blacks of (iets minder bekend) de Silver Ferns wordt gedaan voor hun rugbymatch. Wist je dat dit soort krijgsdansen op alle eilanden in de South Pacific worden gedaan? Klaas Faka’hafua kent er alles van, omdat hij geboren is op het eiland Tonga. Samen met zijn partner, Hilde Goris, brengt hij in een teambuilding de kracht van de èchte haka tot op de werkvloer. Ze doen dit al jaren samen in retreats, ook internationaal.
Ingepast in een groter geheel, zorgen wij voor stoom aflaten tijdens pauzes en een opbouw naar de apotheose van een mannelijke en de vrouwelijke haka samen te doen. Maar de haka workshop is een teambuilding op zich. Prachtig en heel bijzonder om de kracht van de eenheid in je team letterlijk te ervaren! Een onvergetelijke ervaring om dit met een native te doen, ook al kan de tekst in het Nederlands/Engels worden gegoten!
We kiezen een haka uit die passend is, en passen die zo aan dat ook het aanleren haalbaar is :
Duur workshop : 3 a 4 uren (kan mits kleine aanpassing in prijs ook in verschillende delen doorheen de dag gebracht worden)
Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.
Niets is wat het lijkt! Ga de strijd aan en probeer zo veel mogelijk geld te verzamelen voor in de pot. Maar let op! Want er bevindt zich in ieder team een Rat die de boel loopt te saboteren. Lukt het jullie de juiste rat aan te wijzen en zo veel mogelijk geld in de pot te houden?
Wat is Wie is de Rat?
- Tactisch spel vol opdrachten in combinatie met gebruik van de speciaal ontwikkelde app
- Alles wordt in goede banen geleid door de enthousiaste spelleider van Uitjes en Eten
- Strijd om de Team trofee en de Ratten trofee
Omschrijving programma
Als teams hebben jullie de taak om bij iedere opdracht zo veel mogelijk geld te verzamelen voor de pot. Tijdens de verschillende opdrachten probeert de Rat jullie te saboteren, het is dus belangrijk om goed op te letten want uiteindelijk is het aan jullie om de juiste Rat aan te wijzen. Het team waarvan de penningmeester aan het einde van het spel het meeste geld op zak heeft én de juiste Rat weet aan te wijzen gaat er vandoor met de Team trofee! Maar ook de ratten strijden tegen elkaar, als Rat zorg je ervoor dat jouw tam zo min mogelijk geld verdient. Daarnaast is het belangrijk dat de verdenkingen niet jouw kant op wijzen. De beste Rat wordt beloond met de Ratten trofee!
Het is ook mogelijk om deze activiteit te combineren met een lunch of diner.
Waarom kiezen voor Uitjes en Eten?
Wij organiseren al 20 jaar lang bedrijfsuitjes en teamuitjes door heel Nederland en België. Zoals wijzelf altijd graag zeggen: Wij maken blij! Benieuwd naar de ervaringen van groepen die jullie voor zijn gegaan?
Vergeet de standaard Pubquiz, het is tijd voor Pubgames! Deze activiteit heeft de setting van een pubquiz, maar in plaats van quizrondes spelen we originele en interactieve spelletjes.
Wij komen op een door jullie gekozen locatie (op kantoor of in een kroeg/restaurant) en nemen de nodige materialen mee. We spelen in teams verschillende spellen en bij elk spel worden er punten verdeeld. Het team dat uiteindelijk de meeste punten heeft, wint een klein prijsje van ons.
We bedenken al onze spellen zelf en we spelen dus gegarandeerd spellen die je nog nooit eerder hebt gedaan. Het gaat alle kanten op: puzzelen, communicatie spellen, dingen bouwen, dingen gooien, creativiteit, mindgames, ga zo maar door.
Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!
Ontdek de sensatie van Zeepkisten F1, een teambuildingactiviteit die snelheid, strategie en teamwork samenbrengt voor een bedrijfsuitje vol plezier en uitdaging.
Bij deze unieke variant van de Formule 1 draait het niet alleen om wie het snelst is, maar ook om slimme tactieken, soepele communicatie, goed getimede checks en een doordachte taakverdeling. De teams strijden niet alleen om de finishlijn, maar ook om de waardering van hun collega's.
Welk team gaat er met de meeste punten naar huis en mag genieten van de welbekende champagne-douche? Dat bepalen jullie terwijl jullie samenwerken om de zeepkistenrace tot een succes te maken.
Dus, zet je schrap voor een dag vol lachende gezichten, teamwork en misschien zelfs wat competitieve spirit. Trek je helm aan, geef je zeepkist een laatste check en laat de race om de beste zeepkistenkampioenen beginnen!
Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!
Deelnemers waardeerden deze activiteit met een 9 gemiddeld! (bron: klantenvertellen.nl)Hakaworkshops is Haka Workshop specialist van Nederland. De leukste workshops op de mooiste plekken, bij u op de zaak, in de tuin achter het bedrijf, horecalocaties, bos, duin, strand, park. Afhankelijk van het weer kan de workshop binnen of buiten
Keuze uit drie verschillende haka workshops:
Haka Creative Workshop
Teams maken zelf een haka en presenteren die aan elkaar. 60 tot 120 minuten - 10 tot 100 personen (per tijdslot) (meest gekozen door klanten)
Haka Authentic
Ka Mate Haka de haka die die het herenrugby-team sinds 1905 doet vóór aanvang van hun rugby wedstrijden). 15 tot 45 minuten - 10 tot 1000 personen (per tijdslot)
Haka Maatwerk
(Haka tekst, moves en mimiek speciaal gemaakt voor u) - 10 tot 40 minuten - 50 tot 1000 personen
De Haka staat garant voor plezier, kracht en verbinding, het is energiek, creatief, uitdagend, 'inclusief' en uniek. Het versterkt de team spirit en zet de toon van de dag. Het geeft elke deelnemer en de groep als geheel een onuitwisbare herinnering aan de dag. Het is een kleurrijke en informele setting.
Tijdens de workshop maken we foto's en korte filmpjes en maken we één Haka groepsfoto.
Aanbieding inclusief:
LinkedIn-aanbeveling van iemand van Rijksgebouwendienst:
"Ik heb zelden een evenement meegemaakt waarbij niet alleen ik, maar alle circa 100 deelnemers een workshop zo leuk vonden. Er klonk een hard instemmend gejuich toen onze dagspreker zei dat hij genoten had van de Hakaworkshop.
Williams' vermogen om met de 1 uur durende workshop iedereen betrokken, enthousiast en geïnspireerd te houden is bijzonder. En naar het einde toe waren de Haka-presentaties van alle teams 'slagroom op de taart'. William zorgde ervoor dat iedereen met een glimlach de rest van het programma deed. Als Haka-master en evenementenorganisator verdient William mijn hoogste aanbeveling."
Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!
Wil je op een originele manier klimaatbewustwording onder de aandacht brengen bij collega’s of medewerkers? De ClimateGame is dé perfecte activiteit om duurzaamheid, teamwork en plezier te combineren.
Waarom kiezen voor de ClimateGame?
Ten eerste: de klimaatverandering raakt ons allemaal. Begrippen zoals opwarming van de aarde, klimaatdoelstellingen en klimaatmarsen zijn niet meer weg te denken uit ons dagelijks leven. Daarom is het belangrijk om bewustwording te creëren binnen jouw organisatie.
Ten tweede: de ClimateGame biedt een unieke en interactieve ervaring waarmee teams niet alleen leren, maar ook bijdragen aan een duurzamere wereld.
Wat maakt de ClimateGame uniek?
Tijdens de ClimateGame draait alles om samenwerking, beleving en actie. Concreet houdt dit in dat:
Met andere woorden: de ClimateGame is niet alleen leerzaam, maar ook een spannende en impactvolle ervaring!
Hoe werkt het precies?
Om te beginnen start elk team met een iPad en een missie: samenwerken aan een schonere wereld. Vervolgens krijgen ze allerlei verrassende uitdagingen die bijdragen aan bewustwording over klimaatverandering. Denk aan het opruimen van afval, het beantwoorden van klimaatvragen en het bedenken van duurzame oplossingen. Daarbij zorgt de interactieve app ervoor dat de voortgang live te volgen is.
Wat levert het op?
Samenvattend: de ClimateGame biedt een unieke combinatie van:
Plan jouw ClimateGame nu!
Twijfel niet langer! Of het nu gaat om een bedrijfsuitje, teambuilding of evenement, de ClimateGame is dé manier om klimaatbewustwording op een leuke en betekenisvolle manier te bevorderen. Neem contact met ons op en maak samen het verschil!
Welk team weet in één minuut de meeste punten te behalen? Je kunt het zo gek niet bedenken of het komt voorbij. Het ziet er hilarisch uit, maar laat je niet afleiden door de tegenstander want één misser en je begint weer opnieuw. De opdrachten volgen elkaar in no time op, dus jullie vervelen je geen minuut!
Wat is Minute to Win it?
- Hilarische opdrachten waarbij lachen gegarandeerd staat
- Alles wordt in goede banen geleid door de enthousiaste spelleider van Uitjes en Eten
- Battle om de felbegeerde Minute to Win it trofee
Omschrijving programma
Nadat de teams zijn ingedeeld kan het spektakel beginnen! Voor iedereen is er wel een onderdeel op het lijf geschreven dus kies tactisch welke speler je naar voren schuift. Je hebt één minuut om te laten zien wat je kunt en zo veel mogelijk punten te pakken. Wie weet de meeste punten te verzamelen en neemt de Minute to Win it trofee mee naar huis?
Het is ook mogelijk om deze activiteit te combineren met een lunch of diner.
Waarom kiezen voor Uitjes en Eten?
Wij organiseren al 20 jaar lang bedrijfsuitjes en teamuitjes door heel Nederland en België. Zoals wijzelf altijd graag zeggen: Wij maken blij! Benieuwd naar de ervaringen van groepen die jullie voor zijn gegaan?
Geef je medewerkers een onvergetelijke ervaring met een bedrijfsfestival op de Veluwe. Wij regelen alles, van de sfeervolle styling tot het smakelijke diner.
Een bedrijfsfestival is niet alleen een fantastisch evenement dat de teamgeest versterkt, maar ook een uitdagende onderneming. Samen met jouw wensen en onze expertise zorgen we voor een bedrijfsevent dat in ieders geheugen gegrift blijft.
Bij Fuori zijn we gespecialiseerd in openlucht evenementen en wij hebben bijzondere locaties beschikbaar voor jullie bedrijfsevent: een unieke Schaapskooi midden in het bos of een prachtige vuurplaats op het Landgoed. Deze unieke locaties bieden ruimte, privacy en een prachtige omgeving midden in de natuur die de hele dag exclusief voor jullie beschikbaar is.
Begin met een teambuildingsactiviteit en sluit af met een live outdoor cooking bij het kampvuur. Onze buitenkoks bereiden de heerlijkste gerechten voor jullie of begeleiden een stoere workshop buitenkoken. Waar gaat jullie voorkeur naar uit?
Bij onze vuurplaats op het Landgoed hebben wij een unieke Argentijnse asado waar de koks, tijdens jullie festival, bijzondere ‘happen’ ter plekke klaarmaken. Wil je een handje helpen? Dat mag altijd.
Dus wil jij dit jaar écht iets bijzonders vieren met je bedrijf of team? Laat Fuori dan een festival voor jullie organiseren.
Op een energieke en ontspannende manier uit je hoofd komen door de unieke combinatie van Kickboksen en Yin Yoga.
We starten met een warming up en techniekuitleg om vervolgens aan de slag te gaan met diverse trap- en stoottechnieken. In de workshop worden diverse vormen van spel ingezet, plezier is belangrijk!
Om de verbinding en het teamgevoel te bevorderen word er regelmatig van partners gewisseld. Binnen de sportieve activiteit zijn er geen verschillen in rangen binnen het team. Zenboksen is voor alle leeftijden, niveaus en functies binnen de organisatie.
Na het kickboksen is het tijd voor de ontspanning met de Yin Yoga. Door langere tijd in dezelfde houding te liggen beïnvloedt je het bindweefsel, chakra’s en de meridianen. Je laat de energie letterlijk extra stromen.
Door de houdingen, focus op ademhaling en midfulness bevorder je niet alleen het lichamelijk maar juist ook het mentale herstel. Zo komt iedereen weer zen uit de workshop.
Iedereen kan deelnemen op eigen niveau onder de deskundige leiding van Marloes Floor. Zij is al jaren actief met Zenboksen en begeleid wekelijks een groep deelnemers. Ben je met meer dan 16 personen? Dan komt er een ervaren instructeur bij.
Waarom zenboksen?
Het sociale aspect, de ontlading, verbinding en de veiligheid maken het Zenboksen tot de perfecte sportieve activiteit voor jouw team.
Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte een aanvraagformulier in!
Indoor bedrijfsuitje vol samenwerking, tactiek en competitie
Wie vertrouw je? Met wie vorm je een bondje? En wanneer werk je samen of speel je juist voor je eigen winst?
Tijdens Bondgenoten Beleving nemen collega’s het in teams tegen elkaar op in een interactief indoor spelprogramma vol samenwerking, strategie, humor en onverwachte wendingen. De deelnemers vormen bondjes, verdienen punten, sluiten tijdelijke samenwerkingen en proberen elkaar slim af te zijn.
Onder leiding van een enthousiaste spelleider spelen de teams verschillende rondes met quizvragen, fysieke challenges, behendigheidsopdrachten, denkopdrachten, onderhandelings momenten en tactische keuzes. Iedere ronde kan punten, voordelen of belangrijke informatie opleveren voor de finale.
De sfeer is luchtig, de strijd fanatiek en iedereen kan meedoen. Je hoeft niet extreem sportief te zijn, maar je moet wel durven meedenken, bewegen, overleggen en keuzes maken onder druk.
Uiteindelijk draait alles om één vraag: welk bondje speelt het slimst en weet als eerste de kluis te kraken?
Hoe werkt het?
Het spel begint direct bij binnenkomst. De deelnemers worden niet zomaar in teams verdeeld. Tijdens de eerste opdracht verdienen zij hun plek binnen een bondje. Vanaf dat moment begint de strijd.
Ieder bondje krijgt een eigen team plek en speelt meerdere interactieve rondes. Soms strijdt ieder bondje voor zichzelf. Soms moeten bondjes juist samenwerken om extra punten of voordelen te verdienen. Daardoor ontstaat een leuke mix van overleg, tactiek, competitie en humor.
Tijdens het programma draait alles om:
Niet iedere ronde draait om snelheid of kennis. Sommige opdrachten vragen om goede samenwerking. Andere opdrachten zorgen juist voor rivaliteit tussen de bondjes. Daardoor blijft het spel afwisselend, spannend en verrassend tot het einde.
Het spelprogramma duurt circa 2 uur.
Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.
Holland Tour Guides nodigt u uit om uw favoriete stad eens op een andere manier te bekijken. Dit arrangement zit vol met fotografische opdrachten. Daarnaast geniet u van een heerlijk drie gangen diner in drie verschillende restaurants.
Heerlijk dineren en ondertussen leuke foto´s nemen van de stad. Uw gezelschap wordt opgedeeld in verschillende teams of koppels en elk team krijgt zijn eigen fotocamera en opdrachtboekje mee en niet te vergeten een overzichtelijke routekaart. U loopt de route en staat af en toe even stil bij een mooi monument voor een kiekje. Tussen de bedrijven door eet u heerlijke gerechten bij steeds een nieuw restaurant.
In het laatste restaurant bepaalt onze jury welk team de foto-opdrachten het beste heeft uitgevoerd. Na afloop sturen wij u een CD op met alle foto´s die u deze avond heeft geproduceerd. Een leuke herinnering aan een heerlijke avond. Proost!
Programma-indicatie:
18.00 - 19.00 Voorgerecht
19.00 - 20.00 Get the Picture deel 1
20.00 - 21.00 Hoofdgerecht
21.00 - 22.00 Get the Picture deel 2
22.00 - 23.00 Nagerecht
Prijs:
10 - 19 personen € 69,50 p.p. excl. BTW
20 - 29 personen € 64,50 p.p. excl. BTW
30 - 39 personen € 62,50 p.p. excl. BTW
Vanaf 40 personen: € 59,50 p.p. excl. BTW
Afhankelijk van het minimaal aantal deelnemers berekenen wij de minimale prijs voor dit evenement. U kunt altijd voor minder personen boeken als u bereid bent om de minimale prijs te betalen.
Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!
Wij zijn de IJsbazen!
Wij organiseren Wim Hof workshops met Ademsessies, IJsbaden en Mindset-trainingen. Hierbij zoeken we comfort in het oncomfortabele en resetten we het lichaam, zodat we veel beter met stress kunnen omgaan.
Acute stress (Hormesis) is heel goed voor het lichaam en het zorgt ervoor dat het lichaam sterker wordt en beter bestand is tegen stress, ziekte en andere negatieve invloeden. Zo verhoog je, bij een workshop bij ons, je immuunsysteem, verbrand je honderden calorieën en maakt je lichaam veel dopamine en serotonine aan. Naderhand voel je je heel goed.
Onze workshops is zijn uit te voeren op elke denkbare locatie en kunnen alles op maat maken en aanpassen. Perfect voor bedrijfsuitjes, teamuitjes, vriendenweekenden of een familiereünie!
Durf jij het aan? Bekijk ons filmpje
Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!
Volg ons op https://www.instagram.com/ijsbazen
Het Jachtseizoen is geopend! Lukt het jullie om 2 uur lang uit de handen te blijven van jullie achtervolgers? Een supergaaf achtervolgingsuitje!
Speel met collega’s, vrienden of familie dit uitdagende kat- en muisspel: hoe blijf je uit de handen van jullie achtervolgers? Jullie krijgen een voorsprong van 10 minuten. Om de 10 minuten krijgen je achtervolgers de live positie door waar jullie zijn. Jullie mogen je niet verstoppen in gebouwen, niet 2 keer dezelfde route lopen, maximaal 10 minuten hetzelfde vervoersmiddel gebruiken en het stadscentrum niet uit! Alles wordt gps getrackt! Moge de beste winnen….. Let the games begin!
Wat staat je te wachten tijdens het Jachtseizoen?
Bij ontvangst krijg je eerst een welkomstdrankje. Er volgt een uitgebreide uitleg over het spel. Vervolgens worden de teams samengesteld, zodat je weet met wie je de strijd aangaat. Dan verdwijnen de teams. Door middel van de eerste live positie gaan de achtervolgers achter de teams aan. Door logisch nadenken, informatie in te winnen en slimmer te zijn dan je tegenstander kun je de teams te pakken krijgen! Maar er zijn meerdere manieren om de teams op te sporen! Lukt het de teams om uit de handen van de achtervolgers te blijven? Een super gave interactieve city game…
Aan het einde van het spel keer je terug naar het ontvangstpunt. Onder genot van een laatste drankje volgt de prijsuitreiking van het winnende team!
Voor meer informatie of een vrijblijvende offerte kunt u het aanvraagformulier invullen.
Wat begon zoals een dag als alle anderen... Wordt een dag om nooit meer te vergeten! Het verhaal gaat, dat een collega/vriend(in) is ontvoerd…
Tijdens dit interactieve teambuilding programma moeten jullie je collega/vriend(in) vrijkopen door zoveel mogelijk losgeld bij elkaar te verdienen. Hierbij wordt de goede samenwerking, de commitment, de creativiteit en destressbestendigheid van jullie op de proef gesteld. Het geëiste losgeld verdien je door de route te volgen die de app aangeeft. Onderweg verschijnen verschillende opdrachten op het scherm. Door de opdrachten zo goed mogelijk uit te voeren ontvang je losgeld.
Je kunt chatten met de ontvoerders en het spel wordt duidelijk uitgelegd en begeleid door onze beste begeleiders! In je eentje zijn de opdrachten niet te doen… en daarom hebben jullie iedereen in het team hard nodig om zoveel mogelijk losgeld te verdienen!
Onderweg moeten ook foto's en filmpjes gemaakt worden, deze worden na afloop van het evenement naar jullie verstuurd. Het team dat gedurende de tocht het meeste losgeld bij elkaar heeft verdiend, is in staat om de ontvoerders te kunnen betalen en zo jullie collega/vriend(in) vrij te kopen en wint de Most Event hoofdprijs!
Stap samen met je team in een onvergetelijke ervaring en bekijk Nederland vanuit de lucht tijdens dit exclusieve bedrijfsuitje. Een unieke combinatie van spanning, beleving en samenwerking.
Tijdens dit uitje worden jullie ontvangen op een locatie naar keuze, waar het programma start met een korte introductie en safety briefing. Vervolgens worden jullie op een ludieke manier – vaak met stoere legervoertuigen – naar het helipoint gebracht. Daar staat de helikopter al klaar en begint het echte avontuur.
In kleine groepen van drie tot maximaal zes personen maken jullie een indrukwekkende vlucht boven de omgeving. Het uitzicht, het opstijgen en het gevoel van vrijheid zorgen voor een ervaring die deelnemers niet snel vergeten. Na afloop keert iedereen terug naar de locatie, waar het programma optioneel wordt uitgebreid met een borrel, diner of barbecue.
Highlights
Interesse? Neem contact met ons op – wij denken graag met je mee en stellen een uitje samen dat volledig aansluit op jullie wensen.