Bedrijfsuitjes Spel en Ontspanning in Egmond aan zee

Filteren

Filters

LenteUitjes 2025
Spel & Ontspanning
City & Beachgames
Sportief & Actief
Workshops
Creatieve uitjes
Teambuilden
Eten, Drinken, & Feesten
Incentives/ buitenlandse reizen
Online
Zoekwoord
Zoekwoord
Gebied
Personen 0+
0
0
500
0500+
136 uitjes gevonden gevonden gebaseerd op de volgende filters
  • Outdoor spel en ontspanning
  • Plaats, regio of provincie: Egmond aan Zee
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Wil je op een originele manier klimaatbewustwording onder de aandacht brengen bij collega’s of medewerkers? De ClimateGame is dé perfecte activiteit om duurzaamheid, teamwork en plezier te combineren.

    Waarom kiezen voor de ClimateGame?
    Ten eerste: de klimaatverandering raakt ons allemaal. Begrippen zoals opwarming van de aarde, klimaatdoelstellingen en klimaatmarsen zijn niet meer weg te denken uit ons dagelijks leven. Daarom is het belangrijk om bewustwording te creëren binnen jouw organisatie.
    Ten tweede: de ClimateGame biedt een unieke en interactieve ervaring waarmee teams niet alleen leren, maar ook bijdragen aan een duurzamere wereld.

    Wat maakt de ClimateGame uniek?

    Tijdens de ClimateGame draait alles om samenwerking, beleving en actie. Concreet houdt dit in dat:

    • Teams worden uitgerust met een iPad met mobiel internet, vuilniszakken en prikstokken.
    • De deelnemers zonder voorafgaand te weten welke uitdagingen hen te wachten staan, hun creativiteit en samenwerking moeten inzetten.
    • Alle opdrachten gericht zijn op het vergroten van bewustzijn en het stimuleren van duurzaam gedrag.

    Met andere woorden: de ClimateGame is niet alleen leerzaam, maar ook een spannende en impactvolle ervaring!

    Hoe werkt het precies?
    Om te beginnen start elk team met een iPad en een missie: samenwerken aan een schonere wereld. Vervolgens krijgen ze allerlei verrassende uitdagingen die bijdragen aan bewustwording over klimaatverandering. Denk aan het opruimen van afval, het beantwoorden van klimaatvragen en het bedenken van duurzame oplossingen. Daarbij zorgt de interactieve app ervoor dat de voortgang live te volgen is.

    Wat levert het op?

    Samenvattend: de ClimateGame biedt een unieke combinatie van:

    • Bewustwording: inzicht in de klimaatproblematiek.
    • Teambuilding: versterk de samenwerking binnen je team.
    • Actie: draag bij aan een duurzame wereld.

    Plan jouw ClimateGame nu! 
    Twijfel niet langer! Of het nu gaat om een bedrijfsuitje, teambuilding of evenement, de ClimateGame is dé manier om klimaatbewustwording op een leuke en betekenisvolle manier te bevorderen. Neem contact met ons op en maak samen het verschil!

    20 - 200 personen

    Excel Events is gespecialiseerd in avontuurlijke teambuilding. De deelnemers staan centraal en worden geactiveerd met uitdagende programma's die gebaseerd zijn op de 3 pijlers: inhoud, energie en interactie. Zo wordt de koppeling gelegd met gedrag, leiderschap, teamdynamiek en/of de dagelijkse praktijk van de teams. 

    Bekijk hieronder onze Top7 teambuilding workshops die overal in het land te organiseren zijn:

    1. Boksworkshop Sparren met gedrag (DISC-model)
    2. Bamboe bouwen als visualisatie van jullie kernwaarden
    3. Bruggen bouwen als gezamenlijk project
    4. Teamwork challenges gekoppeld aan jullie proces
    5. Construction game met koppeling aan teamrollen
    6. Handboogschieten met blind coaching
    7. Expeditie Robinson: fun & competitie in jullie teamuitje

    Natuurlijk is het mogelijk om de uitjes te combineren met een lekkere lunch, een diner of gezellige borrel! 

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    5 - 250 personen

    Thriller van Michael Jackson, I Want to Break Free van Queen of Grease, wie kent deze videoclips niet ? Tijdens de workshop videoclip maken kunnen jullie nu zelf je eigen onvergetelijke muziekvideo maken!

    De workshop videoclip maken begint met het verdelen van de deelnemers over de songtekst. Daarna gaan jullie, met hulp van ervaren regisseurs, verschillende shots bedenken. Tijdens de workshop videoclip maken kan de camera ieder moment worden gestopt. Het is dus mogelijk om kleding te wisselen of om een close up te maken van dat perfecte shot. Ook zijn er mogelijkheden om te veranderen van locatie of decor. Alle creativiteit en unieke ideeën kunnen ingebracht worden. Iedereen doet en denkt mee met deze workshop; niemand zal zich vervelen.

    De perfecte filmworkshop voor alle gelegenheden, inclusief blijvend eindresultaat: jullie eigen videoclip!

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    10 - 9999 personen

     Creëer een speciale ervaring voor jouw werknemers.
    In onze iPad-rally nemen ze het in kleine teams tegen elkaar op en moeten ze leuke opdrachten en lastige puzzels oplossen. Op de tablet zien ze in realtime wat de andere teams doen. En de speciale functie: Met behulp van jokers kunnen ze punten stelen van de andere teams, mijnen leggen en virussen spelen op de tegengestelde teams.

    De rally zorgt voor plezier en communicatie onder het personeel, tot ver na het evenement.

    Dat is wat we beloven:

    • Overal haalbaar
    • We organiseren de rally op een locatie naar keuze
    • Persoonlijk advies
    • We adviseren je in een persoonlijk gesprek en passen de rally aan jouw behoeften aan
    • Professionele uitvoering
    • STADTHELDEN is dé specialist voor teamevents met meer dan 300.000 tevreden deelnemers in de afgelopen 12 jaar.

    Laat ons samen jouw volgende evenement plannen en de teamgeest van je medewerkers naar een hoger niveau tillen.

    Neem vandaag nog contact met ons op via het aanvraagformulier voor een vrijblijvende offerte. We horen graag van je. 

    10 - 500 personen

    Het meest spannende bedrijfsuitje, Escape in the City! De stad verandert in jullie escape room. Weten jullie de codes te kraken aan de hand van de verschillende opdrachten? Open als eerste de kluis en ga er met de winst vandoor!

    Wat is Escape in the City?
    -
    Spannend ontsnappingsspel onder begeleiding van de spelleider van Uitjes en Eten
    - Werk samen om de codes te vinden en te kraken
    - Battle om de felbegeerde Escape in the City trofee

    Omschrijving programa
    Elk team krijgt een koffer overhandigd welke vast zit met handboeien. Aan jullie de taak om zo snel mogelijk los te komen en de koffer te openen. In de koffer vinden jullie verschillende gekleurde cijfersloten om een mystery ring. Los de uitdagende puzzels, raadsels, doe-, denk- en foto-opdrachten op en vindt de juiste codes! Welk team breekt het eerste los en pakt een voorsprong in de finale? Het team dat het finalespe als eerst oplost gaat er vandoor met de enige echte Escape in the City trofee!
    Het is ook mogelijk om deze activiteit te combineren met een lunch of diner. 

    Waarom kiezen voor Uitjes en Eten?
    Wij organiseren al 20 jaar lang bedrijfsuitjes en teamuitjes door heel Nederland en België. Zoals wijzelf altijd graag zeggen: Wij maken blij! Benieuwd naar de ervaringen van groepen die jullie voor zijn gegaan? Bekijk hier onze 300+ reviews op Google!

    15 - 1500 personen

    Wighland Games zijn echte teambuilding activiteiten waarbij kracht, tactiek en vooral samenwerken erg belangrijk zijn! We kunnen de Wighland Games op 4 verschillende manieren aanbieden: 

    Wighland Games MINI, tijdsduur 1 uur en geschikt voor groepen tot 32 personen. Erg goed in te zetten als bijvoorbeeld een leuke vergaderbreak. Er zal gestreden worden in groepjes van 4 tot 8 personen, door het sluiten van weddenschappen kunnen er ducten verdient en verloren worden. Het team met de meest ducaten wint! De spellen die aanbod zullen komen zijn:

    • Torenspin
    • Touwtrekken
    • Balpoint Parours 
    • De platte knoop 
    • Groepspenalty
    • Het dakgootspel 

    Wighland Games COMPLEET,  tijdsduur 2 uur en geschikt voor groepen tot 64 personen. Hierbij zullen niet alleen de eerder genoemde team spellen aanbod komen, maar zal ook het Bamboestieken worden toegevoegd om het samenwerken en de teambuilding naar een hoger niveau te tillen. 

    Wighland Games SUPER,  tijdsduur 3 uur en schikt voor groepen tot 200 personen. Dit is de Wighland Games compleet + Laser Kleiduifschieten, schiet met echte jachtgeweren omgebrouwd tot lasergun op plastic discs met een revlector dit met 180 km per uur door de lucht geschoten wordt. 

    Wighland Games MEGA, tijdsduur 4-5 uur en geschikt voor groepen tot 300 personen. Dit is onze meest uitgebreide variant en zeer geschikt voor groete groepen teambuilding op locatie. Behalve de teamspellen, bamboestieken en laser kleiduifschieten komt en ook nog het handboogschieten bij! Een schot in de roos! Een prachtige ochtend of middag geheel in het teken van teambuidling! 

    U kunt voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het formulier invullen.

    10 - 300 personen

    De workshop begint bij het maken van jullie eigen zeepkist. Elk team krijgt een bestaand onderstel en een bedrag aan speelgeld. Met het speelgeld kunnen jullie wielen, een stuur en alle andere onderdelen kopen in de speciale store. Jullie krijgen maar een bepaald bedrag aan speelgeld dus probeer een goede deal te sluiten! 

    Als alle onderdelen binnen zijn gaan jullie aan de slag met de zeepkist. Tijd om jullie technische inzicht en creativiteit aan het werk te zetten. Wie bouwt de snelste zeepkist en wint tot slot de zeepkisten race? 

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    10 - 250 personen
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Een dynamische dag midden in de natuur. Robinson Uitje, overleef jij de eilandraad?

    Ons Robinson Uitje is afgeleid van het bekende televisie programma waarin 20 - 26 kandidaten proberen te overleven op een onbewoond eiland. Dit doen ze door het zoeken naar eten en organiseren van onderdak. Daarnaast strijden ze tegen elkaar door verschillende proeven.

    Tijdens ons Robinson Uitje worden de deelnemers in groepen ingedeeld en moeten ze tegen elkaar strijden om de meeste proeven te winnen. Het team dat de meeste punten heeft behaald wint te strijd!

    Samenwerking, rivaliteit, tactisch spel en inventiviteit komen terug in het unieke Robinson uitje. Een uitdaging voor iedereen!

    Hoe verloopt een Robinson Uitje?

    We verzamelen op een locatie in de natuur, op het strand of op jullie eigen locatie. Na een korte uitleg door de instructeurs worden de teams ingedeeld en wacht jullie een aantal uitdagende proeven die jullie in teams tegen elkaar zullen uitvoeren.

    • Iedere proef is anders, maar al onze Robinson uitjes bevatten een aantal vaste proeven: de vuurproef, brancard race & het katapult spel.
    • Afhankelijk van jullie wensen en de samenstelling van de groep vullen we deze aan. Je kunt denken aan hindernis proeven, balproeven, fysieke proeven, kennisproeven en natuurlijk kan ook de gevreesde eetproef worden opgenomen in het spel.
    • Kortom het Expeditie Robinson uitje staat garant voor een flinke dosis teambuilding, dynamiek en een heleboel lol!

    Robinson Uitje programma

    Om een beetje een idee te krijgen van hoe de dag eruit gaat zien, hebben wij een voorbeeld programma gemaakt.
    Uiteraard kunnen de tijden nog wisselen.

    13:00 Aanvang
    13:15 Uitleg, introductie en team indeling
    13:30 Proef 1 - 3
    14:15 Drink pauze
    14:30 Proef 4 - 6
    15:15 Prijsuitreiking en afsluiting

    Wat is een Robinson Uitje?
    Het Robinson Uitje is een gevarieerd uitje op basis van het bekende televisieprogramma. Door de variatie in het uitje is het zowel geschikt voor minder fitte als sportieve personen. De verschillende onderdelen hebben allemaal hetzelfde doel: winnen. Hierdoor zullen de deelnemers extra gebrand zijn om van de andere teams te winnen! Het kan een leuke en uitdagende manier zijn om samenwerking en teambuilding te bevorderen, en om deelnemers uit hun comfortzone te halen.

    Onderdelen van het Robinson Uitje
    Tijdens het Robinson Uitje gaan jullie met de andere teams de strijd om de overwinning aan! Jullie gaan een aantal verschillende onderdelen uitvoeren. Onderstaand een overzicht van de onderdelen.

    • Vuurproef
    • Evenwichtsproef
    • Eetproef
    • Waterproef
    • Katapultproef
    • Brancardproef

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in

    20 - 500 personen

    Kruip in de huid van een crimineel en beroof de buit! Jullie staan aan het begin van een criminele operatie, en niet zomaar één. Jullie gaan een voortvluchtig crimineel beroven. Het doel van deze operatie? Erachter komen waar hij zijn buit verscholen heeft. Ga in de stad op zoek naar de aanwijzingen en kluizen. Welk team kraakt het snelst de codes van de kluizen en haalt de meeste buit binnen?

    Wat is de Kluis?
    - Ga opzoek naar de verborgen aanwijzingen aan de hand van puzzels en raadsels en kraak de kluizen
    - Gebruik van de speciaal ontwikkelde app
    - De begeleider van Uitjes en Eten stuurt jullie aan op afstand

    Omschrijving programma
    Nadat alle teams zijn ingelogd in de Uitjes en Eten app kan de criminele operatie beginnen! Op een aantal locaties in de stad is de voortvluchtige gesignaleerd. Jullie gaan langs op deze locaties om zo veel mogelijk aanwijzingen te verzamelen. Weten jullie de juiste informatie met elkaar te verbinden? Ga opzoek naar de kluizen en probeer de codes te kraken!
    Het is ook mogelijk om deze activiteit te combineren met een lunch of diner. 

    Waarom kiezen voor Uitjes en Eten?
    Wij organiseren al 20 jaar lang bedrijfsuitjes en teamuitjes door heel Nederland en België. Zoals wijzelf altijd graag zeggen: Wij maken blij! Benieuwd naar de ervaringen van groepen die jullie voor zijn gegaan? Bekijk hier onze 300+ reviews op Google!

    8 - 2500 personen

    Blijven jullie uit de handen van de Politie? Een superspannend teambuildingspel!

    Speel met collega’s, vrienden of familie dit uitdagende kat- en muisspel: hoe blijf je uit de handen van de Politie? Is het mogelijk is om van de ene op de andere minuut te verdwijnen en onder de radar te blijven? Tijdens dit spel moeten de voortvluchtigen alles op alles zetten om uit de handen van de opsporingsteams te blijven terwijl het opsporingsteam er juist alles aan doet om deze mensen zo snel mogelijk te vinden…
     
    Wat staat je te wachten tijdens The Hunt?
    Bij ontvangst krijg je eerst een welkomstdrankje. Er volgt een uitgebreide uitleg over het spel. Vervolgens worden de teams samengesteld, zodat je weet met wie je de strijd aangaat.
     
    Dan verdwijnen de teams. Door middel van onze speciaal ontwikkelde app moeten de teams (geheimzinnige) opdrachten uitvoeren. Door deze goed uit te voeren krijg je steeds weer een nieuwe code of aanwijzing. Hiermee kunnen voortvluchtigen informatie verzamelen over de Politie en hun einddoel en kunnen de opsporingsteams de live of laatstbekende positie krijgen van de voortvluchtigen. Maar er zijn meerdere manieren om de teams op te sporen! Lukt het de teams om uit de handen van de Politie te blijven? Een super gave interactieve game….
     
    Aan het einde van het spel keer je terug naar het ontvangstpunt. Onder genot van een laatste drankje volgt de prijsuitreiking van het winnende team!
    6 - 5000 personen

    Stap in de wereld van "The Hangover" en beleef een hilarisch avontuur vol verrassingen! Feest erop los en maak je geen zorgen over de gevolgen, want de kater komt later. Ervaar nu zelf de chaos van The Hangover tijdens je  bedrijfsuitje of vrienden/ vriendinnen weekend. 

    Jullie spelen het spel met jullie eigen team.  Wij begeleiden het spel vanaf ons kantoor.

    Om deel te nemen heb je het volgende nodig:

    • Een opgeladen smartphone
    • De app, gratis te downloaden
    • Teamspirit en alertheid
    • Optioneel: Een powerbank of oplader voor na het spel

    Liever fysieke begeleiding op locatie? Vraag ons naar de mogelijkheden. Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    2 - 500 personen

    Een bloedstollend cyberavontuur: Gehackt!
    Een hackers collectief heeft de volledige macht over uw systemen en zit vanaf nu letterlijk aan de knoppen binnen uw bedrijf. De cybercriminelen willen geld zien (in bitcoins). Anders zullen de represailles bijzonder onplezierig zijn: alle betalingsverkeer zal worden platgelegd en niemand binnen uw team krijgt deze maand zijn of haar salaris. Gelukkig komt er hulp. Maar wel uit een heel onverwachte hoek... een veroordeelde meesterhacker!

    Een bijna levensechte situatie, die vraagt om onmiddellijke actie vraagt. Aan uw team de taak om in recordtempo voldoende geld (bitcoins) te verzamelen om aan de keiharde eisen van de hackers te kunnen voldoen. Allemaal door middel van foto, video, minigames, vraag en denk opdrachten. Gewapend met een ipad gaat u met uw team op pad om er voor te zorgen dat de controle over uw onderneming aan het einde van de dag weer in vertrouwde handen is. Inderdaad: Een dag vol actie, uitdaging met uw team als middelpunt van een cyberavontuur.

    Meer info
    Het geëiste geld (bitcoins) verdient u door een route te volgen die de ipad aangeeft. Onderweg jaagt u op verschillende challenges die in uw scherm verschijnen. Door deze challenges te voltooien ontvangt u bitcoins. Maar let op! Op sommige plaatsen in de stad ligt een booby trap. U kunt realtime de score van uw team en de andere teams volgen. U kunt chatten met de andere teams, communiceren met de meesterhacker en uw collega's dwarsbomen door ze te trakteren op ludieke gadgets, zoals een gebroken scherm.

    Snel want de tijd tikt weg: u heeft maar 2,5 uur.

    Niet alleen FUN, ook bewustwording:
    U hoeft geen computer of internetaansluiting te hebben om slachtoffer te worden van cybercrime. Zo bevatten de meeste telefoons en bankpassen computerchips, die kunnen worden gemanipuleerd door cybercriminelen. Maar ook bedrijfssystemen, moderne auto's en chipkaarten zijn vatbaar voor cybercrime. Voor het plegen van cybercrime gebruiken criminelen speciale apparatuur en software. Digitale veiligheid is niet te garanderen, maar u kunt zich er wel tegen wapenen. Tijdens de game proberen wij de deelnemers hier op ludieke wijze bewust van te maken.

                             
    Voor meer informatie of een vrijblijvende offerte kunt u het aanvraagformulier invullen.

    Leuk als teamuitje, personeelsuitje of bedrijfsuitje!

    25 - 900 personen

    Een hilarische anti-training
    Heb je genoeg van de zoveelste communicatietraining? Het Museum voor Onbedoelde Kunst pakt het anders aan! Tijdens deze speelse en prikkelende workshop ontdek je met je team een compleet nieuwe manier van kijken – naar jezelf, je collega’s en de wereld om je heen.

    Samen creëren jullie een unieke kunstcollectie, compleet met officiële museumbordjes en een audiotour. Na deze ervaring zie je niet alleen de printer als kunstwerk, maar blijkt die ‘saaie’ collega ineens een briljante performance artist.  

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    5 - 100 personen

    Ontdek de Segway en test je behendigheid !!!

    Maak kennis met de Segway! Na de Segway clinic ben je een ervaren Segway rijder. de instructeurs leren je de fijne kneepjes van het Segway rijden, en wanneer iedereen het een beetje onder de knie heeft ga je de strijd aan met collega's vrienden, kennissen of familie over het spannende Segway parcours dat is uitgezet voor jullie.

    Het parcours wordt niet op snelheid gereden, het gaat om de behendigheid! Leg je het parcours af zonder ook maar een enkele pion te raken, dan kom je in aanmerking voor de eerste prijs, en win je de beker.

    Tussendoor wordt er elke keer een groep meegenomen om een korte Segway tour te maken onder begeleiding van instructeurs.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    Vanaf 48 personen op locatie! Prijs vanaf € 34,50 p.p excl. btw, inclusief verzekering, gebruik helmen, transport en begeleiding van instructeurs.

    Bent u met minder personen en lijkt het leuk om segway te rijden? Kom dan naar onze locatie op de Veluwe!  Bos & Heide Tour vanaf 8 personen

    36 - 200 personen

    Crazy Dinner, dat is Crazy 88 spelen én lekker eten, met Holland Tour Guides. Doorgedraaid, spannend, lekker en komisch! Holland Tour Guides komt nu met het meest hilarische diner! Gebaseerd op het spraakmakende BNN televisieprogramma Crazy 88. Een avontuurlijke Game in het hart van de stad, afgewisseld met drie overheerlijke dinergangen in diverse restaurants? Dit uitje heeft zijn plaats verdiend binnen de top-tien van onze arrangementen. 

    Want wat gaat u eigenlijk doen?
    U wordt ontvangen door onze professionele begeleiding die uw gezelschap opsplitst in verschillende teams. Wat voor opdrachten kunt u verwachten? Wat dacht u van: bel bij iemand aan en vraag of je een kopje koffie mag drinken of knuffel een politieagent. Dit is uiteraard pas een voorproefje, dus maak uw borst maar vast nat. U zult alle opdrachten registeren op een videocamera zodat de jury uiteindelijk kan zien of ze daadwerkelijk zijn uitgevoerd. Ondertussen komen alle teams weer bij elkaar en gaat u tijdens deze tocht heerlijk eten in de diverse restaurants.

    De Crazy Dinner hoofdprijs wordt in de wacht gesleept door het best presterende en het best gedocumenteerde team. Een avontuurlijk dag en heerlijk genieten van de horeca. Geniet van het dessert!

    Programma-indicatie:
    18.00 - 19.00 Voorgerecht
    19.00 - 20.00 Crazy game deel 1
    20.00 - 21.00 Hoofdgerecht
    21.00 - 22.00 Crazy game deel 2
    22.00 - 23.00 Nagerecht

    Inclusief:
    - Professionele begeleiding
    - Filmcamera tijdens het spel
    - Achteraf alle video's digitaal toegestuurd
    - Uitgebreid 3-gangen diner in 3 restaurants naar keuze
    - Prijsuitreiking
    - Te boeken op uw gewenste dag en tijdstip!

    Prijs:
    10 - 19 personen: €66,50 p.p. excl. BTW
    20 - 29 personen: €64,50 p.p. excl. BTW
    30 - 39 personen: €62,50 p.p. excl. BTW
    Vanaf 40 personen: €59,50 p.p. excl. BTW


    Wilt u een Crazy Dinner boeken in een andere Nederlandse of Vlaamse stad? Dit arrangement is te boeken in maarliefst 46 steden! Neem gerust contact met ons op.

    Optioneel: 
    Niet telkens uw knip hoeven trekken om uw drankje af te rekenen? Voor € 12,50 per persoon per uur dat u in het restaurant doorbrengt (excl. BTW) kunt u gebruikmaken van het drankarrangement, waarbij u onbeperkt kunt genieten van bier, fris, huiswijn, koffie en thee. En…zo komt u ook achteraf niet voor verrassingen te staan! 

    Komt u niet aan het minimale aantal deelnemers? Als u bereid bent voor het minimale aantal te betalen, kunt u ook gewoon voor minder personen boeken!

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte onderstaand aanvraagformulier in!

    10 - 500 personen

    Over deze pagina

    Op zoek naar een Bedrijfsuitje Outdoor Spel en Ontspanning in Egmond aan zee?
    Op WegmetdeBaas vindt u vele bijzondere en gezellige bedrijfsuitjes die buiten plaatsvinden.
     
    Van zeskampen tot hele unieke teambuildings. Een bedrijfsuitje Outdoor Spel en Ontspanning in Egmond aan zee is niet alleen gewoon maar leuk, maar werkt zeker ook positief om de relaties in uw bedrijf te verbeteren. U maakt tenslotte bijzonders mee!
    U kunt tijdens een bedrijfsuitje Outdoor Spel en Ontspanning in Egmond aan zee kiezen voor een leuk en relaxed samenzijn tijdens een citygame of kiezen om gezamelijk iets te gaan ondernemen.

    Geniet samen met uw team van een overgetelijke dag, middag of ochtend. Tijdens een bedrijfsuitje Outdoor Spel en Ontspanning in Egmond aan zee kunt u kiezen om gericht samen in een team te strijden tegen het andere team tijdens een spel zoals tijdens een Highlandgame of een puzzeltocht, maar u kunt ook kiezen om samen de stad in te gaan en problemen op te lossen, of een stad te gaan ontdekken. Of wat dacht u van een Crazy 88, Wie is de Mol  of op een scooter rijden?! WegmetdeBaas heeft voor u de leukste en spannendste bedrijfsuitjes in de rubriek outdoor spel en ontspanning in Egmond aan zee gevonden. Bij ons vindt u alles compleet op 1 site, in de door u gekozen regio.