Bedrijfsuitjes - Fun op Wielen

Filteren

Filters

Activiteiten: Spel & Ontspanning
Citygames & Beachgames
Topkeuze: Sportief & Actief
Kookworkshop & meer
Inspirerende Creatieve uitjes
Verbindende Teambuilding activiteiten
Eten, Drinken, & Feesten
Onvergetelijke Incentives/ buitenlandse reizen
Online
Zoekwoord
Zoekwoord
Gebied
Personen 0+
0
0
500
0500+
113 uitjes gevonden gevonden gebaseerd op de volgende filters
  • Fun op wielen
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    We starten in het museum, dat beschikt over de oudste privécollectie automobielen ter wereld. Hier krijgt de groep een rondleiding. Het Louwman Museum is een prachtige collectie van klassieke en moderne auto's en is een must-see voor autoliefhebbers. De tocht voert onder andere langs de Aston Martin waarin James Bond reed in de film Goldfinger en een Cadillac van Elvis Presley.

    Het museum beschikt ook over een aantal andere producten die met automobielen te maken hebben.

    Na de lunch staat een bezoek aan Futureland op het programma. Futureland is een educatief en interactief informatiecentrum gelegen op de Tweede Maasvlakte in Rotterdam. Het centrum geeft informatie over de aanleg en ontwikkeling van deze nieuwe haven en toont de nieuwste technologieën en innovaties in de transport- en logistieke sector.

    Daarna is het mogelijk om de dag af te sluiten met een heerlijk en gezellig diner. U kunt bijvoorbeeld terecht bij het restaurant Loetje aan de Maas, dat gelegen is aan de oevers van de Nieuwe Maas in Rotterdam. Hier kunt u genieten van heerlijke gerechten en een prachtig uitzicht over de skyline van Rotterdam.

    Dit is slechts een voorbeeldprogramma en u kunt het uiteraard naar eigen wens aanpassen. Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    8 - 50 personen

    Zin in een uniek bedrijfsuitje?   Met behulp van onze 20 fraaie Volkswagen Kevers (ook Cabrio's) verzorgen wij leuke programma's voor een te gek bedrijfsuitje! 

    Centraal staan onze vele mooie Volkswagen Kevers, echte authentieke auto's uit de 60's & 70's. Voor de één een prachtige herinnering, maar voor iedereen (jong of oud, man of vrouw) een leuke dag. Jullie worden in het Brabantse Waalwijk of Utrechtse Woerden ontvangen met koffie en thee, waarna jullie zelf plaats mogen nemen achter het stuur van échte Volkswagen Kever.

    Een unieke ervaring. Rijden in een Kever is namelijk een beleving op zich... Natuurlijk rijden jullie niet zomaar rond, en moeten diverse opdrachten, puzzeltochten en activiteiten worden volbracht. Wie gaat er met de bokaal aan de haal? 

    Natuurlijk is een etentje (zoals BBQ) na afloop mogelijk

    Het weer:
    Je zit altijd droog in onze kevers; het gaat dus altijd door!

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    12 - 200 personen

    Ben je opzoek naar een gaaf bedrijfsuitje en wil jij graag "Grip op de situatie" willen hebben! Dan hebben wij voor je Grip op de situatie, met dit combipakket krijg je een slipcursus en ga je ook nog eens offroad rijden, wie wil dat nou niet? Aan het einde van de dag heb jij niet alleen grip op de weg, maar ook "Grip op de situatie"! 

    Tijdens de Slipcursus ga je leren je auto onder controle te houden bij slechte weersomstandig heden, zoals bij sneeuw, gladheid en regen. Ook ga je offroad rijden op een uitdagend parcours met veel heuvels, kuilen en vooral veel modder. Wil je ook een uitdagend uitje en een leerzame ervaring? Dan is "Grip op de situatie!" precies wat je zoekt! 

    Sluit deze geslaagde dag gezellig af met een hapje en een drankje of een bbq bij een van de horecagelegenheden op onze locatie! Leuk als teamuitje of leerzaam bedrijfsuitje!

    Wil je graag meer informatie over dit leerzame uitje, of een vrijblijvende offerte ontvangen vul dan het aanvraagformulier in.

    Kies voor dit gemotoriseerde uitje en ervaar zelf, met enkele veiligheidsmaatregelen, een onvergetelijk en leuk dagje uit bij Fundustry Adventures!

    6 - 1000 personen

    Dropzone! Meer dan een dropping alleen
    Tijdens Dropzone! beleven jullie een avontuurlijk en actief teamuitje waarin samenwerking, tactiek en spanning centraal staan. In deze missie worden jullie onderdeel van een militaire operatie en trekken jullie een “vijandelijk gebied” in om informatie te verzamelen.

    Zo verloopt de missie
    Het programma start met een ontvangst en briefing door Korporaal Jan. Teams worden ingedeeld en ontvangen hun uitrusting, zoals GPS en communicatiemiddelen. Vervolgens worden jullie met authentieke legervoertuigen naar het missiegebied gebracht. Vanaf dat moment begint de dropping en trekken teams het terrein in. Onderweg voeren jullie opdrachten uit, verzamelen informatie en navigeren jullie door het gebied. Het draait niet om snelheid, maar om strategie, samenwerking en nauwkeurigheid. Het team dat het beste samenwerkt, wint de missie.

    Actie en spanning in de natuur
    Tijdens deze missie werken teams met verschillende middelen en moeten zij tactisch te werk gaan om doelen te bereiken. De combinatie van een dropping, opdrachten en samenwerking maakt dit bedrijfsuitje actief, spannend en compleet anders dan standaard uitjes.

    Mogelijkheden & locaties
    Dropzone is mogelijk op diverse locaties in Nederland, zoals Spaarnwoude, de Veluwe en de Grebbelinie, en duurt gemiddeld circa 4 uur. Het programma kan in overleg volledig worden aangepast op basis van de gewenste duur, invulling en het beschikbare budget.

    Vraag vrijblijvend een offerte aan en ontdek de mogelijkheden voor uw team.

    20 - 1000 personen
    Kartbanen, bij u op locatie. Hoe gaaf is dat?!
    Sinds 2012 verzorgden wij al meer dan 300 evenementen op locatie.  Wij staan bekend om de fijne sfeer, beleving en veiligheid, dit staat bij ons altijd op pole position. Daar zijn wij natuurlijk erg trots op! 
     
    Veiligheid, altijd centraal
    Onze karts zijn uitgerust met een veiligheidssysteem waarmee de karts op afstand kunnen worden uitgeschakeld. Streetkarting.nl heeft jarenlange ervaring met kartevenementen op locatie. Heel klein, maar ook heel groot, iedere locatie is anders.
     
     U kunt ook bij ons terecht voor F1 Simracen. Onze Simrace trailers worden vaak gecombineerd met het karten op locatie. In die combinatie is er voor iedere leeftijd en de mensen die niet mee kunnen of willen karten ook een uitdagende activiteit, want; Wie is de snelste in de Race simulator?
     
    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in! U kunt ook direct een kijkje nemen op onze site voor meer informatie:  Website Streetkarting
    24 - 250 personen

    Rally door de Bossen
    Stap in een authentiek legervoertuig en ga met je team op avontuur tijdens de Rally door de Bossen. Dit actieve bedrijfsuitje combineert navigeren, samenwerken en een flinke dosis avontuur in een prachtige bosrijke omgeving. Rijd over kronkelende boswegen en ontdek samen de natuur tijdens deze unieke rally.

    Zo verloopt de missie
    Het programma start met een ontvangst en briefing door Korporaal Jan. Teams ontvangen hun missie en materialen zoals kaarten, luchtfoto’s, een roadbook of GPS. Daarna stappen jullie zelf achter het stuur van authentieke legervoertuigen en navigeren jullie door bossen, landwegen en kleine dorpen. Onderweg voeren teams opdrachten uit, beantwoorden vragen en zoeken zij de juiste route. Het draait niet om snelheid, maar om samenwerking en nauwkeurigheid. Het team dat het beste samenwerkt, wint de missie.

    Avontuur in de natuur
    De combinatie van rijden in historische legervoertuigen en een bosrijke omgeving zorgt voor een bijzondere beleving. Dit bedrijfsuitje voelt als een echt avontuur en is totaal anders dan standaard teamactiviteiten. De rally wordt afgesloten met een gezellige prijsuitreiking.

    Mogelijkheden & locaties
    De Rally door de Bossen duurt gemiddeld circa 4 uur en is mogelijk op verschillende locaties in Nederland. Het programma kan eenvoudig worden uitgebreid met bijvoorbeeld een borrel, barbecue of diner. Daarnaast kan het programma in overleg volledig worden aangepast op basis van de gewenste duur, invulling en het beschikbare budget.

    Vraag vrijblijvend een offerte aan en ontdek de mogelijkheden voor uw team.

    16 - 500 personen

    "Je moet één keer in je leven in een Trabant hebben gereden." 
    Event bedrijf Trabant verhuur

    Wij kunnen u een compleet programma aanbieden, maar ook voor zomaar een tochtje met een echte Trabant.

    -Een Trabietoertocht van ongeveer gemiddeld 2,5 uur. Gastvrij ontvangst met Koffie, Thee, Cappuccino, Latte Machiatto of limonade drankje en een heerlijk zoet seizoen gerelateerd lekkernij. incl. prijsuitreiking en voor iedereen een uniek DDR Rijbewijs 

    INCL. Een korte uitleg hoe te rijden en om te gaan met een Trabant. (Ongeveer 3 a 4 minuten per Trabant, na de uitleg vertrekt de Trabant, u start dus omstebeurt ). Een Trabietoer arrangement is voorzien van een Foto-routeboek Incl. Een vragenlijst (Team Building) die u kunt invullen tijdens de rit.

    Wij zullen aan het einde van de toertocht de winnaar bekend maken en een mini Trabant als hoofdprijs beschikbaar stellen. Dit foto-routeboek wijst u de weg aan de hand van foto’s van kruispunten met pijlen er in, die u de goede kant op verwijzen. Op de tegen pagina van dit routeboek wordt de geschiedenis van de meest opzienbarende bijzonderheden door enkele korte verhalen weergegeven. Kortom, deze Toer arrangementen zijn niet alleen leuk, maar tevens leerzaam! Ook speelt Team Building een grote rol.

    Hierbij bieden wij u een vrijblijvende aanvulling van het evenement voor een compleet programma: (Evt. Op aanvraag geheel aan te passen aan uw speciale wensen).

    •    Onderweg een stop met spelletjes (blind file parkeren, slalom rijden, reservewiel gooien).  Kan op alle vestegingen.
    •    Onderweg een stop met caterings (Drankjes & Verrassing versnapering).  Kan op alle vestegingen.
    •    Bij terug komst op onze locatie Fast & Hilarious Strijd in de Trabant. Kan op alle vestgingen.
    •    Onderweg een stop met Bezoek aan de kaasboerderij leren hoe ze kaas maken en kaasproeven en mogelijkheid tot het kopen van kaas.  Vesteging Bergschenhoek.
    •    Voor een wandeling door de Biesbosch, eventueel onder begeleiding van een gids. (Prijs op aanvraag.) Vesteging Dordrecht.
    •    Excursies:  kijken bij het paardenmelken of in de imkerij op bezoek bij de bijen of een demonstratie honingslingeren – proeven (Prijs op aanvraag.) Vesteging Dordrecht.
    •    Workshop kaasmaken (Prijs op aanvraag.) Vesteging Bergschgenhoek en Dordrecht.

    Ook hebben wij de mogelijkheid om het Trabant rijden te combineren met andere spellen. Op aanvraag per vesteging verschillend aanbod mogelijk.

    Bij terugkomst is het mogelijk op onze locaties een drankje te verkrijgen tijdens de prijs uitreiking. Kan op alle vestegingen.

    Eten en Drinken
    Indien gewenst kunt u natuurlijk ook bij ons terecht voor aansluitend een gezellige Ontbijt of Lunch en of Bourgondische BBQ  met onbeperkt drankjes. Aanbod kan per vesteging verschillen.

    •    Luxe Ontbijt
    •     Uitgebreide Lunch HIGH TEA
    •     Gezellige Bourgondische BBQ
    •     Compleet Tapas of Kaas Buffet
    •    Of een naar eigen smaak samen gesteld: Ontbijt,  Lunch of Diner.

    Alle prijzen zijn inclusief BTW, WA verzekering Trabant, en een volle tank benzine.

    Service:
    Om u goed en zorgeloos in een Trabant te laten rijden, krijgt u als klant bij elke verhuring per Trabant een uitleg 'hoe te rijden met een Trabant'.

    Wij houden onze Trabanten in topconditie, daarom zal het niet snel voorkomen dat er een storing of defect optreed. Gebeurt dat toevallig toch, door bijvoorbeeld een lekke band, dan is er altijd een medewerker van ‘Trabietoer.nl' in de buurt die na uw melding zo snel mogelijk ter plekke zal zijn om dit defect te verhelpen.

    Alle deelnemers moeten een deelnameformulier in vullen en onderteken. Chauffeurs moeten hun rijbewijs (B) bij zich hebben en ook hun rijbewijs nummer invullen.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    4 - 200 personen
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Ontdek Den Haag en Scheveningen op de fiets
    Wat is Den Haag toch een mooie stad. Dé stad achter de duinen. En er valt veel te vertellen in deze oranje rit.

    's-Gravenhage is een fietsvriendelijke stad door de vele fietspaden en de prachtige natuur eromheen. Een combinatie van stad en landelijke ligging is ideaal om fietsend bekende Haagse bezienswaardigheden te bewonderen en door mooie (duin)natuurgebieden te rijden.

    De rit start met een leuk stukje Scheveningen. Via het Kurhaus en eeuwenoude hofjes van Scheveningen gaan we richting Paleis Huis ten Bosch. Hierbij geniet je van de rust en de charme van het duingebied voordat we de stad in fietsen. Eenmaal in de stad verkennen jullie de schoonheid en historie die de residentie rijk is. Er wordt gestopt bij diverse bezienswaardigheden zoals het Binnenhof, het Vredespaleis en Paleis Noordeinde. Ook de terugweg richting Scheveningen heeft nog een aantal bijzondere plekken waar even de tijd word genomen voor een mooie anekdote.

    Inzicht, oriëntatievermogen, samenwerking en fun staan centraal tijdens deze tocht. Maak je geen zorgen, jullie mogen de smartphone gebruiken. Sterker nog, jullie navigeren met onze speciale Event APP.

    Start op andere locatie mogelijk tegen bezorg en afhaal kosten fietsen

    Voorbeeldprogramma:     

    • Welkom in Scheveningen of Den haag Centraal
    • Programma uitleg en fietsen uitzoeken
    • City Bike Tour
    • Afsluiting met prijsuitreiking in Scheveningen of Den haag Centraal

    Uitbreidingen

    • Proeverij van lokale specialiteiten
    • Muziek quiz

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in met locatie voorkeur!

    20 - 250 personen

    E-Fatbike rijden
    Ervaar hoe het is om geluidloos door prachtige natuur van het Drenths Friese Wold te rijden om de elektrische E-Fatbike. U gaat met een aangegeven route op de E-Fatbike door een prachtige bosrijke omgeving rijden.

    E-Fatbike, de leukste manier om je snel te verplaatsen in de buitenlucht! Kom ook langs bij Wheels for fun, E-Fatbike rijden kan al vanaf 2 personen. Natuurlijk is het ook leuk om met een groep E-Fatbike te rijden, hier zijn onze groepsarrangementen zeer geschikt voor.

    Catering achteraf is mogelijk en het is ook mogelijk een e-fatbike tocht te doen met een lunch stop. 

    Benieuwd wat je kunt verwachten? Neem dan snel contact met ons op!

     

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte onderstaand aanvraagformulier in!

    2 - 20 personen

    Altijd al eens in een tuk tuk willen rondrijden? Door ons hoef je hiervoor niet helemaal naar het verre Thailand te vliegen. Wij hebben de tuktuks vanuit Thailand naar Nederland gehaald en dus is het prachtige Brabant hiervoor the place to be! Simpelweg een rondje rijden is leuk, maar een puzzel rally is natuurlijk nog veel leuker. Wij hebben dit de GPS Tuk Tuk Challenge genoemd!

    Deze challenge spelen jullie met onze 7 persoons- elektrisch aangedreven tuktuks en het Brabantse platteland dient hiervoor als het perfecte toneel. De hele groep wordt onderverdeeld in kleinere teams van maximaal 7 personen en verdeeld over onze tuktuks. Iedere tuk tuk vormt een team dat op zoek gaat naar GPS-punten in de Brabantse omgeving. De teams komen langs dezelfde punten maar in een andere volgorde. Wel zo leuk, aangezien je daardoor de andere teams gedurende de middag ook nog tegenkomt.

    Op zoek naar de GPS-punten doe je door middel van ingebouwde navigatiesystemen in de tuktuks. Ieder team krijgt een navigatiemap mee waarin precies staat waar naartoe moet worden genavigeerd. Eenmaal in de juiste straat aangekomen? Let dan met het hele team even goed op en zorg dat je de juiste locatie bij de opdracht weet te vinden. De juiste plek gevonden? Goed teamwork! Parkeer de tuk tuk op een veilige plek en ga met het hele team aan de slag. Hier is namelijk een teamopdracht die jullie moeten uitvoeren en oplossen. Deze opdrachten zijn allemaal verschillend van elkaar maar zijn vooral gericht op gezelligheid. Er zitten lastige puzzels tussen, leuke speurtochten, vragen waarvan de antwoorden in de omgeving gezocht moeten worden en er moet o.a. een originele/gekke teamfoto gemaakt worden. 

    Per opdracht kunnen er punten verdiend worden door de teams en het team dat deze challenge eindigt met de meeste punten is uiteraard de winnaar van onze GPS Tuk Tuk Challenge. Deze winnaar maken wij, aan het einde van de middag, bekend door middel van een ludieke prijsuitreiking inclusief prijs voor het winnende team. 

    Een chauffeur? Die is er niet! De teams dienen zelf de tuks te besturen, ze rijden 35 km per uur en de bestuurder dient dan ook 24 jaar of ouder te zijn en al minimaal 3 jaar in het bezit te zijn van een Rijbewijs B. Uiteraard geven wij de teams hiervoor een duidelijke instructie mee en is er tijdens de GPS Tuk Tuk Challenge een enthousiaste begeleider die de groep de gehele middag begeleidt. 

    Dat zit wel tuk! 

    Voorbeeldprogramma:

    • 13.00 uur - Ontvangst + uitleg van de challenge
    • 13.30 uur - Start GPS Tuk Tuk Challenge deel 1
    • 14.30 uur - Pauze op een terras (drankjes excl.) 
    • 15.00 uur - Start GPS Tuk Tuk Challenge deel 2
    • 16.45 uur - Einde GPS Tuk Tuk Challenge + Start ludieke prijsuitreiking
    • 17.00 uur - Einde programma

    Let op: dit is een voorbeeldprogramma dat aangepast kan worden aan jouw specifieke wensen. 

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    4 - 250 personen

    Hou jij wel van actie en ben je niet bang om vies te worden? Dan hebben we voor jou en je collega’s de Men's Special, ideaal voor een gezellig bedrijfsuitje! Bij onze Men's special ga je Quad rijden en offroad rijden, dit kan op een van onze locaties. 

    Voor dat je begint maak je kennis met de ervaren begeleider die jullie bedrijfsuitje gaat begeleiden. Hij vertelt je hoe de dag er uit gaat zien. Vervolgens ga je quad rijden op een uitdagend parcours met scherpe bochten. Daarnaar ga je offroad rijden op een parcours met heuvels, kuilen en vooral heel veel modder. 

    Sluit deze geslaagde dag gezellig af met een hapje en een drankje of een bbq bij een van de horecagelegenheden op onze locatie!

    Wil je graag meer informatie, of een vrijblijvende offerte ontvangen vul dan het aanvraagformulier in. 

    Kies voor dit uitje en ervaar zelf, met enkele veiligheidsmaatregelen, een onvergetelijk en leuk dagje uit bij Fundustry Adventures!

    Gemotoriseerd uitje

    6 - 1000 personen

    Tuk Slogan Tour
    Een origineel bedrijfsuitje!! De Tuk slogan tour. De tuk slogan tour is een belevenis die u werkelijk altijd bij zal blijven. Op de Thaise Tuk Tuk voorzien van "schone" uitlaatgassen rijdt u met uw gezelschap door de mooiste plekjes die ons land rijk zijn.

    Uw tocht voert door de meest karakteristieke dorpjes in een natuurlijke omgeving. Onderweg heeft u de mogelijkheid om in een Brabantse horecagelegenheid de inwendige mens te voorzien van wat nat. Een tocht boordevol belevenis en avontuur dat in uw geheugen gegrift zal staan. (3 uur durende route).

    Lunch
    Een heerlijke lunch kan er geserveerd worden met o.a. broodjes, zoet en vleeswaren. Een gekookt eitje, een slaatje, koffie en thee zal niet ontbreken.

    Puzzelrit op meermansfiets
    U neemt plaats op de vierwielige trapkarren. Elk team ontvangt een routebeschrijving met puzzelopdrachten. Halverwege de tocht krijgt u weer de mogelijkheid tot een drankje op het terras. 

    Jaren later zal deze dag nog in uw geheugen gegrift staan. Diversiteit aan onderdelen en totaal nieuw in Nederland de Tuk Tuk Tour! U beleeft bijzonder veel Plezier, sfeer en gezelligheid. Een TOPDAG voor iedereen! 

    Mogelijk om uit te breiden met: Buffet – Barbeque – Diner – Mega Wok.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte onderstaand aanvraagformulier in!

    8 - 84 personen

    Wilt u tijdens uw personeelsuitje of teamuitje terug naar Grootmoeders tijd? Beleef dan nu bij ons de trend van dit jaar, de Solex.

    Na onze instructie begint dan de beleving op ‘’de Solex’’ uit grootmoeders tijd. De rit voert u door het Brabantse meierijse populierenland. Deze gaat door een prachtig mooi stuk natuur met vele bezienswaardigheden in de omgeving. Onderweg komt u langs diverse horecagelegenheden waar u een consumptie krijgt aangeboden (indien gereserveerd). Dus genieten op een zonnig terras. Bovendien voert de rit door gezellige kerndorpjes met hun karakteristieke uitstraling. De solextour is een beleving waar nog lang over nagepraat zal worden.

    Na deze ontspannende tocht zetten we indien gereserveerd voor iedereen een overheerlijke lunch klaar, dus smullen maar!

    Wilt u verder genieten?
    Dan neemt u plaats met vier of vijf personen op onze vierwielige trapkarren. Aan de hand van een routebeschrijving rijdt u door het mooiste stukje natuur van Brabants Best. Elk team ontvangt een verrassingspakket aan opdrachten waarvan u onderweg de juiste antwoorden probeert te vinden. Op ongeveer de helft van de tocht kunt u onder het genot van een gratis drankje even uitblazen en bijpraten (’’Doen we het nu goed of niet?”). 

    Aan het einde van de rit wordt het winnende team gefeliciteerd met een fles originele Toon Vertier wijn en natuurlijk een daverend applaus van de andere teams.

    Einde programma. Aansluitend eventueel: Buffet – Barbeque – Diner – Mega Wok.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte onderstaand aanvraagformulier in!

    8 - 400 personen

    Als stoere biker op pad? Ervaar het nu bij e-Chopper in de Peel
    Hesje aan, bandana om en start die motoren maar! Toer als een echte stoere biker door de Peel met een E-Chopper. Een unieke, stoere én milieuvriendelijke manier om de mooie peelomgeving te ontdekken. Met uw gezelschap stapt u op deze gemakkelijk bedienbare elektrische scooter en vervolgens toert u over de ruige wegen van het peelgebied.
    De route brengt u langs de rand van de Peel richting Asten, Deurne en Liessel. Een uniek, relax en groen dagje uit voor iedereen!

    Wij nodigen u uit om gedurende ± 2,5 uur een tocht te maken op deze stoere en groene E-Chopper en op unieke wijze te genieten van al het moois wat de Peelregio te bieden heeft. Om als groep herkenbaar te zijn krijgt u van ons echte ‘E-Chopper in de Peel’ hesjes die u gedurende de tocht mag dragen.

    Eten en drinken
    Voorafgaand of aansluitend aan de tocht kunt u optioneel gebruik maken van een heerlijke lunch of diner bij De Heere van Meijel. Een borrel aan de bar of op het terras kan uiteraard ook.


    Combineren met andere activiteiten.
    Bijvoorbeeld met:

    Snorfietsen in de Peel
    legerjeep rijden
    Trabant tourtocht
    Lunch en diner

    De e-chopper tochten bieden plaats van 1 tot 15 personen. Tot 30 personen bieden we de mogelijkheid om deze tocht te combineren met andere arrangementen, waardoor er een dagvullend programma ontstaat.

    Starttijden:
    Ochtend (hele jaar)
    Middag (hele jaar)

    Voorwaarden:
    - Bestuurder minimaal 16 jaar en in het bezit van een geldig bromfietscertificaat of rijbewijs B
    - Overige voorwaarden en huurcontract

    Wij doen ons uiterste best om een fantastisch leuke dag voor jullie te organiseren! Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte onderstaand formulier in!

    2 - 150 personen

    Beleef de Elfstedentocht opnieuw
    De Elfstedentocht is één van de bekendste tradities van Nederland. Tijdens Beleef de Elfstedentocht opnieuw ervaren jullie deze iconische tocht op een unieke manier. Niet op het ijs, maar in authentieke legervoertuigen tijdens een uitdagende rally. Een origineel bedrijfsuitje waarbij samenwerking, navigatie en teamspirit centraal staan.

    Zo verloopt de missie
    Na een ontvangst in echte Elfstedentocht-sfeer volgt een briefing waarin de teams worden voorbereid op de tocht. Voordat de rally begint moeten teams eerst hun startsleutel bemachtigen, waarna de missie van start gaat. Met legervoertuigen rijden jullie langs verschillende controleposten en verzamelen jullie stempels, net als bij de echte Elfstedentocht. Onderweg voeren teams opdrachten uit, beantwoorden vragen en navigeren zij zo nauwkeurig mogelijk de route. Het draait niet om snelheid, maar om samenwerking en precisie.

    Een unieke en herkenbare beleving
    De combinatie van een bekend Nederlands thema en een actieve rally zorgt voor een verrassend en toegankelijk teamuitje. Iedereen kan meedoen en samenwerken staat centraal. De dag wordt afgesloten met een feestelijke prijsuitreiking waarbij het winnende team wordt gehuldigd.

    Mogelijkheden & locaties
    De Elfstedentocht Rally duurt gemiddeld een middag en is geschikt voor groepen vanaf circa 16 personen. Het programma kan eenvoudig worden uitgebreid met bijvoorbeeld een borrel, diner of barbecue. Daarnaast kan het programma in overleg volledig worden aangepast op basis van de gewenste duur, invulling en het beschikbare budget.

    Vraag vrijblijvend een offerte aan en ontdek de mogelijkheden voor uw team.

    16 - 500 personen

    Over deze pagina

    Bedrijfsuitjes in de rubriek Fun op Wielen staat vol met spannende, spectaculaire en unieke teamuitjes!  Van Solexrijden tot Ferrari rijden. van Fiets tot Segway. Een sportief en actief bedrijfsuitje  werkt ook zeker positief om de verhoudingen in uw team te verbeteren. U maakt tenslotte iets niet allerdaags mee! U kunt bij een gemotoriseerd bedrijfsuitje  bijvoorbeeld denken aan samen steppen door diverse steden of quad rijden of bugxter rijden waar samenwerken en oplossingsgericht denken centraal staan. Want het is samen sturen en remmen!
    Maak samen een spannende en overgetelijke dag mee in de stad of in de vrije natuur. Tijdens een bedrijfsuitje Fun op Wielen kunt u gericht iets leren over de veiligheid tijdens een nat wegdek tijdens een slipcurcus, maar u kunt ook gewoon heel veel lol maken door een keer in een tank te gaan rijden! 

    WegmetdeBaas heeft voor u de leukste en beste bedrijfsuitjes in de rubriek Fun op Wielen  gevonden. Bij ons vindt u alles overzichtelijk op 1 plek. Van langzaam tuffen tot het racen op een circuit.