Creatief Bedrijfsuitje in Egmond aan zee

Filteren

Filters

Kerst- en Eindejaarsuitjes 2026
Activiteiten: Spel & Ontspanning
Citygames & Beachgames
Topkeuze: Sportief & Actief
Kookworkshop & meer
Inspirerende Creatieve uitjes
Verbindende Teambuilding activiteiten
Eten, Drinken, & Feesten
Onvergetelijke Incentives/ buitenlandse reizen
Online
Zoekwoord
Zoekwoord
Gebied
Personen 0+
0
0
500
0500+
63 uitjes gevonden gevonden gebaseerd op de volgende filters
  • Creatieve workshops
  • Plaats, regio of provincie: Egmond aan Zee
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Maak een keuze uit 3 leuke filmactiviteiten:

    1. Maak je eigen speelfilm
    Kies uit hilarische en actuele storylines in een spannende Whodunit-stijl. Iedereen krijgt een rol, voor óf achter de camera. Van acteur tot regisseur: samenwerken staat centraal!

    2. Maak je eigen bedrijfs- of promotiefilm
    Werk samen aan een professionele en creatieve film over jullie bedrijf, product of team. Een origineel teamuitje met blijvend resultaat.

    3. Maak je eigen recruitmentfilm
    Laat zien wie jullie zijn, wat jullie doen en waarom het zo leuk is om bij jullie te werken. Perfect voor teambuilding én employer branding.

    Wat kun je verwachten?
    Jullie verdelen zelf de rollen binnen het team: camera, geluid, regie, productie, script, acteren en meer. Iedereen kan meedoen!

    Met professionele apparatuur, leuke attributen en verschillende binnen- en buitenlocaties maken jullie samen een unieke filmervaring. Daardoor is dit uitje het hele jaar door mogelijk.

    Tijdens de borrel of het diner worden de films gemonteerd. Daarna volgt natuurlijk de grote première op het grote scherm, inclusief hilarische momenten en optionele Oscaruitreiking over de rode loper.

    Na afloop ontvangen jullie alle beelden en films digitaal toegestuurd. Een blijvende herinnering waar nog lang om gelachen wordt!

    Optioneel: laat een extra compilatiefilm maken van alle teamfilms samen. Ideaal voor de website, intranet of social media.

    Voorbeeldprogramma

    • 14.00 uur – Ontvangst
    • 14.15 uur – Instructie & rolverdeling
    • 15.00 uur – Start filmen
    • 17.00 uur – Borrel
    • 18.30 uur – Première & Oscaruitreiking
    • 19.00 uur – Einde

    Vul vrijblijvend het aanvraagformulier in voor meer informatie of een offerte!

    12 - 600 personen

    Duik in een unieke teamuitdaging waarbij teamwork, creativiteit en een vleugje inventiviteit samenkomen. Geen techneuten vereist, want deze activiteit is ontworpen voor iedereen die zin heeft in een leuke en gezamenlijke ervaring!

    Beeld je in: jouw team werkt samen aan het bouwen van een soepel verlopende kettingreactie. Of het nu gaat om een slimme knikkerbaan, een eenvoudige Rube Goldberg-setup of iets geheel origineels – de keuze is aan jullie.

    Deze workshop draait om het bouwen aan succes als team. We voorzien een assortiment aan huis-, tuin- en kantoorartikelen waaruit je kunt kiezen om je creativiteit de vrije loop te laten. Het doel? Een vlekkeloze kettingreactie waarbij elk teamlid een essentiële schakel vormt. Het gaat hier om het delen van ideeën en het gezamenlijk ontwikkelen van een creatief project. Werk samen, geniet van het proces en ontdek jezelf als team.

    Het draait niet alleen om het eindresultaat, maar vooral om het plezier van het gezamenlijk bouwen. Dus, klaar voor een gezellige en boeiende activiteit waarbij jouw team niet alleen een kettingreactie op gang brengt, maar ook de onderlinge band versterkt? Pak deze kans, laat je creativiteit stromen en beleef samen een avontuur.

    • Geschikt voor iedereen.
    • Duur: 90 minuten of 120 minuten (met extra module)
    • Locatie: overal mogelijk, ook buiten!
    • Benodigheden: vlakke ondergrond en veel ruimte (3 tot 4 m2 p.p.) 

    Deelnemers waardeerden deze activiteit met een 9,2 gemiddeld.
    (bron: klantenvertellen.nl)

    REACTIES DEELNEMERS:

    "Heel gaaf hoe ieder stukje samenkomt tot een spetterend eindresultaat" 
    Charlotte Hendriks, Unilever,  (bron:klantenvertellen.nl) 

    "Uiterst knap hoe je in een korte tijd van complete chaos kunt komen tot een groot samenhangend / samenwerkend system. Er wordt op een leuke manier aanspraak gedaan op ieders creativiteit en samenwerking. En als het dan werkt, heerst er euforie. Aanjagers, dank voor deze leuke energizer!"
    Mari van der Burgt, Weir Minerals,  (bron:klantenvertellen.nl)

    20 - 250 personen

    Wil je dit jaar echt wat leuks doen met het bedrijfsuitje? Een dagje TV en Film maken! Bij TVworkshop ben je aan het juiste adres. Je mag alles zelf doen zoals camera, licht, geluid en natuurlijk acteren. 

    Soap maken
    Nu is het dan eindelijk tijd om al die sappige roddels van de werkvloer vast te leggen in een echte soap. Gemaakt en gespeeld door jou en je collega’s!

    Speelfilm maken
    Kruip in de karakters van een bekende film en speel die scènes op je eigen manier. Wij monteren de film in een spannend resultaat!

    Commercial maken
    Waarom onthoud je dat ene spotje wel en dat andere niet? We gaan het je vertellen. En beter nog, we gaan er zelf een maken!

    Lipdub maken
    Met het hele bedrijf in 1 take een videoclip opnemen. Iedereen is een aantal uren met elkaar in touw om de clip zo leuk mogelijk te maken. 

    Videoclip maken
    Kanye West, Anouk, of een gouwe ouwe uit de 80′s. Samen maken we er iets moois van waar nog lang over nagepraat zal worden.

     Onze workshops staan garant voor een middag gezelligheid, lol en zeker ook een mooi creatief resultaat, je eigen soap, lipdub of spannende serie. 

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte onderstaand aanvraagformulier in! 

    10 - 500 personen
    Laat je creativiteit sprankelen tijdens deze Sip & Paint wijnglazen workshop
     
    Maak je eigen wijnkunstwerk tijdens deze gezellige workshop wijnglazen schilderen bij Mijn Pronkstuk. Onder begeleiding beschilder je twee wijnglazen helemaal in jouw stijl.
    Met een wijntje in de hand en een ontspannen sfeer is deze workshop een heerlijke creatieve ervaring.
     
    In het kort
    •Workshop wijnglazen schilderen (Sip & Paint)
    •Alle materialen inbegrepen
    •Je beschildert 2 wijnglazen
    •Inclusief een wijntje, koffie & thee met een hapje
    •Duur: ± 2 uur
     
    Beschrijving
    Bij aankomst word je welkom geheten bij Mijn Pronkstuk met een drankje. We starten met een korte introductie van de schildertechnieken en laten inspirerende voorbeelden zien. Daarna ga je zelf aan de slag met speciale glasverf en penselen om jouw ontwerp te creëren.
     
    Tijdens de workshop is er ruimte voor persoonlijke begeleiding, tips en creatieve input. Ondertussen geniet je van een ontspannen setting met een hapje en een drankje.
    Na afloop ga je naar huis met twee unieke, handgeschilderde wijnglazen én een mooie herinnering.
     
    Goed om te weten
    •Alle materialen zijn inbegrepen
    •Je neemt na afloop 2 beschilderde wijnglazen mee naar huis
    •Inclusief één wijntje
    •Onbeperkt koffie en thee met een hapje
    •Workshops vinden plaats bij Mijn Pronkstuk in Den Bosch of op locatie 
     
    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!
    2 - 500 personen

    Op zoek naar een origineel idee voor een bedrijfsuitje of teambuilding? Maak je eigen Reclamespot!

    De Reclamespot mag je helemaal zelf bedenken en uiteraard krijg je van ons professionele ondersteuning om tot een mooi eindresultaat te komen.
    Deze workshop wordt meestal in groepen uitgevoerd (Uiteraard kan, Indien gewenst, de groep ook in zijn geheel één reclamespot maken. Bij verdeling in groepjes ontstaat een "wedstrijd-sfeer" en dat maakt het vaak leuker. Bij het maken van één reclamespot is het makkelijker om te focussen op een eindresultaat dat ook daadwerkelijk ingezet kan worden als PR-materiaal.
    Achteraf krijg je de gemonteerde versie van alle gemaakte reclamespots, inclusief titel en aftiteling naar keuze.

    In overleg is het mogelijk om de “Professional”-versie van deze workshop te doen met meerdere begeleiders en een PR-filmpje als eindresultaat.

    Voor meer informatie over dit uitje of een vrijblijvende offerte kunt u onderstaand formulier invullen. 

    Kijk voor voorbeelden op onze website: www.filmmetwillem.nl

    8 - 100 personen
    Film Teambuilding is de unieke creatieve motivatiebeleving dat plezier, entertainment, humor & het bouwen aan een perfect op elkaar afgestemd team combineert!
     
    Jullie bedrijfsuitje vol Plezier, Verbinding, Hilariteit & Teambuilding
     Samen met jouw collega's transformeer je tot hechte filmcrews en maak je onder begeleiding van televisie- en filmprofessionals ludieke bedrijfscommercials, spannende films, hilarische sketches, meeslepende documentaires, spetterende videoclips waarin jij, jouw organisatie en jouw collega's de hoofdrol spelen!
     
    Je leert elkaar tijdens dit personeelsuitje eens op een andere manier kennen
    Binnen de filmcrew(s) vervullen jullie amuserende ‘filmtaken’ zoals bijvoorbeeld : passievolle regisseur, voorbeeldige cameraman/vrouw, komische/avontuurlijke acteurs en vrolijke figuranten. Op deze wijze is iedereen actief bezig en is er voor ieder wat wils. Iedere groep krijgt een enthousiaste begeleider/regisseur die helpt om samen tot een filmisch kunstwerk te komen.
     
    Tijdens de opnames en de presentatie van jullie eigen film(s) zullen er vele collega's gieren van het lachen:)!

    Persoonlijk & Maatwerk
    Film teambuilding wordt exact naar wens gemaakt. Zo is het bijvoorbeeld mogelijk om op een ludieke wijze eigen (organisatie)boodschappen te verwerken in jullie avontuurlijke/hilarische film, spetterende videoclip of pakkende commercial vol humor:)
     
    Samenwerken
    Met Filmteambuilding beleef je de creatieve wereld van film maken optimaal en ervaar je samen plezierige momenten. Ook is de teamspirit beleving groot omdat een film alleen gemaakt kan worden door samenwerking binnen de filmcrew(s).

    Veel plezier, verbinding, samen communiceren, resultaat, creatieve & hilarische momenten zijn bij Filmteambuilding altijd inbegrepen.

    10 - 600 personen

    De Grote Verbinding Show is een interactieve show die mensen samenbrengt. Vol herkenbaarheid, bewustwording en uiteraard ook met veel humor.

    Wat maakt deze show uniek?

    • Improvisatie, interactie en entertainment komen samen.
    • Wij verzorgen next level maatwerk. Elke show is uniek.
    • Voor iedereen die echt wil verbinden.
    • Energie, tempo, verrassing en een onverwacht warm gevoel.

    Perfect voor: organisaties, evenementen, festivals of elke plek waar mensen samenkomen en het tijd is voor méér dan alleen een borrel.

    De Grote Verbinding Show. Samen gaan we er een groot succes van maken! Doe gewoon lekker mee. Dat is goed voor de show!

    Onze shows zijn te boeken vanaf 30 minuten.
    Je geniet en luistert vol bewondering naar een entertainer van hoog niveau. Wil je een show boeken van langere duur?
    Neem gerust contact met ons op.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerrte het aanvraagformulier in!

     

    1 - 1000 personen
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Wil je je team wakker maken? De organisatie transformeren naar een levende organisatie, dan is de SPOT ON training heel geschikt. Het is een leuke lichte energieke dag, die begint met een theatershow. Daarna gaan mensen bezig met hun eigen unieke rol in het team of binnen de organisatie. Er wordt onderzocht hoe er weer nieuwe spirit en nieuwe energie kunnen inzetten om met volle kracht vooruit te gaan.

    SPOT ON is typisch een dag waarop nieuwe doelen geformuleerd kunnen worden, nieuwe mensen elkaar kunnen leren kennen, teams opnieuw hun vorm en doel kunnen bepalen. We werken oa met persoonlijke gebruiksaanwijzing, teamspirit, creatie-regie, kortom allerlei werkvormen om een energieke lichte dag te maken waarin medewerkers weer de zin van hun werk gaan inzien en er weer zin in krijgen.

    Doel is nieuwe inspiratie ontvangen, elkaar beter leren kennen, doelstellingen van de organisatie helder te krijgen, SPOT ON kick-off.

    8 - 200 personen

    Thriller van Michael Jackson, I Want to Break Free van Queen of Grease, wie kent deze videoclips niet ? Tijdens de workshop videoclip maken kunnen jullie nu zelf je eigen onvergetelijke muziekvideo maken!

    De workshop videoclip maken begint met het verdelen van de deelnemers over de songtekst. Daarna gaan jullie, met hulp van ervaren regisseurs, verschillende shots bedenken. Tijdens de workshop videoclip maken kan de camera ieder moment worden gestopt. Het is dus mogelijk om kleding te wisselen of om een close up te maken van dat perfecte shot. Ook zijn er mogelijkheden om te veranderen van locatie of decor. Alle creativiteit en unieke ideeën kunnen ingebracht worden. Iedereen doet en denkt mee met deze workshop; niemand zal zich vervelen.

    De perfecte filmworkshop voor alle gelegenheden, inclusief blijvend eindresultaat: jullie eigen videoclip!

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    10 - 9999 personen

    Een koele creatie, met een scherp randje.

    Zin om je creativiteit eens op een heel andere manier te uiten? Pak dan je handschoenen en gereedschap erbij, want tijdens de Workshop IJssculpturen ga je aan de slag met… precies: ijs! Gewapend met zagen, beitels en houwelen werk je samen met een teamgenoot aan een indrukwekkend kunstwerk – direct uit een blok kristalhelder ijs.

    Misschien heb je weleens een ijssculptuur bewonderd op een bruiloft, winterfestival of televisie. Maar zelf zo’n kunstwerk maken? Dat is andere koek. Tijdens deze workshop ontdek je hoe zo’n ijzige creatie tot leven komt – en je maakt er zelf één, onder begeleiding van een ervaren ijskunstenaar.

    Je vormt een duo en deelt samen één ijsblok. Verwacht een actieve, verfrissende ervaring waarbij smeltwater rijkelijk vloeit – letterlijk. Daarom vindt deze workshop buiten plaats. Een hete zomerdag (denk: 30 graden en volle zon) is dus niet ideaal. Hou daar bij het plannen even rekening mee.

    En het mooiste? Je kunstwerk mag mee naar huis. Mits je een koelbox meeneemt, natuurlijk.

    15 - 250 personen

    Een lipdub maken is dé perfecte activiteit voor ieder feest! Met Lipdubworld maken jullie samen een unieke videoclip, opgenomen in één vloeiende take. Super leuk om te doen én een blijvende herinnering voor later!

    Hoe werkt het?

    Kies jullie favoriete liedje en een locatie: een park, strand, stad of binnenruimte.
    Onze professionele filmmaker begeleidt de 2-uur durende lipdub workshop.
    Samen zingen en bewegen op de muziek, verkleed of in thema.
    Ontvang jullie eigen videoclip achteraf als blijvende herinnering!
    Groepsgroottes van 5 tot 300 personen.

    Als jullie enthousiast zijn en willen boeken, plannen we samen een datum en tijdstip in. Je mag zelf een locatie kiezen (binnen of buiten) én een liedje waar jullie op willen performen. Samen bepalen we ook een ontmoetingsplek waar onze Lipdubworld filmmaker jullie zal opwachten.

    Na een korte introductie en uitleg over het verloop van de lipdub workshop, delen we de groep op in kleinere teams. Elk groepje krijgt een stuk van de songtekst toegewezen. We bedenken samen een leuke route voor de lipdub op de gekozen locatie. Ieder groepje oefent zijn deel, en natuurlijk doen we ook stukjes met de hele groep. Zo ontstaat er een creatief en vloeiend geheel. Zodra iedereen er klaar voor is, starten we de opname. Gaat er iets écht mis? Dan doen we het gewoon opnieuw, geen probleem!

    Na de opnames maken we nog een leuke groepsfoto als extra herinnering aan deze unieke ervaring. Binnen 5 werkdagen ontvangen jullie de gemonteerde lipdub video per mail.

    Een lipdub opnemen is een super leuke activiteit tijdens jullie bedrijfsuitje, teamuitje, personeelsdag  en kan ook voor vrijgezellenfeestjes geboekt worden.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    5 - 500 personen

    In The Big Picture wordt een meesterwerk van ongekend formaat gemaakt!

    De groep wordt opgedeeld in teams van 6-8 deelnemers. Ieder team krijgt 2 panelen. Een ervan is voorgetekend, de ander is blanco. En ze zijn niet aansluitend...

    Voordat er geschilderd gaat worden, bepalen de teams hun strategie en moeten er een aantal opdrachten uitgevoerd worden om de benodigde materialen te verdienen. Van concurrentie tussen de teams is geen sprake: samenwerken leidt tot het beste resultaat! Hoewel ieder team verantwoordelijk is voor de twee eigen panelen, uiteindelijk zijn ze een onderdeel van The Big Picture. Teams werken dus samen met andere teams die aansluitende panelen beschilderen, zodat de lijnen en kleuren goed doorlopen.

    Aan het eind worden alle canvassen verzameld en in een frame geplaatst zodat het als 1 geheel tentoongesteld kan worden. Het eindresultaat is pas te zien bij de grote onthulling!

    Het ontwerp voor het schilderij woordt in gezamenlijk overleg met een grafisch ontwerper helemaal op maat gemaakt. Het onderwerp van The Big Picture gaat vaak over de kernwaarden, missie en visie van het bedrijf. Op deze manier wordt op de dag zelf door iedereen gewerkt aan de gezamenlijke toekomst.

    Het eindresultaat is een prachtig kunstwerk dat nog jarenlang op kantoor tentoongesteld kan worden. 

    Teambuildingeffecten van The Big Picture
    Een teambuildingprogramma moet vooral leuk en inspirerend zijn. Daarnaast is dit programma zo opgezet dat je ook belangrijke vaardigheden traint, zoals: 

    √ Empathie en inlevingsvermogen tussen collega's vergroten
    √ Samenwerking tussen afdelingen versterken
    √ Het ervaren van de kracht van een gezamenlijk doel nastreven
    √ Projectplanning
    √ Het stimuleren van creativiteit
    √ Communicatiestrategie
    √ Visualiseren van de toekomst

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    20 - 1000 personen

    Creatieve en onvergetelijke teambuilding activiteit!
    Op zoek naar een originele activiteit voor een bedrijfsuitje of teamdag? Een lipdub maken met collega’s is dé perfecte combinatie van samenwerking, creativiteit en vooral veel plezier. Jullie zingen, dansen en acteren samen op een gekozen nummer, en dat alles wordt vastgelegd in één dynamische videoclip! Een lipdub bedrijfsuitje is ideaal als:

    ✔ Teambuilding activiteit
    ✔ Afscheid van een collega
    ✔ Bedrijfsfeest of jubileum
    ✔ Inwerken nieuw personeel/onboarding
    ✔ Employer branding

    Bij Lipdubworld zorgen wij voor een professionele en ontspannen ervaring waar elk teamlid in mee kan. Geschikt voor groepen tot en met 300 personen. Een lipdub is niet alleen hilarisch om te doen, maar ook een onvergetelijk aandenken voor jullie team. Jullie hebben 2-uur lang gegarandeerd plezier!

    Werking:
    Na een korte introductie en uitleg over het verloop van de lipdub workshop, delen we de groep op in kleinere teams. Elk groepje krijgt een stuk van de songtekst toegewezen. We bedenken samen een leuke route voor de lipdub op de gekozen locatie. Ieder groepje oefent zijn deel, en natuurlijk doen we ook stukjes met de hele groep. Zo ontstaat er een creatief en vloeiend geheel. Zodra iedereen er klaar voor is, starten we de opname. Gaat er iets écht mis? Dan doen we het gewoon opnieuw, geen probleem!

    Verder:
    De activiteit duur totaal ongeveer twee uur. Jullie kunnen de lipdub video ook al dezelfde avond met zijn allen bewonderen! Wij bieden namelijk een same day+viewing extra optie aan. Jullie kunnen dan gaan borrelen, terwijl wij de video al gaan monteren!

    Daarnaast hebben we nog meer opties die jullie naast de lipdub workshop erbij kunnen boeken. Deze opties geven de lipdub video en activiteit een extra betekenis. 

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    5 - 500 personen

    Een goede commercial laat een onuitwisbare indruk achter. Wat dacht je van het succesvolle 'Even Apeldoorn bellen? ' of de commercials van Calvé pindakaas? Maak nu jullie eigen reclame tijdens onze razend populaire workshop commercial maken!

    Tijdens deze workshop maken jullie een eigen commercial, op basis van een door jullie zelf bepaald thema. Wie of wat zetten we in de spotlight? Prijzen we de vrijgezel aan of misschien verkopen we wel het favoriete voorwerp van de jarige?

    Iedere groep wordt begeleid door een regisseur. Naast acteurs en actrices zoeken we ook deelnemers die taken achter de camera willen vervullen, zoals de regie, het camerawerk en het geluid. Zo verzekeren we iedereen van een actieve rol tijdens deze gave filmworkshop, met blijvend eindresultaat: jullie eigen commercial!

    10 - 9999 personen

    Heb je altijd al eens in de schoenen van James Bond willen staan of wil je je vrienden of familie wel eens als Harry Potter zien acteren? Kies dan voor de verrassende workshop speelfilm maken en produceer jullie eigen speelfilm!

    Een komedie, een thriller of een spannende actiefilm… Alles is mogelijk tijdens de workshop speelfilm maken. Samen een film maken, zorgt gegarandeerd voor plezier. Jullie zullen niet alleen acteren, maar jullie vormen ook de crew achter de schermen. Tijdens deze workshop schrijven jullie als groep een eigen script. Vervolgens worden de taken verdeeld onder de deelnemende personen. Dit kunnen taken voor of achter de camera zijn. Dit is dan ook de kracht van deze workshop: iedereen kan actief meedoen in een functie die bij hem of haar past! Camera aan? Action!

    10 - 9999 personen

    Over deze pagina

    Een creatief bedrijfsuitje is niet alleen leuk...Een creatieve bedrijfsuitje in Egmond aan zee helpt u ook bij het verbeteren van de verhoudingen in uw team. U kunt bij een creatief bedrijfsuitje in Egmond aan zee bijvoorbeeld denken aan samen schilderen of een kunstwerk maken waarbij samenwerken en oplossingsgericht denken centraal staan. Maak samen in 1 dag een kunstwerk voor op kantoor, of een leuke bedrijfsfilm. Tijdens een creatief bedrijfsuitje in Egmond aan zee kunt u gericht iets leren over uw collega's en over het maken van kunstwerken.

    WegmetdeBaas heeft voor u de leukste en beste creatieve beddrijfsuitjes in Egmond aan zee gevonden. Bij ons vindt u alles overzichtelijk op 1 plek. Van creatief bedrijfsuitje schilderen van klompen in Egmond aan zee tot het maken van sieraden of films.