Top 10 bedrijfsuitjes

Filteren

Filters

Activiteiten: Spel & Ontspanning
Citygames & Beachgames
Topkeuze: Sportief & Actief
Kookworkshop & meer
Inspirerende Creatieve uitjes
Verbindende Teambuilding activiteiten
Eten, Drinken, & Feesten
Onvergetelijke Incentives/ buitenlandse reizen
Online
Zoekwoord
Zoekwoord
Gebied
Personen 0+
0
0
500
0500+
  • Kwalitatief aanbod van uitjes
  • Direct contact
  • Unieke content van uitjes

Een paviljoen, exclusief voor jou groep.
Bij paviljoen Nova Zembla geniet je met het hele team van je eigen strandpaviljoen. Of je nu wilt blokarten of terrashangen, beachvolleyballen of sateetjes eten. De keuze is reuze en voor ieder wat wils. Wat je ook kiest: een ontspannen, sportieve en gezellige dag met je collega’s wordt het zeker. 

We bieden plezier en vertier voor uren en dagdelen. Blokarten, Beachvolleybal, Drakenbootvaren, Brandingraften, Bouncehockey,  Natuurwandeling, Steppen, Archery Shootout, Tokkelen, Abseilen en Klimmen op onze unieke 22 hoge Teamtower. Een dag programma is zo gevuld.

Na een actieve ronde geniet je van een heerlijk drankje op het terras. Vanaf de OFYRE wordt er een BBQ verzorgd en de bar is geopend.

Wil je alvast een kijkje nemen in Paviljoen Nova Zembl? Bekijk nu de online tour!

Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

40 - 150 personen

Ga Helemaal Los: Bij onze Onze Crazy Bingo!
Ben je klaar voor de wildste, gekste, en meest onvergetelijke bingo-ervaring van je leven? Boek dan onze Crazy Bingo, waar we de traditionele bingo-avond op z'n kop zetten en een avond vol plezier, verrassingen en, natuurlijk, foute muziek creëren!

Wat Kun Je Verwachten?
Bij Crazy Bingo is alles mogelijk. Elke ronde heeft zijn eigen unieke twist, met verrassende opdrachten, grappige spelregels en hilarische prijzen. Misschien moet je een gek dansje doen voordat je een nummer mag afstrepen, of een grappige mop vertellen om een extra bingo-kaart te krijgen.

En dan hebben we het nog niet eens over de foute muziek ronde! Trek je meest kleurrijke, gekke en foutste outfit aan en bereid je voor om te zingen en te dansen op de grootste foute hits aller tijden. Ken jij de tekst van alle foute hits uit je hoofd? 

Waarom Onze Crazy Bingo?
Onze Crazy Bingo is de perfecte keuze voor iedereen die op zoek is naar een avond vol gelach, plezier en een beetje gezonde competitie. Of je nu een verjaardag viert, een teamuitje organiseert of gewoon zin hebt in een onvergetelijke avond uit, onze Crazy Bingo staat garant voor een fantastische tijd.

Onze energieke quizmaster, gekleed in de meest bizarre outfit die je je kunt voorstellen, zal je door de avond heen leiden met een mix van humor, enthousiasme en een dosis gekkigheid. Verwacht het onverwachte, want bij Crazy Bingo is geen enkele ronde hetzelfde.

Dus, zet je schaamte opzij, trek je gekste outfit aan en doe mee aan de gekste van Nederland.  Je zult gegarandeerd met een lach op je gezicht naar huis gaan, of je nu wint of niet!

Onze bingo is inclusief:

- Aankleding
- Bingomaster
- Bingoprijzen
- Bingokaarten
- Snoep voor iedereen

Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

 

25 - 150 personen

Ontwerp, bouw en race!
Teambuilding? Bouw eens een zeepkist samen. Welke collega heeft twee linkerhanden? Wie komt er uit de verf als ontwerptalent? En welke teamgenoot ontpopt zich als waaghals achter het stuur? De Zeepkistenrace is de snelste manier om elkaar écht te leren kennen. 

Tijdens de Zeepkistenrace is er voor iedereen iets te doen: materiaal inkopen, ontwerpen, zagen, schroeven, boren, schilderen in de paintshop en stylen met de gescoorde items van de veiling.

Ieder team van 8-10 personen krijgt zijn eigen werkplaats met gereedschap en materialen. In deze garages wordt er onder begeleiding gezaagd, getimmerd en geschilderd. Na een testronde en presentatie, begint de Zeepkistenrace. Wie o wie wint er op snelheid, stevigheid en stuurmanskunst?

Wil je alvast een kijkje nemen in Paviljoen Nova Zembla? Bekijk nu de online tour!

Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

40 - 100 personen
Film Teambuilding is de unieke creatieve motivatiebeleving dat plezier, entertainment, humor & het bouwen aan een perfect op elkaar afgestemd team combineert!
 
Jullie bedrijfsuitje vol Plezier, Verbinding, Hilariteit & Teambuilding
 Samen met jouw collega's transformeer je tot hechte filmcrews en maak je onder begeleiding van televisie- en filmprofessionals ludieke bedrijfscommercials, spannende films, hilarische sketches, meeslepende documentaires, spetterende videoclips waarin jij, jouw organisatie en 80, 160, of 320 collega's de hoofdrol spelen!
 
Je leert elkaar tijdens dit personeelsuitje eens op een andere manier kennen
Binnen de filmcrew(s) vervullen jullie amuserende ‘filmtaken’ zoals bijvoorbeeld : passievolle regisseur, voorbeeldige cameraman/vrouw, komische/avontuurlijke acteurs en vrolijke figuranten. Op deze wijze is iedereen actief bezig en is er voor ieder wat wils. Iedere groep krijgt een enthousiaste begeleider/regisseur die helpt om samen tot een filmisch kunstwerk te komen.
 
Tijdens de opnames en de presentatie van jullie eigen film(s) zullen er vele collega's gieren van het lachen:)!

Persoonlijk & Maatwerk
Film teambuilding wordt exact naar wens gemaakt. Zo is het bijvoorbeeld mogelijk om op een ludieke wijze eigen (organisatie)boodschappen te verwerken in jullie avontuurlijke/hilarische film, spetterende videoclip of pakkende commercial vol humor:)
 
Samenwerken
Met Filmteambuilding beleef je de creatieve wereld van film maken optimaal en ervaar je samen plezierige momenten. Ook is de teamspirit beleving groot omdat een film alleen gemaakt kan worden door samenwerking binnen de filmcrew(s).

Veel plezier, verbinding, samen communiceren, resultaat, creatieve & hilarische momenten zijn bij Filmteambuilding altijd inbegrepen.

40 - 600 personen

Altijd al willen weten of jij het in je hebt om de nieuwe Robinson te worden? Je hoeft hiervoor helemaal niet naar een onbewoond eiland, dit kan gewoon in jouw stad! Ga nu de strijd aan met je vrienden, collega’s of familie tijdens Expeditie Robinson!

Wat is Expeditie Robinson Strand?
- Strategische en afwisselende proeven
- Professionele begeleiding van de Uitjes en Eten spelleider
- Strijd om de felbegeerde Expeditie Robinson Trofee

Omschrijving programma
Nadat de kampen verdeeld zijn kunnen jullie van start! Ieder kamp ontvangt zjin eigen kleur bandage en vlag. Tijdens de proven gaan jullie de strijd met elkaar aan! De proeven zijn afwisselend en vereisen verschillende vaardigheden. Nadat alle proeven gedaan zijn is het tijd voor de alles beslissende finale. Welk kamp weet zich het snelst te bevrijden van de kettingproef, kraakt diverse codes om als eerst de kluis te openen? Wie wordt de echte Robinson?
Het is ook mogelijk om deze activiteit te combineren met een lunch of diner. 

Waarom kiezen voor Uitjes en Eten?
Wij organiseren al 20 jaar lang bedrijfsuitjes en teamuitjes door heel Nederland en België. Zoals wijzelf altijd graag zeggen: Wij maken blij! Benieuwd naar de ervaringen van groepen die jullie voor zijn gegaan?

15 - 2500 personen

Blokarten (ook wel strandzeilen genoemd) staat garant voor actie op het strand en is toegankelijk voor jong en oud. Of je nu met vrienden, familie, collega’s of een team komt, onder begeleiding van onze ervaren instructeurs rijdt iedereen binnen no-time heen en weer over ons strand aan de Brouwersdam. Liggend, vlak boven de grond, bestuur je de Blokart en scheer je over het strand.
 
Om deze dag compleet te maken sluiten we hem af met een van onze overheerlijke Grill Platter of buffet opties bij ons op het terras kijkend naar de zonsondergang. Het programma is eventueel aan te vullen met andere activiteiten en horecamogelijkheden zoals: kitebuggyen, suppen, beachgames, lunch of borreltijd.

Programma op maat
We kunnen namelijk voor groepen van 10 tot 500 personen programma’s op maat maken, aangepast naar jullie wensen of budget. Komen jullie voor de fun of juist voor een stukje teambuilding? Willen jullie een hele dag vermaakt en gefêteerd worden of alleen even actief uitwaaien op het strand? Het is allemaal mogelijk! Neem contact op voor jullie offerte op maat.

Voorzieningen & locatie
Naast een beachclub met terras hebben we ook ons eigen activiteitencentrum met een informatiebalie, kleedkamers en kluisjes. Ook hebben wij, als één van de weinige beachclubs in Nederland, warme (munt)douches in dit pand. Het is altijd fijn om zand en zout van je af te kunnen spoelen na een dag spelen op de Brouwersdam. 

Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte onderstaand aanvraagformulier in!  

10 - 500 personen

Altijd al willen ervaren hoe het is om deel te nemen aan het bekendste spel van Nederland? Dit is je kans! In samenwerking met mediabedrijf IDTV biedt Uitjesbureau het enige officiële "Wie is de Mol" bedrijfsuitje aan. Een unieke, interactieve ervaring vol spanning, strategie en intrige. Met spectaculaire videobeelden, originele Wie is de Mol muziek, jokers, vrijstellingen en natuurlijk de allesbepalende eindtest. Werk samen, speel tegen elkaar en ontdek wie in jouw team de Mol is!

Een exclusief en officieel stadsspel
Uitjesbureau is het enige evenementenbureau in Nederland dat met goedkeuring van IDTV het spel "Wie is de Mol?" mag organiseren. Dit exclusieve stadsspel is de perfecte activiteit voor bedrijven en groepen die op zoek zijn naar een uitdagend en interactief bedrijfsuitje of teambuilding evenement.

Hoe werkt de game?
Dankzij onze samenwerking met IDTV is er een speciale Wie is de Mol-app ontwikkeld, waarin een bekende acteur de teams begeleidt en uitdaagt. Na ontvangst en een introductie van de presentator gaan de teams, gewapend met een tablet, op pad door een stad naar keuze. Ieder team heeft een Mol, die vooraf is ingelicht en alles zal doen om ongemerkt de pot leeg te spelen. De app registreert alles: de sabotage van de Mol, de prestaties van de teams en de acties van individuele spelers.

Wie is te vertrouwen? Wie speelt het spel slim? Ga je voor de groepswinst of speel je voor je eigen gewin? Herken jij de Mol of word je zelf om de tuin geleid? Aan het einde van het spel volgt de allesbeslissende test, waarin je moet bewijzen hoe goed je de Mol hebt doorzien.

De grote ontknoping
Na een spannende strijd volgt een feestelijke prijsuitreiking, waarin de winnaar en de beste Mol worden bekroond. Tijdens de afsluitende borrel bekijken jullie hilarische foto’s en filmpjes van het spel, en wordt onthuld hoe de Mol te werk is gegaan. Gegarandeerd een onvergetelijke ervaring waarin niets is wat het lijkt!

Wat is inbegrepen?

  • Begeleiding door onze ervaren spelbegeleider(s)
  • Een tablet per team met Wie is de Mol App
  • Beeld en spelmateriaal van hoge kwaliteit
  • Een mini-snack per deelnemer tijdens het spel
  • Een gratis poncho bij een regenbui
  • Een prijsuitreiking voor beste team en Mol
  • Teambuilding en gezonde competitieve teamstrijd


Durf jij de uitdaging aan?
Ervaar zelf de spanning, strategie en sensatie van "Wie is de Mol" en speel deze unieke city game met je collega’s. Vraag nu een vrijblijvende offerte aan en ontdek wie in jouw team de Mol is!

20 - 1000 personen
  • Kwalitatief aanbod van uitjes
  • Direct contact
  • Unieke content van uitjes

Hou je van Holland? Doe de Gek op Holland quiz als teamuitje! De gezelligste ‘ons kent ons’ quiz van Nederland is nu op elke locatie te spelen. Ga de strijd aan met je vrienden of collega’s en leer je eigenheimers kennen! Een super gezellige quizavond, uitermate geschikt voor teambuilding, groepsuitjes of bedrijfsfeesten.

Wat staat je te wachten tijdens de Gek op Holland Quiz? 
Bij ontvangst begin je met een uitgebreide uitleg over het spel. Vervolgens worden de teams samengesteld, zodat je weet met en tegen wie je de strijd aangaat. Na een inleiding met een authentieke Hollandse muzikale kraker gaat het feest beginnen.

De presentatie van de Gek op Holland quiz is in handen van een enthousiaste quizmaster. Hij of zij loodst de teams door een aantal vragenrondes, schattingsrondes en een Hollandse spelling- en een muziekronde. Hou je van Holland, dan kunnen jij en je team dat nu gaan waarmaken!

Vooraf, tijdens of na afloop van de quiz kunt u genieten van een heerlijk diner.

Wij verzorgen dit spel ook in het Engels - Duits of Frans.

Vul voor meer informatie van dit uitje of een vrijblijvende offerte onderstaand aanvraagformulier in!


Nieuwsgierig naar meer van onze spannende teambuilding activiteiten? Klik op het tabblad andere activiteiten van dit bedrijf voor nog veel meer activiteiten. zoals onder andere; Moorddiner, Help! De directeur is ontvoerd, Escape in the city.

6 - 500 personen

Bondgenoten Beleving:
Indoor bedrijfsuitje vol samenwerking, tactiek en competitie.  Stap samen met je collega’s in een spel waar iedere keuze telt. 
Wie vertrouw je? Met wie vorm je een bondje? En wanneer werk je samen of speel je juist voor je eigen winst?

Tijdens Bondgenoten Beleving nemen collega’s het in teams tegen elkaar op in een interactief indoor spelprogramma vol samenwerking, strategie, humor en onverwachte wendingen. De deelnemers vormen bondjes, verdienen punten, sluiten tijdelijke samenwerkingen en proberen elkaar slim af te zijn.

Onder leiding van een enthousiaste spelleider spelen de teams verschillende rondes met quizvragen, fysieke challenges, behendigheidsopdrachten, denkopdrachten, onderhandelings momenten en tactische keuzes. Iedere ronde kan punten, voordelen of belangrijke informatie opleveren voor de finale.

De sfeer is luchtig, de strijd fanatiek en iedereen kan meedoen. Je hoeft niet extreem sportief te zijn, maar je moet wel durven meedenken, bewegen, overleggen en keuzes maken onder druk.

Uiteindelijk draait alles om één vraag: welk bondje speelt het slimst en weet als eerste de kluis te kraken?

Hoe werkt het?
Het spel begint direct bij binnenkomst. De deelnemers worden niet zomaar in teams verdeeld. Tijdens de eerste opdracht verdienen zij hun plek binnen een bondje. Vanaf dat moment begint de strijd.

Ieder bondje krijgt een eigen team plek en speelt meerdere interactieve rondes. Soms strijdt ieder bondje voor zichzelf. Soms moeten bondjes juist samenwerken om extra punten of voordelen te verdienen. Daardoor ontstaat een leuke mix van overleg, tactiek, competitie en humor.

Tijdens het programma draait alles om:

● communiceren en samenwerken
● slim onderhandelen
● strategie bepalen
● creatief denken
● logisch redeneren
● snel schakelen
● keuzes maken onder tijdsdruk

Niet iedere ronde draait om snelheid of kennis. Sommige opdrachten vragen om goede samenwerking. Andere opdrachten zorgen juist voor rivaliteit tussen de bondjes. Daardoor blijft het spel afwisselend, spannend en verrassend tot het einde.

Waarom dit werkt als bedrijfsuitje
Bondgenoten Beleving is meer dan een quiz of standaard teambuilding activiteit. Het programma combineert de energie van een spelshow met de kracht van samenwerking, communicatie en strategie.

Collega’s leren elkaar op een andere manier kennen. Wie neemt de leiding? Wie blijft rustig onder druk? Wie denkt strategisch? Wie is sterk in onderhandelen? En wie blijkt onverwacht de slimste speler van het team?

Doordat het programma bestaat uit verschillende soorten opdrachten, kan iedereen op zijn eigen manier bijdragen. De één is goed in puzzels, de ander in communicatie, snelheid, creativiteit of tactiek.

Dat maakt het programma toegankelijk, fanatiek en geschikt voor vrijwel iedere groep.

Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

15 - 499 personen

Narcos is een Outdoor Escape Game.  Wij hebben een perfecte balans gevonden tussen augmented reality, geo-caching en escape rooms in de buitenlucht.

Samen met je collega's, team of familie in kleine teams  spannende outdoor escape room games spelen. Waar en wanner je maar wilt. Allemaal terwijl je een frisse neus haalt. Doordat dit spel zonder begeleiding kan worden gespeeld, bespaar je enorm op de kosten en ben je flexibel wat betreft locatie en tijdstip van het spel.

Het verhaal
Een aartsvijand van Sherlock heeft gijzelaars verspreid over de stad in hermetisch afgesloten kamers. Bewapend met je eigen mobiele telefoon is het aan jou en je team om zoveel mogelijk raadsels en puzzels op te lossen, gijzelaars te bevrijden en hiermee zo veel mogelijk geld te verdienen.

Spelen in teams
Sherlock wordt gespeeld op je eigen mobiele telefoon of tablet. Nadat je onze app hebt gedownload, creëert deze een dynamisch speelveld rondom, zodat je op elke gewenste locatie het spel kunt spelen. Voor de optimale ervaring zoek je een locatie met veel straatjes en steegjes. Een stadscentrum is perfect om de omgeving te verkennen op een unieke manier.

Ondersteunde apparaten
Iedereen met een Apple of Android toestel kan het spel spelen. Zowel mobiele telefoons als tablets worden ondersteund. Deze toestellen dienen minimaal een databundel van minimaal 500MB te hebben.

Prijzen
Sherlock is te spelen vanaf 4 personen De basisprijs van het spel ligt op 14,95 euro per speler. Teams bestaan uit ongeveer 3 of 4 personen, maar meer is natuurlijk ook mogelijk. We hanteren staffelkortingen bij grote groepen. Neem contact met ons op voor een heldere prijsopgave.

Aantal teams
Het spel is te spelen door enorm grote groepen die verdeeld in kleine teams tegen elkaar kunnen spelen.

Locatie
Deze spannende outdoor game wordt gespeeld in de buitenlucht. Het spel is op elke locatie ter wereld te spelen op elk moment dat het jullie uitkomt.

4 - 1000 personen

Hippe incentive bestemming op korte afstand van ons land. Berlijn met de Brandenburgertor, de Gendarmen markt, het Joods gedenkmonument, de Trabantjes, de parken, de machtige Reichstag en natuurlijk de rivier de Spree waar je heerlijk kunt relaxen op 1 van de terrassen.

Berlijn ligt op de grens van het vroegere Oost en West Duitsland. Op ruimt een uur vliegen van Amsterdam. Het is een wereldstad die bestaat uit diverse kernen waardoor het erg ruim oogt en opgezet is. Tevens is er veel plaats voor groen in de stad. Diverse mooie parken waaronder het grote park Tiergarten geven de stad kleur en ontspanning.

 De stad in Europa die het meest in beweging is, Berlijn. Een prachtige mix van toerisme, geschiedenis, start ups, kunst en musea.Tel daarbij de vele mooie gebouwen, parken, goede hotels en restaurants en daar is de voedingsbodem voor een voortreffelijke incentive en/of meetinglocatie. 

Vul voor meer informatie of een vrijblijvend voorstel voor een paar dagen Berlijn het aanvraagformulier in!

10 - 200 personen

Weet jij de meeste kamers te kraken in Escape the City?
Escape the City is een uitdagende outdoor escape game waarin je samen met je team zo veel mogelijk puzzels oplost om virtuele kamers te openen. Dr. Crypto heeft op verschillende plekken in de stad mensen vastgezet die jullie moeten zien te bevrijden. De klok tikt genadeloos door! Kunnen jullie de raadsels kraken voordat de tijd om is?

Verzamel aanwijzingen, los cryptische raadsels en uitdagende puzzels op, werk samen of daag elkaar uit in een spannende race tegen de klok. Ideaal voor vriendengroepen, bedrijfsuitjes, families of als teambuildingactiviteit.

Zo werkt het:
Het bevrijden van de gijzelaars gaat natuurlijk niet zonder slag of stoot. Ga samen met je team  (of in meerdere teams tegen elkaar) op pad met je eigen telefoon en de speciale spel-app. Je bezoekt virtuele locaties in jouw gekozen stad en ontdekt waar Dr. Crypto de mensen vasthoudt. Elke kamer vraagt om slimme oplossingen en het juiste teamwork om deze te kunnen kraken. Los de raadsels binnen anderhalf uur op om zo veel mogelijk mensen te bevrijden. Welk team bevrijdt de meeste mensen en scoort het hoogste bedrag?

Extra uitdaging:

  • Ontcijfer de kamer-code binnen 15 minuten en verdien bonusgeld.
  • Kom je er niet uit? Koop een hint (maar let op: foute antwoorden kosten geld!).


Voorbeeld Dagindeling. We kunnen de tijden geheel naar wens aanpassen.

14.30 – 15.00 Aankomst met een drankje, uitleg programma
15.00 – 16.30 Spel Escape the City
16.30 – 17.00 Einde spel, napraten onder het genot van een drankje

Inclusief

  • Professionele begeleiding
  • Gebruik materialen
  • Foto's
  • Prijs winnende team
  • Eventuele catering

NIEUW!! Doe het zelf arrangement
Uitje organiseren maar te maken met een beperkt budget? Dan biedt een doe-het-zelf spel de uitkomst. Doe-het-zelf spellen zijn uitjes die je speelt met je eigen smartphone en zonder spelleider. Op deze manier kan je al een uitje organiseren voor 17,50 per persoon.

6 - 400 personen

Stap in de wereld van een privédetective en ga samen met jouw team in de stad opzoek naar aanwijzingen om de dader van de moord te achterhalen. Wie heeft de moord gepleegd en wat was de aanleiding hiervoor? Welk team lost deze moord het snelste op?

Wat is The Murder Game
-
Een app activiteit via de Uitjes en Eten app met begeleiding op afstand
- In verschillende teams gaan jullie opzoek naar de juiste dader
- Geniet van spanning en sensatie tijdens het oplossen van verschillende raadsels en puzzels

Omschrijving programma
Wanneer jullie zijn ingelogd in de Uitjes en Eten app kunnen jullie gelijk aan de slag! Via de app verschijnen er opdrachten, vragen en hotspots op de plattegrond van de stad waarmee jullie aanwijzingen kunnen verzamelen. Welk team weet de meeste details van de moord te ontrafelen? En wie is uiteindelijk de moordenaar?
Het is ook mogelijk om deze activiteit te combineren met een lunch of diner. 

Waarom kiezen voor Uitjes en Eten?
Wij organiseren al 20 jaar lang bedrijfsuitjes en teamuitjes door heel Nederland en België. Zoals wijzelf altijd graag zeggen: Wij maken blij! Benieuwd naar de ervaringen van groepen die jullie voor zijn gegaan?

8 - 2500 personen

Holland Tour Guides nodigt u uit om uw favoriete stad eens op een andere manier te bekijken. Dit arrangement zit vol met fotografische opdrachten. Daarnaast geniet u van een heerlijk drie gangen diner in drie verschillende restaurants. 

Heerlijk dineren en ondertussen leuke foto´s nemen van de stad. Uw gezelschap wordt opgedeeld in verschillende teams of koppels en elk team krijgt zijn eigen fotocamera en opdrachtboekje mee en niet te vergeten een overzichtelijke routekaart. U loopt de route en staat af en toe even stil bij een mooi monument voor een kiekje. Tussen de bedrijven door eet u heerlijke gerechten bij steeds een nieuw restaurant.

In het laatste restaurant bepaalt onze jury welk team de foto-opdrachten het beste heeft uitgevoerd. Na afloop sturen wij u een CD op met alle foto´s die u deze avond heeft geproduceerd. Een leuke herinnering aan een heerlijke avond. Proost!

Programma-indicatie:
18.00 - 19.00 Voorgerecht
19.00 - 20.00 Get the Picture deel 1
20.00 - 21.00 Hoofdgerecht
21.00 - 22.00 Get the Picture deel 2
22.00 - 23.00 Nagerecht

Prijs:
10 - 19 personen € 69,50 p.p. excl. BTW
20 - 29 personen € 64,50 p.p. excl. BTW
30 - 39 personen € 62,50 p.p. excl. BTW
Vanaf 40 personen: € 59,50 p.p. excl. BTW


Afhankelijk van het minimaal aantal deelnemers berekenen wij de minimale prijs voor dit evenement. U kunt altijd voor minder personen boeken als u bereid bent om de minimale prijs te betalen.

Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

10 - 500 personen

Laat u uitdagen door uw collegea of vrienden voor een duel. Er wordt geschermd met een sabel of een degen. Het is de bedoeling om je tegenstander te raken zonder zelf geraakt te worden. Eén ding is vrijwel zeker, na deze clinic bent u geraakt door deze spannende sport. Schermen is een zeer veilige sport die uitstekend geschikt is voor mannen en vrouwen, jong of oud. Een ieder kan op zijn eigen niveau meedoen. 

Deze clinic wordt desgewenst op locatie gegeven door Maître Ad van der Weg. Ad heeft een zeer ruime ervaring in het geven van schermlessen en clinics. Hij is in het bezit van het hoogste internationale diploma en was jarenlang bondscoach Schermen van het Nationale Moderne 5 kampteam. Verder was hij Hoofd Opleidingen van de Koninklijke Nederlandse Schermbond. Wij werken uitsluitend met gediplomeerde schermleraren.
Nieuw: het is nu ook mogelijk om te schermen met een elektronische aanwijsapparaten.

Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

1 - 60 personen

Over deze pagina

Een geslaagd bedrijfsuitje zorgt voor verbinding, energie en nieuwe inspiratie binnen het team. Of je nu een gezellige middag met collega's plant of een actieve teambuildingdag organiseert, op WegmetdeBaas.nl vind je talloze opties voor elke smaak, elk seizoen en elk budget.

We hebben een handige Top 10 bedrijfsuitjes samengesteld met de meest gekozen soorten uitjes. Van binnen tot buiten, van strand tot stad – dit zijn dé tips voor een onvergetelijke dag:

  1. Teambuilding op het water – Denk aan suppen, sloepvaren of een zeiltocht.

  2. Workshops binnen – Creatief, culinair of muzikaal, alles kan.

  3. Escape rooms en games – Ideaal voor samenwerken onder druk.

  4. Outdoor survival of obstacle runs – Fysiek en uitdagend.

  5. Strandactiviteiten – Van beachvolleybal tot zandsculpturen maken.

  6. Citygames en speurtochten – Ontdek samen een stad op een originele manier.

  7. Kookworkshops of dinerspellen – Smakelijk en gezellig.

  8. Indoor activiteiten – Denk aan bowlen, karten of virtual reality.

  9. Sportieve uitjes – Zoals kickboksclinics of mountainbiken.

  10. Trainingen met fun-factor – Leren en plezier combineren, van communicatie tot leiderschap.

Of je nu kiest voor een actieve dag in de natuur, een ontspannen borrel aan zee of een creatieve workshop in de stad – bij WegmetdeBaas.nl helpen we je op weg. Gebruik de filters en inspiratiepagina’s om snel het uitje te vinden dat bij jullie past.

Plan vandaag nog een bedrijfsuitje waar iedereen over napraat.