Teamuitjes in Capelle aan den IJssel - WegmetdeBaas

Filteren

Filters

Kerst- en Eindejaarsuitjes 2026
Activiteiten: Spel & Ontspanning
Citygames & Beachgames
Topkeuze: Sportief & Actief
Kookworkshop & meer
Inspirerende Creatieve uitjes
Verbindende Teambuilding activiteiten
Eten, Drinken, & Feesten
Onvergetelijke Incentives/ buitenlandse reizen
Online
Zoekwoord
Zoekwoord
Gebied
Personen 0+
0
0
500
0500+
376 uitjes gevonden gevonden gebaseerd op de volgende filters
  • Plaats, regio of provincie: Capelle aan den IJssel
  • Zoekwoord: team
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Expeditie Robinson is een uniek en super leuk actief programma.  De grote groep wordt verdeeld in teams. Elk team strijd om de titel: Team Expeditie Robinson van het jaar, bezegeld met champagne / bubbels. 

    Ons programma is geschikt voor zowel de 'doeners’ en ‘actieve'-personen, de 'denkers', als voor de (op dit moment) 'niet-zo-pro-actieve' personen. Elk team heeft daar een mooie mix van. Een goede mix is fijn want in een tijdsbestek passeren een aantal unieke en stuk voor stuk leuke survival opdrachten (met een knipoog natuurlijk).

    • creatieve challenges
    • behendigheid challenges
    • kennis en inzicht challenges 

    Het evenement is inclusief een super leuk, uitgebreid video- en foto logboek van de expeditie en de grote groepsfoto.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    10 - 100 personen

    In deze Muzikale Teambuildingsworkshop gaan jullie lekker samen zingen en swingen! 
    Ervaar de verbindende kracht van samen zingen en muziek maken en leer je collega’s op een andere, verrassende manier kennen!

    Dit krijgen jullie op de Muzikale Teambuilding:

    • Samenspel en samenzang
    • Mooie liedjes
    • Even uit je normale teamrol komen
    • Nog beter leren luisteren naar elkaar
    • Versterking van je teamspirit en binding
    • En vooral: veel vrolijkheid en plezier, want samen zingen is leuk!

    Dit is hoe het werkt:

    • Bij binnenkomst pakken jullie een drankje, terwijl de pianist vast wat speelt.
    • Met een aansprekend verhaal neem ik jullie mee in de wereld van de muziek.
    • Vervolgens doen we een warming up van het lichaam en de stembanden.
    • Daarna gaan we lekker swingen en zingen op meerdere liedjes.
    • Sommige liedjes gaan we zelfs meerstemmig maken. Ja, dat kunnen jullie!
    • Het gaat er niet om hoe goed je kunt zingen, wel om het plezier in de muziek.
    • Zingen iets te spannend voor jou? Neuriën mag ook. Of je pakt de tamboerijn.
    • Jullie leren echt naar elkaar luisteren, één geheel te vormen. Hoe beter de samenwerking, hoe beter het klinkt!  

    Muziek maken en zingen is goed voor de teambuilding? Hoe dan?
    Samen muziek maken en zingen doet wonderen voor je team! Iedereen heeft zijn eigen stem of partij, maar pas als je echt samenwerkt, klink je goed en gaat het swingen. Niet voor niets zeggen we dat muzikanten die al jaren samen op het podium staan,  op elkaar zijn ‘ingespeeld’. Zo werkt het ook in teams: door samen muziek te maken, ga je elkaar beter begrijpen en heb je meer verbinding met elkaar.

    Je hoeft niet muzikaal te zijn of goed te kunnen zingen!
    We gaan vooral veel plezier maken! Kijk maar naar het filmpje waar je een team samen het liedje ‘Let the sunshine in’ ziet zingen.

    Leuk als bedrijfsuitje/ teamuitje! 
    Ik verzorg al jaren Muzikale Teambuildingsessies. Tientallen teams hebben al ervaren hoe leuk dat is: : van teams van UWV, de SVB, de Onderwijsraad, het RIVM, teams van leraren en handhavers tot de top van een ministerie. Ik krijg iedereen samen aan het zingen en swingen! 

    Bel ons voor meer informatie of vul het aanvraagformulier in voor een vrijblijvende offerte!

    6 - 40 personen

    Hitstar Bingo knalt je avond in met een muzikale rollercoaster vol spanning, fun en meezingers! Geef het rad een flinke zwieper en ontdek welke uitdaging op je wacht. Ga je voor het decennium, raad je het lied, of durf je te gokken of het lied langer of korter is dan 3 minuten en 30 seconden? Eén ding is zeker: stilzitten is geen optie!

    Hitstar Bingo knalt je avond in met een muzikale rollercoaster vol spanning, fun en meezingers! Geef het rad een flinke zwieper en ontdek welke uitdaging op je wacht. Ga je voor het decennium, raad je het lied, of durf je te gokken of het lied langer of korter is dan 3 minuten en 30 seconden? Eén ding is zeker: stilzitten is geen optie! 

    Maar... er is nog een twist! Extra rondes geven jou en je team de kans om bonuspunten te scoren. Hoe beter jullie samenwerken, hoe groter de overwinning!

    Draai, luister, schreeuw het uit en scoor je punten. Hitstar Bingo is het ultieme spel voor muziekfanaten en spelletjesliefhebbers!

    Voorafgaand of aansluitend kunt u ook genieten van een heerlijk diner.

    Uiteraard is dit spel ook op uw eigen locatie te spelen.
    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    6 - 500 personen

    Verras Jouw Team met een Cocktail Workshop Bedrijfsuitje!

    Zin in een gezellig en smaakvol bedrijfsuitje? Stap in de wereld van mixologie met onze cocktail workshop! Deze workshop is perfect voor teams die op zoek zijn naar een leuke, interactieve activiteit waarbij samenwerken en creativiteit centraal staan.

    Wat Kun Je Verwachten?

    • Leer van de Experts: Onder begeleiding van ervaren bartenders leren jullie de fijne kneepjes van het cocktail maken.
    • Populaire Cocktails: We focussen op bekende cocktails zoals Mojito, Sex on the Beach en Pornstar Martini. Plus, de mogelijkheid om eigen favorieten te mixen.
    • Non-alcoholische Opties: Niet iedereen drinkt alcohol? Geen probleem! We bieden ook heerlijke alcoholvrije cocktails aan.
    • Hands-on Ervaring: Elke deelnemer krijgt de kans om zelf cocktails te mixen en te proeven.

    Waarom Onze Workshop Kiezen?

    • Teambuilding met een Twist: Samen cocktails maken bevordert de samenwerking en is een geweldige ijsbreker.
    • Creatief en Leerzaam: Ontdek nieuwe smaken en combinaties en laat je creativiteit de vrije loop.
    • Voor Iedereen Toegankelijk: Of je nu een beginnende of ervaren cocktailmaker bent, deze workshop is geschikt voor alle niveaus.
    • Flexibele Organisatie: Wij passen de workshop aan jullie wensen aan, of het nu op jullie locatie is of op een van onze sfeervolle locaties.

    Maak van jullie bedrijfsuitje een onvergetelijke ervaring met onze cocktail workshop. Het is niet alleen ontspannend en gezellig, maar ook een perfecte manier om elkaar op een andere manier te leren kennen. Geïnteresseerd? Neem contact op en we bespreken graag de mogelijkheden voor een op maat gemaakte cocktailervaring!

    10 - 3000 personen

    Ontdek de omgeving op een leuke en milieuvriendelijke manier! Heerlijk in de buitenlucht gaan jullie opzoek naar leukste verborgen plekjes in de omgeving, klik zoveel mogelijk foto opdrachten om uiteindelijk met de trofee naar huis te gaan!

    Wat is E-chopper tour
    - Professionele begeleiding gedurende de gehele dag
    - Gebruik van E-chopper en de speciaal ontwikkelde Uitjes en Eten app
    - Trofee voor het winnende team

    Omschrijving programma
    Vol enthousiasme worden jullie ontvangen door de begeleider worden jullie ontvangen door de begeleider van Uitjes en Eten. Vervolgens worden jullie verdeeld in verschillende teams. Ieder team ontvangt een unieke inlogcode voor de Uitjes en Eten app. Hierin vinden jullie een routebeschrijving, plattegrond, klikopdrachten en de uitdagende ‘tussendoorklikjes’.
    Het is ook mogelijk om deze activiteit te combineren met een lunch of diner. 

    Waarom kiezen voor Uitjes en Eten?
    Wij organiseren al 20 jaar lang bedrijfsuitjes en teamuitjes door heel Nederland en België. Zoals wijzelf altijd graag zeggen: Wij maken blij! Benieuwd naar de ervaringen van groepen die jullie voor zijn gegaan?

    8 - 2500 personen

    Sherlock: los samen het moordmysterie op

    Een jonge vrouw wordt dood in het water gevonden. De dader is spoorloos en het onderzoek zit muurvast. In Sherlock gaan jullie als rechercheurs de stad in om bewijsmateriaal te verzamelen, getuigen te ondervragen en de dader te ontmaskeren.

    Waarom Sherlock?

    • Spannend moordmysterie vol puzzels en opdrachten
    • Zelf te organiseren, geen spelleider op locatie nodig
    • Teams van 2 tot 6 personen
    • Geschikt voor kleine én grote groepen
    • Te spelen met je eigen smartphone
    • Circa 90 minuten speeltijd
    • Vanaf 9,83 per persoon

    Hoe werkt het?

    Via de mobiele spel-app gaan jullie op onderzoek uit. Op de kaart in de app verschijnen locaties waar jullie bewijs verzamelen en er stap voor stap achter komen wie de dader is en welk moordwapen er gebruikt is.

    Verdien extra punten met creatieve foto opdrachten, zoals het nabootsen van de crime scene.

    Spelen jullie met meerdere teams? Ga dan de strijd aan en speel in meerdere teams tegen elkaar. Welk team lost dit moordmysterie binnen de tijd op?

    Inclusief

    • Begeleiding op afstand
    • Spelgebied op maat
    • Gebruik van de mobiele spel-app
    • Uitleg en spelinstructies
    • Direct na afloop de uitslag
    • Gratis digitaal fotoalbum

    Zelf organiseren, direct voordeliger

    Voor Sherlock is geen begeleiding op locatie nodig. Jullie ontvangen vooraf alles wat nodig is, verdelen zelf de teams en starten wanneer het jullie uitkomt. Zo organiseer je eenvoudig een spannend teamuitje, bedrijfsuitje of groepsuitje waarbij samenwerken, speuren en competitie centraal staan.

    6 - 700 personen

    De stad is jullie speelveld. Bereid je voor op tikkertje zoals jullie het nog nooit hebben gespeeld. Ieder team heeft een eigen honk en probeert het Thuishonk van de tegenstanders te ontdekken door middel van raadsels en cryptische aanwijzingen. Speur de straten en pleinen af, op zoek naar mogelijkheden om de tegenstanders te foto-tikken. Maar juich niet te vroeg, want de andere teams zijn op jacht naar… jullie!

    Alle teams strijden tegen elkaar. Om de meeste honken te veroveren en om zoveel mogelijk andere teams te foto-tikken.  Jullie spelen het spel in teams, maar houden voortdurend contact met elkaar via de chat. Voor je het weet, verschijnt er een foto van jezelf op de groepsapp en weet je dat je weer getikt bent…

    Op een locatie naar keuze worden de teams gevormd en krijgen jullie een uitgebreide speluitleg. Per team krijgen jullie gekleurde tasjes waaraan ieder team duidelijk te herkennen. In de tasjes zit een kaart van de stad, een speluitleg en diverse attributen die jullie gaan helpen om alle raadsels op te lossen.

    Spanning, achtervolgingen en uitdagende opdrachten. Dit is X-treme Foto Tikkertje en niemand gaat vrijuit!

    Aan het eind van de dag kijken we welk team de meeste opdrachten heeft voltooid en wie zich het winnende team mag noemen.

    Neem gerust contact met ons op, wij vertellen u er graag meer over!

    Programma voorstel

    14:00 - 14:15       Verzamelen op een locatie in het centrum van de stad
    14:15 - 15:30       Speluitleg en verdeling van de teams
    14:30 - 16:45       Het spel: Extreme Foto Tikkertje!
    16:45 - 17:00       Verzamelen, prijsuitreiking en afsluiting

    Inbegrepen

    • In elke stad mogelijk
    • Enthousiaste spelbegeleiding
    • Uitdagende raadsels en opdrachten
    • Originele prijs voor de winnaars

    Optioneel

    • Opstarten bij een horeca locatie
    • Mogelijkheid zelf iets aan de tasjes toe te voegen
    • Combineren met andere activiteiten
    • Engelstalige raadsels/spelleiding
    • Speciale wensen? Laat het ons weten
    15 - 200 personen
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Laser Kleiduifschieten is in principe het zelfde als het echte kleiduifschieten. Er wordt geschoten met echte jachtgeweren die omgebouwd zijn tot lasergun op plastic kleiduiven die met 180 km per uur door de lucht geschoten worden. Deze discs schieten we niet kapot en kunnen hergebruikt worden. Hierdoor is deze activiteit erg milieuvriendelijk en op bijna elke wenste locatie in Nederland uit te voeren.

    Helemaal uniek is het laser kleiduifschieten by night! De kleiduiven vliegen als kleine lichtgevende ufootjes voor de lucht!

    Laser Kleiduifschieten kan ook erg goed gecombineerd worden met één van onze andere teambuilding activiteiten op locatie zoals bijvoorbeeld onze Wighland Games of het Handboogschieten. 

    U kunt voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het formulier invullen.

    10 - 300 personen

    Hitster – Teambuilding Edition
    Het muzikale teamuitje vol energie, samenwerking en hilariteit!

    Ben je op zoek naar een origineel en dynamisch bedrijfsuitje waarin muziek, plezier én teambuilding centraal staan? Met de Hitster – Teambuilding Edition beleef je samen met collega’s een onvergetelijke middag of avond vol hits, verrassende uitdagingen en heel veel gezelligheid.

    Hitster is een volledig verzorgd teamspel, geïnspireerd op het populaire gezelschapsspel. In teams van maximaal vijf personen gaan collega’s de muzikale strijd met elkaar aan. Geen zorgen als je geen muziekkenner bent – meezingen helpt ook!

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    20 - 250 personen

    Escape City is een spel waarin jullie in teams anderhalf uur de tijd hebben om te ontsnappen uit de stad. Dit doe je door raadsels en puzzels op te lossen. Voor je aan het spel begint krijgt elk team een tablet en een escape bag. Tijdens het spel zijn jullie voortdurend in contact met de game master. Hij houdt jullie goed in de gaten en stelt je gedurende het spel vragen om je sneller te helpen ontsnappen. Daarnaast geeft hij je ook tips en let op: deze kunnen onverwachts en uit alle hoeken komen.

    Het spel is in grote en kleine groepen te spelen en is voor jong en oud. Of je het nu als teamuitje, familiedag of met vrienden speelt. Het uitje is zeer geschikt voor allerlei gelegenheden.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    11 - 250 personen

    Dé ultieme kerstactiviteit waarbij muziek, gezelligheid en competitie samenkomen.

    Vergeet saaie bingo… dit is muziekbingo.

    Geen cijfers, maar de grootste hits; van foute kerstklassiekers tot keiharde meezingers. Hoor je jouw nummer? Afstrepen… en gáán!

    Binnen no-time zit de sfeer erin: zingen, lachen, losgaan en ondertussen strijden voor leuke prijzen.

    • Perfect voor: kerstborrel, bedrijfsfeest of teamuitje
    • Inclusief: gegarandeerde gezelligheid en volle energie
    • Optioneel: prijzen, afterparty, fotograaf

    Geen winnaar? Geen probleem. Iedereen gaat naar huis met een glimlach.

    Door heel Nederland & België op jullie locatie.
    Heb je geen locatie? Neem dan contact met ons op om te kijken of we binnen jullie budget een all-in voorstel kunnen maken voor de activiteit incl locatie, eten en drinken.

    Boek nu en maak van jullie kerstfeest iets waar nog lang over nagepraat wordt.

     Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in. 

    25 - 150 personen

    De Alleskunner – Dé Activiteit van 2026!

    Ben jij een echte allrounder? Ontdek het tijdens De Alleskunner – de ultieme strijd waarin deelnemers hun veelzijdigheid, snelheid en creativiteit moeten bewijzen. Deze activiteit is een combinatie van hilarische spellen, uitdagende opdrachten en verrassende tests waarin alleen de echte alleskunner overeind blijft.

    Wie houdt het hoofd koel, scoort het best en blijft tot het einde in de race? Die mag zichzelf met trots de enige echte Alleskunner noemen, een titel waar je nog lang over zult napraten bij het koffiezetapparaat!

    Waarom Kiezen voor De Alleskunner?

    De Alleskunner is een spannende en dynamische activiteit, ideaal voor elk soort gezelschap. Of het nu gaat om een bedrijfsuitje, vrijgezellenfeest of schooluitje, deze activiteit zorgt gegarandeerd voor actie, plezier en competitie.

    ✅ Geschikt voor teambuildingactiviteiten
    ✅ Zowel indoor als outdoor te spelen
    ✅ Op locatie door heel Nederland mogelijk
    ✅ Perfect voor grote én kleine groepen
    ✅ Vol humor, uitdaging en energie

    Hoe Werkt De Alleskunner?
    Tijdens De Alleskunner strijden deelnemers individueel tegen elkaar in een reeks korte, grappige en uitdagende opdrachten. Denk aan precisiespellen, snelheidsproeven en creatieve uitdagingen die steeds moeilijker worden.

    Wie kan er het beste bowlen, blikschieten of de snelste puzzel oplossen? Iedere ronde valt iemand af, totdat er één winnaar overblijft. In het bloedstollende finalespel wordt duidelijk wie het meeste talent, inzicht en doorzettingsvermogen heeft – en dus de titel Alleskunner van de dag verdient!

    De Alleskunner – De Perfecte Mix van Competitie en Fun
    Of je nu binnen of buiten speelt, De Alleskunner is altijd een succes. Het is een originele manier om collega’s, vrienden of klasgenoten uit te dagen en samen een dag vol hilariteit, spanning en samenwerking te beleven.

    Ben jij klaar om te bewijzen dat jij écht alles kunt? Schrijf je in voor De Alleskunner en ontdek wie van jullie de ware allround kampioen is!

    10 - 1000 personen

    Het Wie is de Rat Diner van Holland Tour Guides is het ultieme vermaak voor vrienden, familie en collega's. Wij combineren de leukste uitdagingen met een voortreffelijk 3-gangen diner in drie verschillende restaurants. Dit spelprogramma inclusief 3-gangen diner is te boeken in diverse steden in heel Nederland en versterkt in hoge mate de teambuilding. 

    Wie is de Rat is een avonturenspel waarbij u in teams verschillende uitdagingen moet aangaan. Jullie spelen verschillende spelrondes waarbij u verschillende vragen moet zien te beantwoorden. Voordat jullie op pad gaan voorzien wij elk team van een Rat die moet proberen om uw team volledig lam te leggen en uw inzet te saboteren.

    Het spel wordt gespeeld in verschillende rondes met tussendoor bezoekjes aan drie verschillende restaurants waar u een heerlijk gerecht voorgeschoteld krijgt. Uiteraard zult u na afloop (en vooral ook tijdens het spel) moeten raden wie van u die Rat nou eigenlijk is. Het beste team dat ondanks de fratsen van die Rat toch alle uitdagingen succesvol heeft afgerond, krijgt evenals de meest doeltreffende Rat een prachtige prijs als bekroning op al het werk.

    Programma-indicatie:
    18.00 - 19.00 Voorgerecht
    19.00 - 20.00 Wie is de Rat deel 1
    20.00 - 21.00 Hoofdgerecht
    21.00 - 22.00 Wie is de Rat deel 2
    22.00 - 23.00 Dessert

    Prijs:
    10 - 19 personen: € 66,50 p.p. excl. BTW
    20 - 29 personen: € 64,50 p.p. excl. BTW
    30 - 39 personen: € 62,50 p.p. excl. BTW
    Vanaf 40 personen: € 59,50 p.p. excl. BTW

    Inclusief:
    - Begeleiding
    - Uitgebreide 3-gangen diner in drie verschillende restaurants
    - Teambuilding
    - Materiaal
    - Prijs voor het beste team en de slimste Rat
    - Te boeken op de door u gewenste dag of tijdstip!

    Komt u niet aan het minimale aantal deelnemers? Als u bereid bent voor het minimale aantal te betalen, kunt u ook gewoon voor minder personen boeken!

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    10 - 500 personen

    Hitster – Het muzikale bedrijfsuitje vol competitie en hilariteit
    Bent u op zoek naar een gezellig bedrijfsuitje waarbij muziek, competitie en teamwork samenkomen? Tijdens Hitster – Teambuilding Edition nemen teams het tegen elkaar op in een interactieve muziekgame vol herkenbare hits, verrassende mini-games en fanatieke discussies. Van guilty pleasures tot de grootste klassiekers: iedereen kent wel nummers die het verschil kunnen maken. Daardoor is Hitster niet alleen een leuke muziekquiz, maar vooral een actief teamspel waarbij samenwerken minstens zo belangrijk is als muziekkennis.

    Zo verloopt het programma
    Na een korte introductie worden de teams gevormd en start de eerste speelronde. Samen proberen jullie bekende nummers op de juiste plek in de tijdlijn te plaatsen. Tijdens het spel wisselen muzikale rondes zich af met verrassende mini-games. Met speciale Hitster Tokens kunnen teams strategisch ingrijpen en elkaar dwarsbomen, waardoor de spanning tot het einde hoog blijft. Na meerdere speelrondes volgt een feestelijke finale waarin duidelijk wordt welk team de meeste muzikale kennis én het beste tactische inzicht heeft.

    Waarom Hitster zo leuk is
    Hitster brengt collega's op een ontspannen manier met elkaar in contact. Herkenbare muziek zorgt direct voor gesprekken, herinneringen en veel gelach aan tafel. Doordat niet alleen muziekkennis telt, maar ook samenwerking, strategie en de mini-games, blijft het programma verrassend en geschikt voor een brede doelgroep.

    Mogelijkheden & locaties
    Hitster duurt ongeveer 2,5 uur en wordt gespeeld in teams van vier tot vijf personen. Het programma kan worden georganiseerd in een restaurant, horecalocatie, bedrijfskantine of andere geschikte binnenlocatie. Dankzij professionele spelbegeleiding, licht, geluid en een sfeervolle aankleding ontstaat een complete gameshow-beleving. Het programma is uitstekend te combineren met een lunch, borrel of diner en kan volledig worden aangepast aan de groepsgrootte, gewenste duur en het beschikbare budget.

    Vraag vrijblijvend een offerte aan en ontdek welk team de ultieme Hitster van uw organisatie wordt!

    24 - 250 personen

    Word een echte Mopperexpert tijdens deze hilarische workshop!
    Mopperen… we zijn er in Nederland stiekem best goed in. Over het weer, files, vergaderingen die een mailtje hadden kunnen zijn, noem het maar op.

    Maar mopperen hoeft helemaal niet negatief te zijn. Sterker nog: het kan juist zorgen voor nieuwe inzichten, herkenning en meer verbinding binnen een team. Wat is de zin en onzin van ons moppergedrag, wanneer is het negatief, wanneer lucht het op. We staan er bij stil in deze workshop. 

    Tijdens deze interactieve Mopperworkshop gooien we alle remmen los en gaan we samen op een speelse manier aan de slag met ons eigen moppergedrag. Met humor, herkenbare situaties en een flinke knipoog ontdekken jullie hoe klagen zelfs kan bijdragen aan positiviteit, verandering en beter teamwork.

    Na afloop:

    1. Herkent het team elkaars mopperkwaliteiten
    2. Gaat iedereen naar huis met een persoonlijke ‘Top 5 of 3 Moppers’
    3. Is er meer inzicht in het effect van moppergedrag
    4. Wordt mopperen ingezet als krachtig middel binnen samenwerking en communicatie

    Deze workshop is ook perfect te combineren met een Lachworkshop, bijvoorbeeld vooraf als energieke opener of juist achteraf als vrolijke afsluiter van de dag.

    Daarnaast wordt er graag meegedacht catering voor of na de workshop, zodat het complete uitje helemaal aansluit bij jullie team.

    Meer weten of vrijblijvend een offerte aanvragen? Vul hieronder het formulier in!

    6 - 50 personen

    Over deze pagina

    Teamuitjes in Capelle aan den IJssel

    Op zoek naar een leuk teamuitje in Capelle aan den IJssel? Op WegmetdeBaas vinden jullie eenvoudig de leukste activiteiten voor collega's, teams en bedrijven. Of jullie nu op zoek zijn naar een actief teamuitje met teambuilding in Capelle aan den IJssel, een creatieve workshop, een gezellige kookworkshop of juist een ontspannen dagje uit, op WegmetdeBaas staat een groot aanbod aan teamuitjes in Capelle aan den IJssel overzichtelijk bij elkaar. Vergelijk de mogelijkheden en kies het teamuitje in Capelle aan den IJssel dat het beste past bij jullie team.

    Een goed teamuitje is meer dan alleen een leuke dag. Samen een activiteit ondernemen zorgt voor betere samenwerking, meer onderling vertrouwen en vooral veel plezier. Collega's leren elkaar op een andere manier kennen, wat vaak ook op de werkvloer zijn voordelen heeft. Of je nu een klein team hebt of een bedrijfsuitje organiseert voor een grote groep, er is altijd een passend teamuitje te vinden.

    Veelgestelde vragen over teamuitjes in Capelle aan den IJssel

    Wat is een leuk teamuitje in Capelle aan den IJssel?

    Dat hangt af van jullie wensen. Populaire keuzes zijn escape rooms, citygames, e-chopper tours, kookworkshops, outdoor activiteiten, quizzen, boottochten en creatieve workshops. Op WegmetdeBaas kunnen jullie eenvoudig verschillende teamuitjes vergelijken.

    Welk teamuitje is geschikt voor teambuilding in Capelle aan den IJssel?

    Activiteiten waarbij samenwerken centraal staat zijn ideaal voor teambuilding. Denk aan een escape game, een puzzeltocht, een kookworkshop, Expeditie Robinson of een teamchallenge. Deze uitjes versterken de samenwerking én zorgen voor veel plezier.

    Wat kost een teamuitje in Capelle aan den IJssel?

    De prijs verschilt per activiteit, groepsgrootte en eventuele arrangementen. Op WegmetdeBaas vinden jullie teamuitjes in vrijwel iedere prijsklasse, zodat er altijd een passende keuze is.

    Kan ik een teamuitje in Capelle aan den IJssel combineren met eten of een borrel?

    Ja. Veel aanbieders bieden complete arrangementen aan inclusief lunch, diner, barbecue of borrel. Zo maken jullie er eenvoudig een volledig verzorgd teamuitje van.

    Hoe vind ik het beste teamuitje in Capelle aan den IJssel?

    Gebruik de handige filters op WegmetdeBaas om te zoeken op locatie, groepsgrootte, categorie en budget. Zo vinden jullie snel het teamuitje dat perfect aansluit bij jullie wensen.

    Waarom kiezen voor WegmetdeBaas?

    • Groot aanbod aan teamuitjes in Capelle aan den IJssel
    • Voor kleine én grote groepen
    • Binnen- en buitenactiviteiten
    • Geschikt voor ieder budget
    • Eenvoudig vergelijken en direct offertes aanvragen

    Of jullie nu op zoek zijn naar een sportief, creatief, culinair of ontspannen teamuitje in Capelle aan den IJssel, op WegmetdeBaas vinden jullie snel de leukste mogelijkheden. Vergelijk het aanbod, vraag vrijblijvend offertes aan en organiseer een teamuitje waar nog lang over wordt nagepraat.

    WegmetdeBaas is dé website voor het zoeken, vergelijken en boeken van de leukste teamuitjes, bedrijfsuitjes en teambuildingactiviteiten in Capelle aan den IJssel. Zo vinden jullie altijd een activiteit die perfect bij jullie team past.