Teambuilding in Bergen op Zoom

Filteren

Filters

Kerst- en Eindejaarsuitjes 2026
Activiteiten: Spel & Ontspanning
Citygames & Beachgames
Topkeuze: Sportief & Actief
Kookworkshop & meer
Inspirerende Creatieve uitjes
Verbindende Teambuilding activiteiten
Eten, Drinken, & Feesten
Onvergetelijke Incentives/ buitenlandse reizen
Online
Zoekwoord
Zoekwoord
Gebied
Personen 0+
0
0
500
0500+
258 uitjes gevonden gevonden gebaseerd op de volgende filters
  • Teambuilding
  • Plaats, regio of provincie: Bergen op Zoom
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Help, de directeur is ontvoerd! – Kersteditie

    Een origineel kerstuitje met een onverwachte inval, een persoonlijke ontvoeringsvideo en veel humor

    Jullie denken aan een normale kerstborrel of teamdag te beginnen. Maar dan slaan de deuren open en stormen één of meerdere ontvoerders naar binnen. Geen standaard criminelen, maar een verdachte kerstman, een duistere elf of allebei.

    De groep krijgt direct een videoboodschap te zien. Daarin zit jullie directeur of een collega vastgebonden in een feloranje overall. De boodschap is duidelijk: alleen wanneer jullie genoeg losgeld verzamelen, komt hij of zij weer vrij.

    Deze video wordt vooraf speciaal met jullie directeur of collega opgenomen. Daardoor begint het spel direct persoonlijk en voelt de ontvoering alsof die echt voor jullie organisatie is bedacht.

    Een kerstuitje dat direct losbarst
    Na de inval worden de deelnemers verdeeld in teams. Ieder team krijgt een iPad en gaat op pad om zo veel mogelijk geld te verdienen.

    Via de iPad ontvangen de teams verschillende locaties, opdrachten, raadsels en minigames. Denk aan creatieve foto-opdrachten, korte videochallenges, quizvragen en tactische keuzes. Ondertussen blijft op het live scorebord zichtbaar welk team het meeste losgeld heeft verzameld.

    Aan het einde komt de groep samen voor de ontknoping en bevrijding. Het gemaakte foto- en videomateriaal kan na afloop worden toegestuurd als herinnering aan het uitje.

    Maatwerk voor jullie organisatie
    Het spel kan volledig worden gepersonaliseerd. We kunnen onder meer bedrijfsinformatie, collega’s, logo’s, interne grappen en kerstthema’s verwerken in de opdrachten.

    Van de videoboodschap met de directeur tot de inval van de kerstman en elf: het programma wordt afgestemd op jullie gezelschap.

    24 - 500 personen

    Teambuilding met fun factor; ijssculpturen.  De activiteit is overal mogelijk, wij hebben de beschikking over een aantal unieke winterlocaties maar kunnen op elke locatie komen, ook bij jullie op kantoor.

    Dit is een geweldige manier om teambuilding te combineren met plezier, en je eindresultaat is iets om trots op te zijn. 

    Deze laagdrempelige activiteit biedt de perfecte gelegenheid om tijdens of na het sculpturen genieten van een hapje en drankje. Het is ideaal voor een gezellige borrel!

    Tijdens de workshop laat je je creativiteit de vrije loop terwijl je met ijs werkt—een ervaring die je niet snel zult vergeten. Met 2 of 3 personen per glashelder blok ijs gaan jullie aan de slag om het mooiste sculptuur van de dag uit te hakken. Met hamertje, beiteltje, schuur- en schaafwerk ga je aan de slag. Kortom, het wordt ijskoud plezier voor iedereen!

    Natuurlijk te combineren met een heerlijk diner, lunch of borrel bij een van onze winterse locaties.

    Programma
    - Ontvangst bij een sfeervolle locatie
    - Programma uitleg en teamindeling
    - Klaarmaken en ijsblok prepareren
    - IJssculpturen
    - Jureren en Prijsuitreiking (prijsjes inbegrepen)
    - Borrelen tijdens het sculpturen (optioneel)
    - Diner / winters stamppot buffet (optioneel)

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in en vermeld jullie gewenste locatie!

    Tags: winteruitje, bedrijfsuitje, groepsuitje, teamuitje, collega uitje, kerstborrel, nieuwjaarsborrel, winter, personeelsuitje, indoor.

    10 - 1000 personen

    Beat the Box is een enververende en dynamische activiteit, die veel weg heeft van een Escape Room.

    Het heeft een paar grote voordelen: je kunt het met grote groepen spelen en het kan overal! Beat the Box kan bij jullie op kantoor, op een vergaderlocatie, binnen of buiten... we nemen de boxen overal mee naartoe. 

    Het spel begint met een mysterieuze videoboodschap. Alle teams wordt gevraagd om binnen 90 minuten een geheime code te ontrafelen. De eerste stap is om de grote zilveren box te openen. Het is een daarna een opeenvolging van interessante breinbrekers waarbij iedereen in het team wordt uitgedaagd om out-of-the box te denken en de raadsels op te lossen.

    Het spel start als competitie tussen de teams. Gaandeweg kom je er alleen achter dat je niet kunt winnen zonder hulp van de anderen. Deze unieke twist laat de waarde zien van samenwerking en het behalen van een gezamenlijk succes. 

    Teambuildingeffecten van Beat the Box
    Een teambuildingprogramma moet vooral leuk en inspirerend zijn. Daarnaast oefenen we vaardigheden in het programma die je ook in je werk nodig hebt. De belangrijkste op een rij:

    √ Teamoverschrijdend samenwerken
    √ Probleemoplossend vermogen
    √ Netwerken
    √ Strategisch communiceren
    √ Project planning

    20 - 1000 personen

    Wil je een teamuitje dat niet alleen leuk is, maar ook direct impact heeft op de samenwerking en communicatie binnen je team? Tijdens deze Zakelijk Tekenen Workshop combineren we plezier met praktische vaardigheden die je meteen kunt toepassen in het dagelijks werk.

    Geen tekentalent nodig! In een ontspannen en energieke setting leert je team hoe je ideeën, processen en strategieën visueel kunt maken met simpele tekeningen. Dit zorgt voor meer duidelijkheid, betere samenwerking én vaak verrassend veel gelach.

    Wat kun je verwachten?

    • Een interactieve en laagdrempelige workshop vol humor en creativiteit
    • Praktische tools om complexe ideeën simpel en visueel te maken
    • Oefeningen die samenwerking en teamgevoel versterken
    • Direct toepasbare skills voor meetings, presentaties en brainstorms

    Waarom kiezen voor deze workshop?
    ✔ Perfect als origineel en zinvol teamuitje
    ✔ Combineert fun met concrete zakelijke vaardigheden
    ✔ Versterkt communicatie en betrokkenheid binnen teams
    ✔ Geschikt voor alle niveaus – echt iedereen kan meedoen

    Wil je meer weten over de aanpak en mogelijkheden? Bekijk dan ook onze website:

    10 - 150 personen

    "Je moet één keer in je leven in een Trabant hebben gereden." 
    Event bedrijf Trabant verhuur

    Wij kunnen u een compleet programma aanbieden, maar ook voor zomaar een tochtje met een echte Trabant.

    -Een Trabietoertocht van ongeveer gemiddeld 2,5 uur. Gastvrij ontvangst met Koffie, Thee, Cappuccino, Latte Machiatto of limonade drankje en een heerlijk zoet seizoen gerelateerd lekkernij. incl. prijsuitreiking en voor iedereen een uniek DDR Rijbewijs 

    INCL. Een korte uitleg hoe te rijden en om te gaan met een Trabant. (Ongeveer 3 a 4 minuten per Trabant, na de uitleg vertrekt de Trabant, u start dus omstebeurt ). Een Trabietoer arrangement is voorzien van een Foto-routeboek Incl. Een vragenlijst (Team Building) die u kunt invullen tijdens de rit.

    Wij zullen aan het einde van de toertocht de winnaar bekend maken en een mini Trabant als hoofdprijs beschikbaar stellen. Dit foto-routeboek wijst u de weg aan de hand van foto’s van kruispunten met pijlen er in, die u de goede kant op verwijzen. Op de tegen pagina van dit routeboek wordt de geschiedenis van de meest opzienbarende bijzonderheden door enkele korte verhalen weergegeven. Kortom, deze Toer arrangementen zijn niet alleen leuk, maar tevens leerzaam! Ook speelt Team Building een grote rol.

    Hierbij bieden wij u een vrijblijvende aanvulling van het evenement voor een compleet programma: (Evt. Op aanvraag geheel aan te passen aan uw speciale wensen).

    •    Onderweg een stop met spelletjes (blind file parkeren, slalom rijden, reservewiel gooien).  Kan op alle vestegingen.
    •    Onderweg een stop met caterings (Drankjes & Verrassing versnapering).  Kan op alle vestegingen.
    •    Bij terug komst op onze locatie Fast & Hilarious Strijd in de Trabant. Kan op alle vestgingen.
    •    Onderweg een stop met Bezoek aan de kaasboerderij leren hoe ze kaas maken en kaasproeven en mogelijkheid tot het kopen van kaas.  Vesteging Bergschenhoek.
    •    Voor een wandeling door de Biesbosch, eventueel onder begeleiding van een gids. (Prijs op aanvraag.) Vesteging Dordrecht.
    •    Excursies:  kijken bij het paardenmelken of in de imkerij op bezoek bij de bijen of een demonstratie honingslingeren – proeven (Prijs op aanvraag.) Vesteging Dordrecht.
    •    Workshop kaasmaken (Prijs op aanvraag.) Vesteging Bergschgenhoek en Dordrecht.

    Ook hebben wij de mogelijkheid om het Trabant rijden te combineren met andere spellen. Op aanvraag per vesteging verschillend aanbod mogelijk.

    Bij terugkomst is het mogelijk op onze locaties een drankje te verkrijgen tijdens de prijs uitreiking. Kan op alle vestegingen.

    Eten en Drinken
    Indien gewenst kunt u natuurlijk ook bij ons terecht voor aansluitend een gezellige Ontbijt of Lunch en of Bourgondische BBQ  met onbeperkt drankjes. Aanbod kan per vesteging verschillen.

    •    Luxe Ontbijt
    •     Uitgebreide Lunch HIGH TEA
    •     Gezellige Bourgondische BBQ
    •     Compleet Tapas of Kaas Buffet
    •    Of een naar eigen smaak samen gesteld: Ontbijt,  Lunch of Diner.

    Alle prijzen zijn inclusief BTW, WA verzekering Trabant, en een volle tank benzine.

    Service:
    Om u goed en zorgeloos in een Trabant te laten rijden, krijgt u als klant bij elke verhuring per Trabant een uitleg 'hoe te rijden met een Trabant'.

    Wij houden onze Trabanten in topconditie, daarom zal het niet snel voorkomen dat er een storing of defect optreed. Gebeurt dat toevallig toch, door bijvoorbeeld een lekke band, dan is er altijd een medewerker van ‘Trabietoer.nl' in de buurt die na uw melding zo snel mogelijk ter plekke zal zijn om dit defect te verhelpen.

    Alle deelnemers moeten een deelnameformulier in vullen en onderteken. Chauffeurs moeten hun rijbewijs (B) bij zich hebben en ook hun rijbewijs nummer invullen.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    4 - 200 personen

    Op zoek naar een origineel idee voor een bedrijfsuitje of teambuilding? Maak je eigen Reclamespot!

    De Reclamespot mag je helemaal zelf bedenken en uiteraard krijg je van ons professionele ondersteuning om tot een mooi eindresultaat te komen.
    Deze workshop wordt meestal in groepen uitgevoerd (Uiteraard kan, Indien gewenst, de groep ook in zijn geheel één reclamespot maken. Bij verdeling in groepjes ontstaat een "wedstrijd-sfeer" en dat maakt het vaak leuker. Bij het maken van één reclamespot is het makkelijker om te focussen op een eindresultaat dat ook daadwerkelijk ingezet kan worden als PR-materiaal.
    Achteraf krijg je de gemonteerde versie van alle gemaakte reclamespots, inclusief titel en aftiteling naar keuze.

    In overleg is het mogelijk om de “Professional”-versie van deze workshop te doen met meerdere begeleiders en een PR-filmpje als eindresultaat.

    Voor meer informatie over dit uitje of een vrijblijvende offerte kunt u onderstaand formulier invullen. 

    Kijk voor voorbeelden op onze website: www.filmmetwillem.nl

    8 - 100 personen

    Onze Treasure Hunt is een dynamische treasure hunt of citygame vol interactie en avontuur. Alle teams krijgen een tablet waar checkpoints op te vinden zijn, en een rugzak met benodigde attributen voor de opdrachten.

    Via de unieke Go Team app worden de teams langs de verschillende checkpoints geloodst. Bij elk checkpoint opent zich een opdracht die met het team moet worden uitgevoerd. De opdrachten zijn verdeeld over 3 categorieën: mentaal, actief en creatief. Voor ieder teamlid zit er wat bij waardoor iedereen actief betrokken wordt bij de activiteit.

    Deze activiteit is uitermate geschikt om maatwerk van te maken. Er kan een categorie worden toegevoegd die met de organisatie te maken heeft. Dit kan bijvoorbeeld helpen bij het beleven van kernwaarden, het ophalen van informatie over bepaalde thema's in de organisatie... en allemaal op een laagdrempelige en speelse manier!

    Alle ingeleverde antwoorden worden door de spelleiding met punten gewaardeerd. Ook worden alle ingediende foto's en video's verzameld, wat een mooie fotogalerij oplevert die wordt nagestuurd.

    Teambuilding effecten van Go Team:
    Een teambuildingprogramma moet vooral leuk en inspirerend zijn. Daarnaast oefenen we vaardigheden in het programma die je ook in je werk nodig hebt. De belangrijkste op een rij:

    √ Samenwerken
    √ Ondernemerschap
    √ Omgaan met veranderingen
    √ Gebruik maken van de kwaliteiten in het team
    √ Projectplanning

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    20 - 1000 personen
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    De Alleskunner Winter: hét winterse bedrijfsuitje door heel Nederland

    Ben je op zoek naar een origineel winter bedrijfsuitje of een gezellig kerstuitje voor je collega's? Met De Alleskunner Winter beleef je een winterse editie van het populaire spelprogramma, vol humor, verrassende opdrachten en gezellige competitie. Deze sfeervolle activiteit is door heel Nederland te organiseren en is perfect voor een personeelsuitje, teamdag of eindejaarsbijeenkomst.

    Tijdens De Alleskunner Winter nemen teams het tegen elkaar op in een reeks afwisselende winterse opdrachten. Behendigheid, creativiteit, snelheid, samenwerking en een beetje geluk bepalen wie uiteindelijk de felbegeerde titel De Winter Alleskunner verdient. Alle opdrachten staan in het teken van sneeuw, kerst en winterse gezelligheid, waardoor iedereen volop in de feeststemming komt.

    Onze enthousiaste begeleiders zorgen voor een energieke en ontspannen sfeer waarin iedereen actief meedoet. Bij De Alleskunner Winter valt niemand af, waardoor alle deelnemers tot het einde betrokken blijven. Dat maakt deze activiteit geschikt voor zowel kleine als grote groepen en voor teams met uiteenlopende leeftijden en achtergronden.

    Maak het winteruitje compleet met een gezellige borrel, lunch, diner of warme chocolademelk en glühwein. Wij denken graag mee over een volledig verzorgd programma. Of het nu binnen of buiten plaatsvindt, De Alleskunner Winter staat garant voor een sfeervol winteruitje vol plezier, teambuilding en onvergetelijke momenten.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    20 - 249 personen

    Bouw de langste spoorlijn dwars door de stad

    De kaart van de stad ligt voor jullie open, met alle straten, pleinen en steegjes als jullie speelveld. Ticket to the City is geïnspireerd op het populaire bordspel Ticket to Ride. Maar dan speel je midden in de stad in teams tegen elkaar.

    Trek er samen op uit om rails te verzamelen, stations te claimen en jullie spoorlijn steeds verder uit te bouwen. Ga je voor die korte verbinding vlakbij of voor dat station met veel punten? Ondertussen strijden de andere teams om dezelfde locaties en kunnen ze jullie plannen flink dwarsbomen.

    Want jullie spelen allemaal tegelijk op hetzelfde speelveld. En dat zorgt voor fanatiek overleg onderling en verrassende keuzes die bepalen wie deze citygame wint

    Tactiek, puzzels, creatieve opdrachten en volop competitie: welk team maakt de slimste keuzes en bouwt binnen 90 minuten de langste spoorlijn?

    Waarom Ticket to the City?

    • Tactisch stadsspel met competitie & een hoop lol
    • Zelf te organiseren, geen spelleider op locatie nodig
    • Teams van 2 tot 6 personen
    • Speel vanaf 2 teams tegen elkaar
    • Geschikt voor kleine én grote groepen
    • Te spelen met je eigen smartphone
    • Circa 90 minuten speeltijd
    • Vanaf 9,83 per persoon

    Hoe werkt het?

    Jullie spelen vanaf twee teams tegen elkaar. Via de mobiele spel-app trekken jullie door de stad en verzamelen rails, wissels en stations om jullie spoorlijn uit te breiden.

    Los puzzels op, voer foto-opdrachten uit, claim stations en dwarsboom de andere teams. Iedere opdracht brengt jullie dichter bij de overwinning. Het team met de beste tactiek en de langste spoorlijn wint Ticket to the City!

    Inclusief

    • Begeleiding op afstand
    • Spelgebied op maat
    • Gebruik van de mobiele spel-app
    • Uitleg en spelinstructies
    • Direct na afloop de uitslag
    • Gratis digitaal fotoalbum

    Zelf organiseren, direct voordeliger

    Voor Ticket to the City is geen begeleiding op locatie nodig. Wij zetten het spel vooraf uit in het gebied waar jullie willen spelen. Jullie verdelen zelf de teams, downloaden de app en kunnen starten.

    Zo organiseer je eenvoudig een teamuitje, bedrijfsuitje of groepsuitje waarin tactiek, samenwerken en competitie centraal staan.

    6 - 100 personen

    De Graffiti workshop begint met wat uitleg over graffiti als kunstvorm, de technieken en materialen. Na de uitleg is het tijd om jezelf in een overall te hijsen en aan de slag te gaan met je eigen kunstwerk. Deze creatieve workshop is erg geschikt voor teambuilding. De informele sfeer en creativiteit zorgen ervoor dat je je collega’s beter leert kennen. We kunnen hierbij ook inspelen op bepaalde thema’s die aansluiten bij de groep of organisatie. Je kan er ook voor kiezen om hierbij dan te werken in tweetallen of teams.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in! 

    15 - 250 personen

    Djembe workshops op lokatie. Een groot muzikaal evenement.
    De Hiparikaan komt met heel veel djembe's op lokatie en verzorgd een leuke leerzame djembe workshop van 30 tot 90 minuten.

    Na een korte uitleg over de instrumenten gaan we aan de slag met de Afrikaanse ritmes. Deze worden verdeeld over 3 partijen die later samengevoegd worden. Altijd succes verzekerd.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    5 - 150 personen

    Het leukste teamuitje, bedrijfsuitje of groepsuitje, uiteraard bekent van Tv maar nog veel feestelijker, De Ik Hou van Holland Spelshow van Huisbrand Events. In bijna alle grote steden in Nederland en België te organiseren en altijd supergezellig. Beantwoord de leukste vragen van onze quizmaster en zet even allemaal de polonaise in! 

    Uw gezelschap wordt verdeeld in een aantal teams en het winnende team neemt de unieke hoofdprijs mee naar huis. Meneer de Quizmaster laat tevens een aantal geluidsfragmenten horen waar u de uitvoerende artiest bij mag zoeken. Concentratie en een paar flinke flaporen zijn altijd meegenomen! Met ons eigen jurylid wordt niet gedelibereerd op straffe van diskwalificatie! Natuurlijk kunt u onderling even overleggen over het goede antwoord. Deze unieke quiz wordt gespeeld op een gezellige locatie in het centrum van uw stad. Na afloop kunt u dan ook gerust even met uw eigen winnende team de bloemetjes buiten zetten!

    Inclusief:
    - Acteur: quizmaster
    - Decor
    - Rad
    - Kostuums en oranje attributen
    - Leuke prijs voor het winnende team
    - Locatie

    Bezorgkosten:
    De bezorgkosten naar uw locatie zijn op aanvraag verkrijgbaar.

    Voor minder deelnemers reserveren?
    Bij Huisbrand Events kunt u elk arrangement in de door u gekozen stad op maat reserveren, ook als u met minder personen wilt deelnemen. Als u het standaard minimale boekingsbedrag betaalt, is elk uitje dat u selecteert zo door ons te organiseren.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in en zet de juiste stad er ook even bij, zodat wij u direct de juiste informatie kunnen sturen!

    Prijs:
    10 - 19 personen: € 34,50 p.p. excl. BTW
    20 - 29 personen: € 31,50 p.p. excl. BTW
    30 - 39 personen: € 27,50 p.p. excl. BTW
    vanaf 40 personen: € 24,50 p.p. excl. BTW

    10 - 2000 personen

    Word de Rockstar van de afdeling: Muzikale Teambuilding die raakt

    Schuilt er in jouw teammanager een Freddie Mercury, is de HR-adviseur stiekem een ras-bassiste of pak jij zelf de hoofdrol in de spotlights? Ontdek tijdens het meest energieke teamuitje van Nederland wie de echte rockstars van de organisatie zijn en beleef een dag waarover nog maandenlang wordt nagepraat bij de koffieautomaat.

    Samenwerken als een band Bij Teambanding stappen jullie uit de dagelijkse routine en direct het podium op. Onder leiding van professionele muzikanten vorm je met je collega’s een volwaardige rockband. Of je nu kiest voor de drums, gitaar, bas, toetsen of zang: wij zorgen dat iedereen binnen recordtempo meespeelt op zijn of haar eigen niveau. Nog nooit een instrument aangeraakt? Geen probleem. De juiste begeleiding maakt muziek maken toegankelijker dan ooit.

    Kies voor Fun of Verdiepende Teambuilding Omdat elke organisatie een ander doel heeft, bieden wij twee duidelijke programma’s aan:

    • De Fun-beleving: De focus ligt volledig op ontspanning, humor en samen een te gekke show neerzetten. De perfecte beloning voor een succesvol project of een gezellige afdelingsdag.

    • Muzikale Teambuilding (Training): Voor teams die echt willen groeien. Muziek is de ultieme metafoor voor samenwerken. In dit programma gebruiken we de instrumenten om dieper in te gaan op de groepsdynamiek, communicatie en rolverdeling binnen het team. We maken patronen zichtbaar die ook op de werkvloer spelen, maar dan in een inspirerende, muzikale setting.

    Flexibiliteit op locatie Wij ontzorgen jullie volledig. Wij komen met de complete backline, alle instrumenten en onze coaches naar jullie eigen kantoor of een externe locatie in heel Nederland. Zoeken jullie juist een inspirerende plek buiten de stad? Dan verwelkomen wij jullie graag in ons grote muziekcentrum in Katwijk aan Zee.

    Het moment suprême De dag eindigt altijd met een knaller: een echt optreden in stijl (inclusief rockstar-outfits) waarbij de bands voor elkaar optreden. De adrenaline, het plezier en de nieuwe inzichten zorgen voor een onvergetelijke boost voor het groepsgevoel.

    10 - 150 personen

    Het Hollywood Event is een spectaculair event waarin de deelnemers hun eigen film maken om hiermee eeuwige roem te vergaren! Wie gaat er naar huis met de felbegeerde Oscar voor de beste film, de beste mannelijke hoofdrol en de beste vrouwelijke hoofdrol?

    De groep wordt opgesplitst in teams die aan de slag gaan met het maken van een korte film. Het script, het draaiboek, wordt door de groep zelf bedacht. De deelnemers spelen in hun eigen film en worden hierbij ondersteund door onze regisseurs en cameramensen. Het team moet zo goed mogelijk samenwerken om de winnende film te maken waarbij iedereen zijn eigen talent kan inzetten en zijn eigen rol kan kiezen.

    In overleg kan er gekozen worden voor verschillende filmgenres (bijvoorbeeld science fiction, thriller, horror, comedy, romantische speelfilm of videoclip). Ook denken we graag mee hoe actuele thema’s binnen de organisatie verwerkt kunnen worden in de films. 

    Als alle films zijn opgenomen gaan onze editors aan het werk om de beelden te bewerken tot een spectaculair eindresultaat. Intussen heeft de groep de gelegenheid om even bij te komen en kan er bijvoorbeeld een borrel en diner georganiseerd worden. 

    Na het diner begint het Hollywood Gala. Een feestelijke afsluiting van de dag waarin alle films vertoond worden. Twee acteurs presenteren deze avond en reiken de Oscars uit voor de beste mannelijke hoofdrol, de beste vrouwelijke hoofdrol en de beste film. Deze winnaars worden in een spannend waarderingsspel door het publiek zelf gekozen.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    30 - 250 personen

    Jullie teamverhaal zichtbaar gemaakt door kunst, voor altijd aanwezig op jullie kantoorwand.

    De Art of Personalities maakt jullie teamdynamiek zichtbaar. Niet in een rapport dat na twee weken in een la verdwijnt, maar in een collectief kunstwerk dat op jullie kantoorwand blijft hangen.

    Samen onderzoeken teamleden hun persoonlijkheden, werkstijlen en onderlinge verbindingen via creatieve samenwerking. Het eindresultaat is tastbaar en blijvend: een uniek artwork dat laat zien wie jullie zijn als team.

    Doelen & Voordelen:

    • Zichtbare teamdynamiek - Persoonlijkheden en werkstijlen worden tastbaar gemaakt door kunst.
    • Betekenisvol inzicht - Open gesprekken over sterke punten en hoe jullie samenwerken.
    • Blijvend resultaat - Een collectief kunstwerk dat op jullie kantoorwand hangt, jaar na jaar.
    • Geen rapport dat verdwijnt - Jullie teamverhaal blijft zichtbaar op de plek waar jullie elke dag werken.

    Workshop details:

    • Groepsgrootte: Voor groepen van 4 tot 2000 deelnemers
    • Inbegrepen: Een volledig afgestemde workshop, alle materialen, professionele begeleiding en het afgewerkte kunstwerk, klaar om direct op te hangen in jullie kantoor
    • Investering: Vanaf €60 pp (min. €1000) | 2-5 uur
    • Prijs afhankelijk van: Omvang, materialen en complexiteit van jullie project

    Ideaal voor:

    • Teams met communicatie-uitdagingen of persoonlijkheidsconflicten
    • Nieuw samengestelde of herstructurerende teams die elkaar beter willen begrijpen
    • Cross-functionele teams die hun samenwerking willen versterken
    • Leiderschapsteams die inzicht zoeken in management- en communicatiestijlen
    • Projectteams bij de start van nieuwe initiatieven
    • Waarschijnlijk jullie team!

    Geen artistieke ervaring vereist

    Over About Collab
    Wij zijn een creatief ontwikkelingsatelier dat teams en organisaties verbindt door de kracht van kunst en creativiteit. Onze betekenisvolle, speelse interventies combineren creativiteit met bedrijfsdoelstellingen en leveren blijvende impact voor jullie team.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    4 - 2000 personen

    Over deze pagina

    Een teambuilding is niet alleen leuk, het is ook samenwerken met collega's. Samen ervaringen op doen, samen lachen of angsten overwinnen. Samen met je team iets meemaken buiten het werk om. Goed voor het groepsgevoel.


    Check de website www.wegmetdebaas.nl/teambuilding/nederland en vindt een teambuilding naar wens.