Sportieve en actieve uitjes in Ouderkerk aan de Amstel - WegmetdeBaas

Filteren

Filters

Eindejaarsuitjes 2025
Spel & Ontspanning
City & Beachgames
Sportief & Actief
Workshops
Creatieve uitjes
Teambuilden
Eten, Drinken, & Feesten
Incentives/ buitenlandse reizen
Online
Zoekwoord
Zoekwoord
Gebied
Personen 0+
0
0
500
0500+
68 uitjes gevonden gevonden gebaseerd op de volgende filters
  • Outdoor water
  • Outdoor sport en actie
  • Indoor sport en actie
  • Fun op wielen
  • Outdoor lucht
  • Plaats, regio of provincie: Ouderkerk aan de Amstel
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Sla jij een hole-in-one met een frisbee?

    Disc golf combineert het beste van twee werelden: frisbee en golf. Het doel is simpel – leg een parcours af in zo min mogelijk worpen. Je speelt dit leuke spel solo of samen met een team.

    In plaats van een gat in de grond mik je op een speciale “basket”: een mand met kettingen die je frisbee opvangt. Deze baskets zijn verplaatsbaar, waardoor er steeds weer verrassende en creatieve routes kunnen worden uitgezet.

    Een mix van precisie, strategie en een beetje durf: speel slim en laat zien hoe behendig jij bent!

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in. 

    15 - 250 personen

    Workshopschermen
    'Altijd al willen doen',  'verrassend',  'spannend',  'ik had niet gedacht dat ik het al zo snel al onder de knie zou hebben.  Dat zijn de reacties die wij vaak horen. 

    • Iedereen kan mee doen 
    • Overal mogelijk 
    • Geen locatie dan doen wij een geschikte suggestie 
    • Vanaf 8 personen  tot 125 personen tegelijk 
    • Stijlvol 
    • Interactief 
    • Laat u verassen en vraag gelijk een voorstel aan

    Teambuilding /  Vergaderbreak!
    Een goed moment om uw vergadering of presentatie af te wisselen met een energieke workshop schermen. Terwijl u met uw team nog aan het vergaderen bent, zorgen wij dat alle materialen in de aangelegen ruimte of buiten klaar staan. Na een korte break heten wij u welkom en kan u met uw collega's direct aan de slag. Op bijna op iedere locatie is dit mogelijk! Desgewenst bespreken wij met u de mogelijkheden voor een metafoor.

    Vrijgezellen 
    Een stijlvol dagdeel (elk moment van de dag mogelijk) met de vrienden of vriendinnen van de bruid of de bruidegom.  Na afloop sluiten we af met het sabreren van de champagne 

    Voor meer informatie of een vrijblijvende offerte kunt u het aanvraagformulier invullen.

    8 - 200 personen

    Crazy Trail is een spel met gekke en uitdagende opdrachten. Durven jullie de uitdaging aan? 
    De deelnemers worden verdeeld in teams en krijgen opdrachten als: ‘Geef 10 vreemden op straat een compliment’. 
    Deze activiteit is geïnspireerd op Crazy 88, maar heeft een eigen twist en nieuwe spelelementen!

    Stel je voor... jij en je collega's staan op het punt om mee te doen aan een gek en hilarisch stadsspel, Crazy Trail. Het is geen standaard spelletje. Vanuit de game-app krijg je totaal willekeurige opdrachten die je onmiddellijk moet uitvoeren. Denk aan een dansje midden op straat, het vinden van een vreemde voorwerp in een winkel of het maken van een foto of video waar je amper durft naar terug te kijken.

    Alles leg je vast op beeld en stuur je door naar de jury (optioneel). De jury bepaalt of je punten scoort... of niet. Wie speelt het beste spel? Aan het eind is er één winnend team. Bereid je voor op chaos, keihard lachen en een flinke dosis adrenaline.

    Deze activiteit vindt plaats met of zonder begeleiding, aan u de keuze.

    • Duur: die bepaal je zelf, er is geen tijdsdruk
    • Vanaf €14,50 per persoon (grote groepen krijgen korting)
    • Deze activiteit kan zowel met begeleiding ter plekken als met online begeleiding worden geboekt.
    • Liever een arrangement? Informeer naar de mogelijkheden
    4 - 500 personen

    Verras uw collega’s met iets compleet nieuws!

    Ervaar de ultieme sportieve bedrijfsactiviteit met onze American Football workshop!

    Ben je op zoek naar een sportief bedrijfsuitje dat echt uniek is? Onze American Football workshop biedt de perfecte sportieve uitdaging voor bedrijven die hun team willen versterken door actie, teambuilding en plezier. Deze workshop is een geweldige manier om de onderlinge samenwerking binnen je team te verbeteren en tegelijkertijd te genieten van een onvergetelijke ervaring.

    Tijdens onze unieke workshop duik je volledig in de wereld van American Football. Leer de basistechnieken zoals gooien, vangen en het tackelen, allemaal op een veilige en gecontroleerde manier. De workshop is geschikt voor teams van verschillende niveaus, van beginners tot ervaren sporters, zodat iedereen op zijn eigen tempo kan meedoen en zich uitgedaagd voelt.

    De American Football Clinic biedt bedrijven een geweldige kans om de teamgeest te versterken. Door samen te werken, elkaar te ondersteunen en gezamenlijke doelen te behalen, creëren de deelnemers niet alleen onvergetelijke herinneringen, maar ontwikkelen ze ook waardevolle samenwerkings- en communicatieve vaardigheden. We gebruiken stootkussens en blockmachines, zodat iedereen zich comfortabel kan uitleven.

    Waarom kiezen voor onze American Football workshop voor jouw bedrijfsactiviteit?

    • Sportief bedrijfsuitje: Deze Unieke activiteit is de ideale manier voor bedrijven om teambuilding op een leuke en actieve manier te bevorderen. Het versterkt de samenwerking, vergroot de onderlinge verbondenheid en zorgt voor veel plezier.

    • Geschikt voor alle niveaus: Of je team nu uit ervaren sporters bestaat of juist uit beginners, de workshop is op maat aan te passen en biedt voor iedereen een uitdaging. Iedereen kan op zijn eigen niveau meedoen en zich ontwikkelen.

    • Veilig en verantwoord: De veiligheid van de deelnemers staat voorop. Dankzij het gebruik van stootkussens en blockmachines kunnen deelnemers hun vaardigheden testen en ontwikkelen op een veilige manier.

    • Onvergetelijke ervaring: Na een dag vol actie, samenwerking en plezier heeft jouw team niet alleen nieuwe vaardigheden geleerd, maar ook gezamenlijke herinneringen gecreëerd die de onderlinge band versterken. 

    Beleef een sportief bedrijfsuitje dat jouw team niet snel zal vergeten!

    Na deze American Football ervaring zal je team niet alleen nieuwe vaardigheden en inzichten hebben opgedaan, maar ook het belang van echt samenwerken herkennen. Dit is een van de grote raakvlakken tussen de "ruige" sport en samenwerking in teams in bedrijfsvoering. Dit is het ideale unieke bedrijfsuitje voor bedrijven die samen willen werken, uitdagingen willen aangaan en een activiteit willen die voor iedereen geschikt is. Één ding is gegarandeerd: iedereen stapt met een glimlach het veld af!

    Nog niet overtuigd? Deze groepen gingen jullie voor. Lees hier meer over hun ervaringen of check de reviews op google.  Wij zijn erg trots dat wij in al 11 jaren alleen maar 5 ster reviews hebben ontvangen. 

    Hopelijk tot snel op het veld! 

    Team Pro Football Clinics 

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    12 - 100 personen

    Combineer MVO en teambuilding met Bouw een fiets voor Afrika! Een absoluut TOP-uitje in samenwerking met stichting Tools To Work. 

    Bouw samen met uw collega’s, een fiets voor Afrika! Van kaal frame tot een complete, kwalitatief uitstekende fiets. Uitgerust met de mooiste accessoires. Dat is de uitdaging die u met uw team aangaat!

    De teams beginnen met enkel een frame en gereedschap. Wat volgt is een dynamisch programma waarbij alle deelnemers tot het einde betrokken blijven bij het streven naar een zo goed mogelijk eindresultaat. De fietsonderdelen worden verworven door strategisch in te kopen en te onderhandelen. Daarna gaat een deel van het team aan slag met de onderdelen, de boutjes en de moertjes, terwijl anderen zich buigen over onze breinbrekers om accessoires te verdienen. Aan het einde van dit evenement worden de fietsen door de deelnemers getest. Onder toeziend oog van alle deelnemers volgt de ereronde en ontvangt het winnende team een originele prijs.

    Met Bouw een fiets voor Afrika, bouwt u aan een goed doel: wij hebben een samenwerking met de stichting Tools to Work (AMBI erkend) uit Teteringen. Dankzij jullie donatie worden er door de stichting fietsen en andere goederen opgestuurd naar projecten in Afrika. Uiteraard geven wij u hier graag meer informatie over.

    Bij Bouw een fiets voor Afrika zijn er alleen maar winnaars. Terecht een TOP-uitje met een goed gevoel en uitermate geschikt als teambuilding activiteit!

    Programma voorstel

    14:45 - 15:00       Ontvangst en uitleg
    15:00 - 15:30       Veiling van de fietsonderdelen
    15:30 - 16:00       Onderhandelingen en start bouwen
    16:00 - 17:00       Verder bouwen en inkopen accessoires
    17:00 - 17:15       Testronde op het parcours
    17:15 - 17:30       Prijsuitreiking en afsluiting

    Inbegrepen

    • Op iedere gewenste locatie mogelijk
    • Alle benodigde gereedschappen, beschermende kleding en fietsen
    • Originele prijs voor het winnende team
    • Donatie voor de fiets, dit deel is aftrekbaar voor belastingen
    • Verscheping van de fietsen en goederen naar Afrika

    Optioneel

    • Lunch, borrel en/of diner
    • Extra accessoires
    • Ook op eigen locatie mogelijk
    • Combineren met andere activiteiten
    • Engelstalige opdrachten/spelleiding
    • Speciale wensen? Laat het ons weten!
    15 - 500 personen

    Ben je op zoek naar een leuke groepsactiviteit die zorgt voor een onvergetelijke ervaring?

    Wij leveren spectaculaire VR-ervaringen en enthousiaste VR legends op elke gewenste locatie! Onze VR legends komen langs bij jullie op kantoor en zorgen voor een spannende, veilige en leuke VR experience voor jullie team!

    We bieden 3 verschillende opstellingen aan:

    1. VR Samenwerken: Versterk teamwerk en samenwerking met onze meeslepende VR games. Bereik doelen en overwin obstakels samen!

    2. VR Minigames: Tijdens de VR Minigames stellen we een verscheidenheid aan VR-ervaringen beschikbaar, variërend van het balanceren op de rand van een wolkenkrabber tot het spelen van sport- en schietspellen.

    3. VR Arena: In onze free roam arena's kun je de grenzeloze ervaring van VR-realiteit beleven, waarbij je dynamische teamspellen speelt in competitie met elkaar.

    Er is heel veel mogelijk, dus als er nog andere wensen zijn neem contact met ons op!

    2 - 120 personen

    De E-Battle
    Met prachtige E-Scooters de strijd aangaan met je collega's, team of familie!. Wie wil dat nou niet? Op een leuke, educatieve en moderne manier wordt deze citygame gespeeld.

    Hoe wordt de citygame gespeeld?
    In teams ga je met het Gamebook de stad in en voer je de opdrachten uit. Alle antwoorden worden via Whatsapp gestuurd naar de spelleider in de vooraf aangemaakte groepsappen. de opdrachten kunnen bestaan uit dingen opzoeken op internet, maar ook zijn er verschillende foto-opdrachten en doe opdrachten. De opdrachten zijn in verschillende catogorieën verdeelt.

    Kortom een hilarisch spel waar je ook nog eens wat van leert.

    De E-Battle Special in inclusief flesje water en en snack voor onderweg, en tijdens de pauze kunt u kiezen uit koffie/thee met iets lekkers of een drankje en een hapje !!! 
    E-Battle Special met E-Scooters en E-Choppers vanaf 24 personen.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    Bent u met minder personen en lijkt het leuk om segway te rijden? Kom dan naar onze locatie op de Veluwe!   Bos en Heide Segway tour vanaf 8 personen


    Prijs vanaf €74,50 p.p excl. btw, inclusief verzekering, gebruik helmen, transport en begeleiding van van instructeurs.

     

    24 - 200 personen
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Bijlwerpen (Axe Throwing) op locatie, een uitdagende en stoere clinic waarbij het niet gaat om brute kracht, maar om de juiste techniek. Tijdens de workshop Bijlwerpen zal er gegooid worden met verschillde type bijlen. We kunnen het Bijlwerpen op 2 verschillden manieren aanbieden. 

    Teambuilding Clinic Bijlwerpen met 2 of 4 banen, tijdsduur 1 tot 1,5 uur en geschikt voor groepen tot 24 personen per clinic. Samen met de instructeur gaan jullie stap voor stap leren om op een veilige manier te bijlwerpen met uiteindelijk een leuke competitie in teamverband. 

    Evenementen Opstelling Bijlwerpen met 4 banen, in overleg kunnen we korte clinic's verzorgen van 30, 45 of 60 minuten. Ook is het mogelijk om te werken met een vrije inloop zodat bezoekers op een leuke (veilige) manier kunnen kennismaken met het bijlwerpen. 

    Bijlwerpen bieden wij aan op locatie door heel Nederland en kan ook prima gecombineert worden met één van onze andere teambuilding activiteiten op locatie zoals bijvoorbeeld Handboogschieten of onze Wighland Games. 

    Je kunt vrijblijvend contact met ons opnemen voor meer informatie. 

    10 - 300 personen

    Bamboe Toren Bouwen - Het Ultieme Teambuilding Uitje!
    Bent u op zoek naar een unieke en uitdagende teambuilding activiteit voor uw volgende bedrijfsuitje? Zoek dan niet verder! Onze workshop "Bamboe Toren Bouwen" biedt u de perfecte mix van plezier, uitdaging en samenwerking.

    Wat is de Bamboe Toren Bouwen Workshop? In deze interactieve workshop gaan teams de strijd met elkaar aan om de hoogste bamboe toren te bouwen. Gewapend met bamboestokken en elastieken, moet elk team hun technische vaardigheden, creativiteit en samenwerkingsvermogen aanspreken om een indrukwekkende structuur van wel meer dan 15 meter hoog te bouwen!

    Waarom kiezen voor deze workshop?

    • Teambuilding: Samenwerken is essentieel in deze workshop. Het bevordert communicatie, tactiek en technisch inzicht binnen uw team.
    • Creativiteit: Naast torens kunt u ook bruggen, poorten en andere constructies creëren.
    • Plezier: Het is een plezierige en spannende activiteit die iedereen zal bijblijven.
    • Flexibiliteit: De workshop kan als een losse activiteit of als onderdeel van een groter bedrijfsuitje worden geboekt.

    Materialen en Veiligheid Alles wat u nodig heeft, wordt door ons verzorgd: van bamboestokken en elastieken tot deskundige begeleiding. Veiligheid en plezier staan bij ons voorop.

    Boek Nu! Neem een kijkje bij onze arrangementen en prijzen en lees de enthousiaste reviews van eerdere deelnemers. Kies voor een unieke ervaring met onze "Bamboe Toren Bouwen" workshop en til uw volgende bedrijfsuitje naar een hoger niveau!

    10 - 3000 personen

    Een Ervaring Die Je Niet Vergeet
    Met Fire and Food gaan we verder dan de standaard borrel of quiz. Dit is een uniek outdoor avontuur waarin jullie team samenwerkt, ontdekt en proeft van de oerkracht van vuur. Dit is geen gewoon personeelsuitje. Dit is back to basics: vuur maken zonder aansteker, koken zonder keuken en samenwerken zoals jullie nog nooit eerder deden.

    Wat staat jullie te wachten?
    Vanaf het moment dat jullie het terrein betreden, laten we de moderne wereld even achter ons. Onder begeleiding van ervaren instructeurs leren jullie vuur maken zoals de oermensen dat deden – met een firesteel, vonken en natuurlijke materialen. Maar alleen vuur maken is niet genoeg… Het echte werk begint daarna: samen bereiden jullie een maaltijd op open vuur, met verse ingrediënten en verrassende smaken.

    Waarom kiezen voor dit uitje?

    • Avontuur & samenwerking, Samen een vuur ontsteken en daarop koken vraagt om teamwork, creativiteit en doorzettingsvermogen.
    • Een complete beleving, Niet alleen een activiteit, maar een ervaring die jullie samen delen en niet snel vergeten.
    • Laagdrempelig en voor iedereen toegankelijk, Geen survivalervaring nodig, alleen een gezonde dosis nieuwsgierigheid.
    • Perfect voor teambuilding, Collega’s leren elkaar op een nieuwe manier kennen, buiten de werkomgeving en zonder afleiding.

    Een uitje waar nog lang over wordt nagepraat
    Vergeet paintball, escape rooms en standaard diners. Dit is een uitje dat energie geeft, verbinding creëert en gegarandeerd stof tot napraten oplevert. Samen de warmte van het vuur voelen, samen de maaltijd bereiden, samen proeven en genieten. Een teamervaring zoals je die nergens anders vindt.

    Kosten: €85,00 per persoon
    Duur: ongeveer 5 uur / anderhalf dagdeel

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    15 - 250 personen

    Ben jij klaar voor een onvergetelijk avontuur vol spanning, strategie en hilariteit? Stap in je auto en ervaar de unieke mix van een roadtrip en teambuilding met Capture The Flag XL – The Roadtrip Edition! Dit is niet zomaar een spel, dit is een avontuur dat je samen met je team beleeft, vol uitdagingen en verrassingen.

    Waarom kiezen voor Capture The Flag XL – The Roadtrip Edition?
    Unieke, Persoonlijke Ervaring: Vooraf vullen alle spelers een vragenlijst in. De antwoorden hiervan worden verwerkt in de challenges, waardoor elke uitdaging uniek is en je je teamgenoten op een geheel nieuwe manier leert kennen.

    Spanning en Strategie: Race tegen de klok en andere teams terwijl jullie rondrijden om zoveel mogelijk challenges te voltooien. Verzamel op die manier hints over welke vlag je wel en niet moet pakken. Het team dat de meeste goede vlaggen pakt, wint het spel!

    Herinneringen voor het Leven: Of je nu als eerste de vlag verovert of onderweg verdwaalt, je gaat gegarandeerd naar huis met een berg aan hilarische fotos. Na afloop heb je talloze nieuwe verhalen om te delen.

    Hoe werkt het?

    • De startlocatie is flexibel, bijvoorbeeld vanaf jullie kantoor. Jullie bepalen zelf jullie ideale route om zoveel mogelijk challenges te kunnen voltooien.
    • Door een challenge te voltooien ontvang je hints over welke vlag je wel en niet moet pakken in de finale. Challenges worden op maat gemaakt op basis van een vragenlijst die spelers vooraf moeten invullen. Zo is elk spel een unieke ervaring voor elk team!
    • Het team dat de meeste goede vlaggen in de finale pakt heeft gewonnen. De game kan afgesloten worden met een borrel of diner op de locatie van de finale. De perfecte plek om alle verhalen van deze roadtrip met elkaar te delen!

    Veiligheid voorop
    Bij Capture The Flag XL draait alles om plezier en avontuur, maar veiligheid staat voorop. Let goed op het verkeer, het is een roadtrip, geen road race! De finale speelt zich af te voet om gevaarlijke situaties met auto’s te voorkomen.

    Over Breakout Bandits: sociale impact maken
    We zijn een sociale onderneming die als primaire doel heeft om een sociale impact te maken. Winst maken is een secundair doel. Bij Breakout Bandits maken we teambuildingsgames met vastgelopen jongeren. Ze leren nieuwe skills, krijgen meer zelfvertrouwen en krijgen weer perspectief! Jouw teamuitje zorgt er voor dat we nieuwe jongeren verder kunnen helpen. Zo hebben onze games niet alleen impact op jouw team, maar ook op het leven van onze jongeren! 

    Waarom nog wachten?
    Start de motor, zet je navigatie aan en maak je klaar voor het meest opwindende teambuildingavontuur ooit. Reserveer nu je plek voor Capture The Flag XL – The Roadtrip Edition en ontdek wie van jullie het beste team is!

    6 - 500 personen

    Tijdens de Drone workshop leer je alle ins en outs en ga je ontdekken hoe je zelf een drone kan gaan besturen. Theorie en praktijk worden in deze workshop afgewisseld. Zo leer je bijvoorbeeld over de wetten en regels rondom het gebruiken van een drone en de geschiedenis van het drone vliegen. Onder begeleiding van een professionele instructeur leer je de verschillende types en modellen drones kennen. Ook ga je natuurlijk zelf met een drone vliegen, hiervoor is een speciale hindernisparcours op gezet. Wie kan zich aan het eind van de dag als beste dronepiloot bekronen en mag de prijs in ontvangst nemen?

    Als afsluiting maken we nog een gave groepsfoto met de grootste drone die hebben. Deze sturen we naar je op als aandenken aan deze bijzondere dag.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offferte het aanvraagformulier in!

    15 - 250 personen

    Na een overval op een waardetransport weten de overvallers met de buit weg te komen. Op verschillende locaties in de binnenstad verstoppen zij de poet. De kust is veilig, althans dat denken zij, maar schijn bedriegt. De politie heeft een spoor en start een klopjacht op de buit en de overvallers.

    De overvallers zien maar één uitweg; zo snel mogelijk de buit veilig stellen en uit de handen van de opsporingsdiensten blijven....

    Tijdens dit bloedstollend teambuilding spel word je als opsporingsdienst of als overvaller in teams verdeeld. Missie voor beide teams: Stel de buit veilig voordat de ander dat doet. Voer geheimzinnige opdrachten uit, achterhaal de locaties van de buit, blijf onder de radar, ontwijk bewakingscamera’s en zorg dat je een breekijzer paraat hebt.

    Het team dat dit uitje wint, is het team dat de meeste waarde (in euro’s) heeft veiliggesteld.
    Realtime is dit te volgen via de speciale game-app die voor dit programma gebruikt wordt.

    Zijn de overvallers de opsporingsdiensten te slim af of lopen zij in de val?

    Het programma ziet er dan als volgt uit (voorbeeld; jullie bepalen zelf de starttijd):
    14.00 uur Ontvangst op locatie
    14.30 uur Instructie en start Hunted
    16.45 uur Laatste team retour; borrelen 
    17.00 uur Prijsuitreiking
    17.15 uur Einde van het programma              
    17.15 uur Optioneel: Aanvang buffetten of BBQ (zie teambuildingspellen.nl website onder dineren bij de locaties)
    18.30 uur Einde (De eindtijd bepaalt u natuurlijk zelf)                           


    Vul voor alle informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    15 - 500 personen

    De workshop begint bij het maken van jullie eigen zeepkist. Elk team krijgt een bestaand onderstel en een bedrag aan speelgeld. Met het speelgeld kunnen jullie wielen, een stuur en alle andere onderdelen kopen in de speciale store. Jullie krijgen maar een bepaald bedrag aan speelgeld dus probeer een goede deal te sluiten! 

    Als alle onderdelen binnen zijn gaan jullie aan de slag met de zeepkist. Tijd om jullie technische inzicht en creativiteit aan het werk te zetten. Wie bouwt de snelste zeepkist en wint tot slot de zeepkisten race? 

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    14 - 250 personen

    Laser Kleiduifschieten is in principe het zelfde als het echte kleiduifschieten. Er wordt geschoten met echte jachtgeweren die omgebouwd zijn tot lasergun op plastic kleiduiven die met 180 km per uur door de lucht geschoten worden. Deze discs schieten we niet kapot en kunnen hergebruikt worden. Hierdoor is deze activiteit erg milieuvriendelijk en op bijna elke wenste locatie in Nederland uit te voeren.

    Helemaal uniek is het laser kleiduifschieten by night! De kleiduiven vliegen als kleine lichtgevende ufootjes voor de lucht!

    Laser Kleiduifschieten kan ook erg goed gecombineerd worden met één van onze andere teambuilding activiteiten op locatie zoals bijvoorbeeld onze Wighland Games of het Handboogschieten. 

    U kunt voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het formulier invullen.

    10 - 300 personen

    Over deze pagina

    Op zoek naar sportieve en actieve uitjes in Ouderkerk aan de Amstel  voor het team of om samen te doen met collega's? Deze vinden jullie eenvoudig en snel op WegmetdeBaas. Of jullie nu op zoek zijn naar een competatief sportief uitje met teambuilding in Ouderkerk aan de Amstel of dat jullie een gezellig actief uitje in Ouderkerk aan de Amstel willen gaan doen. Op WegmetdeBaas vinden jullie een mooi overzicht van de leukste sportieve en actieve uitjes in Ouderkerk aan de Amstel.  Kijk voor alle sportieve en actieve uitjes in Ouderkerk aan de Amstel en kies wat bij jullie team past! Sportieve en actieve uitjes zijn goed voor het groepsgevoel en je leert weer eens wat anders!  

    Gaan jullie voor een sportief uitje in Ouderkerk aan de Amstel  op het water?   Of gaan jullie tijdens een actief uitje lekker de weg op?  Er is zoveel mogelijk voor jullie uitje in Ouderkerk aan de Amstel   

    WegmetdeBaas is ook de leukste site voor het zoeken en vinden van allerlei andere bedrijfsuitjes en teamuitjes!