Sportieve en actieve uitjes in Noordwijk aan Zee - WegmetdeBaas

Filteren

Filters

Activiteiten: Spel & Ontspanning
Citygames & Beachgames
Topkeuze: Sportief & Actief
Kookworkshop & meer
Inspirerende Creatieve uitjes
Verbindende Teambuilding activiteiten
Eten, Drinken, & Feesten
Onvergetelijke Incentives/ buitenlandse reizen
Online
Zoekwoord
Zoekwoord
Gebied
Personen 0+
0
0
500
0500+
84 uitjes gevonden gevonden gebaseerd op de volgende filters
  • Outdoor water
  • Outdoor sport en actie
  • Indoor sport en actie
  • Fun op wielen
  • Outdoor lucht
  • Plaats, regio of provincie: Noordwijk aan Zee
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Met zijn allen samenwerken aan één gezamenlijk eindresultaat, een gigantische Megavlieger!

    In kleine groepjes van 4 personen bouwt u met uw team één onderdeel van de Megavlieger. Als dan alle onderdelen klaar zijn voegen we deze allemaal samen zodat er een werkelijk gigantische Megavlieger ontstaat. Uiteraard versiert ieder team zijn of haar onderdeel naar wens. We kunnen de vlieger maken in uw bedrijfskleuren (kleuren bij benadering!) en uiteraard kunnen we ook heel groot het logo van uw organisatie op de vlieger terug laten komen.

    Als u met 200 man aan één vlieger samenwerkt en als die vlieger dan 2,5 uur later op het strand omhoog gaat (vaak tegen de verwachting van de deelnemers in) dan ontploft het strand bijna. Onder luid applaus en gejuich gaan deze kunstwerken de lucht in.

    Wilt u een originele teambuilding workshop waarbij alle neuzen letterlijk dezelfde kant op staan? Kom dan eens een Megavlieger bouwen!

    Neem gerust eens contact met ons op via onderstaand formulier en wij denken graag met u mee!

    40 - 600 personen
    Kartbanen, bij u op locatie. Hoe gaaf is dat?!
    Sinds 2012 verzorgden wij al meer dan 300 evenementen op locatie.  Wij staan bekend om de fijne sfeer, beleving en veiligheid, dit staat bij ons altijd op pole position. Daar zijn wij natuurlijk erg trots op! 
     
    Veiligheid, altijd centraal
    Onze karts zijn uitgerust met een veiligheidssysteem waarmee de karts op afstand kunnen worden uitgeschakeld. Streetkarting.nl heeft jarenlange ervaring met kartevenementen op locatie. Heel klein, maar ook heel groot, iedere locatie is anders.
     
     U kunt ook bij ons terecht voor F1 Simracen. Onze Simrace trailers worden vaak gecombineerd met het karten op locatie. In die combinatie is er voor iedere leeftijd en de mensen die niet mee kunnen of willen karten ook een uitdagende activiteit, want; Wie is de snelste in de Race simulator?
     
    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in! U kunt ook direct een kijkje nemen op onze site voor meer informatie:  Website Streetkarting
    24 - 250 personen

    Bamboestieken ook wel Bamboe Bouwen genoemd is een zeer goede teambuilding activiteit waarbij creativiteit, communicatie en samenwerken voorop staan. Bamboestieken kunnen we op 2 manieren aanbieden: 

    Challenge Bamboestieken een competitie waarbij er in 2, 3 of 4 teams tegen elkaar gestreden gaat worden. Het doel is een zo hoog mogelijk bouwwerk te maken dat zelfstandig blijft staan met als hoogte (meet)punt een bal. Het tema dat het hoogte bouwwerk bouwd heeft gewonnen. 

    Teambuilding Bamboestieken er word gestart met bouwen in verschillende teams en elk team heeft 2 bouwhoofden. De bouwhoofen zullen onderling met elkaar overleg hebben over de voortgang van de bouw. Halverwege de bouw krijgen ze de opdracht om de bouwwerken met elkaar te verenigen tot één groot bouwerk en hierin een vlag of banner van jullie bedrijf of organisatie te plaatsen zodat we aan het einde een leuke groeps foto kunnen maken. 

    Een workshop bamboestieken kan ook erg goed gecombineerd worden met één van onze andere teambuilding activiteiten op locatie zoals bijvoorbeeld de Wighlans Games of het Laser Kleiduifschieten. 

    U kunt voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het formulier invullen.

    10 - 300 personen

    Expeditie Columbus – De Ultieme Teambuilding Ervaring
    Zet je schrap voor het meest avontuurlijke en enerverende teambuilding uitje van het jaar! Expeditie Columbus is een unieke ervaring waarin teamwork, communicatie en strategie centraal staan. Tijdens deze activiteit nemen jullie het in teams tegen elkaar op in een reeks uitdagende spellen waarin samenwerken, slim nadenken en elkaar vertrouwen de sleutel tot succes zijn.

    Los creatieve puzzels op, ga fysieke uitdagingen aan en test jullie strategisch inzicht. Expeditie Columbus staat garant voor spanning, plezier en onvergetelijke momenten waarin ieder teamlid een belangrijke rol speelt.

    Waarom Kiezen voor Expeditie Columbus?
    Expeditie Columbus onderscheidt zich van andere teambuildingactiviteiten door de perfecte combinatie van mentale, fysieke en strategische uitdagingen. In elk spel moeten deelnemers hun eigen kwaliteiten benutten en samenwerken om het beste resultaat te behalen.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    10 - 1500 personen

    Expeditie Robinson is een uniek en super leuk actief programma.  De grote groep wordt verdeeld in teams. Elk team strijd om de titel: Team Expeditie Robinson van het jaar, bezegeld met champagne / bubbels. 

    Ons programma is geschikt voor zowel de 'doeners’ en ‘actieve'-personen, de 'denkers', als voor de (op dit moment) 'niet-zo-pro-actieve' personen. Elk team heeft daar een mooie mix van. Een goede mix is fijn want in een tijdsbestek passeren een aantal unieke en stuk voor stuk leuke survival opdrachten (met een knipoog natuurlijk).

    • creatieve challenges
    • behendigheid challenges
    • kennis en inzicht challenges 

    Het evenement is inclusief een super leuk, uitgebreid video- en foto logboek van de expeditie en de grote groepsfoto.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    10 - 100 personen

    Crazy Trail is een spel met gekke en uitdagende opdrachten. Durven jullie de uitdaging aan? 
    De deelnemers worden verdeeld in teams en krijgen opdrachten als: ‘Geef 10 vreemden op straat een compliment’. 
    Deze activiteit is geïnspireerd op Crazy 88, maar heeft een eigen twist en nieuwe spelelementen!

    Stel je voor... jij en je collega's staan op het punt om mee te doen aan een gek en hilarisch stadsspel, Crazy Trail. Het is geen standaard spelletje. Vanuit de game-app krijg je totaal willekeurige opdrachten die je onmiddellijk moet uitvoeren. Dat kan van alles zijn: een dansje midden op straat, het vinden van een vreemd voorwerp in een winkel onder tijdsdruk, of een hilarische foto of video die je waarschijnlijk hardop laat lachen.

    Alles leg je vast op beeld en stuur je door naar de jury (optioneel). De jury bepaalt of je punten scoort... of niet. Wie speelt het beste spel? Aan het eind is er één winnend team. Bereid je voor op chaos, keihard lachen en een flinke dosis adrenaline.

    Deze activiteit vindt plaats met of zonder begeleiding, aan u de keuze.

    • Duur: die bepaal je zelf, er is geen tijdsdruk
    • Vanaf €14,50 per persoon (grote groepen krijgen korting)
    • Deze activiteit kan zowel met begeleiding ter plekken als met online begeleiding worden geboekt.
    • Liever een arrangement? Informeer naar de mogelijkheden
    4 - 500 personen

    Heb je altijd al een keer het ultieme bedrijfsuitje willen boeken? Maak dan een keer een vlucht in een helikopter!  Samen kijken wij waar we het beste in de buurt kunnen landen en maken er één groot spektakel van. 

    Helikopter vliegen is iets om van je bucketlist af te strepen. 
    Als de helikopter loskomt van de grond en de neus naar beneden duwt en je in één keer naar voren wordt gelanceerd zit je meteen in de beleving. Onderweg zie je mooie stukjes Nederland en kun je bij een beetje helder zicht ontzettend ver kijken! 

    Een helikopter evenement is het ultieme bedrijfsuitje. Geen bedrijfsuitje is hetzelfde dus wij maken alles op maat. Een voorbeeld van hoe zo'n programma eruit kan zien:
    10:00 uur Ontvangst groep op locatie
    10:30 uur Start met de helikoptervluchten, segway rijden en teambuildingsactiviteiten
    11:30 uur Klaar met alle rondvluchten: we maken een groepsfoto bij de helikopter
    12:00 uur Start van de solex tour
    13:00 uur Start van de roofvogelworkshop
    14:00 uur Programma voorbij.

    Wij kennen de mogelijkheden, jij kent de groep. Wat past er bij de groep? Wat is het budget en naar welke locatie gaat de voorkeur uit? Om bezig te blijven kunnen we het evenement combineren met andere activiteiten. Afhankelijk van de groepsgrootte, zullen wij hierbij een passend voorstel maken om iedereen actief bezig te houden! 

    Het is ook mogelijk om het event aan te vullen met andere leuke activiteiten, denk bijvoorbeeld aan:
    * Segway rijden
    * Quad rijden
    * Off-road rijden
    * Solex of E-chopper tour
    * Roofvogelworkshop
    * Shooting games
    * Onze sportieve sportwagens (Audi R8, Lamborghini, Ferrari, Mercedes of Maserati)


    Wij kunnen dit programma al aanbieden vanaf slechts €79,- p.p.
    Vraag snel je offerte aan via het formulier en wij kijken samen wat een goed programma is voor jouw gezelschap! Mooi voor jullie teamuitje/ bedrijfsuitje!

    20 - 500 personen
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    The Chase is een zeer actief spel. Het is ontwikkelt met het populaire programma 'Hunted' van de NPO en de YouTube-hit 'Jachtseizoen' in ons achterhoofd. Bam! De celdeur vliegt open en je zet het op een lopen. Met kunst- en vliegwerk weet je te ontsnappen uit de gevangenis.

    Je rent zo ver mogelijk weg van de gevangenis en kijkt niet meer achterom… Terwijl de premiejagers jullie op de hielen zitten, proberen jij en je team nog een grote slag te slaan, om daarna voor eeuwig te kunnen verdwijnen. Schuilt in jou een crimineel meesterbrein? Tijdens The Chase kruip je in de huid van zowel een crimineel als een jager. De rollen worden halverwege namelijk omgedraaid. Alleen met een flinke dosis lef kun je dit spel winnen.

    Het spel
    Zelfs als je je hebt voorgenomen hebt om rustig aan te doen, dan betrap je je er halverwege op dat je toch rennend door de straatjes van je favoriete stad probeert de criminelen in de kraag te vatten. Je hoeft niet op een game master te wachten die jullie spel start. Jullie bepalen zelf wanneer het spel begint. Door het ontbreken van een begeleider op locatie zijn onze spellen ook de helft goedkoper dan spellen mét een begeleider. Onze heldere spelregels en telefonische support zijn een perfecte basis gebleken om het spel zelfstandig te spelen. En het is nog goed voor de portemonnee ook…

    Jullie downloaden de app en voeren de teamcode in die we jullie per mail hebben verstuurd. Alle andere teams doen hetzelfde. De teams worden verdeeld in criminelen en premiejagers en vervolgens wordt het spel gestart. Halverwege worden de rollen omgedraaid. Jullie bepalen als criminelen een strategische route om zoveel mogelijk geld uit de kluizen te roven die in de omgeving zijn verstopt. De locatie van de criminelen worden elke 10 minuten doorgegeven aan de premiejagers. Ook als er een kluis wordt leeggeroofd, krijgen ze een seintje. Wegwezen dus!

    Spelen in teams
    The Chase wordt gespeeld op je eigen mobiele telefoon of tablet. Nadat je onze app hebt gedownload, creëert deze een dynamisch speelveld rondom, zodat je op elke gewenste locatie het spel kunt spelen. Voor de optimale ervaring zoek je een locatie met veel straatjes en steegjes. Een stadscentrum is perfect om de omgeving te verkennen op een unieke manier. 
     
    Ondersteunde apparaten
    Iedereen met een Apple of Android toestel kan het spel spelen. Zowel mobiele telefoons als tablets worden ondersteund. Deze toestellen dienen minimaal een databundel van minimaal 500MB te hebben. 

    Prijzen
    The Chase is te spelen vanaf 8 personen De basisprijs van het spel ligt op 14,95 euro per speler. Teams bestaan uit ongeveer 2 of 3 personen. We hanteren staffelkortingen bij grote groepen. Neem contact met ons op voor een heldere prijsopgave.

    Aantal teams
    Het spel is te spelen door enorm grote groepen die verdeeld in kleine teams tegen elkaar kunnen spelen.
     
    Locatie
    Deze spannende outdoor game wordt gespeeld in de buitenlucht. Het spel is op elke locatie ter wereld te spelen op elk moment dat het jullie uitkomt.

    Vul voor een vrijblijvende offerte of meer informatie het aanvraagformulier in.

    8 - 1000 personen

    Verras uw collega’s met iets compleet nieuws! 
    Ervaar de ultieme sportieve bedrijfsactiviteit met onze American Football workshop!

    Ben je op zoek naar een sportief bedrijfsuitje dat echt uniek is? Onze American Football workshop biedt de perfecte sportieve uitdaging voor bedrijven die hun team willen versterken door actie, teambuilding en plezier. Deze workshop is een geweldige manier om de onderlinge samenwerking binnen je team te verbeteren en tegelijkertijd te genieten van een onvergetelijke ervaring.

    Tijdens onze unieke workshop duik je volledig in de wereld van American Football. Leer de basistechnieken zoals gooien, vangen en het tackelen, allemaal op een veilige en gecontroleerde manier. De workshop is geschikt voor teams van verschillende niveaus, van beginners tot ervaren sporters, zodat iedereen op zijn eigen tempo kan meedoen en zich uitgedaagd voelt.

    De American Football Clinic biedt bedrijven een geweldige kans om de teamgeest te versterken. Door samen te werken, elkaar te ondersteunen en gezamenlijke doelen te behalen, creëren de deelnemers niet alleen onvergetelijke herinneringen, maar ontwikkelen ze ook waardevolle samenwerkings- en communicatieve vaardigheden. We gebruiken stootkussens en blockmachines, zodat iedereen zich comfortabel kan uitleven.

    Waarom kiezen voor onze American Football workshop voor jouw bedrijfsactiviteit?

    • Sportief bedrijfsuitje: Deze Unieke activiteit is de ideale manier voor bedrijven om teambuilding op een leuke en actieve manier te bevorderen. Het versterkt de samenwerking, vergroot de onderlinge verbondenheid en zorgt voor veel plezier.

    • Geschikt voor alle niveaus: Of je team nu uit ervaren sporters bestaat of juist uit beginners, de workshop is op maat aan te passen en biedt voor iedereen een uitdaging. Iedereen kan op zijn eigen niveau meedoen en zich ontwikkelen.

    • Veilig en verantwoord: De veiligheid van de deelnemers staat voorop. Dankzij het gebruik van stootkussens en blockmachines kunnen deelnemers hun vaardigheden testen en ontwikkelen op een veilige manier.

    • Onvergetelijke ervaring: Na een dag vol actie, samenwerking en plezier heeft jouw team niet alleen nieuwe vaardigheden geleerd, maar ook gezamenlijke herinneringen gecreëerd die de onderlinge band versterken. 

    Beleef een sportief bedrijfsuitje dat jouw team niet snel zal vergeten!

    Na deze American Football ervaring zal je team niet alleen nieuwe vaardigheden en inzichten hebben opgedaan, maar ook het belang van echt samenwerken herkennen. Dit is een van de grote raakvlakken tussen de "ruige" sport en samenwerking in teams in bedrijfsvoering. Dit is het ideale unieke bedrijfsuitje voor bedrijven die samen willen werken, uitdagingen willen aangaan en een activiteit willen die voor iedereen geschikt is. Één ding is gegarandeerd: iedereen stapt met een glimlach het veld af!

    Nog niet overtuigd? Deze groepen gingen jullie voor. Lees hier meer over hun ervaringen of check de reviews op google.  Wij zijn erg trots dat wij in al 11 jaren alleen maar 5 ster reviews hebben ontvangen. 

    Hopelijk tot snel op het veld! 

    Team Pro Football Clinics 

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    12 - 100 personen

    Een uitdagend en sportief uitje!

    Ben jij van alle markten thuis? Heb je tactisch inzicht en ben je lichamelijk fit? Dan zijn de Fort Boyard opdrachten een uitdaging voor jou. Fort Boyard is uitermate geschikt als groepsuitje, bedrijfsuitje of familiefeest.


    Wat staat je te wachten tijdens het Fort Boyard uitje?

    Slepen jullie de felbegeerde Ford Boyard beker in de wacht? Als team gaan jullie de strijd aan tegen de andere teams. Meeslepende opdrachten moeten goed en binnen de tijd opgelost worden. Wie verzameld tijdens het spel richting de finale de meeste sleutels? Dit zal bepalen welk team een voorsprong krijgt in het spannende eindspel. Zet de sleutels strategisch in, verzamel de meeste gouden munten en win als team de unieke Fort Boyard beker! Een prijs die niet mag ontbreken in een prijzenkast.

    Vul voor meer informatie onderstaand aanvraagformulier in!

    12 - 5000 personen

    Het razend populaire televisieprogramma De Alleskunner, maar dan met zon, zee en zand! Met je voeten in het zand nemen jullie het in teams tegen elkaar op tijdens een reeks verrassende, grappige en soms behoorlijk uitdagende spellen. Eén regel staat vast: eindig je als laatste, dan lig je eruit. Win je een ronde? Dan verdien je meteen een mooi voordeel voor de volgende uitdaging.

    Na alle spellen stijgt de spanning richting de grote finale, waarin werkelijk alles nog kan veranderen. Welk team heeft uiteindelijk alle kwaliteiten in huis om zich dé echte Alleskunners te mogen noemen?

    Geef jullie voorkeurslocatie door en wij regelen een geschikte plek. De Alleskunners Strand is te boeken met of zonder catering.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in. 

    15 - 1500 personen

    Durf jij het aan om deel te nemen aan een spannend en intrigerend bedrijfsuitje? Welkom bij De Verraders, een meeslepende spelervaring waarin vertrouwen, strategie en verraad centraal staan.

    Ontmasker de verraders of misleid de groep!
    Samen met je collega’s strijd je voor één doel: zoveel mogelijk zilver verzamelen. Maar pas op… er zijn verraders in jullie midden die niets liever willen dan jullie saboteren en zelf de winst binnenhalen. Hoe goed is jouw mensenkennis?

    Dit spel is speciaal ontwikkeld voor bedrijven en teams die op zoek zijn naar unieke, interactieve teambuilding. In drie bloedstollende spelrondes gaan jullie de strijd aan in een mix van fysieke en persoonlijke uitdagingen. Tussendoor krijgen de spelers de kans om te overleggen, bondjes te sluiten, verdenkingen uit te spreken en in stemrondes collega’s / verraders uit het spel te werken.

    Althans; de verbannen spelers doen nog wel mee met de komende spellen, maar zij maken geen kans meer op het spelen van de finale..

    Bereid je voor op een dag vol verrassende spellen: van snelle mini-games binnen in duo’s of trio’s tot een spannende mini-escape tocht buiten met slimme spelsoftware. 

    Geen vaste teams vandaag – juist de afwisseling maakt het leuk én effectief. Bij elk spel werk je in een andere samenstelling en soms zelfs als één grote groep. Zo leer je elkaar écht op een andere manier kennen.

    Teamwork en verraad gaan hand in hand:
    Vorm sterke bondjes, overtuig je collega’s van je onschuld en speel een slim strategisch spel. In dit teamuitje draait het niet alleen om samenwerken, maar ook om manipulatie, intuïtie en psychologisch inzicht. De teams wisselen per ronde, waardoor je telkens opnieuw je positie moet bepalen en beslissingen moet maken. Je zult vandaag ook veel andere collega’s spreken.

    Wie wint De Verraders?
    Na elke ronde volgt een stemronde waarin de groep een verdacht persoon wegstemt. Maar de verraders zijn ook niet stil… zij kunnen in het geheim een speler ‘verbannen’. Hoe langer je in het spel blijft, hoe groter je kans op de finale.

    Begeleiding door professionals:
    Onze ervaren gamemasters begeleiden het spel, houden de spanning hoog en zorgen ervoor dat alles soepel verloopt. De perfecte balans tussen spelplezier en competitie zorgt ervoor dat iedereen – van fanatieke strategen tot speelse teamspelers – een onvergetelijke ervaring beleeft.

    Zij zullen tijdens de beraadrondes ook zorgen dat iedereen aan het woord komt.

    Neem contact met ons op en boek vandaag nog jouw ultieme bedrijfsuitje! Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    Combinatie van binnen en buitenprogramma mogelijk!

    15 - 100 personen

    Red Light Green Light, hét survival groepsuitje van dit moment!
    Van de film de Hungergames tot nu de spraakmakende Netflix serie de Squid Game! Iedereen heeft het er over en wordt nu al als het meest populaire groepsuitje voor het komende jaar genoemd. Het Red Light Green Light is op deze spellen gebaseerd.

    Wat is Red Light Green Light voor activiteit?
    Het actieve spel is gebaseerd op de populaire Netflix serie the Squid Game. Alle deelnemers van dit teambuildingsuitje zijn je concurrenten. Tegelijk moet je wel op het goede moment met elkaar samenwerken. Ideaal voor bijvoorbeeld een bedrijfsuitje, vrijgezellenfeest of een uitje met vrienden. Het minimum aantal deelnemers is 30.

    Hoe werkt het spel?
    Het spel start als de Frontman de groep toespreekt. Vervolgens splitsen we de groep op in teams van 6 personen. Iedere deelnemer krijgt een T-shirt met een persoonsnummer (heb jij 456?).

    De teams spelen 6 verschillende games, waarin je als team én individueel werkt. Tijdens de rondes komen de uit de serie bekende Games aan bod, zoals Red Light Green Light (Annemaria Koekkoek), Cut a shape (vormpjes prikken) of Tug of War (touwtrekken). Net zoals in de serie kun je er voor kiezen om zelfstandig te werken, of om elkaar te helpen de prestatie van het team te verbeteren. Door de tijdslimiet die aan de games zit, neemt de spanning toe. Een ware race tegen de klok!

    Na deze 6 verschillende rondes, eindigt één team als het beste team. Nu begint de afvalrace, want er is op het einde maar één winnaar van de game. Wie eindigt er na deze spannende finale als de Inktvis koning of koningin?  

    Voor wie is het spel bedoeld?
    Dit groepsuitje is te spelen voor groepen vanaf 30 personen. Door de verschillende onderdelen is het ook geschikt voor grotere groepen tot wel 200 personen. Hoe meer deelnemers, hoe meer onderdelen het spel heeft. Alle deelnemers kunnen het spel tegelijk spelen.

    Hoe lang duurt het?
    De duur van het spel is 2 tot 2,5 uur. Dit is inclusief een korte pauze, waarin de deelnemers even kunnen uitrusten, wat drinken en eventueel tactiek kunnen bespreken.

    Wat is inclusief?

    • · Professionele spelbegeleiders in de bijbehorende kostuums
    • · Een T-shirt met persoonsnummer tijdens de game (daarna weer inleveren)
    • · Minstens zes rondes met welbekende games
    • · Attributen om de games te kunnen spelen
    • · Finalespel voor de zes beste deelnemers
    • · Een prijs voor de gedoodverfde winnaar van het spel


    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in. 

    30 - 250 personen

    Stap op een 100% elektrische E-chopper en probeer in teamverband zoveel mogelijk punten te scoren op de opdrachten die je onderweg tegenkomt. Middels een speciaal hiervoor ontworpen GameApp ga je tijdens dit superleuke bedrijfsuitje op zoek naar GPS hotspots in de omgeving. Algemene kennisvragen, rekenopdrachten, logica en natuurlijk ook uw eigen (bedrijfs)vragen maken deel uit van deze leuke competitie.

    E-chopper Game...het leukste bedrijfsuitje op de E-chopper
    Na een duidelijke instructie over de E-choppers op onze vaste startlocatie NH Conference Centre Leeuwenhorst in Noordwijkerhout, kan het bedrijfsuitje E-chopper Game beginnen.

    De teamcaptain van ieder team download onze speciale GameApp op zijn / haar smartphone en logt via een QR-code in om de game te starten. Na het invoeren van een unieke teamnaam, gaat de timer lopen.

    Teams navigeren naar diverse GPS hotspots in de regio, waardoor je tijdens dit leuke programma ook nog eens de omgeving ontdekt. Noordwijk, de duinen en de Bollenstreek…het zit er allemaal in! Aangekomen op een hotspot, verschijnt er een vraag, teamopdracht of foto-opdracht op de telefoon van de teamcaptain. Samenwerking, communicatie en creativiteit bepalen tijdens dit bedrijfsuitje uiteindelijk welk team de meeste punten scoort en er met de medailles vandoor gaan.

    Tailormade met eigen logo en bedrijfsvragen
    Het is zelfs mogelijk een aantal bedrijf- of collega gerelateerde vragen in het programma op te nemen, waardoor uw E-chopper Game een eigen karakter krijgt. Ook uw bedrijfslogo verwerken wij in de game.ekker cruisen door het Hollands Duin en tussen de bloembollenvelden, genieten van het zonnetje, de mooie omgeving en natuurlijk van elkaar.

    Online ranking tijdens het bedrijfsuitje E-chopper Game
    Tijdens dit superleuke teamuitje kunt u op ieder moment online op uw smartphone zien hoe uw team ervoor staat qua punten, wat leidt tot een spannende competitie.

    Handsfree navigeren tijdens de E-chopper Game
    Veiligheid staat uiteraard voorop. De E-Choppers zijn voorzien van een smartphone houder voor elk type smartphone, zodat je veilig en eenvoudig handsfree kunt navigeren naar de GPS hotspots.

    Tijdsduur bedrijfsuitje E-chopper Game
    De duur van deze superleuke E-Chopper Game is 2 uur. Als de timer op 00:00 staat, moeten alle teams weer terug zijn op de startlocatie.

    E-chopper Game op locatie?
    De E-chopper Game start normaliter vanaf onze vaste verhuur locatie NH Conference Centre Leeuwenhorst, gelegen op de grens van Noordwijk en Noordwijkerhout. Optioneel tegen meerprijs kunnen wij ook E-choppers naar Noordwijk aan Zee brengen. Houdt u dan wel rekening met een andere arrangementsprijs dan vermeld vanaf onze vaste verhuurlocatie .

    20 - 100 personen

    Met z’n alle een brandweerpak aan, helm op, instappen, sirenes aan en dan gaan als de brandweer!!! Water en vuur zijn de elementen waarmee en waartegen gestreden wordt. Zo gebruiken we water voor blussen maar ook voor spuitvoetbal. En dat is gegarandeerd pret! Samen bezig zijn, nuttige zaken leren over brand en natuurlijk veel lachen dat zijn de unieke ingredienten van BrandweerSurvival.

    Oefenen in het echt....Door te oefenen in een realistische praktijk situatie ontstaat teamgeest! Een teambuilding event waar verborgen talenten boven komen drijven, waar je mag testen en uit proberen. Fouten maken mag, het kost je een nat pak!

    BrandweerSurvival heeft een eigen oefenterrein, een veilige plaats waar we samen kunnen zijn en kunnen leren. Het komt aan op samenwerking en snelheid. Iedereen voelt zich snel thuis, we kennen de brandweer immers. De teambuilding ontstaat meteen bij binnenkomst in de kazerne.

    Enthousiasme is belangrijk omdat dit gepaard gaat met het natuurlijk gedrag van de mens: ‘hij laat zijn ware ik zien’. Als dit gebeurt kunnen de beste leermomenten worden gecreëerd. En de trainer kan zien hoe zij met een paniek situatie omgaan, flexibiliteit en inlevingsvermogen komen eveneens boven drijven.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    14 - 450 personen

    Over deze pagina

    Op zoek naar sportieve en actieve uitjes in Noordwijk aan Zee  voor het team of om samen te doen met collega's? Deze vinden jullie eenvoudig en snel op WegmetdeBaas. Of jullie nu op zoek zijn naar een competatief sportief uitje met teambuilding in Noordwijk aan Zee of dat jullie een gezellig actief uitje in Noordwijk aan Zee willen gaan doen. Op WegmetdeBaas vinden jullie een mooi overzicht van de leukste sportieve en actieve uitjes in Noordwijk aan Zee.  Kijk voor alle sportieve en actieve uitjes in Noordwijk aan Zee en kies wat bij jullie team past! Sportieve en actieve uitjes zijn goed voor het groepsgevoel en je leert weer eens wat anders!  

    Gaan jullie voor een sportief uitje in Noordwijk aan Zee  op het water?   Of gaan jullie tijdens een actief uitje lekker de weg op?  Er is zoveel mogelijk voor jullie uitje in Noordwijk aan Zee   

    WegmetdeBaas is ook de leukste site voor het zoeken en vinden van allerlei andere bedrijfsuitjes en teamuitjes!