Sportieve en actieve uitjes in Bergen op Zoom - WegmetdeBaas

Filteren

Filters

Activiteiten: Spel & Ontspanning
Citygames & Beachgames
Topkeuze: Sportief & Actief
Kookworkshop & meer
Inspirerende Creatieve uitjes
Verbindende Teambuilding activiteiten
Eten, Drinken, & Feesten
Onvergetelijke Incentives/ buitenlandse reizen
Online
Zoekwoord
Zoekwoord
Gebied
Personen 0+
0
0
500
0500+
85 uitjes gevonden gevonden gebaseerd op de volgende filters
  • Outdoor water
  • Outdoor sport en actie
  • Indoor sport en actie
  • Fun op wielen
  • Outdoor lucht
  • Plaats, regio of provincie: Bergen op Zoom
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    The Chase is een zeer actief spel. Het is ontwikkelt met het populaire programma 'Hunted' van de NPO en de YouTube-hit 'Jachtseizoen' in ons achterhoofd. Bam! De celdeur vliegt open en je zet het op een lopen. Met kunst- en vliegwerk weet je te ontsnappen uit de gevangenis.

    Je rent zo ver mogelijk weg van de gevangenis en kijkt niet meer achterom… Terwijl de premiejagers jullie op de hielen zitten, proberen jij en je team nog een grote slag te slaan, om daarna voor eeuwig te kunnen verdwijnen. Schuilt in jou een crimineel meesterbrein? Tijdens The Chase kruip je in de huid van zowel een crimineel als een jager. De rollen worden halverwege namelijk omgedraaid. Alleen met een flinke dosis lef kun je dit spel winnen.

    Het spel
    Zelfs als je je hebt voorgenomen hebt om rustig aan te doen, dan betrap je je er halverwege op dat je toch rennend door de straatjes van je favoriete stad probeert de criminelen in de kraag te vatten. Je hoeft niet op een game master te wachten die jullie spel start. Jullie bepalen zelf wanneer het spel begint. Door het ontbreken van een begeleider op locatie zijn onze spellen ook de helft goedkoper dan spellen mét een begeleider. Onze heldere spelregels en telefonische support zijn een perfecte basis gebleken om het spel zelfstandig te spelen. En het is nog goed voor de portemonnee ook…

    Jullie downloaden de app en voeren de teamcode in die we jullie per mail hebben verstuurd. Alle andere teams doen hetzelfde. De teams worden verdeeld in criminelen en premiejagers en vervolgens wordt het spel gestart. Halverwege worden de rollen omgedraaid. Jullie bepalen als criminelen een strategische route om zoveel mogelijk geld uit de kluizen te roven die in de omgeving zijn verstopt. De locatie van de criminelen worden elke 10 minuten doorgegeven aan de premiejagers. Ook als er een kluis wordt leeggeroofd, krijgen ze een seintje. Wegwezen dus!

    Spelen in teams
    The Chase wordt gespeeld op je eigen mobiele telefoon of tablet. Nadat je onze app hebt gedownload, creëert deze een dynamisch speelveld rondom, zodat je op elke gewenste locatie het spel kunt spelen. Voor de optimale ervaring zoek je een locatie met veel straatjes en steegjes. Een stadscentrum is perfect om de omgeving te verkennen op een unieke manier. 
     
    Ondersteunde apparaten
    Iedereen met een Apple of Android toestel kan het spel spelen. Zowel mobiele telefoons als tablets worden ondersteund. Deze toestellen dienen minimaal een databundel van minimaal 500MB te hebben. 

    Prijzen
    The Chase is te spelen vanaf 8 personen De basisprijs van het spel ligt op 14,95 euro per speler. Teams bestaan uit ongeveer 2 of 3 personen. We hanteren staffelkortingen bij grote groepen. Neem contact met ons op voor een heldere prijsopgave.

    Aantal teams
    Het spel is te spelen door enorm grote groepen die verdeeld in kleine teams tegen elkaar kunnen spelen.
     
    Locatie
    Deze spannende outdoor game wordt gespeeld in de buitenlucht. Het spel is op elke locatie ter wereld te spelen op elk moment dat het jullie uitkomt.

    Vul voor een vrijblijvende offerte of meer informatie het aanvraagformulier in.

    8 - 1000 personen

    Met de Keverrally van Keveruitje beleef je gegarandeerd iets bijzonders met je collega’s, klanten of vrienden. Wie kent de Volkswagen Kever niet? Gegarandeerd dat mensen je na zullen kijken wanneer je langs toert in onze Kevers! En weer of geen weer: je zit altijd droog…

    Het Keveruitje is een compleet programma voor een hele middag (of hele dag) fun. Na de uitgebreide koffie ontvangst mogen jullie zelf gaan toeren in Herbie, een Kever Cabrio of een Kever Coupé. Het kenmerkende kever geluid, een puzzelroute op schoot en samen toeren door het prachtige Hollandse landschap. Onderweg een uitdagende puzzelroute, diverse navigatie technieken, teambuilding tijdens de groepsopdrachten, bezoek aan een terrasje (met drankje) en héél véél fun. Niet voor niets werd onze Keverrally meerdere jaren gewaardeerd als leukste van Nederland.

    Catering:
    Ontvangst en drankje op het terras inbegrepen; etentje (zoals BBQ) na afloop mogelijk

    Het weer:
    Je zit altijd droog in onze kevers; het gaat dus altijd door

    Uw wens:
    Uw specifieke wens voor een bedrijfsuitje of jubileumprogramma werken we graag op maat uit.

    Vul voor meer informatie over dit uitje of een vrijblijvende offerte onderstaand aanvraagformulier in!

    12 - 200 personen

    Hakaworkshops is Haka Workshop specialist van Nederland. De leukste workshops op de mooiste plekken, bij u op de zaak, in de tuin achter het bedrijf, horecalocaties, bos, duin, strand, park. Afhankelijk van het weer kan de workshop binnen of buiten

    Keuze uit drie verschillende haka workshops:

    Haka Creative Workshop
    Teams maken zelf een haka en presenteren die aan elkaar. 60 tot 120 minuten - 10 tot 100 personen (per tijdslot) (meest gekozen door klanten) 

    Haka Authentic
    Ka Mate Haka de haka die die het herenrugby-team sinds 1905 doet vóór aanvang van hun rugby wedstrijden). 15 tot 45 minuten - 10 tot 1000 personen (per tijdslot)

    Haka Maatwerk
    (Haka tekst, moves en mimiek speciaal gemaakt voor u) - 10 tot 40 minuten - 50 tot 1000 personen

    De Haka staat garant voor plezier, kracht en verbinding, het is energiek, creatief, uitdagend, 'inclusief' en uniek. Het versterkt de team spirit en zet de toon van de dag. Het geeft elke deelnemer en de groep als geheel een onuitwisbare herinnering aan de dag. Het is een kleurrijke en informele setting.

    Tijdens de workshop maken we foto's en korte filmpjes en maken we één Haka groepsfoto.

    Aanbieding inclusief:

    1. Haka Workshop bandana voor elke deelnemer,
    2. Foto & Video impressie (waaronder groepsfoto). Alles beschikbaar voor de klant een paar uur na de workshop, zodat u die bij bijvoorbeeld borrel of afsluiting zou kunnen laten zien.
    3. Geluid
    4. Gebruik van beamer in overleg

    LinkedIn-aanbeveling van iemand van Rijksgebouwendienst:

    "Ik heb zelden een evenement meegemaakt waarbij niet alleen ik, maar alle circa 100 deelnemers een workshop zo leuk vonden. Er klonk een hard instemmend gejuich toen onze dagspreker zei dat hij genoten had van de Hakaworkshop.

    Williams' vermogen om met de 1 uur durende workshop iedereen betrokken, enthousiast en geïnspireerd te houden is bijzonder. En naar het einde toe waren de Haka-presentaties van alle teams 'slagroom op de taart'. William zorgde ervoor dat iedereen met een glimlach de rest van het programma deed. Als Haka-master en evenementenorganisator verdient William mijn hoogste aanbeveling."

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

     

    3 - 1000 personen

    "Je moet één keer in je leven in een Trabant hebben gereden." 
    Event bedrijf Trabant verhuur

    Wij kunnen u een compleet programma aanbieden, maar ook voor zomaar een tochtje met een echte Trabant.

    -Een Trabietoertocht van ongeveer gemiddeld 2,5 uur. Gastvrij ontvangst met Koffie, Thee, Cappuccino, Latte Machiatto of limonade drankje en een heerlijk zoet seizoen gerelateerd lekkernij. incl. prijsuitreiking en voor iedereen een uniek DDR Rijbewijs 

    INCL. Een korte uitleg hoe te rijden en om te gaan met een Trabant. (Ongeveer 3 a 4 minuten per Trabant, na de uitleg vertrekt de Trabant, u start dus omstebeurt ). Een Trabietoer arrangement is voorzien van een Foto-routeboek Incl. Een vragenlijst (Team Building) die u kunt invullen tijdens de rit.

    Wij zullen aan het einde van de toertocht de winnaar bekend maken en een mini Trabant als hoofdprijs beschikbaar stellen. Dit foto-routeboek wijst u de weg aan de hand van foto’s van kruispunten met pijlen er in, die u de goede kant op verwijzen. Op de tegen pagina van dit routeboek wordt de geschiedenis van de meest opzienbarende bijzonderheden door enkele korte verhalen weergegeven. Kortom, deze Toer arrangementen zijn niet alleen leuk, maar tevens leerzaam! Ook speelt Team Building een grote rol.

    Hierbij bieden wij u een vrijblijvende aanvulling van het evenement voor een compleet programma: (Evt. Op aanvraag geheel aan te passen aan uw speciale wensen).

    •    Onderweg een stop met spelletjes (blind file parkeren, slalom rijden, reservewiel gooien).  Kan op alle vestegingen.
    •    Onderweg een stop met caterings (Drankjes & Verrassing versnapering).  Kan op alle vestegingen.
    •    Bij terug komst op onze locatie Fast & Hilarious Strijd in de Trabant. Kan op alle vestgingen.
    •    Onderweg een stop met Bezoek aan de kaasboerderij leren hoe ze kaas maken en kaasproeven en mogelijkheid tot het kopen van kaas.  Vesteging Bergschenhoek.
    •    Voor een wandeling door de Biesbosch, eventueel onder begeleiding van een gids. (Prijs op aanvraag.) Vesteging Dordrecht.
    •    Excursies:  kijken bij het paardenmelken of in de imkerij op bezoek bij de bijen of een demonstratie honingslingeren – proeven (Prijs op aanvraag.) Vesteging Dordrecht.
    •    Workshop kaasmaken (Prijs op aanvraag.) Vesteging Bergschgenhoek en Dordrecht.

    Ook hebben wij de mogelijkheid om het Trabant rijden te combineren met andere spellen. Op aanvraag per vesteging verschillend aanbod mogelijk.

    Bij terugkomst is het mogelijk op onze locaties een drankje te verkrijgen tijdens de prijs uitreiking. Kan op alle vestegingen.

    Eten en Drinken
    Indien gewenst kunt u natuurlijk ook bij ons terecht voor aansluitend een gezellige Ontbijt of Lunch en of Bourgondische BBQ  met onbeperkt drankjes. Aanbod kan per vesteging verschillen.

    •    Luxe Ontbijt
    •     Uitgebreide Lunch HIGH TEA
    •     Gezellige Bourgondische BBQ
    •     Compleet Tapas of Kaas Buffet
    •    Of een naar eigen smaak samen gesteld: Ontbijt,  Lunch of Diner.

    Alle prijzen zijn inclusief BTW, WA verzekering Trabant, en een volle tank benzine.

    Service:
    Om u goed en zorgeloos in een Trabant te laten rijden, krijgt u als klant bij elke verhuring per Trabant een uitleg 'hoe te rijden met een Trabant'.

    Wij houden onze Trabanten in topconditie, daarom zal het niet snel voorkomen dat er een storing of defect optreed. Gebeurt dat toevallig toch, door bijvoorbeeld een lekke band, dan is er altijd een medewerker van ‘Trabietoer.nl' in de buurt die na uw melding zo snel mogelijk ter plekke zal zijn om dit defect te verhelpen.

    Alle deelnemers moeten een deelnameformulier in vullen en onderteken. Chauffeurs moeten hun rijbewijs (B) bij zich hebben en ook hun rijbewijs nummer invullen.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    4 - 200 personen

    Ter Land, ter Zee en in de Lucht. In dit programma ga je letterlijk ter land, ter zee en in de lucht. Op het land zijn er verschillende mogelijkheden zoals sportwagen rijden, solex rijden, teambuildingsactiviteiten en segway rijden. Op het water gaan wij een mooie boottocht maken of een spectaculaire tocht op de RIB-boot. Daarnaast maken wij een mooie helikoptervlucht.

    Voorbeeldprogramma (tijden kunnen worden besproken)

    13:30 uur     Ontvangst met koffie/thee, uitleg en teamindeling
    14:00 uur     Start programma: helikoptervlucht en Segway rijden
    15:30 uur     Pauze met een drankje
    16:00 uur     Vervolg van het programma: RIB- en sloepvaren
    17:30 uur      Einde van het activiteitenprogramma

    17:45 uur      Een leuke groepsfoto met de helikopter
    18:00 uur     Afsluitend drankje

    Wij bieden dit programma al aan vanaf slechts € 129,- per persoon. Prijzen afhankelijk van datum, locatie, groepsgrootte, eventuele horeca en andere toevoegingen.

    Dit voorbeeldprogramma bestaat uit:

    • 6 minuten Helikopter vliegen
    • 30 minuten Segway rijden op basis van roulatie
    • 1 uur varen met de sloep, waarvan 20 minuten op de RIB-boot
    • Koffie/thee bij ontvangt
    • 2 consumpties per persoon

    Buiten dit voorbeeldprogramma zijn er ook extra opties mogelijk:

    • Verlengen vliegtijd
    • Lunch
    • BBQ of diner
    • Vergaderen

    Wij kijken graag samen met jou naar de mogelijkheden om het perfecte uitje samen te stellen. 
    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    20 - 500 personen

    Wij organiseren bedrijfsuitjes op vele locaties maar onze specialiteit is 4x4 off rijden met Landrovers.

    Door heel Nederland en Belgie hebben we mogelijkheden, maar ook op uw eigen locatie.

    We hebben meer dan 30 Land Rovers en rijden onder meer in de buurt van Amsterdam, Tilburg, Eindhoven, Tiel,  Zwolle, Bergen Op Zoom, Maastricht enzovoort.

    Wilt u het utieme avontuur? Dan nodigen we u uit op onze locatie in de Belgische Ardennen, net voorbij Maastricht, 43 hectare uitdaging, hoogteverschil, ruig terrein , honderden paden en zeer lastige stukken om te rijden. Uiteraard bieden we ook Horeca daar en op de andere locaties. 

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in
    of bel direct 0487 562008   

    1 - 1000 personen

    Het doel van de Teambuilding met Roofvogels is om de samenwerking te verbeteren, een goede groepsdynamiek te creëren sociale contacten en meer vertrouwen in elkaar te krijgen. 

    Tijdens de Teambuilding met Roofvogels komen aan bod; leidinggeven, communicatie, samenwerken, creativiteit en vertrouwen.

    Er zijn diverse onderdelen maar we verklappen nog niet alles.

    We splitsen de groep en afzonderlijk van elkaar krijgt elke deelgroep een valkerij techniek geleerd. Dan komt men weer bij elkaar en moeten ze eerst elkaars informatie aanvullen voordat de techniek kan worden uitgevoerd.

    De deelnemers kiezen telkens een andere leider. Die heeft de taak de groep met armen en benen zo op te stellen dat ze een moeilijke vliegroute voor een van de roofvogels nabootsen. Heeft de roofvogel een geslaagde vlucht gemaakt tussen de armen en benen door dan neemt een ander de leiding over en ok die creëert dan weer een andere opstelling.

    Hoe is het vertrouwen in je collega’s? Durf je een roofvogel tussen je benen door laten vliegen terwijl je door een collega wordt aangestuurd.

    Naast deze voorbeelden zijn er natuurlijk nog meer onderdelen waarbij de groep zelf actief aan de gang gaat. Een volkomen veilige Teambuilding want de valkeniers weten uit ervaring wanneer ze een onderdeel anders moeten doen of misschien beter helemaal niet. Dat hangt dan af van de groepsdynamiek.

    Prijs:
    Vanaf € 1200,00 ongeacht de locatie in België of Nederland.
    100% aftrekbaar WKR-regeling in Nederland

    Doelgroep:
    Iedereen die op spannende wijze zijn communicatieve en leiderschap vaardigheden wil verbeteren.

    Waar?
    Datum, tijd, locatie en programma zijn maatwerk. Onze teams komen graag naar elke gewenste locatie.

    Vul voor meer informatie of vrijblijvende offerte onderstaand aanvraagformulier in!

    10 - 60 personen
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Het cabrio gevoel van de jaren 70 herbeleven. Zon in je gezicht, gevoel van vrijheid en de wind door je haren!

    Het typische geluid van een luchtgekoelde kever cabrio. U navigeert door een landelijke omgeving in één van onze 35 authentieke reclamevrije Kever cabrio’s of 15 VW busjes. Hierbij maakt u gebruik van verschillende uitdagende navigatietechnieken afkomstig uit de rallywereld.

    Na een korte briefing start u met de Kever Cabrio onder een echte rallyboog. Hier wordt uw tijd geregistreerd. De bedoeling is de door ons uitgezette landelijke route zo foutloos mogelijk te rijden. Door het track-trace systeem in de Kevers is het mogelijk deze nauwgezet te volgen. Hierdoor kan exact gezien worden wat de snelheid is geweest en welke route gevolgd is. Onzichtbare flitspalen bekeuren snelheidsduivels met strafpunten. Alle tijden van uw equipe en die van uw collega's zullen aan het einde van de rally in het eindklassement te zien zijn.

    Tijdens uw rit, die door een prachtige landschap voert, wordt u langs interessante bezienswaardigheden geleid en staan u verschillende teamuitdagingen te wachten. Heeft u bijvoorbeeld al eens geblinddoekt achter het stuur van een klassieker willen zitten? Dit is uw kans!

    Onze programma’s kennen bovenal een sportief maar vooral een ontspannen karakter en speciaal voor u op wens gemaakt. 

    • Een geheel verzorgd professioneel rallyprogramma
    • Huur van onze exclusieve reclamevrije (Kever cabriolets of) VW busjes
    • Inclusief brandstof en all-risk verzekering
    • Professionele rally met GPS tijdregistratiesysteem, Start- en finishboog en afgedrukt eindklassement
    • Bemande controleposten
    • Sleutelhanger in de vorm van een Kever cabrio of VW busje
    • De (groeps)foto’s van het evenement via een persoonlijke inlog op onze site te bekijken
    • Versnaperingen voor onderweg
    • CO2 neutraal
    • Diverse leuke pitstops en teamuitdagingen
    • Een prijs voor de winnende equipe

    Optie:
    Seventies party
    Overnachting
    Etc.

    Natuurlijk kunnen wij ook uw persoonlijke wensen in ons programma opnemen. Bent u enthousiast geworden en wilt u meer informatie, vul dan onderstaand informatieformulier in.

    Ook bij het organiseren van een geslaagde familiedag zijn wij van de partij.

    12 - 400 personen

    Dit programma ademt de geest van het populaire Expeditie Robinson.

    In kleine groepen neemt u het op tegen de jezelf, elkaar en tegen de elementen water, aarde, lucht en vuur.  Alleen door individuele kwaliteiten te combineren met uitmuntend teamwork kunt u per opdracht voordelen winnen om het laatste element, het vuur, als eerste te overwinnen. De ultieme uitdaging in teambuilding!

    Uiteraard kunnen wij ook catering, accommodaties en vervoer voor u verzorgen.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte onderstaand aanvraagformulier in!

    15 - 80 personen

    Na een overval op een waardetransport weten de overvallers met de buit weg te komen. Op verschillende locaties in de binnenstad verstoppen zij de poet. De kust is veilig, althans dat denken zij, maar schijn bedriegt. De politie heeft een spoor en start een klopjacht op de buit en de overvallers.

    De overvallers zien maar één uitweg; zo snel mogelijk de buit veilig stellen en uit de handen van de opsporingsdiensten blijven....

    Tijdens dit bloedstollend teambuilding spel word je als opsporingsdienst of als overvaller in teams verdeeld. Missie voor beide teams: Stel de buit veilig voordat de ander dat doet. Voer geheimzinnige opdrachten uit, achterhaal de locaties van de buit, blijf onder de radar, ontwijk bewakingscamera’s en zorg dat je een breekijzer paraat hebt.

    Het team dat dit uitje wint, is het team dat de meeste waarde (in euro’s) heeft veiliggesteld.
    Realtime is dit te volgen via de speciale game-app die voor dit programma gebruikt wordt.

    Zijn de overvallers de opsporingsdiensten te slim af of lopen zij in de val?

    Het programma ziet er dan als volgt uit (voorbeeld; jullie bepalen zelf de starttijd):
    14.00 uur Ontvangst op locatie
    14.30 uur Instructie en start Hunted
    16.45 uur Laatste team retour; borrelen 
    17.00 uur Prijsuitreiking
    17.15 uur Einde van het programma              
    17.15 uur Optioneel: Aanvang buffetten of BBQ (zie teambuildingspellen.nl website onder dineren bij de locaties)
    18.30 uur Einde (De eindtijd bepaalt u natuurlijk zelf)                           


    Vul voor alle informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    15 - 500 personen

    Spot de Eekhoorn is gebaseerd op het bekende tv-programma Wie is de Mol? Wij bieden programma's aan vanaf 3 uur, maar ook weekenden of weekreizen.

    Het programma van 3 uur:

    • Wij komen bij jullie op locatie
    • We spelen 3 gevarieerde spellen (jullie kunnen voorkeuren voor type opdrachten doorgeven)
    • We sluiten af met een test en executie/finale
    • Voor de winnaar(s) hebben wij een klein prijsje

    Inclusief:

    • Presentator
    • Jokers
    • Pot
    • Molgeld
    • Testprogramma

    Wij maken alle programma's op maat. Geef vooral aan waar jullie naar op zoek zijn, dan gaan wij het regelen!

    7 - 50 personen

    Chaos, humor en competitie onder één dak
    In De Alleskunner – Indoor nemen teams het tegen elkaar op in vijf totaal verschillende uitdagingen. Elke opdracht vraagt om iets anders: kennis, snelheid, creativiteit of slim samenwerken.

    Van pittige quizvragen tot een hilarische doe-opdracht, van breinbrekende puzzels tot een verrassende finale – dit spel draait om veelzijdigheid én plezier. Iedereen krijgt zijn moment om te schitteren, want elke ronde vraagt om andere skills. De perfecte combinatie van competitie, hilariteit en verbindend plezier.

    Teambuilding met energie, humor & verbinding
    De Alleskunner – Indoor is meer dan alleen een leuk spel. Het raakt op speelse wijze aan wat teams sterk maakt:

    • Samenwerking & afstemming – Krachten bundelen en ieders kwaliteiten benutten
    • Energie & positieve sfeer – Lachen, spanning en afwisseling zorgen voor nieuwe energie
    • Nieuwsgierigheid & creativiteit – Ontdek onverwachte talenten en nieuwe invalshoeken

    Ideaal als afsluiter van een teamdag, bedrijfsuitje of informele borrelactiviteit.

    Hoe verloopt het spel?

    • Onze enthousiaste spelleider zet de toon met duidelijke uitleg en een flinke dosis enthousiasme.
    • In teams gaan jullie aan de slag met een gevarieerde mix van quizvragen, breinbrekers, creatieve twists en een hilarische doe-challenge.
    • De opdrachten worden steeds verrassender: soms draait het om slim nadenken, soms om snel handelen, en soms gewoon om lef tonen.
    • De sfeer is energiek en laagdrempelig, waardoor iedereen zijn of haar talent kan inzetten en bijdragen.
    • Uiteindelijk komt alles samen in een spannende finale waarin één team zich dé Alleskunner mag noemen.

    Het resultaat? Een zaal vol lachsalvo’s, gezonde competitie en een team dat hechter en energieker naar huis gaat

    12 - 100 personen

    Narcos is een Outdoor Escape Game.  Wij hebben een perfecte balans gevonden tussen augmented reality, geo-caching en escape rooms in de buitenlucht.

    Samen met je collega's, team of familie in kleine teams  spannende outdoor escape room games spelen. Waar en wanner je maar wilt. Allemaal terwijl je een frisse neus haalt. Doordat dit spel zonder begeleiding kan worden gespeeld, bespaar je enorm op de kosten en ben je flexibel wat betreft locatie en tijdstip van het spel.

    Het verhaal
    Een aartsvijand van Sherlock heeft gijzelaars verspreid over de stad in hermetisch afgesloten kamers. Bewapend met je eigen mobiele telefoon is het aan jou en je team om zoveel mogelijk raadsels en puzzels op te lossen, gijzelaars te bevrijden en hiermee zo veel mogelijk geld te verdienen.

    Spelen in teams
    Sherlock wordt gespeeld op je eigen mobiele telefoon of tablet. Nadat je onze app hebt gedownload, creëert deze een dynamisch speelveld rondom, zodat je op elke gewenste locatie het spel kunt spelen. Voor de optimale ervaring zoek je een locatie met veel straatjes en steegjes. Een stadscentrum is perfect om de omgeving te verkennen op een unieke manier.

    Ondersteunde apparaten
    Iedereen met een Apple of Android toestel kan het spel spelen. Zowel mobiele telefoons als tablets worden ondersteund. Deze toestellen dienen minimaal een databundel van minimaal 500MB te hebben.

    Prijzen
    Sherlock is te spelen vanaf 4 personen De basisprijs van het spel ligt op 14,95 euro per speler. Teams bestaan uit ongeveer 3 of 4 personen, maar meer is natuurlijk ook mogelijk. We hanteren staffelkortingen bij grote groepen. Neem contact met ons op voor een heldere prijsopgave.

    Aantal teams
    Het spel is te spelen door enorm grote groepen die verdeeld in kleine teams tegen elkaar kunnen spelen.

    Locatie
    Deze spannende outdoor game wordt gespeeld in de buitenlucht. Het spel is op elke locatie ter wereld te spelen op elk moment dat het jullie uitkomt.

    4 - 1000 personen

    De Verraders – Wie kunt u nog vertrouwen?
    Durft u uw collega's volledig te vertrouwen? Tijdens De Verraders draait alles om samenwerking, strategie en verborgen rollen. Terwijl de meeste deelnemers proberen gezamenlijk zoveel mogelijk zilver te verdienen, doen enkele verraders er in het geheim alles aan om de opdrachten te saboteren. Niemand weet wie te vertrouwen is. Dat zorgt voor spanning, verrassende wendingen en een bedrijfsuitje waar nog lang over wordt nagepraat.

    Zo verloopt het programma
    Na een sfeervolle introductie krijgt iedere deelnemer in het geheim een rol toegewezen. Bent u een getrouwe of behoort u tot de verraders? Tijdens verschillende spelrondes voert u samen opdrachten uit om zilver te verdienen. Na iedere ronde volgt een beraad waarin de groep probeert te achterhalen wie de verraders zijn. Er wordt gestemd, deelnemers worden verdacht en in de Wapenkamer kunnen speciale voordelen of onverwachte spelwendingen worden verdiend. In de finale wordt duidelijk of de getrouwen erin zijn geslaagd de verraders te ontmaskeren, of dat de verraders er met het zilver vandoor gaan.

    Waarom De Verraders zo bijzonder is
    Dit bedrijfsuitje draait niet alleen om opdrachten uitvoeren, maar vooral om mensen lezen, strategisch denken en slim samenwerken. Vertrouwen speelt een grote rol, terwijl niets is wat het lijkt. Door de combinatie van teambuilding, psychologie en spanning ontstaat een unieke spelbeleving waarbij iedereen voortdurend betrokken blijft.

    Mogelijkheden & locaties
    Het programma wordt begeleid door professionele spelbegeleiders en kan op vrijwel iedere geschikte binnenlocatie worden georganiseerd. Afhankelijk van de locatie kan het spel worden uitgebreid met een buitenronde of volledig op maat worden gemaakt. Het programma kan volledig worden aangepast op basis van de gewenste duur, groepsgrootte en het beschikbare budget. Het programma is tevens uitstekend te combineren met een lunch, borrel of diner. 

    Vraag vrijblijvend een offerte aan en ontdek wie binnen uw team de verraders weet te ontmaskeren.

    24 - 72 personen

    Laat u uitdagen door uw collegea of vrienden voor een duel. Er wordt geschermd met een sabel of een degen. Het is de bedoeling om je tegenstander te raken zonder zelf geraakt te worden. Eén ding is vrijwel zeker, na deze clinic bent u geraakt door deze spannende sport. Schermen is een zeer veilige sport die uitstekend geschikt is voor mannen en vrouwen, jong of oud. Een ieder kan op zijn eigen niveau meedoen. 

    Deze clinic wordt desgewenst op locatie gegeven door Maître Ad van der Weg. Ad heeft een zeer ruime ervaring in het geven van schermlessen en clinics. Hij is in het bezit van het hoogste internationale diploma en was jarenlang bondscoach Schermen van het Nationale Moderne 5 kampteam. Verder was hij Hoofd Opleidingen van de Koninklijke Nederlandse Schermbond. Wij werken uitsluitend met gediplomeerde schermleraren.
    Nieuw: het is nu ook mogelijk om te schermen met een elektronische aanwijsapparaten.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in!

    1 - 60 personen

    Over deze pagina

    Op zoek naar sportieve en actieve uitjes in Bergen op Zoom  voor het team of om samen te doen met collega's? Deze vinden jullie eenvoudig en snel op WegmetdeBaas. Of jullie nu op zoek zijn naar een competatief sportief uitje met teambuilding in Bergen op Zoom of dat jullie een gezellig actief uitje in Bergen op Zoom willen gaan doen. Op WegmetdeBaas vinden jullie een mooi overzicht van de leukste sportieve en actieve uitjes in Bergen op Zoom.  Kijk voor alle sportieve en actieve uitjes in Bergen op Zoom en kies wat bij jullie team past! Sportieve en actieve uitjes zijn goed voor het groepsgevoel en je leert weer eens wat anders!  

    Gaan jullie voor een sportief uitje in Bergen op Zoom  op het water?   Of gaan jullie tijdens een actief uitje lekker de weg op?  Er is zoveel mogelijk voor jullie uitje in Bergen op Zoom   

    WegmetdeBaas is ook de leukste site voor het zoeken en vinden van allerlei andere bedrijfsuitjes en teamuitjes!