Groepsuitjes in Noordwijk aan zee | WegmetdeBaas.nl

Filteren

Filters

Activiteiten: Spel & Ontspanning
Citygames & Beachgames
Topkeuze: Sportief & Actief
Kookworkshop & meer
Inspirerende Creatieve uitjes
Verbindende Teambuilding activiteiten
Eten, Drinken, & Feesten
Onvergetelijke Incentives/ buitenlandse reizen
Online
Zoekwoord
Zoekwoord
Gebied
Personen 0+
0
0
500
0500+
423 uitjes gevonden gevonden gebaseerd op de volgende filters
  • Plaats, regio of provincie: Noordwijk aan Zee
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    Stap in de wereld van onze Alleskunner Game, die speciaal is ontworpen voor jullie bedrijfsuitje of teambuildingactiviteit. Net zoals op televisie staat deze game garant voor een unieke ervaring die jullie nog lang zullen bijblijven. De vraag die centraal staat: welk team is het allerbeste in het overwinnen van gekke, (bijna) onmogelijke en verrassende spellen?

    Tijdens deze intensieve strijd van twee uur worden jullie teams uitgedaagd met een reeks uitdagende opdrachten en activiteiten.
    Elk spel vereist verschillende vaardigheden en samenwerking, waardoor iedereen volledig betrokken blijft. Het draait niet alleen om fysieke kracht, maar ook om creativiteit, behendigheid en strategisch denken. Onze Alleskunner Game is dynamisch, energiek en bovenal ontzettend leuk voor iedereen die deelneemt.

    Tijdens de games verzamelen de winnende teams winnaarsmunten als beloning voor hun prestaties. Aan het einde van de strijd worden deze munten geteld en het team met de meeste munten wordt gekroond tot kampioen. Als ultiem eerbetoon aan hun prestaties ontvangen de teamleden echte medailles.

    Onder het genot van heerlijke snoep en met een feestelijke aankleding creëren we een onvergetelijke zetting. Onze Alleskunner Game is niet zomaar een activiteit; het is een avontuur dat jullie team dichter bij elkaar zal brengen, jullie sterke punten zal benadrukken en nieuwe herinneringen zal creëren die een leven lang meegaan.

    Al onze quizzen zijn inclusief:

    • Quizmaster
    • Medailles voor het winnende team
    • Alle benodigdheden
    • Aankleding van de deelnemers
    • Lekker snoep voor iedereen

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in! 

    25 - 150 personen

    Blijven jullie uit de handen van de Politie? Een superspannend teambuildingspel!

    Speel met collega’s, vrienden of familie dit uitdagende kat- en muisspel: hoe blijf je uit de handen van de Politie? Is het mogelijk is om van de ene op de andere minuut te verdwijnen en onder de radar te blijven? Tijdens dit spel moeten de voortvluchtigen alles op alles zetten om uit de handen van de opsporingsteams te blijven terwijl het opsporingsteam er juist alles aan doet om deze mensen zo snel mogelijk te vinden…
     
    Wat staat je te wachten tijdens The Hunt?
    Bij ontvangst krijg je eerst een welkomstdrankje. Er volgt een uitgebreide uitleg over het spel. Vervolgens worden de teams samengesteld, zodat je weet met wie je de strijd aangaat.
     
    Dan verdwijnen de teams. Door middel van onze speciaal ontwikkelde app moeten de teams (geheimzinnige) opdrachten uitvoeren. Door deze goed uit te voeren krijg je steeds weer een nieuwe code of aanwijzing. Hiermee kunnen voortvluchtigen informatie verzamelen over de Politie en hun einddoel en kunnen de opsporingsteams de live of laatstbekende positie krijgen van de voortvluchtigen. Maar er zijn meerdere manieren om de teams op te sporen! Lukt het de teams om uit de handen van de Politie te blijven? Een super gave interactieve game….
     
    Aan het einde van het spel keer je terug naar het ontvangstpunt. Onder genot van een laatste drankje volgt de prijsuitreiking van het winnende team!
    6 - 5000 personen

    Welkom bij de 30 Seconds City Challenge: een razendsnel, interactief stadsspel waarin alles draait om tempo, scherpte en teamwork.

    Dit spelprogramma is speciaal ontwikkeld voor teams die houden van actie, uitdaging en een flinke dosis adrenaline.
    De klok tikt. Je hebt 30 seconden. Om te denken. Om te beslissen. Om te handelen.

    Tijdens dit bedrijfs- of teamuitje verandert de stad in jullie speelveld. Met een iPad in de hand trekken jullie eropuit om opdrachten uit te voeren die allemaal één ding gemeen hebben: je hebt nooit meer dan 30 seconden. Vragen beantwoorden, foto’s maken, video-opdrachten uitvoeren of creatieve challenges volbrengen – alles gebeurt onder hoge tijdsdruk.

    Denken, doen en doorpakken
    In teams nemen jullie het tegen elkaar op in een reeks korte, krachtige opdrachten. Zodra de opdracht verschijnt, start de timer. Overleggen, taken verdelen en handelen moet razendsnel gebeuren. Twijfelen is geen optie. Juist onder deze druk komen communicatie, leiderschap en samenwerking haarscherp naar voren.

    De opdrachten zijn gevarieerd en verrassend. Denk aan kennisvragen, creatieve foto-opdrachten, hilarische video-uitdagingen en snelle tactische beslissingen, allemaal passend binnen het 30-seconden-thema. Geen lange uitleg, geen wachttijd – actie van begin tot eind.

    De stad als decor
    De 30 Seconds City Challenge is volledig mobiel en flexibel inzetbaar in elke stad. Of jullie nu spelen in Amsterdam, Rotterdam, Utrecht, Den Haag, Haarlem, Leiden of een andere stad: het spel past zich aan de omgeving aan. Met één iPad per team navigeren jullie door de stad, ontvangen jullie opdrachten, volgen jullie een live scorebord en zien jullie direct wie de leiding neemt.

    Samen winnen onder tijdsdruk
    Dit spel laat teams ervaren hoe ze functioneren wanneer elke seconde telt. Wie blijft kalm? Wie neemt het initiatief? En wie weet in 30 seconden precies het juiste te doen? De korte opdrachten zorgen voor een hoog tempo en veel afwisseling, waardoor iedereen continu betrokken blijft.

    Technologie die het tempo bepaalt
    De iPad fungeert als jullie commandocentrum. Hierop verschijnen de opdrachten, loopt de timer en worden scores realtime bijgewerkt. Foto- en video-opdrachten worden direct vastgelegd, wat zorgt voor hilarische en memorabele momenten. Na afloop ontvangen jullie een compleet digitaal album met alle beelden van deze snelle strijd.

    Daarnaast is de 30 Seconds City Challenge volledig te personaliseren. Denk aan eigen vragen, aangepaste opdrachten, bedrijfsspecifieke thema’s of branding in jullie huisstijl. Zo sluit het spel perfect aan bij jullie organisatie en doelstellingen.

    Durf jij het aan?
    Geen tijd om te twijfelen. Geen ruimte voor uitstel. Alleen teamwork, snelheid en lef maken het verschil.

    30 seconden. Eén kans. Eén winnend team. Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in. 

    15 - 400 personen

    Van Irritatie naar Inspiratie.
    Meestal gaat communiceren prima, maar soms loopt het spaak.

    Dat is logisch, Je kunt tenslotte niet met iedereen een klik hebben. Maar aan bepaald gedrag ergeren we ons elke keer weer.  Wat we ook proberen: het lijkt maar niet te veranderen. Wat moeten we ermee? We kunnen denken:
    “Ach, Zo zijn ze nu eenmaal” 

    Of kunnen we ze ook als spiegel gebruiken?
    Via een van onze acteurs maak je als team kennis met de 5 archetypes, (bekend uit De 'Zo ben ik nu eenmaal' show) waar we ons in werkend Nederland het meest aan ergeren:

    “Regelrechte” Rick
    “Touwtjes in handen” Tilly
    “Mijn deur staat altijd open“ Dries
    “Kantel Koning” Jack
     en “Altijd Aardige” Ellen

    Teambuidling maar dan met een flinke dosis humor!

    In een interactieve lezing tussen de komische scenes door, ontdek je waarom het zo moeilijk is om gedragspatronen te veranderen, wat er in je brein gebeurt als je te maken hebt met ergerlijk gedrag van anderen en hoe je voorkomt dat je zelf een “Zo ben ik nu eenmaal” type wordt.

    De ‘Zo ben ik nu eenmaal’ Masterclass is een prikkelende en luchtige kennismaking met de “Ontspannen Veranderen” aanpak van Studio Spaak.

    Een theatrale lezing met spel en interactie over onze neiging om in een ‘Zo ben ik nu eenmaal’ reflex te schieten in tijden van verandering.

    Met De ‘Zo ben ik nu eenmaal’ Masterclass bieden we vanuit een humorvolle sfeer de confrontatie die nodig is op weg naar inzicht, motivatie en concrete gedragsverandering. Want een veranderproces is pas een succes wanneer je dat terugziet in het gedrag van alle medewerkers.

    “Een waardevolle masterclass "Zo ben ik nu eenmaal", bij de start van het schooljaar voor het team van Daltonschool De Leeuwerik in Leiderdorp. Goede nabespreking, veel herkenning op de werkvloer van de diverse typetjes. Kiezen voor Studio Spaak is kiezen voor humor en resultaat!”

    Directeur De Leeuwerik R. van den Berg

    “De voorstelling en workshop zijn inspirerend en motiverend voor ieder team dat met veranderingen te maken krijgt. Nog maanden na de voorstelling blijven de typetjes een onderwerp van gesprek! Een effectieve en vooral heel leuke manier om samenwerking in teams en organisaties bespreekbaar te maken.”

    Teamleider Gemeente Amsterdam L. Rigter

    "Na de masterclass op ons teamuitje was iedereen enthousiast. Het was leuk, laagdrempelig en zette aan het denken. Door het in groepsverband over karaktereigenschappen te hebben, op een niet zware manier, voelde niemand zich aangevallen en werd toch heel duidelijk waar iedereen staat. "

    Manager Elkerliek Ziekenhuis L.J.M van der Vegte

     

    5 - 40 personen

    Onze Pubquiz is een spannende en uitdagende trivia-ervaring. De pubquiz biedt een unieke en interactieve ervaring die zich door een reeks boeiende vragen en opdrachten laten leiden.

    Maak van jouw evenement een knaller met de ultieme interactieve pubquiz!

    ✅ Volledig op maat gemaakt in jullie eigen huisstijl — gratis inbegrepen
    ✅ Inclusief gratis welkomstsheet en kosteloos eigen vragen toevoegen
    ✅ Meer variatie dan standaard quiztools: verkiezingsvragen, weddenschappen, mini-games, karaoke, open vragen en meer
    ✅ Simpel in gebruik: antwoorden via stemkastje of telefoon
    ✅ Bewezen succes met 3.000 quizzen per jaar en een gemiddelde score van 4,9 uit 5,0 (1.000+ reviews!)
    ✅ Geschikt voor groepen van 30 tot 15.000 personen

    Informeer nu en maak van jouw teambuilding of bedrijfsuitje een onvergetelijke ervaring!

    30 - 2000 personen

    Rally door de Bossen
    Stap in een authentiek legervoertuig en ga met je team op avontuur tijdens de Rally door de Bossen. Dit actieve bedrijfsuitje combineert navigeren, samenwerken en een flinke dosis avontuur in een prachtige bosrijke omgeving. Rijd over kronkelende boswegen en ontdek samen de natuur tijdens deze unieke rally.

    Zo verloopt de missie
    Het programma start met een ontvangst en briefing door Korporaal Jan. Teams ontvangen hun missie en materialen zoals kaarten, luchtfoto’s, een roadbook of GPS. Daarna stappen jullie zelf achter het stuur van authentieke legervoertuigen en navigeren jullie door bossen, landwegen en kleine dorpen. Onderweg voeren teams opdrachten uit, beantwoorden vragen en zoeken zij de juiste route. Het draait niet om snelheid, maar om samenwerking en nauwkeurigheid. Het team dat het beste samenwerkt, wint de missie.

    Avontuur in de natuur
    De combinatie van rijden in historische legervoertuigen en een bosrijke omgeving zorgt voor een bijzondere beleving. Dit bedrijfsuitje voelt als een echt avontuur en is totaal anders dan standaard teamactiviteiten. De rally wordt afgesloten met een gezellige prijsuitreiking.

    Mogelijkheden & locaties
    De Rally door de Bossen duurt gemiddeld circa 4 uur en is mogelijk op verschillende locaties in Nederland. Het programma kan eenvoudig worden uitgebreid met bijvoorbeeld een borrel, barbecue of diner. Daarnaast kan het programma in overleg volledig worden aangepast op basis van de gewenste duur, invulling en het beschikbare budget.

    Vraag vrijblijvend een offerte aan en ontdek de mogelijkheden voor uw team.

    16 - 500 personen
    Narcos is een Outdoor Escape Game.  Wij hebben een perfecte balans gevonden tussen augmented reality, geo-caching en escape rooms in de buitenlucht. Samen met je collega's, team of vrienden in kleine teams spannende outdoor escape room games spelen. Waar en wanner je maar wilt. Allemaal terwijl je een frisse neus haalt.
     
    Doordat dit spel zonder begeleiding kan worden gespeeld, bespaar je enorm op de kosten en ben je flexibel wat betreft locatie en tijdstip van het spel.

    Het verhaal
    Tijdens Narcos infiltreer je in een criminale drugsbende om deze van binnenuit op te rollen. In deze outdoor escape game duik je in een spannend avontuur. Samen met je team ga je undercover in een wereld vol criminelen. Door puzzels op te lossen kom je steeds dichter bij de leiders van het kartel. Werk samen en zorg dat je voor de laatste seconden wegtikken de bende hebt opgerold.

     Spelen in teams
    Narcos wordt gespeeld op je eigen mobiele telefoon of tablet. Nadat je onze app hebt gedownload, creëert deze een dynamisch speelveld rondom, zodat je op elke gewenste locatie het spel kunt spelen. Voor de optimale ervaring zoek je een locatie met veel straatjes en steegjes. Een stadscentrum is perfect om de omgeving te verkennen op een unieke manier. 

    Ondersteunde apparaten
    Iedereen met een Apple of Android toestel kan het spel spelen. Zowel mobiele telefoons als tablets worden ondersteund. Deze toestellen dienen minimaal een databundel van minimaal 500MB te hebben. 
     
    Prijzen
    Narcos is te spelen vanaf 4 personen De basisprijs van het spel ligt op 14,95 euro per speler. Teams bestaan uit ongeveer 3 of 4 personen, maar meer is natuurlijk ook mogelijk. We hanteren staffelkortingen bij grote groepen. Neem contact met ons op voor een heldere prijsopgave.
     
    Aantal teams
    Het spel is te spelen door enorm grote groepen die verdeeld in kleine teams tegen elkaar kunnen spelen.
     
    Locatie
    Deze spannende outdoor game wordt gespeeld in de buitenlucht. Het spel is op elke locatie ter wereld te spelen op elk moment dat het jullie uitkomt.

    4 - 1000 personen
    • Kwalitatief aanbod van uitjes
    • Direct contact
    • Unieke content van uitjes

    De Grote Verbinding Show is een interactieve show die mensen samenbrengt. Vol herkenbaarheid, bewustwording en uiteraard ook met veel humor.

    Wat maakt deze show uniek?

    • Improvisatie, interactie en entertainment komen samen.
    • Wij verzorgen next level maatwerk. Elke show is uniek.
    • Voor iedereen die echt wil verbinden.
    • Energie, tempo, verrassing en een onverwacht warm gevoel.

    Perfect voor: organisaties, evenementen, festivals of elke plek waar mensen samenkomen en het tijd is voor méér dan alleen een borrel.

    De Grote Verbinding Show. Samen gaan we er een groot succes van maken! Doe gewoon lekker mee. Dat is goed voor de show!

    Onze shows zijn te boeken vanaf 30 minuten.
    Je geniet en luistert vol bewondering naar een entertainer van hoog niveau. Wil je een show boeken van langere duur?
    Neem gerust contact met ons op.

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerrte het aanvraagformulier in!

     

    1 - 1000 personen

    Test je kennis over ons geliefde Holland tijdens onze gezellige quiz! De quizmaster zal je know-how toetsen in verschillende leuke rondes. De duur van de quiz is 1,5 uur.

    Lunch, BBQ, diner met drankarrangement?
    Om je dag compleet te maken, kan je jouw activiteit aanvullen met heerlijk eten en drinken bij een van de strandtenten of restaurants waar we mee samenwerken. Ben je geïnteresseerd? Laat het ons weten. Alles is mogelijk!

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in! 

    8 - 5000 personen

    Ben je opzoek naar een uniek event met je collega`s of relaties? Dan is het sportwagen event iets voor jou! Rij met de Audi R8, Ferrari, Lamborghini, Mercedes, Maserati of een Tesla S/X weg vanaf je eigen bedrijf.

    Uiteraard zit er naast je onze instructeur, die je precies verteld hoe je het beste kunt rijden in deze sportwagens.

    Dit bedrijfsuitje/personeelsdag is er één om nooit meer te vergeten. Alles wordt op maat gemaakt, wij kennen alle mogelijkheden en jij kent je collega’s. Wat past er bij jullie? Wat is jullie budget? Welke locatie komt het beste uit? Samen maken we er een onvergetelijke dag van.

    Je kunt deze activiteit ook leuk combineren met bijvoorbeeld:

    • * Blokarten
    • * Slipcursus
    • * Helikopter vliegen
    • * RIB boot varen
    • * Quad rijden
    • * Off-road rijden
    • * Segway rijden

    Vraag vrijblijvend je offerte aan via onderstaand formulier en we bekijken samen de mogelijkheden!

    10 - 100 personen

    Kruip in de huid van Sherlock Holmes! Hebben jullie zijn intelligentie en zijn vermogen belangrijke conclusies te deduceren uit kleine, vaak schijnbaar onbelangrijke, aanwijzingen?!

    Je kwam voor een ontspannen uitje met collega’s of een vrienden? Een dag ongecompliceerd genieten? Heerlijk. Totdat… Ga er even bij zitten en geef je oren en ogen de kost. Jullie krijgen een geheime missie! Samen met je collega’s of vrienden ga je in teams proberen het mysterie op te lossen. Overleggen kan, maar houd je oplossingen voor jezelf en jouw team. Er is een meesterbrein nodig. Dat van Sherlock Holmes!

    Wat staat je te wachten tijdens de Sherlock Holmes City Game?
    Jouw gezelschap wordt gastvrij ontvangen, welkom geheten met een drankje en we maken teams. Jullie zitten amper als plotseling blijkt dat een crimineel snode plannen heeft om de macht over te nemen! Jullie worden gebombardeerd tot Sherlock Holmes en moeten door goed samenspel deze crimineel zien te stoppen!

    Terwijl de groep gewapend met aanwijzingen op pad gaat ontrafelt het mysterie zich langzaam. Door subtiele details en nieuwe informatie komen jullie steeds dichter bij de oplossing. Kruip in de huid van Sherlock Holmes, ontcijfer de exacte locatie van de crimineel en voorkom de grootste ramp van de geschiedenis!

    Aan het einde van het spel komt de waarheid naar boven. Wie, hoe en waarom? Jullie antwoorden worden tegen het licht gehouden en de winnende teams ontvangen een toepasselijk cadeau. Dankzij jullie is de wereld weer een stukje veiliger geworden.
     

    6 - 5000 personen

    Ontdek de kracht van teamwork met deze unieke activiteit vol arcadestijl mini-games!

    Het doel van Synergyk is om door middel van het benutten van ieders talenten de regels van de verschillende retrostijl minigames te ontdekken. Hoe sneller je als team begrijpt wat de bedoeling is, hoe meer punten je kunt behalen.

    Ieder team (4-6 personen) krijgt een Synergyk console, een manual en een combinationbook. Deze zijn alledrie nodig om de minigames te kunnen spelen.

    Het spel wordt begeleid door een AI robot die vertelt wat de bedoeling is. De minigames volgen elkaar snel op en elke keer ga je opnieuw uitvinden wat de bedoeling is van het spel.

    De verschillende minigames, die een combinatie zijn van puzzels, coördinatie en andere vaardigheden, geven elke speler de kans om zijn of haar talenten te gebruiken. De 8-bits muziek en de stijl van de minigames geven deze activiteit een nostalgische jaren '80 uitstraling.

    Het spel stimuleert samenwerking: deelnemers kunnen de spellen niet in hun eentje spelen en moeten dus op hun teamleden vertrouwen om vooruit te kunnen komen. Het gaat vooral ook om het inzetten van ieders kwaliteiten! Door de kleine groepsgroottes moet iedereen ook wel meedoen. Ieder team speelt bovendien in dezelfde setting en krijgt dus gelijke kansen.

    Resultaten van Synergyk:

    • Het opbouwen van een sterke teamdynamiek
    • Communicatie 
    • Probleemoplossend vermogen
    • Het bij elkaar brengen van verschillende informatie
    • Het inzetten van ieders kwaliteiten
    • Procesverbetering 

     

    20 - 75 personen

    Een interactieve theatershow over de dagelijkse communicatie-frustraties.

    De CommunicatieFrustratieShow is een interactieve theatershow waarin 2 acteurs u meenemen in verschillende stijlen van communiceren. Op humoristische wijze laten zij zien hoe we met elkaar communiceren en wel of niet naar elkaar luisteren, elkaar aanvallen of aanvullen, elkaar inspireren of frustreren. In de 40 minuten durende show passeren allerlei stijlen van communicatie de revue. 

    In de daarop volgende workshop (die 2 uur duurt), gaan de deelnemers op zoek naar hun eigen stijl van communiceren en wordt er onderzocht voor welke communicatiestijl zij allergisch zijn. We lachen om elkaars allergieën maar communiceren ook over communicatie en contact. Wat is goede communicatie en hoe zou deze binnen ons bedrijf optimaal kunnen worden?

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    10 - 1000 personen

    Hitster – Teambuilding Edition
    Het muzikale teamuitje vol energie, samenwerking en hilariteit!

    Ben je op zoek naar een origineel en dynamisch bedrijfsuitje waarin muziek, plezier én teambuilding centraal staan? Met de Hitster – Teambuilding Edition beleef je samen met collega’s een onvergetelijke middag of avond vol hits, verrassende uitdagingen en heel veel gezelligheid.

    Hitster is een volledig verzorgd teamspel, geïnspireerd op het populaire gezelschapsspel. In teams van maximaal vijf personen gaan collega’s de muzikale strijd met elkaar aan. Geen zorgen als je geen muziekkenner bent – meezingen helpt ook!

    Vul voor meer informatie of een vrijblijvende offerte het aanvraagformulier in.

    20 - 250 personen

    Teambuilding kan onverwacht zo leuk zijn!

    Leer elkaar op een bijzonder leuke manier beter kennen. Dat is de inzet van Ranking your Team. Kom meer te weten over u zelf en uw collega’s met dit spel vol plezier en hilarische anekdotes.

    Aan de hand van de meest ludieke vragen met een knipoog (welke u zelf vooraf selecteert) ranken jullie elkaar anoniem in een online enquête. De uitkomsten zullen tijdens Ranking your Team besproken worden. Per vraag schatten jullie in welke naam het meest genoemd is.

    Het gehele uitje wordt begeleid door één van onze ervaren presentatoren. Zij zorgen er altijd voor dat het geen serieuze bespreking wordt, maar dat u en uw collega’s uitgedaagd worden om op de meest scherpe, humorvolle en briljante wijze de keuze voor die naam toe te lichten. U zult verrast zijn hoeveel verborgen komisch talent er in uw team zit.

    Na ruim tien jaar ervaring met zeer diverse bedrijven en organisaties mogen wij ons best Ranking specialisten noemen. Neem gerust contact met ons op, wij vertellen u er graag meer over!

    Ranking your Team is uitermate goed in te zetten als teambuilding of teambinding activiteit. Indien gewenst kan het ook online via Zoom georganiseerd worden.

    Programma voorstel
    14:45 - 15:00  Ontvangst en speluitleg
    15:00 - 16:00  Eerste deel: Ranking your Team!
    16:00 - 16:15  Pauze
    16:15 - 17:15  Tweede deel: Ranking your Team!
    17:15 - 17:30  Prijsuitreiking en afsluiting

    Inbegrepen

    • Enquête met door jullie zelf geselecteerde vragen
    • Enthousiaste presentatie
    • Op iedere gewenste locatie mogelijk
    • Originele prijs voor het winnende team

    Optioneel

    • Online presentatie via Zoom
    • Toevoeging van eigen vragen
    • Combineren met andere activiteiten
    • Engelstalige vragen/spelleiding
    • Speciale wensen? Laat het ons weten!

     

    10 - 200 personen

    Over deze pagina

    Bent u dit jaar de persoon om de groepsuitjes in Noordwijk aan zee te regelen voor u en uw collega's? Op WegmetdeBaas bent u op het juiste adres voor de leukste groepsuitjes in Noordwijk aan zee. Wij hebben de leukste aanbieders van groepsuitjes in Noordwijk aan zee op onze site geplaatst. Bent u op zoek naar actieve groepsuitjes in Noordwijk aan zee of doet het juist liever wat rustiger aan? Alles is mogelijk! U kunt bijvoorbeeld een leuke citygame of een kookworkshop kiezen maar een ouderwetse zeskamp is natuurlijk ook mogelijk. Groepsuitjes in Noordwijk aan zee zijn belangrijk voor het groepsgevoel onder de collega's. Het is een mooie aangelegenheid om elkaar in een ontspannende setting op een andere manier te leren kennen. Wilt u wat meer inspelen op de samenwerking onderling dan kun u ook kijken naar de diverse teamtrainingen en teambuilding uitjes op onze site. Heeft u één of meerdere groepsuitjes in Noordwijk aan zee gevonden? Vraag dan direct meer informatie aan bij de aanbieders van de groepsuitjes in Noordwijk aan zee. Zij zullen u dan snel van de nodige informatie voorzien over de groepsuitjes in Noordwijk aan zee.